Process for preparing 2-amino-3-benzoyl-phenylacetamides and cyclic homologuesInfo
- Publication number
- EG15020A EG15020A EG80573A EG57380A EG15020A EG 15020 A EG15020 A EG 15020A EG 80573 A EG80573 A EG 80573A EG 57380 A EG57380 A EG 57380A EG 15020 A EG15020 A EG 15020A