UA60381C2 - Спосіб одержання моноетиленгліколю високої чистоти - Google Patents

Спосіб одержання моноетиленгліколю високої чистоти Download PDF

Info

Publication number
UA60381C2
UA60381C2 UA2001042715A UA01042715A UA60381C2 UA 60381 C2 UA60381 C2 UA 60381C2 UA 2001042715 A UA2001042715 A UA 2001042715A UA 01042715 A UA01042715 A UA 01042715A UA 60381 C2 UA60381 C2 UA 60381C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
column
water
stripping
glycol
formaldehyde
Prior art date
Application number
UA2001042715A
Other languages
English (en)
Russian (ru)
Inventor
Тілль Адріан
Бернд Бесслінг
Ханс ХАССЕ
Франс ВАНСАНТ
Герхард Тайз
Original Assignee
Басф Акціенгезелльшафт
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Басф Акціенгезелльшафт filed Critical Басф Акціенгезелльшафт
Publication of UA60381C2 publication Critical patent/UA60381C2/uk

Links

Classifications

    • CCHEMISTRY; METALLURGY
    • C07ORGANIC CHEMISTRY
    • C07CACYCLIC OR CARBOCYCLIC COMPOUNDS
    • C07C29/00Preparation of compounds having hydroxy or O-metal groups bound to a carbon atom not belonging to a six-membered aromatic ring
    • C07C29/74Separation; Purification; Use of additives, e.g. for stabilisation
    • C07C29/76Separation; Purification; Use of additives, e.g. for stabilisation by physical treatment
    • CCHEMISTRY; METALLURGY
    • C07ORGANIC CHEMISTRY
    • C07CACYCLIC OR CARBOCYCLIC COMPOUNDS
    • C07C29/00Preparation of compounds having hydroxy or O-metal groups bound to a carbon atom not belonging to a six-membered aromatic ring
    • C07C29/74Separation; Purification; Use of additives, e.g. for stabilisation
    • C07C29/76Separation; Purification; Use of additives, e.g. for stabilisation by physical treatment
    • C07C29/80Separation; Purification; Use of additives, e.g. for stabilisation by physical treatment by distillation

Landscapes

  • Chemical & Material Sciences (AREA)
  • Organic Chemistry (AREA)
  • Organic Low-Molecular-Weight Compounds And Preparation Thereof (AREA)
  • Vaporization, Distillation, Condensation, Sublimation, And Cold Traps (AREA)

Abstract

Пропонується спосіб дистиляційного одержання моноетиленгліколю високої чистоти з продукту гідролізу окису етилену за допомогою випарювання води під тиском, вакуумного випарювання води і наступного дистиляційного очищення, при цьому колони випарювання води під тиском або принаймні перша колона випарювання під тиском у каскаді (2,3,4) оснащені блоком відгону принаймні з одним ступенем поділу, переважно в кількості від 2 до 10 ступенів поділу, краще в кількості від 3 до 6 ступенів поділу, і частину потоку верха колони (колон) випарювання води під тиском (2,3,4) виводять з процесу за допомогою блока відгону.

Description

допомогою відгінного блоку.
Було виявлено, що знижаючи якість продукції побічні компоненти можуть бути особливо ефективно відібрані у визначених точках процесу. Установлення цих точок не є простим, оскільки поводження цих побічних компонентів у силу складних умов фазової рівноваги до цього часу не могло бути оцінене досить добре. Тому на звичайних великотонажних виробництвах був передбачений тільки дуже грубо наближений відбір для зверхлегкозакипаючих побічних компонентів, так називаної здувки оцтового альдегіду на випарнику куба другої колони відпарювання води під тиском. Цей відбір не оптимізований, оскільки поводження побічних компонентів у значній мірі було невідомим або ж не враховувалося при оформленні процесу.
Ці компоненти поділяють по кривій їхнього розгіну на три класи в такий спосіб: 1. Низькозакипаючі компоненти, які мають летючість нижче летючості води (зокрема, оцтовий альдегід, формальдегід у чистій воді, акролеїн). 2. Компоненти з температурою кипіння в середньому діапазоні, які мають значення летючості в діапазоні від летючості по воді до значення летючості по моноетиленгліколю (зокрема, формальдегід у водяних розчинах, котрі містять гліколь, формальдегід у збезводненому моноетиленгліколі, глікольальдегід, кротоновий альдегід). 3. Високозакипаючі компоненти, які мають летючість нижче летючості моноетиленгліколю (зокрема, високомолекулярні альдегіди, шкідливі субстанції, котрі знижують світлопропускання в ультрафіолетових променях).
Відповідно до даної заявки відбір побічних компонентів, зокрема, легкозакипаючих, краще здійснюється на стадії відпарювання води під тиском. Для цього колона відпарювання води під тиском або принаймні перша колона каскаду відпарювання води під тиском оснащується відгінним блоком, який має принаймні одну ступінь поділу, переважно від 2 до 10 ступіней поділу, особливо переважно від З до 6 ступіней поділу, при цьому потік верха колони (або колон) відпарювання води під тиском виводиться з процесу за допомогою відгінного блоку.
Звичайні великотонажні виробництва мають так називану здувку оцтового альдегіду на випарнику куба другої колони відпарювання води під тиском: тут здійснюється конденсація значної частини вторинної пари першої колони відпарювання води, частина, яка несконденсувалася і складає приблизно від 1 до 59омас. від загальної кількості вторинної пари, виводиться з процесу. Частина вторинної пари, яка залишилася, конденсується в разі потреби в наступному теплообміннику, при цьому тепло конденсації може бути використане в придатній точці загальної схеми процесу. Але при цій традиційній схемі рішення через здувку оцтового альдегіду можуть бути виведені з процесу тільки побічні компоненти, які як складова частина вторинної пари відводяться в першій колоні відпарювання води під тиском. А це - особливо у випадку з формальдегідом - є недостатнім, оскільки летючість формальдегіду у водяних розчинах знижується зі збільшенням змісту гліколю, зокрема, у результаті хімічних реакцій формальдегіду з водою і гліколями. тому для можливості виділення формальдегіду з продукту куба колони відпарювання води під тиском, який містить гліколь, необхідна наявність у цій колоні або принаймні в першій колоні каскаду відпарювання води під тиском блоку відгону, котрий має принаймні одну ступінь поділу, переважно від 2 до 10 ступіней поділу, особливо переважно від З до 6 ступіней поділу. Тільки в тому випадку, якщо формальдегід буде виділений у чисто вторинну пару першої колони, він зможе бути виведений з контуру процесу через здувку оцтового альдегіду разом з оцтовим альдегідом. При цьому відділення формальдегіду в блоці відгону йде тим краще, чим вища температура і відповідно тиск у колоні відпарювання води під тиском або у першій колоні каскаду відпарювання під тиском і чим більше води міститься в продукті на виході з реактора. Можна заощадити дві додаткові тарілки в блоці відгону, якщо конструктивно виконати випарник куба колони з "відділеним кубом" відповідно до заявки на патент ФРН С-3338488.
Кількість виведених побічних компонентів, зокрема, оцтового альдегіду і формаліну залежить від того, скільки виводиться 3 контуру процесу стоків. Але при цьому кількість вторинної пари, яка несконденсувалася у випарнику куба другої колони відпарювання води, не може бути довільно високим за умовами енергетичної схеми і регулювання. Був розроблений особливо переважний варіант способу, за яким можливе подальше виділення побічних компонентів з конденсованої вторинної пари за допомогою стрипінгу паром. Насичений побічними компонентами пар стрипінгу може бути в наступному енергетично використаний у придатній точці процесу. Тому для стрипінгу водяною парою не потрібно додаткової енергії, потрібний тільки додатковий апарат. Вивід побічних компонентів особливо ефективний у тому випадку, якщо відпарювальний погон подається як флегма в першу колону відпарюванню води, оскільки в результаті цього повернення вміст альдегіду у верхній частині першої колони відпарювання води під тиском і в стрипінг-колоні зростає й у такий спосіб збільшується також і частка, виведена з процесу.
Позитивним є випадок, коли температура в зоні нижче точки введення сировини складає більше 802С, переважно в діапазоні від 1007С до 250"С, особливо переважно в діапазоні від 1157С до 230"С. Тиск у блоці відгону складає принаймні 1 бар, переважно в діапазоні від 2 до 30 бар.
Позитивною є ситуація, коли потік верха колони (або колон) відпарювання води під тиском, яке має блок відгону, виводиться в парціальний конденсатор і в стрипінг-колоні, зокрема, на стрипінг водяною парою, а збагачений побічними компонентами газоподібний потік (або потоки) виводиться з контуру процесу.
Позитивним є випадок, коли парціальний конденсатор і/або стрипінг--колона працюють при температурах вище 90"С, переважно в діапазоні від 1207С до 25026.
Нижче даний винахід більш докладно пояснюється на підставі креслення, а також прикладів виконання.
Окремо представлені:
Фігура 1: Схема великовантажного виробництва одержання гліколю за рівнем техніки.
Фігура 2: Схема особливо переважного способу одержання гліколю відповідно до даного винаходу.
Фігура 3: Приклад виконання заявленого способу з однією колоною відпарювання води під тиском, оснащеною блоком відгону і вузлом виводу побічних компонентів у вигляді потоку верха колони, а також з наступним концентруванням в парціальному конденсаторі і стрипінг-колоні.
На фігурі 1 представлена схема великовантажного виробництва одержання гліколю відповідно до рівня техніки. Суміш води й окису етилену з масовим співвідношенням "вода:окис етилену" у діапазоні від 41 до 15:11 подається в реактор гідролізу 1 і потім на відпарювання води під тиском, який у даному випадку представлений у вигляді каскаду з трьох колон 2, З і 4, розташованих у порядку зниження тиску. Точка введення живлення колон 2, З і 4 знаходиться відповідно в кубі. Потік вторинної пари першої колони 2 відпарювання води під тиском конденсується у випарнику куба другої колони З відпарювання води під тиском, а частина, яка не скондесувалася, так називана здувка оцтового альдегіду (В/ОА, тобто "вода/оцтовий альдегід"), виводиться з процесу. Конденсат вторинної пари колон 2, З і 4 відпарювання води під тиском повертається в процес перед реактором гідролізу 1. Продукт куба останньої колони 4 відпарювання води під тиском подається в середню частину колони вакуумного відпарювання води.
Вторинна пара, яка містить в основному воду, з колони 5 вакуумного відпарювання води також конденсується і повертається в процес перед реактором гідролізу 1. Продукт же кубу колони 5 вакуумного відпарювання води подається в колону 6, призначену для дистиляційного очищення моноетиленгліколю, з якої відбираються моноетиленгліколь у вигляді продукту верха колони, а також побічні компоненти, зокрема, формальдегід, глікольальдегід і шкідливі субстанції. Продукт куба колони 6 дистиляційного очищення моноетиленгліколю подається в колону 7, призначену для дистиляційного очищення диетиленгліколю, з якої у вигляді продукту верха колони відбирається чистий дієтиленгліколь і продукт куба якої подається в наступну колону 8, призначену для дистиляційного очищення триетиленгліколю. Продукт верха колони дистиляційного очищення триетиленгліколю являє собою чистий триетиленгліколь, а продукт куба колони 8 містить суміш гліколей, котра позначається як поліетиленгліколь.
На відміну від цього на фігурі 2 представлене великовантажне виробництво для одержання моноетиленгліколю високої чистоти за даною заявкою. У противагу технологічній схемі на фігурі 1 точка введення живлення першої колони 2 відпарювання води під тиском розташованим вище і при цьому ця відпарювальна колона 2 має блок відгону, оснащений тарілками в кількості від 2 до 6.
Інша відмінність у порівнянні зі способом, представленим на фігурі 1, полягає в тому, що вторинна пара першої відпарної колони 2 після парціальної конденсації у випарнику куба відпарної колони З звільняється за допомогою водяної пари в стрипінг-колоні від побічних компонентів. Газоподібний потік, який містить побічні компоненти (В/О А/ФА, тобто "вода/оцтовий альдегід/формальдегід") виводиться з процесу.
На фігурі З представлений приклад відповідного даній заявці оформлення відпарювальної колони 2 під тиском, оснащеної блоком відгону, а також стрипінг-колоною 9 для концентрування побічних компонентів перед їхнім виводом з процесу. Точка підведення дистилюючого потоку 21, який містить гліколь, знаходиться на п'ятій тарілці відпарюванної колони 2, оснащеної двадцятьма ковпачковими тарілками, продукт верхньої частини якої 23 подається після часткової конденсації у вигляді потоку 26 у стрипінг- колону 9, оснащену десятьма ковпачковими тарілками, і звільняється в протитоці водяної пари 29 від побічних компонентів. Газоподібні потоки 25 і 27, які містять побічні компоненти, виводяться з процесу.
Парціальний потік продукту куба стрипінг-колони 9 утворить як потік 9 флегму колони відпарювання води 2.
Склад потоків з 21 по 29 для способу за даною заявкою наведений у таблиці 1а. Для порівняння в таблиці 16 наведений склад потоків з 21 по 29 для способу, використовуваному за рівнем техніки, тобто з колоною відпарювання води під тиском, яка не має блоку відгону і стрипінг-колони.
Таблиця Та
Мепотоху.// | -::(: | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29
Продукт | Продукт Вторин. Відпрацьований : - реактора | колони пара |флегма газ Конденсат Відпрацьований Повернення Пара гідролізу 2 юри конденсатора газ стрипінгу води стрипінгу
Загальнийпотік | кг/год | 124,38 | 84,46 |51,891|11,975| 08 | 5091 | 1531 | 394 | 15 77777771 | Рідкий | Рідкий| Газ |Рідий)| Газ | Рідкий | Газ | Рідкий | газ
Моноетиленгліколь| Земас. | 18,30 | 26.96 | 000 | 000 | 000 | 000 | 000 | 000 | 000
Диетиленгліколь | вмас. | 325 | 479 | 000 | 000 | 000 | 000 | 000 | 000 | 000
Триєетиленгліколь | бЗбмас. | 071 | 020 | 000 | 000 | 000 | 000 | 000 | 000 | 000
Тетраєтиленгліколь| мас. | 014 | 000 | 000 | 000 | 000 | 000 | 000 | 000 | 000
Оцет,альдегід | Овмас. | 000 | 000 | 001 | 000 | 04 | 000 | ол! | 000 | 000 (Формальдегід | бвмас. | 001 | 0 | 002| 002 | 009 | 002 | 009 | 002 | 000 сте Гек» |і» || мг
Оцет, альдегід частин 26 24 64 10 1434 43 1071 10 мас. сен ГО ною») в |»)
Формальдегід частин 94 100,00 231 192 935 219 934 192 мас.
Сума | | то0оо |лобооц|тлобоо|т0000| ло0,00 | ло000 | ло00о | тло0оо | 100.00
Моноетиленгліколь| г/од )|22765,3|22770,1| 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00
Дистиленгліколь | г/од | 4046,5 | 4047,3| 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00
Триєетиленгліколь | год | 883,5 | 8837 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | о0
Тетраєтиленглікююль| г/од | 172,8 | 1728 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00
Оцет,альдегд | г/од | 32 | 00 | 33 | 01 | 16 | 22 | 16 | 04 | 00
Формальдегід | г/од | 11,47 | 20 | 120 | 23 | 14 | 12 | 74 | 75 | о0
Таблиця 16
Мепотоу.// | (: | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 пара Відпрацьований | Повернення| Пара реактора | копони | дони Флегма газ Конденсат газ стрипінгу води стрипінгу гідролізу 2 2 конденсатора
Загальнийпотік | код | 12442 | 8447 |51,925|11,975| 08 | 5125 | | з915 | о
Температура | "С | 235 | 183 | 178 | 178 | 778 | 178 | 0 | 8
77777777 Рідкий | Рідкий| Газ |Рідий| Газ, | Рідкий | | Рідий | ЖРуи 99,98 | 99,98 95,98 | | 9998 18,30 | 266 | 000 | 000 | 000 | 000 | | 000
Диетиленгліколь | мас. | 325 | 479 | 000 | 000 | 000 | 000 | | 000
Триєтиленгліколь | ОЗсмас. | 0,71 | 105 | 000 | 000 | 000 | 000 | | 000
Тетраєтиленгліколь| Зсмас. | 014 | 020 | 000 | 000 | 000 | 000 | г | 000
Оцет,альдегід | ббмас. | 000 | 000 | 001 | 000 | 05 | 000 | г | 000
Формальдегід | Зсмас. | 001 | 001 | 002 | 002 | 007 | 002 | | 002
Мільйонних
Оцет, альдегід частин 26 З 67 45 1508 45 45 мас.
Мільйонних
Формальдегід частин 94 55 173 165 701 165 165 мас.
Сума | 77рюрюИюнлрф| лоб | ло001 | 100,00 | 100,00 100,00 00,00 | | лоб | (р 96528,1 | 56594,9 |151912,5|11972,5 Біла3 | 7/7 розмі 221172,6|22712,8| 00 | 00 | 00 | 00 | | 00 4047,08 |4047,8| 00 | 00 | 00 | 00 | | 00 з83,8 | 8838 | 00 | 00 | 00 | 00 Ї! Її! 00
Тетраєтиленгліколь| г/од | 172,8 | 1728 | 00 | 00 | 00 2 | 00 | | 00
Оцет,альдегідї | год | 32 | 03 | 35 | 05 | 12 | 23 | | 177
Формальдегід, | год | 117 | 46 | 90 | 20 | 06 | 84 | | 65
За заявленим способом одержують продуктовий потік 22 з першої колони від-парення води під тиском з меншою кількістю забруднень (0,0г/год оцтового альдегіду і 2,0г/год формаліну) у порівнянні з виробництвом за рівнем техніки (0,3г/год оцтового альдегіду і 4,6г/год формальдегіду).
За заявленим способом з процесу виводиться 1,1г/год оцтового альдегіду і 0,7г/год формальдегіду в потік 25, а також 1,6г/год оцтового альдегіду і 1,4г/год формальдегіду в потік 27 у порівнянні усього лише з 1,2г/год оцтового альдегіду і 0,бг/год формальдегіду в потік 25, як це забезпечується способом за рівнем техніки. но ії: Й Й й но і и пу
Гр: -е -) 9 РЕС
Фі іг. 1
НИ / 7 8 щу ! Й Й Й но 77 с. : т -
У
І
5) - 90 БЕЇ5 да
Фі іг. 2
23 265 да 24 9 21 29 22 28
Фіг. З
UA2001042715A 1998-09-23 1999-09-21 Спосіб одержання моноетиленгліколю високої чистоти UA60381C2 (uk)

Applications Claiming Priority (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
DE19843652A DE19843652A1 (de) 1998-09-23 1998-09-23 Verfahren zur Herstellung von hochreinem Monoethylenglykol
PCT/EP1999/006967 WO2000017140A1 (de) 1998-09-23 1999-09-21 Verfahren zur herstellung von hochreinem monoethylenglykol

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA60381C2 true UA60381C2 (uk) 2003-10-15

Family

ID=7881987

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UA2001042715A UA60381C2 (uk) 1998-09-23 1999-09-21 Спосіб одержання моноетиленгліколю високої чистоти

Country Status (20)

Country Link
US (1) US6514388B1 (uk)
EP (1) EP1115681B1 (uk)
JP (1) JP4427189B2 (uk)
KR (1) KR100670881B1 (uk)
CN (1) CN1183077C (uk)
AR (1) AR020654A1 (uk)
AT (1) ATE234799T1 (uk)
AU (1) AU6466399A (uk)
BR (1) BR9913891B1 (uk)
CA (1) CA2345140C (uk)
DE (2) DE19843652A1 (uk)
ES (1) ES2194518T3 (uk)
ID (1) ID29489A (uk)
MY (1) MY122385A (uk)
PL (1) PL196671B1 (uk)
RU (1) RU2237649C2 (uk)
SA (1) SA99200782B1 (uk)
TW (1) TW498061B (uk)
UA (1) UA60381C2 (uk)
WO (1) WO2000017140A1 (uk)

Families Citing this family (16)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
FR2833951A1 (fr) * 2001-12-21 2003-06-27 Bp Chemicals Snc Procede de fabrication et de recuperation d'oxyde d'ethylene
CN100413833C (zh) * 2004-04-16 2008-08-27 中国石油化工股份有限公司上海石油化工研究院 环氧乙烷水合制乙二醇的方法
CN1321099C (zh) * 2005-09-28 2007-06-13 蓝仁水 从稀水溶液中浓缩低级多元醇的工艺方法
KR101363846B1 (ko) * 2005-12-29 2014-02-14 바스프 에스이 수성 조성물로부터의 프로필렌 글리콜의 분리 방법
TW200838838A (en) * 2006-12-22 2008-10-01 Dow Technology Investments Llc Process for reducing side-reactions during alkylene glycol and poly-alkylene glycol manufacturing
CN102177119B (zh) * 2008-10-09 2013-09-25 国际壳牌研究有限公司 单乙二醇的回收方法
WO2010053900A2 (en) * 2008-11-10 2010-05-14 Dow Technology Investments, Llc Process for producing low color glycols
PL217778B1 (pl) 2011-06-20 2014-08-29 Piotr Medoń Sposób osuszania glikolu i układ do osuszania glikolu
CN102951999B (zh) * 2012-11-15 2014-09-10 四川亚联高科技股份有限公司 一种乙二醇生产过程中的脱水方法
CN103553877B (zh) * 2013-10-22 2015-06-17 新疆天业(集团)有限公司 电石炉气制乙二醇中乙二醇精馏的方法
KR101527394B1 (ko) * 2014-01-06 2015-06-09 한국과학기술원 원료 내 회수대상물질을 회수하는 공정에 구비되는 저용해도 염 제거장치
KR102395386B1 (ko) * 2015-04-13 2022-05-09 삼성디스플레이 주식회사 고순도 글리콜계 화합물의 제조방법
ES2729155T3 (es) * 2015-12-16 2019-10-30 Repsol Sa Método para la preparación de glicoles
CN107867973A (zh) * 2016-12-31 2018-04-03 福建双环能源科技股份有限公司 一种乙二醇脱水装置及使用方法
GB201710508D0 (en) 2017-06-30 2017-08-16 Johnson Matthey Davy Technologies Ltd Process
CN111328325B (zh) 2017-11-23 2023-01-13 国际壳牌研究有限公司 生产环氧乙烷和乙二醇的方法

Family Cites Families (7)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
DE1942094A1 (de) 1968-08-22 1970-02-26 Union Carbide Corp Verfahren zur Reinigung von verunreinigten Glykolen
US3847754A (en) * 1970-08-03 1974-11-12 Ppg Industries Inc Recovery of glycols from mixed glycol composition by distillation with acid treatment
DE3001727A1 (de) 1980-01-18 1981-07-23 Hoechst Ag, 6000 Frankfurt Verfahren zur herstellung von hochreinem monoethylenglykol
DE3338488A1 (de) 1982-10-29 1984-05-03 Basf Ag, 6700 Ludwigshafen Verfahren zur gewinnung von temperaturempfindlichen produkten durch thermisch schonende destillation mittels eines mit einer destillationskolonne verbundenen duennschichtverdampfers und eine anordnung zur durchfuehrung des verfahrens
JPS6089439A (ja) 1983-10-24 1985-05-20 Mitsui Toatsu Chem Inc エチレングリコ−ルの製造方法
FR2564458B1 (fr) * 1984-05-15 1986-09-12 Atochem Procede de separation de l'ethyleneglycol sous forme concentree dans un procede de fabrication d'oxyde d'ethylene
DE19602116A1 (de) 1996-01-22 1997-07-24 Basf Ag Verfahren zur Gewinnung von Glykolen mit niedrigem Aldehydgehalt

Also Published As

Publication number Publication date
EP1115681A1 (de) 2001-07-18
WO2000017140A1 (de) 2000-03-30
PL196671B1 (pl) 2008-01-31
JP4427189B2 (ja) 2010-03-03
RU2237649C2 (ru) 2004-10-10
ES2194518T3 (es) 2003-11-16
CA2345140C (en) 2009-06-16
AR020654A1 (es) 2002-05-22
JP2002526462A (ja) 2002-08-20
ID29489A (id) 2001-08-30
SA99200782B1 (ar) 2006-07-31
CN1183077C (zh) 2005-01-05
PL346752A1 (en) 2002-02-25
BR9913891B1 (pt) 2011-01-11
BR9913891A (pt) 2001-07-03
KR100670881B1 (ko) 2007-01-18
CN1319079A (zh) 2001-10-24
AU6466399A (en) 2000-04-10
US6514388B1 (en) 2003-02-04
TW498061B (en) 2002-08-11
EP1115681B1 (de) 2003-03-19
DE59904662D1 (de) 2003-04-24
DE19843652A1 (de) 2000-03-30
KR20010075294A (ko) 2001-08-09
ATE234799T1 (de) 2003-04-15
CA2345140A1 (en) 2000-03-30
MY122385A (en) 2006-04-29

Similar Documents

Publication Publication Date Title
UA60381C2 (uk) Спосіб одержання моноетиленгліколю високої чистоти
US9938216B2 (en) Methanol purification method and apparatus
AU762776B2 (en) Process for the purification of industrial waste water from a propylene oxide production process
US4405409A (en) Method and apparatus for dehydrating mixtures of organic liquids and water
RU2396242C2 (ru) Способ рекуперации метанола
CN105622348B (zh) 一种沸点接近的多元醇混合物的分离方法
KR100356427B1 (ko) 액체스트림으로부터아세트산을회수하기위한방법및장치
CN109369419B (zh) 一种工业废液中分离三乙胺的工艺方法及装置
KR860000189B1 (ko) 요소, 암모니아, 이산화탄소를 함유한 묽은 수용액으로 부터 요소, 암모니아, 이산화탄소를 제거하는 방법
US4088660A (en) Method for the separation and recovery of furfural and organic volatile acids, such as acetic acid and formic acid, from the process of preparation of furfural
CN111328325B (zh) 生产环氧乙烷和乙二醇的方法
RU2235710C2 (ru) Способ получения высокочистого моноэтиленгликоля
TW202112721A (zh) 聚酯轉製可塑劑副產乙二醇的純化方法
EP1237638A2 (en) Method and apparatus for purifying low grade acetonitrile and other constituents from hazardous waste
US3493472A (en) Process and apparatus for the purification of formaldehyde by rectification with plural stage condenser-absorber zones
JPH01107805A (ja) 廃溶剤の精製回収法
US4333800A (en) Method for the recovery of easily evaporable components from hot gases
RU2785430C2 (ru) Способы производства этиленоксида и этиленгликоля
MXPA01002578A (en) Method for producing highly pure monoethylene glycol
CA1087130A (en) Method and apparatus for the recovery of easily evaporable components from hot gases
MXPA01002968A (en) Method for producing highly pure monoethylene glycol
CN113072427A (zh) 一种回收丙二醇醚和丙二醇的方法
RU2317970C2 (ru) Очистка 1,3-пропандиола путем перегонки
KR20030036185A (ko) 농축 질산 제조 방법 및 그 방법을 수행하기 위한 설비
UA5763U (uk) Спосіб очистки метанольної сировини для одержання формаліну