UA67836C2 - Спосіб одержання складного ефіру 2-гідрокси-4-метилтіомасляної кислоти - Google Patents

Спосіб одержання складного ефіру 2-гідрокси-4-метилтіомасляної кислоти Download PDF

Info

Publication number
UA67836C2
UA67836C2 UA2001107396A UA2001107396A UA67836C2 UA 67836 C2 UA67836 C2 UA 67836C2 UA 2001107396 A UA2001107396 A UA 2001107396A UA 2001107396 A UA2001107396 A UA 2001107396A UA 67836 C2 UA67836 C2 UA 67836C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
hydroxy
alcohol
stage
methylthiobutyronitrile
carried out
Prior art date
Application number
UA2001107396A
Other languages
English (en)
Russian (ru)
Inventor
Мішель Гарет
Клод Касс
Жорж Грос
Original Assignee
Авентіс Анімаль Ньютрісьон С.А.
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Авентіс Анімаль Ньютрісьон С.А. filed Critical Авентіс Анімаль Ньютрісьон С.А.
Publication of UA67836C2 publication Critical patent/UA67836C2/uk

Links

Classifications

    • CCHEMISTRY; METALLURGY
    • C07ORGANIC CHEMISTRY
    • C07CACYCLIC OR CARBOCYCLIC COMPOUNDS
    • C07C319/00Preparation of thiols, sulfides, hydropolysulfides or polysulfides
    • C07C319/14Preparation of thiols, sulfides, hydropolysulfides or polysulfides of sulfides
    • C07C319/20Preparation of thiols, sulfides, hydropolysulfides or polysulfides of sulfides by reactions not involving the formation of sulfide groups

Landscapes

  • Chemical & Material Sciences (AREA)
  • Organic Chemistry (AREA)
  • Chemical Kinetics & Catalysis (AREA)
  • Organic Low-Molecular-Weight Compounds And Preparation Thereof (AREA)

Abstract

Спосіб одержання складного ефіру 2-гідрокси-4-метилтіомасляної кислоти, який включає: (а) перша стадія - взаємодію 2-гідрокси-4-метилтіобутиронітрилу з сірчаною кислотою з одержанням 2-гідрокси-4-метилтіобутираміду, та (б) друга стадія - взаємодію 2-гідрокси-4-метилтіобутираміду з спиртом з одержанням складного ефіру 2-гідрокси-4-метилтіомасляної кислоти. Обидві стадії здійснюють в одному і тому ж реакційному середовищі.

Description

Опис винаходу
Цей винахід відноситься до способу одержання складних ефірів 2-гідрокси-4-метилтіомасляної кислоти і, 2 зокрема, до двостадійного способу, який включає гідратацію 2-гідрокси-4-метилтіобутиронітрилу і потім етерифікацію проміжних продуктів, що були одержані.
Відомо, що 2-гідрокси-4-метилтеомасляна кислота використовується як аналог метіоніну для добавки в корм тварин, які розводяться, і в основному, свійських птахів. Цей продукт продається під торговими марками
Кподітеї АТ 88:тм або АІтеїтм,
Відомо одержання /2-гідрокси-4-метилтіамаеляної кислоти різними способами гідратації 2 гідрокси-4-метилтіобутиронітрілу. Гідроліз проводиться з неорганічною кислотою, такою як хлористоводнева або сірчана кислота, або він також може проводитись ферментативним шляхом.
Складні ефіри одержують з комерційно доступних кислот, способом, який включає одержання хлористоводневої солі кислоти і потім її взаємодію з спиртом.
Також відомо одержання складних ефірів 2-гідрокси-4-метилтіомасляної кислоти гідратацією 2-гідрокси-4-метилтіобутиронітрілу сірчаною кислотою для одержання 2-гідрокси-4-метилтіобутираміду. Амід потім перетворюють в кислоту подальшим гідролізом. Мономерну форму кислоти можна потім виділити із суміші мономерів та олігомерів і етерифікувати для одержання складного ефіру.
Автори заявки виявили, що складні ефіри можуть бути одержані з нітрилів, що виключає одержання кислоти шляхом використання одного і того ж реакційного середовища для стадії гідролізу і стадії етерифікації.
Відповідно цей винахід пропонує спосіб одержання складних ефірів 2-гідрокси-4-метилтіомасляної кислоти, який включає (а) першу стадію взаємодії 2-гідрокси-4-метилтіомасляної кислоти, який включяє (а) першу стадію взаємодії 2-гідрокси-4-метилтіобутиронітрилу з сірчаною кислотою для одержання 2 гідрокси-4-метилтіобутираміду, і (в) другу стадію взаємодії 2-гідрокси-4-метилтіобутираміду з спиртом для с 29 одержання складного ефіру 2-гідрокси-4-метилтіомасляної кислоти, причому обидві стадії виконуються водному (9 і тому ж реакційному середовищі.
Цей винахід дає перевагу в порівнянні з відомими спеціалістам способами, які полягають в тому, що складний ефір можна одержати з нітрилу та аміду, виключаючи таким чином стадії одержання кислоти, хлорування та наступної етерифікації, як вимагалось в способах попереднього рівня техніки. Зокрема, спосіб ї-оі цього винаходу забезпечує перевагу над способами рівня техніки, що складається з виключення одержання со кислоти і, таким чином, також виключається необхідність стадії відділення мономерів від олігомерів.
Звичайно, реакційне середовище двох стадій включає сірчану кислоту. со
Перша стадія способу являє собою гідратацію 2-гідрокси-4-метилтіобутиронітрилу додаванням сірчаної - кислоти. Виявлено, що можливе проведення гідратації -2-гідрокси-4-метилтіобутиронітрилу до складного ефіру
Зо 2-гідрокси-4-метилтіомасляної кислоти з чудовим виходом, коли процес проводиться в середовищі іш висококонцентрованої сірчаної кислоти і в присутності води в кількості, достатній для проведення даної реакції. Придатне молярне співвідношення сірчаної кислоти та 2-гідрокси-4-метилтіобутиронітрилу складає від 0,6 до 1,2, переважно від 0,6 до 0,88. Швидкість реакції обернено пропорційна кількості води. Так необхідною « є кількість води, що дорівнює принаймні одному молю води на моль 2-гідрокси-4-метилтіобутиронітрилу. З7З 70 Переважно, молярна кількість води дорівнює від 1 до З, найбільш переважно від 1 до 2,5молей на моль с 2-гідрокси-4-метилтіобутиронітрилу. Переважно концентрація останнього у водному розчині 80905. "з Ці низькі концентрації води дуже сильно обмежують протягом першої стадії послідовний гідроліз 2-гщрокси-4-метилтіобутироаміду до 2-гідрокси-4-метилтіомасляної кислоти. Таким чином, переважно протягом першої стадії не одержувати більше 595, переважно менше 2905 за вагою 2-гідрокси-4-метилтіомасляної кислоти. 75 Також є переважним протягом першої стадії одержувати концентрацію 2-гідрокси-4-метилтіобутираміду більше
Ф 9595 за вагою, переважно більше 9895 за вагою. -І Умови проведення реакції, що використовуються на першій стадії" вибирають в рамках таких умо, які не приводять до утворення 2-гідрокси-4-метилтіомасляної кислоти; таким чином переважно працювати при со температурі менше 60"С і більш конкретно від 0"С до 50"С Реакційний тиск переважно вибирають від 0,01 до
ОО 250 Збар.
Реакцією переважно проводять в системі з серії послідовно розташованих реакторів з часом витримування с від 15 хвилин до 2 годин.
Друга стадія реакції являє собою етерифікацію або одночасно гідроліз та етерифікацію 2-гідрокси-4-метилтіобутироаміду до складного ефіру 2-гідрокси-метилтіомасляної кислоти, Друга стадія 99 проводиться в присутності залишкової кількості сірчаної кислоти, що не використовується на першій стадії, і в
ГФ) присутності достатньої кількості спирту для етерифікації присутнього аміду. Молярне співвідношення між т спиртом та амідом переважно складає від 2 до 4. Спирт переважно аліфатичний, що містить від 1 до 10 атомів вуглецю. Спирт може бути з розгалуженим і нерозгалуженим ланцюгом. Переважним є використання спирту з розгалуженим ланцюгом і найбільш переважно ізопропілового спирту. 60 Ця друга стадія проводиться при температурі від 60 "С до температури кипіння спирту і під тиском від 0,5 до 5бар. Тиск, що є нижчим атмосферного, дозволяє видаляти сліди легких газів, що тхнуть, наприклад таких, як диметилсульфід, диметилдисульфід та метилмеркаптан. Невеликий надлишок кислоти та присутність гідросульфату амонію сильно обмежують корозійну силу середовища при даній температурі.
Спосіб цього винаходу може проводитися в промисловому маштабі і засоби для подібного здійснення бо винаходу можуть відповідати наступній послідовності операцій, починаючи з концентрованого розчину
2-гідрокси-4-метилтіобутиронітрилу. Використовуються концентрований розчин 2-гідрокси-4-метилтіобутиронітрилу і розчин концентрованої сірчаної кислоти, що містить за вагою менше ніж 2090 води.
Концентрований 2-гідрокси-4-метилтіобутиронітрил(біля 80956 за вагою) та концентровану сірчану кислоту(9095 за вагою) завантажують в аппарат, в якому гідратують 2-гідрокси-4-метилтіобутиронітрил. Таким чином одержують розчин, який містить 2-гідрокси-4-метилтіобутироамід і всю сірчану кислоту, що не прореагувала. До цього розчину додають спирт. Розчин, що одержують після нагрівання, містить складний ефір 2-гідрокси-4-метилтіомасляної кислоти. Складний ефір 2-гідрокси-4-метилтіомасляної кислоти добувають з цього 7/о розчину.
Цей конкретний виробничий процес може проводитися безперервно, напів безперервно або постадійно. Коли процес проводиться безперервно, апарат, що використовується для гідратації 2-гідрокси-4-метилбутиронітрилу, може містити перший реактор з перемішуванням з зовнішньою петлею, що циркулює, який зокрема служить для скидання тепла, що вивільняється в ході реакції. Гідратація 2-гідрокси-4-метилтіобутиронітрилу може /5 Закінчуватися в одному або більшій кількості реакторів з перемішуванням або поршневих реакторів, переважно в сполученні з першим реактором. Таким чином одержують розчин, який містить 2-гідрокси-4-метилтіобутироамід.
Спирт додають до розчину аміду. Апарат, що використовується для гідролізу/етерифікації або етерифікації 2-гідрокси-4-метилтіобутироаміду, може містити перший реактор з перемішуванням. Гідроліз/етерифікація або етерифікація 2-гідрокси-4-метилтіобутироаміду можуть проводитися у відповідності зі схемою для промислового 2о проведення в одній або більшій кількості реакторів з перемішуванням або поршневих реакторів послідовно з першим реактором для гідролізу.
Промисловий спосіб можна здійснювати таким же чином, починаючи з концентрованого 2-гідрокси-4-метилтіобутиронітрилу біля 8095 за вагою, спирту та сірчаної кислоти. Концентрований 2-гідрокси-4-метилтіобутиронітрил(біля 8095 за вагою), спирт та сірчану кислоту завантажують в умовах, які с ов описані вище в першому способі що придатний для промислового проведення, та 2-гідрокси-4-метилтіобутиронітрил гідратують. Таким чином одержують розчин, що містить і) 2-гідрокси-4-метилтіобутироамід, спирт та певну кількість складного ефіру. Потім цей розчин нагрівають з метою етерифікації і/або гідролізу/етерифікації 2-гідрокси-4-метилтіобутиронітрилу, який залишився. Розчин, що одержаний після етерифікації, містить складний ефір 2-гідрокси-4-метилтіомасляної кислоти. Складний ефір Ге
Зо 2-підрокси -4-метилтіомасляної кислоти видаляють з цього розчину будь якими придатними засобами.
Цей процес можна проводити безперервно, напівбезперервно або постадійно. о
У відповідності з третім способом промислового проведення винаходу завершення другої стадії проводиться со під тиском. Етерифікація 2-гідроки-4-метилтіобутираміду прискорюється при підвищенні температури. З метою перевищення точки кипіння середовища, дана стадія може проводитися під тиском, наприклад, від - атмосферного тиску до 10бар. «о
Суміш, що одержана, можна потім обробити протягом стадії гідролізу шляхом нейтралізації з наступною стадією двохфазного розділення та сушіння кожної з двох фаз з наступною стадією фільтрації для одних і стадією кристалізації для інших. Кінцевий титр доводиться додаванням води. Процес урівноваження може використовуватися для розділення складного ефіру. «
Можливий спосіб обробки включає проведення прямої етерифікації з гідролізного середовища розчинником, з с який не змішується з водою, з наступним випарюванням названого розчинника в присутності деякої кількості
Й води так, щоб зменшити появу коричневого кольору продукту, що одержаний. Розчинник вибирають з и?» метилетилкетону, метилізобутилкетону, метилтретбутилового ефіру, дизопропілового ефіру, діетилкарбонату.
Еквівалентний спосіб може використовуватись для розділення складних ефірів.
Також може використовуватися спосіб, який включає фазове розділення. Основний нейтралізуючий агент, б такий як амін або гідроксид лужного металу, додають до середовища, що одержують в результаті стадії етерифікації; переважно використання гідроксиду амонію. Середовище розділяють на органічну фазу, яка
Ш- містить бажаний складний ефір і сіль, що залишилась, та водну фазу, що складає другу фазу, яка містить по
Го! суті неорганічні солі, особливо гідросульфат амонію і сліди складного ефіру. Дві фази можливо випарити таким чином, щоб видалити спирт з метою одержання органічного розчину 2-гідрокси-4-метилтіамасляного складного о ефіру, що містить невеликі кількості сульфату амонію, який кристалізується; останній відокремлюють
Ф фільтрацією і складний ефір 2-гідрокси-4-метилтіомасляної кислоти видаляють і змішують органічною фазою, що попередньо отримана. Неорганічні солі, що альтернативно присутні в розчині складного ефіру 2-гідрокси-4-метилтіомасляної кислоти, усувають додаванням органічного розчинника, який тільки трохи Змішується з водою, таким як, зокрема, метилетилкетон, метилізобутилкетон, діетилкарбонат або розчинники, що містять хлор. Потім помічається вивільнення водної фази сольового розчину, органічну фазу вивільняють від
Ф) розчинника і спирту, що залишився, випарюванням і відділяють складний ефір 2-гідрокси-4-метилтіомасляної ка кислоти.
Водну фазу випарюють так, щоб осадити неорганічні солі, в основному сульфат амонію, який може бути во закуплений сам по собі, але який містить сліди органічних похідних, що тхнуть. Ця водна фаза також може бути оброблена до вичерпування складного ефіру 2-гідрокси-4-метилтіомасляної кислоти. Це вичерпування здійснюється додаванням розчинника, який тільки трохи змішується з водою та вибраний з метилетилкетону, метилізобутилкетону, діетилкарбонату і розчинників, які містять хлор. Водну фазу, що звільнена від органічних похідних, сушать так, щоб відділити неорганічні солі, які не мають запаху, і що можуть бути закуплені 65 безпосередньо. Органічну фазу для вичерпування рециклізують, наприклад з фазою складного ефіру 2-гідро-4-метилтіомасляної кислоти з метою вилучення певної кількості складного ефіру, який екстрагується з водної фази сольового розчину.
Цей винахід обговорюється з посиланням на наступні приклади.
В наступних прикладах під НМТВМ слід розуміти 2-метил-4-метилтіобутиронитрил і під НМТВЕ слід розуміти складний ефір 2-гідрокси-4-метилтіомасляної кислоти.
Приклад 1: Синтез ізопропіл НМТВЕ з НМТВМ Одержання НМТВМ: 314,4г з концентрацією 78,4795 (1,88моль) завантажують в реактор з переміщуванням з обшивкою, що обладнаний заглушкою. Повільно додають 201,3г 95965 сірчаної кислоти(1,951моль), підтримуючи температуру нижче 50"С. Після завершення додавання кислоти, температуру реактора підтримують на 457С протягом 15 7/0 Хвилин.
Синтез ізопропіл НМТВЕ:
В кінці періоду підтримування температури 227,3г ізопропану вводять в реактор. Реактор ступінчасто нагрівають по 5"С протягом 5 хвилин до температури кипіння, 1167С біля основи і 757"С зверху. Частину дистиляту видаляють і замінюють такою ж кількістю свіжого ізопропанолу.
Нейтралізація органічної фази:
Реакційну масу нейтралізують 161,22 гідроксиду амонію при 32965(2,72моль) амонію.
Екстракція:
Одержують дві фази. Додають 780г. води і 449,7г дихлорометану. Нейтралізовану масу розділяють після осадження і одержують 939,1г органічної фази та 1247 ,4г водної фази.
Очищення:
Легкі фракції видаляють дистиляцією під низьким тиском. Дистиляцію продовжують, підвищуючи температуру випарюючої бані та знижуючи тиск до декількох мм.рт.ст. 263,5г дистиляту видаляють. Титр ізоприл НМТВЕ вище 9995,
Вихід складного ефіру складає 7295 відносно НМТВЕ, що використовується. с
Приклад 2: Синтез ізоприл НМТВЕ з НМТТВМ.
Одержання НМТВМ: (8)
З00,бг НМТВМ, 8095(1,83бмоль) і 228,19г ізопропілового спирту завантажують в реактор з перемішуванням з обшивкою, що обладнаний заглушкою. Повільно додають 192,48г 9595 сірчаної кислоти(1,86бмоль), підтримуючи температуру нижче 502С Кислоту додають протягом 37 хвилин. Після завершення внесення кислоти, Ге температуру реактора підтримують на 507 протягом 2 годин 15 хвилин.
Синтез ізопропіл НМТВЕ: і.
В кінці періоду підтримки температури реактор нагрівають до температури кипіння(100"С біля основи) Ге) протягом 1 години.
Нейтралізація органічної фази: - 200мл дихлорометану(261,32г) і 100г води додають у реактор після охолодження. Реакційну масу Ге) нейтралізують до рН 7,7 при 207С 131,24г гідроксиду амонію(3095, 2,32моль амонію). Одержують водну верхню фазу і органічну придонну фазу. Додають 100мл води(100,45г) і потім реакційну масу фільтрують; видаляють 305,4г речовини з фільтра.
Екстракція: «
Одержану реакційну масу(1030,4г) розділяють після осадження при температурі 207"С. Одержують 701г шщ с органічної придонної фази; цю фазу промивають 245г води. Одержують 569г органічної фази. й Очищення: «» Легкі фракції видаляють з органічної фази випарюванням під вакуумом при 10070. Одержують 201,8г ізопропіл НМТВЕ дистиляцією під низьким тиском з титром вище 9995 за вагою.
Вихід складає 5795 відносно НМТВМ, що введений.
Ге»! Приклад 3: Синтез ізобутил НМТВЕ з НМТВМ.
Одержання НМТВМ: і 298,34г НМТВМ при 8095(1,824моль) і 274,87г ізобутилового спирту завантажують в реактор з
Го) перемішуванням з обшивкою, яка обладнана заглушкою.
Повільно додають 188,3г 9590 сірчаної кислоти(1,825моль), підтримуючи температуру нижче 4570. Кислоту о додають протягом 22 хвилин. Після завершення внесення кислоти, температуру реактору підтримують при 507С
Ф протягом 10 годин. Синтез ізопропіл НМТВЕ:
В кінці періоду підтримування температури реактор нагрівають до температури кипіння(100"С біля основи).
Цю температуру підтримують протягом 2 годин. Протягом цього часу утворюється тверда речовина.
Нейтралізація органічної фази:
Реакційну масу нейтралізують до рН 7,7 при 207С 120,36г гідроксиду амонію(3095, 2,12моль амонію). Суміш іФ) фільтрують і видаляють 106,5г речовини з фільтра. ко Екстракція:
До двохфазного фільтрату додають 263,8г речовини з фільтра. Дві фази розділяють декантуванням. Водну бо фазу промивають дихлорметаном, а органічну фазу промивають дистильованою водою. Змив рециркулюють у відповідні фази. Одержують 925г органічної фази і 250г водної фази.
Очищення:
Легкі фракції видаляють з органічної фази випарюванням під вакуумом при 10070. Одержують 267,8г ізобутил НМТВЕ з титром вище 9995 за вагою дистиляцією під низьким тиском. Вихід складає 7095 відносно 65 НМТВМ, що введений.
Приклад 4: Синтез гліцерил НМТВЕ з НМТВМ
Одержання НМТВМ: 299,4г НМТВМ при 8095(1,82бмоль) і 625,6г гліцерину завантажують в реактор з перемішуванням з обшивкою, що обладнаний заглушкою. Повільно додають 188,4г 9595 сірчаної кислоти(1,82бмоль), підтримуючи температуру нижче 50"С. Кислоту додають протягом 20 хвилин. Після завершення внесення кислоти температуру реактору підтримують на 507С протягом 12 годин.
Синтез гліцерил НМТВЕ:
В кінці періоду підтримування температури температуру реактора піднімають ступінчасто до 1207С,
Температуру підтримують на рівні 1207С протягом 6 годин, а потім на 1307 протягом 1 години, та на 1407"С 7/0 протягом З годин.
Нейтралізація органічної фази:
Реакційну масу нейтралізують до рН 7,7 при 207С з 70г гідроксиду амонію(3090).
Екстракція:
До нейтралізованої суміші додають 463,8г води та 311г дихлорометану. Після декантування одержують 407г /5 органічної фази та 1726,3 г водної фази.
Очищення:
Легкі фракції видаляють з органічної фази випарюванням під вакуумом при 1007"С. Одержують 5,8г моногліцерил НМТВЕ у залишку після дистиляції.

Claims (13)

Формула винаходу
1. Спосіб одержання складного ефіру 2-гідрокси-4-метилтіомасляної кислоти, який включає: (а) перша стадія - взаємодію 2-гідрокси-4-метилтіобутиронітрилу з сірчаною кислотою з одержанням сч 2-гідрокси-4-метилтіобутираміду, та (б) друга стадія - взаємодію 2-гідрокси-4-метилтіобутираміду з спиртом з одержанням складного ефіру 2-гідрокси-4-метилтіомасляної кислоти, причому обидві стадії здійснюють в одному (о) і тому ж реакційному середовищі.
2. Спосіб за п. 1, в якому першу стадію проводять в присутності молярної кількості сірчаної кислоти, що складає від 0,6 до 1,2 відносно 2-гідрокси-4-метилтіобутиронітрилу. со зо З.
Спосіб за п. 2, в якому першу стадію проводять в присутності молярної кількості сірчаної кислоти, що складає від 0,6 до 0,8 відносно 2-гідрокси-4-метилтіобутиронітрилу. со
4. Спосіб за будь-яким з попередніх пунктів, в якому першу стадію проводять в присутності молярної со кількості води, що складає від 1 до З відносно 2-гідрокси-4-метилтіобутиронітрилу.
5. Спосіб за будь-яким з попередніх пунктів, в якому 2-гідрокси-4-метилтіобутиронітрил є присутнім у в. вигляді водного розчину, що містить щонайменше 80905 за масою 2-гідрокси-4-метилтіобутиронітрилу. «о
6. Спосіб за будь-яким з попередніх пунктів, в якому першу стадію проводять при температурі, що нижча або дорівнює 60"С, і під тиском від 0,01 до З бар.
7. Спосіб за будь-яким з попередніх пунктів, в якому середовище, що одержане в результаті першої стадії, містить більше 95 9о за масою 2-гідрокси-4-метилтіобутираміду. « 20
8. Спосіб за будь-яким з попередніх пунктів, в якому другу стадію проводять в присутності молярної з с кількості спирту, що складає від 2 до 6 відносно 2-гідрокси-4-метилтіобутираміду.
9. Спосіб за будь-яким з попередніх пунктів, в якому спирт являє собою спирт з прямим або розгалуженим :з» ланцюгом, що має від 1 до 10 атомів вуглецю.
10. Спосіб за п. 9, в якому спирт являє собою аліфатичний спирт з розгалуженим ланцюгом.
11. Спосіб за п. 10, в якому спирт являє собою ізопропіловий спирт. ФО
12. Спосіб за будь-яким з попередніх пунктів, в якому спирт вводять на початку або в кінці першої стадії.
13. Спосіб за будь-яким з попередніх пунктів, в якому другу стадію проводять при температурі від 607С до - точки кипіння спирту і при тиску від 0,5 до 5 бар. Офіційний бюлетень "Промислоава власність". Книга 1 "Винаходи, корисні моделі, топографії інтегральних о мікросхем", 2004, М 7, 15.07.2004. Державний департамент інтелектуальної власності Міністерства освіти і Ф науки України. Ф) іме) 60 б5
UA2001107396A 1999-04-02 2000-03-30 Спосіб одержання складного ефіру 2-гідрокси-4-метилтіомасляної кислоти UA67836C2 (uk)

Applications Claiming Priority (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
FR9904142A FR2791673B1 (fr) 1999-04-02 1999-04-02 Procede de preparation des esters de l'acide hydroxymethylthiobutyrique
PCT/EP2000/003101 WO2000059877A1 (en) 1999-04-02 2000-03-30 Process for the preparation of hydroxy methylthiobutyric acid esters

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA67836C2 true UA67836C2 (uk) 2004-07-15

Family

ID=9543951

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UA2001107396A UA67836C2 (uk) 1999-04-02 2000-03-30 Спосіб одержання складного ефіру 2-гідрокси-4-метилтіомасляної кислоти

Country Status (22)

Country Link
US (1) US6479695B1 (uk)
EP (1) EP1165503B1 (uk)
JP (1) JP2002541140A (uk)
CN (1) CN1166630C (uk)
AR (1) AR023253A1 (uk)
AT (1) ATE272051T1 (uk)
AU (1) AU771930B2 (uk)
BR (1) BR0009518A (uk)
CA (1) CA2367026A1 (uk)
DE (1) DE60012491T2 (uk)
DK (1) DK1165503T3 (uk)
ES (1) ES2225118T3 (uk)
FR (1) FR2791673B1 (uk)
MX (1) MXPA01009904A (uk)
MY (1) MY121471A (uk)
NO (1) NO20014787L (uk)
NZ (1) NZ514106A (uk)
PT (1) PT1165503E (uk)
RU (1) RU2230737C2 (uk)
TW (1) TW503233B (uk)
UA (1) UA67836C2 (uk)
WO (1) WO2000059877A1 (uk)

Families Citing this family (12)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
MXPA05002307A (es) * 2002-08-30 2005-10-18 Novus Int Inc Composiciones antimicrobianas.
US7465471B2 (en) 2003-03-21 2008-12-16 Novus International, Inc. Palatability of aquaculture feed
US20070292485A1 (en) * 2006-06-16 2007-12-20 Novus International Inc. Polyol ester compounds
US8691843B2 (en) 2006-07-12 2014-04-08 Novus International, Inc. Antioxidant combinations for use in ruminant feed rations
EP2161986A4 (en) 2007-07-03 2014-06-25 Novus Int Inc FOOD RATIONS FOR PORCLES WITH LOW FERMENTABLE CARBOHYDRATE CONTENT
DE102007062199A1 (de) 2007-12-21 2009-06-25 Evonik Degussa Gmbh 2-Methylthioethyl-substituierte Heterocyclen als Futtermitteladditive
WO2009088879A1 (en) 2008-01-04 2009-07-16 Novus International Inc. Combinations to improve animal health and performance
CN102093271A (zh) * 2011-01-25 2011-06-15 张维军 2-羟基-4-甲硫基丁酸烷基酯的制备方法
CN103524388B (zh) * 2013-10-08 2016-06-08 重庆紫光化工股份有限公司 D,l-2-羟基-4-甲硫基丁酸酯的制备方法
CN104860855B (zh) * 2014-12-08 2017-06-16 宁夏紫光天化蛋氨酸有限责任公司 一种高纯度的d,l‑2‑羟基‑4‑甲硫基丁酸酯的制备方法
CN109456240B (zh) * 2018-11-09 2021-04-16 天宝动物营养科技股份有限公司 一种具有分散流动性的粉末状的蛋氨酸羟基类似物的生产方法
CN109796384B (zh) * 2019-04-02 2021-02-26 天宝动物营养科技股份有限公司 一种连续快速制备2-羟基-4-甲硫基丁酸酯的方法

Family Cites Families (8)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US2745745A (en) * 1952-10-30 1956-05-15 Monsanto Chemicals Poultry feed
US2938053A (en) * 1955-12-29 1960-05-24 Monsanto Chemicals Amino acid analogues
DE1063443B (de) * 1958-09-05 1959-08-13 Degussa Beifuttermittel
US4000318A (en) * 1974-08-19 1976-12-28 Commonwealth Scientific And Industrial Research Organization Amino acid supplements
DE2945497A1 (de) * 1979-03-06 1980-10-09 Degussa Derivate der d-2-hydroxy-4-methylmercaptobuttersaeure, verfahren zu deren herstellung und deren verwendung
US4524077A (en) * 1983-11-14 1985-06-18 Monsanto Company Liquid 2-hydroxy-4-methylthiobutyric acid and process for the preparation thereof
MY109603A (en) * 1992-05-21 1997-03-31 Daicel Chem Process for producing 2-hydroxy-4-methylthiobutanoic acid
JP3169103B2 (ja) * 1993-06-29 2001-05-21 ダイセル化学工業株式会社 2−ヒドロキシメチルメルカプト酪酸の製造方法

Also Published As

Publication number Publication date
AU3965300A (en) 2000-10-23
US6479695B1 (en) 2002-11-12
NZ514106A (en) 2004-01-30
CA2367026A1 (en) 2000-10-12
WO2000059877A1 (en) 2000-10-12
JP2002541140A (ja) 2002-12-03
MY121471A (en) 2006-01-28
NO20014787D0 (no) 2001-10-01
MXPA01009904A (es) 2002-04-24
ATE272051T1 (de) 2004-08-15
DK1165503T3 (da) 2004-12-06
DE60012491D1 (de) 2004-09-02
FR2791673A1 (fr) 2000-10-06
FR2791673B1 (fr) 2001-06-08
AU771930B2 (en) 2004-04-08
EP1165503B1 (en) 2004-07-28
CN1346345A (zh) 2002-04-24
CN1166630C (zh) 2004-09-15
DE60012491T2 (de) 2005-08-04
EP1165503A1 (en) 2002-01-02
ES2225118T3 (es) 2005-03-16
TW503233B (en) 2002-09-21
AR023253A1 (es) 2002-09-04
NO20014787L (no) 2001-11-29
BR0009518A (pt) 2002-01-08
PT1165503E (pt) 2004-10-29
RU2230737C2 (ru) 2004-06-20

Similar Documents

Publication Publication Date Title
UA67836C2 (uk) Спосіб одержання складного ефіру 2-гідрокси-4-метилтіомасляної кислоти
JPH0797970B2 (ja) 飼料添加剤
KR100389971B1 (ko) 2-하이드록시-4-메틸티오부티르산(mha)의회수방법및mha를포함하는동물사료첨가제용혼합물
KR100460364B1 (ko) 2-하이드록시-4-메틸티오부티르산(mha)의분리방법
KR100669873B1 (ko) 히드록시메틸티오부티르산의 제조 방법
US20010029308A1 (en) Process for the preparation of hydroxy 4-methyl thiobutyric acid esters
JPH04253944A (ja) アセトアミノフェンの製造方法
DK175100B1 (da) Fremgangsmåde til fremstilling af gamma-butyrobetain
JPH0511102B2 (uk)
US2790000A (en) L-glutamine synthesis
ES2215654T3 (es) Procedimiento para la obtencion de esteres de acido alcoxicinamico.
KR100356075B1 (ko) 메르캅토카르복실산에스테르의합성방법
US12030850B2 (en) Method for producing ester based on eco-friendly and high-efficiency esterification by using base exchange of salt and the compound thereof
Bondareva et al. Synthesis of taurine
RU2021123412A (ru) Способ получения органосульфатных солей сложных эфиров аминокислот
JP3747508B2 (ja) O−アルキルs−アルキルn−アシルホスホロアミドチオエート含有混合物の処理方法
KR840000962B1 (ko) 카복실산아마이드의 제조방법
DE69307967D1 (de) Verfahren zur Herstellung von Monoamidosäuren
HU185402B (en) Process for producing 5-alkyluraciles
JPH0621120B2 (ja) クロロアルキルアミン塩酸塩の製造方法
JPS58146532A (ja) ジ第3級アミンの製法
MXPA01000264A (en) Method for preparing hydroxymethylthiobutyric acid