UA54550C2 - Спосіб синтезу хлорпуринових інтермедіатів - Google Patents

Спосіб синтезу хлорпуринових інтермедіатів Download PDF

Info

Publication number
UA54550C2
UA54550C2 UA2000031789A UA00031789A UA54550C2 UA 54550 C2 UA54550 C2 UA 54550C2 UA 2000031789 A UA2000031789 A UA 2000031789A UA 00031789 A UA00031789 A UA 00031789A UA 54550 C2 UA54550 C2 UA 54550C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
formula
differs
compound
acid
carried out
Prior art date
Application number
UA2000031789A
Other languages
English (en)
Russian (ru)
Inventor
Мартін Френсіс Джоунз
Крістофер Джон Волліс
Original Assignee
Глаксо Груп Лімітед
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Глаксо Груп Лімітед filed Critical Глаксо Груп Лімітед
Publication of UA54550C2 publication Critical patent/UA54550C2/uk

Links

Classifications

    • CCHEMISTRY; METALLURGY
    • C07ORGANIC CHEMISTRY
    • C07DHETEROCYCLIC COMPOUNDS
    • C07D473/00Heterocyclic compounds containing purine ring systems
    • C07D473/40Heterocyclic compounds containing purine ring systems with halogen atoms or perhalogeno-alkyl radicals directly attached in position 2 or 6
    • YGENERAL TAGGING OF NEW TECHNOLOGICAL DEVELOPMENTS; GENERAL TAGGING OF CROSS-SECTIONAL TECHNOLOGIES SPANNING OVER SEVERAL SECTIONS OF THE IPC; TECHNICAL SUBJECTS COVERED BY FORMER USPC CROSS-REFERENCE ART COLLECTIONS [XRACs] AND DIGESTS
    • Y02TECHNOLOGIES OR APPLICATIONS FOR MITIGATION OR ADAPTATION AGAINST CLIMATE CHANGE
    • Y02PCLIMATE CHANGE MITIGATION TECHNOLOGIES IN THE PRODUCTION OR PROCESSING OF GOODS
    • Y02P20/00Technologies relating to chemical industry
    • Y02P20/50Improvements relating to the production of bulk chemicals
    • Y02P20/55Design of synthesis routes, e.g. reducing the use of auxiliary or protecting groups

Abstract

Cпосіб одержання аналогів карбоциклічного пуринового нуклеозиду формули (І), їх солей та фармацевтично прийнятних похідних, який включає гідроліз сполуки формули (IV), де Ρ - протектувальна група, у присутності кислоти, конденсацію утвореного продукту формули (V) in situ у присутності основи зі сполукою формули (VI) з наступним замиканням циклу утвореного інтермедіату in situ

Description

Опис винаходу
Згідно з винаходом запропоновано спосіб виготовлення аналогів карбоциклічного пуринового нуклеозиду 2 формули (І), їх солей та фармацевтичне" прийнятних похідних "Енантіомерно чисту сполуку формули (І) сі -- Є 70 | У р
Нами к вв КІ "сноон описано в ОВ-А-2217320, її можна використовувати у виробництві абакавіру, аналогу 2-амінопуринового нуклеозиду структури (ІІ)
АХ
МН
-- М » го о ст си: М ай о (11) с о т "сн.оВ о)
Його описано в ЕР 0434450 як маючого потужну активність проти вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ) та вірусу ю гепатиту В (ВГВ).
Існує необхідність у синтезі великої кількості абакавіру для клінічних дослідів, а після санкціонування «І абакавіру національним медичним регулювальним відомством велика кількість абакавіру також потрібна для ю продажу як рекомендований засіб для лікування ВІЛ-інфекції
Спосіб виробництва абакавіру, використовуючи енантіомеоно чисту сполуку
Отут « ю (ІІ) З с через амінопуриновий інтермедіат формули (І) описано в основному в міжнародних публікаціях РСТ УМО й 91/15490, МО 95/21161, в ЕР 0434450 та в Теігапедгоп: Аззуттеїйгу Мої. 4, 1117 (1993). Однак, описаний спосіб "» не пропонує задовільного способу одержання 2-амінопуринового похідного формули (І), оскільки він потребує виділення та очистки ряду інтермедіатів, що призводить до відносно великої вартості та низького виходу в синтезі. 4! Згідно з запропонованим винаходом розроблено спосіб виготовлення інтермедіату формули (І) з ї» М-протектованих 4-аміно-циклопентенів формули (ІМ) но МНР 1 г3; М (тм) о де Р - протектувальна група, який забезпечує високий вихід і є прийнятніше за вартістю. Бажаною протектувальною групою є ацил чи заміщений оксикарбоніл.
Згідно з одним аспектом винаходу запропоновано легке та зручне перетворення іп зіш циклопентенів формули (ІМ) у 2-амінопуринового похідні формули (І) без необхідності виділяти будь-який інтермедіат. За цим способом депротектування вихідного матеріалу формули (ІМ) іп зйи дає потрібний аміноспирт без будь-якої (Ф) неекономічної обробки, а внаслідок безпосереднього сполучення та циклізації знов-таки без будь-якої обробки г та виділення інтермедіатів, згідно з винаходом зростає загальний вихід.
Згідно з подальшим аспектом винаходу запропоновано тому спосіб виготовлення сполуки формули (І) 60 б5 сі в й й ри Х с- вловити (1 70 х чи "сно як варіант, у формі солі чи комплексу, спосіб включає гідроліз вище означеної сполуки формули (ІМ) у присутності кислоти, конденсуючи утворений продукт формули (М)
Н т МО МН гм) іп вйш у присутності основи зі сполукою формули (МІ) сі 720 Ж Мне шт (Я) ча
Но М сі с де К - СНО або Н, з замиканням далі циклу іп зи утвореного інтермедіату формули (МІ!)
СІ о
МНК пре ре | о що
НК М МН ІФ) й о ", т й Іс) (МІ -. ) сНІон де К - СНО або Н, з утворенням сполуки формули (І), яка далі, як варіант, може реагувати з кислотою чи комплексоутворювачем з утворенням своєї солі чи комплексу. «
Як описано вище, кращими протектувальними групами для сполуки формули (ІМ) є ацил чи заміщений з с оксикарбоніл. Ацил, переважно, включає форміл чи нижчий алканоїл (що має, наприклад 1 - 4 атоми карбону в складі алкілу), особливо ацетил. Переважно, заміщений оксикарбоніл має формулу КОС(О)-, де К може бути . и?» алкілом чи аралкілом. Кращим алкілом є трет-бутил, кращим аралкілом - бензил.
Гідроліз переважно проводять в м'яких умовах з кислотним каталізатором в органічному розчиннику, як-то алканол, циклічний етер чи хлорований вуглеводень. Краще використовувати такі органічні чи мінеральні с кислоти, як трифлуороцтову чи гідрохлоридну, в такому спиртовому розчиннику, як промисловий метилований спирт (ПМС), як варіант, у присутності води. ве Конденсацію далі проводять без виділення продукту гідролізу формули (М). Цю реакцію переважно с проводять під зворотним холодильником в такому полярному розчиннику, як спирт, наприклад, етанол чи бутанол, вода чи ацетонітрил або їх суміш, у присутності щонайменше достатньої для нейтралізації о використаної для нейтралізації та виділеної при конденсації кислоти основи. Звичайно, повинно бути о щонайменше 2 еквіваленти основи відносно сполуки формули (ІМ). Потрібною основою може бути тріалкіламін або карбонат чи гідрокарбонат лужного металу, наприклад, карбонат натрію чи калію, а краще - гідрокарбонат натрію. Кращою комбінацією є тріе-тиламін чи гідрокарбонат натрію в ПМС. Групою К сполуки формули (ІМ) ов переважно є СНО.
Реакцію замикання циклу далі проводять знов-таки без виділення будь-якого попереднього Інтермедіату
Ф) формули (МІЇ). Це зручно робити використанням тріалкілортоформіатів у присутності концентрованої водної чи ка безводної мінеральної кислоти, як варіант, у присутності одного чи більше неводних розчинників, наприклад, тетрагідрофурану, етилацетату чи ПМС. Придатне невиділений продукт формули (МІ) додавати до суміші бо Кислоти та тріалкілортоформіату. Краща комбінація включає використання переважно приблизно 1,5-3, краще приблизно 2 молярних еквіваленти гідрохлоридної кислоти у тріалкілортоформіаті, що призводить до осадження гідрохлориду 9-заміщеного 2-амінопурину формули (І). За бажанням, вільну основу можна виділити обробкою основою.
Було встановлено, що спосіб згідно з винаходом забезпечує вихід сполуки формули (І), починаючи зі сполуки 65 формули (ІМ), вище 8095. Це дуже сприятливо у порівнянні з виходом сполуки формули (І), отриманої попереднім поетапним способом, згідно з яким інтермедіати виділяли, який звичайно дає вихід приблизно 5695 при використанні в якості вихідного матеріалу сполуки формули (ІІ), та приблизно 7595 при використанні в якості вихідного матеріалу сполуки формули (М) згідно зі способом, описаним в УУО 95/21161.
Сполуки формули (МІ) можна синтезувати описаним в УУО 95/21161 способом. Сполуку можна синтезувати з легко доступного 2,5-діаміно-4,6-дигідроксипіримідину реакцією з реагентом Вілсмеєра формули (МІ)
Ву й о "--снНо1 сі в (МІТІ) то з утворенням сполуки формули (ІХ) сі и к- н-снк
В | й «овдесях мшнсес-М о сі ву (їх) де Ку та Ко у формулах (МІЇІ) та (ІХ) визначено у МО 95/21161: К. та К»о, однакові чи різні, вибирають з лінійного С. валкілу, розгалуженого Сі. валкілу, Сз ациклоалкілу та арилу (як--о феніл чи нафтил), що як варіант, Може бути заміщено С..далкілом чи галогеном, наприклад, хлором. Згідно з кращим втіленням винаходу обидва Ку та К» - метил, а потім гідролізом.
Сполуки формули (МІ) можна виготовити з різних формамідів вторинних амінів з різними галогенангідридами кислот, як-то оксихлорид фосфору, пентахлорид фосфору, тіонілхлорид, фосген та оксалілхлорид, наприклад, сч рбв ЯК деталізовано С.М. Маггоп в Теїігапедгоп 1992, 48 : 3660 - 3720 та наведених там посиланнях.
Сполуку формули (МІ), в якій К - Н, можна виготовити зі сполуки формули (ІХ) гідролізом в кислому і) розчині, наприклад, при рН З 5 0,5, додаванням такого змішуваного з водою співрозчиннику, як етанол. Сполуку формули (МІ), в якій К - СНО, можна також виготовити гідролізом сполуки формули (ІХ) в мінімумі води при вище означених значеннях рН. В цих умовах утворена сполука формули (МІ), в якій К - СНО, осаджується і її можна о зо Виділити фільтруванням.
Сполуку формули (ІМ) можна виготовити аналогічним описаному в Тейгапедгоп: Аззуттейгу Мої. 4, 1117 о (1993) способом. ю
Нижченаведені приклади слугують тільки ілюстраціями і не обмежують рамок винаходу.
Приклад А Виготовлення гідрохлориду « (15,4К)-цис-4-(2-амІно-6-хлор-9Н-пурин-9-іл)-2-циклопентен-1-метанолу ю
Суспензію 100г 1,1-диметилетилового естеру (1К,45)-цис-І4-(гідроксиметил)-2-циклопентен-1-іл|карбамової кислоти, в ббОмл промислового метилованого спирту (ПМС) обробляли 48мл (1,2 молярних еквіваленти) концентрованої гідрохлоридної кислоти і нагрівали утворений розчин до кипіння протягом приблизно 0,5 години, гріли під зворотним холодильником протягом приблизно 2,5 годин, потім охолоджували до 20 - 257С і « розбавляли (210)0) мл ПМ. Додавали 170мл тріетиламіну, потім 97г з с М-(2-аміно-4,6-дихлор-5-піримідиніл)формаміду (МО 95/21161). Суспензію гріли під зворотним холодильником . приблизно протягом 17 годин до отримання прозорого розчину, який охолоджували до 25 - 30"С і додавали 169г и?» подрібненого карбонату калію. Суспензію при цих температурах перемішували протягом 0,5 години, охолоджували до 0 - 57С і відфільтровували тверду фазу, яку тричі по 180мл та один раз 140мл промивали ПМС, поєднані фільтрати та промивки концентрували під зниженим тиском до червоної гуми, яку знов розчиняли в с 1000мл ПМС і концентрували під зниженим тиском до гуми. Розбавлення та концентрування повторювали ще двічі а кінцеву гуму розчиняли в З5О0мл ПМС. ве Між тим, виготовили та охолодили до 0 - 5"С суміш 90Омл тріетилортоформіату та 400мл тетрагідрофурану, с додали, підтримуючи температуру 0 - 107"С, вОмл концентрованої гідрохлоридної кислоти, а потім додали ще 0Омл тетрагідрофурану. До цієї суміші додали виготовлений раніше концентрат в ПМС, який змивали 100мл о ПМ. Суміш нагрівали до 20 - 256 та засівали автентичним о (15,4К)-цис-4-(2-аміно-6-хлор-9Н-пурин-9-іл)-2-циклопентен-1-метанолом і перемішували протягом приблизно 20 годин. Суспензію фільтрували, тверду фазу промивали сумішшю трет-бутилметилетеру та ПМС (9/1, 3 х
ЗбОмл) та сушили під вакуумом при 40 - 45"С, одержавши 117г (8290) потрібної сполуки як жовтувато-коричневу тверду речовину ІН яЯМР (ДМСО-адв) 5 8,38 (85, 1, СН пурину), 7,50 (Ббг.т, 5, МНз", ОН, НООБ), 6,20 (т, 1, СН), о 5,94 (т, 1, СН). 5,49 (т, 1, МСН), 3,46 (т, 2, ОСН»), 2,91 (рг.т, 1, СН), 2,70 - 2,60 (т, 1, СН), 1,75 - 1,66 (т, 1, СН). ко Приклад Б Виготовлення гідрохлориду (15,4К)-цис-4-(2-аміно-б-хлор-9Н-пурин-9-іл)-2-дциклопентен-1-метанолу 60 Суспензію 100г 1,1-диметилетилового естеру (1К,45)-цис-(І4-«(пдроксиметил)-2-циклопентен-1-іл|карбамової кислоти, в ббОмл промислового метилованого спирту (ПМС) обробляли 48мл (1,2 молярних еквіваленти) концентрованої гідрохлоридної кислоти і нагрівали утворений розчин до кипіння протягом приблизно 0,5 години, гріли лід зворотним холодильником протягом приблизно З годин, потім охолоджували до 20 - 2570. Додавали 103,4г гідрокарбонату натрію, потім 97г М-(2-аміно-4,6-дихлор-5-піримідиніл)уформаміду (УУО 95/21161) та бО0Омл 65 ПМС. Суспензію гріли під зворотним холодильником приблизно протягом 4 годин і охолоджували до - 5"С Після перемішування при цій температурі протягом приблизно 1 години тверду фазу відфільтровували та двічі по
100мл промивали ПМС, Поєднані фільтрати та промивки концентрували під зниженим тиском до остаточного об'єму приблизно 400мл, знов розчиняли в 1000мл ПМС і концентрували під зниженим тиском до гуми.
Розбавлення та концентрування повторювали ще двічі а кінцеву гуму розчиняли в З5Омл ПМС.
Між тим, виготовили та охолодили до 0 - 5"С 900мл тріетилортоформіату, додали, підтримуючи температуру о - 10"С, вОмл концентрованої гідрохлоридної кислоти. До цієї суміші додали виготовлений раніше концентрат в
ПМС, який змивали бООмл ПМС. Суміш нагрівали до 20 - 25"С та засівали автентичним (15,4К)-цис-4-(2-аміно-6-хлор-9Н-пурин-9-іл)-2-циклопектен-1-метанолом і перемішували протягом приблизно 7 годин. Суспензію фільтрували, тверду фазу двічі по 250мл промивали ПМС і сушили у вакуумі при 40 - 457С, /о одержавши 114г (8195) потрібної сполуки як жовтувато-коричневу тверду речовину, ідентичну за спектром продукту з прикладу А.
Приклад в Виготовлення гідрохлориду (15,4К)-цис-4-(2-аміно-б-хлор-9Н-пурин-9-іл)-2-дциклопентен-1-метанолу
Суспензію 72,5кг 1,1-диметилетилового естеру (1К,45)-цис-І4-(гідроксиметил)-2-циклопентен-1-іл|карбамової /5 Кислоти, в 435л промислового метилованого спирту (ПМС) обробляли З3б,бБл (1,2 молярних еквіваленти) концентрованої гідрохлоридної кислоти і нагрівали утворений розчин до кипіння протягом приблизно 1,5 години, гріли під зворотним холодильником протягом приблизно 2 годин, потім охолоджували до 20 - 2573. Додавали 75кг гідрокарбонату натрію, потім 7Окг М-(2-аміно-4,6-дихлор-5-піримідиніл)уформаміду (МО 95/21161) та 435л/л
ПМС Суспензію гріли під зворотним холодильником приблизно протягом 4 годин і охолоджували до - 57С Після 2о перемішування при цій температурі протягом приблизно 1 години тверду фазу відфільтровували та двічі по 144л промивали ПМС. Поєднані фільтрати та промивки концентрували під зниженим тиском до остаточного об'єму приблизно 290л, знов розчиняли в приблизно ЗОО0л ПМС і концентрували під зниженим тиском до остаточного об'єму приблизно 290л. Розбавлення та концентрування повторювали ще двічі а кінцеву гуму розчиняли в б10л
ПМ. с
Між тим, виготовили при 0 - 8"С суміш ббОл тріетилортоформіату, 5в8л концентрованої гід-рохлоридної кислоти та 72л ПМС. До цієї суміші додали виготовлений раніше концентрат в ПМС, який двічі по 72л змивали і)
ПМ. Суміш нагрівали до 20 - 256 та засівали, автентичним (15.4К)-цис-4-(2-аміно-6-хлор-9Н-пурин-9-іл)-2-циклопентен-1-метанолом і перемішували протягом приблизно 7 годин. Суспензію охолоджували до 18 - 217С, фільтрували, тверду фазу двічі (72л та 217л) промивали ПМС та (У зо бушили під вакуумом при 40 - 457С, одержавши 81,7 (79,590) потрібної сполуки як жовтувато-коричневу тверду речовину, ідентичну за спектром продукту з прикладу А. юю
Приклад Г Виготовлення гідрохлориду (15,4г)-цис-4-(2-аміно-б-хлор-9Н-пурин-9-іл)-2-дциклопентен-1-метанолу ю
Суспензію 70г 1,1-диметилетилового естеру (1К,45)-цис-(4-(гідроксиметил)-2-циклолентен-1-іл|карбамової кислоти, в бОмл промислового метилованого спирту (ПМС) обробляли бл (1,2 молярних еквіваленти) « концентрованої гідрохлоридної кислоти і нагрівали утворений розчин до кипіння протягом приблизно 0,5 години, ю гріли під зворотним холодильником протягом приблизно З годин, потім охолоджували до 20 - 25"7С і зважували (45,75г). Частину (14г)розбавляли 74мл ПМС. Додавали 3,1г гідрокарбонату натрію, потім 2,0г
М-(2-аміно-4,6-дихлор-5-піримідиніл)формаміду (МО 95/21161). Суспензію гріли під зворотним холодильником приблизно протягом 7 годин і охолоджували до приблизно - 5"С. Тверду фазу відфільтровували, а поєднані « фільтрати та промивки концентрували під зниженим тиском до гуми, яку розчиняли в 17мл ПМС. з с Між тим, охолодили до 0 - 57С 21,4мл тріетилортоформіату, додали, підтримуючи температуру 0 - 107С, . 1,9мл концентрованої гідрохлоридної кислоти. До цієї суміші додали виготовлений раніше розчин в ПМС, який и? змивали двічі по 2,5мл ПМС. Суміш нагрівали до 20 - 25Сб та засівали автентичним (15,4К)-цис-4-(2-аміно-6-хлор-9Н-пурин-9-іл)-2-циклопентен-1-метанолом і перемішували протягом приблизно 19
Годин. Суспензію фільтрували, тверду фазу двічі по 4,5мл промивали ПМС та сушили під вакуумом при 40 - «сл 45"С, одержавши 2,06г (6195) потрібної сполуки як жовтувату тверду речовину, ідентичну за спектром продукту з прикладу А. їх р ду іні

Claims (11)

  1. Формула винаходу с 50 оз 1. Спосіб одержання сполуки формули (І) СІ (), МО іх ро, Ф) нам М М, й З во "сн.ан як варіант, у формі її солі чи комплексу, який включає гідроліз сполуки формули (ІМ) НО---- 5 чне ТО, б5 де Р - протектувальна група, у присутності кислоти, конденсацію утвореного продукту формули (М) но су» х с. . . іп віш у полярному розчиннику у присутності основи зі сполукою формули (МІ) СІ (М), ме МНЕ Ж т нам те де К - СНО або Н, з наступним замиканням іп зйши циклу утвореного інтермедіату формули (МІЇ) СІ (МІ), 75 о АЖ те нам тм МН В; Сстон де К - СНО або Н, для утворення сполуки формули (І), яка далі, як варіант, може реагувати з кислотою чи комплексоутворювачем з утворенням своєї солі чи комплексу. с
  2. 2. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що К - СНО. о
  3. З. Спосіб за п. 1 чи 2, який відрізняється тим, що Р - ацил чи заміщений оксикарбоніл.
  4. 4. Спосіб за п. З, який відрізняється тим, що Р - форміл, Сі. далканоїл або КОС(О)-, де К - алкіл чи аралкіл.
  5. 5. Спосіб за п. 4, який відрізняється тим, що Р - ацетил або К. - третбутил чи бензил.
  6. 6. Спосіб за будь-яким з попередніх пунктів, який відрізняється тим, що гідроліз проводять в алканолі, ав! циклічному етері чи хлорованому вуглеводні у присутності органічної чи мінеральної кислоти.
  7. 7. Спосіб за п. б, який відрізняється тим, що гідроліз проводять у промисловому метильованому спирті, а о кислотою є трифлуороцтова чи гідрохлоридна. ю
  8. 8. Спосіб за будь-яким з попередніх пунктів, який відрізняється тим, що конденсацію проводять під зворотним холодильником. З
  9. 9. Спосіб за п. 8, який відрізняється тим, що полярним розчинником є спирт, вода чи ацетонітрил,аосновою (З тріалкіламін або карбонат чи гідрокарбонат лужного металу.
  10. 10. Спосіб за п. 9, який відрізняється тим, що основою є карбонат натрію чи калію або гідрокарбонат натрію.
  11. 11. Спосіб за будь-яким з попередніх пунктів, який відрізняється тим, що реакцію замикання циклу проводять « з використанням тріалкілортоформіату у присутності мінеральної кислоти та, як варіант, одного чи більше неводних розчинників. - с 12. Спосіб за п. 11, який відрізняється тим, що реакцію замикання циклу проводять з використанням ц тріетилортоформіату у присутності гідрохлоридної кислоти. "» 13. Спосіб за п. 11, який відрізняється тим, що неводним розчинником є тетрагідрофуран, етилацетат чи промисловий метильований спирт. ос Офіційний бюлетень "Промислоава власність". Книга 1 "Винаходи, корисні моделі, топографії інтегральних мікросхем", 2003, М З, 15.03.2003. Державний департамент інтелектуальної власності Міністерства освіти і ве науки України. 1 с 50 (42) іме) 60 б5
UA2000031789A 1997-10-14 1998-10-14 Спосіб синтезу хлорпуринових інтермедіатів UA54550C2 (uk)

Applications Claiming Priority (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
GBGB9721780.6A GB9721780D0 (en) 1997-10-14 1997-10-14 Process for the synthesis of chloropurine intermediates
PCT/GB1998/003080 WO1999019327A1 (en) 1997-10-14 1998-10-14 Process for the synthesis of chloropurine intermediates

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA54550C2 true UA54550C2 (uk) 2003-03-17

Family

ID=10820547

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UA2000031789A UA54550C2 (uk) 1997-10-14 1998-10-14 Спосіб синтезу хлорпуринових інтермедіатів

Country Status (44)

Country Link
US (1) US6646125B1 (uk)
EP (1) EP1023292B1 (uk)
JP (1) JP4531250B2 (uk)
KR (1) KR100543845B1 (uk)
CN (1) CN1160354C (uk)
AP (1) AP1182A (uk)
AR (1) AR014921A1 (uk)
AT (1) ATE249461T1 (uk)
AU (1) AU738462B2 (uk)
BG (1) BG64597B1 (uk)
BR (1) BR9813048B1 (uk)
CA (1) CA2306958C (uk)
CO (1) CO4980899A1 (uk)
CZ (1) CZ294482B6 (uk)
DE (1) DE69818084T2 (uk)
DK (1) DK1023292T3 (uk)
EA (1) EA003183B1 (uk)
EE (1) EE04059B1 (uk)
EG (1) EG21730A (uk)
ES (1) ES2205553T3 (uk)
GB (1) GB9721780D0 (uk)
GE (1) GEP20022679B (uk)
HK (1) HK1027807A1 (uk)
HR (1) HRP20000216B1 (uk)
HU (1) HUP0003984A3 (uk)
ID (1) ID24927A (uk)
IL (1) IL135323A (uk)
IN (1) IN184590B (uk)
IS (1) IS2195B (uk)
MA (1) MA24676A1 (uk)
MY (1) MY127470A (uk)
NO (1) NO325030B1 (uk)
NZ (1) NZ503679A (uk)
OA (1) OA11370A (uk)
PE (1) PE121899A1 (uk)
PL (1) PL188477B1 (uk)
PT (1) PT1023292E (uk)
RS (1) RS49710B (uk)
SK (1) SK285331B6 (uk)
TR (1) TR200000976T2 (uk)
TW (1) TW436488B (uk)
UA (1) UA54550C2 (uk)
WO (1) WO1999019327A1 (uk)
ZA (1) ZA989338B (uk)

Families Citing this family (7)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
SK284594B6 (sk) * 1997-11-27 2005-07-01 Lonza Ag Spôsob výroby derivátov aminoalkoholov a ich soli
FR2849030A1 (fr) * 2002-12-20 2004-06-25 Isochem Sa Procede de preparation des n-(2-amino-4, 6-dihalogenopyrimidin-5-yl) formamides
GB0320738D0 (en) * 2003-09-04 2003-10-08 Glaxo Group Ltd Novel process
CN100465174C (zh) * 2006-06-13 2009-03-04 中国科学院上海有机化学研究所 制备光学纯阿巴卡韦的方法
KR101109476B1 (ko) * 2009-06-26 2012-01-31 현대제철 주식회사 실린더 교체용 지그장치
AP3551A (en) 2010-01-27 2016-01-18 Viiv Healthcare Co Antiviral therapy
CN104672239A (zh) * 2013-11-26 2015-06-03 上海迪赛诺化学制药有限公司 一种采用一锅法制备阿巴卡韦式v中间体的工艺

Family Cites Families (11)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US4268672A (en) * 1977-02-09 1981-05-19 The Regents Of The University Of Minnesota Adenosine deaminase resistant antiviral purine nucleosides and method of preparation
JPS6175A (ja) * 1984-03-06 1986-01-06 ブリストル−マイア−ズ コムパニ− 神経弛緩剤、1‐フルオロフェニルブチル‐4‐(5‐ハロ‐2‐ピリミジニル)ピペラジン誘導体
US5631370A (en) 1988-01-20 1997-05-20 Regents Of The University Of Minnesota Optically-active isomers of dideoxycarbocyclic nucleosides
CA1339896C (en) * 1988-01-20 1998-06-02 Robert Vince Dideoxydidehydrocarbocyclic nucleosides
NZ229453A (en) * 1988-06-10 1991-08-27 Univ Minnesota & Southern Rese A pharmaceutical composition containing purine derivatives with nucleosides such as azt, as antiviral agents
GB8815265D0 (en) * 1988-06-27 1988-08-03 Wellcome Found Therapeutic nucleosides
MY104575A (en) 1989-12-22 1994-04-30 The Wellcome Foundation Ltd Therapeutic nucleosides.
US5126452A (en) 1990-04-06 1992-06-30 Glaxo Inc. Synthesis of purine substituted cyclopentene derivatives
US5329008A (en) 1993-04-07 1994-07-12 Glaxo Inc. Synthesis of a 3,4-dihydroxy-1-cyclopentanylpurinone
GB9402161D0 (en) * 1994-02-04 1994-03-30 Wellcome Found Chloropyrimidine intermediates
SK285229B6 (sk) * 1997-05-13 2006-09-07 Lonza Ag Spôsob výroby derivátov (1R,4S)- alebo (1S,4R)-1-amino-4- (hydroxymetyl)-2-cyklopenténu a enantioméru (1R,4S)-N-butyryl-1- amino-4-(hydroxymetyl)-2-cyklopenténu

Also Published As

Publication number Publication date
CN1281457A (zh) 2001-01-24
CZ294482B6 (cs) 2005-01-12
IL135323A (en) 2004-07-25
CZ20001367A3 (cs) 2000-10-11
EE200000162A (et) 2001-04-16
TR200000976T2 (tr) 2000-11-21
WO1999019327A1 (en) 1999-04-22
NO20001896D0 (no) 2000-04-12
HUP0003984A2 (hu) 2001-04-28
AR014921A1 (es) 2001-04-11
CA2306958C (en) 2007-09-04
PE121899A1 (es) 1999-12-20
BR9813048A (pt) 2000-08-15
JP4531250B2 (ja) 2010-08-25
EP1023292A1 (en) 2000-08-02
DE69818084T2 (de) 2004-07-15
HK1027807A1 (en) 2001-01-23
PL339904A1 (en) 2001-01-15
EA003183B1 (ru) 2003-02-27
DK1023292T3 (da) 2003-11-10
ID24927A (id) 2000-08-31
PL188477B1 (pl) 2005-02-28
BG64597B1 (bg) 2005-08-31
KR100543845B1 (ko) 2006-01-23
NO325030B1 (no) 2008-01-21
HRP20000216B1 (en) 2002-08-31
IN184590B (uk) 2000-09-09
DE69818084D1 (de) 2003-10-16
SK285331B6 (sk) 2006-11-03
EG21730A (en) 2002-02-27
YU20200A (sh) 2003-02-28
JP2001519432A (ja) 2001-10-23
CA2306958A1 (en) 1999-04-22
ES2205553T3 (es) 2004-05-01
KR20010015744A (ko) 2001-02-26
IS2195B (is) 2007-01-15
CN1160354C (zh) 2004-08-04
EA200000318A1 (ru) 2000-12-25
MA24676A1 (fr) 1999-07-01
BG104352A (en) 2001-02-28
BR9813048B1 (pt) 2010-07-13
US6646125B1 (en) 2003-11-11
HRP20000216A2 (en) 2000-08-31
EE04059B1 (et) 2003-06-16
IL135323A0 (en) 2001-05-20
MY127470A (en) 2006-12-29
IS5423A (is) 2000-03-28
ATE249461T1 (de) 2003-09-15
AU9547698A (en) 1999-05-03
PT1023292E (pt) 2004-02-27
NO20001896L (no) 2000-06-13
EP1023292B1 (en) 2003-09-10
SK5362000A3 (en) 2001-03-12
HUP0003984A3 (en) 2002-12-28
GB9721780D0 (en) 1997-12-10
ZA989338B (en) 2000-04-13
CO4980899A1 (es) 2000-11-27
AU738462B2 (en) 2001-09-20
RS49710B (sr) 2007-12-31
NZ503679A (en) 2002-09-27
GEP20022679B (en) 2002-04-25
TW436488B (en) 2001-05-28
AP1182A (en) 2003-06-18
OA11370A (en) 2004-01-27
AP2000001790A0 (en) 2000-06-30

Similar Documents

Publication Publication Date Title
JP3670012B2 (ja) クロロピリミジン中間体
ES2341858T3 (es) Produccion mejorada de sal de calcio de rosuvastatina.
CA2373834C (en) A process for the production of thiazolidine
MXPA96003091A (en) Cloropirimid intermediaries
JPS58172367A (ja) 二環式アミノ酸の新規な誘導体
EP1870411B1 (en) Process for the preparation and purification of valgancyclovir
UA54550C2 (uk) Спосіб синтезу хлорпуринових інтермедіатів
PH26415A (en) Derivatives of bicyclic aminocarboxylic acids and process for their preparation
US20220306650A1 (en) Process and polymorphic forms of bictegravir and its pharmaceutically acceptable salts or co-crystals thereof
CA2182105C (en) Chloropyrimide intermediates
RU2190597C2 (ru) Способ получения антагонистов nmda (n-метил-d-аспартата)
MXPA00003379A (en) Process for the synthesis of chloropurine intermediates
CZ2019458A3 (cs) Způsob přípravy bictegraviru a pevná forma bictegraviru
JPS62142179A (ja) マイトマイシン誘導体の製造法
JPH02250899A (ja) ムラミルトリペプチド誘導体の製造法