UA53668C2 - Інтердентальний очисник та спосіб його виробництва - Google Patents

Інтердентальний очисник та спосіб його виробництва Download PDF

Info

Publication number
UA53668C2
UA53668C2 UA99052714A UA99052714A UA53668C2 UA 53668 C2 UA53668 C2 UA 53668C2 UA 99052714 A UA99052714 A UA 99052714A UA 99052714 A UA99052714 A UA 99052714A UA 53668 C2 UA53668 C2 UA 53668C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
carrier
interdental cleaner
artificial material
outer layer
cleaner according
Prior art date
Application number
UA99052714A
Other languages
English (en)
Russian (ru)
Inventor
Георг Вайграух
Original Assignee
Коронет-Верке Гмбх
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Family has litigation
First worldwide family litigation filed litigation Critical https://patents.darts-ip.com/?family=7808762&utm_source=google_patent&utm_medium=platform_link&utm_campaign=public_patent_search&patent=UA53668(C2) "Global patent litigation dataset” by Darts-ip is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Application filed by Коронет-Верке Гмбх filed Critical Коронет-Верке Гмбх
Publication of UA53668C2 publication Critical patent/UA53668C2/uk

Links

Classifications

    • AHUMAN NECESSITIES
    • A61MEDICAL OR VETERINARY SCIENCE; HYGIENE
    • A61CDENTISTRY; APPARATUS OR METHODS FOR ORAL OR DENTAL HYGIENE
    • A61C15/00Devices for cleaning between the teeth
    • A61C15/02Toothpicks

Landscapes

  • Health & Medical Sciences (AREA)
  • Dentistry (AREA)
  • Epidemiology (AREA)
  • Life Sciences & Earth Sciences (AREA)
  • Animal Behavior & Ethology (AREA)
  • General Health & Medical Sciences (AREA)
  • Public Health (AREA)
  • Veterinary Medicine (AREA)
  • Brushes (AREA)
  • Injection Moulding Of Plastics Or The Like (AREA)
  • Laminated Bodies (AREA)

Abstract

Інтердентальний очисник використовується для забезпечення якісної очистки міжзубних проміжків і складається з продовгуватого, стрижнеподібного носія виконаного з першого штучного матеріалу, який в часткових зонах своєї поверхні перекритий, принаймні, внутрішнім або зовнішнім шаром з другого штучного матеріалу, що м'якший першого штучного матеріалу. При цьому внутрішній шар може бути розміщений в виїмці, утвореній в носії, і зафіксований в ній з кінематичним замиканням. Якщо перший штучний матеріал носія і/або другий штучний матеріал внутрішнього або зовнішнього шару містять одну або декілька присадок, то ефект очищення і догляду варіюється і оптимізується. Для виготовлення інтердентального очисника другий штучний матеріал внутрішнього або зовнішнього шару напилюється на перший штучний матеріал носія, причому носій і внутрішній або зовнішній шар можуть виготовлятись двокомпонентним способом за допомогою напилювання.

Description

Опис винаходу
Винахід стосується інтердентальних очисників або ж зубочисток, а також способів виготовлення відповідного 2 Інтердентального очисника або ж зубочистки.
Деякий час назад наука довела, що очистка міжзубних проміжків має велике значення в збереженні здорового прикусу і, зокрема, підтримуючого апарата зуба, оскільки захворювання ясен, а також захворювання підтримуючого апарата зуба, так званий пародонтоз, в більшості випадків виходить з міжзубних проміжків. Серед причин захворювань при цьому вирішальну роль грає недостатня очистка міжзубних проміжків, причому при 70 відсутності очистки міжзубних проміжків це може привести до процесів розпаду кісткової тканини.
Виявилось, що міжзубні проміжки не можуть бути в достатній мірі вичищені з допомогою ручної або електричної зубної щітки. Так що необхідно застосовувати спеціальні очисні засоби. Відомі з давніх часів прочищуючі нитки, наприклад, зубна шовкова нитка, які через досить складне застосування, свою відносну незначну ефективність і через ризик, зв'язаний з неправильним використанням, не досягли визнання. 19 Для очистки міжзубних проміжків сьогодні звичайно застосовуються поряд з названими вище зубними прочищаючими нитками також міжзубні прочищаючі засоби в формі міжзубних щіток або зубочисток, причому, останні находять застосування, зокрема, для очистки злегка відкритого міжзубного проміжку між кріпленням зубного протеза і в зоні борозни. Відомі різні форми виконання зубочисток. Виконані з дерева зубочистки служать, в основному, для видалення залишків їжі з міжзубних проміжків. При цьому вони можуть мати круглий або трикутний поперечний переріз. Круглі, загострені на кінці дерев'яні зубочистки придатні, зокрема, для очистки карманів. Зони точок контакту зубів не можуть бути очищені з допомогою дерев'яної зубочистки. Так що в результаті тут має місце небезпека утворення карієсу.
Далі недоліком зубочисток є те, що вони з-за своєї відносно незначної згинальної жорсткості повинні мати поперечний переріз або ж діаметр серцевини більший ніж щілини злегка відкритого міжзубного проміжку, так що с вони не можуть проникнути в зони, які мають тісний поперечний переріз міжзубного проміжку. Ге)
З опису винаходу ЕР 0 277 156 В1, МО 87/06452 і ЕР 0 202 296 В1 уже відомий інтердентальний очисник в формі зубочистки, що має носій з штучного матеріалу або металу, який для підвищення очисної дії, принаймні, в окремих зонах забезпечений короткими полімерними волокнами. Розміри зубочистки можуть при цьому вибиратись таким чином, що можна виконувати також і щадячу чистку тісних міжзубних проміжків. Однак со виявилось, що полімерні волокна зафіксовані на носію з недостатньою зносостійкістю, так що при використанні «о вони можуть відшаровуватись, що в свою чергу досить неприємно сприймається користувачем. Крім того, недолік в тому, що додатково нанесені волокна утворюють суттєвий шар і роблять зубочистку надто товстою. о
Зубочистки, які не мають волокон, мають все-таки суттєво меншу очисну дію в порівнянні з названими со зубочистками. Але зубочистки з волокнами після використання лише частково очищаються від залишків їжі або 3о крові, які застряють в волокнах, по цій причині їх можна використовувати, як правило, лише один раз. о
Відповідно з ЕР 0277 156 В1 передбачається забезпечення волокон очисними і/ або дезінфікуючими засобами. Вони, однак, мають лише короткочасну дію, оскільки волокна мають відносно велику поверхню при незначному об'ємі, так що введені засоби протягом найкоротшого часу мігрують з внутрішньої зони розпушених « волокон до їх поверхні і там зчищаються або вимиваються. З
З викладеного опису до неакцептованої європейської заявки - ЕР - А -О 161 057 - якщо походити з с викладеного в обмежувальній частині пунктів 1 і 21 формули винаходу, відомий інтердентальний очисник, який з» має стрижнеподібний носій з першого штучного матеріалу. На носій нанесено покриття з другого штучного матеріалу, який з зовнішнього боку утворює гладку поверхню. На одному своєму кінці інтердентальний очисник забезпечений звуженим гострим кінцем, в той час як покриття виконано звуженим в напрямку до цього кінця, в 49 носій в своїй граничній області, розташованій на цьому кінці, припаюється. Цей процес дуже дорого коштує, в і-й результаті чого виготовлення інтердентального очисника є відносно дорогим. со В основу винаходу покладена задача створення інтердентального очисника, зокрема, зубочистки, яку можна виготовляти швидко і без великих витрат.
Ме Крім того, необхідно створити і відповідний спосіб.
Ге»! 20 Відносно інтердентального очисника, то задача вирішується з допомогою відмітних ознак пункту 1 формули винаходу. Інтердентальний очисник має продовгуватий, стрижнеподібний носій з першого штучного матеріалу, со який в окремих зонах своєї поверхні перекритий, принаймні, внутрішнім або зовнішнім шаром з другого штучного матеріалу, що м'якший першого штучного матеріалу. При цьому другий штучний матеріал внутрішнього або зовнішнього шару складається з термопластичного еластомеру і нанесений на перший штучний матеріал 25 Методом напилювання. Таким способом створюється інтердентальний очисник, при якому з одного боку,
ГФ) визначена жорсткість, а, з другого боку , визначена очисна дія різних компонентів або деталей, так що кожна компонента може бути оптимально орієнтована на свою функцію. о Жорсткість інтердентального очисника визначається в основному продовгуватим стрижнеподібним носієм, який складається з першого штучного матеріалу. Як штучні матеріали для носія можуть використовуватись, 60 переважним чином, поліаміди, поліолефіни (наприклад, РР|РЕ гомополімери (сополімер), поліацеталі (наприклад, РОМ), поліестери (наприклад, частково кристалічні форми, такі як РЕТР, РВТР, І СР або аморфні форми, такі як РОС), фторполімери (наприклад, РТЕЕ), поліфеніленсульфіди (наприклад, РРБ), поліефіркетони (наприклад, РЕЕК), сірчані полімери (наприклад, РИ, РЕБУ), стирольні полімери (наприклад, Р5, ЗВ), полімерні композиції (наприклад РРО), поліуретани (наприклад РОК), поліакрилати (наприклад, РММА), поліаміди бо (наприклад, РЕЇ, РАЇ), а також комбінації названих матеріалів. При необхідності ці матеріали можуть бути забезпечені також активним наповнювачем з швидко або повільно тверднучого скловолокна. Виявилось, що можна створити носій, який незважаючи на відносно незначні розміри є як досить жорстким, так і гнучким, в результаті чого можна запобігти пошкодженню слизової оболонки.
Очисна дія визначається в інтердентальному очиснику в основному за рахунок внутрішнього або зовнішнього шару. Якщо очищаюча компонента виконана в вигляді зовнішнього шару на носію, то вона має таку невелику товщину і таку плоску форму, що вона несуттєво збільшує розміри і, зокрема, товщину носія. Однак, переважним чином треба передбачити, щоб очищаюча компонента була запресована в носій в вигляді внутрішнього шару.
Для цієї мети на поверхні носія може бути виконана, принаймні, переважним чином одна виїмка, яка має більшу 7/0 площину, в яку розміщують другий штучний матеріал внутрішнього шару. Таким чином досягається положення, коли є достатня кількість другого штучного матеріалу, і при цьому розміри інтердентального очисника не дуже збільшуються.
Згідно можливої форми виконання винаходу передбачається, що другий штучний матеріал внутрішнього шару точно заповнює виїмку, не виступаючи з неї. Таким чином, внутрішній шар повторює контур носія, а розміри 7/5 Інтердентального очисника співпадають з розмірами носія.
Для того, щоб забезпечити положення, коли другий очищаючий штучний матеріал зовнішнього або внутрішнього шару стикається з зоною міжзубного проміжку, що очищується, як альтернатива може бути передбачений виступ матеріалу за межі носія, що, наприклад, може бути досягнуто за рахунок того, що внутрішній і зовнішній шари мають, принаймні, на одному боці випуклість. Як альтернатива може бути 2о передбачено виступ матеріалу за межі носія, що, наприклад, може бути досягнуто за рахунок того, що внутрішній і зовнішній шари мають, принаймні, на одному боці випуклість. Як альтернатива або доповнення на поверхні зовнішнього або внутрішнього шару може бути виконано структурування, яке підвищує ефект очистки і додатково виявляє масажну дію.
Щоб усунути гострі кромки і виходячу з цього при визначених обставинах проблему застрявання с ов інтердентального очисника, в іншій формі виконання винаходу передбачений поступовий перехід поверхні внутрішнього або зовнішнього шару в сусідню зону поверхні носія. і)
Оскільки внутрішній або зовнішній шари не повинні сприяти жорсткості інтердентального очисника, то його штучний матеріал може бути дуже м'яким і, зокрема, може бути виконаним м'яко-еластичним, в результаті чого досягається щадячий ефект очистки міжзубного проміжку. Крім того, таким чином досягається легке входження в со зо тісні проміжки, підвищений тиск притиснення з хорошим ефектом очистки, а також просте видалення навіть при застряванні між зубами. Як другий штучний матеріал для внутрішнього і зовнішнього шару застосовується тому ісе) термопластичний еластомер або комбінація з штучних матеріалів. Ге
Підвищена шорсткість поверхні термопластичного матеріалу виявляє кращу очисну дію при збереженні гарантій щадячої дії на м'яку тканину зуба (дентин), присутню в міжзубному проміжку, а також на ясна, ме) з5 причому, очисна дія підтримується ефектом тертя, який виникає в випадку використання еластомерів ю (поверхневе знімання матеріалу при терті).
Як перший штучний матеріал носія, так і другий штучний матеріал внутрішнього або зовнішнього шару можуть мати одну або декілька присадок. При цьому мова може йти, наприклад, про матеріали-наповнювачі, які підтримують ефект очистки, таких як абразивні або неабразивні волокна (наприклад з РРБ), мінерали або « аморфно-молоті силіконові абразивні матеріали або ж ароматичні речовини, припустимі, якпродукти харчування пт) с з точки зору їх безпечності. Крім того, в суміш можуть вводитись медичні компоненти, як, наприклад, фтор, ксилід, антибактеріальні добавки, речовини, видаляючі зубний камінь (Маг), речовини або антибіотики, ;» запобігаючі утворенню бляшок. На основі малого співвідношення між поверхнею та об'ємом між внутрішнім і зовнішнім шаром, що реалізується згідно винаходу, забезпечується положення, коли через довгий проміжок часу фракції присадок внаслідок міграції повторно збагачуються і при використанні інтердентального очисника або с зубочистки видаляються. Таким чином забезпечується тривала дія.
Форма поперечного перерізу носія може бути будь-якою, зокрема, овальною, круглою, трикутною або о притупленою. При цьому треба звернути увагу на те, що форма поперечного перерізу, зокрема, на ділянках б інтердентального очисника, які проникають в міжзубний простір, вибирається таким чином, що очистка також і 5р вузьких міжзубних проміжків стає безпечною. Збільшення площі поперечного перерізу, що починається від вістря
Ме. носія, повинне вибиратись відповідним чином В поздовжньому напрямку тримач може проходити або прямо, с утворюючи кут на своїй загостреній ділянці, або може заокруглюватись. Також і форма поперечного перерізу внутрішнього або зовнішнього шару може вибиратись в основному будь-якою, причому і тут знаходять своє застосування , зокрема, овальні, круглі, притуплені або трикутні форми.
Внутрішній або зовнішній шар повинен фіксуватись на носію, переважним чином, з кінематичним замиканням.
Оскільки внутрішній або зовнішній шар виконаний з штучного матеріалу, то він може наноситись на носій
Ф) напилюванням і підхвачувати або пронизувати підрізи і/або отвори, що утворились на носію. Виявилось, що ка таким чином може бути досягнута тривала фіксація другого штучного матеріалу на носію, причому, стає можливою також додаткова стерилізація інтердентального очисника. 60 Додатково може бути передбачено, що напилений другий штучний матеріал внутрішнього або зовнішнього шару зварений з першим штучним матеріалом носія, в результаті чого досягається краще з'єднання між матеріалами. Як зварна комбінація матеріалів для носія і внутрішнього і зовнішнього шару зараховуються, наприклад: РР з термопластичним еластомером (ТРЕ) на основі ЕРОМ або ЕВ5; полістирол з ТРЕ на основі
ЗЕВ5; РР або РЕ або поліамід з йономером або складним ефіром акрилової кислоти. 65 Для полегшення введення інтердентального очисника в міжзубний проміжок він і, таким чином, також і носій повинні звужуватись в напрямку до переднього кінця При цьому передній кінець може бути загостреним або заокругленим.
Внутрішній або зовнішній шар може простягатися на носію аж до його переднього кінця. Особливою перевагою є те, що внутрішній або зовнішній шар відсунутий від переднього кінця носія. Таким способом з першого матеріалу носія може утворюватись особливо тонкий або стійкий гострий кінець, який полегшує введення в міжзубний проміжок.
Для того, щоб полегшити користувачу маніпулювання, і, зокрема, захоплення інтердентального очисника, носій на своєму задньому кінці повинен мати ділянку захоплення з досить широкою поверхнею захоплення
Ділянка захоплення може бути виконана заодно з носієм, але як альтернатива можливе також виконання ділянки /о захоплення як окремої деталі, на яку може прикріплюватись носій з можливістю знімання. Таким чином, ділянка захоплення може бути використана повторно і при необхідності оснащена інтердентальним очисником.
Зісковзування пальців користувача з ділянки захоплення інтердентального очисника можна запобігти, якщо забезпечити ділянку захоплення структурним утворенням, що допомагає при захопленні. Структурне утворення складається, переважним чином, з м'якого штучного матеріалу, для чого, зокрема, може застосовуватись другий 7/5 Штучний матеріал внутрішнього або зовнішнього шару, який при створенні внутрішнього або зовнішнього шару також наноситься і, зокрема, напилюванням на ділянку захоплення.
Додатково стає можливим використовувати структурне утворення на ділянці захоплення як носія інформації, наприклад, про виготовлювача, назву продукту або властивості продукту.
В способі вказана вище задача вирішується тим, що другий штучний матеріал внутрішнього або зовнішнього 2о шару є термопластичним еластомером, і напилюється на перший штучний матеріал носія. Таким чином має місце використання двокомпонентного способу, при якому опирання і позиціювання відносно тонкого утворюючого носій ядра може відбуватись за рахунок внутрішнього або зовнішнього шару, що утворює другу компоненту, з метою запобігання прогинання носія. Для опирання носія можуть використовуватись стопорні елементи, стопорні штифти, які проходять крізь другий штучний матеріал внутрішнього або зовнішнього шару, сч ов так що в ньому залишаються отвори, прорізи або проломи, які підвищують деформованість внутрішнього або зовнішнього шару і утворюють додаткові очищаючі грані. При необхідності другий штучний матеріал і) внутрішнього або зовнішнього шару, що наноситься шляхом напилювання, може з'єднуватись з допомогою зварення також з першим штучним матеріалом носія під час процесу напилювання.
Інші подробиці і ознаки винаходу видно з наступного опису прикладів виконання з посиланням на додані со зо креслення. На них показано: на фіг.1а - носій перед нанесенням внутрішнього шару; ісе) на фіг.1в - інтердентальний очисник згідно першого прикладу виконання винаходу на виді збоку; Ге на фіг.1с - вигляд зверху на інтердентальний очисник згідно фіг.1 в; на фіг.14- переріз І -І на фіг. 1 в; ме) на фіг. Те - переріз Ії - ІІ на фіг. 1 в; ю на фіг. 2а, 2в - інтердентальний очисник згідно другого прикладу виконання на виді збоку і виді зверху; на фіг.За, Зв - інтердентальний очисник згідно третього прикладу виконання на виді збоку і виді зверху; на фіг.4а, 4в - інтердентальний очисник згідно четвертого прикладу виконання на виді збоку і виді зверху; на фіг.б5а, 5в - інтердентальний очисник згідно п'ятого прикладу виконання на виді збоку і на виді зверху; « на фіг.ба, бв - інтердентальний очисник згідно шостого прикладу виконання на виді збоку і на виді зверху; з с на фіг.7а, 7в - інтердентальний очисник згідно сьомого прикладу виконання на виді збоку і на виді зверху; . на фіг.ва, 8в - інтердентальний очисник згідно восьмого прикладу виконання на виді збоку і на виді зверху; и? на фіг.9 а, Ов - інтердентальний очисник згідно дев'ятого прикладу виконання на виді збоку і на виді зверху; на фіг.10а, 1Ов - інтердентальний очисник згідно десятого прикладу виконання на виді збоку і на виді зверху; на фіг.11 - інтердентальний очисник з декількох очисників, виконаний як комплект. с На фігурах та - Те показаний повздовжній, стрижнеподібний носій 11, виконаний з жорсткого першого штучного матеріалу, який конусоподібне звужується в повздовжньому напрямку в напрямку до переднього кінця і 15, як відносно своєї висоти, так і відносно своєї товщини, а на передньому кінці 15 заокруглюється. Носій 11
Ге» має витягнутий в довжину овальний поперечний переріз, як, зокрема, показано на фіг. Ід. На своєму 5р протилежному кінці носій 11 має розширення, що служить як ділянка 12 захоплення.
Ме, На визначеній відстані від переднього кінця 15 на носію 11 розташована зона зі зменшеними розмірами, так с що утворюється окружна виїмка 13. Для утворення інтердентального очисника 10, представленого на фіг.1в і 1с виїмка 13 заповнюється внутрішнім шаром 14, що складається з другого штучного матеріалу, таким чином, що між носієм 11 і внутрішнім шаром 14 з усіх боків досягається безперервний перехід без уступів або кромок.
Другий штучний матеріал внутрішнього шару 14 м'якший, ніж перший штучний матеріал носія 11 і спеціально пристосований для одержання найкращого ефекту очистки, при необхідності з допомогою відповідних присадок.
Ф) На фіг.Ле показано, що внутрішній шар 14 повністю охоплює носій 11 в зоні виїмки 13 і, таким чином ка надійніше утримується на ньому.
Представлений на фіг.2а і 2в другий приклад виконання має ту ж принципову структуру, що і інтердентальний бо очисник згідно першого прикладу виконання і відрізняється від нього тим, що передній кінець 15 носія 11 злегка зігнутий під кутом, для того, щоб його можна було легше вводити в міжзубний проміжок. Крім того, на ділянку 12 захоплення нанесено структурне утворення 16, виконане з другого штучного матеріалу внутрішнього шару 14 і служить як допоміжне захоплення при використанні інтердентального очисника 10.
В обох названих вище прикладах виконання ділянка 12 захоплення виконана як одно ціле з носієм 11. 65 Приклад виконання, представлений на фіг.За і Зв, показує підлягаючу повторному використанню ділянку 17 захоплення, до якої з можливістю роз'єднання приєднується, зокрема, надівається або фіксується носій 11 за допомогою засобу не показаного на кресленні. Після одноразового або багаторазового використання інтердентального очисника 10 ділянка 17 захоплення може бути укомплектована новим носієм 11.
Також і представлений на фіг.4а і 4в інтердентальний очисник 10 має принципову конструкцію згідно першого прикладу виконання , причому, тут носій 11 на передньому кінці 15 загострений. Крім того, внутрішній шар 14 збоку виходить за межі контуру носія 11 і утворює на протилежних сторонах відповідно випуклість 14 а, в результаті чого забезпечується контакт внутрішнього шару 14 з поверхнями, що очищуються при введенні інтердентального очисника 10.
Представлений на фіг.5а і 5в інтердентальний очисник схожий в основному на очисник 10 згідно фіг.4а і 4в, 7/0 при цьому, однак, внутрішній шар 14 простягається впритул до переднього кінця 15 носія 11 і повністю охоплює цей шар. Внутрішній шар 14 утримується при цьому на носію 11 з кінематичним замиканням, яке не показано, наприклад, з допомогою підрізів або отворів.
Також і приклад виконання інтердентального очисника 10 згідно фіг.ба і бв схожий в основному на приклад, зображений на фіг.4а і 4в, однак, при цьому на зовнішній поверхні внутрішнього шару 14 виконано структуроване /5 утворення в формі випуклостей 14 в, виконаних зі зміщенням, і які мають форму крапок або стовщень, котрі розподілені по всьому периметру. Структуроване утворення підвищує ефект очищення і одночасно створює ефект масажу. Як альтернатива структуроване утворення може утворюватись безліччю розташованих одне за одним в повздовжньому напрямку носія 11, виступаючих кілець, які простягаються по всьому периметру або лише на частині периметра і на відстані одне від одного.
В той час як у представленого на фіг.ба і бв інтердентального очисника 10 поверхня внутрішнього шару має рельєф, представлений на фіг.7а і 7в інтердентальний очисник 10 має безліч кільцеподібних внутрішніх шарів 18. Носій 11 має кільцеподібні виїмки, розташовані одна за одною в своєму повздовжньому напрямку, в які відповідним чином запресовується внутрішній шар 18 з м'якого другого штучного матеріалу. При введенні інтердентального очисника 10 в міжзубний проміжок, що очищується відбувається постійне чергування сч ов ВНнутрішнього шару 18 і прилягаючої до нього зони 11 носія. Внутрішні шари 18 виступають за межі поверхні носія 11 на незначну величину, в результаті чого підвищується очищаючий і масажний ефект. і)
За варіантом названого вище приклада виконання в інтердентальному очиснику відповідно до фіг.ва і 8в передбачено безліч внутрішніх шарів 18, що проходять в повздовжньому напрямку носія 11, які переважним чином рівномірно розподіляються по периметру носія 11. со зо На фіг.да і в зображений інтердентальний очисник 10, який має розташовану посередині ділянку 12 захоплення і може вводитись в міжзубний проміжок на вибір одним з двох кінців. По обидва боки ділянки 12 со захоплення вказаним чином розміщений внутрішній шар 14. Оскільки інтердентальний очисник 10 може Ге вводитись користувачем в міжзубний проміжок на вибір одним або другим кінцем, то можуть застосовуватись внутрішні шари 14 з різних матеріалів і/або з різними присадками. ме)
Представлений на фіг.10а і 10в інтердентальний очисник відрізняється від прикладу виконання, приведеного ю на фіг.7а і 7в, тим, що кільцеподібні шари 18, що простягаються по периметру додатково забезпечені зовнішнім структурним утворенням в формі стовщень 21.
Інтердентальні очисники можуть відповідно продаватися одиничними екземплярами, але можливо також об'єднувати представленим на фіг.11 способом безліч інтердентальних очисників 10 в один комплект 20. При « цьому інтердентальні очисники 10 розташовуються поряд один з одним на одній осі, причому, їх частини 12 з с захоплення, з'єднуються одна з одною перемичками, що легко руйнуються. . Якщо користувачу потрібний один інтердентальний очисник 10, то він звільняє розташований зовні и?» інтердентальний очисник 10 з комплекту, ламаючи перегородки 19, в результаті чого інтердентальний очисник відділяється і може бути використаний. іні

Claims (23)

  1. Формула винаходу ФО 1. Інтердентальний очисник (10), що має продовгуватий стрижнеподібний носій (11) з першого штучного матеріалу, який, принаймні, в часткових зонах своєї поверхні перекритий внутрішнім або зовнішнім шаром (14, (2) 18) з другого штучного матеріалу, який відрізняється тим, що другий штучний матеріал внутрішнього або со зовнішнього шару (14, 18), що м'якший за перший штучний матеріал, складається з термопластичного еластомеру і нанесений на перший штучний матеріал носія (11) методом напилювання.
  2. 2. Інтердентальний очисник за п. 1, який відрізняється тим, що перший штучний матеріал носія (11) підсилений волокном.
  3. 3. Інтердентальний очисник за п. 1 або 2, який відрізняється тим, що другий штучний матеріал напиленого (Ф) внутрішнього або зовнішнього шару (14, 18) зварюють з першим штучним матеріалом носія (11). ГІ
  4. 4. Інтердентальний очисник за одним з пп. 1-3, який відрізняється тим, що поверхня внутрішнього або зовнішнього шару (14, 18) плавно переходить в сусідні зони поверхні носія (11). во
  5. 5. Інтердентальний очисник за одним з пп. 1-4, який відрізняється тим, що внутрішній або зовнішній шар (14, 18) повторює контур носія (11).
  6. 6. Інтердентальний очисник за одним з пп. 1-5, який відрізняється тим, що внутрішній або зовнішній шар (14, 18), принаймні, на одному боці має випуклість (14а).
  7. 7. Інстердентальний очисник за одним з пп. 1-6, який відрізняється тим, що внутрішній (14) шар розміщений у 65 виїмці (13), виконаній в носії (11).
  8. 8. Інтердентальний очисник за одним з пп. 1-7, який відрізняється тим, що внутрішній або зовнішній шар
    (14, 18) фіксується на носії (11) з кінематичним замиканням.
  9. 9. Інтердентальний очисник за одним з пп. 1-8, який відрізняється тим, що носій (11) має отвори і/або підтримуючі ззаду підрізи, через які проникає другий штучний матеріал внутрішнього або зовнішнього шару (14, 518).
  10. 10. Інтердентальний очисник за одним з пп. 1-9, який відрізняється тим, що носій (11) звужується за напрямком до свого переднього кінця (15).
  11. 11. Інтердентальний очисник за п. 10, який відрізняється тим, що носій (11) в зоні свого переднього кінця загострений. 70
  12. 12. Інтердентальний очисник за одним з пп. 1-11, який відрізняється тим, що внутрішній або зовнішній шар (14, 18) відсунутий назад від переднього кінця (15) носія (11).
  13. 13. Інтердентальний очисник за одним з пп. 1-11, який відрізняється тим, що внутрішній або зовнішній шар (14, 18) простягається до переднього кінця носія (11).
  14. 14. Інтердентальний очисник за одним з пп. 1-13, який відрізняється тим, що внутрішній або зовнішній шар 7/5 4) на своїй поверхні має структуровані утворення (148, 14е).
  15. 15. Інтердентальний очисник за п. 14, який відрізняється тим, що структуровані утворення виконані у вигляді стовщень або щітки.
  16. 16. Інтердентальний очисник за одним з пп. 1-15, який відрізняється тим, що носій (11) на своєму задньому кінці має ділянку (12) захоплення.
  17. 17. Інтердентальний очисник за одним з пп. 1-15, який відрізняється тим, що ділянка (17) захоплення виконана з можливістю кріплення на носії (11) знімним способом.
  18. 18. Інтердентальний очисник за одним з пп. 1-17, який відрізняється тим, що перший штучний матеріал носія (11) і/або другий штучний матеріал внутрішнього або зовнішнього шару (14, 18) містить одну або декілька присадок. с
  19. 19. Інтердентальний очисник за одним з пп. 1-18, який відрізняється тим, що ділянка (12, 17) захоплення забезпечена структурованим утворенням (16), яке служить як допоміжний засіб для захоплення і/або як носій і) інформації.
  20. 20. Інтердентальний очисник за п. 19, який відрізняється тим, що структуроване утворення (16) складається з другого штучного матеріалу. со зо
  21. 21. Спосіб виготовлення інтердентального очисника, зокрема зубочистки, яка має продовгуватий стрижнеподібний носій (11) з першого штучного матеріалу, який, принаймні, в часткових зонах своїх поверхонь ісе) перекривають внутрішнім або зовнішнім шаром (14, 18) з другого штучного матеріалу, який відрізняється тим, Ге що другий штучний матеріал внутрішнього або зовнішнього шару (14, 18) наносять на перший штучний матеріал носія (11) методом напилювання термопластичного еластомеру. ме)
  22. 22. Спосіб за п. 21, який відрізняється тим, що другий нанесений напилюванням штучний матеріал ю внутрішнього або зовнішнього шару (14, 18) з'єднують зварюванням з першим штучним матеріалом носія (11) під час процесу напилювання.
  23. 23. Спосіб за п. 21 або 22, який відрізняється тим, що носій (11) при нанесенні другого штучного матеріалу внутрішнього або зовнішнього шару фіксують з допомогою фіксуючих елементів, що проходять крізь них. « - с ;» 1 (95) (22) б 50 ІЧ е) Ф) іме) 60 б5
UA99052714A 1996-10-15 1997-09-18 Інтердентальний очисник та спосіб його виробництва UA53668C2 (uk)

Applications Claiming Priority (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
DE19642431A DE19642431A1 (de) 1996-10-15 1996-10-15 Interdentalreiniger und Verfahren zu seiner Herstellung
PCT/EP1997/005118 WO1998016169A1 (de) 1996-10-15 1997-09-18 Interdentalreiniger und verfahren zu seiner herstellung

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA53668C2 true UA53668C2 (uk) 2003-02-17

Family

ID=7808762

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UA99052714A UA53668C2 (uk) 1996-10-15 1997-09-18 Інтердентальний очисник та спосіб його виробництва

Country Status (25)

Country Link
US (1) US6158444A (uk)
EP (1) EP0932371B1 (uk)
JP (1) JP2001506514A (uk)
KR (1) KR100545937B1 (uk)
CN (1) CN1103205C (uk)
AR (1) AR009588A1 (uk)
AT (1) ATE209878T1 (uk)
AU (1) AU721972B2 (uk)
BR (1) BR9713318A (uk)
CA (1) CA2267859C (uk)
CZ (1) CZ291881B6 (uk)
DE (2) DE19642431A1 (uk)
EA (1) EA001621B1 (uk)
ES (1) ES2168611T3 (uk)
HK (1) HK1022413A1 (uk)
HU (1) HU221790B1 (uk)
ID (1) ID18531A (uk)
IN (1) IN191397B (uk)
NO (1) NO324335B1 (uk)
PL (1) PL185921B1 (uk)
PT (1) PT932371E (uk)
TW (1) TW347317B (uk)
UA (1) UA53668C2 (uk)
WO (1) WO1998016169A1 (uk)
ZA (1) ZA979007B (uk)

Families Citing this family (88)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
DE19918242C2 (de) * 1999-04-22 2001-05-23 Robert Prager Stand der Technik bei Ohrwattestäbchen und Hospitalstäbchen
US20020172921A1 (en) * 2001-05-15 2002-11-21 Steven Jensen Fiber tipped dental substance applicator
DE50306892D1 (de) * 2002-07-23 2007-05-10 Kerrhawe Sa Bürste zur zahnärztlichen Behandlung
US8240937B2 (en) 2002-09-05 2012-08-14 Colgate-Palmolive Company Oral care implement with bead retention
US7331731B2 (en) 2002-09-05 2008-02-19 Colgate-Palmolive Company Oral care toothbrush
US7478959B2 (en) 2002-09-05 2009-01-20 Colgate-Palmolive Company Oral care toothbrush
JP4236571B2 (ja) * 2002-12-20 2009-03-11 花王株式会社 歯間清掃用具及びその成形方法
WO2005110270A1 (fr) 2004-05-18 2005-11-24 Viktor Ivanovich Izmaylov Cure-dent
EP1773155A4 (en) * 2004-07-23 2014-03-12 Kazem Vafaeian TOOTHBRUSH DEVICE (NEKA BRUSH)
US20060254609A1 (en) * 2005-05-10 2006-11-16 Kung-Pao Kuo Interdental brushes
DE102005026268B4 (de) * 2005-06-08 2022-03-03 Synpart Ag Zahnzwischenraumreiniger sowie Verfahren zu dessen Herstellung
US20070204877A1 (en) * 2006-03-01 2007-09-06 Dolan John W Dental floss and method of making same
US7424952B2 (en) * 2006-08-02 2008-09-16 Staino, Llc Interdental brush package
US20080127992A1 (en) * 2006-11-30 2008-06-05 Leonard Pinchuk Array of Dental Flossers Coupled to Each Other by Frangible Links
US20080149134A1 (en) * 2006-12-22 2008-06-26 Ranir, Llc Dental floss holder
WO2009001363A2 (en) * 2007-06-28 2008-12-31 Erez Benn Kazes Flossing device
EP2052695B1 (de) * 2007-10-24 2010-05-12 Trisa Holding AG Interdentales Zahnreinigungsgerät
KR200441684Y1 (ko) * 2008-01-29 2008-09-01 최증준 이쑤시개
US8459892B2 (en) 2008-06-25 2013-06-11 Colgate-Palmolive Company Oral care implement
US8282298B2 (en) 2008-06-26 2012-10-09 Colgate-Palmolive Company Oral care implement
CA2731639C (en) * 2008-07-29 2015-06-02 Sunstar Americas, Inc. Interdental cleaners and methods for making same
KR100997584B1 (ko) * 2008-12-05 2010-11-30 이희재 스케일링 기능을 가지는 이쑤시개
TWM362682U (en) * 2009-04-23 2009-08-11 Victoria Cosmetic Co Ltd Structure of toothpick
US20100326463A1 (en) * 2009-06-26 2010-12-30 Acumen Co., Ltd. Dental floss pick
US20110014584A1 (en) * 2009-07-17 2011-01-20 Revive Personal Products Oral hygiene device and method thereof
USD632484S1 (en) 2009-12-18 2011-02-15 Eduardo Jimenez Toothbrush handle with tissue cleaner
US8549691B2 (en) * 2009-12-18 2013-10-08 Colgate-Palmolive Company Oral care implement having multi-component handle
USD675830S1 (en) 2009-12-18 2013-02-12 Colgate-Palmolive Company Toothbrush
USD654270S1 (en) 2009-12-18 2012-02-21 Colgate-Palmolive Company Toothbrush handle
USD654696S1 (en) 2009-12-18 2012-02-28 Colgate-Palmolive Company Toothbrush handle with tissue cleaner
USD654695S1 (en) 2009-12-18 2012-02-28 Colgate-Palmolive Company Toothbrush
TWI462709B (zh) 2010-03-31 2014-12-01 Colgate Palmolive Co 可快速釋放味道的口腔保健用具
KR101657575B1 (ko) * 2010-04-30 2016-09-20 주식회사 엘지생활건강 치간 세정부재 및 이의 제조방법
CN105495987A (zh) 2011-01-04 2016-04-20 特里萨控股股份公司 具有被注塑成型的刷毛的牙刷以及其制造的方法和设备
DE102011011323A1 (de) 2011-02-16 2012-08-16 Interbros Gmbh Mund- oder Zahnreinigungsgerät
DE102011101391A1 (de) 2011-05-13 2012-11-15 Interbros Gmbh Interdentalreiniger
SG11201407742VA (en) * 2012-05-24 2015-01-29 Sunstar Suisse Sa Method for manufacturing an interdental cleaning tool and the interdental cleaning tool
EP4098147A1 (de) 2012-07-02 2022-12-07 Trisa Holding AG Interdentalbürste
DE102012015664A1 (de) 2012-08-09 2014-02-13 Interbros Gmbh Interdental-Reiniger
DE102012015663A1 (de) 2012-08-09 2014-05-15 Interbros Gmbh Interdental-Reiniger
DE102012018870A1 (de) 2012-09-25 2014-04-17 M + C Schiffer Gmbh Interdental-Reinigungselement
DE102012025039B4 (de) 2012-12-20 2015-02-19 Zahoransky Formenbau Gmbh Verfahren zur Herstellung von Spritzgießteilen in Zwei-Komponenten-Spritzgießtechnik sowie Spritzgießteil
ITTO20130060U1 (it) * 2013-04-11 2014-10-12 Spada Forniture Di Spada Giuseppe Dispositivo di pulizia dentale.
USD743565S1 (en) 2013-06-17 2015-11-17 Ranir, Llc Nasal dilator
DE102013010782A1 (de) 2013-06-28 2014-12-31 Interbros Gmbh Interdentalreiniger und Verfahren zu seiner Herstellung
US9603685B2 (en) 2013-09-09 2017-03-28 LeedTech Resources Company, LLC Method of manufacturing an interdental cleaner
EP2853698B1 (en) * 2013-09-27 2016-06-01 Aktiebolaget SKF Cam follower, injection pump and valve actuator comprising such a cam follower and manufacturing method
EP2829253B1 (en) * 2014-03-06 2016-10-12 Tepe Munhygienprodukter AB Interdental cleaner
USD752221S1 (en) 2014-03-07 2016-03-22 Joannia M. Trottier Interdental cleaning apparatus
US20170105821A1 (en) * 2014-03-27 2017-04-20 Sunstar Suisse Sa Interdental cleaning tool and method for manufacturing same
DE102014011405A1 (de) 2014-08-06 2016-02-11 Interbros Gmbh lnterdentalreiniger und Verfahren zu seiner Herstellung
USD764104S1 (en) 2014-10-27 2016-08-16 Tepe Munhygienprodukter Ab Interdental cleaner
USD764103S1 (en) 2014-10-27 2016-08-16 Tepe Munhygienprodukter Ab Interdental cleaner
EP3219290B1 (en) 2014-11-11 2022-01-12 Sunstar Suisse SA Production method for interdental cleaning tool
DE102014017257A1 (de) 2014-11-24 2016-05-25 Interbros Gmbh Verfahren und Vorrichtung zur Herstellung eines Interdentalreinigers
USD767900S1 (en) 2015-03-03 2016-10-04 LeedTech Resources Company, LLC Interdental brush
US20160278894A1 (en) * 2015-03-27 2016-09-29 Meng Xu Multi-function flosser
US9681927B2 (en) * 2015-05-13 2017-06-20 Joe Garbo Dental cleaning tool and method
JP6596946B2 (ja) * 2015-06-08 2019-10-30 サンスター スイス エスエー 歯間清掃具及びその製造方法
JP6547829B2 (ja) 2015-06-08 2019-07-24 サンスター スイス エスエー 歯間清掃具
JP2017077304A (ja) * 2015-10-19 2017-04-27 小林製薬株式会社 歯間清掃具
CH711664A2 (de) * 2015-10-20 2017-04-28 Pecoraro Jlena Reinigungs- und Desinfektionsstab für gestochene Hautlöcher zum Einsetzen und Tragen von Schmuck und Piercings.
JP6925776B2 (ja) * 2015-12-18 2021-08-25 小林製薬株式会社 歯間清掃具
JP2017108998A (ja) * 2015-12-18 2017-06-22 小林製薬株式会社 歯間清掃具
JP2017109019A (ja) * 2015-12-18 2017-06-22 小林製薬株式会社 歯間清掃具
JP6281586B2 (ja) * 2016-03-07 2018-02-21 サンスター株式会社 歯間清掃具
JP6292246B2 (ja) * 2016-03-07 2018-03-14 サンスター株式会社 歯間清掃具
JP6812124B2 (ja) * 2016-03-30 2021-01-13 小林製薬株式会社 歯間清掃具群
DE102016005012A1 (de) 2016-04-26 2017-10-26 Interbros Gmbh Interdentalreiniger
DE102016007658A1 (de) * 2016-06-23 2017-12-28 Interbros Gmbh Interdental-Reiniger
JP1589205S (uk) * 2016-07-14 2017-10-23
USD837376S1 (en) 2016-12-15 2019-01-01 Moji Bagheri Endodontic tool
USD838910S1 (en) 2017-04-04 2019-01-22 Dentek Oral Care, Inc. Interdental pick set with frame
USD838909S1 (en) 2017-04-04 2019-01-22 Dentek Oral Care, Inc. Interdental pick
US10130443B1 (en) 2017-05-18 2018-11-20 Moji Bagheri Endodontic hand file and methods for attachment
CN107184288B (zh) * 2017-06-16 2020-03-10 张大朋 牙签
DE102017010561A1 (de) * 2017-11-15 2019-05-16 Interbros Gmbh Interdentalreiniger
CN108078152B (zh) * 2017-12-13 2024-02-13 倍加洁集团股份有限公司 一种齿间刷单体、其连接排及生产方法
DE102018002147B3 (de) 2018-03-16 2019-06-13 Interbros Gmbh Interdentalreiniger
CN108498198B (zh) * 2018-05-23 2024-02-02 南宁市微牙科技有限公司 一种专门用于维护前牙种植体的工作尖
CN108420555B (zh) * 2018-05-23 2024-02-02 南宁市微牙科技有限公司 一种专门用于维护磨牙种植体的工作尖
TW202000150A (zh) * 2018-06-20 2020-01-01 陳義聰 兼具牙籤、牙間刷及牙線棒結構之三合一潔牙棒
JP7417353B2 (ja) 2018-12-28 2024-01-18 小林製薬株式会社 歯間清掃具の製造方法
JP2020103850A (ja) * 2018-12-28 2020-07-09 小林製薬株式会社 歯間清掃具
JP7457502B2 (ja) * 2019-12-27 2024-03-28 小林製薬株式会社 歯間清掃具
JP7511402B2 (ja) 2020-06-30 2024-07-05 小林製薬株式会社 歯間清掃具
USD1021416S1 (en) 2021-03-02 2024-04-09 Esro Ag Interdental cleaner
USD1005055S1 (en) * 2023-06-19 2023-11-21 Guoqing TAO Holder for toothpick

Family Cites Families (27)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
DE272764C (uk) * 1912-05-10
FR454604A (fr) * 1913-02-20 1913-07-09 Willis Lincoln Hough Dispositif de meulage à l'usage des dentistes
US1527845A (en) * 1924-08-21 1925-02-24 Daniel Hal Speed Toothpick
US1581501A (en) * 1925-03-11 1926-04-20 Albert E Wright Tooth cleaner
US1746591A (en) * 1929-07-23 1930-02-11 George H Heymann Toothpick
CH211202A (de) * 1939-07-31 1940-08-31 Dent Maumary Arnold Dr Med Zahnreiniger und Verfahren zu dessen Herstellung.
GB589016A (en) * 1945-03-15 1947-06-09 Robert Henry Marriott Improved implement for interdental cleaning and massage
US3078856A (en) * 1961-01-05 1963-02-26 Bender Harry Disposable dental implement
DE1616134A1 (de) * 1967-02-13 1971-04-01 Schmitt Alois Elastischer Zahnstocher
US3590814A (en) * 1969-01-03 1971-07-06 Johnson & Johnson Interdental stimulator
US3779256A (en) * 1971-10-20 1973-12-18 A Maloney Oral hygienic device
US3775848A (en) * 1972-11-03 1973-12-04 E Barnett Periodontal and dental cleanser and periodontal stimulator
US3910293A (en) * 1974-01-03 1975-10-07 Jerome H Lemelson Tooth cleaning implement
FI54559C (fi) * 1978-03-22 1979-01-10 Lea Enomaa Tandpetare
US4319377A (en) * 1980-08-25 1982-03-16 John O. Butler Company Interproximal toothbrush
US4326547A (en) * 1980-11-03 1982-04-27 Verplank C Michael Tooth probe device
GB8408424D0 (en) * 1984-04-02 1984-05-10 Grosse M Toothpick assembly
SE452101B (sv) 1984-11-13 1987-11-16 Leif Einar Stern Tandpetare uppvisande ett bagformat blad
SE463492B (sv) * 1986-04-21 1990-12-03 Mats Ljungberg Saett att framstaella borstfoersedd tandsticka
CH681137A5 (uk) 1986-08-14 1993-01-29 Saxer Ulrich P
US4832063A (en) * 1987-10-09 1989-05-23 Smole Frederick T Flossing device
DE8809217U1 (de) * 1988-07-19 1988-09-01 Georg Karl geka-brush GmbH, 8809 Bechhofen Reinigungsgerät für Zahnzwischenräume
DE4223195A1 (de) * 1992-07-15 1994-01-20 Coronet Werke Gmbh Gerät zum Reinigen von Interdentalräumen
SE502623C2 (sv) * 1994-10-12 1995-11-27 Leif Einar Stern Tandpetare och förfarande för framställning av denna
US5566691A (en) * 1995-06-07 1996-10-22 W. L. Gore & Associates, Inc. Flossing apparatus
US5775346A (en) * 1996-02-14 1998-07-07 Advanced Implant Technologies Inc. Interproximal dental appliances
US5806540A (en) * 1996-11-18 1998-09-15 Lee; Wan K. Tooth pick with flexible hollow body

Also Published As

Publication number Publication date
CA2267859A1 (en) 1998-04-23
DE59705703C5 (de) 2018-04-19
ATE209878T1 (de) 2001-12-15
EA001621B1 (ru) 2001-06-25
AU721972B2 (en) 2000-07-20
ZA979007B (en) 1998-05-11
CZ119199A3 (cs) 1999-07-14
US6158444A (en) 2000-12-12
DE19642431A1 (de) 1998-04-16
BR9713318A (pt) 2000-01-25
EA199900384A1 (ru) 1999-10-28
KR20000049087A (ko) 2000-07-25
KR100545937B1 (ko) 2006-01-25
WO1998016169A1 (de) 1998-04-23
CN1233165A (zh) 1999-10-27
PT932371E (pt) 2002-05-31
NO324335B1 (no) 2007-09-24
HUP9903860A2 (hu) 2000-03-28
HU221790B1 (hu) 2003-01-28
CZ291881B6 (cs) 2003-06-18
EP0932371A1 (de) 1999-08-04
CA2267859C (en) 2009-03-10
DE59705703D1 (de) 2002-01-17
CN1103205C (zh) 2003-03-19
PL185921B1 (pl) 2003-08-29
TW347317B (en) 1998-12-11
ID18531A (id) 1998-04-16
HUP9903860A3 (en) 2000-04-28
JP2001506514A (ja) 2001-05-22
EP0932371B1 (de) 2001-12-05
ES2168611T3 (es) 2002-06-16
AR009588A1 (es) 2000-04-26
NO991779L (no) 1999-06-15
NO991779D0 (no) 1999-04-14
PL332572A1 (en) 1999-09-27
HK1022413A1 (en) 2000-08-11
IN191397B (uk) 2003-11-29
AU4704097A (en) 1998-05-11

Similar Documents

Publication Publication Date Title
UA53668C2 (uk) Інтердентальний очисник та спосіб його виробництва
JP6833874B2 (ja) 口腔ケア器具用のヘッド及び口腔ケア器具
JP3002668B1 (ja) ブラシ楊枝
AU759125B2 (en) Cleaning element, especially for cleaning teeth and a method for producing the same
RU2479238C2 (ru) Устройство для ухода за полостью рта
AU2018244768A1 (en) Head for an oral care implement, oral care implement and method for manufacturing such head
WO2018183611A1 (en) Head for an oral care implement, oral care implement and method for manufacturing such head
WO2018183614A1 (en) Head for an oral care implement, oral care implement and method for manufacturing such head
JP2008540029A (ja) 口腔衛生器具
KR200479129Y1 (ko) 기능을 향상시킨 이쑤시개
JP5168836B2 (ja) 歯ブラシ
US4572223A (en) Dental brush holder and assembly
EP3777607A1 (en) Toothbrush
KR101857103B1 (ko) 치은열구 칫솔
US20200086355A1 (en) Devices and methods for cleaning interproximal areas
KR20140000248U (ko) 치간 청소 구조체
KR20100006116U (ko) 잇몸 마사지 기능을 갖는 이쑤시개
KR101937739B1 (ko) 칫솔
CA2615826C (en) Wallet size oral hygiene product
KR20190004828A (ko) 칫솔
CA3184454A1 (en) Handle for a personal care implement and personal care implement
KR910001272Y1 (ko) 치아의 운동으로 양치질하는 개량칫솔
JP2020075125A (ja) 液状歯磨き剤塗布ブラシ
MXPA01008448A (es) Elemento de limpieza, en particular para la limpieza de dientes y metodo para su fabricacion