UA43892C2 - Силовий ланцюг - Google Patents

Силовий ланцюг Download PDF

Info

Publication number
UA43892C2
UA43892C2 UA97115361A UA97115361A UA43892C2 UA 43892 C2 UA43892 C2 UA 43892C2 UA 97115361 A UA97115361 A UA 97115361A UA 97115361 A UA97115361 A UA 97115361A UA 43892 C2 UA43892 C2 UA 43892C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
chain
plates
power chain
trunnions
link
Prior art date
Application number
UA97115361A
Other languages
English (en)
Russian (ru)
Inventor
Гюнтер Блазе
Original Assignee
Ігус Шпріцтгусстайлє Фюр Ді Індастрі Гмбх
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Family has litigation
First worldwide family litigation filed litigation Critical https://patents.darts-ip.com/?family=7758426&utm_source=google_patent&utm_medium=platform_link&utm_campaign=public_patent_search&patent=UA43892(C2) "Global patent litigation dataset” by Darts-ip is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Application filed by Ігус Шпріцтгусстайлє Фюр Ді Індастрі Гмбх filed Critical Ігус Шпріцтгусстайлє Фюр Ді Індастрі Гмбх
Publication of UA43892C2 publication Critical patent/UA43892C2/uk

Links

Classifications

    • FMECHANICAL ENGINEERING; LIGHTING; HEATING; WEAPONS; BLASTING
    • F16ENGINEERING ELEMENTS AND UNITS; GENERAL MEASURES FOR PRODUCING AND MAINTAINING EFFECTIVE FUNCTIONING OF MACHINES OR INSTALLATIONS; THERMAL INSULATION IN GENERAL
    • F16GBELTS, CABLES, OR ROPES, PREDOMINANTLY USED FOR DRIVING PURPOSES; CHAINS; FITTINGS PREDOMINANTLY USED THEREFOR
    • F16G13/00Chains
    • F16G13/12Hauling- or hoisting-chains so called ornamental chains
    • F16G13/16Hauling- or hoisting-chains so called ornamental chains with arrangements for holding electric cables, hoses, or the like
    • HELECTRICITY
    • H02GENERATION; CONVERSION OR DISTRIBUTION OF ELECTRIC POWER
    • H02GINSTALLATION OF ELECTRIC CABLES OR LINES, OR OF COMBINED OPTICAL AND ELECTRIC CABLES OR LINES
    • H02G11/00Arrangements of electric cables or lines between relatively-movable parts
    • H02G11/006Arrangements of electric cables or lines between relatively-movable parts using extensible carrier for the cable, e.g. self-coiling spring

Landscapes

  • Engineering & Computer Science (AREA)
  • General Engineering & Computer Science (AREA)
  • Mechanical Engineering (AREA)
  • Supports For Pipes And Cables (AREA)
  • Electric Cable Arrangement Between Relatively Moving Parts (AREA)
  • Transition And Organic Metals Composition Catalysts For Addition Polymerization (AREA)
  • Details Of Indoor Wiring (AREA)
  • Emergency Protection Circuit Devices (AREA)
  • Oscillators With Electromechanical Resonators (AREA)
  • Laying Of Electric Cables Or Lines Outside (AREA)
  • Centrifugal Separators (AREA)
  • Structures Of Non-Positive Displacement Pumps (AREA)
  • Separation By Low-Temperature Treatments (AREA)
  • Feeding Of Articles To Conveyors (AREA)
  • Insulated Conductors (AREA)
  • Extrusion Moulding Of Plastics Or The Like (AREA)
  • Automatic Assembly (AREA)

Abstract

Силовий ланцюг для прокладання шлангів, кабелів тощо містить ланки, які мають легку тонкостінну конструкцію з двох ланцюгових пластинок і щонайменше однієї з'єднуючої ці пластинки поперечини. Ланцюгові пластинки сусідніх ланок ланцюга сполучені шарнірно одна з одною за допомогою виконаних на пластинках кожної ланки цапф. Силовий ланцюг має пружну щодо скручування і/або щодо вигину у бічному напрямку конструкцію, а для введення цапф однієї ланки ланцюга в отвори сусідньої ланки передбачена можливість еластичної деформації відповідних ділянок пластинок. Для додаткового захисту від ненавмисного розмикання при навантаженні ланцюга цапфи мають по своєму периметру фіксувальні засоби для введення цапф з фіксацією в отвори та виведення їх з отвору при прикладанні певної сили.

Description

Винахід стосується силового ланцюга для проведення шлангів, кабелів або іншого між нерухомим і рухомим пунктами підключення, ланки якої мають легку, тонкостінну конструкцію з двох ланцюгових пластинок і, по меншій мірі, однієї поперечини, що з'єднує ці пластинки, причому ланцюгові пластинки сусідніх ланок ланцюга з'єднані шарнірно один з одним шляхом виконаних на пластинках кожної ланки цапф, що минають через відповідні отвіри в пластинках іншої ланки ланцюга, при цьому силовий ланцюг має пружну у відношенні до скручування і/або пружну у відношенні до вигину в боковому напрямку конструкцію, а для введення цапф однієї ланки ланцюга в отвір сусідньої ланки передбачена можливість еластичної деформації відповідних областей пластинок.
Такий силовий ланцюг придатний для легкого і гнучкого проведення шлангів, кабелів, що спираються на нього, та подібного з невеликою вагою, і дозволяє виконувати за рахунок короткої довжини кроку ланок ланцюга майже круглу траєкторію отогнутих по відношенню один до одного ланцюгових ланок. Гнучку у відношенні до скручування і/або гнучку у відношенні до бокового вигибу конструкцію мають, зокрема, відкриті або півзакриті ланцюги або ланцюги з поділеними або відкриваючими поперечинами. Ланки ланцюга, ланцюгові пластинки яких виконані звичайно зігнутими і розміщені симетрично один проти одного, причому на зовнішній стороні зігнутої всередину області розміщена цапфа направлена назовні, а відповідні цапфам отвіри знаходяться в відігнутій назовні області, можуть простим засобом шарнірно з'єднуватися між собою. Для цього відповідні області пластинок еластичне деформують, так що цапфи однієї ланки ланцюга можуть вводитися в отвір сусідньої цепного ланки.
Хоча зазначена вище конструкція, здавалося, не має недоліків, однак з'ясувалося, що при певному навантаженні такого силового ланцюга сполучення між цапфами і отвірами ланцюгових пластинок можуть розмикатися.
Такий силовий ланцюг відомий, наприклад, з переліку рефератів патентів Японії, тому 9 Ме124 (М-383 60-8543 А). В цьому джерелі розкриті ланки, пластинки яких з'єднані тривко один з одним з допомогою нижніх стабільних поперечин. Поперечини виконані як єдине ціле, так що для сполучення сусідніх ланок ланцюга необхідно злегка здавити всередину назустріч один одному зігнуті всередину області пластинки з направленими назовні цапфами і водночас злегка розсунути зігнуті назовні області пластинок сусідньої ланки, забезпечений отвірами, для того, щоб цапфи однієї ланки могли війти в отвір сусідньої ланки.
З європейського патенту ЕР 0 286 442 відомий силовий ланцюг, ланки якої мають направлені всередину порожні цапфи, що по свойому периметру мають фіксуючи засоби, що вводяться в відповідні отвіри. Розкритий в ньому силовий ланцюг складається з ланок, що складаються з двох пластинок і двох разнімно закріплених поперечин. Пластинчаті стрічки силового ланцюга надійно утримуються разом верхніми і нижніми поперечинами, забезпечені фіксуючими засобами порожні цапфи служать тільки для попереднього монтажу пластинчатих стрічок, остаточне сполучення ланцюга виробляється з допомогою настанови верхніх і нижніх перемичок. Ланцюг згідно обмежувальній частині пункту 1 формули винаходу в європейському патенту ЕРО286442 не розкритий.
Аналогічні конструкції відомі, наприклад, з патенту Великобританії (СВ, А, 1 431 382, а також європейського патенту ЕР, А, О 154 882. Але в них промова також не іде про пружні у відношенні до скручування і/або пружні у відношенні до бокового вигину конструкції, в яких необхідна пружна деформація областей пластинок при виконанні сполучення між окремими ланками ланцюга.
Тому задачею нинішнього винаходу є відвертання з допомогою простих технічних засобів розмикання шарнірного сполучення між ланками силового ланцюга згідно обмежувальній частині пункту 1 формули винаходу.
Ця задача згідно винаходу вирішується тим, що цапфи в якості додаткового захисту від ненавмисного розмикання при навантаженні ланцюга мають по периметру фіксуючи засоби, з допомогою яких цапфи з фіксацією входять в отвір і при додатку певної сили можуть бути знову виведені з отвору.
Було встановлене, що завдяки відповідному винаходу додатковому фіксуючому сполученню між цапфами і отвірами забезпечується оптимальна міцність шарнірних сполучень між ланками навіть при значних навантаженнях. При цьому грають роль наступні технічні взаємозв'язки. В особливості при довгій вільно прогинутої верхній вітці і відповідних масах, а також при швидкому переміщенні таких силових ланцюгів і відповідній силі інерції на цапфи і стінки отворів шарнірних сполучень діють значні напруги розтягу і стиску. Найнезначніші відхилення положення прилеглих один до одного поверхонь ланцюгових пластинок з точно паралельного до напрямку сили положення викликають виникнення направленої перпендикулярно до пластинок силової складової яка викликає розсовування пластинок в області шарнирних сполучень. Вже при незначному розсовуванні сила, що розсовує, нелінійно наростають, так що сполучення між цапфами і отвірами можуть бути легко порушені. Однак було встановлене, що передбачені згідно винаходу по периметру цапф фіксуючи засоби вже в початковій фазі відвертають виникнення сили, що розсовує, або утримують їх на такому низькому рівні, що шарнірні сполучення не можуть розмикатися.
При цьому вирішальне значення має те, що ланцюгові пластинки з допомогою фіксуючих засобів, розташованих по периметру цапф, примушені займати строго лінійно направлене положення. Бо пластмасові деталі приймають придану їм форму, то рішення згідно винаходу призводить до паралельного вирівнювання всіх прилеглих один до одного частин ланцюгових пластинок, так що в широких межах відвертається виникнення направленої поперечно сили при розтянутій або стиснутій напрузі силового ланцюга.
В більш прийнятному варіанті виконання винаходу розташовані протилежно один одному в шарнірній області пластинки прилягають один до одного без аксіального зазору. Зокрема, може бути передбачене, що фіксуючи засоби по периметру цапф з невеликою напругою притискають один до одного пластинки, які прилеглі один до одного в області шарнірного сполучення. При цьому покращується паралельне вирівнювання прилеглих один до одного ланцюгових пластинок за рахунок їхнього змушеного положення.
Передбачені на цапфах фіксуючи засоби виконані краще в виді розташованих на вільних кінцях цапф радиальних виступів. Вони можуть бути виконані в виді розташованих по периметру розширень.
Розширення доцільно мають опуклу поверхню, що виступає за циліндричну частину цапфи.
При такому положенні цапф отвору на їх розташованих зовні кінцях мають, краще, розширення, в яких розташовуються радіальні виступи, що знаходяться на вільних кінцях цапф. Таким засобом можна досягнути того, що торцева сторона цапф знаходиться, по суті, в одній площині з зовнішньою стороною пластинок, так що в цілому утвориться в основному гладка зовнішня поверхня пластинчатої стрічки.
З іншого боку, передбачені на цапфах фіксуючи засоби можуть бути виконані, наприклад, в виді кільцевих канавок, в які заходят відповідні кільцеподібні виступи в отворах. Це фіксуюче сполучення може бути також виконане так, що торцева сторона цапф розташовується в одній площині з зовнішньою стороною пластинок.
Винахід особливо придатний для ланцюгів, ланки яких мають верхню і нижню поперечини, причому одна з цих поперечин для полегшення розміщення шлангов, кабелів або іншого поділена. Із-за поділених поперечин ланцюгові ланки при навантаженнях на розтяг або стиск виявляють схильність до розтиску пластинок, цьому перешкоджають розміщені по периметру цапф фіксуючи засоби. Завдяки цьому забезпечується достатня міцність шарнірного сполучення, зокрема, тоді, коли обидві частини поділеної перемички розміщені на одному рівні і поділені один від одного вузьким зазором. З іншого боку, одна частина поділеної перемички на своєму звернутому до іншої частини кінці може мати східчасте зниження, що заходит під протилежно розташований кінець іншої частини. В третьому прикладі обидві частини поділеної перемички можуть бути розміщені на різноманітних рівнях, так що їхні кінці лежать один над одним.
Для подальшого збільшення міцності шарнірного сполучення ланок ланцюга при поділеній перемичці можна виробляти ланцюгові пластинки і неподільну перемичку, що з'єднує їх, з одного боку, і поділлену перемичку, з іншого боку, з двох різноманітних матеріалів. В той час, як ланцюгові пластинки і неподільна перемичка складаються з відносно жорсткого матеріалу, поділену перемичку можна виготовити з відносно пружно-м'якого, пружного матеріалу. Завдяки цьому ланка, незважаючи на пружно-м'яку, пружну перемичку для простого вкладення шланга, кабеля або іншого, має завдяки відносно жорсткому матеріалу остаточну стабільність, що в сукупності з передбаченими на цапфах радіальними фіксуючими виступами забезпечує надійну міцність шарнірних сполучень.
Винахід докладно пояснюється нижче на прикладі виконання з допомогою креслень, на яких зображено:
Фіг.1 - вигляд згори на ланку ланцюга;
Фіг.2 - поздовжній перетин по лінії П-П на фіг.1;
Фіг.З - вигляд з торця на зображену на фіг.1 ланку;
Фіг.4 - збільшене зображення обведеної колом на фіг.З області верхньої поперечини;
Фіг.5 - вигляд згори на інше виконання верхньої перемички в області розподілу;
Фіг.б - вигляд з торця на інший приклад виконання поділеної перемички ланцюгової ланки;
Фіг.7 - вигляд згори на інше виконання верхньої перемички в області розподілу.
Зображена на фіг.1-3 ланка силового ланцюга складається, по суті, з двох ланцюгових пластинок 1 і 2, а також нижньої, що з'єднує обидві ланцюгові пластинки 1 і 2 перемички З і верхньої перемички 4.
В показаному прикладі виконання ланки ланцюгові пластинки 1 і 2 виконані східчасте зігнутими, причому на зовнішній стороні зігнутої всередину області виконані направлені назовні цапфи 5, що минають через відповідні отвори 6 в зігнутої назовні області (показана на фіг.1 і 2 на правому боці) сусідньої ланки і створюють таким чином шарнірне сполучення між сусідніми ланками силового ланцюга.
Як показане на фіг.1-4, верхня перемичка 4 в своїй середній частині має розірвання. Це розірвання дозволяє шляхом натиску згори на обидві частині перемичок 7 і 8 вкладати шланги, кабелі і інші магістралі в ланки. Внаслідок відносно невеликої товщини частин перемичок 7 і 8 і гнучкого матеріалу частини перемички 7 і 8, що застосовується для їх виготовлення, при натиску відносно легко відхиляються, за рахунок чого утворюється достатній простір для вкладення магістралі. Після виробленого вкладення частини перемичок 7 і 8 пружньо вертаються в зображене на фіг.3 закрите положення
В зображених на фіг.1-4 прикладах виконання обидві частини перемичок 7 і 8 розміщені, по суті., на одному рівні. Частина перемички 8 має на своєму звернутому до частини перемички 7 кінці східчасте зниження 9, що заходить під протилежний кінець частини перемички 7. Таким чином, простір для розташування кабелю виявляється закритим згори по всій ширині.
Таке закриття може бути досягнуте також за рахунок того, що обидві частини 10 і 11 поділеної перемички, як зображено на фіг.б6, розміщені на різноманітній висоті на пластинках 1 і 2, так що протилежно розташовані кінці обох частин 10 і 11 перемички лежать один над одним.
В зображених на фіг.1-4 і б прикладах виконання розділ між частинами 7 і 8, відповідно, 10 і 11 перемички минає в поздовжньому напрямку ланцюга.
З іншого боку, може бути кращим, якщо розділ, як зображено на фіг.5, минає з наклоном до поздовжньої осі ланцюга. Обидві частини 12 і 13 перемички зближаються звернутими один від одного загостреними областями, що легше прогинаються при натиску.
Крім того, може бути кращим розмістити частини 16 і 17 перемички, як зображено на фіг.7, з боковим зрушенням відносно один одного.
Для того, щоб відвернути вихід пластинок 1 і 2 відносно еластичних із-за розмежних перемичок 4 елементів ланцюга, при вигинаючому навантаженні або навантаженні, що скручує, з шарнірного сполучення, пальці 5 на своїх вільних кінцях мають кругові розширення 14, найбільший діаметр яких більше діаметру отворів б. Розширення 14 виконані так, що цапфи 5 минають з фіксацією через отвори 6 і при надаванні певної сили можуть бути знову витягнуті з них. Для мети фіксації і звільнення розширення 14 має опуклу поверхню 15, щ о виходить з циліндричної частини цапфи 5.
Перелік позицій: 1. Ланцюгова пластинка 2. Ланцюгова пластинка 3. Нижня поперечина 4. Верхня поперечина 5. Цапфа 6. Отвір
7. Частина перемички 8. Частина перемички 9. Східчасте зниження 10. Частина перемички 11. Частина перемички 12. Частина перемички 13. Частина перемички 14. Розширення 15. Опукла поверхня 16. Частина перемички 17. Частина перемички 14 1 б . шо й т
НІ И нин юн 15-77 х Х
Фіг. 1 у. 1 5 1
КО, у б
ПВ
З
Фіг. 2 жа | 7 "З ит / де : 1 4 :
Фіг. З а 7
Х /
Фіг. 4
- і 2 ! 1
Ї
- т - ні
Фіг. 5 /
ЩІ
17 їі
Фіг, 6
2 | /й й | !
І Ії

Claims (10)

1. Силовий ланцюг для прокладання шлангів, кабелів тощо між нерухомим і рухомим пунктами підключення, ланки якого мають легку тонкостінну конструкцію з двох ланцюгових пластинок і щонайменше однієї з'єднуючої ці пластинки поперечини, причому ланцюгові пластинки сусідніх ланок ланцюга сполучені шарнірно одна з одною за допомогою виконаних на пластинках кожної ланки цапф, виконаних такими, що проходять через відповідні отвори в пластинках іншої ланки ланцюга, при цьому силовий ланцюг має пружку щодо скручування і/або щодо вигину у бічному напрямку конструкцію, а для введення цапф однієї ланки ланцюга в отвори сусідньої ланки передбачена можливість еластичної деформації відповідних ділянок пластинок, який відрізняється тим, що цапфи для додаткового захисту від ненавмисного розмикання при навантаженні ланцюга мають по своєму периметру фіксувальні засоби для введення цапф з фіксацією в отвори та виведення їх з отвору при прикладенні певної сили.
2. Силовий ланцюг за п. 1, який відрізняється тим, що розташовані одна проти одної в ділянці шарніра пластинки виконані прилеглими одна до одної без аксіального зазору.
3. Силовий ланцюг за п. 2, який відрізняється тим, що розташовані по периметру цапф фіксувальні засоби виконані такими, що притискають з легким зусиллям одна до одної пластинки, розташовані одна проти одної в ділянці шарнірного з'єднання.
4. Силовий ланцюг за одним з пп. 1-3, який відрізняється тим, що передбачені на цапфах фіксувальні засоби виконані у вигляді кругових розширень на вільних кінцях цапф.
5. Силовий ланцюг за п. 4, який відрізняється тим, що розширення мають випуклу поверхню що виступає над циліндричною частиною цапфи.
б. Силовий ланцюг за п. 4 або п. 5, який відрізняється тим, що отвори на зверненому назовні кінці мають розширення, в які входять розширення на вільних кінцях цапф, так що торцеві поверхні цапф знаходяться, по суті, в одній площині із зовнішніми сторонами пластинок.
7. Силовий ланцюг за одним з пп. 1-6, який відрізняється тим, що при використанні двох поперечин, одна з яких виконана розділеною, обидві частини розділеної поперечини розташовані на одному рівні і відділені одна від одної вузькою щілиною.
8. Силовий ланцюг за п. 7, який відрізняється тим, що частина розділеної поперечини на своєму кінці що лежить протилежно іншій частині, має східчасте зниження, яке проходить під кінцем, що лежить протилежно іншій частині.
9. Силовий ланцюг за одним з пп. 1-6, який відрізняється тим, що при використанні двох поперечин, одна з яких виконана розділеною, обидві частини розділеної поперечини знаходяться на різних рівнях і їхні кінці розташовані один над одним.
10. Силовий ланцюг за одним з пп. 1-6, який відрізняється тим, що при використанні двох поперечин, одна з яких виконана розділеною, ланцюгові пластинки і з'єднуюча їх поперечина виконані з відносно жорсткого матеріалу, а розділена поперечина виконана з відносно пружно-м'якого, пружинистого матеріалу.
UA97115361A 1995-04-03 1996-03-04 Силовий ланцюг UA43892C2 (uk)

Applications Claiming Priority (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
DE19512088A DE19512088C2 (de) 1995-04-03 1995-04-03 Energiekette
PCT/DE1996/000588 WO1996031711A1 (de) 1995-04-03 1996-04-03 Energiekette

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA43892C2 true UA43892C2 (uk) 2002-01-15

Family

ID=7758426

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UA97115361A UA43892C2 (uk) 1995-04-03 1996-03-04 Силовий ланцюг

Country Status (21)

Country Link
US (1) US5890357A (uk)
EP (1) EP0819226B1 (uk)
JP (1) JPH10512137A (uk)
KR (1) KR100293588B1 (uk)
CN (1) CN1076455C (uk)
AT (1) ATE181407T1 (uk)
AU (1) AU704052B2 (uk)
BR (1) BR9604849A (uk)
CA (1) CA2217189C (uk)
CZ (1) CZ290674B6 (uk)
DE (2) DE19512088C2 (uk)
DK (1) DK0819226T3 (uk)
ES (1) ES2134606T3 (uk)
GR (1) GR3030758T3 (uk)
HU (1) HU221931B1 (uk)
PL (1) PL179536B1 (uk)
RU (1) RU2146021C1 (uk)
SK (1) SK280981B6 (uk)
TW (1) TW325510B (uk)
UA (1) UA43892C2 (uk)
WO (1) WO1996031711A1 (uk)

Families Citing this family (31)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
DE19605775C1 (de) * 1996-02-16 1997-09-25 Igus Gmbh Energieführungskette mit Führungsanschlag
DE19644468A1 (de) * 1996-10-25 1998-04-30 Kabelschlepp Gmbh Energieführungskette und Kettenglied mit einem starren Steg
DE19647322A1 (de) * 1996-11-15 1998-05-20 Kabelschlepp Gmbh Kettenglied aus verschiedenen Werkstoffen und Verfahren zu dessen Herstellung
DE19709894C2 (de) * 1997-03-11 1999-06-17 Ekd Gelenkrohr Gmbh Energieführungskette
JP3709892B2 (ja) * 1997-03-13 2005-10-26 カーベルシユレツプ ゲゼルシヤフト ミツト ベシユレンクテル ハフツング 異なった2つの安定な位置に動かすことができる蓋を有する保護要素
DE19739782A1 (de) * 1997-09-10 1999-04-01 Kabelschlepp Gmbh Kettenglied mit verschwenkbaren Stegen
DE19740896C2 (de) * 1997-09-17 2000-10-05 Kabelschlepp Gmbh Kettenglied mit verschwenkbarem Steg
DE19839966A1 (de) * 1998-09-02 2000-04-06 Kabelschlepp Gmbh Leitungsführungsanordnung zum Führen wenigstens einer Leitung
DE19860948C2 (de) 1998-12-31 2002-02-14 Igus Gmbh Leitungsführungseinrichtung
EP1175572B1 (de) * 1999-04-19 2003-10-22 IGUS SPRITZGUSSTEILE FÜR DIE INDUSTRIE GmbH Energieführungskette
JP3356733B2 (ja) * 1999-10-19 2002-12-16 株式会社椿本チエイン ケーブルドラグチェーン
DE20002820U1 (de) 2000-02-16 2000-05-25 Igus Gmbh Energieführungskette
DE10115566C1 (de) * 2001-03-28 2002-12-05 Ekd Gelenkrohr Gmbh Kettenglied für eine Energieführungskette
DE10155285A1 (de) * 2001-11-05 2003-05-22 Wilfried Poellet Einspeisung zu einer in einem Schrank verschiebbaren Funktionseinheit über ein flexibles Kabel
US7082720B2 (en) 2002-06-25 2006-08-01 Sumitomo Wiring Systems, Ltd. Cable guide and power supply apparatus for a vehicle slide door
DE202004005800U1 (de) * 2004-04-08 2005-08-25 Igus Gmbh Energieführungskette
DE202004005801U1 (de) * 2004-04-08 2004-06-17 Igus Spritzgussteile für die Industrie GmbH Anordnung von durch Verbindungselemente verbundenen Querstegen
DE102004022512A1 (de) * 2004-05-05 2005-12-01 Kabelschlepp Gmbh Kettenglied für eine Energieführungskette sowie Energieführungskette mit erweitertem Nutzungsquerschnitt
FR2875065A1 (fr) * 2004-09-03 2006-03-10 Valeo Electronique Sys Liaison Dispositif de support et de guidage de conducteurs electriques meplats
JP4076550B2 (ja) 2005-06-23 2008-04-16 株式会社椿本チエイン ケーブル類保護案内装置
JP4717599B2 (ja) * 2005-11-11 2011-07-06 株式会社岡村製作所 可撓性ケーブルダクト
DE102005061777A1 (de) * 2005-12-23 2007-06-28 Kabelschlepp Gmbh Kettenglied mit einer mehrachsigen Gelenkverbindung
DE202006006645U1 (de) * 2006-04-21 2006-07-06 Igus Gmbh Energieführungskette
DE102007052646B4 (de) 2007-11-05 2014-10-23 Siemens Aktiengesellschaft Wagen mit schwenkbarer Stütze für kabelartige Verbindung
DE102013006244A1 (de) 2013-04-11 2014-10-16 Volkswagen Aktiengesellschaft Anordnung eines Industrieroboters zur Handhabung, Montage oder Bearbeitung von Werkstücken
DE202013105149U1 (de) * 2013-11-14 2013-11-27 Igus Gmbh Leitungsführung
DE202014101359U1 (de) 2014-03-24 2014-04-22 Igus Gmbh Endbefestigungsteil für Leitungsführungseinrichtung
US10190658B2 (en) * 2015-04-24 2019-01-29 Hewlett Packard Enterprise Development Lp Cable track
DE102016102717A1 (de) * 2016-02-16 2017-08-17 Bührig-Adam Wälzlager Und Antriebstechnik Gmbh Wärmeisolierte Schlauchleitung und Herstellungsverfahren
DE202018102238U1 (de) 2018-04-20 2018-04-26 Igus Gmbh Energieführungskette mit Querstück, entsprechende Seitenlasche und Führungsanordnung hiermit
DE102020202461A1 (de) 2020-02-26 2021-08-26 Festo Se & Co. Kg Energieführungssystem für flexible Energieleiter

Family Cites Families (15)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
DE1131480B (de) * 1961-02-08 1962-06-14 Kabelschlepp Gmbh Gliederkette zum Fuehren von elektrischen Kabeln od. dgl.
US3473769A (en) * 1967-01-06 1969-10-21 Ibm Retainer for flexible leads
US3782670A (en) * 1972-02-10 1974-01-01 A & A Mfg Co Inc Carrier link mechanism for flexible supply lines
GB1431382A (en) * 1973-06-18 1976-04-07 Coal Industry Patents Ltd Protection of supply cables for mining machinery
FR2540208B1 (fr) * 1983-01-31 1987-12-18 Laphi Moules Maillon de chaine monobloc a organes d'articulation incorpores
JPS608452A (ja) * 1983-06-27 1985-01-17 Honda Motor Co Ltd 内燃機関のクランクケ−ス
JPS608453A (ja) * 1983-06-29 1985-01-17 Hino Motors Ltd シリンダブロツク
DE3407169C2 (de) * 1984-02-28 1986-01-23 Kabelschlepp Gmbh, 5900 Siegen Energieführungskette
US4590961A (en) * 1985-08-16 1986-05-27 Cooper Industries, Inc. Modular rolling conductor support
US4833876A (en) * 1987-04-09 1989-05-30 Tsubakimoto Chain Co. Carrier for cables and the like
US4858424A (en) * 1988-08-15 1989-08-22 Magnetek Controls Variable radius cable carrier
DE3928233C1 (uk) * 1989-08-26 1991-01-03 Kabelschlepp Gmbh, 5900 Siegen, De
EP0724102B1 (de) * 1991-11-26 2000-02-02 Kabelschlepp Gesellschaft mit beschränkter Haftung Leitungsführungsanordnung
JPH068543A (ja) * 1992-06-29 1994-01-18 Sankyo Seiki Mfg Co Ltd 印字装置
DE4428680C1 (de) * 1994-08-12 1995-09-14 Michael M Ruettiger Flexible Gliederkette zum Führen von Kabeln, Leitungen, Schläuchen, etc.

Also Published As

Publication number Publication date
CA2217189C (en) 2001-02-20
HUP9800639A3 (en) 2000-08-28
AU5269396A (en) 1996-10-23
ES2134606T3 (es) 1999-10-01
BR9604849A (pt) 1998-06-16
ATE181407T1 (de) 1999-07-15
US5890357A (en) 1999-04-06
CN1076455C (zh) 2001-12-19
DE59602250D1 (de) 1999-07-22
EP0819226B1 (de) 1999-06-16
KR19980703566A (ko) 1998-11-05
EP0819226A1 (de) 1998-01-21
DK0819226T3 (da) 2000-01-17
DE19512088A1 (de) 1996-10-10
TW325510B (en) 1998-01-21
GR3030758T3 (en) 1999-11-30
KR100293588B1 (ko) 2001-10-25
CA2217189A1 (en) 1996-10-10
HUP9800639A2 (hu) 1998-06-29
CN1180401A (zh) 1998-04-29
SK131897A3 (en) 1998-02-04
DE19512088C2 (de) 1997-05-07
SK280981B6 (sk) 2000-10-09
MX9707545A (es) 1998-07-31
CZ290674B6 (cs) 2002-09-11
AU704052B2 (en) 1999-04-15
JPH10512137A (ja) 1998-11-17
PL179536B1 (pl) 2000-09-29
CZ311297A3 (cs) 1999-01-13
HU221931B1 (hu) 2003-02-28
PL322852A1 (en) 1998-03-02
WO1996031711A1 (de) 1996-10-10
RU2146021C1 (ru) 2000-02-27

Similar Documents

Publication Publication Date Title
UA43892C2 (uk) Силовий ланцюг
KR100491830B1 (ko) 에너지 안내 체인
US5598916A (en) Changing headless pivot rods from edges of modular conveyor belts
RU97117944A (ru) Силовая цепь
CA2180705A1 (en) Modular conveyor chain including headed hinge pins
US6167689B1 (en) Chain link for an energy guide chain and having a cover which can be put into two different stable positions
PL174633B1 (pl) Urządzenie do łączenia, sprzęgania i rozprowadzania włókien światłowodowych
CN106461027B (zh) 具有单件式铰链的管线引导装置,链节及铰链带
KR19990077147A (ko) 에너지 공급 체인용 체인 링크
CZ20032862A3 (en) Articulation device for energy carriers supporting chain
CA2278215A1 (en) Energy feed chain
CZ283225B6 (cs) Kabelový řetěz
US6945027B2 (en) Energy drag chain
US4619099A (en) Method of erecting arched structures
US5125874A (en) Long life modular link belts suitable for abrasive environments
PL175191B1 (pl) Kołowrót składany
US4198814A (en) Chain having disassembly detent
US7370465B2 (en) Cover for an energy conveying chain, in addition to chain link and energy conveying chain
KR20000052752A (ko) 에너지 공급 라인 가이딩 체인 및 강성 바아 체인 링크
JPH09130935A (ja) 活線接触防止用ロープ展開ローラー
KR0181221B1 (ko) 균일 압축성 평판
SU1070448A1 (ru) Устройство дл испытани материалов на двухосное раст жение
SU1062452A1 (ru) Цепь одностороннего перегиба
GB1603403A (en) Belt conveyors
GB1603404A (en) Conveyor belt elements