UA77859C2 - Delivery system for capsule containing pharmaceutical composition, method for manufacturing thereof - Google Patents

Delivery system for capsule containing pharmaceutical composition, method for manufacturing thereof Download PDF

Info

Publication number
UA77859C2
UA77859C2 UAA200503581A UA2005003581A UA77859C2 UA 77859 C2 UA77859 C2 UA 77859C2 UA A200503581 A UAA200503581 A UA A200503581A UA 2005003581 A UA2005003581 A UA 2005003581A UA 77859 C2 UA77859 C2 UA 77859C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
capsule
delivery system
pharmaceutical composition
present
illustrates
Prior art date
Application number
UAA200503581A
Other languages
English (en)
Original Assignee
Shering Oy
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Family has litigation
First worldwide family litigation filed litigation Critical https://patents.darts-ip.com/?family=31896871&utm_source=google_patent&utm_medium=platform_link&utm_campaign=public_patent_search&patent=UA77859(C2) "Global patent litigation dataset” by Darts-ip is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Application filed by Shering Oy filed Critical Shering Oy
Publication of UA77859C2 publication Critical patent/UA77859C2/uk

Links

Classifications

    • AHUMAN NECESSITIES
    • A61MEDICAL OR VETERINARY SCIENCE; HYGIENE
    • A61KPREPARATIONS FOR MEDICAL, DENTAL OR TOILETRY PURPOSES
    • A61K9/00Medicinal preparations characterised by special physical form
    • A61K9/48Preparations in capsules, e.g. of gelatin, of chocolate
    • AHUMAN NECESSITIES
    • A61MEDICAL OR VETERINARY SCIENCE; HYGIENE
    • A61FFILTERS IMPLANTABLE INTO BLOOD VESSELS; PROSTHESES; DEVICES PROVIDING PATENCY TO, OR PREVENTING COLLAPSING OF, TUBULAR STRUCTURES OF THE BODY, e.g. STENTS; ORTHOPAEDIC, NURSING OR CONTRACEPTIVE DEVICES; FOMENTATION; TREATMENT OR PROTECTION OF EYES OR EARS; BANDAGES, DRESSINGS OR ABSORBENT PADS; FIRST-AID KITS
    • A61F6/00Contraceptive devices; Pessaries; Applicators therefor
    • A61F6/06Contraceptive devices; Pessaries; Applicators therefor for use by females
    • A61F6/14Contraceptive devices; Pessaries; Applicators therefor for use by females intra-uterine type

Landscapes

  • Health & Medical Sciences (AREA)
  • Life Sciences & Earth Sciences (AREA)
  • Animal Behavior & Ethology (AREA)
  • General Health & Medical Sciences (AREA)
  • Public Health (AREA)
  • Veterinary Medicine (AREA)
  • Reproductive Health (AREA)
  • Engineering & Computer Science (AREA)
  • Biomedical Technology (AREA)
  • Heart & Thoracic Surgery (AREA)
  • Vascular Medicine (AREA)
  • Epidemiology (AREA)
  • Medicinal Chemistry (AREA)
  • Pharmacology & Pharmacy (AREA)
  • Chemical & Material Sciences (AREA)
  • Medicinal Preparation (AREA)
  • Vending Machines For Individual Products (AREA)
  • Infusion, Injection, And Reservoir Apparatuses (AREA)
  • Medical Preparation Storing Or Oral Administration Devices (AREA)
  • Adjustment And Processing Of Grains (AREA)
  • Pyrane Compounds (AREA)
  • Macromonomer-Based Addition Polymer (AREA)
  • Orthopedics, Nursing, And Contraception (AREA)
  • Electrical Discharge Machining, Electrochemical Machining, And Combined Machining (AREA)
  • Preparation Of Compounds By Using Micro-Organisms (AREA)
  • Paper (AREA)
  • Reverberation, Karaoke And Other Acoustics (AREA)
  • Apparatuses And Processes For Manufacturing Resistors (AREA)
  • Automatic Assembly (AREA)

Description

Опис винаходу
Даний винахід відноситься до системи доставки, що включає в себе конструкцію корпусу і, щонайменше, одну 2 капсулу, яка містить фармацевтичну композицію, при цьому капсула має, щонайменше, перший кінець і другий кінець. Даний винахід далі відноситься до способу виробництва системи доставки, де система включає в себе конструкцію корпусу і, щонайменше, одну капсулу, яка містить фармацевтичну композицію.
Публікації та інші матеріали, що використовуються у цьому документі для освітлення передумов створення даного винаходу, і, зокрема, випадків для надання додаткових деталей, що відносяться до практики, включені як 70 посилання.
Система доставки, що обговорюється у даній заявці, в основному, охоплює внутрішньоматкові системи (ВМС), внутрішньошийкові (інтрацервікальні) системи і внутрішньовагінальні системи. Дані системи звичайно складаються із корпусу і капсули, що містить один або більше фармацевтично активних засобів.
Внутрішньоматкова система, що звичайно використовується, являє собою Т-подібний предмет, виготовлений із 79 пластичного матеріалу, який складається із подовжуючого елемента, що має на одному кінці поперечний елемент, який включає в себе два крила, подовжуючий елемент і поперечний елемент утворюють по суті Т-подібний виріб, коли систему розташовують у матці. Подовжуючий елемент має, наприклад, мідний дріт, намотаний частково навколо нього, причому дріт має здатність до вивільнення іонів міді (і відповідний вищезазначеній капсулі, що містить фармацевтично активний засіб). Також ВМС мають здатність вивільняти гормони або інші існуючі активні засоби, і їх застосовують або для контрацепції або для лікування гормональних порушень. У доповнення до
Т-подібних ВМС також відомі системи, що мають, наприклад, форму кільця, цифри "7" або букви "5". Схожі конструкції використовують для внутрішньошийкових і внутрішньовагінальних систем.
Спосіб виробництва даних систем звичайно складається із роздільного виробництва корпусу і капсули з подальшим їх складанням. Вказане складання загалом здійснюють просто за допомогою натягування капсули на с 22 корпус, наприклад, через одне з крил. На початку використання системи капсула закріплена на корпусі. Однак у о кінці періоду використання, звичайно, коли капсула вивільняє 30-6095 свого вмісту у вигляді активного засобу, вона ослабляється і може від'єднатись від корпусу або у процесі використання або в момент видалення системи із порожнини тіла.
Системи вводять у належну порожнину тіла звичайно за допомогою вкладиша. Для встановлення на місце о внутрішньоматкових систем існують декілька типів вкладишів. Найбільш загальний вкладиш для Т-подібних ВМС ю складається із захисної трубки, що має поршень з ручкою всередині неї. У процесі підготовки встановлення системи у матку, ВМС, яка розташована на кінці поршня, втягують у напрямі до ручки таким чином, щоб система со увійшла у трубку, а крила поперечного елемента системи зігнулися у напрямі одне до одного. Далі захисна ї- трубка з ВМС, що міститься в ній, вводиться через канал шийки матки. Коли система правильно встановлена на 3о місце, її виймають витягуванням захисної трубки назовні. Крила поперечного елемента далі розпрямляються і в система приймає форму букви "Т".
Проблема, пов'язана із вкладишами Т-подібних систем та інших систем, як описано вище, стосується встановлення капсули на корпус у процесі витягування захисної трубки назовні. Внутрішній діаметр вкладиша « повинен бути досить більшим зовнішнього діаметра системи, що вводиться, щоб уникнути зміщення або повного 70 від'єднання капсули. Однак необхідно враховувати, що півсферичні кінцеві частини крил поперечного елемента є З с малими у відношенні до діаметра захисної трубки. Отже, дуже важливо, щоб дані кінцеві частини знаходилися
І» точно у правильному положенні відносно краю захисної трубки в момент введення системи у матку і, отже, внутрішній діаметр захисної трубки не може бути значно більшим зовнішнього діаметра системи. Різниця діаметрів звичайно становить 0,05-0,1мм. Систему звичайно поставляють у вкладиші, але у випадку, коли лікар ненавмисне вийме систему дуже рано, її може бути дуже важко правильно переустановити у вкладиш. 7 Неправильне встановлення системи у вкладиші може викликати різні проблеми, такі як зсув капсули на -І корпусі, деформація капсули, пошкодження капсули або від'єднання капсули.
Зсув капсули може, наприклад, статися таким чином, що капсула зміщується у бік крила Т-подібної системи, со таким чином змінюючи форму на У і ускладнюючи правильне встановлення крил, перешкоджаючи таким чином с 20 використанню системи. Пошкодження або деформація капсули можуть впливати на вивільнення активного засобу із капсули. с Як обговорюється вище, по суті дві проблеми можуть мати місце при виробництві систем, їх введенні у належну порожнину тіла пацієнта та їх використанні. Ці проблеми стосуються того, як збирати корпус і капсулу і як підтримувати корпус і капсулу разом у процесі введення і періоду використання системи, який може 22 становити декілька років, звичайно, аж до п'яти років.
ГФ) Деякі розв'язання даних проблем представлені у попередньому рівні техніки. Наприклад, (патент США юю 4341728) розкриває спосіб виготовлення ВМС із надіванням пристрою, що просочений лікарським засобом, на носій. У вказаному способі суміш силікону і ліків піддають литтю під тиском з утворенням рукава, який далі набухає при зануренні у розчинник і послідовно натягується на стовп ВМС з надіванням навколо стовпа. Зовнішнє 60 покриття може бути розташоване на рукаві схожим чином. Недоліком даного способу є застосування розчинника.
Залишки розчинника можуть залишатися в рукавах і спричиняти подразнення при поміщенні ВМС у матку пацієнта. Крім того, частина ліків може розчинятися у розчиннику, що використовується, таким чином, призводячи до того, що кількість ліків у кінцевій ВМС буде меншою, ніж очікується. Даний спосіб не вирішує також проблему підтримання капсули на корпусі протягом повного періоду використання системи. бо (Патент США 3973560) розкриває ВМС, що складається із корпусу і мідного дроту, де поверхня вказаного корпусу включає в себе зубці, які діють як напрямні для мідного дроту і підтримують його на місці. Однак недоліком даної структури є те, що вона непридатна для систем доставки, що вивільняють гормони, оскільки дані системи не включають в себе дріт, а тільки трубку, яка складається по суті із еластомеру, що включає в себе
ОДИН або більше активних засобів. (Патент США 3656483) розкриває ВМС, яка складається із перфорованої трубки, що містить підвід лікарських засобів. Лікарський засіб підтримують прилеглим до отворів за допомогою пружинного пристрою.
Задача даного винаходу полягає у наданні системи доставки, що включає в себе конструкцію корпусу і, щонайменше, одну капсулу, яка містить фармацевтичну композицію, при цьому капсула має, щонайменше, 70 перший кінець і другий кінець, які легко збирати разом і забезпечити потрібне встановлення капсули на корпусі під час введення системи у порожнину тіла пацієнта протягом періоду використання системи і у процесі видалення системи із порожнини тіла.
Подальшою задачею даного винаходу є надання економічного і гігієнічного способу виробництва системи доставки, де система доставки включає в себе конструкцію корпусу і, щонайменше, одну капсулу, яка містить 7/5 фармацевтичну композицію.
Даний винахід розкритий у доданій формулі винаходу.
Система відповідно до винаходу відрізняється тим, що конструкція корпусу має, щонайменше, дві стопорні частини, кожна стопорна частина має, щонайменше, перший кінець і другий кінець, вказаний перший кінець кожної стопорної частини має поверхню, пристосовану для повернення і покриття одного із, щонайменше, першого і другого кінців капсули, причому діаметр, щонайменше, однієї із стопорних частин змінюється по її довжині між першим кінцем і другим кінцем, і капсулу встановлюють між вказаних, щонайменше, двох стопорних частин.
Система доставки відповідно до даного винаходу має, таким чином, наступні переваги перед системами попереднього рівня техніки: - Дану систему простіше розташувати у вкладиші, оскільки навіть, якщо капсула трохи застряє у вкладиші, с ов Капсула не може зміститися на корпусі системи. - Капсула знаходиться у безпечному положенні між, щонайменше, двома стопорними частинами, так, що, іо) навіть якщо капсула від'єднується у процесі використання, вона не може відділитися від корпусу системи. - Стопорні частини можуть бути використані у способі виробництва для показання оптимального положення капсули на корпусі системи. б зо Стопорні частини переважно проектуються з такою формою, щоб при готовності системи до використання не існувало різких розривів у зовнішній поверхні системи. Така гладка форма також дозволяє проводити більш о просте видалення системи із порожнини тіла. со
Надалі, деякі частини системи описані окремо. Однак для кваліфікованого фахівця у даній галузі є очевидним, що такі ж принципи застосовні, навіть якщо існує більше однієї з даних частин у системі відповідно в. з5 до даного винаходу. ча
Форма і розмір поперечного перерізу кінців капсули і поверхонь стопорних частин можуть бути вибрані вільно. Єдине обмеження полягає в тому, що поверхня стопорної частини охоплює кінець капсули, повернутої до неї, як розкрито вище. Кінці однієї капсули можуть мати різні форми і розміри і поверхні стопорних частин можуть також відрізнятися одна від одної. Відповідно до переважного втілення даного винаходу, однак, профіль « поперечного перерізу вказаного, щонайменше, першого або другого кінця капсули, по суті є ідентичним за шо с розміром і формою поверхні стопорної частини, повернутої до вказаного кінця. Відповідно до ще одного втілення даного винаходу, поперечний переріз вказаного, щонайменше, першого або другого кінця капсули по суті є )» меншим, ніж поверхня стопорної частини, повернутої до вказаного кінця.
Відповідно до даного винаходу, також можливо вільно вибирати зовнішню форму капсули. Капсула може,
Звичайно, бути або симетричною або асиметричною у відношенні до будь-якої осі капсули і вона може мати -І будь-яку зовнішню форму, таку як, наприклад, синусоїдальну або конічну. Діаметр поперечного перерізу капсули може також бути постійним або змінним за різними вимірюваннями капсули. Відповідно до одного з переважних ш- втілень даного винаходу, зовнішня форма капсули є такою, що вона дозволяє здійснювати утворення системи, де
Го! відсутні різкі розриви у зовнішній формі, як пояснюється вище.
Відповідно до ще одного переважного втілення даного винаходу, стопорні частини мають форму зрізаного о конуса і кінець зрізаного конуса, що має більший діаметр, являє собою кінець, що має поверхню, повернуту до
Ге) кінця капсули.
Відповідно до прикладу втілення даного винаходу, конструкція корпусу складається з однієї частини корпусу. Відповідно до ще одного втілення даного винаходу, вказана конструкція корпусу складається із, щонайменше, двох частин корпусу, наприклад двох, трьох, чотирьох або п'яти частин. Для фахівця у даній галузі є очевидним, що може використовуватися будь-яке число частин корпусу.
Ф; Відповідно до подальшого втілення даного винаходу система може включати в себе дві або більше капсул, що ка містять фармацевтичну композицію, звичайно дві, три, чотири або п'ять капсул. Для кваліфікованого фахівця знову є очевидним, що може використовуватися будь-яка кількість капсул. Вказані капсули переважно містять бо Візні фармацевтично активні засоби. Звичайно, також можливо виробляти систему, де всі капсули містять один і той же активний засіб, а також виробляти систему, в якій, щонайменше, одна з капсул містить декілька активних засобів. У такому випадку, можливо, що усі капсули мають різні швидкості вивільнення, або друга капсула починає вивільнення активного засобу тільки тоді, коли швидкість вивільнення першої капсули зменшиться до певного порогового значення і т.д. Такі профілі вивільнення є досяжними при використанні відповідних матриць 65 У капсулах.
Відповідно до ще одного втілення даного винаходу, капсула, що містить фармацевтичну композицію складається по суті із біосумісного полімеру і, щонайменше, одного фармацевтично активного засобу. Даний полімер може переважно являти собою еластомер. Безсумнівно, коли капсулу одержують з еластомеру, який являє собою еластичний матеріал, її можна легко натягнути на засоби прикріплення у процесі виробництва системи. Ще одна перевага використання полімерного матеріалу полягає у тому, що його можна піддавати литтю під тиском, таким чином, роблячи спосіб виробництва відповідно до даного винаходу більш простим, як пояснюється нижче.
Біосумісний полімер, що використовується у капсулі, може являти собою будь-який відповідний полімер, відомий у даній галузі техніки, такий як співполімери етену і вінілацетату, складні поліефіри і силіконові /о еластомери та їх похідні, а також будь-які їх суміші. Конструкцію корпусу також виробляють П відповідного полімерного матеріалу, такого як поліетен або поліпропен. Звичайно, також можливе утворення корпусу із ще одного матеріалу, відмінного від полімеру, такого як метал.
Подальші приклади відповідних матеріалів включають поліетилен, поліпропілен, співполімери поліметилпентенетилену/пропілену, співполімери етилену/етилакрилату, співполімери етилену/вінілацетату, полікарбонат, політетрафторетилен (ПТФЕ), фторетиленпропілен (ФЕП), полівініліденфторид (ПВДФ), полівінілацетат, полістирол, поліаміди, поліуретан, полібутадієн, поліззопрен, хлорований поліетилен, полівінілхлорид, співполімери вінілхлориду з вінілацетатом, полі(метакрилат), поліметил(мет)акрилат, полі(вініліден)хлорид, полі(вініліден)етилен, полі(вініліден)упропілен, терефталат поліетилену, вінілацетат етилену, полігідроксіалкоанат полі(молочної кислоти), полі(гліколева кислота), полі(алкіл. 2-ціаноакрилати), поліангідриди, складні поліортоефіри, співполімер етилену/вінілового спирту, тер полімер етилену/вінілацетату/вінілового спирту; співполімер етилену/вінілоксіетанолу, гідрофільні полімери, такі як гідрофільні гідрогелі складних ефірів акрилової і метакрилової кислот, модифікований колаген, зшитий полівініловий спирт, зшитий, частково гідролізований полівінілацетат, силіконові еластомери, особливо, полідиметилсилоксани медичного ступеня чистоти, полівінілметилсилоксани, інші органополісилоксани, сч ов Пполісилоксан, неопреновий каучук, бутиловий каучук, епіхлоргідринові каучуки, гідроксил-кінцеві органополісилоксани вулканізаційного типу кімнатної температури, які тверднуть до еластомерів при кімнатній о); температурі з подальшим додаванням зшиваючи агентів у присутності каталізаторів отвердіння, двокомпонентні диметилполісилоксанові композиції, які каталізуються платиною при кімнатній температурі або при підвищених температурах і мають здатність до додаткової зшивки, а також їх суміші. Ге! зо Особливо відповідними матеріалами для капсули і можливої мембрани є композиція еластомеру, що включає в себе полі(диметилсилоксан), композиція еластомеру, що включає в себе еластомер на основі силоксану, що юю включає в себе 3,3,3-трифторпропільні групи, приєднані до бі-атомів силоксанових структурних блоків, со композиція еластомеру, що включає в себе полі(алкіленоксидні) групи, вказані полі(алкіленоксидні) групи присутні у вигляді алкокси-термінальних щеплень або блоків, зв'язаних з полісилоксановими структурними - блоками за допомогою зв'язків вуглець-кремній або у вигляді суміші даних форм, і поєднання, щонайменше, двох ї- з них.
Капсула, що використовується у системі доставки відповідно до даного винаходу, може бути будь-якої бажаної конструкції. Прикладом відповідної конструкції є поєднання серцевини і мембрани, де серцевина включає в себе фармацевтичну композицію і поміщена у мембрану. Швидкість доставки фармацевтичної композиції може « далі контролюватися або за допомогою серцевини або мембрани або за допомогою їх обох. шо с Система доставки відповідно до даного винаходу може являти собою внутрішньоматкову систему, внутрішньошийкову систему або внутрішньовагінальну систему і може бути вироблена декількома різними )» способами. Може застосовуватися традиційний спосіб, який полягає в тому, що корпус і капсулу плавлять або одержують литтям під тиском, і частини далі збирають вручну, натягуючи капсулу на корпус. Також можливо
Застосовувати спосіб виробництва, в якому капсулу натягують на корпус і капсулу далі покривають мембраною, -І наприклад, протягуючи над нею тонку трубку, як розкрито, наприклад, (|у патентах США 5400804 і 53699431.
Подальший спосіб виробництва розкривають у наступному тексті. ш- Даний винахід далі стосується одного способу виробництва системи доставки, де система включає в себе о конструкцію корпусу і, щонайменше, одну капсулу, яка містить фармацевтичну композицію, вказаний спосіб
Відрізняється тим, що конструкцію корпусу одержують литтям під тиском, і капсулу одержують литтям під тиском о на конструкції корпусу на подальшій стадії.
Ге) Даний спосіб виробництва дозволяє одержувати конструкцію системи доставки у дві стадії замість трьох стадій загальноприйнятого способу виробництва (утворення корпусу, утворення капсули і їх складання або вручну або механічно). Крім того, спосіб відповідно до даного винаходу може бути повністю автоматизований, що далі ов Зменшує вартість виробництва і робить його гігієну більш легко контрольованою.
Якщо капсула має структуру серцевина-мембрана, система доставки відповідно до даного винаходу може бути
Ф; вироблена наступним чином: по-перше, утворюється корпус. По-друге, серцевину одержують литтям під тиском на ка корпусі і, по-третє, мембрану одержують литтям під тиском на серцевині. У даному способі виробництва правильне встановлення серцевини на корпусі та її стабільність на корпусі у процесі подальшого лиття під бор тиском мембрани представляє найважливіше значення, що було б важко досягнути без даного винаходу.
У даному способі виробництва капсула переважно є симетричною у відношенні до своєї осі, яка по суті є такою ж, що і вісь конструкції корпусу. Симетрична конструкція не впливає на текучість матеріалу у процесі лиття під тиском, таким чином, дозволяючи здійснювати виробництво капсули, яке є по суті вільним від внутрішніх стресів. 65 Інші втілення винаходу, а саме, втілення, в яких корпус складається з двох або більше частин корпусу (звичайно трьох, чотирьох або п'яти), можуть бути вироблені відповідно до традиційного способу або відповідно до даного способу винаходу. Частини корпусу можуть бути виплавлені або вилиті на першій стадії, капсула - на другій стадії, а третя стадія складається із складання частин. Перевага даних конструкцій полягає в тому, що капсулу не потрібно натягувати на корпус, але можливо здійснити складання капсули і першої частини корпусу і, на подальшій стадії, приєднати другу частину корпусу до першої частини корпусу або до капсули. Різні втілення даного винаходу розкриті на кресленнях, і для фахівця буде очевидним із креслень і пояснень до них, як виробляти і складати систему відповідно до даного винаходу.
Дві (або більше) частини корпусу можуть бути приєднані одна до одної, наприклад, за допомогою механічних з'єднань (таких як гачки або конструкція із штифтів та отворів), з'єднань у вигляді защіпок, біосумісного /о адгезиву або дротовим зварюванням опором. Звичайно, для кваліфікованого фахівця у даній галузі є очевидним, що можуть застосовуватися будь-які інші засоби і способи приєднання.
У даному описі, за винятком тих місць, де за контекстом потрібно інакше, слова "містять", "містить" і "що містить" означають "включають", "включає" і "що включає", відповідно. Так, коли винахід описується або визначається як такий, що включає в себе вказані ознаки, різні втілення одного і того ж винаходу можуть також /5 Включати додаткові ознаки. Також, посилальні числівники не треба розглядати як обмежуючі формулу винаходу.
Даний винахід описаний нижче значно більш детально за допомогою наступних, необмежуючих креслень.
Короткий опис креслень
Фіг.1а ілюструє корпус системи доставки відповідно до попереднього рівня техніки.
Фіг.16 ілюструє систему доставки відповідно до попереднього рівня техніки.
Фіг.2 ілюструє систему доставки відповідно до першого втілення даного винаходу.
Фіг.З ілюструє частину корпусу системи доставки відповідно до другого втілення даного винаходу.
Фіг.4 ілюструє частину корпусу системи доставки відповідно до третього втілення даного винаходу.
Фіг.5 ілюструє частину корпусу системи доставки відповідно до четвертого втілення даного винаходу.
Фіг.б6 ілюструє частину системи доставки відповідно до п'ятого втілення даного винаходу. сч
Фіг.7 ілюструє частину системи доставки відповідно до шостого втілення даного винаходу.
Фіг.8 ілюструє частину системи доставки відповідно до сьомого втілення даного винаходу. іо)
Фіг.9 ілюструє частину системи доставки відповідно до восьмого втілення даного винаходу.
Фіг.10 ілюструє частину системи доставки відповідно до дев'ятого втілення даного винаходу.
Фіг.11 ілюструє частину системи доставки відповідно до десятого втілення даного винаходу. Ге! зо Фіг.12 ілюструє систему доставки відповідно до одинадцятого втілення даного винаходу.
Фіг.13 ілюструє систему доставки відповідно до дванадцятого втілення даного винаходу. що)
Фіг.14 ілюструє систему доставки відповідно до тринадцятого втілення даного винаходу. со
Фіг.15 ілюструє систему доставки відповідно до чотирнадцятого втілення даного винаходу.
Фіг.16 ілюструє систему доставки відповідно до п'ятнадцятого втілення даного винаходу. в.
Фіг.17 ілюструє систему доставки відповідно до шістнадцятого втілення даного винаходу. ї-
Фіг.18 ілюструє систему доставки відповідно до сімнадцятого втілення даного винаходу.
Фіг.19 ілюструє систему доставки відповідно до вісімнадцятого втілення даного винаходу.
Фіг.20 ілюструє систему доставки відповідно до дев'ятнадцятого втілення даного винаходу.
Фіг.21 ілюструє систему доставки відповідно до двадцятого втілення даного винаходу. «
Фіг.22 ілюструє профіль поперечного перерізу капсули, що містить фармацевтичну композицію відповідно до (й) с двадцять першого втілення даного винаходу.
Фіг.23 ілюструє профіль поперечного перерізу капсули, що містить фармацевтичну композицію відповідно до )» двадцять другого втілення даного винаходу.
Фіг.24 ілюструє профіль поперечного перерізу капсули, що містить фармацевтичну композицію відповідно до двадцять третього втілення даного винаходу. -І Фіг.25 ілюструє профіль поперечного перерізу капсули, що містить фармацевтичну композицію відповідно до двадцять четвертого втілення даного винаходу.
Ш- Фіг.26 ілюструє профіль поперечного перерізу капсули, що містить фармацевтичну композицію відповідно до о двадцять п'ятого втілення даного винаходу.
Фіг.27 ілюструє профіль поперечного перерізу капсули, що містить фармацевтичну композицію відповідно до о двадцять шостого втілення даного винаходу.
Ге) Фіг.28 ілюструє профіль поперечного перерізу капсули, що містить фармацевтичну композицію відповідно до двадцять сьомого втілення даного винаходу.
Фіг.29 ілюструє профіль поперечного перерізу капсули, що містить фармацевтичну композицію відповідно до двадцять восьмого втілення даного винаходу.
Фіг.30 ілюструє профіль поперечного перерізу капсули, що містить фармацевтичну композицію відповідно до
Ф; двадцять дев'ятого втілення даного винаходу. ка Фігла і 15 ілюструють корпус системи доставки і систему доставки відповідно до попереднього рівня техніки. Фіг1а показує корпус 1 відомої Т-подібної внутрішньоматкової системи. Корпус 1 складається із бо подовжуючого елемента 2, що має на одному кінці поперечний елемент, який включає в себе два крила З і 4, подовжуючий елемент і поперечний елемент утворюють по суті Т-подібний виріб, коли систему розташовують у матці. Корпус 1 звичайно виготовляють із пластичного матеріалу, наприклад, поліетилену, і він складається з однієї частини.
Фіг.15 ілюструє систему доставки відповідно до попереднього рівня техніки, що включає в себе корпус 1 і 65 Капсулу 5, яка містить фармацевтичну композицію. Капсула 5, яка містить фармацевтичну композицію, (що далі у даному документі називається "капсула") звичайно являє собою виріб, виготовлений з еластомерного матеріалу,
що включає в себе фармацевтичну композицію. Капсула має вздовж своєї вертикальної осі канал, куди щільно прилягає подовжуючий елемент. Капсула розташована на корпусі за допомогою розширення вказаного каналу і далі протягуванням капсули на кінець б корпусу. Як можна побачити з фігури, у формі зовнішньої поверхні
Існують порушення безперервності.
Фіг.2 ілюструє систему доставки відповідно до першого втілення даного винаходу. Система включає в себе корпус 7 і капсулу 8. Корпус 7 має дві стопорні частини 9 і 10. Вказані стопорні частини являють собою розширення корпусу 7 таким чином, що при знаходженні капсули 8 в її кінцевому положенні у зовнішній формі подовжуючого елемента не існує порушення безперервності. Система доставки відповідно до Фіг.2 переважно 7/0 являє собою внутрішньоматкову систему.
На Фіг.2 конструкція корпусу 7 не позначена. Деякі приклади вказаної конструкції наведені на Фіг.3-8. На вказаних Фіг. стопорні частини 9 і 10 обидві мають перший кінець, що знаходиться у контакті з частиною корпусу, яка не знаходиться у контакті з капсулою, коли система доставки знаходиться в її кінцевому положенні у корпусі, і другий кінець навпроти даного першого кінця, вказаний другий кінець повернутий до капсули (капсул).
Фіг.3 ілюструє частину корпусу системи доставки відповідно до другого втіленням даного винаходу. У даному втіленні, корпус 7 системи доставки складається з однієї частини, де другий кінець першої стопорної частини 9 продовжується у вигляді стрижня 11, вказаний стрижень продовжується у вигляді другої стопорної частини 10 на іншому кінці. Корпус одержують, наприклад, литтям під тиском у вигляді одного виробу. Для кваліфікованого фахівця у даній галузі є очевидним, що профіль поперечного перерізу стрижня 11 може мати будь-яку бажану форму, таку як коло, квадрат, трикутник або багатокутник. Стрижень 11 може звичайно також мати, наприклад, форму конуса, зрізаного або ні.
Фіг.4 ілюструє частину корпусу системи доставки відповідно до третього втілення даного винаходу. У даному втіленні корпус 12 складається з двох частин, першої частини, що включає в себе першу стопорну частину 9, їі другої частини, що включає в себе другу стопорну частину 10. Перша частина далі включає в себе, по другому с ов Кінцю стопорної частини 9, подовження 13 у формі стрижня з гачком 15 на його кінці. Друга частина корпусу 12 далі включає в себе по другому кінцю стопорної частини 10, подовження 14 у формі стрижня з гачком 16, о); ідентичним, але таким, що представляє дзеркальне відображення гачка подовження 13, на його кінці. Вказані подовження 13 і 14 сконструйовані таким чином, що при поміщенні капсули над одним з подовжень, інше подовження проходить всередину капсули і гачки з'єднуються так, щоб утворити безперервний стрижень. б зо Фіг.5 ілюструє частину корпусу системи доставки відповідно до четвертого втілення даного винаходу. Дане втілення включає в себе також корпус 12, що складається з двох частин, схожим чином у відношенні до втілення, юю показаного на Фіг.4. Різниця з третім втіленням полягає в тому, що замість гачків подовження 13 включає в со себе штифт 17, у той час як подовження 14 включає в себе отвір 18, діаметр якого по суті ідентичний зовнішньому діаметру штифта 17. ї-
Фіг.б6 ілюструє частину системи доставки відповідно до п'ятого втілення даного винаходу. У даному втіленні ї- корпус 12 складається з двох частин, як у третьому і четвертому втіленнях, але тут існує стик двох частин, зроблений за допомогою адгезиву. Дана фігура показує корпус 12 і частину капсули 8, а також стик 19, що складається з адгезиву. Для кваліфікованого фахівця у даній галузі є очевидним, що можливо застосовувати будь-який біосумісний адгезив. Також можливо використовувати, наприклад, дротове зварювання опором. «
Фіг.7 ілюструє частину системи доставки відповідно до шостого втілення даного винаходу. Фіг.7 показує шв с корпус 12, що складається з двох частин, і капсулу 8. Другі кінці стопорних частин 9 і 10 включають в себе подовження 20 і 21 у формі стріли. Кінці капсули 8 включають в себе виїмки, які мають по суті таку ж форму і )» розмір, що і стріли подовжень 20 і 21. Капсула 8, таким чином, приєднана між стопорними частинами за допомогою з'єднань у вигляді защіпок.
Фіг.8 ілюструє частину системи доставки відповідно до сьомого втілення даного винаходу. Дане втілення є -І схожим з шостим втіленням, різниця полягає в тому, що виїмки знаходяться всередині стопорних частин 9 і 10, і подовження знаходяться всередині капсули 8. У даному втіленні також показано, що діаметр поперечного
Ш- перерізу капсули 8 не обов'язково є постійним по довжині капсули.
Го! Фіг.9 ілюструє частину системи доставки відповідно до восьмого втілення даного винаходу. У даному Втіленні, поверхні кінців капсули 8 є меншими, ніж поверхні стопорних частин 9 і 10. 1 Фіг.10 ілюструє частину системи доставки відповідно до дев'ятого втілення даного винаходу. У даному
Ге) втіленні, стопорні частини 22 і 23 мають закруглену форму і діаметр поперечного перерізу капсули 24 не є постійним по довжині капсули.
Фіг.11 ілюструє частину системи доставки відповідно до десятого втілення даного винаходу. Система відповідно до даного втілення включає в себе три капсули 29, ЗО і 31, які розділені кожна від іншої стопорними частинами 25, 26, 27 і 28. У даному втіленні діаметр стопорних частин змінюється вздовж їх довжини
Ф) для стопорних частин 25 і 28, але не для стопорних частин 26 і 27. ка Фіг.12-22 ілюструють різні форми внутрішньоматкової системи і капсули, що містить фармацевтичну композицію. во Фіг.12 ілюструє систему доставки відповідно до одинадцятого втілення даного винаходу. Фіг. показує капсулу 32, що має три кінці, і корпус 12, який складається з двох частин.
Фіг.13 ілюструє систему доставки відповідно до дванадцятого втілення даного винаходу, показуючи капсулу 33 у формі букви "І" і корпус 34, що складається з трьох частин.
Фіг.14 і 15 ілюструють систему доставки відповідно до тринадцятого і чотирнадцятого втілення даного 65 Винаходу. У тринадцятому втіленні, Т-подібний корпус 7 включає в себе одну капсулу 3б в одному з крил корпусу. У чотирнадцятому втіленні Т-подібний корпус 7 включає в себе додатково другу і третю капсулу 37 і 38 в іншому крилі корпусу.
Фіг.16-21 ілюструють системи доставки відповідно до п'ятнадцятого - двадцятого втілень даного винаходу.
П'ятнадцяте втілення даного винаходу, ілюстроване на Фіг.16, складається з корпусу 7 із закругленою формою, так, що при знаходженні капсули 39 на місці, система має по суті форму кола. Корпус шістнадцятого і сімнадцятого втілень має форму цифри "7", а у шістнадцятому втіленні, ілюстрованому на Фіг.17, система включає в себе одну капсулу 40 у довгій частині корпусу. У сімнадцятому втіленні, ілюстрованому на Фіг.18, система включає в себе три капсули 41, 42 і 43 у короткій частині корпусу. Фіг.19, 20 ї 21 ілюструють вісімнадцяте, дев'ятнадцяте і двадцяте втілення винаходу, де корпус є "З-подібним". У втіленні, ілюстрованому /о на Фіг.19, система включає в себе одну капсулу 44, а у втіленні, ілюстрованому на Фіг.20, система включає в себе три капсули 45, 46 і 47, з яких одна поміщена в інше місце, ніж дві інші капсули. У втіленні, показаному на Фіг.21, система включає в себе одну капсулу 48 поруч з кінцем системи.
Фіг.22-30 ілюструють профілі поперечного перерізу капсули, що містить фармацевтичну композицію відповідно до двадцять першого - двадцять дев'ятого втілень даного винаходу. Профіль поперечного перерізу може, таким /5 чином, являти собою коло, еліпс, багатокутник (п'ятикутник, шестикутник, семикутник, восьмикутник і т.д.), прямокутник, трикутник, квадрат або поєднання правильних або неправильних форм. Коли використовують правильні форми, такі як прямокутники або трикутники, ребра можуть бути закруглені або не закруглені. Профіль поперечного перерізу може також мати будь-яку умовну форму. Для фахівця у даній галузі є очевидним, що форми, наведені на Фіг.22-30, є необмежуючими прикладами.
Потрібно враховувати, що способи даного винаходу можуть бути впроваджені у формі різноманітності втілень, тільки деякі з яких розкриті у даному документі. Для фахівця у даній галузі буде очевидним, що існують інші втілення, і вони не є відхиленням від суті даного винаходу. Таким чином, описані втілення є ілюстративними і їх не треба вважати обмежуючими. с

Claims (11)

29 Формула винаходу о
1. Система доставки капсули з фармацевтичною композицією, що включає в себе корпус і щонайменше одну капсулу, яка містить фармацевтичну композицію, причому капсула має щонайменше перший кінець і другий Фо зо Кінець, яка відрізняється тим, що конструкція корпусу має щонайменше дві стопорні частини, кожна з яких має щонайменше перший кінець і другий кінець, при цьому перший кінець кожної стопорної частини має поверхню, М виконану з можливістю повертання і покриття одного із, першого або другого, кінців капсули, при цьому діаметр со щонайменше однієї із стопорних частин змінюється по її довжині між першим кінцем і другим кінцем, і капсула встановлена між щонайменше двома стопорними частинами. о 35
2. Система за п. 1, яка відрізняється тим, що щонайменше перший або другий кінець капсули має поперечний чн переріз, який відповідає за розміром і формою поверхні стопорної частини, що повернута до поперечного перерізу кінця капсули.
3. Система за п. 1, яка відрізняється тим, що корпус виконаний з однієї частини.
4. Система за п. 1, яка відрізняється тим, що корпус виконаний із щонайменше двох частин. «
5. Система за будь-яким із попередніх пунктів, яка відрізняється тим, що стопорні частини мають форму шв с зрізаного конуса, кінець якого має найбільший діаметр і поверхню, повернуту до поперечного перерізу кінця капсули. 1»
6. Система за будь-яким із попередніх пунктів, яка відрізняється тим, що поверхня поперечного перерізу щонайменше першого кінця або другого кінця капсули є меншою від поверхні стопорної частини, повернутої до поперечного перерізу кінця капсули. -І
7. Система за будь-яким із попередніх пунктів, яка відрізняється тим, що в корпусі розміщено щонайменше дві капсули, які містять фармацевтичну композицію.
-
8. Система за пп. 1, 2, 7, яка відрізняється тим, що капсула, яка містить фармацевтичну композицію, оо складається, наприклад, із біосумісного полімеру і щонайменше одного фармацевтично активного засобу.
9. Система за п. 1, яка відрізняється тим, що система являє собою внутрішньоматкову систему. 1
10. Спосіб виробництва системи, який здійснюють шляхом включення в систему корпуса і щонайменше однієї Ге; капсули, яка містить фармацевтичну композицію, який відрізняється тим, що конструкцію корпусу формують литтям під тиском і на наступній стадії на конструкції корпусу формують литтям під тиском капсулу.
11. Спосіб за п. 10, який відрізняється тим, що конструкцію корпусу виконують щонайменше з однієї частини. Ф) іме) 60 б5
UAA200503581A 2002-09-18 2003-04-09 Delivery system for capsule containing pharmaceutical composition, method for manufacturing thereof UA77859C2 (en)

Applications Claiming Priority (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
EP02020869A EP1400258A1 (en) 2002-09-18 2002-09-18 Pharmaceutical composition delivery device and its manufacturing process
PCT/FI2003/000647 WO2004026196A1 (en) 2002-09-18 2003-09-04 A delivery system and a manufacturing process of a delivery system

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA77859C2 true UA77859C2 (en) 2007-01-15

Family

ID=31896871

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAA200503581A UA77859C2 (en) 2002-09-18 2003-04-09 Delivery system for capsule containing pharmaceutical composition, method for manufacturing thereof

Country Status (27)

Country Link
US (1) US7252839B2 (uk)
EP (2) EP1400258A1 (uk)
JP (1) JP4382668B2 (uk)
KR (1) KR100827635B1 (uk)
CN (1) CN1310627C (uk)
AT (1) ATE387898T1 (uk)
AU (1) AU2003258752B2 (uk)
BR (1) BRPI0314287B8 (uk)
CA (1) CA2499187C (uk)
CR (1) CR7709A (uk)
DE (1) DE60319549T3 (uk)
DK (1) DK1539063T4 (uk)
EC (1) ECSP055686A (uk)
ES (1) ES2300650T5 (uk)
HK (1) HK1076023A1 (uk)
HR (1) HRP20050340B1 (uk)
IL (2) IL166787A0 (uk)
MX (1) MXPA05002718A (uk)
NO (1) NO331466B1 (uk)
NZ (1) NZ538275A (uk)
PL (1) PL214245B1 (uk)
PT (1) PT1539063E (uk)
RU (1) RU2297810C2 (uk)
SI (1) SI1539063T2 (uk)
UA (1) UA77859C2 (uk)
WO (1) WO2004026196A1 (uk)
ZA (1) ZA200501876B (uk)

Families Citing this family (36)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
FR2881046A1 (fr) * 2005-01-25 2006-07-28 7 Med Ind Sa Procede de fabrication d'un reservoir contenant une substance active diffusant a travers le reservoir et installation pour sa mise en oeuvre
FI123188B (fi) * 2005-04-05 2012-12-14 Bayer Oy Ultraäänellä havaittavissa oleva kohdunsisäinen järjestelmä
NL1030795C2 (nl) * 2005-12-27 2007-06-28 Willem Arthur Adriaan Van Os Intra-uterine inrichting en huls voor het inbrengen daarvan in de uterus.
US10219884B2 (en) 2006-07-10 2019-03-05 First Quality Hygienic, Inc. Resilient device
US8047980B2 (en) * 2006-07-10 2011-11-01 Mcneil-Ppc, Inc. Method of treating urinary incontinence
US10004584B2 (en) 2006-07-10 2018-06-26 First Quality Hygienic, Inc. Resilient intravaginal device
EP2057972A1 (en) 2007-11-07 2009-05-13 N.V. Organon Intrauterine deposit
WO2009076547A2 (en) 2007-12-11 2009-06-18 Massachusetts Institute Of Technology Implantable drug delivery device ant) methods for treatment of the bladder and other body vestcles or lumens
FR2927798B1 (fr) * 2008-02-25 2011-03-04 C L Investissements Procede de fabrication d'un dispositif contraceptif intra-uterin et installation pour la mise en oeuvre de ce procede
FR2927799B1 (fr) * 2008-02-25 2011-03-04 C L Investissements Procede de mise en place d'une membrane autour d'un element contenant une substance active et installation de mise en oeuvre de ce procede
US11992431B2 (en) 2008-09-17 2024-05-28 Bayer Oy Inserter
WO2010031902A1 (en) 2008-09-17 2010-03-25 Bayer Schering Pharma Oy An inserter
FI20080523A0 (fi) 2008-09-17 2008-09-17 Bayer Schering Pharma Oy Insertteri
FI20080524A0 (fi) 2008-09-17 2008-09-17 Bayer Schering Pharma Oy Insertteri
WO2010054296A2 (en) * 2008-11-07 2010-05-14 Combinent Biomedical Systems, Inc. Devices and methods for treating and/or preventing diseases
CN102316823B (zh) * 2009-02-11 2016-06-08 新加坡南洋理工大学 多层外科用假体
US8568374B2 (en) * 2009-05-04 2013-10-29 Merck Sharp & Dohme B.V. Intrauterine system
US8573222B2 (en) 2010-03-21 2013-11-05 David Weintraub Intrauterine device and inserter for the same
ZA201107786B (en) * 2010-10-26 2012-07-25 Maurice Roger Pope An inhibotor of pathogens
US20150202076A1 (en) 2012-08-09 2015-07-23 Mithra Pharmaceuticals S.A. Intrauterine Device
EP2708213A1 (en) * 2012-09-13 2014-03-19 PAT&Co bvba Multipurpose ethylene vinyl acetate fibrous drug delivery systems for long-term implantation or insertion
CN103784244B (zh) * 2012-10-30 2016-03-23 吴江永元生物科技有限公司 一种子宫内植入物
EP4215111A3 (en) * 2013-03-08 2023-08-23 Li Galli B.V. Vaginal drug delivery and/or diagnostic system
US11000545B2 (en) 2013-03-15 2021-05-11 Cda Research Group, Inc. Copper ion compositions and methods of treatment for conditions caused by coronavirus and influenza
US11007143B2 (en) 2013-03-15 2021-05-18 Cda Research Group, Inc. Topical copper ion treatments and methods of treatment using topical copper ion treatments in the oral-respiratory-otic areas of the body
US11083750B2 (en) 2013-03-15 2021-08-10 Cda Research Group, Inc. Methods of treatment using topical copper ion formulations
US11318089B2 (en) 2013-03-15 2022-05-03 Cda Research Group, Inc. Topical copper ion treatments and methods of making topical copper ion treatments for use in various anatomical areas of the body
US10398733B2 (en) 2013-03-15 2019-09-03 Cda Research Group, Inc. Topical copper ion treatments and methods of treatment using topical copper ion treatments in the dermatological areas of the body
US20150182382A1 (en) * 2013-12-27 2015-07-02 Custom Protect Ear, Inc. Pre-lubricated earplugs and the method of production thereof
CN104001260A (zh) * 2014-06-10 2014-08-27 中国医学科学院生物医学工程研究所 可以提高药物释放速度的宫内药物释放体
ES2878798T3 (es) 2014-09-09 2021-11-19 Qpharma Ab Conjunto de molde insertable, herramienta de moldeo por inyección para el mismo, sustrato y método de moldeo por inyección
US10017115B2 (en) * 2015-11-11 2018-07-10 Ford Global Technologies, Llc Trailer monitoring system and method
KR20200144138A (ko) * 2018-04-19 2020-12-28 이푸룬 (상하이) 바이오테크놀러지 컴퍼니 리미티드 자궁강내에서 자궁 내막 기저층 기능을 재활성화시키는 기능을 구비하는 탄성필름 및 이의 제조 방법
JP2020047353A (ja) 2018-09-20 2020-03-26 キオクシア株式会社 メモリシステム
US11193184B2 (en) 2019-02-22 2021-12-07 Cda Research Group, Inc. System for use in producing a metal ion suspension and process of using same
TW202142199A (zh) * 2020-01-24 2021-11-16 芬蘭商拜耳股份有限公司 具有護套之子宮內系統

Family Cites Families (19)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US3911911A (en) * 1969-06-16 1975-10-14 Reese Hospital Michael Anti-fertility device
US3659596A (en) * 1969-11-06 1972-05-02 Ralph R Robinson Intrauterine element
US3656483A (en) * 1970-01-15 1972-04-18 Biolog Concepts Inc Intrauterine medicator
US3898986A (en) * 1972-12-27 1975-08-12 Alza Corp Biotransformable intrauterine device
FI59719C (fi) * 1978-06-29 1987-05-05 Medholding Oy Foerfarande foer framstaellning av interuterina preventivmedel.
ES239677Y (es) * 1978-11-23 1979-06-16 Sopena Quesada Angel Espermicida intrauterino
DD146005A1 (de) 1979-09-24 1981-01-21 Bernd Hamann Intrauterines pessar zur empfaengnisverhuetung
US4341728A (en) * 1979-12-20 1982-07-27 The Population Council, Inc. Method for making an IUD with shrinking of a medicated attachment onto a support
US4413985A (en) * 1981-09-02 1983-11-08 The United States Of America As Represented By The Dept. Of Health & Human Services Hydrocephalic antenatal vent for intrauterine treatment (HAVIT)
US4578076A (en) * 1984-03-20 1986-03-25 The Population Council, Inc. Medicated intracervical and intrauterine devices
DE3434207C1 (de) * 1984-09-18 1985-11-14 Karl-Heinz Dr. 8703 Ochsenfurt Lurz Groessenvariables Intrauterinpessar und empfaengnisverhuetende Vorrichtung
CN2055720U (zh) * 1989-09-26 1990-04-11 天津市医疗器械四厂 复合型缓释宫内节育器
DE4125575C2 (de) 1991-08-02 1997-10-02 Piening Wolf Dietrich Dr Med Intrauterinpessar
PH30867A (en) * 1992-07-31 1997-12-09 Leiras Oy Method and equipment for installing a medicine capsule on a support.
US5443461A (en) 1993-08-31 1995-08-22 Alza Corporation Segmented device for simultaneous delivery of multiple beneficial agents
CN2170749Y (zh) * 1993-09-23 1994-07-06 刘锋 一次性药铜复合型宫形宫内节育器
NL9400410A (nl) * 1994-03-16 1995-11-01 M D Ph D Willem Arthur Adriaan Intra-uterine anticonceptiemiddel.
FI97944C (fi) * 1994-07-05 1997-03-25 Leiras Oy Vaikuttavaa ainetta luovuttava laite
WO2003011200A2 (en) * 2001-08-01 2003-02-13 Pascal Mock Intrauterine device, method of making such a device and method for putting active elements within the uterine cavity

Also Published As

Publication number Publication date
RU2297810C2 (ru) 2007-04-27
HRP20050340A2 (en) 2006-06-30
AU2003258752B2 (en) 2008-03-06
EP1539063B2 (en) 2012-10-10
ATE387898T1 (de) 2008-03-15
PT1539063E (pt) 2008-04-22
EP1400258A1 (en) 2004-03-24
CA2499187A1 (en) 2004-04-01
RU2005111234A (ru) 2006-01-20
BRPI0314287B8 (pt) 2021-06-22
WO2004026196A1 (en) 2004-04-01
IL166787A0 (en) 2006-01-15
JP4382668B2 (ja) 2009-12-16
SI1539063T1 (sl) 2008-08-31
JP2005538791A (ja) 2005-12-22
DE60319549D1 (de) 2008-04-17
ES2300650T5 (es) 2013-01-04
CA2499187C (en) 2007-11-20
ZA200501876B (en) 2006-05-31
BR0314287A (pt) 2005-07-26
BR0314287B1 (pt) 2014-02-18
CR7709A (es) 2005-06-30
EP1539063A1 (en) 2005-06-15
KR20050057381A (ko) 2005-06-16
HRP20050340B1 (hr) 2014-04-11
SI1539063T2 (sl) 2013-02-28
AU2003258752A1 (en) 2004-04-08
NZ538275A (en) 2006-07-28
MXPA05002718A (es) 2005-09-08
ES2300650T3 (es) 2008-06-16
DK1539063T4 (da) 2013-02-04
DE60319549T3 (de) 2013-03-21
IL166787A (en) 2011-02-28
US7252839B2 (en) 2007-08-07
EP1539063B1 (en) 2008-03-05
CN1681455A (zh) 2005-10-12
US20060016451A1 (en) 2006-01-26
DK1539063T3 (da) 2008-06-09
HK1076023A1 (en) 2006-01-06
NO20051858L (no) 2005-04-15
PL214245B1 (pl) 2013-07-31
CN1310627C (zh) 2007-04-18
DE60319549T2 (de) 2009-04-02
NO331466B1 (no) 2012-01-09
PL374112A1 (en) 2005-10-03
KR100827635B1 (ko) 2008-05-07
ECSP055686A (es) 2005-07-06

Similar Documents

Publication Publication Date Title
RU2297810C2 (ru) Система доставки и способ производства системы доставки
KR101244359B1 (ko) 저장기를 통해 확산되는 활성물질을 함유하는 저장기를 만드는 방법 및 상기 저장기를 위한 장치
US7017580B2 (en) Punctum plug system including a punctum plug and passive insertion tool therefor
US20150202076A1 (en) Intrauterine Device
EA021575B1 (ru) Внутриматочная система
JP2022554007A (ja) 鼓膜切開チューブ
KR20150004430U (ko) 질성형용 임플란트
JPH09276318A (ja) 涙道挿管器具
JPH0824285A (ja) 涙道再建用挿管器具
CN110652388A (zh) 一种含胶质物的可变形微型避孕套
JP2004141216A (ja) 装着補助具付避妊具