UA120387C2 - Транспортний пристрій - Google Patents

Транспортний пристрій Download PDF

Info

Publication number
UA120387C2
UA120387C2 UAA201710515A UAA201710515A UA120387C2 UA 120387 C2 UA120387 C2 UA 120387C2 UA A201710515 A UAA201710515 A UA A201710515A UA A201710515 A UAA201710515 A UA A201710515A UA 120387 C2 UA120387 C2 UA 120387C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
rope
lifting
transport device
load
container
Prior art date
Application number
UAA201710515A
Other languages
English (en)
Inventor
Роман БЕЕР
Original Assignee
Ганс Кюнц Ґмбг
Ганс Кюнц Гмбг
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Ганс Кюнц Ґмбг, Ганс Кюнц Гмбг filed Critical Ганс Кюнц Ґмбг
Publication of UA120387C2 publication Critical patent/UA120387C2/uk

Links

Classifications

    • BPERFORMING OPERATIONS; TRANSPORTING
    • B66HOISTING; LIFTING; HAULING
    • B66CCRANES; LOAD-ENGAGING ELEMENTS OR DEVICES FOR CRANES, CAPSTANS, WINCHES, OR TACKLES
    • B66C13/00Other constructional features or details
    • B66C13/04Auxiliary devices for controlling movements of suspended loads, or preventing cable slack
    • B66C13/08Auxiliary devices for controlling movements of suspended loads, or preventing cable slack for depositing loads in desired attitudes or positions
    • BPERFORMING OPERATIONS; TRANSPORTING
    • B66HOISTING; LIFTING; HAULING
    • B66CCRANES; LOAD-ENGAGING ELEMENTS OR DEVICES FOR CRANES, CAPSTANS, WINCHES, OR TACKLES
    • B66C19/00Cranes comprising trolleys or crabs running on fixed or movable bridges or gantries
    • B66C19/007Cranes comprising trolleys or crabs running on fixed or movable bridges or gantries for containers
    • BPERFORMING OPERATIONS; TRANSPORTING
    • B66HOISTING; LIFTING; HAULING
    • B66DCAPSTANS; WINCHES; TACKLES, e.g. PULLEY BLOCKS; HOISTS
    • B66D1/00Rope, cable, or chain winding mechanisms; Capstans
    • B66D1/02Driving gear
    • B66D1/12Driving gear incorporating electric motors
    • BPERFORMING OPERATIONS; TRANSPORTING
    • B66HOISTING; LIFTING; HAULING
    • B66DCAPSTANS; WINCHES; TACKLES, e.g. PULLEY BLOCKS; HOISTS
    • B66D1/00Rope, cable, or chain winding mechanisms; Capstans
    • B66D1/28Other constructional details
    • B66D1/36Guiding, or otherwise ensuring winding in an orderly manner, of ropes, cables, or chains
    • BPERFORMING OPERATIONS; TRANSPORTING
    • B66HOISTING; LIFTING; HAULING
    • B66CCRANES; LOAD-ENGAGING ELEMENTS OR DEVICES FOR CRANES, CAPSTANS, WINCHES, OR TACKLES
    • B66C13/00Other constructional features or details
    • B66C13/04Auxiliary devices for controlling movements of suspended loads, or preventing cable slack
    • B66C13/06Auxiliary devices for controlling movements of suspended loads, or preventing cable slack for minimising or preventing longitudinal or transverse swinging of loads

Landscapes

  • Engineering & Computer Science (AREA)
  • Mechanical Engineering (AREA)
  • Control And Safety Of Cranes (AREA)
  • Carriers, Traveling Bodies, And Overhead Traveling Cranes (AREA)
  • Load-Engaging Elements For Cranes (AREA)
  • Types And Forms Of Lifts (AREA)
  • Warehouses Or Storage Devices (AREA)
  • Conveying And Assembling Of Building Elements In Situ (AREA)

Abstract

Транспортний пристрій (1) для транспортування щонайменше одного контейнера (31) або іншого вантажу, причому транспортний пристрій (1) має щонайменше один ходовий візок (2) і щонайменше один вантажозахоплювальний пристрій (3), і щонайменше вісім піднімальних канатів (20-27), і вантажозахоплювальний пристрій (3) має з'єднувальні пристрої (14) для закріплення контейнера (31) або іншого вантажу і за допомогою піднімальних канатів (20-27) підвішений на ходовому візку (2) з можливістю піднімання і опускання, причому піднімальні канати (20-27) можуть намотуватися на встановлені на ходовому візку (2) з можливістю обертання канатні барабани (4), причому кожний піднімальний канат (20-27) може намотуватися і/або щонайменше частково намотаний на власному канатному барабані (4), і у всіх канатних барабанів (4) частота обертання і/або напрямок обертання може встановлюватися відповідно індивідуально.

Description

Даний винахід стосується транспортного пристрою для транспортування щонайменше одного контейнера або іншого вантажу, причому транспортний пристрій має щонайменше один ходовий візок і щонайменше один вантажозахоплювальний пристрій і щонайменше вісім піднімальних канатів, і вантажозахоплювальний пристрій має з'єднувальні пристрої для закріплення контейнера або іншого вантажу і за допомогою піднімальних канатів підвішений на ходовому візку з можливістю піднімання і опускання, причому піднімальні канати можуть намотуватися на встановлені на ходовому візку з можливістю обертання канатні барабани. Крім того, винахід стосується також способу транспортування щонайменше одного контейнера або іншого вантажу і крана, що включає в себе щонайменше один транспортний пристрій.
При транспортуванні контейнерів щонайменше одним краном використовуються транспортні пристрої вказаного вище типу. Нарівні з підніманням і опусканням, тобто рухом у вертикальному напрямку, в більшості випадків також необхідне переміщення контейнерів або інших вантажів щонайменше в одному горизонтальному напрямку, для того щоб контейнери або вантажі опускати на землю у визначеному місці, передавати на вантажні автомобілі, штабелювати один на одному і т. д. Ходовий візок, який також називається крановим візком, переміщується при цьому в більшості випадків вздовж прогінної балки крана і робить можливим рух транспортного пристрою в одному першому горизонтальному напрямку, в той час як кран повністю може переміщатися по підкранових рейках в більшості випадків у другому горизонтальному напрямку.
Тим самим можливе також грубе позиціонування транспортного пристрою або вантажозахоплювального пристрою відносно контейнера або іншого вантажу.
Для швидкої перевалки контейнерів нарівні з високими швидкостями переміщення переважною є здатність до швидкого, а також дуже точного позиціонування (- точне позиціонування) вантажозахоплювального пристрою насамперед також на місці прийому контейнерів і на запланованому місці складування контейнерів.
У РЕ 20 2006 000 490 01 показаний транспортний пристрій вказаного спочатку типу, у якого вантажозахоплювальний пристрій підтримується відповідно двома подовжніми парами канатів і відповідно двома поперечними парами канатів. Дві поперечні пари канатів приводяться в рух спільно одним двигуном. Також дві подовжні пари канатів приводяться в рух одним загальним двигуном. Для точного позиціонування вантажозахоплювального пристрою передбачені в
Зо області точок кріплення пар канатів на вантажозахоплювальному пристрої поршень-циліндрові блоки, які роблять можливим переміщення вантажозахоплювального пристрою відносно точок кріплення пар канатів. Для керування поршень-циліндровими блоками необхідні на вантажозахоплювальному пристрої відповідні гідравлічні агрегати, електричні компоненти, датчики і т. д., які підвищують власну вагу вантажозахоплювального пристрою.
Задача винаходу полягає в наданні транспортного пристрою вказаного спочатку типу, у якого власна вага вантажозахоплювального пристрою може скорочуватися порівняно з рівнем техніки.
Згідно з винаходом це досягається за допомогою транспортного пристрою з ознаками пункту 1 формули винаходу.
Таким чином, у транспортного пристрою згідно з винаходом передбачено іншими словами те, що кожний піднімальний канат може намотуватися і/або щонайменше частково намотаний на власному канатному барабані, і всі канатні барабани можуть приводитися в рух незалежно один від одного з різними частотами обертання і/або в різних напрямках обертання.
Основна ідея даного винаходу полягає в тому, що кожний канатний барабан може приводитися в рух для намотування і розмотування свого піднімального каната індивідуально з необхідною в даний момент частотою обертання і/(або напрямком обертання, для того щоб впливати на сумарний рух вантажозахоплювального пристрою або контейнера. Частота обертання могла б також позначатися як швидкість обертання. За допомогою відповідного винаходу транспортного пристрою можна проводити точне позиціонування підвішеного на ходовому візку вантажозахоплювального пристрою (він позначається також як головний блок) за допомогою індивідуального намотування і розмотування кожного окремого піднімального каната. Сумарний рух вантажозахоплювального пристрою складається в цьому випадку завдяки узгодженим діям керованих відповідно індивідуально канатних барабанів або піднімальних канатів. Від додаткових привідних блоків, наприклад, від відомих з рівня техніки поршень- циліндрових блоків для точного позиціонування вантажозахоплювального пристрою, а також від їх енергопостачання і засобів керування можна відмовитися. Внаслідок цього виходить значно скорочена власна вага вантажозахоплювального пристрою.
Для реалізації виняткового руху піднімання і опускання вантажозахоплювального пристрою у вертикальному напрямку переважно передбачено те, що канатні барабани можуть 60 приводитися в рух синхронно, тобто що канатні барабани можуть приводитися в цьому випадку в рух в один момент часу з відповідною, за необхідності однаковою, частотою обертання або в однаковому напрямку обертання. (Це може досягатися за допомогою відповідного індивідуального керування канатними барабанами за допомогою узгоджених один з одним відповідним чином заданих значень.
Канатний барабан в рамках винаходу міг би також позначатися як канатна лебідка і служить для намотування і розмотування піднімального каната. За допомогою обертання канатного барабана піднімальний канат або кінцева ділянка піднімального каната намотується або розмотується. Кількість канатних барабанів відповідає, таким чином, кількості піднімальних канатів.
Як піднімальний канат позначається в цьому тексті канат, який сприяє підніманню контейнера або іншого вантажу і без розривів поширюється між намотаним на відповідному канатному барабані кінцем і повернутим від канатного барабана кінцем піднімального каната, закріпленим анкерним кріпленням на конструктивному елементі. Під поняттям канат або піднімальний канат нарівні з самим канатом потрібно також розуміти стрічки або ланцюги.
Сукупність піднімальних канатів утворює так звану канатну шахту (яка також називається канатною вежею), яка поширюється між ходовим візком і вантажозахоплювальним пристроєм.
Канатна шахта є тією несучою конструкцією, яка переносить вантажозахоплювальний пристрій і закріплений за необхідності на ньому контейнер або інший вантаж. Геометрія канатної шахти залежить від положення вантажозахоплювального пристрою відносно ходового візка.
При виході з ладу одного з щонайменше восьми піднімальних канатів, наприклад, внаслідок розриву піднімального каната, транспортний пристрій може все ще надійно експлуатуватися з піднімальними канатами, що залишилися, без того щоб істотно зменшувалася стійкість канатної шахти і надійність транспортного пристрою.
Переважно передбачено те, що вантажозахоплювальний пристрій має дві протилежні одна одній подовжні сторони і дві орієнтовані по нормалі до подовжніх сторін, протилежні одна одній торцеві сторони, причому з кожною з торцевих сторін і подовжніх сторін входять у зачеплення щонайменше два з піднімальних канатів, і відповідно піднімальні канати, що входять у зачеплення з однією торцевою стороною, утворюють, якщо дивитися в напрямку паралельно до подовжніх сторін, щонайменше одну точку перетину, і/або піднімальні канати, що відповідно
Зо входять в зачеплення з однією подовжньою стороною, утворюють, якщо дивитися в напрямку паралельно до торцевих сторін, щонайменше одну точку перетину.
Завдяки перехресному розташуванню відповідно двох піднімальних канатів, що входять в зачеплення з однією подовжньою або торцевою стороною вантажозахоплювального пристрою, може підвищуватися стійкість канатної шахти або транспортного пристрою. Незважаючи на те, що піднімальний канат може сприймати по суті тільки зусилля в напрямку свого поширення, за допомогою вказаного перехресного розташування відповідно двох піднімальних канатів можуть скорочуватися маятникові рухи вантажозахоплювального пристрою через динамічні процеси (процеси прискорення, вітру і т. д.).
Переважно передбачено те, що щонайменше один із піднімальних канатів, переважно кожний піднімальний канат, розвернутий на вантажозахоплювальному пристрої за допомогою відхиляючого ролика, і повернутий від канатного барабана кінець піднімального каната закріплений анкерним кріпленням на ходовому візку. Завдяки закруту піднімального каната зменшені діючі сили натягнення в піднімальному канаті, оскільки реалізований свого роду поліспаст. Закрут каната на відхиляючому ролику міг би також позначатися як проведення піднімального каната через блок або здвоєне проходження піднімального каната. Завдяки зменшеним силам натягнення каната можна вибирати менший діаметр каната. Крім того, переважно може також реалізовуватися менший діаметр канатного барабана. Завдяки меншим силам натягнення каната є також меншими необхідні крутні моменти для приведення в рух відповідного канатного барабана. Повернутий від канатного барабана кінець піднімального каната кріпиться анкерним кріпленням або фіксується на ходовому візку переважно за допомогою кінцевого закладення каната. Подібні кінцеві закладення канатів достатньо відомі.
Найбільш переважно передбачено те, що транспортний пристрій має переважно для кожного піднімального каната щонайменше один вимірювальний пристрій для визначення сили натягнення каната, що діє в одному з піднімальних канатів, переважно у відповідному піднімальному канаті. Як сила натягнення каната позначається та сила, з якою розтягується піднімальний канат, тобто та сила, з якою канат натягнутий, і яка діє в подовжньому напрямку каната. Сила натягнення каната непостійна і залежить від статичних крайових умов (власної ваги вантажозахоплювального пристрою, власної ваги каната, власної ваги контейнера або іншого вантажу) і від динамічних крайових умов, як наприклад миттєвого прискорення бо вантажозахоплювального пристрою, діючих вітрових зусиль і т. д.
Термін служби піднімального каната значною мірою залежить від сил натягнення каната, які виникають. За допомогою вимірювання сили натягнення каната вимірювальним пристроєм може визначатися миттєве навантаження відповідного піднімального каната. У переважних варіантах здійснення дані про силу натягнення каната, яка діє у відповідному піднімальному канаті, можуть використовуватися для керування і/або регулювання сумарного руху транспортного пристрою або вантажозахоплювального пристрою. Перевантаження піднімального каната, що є загрозою, може безпосередньо фіксуватися, наприклад, якщо контейнер або вантажозахоплювальний пристрій стикається з іншими перешкодами, і запобігатися за допомогою відповідного керування канатними барабанами.
Переважно передбачено те, що кожний канатний барабан приводиться в рух окремо власним двигуном, переважно електродвигуном. За допомогою "загальної електричної хвилі" окремі канатні барабани можуть приводитися в рух синхронно, як це, наприклад, необхідно при підніманні вантажозахоплювального пристрою в напрямку піднімання (- вертикальному напрямку). Двигуни переважно мають для цього датчики, як наприклад інкрементальні датчики або обертові трансформатори (резольвери), які реєструють кутове положення відповідного вала двигуна. За допомогою відповідного керування і відповідно регулювання може реалізовуватися рівнокутне обертання валів усіх двигунів. Окремі двигуни можуть також приводитися в дію незалежно один від одного, як це може найбільш переважно реалізовуватися з електродвигунами.
В альтернативному варіанті здійснення винаходу також допустимо і можливо, що щонайменше два канатні барабани приводяться в рух одним загальним двигуном, причому передбачений керований або регульований відповідним чином редуктор для індивідуального встановлення частоти і напрямку обертання кожного окремого канатного барабана.
Переважно передбачено, що вимірювальний пристрій для вимірювання сили натягнення каната розташований на моментному упорі редуктора, причому редуктор діє між канатним барабаном і двигуном. Привідний крутний момент або обертальні рухи створюються двигуном і передаються редуктором на відповідний канатний барабан. Моментний упор служить для опирання корпусу редуктора на ходовий візок крана і запобігає провертанню корпусу редуктора при експлуатації. Для цього моментний упор має, як правило, важіль, який, наприклад, за допомогою пальця з'єднаний з ходовим візком. За допомогою вимірювання введених в несучу конструкцію ходового візка опорних зусиль моментного упору можуть визначатися діючі крутні моменти в силовій передачі і відповідно діючі у відповідному піднімальному канаті сили натягнення каната. Розташований на моментному упорі вимірювальний пристрій міг би мати, наприклад, штирьовий датчик сили або вагову комірку з тензодатчиком. Також використання інших, відомих по суті в рівні техніки пристроїв вимірювання зусилля або крутного моменту допустиме і можливе.
В альтернативному варіанті здійснення вимірювального пристрою може бути передбачено те, що вимірювальний пристрій для реєстрації сили натягнення каната розташований на повернутому від канатного барабана кінці піднімального каната.
Даний винахід передбачає також кран, переважно козловий кран, що включає в себе щонайменше один транспортний пристрій згідно з винаходом. Ходовий візок транспортного пристрою може переважно прокочуватися робочими колесами по опорних рейках прогінної балки (- кранової балки) крана.
Далі винахід передбачає спосіб транспортування щонайменше одного контейнера або іншого вантажу за допомогою відповідного винаходу транспортного пристрою, причому поступальний і/або обертальний рух щонайменше одного підвішеного на вантажозахоплювальному пристрої контейнера або іншого вантажу, переважно в шести степенях свободи, здійснюється виключно за допомогою відповідного намотування і розмотування піднімальних канатів транспортного пристрою на відповідному канатному барабані, і канатні барабани приводяться для цього в рух відповідним чином.
Таким чином, нарівні з поступальними рухами переважно також можливо здійснювати обертальні рухи насамперед навколо уявної вертикальної осі обертання, однак також навколо уявної горизонтальної осі обертання для точного позиціонування вантажозахоплювального пристрою і відповідно контейнера або іншого вантажу. Ці обертальні рухи позначаються технічною мовою також як перекоси, балансувальні рухи і нахили. За допомогою відповідного координування напрямку обертання і/або частоти обертання окремих канатних барабанів може досягатися переважно всі шість степенів свободи контейнера виключно за допомогою індивідуального приведення в рух канатних барабанів. Шість степенів свободи стосуються рухів у трьох незалежних один від одного напрямках (- поступальні рухи) і обертання в трьох бо незалежних одна від одної площинах (- обертальні рухи).
У подальшому відповідному винаходу способі транспортування контейнера або іншого вантажу за допомогою транспортного пристрою згідно з винаходом передбачено те, що сили натягнення щонайменше одного піднімального каната, переважно кожного піднімального каната, вимірюються для запобігання перевантаженню, і канатні барабани приводяться відповідним чином в рух окремо незалежно один від одного або індивідуально. Зокрема, може бути передбачено приводити окремі канатні барабани в рух за потреби з різними або ж однаковими кутовими прискореннями і/або частотами обертання і/або крутними моментами.
Сили натягнення каната переважно визначаються у вимірювальному положенні, в якому контейнер або інший вантаж вільно висить. Потім, виходячи з певних сил натягнення каната, може вибиратися задане значення для максимально допустимого кутового прискорення і/або задане значення для максимально допустимої частоти обертання відповідного канатного барабана. Переважно може бути передбачено те, що також інші приводи крана для грубого позиціонування контейнера або іншого вантажу можуть обмежуватися відносно максимальної швидкості переміщення і/або максимального прискорення залежно від фактично виміряних сил натягнення каната.
Додатково або альтернативно в подальшому способі може бути передбачено те, що контролюється миттєва сила натягнення піднімального каната під час всього руху контейнера або іншого вантажу, і канатні барабани керуються залежно від миттєвої сили натягнення каната.
Тим самим, наприклад, можливо реєструвати динамічні сили, що виникають несподівано, і зменшувати або вирівнювати їх за допомогою відповідної реакції, для того щоб таким чином запобігати перевантаженню в піднімальному канаті або піднімальних канатах.
У подальшому відповідному винаходу способі допустимо і можливо вибирати положення або орієнтацію контейнера відносно ходового візка таким чином, що абсолютні значення сил натягнення відповідних піднімальних канатів можуть зрівнюватися одне з одним. Зокрема, при нерівномірно важких контейнерах (центр ваги яких розташований ексцентрично) внаслідок цього можливо розподіляти навантаження ще краще по різних піднімальних канатах, вибирати відповідним чином швидкість переміщення крана і збільшувати термін служби піднімальних канатів.
Різні, вказані вище способи можуть природно також комбінуватися один з одним.
Зо Подальші ознаки і подробиці переважних варіантів здійснення винаходу пояснюються за допомогою зображеного на кресленні прикладу здійснення відповідного винаходу транспортного пристрою і відповідного винаходу крана. На кресленні показані: фіг. 1 - вигляд у перспективі відповідного винаходу транспортного пристрою; фіг. 2 - транспортний пристрій згідно з фіг. 1 на вигляді на подовжню сторону контейнера; фіг. З - транспортний пристрій згідно з фіг. 1 на вигляді на торцеву сторону контейнера; фіг. 4 - транспортний пристрій згідно з фіг. 1 на вигляді зверху; фіг. 5 - вигляд у перспективі знизу транспортного пристрою згідно з фіг. 1; фіг. 6 - фрагмент А згідно з фіг. 5; фіг. 7 - козловий кран з відповідним винаходу транспортним пристроєм з піднятим вантажозахоплювальним пристроєм; і фіг. 8 - козловий кран згідно з фіг. 7 з опущеним вантажозахоплювальним пристроєм.
Для кращого огляду не всі конструктивні елементи на всіх фігурах забезпечені посилальними позиціями.
Транспортний пристрій 1 має ходовий візок 2 і вантажозахоплювальний пристрій 3.
Вантажозахоплювальний пристрій З служить для закріплення контейнера 31 і має для цього множину відомих по суті з'єднувальних пристроїв 14. Ці з'єднувальні пристрої 14 називаються також "ластами". Вантажозахоплювальний пристрій З підвішений за допомогою восьми піднімальних канатів 20-27 на ходовому візку 2 і може переміщуватися відносно ходового візка 2 за допомогою подовження або укорочення вільної довжини відповідного піднімального каната 20-27.
Піднімальні канати 20-27 можуть окремо намотуватися або намотані на встановлених на ходовому візку 2 з можливістю обертання канатних барабанах 4. Кількість канатних барабанів 4 відповідає, таким чином, кількості піднімальних канатів 20-27. Всі канатні барабани 4 можуть індивідуально або незалежно один від одного приводитися в рух з різними або однаковими частотами обертання і/або в різних або однакових напрямках обертання. У прикладі здійснення кожний 3 канатних барабанів 4 приводиться в рух власним двигуном 5. Переважно передбачено, що щонайменше два з канатних барабанів 4 мають орієнтовані паралельно один до одного осі 17 обертання. У прикладі здійснення осі 17 обертання відповідно чотирьох з канатних барабанів 4 орієнтовані паралельно одна до одної. 60 Двигуни 5 виконані в прикладі здійснення у вигляді електродвигунів і відповідно об'єднані з редуктором 6. Подібні комбінації позначаються також як мотор-редуктори. Двигуни 5 можуть керуватися незалежно один від одного, тобто різні двигуни 5 в один момент часу можуть мати різні або однакові частоти обертання і/або різні або однакові напрямки обертання. Також можливо навантажувати канатні барабани 4 різними, створеними відповідним двигуном 5, крутними моментами.
Кожний з піднімальних канатів 20-27 розвернутий в прикладі здійснення на вантажозахоплювальному пристрої З за допомогою відхиляючого ролика 12. Повернутий від канатного барабана 4 кінець кожного піднімального каната 20-27 закріплений анкерним кріпленням за допомогою кінцевого закладення 16 каната на ходовому візку 2. Розвернуті на відхиляючому ролику 12 ділянки одного піднімального каната 20-27 проходять між відхиляючим роликом 12 і ходовим візком 2 по суті в однаковому напрямку. Під поняттям "по суті" мається на увазі в цьому контексті кутове відхилення розвернутих ділянок каната максимум в зЗ02, переважно менш ніж в 202.
Завдяки подвійному проведенню кожного піднімального каната 20-27 (- проведенню каната через блок) сили натягнення каната, які діють у відповідному піднімальному канаті 20-27, зменшені вдвічі порівняно з одинарним проведенням, через що може вибиратися менший діаметр піднімальних канатів 20-27. Також є меншими необхідні для обертання канатного барабана 4 крутні моменти, внаслідок чого можуть використовуватися менші двигуни 5 і відповідно редуктори 6. Внаслідок цього також можливо вибирати канатні барабани 4 з меншим діаметром.
Вантажозахоплювальний пристрій З має на вигляді зверху по суті прямокутний контур, тобто він має дві протилежні одна одній подовжні сторони 7, 8 і дві, орієнтовані по нормалі до подовжніх сторін 7, 8, протилежні одна одній торцеві сторони 9, 10. Подовжні сторони 7,8 і торцеві сторони 9, 10 орієнтовані переважно паралельно до подовжніх сторін 34 і торцевих сторін 35 закріпленого в вантажозахоплювальному пристрої З контейнера 31. У прикладі здійснення відповідно два відхиляючі ролики 12 розташовані на подовжніх сторонах 7, 8 і торцевих сторонах 9, 10 і встановлені з можливість обертання відносно вантажозахоплювального пристрою 3. Відповідно два з піднімальних канатів 20-27 входять у зачеплення за допомогою відповідних відхиляючих роликів 12 з кожною з торцевих сторін 9, 10 і подовжніх сторін 7, 8.
У прикладі здійснення піднімальні канати 20, 21, що входять у зачеплення з однією торцевою стороною 9, 10, і відповідно 22, 23 утворюють, якщо дивитися в напрямку паралельно до подовжніх сторін 7, 8, чотири точки 11 перетину (див. фіг. 3). Піднімальні канати 24, 25, що також входять у зачеплення з однією подовжньою стороною 7, 8, і відповідно 26, 27 утворюють, якщо дивитися в напрямку паралельно до торцевих сторін 9, 10, чотири точки 11 перетину. За допомогою перехрещення піднімальних канатів 20-27, що входять у зачеплення відповідно з однією подовжньою стороною 7, 8 або торцевою стороною 9, 10, може досягатися висока стійкість утвореної з піднімальних канатів 20-27 канатної шахти транспортного пристрою 1. Так як канати можуть передавати в основному зусилля в своєму подовжньому напрямку, це перехресне розташування піднімальних канатів 20-27 оптимальне. Крім того, можливо пройти за допомогою транспортного пристрою 1 відносно вузькі прольоти між контейнерами (див. фіг. 8). Якщо відмовляються від відхиляючих роликів 12, і кожний піднімальний канат 20-27 проводиться тільки один раз, то замість чотирьох виходить відповідно лише одна точка перетину при двох перехресних піднімальних канатах.
Для піднімання і опускання контейнера 31 або вантажозахоплювального пристрою З у вертикальному напрямку канатні барабани 4 приводяться в рух двигунами 5 синхронно, незважаючи на за необхідності можливе згідно з винаходом точне юстирування. Тим самим запобігається перекидання контейнера 31 або вантажозахоплювального пристрою З під час руху піднімання і опускання. Частота обертання відповідного двигуна 5 реєструється відповідними датчиками і вирівнюється з іншими двигунами 5. Цей синхронний режим роботи декількох незалежних двигунів 5 позначається також як "загальна електрична хвиля".
Нарівні з синхронним режимом роботи канатних барабанів 4 згідно з винаходом також можливе незалежне одне від одного приведення в рух канатних барабанів 4, так що крім або під час руху піднімання і опускання також створюються умови для точного позиціонування вантажозахоплювального пристрою З в додаткових степенях свободи.
На фіг. 2 відмічені можливі напрямки руху вантажозахоплювального пристрою З відносно вигляду на подовжню сторону 34 контейнера 31. Для руху вантажозахоплювального пристрою З або контейнера 31 в першому напрямку 40 (- напрямку піднімання) всі канатні барабани 4 приводяться в дію, як вже було пояснено, щонайменше по суті синхронно, і відповідні бо піднімальні канати 20-27 по суті синхронно намотуються на відповідні канатні барабани 4.
Для руху у другому напрямку 41 канатні барабани 4 приводяться в рух індивідуально. У той час як подовжня ділянка відповідного піднімального каната 24, 26 розмотується з відповідних канатних барабанів 4, і подовжня ділянка відповідного піднімального каната 25, 27 намотується на відповідний канатний барабан 4, вантажозахоплювальний пристрій З або контейнер 31 переміщається у другому напрямку 41. Піднімальні канати 20-23 відповідним чином пропорційно намотуються або розмотуються, для того щоб запобігати перевантаженню або провисанню окремих піднімальних канатів.
Нарівні з чисто поступальними рухами в першому напрямку 40 і у другому напрямку 41 допустима і можлива будь-яка комбінація цих напрямків. Зрозуміло, що вантажозахоплювальний пристрій З може також переміщуватися у відповідному протилежному напрямку до першого напрямку 40 і до другого напрямку 41. У цьому випадку напрямки обертання канатних барабанів 4 відповідно обертаються.
Додатково в прикладі здійснення передбачено, що вантажозахоплювальний пристрій З або контейнер 31 може повертатися в напрямку 42 повороту (- обертальний рух). За допомогою відповідної координації руху канатних барабанів 4 цей рух в напрямку 42 повороту може досягатися. Піднімальні канати 20, 21 частково розмотуються з відповідного канатного барабана 4, в той час як піднімальні канати 22, 23 частково намотуються на відповідний канатний барабан 4. Піднімальні канати 24, 26 і 25, 27 відповідним чином намотуються або розмотуються, для того щоб виконувати поворотний рух без ослаблення або перевантаження відповідних піднімальних канатів. Поворотний рух в протилежному напрямку до напрямку 42 повороту однаково можливий. Також поворотний рух в або проти напрямку 42 повороту може довільним чином накладатися на поступальний рух в першому напрямку 40 і у другому напрямку 41.
Аналогічно, як це було пояснено за допомогою фіг. 2 для вигляду на подовжню сторону 34 контейнера 31, може також реалізовуватися можливість руху вантажозахоплювального пристрою З відносно вигляду на торцеву сторону 35 контейнера 31 або вигляду на торцеву сторону 9 вантажозахоплювального пристрою З (див. фіг. 3). Тут також можливі поступальні рухи в або проти першого напрямку 40 і/або проти третього напрямку 43 і поворотний рух в або проти напрямку 44 повороту (- обертальний рух) навколо осі контейнера 31 або
Зо вантажозахоплювального пристрою 3 за допомогою цілеспрямованого приведення в рух відповідних канатних барабанів 4 піднімальних канатів 20-27.
Також поворот вантажозахоплювального пристрою З навколо вертикальної осі транспортного пристрою 1, в або проти напрямку 45 повороту, може реалізовуватися відповідним чином (див. фіг. 4).
Таким чином, переважно вантажозахоплювальний пристрій З або контейнер 31 може довільно переміщуватися в шести степенях свободи, як це також передбачено в прикладі здійснення. Оскільки точне позиціонування вантажозахоплювального пристрою З може проводитися за допомогою піднімальних канатів 20-27, можна відмовитися від проміжної рами і від відомих в рівні техніки додаткових приводів для точного позиціонування. Тим самим в результаті переважно можливо економити аж до однієї третини маси вантажозахоплювального пристрою З порівняно з відомим з рівня техніки вантажозахоплювальним пристроєм.
У прикладі здійснення сила натягнення каната, що діє у відповідному піднімальному канаті 20-27, вимірюється відповідним вимірювальним пристроєм 13. Вимірювальний пристрій 13 відповідно розташований на моментному упорі редуктора 6 мотор-редуктора. Редуктор 6 діє між відповідним канатним барабаном 4 і відповідним двигуном 5. На фіг. б моментний упор редуктора 6 закритий канатним барабаном 4. Моментний упор служить для опирання корпусу редуктора 6 або мотор-редуктора на ходовий візок 2. Різниці крутних моментів вхідної і вихідної сторони редуктора б, що виникають, вводяться моментним упором в несучу конструкцію ходового візка 2, і таким чином запобігається провертання редуктора 6 під час експлуатації.
Завдяки розташуванню штирьового датчика сили вимірювального пристрою 13 на моментному упорі, між моментним упором і ходовим візком 2, можуть визначатися миттєві зусилля або крутні моменти, і тим самим можуть робитися висновки про сили натягнення в піднімальних канатах 20-27, що діють напряму. Подібні вимірювальні пристрої 13 достатньо відомі. В інших варіантах здійснення вимірювальний пристрій 13 міг би також мати розташовану на моментному упорі вагову комірку з тензодатчиком або месдозу, яка дозволяє робити висновки про різниці крутних моментів або про діючі сили натягнення каната.
Альтернативно або додатково також можливе те, що відповідний вимірювальний пристрій 13 для реєстрації сили натягнення каната розташований на повернутому від канатного барабана 4 кінці відповідного піднімального каната 20-27. Подібний вимірювальний пристрій 13 60 міг би бути розташований, як це передбачено в прикладі здійснення, в області кінцевого закладення 16 каната (див. фіг. б).
Діючі сили натягнення в піднімальних канатах 20-27 можуть визначатися у вимірювальному положенні транспортного пристрою 1, в якому вантажозахоплювальний пристрій З вільно висить. При несиметричних вантажах, тобто зокрема при нерівномірно навантажених контейнерах 31, можуть виникати дуже різні сили натягнення в піднімальних канатах 20-27. Для того щоб запобігати перевантаженню окремих піднімальних канатів 20-27 при транспортуванні такого контейнера 31, максимальне прискорення контейнера і/або максимальна швидкість переміщення переважно обмежується залежно від виміряних у вимірювальному положенні сил натягнення канатів. За допомогою канатних барабанів 4, які приводяться в рух незалежно один від одного, також можливо досягати вирівнювання сил натягнення канатів, які діють в піднімальних канатах 20-27, завдяки тому, що за допомогою точного позиціонування вантажозахоплювального пристрою навантаження розподіляється відповідним чином по діючих піднімальних канатах 20-27.
Крім того, в прикладі здійснення передбачено те, що вантажозахоплювальний пристрій З або контейнер 31 може зміщуватися в своїй орієнтації за допомогою канатних барабанів 4, які приводяться в рух незалежно один від одного, для того щоб додатково вирівнювати різні, зокрема при нерівномірно навантажених контейнерах 31, сили натягнення в піднімальних канатах 20-27 або розподіляти навантаження по піднімальних канатах 20-27.
Вирівнювання сил натягнення в піднімальних канатах 20-27 здійснюється переважно під час підсумкового руху контейнера 31 або вантажозахоплювального пристрою 3. Також навантаження окремих піднімальних канатів 20-27, що виникають динамічно, наприклад, що через вітрові зусилля, які впливають раптово на контейнер 31 або вантажозахоплювальний пристрій 3, можуть компенсуватися за допомогою вирівнювання сил натягнення канатів.
Крім того, завдяки застосуванню щонайменше восьми піднімальних канатів 20-27 можливо, що при розриві одного з піднімальних канатів 20-27 сім піднімальних канатів, які залишилися, сприймають навантаження контейнера 31, і таким чином досягається висока відмовостійкість транспортного пристрою 1, без того щоб виникало істотне скорочення стійкості канатної шахти.
У прикладі здійснення згідно з фіг. 7 і 8 транспортний пристрій 1 використовується в крані 30, виконаному у вигляді козлового крана. Ходовий візок 2 транспортного пристрою 1 може
Зо переміщуватися вздовж прогінної балки 33 крана 30. Для цього ходовий візок 2 має робочі колеса 15, які прокочуються по не зображених більш детально ходових рейках прогінної балки 33. Весь кран 30 може переміщуватися по підкранових рейках 32 в подовжньому напрямку підкранових рейок 32. Рух в напрямку підкранових рейок 32 і вздовж прогінної балки 33 служить для грубого позиціонування транспортного пристрою 1.
У прикладі здійснення передбачено, що відповідний піднімальний канат розвернутий на відхиляючому ролику 12. Також допустимо і можливо, що відповідний піднімальний канат нерухомо закріплений анкерним кріпленням на вантажозахоплювальному пристрої З за допомогою кінцевого закладення каната. Також при анкерному кріпленні піднімальних канатів на вантажозахоплювальному пристрої піднімальні канати, що входять в зачеплення з однією подовжньою або торцевою стороною вантажозахоплювального пристрою, перехрещуються переважним чином, причому піднімальні канати, що входять в зачеплення з однією подовжньою або торцевою стороною, утворюють одну єдину точку перетину.
У певних прикладах здійснення вантажозахоплювальний пристрій З міг би додатково мати поворотний блок, для того щоб робити можливим поворот контейнера на великі кути, як наприклад 902 або більше.
На противагу показаному прикладу здійснення допустимо і можливо, що відповідно щонайменше два канатні барабани приводяться в рух одним загальним двигуном. У цьому випадку за допомогою варіативного розподільного редуктора канатні барабани могли б приводитися в рух індивідуально в різних напрямках обертання і/або з різними частотами обертання.
Транспортний пристрій згідно з винаходом може також пристосуватися до інших вантажів.
Він не обмежений транспортуванням контейнерів.
В інших варіантах здійснення транспортний пристрій 1 міг би також використовуватися в мостовому крані або в іншому крані.
СПИСОК ПОСИЛАЛЬНИХ ПОЗИЦІЙ
1 транспортний пристрій 2 ходовий візок
З вантажозахоплювальний пристрій 4 канатний барабан бо 5 двигун б редуктор 7 подовжня сторона 8 подовжня сторона 9 торцева сторона торцева сторона 11 точка перетину 12 відхиляючий ролик 13 вимірювальний пристрій 14 з'єднувальний пристрій 10 15 робоче колесо 16 кінцеве закладення каната 17 вісь обертання 20 піднімальний канат 21 піднімальний канат 22 піднімальний канат 23 піднімальний канат 24 піднімальний канат 25 піднімальний канат 26 піднімальний канат 27 піднімальний канат 30 кран 31 контейнер 32 підкранова рейка 33 прогінна балка 34 подовжня сторона торцева сторона перший напрямок 41 другий напрямок 42 напрямок повороту
Зо 43 третій напрямок 44 напрямок повороту напрямок повороту

Claims (10)

ФОРМУЛА ВИНАХОДУ
1. Транспортний пристрій (1) для транспортування щонайменше одного контейнера (31) або іншого вантажу, причому транспортний пристрій (1) має щонайменше один ходовий візок (г), щонайменше один вантажозахоплювальний пристрій (3) і щонайменше вісім піднімальних канатів (20-27), і вантажозахоплювальний пристрій (3) має з'єднувальні пристрої (14) для закріплення контейнера (31) або іншого вантажу і за допомогою піднімальних канатів (20-27) підвішений на ходовому візку (2) з можливістю піднімання і опускання, причому піднімальні канати (20-27) можуть намотуватися на встановлені на ходовому візку (2) з можливістю обертання канатні барабани (4), який відрізняється тим, що кожний піднімальний канат (20-27) може намотуватися і/або щонайменше частково намотаний на власному канатному барабані (4), і у всіх канатних барабанів (4) частота обертання і/або напрямок обертання може встановлюватися відповідно індивідуально.
2. Транспортний пристрій (1) за п. 1, який відрізняється тим, що вантажозахоплювальний пристрій (3) має дві протилежні одна одній подовжні сторони (7, 8) і дві орієнтовані по нормалі до подовжніх сторін (7, 8), протилежні одна одній, торцеві сторони (9, 10), причому з кожною з торцевих сторін (9, 10) ії подовжніх сторін (7, 8) входять у зачеплення щонайменше два з піднімальних канатів (20-27), і відповідно піднімальні канати (20, 21; 22, 23), які входять у зачеплення з однією торцевою стороною (9, 10), утворюють, якщо дивитися в напрямку паралельно до подовжніх сторін (7, 8), щонайменше одну точку (11) перетину, і/або відповідно піднімальні канати (24, 25; 26, 27), які входять у зачеплення з однією подовжньою стороною (7, 8), утворюють, якщо дивитися в напрямку паралельно до торцевих сторін (9, 10), щонайменше одну точку (11) перетину.
3. Транспортний пристрій (1) за п. 1 або п. 2, який відрізняється тим, що щонайменше один з піднімальних канатів (20-27), переважно кожний піднімальний канат (20-27), розвернутий на бо вантажозахоплювальному пристрої (3) за допомогою відхиляючого ролика (12), і повернутий від канатного барабана (4) кінець піднімального каната (20-27) закріплений анкерним кріпленням на ходовому візку (2).
4. Транспортний пристрій (1) за будь-яким із пп. 1-3, який відрізняється тим, що транспортний пристрій (1) має переважний для кожного піднімального каната (20-27) щонайменше один вимірювальний пристрій (13) для визначення сили натягнення каната, що діє в одному з піднімальних канатів (20-27), переважно у відповідному піднімальному канаті (20-27).
5. Транспортний пристрій (1) за будь-яким із пп. 1-4, який відрізняється тим, що кожний канатний барабан (4) приводиться в рух окремо власним двигуном (5), переважно електродвигуном.
6. Транспортний пристрій (1) за п. 4 або п. 5, який відрізняється тим, що вимірювальний пристрій (13) розташований на упорі проти провертання редуктора (б), причому редуктор (6) діє між канатним барабаном (4) і двигуном (5).
7. Транспортний пристрій (1) за будь-яким із пп. 4-6, який відрізняється тим, що вимірювальний пристрій (13) для реєстрації сили натягнення каната розташований на повернутому від канатного барабана (4) кінці піднімального каната (20-27).
8. Спосіб транспортування щонайменше одного контейнера (31) або іншого вантажу за допомогою транспортного пристрою (1) за будь-яким із пп. 1-7, причому поступальний і/або обертальний рух щонайменше одного підвішеного на вантажозахоплювальному пристрої (3) контейнера (31) або іншого вантажу, переважно в шести степенях вільності, здійснюють виключно за допомогою відповідного намотування і розмотування піднімальних канатів (20-27) транспортного пристрою (1) на відповідному канатному барабані (4), і канатні барабани (4) приводять для цього в рух відповідним чином.
9. Спосіб транспортування щонайменше одного контейнера (31) або іншого вантажу за допомогою транспортного пристрою (1) за будь-яким із пп. 4-7, причому сили натягнення щонайменше одного піднімального каната (20-27), переважно кожного піднімального каната (20-27), вимірюють для запобігання перевантаженню, і канатні барабани (4) приводять відповідним чином в рух окремо незалежно один від одного.
10. Кран (30), переважно козловий кран, що включає в себе щонайменше один транспортний пристрій (1) за будь-яким із пп. 1-7. 5 1 А - 5 гу А 4 ї 2 и 5 в 5 «ціх щи в. ій но в А З в- л2 х57 15 рев/ В Я вх ТМ В 6 4--- А СПИ 22-23 КК пи 10 мит ДЕ» 20 / п й 12-иОЬВ Б/В 24 Ен еко 25 А 23 Н ОЗ якіх "ЛУ м 14 ро 14 , 12 Ки о І ЛА ; 31 14 14
Фіг. 1 г 5 15 / 15 5 4 и ри т 4 ЩЕ АП 242 Че: 6 ви АН 6 с і-7297 ч 75 20 412 а 11-х ях 215 Ірена 12 я ПО | ра З т нама й зно ТА ПОН: 6 АН ух 14 Пов Ї 40 ІЙ 31 І ї : 1242
Фіг. 2
! а 5 4 24 5 щи вух ЩІ Ре, 6 6- СТ. ТЕ ЛееЯ КД и дн Щ 26 21 і 20 12 2 Пи ж Я і- 8 - -|й А ча 40 чех 31 і4 43 Фіг, 3 58 4 15 12 15 4 17 і 5 с ; й і МО ав У аз вояк 6. 5 ! Щщ ; - М ШИ 1217 БО, у М, нев нет рН Гн Бе о - 1 ни) 7 т яка: слини НІ 4-1 ЦЕ ПО0С--. з М ар ей, 12 | "ДІ Є ли 5 4 17 174 в 15
Фіг. 4
5 .- 15 я і 4 ; дв -й ГУ в 2 о НЯ в «ВЕК 16 зах в ' ро 2-7 "А 14 лк КІ 31 ! в 14
Фіг. 5 5 в / 4 У ль Щ 4 ра» в 3 и іа / ж в ще 1-0 го; чн ви !
". Сук ; 16
Фіг. 6 вомасін вх. й ПІШ дя ня 3 0 т ши - г 32 | Щ - Месуіннинннння ях ПИШЙ » додооннононконнщих «ІКНІ Фіг, 7 і і Я - ни ун на но Ще 32 і я й 1- | сло ІЙ и з2 вк ОМ - С ГК шо: 31 з
Фіг. 8
UAA201710515A 2015-04-08 2016-03-11 Транспортний пристрій UA120387C2 (uk)

Applications Claiming Priority (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
ATA211/2015A AT516981B1 (de) 2015-04-08 2015-04-08 Transporteinrichtung
PCT/AT2016/000026 WO2016161470A1 (de) 2015-04-08 2016-03-11 Transporteinrichtung

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA120387C2 true UA120387C2 (uk) 2019-11-25

Family

ID=55646199

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAA201710515A UA120387C2 (uk) 2015-04-08 2016-03-11 Транспортний пристрій

Country Status (20)

Country Link
US (1) US10807837B2 (uk)
EP (1) EP3280674B1 (uk)
JP (1) JP6756732B2 (uk)
KR (1) KR102456484B1 (uk)
CN (1) CN107743473A (uk)
AT (1) AT516981B1 (uk)
AU (1) AU2016245321B2 (uk)
BR (1) BR112017021446B1 (uk)
CA (1) CA2977991C (uk)
ES (1) ES2747429T3 (uk)
HK (1) HK1245225A1 (uk)
HU (1) HUE046707T2 (uk)
MA (1) MA41896B1 (uk)
MX (1) MX2017012920A (uk)
MY (1) MY184738A (uk)
PL (1) PL3280674T3 (uk)
PT (1) PT3280674T (uk)
RU (1) RU2702366C2 (uk)
UA (1) UA120387C2 (uk)
WO (1) WO2016161470A1 (uk)

Families Citing this family (18)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
CN106672829B (zh) * 2016-12-15 2018-06-19 江苏华宏科技股份有限公司 报废汽车拆解举升和翻转两用机
US11142442B2 (en) * 2017-02-10 2021-10-12 Arrow Acquisition, Llc System and method for dynamically controlling the stability of an industrial vehicle
ES2870228T3 (es) * 2017-04-18 2021-10-26 Siemens Gamesa Renewable Energy As Procedimiento para instalar o desinstalar un componente de una turbina eólica
EP3453669A1 (de) * 2017-09-08 2019-03-13 Siemens Aktiengesellschaft Steuerungseinrichtung für ein hebezeug und verfahren zu dessen betrieb
PT3461782T (pt) * 2017-09-28 2020-08-27 Mohr Lizenz Verwaltungs Gmbh Dispositivo de elevação para levantamento e abaixamento de objectos pesados
US20200346906A1 (en) * 2017-09-28 2020-11-05 Mohr Lizenz Verwaltungs Gmbh Lifting apparatus for raising and lowering heavy objects
CN108147282B (zh) * 2017-12-08 2019-10-25 北京建筑机械化研究院有限公司 用于建筑构件吊装的六自由度起重机
AT520763B1 (de) 2017-12-21 2022-09-15 Hans Kuenz Gmbh Kransteuerung
US11286046B2 (en) * 2018-03-26 2022-03-29 Michael J. Capek Payload lift and positioning system for airships
EP3590881A1 (de) 2018-07-02 2020-01-08 Hans Künz GmbH Transporteinrichtung
WO2020070345A1 (es) * 2018-10-01 2020-04-09 Soluciones Tecnicas Intermodales, S.L. Dispositivo de alimentación eléctrica para transporte de contenedores tales como contenedores frigoríficos
CN109292366A (zh) * 2018-10-24 2019-02-01 湖北汉唐智能科技股份有限公司 智能悬挂系统
CN112520570A (zh) * 2020-11-26 2021-03-19 山东大学 吊装机构
KR102473986B1 (ko) * 2020-12-22 2022-12-06 주식회사 부명 리프팅 장치들을 포함하는 시스템
CN113003387A (zh) * 2021-04-07 2021-06-22 长江重庆航道工程局 一种沉箱吊装用的双层吊具及其吊装方法
CN113213363A (zh) * 2021-06-04 2021-08-06 三一海洋重工有限公司 起升系统和起重机
US11608252B1 (en) * 2022-02-15 2023-03-21 Innovative Minds, LLC Damper systems for suspended loads
CN117185106B (zh) * 2023-09-22 2024-02-09 中铁五局集团第二工程有限责任公司 一种高速公路钢砼叠合梁施工方法

Family Cites Families (16)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
DE141817C (uk)
NL7011527A (uk) * 1970-08-04 1972-02-08
NL7101224A (uk) * 1971-01-29 1972-08-01
FI54789C (fi) 1972-03-15 1979-03-12 Kone Oy Anordning vid en kran
SU701916A1 (ru) 1977-10-28 1979-12-05 Предприятие П/Я А-7255 Грузова подвеска дл крана мостового типа
DD141817A1 (de) * 1978-06-22 1980-05-21 Horst Schroeder Einrichtung zur pendel-und verdrehungsarmen lastfuehrung
JPS62200694A (ja) 1986-02-27 1987-09-04 有限会社 山本商事 静電気除去用携帯器具
JPH0449195A (ja) 1990-06-18 1992-02-18 Nkk Corp クレーン用ワイヤロープ診断装置
JP2770221B2 (ja) 1995-04-27 1998-06-25 村田機械株式会社 天井走行車
KR100314143B1 (ko) * 1995-08-30 2001-12-28 튜보 린타마키, 타피오 하카카리 크레인의 로드와 로딩부 제어 장치 및 제어 방법
DE20013621U1 (de) 2000-08-08 2001-01-18 Siemens Ag Containerstapelkran
DE10257108B4 (de) 2002-12-05 2008-05-21 Eisenmann Anlagenbau Gmbh & Co. Kg Fahrbare Hubvorrichtung
DE102004040663A1 (de) 2004-08-20 2006-03-02 Gottwald Port Technology Gmbh Hubwerk, insbesondere dessen Seilanordnung
AT501098A1 (de) * 2004-11-02 2006-06-15 Ehrenleitner Franz Lasthebevorrichtung
DE202006000490U1 (de) 2006-01-12 2006-04-27 Hans Künz GmbH Hebeeinrichtung
CN102838038B (zh) 2012-09-05 2014-09-10 三一集团有限公司 一种起重机小车及起重机

Also Published As

Publication number Publication date
JP2018513818A (ja) 2018-05-31
US10807837B2 (en) 2020-10-20
BR112017021446B1 (pt) 2022-04-12
AU2016245321B2 (en) 2020-10-29
WO2016161470A1 (de) 2016-10-13
HUE046707T2 (hu) 2020-03-30
AT516981B1 (de) 2017-02-15
KR102456484B1 (ko) 2022-10-18
US20180029849A1 (en) 2018-02-01
PT3280674T (pt) 2019-09-23
AU2016245321A1 (en) 2017-09-28
AT516981A1 (de) 2016-10-15
MA41896A (fr) 2018-02-14
RU2702366C2 (ru) 2019-10-08
HK1245225A1 (zh) 2018-08-24
EP3280674A1 (de) 2018-02-14
MA41896B1 (fr) 2019-12-31
RU2017134128A3 (uk) 2019-08-01
JP6756732B2 (ja) 2020-09-16
CN107743473A (zh) 2018-02-27
CA2977991A1 (en) 2016-10-13
BR112017021446A2 (pt) 2018-07-03
EP3280674B1 (de) 2019-07-17
PL3280674T3 (pl) 2020-01-31
KR20170134410A (ko) 2017-12-06
ES2747429T3 (es) 2020-03-10
CA2977991C (en) 2023-05-09
MY184738A (en) 2021-04-20
MX2017012920A (es) 2018-05-17
RU2017134128A (ru) 2019-04-04

Similar Documents

Publication Publication Date Title
UA120387C2 (uk) Транспортний пристрій
RU2492134C1 (ru) Мостовой кран
CN201942459U (zh) 一种集装箱起重机起升机构和集装箱起重机
EP2962977B1 (en) Gantry crane for handling containers
CN202848895U (zh) 一种起重机起升机构
KR101239990B1 (ko) 미니크레인
US6345724B1 (en) Crane apparatus
US4363411A (en) Hammerhead crane with plural shuttle trolleys, a load trolley and movable counterweight means
CN213387490U (zh) 一种起重机吊具防摇摆装置
EP3002246B1 (en) System for reducing the counterweight of a crane
CN104355253A (zh) 一种卷扬钢丝绳的排绳装置及排绳方法
CN204224157U (zh) 一种卷扬钢丝绳的排绳装置
CN109733994B (zh) 一种起重机防摇系统
CN115744634B (zh) 塔式起重机及其控制方法、装置、处理器及云管理平台
RU2730698C2 (ru) Подъёмное устройство
FI115133B (fi) Menetelmä nosturin kuormauselimen hallitsemiseksi
CN112479032A (zh) 一种龙门吊起重机
RU146002U1 (ru) Мостовой кран
CN214243499U (zh) 一种龙门吊起重机
CN206615947U (zh) 一种双平衡轮电动皮带提升机
RU2447009C1 (ru) Подвеска грузовой стрелы
RU60072U1 (ru) Механизм подъема груза мостового крана
CN106966294A (zh) 双电葫芦小车及起重机
CN104229627A (zh) 能在弧形工字钢上行走的电动葫芦