UA111257C2 - Спосіб виробництва сухарної крихти - Google Patents

Спосіб виробництва сухарної крихти Download PDF

Info

Publication number
UA111257C2
UA111257C2 UAA201408009A UAA201408009A UA111257C2 UA 111257 C2 UA111257 C2 UA 111257C2 UA A201408009 A UAA201408009 A UA A201408009A UA A201408009 A UAA201408009 A UA A201408009A UA 111257 C2 UA111257 C2 UA 111257C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
crumb
gum
composition
gel
fact
Prior art date
Application number
UAA201408009A
Other languages
English (en)
Inventor
Кіт Грем Пікфорд
Дорн Кес Ван
Керрі Рейхгелт
Original Assignee
Крісп Сенсейшн Холдінг Са
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Крісп Сенсейшн Холдінг Са filed Critical Крісп Сенсейшн Холдінг Са
Publication of UA111257C2 publication Critical patent/UA111257C2/uk

Links

Classifications

    • AHUMAN NECESSITIES
    • A23FOODS OR FOODSTUFFS; TREATMENT THEREOF, NOT COVERED BY OTHER CLASSES
    • A23LFOODS, FOODSTUFFS, OR NON-ALCOHOLIC BEVERAGES, NOT COVERED BY SUBCLASSES A21D OR A23B-A23J; THEIR PREPARATION OR TREATMENT, e.g. COOKING, MODIFICATION OF NUTRITIVE QUALITIES, PHYSICAL TREATMENT; PRESERVATION OF FOODS OR FOODSTUFFS, IN GENERAL
    • A23L7/00Cereal-derived products; Malt products; Preparation or treatment thereof
    • A23L7/10Cereal-derived products
    • A23L7/157Farinaceous granules for dressing meat, fish or the like

Landscapes

  • Life Sciences & Earth Sciences (AREA)
  • Zoology (AREA)
  • Health & Medical Sciences (AREA)
  • Nutrition Science (AREA)
  • Chemical & Material Sciences (AREA)
  • Engineering & Computer Science (AREA)
  • Food Science & Technology (AREA)
  • Polymers & Plastics (AREA)
  • Grain Derivatives (AREA)
  • Saccharide Compounds (AREA)
  • Extrusion Moulding Of Plastics Or The Like (AREA)
  • Confectionery (AREA)

Abstract

Винахід належить способу виробництва сухарної крихти, що включає етапи, на яких екструдують композицію тіста, що містить борошно, желеутворювальну речовину, факультативні додаткові інгредієнти та воду, у результаті чого одержують екструдовану композицію, у якій желеутворювальна речовина рівномірно розподілена по всьому об'єму композиції, здійснюють сушіння екструдованої композиції у барабанній сушарці, у результаті чого одержують висушену композицію, причому вміст води у висушеній композиції за масою становить від 0,1 до 1,5 %, та здійснюють помел висушеної композиції, у результаті чого одержують сухарну крихту з вмістом води за масою від 0,1 до 1,5 %.

Description

Даний винахід відноситься до способу виробництва сухарної крихти. Винахід також відноситься до сухарної крихти, виробленої цим способом, та харчових продуктів, покритих сухарною крихтою. Винахід відноситься, зокрема, у тому числі до сухарної крихти, що містить гідроколоїд або іншу желеутворювальну речовину для надання водостійкості.
У звичайній сухарній хлібній крихті вміст води становить приблизно від 4 95 до 12 95, та відразу ж після занурення у воду вона намокає. Таку сухарну крихту в силу необхідності доводиться використовувати у вологих навколишніх середовищах, зокрема, для покриття продуктів, що готуються у мікрохвильових печах.
У документі УМО99/44439 описаний спосіб виробництва сухарної хлібної крихти шляхом екструзії суміші тіста, до складу якої входить желеутворювальна речовина, зокрема гідроколоїд, з метою одержання гранул, які висушують та піддають подрібненню. У документі
ММО2010/001101 описаний спосіб, згідно з яким сухарну крихту екструдують разом з желеутворювальною речовиною та висушують до вмісту вологи 2 95 або висушують протягом п'ятнадцяти хвилин у сушарці з псевдозрідженим шаром при температурі приблизно 90 "с.
Використання сушарки зі псевдозрідженим шаром може бути небажаним внаслідок утворення великої кількості пилу, що висить у повітрі. Сушарки зі псевдозрідженим шаром проектуються з метою сушіння продуктів у той час, коли вони знаходяться у плаваючому стані на повітряній або газовій подушці. Застосовувані у технологічному процесі повітря або газ підводяться до шару через спеціальну перфоровану розподільну пластину та проходять потоком через шар твердих частинок зі швидкістю, достатньою для підтримання ваги частинок у псевдозрідженому стані. У псевдозрідженому шарі матеріалу утворюються та руйнуються бульбашки, що стимулює інтенсивний рух частинок.
Згідно з першим аспектом даного винаходу спосіб виробництва сухарної крихти включає наступні етапи, на яких: екструдують композицію тіста, що містить муку, желеутворювальну речовину, факультативні додаткові інгредієнти та воду, та в результаті одержують екструдовану композицію, у якій желеутворювальна речовина рівномірно розподілена по всьому об'єму композиції; здійснюють сушіння екструдованої композиції у барабанній сушарці, у результаті чого одержують висушену композицію, причому вміст води у висушеній композиції за масою
Ко) становить від приблизно 0,1 95 до приблизно 1,5 905; та здійснюють помел висушеної композиції, у результаті чого одержують сухарну крихту з вмістом води за масою від приблизно 0,1 95 до приблизно 1,5 95.
Перевага даного способу полягає у тому, що він дає можливість виробництва сухарної крихти з дуже низьким вмістом вологи за відсутності необхідності підведення значної кількості енергії. Крім того, спосіб забезпечує досягнення такого дуже низького вмісту вологи за відсутності значного негативного впливу на якість продукту. Альтернативні способи сушіння, як правило, дозволяють одержати такий дуже низький вміст вологи за рахунок, наприклад, теплових дефектів. Перевагою сухарної крихти згідно з даним винаходом є той факт, що вона значно більш водостійка, ніж сухарна крихта, у якій вміст вологи становить приблизно 2,0 мас. 95, та/або сухарна крихта, яка не містить желеутворювальну речовину. Висока водостійкість сухарної крихти, одержуваної способом згідно з даним винаходом, дає найбільшу вигоду у тому випадку, якщо ця сухарна крихта використовується при приготуванні харчових продуктів, що мають покриття, та розповсюджуються у замороженому вигляді, та які потрібно нагрівати перед вживанням.
Спосіб згідно з даним винаходом може також включати етап розділення екструдованої композиції перед сушінням на зерна або гранули з максимальним розміром від 1см до 2 см, переважно від 0,5 см до 1 см.
Гранули або зерна переважно мають округлу форму. Це доцільно з тих міркувань, що сприяє обертанню гранул або зерен у процесі сушіння та одночасно з цим зводить до мінімуму порушення цілісності та утворення дрібних та пилоподібних частинок.
Вибір максимального розміру важливий для забезпечення повного проникнення теплової енергії та виходу водяної пари протягом часу перебування у сушарці. Грунтовне рівномірне сушіння важливе для одержання стабільно водостійкого хрусткого продукту після помелу висушених зерен або гранул.
Згадувані у даному описі винаходу відсоткові співвідношення та інші кількісні параметри виражені за масою, якщо не вказано інше.
У переважному варіанті здійснення даного винаходу барабанна сушарка містить вхід; вихід; внутрішній канал для проходження екструдованої композиції; причому внутрішній канал проходить між входом та виходом; один або декілька вузлів сушіння, кожний з яких містить 60 перфоровану циліндричну трубу, що проходить між входом та виходом, та шнек, що проходить уздовж осі труби, причому одне з труби або шнека виконане з можливістю обертання для забезпечення переміщення екструдованої композиції від входу до виходу; та засоби для циркуляції повітря, що висушує, через внутрішній канал.
Барабанна сушарка може містити щонайменше чотири вузла сушіння, що вмонтовані у барабан, що обертається, розташований всередині закритого кожуха.
Отвори у перфорованих циліндричних трубах обирають так, щоб вони були менше, ніж щонайменше 90 мас. 905 частинок екструдованої композиції. Розмір отворів у перфорованій циліндричній трубі переважно знаходиться в межах від приблизно 1 мм до приблизно 5 мм.
Сушіння екструдованої композиції переважно здійснюють у барабанній сушарці з використанням зустрічного потоку гарячого повітря. Температура зустрічного потоку гарячого повітря, як правило, становить 100 7С-160 С, більш переважно 130 70-150 С, найбільш переважно приблизно 140 "С. Швидкість потоку гарячого повітря, застосованого для здійснення способу згідно з даним винаходом, як правило, знаходиться в межах від приблизно б до приблизно 15 м/с, переважно в межах 8-10 м/с.
Час перебування у сушарці може становити від 30 до 90 хвилин, переважно від 40 до 90 хвилин, більш переважно приблизно 60 хвилин. Час перебування обирають таким чином, щоб вміст вологи був менше або дорівнював вищезгаданому значенню у відсотках по всій товщині екструдованих частинок.
Даний винахід передбачає застосування желеутворювальної речовини, зокрема гідроколоїду, рівномірно диспергованої у жорсткій екструдованій борошнистій структурі основи, яка після сушіння до досягнення вмісту води за масою 1,5 95 або менше дозволяє зменшити гідратацію та набухання гідроколоїду після впливу вологи, у результаті чого утворюється водостійкий бар'єр. Борошниста основа переважно містить пшеничну муку з низьким вмістом клейковини.
Не бажаючи обмежуватися теорією, вважають, що після впливу вологи желеутворювальна речовина поглинає вологу на поверхні сухарної крихти або в інших місцях, де вона контактує з вологою, але не може збільшуватися в об'ємі всередині структури сухарної крихти. У результаті цього може утворюватися бар'єр проходження води в основну частину сухарної крихти.
Максимальний розмір частинок переважно знаходиться в межах між розмірами частинок
Зо мучного пилу приблизно 0,1 мм та приблизно 5 мм. Сухарна крихта, в якій по суті відсутні дрібні частинки або пил, може використовуватися для зовнішнього покриття продуктів. Мучний пил може використовуватися у процесі формування покриття, або при присипанні мукою, або при заповненні між більш великими частинками.
Переважно вміст води у висушеній композиції та сухарній крихті становить від приблизно 0,3 96 до приблизно 1 95, більш переважно від приблизно 0,5 95 до приблизно 1 95, ще більш переважно приблизно від 0,595 до 0.895, найбільш переважно від приблизно 0,595 до приблизно 0,6 9.
Сухарна крихта, вироблена за способом згідно з даним винаходом, має перевагу, що полягає у вологостійкості в період теплової обробки або підігрівання у тепловій, мікрохвильовій або комбінованій тепловій та мікрохвильовій печі. Сухарна крихта застосовується, зокрема, у продуктах, які заморожуються для зберігання до їх вживання. Рівномірний розподіл желеутворювальної речовини, зокрема гідроколоїду, по всьому об'єму сухарної крихти надає водостійкість всій основній масі сухарної крихти, але не поверхневому зовнішньому шару, який може пошкодитися при використанні.
Зменшення вмісту води у сухарній крихті нижче 1,595 або більше несподівано надає сухарній крихті високу вологостійкість. Таким чином, сухарна крихта може використовуватися для приготування харчового продукту, покритого сухарною крихтою, який є хрустким та має хрустку текстуру. Не бажаючи обмежуватись теорією, вважають, що зменшення вмісту води, як заявляється, приводить до зменшення інтенсивності регідратації желеутворювальної речовини, що контактує з водою, зокрема у випадку полісахаридної камеді, що продовжує період часу, протягом якого сухарна крихта залишається хрусткою. Це особливо важливо для продуктів, покритих сухарною крихтою, що готуються у мікрохвильовій печі, тому що пара, яка виділяється з серцевини продукту, при проходженні через покриття робить продукти з покриттям з відомої сухарної крихти вологими та несмачними. Дуже низький вміст води у сухарній крихті додатково надає непередбачувану перевагу, що полягає у тому, що при обсмажуванні сухарна крихта відбирає мало рослинної олії або тваринного жиру.
Желеутворювальна речовина переважно являє собою гідроколоїд, який утворює гель або іншим чином збільшує в'язкість при змішуванні з водою. У випадку застосування переважних гідроколоїдів одержуваний подрібнений екструдат зберігає форму після його розмішування у бо воді при температурі 20 С протягом 60 секунд. Гідроколоїд забезпечує такий ступінь водостійкості, який зменшує будь-який прояв тенденції відбору вологи з сусідніх шарів харчового продукту або оточуючих матеріалів. Як правило, концентрація гідроколоїду в подрібненому екструдаті становить за масою від приблизно 0,06 95 до приблизно 4 95, більш переважно від приблизно 0,08 95 до приблизно З 95 та найбільш переважно від приблизно 0,1 95 до приблизно 3 95.
Приклади гідроколоїдів, які можуть використовуватися, включають природну камедь, модифіковану камедь, желатин, пектин, альгінат, арабіногалактан, агар, карагенан, фурцеларан, модифікований крохмаль та їх комбінації. Гідроколоїд переважно вибирають з різновидів природної полісахаридної камеді та їх комбінацій.
Приклади різновидів природної камеді, що підходять для застосування, включають гуарову камедь, камедь бобів ріжкового дерева, аравійську камедь, трагакантову камедь, камедь карайя, камедь гхаті, ксантанову камедь та їх комбінації.
Найбільш переважно гідроколоїд вибирають з гуарової камеді, камеді бобів ріжкового дерева, ксантанової камеді та їх комбінацій.
Екструдат може бути порізаний на шматки після його виходу з екструдера для того, щоб утворити шматки твердого мучного матеріалу. Переважно шматки можуть збільшуватися в об'ємі, утворюючи округлі гранули або зерна, придатні для проходження через сушарку до здійснення помелу. Максимальний розмір гранул може становити 0,5-1 см.
В екструдованій композиції, одержаній завдяки способу згідно з даним винаходом, вміст води становить, як правило, приблизно 30 мас. 95.
Екструдована сухарна крихта може бути вироблена так, як описано в документі
МО2010/001101, зміст якої включений в даний опис для всіх цілей шляхом посилання.
У переважному варіанті здійснення даного винаходу сушарка містить вхід, вихід, внутрішній канал для шматків екструдата, причому внутрішній канал проходить між входом та виходом, пристрій для циркуляції повітря, що висушує, через внутрішній канал та пристрій для змішування шматків екструдата під час проходження через внутрішній канал; причому внутрішній канал виконаний у вигляді перфорованої циліндричної труби, що проходить між входом та виходом; максимальний розмір отворів у трубі встановлений таким чином, щоб частинки екструдата
Зо утримувались всередині труби; пристрій для змішування містить шнек, що проходить уздовж осі труби; та труба або шнек виконані з можливістю обертання для забезпечення переміщення екструдата від входу до виходу.
Переважно при обертанні труби шнек залишається нерухомим. Альтернативно шнек може обертатися всередині нерухомої труби. Обертання труби є переважним у порівнянні зі змішуванням частинок екструдата під час проходження уздовж труби. Застосування пристрою згідно з цим аспектом даного винаходу є переважним, тому що змішування частинок здійснюється шляхом обробки барабаном, що обертається, а не за рахунок застосування механічного змішувача. Це дозволяє зменшити подрібнення частинок та, як наслідок цього, утворення пилу.
Труба може бути виготовлена з дротяної сітки або перфорованого листового матеріалу, в якому отвори достатньо малі для того, щоб утримувати шматки екструдата. Відділення пилу або дрібних частинок від шматків можливо за рахунок того, що вони можуть виходити через отвори у трубі, що обертається, та потрапляти в колектор, розташований в нижній частині пристрою.
Для видалення пилу з пристрою може бути передбачена присутність, наприклад, архімедового гвинта. Перевага обертання труби полягає у тому, що воно дозволяє перемішувати пил або дрібні частинки, тим самим стимулюючи їх проходження через отвори у трубі, що дозволяє зручним способом відділяти дрібні частинки від шматків екструдованої композиції.
В найбільш переважних варіантах здійснення встановлений ряд труб в камері для сушіння та передбачені засоби вентиляції для забезпечення циркуляції сухого, нагрітого повітря всередині камери. Для нагрівання повітря, що проходить у камеру або знаходиться всередині камери, можуть використовуватися теплообмінники.
Для введення екструдата у кожну з труб може використовуватися вібраційний живильник.
Для збору висушеного екструдата може використовуватися вібраційний колектор.
Камера для сушіння може бути розділена на дві або більше зон, у яких підтримується різна температура та вологість. У першій зоні температура може бути більш високою, наприклад, у межах від приблизно 120 "С до приблизно 160 "С, переважно у межах від приблизно 130 "С до приблизно 150 "С, більш переважно приблизно 140 "С. У другій зоні температура може бути більш низькою, наприклад, у межах від приблизно 80 "С до приблизно 140 "С, переважно у 60 межах від приблизно 90 "С до приблизно 120 "С, більш переважно приблизно 100 "С. Час перебування у сушарці може становити приблизно від 45 до 90 хвилин, переважно приблизно 60 хвилин.
Інший аспект даного винаходу відноситься до сухарної крихти, що містить подрібнені частинки муки екструдованої композиції, що містить муку, желеутворювальну речовину, рівномірно розподілену по всьому об'єму сухарної крихти, і факультативні додаткові інгредієнти, причому загальний вміст води у сухарній крихті становить за масою від приблизно 0,1 95 до приблизно 1,5 95, більш переважно від приблизно 0,3 95 до приблизно 1 95, ще більш переважно від приблизно 0,5 95 до приблизно 1 95, найбільш переважно від приблизно 0,5 95 до приблизно 0,6 бр.
Переважні варіанти здійснення сухарної крихти згідно з даним винаходом вже розглянуті вище у описі способу виробництва.
Вищезгадану сухарну крихту переважно одержують способом, розкритим в описі даного винаходу. Найбільш переважно сухарну крихту одержують указаним способом.
Даний винахід додатково описаний на прикладі його варіанту здійснення, що ніяким чином не обмежує об'єм винаходу, з посиланням на прикладені графічні матеріали, на яких: фіг. 1 - схематичне зображення сушарки, призначеної для застосування згідно з даним винаходом; та фіг. 2 - вигляд сушарки у поперечному розрізі, призначеної для застосування згідно з даним винаходом.
ПРИКЛАДИ
Приклад 1.
Приготували композицію тіста з наступних інгредієнтів, вказаних нижче: суміш муки 96,4 95 бікарбонат натрію (хімічний розпушувач тіста) 2,0 9о гліцерилмоностеарат (Абітопо 5540Р) 0,6 до сіль 1,0 96 100,0 96
Желеутворювальну композицію приготували з наступних інгредієнтів: гуарова камедь 67,00 95 метабісульфіт натрію 33,00 90 100,00 95
Желеутворювальну композицію гідратували при відсотковому співвідношенні за масою 3 95 желеутворювальної композиції на 9795 води. Це може бути виконано із застосуванням
Зо лопаткової мішалки, але переважною є мішалка зі значними зсувальними зусиллями. Після змішування гідратовану суміш залишили вистоятися щонайменше на 12 годин.
Композицію тіста (150 кг на годину) змішували з водою (35 кг на годину) та одержували в результаті суспензію. Суспензію подавали у двохшнековий екструдер Сіехіга! "М (або ж можна використовувати двохшнековий екструдер ВийіІегМ). Гідратовану желеутворювальну композицію вводили у циліндр екструдера у кількості 7,5 9о (13,88 кг на годину). Одержану в результаті екструдовану суміш подрібнили на шматки та дали їм можливість збільшитися в об'ємі, у результаті чого утворились округлі шматки, характерний максимальний розмір яких становив від 0,5 см до 1,0 см.
Приклад 2
Округлі шматки екструдата подавали на вхід сушарки, як схематично показано на фіг. 1.
Сушарка містить зовнішній кожух (1), що утворює камеру, що містить дванадцять сітчастих труб (2), кожна діаметром приблизно 30 сантиметрів та довжиною приблизно 11,5 метрів.
Всередині кожної труби (2) поблизу внутрішньої поверхні труби коаксіально проходить архімедів гвинт (3) з 57 витками, причому крок кожного витка дорівнює 30 сантиметрів. Труби з'єднані приводним механізмом з двигуном (не показаний) та пристосовані для обертання навколо нерухомих архімедових гвинтів (3). Кантування частинок (4) сухарної крихти по поверхні шнека викликає рух частинок уздовж труб від входу (5) до виходу (б).
На фіг. 2 представлений вид сушарки у поперечному розрізі. Кожух (1) містить групу з дванадцяти або іншої придатної кількості циліндричних труб (2), розташованих у циліндричній решітці (10) з можливістю обертання у кожусі навколо поздовжньої осі. Приводний механізм (не показаний), наприклад ланцюговий привод, викликає обертання труб (2) навколо осей (17) архімедових гвинтів (3) (як показано на фіг. 1). Теплообмінник (11) забезпечує нагріте повітрям, яке повинно циркулювати всередині кожуха (1). Повітря відводиться з випускного патрубка (12) насосом (13), що забезпечує здійснення рециркуляції повітря разом зі свіжим повітрям від впускного патрубка (14) до теплообмінника (11).
Колекторні пластини (15), розташовані у нижній частині кожуха (1) під решіткою (10) циліндричних труб, збирають пил або інші дрібні частинки, що випадають з циліндричних труб.
Архімедові гвинти (16) забезпечують збирання пилу та дрібних частинок, щоб подати їх на вихід (не показано).
Зовнішній кожух містить камеру та систему циркуляції повітря, що містить теплообмінник, який забезпечує сухе нагріте повітря.
Камера розділена на дві або більше зон. У першій зоні може підтримуватися перша більш висока температура, наприклад, приблизно 140 "С, та в другій зоні може підтримуватися друга більш низька температура, наприклад, приблизно 100 "С. У будь-якій придатній кількості зон може підтримуватися температура, задана таким чином, щоб забезпечити ефективний профіль сушіння, що підходить для необхідних розмірів та основних характеристик частинок.
Кожна труба може мати діаметр 30 см та може оточувати коаксіальний шнек з кроком, що дорівнює 30 см.
Час утримування всередині сушарки може регулюватися шляхом зміни швидкості обертання труб так, що продуктивність сушарки становить 1200 кг/год., та час перебування у сушарці становить приблизно 60 хвилин.
Для введення невисушених частинок у трубу може бути передбачена вібраційна система подачі. Кожна труба може бути забезпечена окремим завантажувальним ковшем. Для збору висушених частинок, що подаються до дробарки, може бути передбачений вібраційний колектор.
Висушені частинки подрібнювали за допомогою вальцьового верстата.
Подрібнену сухарну крихту просіювали та збирали фракції розміром менше 0,8 мм, 0,8-2,0 мм та 2,0-3,5 мм. Вміст води у крихті, як було встановлено, становив від 0,5 мас. 95 до 0,6 мас. 95.
Зо

Claims (18)

ФОРМУЛА ВИНАХОДУ
1. Спосіб виробництва сухарної крихти, що включає етапи, на яких: екструдують композицію тіста, що містить, борошно, желеутворювальну речовину, 35 факультативні додаткові інгредієнти та воду, у результаті чого одержують екструдовану композицію, у якій желеутворювальна речовина рівномірно розподілена по всьому об'єму композиції, здійснюють сушіння екструдованої композиції у барабанній сушарці, у результаті чого одержують висушену композицію, причому вміст води у висушеній композиції за масою 40 становить від 0,1 до 1,5 Об, та здійснюють помел висушеної композиції, у результаті чого одержують сухарну крихту з вмістом води за масою від 0,1 до 1,5 95.
2. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що додатково включає етап розділення композиції на гранули або зерна до здійснення сушіння. 45
3. Спосіб за п. 2, який відрізняється тим, що максимальний розмір гранул або зерен становить від! до 2 см.
4. Спосіб за п. 3, який відрізняється тим, що максимальний розмір гранул або зерен становить від 0,5 до 1,0 см.
5. Спосіб за будь-яким з пп. 2-4, який відрізняється тим, що гранули або зерна є округлими. 50
6. Спосіб за будь-яким з попередніх пунктів, який відрізняється тим, що барабанна сушарка містить вхід, вихід, внутрішній канал для проходження екструдованої композиції, причому внутрішній канал проходить між входом та виходом, один або декілька вузлів сушіння, що містять перфоровану циліндричну трубу, що проходить між входом та виходом, та шнек, що проходить уздовж осі труби, причому або труба, або шнек виконані з можливістю обертання для 55 забезпечення переміщення екструдованої композиції від входу до виходу, та пристрій циркуляції повітря, що висушує, через внутрішній канал.
7. Спосіб за будь-яким з попередніх пунктів, який відрізняється тим, що вміст води у сухарній крихті за масою становить від 0,3 до 1,0 95.
8. Спосіб за п. 7, який відрізняється тим, що вміст води у сухарній крихті за масою становить 60 від 0,5 до 1,0 бо.
9. Спосіб за п. 8, який відрізняється тим, що вміст води у сухарній крихті за масою становить від 0,5 до 0,6 9.
10. Спосіб за будь-яким з попередніх пунктів, який відрізняється тим, що максимальний розмір сухарної крихти становить від 0,1 до 5 мм.
11. Спосіб за будь-яким з попередніх пунктів, який відрізняється тим, що желеутворювальна речовина являє собою гідроколоїд.
12. Спосіб за будь-яким з попередніх пунктів, який відрізняється тим, що вміст желеутворювальної речовини у сухарній крихті за масою становить від 0,06 до 0,4 Об.
13. Спосіб за будь-яким з попередніх пунктів, який відрізняється тим, що вміст желеутворювальної речовини у сухарній крихті за масою становить від 0,08 до З 95.
14. Спосіб за п. 13, який відрізняється тим, що вміст желеутворювальної речовини у сухарній крихті за масою становить від 0,1 до З 95.
15. Спосіб за будь-яким з попередніх пунктів, який відрізняється тим, що желеутворювальну речовину вибирають з групи, що складається з природної камеді, модифікованої камеді, желатину, пектину, альгінату, арабіногалактану, агару, карагенану, фурцеларану, модифікованого крохмалю та їх комбінацій.
16. Спосіб за п. 15, який відрізняється тим, що гідроколоїд вибирають з групи, що складається з різновидів природної камеді та їх комбінацій.
17. Спосіб за п. 16, який відрізняється тим, що природну камедь вибирають з групи, що складається з гуарової камеді, камеді бобів ріжкового дерева, аравійської камеді, трагакантової камеді, камеді карайя, камеді гхаті, ксантанової камеді та їх комбінацій.
18. Спосіб за будь-яким з попередніх пунктів, який відрізняється тим, що сушіння екструдованих гранул здійснюють у барабанній сушарці із застосуванням зустрічного потоку гарячого повітря, температура якого знаходиться в діапазоні 120-160 "С. ! І й Кз й і ше з | и " / гу / й хм ОТ И г У т ї- і шеф р Ї, дятеклажтть, щ З Й я КИ у и М Ми и ня І - 4 Х М Ї і
Фіг. 1
UAA201408009A 2011-12-20 2012-12-18 Спосіб виробництва сухарної крихти UA111257C2 (uk)

Applications Claiming Priority (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
EP11194683.6A EP2606745B1 (en) 2011-12-20 2011-12-20 Crumb manufacture
PCT/EP2012/076015 WO2013092627A1 (en) 2011-12-20 2012-12-18 Crumb manufacture

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA111257C2 true UA111257C2 (uk) 2016-04-11

Family

ID=47520940

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAA201408009A UA111257C2 (uk) 2011-12-20 2012-12-18 Спосіб виробництва сухарної крихти

Country Status (25)

Country Link
EP (1) EP2606745B1 (uk)
JP (1) JP6345598B2 (uk)
KR (1) KR102049617B1 (uk)
CN (1) CN104144615B (uk)
AU (1) AU2012357833B2 (uk)
BR (1) BR112014014986B1 (uk)
CA (1) CA2859567C (uk)
CL (1) CL2014001621A1 (uk)
CY (1) CY1116079T1 (uk)
DK (1) DK2606745T3 (uk)
EA (1) EA027656B1 (uk)
ES (1) ES2513494T3 (uk)
HR (1) HRP20141055T1 (uk)
IL (1) IL233232A (uk)
MX (1) MX338362B (uk)
MY (1) MY169223A (uk)
PH (1) PH12014501386A1 (uk)
PL (1) PL2606745T3 (uk)
PT (1) PT2606745E (uk)
RS (1) RS53582B1 (uk)
SG (1) SG11201403449RA (uk)
SI (1) SI2606745T1 (uk)
UA (1) UA111257C2 (uk)
WO (1) WO2013092627A1 (uk)
ZA (1) ZA201404718B (uk)

Families Citing this family (4)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
EP3141132A1 (en) 2015-09-09 2017-03-15 Crisp Sensation Holding S.A. Microwaveable coated food product and method of manufacture
BR112018004693A2 (pt) 2015-09-09 2018-09-25 Crisp Sensation Holding Sa produto alimentício revestido que vai ao micro-ondas e método de fabricação
EP3189738A1 (en) 2016-01-08 2017-07-12 Crisp Sensation Holding S.A. Coated food products
EP3287012A1 (en) * 2016-08-22 2018-02-28 Crisp Sensation Holding SA Manufacture of breaded food products

Family Cites Families (11)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US4364961A (en) * 1981-03-30 1982-12-21 The Griffith Laboratories, Limited Manufacture of bread crumb-like product
JPS57186431A (en) * 1981-05-08 1982-11-16 Fuji Shiyokuhin Kogyo Kk Production of bread powder
JPS5828258A (ja) * 1981-08-07 1983-02-19 Okawara Mfg Co Ltd 粉粒体食品原料の乾燥、殺菌方法
DE3579817D1 (de) * 1985-09-12 1990-10-25 Frisco Findus Ag Verfahren zur herstellung eines nahrungsmittelueberzugs.
US5321900A (en) * 1992-11-12 1994-06-21 Meyer Dennis E Food and materials dryer
GB9804347D0 (en) 1998-03-03 1998-04-22 Novus Ingredients Limited Bread crumb coating for food products
US7938060B2 (en) 2004-09-13 2011-05-10 Southeastern Mills, Inc. Breadcrumb manufacturing system and method
JP4922153B2 (ja) * 2005-02-01 2012-04-25 日本水産株式会社 パン粉の吸油性を低下させる方法、パン粉の製造方法およびパン粉
GB2461520A (en) * 2008-07-01 2010-01-06 Magsnack Bv Manufacturing crumb for the coating of food products
FR2947433B1 (fr) * 2009-07-03 2012-05-04 Cosmogen Sas Dispositif d'application d'une composition liquide, semi-liquide ou visqueuse de type composition cosmetique
WO2012110972A1 (en) * 2011-02-16 2012-08-23 Finecrumb Food Coatings (Proprietary) Limited A method of producing an extruded breadcrumb coating for food products

Also Published As

Publication number Publication date
RS53582B1 (en) 2015-02-27
BR112014014986B1 (pt) 2020-04-22
HRP20141055T1 (hr) 2014-12-19
PL2606745T3 (pl) 2015-01-30
AU2012357833B2 (en) 2017-02-23
IL233232A (en) 2017-04-30
EP2606745A1 (en) 2013-06-26
KR20140116096A (ko) 2014-10-01
AU2012357833A1 (en) 2014-07-10
ZA201404718B (en) 2015-11-25
MX2014007343A (es) 2014-09-15
SI2606745T1 (sl) 2014-11-28
PT2606745E (pt) 2014-10-15
CY1116079T1 (el) 2017-03-15
DK2606745T3 (da) 2014-10-20
BR112014014986A2 (pt) 2017-06-13
EA201491203A1 (ru) 2014-09-30
CA2859567C (en) 2017-03-07
EA027656B1 (ru) 2017-08-31
ES2513494T3 (es) 2014-10-27
PH12014501386A1 (en) 2014-09-22
CN104144615B (zh) 2017-03-22
CA2859567A1 (en) 2013-06-27
NZ626460A (en) 2015-10-30
JP2015500652A (ja) 2015-01-08
KR102049617B1 (ko) 2019-11-28
MX338362B (es) 2016-04-13
JP6345598B2 (ja) 2018-06-20
MY169223A (en) 2019-03-19
IL233232A0 (en) 2014-08-31
EP2606745B1 (en) 2014-08-06
CL2014001621A1 (es) 2014-10-24
CN104144615A (zh) 2014-11-12
WO2013092627A1 (en) 2013-06-27
SG11201403449RA (en) 2014-09-26

Similar Documents

Publication Publication Date Title
US10667548B2 (en) Dried crumb manufacture
JP5980814B2 (ja) 電子レンジ加熱可能なコーティング付き食品、ならびにその製造方法
UA111257C2 (uk) Спосіб виробництва сухарної крихти
PT2207434E (pt) Revestimento de grânulos ralados para produtos alimentares
PL124968B1 (en) Method of manufacturing a flour based dry mixture for coating meat and the like before frying and complete set of equipment therefor
EP0348546B1 (en) Snack food ingredient and method for making the same
US2162376A (en) Cereal product and method of making the same
JP2001502167A (ja) 調理用添加物
NZ626460B2 (en) Crumb manufacture
CN113331343A (zh) 一种螺旋通道炒米装置
JP4413502B2 (ja) おから成形品の製造方法
CN216409621U (zh) 一种生物工程用产品快速干燥装置
CN115517336B (zh) 一种均匀受热式膨化食品生产设备
JP2003284509A (ja) 食品廃棄物の食品素材または飼料化方法及び装置
JPS59120076A (ja) 海藻類を主原料とする珍味食品の製造装置
JPH02500481A (ja) 粉末状糖密製品
JP3531127B2 (ja) 茶葉を原料とした乾燥食材並びにその製造方法並びにその製造用の乾燥装置
CA2463567A1 (en) Method and apparatus for processing food products
JPS6265654A (ja) 加工用澱粉の製造法
Mistry Wheat drying and thermal control of insects using heated sand
CHIMANI Department of Agricultural Engineering Winnipeg, Manitoba
CA2449835A1 (en) Method for producing a dehydrated whole food product