IL96643A - 3 '- Dahmino -'S) - 2 ") - 3 (- Methoxy - 4" - Morpholinyl (-Docsorovicine chirley, its preparation and pharmaceutical preparations containing it - Google Patents
3 '- Dahmino -'S) - 2 ") - 3 (- Methoxy - 4" - Morpholinyl (-Docsorovicine chirley, its preparation and pharmaceutical preparations containing it
Info
Publication number
IL96643A
IL96643A IL9664390A IL9664390A IL96643A IL 96643 A IL96643 A IL 96643A IL 9664390 A IL9664390 A IL 9664390A IL 9664390 A IL9664390 A IL 9664390A IL 96643 A IL96643 A IL 96643A