UA123067C2 - Знімальний пристрій для знімання в'язаного трубчастого виробу з круглов'язальної машини для виготовлення панчішних або їм подібних виробів та для передавання його до блока, призначеного для виконання додаткових операцій на цьому виробі - Google Patents

Знімальний пристрій для знімання в'язаного трубчастого виробу з круглов'язальної машини для виготовлення панчішних або їм подібних виробів та для передавання його до блока, призначеного для виконання додаткових операцій на цьому виробі Download PDF

Info

Publication number
UA123067C2
UA123067C2 UAA201813031A UAA201813031A UA123067C2 UA 123067 C2 UA123067 C2 UA 123067C2 UA A201813031 A UAA201813031 A UA A201813031A UA A201813031 A UAA201813031 A UA A201813031A UA 123067 C2 UA123067 C2 UA 123067C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
removal
axis
mentioned
elements
housing
Prior art date
Application number
UAA201813031A
Other languages
English (en)
Inventor
Етторе Лонаті
Этторэ Лонати
Фаусто Лонаті
Фаусто Лонати
Франческо Лонаті
Франческо ЛОНАТИ
Original Assignee
Лонаті С.П.А.
ЛОНАТИ С.п.А.
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Лонаті С.П.А., ЛОНАТИ С.п.А. filed Critical Лонаті С.П.А.
Publication of UA123067C2 publication Critical patent/UA123067C2/uk

Links

Classifications

    • DTEXTILES; PAPER
    • D04BRAIDING; LACE-MAKING; KNITTING; TRIMMINGS; NON-WOVEN FABRICS
    • D04BKNITTING
    • D04B15/00Details of, or auxiliary devices incorporated in, weft knitting machines, restricted to machines of this kind
    • D04B15/02Loop-transfer points
    • DTEXTILES; PAPER
    • D04BRAIDING; LACE-MAKING; KNITTING; TRIMMINGS; NON-WOVEN FABRICS
    • D04BKNITTING
    • D04B9/00Circular knitting machines with independently-movable needles
    • D04B9/40Circular knitting machines with independently-movable needles with provision for transfer of knitted goods from one machine to another
    • DTEXTILES; PAPER
    • D04BRAIDING; LACE-MAKING; KNITTING; TRIMMINGS; NON-WOVEN FABRICS
    • D04BKNITTING
    • D04B9/00Circular knitting machines with independently-movable needles
    • D04B9/42Circular knitting machines with independently-movable needles specially adapted for producing goods of particular configuration
    • D04B9/46Circular knitting machines with independently-movable needles specially adapted for producing goods of particular configuration stockings, or portions thereof

Landscapes

  • Engineering & Computer Science (AREA)
  • Textile Engineering (AREA)
  • Knitting Machines (AREA)
  • Treatment Of Fiber Materials (AREA)
  • Looms (AREA)
  • Sewing Machines And Sewing (AREA)

Abstract

Знімальний пристрій для знімання в'язаного трубчастого виробу з круглов'язальної машини для виготовлення панчішних або їм подібних виробів та передавання його до блока, призначеного для виконання додаткових виробничих операцій на цьому виробі, який включає в себе кільцевий знімальний корпус (2), на який спирається множина знімальних елементів (3), які розміщені радіально навколо осі (2а) знімального корпусу (2) і можуть ковзати відносно цього знімального корпусу (2) в радіальному напрямку. Знімальний корпус (2) може бути розміщений співвісно навколо голкового циліндра (42) круглов'язальної машини (41) для виготовлення панчішних або їм подібних виробів, і кожний зі знімальних елементів (3) спрямований в напрямку до голки (44) машини (41). Передбачені привідні засоби (4), які діють на знімальні елементи (3) для їх переміщення в радіальних напрямках щонайменше з першого положення, в якому знімальні елементи (3) знаходяться ближче до осі (2а) знімального корпусу (2), до другого положення, в якому знімальні елементи (3) знаходяться на більшій відстані від осі (2а) знімального корпусу (2) відносно першого положення, і навпаки; кінець (3а) кожного зі знімальних елементів (3), який спрямований в напрямку до осі (2а) знімального корпусу (2), є гачкоподібним і утворює гніздо (5), яке придатне приймати щонайменше одну петлю плетива (51). Передбачені запобіжні засоби (6), сполучені зі знімальним корпусом (2) і можуть бути введені у зчеплення з кінцем (3а) знімальних елементів (3) при їх переході з першого положення до другого положення, щоб закривати гніздо (5).

Description

Цей винахід має відношення до знімального пристрою для знімання в'язаного трубчастого виробу з круглов'язальної машини для виготовлення панчішних або їм подібних виробів та передавання його до блоку, призначеного для виконання додаткових операцій на виробі.
В галузі виробництва в'язаних трубчастих виробів на круглов'язальних машинах для виготовлення панчішних або їм подібних виробів, в деяких випадках необхідно передавати виріб з однієї машини, використовуваної для виготовлення виробу, до іншого виробничого блоку для здійснення додаткових операцій на виробі, які не можуть бути виконані на згаданій машині або ж їх економічно недоцільно здійснювати на згаданій машині.
Зокрема, в галузі виробництва панчішних виробів в останні роки були розроблені методи автоматизованого зшиття їх миска виконанням операції зшивання або кетлювання. Деякі з цих методів грунтуються на зніманні виробу з машини, використовуваної для його виробництва, і передавання його до ділянки для додаткових операцій, яка є відокремленою від виробничої машини, щоб виконати зшиття миска цього панчішного виробу на ділянці для додаткових операцій, тоді як машина використовується для виробництва наступного панчішного виробу. Ці методи забезпечують перевагу перед іншими методами, які грунтуються на виконанні завершення миску панчішного виробу безпосередньо на машині, використовуваній для його виробництва, яка полягає у відсутності надмірного завантаження та зниження продуктивності машини.
Передавання панчішного виробу, або загалом трубчастого виробу, з машини, використовуваної для його виробництва, до ділянки, на якій має виконуватись зшиття осьового кінця виробу, або загалом додаткові операції на виробі, зазвичай виконується знімальним пристроєм, який знімальними елементами поодинці знімає петлі плетива з голок машини і утримує їх під час передавання цього виробу.
В деяких методах для зшиття миску панчішного виробу знімальний пристрій використовують також для утримування виробу при виконанні подальших операції, тоді як в інших методах знімальний пристрій використовують виключно для передавання виробу, оскільки після досягнення ділянки, на якій мають виконуватись додаткові операції, він знову поодинці передає петлі плетива, раніше зняті з голок, до іншого пристрою, функція якого полягає у утримуванні виробу при виконанні додаткових операцій, такого як, наприклад, маніпулятор. Цей маніпулятор
Зо розташовує петлі плетива з однієї половини останнього ряду плетива, отриманого зі знімального пристрою, оберненими до відповідних петель плетива з іншої половини того самого ряду плетива, і утримує згадані дві половини ряду оберненими одна до іншої під час з'єднання зшивальною або кетлювальною головкою кожної пари обернених одна до іншої петель плетива.
В знімальних пристроях відомого типу, використовуваних тільки для передавання виробу з машини, що його виробляє, до маніпулятора, зчеплення між знімальними елементами і голками для передавання петель плетива з голок до знімальних елементів зазвичай виконується вставлянням головки голки в сідло, яке виконано на кінці знімального елементу. З цієї причини такий знімальний пристрій зазвичай має кільцевий знімальний корпус, виконаний співвісно оберненим до торця голкового циліндру, з якого виступають головки голок, і на який спирається множина знімальних елементів, спрямованих паралельно осі знімального корпусу.
Знімальний пристрій цього типу описаний, наприклад, в ЕР 0942086 В1.
В пристроях цього типу зчеплення між одним із кінців знімальних елементів і головкою відповідної голки вимагає високої точності як в розміщенні знімального пристрою в цілому, так і в розташуванні знімального корпусу відносно голюового циліндру на машині та знімальних елементів відносно голок.
Більш того, розміщення знімальних елементів, а також наявність будь-яких елементів для приведення їх в дію, спричинює використання відносно великого об'єму знімального корпусу в осьовому напрямку. Такий відносно великий об'єм може викликати при зніманні виробу труднощі при розміщенні знімального корпусу відносно машини. Для розміщення знімального корпусу оберненим до голкового циліндру машини, у випадку з одноциліндровими круглов'язальними машинами, фактично необхідно підняти голковий диск і нитководії, які використовують для подавання ниток, необхідних для виготовлення виробу, до голок. Таке піднімання може спричинити перекручування ниток, та в результаті призвести до ускладнень при поновленні роботи машини.
У разі використання такого знімального пристрою на двоциліндрових круглов'язальних машинах проблеми, спричинені використанням великого об'єму в поздовжньому напрямку знімального корпусу, стають ще більшими, оскільки в цьому випадку знімальний корпус має бути розміщений між двома голковими циліндрами шляхом попереднього підняття всього верхнього голкового циліндру та з'єднаних з ним елементів.
Для вирішення цієї проблеми був запропонований знімальний пристрій, який являє собою предмет заявки МО 2009/112347 А1 того самого заявника, який легко виготовити, і який може бути зчеплений з голками машини з високою точністю. Цей пристрій, через простоту його конструкції може займати меньший об'єм в осьовому напрямку, що значно спрощує його розміщення відносно машини, використовуваної для виготовлення виробу, під час знімання виробу.
Пристрій, розкритий в МО 2009/112347 А1, включає в себе кільцевий знімальний корпус, на який спирається множина знімальних елементів, розташованих радіально навколо осі знімального корпусу, і які можуть ковзати у радіальному напрямку відносно знімального корпусу.
Згаданий знімальний корпус може бути розміщений співвісно навколо голкового циліндру круглов'язальної машини для виготовлення панчішних та подібних виробів так, що кожний зі знімальних елементів є оберненим до голки машини. Цей знімальний пристрій включає в себе приводні засоби, які діють на знімальні елементи з тим, щоб спричинити їх переміщення в радіальному напрямку з першого положення, в якому знімальні елементи розташовані ближче до осі знімального корпусу, до другого положення, в якому знімальні елементи розташовані на більшій відстані від осі знімального корпусу відносно першого положення, і навпаки. Кінець кожного зі знімальних елементів, який спрямований в напрямку до осі знімального корпусу, є гачкоподібним, і утворює гніздо, яке придатне приймати щонайменше одну петлю плетива.
Була підтверджена прийнятність цього пристрою стосовно удосконалень, спрямованих головним чином на підвищення надійності утримування петель плетива під час передавання з машини, використовуваної для виготовлення виробу, до блоку, призначеного для виконання подальшої роботи на цьому виробі.
Метою цього винаходу є створення знімального пристрою для знімання в'язаного трубчастого виробу з круглов'язальної машини для виготовлення панчішних та подібних виробів і для перенесення його до блоку, призначеного для здійснення додаткових операцій на цьому виробі, який надійно запобігає випадковому розчепленню петель плетива зі знімальних елементів.
У межах цієї мети задачею цього винаходу є створення пристрою, який має просту конструкцію і забезпечує високу точність зчеплення знімальних елементів з голками машини,
Зо використовуваної для виготовлення виробу.
Іншою задачею цього винаходу є створення знімального пристрою, який може займати значно меньший об'єм в осьовому напрямку.
Ще однією задачею цього винаходу є створення знімального пристрою, який також може усувати відхилення у радіальному положенні голок машини, використовуваної для виготовлення виробу.
Іншою задачею цього винаходу є створення пристрою, який є надійним в експлуатації.
Ця мета досягнута, а ці та інші задачі, які стануть краще зрозумілими нижче, розв'язані шляхом створення знімального пристрою для знімання в'язаного трубчастого виробу з круглов'язальної машини для виготовлення панчішних та подібних виробів та перенесення його до блоку, призначеного для здійснення додаткових операцій на цьому виробі, який включає в себе кільцевий знімальний корпус, на який спирається множина знімальних елементів, розташованих в радіальній площині навколо осі згаданого знімального корпусу і які можуть ковзати в радіальному напрямку відносно згаданого знімального корпусу, причому згаданий знімальний корпус розміщений співвісно навколо голкового циліндру круглов'язальної машини для виготовлення панчішних та подібних виробів так, що кожний зі згаданих знімальних елементів обернений вбік голки машини; передбачені привідні засоби, які діють на згадані знімальні елементи, спричинюючи їх переміщення в радіальному напрямку принаймні з першого положення, в якому згадані знімальні елементи знаходяться ближче до осі згаданого знімального корпусу, до другого положення, в якому згадані знімальні елементи розташовані на більшій відстані від осі згаданого знімального корпусу відносно першого положення, і навпаки; кінець кожного зі згаданих знімальних елементів, який спрямований в напрямку до осі згаданого знімального корпусу, є гачкоподібним, і утворює гніздо, яке придатне приймати щонайменше одну петлю плетива, який відрізняється тим, що включає в себе запобіжні засоби, які сполучені зі згаданим знімальним корпусом і можуть бути введені у зчеплення зі згаданим кінцем знімальних елементів при їх переміщенні зі згаданого першого положення до згаданого другого положення для закривання згаданого гнізда.
Інші особливості та переваги цього винаходу стануть краще зрозумілими з наведеного як приклад, який не обмежує обсягу винаходу, опису варіанта здійснення знімального пристрою за цим винаходом, якому віддається перевага, але який не є виключним та єдино можливим, бо ілюстрованого супровідними фігурами, при цьому:
Фі. 1 являє собою спрощений вигляд зверху частини знімального пристрою за цим винаходом зі знімальними елементами в першому положенні, на якому деякі елементи не показані для спрощення і більшої ясності;
Фіг. 2 являє собою вигляд тієї ж частини знімального пристрою за цим винаходом, подібний вигляду, показаному на фіг. 1, але на якому деякі деталі показані пунктирними лініями, щоб можна було побачити деталі, які розташовані за ними;
Фіг. З являє собою спрощений вигляд у розрізі частини знімального пристрою, показаного на
Фіг. 1, виконаному вздовж площини ППП-ПЇ;
Фіг. ЗА являє собою вигляд у збільшеному масштабі частини зображення, показаного на Фіг.
З;
Фіг. 4 являє собою вигляд тієї ж частини знімального пристрою, яку показано у поперечному розрізі, у спосіб, подібний до показаному на Фіг. 3, на якому знімальний корпус розташований вище та співвісно відносно голкового циліндру круглов'язальної машини для виготовлення панчішних та подібних виробів, і нижче відносно притискного елементу;
Фіг. 4А являє собою вигляд у збільшеному масштабі частини зображення, показаного на Фіг. 4;
Фіг. 5 являє собою вигляд знімального корпусу, розташованого зверху, та співвісно відносно голкового циліндру круглов'язальної машини для виготовлення панчішних та подібних виробів у спосіб, подібний показаному на фіг. 4 під час перенесення петель плетива з голок машини до знімальних елементів;
Фіг. БА являє собою вигляд у збільшеному масштабі частини зображення, показаного на Фіг. 9;
Фіг. 6 являє собою спрощений вигляд зверху тієї ж частини знімального пристрою за цим винаходом зі знімальними елементами в другому положенні, а деякі елементи не показані для спрощення і більшої ясності;
Фіг. 7 являє собою вигляд тієї ж частини знімального пристрою за цим винаходом, у спосіб, подібний показаному на Фіг. б, але з деякими деталями, показаними пунктирними лініями, щоб можна було побачити деталі, які розташовані за ними;
Фіг. 8 являє собою спрощений вигляд в розрізі частини знімального пристрою, показаної на
Фіг. 6, виконаному вздовж площини МП-МПІ;
Фіг. ВА являє собою вигляд у збільшеному масштабі частини зображення, показаного на Фіг. 8.
Пристрій за цим винаходом показаний у використовуванні з одноциліндровою круглов'язальною машиною для виготовлення панчішних або подібних виробів, в цілому позначений позицією 41, але його можна також використовувати для знімання виробу з голок, розміщених в нижньому голковому циліндрі круглов'язальної машини для виготовлення панчішних та подібних виробів двоциліндрового типу, або знімати виріб також з голок, розміщених в верхньому голковому циліндрі двоциліндрової круглов'язальної машини для виготовлення панчішних та подібних виробів. Однак в останньому випадку пристрій за цим винаходом має бути встановлений перевернутим відносно положення, яке показане на супровідних фігурах.
З посиланням на Фіг. 4 та Фіг. 5, одноциліндрова круглов'язальна машина для виготовлення панчішних виробів 41, призначена для використовування із знімальним пристроєм за цим винаходом, включає в себе голковий циліндр 42 з вертикально розташованою віссю 42а. На бічній поверхні голкового циліндру 42 є множина осьових пазів 43, всередині кожного з яких розміщена голка 44, яка може бути приведена у зворотно-поступальний рух вдовж відповідного осьового пазу 43 для утворення плетива у рег 56 відомий спосіб.
Всередині голкового циліндру 42 розташована, у рег 56 відомий спосіб, всмоктувальна труба 45, яка є співвісною з голковим циліндром 42. Ця всмоктувальна труба 45, верхній кінець якої відкритий і має келихоподібну форму, може перемішуватись вдовж осі 42а відносно голкового циліндру 42 так, що вона може частково виступати з верхнього кінця голкового циліндру 42.
Голки 44 приводять в рух у рег 56 відомий спосіб, наприклад, за допомогою кулачків, не показаних для спрощення, які розташовані навколо голкового циліндру 42, і можуть бути введені у зчеплення в результаті обертання голкового циліндру 42 навколо власної осі 42а відносно згаданих кулачків, з п'ятами 44а голок 44, які виступають в радіальному напрямку з бічної поверхні 42. Машина 41, будучи машиною по суті відомого типу, далі не описується для спрощення.
З посиланням на ці фігури, знімальний пристрій за цим винаходом, який в цілому позначений позицією 1, включає в себе кільцевий знімальний корпус 2, на який спирається бо множина знімальних елементів З, розташованих в радіальній площині навколо осі 2а знімального корпусу 2. Знімальні елементи З можуть ковзати в радіальному напрямку відносно знімального корпусу 2.
Знімальні елементи З рознесені один від іншого навколо осі 2а знімального корпусу 2 на однакову кутову відстань, яка відповідає кутовій відстані між голками 44 круглов'язальної машини 41 для виготовлення панчішних та подібних виробів, які можуть бути використовувані знімальним пристроєм 1 так, щоб розміщенням знімального пристрою 1 навколо голкового циліндру 42 машини 41 кожний знімальний елемент З був обернений до голки 44 машини 41, та його кінець За спрямований в напрямку до осі 2а знімального корпусу 2.
Знімальний пристрій 1 включає в себе привідні засоби 4, які діють на знімальні елементи З для здійснення їх переміщення в радіальному напрямку, щонайменше з першого положення, в якому знімальні елементи З знаходяться ближче до осі 2а знімального корпусу 2, до другого положення, в якому знімальні елементи З знаходяться на більшій відстані від осі 2а знімального корпусу 2 відносно першого положення, і навпаки, так щоб спричинити зачеплення або розчеплення кожного знімального елементу З з голкою 44, яка знаходиться навпроти, і кожний зі знімальних елементів З придатний для знімання петлі плетива 51 виробу 50, утримуваного голкою 44, як стане краще зрозумілим нижче.
Кінець За кожного зі знімальних елементів З, який спрямований в напрямку до осі 2а знімального корпусу 2, є гачкоподібним, і утворює гніздо 5, яке придатне приймати щонайменше одну петлю плетива 51. При розміщенні знімального корпусу 2, як показано на супровідних фігурах, коли знімальні елементи З знаходяться в першому положенні, це гніздо 5 є відкритим вгору.
Знімальний пристрій за цим винаходом включає в себе запобіжні засоби 6, сполучені зі знімальним корпусом 2, які можуть бути введені у зчеплення з кінцями За знімальних елементів
З при їх переході з першого положення до другого положення з метою закривання гнізда 5.
Більш конкретно, кінець За кожного зі знімальних елементів З, спрямований в напрямку до осі 2а знімального корпусу 2, який є гачкоподібним, своєю верхівкою спрямований по суті паралельно осі 2а знімального корпусу 2.
Запобіжні засоби б включають в себе кільцевий упор 7, простягнений навколо осі 2а знімального корпусу 2, і знімальні елементи 3, в другому положенні, входять в зчеплення своїми
Зо верхівками з кільцевим упором.
Як правило, цей кільцевий упор 7 утворений кільцем 8, розміщеним в кільцевому сідлі 9, виконаному на внутрішній бічній поверхні знімального корпусу співвісним з ним, і відкритому в напрямку осі 2а знімального корпусу 2.
Більш конкретно, кільцеве сідло 9 виконане в кільцевому корпусі 16, який є одним цілим з рештою знімального корпусу 2 і утворює його внутрішню бічну поверхню і частину верхньої торцевої поверхні. Цей кільцевий корпус 16 на Фіг. 2 та Фіг. 7 показаний пунктирною лінією, щоб було видно елементи, які розташовані за ним.
За варіантом, який забезпечує певні переваги, кільце 8 виготовлено з матеріалу, здатного до пружної деформації, щоб амортизовувати поштовхи верхівок знімальних елементів 3, коли вони пересуваються до другого положення, і, таким чином, уникнути пошкодження цих верхівок.
Кільце 8 переважно являє собою звичайне ущільнювальне кільце, розміщене в кільцевому сідлі 9.
Кожний зі знімальних елементів З в першому положенні може входити в зачеплення з голкою 44 машини 41, яка повернута так, щоб знімати петлю плетива 51, яка утримується на голці 44.
Як правило, кінець За кожного зі знімальних елементів З, який спрямований в напрямку до осі 2а, має сідло 14, яке може вводитись в зчеплення з ділянкою стрижня 445 голки 44, яка розташована безпосередньо під язичком 444 голки 44 з протилежного боку відносно головки 44с, а привідні засоби 4 включають в себе пружні засоби 10, які діють на знімальні елементи 3, спричинюючи їх ковзне переміщення в напрямку осі 2а, і радіальні штовхачі 11, які діють на знімальні елементи З, спричинюючи їх ковзне переміщення в напрямку від осі 2а з протидією згаданим пружним засобам 10.
Більш конкретно, знімальний корпус 2 розташований так, що його власна вісь 2а є вертикальною, і прикріплений до кінця плеча 12, яке розташовано горизонтально, і яке у спосіб, подібний до описаного в міжнародній заявці на патент МО 2009/112347 АТ, може обертатись навколо привідної осі, яка є паралельною осі 2а і віддаленою від неї, і може рухатись за командою вдовж тієї ж осі, піднімаючи і опускаючи знімальний корпус 2.
По суті, обертанням плеча 12 можна спричинити переміщення знімального корпусу 2 зі знімального положення, в якому він розташований співвісно з голковим циліндром 42 машини 60 41, до положення розчеплення, в якому він розташований на ділянці для додаткових операцій,
яка загалом розташована збоку від машини 41 і являє собою, наприклад, ділянку виконання операції зшивання або кетлювання, в якому розташований блок призначений для виконання додаткових операцій з виробом, або навпаки.
Знімальний корпус 2 знімального пристрою має множину радіальних пазів 13, кожний з яких вмішує знімальний елемент 3, розміщений з можливістю ковзати.
Кожний знімальний З елемент включає в себе пластинчатий елемент, який розташований в радіальній площині відносно осі 2а знімального корпусу 2. На кінці За кожного знімального елементу 3, який спрямований в напрямку до осі га, є сідло 14, відкрите як в напрямку осі 2а, так і в напрямках, паралельних осі 2а, тобто як догори, так і донизу. Коли знімальний корпус 2 знаходиться в положенні знімання, сідло 14 може входити у зачеплення зі стрижнем 44р голки 44, до якої обернений знімальний елемент 3.
Більш конкретно, на знімальний корпус 2 знімального пристрою спирається кількість знімальних елементів 3, яка відповідає кількості голок 44 машини 41, а знімальні елементи З рознесені один від іншого навколо осі 2а знімального корпусу 2 на однакову кутову відстань, яка відповідає кутовій відстані між голками 44 машини 41 навколо осі 42а голкового циліндру 42.
Крім того, знімальний корпус 2 на периферичній ділянці має центруючий штифт 15 з вертикальною віссю, який опусканням плеча 12, яке може бути приведено в дію у рег 56 відомий спосіб, може бути вставлений у відповідний центровочний отвір, виконаний в опорній конструкції машини 41 збоку голкового циліндру 42 і не показаний для спрощення. Спряження центруючого штифта 15 і відповідного центруючого отвору забезпечує точне розміщення знімального корпусу 2 і знімальних елементів З відносно голкового циліндру 42 машини 41.
Відповідні елементи управління, зазвичай надані в сучасних круглов'язальних машинах для в'язання панчішних і подібних виробів, дозволяють забезпечувати точне кутове розміщення голкового циліндру 42 навколо власної осі 42а відносно опорної конструкції машини 41, і тому при необхідності дозволяють розташовувати кожну голку 44 машини 41 з радіальним вирівнюванням з сідлом 14 відповідного знімального елементу 3.
Підніманням плеча 12 центруючий штифт 15 може бути виведений з відповідного центруючого отвору, з тим, щоб уможливити обертання плеча 12.
Кожний знімальний елемент 3 знаходиться одним зі своїх боків в нижній частині відповідного
Зо радіального пазу 13 і виступає з нього, в напрямку осі 2а, своїм кінцем За, на якому виконано сідло 14. Слід зазначити, що згадане сідло 14 може обмежуватись з боків двома стінками, розташованими одна навпроти іншої, як показано в варіанті здійснення цього винаходу, але може також обмежуватись з одного боку однією стінкою.
За варіантом, якому віддається перевага, який описаний вище, кінець За кожного знімального елементу 3, який спрямований в напрямку до осі 2а знімального корпусу 2, має форму, подібну до гачка, відкритого вгору у показаному виконанні, а сідло 14 виконано на зворотній стороні гачка.
Кінець Зб, протилежний кінцю За кожного знімального елементу 3, має форму п'яти, простягається паралельно осі 2а і виступає вгору з відповідного радіального пазу 13 знімального корпусу 2, утворюючи радіальне плече 17, яке спрямоване в напрямку до осі га.
Пружні засоби 10 діють на той бік згаданої п'яти, який спрямований від осі 2а, і штовхають знімальні елементи З в напрямку до осі 2а.
Пружні засоби 10 являють собою переважно кільцеву гвинтову пружину 30 з віссю, яка співпадає з віссю 2а, яка розташована навколо знімальних елементів 3, і діє на бік кінця ЗБ, який має форму п'яти, протилежний радіальному плечу 17.
Радіальні штовхачі 11, які розташовані в знімальному корпусі 2, за командою діють на радіальне плече 17, щоб спричинити ковзне переміщення знімальних елементів З у напрямку від осі 2а з протидією гвинтовій пружині 30.
Більш конкретно, кільцева нерухома пластина 18 прикріплена до знімального корпусу 2 і розташована концентрично осі 2а. П'ять радіальних штовхачів 11, розташовані всередині знімального корпусу 2, мають форму, подібну до кільцевих секторів, і обернені до радіального плеча 17 знімальних елементів 3. Кожний з цих радіальних штовхачів 11 прикріплений до пари штифтів 20, які рознесені один від іншого на певну кутову відстань навколо осі 2а і спрямовані паралельно осі 2а. Штифти 20 з можливістю ковзного переміщення проходять крізь перші щілини 21, які виконані в нерухомій пластині 18. Пари перших щілин 21, з якими входять у взаємодію штифти 20 того ж самого радіального штовхача 11, взаємно паралельні і спрямовані так, що дозволяє відповідному радіальному штовхачу 11 переміщуватись в радіальному напрямку до осі 2а та від неї. Над нерухомою пластиною 18 знаходиться рухома пластина 22, яка теж є кільцевою, розташована концентрично осі 2а і спирається на знімальний корпус 2 так, бо що вона може обертатися навколо тієї ж осі 2а. Рухому пластину 22 перетинають другі щілини
23, по одній на кожний штифт 20, кожну з яких з можливістю ковзного переміщення перетинає штифт 20. Другі щілини 23 розташовані під кутом відносно перших щілин 21, так щоб обертання рухомої пластини 22 навколо осі 2а відносно знімального корпусу 2 і нерухомої пластини 18 спричинило переміщення радіальних штовхачів 11 в напрямку до осі 2а або від неї.
Рухома пластина 22 з'єднана із штоком 24а поршня гідравлічного циліндра подвійної дії 24, який встановлений на плечі 12 і який можна привести у дію, спричинюючи обертання рухомої пластини 22 навколо осі 2а відносно знімального корпусу 2.
На практиці приведення у дію гідравлічного циліндру 24 спричинює обертання рухомої пластини 22 навколо осі 2а відносно знімального корпусу 2 в одному напрямку, спричинюючи переміщення радіальних штовхачів 11, і, отже, знімальних елементів З від осі 2а, з протидією гвинтовій пружині 30, як показано, зокрема, на Фіг. б, Фіг. 7 та Фіг. 8, або в протилежному напрямку, спричинюючи наближення радіальних штовхачів 11 до осі 2а, щоб уможливити рух знімальних елементів З до осі 2а завдяки дії гвинтової пружини З0, як показано на Фіг. 1, Фіг. 2 та Фіг. 3. Переміщення знімальних елементів З в напрямку осі 2а обмежується виступом 25, розташованим навпроти радіального плеча 17 і виконаним всередині знімального корпусу 2 або радіальними штовхачами 11.
Слід зазначити, що кожний знімальний елемент З входить у зачеплення зі стрижнем 44р відповідної голки 44 завдяки дії гвинтової пружини 30. В результаті цього досягається певне підлаштовування переміщення кожного знімального елементу 3 в напрямку осі 2а до фактичного положення відповідної голки 44 в радіальному напрямку. Фактично, приведення в дію знімальних елементів З поодинці робить зчеплення кожного знімального елементу 3 з відповідною голкою 44 менш ненадійнім, оскільки воно може усунути неточне розміщення голок 44 в радіальному напрямку, забезпечуючи в будь-якому випадку точне зчеплення. Більш того, приведення в дію знімальних елементів З поодинці крім того, що дозволяє обмежувати використання об'єму знімального корпусу 2 в осьовому напрямку в цілому, також дозволяє використовувати один і той же знімальний пристрій в машинах, які мають однакову кількість голок 44, але розташовані в циліндричних корпусах, які незначною мірою відрізняються діаметрами.
Знімальний пристрій включає в себе також притискний елемент 26 круглої форми в плані, з
Зо профілем по периметру в формі гребня, з множиною зубців 27, розміщених навколо осі 26ба притискного елементу 26, яка є вертикальною.
Притискний елемент 26 з'єднаний з кінцем відповідного плеча 28, яке у показаному варіанті здійснення цього винаходу розташовано над плечем 12. Це плече 28 у спосіб, подібно до плеча 12, яке підтримує знімальний корпус 2, може обертатись навколо осі, яка є паралельною і розташованою збоку відносно осі 26ба, і може за командою переміщуватись вдовж згаданої осі, яка може співпадати з віссю, навколо якої може повертатись плече 12, яке підтримує знімальний корпус 2.
Фактично, знімальний пристрій за цим винаходом може бути наданий і приведений в дію по суті як і знімальний пристрій, описаний в міжнародній заявці на патент МО 2009/112347 А1, з додаванням запобіжних засобів 6.
Для повноти опису слід зазначити, що для спрощення і більшої ясності на супровідних фігурах показані вигляди в розрізі тільки двох знімальних елементів 3.
Робота знімального пристрою за цим винаходом відбувається так, як описано нижче.
Виробництво виробу 50, який виготовляється на круглов'язальній машині для виготовлення панчішних або їм подібних виробів, починається з одного осьового кінця, і завершується на протилежному осьовому кінці.
Останній сформований ряд плетива утримується на голках 44 в головках 44с голок 44 над язичками 44й, факультативно з використовуванням можливості підйому всмоктувальної труби 45, розташованої всередині голкового циліндру 42.
Якщо виріб 50 утримується голками 44 так, як описано в МО 2009/112347 А1, знімальний корпус 2 і притискний елемент 26 розташовані вище голкового циліндра 42 та співвісно з ним, а знімальний корпус 2, зі знімальними елементами З в другому положенні або в положенні, яке є проміжним між першим положенням і другим положенням, продовжують опускати, доки верхівки гачкоподібних кінців За не досягнуть рівня, нижчого за рівень кінців відкритих язичків 444 голок
ДА.
Подальше опускання знімального корпусу 2 спричинює введення у спряження центруючого штифту 15 з відповідним отвором, виконаним у в'язальній машині 41 для виготовлення панчішних або їм подібних виробів.
В цей момент приводять в дію гідравлічний циліндр 24, який повертає рухому пластину 22, бо що спричинює переміщення радіальних штовхачів 11 до осі 2а, дозволяючи знімальним елементам З рухатись в напрямку осі 2а під дією зусилля з боку гвинтової пружини 30. Кінець За кожного знімального елементу 3, який спрямований в напрямку до осі 2а, розташований сідлом 14 навпроти стрижня 4460 відповідної голки 44 безпосередньо знизу язичка 444 тієї ж голки 44, як показано на Фіг. 4 та Фіг. 4А.
Після зчеплення знімальних елементів З зі стрижнем 445 відповідних голок 44, знімальний корпус 2 припіднімають, так щоб кінець За кожного знімального елементу З прийшов в зачеплення сідлом 14 зі стрижнем 446 голки 44 між вільним кінцем відкритого язичка 444 голки 44 и стрижнем 446 голки 44.
При подальшому опусканні всмоктувальної труби 45 відбувається перехід притискного елементу 26 до опущеного положення, в якому спричинюється заходження зубців 27 його периметричного профілю між голками 44 та між знімальними елементами 3. В результаті цього осьового переміщення притискного елементу 26 петлі плетива 51 заштовхуються в гачкоподібний кінець За знімальних елементів З нижче язичків 444 голок 44, як показано на Фіг. 5 та Фіг. 5А.
Після цього знімальний корпус 2 знімального пристрою піднімається вдовж власної осі 2а відносно голкового циліндру 42 разом з притискним елементом 26. Цей підйом, через ковзне переміщення в напрямку головки 440 відповідної голки 44 знімальних елементів 3, які заздалегідь були розташовані таким чином, щоб їх кінець За був нижче за відкритий язичок 444 відповідної голки 44, спричинює закривання язичків 444 на головках 44с голок 44 і відчеплення петель плетива 51 від голок 44.
На цьому етапі всмоктувальна труба 45 знову піднімається, просуваючи вгору виріб 50 і захищаючи виріб 50 від контакту з деталями машини 41, розташованими навколо голок 44 на етапі, який описано нижче.
Подальше повертання плечей 12 і 28 спричинює переміщення знімального корпусу 2 знімального пристрою і притискного елементу 26 від машини 41 до ділянки для додаткових операцій.
Факультативно в цьому положенні виріб 50 може всмоктуватись до вивертальної труби 60, розташованої знизу та співвісно знімального корпусу 2.
В знімальному пристрої за цим винаходом, після відчіплювання виробу від голок 44 машини
Зо 41, приведенням в дію гідравлічного циліндру 24 можна спричинити перехід знімальних елементів З з першого положення до другого положення.
При переході до другого положення, як показано на Фіг. б, Фіг. 7 та Фіг. 8, знімальні елементи З зачіплюються верхівкою свого гачкоподібного кінця За кільце 8, закриваючи гніздо 5, в якому розміщені петлі плетива 51, зняті з відповідної голки. Це гарантує, що петлі плетива 51 випадково не відчіплються зі знімальних елементів З ні при переході виробу 50 з машини 41 до ділянки для додаткових операцій, ні під час наступних операцій, наприклад, при вивертанні виробу 50, яке здійснюється проходженням вивертальної труби 60 через виріб 50 знизу наверх.
На практиці було виявлено, що знімальний пристрій за цим винаходом повністю досягає поставленої мети, оскільки він надійно запобігає випадковому відчепленню петель плетива із знімальних елементів.
Крім того, згаданий знімальний пристрій зберігає всі переваги знімального пристрою, описаного у МО 2009/112347 А1.
Запропонований знімальний пристрій допускає здійснення численних вдосконалень та змін, які не виходять за межі обсягу прикладеної формули винаходу; усі його елементи також можуть бути замінені іншими технічно еквівалентними елементами.
Застосовані матеріали, а також розміри, на практиці можуть бути будь-якими відповідно до поставлених вимог та сучасного стану розвитку галузі.
Зміст патентної заявки Італії Ме 102016000072994 (ПА20О16А005144), за якою ця заявка претендує на пріоритет, включений в цей документ шляхом посилання.
Там, де технічні ознаки, вказані у будь-якому пункті формули винаходу, позначені позиціями, ці позиції наведені виключно з метою поліпшення зрозумілості цих пунктів формули винаходу, тобто такі позиції не мають будь-якої обмежувальної дії щодо тлумачення усіх елементів, позначених як приклад цими позиціями.

Claims (14)

ФОРМУЛА ВИНАХОДУ
1. Знімальний пристрій для знімання в'язаного трубчастого виробу з круглов'язальної машини для виготовлення панчішних або їм подібних виробів та передавання його до блока, призначеного для виконання додаткових операцій на цьому виробі, який включає в себе бо кільцевий знімальний корпус (2), на який спирається множина знімальних елементів (3),
розміщених радіально навколо осі (2а) згаданого знімального корпусу (2), і які можуть ковзати відносно згаданого знімального корпусу (2) в радіальному напрямку, причому згаданий знімальний корпус (2) виконаний здатним розміщуватися співвісно навколо голкового циліндра (42) круглов'язальної машини (41) для виготовлення панчішних або їм подібних виробів, де кожний зі згаданих знімальних елементів (3) спрямований до голки (44) машини (41); передбачені привідні засоби (4), які діють на згадані знімальні елементи (3) для їх переміщення в згаданих радіальних напрямках щонайменше з першого положення, в якому згадані знімальні елементи (3) знаходяться ближче до осі (2а) згаданого знімального корпусу (2), до другого положення, в якому згадані знімальні елементи (3) знаходяться на більшій відстані від осі (2а) згаданого знімального корпусу (2) відносно згаданого першого положення, і навпаки; кінець (За) кожного зі згаданих знімальних елементів (3), який спрямований в напрямку до осі (2а) згаданого знімального корпусу (2), є гачкоподібним і утворює гніздо (5), яке придатне приймати щонайменше одну петлю плетива (51), який відрізняється тим, що включає в себе запобіжні засоби (б), які сполучені зі згаданим знімальним корпусом (2), і які можуть входити в зачеплення із згаданим кінцем (За) знімальних елементів (3) при їх переході зі згаданого першого положення до згаданого другого положення, щоб закривати згадане гніздо (5).
2. Пристрій за п. 1, який відрізняється тим, що кінець (За) кожного зі згаданих знімальних елементів (3), який спрямований в напрямку до осі (2а) згаданого знімального корпусу (2) та має гачкоподібну форму, своєю верхівкою спрямований по суті паралельно осі (2а) знімального корпусу (2), згадані запобіжні засоби (б) включають в себе кільцевий упор (7), простягнений навколо осі (2а) згаданого знімального корпусу (2); згадані знімальні елементи (3), в згаданому другому положенні, входять в зчеплення верхівкою свого гачкоподібного кінця (За) із згаданим кільцевим упором (7).
3. Пристрій за п. 2, який відрізняється тим, що згаданий кільцевий упор (7) утворений кільцем (8), яке розміщене в кільцевому сідлі (9), виконаному на внутрішній бічній поверхні згаданого знімального корпусу (2), співвісним з ним, і відкритому в напрямку осі (2а) згаданого знімального корпусу (2).
4. Пристрій за п. 3, який відрізняється тим, що згадане кільце (8) виготовлене з матеріалу, здатного до пружної деформації. Зо
5. Пристрій за п. З або п. 4, який відрізняється тим, що згадане кільце (8) являє собою ущільнювальне кільце.
6. Пристрій за одним або декількома з попередніх пунктів, який відрізняється тим, що кожний зі згаданих знімальних елементів (3) в згаданому першому положенні може входити в зачеплення з голкою (44) машини (41), яка знаходиться навпроти, щоб знімати петлю плетива (51), утримувану згаданою голкою (44), кінець (За) кожного зі згаданих знімальних елементів (3), який спрямований в напрямку осі (2а) згаданого знімального корпусу (2), який має сідло (14), яке може вводитись в зчеплення з ділянкою стрижня голки (44), яка розміщена біля язичка (444) голки (44) з протилежного боку відносно головки (44с) голки (44); згадані привідні засоби (4) включають в себе пружні засоби (10), які діють на згадані знімальні елементи (3), спричинюючи їх ковзне переміщення в напрямку до осі (га) згаданого знімального корпусу (2), і радіальні штовхачі (11), які діють на згадані знімальні елементи (3), спричинюючи їх ковзне переміщення від осі (2а) згаданого знімального корпусу (2) з протидією згаданим пружним засобам (10).
7. Пристрій за одним або декількома з попередніх пунктів, який відрізняється тим, що згаданий знімальний корпус (2) розташований так, що його вісь (2а) є вертикальною, і встановлений на плече (12), яке може за командою повертатися відносно опорної конструкції навколо вертикальної привідної осі, яка знаходиться на відстані від осі (2а) згаданого знімального корпусу (2), для переміщення згаданого знімального корпусу (2) зі знімального положення, в якому він розташований співвісно відносно голкового циліндра (42) машини (41), до положення розчеплення, в якому він знаходиться на ділянці для додаткової обробки, або навпаки.
8. Пристрій за одним або декількома з попередніх пунктів, який відрізняється тим, що згаданий знімальний корпус (2) має множину радіальних пазів (13), кожний з яких вміщує з можливістю ковзного переміщення знімальний елемент (3), на згаданий знімальний корпус (2) спираються згадані радіальні штовхачі (11), які за командою діють на згадані знімальні елементи (3), щоб вони ковзно переміщувались від осі (2а) згаданого знімального корпусу (2), протидіючи згаданим пружним засобам (10); та має засоби для забезпечення обмеження переміщення згаданих знімальних елементів (3) в напрямку осі (2а) згаданого знімального корпусу (2).
9. Пристрій за п. 6, який відрізняється тим, що згадане сідло (14) виконане на зворотній стороні гачка, який являє собою кінець (За) згаданих знімальних елементів (3), спрямований в напрямку до осі (2а) згаданого знімального корпусу (2).
10. Пристрій за п. 6 або п. 9, який відрізняється тим, що кінець (За) згаданих знімальних елементів (3), який спрямований в напрямку до осі (2а) згаданого знімального корпусу (2), може входити у зачеплення, за допомогою згаданого сідла (14), зі стрижнем голки (44) між вільним кінцем відкритого язичка (444) голки (44) і стрижнем згаданої голки (44).
11. Пристрій за пп. 6, 9 або п. 10, який відрізняється тим, що кінець (ЗБ) кожного зі згаданих знімальних елементів (3), протилежний кінцю (За), який спрямований в напрямку до осі (2а) згаданого знімального корпусу (2), має форму п'яти, яка розташована паралельно осі (2а) згаданого знімального корпусу (2) і виступає вгору з відповідного радіального паза (13); згаданий кінець (30), який має форму п'яти, яка утворює радіальне плече (17), спрямоване в напрямку до осі (2а) згаданого знімального корпусу (2); згадані радіальні штовхачі (11), що діють на згадане радіальне плече (17) в протилежному напрямку відносно осі (2а) згаданого знімального корпусу (2), і згадані пружні засоби (10), що діють на бік згаданого кінця в формі п'яти (30) знімальних елементів (3), протилежний до згаданого радіального плеча (17).
12. Пристрій за одним або декількома з попередніх пунктів, який відрізняється тим, що згадані пружні засоби (10) являють собою гвинтову пружину (30) кільцевої форми, розташовану в згаданому знімальному корпусі (2) навколо згаданих знімальних елементів (3).
13. Пристрій за пп. 6, 9, 10 або п. 11, який відрізняється тим, що кожний зі згаданих радіальних штовхачів (11) має форму сектора кільця і спирається на згаданий знімальний корпус (2) з можливістю ковзного переміщення в радіальному напрямку відносно згаданого знімального корпусу (2); кожний зі згаданих радіальних штовхачів (11) є одним цілим з щонайменше двома штифтами (20), які спрямовані співвісно відносно згаданого знімального корпусу (2) і рознесені один від одного на певну кутову відстань навколо осі (2а) згаданого знімального корпусу (2); згадані два штифти (20) з можливістю ковзного переміщення входять в зачеплення з відповідними першими щілинами (21), які паралельні одна до одної і орієнтовані у спосіб, який дозволяє рухатись в радіальному напрямку відповідному радіальному штовхачу (11) відносно згаданого знімального корпусу (2), та виконані в кільцевій нерухомій пластині (18), яка прикріплена співвісно до згаданого знімального корпусу (2); згадані штифти (20) потім входять в зачеплення з другими щілинами (23), виконаними в рухомій пластині (22), яка є кільцевою і розташована співвісно до згаданого знімального корпусу (2); згадані другі щілини (23) Зо розташовані під кутом відносно згаданих перших щілин (21), а згадана рухома пластина (22) виконана з можливістю обертатись навколо власної осі відносно згаданого знімального корпусу (2), спричиняючи ковзне переміщення згаданих штифтів (20) вдовж згаданих перших щілин (21).
14. Пристрій за пп. 6, 9, 10, 11 або п. 12, який відрізняється тим, що згадані привідні засоби (4) включають в себе гідравлічний циліндр (24), встановлений на згаданому плечі (12) і з'єднаний штоком (24а) свого поршня із згаданою рухомою пластиною (22); згаданий гідравлічний циліндр (24) може бути приведений в дію, щоб спричинити обертання згаданої рухомої пластини (22) навколо її власної осі відносно згаданого знімального корпусу (2).
є и т ре а а ння «3 слой Се є зок Яся ї Я ше Я Ку р ! ЕК й їх Ко си ож КН и як, ЧЛ ти «те». Ух нення б я фо ВК дя ж Х ; че І і ої г ит я ї Гру» ее ух нії Є ху у ; кт і ї ее У ОИ «7 ях о я: к їз ї Ще ЖІЯ МеВ м я че ес я ні шен ше : дк ОКО доро дк м ШИ: х ее а і це 1 хо не; он 7 і пт. МК Ж ними о с МУ енеях сжежжжжажи ша Е А ее, І 1 Бе ШК ОЧКИ Кон ЖК В в ПК: дн хх х ах ЖЕ р» ЧК ни Кк т МУ Ше г ою а НИ 7 Кк ке ня я щи шин І ШЕ ЕК нні г я Зудшулятнечясшх лижна яю «Ор ОВ Май ши ни ш нок А Ян я и Ей й й ї й Ах їй. В оон Ки я й я -- вевосвоеев и дози Е; Є х УВУ ; Ях х ока ї сне а хя ке Шк. й ши ноша ше щей ІВ СЯ с тт и ее, ший Шви ГоБя -- преенн ше зи: мк нь й дія Ото ЕМ і х ча мя ри Що
ФГ. 1 Мк Ше я дя ії ет но соло, хво 77 в Я лен З ши х : рат Пред Ин ; каш ще: С у ях кола вдо МОДА чо КУ і ще до іо я ух п С Я Ер в З 7 нн ПИ МК оо, т оджи ВМ о че Ей М її ва ТЯ МО сих У Мк Ах . Я Й до ОО і Ку дян ї Кут аоокна Ка о З Й я кю їй ьУ й У - нт Я ПВ ан У НТ КОХ К А НЕК жк, ; т, УВИ Я Що сн, з; ії вк і 5 х в ке к ет ко ! я у у це» ї Су Е рзкнннн Й Її КО де 1; 4 Кум ВХ ЗАкжа І і м «ї Зеокосоно в нт шк) пе Я пе шия он лу й ! вс ї фоні ск щи ин і оті шо вка ше ой 8 пЛАше ї й й х к А щ и. ек з і ин КИ за г еф Во ж йо нії сеплтлтня . - пи ЧИН во дО їх о Є Ко Уся : се Ох БО іо бе З нн й е прп АК ше у м ун Вже з Е й ча Вуж ж КВ ОК их йду годи ях У 5 ЩЕ К ооо ше а ИЙ шо ан: К й еї К Ка Ме ген х КЕ рий за дея а то Пси ій Ж ше і й узд я ее ЕЕ У кн о) ц іо дн Й Й і ї " ше т Є щ че г -е я І и й чно Е А ЕК ї Ж Я ї рало ; ЧИ й з днини Й М сни ЗО ДІ Кя айв 77 й пн?
Фіг. 2
2? шо 2 1/2 ра ву їх Я І: Н Ї 5 і -е ї - і М. ж і і зей Й и ге й 0 нн : м - Пій ИЙ ОО о Й ше е пж ші дн Ккнккним ЗНННКУ |: | з | Я | оч у Кк Я Ш ! М з Б З 5-5 ще З
Фіг. З ши Р: й ШЕ Б Де ШК 3, ших Крриенни очи / їв ; Е я і; ; ї З а » Ко ше й ке Кк шани п ря У Би ли й х ух свжююююююя т хх у КЕ се ший, їх є ре Мн їх і | в Кк За КЕ й 2 З ощаН у : ї обох хх СНИ їх у ою, с КІ Кк; Фо ; г ї Її У і х є фік. ЗА неви ввея Є, Ве ПРИ я їн ЕЕ зима КОКО я й Е ЕЕ ЕД ГИКодя в р: у2 шк а пе Кк ря дата тянятннннннннн тності х - ї я 6 у МЕ ши шин Кк Я я ї првя то под У "М п не б венннкнню МО ИН ДЕ ; | о ше кан БЕСІДИ й пе з Ж х ДИ , ДО КАХ се. т ОД юд нм Ба БА Се С ЕЕ Ї сртатемя інь 5 К і КО нн усе вюнно ока М шо іш. М іх А - - у ; ії-о : Го он в С 7 ї ки ЩЕ І Е СЯ сан ; їй ї ї БАХ ше щи ЩО! дня в ей ши ше кс и ШІ и ши ще рошжит сш. ! | Я ФІ- кош | Еш а МЕ | Й ІЯ . УА І ї СК І БИ : ИЙ З Б ГІ у не НН НН не с фіг. 4 шо нн / | «її | 2о т Ко я-ку 11 сення МВ ше ее ! пл ши 0 нена шуй 5-7 ві 6 Кк зва вва оа- М КВ І ше | м ТУ 4-77 и ї попачктнкнкнко День у | дит ТІ С аву я -Ц 578 13 25 30 пра сш - б-р КМ нят ЛУ ДИШННИ ІІІ КІТ І КІТ Ак
Фіг. 44
- шт ЕВ ОВ КЕВ Я Зв пннттрнн | - є ши и ВН т їз ев М пилу М Оу и В я мі З їе ій ги ин ет одн я й ри с їв Саша аа и ен Кай 1 се Її у КАХ ія й ша Кк їі ту ух я КУ Те крб рн кун ен кн я МЕ нні, і плн шк 0 КЕ ІНК о що ОО КК ве Ох х я ни до в но Й ши есе НО ди КВ вання шк в: зт ВЕЖ же ПК і Уа Вон з У и яю : т ми о ен о т с шу р Не с ж Е и ши: ин. дог я КО бксим верву т і Хрене ККУ ду прме ни ЕХ в, | З З м о шов Й Е о КК осі 0 Х я і» ша; ЩІ х су ЕЕ чен і ше СХ : ; І ! С ї ! о шХ вн КЕ Ябв а | : ав дерева у м її З Я ся а сн 43 | ода
АН. ; Ії ЕІ нн ввій Мей : ї ве Я сш | й ее я що. : ур Кия Е Ж ти
ОН. й і й СЯ 00000 нка тля пен вне зни се
Фіг. 5 ту ; й і «4 С них р Кк й чкЕ рова и пи ИН 14 А у а тів з хе Ка У х х Я ІЗ Е: і їх СС и іх гене тов ЯН Едееетьісяя ни ЯМ ОМ о ІЧ (и кон о у п нн нн І Ї рий ау жна ЕЕ я-2ІИ М нин в и ШЕ о : ож Шк. Ж Би ! драма ою , ни КК що С тої М У сук з сли но м син Зях пк зи ми ше Зм мак 7 ,
Фіг. ЗА
ОА Шия ний миши рай р Й ока хз дктлх Н ака, рі їх р й ння ще Но рн Ж тя ! й Я є в ( з шен й -- й ноя проте ї І ль : : Н Її. ї єди -Ж ж є шх : гі КО Дани зЕосж ше кажи т. а: пр г і гу ха ет мо Ку не є
Ж. ще хі хі Я; я ут кт ше і ое ЦЕ ав в к СЕ ; ; ве г Ки з. Ї , й ек х х - ; ! т К ЖЕ І І В й зі, меш Я дні і х 3 ї х ж Я х з З; хх ро яння "АВ х хх 5 дво х і й яв СЯ ОК житя й Н Й Я ! й Ці | У якостях з кбеюеет ж неза ь Мі сек Н і а КК оон ЛІТ ПОШИ обо ос м ри Н Я ша ет т пед й і г і Що Кор Тени лк Гі - фттрн» г Ко ьо ; зд р ши Й Я ТЕ хе "суху КК зо е Кк й ; і ее ние | Ян "Де Ше й их С М: з щк і Ж ДЕ ниви грон о лона ний и і Н А чий фра лом СЕ: НИ ще В й ії що й код я си жит й у ї Й м Я НІ : ї і: тки ї пт . се м зрене 4 гншо, Я » шт Ро й ! о ШЕ
Фіг. 6 ЯМ Як я К Же ен скюдолкя ї 7 Її и е таз перо ря СД ПИ пиши, те У їЄ и, С НЕРЕНАО ШО х Ж раку ман ух їх а я Е і хх ра -к а КОХ св з - - А 5 - 2 сн. й Я Ав - УК М.Я? і ; НО В ре ще синя кл ня хе За Е ; пнеожее ню В ро УЗ рік У 7 р; і - я чи ча й Б. і з. на с Ку х - Кей КАС Кк хх де сетожощ З КО я чу я" зо КУ КУ яд вач З дя ух ; ! КЗ ре ЩЕ і на З ах, ЧА ке ай З 3 ті НЕ КК дк ди г 53 У; і (6) Та Ме КІ В кВ. 7 ма СаО АХ Не ше ще - НЕ Я ше КОАЬК 2р-к 2 їх Е Тс» . їз Бі КЕ дари оті ша. хе ші 1 з 8 і | шк Ще бен ваше сс А: у ще б» ; І чи ге вно чл У я т Ма м. І а фВ шк мл Я УК я якос ї Рше Сян Вих т і : ки : З дл Моне й - х я і : в : ве А. ка ; в Ї пою ОК ен м « г То В «БО ї М нн ям жюмю у, і ї З вся - -е я кої БЕ. 7 Ж Н х
НЕО. . осей не ще ке си хх х - ох Ко БІ в бе -к с де р ке, З се й я ть КУ я ку ОХ У жу ее ж я г ЕК ее оди Ди: М з яще ї А мн й я. жу 5 й ха я вм І в - ех. й , ; і І Е С З що к порі ой вит І а Па Ше бак ши не о Ж в Гані КС З й -- оон, ши КК слой ен й С с ТЯ ОТ: Б» ща Ле ад й ро і ГИ У Й З р. з х 7 сек х «у щі Коня чн (Й ВЕ Шк яке, / 5. ДА дпаааадаллня не ше сви м Х Я г ау 4-7 ща 22 її ві
Ячг.
ї -28 во с ї и і нава нія пк шани нн Я х А і Пе бе ї : х соб п, ще еще ше й оосооююосюсеосоееоееосесооснв пнкнкбнкстенасн о НИ 5 САКЕ В нн, й Ян во хх роб |і зе х я б | ра ни 7 се-ай 1 що . Ша ї
Фіг. 8 76 20 у 21 низи ванни 42 в З Га жк АДАМА иа у й ка ее у ІиЖу ха й і ше ли а я я ! 3 сок жем, КИ 5 и С | Дичко нор кроннои і се став чаш КІ мая їй З ї ! зе я А екз ні Е: Я сх вх ря е Е : ги Ще з Е х ! 0--т Су оди кі т у плині ЧИ ї рай ння в ши п я І ня ще я "хм ни ле 5о фіг. А
UAA201813031A 2016-07-13 2017-07-07 Знімальний пристрій для знімання в'язаного трубчастого виробу з круглов'язальної машини для виготовлення панчішних або їм подібних виробів та для передавання його до блока, призначеного для виконання додаткових операцій на цьому виробі UA123067C2 (uk)

Applications Claiming Priority (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
IT102016000072994A IT201600072994A1 (it) 2016-07-13 2016-07-13 Dispositivo prelevatore per operare il prelievo di un manufatto tubolare a maglia da una macchina circolare per maglieria, calzetteria o simile e il suo trasferimento ad un’unita’ atta ad eseguire ulteriori operazioni sul manufatto.
PCT/EP2017/067079 WO2018011076A1 (en) 2016-07-13 2017-07-07 Pickup device for picking up a knitted tubular manufacture from a circular knitting machine for hosiery or the like and for transferring it to a unit adapted to perform additional operations on the manufacture

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA123067C2 true UA123067C2 (uk) 2021-02-10

Family

ID=57610091

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAA201813031A UA123067C2 (uk) 2016-07-13 2017-07-07 Знімальний пристрій для знімання в'язаного трубчастого виробу з круглов'язальної машини для виготовлення панчішних або їм подібних виробів та для передавання його до блока, призначеного для виконання додаткових операцій на цьому виробі

Country Status (17)

Country Link
US (1) US10895027B2 (uk)
EP (1) EP3485073B1 (uk)
JP (1) JP7018425B2 (uk)
KR (1) KR102397028B1 (uk)
CN (1) CN109477261B (uk)
BR (1) BR112018071787B1 (uk)
CO (1) CO2018011458A2 (uk)
EA (1) EA037499B1 (uk)
ES (1) ES2909906T3 (uk)
HR (1) HRP20220563T1 (uk)
IT (1) IT201600072994A1 (uk)
MX (1) MX2019000523A (uk)
PL (1) PL3485073T3 (uk)
PT (1) PT3485073T (uk)
UA (1) UA123067C2 (uk)
WO (1) WO2018011076A1 (uk)
ZA (1) ZA201900200B (uk)

Families Citing this family (8)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
TWI726307B (zh) * 2018-08-20 2021-05-01 大康織機股份有限公司 驅動機構
IT201900005636A1 (it) * 2019-04-11 2020-10-11 Gianni Conti Metodo ed apparecchiatura per la produzione di manufatti tubolari a maglia a punta chiusa
IT201900005838A1 (it) * 2019-04-16 2020-10-16 Lonati Spa Dispositivo prelevatore per operare il prelievo di un manufatto tubolare a maglia da una macchina circolare per maglieria, calzetteria o simile e il suo trasferimento ad un'unità atta ad eseguire ulteriori operazioni sul manufatto.
CN112853593A (zh) * 2019-11-28 2021-05-28 浙江博睿智能科技有限公司 一种用于圆针织机的织物拾取转移装置
IT201900023577A1 (it) * 2019-12-11 2021-06-11 Lonati Spa Dispositivo prelevatore per operare il prelievo di un manufatto tubolare a maglia da una macchina circolare per maglieria, calzetteria o simile.
US20230002940A1 (en) * 2020-03-24 2023-01-05 Lonati S.P.A Circular hosiery knitting machine for manufacturing tubular items
KR20240033904A (ko) 2022-09-06 2024-03-13 박기수 양말의 직조 방법 및 그 양말
KR20240033924A (ko) 2022-09-06 2024-03-13 박지민 주름 개선 양말의 직조 방법 및 그 양말

Family Cites Families (17)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
GB1250563A (uk) * 1969-02-19 1971-10-20
GB1260559A (en) * 1969-05-19 1972-01-19 Feinstrumpfwerke Esda Veb Improvements in or relating to single-cylinder circular knitting machines
IT1198552B (it) * 1983-04-12 1988-12-21 Ma Snc Fa Dispositivo per la formazione di sacche di maglia con una macchina circolare per manufatti tubolari con moto unidirezionale continuo e macchina attrezzata per detto dispositivo
EP0203984A1 (en) * 1984-12-06 1986-12-10 Roger Francis Neil Curry Flat bed knitting machines
IT1265881B1 (it) * 1993-07-12 1996-12-12 Fabric & Mfg Principles Metodo e dispositivo per eseguire l'unione di due lembi di un manufatto tubolare tessuto a maglia al termine della sua formazione
IT1297377B1 (it) * 1997-12-04 1999-09-01 Fabritex Srl Metodo e dispositivo per la fabbricazione di manufatti tessili tubolari
ITFI980039A1 (it) 1998-02-20 1999-08-20 Fabritex Srl Metodo ed apparecchiatura per unire i lembi di manufatti tessuti a maglia.
IT1303265B1 (it) * 1998-10-28 2000-11-06 Lonati Spa Platorello o semiplatorello per macchine circolari monocilindricheper maglieria o calzetteria, particolarmente per la produzione di
DE60002150T2 (de) 2000-01-18 2003-11-27 Golden Lady Spa Verfahren und Vorrichtung zur Herstellung von Schlauchstrickwaren und zum Schliessen des Zehenteils
ITFI20020199A1 (it) * 2002-10-21 2004-04-22 Fabritex Srl Metodo e apparato per unire i lembi di un manufatto tubolare tessuto a maglia
ITMI20080398A1 (it) * 2008-03-10 2009-09-11 Lonati Spa Dispositivo prelevatore per operare il prelievo di un manufatto tubolare a maglia da una macchina circolare per maglieria, calzetteria o simile e il suo trasferimento ad un'unita' atta ad eseguire ulteriori operazioni sul manufatto.
ITMI20111681A1 (it) * 2011-09-19 2013-03-20 Lonati Spa Macchina circolare a doppio cilindro per la produzione di manufatti tubolari a maglia, particolarmente per la produzione di calze o simili.
US8443633B1 (en) * 2012-09-05 2013-05-21 Da Kong Enterprise Co., Ltd. Apparatus and method for transferring loops from the knitting machine needle
ITFI20130081A1 (it) * 2013-04-12 2014-10-13 Gianni Conti "metodo e macchina per la tessitura di manufatti tubolari a maglia"
ITBS20130150A1 (it) * 2013-10-24 2015-04-25 Santoni & C Spa Macchina tessile circolare con meccanismo di innesto e sgancio del platorello del gruppo platò
TWI539050B (zh) * 2013-11-15 2016-06-21 Da Kong Entpr Co Ltd Sewing sock machine needle plate
JP5813192B1 (ja) 2014-08-29 2015-11-17 永田精機株式会社 丸編機の編地移し方法及び装置

Also Published As

Publication number Publication date
HRP20220563T1 (hr) 2022-06-10
PT3485073T (pt) 2022-04-06
KR20190028666A (ko) 2019-03-19
JP7018425B2 (ja) 2022-02-10
EA201990274A1 (ru) 2019-06-28
WO2018011076A1 (en) 2018-01-18
CN109477261B (zh) 2020-09-15
CO2018011458A2 (es) 2019-01-18
IT201600072994A1 (it) 2018-01-13
BR112018071787A2 (pt) 2019-02-19
EP3485073B1 (en) 2022-03-02
US20190301062A1 (en) 2019-10-03
KR102397028B1 (ko) 2022-05-11
ES2909906T3 (es) 2022-05-10
MX2019000523A (es) 2019-04-01
US10895027B2 (en) 2021-01-19
ZA201900200B (en) 2019-10-30
JP2019525014A (ja) 2019-09-05
EA037499B1 (ru) 2021-04-05
PL3485073T3 (pl) 2022-06-20
EP3485073A1 (en) 2019-05-22
CN109477261A (zh) 2019-03-15
BR112018071787B1 (pt) 2022-10-18

Similar Documents

Publication Publication Date Title
UA123067C2 (uk) Знімальний пристрій для знімання в'язаного трубчастого виробу з круглов'язальної машини для виготовлення панчішних або їм подібних виробів та для передавання його до блока, призначеного для виконання додаткових операцій на цьому виробі
TWI537445B (zh) Method and apparatus for moving knitted fabric of circular knitting machine
CN101501259B (zh) 用于编织管状编织制品及用于缝合所述制品的接合点的系统及方法
US20100319408A1 (en) Pick-up device for picking up a tubular knitted article from a circular knitting machine for hosiery or the like and for transferring it to a unit adapted to perform additional work on the article
KR101969740B1 (ko) 적어도 하나의 이송부 또는 낙하부를 갖는 이중 실린더 원형 기계에서 양말 등과 같은 관형 제품의 형성 끝에서 자동화된 픽업을 위해 그 관형 제품을 준비하는 방법 및 이 방법을 수행하기 위한 이중 실린더 원형 기계
US7895862B2 (en) Knitting machine with latch needles and without sinkers
US20100313607A1 (en) Method and apparatus for closing a tubular knitted article at one of its axial ends, at the end of its production cycle on a circular knitting machine for hosiery or the like
CN105074071A (zh) 用于编织管状编织物的方法和机器
EA028384B1 (ru) Способ автоматизированного стачивания осевого конца трубчатого изделия и его извлечения в конфигурации изнанкой наружу и устройство для выполнения этого способа
EA201891135A1 (ru) Способ подготовки трубчатого изделия, такого как чулочное изделие или т.п., к автоматическому сниманию в конце его формирования на двухцилиндровой кругловязальной машине по меньшей мере с одной зоной подачи или сброса и двухцилиндровая кругловязальная машина для выполнения такого способа
WO2016031282A1 (ja) 丸編機の編地縫合方法及び丸編機システム
EP2161359B1 (en) Stripe pattern knitting device in feed changer, and method therefor
EP0402034A1 (en) Double-knit circular knitting machine
CN106987994A (zh) 一种弧形走针轨道的提花走针结构及走针方法
CN113286920B (zh) 用于从圆形针织机拾取管状针织物并将其转移到适于在该物品上执行额外操作的单元的拾取设备
CN114269977B (zh) 从用于袜类或类似物的圆形针织机移除管状针织品的移除装置
JP5854364B1 (ja) 丸編機の編地縫合方法及び丸編機システム
CN113825868B (zh) 用于生产具有闭合的趾部的管状针织制品的方法和设备
WO2015107406A1 (en) Thread guide organ for a circular knitting machine
US2612032A (en) Knitting machine for wrap striping