UA82722C2 - Спосіб очищення мезотріону (варіанти) - Google Patents

Спосіб очищення мезотріону (варіанти) Download PDF

Info

Publication number
UA82722C2
UA82722C2 UAA200604618A UAA200604618A UA82722C2 UA 82722 C2 UA82722 C2 UA 82722C2 UA A200604618 A UAA200604618 A UA A200604618A UA A200604618 A UAA200604618 A UA A200604618A UA 82722 C2 UA82722 C2 UA 82722C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
mesotrione
nitro
solution
enolate
purification
Prior art date
Application number
UAA200604618A
Other languages
English (en)
Russian (ru)
Inventor
Джули Мари Вичерт
Алан Генри Бенке
Регине Лауре Гвидетти-Грепт
Original Assignee
Сингента Партисипэйшнс Аг
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Сингента Партисипэйшнс Аг filed Critical Сингента Партисипэйшнс Аг
Priority claimed from PCT/EP2004/010960 external-priority patent/WO2005035487A1/en
Publication of UA82722C2 publication Critical patent/UA82722C2/uk

Links

Landscapes

  • Organic Low-Molecular-Weight Compounds And Preparation Thereof (AREA)
  • Steroid Compounds (AREA)

Abstract

Описано спосіб очищення мезотріону, який полягає в тому, що готують розчин еноляту мезотріону у водному розчиннику, проводять одну або декілька стадій очищення та кристалізують очищений мезотріон з розчину.

Description

Даний винахід стосується нового способу зменшення вмісту домішок у зразку мезотріону.
Мезотріон (2-(2'-нітро-4"-метилсульфонілбензоїл)-1,3-циклогександіон) є зерновим гербіцидом вибіркової дії та має структуру, що описується формулою (1): (о; МО, о 5О,СН,
Мезотріон одержують за допомогою реакції перегрупування єнольного ефіру, який одержують в результаті реакції 2-нітро-4-метилсульфонілбензоїлхлориду з циклогександіоном. Схема реакцій наведена нижче.
ОСІ
Мо, ? ня в о сненум розчинник о 85о,сн, в) но МО; о |в)
Мо, о нс--см сх о не т сно; (в) сН,бо; 2-Нітро-4-метилсульфонілбензоїлхорид (НМОБХ) одержують із відповідної 2-нітро-4- метилсульфонілбензойної кислоти (НМОБК), яку у свою чергу одержують за допомогою окиснення 2-нітро-4- метилсульфонілтолуолу (НМСТ). Більш докладний опис цього процесу можна знайти |в патенті 54695673.
Однак нами було виявлено, що при використанні цього методу в кінцевому продукті мезотріоні звичайно міститься велика кількість домішок. Один із знайдених нами способів зменшення вмісту домішок, який полягає в тому, що НМОБК піддають очищенню до перетворення в НМОБХ, докладно (описаний в УУО 02/0769341.
Разом з тим очищення НМОБК не завжди забезпечує відсутність домішок або їх вміст на досить низькому рівні у кінцевому продукті.
Таким чином, метою даного винаходу є розробка вдосконаленого способу зменшення вмісту домішок у зразку мезотріону.
Відповідно до даного винаходу запропонований спосіб зменшення вмісту домішок у зразку мезотріону, який полягає в тому, що: (І) приготовляють розчин єноляту мезотріону у водовмісному розчиннику; (І) проводять одну або декілька стадій очищення; (ПІ) кристалізують очищений мезотріон з розчину.
Спосіб може необов'язково включати стадію дистиляції, яку проводять відповідно перед одержанням єноляту мезотріону. Загалом стадію дистиляції проводять, якщо продукт мезотріон не був виділений після одержання, хоча це не є обов'язковим.
Розчин єноляту може бути одержаний за допомогою додавання відповідної основи, наприклад. Маон,
КОН, МНАОН, піридину або триетиламіну (ТЕА), краще єнолят одержують за допомогою додавання Маон або
КОН. Бажано як водовмісний розчинник використовують воду, однак для забезпечення повного розчинення єноляту мезотріону можуть знадобитися додаткові розчинники, наприклад, ацетонітрил, метанол, етанол, ацетон, диметилформамід і інші. Розчин єноляту мезотріону переважно має рнН від 6 до 13.
Один або декілька методів очищення можуть бути вибрані з наступного ряду: (а) фільтрація; (б) адсорбція відповідним сорбентом таким як вуглецевий сорбент, глина та інші; (в) екстракція органічним розчинником; або (г) декантація.
Можна проводити будь-яку кількість стадій очищення, і їх можна здійснювати в будь-якому порядку.
Доцільно проводити принаймні дві стадії очищення, краще - три. Далі процеси очищення будуть описані докладно.
Фільтрація призначена для видалення з розчину єноляту мезотріону нерозчинних домішок. Фільтрацію можна проводити будь-яким придатним методом, відомим спеціалістам у даній галузі техніки.
У процесі адсорбції домішки адсорбують з розчину єноляту мезотріону. 1 - З09о-вий, бажано 8 - 1195-вий, розчин єноляту мезотріону контактує з вуглецевим адсорбентом періодично або безперервно протягом декількох годин. Концентрація розчину адсорбенту становить 2 - 4095, краще 10 - 2095 концентрації розчину єноляту мезотріону. Адсорбцію проводять при рН від 5 до 13, бажано від 9 до 11.
За допомогою екстракції органічним розчинником з розчину єноляту мезотріону видаляють домішки, розчинні в органічній фазі, але не розчинні у водній фазі. Органічний розчинник додають до водного розчину єноляту мезотріону, та деякі домішки переважно розчиняються в органічній фазі, яку потім видаляють і відкидають. Водний розчин єноляту мезотріону можна «промивати» за допомогою органічного розчинника декілька разів, наприклад, один, два, три, чотири рази і так далі, або розчин єноляту мезотріону може безперервно контактувати з органічним розчинником у протитечійній колоні. Малоймовірно, що буде потрібно більше чотирьох «промивань», оскільки всі домішки, розчинні в органічному розчиннику, очевидно, повинні видалятися в результаті цієї кількості промивань. Відповідні органічні розчинники повинні бути добре відомі спеціалістам у даній галузі техніки, і включають бензонітрил, ацетонітрил/ксилол, ксилол, метиленхлорид, етиловий ефір, н-гексан та 1,2-дихлоретан.
Декантація - видалення будь-якого органічного розчинника з розчину. Органічний розчинник може залишатися у водному розчині єноляту мезотріону, якщо продукт мезотріону не виділяли після приготування та не проводили стадію дистиляції. При видаленні органічного розчинника з розчину єноляту мезотріону будуть вилучені будь-які домішки, розчинні в органічному розчиннику, але не розчинні у воді.
Необов'язкову стадію дистиляції проводять відповідно перед утворенням розчину єноляту мезотріону для видалення органічного розчинника, що залишається після реакції конденсації/перегрупування, описаної вище.
Стадія кристалізації може бути проведена будь-яким методом, відомим спеціалістам у даній галузі техніки.
Наприклад, кристалізація може бути періодичною, частково періодичною або безперервною. Кристалізацію, відповідно, проводять шляхом зменшення рН розчину єноляту мезотріону, для чого, наприклад, до розчину контрольованим чином додають кислоту таку, як хлористоводнева кислота. При проведенні кристалізації можна використовувати як затравку кристали мезотріону. Необов'язково можна додавати водорозчинний розчинник, такий як ацетонітрил, оскільки такий розчинник сприяє зменшенню кількості домішок, що є присутніми в даний момент.
В одному конкретному варіанті здійснення винаходу спосіб полягає в тому, що проводять стадію дистиляції, приготовляють розчин єноляту мезотріону, бажано єноляту калію, проводять одну або декілька стадій очищення й кристалізують мезотріон.
В іншому варіанті здійснення винаходу спосіб полягає в тому, що приготовляють розчин єноляту мезотріону, бажано єноляту калію, виконують у будь-якому порядку декантацію, фільтрацію й адсорбцію (при цьому переважно спочатку проводять декантацію) і кристалізують мезотріон.
Застосування способу відповідно до даного винаходу забезпечує зменшення вмісту домішок у кінцевому продукті мезотріоні до допустимого рівня.
Іншою перевагою способу, пропонованого в даному винаході, є те, що він може бути інтегрований у процес виробництва мезотріону, таким чином усувається необхідність виділення неочищеного мезотріону перед проведенням очищення.
Відповідно ще одним об'єктом винаходу є об'єднаний спосіб виробництва/очищення мезотріону, який полягає в тому, що: () одержують мезотріон за допомогою реакції перегрупування єнольного ефіру, який одержується в результаті реакції циклогександіону з 2-нітро-4-метилсульфонілбензоїлхлоридом (НМОБХ); (І) приготовляють водний розчин єноляту мезотріону; (ПІ) виконують одну або декілька стадій очищення та (ІМ) кристалізують очищений мезотріон з розчину.
Спосіб може необов'язково включати стадію дистиляції яку виконують відповідно перед утворенням єноляту мезотріону.
Необов'язковою стадією способу може бути попереднє очищення НМОБХ вуглецевим адсорбентом.
Таким чином, в одному варіанті здійснення даного об'єкта винаходу об'єднаний спосіб виробництвалочищення мезотріону полягає в тому, що одержують мезотріон за допомогою реакції перегрупування єнольного ефіру, який одержується в результаті реакції циклогександіону з 2-нітро-4- метилсульфонілбензоїлхлоридом (НМОБХ), проводять стадію дистиляції; приготовляють розчин єноляту мезотріону калію; виконують одну або декілька стадій очищення та кристалізують мезотріон.
В іншому варіанті здійснення даного об'єкта винаходу об'єднаний спосіб виробництва/очищення мезотріону полягає в тому, що одержують мезотріон за допомогою реакції перегрупування єнольного ефіру, який одержується в результаті реакції циклогександіону з 2-нітро-4-метилсульфонілбензоїлхлоридом (НМОБХ), приготовляють розчин єноляту мезотріону, бажано єноляту калію; проводять у будь-якому порядку декантацію, фільтрацію та очищення адсорбцією (переважно спочатку проводять декантацію) та кристалізують мезотріон.
Раніше для того, щоб одержати кінцевий продукт мезотріон із припустимим вмістом домішок, вихідну
НМСБК (одержану шляхом окиснення НМСТ) треба було очищати, як (описано в УУО 02/076934|. Однак, як зазначалося вище, це не завжди забезпечувало досягнення припустимого вмісту домішок у кінцевому продукті мезотріоні. Несподівано ми встановили, що, якщо застосовувати спосіб, пропонований у даному винаході, очищення НМОБК не потрібно зовсім або потрібне лише «часткове» очищення, наприклад, одна стадія очищення замість двох або трьох, (описаних в МО 02/076934|, і, що в кінцевому продукті мезотріоні допустимі рівні домішок можуть бути одержані при використанні в значній мірі менш очищеної або навіть неочищеної
НМеСЕК. Відповідно ще одним об'єктом даного винаходу є спосіб одержання мезотріону, який полягає в тому, що: (І) одержують неочищену НМОБК за допомогою окиснення НМСТ; (І) перетворюють НМОБК у НМОБХ; (ПО) одержують мезотріон за допомогою реакції перегрупування єнольного ефіру, який одержується в результаті реакції циклогександіону з 2-нітро-4-метилсульфонілбензоїлхлоридом (НМОБХ); (ІМ) приготовляють водний розчин єноляту мезотріону; (М) проводять одну або декілька стадій очищення; (МІ) кристалізують очищений мезотріон з розчину.
Необов'язково спосіб може також включати часткове очищення неочищеної НМОБК.
Необов'язково спосіб може також включати стадію дистиляції, яку проводять відповідно перед одержанням єноляту мезотріону.
Таким чином в одному варіанті здійснення даного об'єкта винаходу, спосіб одержання мезотріону полягає в тому, що одержують неочищену НМОБК за допомогою окиснення НМСТ, необов'язково проводять часткове очищення неочищеної НМОБК; перетворюють НМОБК у НМОБХ; одержують мезотріон за допомогою реакції перегрупування єнольного ефіру, який одержують в результаті реакції циклогександіону з 2-нітро-4- метилсульфонілбензоїлхлоридом (НМОБХ), приготовляють розчин єноляту мезотріону, бажано єноляту калію; проводять одну або декілька стадій очищення та кристалізують очищений мезотріон з розчину.
В іншому варіанті здійснення даного об'єкта винаходу, спосіб одержання мезотріону полягає в тому, що одержують неочищену НМОБК за допомогою окиснення НМСТ; необов'язково проводять часткове очищення неочищеної НМОСБК; перетворюють НМОСБК у НМОСБХ; одержують мезотріон за допомогою реакції перегрупування єнольного ефіру, який одержується в результаті реакції циклогександіону з 2-нітро-4- метилсульфонілбензоїлхлоридом (НМОБХ); приготовляють водний розчин єноляту мезотріону; проводять у будь-якому порядку декантацію, фільтрацію та очищення адсорбцією й кристалізують очищений мезотріон з розчину.
Далі даний винахід буде докладно описано на прикладах його здійснення.
Приклад 1
У цьому прикладі описано очищення попередньо виділеного мезотріону з високим вмістом домішок за допомогою твердотільної адсорбції (як адсорбент використовується вуглецевий адсорбент). У цих прикладах застосовувалося попереднє додаткове очищення за допомогою фільтрації.
Таблиця
Приклал. Обробка Вихідний Вміст Зменшення
Ме ріст домішок після!вмісту домішок о обробки ломішоак (953)
Кчастумли) (частимли)
ІА Попередньо виділений 7900 2500 63 мезотріон розчиняли з КОН при ри 9,5, при цьому одержували 10У6-вий розчин єноляту; СУМИ і . . І ! і попередньо фільтрували, потім Ї проводили адсорбцію 1595-вим вуглеценим адсорбентом) і
Іпротягом 2,5 годин, після чого фільтрували ота 0 проводили; і періодичну крастолізацік,
І відповідна до відомих пабораторних методів | | Ш . е шани
ІБ Попередньо виділений ЯбО 50 ря "Прняк розчиняли 3 КОН при вн 9,5, при цьому одержували пеня розчин єнколяту. сумі попередньо фільтрували, потім проводили адсороцію 1556-вим, вуглецевим адсорбентом! ! І (протягом 2,5 годин, після чого ! фільтрували та проводили! періодичну кристалізацію відновілно до відомих. лабораторних методів;
ІВ Попередньо виділений 7400 3300 59 мезотріон розчиняли і ! МаОП/ацетонітрилом при рН ях, при цьому одержували 10- вий розчин о єноляту: Єнолят опередяьо фільтрували, потім проводили адсороцію 1595-вимМ нуглецевим адсорбентом протягом 2,2 годин, після чого (філютрували та проводили ! І веріодичну кристалізацію відповідно до відомих
Ї набораторних методів;
ПО Пойередньо виділонийЯйОй шк ев мезотріон розчиняли З
МаОН/ацетовітрилом при ри при цьому одержували Це
ВИЙ розчин о еноляту, єнолиті попередньо фільтрували, потім
Іпорціями обробляли 9ба-вам пани вдоороеєнтом протягом 3 годи.
ІВідфільтровували адсорбент ; проводили резперервну; кристалізацію відповідно до відомих лабораторних методів.
ІД Жіспередньи 00 виділенні якою п мезотріон возчиняли з триєстиламіном при рі 9.5, при цьому одержували пенні розчин сподяту; Єнолят; попередньо фільтрували, потім порціями обробляли /9бб-вим; нуслецевим вігорбентм протягом 3 годині
Відфільтровували адсорбент ; проводили безперервну кристалізацію відповідно до і відомих лабораторних методів.
ПЕ Піопереднью 00 виділення 7900. 4600 КУ мезотріюн розчинали з
МаОН/ацетонітрилом при НІ 9,3, при цьому одержували Овен і вий розчин о єнодяту, Суміш попередньо фільтрувани, потім обробляли 150-вим вуглецевим адсорбентом протягом 252 голийн, ! тісля чого фільтрували та нроводили періодичну кристалізацію відповідно до . відомих лабораторних методів.
І Попередньо виділення 7400 46500 38 мезотрібн розчиняли з Май при рН 955, при цьому одержували 1005-вий розчня єноляту, Сумни попередньо фільтрували, потім обробляли.
І1555-вим вуглецевим) І адсорбентом протягом 2,9 годин, після чого 0 фільтрували та іпроводили періодичну, ікристалізацію відповідно до /Відомих лабораторних методів.
Приклад 2
У цьому прикладі описаний процес очищення попередньо виділеного мезотріону з високим вмістом домішок за допомогою екстракції розчинником.
Таблиця 2
ПрикладіОбробка 00000000 Вихідний 0 Бміст домішокізменшення с м домішокінісня обробки вмісту
Кчастомля) (част./млн) ідомінток (5)
А Попередньо 00 виділевий 0000 сли ж мезотрібн розчиняли з. КОН ! при р 1555, при цьому одержували 10б0-вий розчин ! єноляту: Забезпечували контакт о суміші з 00 ! дихлоретаном, екстрагували і, б-дихлоретан і проволили ! періодичну кристалізацію водного шару, який ! і залишився, відповідно до ріломих лабораторних методів.
Попередньо виділений 5000 4300 46 мезотріон розчиняли з КОН при рН 12,5, при цьому одержували 1095-вий розчин еноляту. забезпечували: хонтакт суміні З бензонітрилом, екстрагували бензонітрило 00 проводили ! періодичну кристалізацію ' водного інару, який залишився, відповідно до відомих. ноюннтн методів.
Приклад З
У цьому прикладі описаний процес інтегрованого адсорбційного очищення проміжного продукту єноляту мезотріону. Як вихідний матеріал використовували НМОБК, очищену за допомогою стандартних методів.
Суміш перед обробкою єноляту піддавали дистиляції, а також проводили попередню фільтрацію. У таблиці наведені приклади різних завантажень адсорбентом.
Таблиця З
Приклад Юбробка Вихідний Вміст домішокІЗменшення
Ме вміст домішок|після обробки|вмісту (част./мли) |(част./млн) домішок (95)
ЗА Мезотріон одержували за13800 1100 20 допомогою стандартного методу із НМОБК, очищеної з використанням стандартних методів. Після дистиляції) приготовляли розчин єноляту з КОН при рН 9,5. Суміш попередньо фільтрували й обробляли 1390-вим вуглецевим адсорбентом протягом 2 годин, потім фільтрували та проводили періодичну кристалізацію відповідно до відомих лабораторних методів.
ЗБ Мезотріон одержували заіїй00 (0081000 63 Що допомогою стандартного методу із НМОБК, очищеної в використанням стандартних риетодів, Після дистиляції приготовляли розчин єноляту
З КОН при рН 9,5, Суміш іпопередньо фільтрували в юбробляли З7аб-вимі вуглецевим адесорбентом протягом 3,5 годин, нотім (фільтрували та проволили періодичну кристалізацію: відповідно до відомих (пабораторних методів. | !
38 Мезотріон одержували 215500 5700 55 допомогою стандартного методу із НМОБК, очищеної з використанням. стандартних; методів. Після дистиляції, | ! приготовляли розчин еноляту з БОБ при б 55. Суми попередньо фільтрували й обробляли 40У5-вим ртянннх а«деорбентом протягом 2 Жолин, пом нфільтрували ти проводили періодвчну кристалізацію) відповідно до відомих. лабораторних методів;
ЗО 0 Мезотріон одержували за!3ї800 5800 158 тонн стандартного методу із НМСЬК, очищеної ' з використачням стандартних метолів. Після дистиляціїприготовляли розчин сноляту з КОН яри рНОб95. Суміш попередньо фільтрували й обробляли 5396-вяМ вуглецевим адсорбентом протягом 2 годин, потім фільтрували ста проводи періодичну кристалізацію; відповідне до зідомих пабоваторних методів,
ЗД Мезотріон. одержувани зайбо0б 00005900 п допомогою стандартного методу їз НМСБК, очищеної з-'використанням стандартних ; методів: оДісля дистиляції приготовляли розчин єноляту з КОН при рН 9,5. Сумін попередньо фільтрували я обробляли ба-вим І вуглецевим адсорбентом протягом 2 годин, потім
Ффільтрували та проводани! ! періодичну кристалізацію, відповідно до відомих лабораторних методів.
ЗЕ 000 Мезотріон о одержували зай 7900 15000 І6 допомогою стандартного методу із НМОБК, очищеної
Її використанням стандартних методів. Нісля дистиляції. і прикотовляли розчин єноляту! з КОН при ВН 9,5, Сумнн попередньо фільтрувати: ' обробляли Моб-вим вуглецевим адсорбентом протягом 2 тодин, потім; фільтрували та проводили періодичну кристалізацію відповідно до відомих! лабораторних методів.
3 ЇМезотріон одержували за 17900 12300 з допомогою стандартного ! метолу із НМОБК, очищеної ! ! з використанням стандартних методів. Після дистиляції присотовдяли розчин єноляту з КОН при рН Оу. Суміни попередньо фільтрували й обробляли д0ф-вим вуглецевим адсорбентом протягом 2 годин. потім фільтрували ота проводили періодичну кристалізацію відповідно до відомих лаборатовних методів,
Приклад 4
У цьому прикладі описаний процес інтегрованого адсорбційного очищення проміжного продукту єноляту мезотріону. Як вихідний матеріал використовували НМОБК, очищену за допомогою стандартних методів.
Суміш перед обробкою єноляту піддавали дистиляції, а також проводили попередню фільтрацію. У прикладах, наведених у таблиці, застосовували різні умови фільтрації.
Таблиця 4
ПрикладіОбробка Вихідний вмістівміст демнпок Зменшення
Є ї домішок після обробки|вмісту (част/мляи) (част/млн) ідомішок (95)
Я4А 0 Мезотріон о одержували за 15800 7400 53 допомогою стандартного методу із НМОБК, очищеної. в використанням! стандартних методів. Після дистиляції приготовляли розчин сноляту з КОН при рН 7. Суміш попередньо фільтрували Я обробляли
Кро-вим вугледевим дсорбентом прехягомМм 2
Кодив, потім фільтрували та "проводили перюдничну кристалізацію відповідно до : нідомих лабораторних ! і методів.
ЧЕ Мезотріон одержували зай5800 аа т т допомогою стандартного ; метолу із НМОБК, очищеної
З використанням стандартних методів. піс дистилянії 00 пряиготовляни, . розчин Єноляту 3 КОН при рі 7. Сумна попередньо фільтрували й обробляля 1Обо-вим вуглецевим адсорбентом протягом 2 годин, потім фільтрували та проводили періодичну. кристалізацію відповічно до відомих лабораторних методів. ! 4В 0 Мезотріон о одержували озаі5800 10400 Ше допомогою стандартного методу із НМОБК, очищеної
Кк використвиням. стандартних методів, Після дистиляції приготовляли ї Ірозчин єноляту 3 КОН при рн 9,5. Суміш попередньо; фільтрували й обробляли. 1005-вим вуглецевим адеорбентом протягом годин, потім фільтрували та і проводили періодичну кристалізацію відповідно до відомих лабораторних -к01111
Яг Мезотрієн одержували за115800 ІЗ600 ЩО ! шик стандартного методу із НМОБК, очищеної | !
Із використанням | Ї стандартних методів. Після дистиляції приготовляли ! Ірозчин єноляту з КОН при !
РН 9,5. Суміш попередньх фільтрувати й обробляли гОве-вим вуглецевим і здсорбентом протягом 4
І годин, потім фільтрували та | ! проведиля неріодичну. кристалізацію відповідно до відомих лабораторних
Приклад 5
У цьому прикладі описано інтегроване очищення проміжного продукту єноляту мезотріону за допомогою екстракції розчинником. Як вихідний матеріал використовували неочищену НМОБК. Суміш перед обробкою єноляту піддавали дистиляції.
Табляця 5
Приклад | Обробка Вихідний | Вміст Зменшення
Ме вміст домішок вмісту й | домінок пісня обробки | домішок (96) і (части мля) | (частумля)
ЗАЛ Меютріон одержували за | 11000 /7800 29 допомогою стандартного методу З неочищеної !
НМСБК. Після дистиляції приготовдяли розчин єноляту з КОП при рН. 13. забезпечували контакт суміші з 1 2хдихноретаном, екстрагували 12: дихлоретаном і проводити періодичну кристалізацію водного шару; який залишився, відповідно до відомих пабораторних методів. :
Приклад 6
У цьому прикладі описаний процес інтегрованого адсорбційного очищення проміжного продукту єноляту мезотріону. Як вихідний матеріал використовували частково очищену НМОБК. Суміш перед обробкою єноляту піддавали дистиляції.
Таблиця 6
Приклад Обробка Що Вихідний Вміст домішок Зменшення ще вмістдомішокинсля обробкивмісту до- (частумля) Кчаст.мля) мішок (5)
А Міезотріон одержувани о заї3300 630055 допомогою стандартного методу: їз частково очищеної НМСБК,
Після дистиляції приготовляли розчи єноляту з
МаОН/акрилонітрилом при рН 5
Суміш обробляли /2095-вим ! вуглецевим адесорбентом ! протягом 2 годин, потім ! фільтрували та проводили періодичну кристалізацію відповідно до відомих лабораторних методів.
Б Мезотріон одержували за"8500 4900 42 допомогою стандартного методу ! із частково очищеної НМОЕК.
Після дистиляції приготовляли | ! розчив еноляту в
МаОН/акрилонітрилом при рі 9.
Сумни о обробляли 0 2095-вим вуглецевим адсорбентом протягом 2 годин, щОтіМ фільтрували та проводили періодичну кристалізацію відповідно до відомих лабораторних методів.
Приклад 7
У цьому прикладі описане очищення проміжного продукту єноляту мезотріону в адсорбційній колоні. Як вихідний матеріал використовували неочищену НМОБК. Суміш перед обробкою єноляту піддавали дистиляції.
Хаблиця 7
ПрикладіОбробка. Вихідний Вміст доміинок Зменшення
Же вміст після обробки місту доаоминок (част/мля) ідомішок (5) (част мля) !
ТА Мезотріон одержували зай 1400 10500 8 і попомегою стандартних іметодін з неочищеної нмевк після дистиляції приготовляли розчин єноляту з КОН при я 95. Суміш попередньо; фільтрували та пропускали через колону з вуглецевим йдсорбентом таку, у якій коефіцієнт завантаження становив 14,4: Проводили періодичну кристалізацію! рокі відповідно до відомих. лабораторних методів.
75 Мезотріюн одержували зайі40. пої п допомогою стандартних ! методів з неачищеної НМСБК. ! тен дистилищші нриготовляли
Ірозчин еноляту з КОН при р з Суміні попередньо
В фільтрували та пропускали через колону з вуглецевим
Фільтром таку, у якій коефіцієнт завантаження Ї (становив 50805. Проводили періодичну христалізанію зразків відповідно до відомих лабораторних методів. , 7в Мезотрівн одержували аю 600 допомогою стандартних методів з неочищеної щ- й дистиляції приготовляли) розчин єнопяту 3 КОН при рі 9,5. Суміні попередню фільтрували та пропускали! через колону з вуглецевим адеороєнтом таку, у як коефіцієнт заповнення становив 2,9395. Проводили періодичну кристалізацію зразків відповідно до відомих лабораторних методів.
Приклад 8
У цьому прикладі описано інтегроване адсорбційне очищення проміжного продукту єноляту мезотріону. Як вихідний матеріал використовували очищену або неочищену НМОБК. Очищення включало декантацію тетраетиламіну (ТЕА). Суміш перед обробкою єноляту піддавали дистиляції.
Таблиця 8
Пряклацобробка 000 Вихідний вміст Вміст домішок Зменшення
Ме ідомішок після обробки вмісту (част./мли) (част/млн) домішок (5) 8А 00 Мезотрібн одержували за11400 5600 рі допомогою: 0 стандартного методу Б неочищеної
НМеОБК. Приготовляли розчин есноляту з КО при
РИ 13: Декантували ТКА й обробляли суміш 205-виМ ! вуглецевим вдоорбснтом протягом ? годин при рН 9,5.) потім фільтрували та інроводили періодичку! кристалізацію відповідно до відомих лабораторних методів.
Б. Мезотріон. олержували: лих допомогою стандартного, ! методу з неочищеної
ІНМеБк. Після дистиляції іприготовляли розчин) споляту 3 КОН при ри Із,
Декантували ТЕА З ! Іобробляли суміш 209б-вим, вугіллям протягом 2 годин, при рН 055, вті фільтрували таз проводили, періодичну вето
Івідповідно до відомих. лабораторних методів,
ЗВ Мезотріон о одержували 38115000 6300 58 допомогою стандартного методу З неочищеної
НМСБК. Після дистиляції приготовляли розчи рноняту з КОН при р 18.
Декантунали ТІЕА й ! обробляли зонти о углецевим адсорбентомі ! протягом 2 годин при рій 95) шотім фільтрували з проводили й
Н . . - ; | Н кристалізацію відповідно до ! білих лабораторних! методів. | !
З а и ВО ! і
С о Меотівн слержуєти Є ОО ще (допомогою стандартного) методу з очніценої НМОБК. і ІПриготовляли розчин єноляту а КОН при во 13.
Деаловоть ТВА й рбвобляни суміш 20уб-вим пвугленевим адсорбентом, ші 2 годин яри РН 9,5, оїім о 0 фільтрували та Ї
Іпроводили періодичну ! ікристанізацію відповідна до;
Івідомих лабораторних) методів: І
ВД Мезотріон одержували за 7300 2900 50 вий стандартного! методу з очищеної НМОБК.! (Після закінчення перегонки, нти притотовляли) розчин. єноляту з кан при) вн 13. Декантували ТЕХ й і обробляли єнолят збоб-вим
Івуглецевим адсорбентом. протягом 2 годин при рН 9,5, потім фільтрували та ення періодичну! ! ! кристалізацію відповідно до івідомих лабораторних ! методів. 7 си В пн допомогою стандартного
Іметоду з очищеної нмовк.
Після закінчення перегонки)
Ірозчиннияка в приготовляли І рення єноляту 3 КОН при рН 13. Декантували. ТЕА. і обробляли єнолят 205-вим; вуглецевим вдсорбснтом, уіротягом 2 годин при ВН їх розін фільтрувани та проводили періодичну | : пкт відповідно до! відомих лабораторних, Ї методів.
У цьому прикладі описаний вплив присутності ацетонітрилу в процесі кристалізації на вміст домішок у мезотріоні. Було проведено інтегроване очищення, що включало стадію декантації ТЕА й стадію кристалізації в присутності ацетонітрилу. Суміш перед обробкою єноляту піддавали дистиляції. Як вихідний матеріал використовували неочищену НМОБК.
Таблиця 9
ПрикладіОбробка Вихідний вміст Вміст домішокІЗменшення
Ме домішок після обробки|вмісту (част./млн) (част./млн) домішок (20)
ЗА Мезотріон одержували 3821800 Теевоб й дОоНпОоМмагОоКх стандартного. методу 3 неочищеної !
НМСБК. Після перегонки розчинника притотовняти розчин єноляту калію при
ВН 13 ї декантували ТЕ!
Проводили періодичну кристалізацію єноляту відповідно до відомих обероторння методів, за винятком того, що в процесі ! ікристалізації був присутній. івпетонітрия. оБ Мезотріон одержували за(21800: пис спи "допомогою стввдартного методу ку неочищеної;
НМСеВК, Після перегонки розчинника приготовляли ! розчин єволяту калію при і
РН ІЗ ї декантували ТЕА.
Періодичну кристалізацію ! сноляту проводили нон» до відомих мабораторних методів, за винятком того, що в процесі | і стен був тити апетонітрил. шк
9Н 0 Мезотрів одержували заї0900 00009000 допомогою стандартного метолу З неочніщеної
НМОБК, Після перегонки розчинника приготовляли розчин єноляту канію при!
РН 13 ї декантували Т вх.
Періодичну кристалізацію; еноляту проводили, | | ! відповідно до відомих; | ! ! лабораторних методів; з винятком того, ЩО В процесії
Ікристалізащії був присутній, ! івцетонітрий.
У цьому "прикладі описаний об'єднаний спосіб одержання мезотріону, у якому як вихідну речовину використовують неочищену НМСОБК і в якому часткове очищення НМОБК проводять безпосередньо в процесі одержання мезотріону. У цих прикладах очищення включає стадії декантації та адсорбції.
Таблиця 10
Приклад Обробка Вихідний Вміст Зменшення
Ме ! вміст домішок лемінкок після вмісту (частими) обробки доміщок (м) і (васт./млн) , 19А Мезотрін о одержували задо 5500 53 Шо допомогою об'єднаного способу ! з неочищеної НМОБК У воді, ! яка була частково очищена та перегнана для видалення вояк)
Щоб одержати розчин НМСБК, | ! додаля бензонітрил 1 відігнати | ! воду, яка Залишилася: Після видалення надлишку фостену із | ! хлориду кислоти ! відфільтровували неорганічні солі. При стандартних умовах! проводили реакцію конденсаціиперегрупування.
Приготовляли розчий сноляту З
КОН при рН 13, Декантували
ТЕА та бензонітрил і обробляли єнолят 20б5-вим вуглецевим адсорбентом о при рН 95 І протягом й годин, нотім фільтрували та проводини ! періодичну кристалізацію відповідно да відомих: лабораторних методів,
ГБ Мезотріон о одержували 0 за900 по 62 допомогою комплексного! способу з неочищеної НМСЬК у; воді, яка була частково очищена і ! та перегнана для видалення) води. Щоб одержати розчин
НМОБК, додали бензонітрих і вішкнали воду, яка залишилася.
Після видалення надлишку фосгену їз хлорилу кислоти! ! відфільтровували неорганічні солі. При стандартних умовах провадили. реакцію; І: хонденсаціїзерегруцування.
Приготовняли розчин єноляту З
КОН при срн 13. Декантували Ї (БА та бензонітрич і обробляли ! жнолят 20б5-вим вуглецевим адсорбентом при рН 55 протягом 3 годин, потім фільтрували та проводили періодичну кристалізацію ! повідно ла відомих упабораторних методів,
108 Мезотріон одержували /зай900 2100 28 допомогою об'єднаного способу з неочишеної НМСВК у воду, яка була частково очищена й перегнана для видалення води
Щоб одержати розчин ПМІСЬК, додали бензонітрил і вілігналя, ! що яка залишилася, Шетя видалення надлишку Ффостену З хлориду кислоти ! відфільтровували неорганічні солі. При стандартних умовах проводили. реакцію конденсаційнересрупування.
КПриготовляни розчин єноляту з !
КОН при рНОї3. Декантували,
Ї ТЕКА та бензонітрил і обробляли, єнолят Д05-ВиМ вітаєевнм, ! адсорбентом при БНО 95 (нротягом 2 годин, вті фільтрували та проводили) періодичну кристалізацію відповідно до відомих; лабораторних методів:
ІОГ |Мезотріон одержували /-зай900: 1600 ЕВ допомогою об'єднаного способу з неочищеної НМОСБК у воді, яка була частково очищена та перегнана для видалення води.
Шаб одержати розчин НМОБК, ролали бензовітрило і відігнали оду, яка зелишнлася. ІШШНсля видалення надлишку фосгену із хлжвиду кислоти. відфільтровували о йпеорганічні солі. При стандартних умовах проводили реакцію ! конденсації перегрупування:
Шриготонляли розчин споляту З
КОН при рН 13. Декантували
ТВА тй бензонітрилоі обробляли енонях З0буо-вим вуглецевим
Іздсорбентом при р! 95 протягом й тодня, потім фіпьтрували та 0 нроводили періодичну кристалізацію. відповідно до ВІДОМИХ. лабораторних методів,
МдОоМесюйно сирки ЗО б 4 й допомогою комплексного способу з неочищеної НМОБК у воді, яка була частково очне, і перегнана для видалення води. Щоб одержати розчин) нм, додали бензонітрил і відіснали воду, яка залишилася», у (Після видалення надлишку; | ! (росгену із хлориду кислоти) відфільтровували неорганічні солі. При стандартних умовах. проводили реакцію! конденсації перегрупування: (Приготовляти розчин єноляту з
КОН при вн 415. Декантували тва та бензонітрил і обробляли (єнолят 2095:80М вуглецевим. адсорбентом пр рН 95. іпротягом 2 годин, потім,
Ффілютрували тя проводили! періодичну кристалізацію! відповідно до відомих
Шо лабораторних методів:
Б Мезотрібн одержували /з82900 1500 АВ допомогою об'єднаного способу з неочищеної НМСБК у воді ра була частково очищена й піерегнана для видалення водя при РН.О,5. Щоб одержати 2070» вяй розчин НМОБК, додали бензонітрил їі відігнали воду, яка залишилася. Пісня видалення надлишку фосгеку їз ! хлориду кислоти відфільтронували неорганічні Ї солі. При стандартних умовах проводили реакцію конденсації нерегрувування.
Приготовляли розчин єноляту з
ЖОН при ВН 13. Декантували
ТНА та бензонітрил ії обробляли єнолят 2095-вим вуглецевим адсорбоєнтом при ри ІЗ протягом й сгодин, потім фільтри та проводили ! інеріодичну кристалізацію відповідно до стандартних лабораторних методів.
Є Мезотріов одержували за 4900 13100 37 лання, об'єднаного способу) ! із неочищеної НМОСБК у воді, яна була частково очищена й рег для видалення води. !
Щоб одержати розчин НМСБК, рохали бензовітрий і відіграли.
Іводу, яка залишилася. Після видалення надлишку фосгену їз хлориду кислоти! відфільтровували неорганічні солі. При стандартних умовах проводили мі іконденсації перегрупування. І
Приготовляли розчин єноляту. з.
КОН при рН, Декантували. : ЕА та бензонітрил і обробляли.
Єнолят 20у5-вим вуглецевим. івдсорбентом при рн о!
Утротягом 2 годин, потім фільтрували та проводили періюдичну кристалізацію ріпповілно до стандартних І лабораторних методів 7 пи нн З нн о ня
Ж Мезотрюн о одержували о заія320О0 2500 22 ни допомогою комплексного, способу з нерочищеної НМІСЬК У воді, яка була частково очищена. ! ла перегнана для видалення, води, Щоб одержати розчин
ЖМСБК, додали бензовітрил і міді воду, яка залнІНиИлася,
Шсля видалення надлишку фосгсну їз хлориду кислоти; ! : ріхфільтровували неорганічні юолі. При стандартних умовах, проводили реакцію конденсації перегрупування. | !
ІПриготовляли розчин єноляту з кон при рН ІЗ. декан
ТВА та бензонітрил і обробляли! сНОлят З0бо-вим вуглецевим! здсорбентом при рН 95. ! інротягом 2 годин, потім!
Вільтрували та проводили ! шеріодичну кристалізацно і дповілно до стандартних "Геперяних Методів. !
103 Мезотріон о одержували за3200 000 ЗК допомогою об'єднаного способу. з неочищеної НМОСБК у воді, яка була частково очищена й перегнана для видалення води.
Шоо одержати розчин НМСБК, додали бензонітрил і вілігнали воду, яка заляшилася. Після видалення надлишку фосгену 13 хлориду кислоти відфільтровували неорганічні солі. При стандартних умовах : проводили реакцію !
Я І
! конденсації нперегрувування.
Приготовляли розчин єноляту з І
КОН при рнНоОЇЗ. Деквитували!
ТЕА та бензонітрий ї обробляли! єнолят 2фУ-вим вугленевим адсоросєнтом при ро 95 протягом о 2 годин, потім
Фільтрували та проводили ! ! періодичну кристалізацію) і нлдповідню да стандартних! лабораторних методів: | ! Ш м аа а ПЛ пін .
Приклад 11
Попередньо виділений мезотріон, одержаний з неочищеної НМОБК, розчиняли шляхом додавання розведеного гідроксиду калію, при цьому одержували розчин єноляту калію 9,мас.9о при рН7, 9,5 та 11 відповідно. Була відфільтрована дуже невелика кількість твердого залишку.
Екстракція
Проводили чотириразову екстракцію розчинником (150мл) водного розчину калійного єноляту мезотріону (183г). Фази відокремлювали після кожної екстракції та фазу розчинника декантували. Після чотириразової екстракції мезотріон вилучали з водної фази шляхом безперервної екстракції у відповідності зі стандартним методом. Результати аналізів, наведені в таблиці 11А, свідчили про зменшення вмісту домішок. У дужках наведено відношення вмісту домішок до та після екстракції у відсотках.
Таблиця 11А
Сумарний вміст домішок у зразку мезотріону (95)
Розчинник до 0031000 Після, оН7 Після, рНе,5 Після, рн
МІБК 3,419 0,258 (7,5590 1,305 (38,29 1,308 (38,99 3,419 1,997 (58,495 1,941 (56,895 2,098 (61,495 3,419 1,991 (58,295 1,018 (29,895 1,652 (48,590 5,627 0,182(3,295 1,361 (24295 1,217 (21,695
Адсорбція
Водний розчин калійного єноляту мезотріону (183г) перемішували протягом 30 хвилин з 5г адсорбенту при температурі навколишнього середовища (-25"С). Адсорбент видаляли за допомогою фільтрації й вилучали мезотріон з водного розчину шляхом безперервної кристалізації відповідно до стандартних методів.
Результати аналізу, наведені в таблиці 11Б, свідчили про зменшення вмісту домішок. У дужках наведено відношення вмісту домішок до та після екстракції у відсотках.
Таблиця 11Б
Адсорбент Сумарний вміст домішок у зразку мезотріону (90)
0011 | до | Післярн?7 | Післярне5 | Після рн!
Амберліт ХАР. | 5627 | б8е2( Бе) | твого | 11111111 (Молекулярнісита5А | 5627 | 4ї4(25л19) | (Р.Г пгт 0

Claims (17)

1. Спосіб очищення мезотріону, який відрізняється тим, що: (І) готують розчин еноляту мезотріону у водовмісному розчиннику; (ІІ) проводять одну або декілька стадій очищення та (ПІ) кристалізують очищений мезотріон з розчину.
2. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що додатково включає стадію дистиляції.
3. Спосіб за п. 1 або п. 2, який відрізняється тим, що одну або декілька стадій очищення вибирають із групи, яка включає фільтрацію, адсорбцію, екстракцію органічним розчинником та декантацію.
4. Спосіб очищення мезотріону, який відрізняється тим, що проводять стадію дистиляції мезотріону, готують розчин його еноляту, виконують одну або декілька стадій очищення та кристалізують мезотріон.
5. Спосіб очищення мезотріону, який відрізняється тим, що готують розчин еноляту мезотріону, у довільному порядку проводять декантацію, фільтрацію та адсорбцію та кристалізують мезотріон.
6. Спосіб одержання очищеного мезотріону, який відрізняється тим, що: (І) одержують мезотріон за допомогою реакції перегрупування енольного ефіру, який одержують в результаті реакції 2-нітро-4-метилсульфонілбензоїлхлориду З циклогександіоном; (ІІ) готують водний розчин еноляту мезотріону; (ІП) проводять одну або декілька стадій очищення та (ІУ) кристалізують очищений мезотріон з розчину.
7. Спосіб за п. б, який відрізняється тим, що додатково включає стадію дистиляції.
8. Спосіб за оп. б або п. 7, який відрізняється тим, що /2-нітро-4- метилсульфонілбензоїлхлорид спочатку піддають очищенню за допомогою вуглецевого адсорбенту.
9. Спосіб одержання очищеного мезотріону, який відрізняється тим, що одержують мезотріон за допомогою реакції перегрупування енольного ефіру, який одержують в результаті реакції 2-нітро-4-метилсульфонілбензоїлхлориду із циклогександіоном; проводять стадію дистиляції; готують розчин еноляту мезотріону; проводять одну або декілька стадій очищення та кристалізують мезотріон.
10. Спосіб одержання очищеного мезотріону, який відрізняється тим, що одержують мезотріон за допомогою реакції перегрупування енольного ефіру, який одержують в результаті реакції 2-нітро-4-метилсульфонілбензоїлхлориду із циклогександіоном; готують розчин еноляту мезотріону; у довільному порядку проводять декантацію, фільтрацію та адсорбцію та кристалізують мезотріон.
11. Спосіб одержання мезотріону, який відрізняється тим, що: (І) одержують неочищену 2-нітро-4-метилсульфонілбензойну кислоту за допомогою окиснення 2-нітро-4-метилсульфонілтолуолу; (1) перетворюють 2-нітро-4-метилсульфонілбензойну кислоту у 2-нітро-4- метилсульфонілбензоїлхлорид; (ШО) одержують мезотріон за допомогою реакції перегрупування енольного ефіру, який одержують в результаті реакції 2-нітро-4-метилсульфонілбензоїлхлориду із циклогександіоном; (У) готують водний розчин еноляту мезотріону; (У) проводять одну або декілька стадій очищення та (МІ) кристалізують очищений мезотріон з розчину.
12. Спосіб за п. 11, який відрізняється тим, що додатково включає часткове очищення неочищеної 2-нітро-4-метилсульфонілбензойної кислоти.
13. Спосіб за п. 11 або п. 12, який відрізняється тим, що додатково включає стадію дистиляції.
14. Спосіб одержання мезотріону, який відрізняється тим, що одержують неочищену 2- нітро-4-метилсульфонілбензойну кислоту за допомогою о окиснення / 2-нітро-4- метилсульфонілтолуолу; перетворюють 2-нітро-4-метилсульфонілбензойну кислоту у 2- нітро-4-метилсульфонілбензоїлхлорид; одержують мезотріон за допомогою реакції перегрупування енольного ефіру, одержаного в результаті реакції 2-нітро-4- метилсульфонілбензоїлхлориду із циклогександіоном; виконують стадію дистиляції; готують водний розчин калійного еноляту мезотріону; проводять одну або декілька стадій очищення й кристалізують мезотріон з розчину.
15. Спосіб за п. 14, який відрізняється тим, що додатково включає стадію часткового очищення неочищеної 2-нітро-4-метилсульфонілбензойної кислоти перед її подальшим перетворенням.
16. Спосіб одержання мезотріону, який відрізняється тим, що одержують неочищену 2- нітро-4-метилсульфонілбензойну кислоту За допомогою окиснення / 2-нітро-4- метилсульфонілтолуолу; перетворюють 2-нітро-4-метилсульфонілбензойну кислоту у 2- нітро-4-метилсульфонілбензоїлхлорид; одержують мезотріон за допомогою реакції перегрупування енольного ефіру, одержаного в результаті реакції 2-нітро-4- метилсульфонілбензоїлхлориду із циклогександіоном; готують розчин еноляту мезотріону; у довільному порядку проводять декантацію, фільтрацію та адсорбцію та кристалізують очищений мезотріон з розчину.
17. Спосіб за п. 14, який відрізняється тим, що додатково включає стадію часткового очищення неочищеної 2-нітро-4-метилсульфонілбензойної кислоти перед її подальшим перетворенням.
UAA200604618A 2003-10-02 2004-01-10 Спосіб очищення мезотріону (варіанти) UA82722C2 (uk)

Applications Claiming Priority (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
GB0323090A GB0323090D0 (en) 2003-10-02 2003-10-02 Novel process
PCT/EP2004/010960 WO2005035487A1 (en) 2003-10-02 2004-10-01 Process for purifying mesotrione

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA82722C2 true UA82722C2 (uk) 2008-05-12

Family

ID=29415377

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAA200604618A UA82722C2 (uk) 2003-10-02 2004-01-10 Спосіб очищення мезотріону (варіанти)

Country Status (5)

Country Link
CN (1) CN100378071C (uk)
GB (1) GB0323090D0 (uk)
GT (1) GT200400195A (uk)
UA (1) UA82722C2 (uk)
ZA (1) ZA200601864B (uk)

Families Citing this family (12)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
CN100537530C (zh) * 2007-06-08 2009-09-09 浙江工业大学 一种磺草酮的合成方法
CN102649774A (zh) * 2012-02-02 2012-08-29 北京颖泰嘉和生物科技有限公司 一种降低磺草酮中氰化物的方法
CN103373946B (zh) * 2012-04-23 2015-04-29 中国中化股份有限公司 一种制备稳定晶型硝磺草酮的方法
CN103588685B (zh) * 2013-10-18 2016-01-13 浙江省诸暨合力化学对外贸易有限公司 三酮类铵盐化合物及其制备方法及应用
CN103910659B (zh) * 2013-11-04 2016-05-11 迈克斯(如东)化工有限公司 2-硝基-4-甲磺酰基苯甲酸的精制方法及其中间体
CN105712912B (zh) * 2014-12-02 2017-09-01 浙江省诸暨合力化学对外贸易有限公司 一种三酮类化合物及其中间体的制备方法
GB2530838B (en) * 2015-06-08 2020-01-22 Rotam Agrochem Int Co Ltd Process for purifying mesotrione
CN106699616A (zh) * 2016-11-17 2017-05-24 北京颖泰嘉和生物科技股份有限公司 一种新的2‑硝基‑4‑甲磺酰基苯甲酸的纯化方法
CN110078647B (zh) * 2019-05-15 2021-04-13 北京颖泰嘉和生物科技股份有限公司 一种硝磺草酮反应产物的后处理方法
CN111440099B (zh) * 2020-04-09 2022-01-04 利民化学有限责任公司 一种环磺酮产品的纯化方法
CN111909066B (zh) * 2020-06-24 2022-05-31 天津大学 一种提高硝磺草酮产品质量的结晶处理方法
CN114671789B (zh) * 2021-10-25 2023-11-03 上虞颖泰精细化工有限公司 一种硝磺草酮连续结晶的方法

Family Cites Families (2)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
GB9725135D0 (en) * 1997-11-27 1998-01-28 Zeneca Ltd Chemical process
PL363837A1 (en) * 2001-03-26 2004-11-29 Syngenta Limited Purification of 2-nitro-4-methylsulphonylbenzoic acid

Also Published As

Publication number Publication date
ZA200601864B (en) 2007-07-25
GT200400195A (es) 2005-05-02
GB0323090D0 (en) 2003-11-05
CN100378071C (zh) 2008-04-02
CN1860102A (zh) 2006-11-08

Similar Documents

Publication Publication Date Title
UA82722C2 (uk) Спосіб очищення мезотріону (варіанти)
JP4611378B2 (ja) フェノール含有流出ストリームの抽出
JP3445209B2 (ja) 粗リプスタチンからのリプスタチンの精製方法
RU2361858C2 (ru) Способ очистки мезотриона
JPS5826825A (ja) メチルナフタレン並びにインド−ルを含むタ−ル塩基の製造方法
US8629301B2 (en) Process for the purification of benzphetamine hydrochloride
EP0086969B1 (en) Selective removal of catechol from 2-methallyloxyphenol
CN106966980A (zh) 高纯度氢溴酸依他佐辛中间体的制备方法
CN114736118B (zh) 一种3-甲氧基-4-羟基扁桃酸分离及其高纯度产物制备方法
JP4361660B2 (ja) インデンの製造方法
BE707232A (uk)
JP2001064275A (ja) イソクマリン誘導体の光学分割方法
JPH1121265A (ja) α−イソプロピル−p−フルオロフェニル酢酸の光学分割方法
JPH11349563A (ja) 3,3,4,4−テトラメチル−2−アゼチジノンの製造方法
JPH0827071A (ja) 4−ニトロジフェニルエーテル類の製造方法
BE449317A (uk)
JPH06145133A (ja) ジウレタン化合物の回収方法
BE658318A (uk)
CH112397A (fr) Procédé de préparation du thymol à partir du 2.nitrocymène.
PL131349B1 (en) Method of purification of caprolactam
JP2004168721A (ja) p−シアノフェノールの精製方法