LT3692B - Method and apparatus for forming cathode ray tube faceplate panels - Google Patents

Method and apparatus for forming cathode ray tube faceplate panels Download PDF

Info

Publication number
LT3692B
LT3692B LTIP1573A LTIP1573A LT3692B LT 3692 B LT3692 B LT 3692B LT IP1573 A LTIP1573 A LT IP1573A LT IP1573 A LTIP1573 A LT IP1573A LT 3692 B LT3692 B LT 3692B
Authority
LT
Lithuania
Prior art keywords
eccentric
rotation
pushers
oval
concentric
Prior art date
Application number
LTIP1573A
Other languages
English (en)
Inventor
Donald Gerald Davey
Original Assignee
Oi Neg Tv Products Inc
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Oi Neg Tv Products Inc filed Critical Oi Neg Tv Products Inc
Publication of LTIP1573A publication Critical patent/LTIP1573A/xx
Publication of LT3692B publication Critical patent/LT3692B/lt

Links

Classifications

    • CCHEMISTRY; METALLURGY
    • C03GLASS; MINERAL OR SLAG WOOL
    • C03BMANUFACTURE, SHAPING, OR SUPPLEMENTARY PROCESSES
    • C03B11/00Pressing molten glass or performed glass reheated to equivalent low viscosity without blowing
    • C03B11/02Pressing molten glass or performed glass reheated to equivalent low viscosity without blowing in machines with rotary tables
    • CCHEMISTRY; METALLURGY
    • C03GLASS; MINERAL OR SLAG WOOL
    • C03BMANUFACTURE, SHAPING, OR SUPPLEMENTARY PROCESSES
    • C03B11/00Pressing molten glass or performed glass reheated to equivalent low viscosity without blowing
    • C03B11/16Gearing or controlling mechanisms specially adapted for glass presses

Landscapes

  • Engineering & Computer Science (AREA)
  • Chemical & Material Sciences (AREA)
  • Manufacturing & Machinery (AREA)
  • Materials Engineering (AREA)
  • Organic Chemistry (AREA)
  • Manufacture Of Electron Tubes, Discharge Lamp Vessels, Lead-In Wires, And The Like (AREA)
  • Press Drives And Press Lines (AREA)
  • Casting Or Compression Moulding Of Plastics Or The Like (AREA)

Description

Pateiktas išradimas susijęs su Įrenginiu ir būdu gaminiams iš stiklo formuoti, o konkrečiau, su būdu ir Įrenginiu skirtais stiklinių elektroninių vamzdžių ekranų paneliams presuoti.
Yra žinomas elektroninio vamzdžio ekrano panelio presavimo būdas, panaudojant pasukamą stalą, sudarytą iš daugybės matricų, kurios žingsnis po žingsnio pakeičia daug darbinių padėčių. Tiektuvas paduoda porciją išlydyto stiklo i, presavimo formos ertmę stiklo padavimo punkte ir ši ertmė su stiklo porcija, sukantis stalui, juda 1 presavimo punktą, kuriame puansonas Įspaudžiamas į matricą, tokiu būdu suformuodamas ekraną. Toliau judant stalui, stiklinis ruošinys ir presavimo forma pereina per pirmąjį aušinimo punktą, presavimo formos apvalkalo nuėmimo punktą, per kitą aušinimo punktą 1 iškrovimo punktą. Ant pasukamo stalo yra įtaisyta daug skirtingų presavimo formų, skirtų Įvairių dydžių ir formų ekranams presuoti. Įprastai šis stalas yra 12 pėdų (3,65 m) skersmens ir didelės masės, slopinančios jėgas, atsirandančias formavimo metu. Didelė Įrengimo masė ir aukštas šio Įrenginio dalių pozicionavimo tikslumas riboja jo darbinį greitį ir, iš dalies, prailgina pasukamo stalo darbo ciklo trukmę.
Televizinių vamzdžių ekranai turi būti aukštos kokybės ir turėti tikslius geometrinius išmatavimus. Stiklo žaliava, paduodama tiektuvu, turi būti tiksliai paskirstoma matricoje, į kurią ji paduodama, o taip pat tiksliai suformuojama presavimo punkte. Minkštas stiklinis gaminys judėdamas i aušinimo punktą, šio judėjimo metu, neturi būti iškraipytas. Taigi, yra būtina, kad, pasisukus stalui su presavimo forma ir stiklo ruošiniu, nevyktų nepageidautini skysto stiklo ir suformuoto skysto stiklo ekrano iškraipymai. Stalas turi judėti minimaliai vibruodamas, tolydžiai ir būti tiksliai pozicionuoj amas kiekviename ruošinio apdirbimo punkte.
Pavyzdžiui, plunžeris, perduodantis judesį puansonui, kuris suformuoja reikalingą ekrano vidinio paviršiaus vaizdą, sijono kontūrus ir reikalingą ekrano storį, turi slankioti tiksliai matricos centre. Dėl šių apribojimų, keliamų pasukamo stalo judėjimo tolydumui ir pozicionavimo tikslumui, stalas, presuojant elektroninių vamzdžių ekranus, negali judėti optimalia trajektorija, kadangi darbinio ciklo atskirų etapų metu jo greičiai, pagreičiai ir trūkčiojimai sukelia ribinio dydžio jėgas, veikiančias į išlydytą stiklą.
Yra žinomi pasukami stalai, naudojami elektroninių vamzdžių formavimui, judantys sukant hidraulinių arba pneumatinių stūmoklių kotais, kuriuose yra įtaisyti smūgius slopinantys mechanizmai, sukeliantys staigius pasukamo stalo greičio pasikeitimus ir apribojantys presavimo įrenginio darbo greitį. Dar daugiau, tokios rūšies pavaras sunku valdyti, kraštinėse stūmoklio padėtyse, kai pradeda veikti fiksuojantys smaigai, kurie yra įterpiami į atitinkamas kiaurymes tiksliai nustatant stalą ruošinio apdirbimo punkto, pavyzdžiui, presavimo, atžvilgiu, ir išlaikyti šią padėtį nepakitusią, veikiant judančiam puansonui. Kadangi fiksuojančius smaigus būtina įkišti į kiaurymes iki presavimo operacijos pradžios, norint užfiksuoti sąveikaujančių dalių padėtį, tai presavimo cikle atsiranda papildomi užlaikymai.
Viename, žinomame pasukame stale yra panaudotos trys hidraulinės pavaros, sinchronizuojamos hidrauliniu būdu. Šis sprendimas tik iš dalies panaikina problemas, susijusias su pavaros stūmoklio tuščiąja eiga, ir, taip pat, yra reikalingi fiksuojantys smaigai, užtikrinantys galutinį pozicionavimą. Šiame įrenginyje negalima sumažinti stalo pasisukimo greičio įtakos į bendrą darbinio ciklo trukmę, apribotą stiklo ruošinio nuėmimu, bei gauti tolydų ciklą, leidžianti pagerinti gaminių kokyLT 3692 B bę. Dar daugiau, neįmanoma simetriškai padidinti arba sumažinti stalo pasisukimo greitį ir minimizuoti iškraipančias (deformuojančias) stiklo ruošinį jėgas, išlaikant aukštą gamybos našumą.
Pateikto išradimo tikslai yra šie: elektroninių vamzdžių ekranų kokybės pagerinimas, darbo našumo padidinimas ir pagamintos produkcijos kainos sumažinimas. Kiti išradimo tikslai yra susiję su stalo pasukimo laiko sumažinimu, išlaikant aukštą gaminio kokybę, stalo judesio valdymo proceso pagerinimu ir klaidų, atsirandančių dėl stalo per didelio arba nepakankamo pasukimo, nustatymu. Taip pat, pagerinama operacijų seka ir yra nereikalingi bendri greitinimo ir lėtinimo mechanizmai .
Šie tikslai pasiekiami panaudojant pavarą, pasukančią stalą, ant kurio presuojami ekranai, tokiu pagreičiu ir greičiu, kurie yra simetriški poslinkio grafiko atžvilgiu ir nesukelia didesnių nei leistini trūkčiojimų pagreičio kitimo taškuose. Pavara veikia kaip sudvejintas varantysis cilindrinis ekscentrikas, duodantis didelį sukamąjį momentą ir leidžiantis valdyti stalo padėtį pasukimo ciklo metu. Pateiktame išradimo realizacijos pavyzdyje panaudotas 11 apdirbimo punktų dviejų pasukimų presavimo ciklas, kai kiekviename žingsnyje stalas pasukamas 2/11 arba 65,45° laipsnių kampu.
Stalas pasukamas pastoviai veikiančiu elektros varikliu ir smagračiu, per sankabos ir stabdymo movą sujungtu su slieku, sukančiu sliekrati, ant kurio veleno yra įtaisytas cilindrinis ekscentrikas. Norint gauti pagreitį ciklo metu kintantį dėsniu artimu sinusiniam, stalo pagreitis gali būti užduotas kaip cilindrinio ekscentriko pasisukimo dėka atsiradusio pasilinkimo funkcija. Sankabos mova pagreitina cilindrinį ekscentriką ekscentriko darbo pauzės, einančios prieš stalo pasukimo praLT 3692 B džią, metu, o stabdant, cilindrinio ekscentriko sukimasis sulėtinamas ekscentriko pauzės, einančios tuoj pat po stalo pasukimo, metu. Stalo pavaros ekscentrikas leidžia pasiekti maksimalų stalo pasukimo greitį ir pradeda jį mažinti, kai ekscentriko pasisukimo kampas yra nuo 150° iki 300°, sukurdamas pavaros pasipriešinimą stalo sukimuisi. Pauzė suformuojama stalui esant fiksuotose padėtyse ir todėl gaunamas tikslus stalo pozicionavimas darbinėse vietose, tiksliai suderintose su apdirbimo punktais. Tai leidžia atsisakyti fiksuojančių smaigų bei sutaupomas laikas, sunaudojamas smaigų įkišimui į fiksuojančias kiaurymes stale ir ištraukimui iš jų. Žinomame, įprastos konstrukcijos stale nepageidautinas, pagreitėjimui prarandamas laikas, prailginantis stalo pasukimą, dar labiau prailginamas laiku, sugaištamu fiksuojantiems smaigams į fiksuojančias kiaurymes Įvesti ir ištraukti iš jų. Kadangi Įrenginys negali dirbti kol fiksuojantis smaigas nebus įkištas į fiksuojančią kiaurymę, tai ruošinio pasukimas į darbinę poziciją trunka apie 2 sekundes. įrenginyje, realizuotame pagal pateiktą išradimą, pasukimo laikas yra 1 sekundė, taip pat pagerinama gaminio kokybė, gaminys pasidaro kietesnis, padidėja apdirbimo operacijų greitis .
Išradimas iliustruojamas brėžiniais, kuriuose pavaizduota :
Fig. 1 - greičio priklausomybės nuo laiko grafikas, gautas panaudojant elektroninio vamzdžio ekranų gamybai įprastos konstrukcijos pasukamą stalą;
Fig. 2 - pagreičio priklausomybės nuo laiko grafikas, gautas panaudojant ekranų gamybai įprastą, kaip ir Fig. 1, pasukamą stalą;
Fig. 3 - greičio priklausomybės nuo laiko grafikas, gautas panaudojant elektroninio vamzdžio ekranų gamybai stalą, kuris pasukamas išradime aprašyta pavara;
Fig. 4 - pagreičio priklausomybės nuo laiko grafikas, gautas Įrenginyje realizuotame pagal pateiktą išradimą;
Fig. 5 - poslinkio priklausomybės nuo laiko grafikas, gautas Įrenginyje realizuotame pagal pateiktą išradimą;
Fig. 6 - ekranų presavimo Įrenginio kartu su kitais, papildomais Įrenginiais vaizdas;
Fig. 7 - ekranų presavimo Įrenginio, parodyto Fig. 6, iš dalies supaprastintas vaizdas;
Fig. 8 - pasukamo stalo be Įrangos, pagal Fig. 1, pjedestalo vaizdas.
Fig. 9 - pasukamo stalo su pavara, realizuota pagal pateiktą išradimą ir sudarytą iš kreipiančiosios Įvorės, stūmiklių, cilindrinio ekscentriko ir jo pavaros, pjūvio dalinis vaizdas;
Fig. 10 - pasukamo stalo su ekscentriku, stūmikliais ir ekscentriko pavaros elementais pjūvio dalinis vaizdas;
Fig. 11 - elektros variklio ir su juo susijusių elementų, sukančių ekscentriką, vaizdas iš šono;
Fig. 12 - stalo pavaros, panaudotos Įrenginyje, parodytame Fig. 6, sukamojo momento priklausomybės nuo laiko grafikas.
Elektroninių vamzdžių, ypač tų, kurie naudojami televizinuose vamzdžiuose, kineskopuose, dideli ekranų paviršiaus plotai turi būti be matomų defektų. Taip pat, jie turi turėti pakankamai storas sieneles, apie 1/2 colio (12,7 mm), kad išlaikytų veikiantį vakuuminį vamzdį, į kurį įmontuotas ekranas, atmosferinį slėgimą. Dideli reikalavimai keliami ekrano geometrinių išmatavimų pastovumui, reikalinga, kad ekrano vidinis paviršius nebūtų pasislinkęs prie kaukės, kad būtų išlaikytas Q atstumas surenkant, išsiurbiant orą ir naudojant spalvoto vaizdo elektroninius televizinius vamzdžius.
Šie reikalavimai turi būti Įvykdomi gaminant didelį skaičių ir, esant apdirbimo operacijų, kurių metu išlydytas stiklas supilamas į matricą ir presuojamas, suspaudžiant stiklo žaliavą, esančią matricos ertmėje, stūmoklio kotu stumiamu puansonu, dideliam greičiui. Gaminant ekranus, taip pat, svarbu kaip pasiskirsto išlydyto stiklo žaliava matricoje iki presavimo puansonu, kokia yra santykinė matricos ir puansono padėtis presavimo metu, kokio dydžio Įtempimai atsiranda stikle iki ir po presavimo operacijos, kaip ataušinamas suformuotas ekranas.
Anksčiau, ekranus presuodavo įrengimais, kuriuose buvo daug apdirbimo postų, įtaisytų aplink pasukamą stalą, ant kurio buvo pritaisyta eilė, sutampanti su apdirbimo punktų išdėstymo tvarka, matricų ir, kuris perduodavo ruošinius į skirtingus postus, pasisukant stalui į skirtingas fiksuotas padėtis. Toks įrenginys yra labai didelis ir sunkus ir, norint pasukti stalą su sumontuotais ant jo darbiniais elementais bei įranga, yra reikalingas labai didelis sukamasis momentas. Pavyzdžiui, kad galima būtų pasukti stalą, ant kurio formuojami 27 colių (68,5 cm) Įstrižainės televiziniai vamzdžiai (kineskopai) , turintį 11 apdirbimo punktų, sukamasis momentas, leidžiantis gauti tinkamą ekranų formavimo greitį, turi būti didesnis nei vienas milijonas colių vienam svarui (kai vienas colis į svarą yra
5,6 cm/kg). Buvo sukurtas pasukamo stalo variantas, kuriame yra ant veleno pritaisyta pasukama svirtis krumpliais sukabinta su strekte ir judanti, veikiant hidrocilindrui. Norint gauti priimtiną ciklo trukmę, pavaroje buvo panaudotas stalo pasisukimą ciklo pradžioje pagreitinantis hidrostiprintuvas ir sistemos vibracijas sumažinantis amortizatorius. Fig. 1 ir 2 parodyti minėtos sistemos greičio ir pagreičio priklausomybių nuo laiko grafikai.
Iš Fig. 1 akivaizdu, kad stalas sukamas netolygiai, yra staigūs greičio pokyčiai. Dar daugiau, gauta ciklo trukmė yra ilgesnė nei reikalinga. Abu šie trūkumai sukelia nepageidaujamas pasekmes. Staigūs greičio pokyčiai išsklaido išlydytą stiklą, ypač perduodant išlydyto stiklo žaliavą į presavimo postą arba perduodant suformuotą ekraną į aušinimo postą. Vibracijos ir judėjimo netolydumai prailgina ciklo trukmę ir stiklas vėsta ilgiau nei būtina gaminant ekranus maksimaliu našumu. Presuojant ekranus įrenginiu su 11 presavimo postų, 11 presavimui reikalingų stalo pasisukimų atliekama per 22 sekundes, o viso gamybos ciklo trukmė yra 77 sekundės.
Fig. 3, 4 ir 5 pateikiami to paties mastelio kaip ir Fig. 1 ir 2 greičio, pagreičio ir poslinkio grafikai, parodantys pagerėjusias charakteristikas gautas panaudojus pateiktą išradimą.
Įprastai apdirbimo instrumentai, įtaisyti postuose aplink stalą, darbą atlieka per 5 sekundes. Ruošiniai į kitą apdirbimo punktą perduodami pasukant stalą apie sukimosi ašį 64,5° kampu. Pateikto išradimo dėka presavimo trukmė 11 apdirbimo postų buvo sumažinta iki 66 sekundžių, iš kurių 11 sekundžių truko bendras stalo pasukimas. Stalo greitis Fig. 3 pavaizduotas kaip ordinatė ir atidėtas stalo pasukimo kampo laipsniais, atsirandančio ekscentrikui pasisukus vienu laipsniu, o abscisių ašyje yra atidėtas stalo poslinkis išreikštas ekscentriko pavaros pasisukimo laipsniais. Grafike Fig. 3 pavaizduotas stalo pasisukimas laipsniais per laiko vienetą, nes, pateiktame pavyzdyje, ciklo dalyje, kurios metu perduodamas judesys, ekscentrikas sukasi pastoviu greičiu. Kaip bus paaiškinta vėliau, cilindrinio ekscentriko pavaros vieno apsisukimo metu stalas pasukamas 65,45° kampu, o greitis, pagreitis ir pasislinkimas apsprendžiami ekscentriko paviršiaus forma.
Pateiktoje sistemoje veikia dvipusis varantysis ekscentrikas, leidžiantis perduoti didesnį sukamąjį momentą. Ekscentriko kraštai yra suformuoti taip, kad stūmikliai susikabina su abiem ekscentriko šonais ir leidžia išvengti tuščiosios eigos bei tiksliai valdyti stalo padėtį. Ekscentrike yra koncentriškai suformuota kraštų dalis, kurios dėka pavaros darbo metu ekscentrikas, kol neprijungta apkrova, pagreitinamas arba sulėtinamas. įprastai pauzė trunka iki ekscentrikas pasisuka apie 60° kampu ir grafikuose Fig. 3, 4 ir 5 ekscentriko kraštai per stūmiklius veikia stalą ekscentrikui papildomai pasisukant apie 300° kampu. Taigi, nors grafikuose parodytas ekscentriko pasisukimas nuo 0° iki 300°, tačiau nagrinėjimą pradėsime nuo pauzės. Įprastai, ekscentriko pasukimas prasideda nuo ciklo pauzės vidurio arba kai ekscentrikas yra pasisukęs 300° kampu, sulėtinant ir sustabdant pavarą, arba 330° kampu, pauzės intervale, pagreitinant iki greičio nuo kurio pavara pradeda sukti stalą.
Fig. 4 parodytas stalo pagreitėjimas kaip stalo pasisukimo kampo priklausomybė nuo ekscentriko pasisukimo kampo, perskaičiuoto į sekundes priklausomai nuo ekscentriko pasisukimo arba nuo laiko, kai ekscentrikas sukasi pastoviu greičiu. Pagreičio priklausomybė ekscentrikui sukant pavarą yra panaši į sinusinį dėsnį, kurio maksimumo taškai yra 1/4 ciklo dalimi nutolę nuo pradinio ir galinio ciklo taškų, taškuose 75° ir 225°, 300° ciklui, tačiau maksimumo taškai yra pastumti 1/8 ciklo dalimi pradinio ir galinio taškų kryptimi, taškuose 37,5° ir 262,5°, 300° ciklui. Didžiausias ekscentriko sukimosi greitis, neigiamai neveikiantis į išlydytą stiklą gaminant aukštos kokybės gaminius, yra 65 aps/min..
Fig. 5 parodytas stalo pasisukimo kampo priklausomybė nuo ekscentriko pasisukimo kampo ciklo metu, kai stalas pasukamas 65,45°, pasisukus ekscentrikui 300° kampu, per 0,769 sekundės.
Kaip bus parodyta vėliau, stalas juda varomas pastoviai dirbančio elektros variklio, sukančio smagratį, kuris yra sujungtas su stalo sukimo pavara per cilindrinį ekscentriką. Ekscentrikas su smagračiu yra sujungtas per sankabos movą, kuri perduoda sukamąjį judesį ekscentrikui ir leidžia apsisukimams išaugti iki maksimalių, iki to momento, kai pradės suktis su juo susijęs stalas. Ciklo pabaigoje, ekscentriko apkrova atjungiama ir stabdymo įtaisu jis sustabdomas. Vieno ekscentriko apsisukimo metu atliekamas vienas stalo pasisukimo ciklas. Taigi, laikas Fig. 3, 4 ir 5 gali būti prilyginamas ekscentriko pasisukimo kampo dydžiui viso ciklo metu, pavyzdžiui nuo 0° iki 300° kampo, o stabdymas ir sankabos movos prijungimas, sukimuisi į ekscentriką perduoti, vyksta pauzės intervalo metu, kuris gali būti lygus 60° kampui ir yra padalintas taip, kad 30° intervalas naudojamas sustabdymui, o kitas 30° Įsukimui iki reikiamo greičio.
Pateiktame įrenginyje pasukamas stalas, kaip tai parodyta Fig. 6, sukamas cilindriniu ekcentriku, kuris valdo stalo padėtį viso pasukimo ciklo metu. Todėl· sumažinamas greitėjimo poveikis i stiklą, iki minimumo sumažinami trūkčiojimai, o pasukimo ciklo trukmė gali ίο būti sumažinta, nesukeliant neigiamo poveikio į skystą stiklą.
Trūkčiojimai, pagreitis, greitis ir postūmis yra tiesiogiai susiję su ekscentriko pasisukimu, nes ekscentrikas yra sujungtas su stalu per stūmiklių porą. Fig. 12 pavaizduota sukamojo momento priklausomybė nuo laiko, iliustruojanti kodėl ekscentriko sukimosi greitis turi būti užduodamas ir išlaikomas pastovus toje ciklo dalyje, kai ekscentrikas veikia kaip pavara. Stalui pasisukti vienu ciklu (nuo vieno posto prie kito nutolusio 65,45° kampu), ekscentriko vieno apsisukimo metu 60° turi trukti pauzė, o kitus 300° jis turi dirbti kaip pavara.
Stalo pasukimo ciklo, parodyto Fig. 12, pradžioje ekscentrikas nejuda, o stalas, kurį jis turi sukti, stovi taip, kad jo kiekviena darbinė vieta tiksliai sutampa su apdirbimo punkto, esančio šalia stalo, padėtimi. Pasukimo ciklas prasideda tada, kai instrumentai atliekantys ruošinio apdirbimą, patraukiami nuo stalo. Pastoviai veikiantis elektros variklis įsuka smagratį, kuris per movą, įjungiamą hidrauliniu vožtuvu, sujungiamas su cilindriniu ekscentriku. Taigi, nuo paleidimo signalo atėjimo momento ciklo pradžioje iki tada, kai pauzės metu stalo stūmikliais neapkrautas ekscentrikas sankabos mova bus prijungtas prie smagračio, šis sujungimo momentas yra užvėlinamas hidraulinio vožtuvo suveikimo trukme C-D ir ekscentrikas pradės suktis momentu D. Visas dinaminis sukamasis momentas per movą paduodamas iki tada, kol ekscentriko greitis padidės iki darbinio greičio laiko momentu E ir bus apkrautas pavara laiko momentu F, pavyzdžiui, kai sukimosi greitis yra 65 aps./min. ciklo trukmė yra 0,8 sek. Ekscentriko pagreitėjimas vyksta pauzės metu, trunkančios iki ekscentrikas pasisuka 30° kampu. Ekscentrikui sukantis intervale F-G, apimančiame 300° kampų intervalą, sukamasis momentas yra sinusinės formos. Šiame ekscentriko kampų intervale perduodamas judesys stalui, o pauzės metu, intervale J-K, veikia stabdantis įtaisas, sustabdantis stalą prieš kitą apdirbimo punktą. Praktikoje, nuo sustojimo signalo padavimo iki pavaros movos išjungimo momento praeina laiko tarpas, atsirandantis dėl vožtuvo persijungimo užvėlinimo. Šis užvėlinimas gali atsirasti pavaros sukimo pabaigoje, stabdymo sistemos veikimo laiko intervale G-K. Tačiau buvo pastebėta, kad stabdymo įjungimas gali būti perkeltas į pavaros veikimo baigiamąją dalį, pavyzdžiui, į ekscentriko pasisukimo paskutiniųjų 15 kampo dalį, į laiko intervalą H-J, kuris gali būti reguliuojamas, tokiu būdu reguliuojant laiko momentą pauzės intervale, kada ekscentrikas sustos. Veikiant stabdymo įtaisui, kol cilindrinis ekscentrikas sustoja, stalui perduodamas visas dinaminis sukamasis momentas.
Fig. 6 skaičiumi 10 pažymėtas presas ekranams gaminti, kuriame yra pasukamas didelio skersmens, pavyzdžiui 10 pėdų (3m), darbinis stalas 11 ir yra vienuolika stalo apskritimu, vienodu atstumu vienas nuo kito įtaisytų lizdų 12, į kuriuos įtvirtinamos presavimo formų matricos (neparodytos). Įrenginys sumontuojamas ant specialaus pagrindo 15, iš kurio viršutinės dalies kyšo kolona 14. Stebulė 16, įtaisyta koncentriškai kolonai 14, prilaiko stalą 11 ir yra įtaisyta ant ritininių guolių 17, esančių viršutinėje ir apatinėje dalyje ir leidžiančių stebulei ir stalui pasisukti apie koloną 14 pagrindu 15. Pagrindo 15 viduryje ant stalo stebulės 16 įtaisyta pasisukanti krumpliaratinė įvorė 18. Iš įvorės išsikiša ekscentriko stūmikliai 19, įtaisyti radialiomis kryptimis, vienodu atstumu nutolę vienas nuo kito ir susikabinantys su ekscentriko paviršiais 21 ir 22, sudarančiais cilindrinio ekscentriko 24 siaurėjančius į galus kraštus 23. Ekscentrikas 24 yra užmautas ant veleno, įtaisyto ant pagrindo 15 taip, kad jo išilginė ašis būtų statmena stebulės spinduliui, einančiam nuo veleno sukimosi ašies iki stebulės. Mažiausiai du stūmikliai 19 būna susikabinę su siaurėjančiu cilindrinio ekscentriko kraštu 23 visą jo darbo laiką, o ekscentrike yra suformuotas keičiamas spirale kampas, kuris yra status ekscentrikui pasisukus 60° kampu ir keičiasi papildomai pasisukant 300° kampu taip, kad susikabinus pirmajam stūmiklio ritiniui su ekscentriku ir jam pasisukus iki atsikabinimo taško, antrasis varomasis stūmiklio ritinys, susikabinęs su ekscentriku, patenka į išpjovą ir kartu su pirmuoju ritinėliu apspaudžia ekscentriką.
Cilindrinis ekscentrikas 24 suteikia stalui reikalingą greitį ir poslinkį lanku, kuris yra lygus 65,45°, pasisukus ekscentrikui 300° kampu apie savo ašį, kaip yra parodyta Fig. 3, 4 ir 5, atitinkamai. Taip pat, esant pastoviam sukimosi greičiui kampinis poslinkis gali būti prilygintas laikui. Pradinėje ciklo stadijoje, pasisukus ekscentrikui 24 stebulė 16 ir stalas 11 nejuda tol, kol ritiniai stūmikliai 19 eina lygia (koncentiška) ekscentriko dalimi 23. Kada, sukantis ekscentrikui dalis jo ovalo, kuri yra pakreipta į ekscentriko ašį, susikabins su stūmiklių ritiniais 19, stalas pradės judėti, kaip tai parodyta Fig. 5 grafike. Apsisukus ekscentrikui vieną visą apsisukimą, du ritiniai persisuks per ekscentriką ir stalas pasisuks 2/11 stalo apsisukimo dalimi arba kampu lygiu 65,45°. Du ritiniai visą šį laikotarpį buvo susikabinę su siaurėjančia ekscentriko ovalo dalimi, užtikrindami stalo padėties valdymą.
Stalas apsisuka vieną apsisukimą per 5,5 ciklus, o per du stalo apsisukimus atliekama 11 ekranų apdirbimo ciklų. Presavimo įrenginio stalui apsisukus du kartus jis grįžta į pradinę padėtį.
Ekscentrikas 24 yra užmautas ant veleno 25, įtaisyto stalo pagrinde 15, panaudojant kūginius ritininius guolius 26 ir 27. Jo sukimosi ašis yra stūmiklių 19, įtaisytų krumpliaratinėj e įvorėje 18, pritvirtintoje prie pasukamo stalo stebulės 16, plokštumoje. Iš įvorės 16 radialinėmis kryptimis yra išsikišę 11 stūmiklių, kurių kiekvienas yra radialinėje plokštumoje ir yra nukreipti nuo stalo 11 sukimosi ašies į presavimo formos vietos 12 stale 11 vidurinę liniją. Varžtai 31 eina per veleno 25 flanšą 32 ir įeina į kūgines kiaurymes ekscentrike. Veleną 25 suka sliekinė krumpliaratinė pavara, sudaryta iš krumpliaračio 33, kuris susikabina su slieku 35, užpresuotu ant pavaros veleno 36 taip, kad jo sukimosi ašis yra lygiagreti stalo 11 sukimosi ašiai. Veleno 36 galai, ilgesni už dalį, kurioje užmontuotas sliekas 37, pritvirtinami prie ekscentriko korpuso 38 ant pagrindo 15. Viršutinis galas per hidraulinės sankabos movą 39 prijungtas prie papildomos, reversinio variklio pavidalo pavaros 41, pozicionuojančios stalą reguliavimo metu. Apatinis galas prijungtas prie galios bloko 42, geriausiai parodyto Fig. 8 ir 11, sukančio stalą 11 dviguba lanksčia diskine pavara 43.
Galios blokas 42 susideda iš elektros variklio 44, įtaisyto ant preso pagrindo 25 ir sujungto krumpliuotoju diržu 45 su viršutiniu sankabos ir stabdymo movos 47 velenu 46, kurios išėjimo velenas 48 per sankabą 43 yra sujungtas su slieko velenu 36. Ant sankabos ir stabdymo movos įėjimo veleno 46 yra užpresuotas smagratis 49, kuris yra energijos akumuliatorius, kuri reikalinga slieko, sliekračio, cilindrinio ekscentriko ir elementų, įtaisytų ant stalo, sukimui juos prijungus sankabos mova.
Sankabos ir stabdymo blokas realizuotas kaip daugiadiskinė sistema, veikianti hidraulinio tepalo slėgimo dėka. Tepalas cirkuliuoja vandeniu aušinamu radiatoriumi (neparodytas), išsklaidančiu šilumą, ir valdomu dirbant sankabos ir stabdymo mechanizmams.
Stalo valdymas yra suderintas su slėgimo kitimo funkcijomis daugelio jungiklių, parodytų Fig. 9, dėka. Ekscentriko 25 gale yra kumšteliai 51, 52 ir 53, suformuojantys signalus stabdžio 47 įjungimu ir, tokiu būdu, išjungia sankabą, kai ekscentrikas yra padėtyje, atitinkančioje pauzę arba stalo eiga yra per didelė. Stabdžio kumštelis 51 gali būti reguliuojamas ir suformuoja signalą į sankabos ir stabdymo movą, kuri sustabdo ekscentriko veleno sukimąsi pauzės viduryje. Ekscentriko pauzę indikuoj antis kumštelis 52 yra įtvirtintas ant ekscentriko veleno ir gali būti reguliuojamas. Jis parodo, kada pavaros ekscentrikas yra neutralioje padėtyje, t. y. kai ekscentriko 24 veleno 25 pasisukimo kampas yra nuo 0° iki 60°. Blokavimo kumštelis 53 taip pat yra pritvirtintas prie veleno ir parodo, kad pavaros ekscentrikas yra neteisingoje startinėje ciklo padėtyje, t.y. kai ekscentrikas yra pasisukęs kampu nuo 50° iki 110°, ir įjungus pavarą stalas yra pasuktas per daug. Kai ekscentrikas ir stalas pasukami per daug, į pradinę padėtį juos grąžina papildoma pavara 41, kuri gali pasukti stalą tiek į priekį, tiek ir atgal.
Prieš pasukant stalą, jis turi būti neutralioje padėtyje, o presavimo formos turi būti sucentruotos apdirbimo punktų atžvilgiu. Viena neutralaus tarpo dalis yra panaudojama ekscentriko sustabdymui, po kurio stalas yra sucentruoj amas apdirbimo punkto atžvilgiu, o kita dalis panaudojama ekscentriko įsukimui, prieš pradedant sukti stalą. Fig. 12 parodyta sukamojo momento priklausomybė nuo ekscentriko pasisukimo kampo arba stalo pasisukimo trukmės. įrenginio darbinio ciklo trukmė yra 5,977 sekundės ir gali būti suskirstyta į pernešimo ciklo trukmę ir instrumentų apdirbimo punkLT 3692 B tuose darbo trukmę, kuri lygi 5 sek. Pasibaigus 5 sekundėms, visi instrumentai baigia darbą ir, padavus maitinimą į selenoidinį vožtuvą, valdantį sankabos movą, jis paduoda hidraulinį slėgimą į sankabos movą, ją Įjungia ir prasideda stalo sukimas. Šis Įjungimo procesas trunka apie 0,054 sek. Veikiant sankabos movai, dinaminis sukamasis momentas paduodamas į slieką, sliekinį krumpliaratį, pavaros ekscentriką ir jo veleną pradėdamas juos sukti didėjančiu greičiu iki pasiekiamas 65 aps./min. sukimosi greitis, kuris pateiktame pavyzdyje pasiekiamas per 0,077 sekundės arba kai ekscentriko velenas pasisuka 30° kampu, ir todėl po 0,131 sekundės stalas pradeda judėti. Stalas sustoja ekscentriko velenui pasisukus dar 300° nuo buvusios padėties arba po 0,769 sekundės ir visa instrumentų darbo ir stalo pasukimo operacijų trukmė yra 5,900 sekundės. Šiuo momentu įjungiamas stabdis, sankabos mova išjungiama ir hidraulinis slėgimas paduodamas į stabdymo įtaisą, sustabdantį ekscentriką pasisukus velenui 30° kampu arba po 0,077 sekundės nuo stabdymo pradžios. Taigi bendras ciklas užtrunka 5,977 sekundės. Praėjus 6,000 sekundėms nuo ciklo pradžios visuose apdirbimo punktuose pradeda dirbti instrumentai ir prasideda naujas ciklas. Pradžios momentas, paduodamu perjungiklio 54 signalu (brėžiniuose neparodytas) tol, kol perjungiklio 55 signalas jo neužblokuos. Suveikus startiniam taimeriui, perjungiklis 55 užblokuojamas, ir ekscentrikas gali pradėti suktis, pradėdamas naują ciklą. Tada, kai velenas prasisuka pro sustojimo padėtį, blokavimo kumštelis įjungia perjungiklį, išjungiantį vožtuvo maitinimą ir nutraukia hidraulinį slėgimą, paduodamą į sankabos ir stabdymo movą. Presas pereina į neutralią padėtį, kurioje atjungiamas stalo sukimo variklis 44 ir sustabdomi darbiniai instrumentai arba duodamas signalas jiems sugrįžti į pradinę padėtį, o smagratį veikia stabdantis įtaisas (neparodytas), kuris sustabdo įrenginį.
Įrenginio darbo laikinis valdymas gali būti atliekamas panaudojant perjungiantį, ribojantį taimerį (neparodytas), kuris suformuoja elektrinį signalą, reikalingą įvairių instrumentų įjungimui ir stalo pasukimui. Ruošinių padavimo ir paskirstymo įrenginys (neparodytas) paduoda žaliavą į presavimo formas (neparodytas) punkte Nr. 1 iš tiektuvo kaušo 56, valdomo taimerio (neparodytas), sujungto su perjungiančiu, ribojančiu ekscentriko taimeriu per fazinio valdymo įrenginį (neparodytas) .
Presas atlieka šias operacijas - paduoda išlydyto stiklo ruošinius iš tiektuvo kaušo 56 į presavimo formą, esančią punkte Nr. 1, presuoja, kai papildomai apdirbtas presavimo formoje esantis ruošinys, pasisuka į punktą Nr. 2, ataušina išpresuotą ekraną, atleisdamas presavimo formos laikiklius ir apvalkalą nuo išpresuoto iš dalies ataušinto ekrano punkte Nr. 5 ir perduoda presavimo formos apvalkalą į punktą Nr. 11, ataušina išimtą iš presavimo formos prieš tai buvusio ciklo metu punkte Nr. 6 ekraną, ataušina aplinkos oru punktuose Nr. 7 ir Nr. 8, pozicionuoja ekranus išėjimo punkte Nr. 10 ir perdeda presavimo formos apvalkalus iš punkto Nr. 5 į punktą Nr. 11, kuriame jie paruošiami išlydyto stiklo ruošinio įpylimui, ir kurie pasukami į punktą Nr. 1. Taigi, stiklo ruošinys paduodamas punkte Nr. 1 iš tiektuvo kaušo, esančio krosnies 57 priekinėje dalyje, per 60 sekundžių nuosekliai pasukamas per 10 iš 11 punktų.
Aprašytos operacijos atliekamos po kiekvieno stalo pasisukimo tuo pačiu metu skirtinguose punktuose, 5 sekundes trunkančio instrumentų darbo metu. Šiuos darbus atlieka žinomi įrenginiai, įtaisyti apdirbimo punktuose ir/arba pasukti radialine stalo ašiai kryptimi, kaip tai parodyta Fig. 6 ir 7. Ruošinių padavimo punkte Nr. 1 priekinė krosnies dalis 57, kurioje yra išlydytas stiklas, yra išsikišusi prie tiekiklio (neparodytas), paduodančio kaušu 56 pakankamą reikiamos temperatūros išlydyto stiklo kiekį. Punkte Nr. 1 yra įtaisyta atlenkiančioji plokštė 58 ir lovys 59, kurie pradeda veikti tada, kai neveikiant presui paduodamas išlydytas stiklas. Atrama 61 su būgnu 62 įtaisomi ant centrinės kolonos išikišimo 63 ir atramų 64. Ant būgno Įtaisomas puansonas (neparodytas), presuojantis ekranus matricoje punkte Nr. 2. Laikiklio strypai (neparodyti) yra pakelti ir prilaiko stalą 11 ir presavimo ruošinį punkte Nr. 2 taip, kad presavimo metu stalas ir ant jo esanti presavimo forma nepasislinktų. Per gaubtus 65 paduodamas aušinantis oras į viršutinį stalo 11 paviršių apdirbimo punktuose Nr. 3, Nr. 4, Nr. 6 ir Nr. 9. Gaubtai 65 punktuose Nr. 3 ir Nr. 4 yra įtaisyti ant pakėlimo mechanizmo, valdomo taimerio, ir yra pakeliami stalo pasisukimo metu ir nuleidžiami ekrano apdirbimo metu, ir, tokiu būdu, leidžia išvengti gaubtų ir presavimo formos apvalkalo pernešimo Įtaiso trajektorijų susikirtimo. Aušinantys gaubtai 66 punktuose Nr. 6 ir Nr. 9 gali būti stacionarūs (nepakeliami). Kiekviename aušinančiame gaubte yra įtaisytas ventilis (neparodytas) , kuris uždaro oro srauto padavimą stalo pasukimo metu ir paduoda aušinantį orą kiekvienos aušinimo stadijos metu.
Presavimo formos apvalkalo padavimo įrenginyje 67 yra svirtis 68, švytuojančiai judanti apie centrinę koloną 14 ir kurio gale yra įtaisytas pakėlimo įrenginys 69. Pakėlimo įrenginys 69 įtraukia strypą 71, prie kurio yra pritaisytas griebtuvas, paimantis ir pakeliantis iš dalies atvėsintą ekrano ruošinį, bei prilaikantis presavimo formos laikiklį. Punkte Nr. 6 atliekamos šios operacijos - griebtuvas 72 nuleidžiamas ir paimamas presavimo formos apvalkalas, apvalkalas pakeliamas ir svirtis pasukama į padėtį virš punkto Nr. 11, kur griebtuvas su apvalkalu laikomas iki tada, kol dirbantis instrumentas bus patrauktas nuo stalo paviršiaus. Griebtuvas su presavimo formos apvalkalu nuleidžiamas ant stalo punkte Nr. 11 ir apvalkalas pasukamas į punktą Nr. 1, kuriame paduodamas išlydyto stiklo ruošinys.
Kaip iškrovimo įrenginys 73 punkte Nr. 10 gali būti panaudota karietėlė 74, kurią bėgiais 76, einančiais virš konvejerio 77 centrinės kolonos 14 kryptimi, pirmyn ir atgal stumia cilindras 75. Prie iškrovimo įrenginio yra pritaisytas keltuvas 78 su išstumiamu taurės pavidalo griebtuvu 79, kuris nusileidęs prisispaudžia prie vidinio ekrano, apversto punkte Nr. 10, paviršiaus. Iš išstumiamo griebtuvo taurės 79 vidinės ertmės išsiurbiamas oras ir prisiurbtas ekranas pakeliamas, bei pernešamas virš konvejerio, į kurį dedami paneliai, ir, nuleidus griebtą, vakuumas panaikinamas.
Vykdant kiekvieną operaciją stalas 11 ir ant jo įtaisyti elementai turi būti tiksliai pasukami. Ypatingai didelis tikslumas yra reikalingas presavimo operacijos metu, nes puansono ir matricos tarpusavio padėtis, kurią apsprendžia puansono valdymo būgno, laikiklių, presavimo formos apvalkalo padėjimo tikslumui leidžia pagaminti ekranus su vienodo storio sienelėmis. Išlydyto stiklo kokybė turi būti kontroliuojama nuolatos, maksimalaus presavimo ciklo metu, o ruošinio padavimo ir pasukimo laikai turi būti minimalūs. Kadangi iš išlydyto stiklo turi būti gauti aukštos kokybės produktai, tai jo padavimas ir ruošinių pasukimas turi būti atliekami maksimaliai tiksliai ir greitai, o mechaniniai perkrovimai neturi būti didesni už leistinus. Stalo pasukimas pavara su cilindriniu ekscentriku, valdant stalo ir ant jo esančio stiklo ruošinio pasisukimo greitį, pagreitį ir poslinkį, leidžia sumažinti apdirbimo laiką ir labai pagerinti stiklinio ekrano kokybę.
Akivaizdu, kad gali būti panaudoti Įvairūs elektroninių vamzdžių arba kitų didelių gaminių iš stiklo presavimo, panaudojant pasukamą stalą, Įrengimai ir gali būti gauti geresni rezultatai, kai stalas yra pasukamas valdomu cilindriniu ekscentriku. Kiekvienas gaminio apdirbimo punktas, presavimo Įrangos elementai, darbiniai instrumentai, jų darbo greitis gali būti keičiami, nenutolstant nuo pateikto išradimo esmės.

Claims (17)

  1. IŠRADIMO APIBRĖŽTIS
    1. Įrenginys elektroninių vamzdžių ekranams presuoti, susidedantis iš apvalaus stalo, pasukamo apie savo centrinę ašį, statmeną apvalaus stalo plokštumai; iš daugybės formavimo punktų, Įtaisytų apskritimu, kurio centru yra minėtoji ašis, vienodu atstumu vienas nuo kito; iš pirmosios kiekvienos presavimo formos dalies, Įtaisytos ant apvalaus stalo; iš susijusios presavimo formos dalies, dirbančios kartu su pirmąja presavimo formos dalimi; iš presavimo būgno, palaikančio susijusią presavimo formos dalį presavimo punkte taip, kad būtų presuojamas išlydytas stiklas tarp pirmosios ir susijusios presavimo formos dalies; iš stebulės, pritvirtintos ant apvalaus stalo koncentriškai centrinės ašies atžvilgiu; iš daugybės stūmiklių, įtaisytų stebulėje ir išsikišusių radialinėmis kryptimis; iš cilindrinio ekscentriko, sukabinto su stūmikliais ir sukančio apvalų stalą, besiskiriantis tuo, kad minėtame ekscentrike yra ovalinė dalis, kurios šoninės sienelės susikabina su gretimais stūmikliais iš priešingų jos pusių, taip pat šį ovalą sudaro koncentrinė dalis ir judesį perduodanti dalis, o pavara yra realizuota kaip cilindrinis ekscentrikas.
  2. 2. Įrenginys pagal 1 punktą, besiskiriantis tuo, kad yra įtaisyta cilindrinio ekscentriko sukimosi sustabdymo priemonė, be to, ekscentrikas susikabina su stūmikliais ovalo koncentrinėje dalyje; sustojusio cilindrinio ekscentriko pagreitinimo priemonė, be to, ekscentrikas susikabina su stūmikliais koncentrinėje ovalo dalyje.
  3. 3. Įrenginys pagal 2 punktą, besiskiriantis tuo, kad turi cilindrinį ekscentriką pastoviu greičiu sukančią priemonę, ir ekscentrikas susikabina su stūmikliais ovalo dalimi perduodančia judesį.
  4. 4. Įrenginys pagal 1 punktą, besiskiriantis tuo, kad pavarą sudaro Įėjimo velenas, Įėjimo veleno sukimosi valdymo priemonė, sankabos mova, sujungianti įėjimo veleną su cilindriniu ekscentriku ir cilindrinio ekscentriko stabdžiu.
  5. 5. Įrenginys pagal 3 punktą, besiskiriantis tuo, kad yra įtaisytas minėtojo stabdžio, naudojamo cilindrinio ekscentriko sustabdymui tokiu būdu, kad ekscentrikas susikabina su stūmikliais koncentrinėje ovalo dalyje, valdymo blokas ir minėtos movos, atjungiančios stabdant Įėjimo veleną nuo cilindrinio ekscentriko, valdymo blokas.
  6. 6. Įrenginys pagal 5 punktą, besiskiriantis tuo, kad yra smagratis, užmautas ant įėjimo veleno, o movos valdymo blokas ir stabdžio valdymo blokas įjungiami pasukant ekscentriką, kai ekscentriko ovalo judeso perdavimo dalis susikabina su stūmikliais.
  7. 7. Įrenginys pagal 4 punktą, besiskiriantis tuo, kad pavarą sudaro sliekratis, įtaisytas ekscentriko korpuse, ir sliekas, sukantis sliekratį, o sankabos mova sujungia Įėjimo veleną su slieku.
  8. 8. Įrenginys pagal 4 punktą, besiskiriantis tuo, kad ekscentriko sukimosi ciklas trunka vieną ekscentriko apsisukimą; apie 300 laipsnių - ekscentriko ovalo dalis perduoda ekscentrikui judesį, likusioji dalis - koncentrinė.
  9. 9. Įrenginys pagal 8 punktą, besiskiriantis tuo, kad ekscentriko ovalo dalis, perduodanti judesį, suformuota taip, kad būtų gaunamas pagreitis, kintantis simetriškai varomojo bloko greičio atžvilgiu ir sinusiniu dėsniu ekscentriko pasisukimo greičio atžvilgiu ir priklausantis nuo ekscentriko pasisukimo greičio, be to, pagreitėjimo maksimumas būtų gaunamas taške sutampančiame su 1/8 ekscentriko ciklo dalimi ir lėtėjimo maksimumas būtų gaunamas taške sutampančiame su 7/8 ekscentriko ciklo dalimi.
  10. 10. Įrenginys pagal 8 punktą, besiskiriantis tuo, kad pavarą sudaro įėjimo velenas, sankabos mova, sujungianti įėjimo veleną su cilindriniu ekscentriku, cilindrinio ekscentriko stabdis ir sankabos movos ir stabdžio valdymo priemonė, išjungianti sankabos movą, ir su stabdžiu, sustabdančiu ekscentriką ir stūmiklius, susikabinusius su ekscentriko koncentrinės dalies viduriu.
  11. 11. Įrenginys pagal 4 punktą, besiskiriantis tuo, kad turi smagratį, užmautą ant įėjimo veleno, ir stabdžių ir sankabos movos valdymo blokus, tarnaujančius cilindrinio ekscentriko ir stūmiklių, susikabinusių su ekscentriko koncentrinės dalies viduriu, sustabdymui.
  12. 12. Įrenginys pagal 1 punktą, besiskiriantis tuo, kad minėtame cilindriniame ekscentrike yra ovalas su paviršiais kiekvienoje jo pusėje, o stūmikliai įtaisyti stebulėje susikabina su paviršiais kiekviename ekscentriko šone, ir minėtas ovalas nustato koncentrinę dalį ir judesį perduodančią dalį, o koncentrinė dalis susikabina su stūmiklių pora, kai pasukamas stalas sustoja prieš presavimo punkte esančią presavimo formą.
  13. 13. Būdas elektroninių vamzdžių ekranams presuoti, numatantis stiklo žaliavos įdėjimą į presavimo formą, įtaisytą ant pasukamo stalo; ruošinio judėjimą lanku, pasukant pasukamą stalą apie centrinę sukimosi ašį; ruošinio presavimą minėtoje presavimo formoje standartiniu būgnu, turinčiu atitinkančią atvirkščią presąLT 3692 B vimo formą, kuri Įspaudžiama 1 pirmąją presavimo formą, besiskiriantis tuo, kad pasukamą stalą, pirmąją presavimo formą ir ruošinį pasuka sudvejintas varantysis cilindrinis ekscentrikas, be to, ekscentriką stalo pasisukimo metu suka pastoviu greičiu, taip pat ekscentriką pradeda sukti ir stabdo, kai jis yra pasisukęs į koncentrinę ovalo paviršiaus dalį.
  14. 14. Būdas pagal 13 punktą, besiskiriantis tuo, kad ekscentriko dalį, perduodančią judesį formuoja taip, kad būtų gauta simetriška stalo pasisukimo pagreičio priklausomybė nuo ekscentriko pasisukimo, kuri artima sinusinei formai su maksimumais, pastumtais į pasisukimo ciklo pradinį ir galinį intervalus.
  15. 15. Būdas pagal 13 punktą, besiskiriantis tuo, kad pasisukimo ciklas trunka vieną ekscentriko apsisukimą, o koncentrinė dalis sudaro 1/5 ekscentriko apsisukimo dalį, o ekscentriko pasisukimo sustabdymo taškas yra koncentrinės dalies viduryje.
  16. 16. Būdas pagal 15 punktą, besiskiriantis tuo, kad ekscentriko stabdymą įjungia anksčiau nei ekscentrikas pasisuka į padėtį, kurioje veikia koncentrinė paviršiaus sritis.
  17. 17. Būdas pagal 13 punktą, besiskiriantis tuo, kad stalo pasukimo valdymą atlieka, sukabinant abu ekscentriko ovalo šonus su stūmikliais.
LTIP1573A 1986-07-28 1993-12-09 Method and apparatus for forming cathode ray tube faceplate panels LT3692B (en)

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
US06/891,452 US4704152A (en) 1986-07-28 1986-07-28 Method of and apparatus for press forming cathode ray tube faceplate panels

Publications (2)

Publication Number Publication Date
LTIP1573A LTIP1573A (en) 1995-06-26
LT3692B true LT3692B (en) 1996-02-26

Family

ID=25398216

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
LTIP1573A LT3692B (en) 1986-07-28 1993-12-09 Method and apparatus for forming cathode ray tube faceplate panels

Country Status (11)

Country Link
US (1) US4704152A (lt)
JP (1) JPS6335427A (lt)
KR (1) KR900006110B1 (lt)
CS (1) CS270572B2 (lt)
DD (1) DD261351A5 (lt)
DE (1) DE3717799C2 (lt)
IN (1) IN169909B (lt)
IT (1) IT1212028B (lt)
LT (1) LT3692B (lt)
RU (1) RU1836304C (lt)
UA (1) UA12315A (lt)

Families Citing this family (14)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US5180412A (en) * 1991-07-30 1993-01-19 Asahi Glass Company Ltd. Apparatus for forming a glass product and a method for forming a glass product
US5284502A (en) * 1992-10-13 1994-02-08 Lynch Machinery - Miller Hydro Rotary glass-molding press with cushioned, trunnion mounted hydraulic drive
DE4412746A1 (de) * 1994-04-15 1995-10-19 Flachglas Ag Verfahren zum Betrieb einer Preßbiegestation für das Biegen von Glasscheiben
JP3799581B2 (ja) * 1996-04-09 2006-07-19 旭硝子株式会社 ガラス成形装置
AT406850B (de) * 1998-10-12 2000-09-25 Tesma Motoren Getriebetechnik Antriebsvorrichtung für eine verschlusseinrichtung eines fahrzeugtank-einfüllstutzens
JP3945995B2 (ja) * 2001-05-01 2007-07-18 Hoya株式会社 ガラス塊の製造方法及びガラス塊成形装置、ガラス成形品の製造方法、並びに光学素子の製造方法
KR20030045538A (ko) * 2001-12-04 2003-06-11 삼성코닝 주식회사 음극선관용 유리제품 성형장치
US20080027199A1 (en) 2006-07-28 2008-01-31 3M Innovative Properties Company Shape memory polymer articles with a microstructured surface
DE102013211305A1 (de) * 2013-06-17 2014-12-18 Horst Zerhoch Tablettenpresse und Verfahren zum Herstellen einer Tablette
CN106630553B (zh) * 2017-01-17 2023-04-07 江西晨航照明科技有限公司 一种灯头玻璃绝缘体剪切装置
DE102017116414A1 (de) * 2017-07-20 2019-01-24 Weiss Gmbh Transportvorrichtung zur rotatorischen und/oder linearen bewegung eines werkstücks
CN110078359A (zh) * 2019-05-29 2019-08-02 青岛职业技术学院 一种玻璃盘加工装置
CN110901137A (zh) * 2019-12-16 2020-03-24 际华三五四三针织服饰有限公司 卫生敷料转盘压块机
CN116727591B (zh) * 2023-07-03 2023-12-29 江阴市恒润重工股份有限公司 一种多工位齿轮热模锻压力机

Family Cites Families (5)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US3362807A (en) * 1964-04-14 1968-01-09 Corning Glass Works Variable index mechanism for glass press
US3589882A (en) * 1967-04-28 1971-06-29 Owens Illinois Inc Apparatus and method for forming hollow glass articles
DE2035926B2 (de) * 1970-07-20 1971-08-12 Fa Hermann Heye, 4962 Obernkirchen Verfahren und vorrichtung zum einbringen eines glastropfens in eine form
GB1528102A (en) * 1975-03-04 1978-10-11 Kudryavtsev A Manufacture of cathode ray tubes
US4554001A (en) * 1983-09-19 1985-11-19 Lynch Machinery Variable index glass ware press with computer control

Also Published As

Publication number Publication date
CS563487A2 (en) 1989-11-14
LTIP1573A (en) 1995-06-26
IT1212028B (it) 1989-11-08
IN169909B (lt) 1992-01-11
RU1836304C (ru) 1993-08-23
KR880001537A (ko) 1988-04-23
IT8748152A0 (it) 1987-07-08
JPH0235696B2 (lt) 1990-08-13
UA12315A (uk) 1996-12-25
DD261351A5 (de) 1988-10-26
CS270572B2 (en) 1990-07-12
KR900006110B1 (ko) 1990-08-22
US4704152A (en) 1987-11-03
JPS6335427A (ja) 1988-02-16
DE3717799A1 (de) 1988-02-11
DE3717799C2 (de) 1994-09-15

Similar Documents

Publication Publication Date Title
LT3692B (en) Method and apparatus for forming cathode ray tube faceplate panels
US3889509A (en) Horizontal can ironing press
JP2008503352A (ja) ハイブリッド駆動装置を備えた絞り加工用のダイクッション装置
RU2076007C1 (ru) Способ производства изделий обратным прессованием и устройство для его осуществления
JPH10249590A (ja) サーボモータ駆動のリンクモーションプレスおよびそ のプレス制御方法
JPH09509393A (ja) プレス方法によるガラス成形品の製造法及び該方法の使用に特に適切な装置
CN215508815U (zh) 一种可调节模具大小的柱形产品锻造装置
US3483726A (en) Forming press with improved work handling apparatus
CN212498960U (zh) 一种用于活塞包胶的生产装置
US3491574A (en) Horizontal ironing and doming press
CN107617712B (zh) 一种快速出料的冷镦机
CN112536410A (zh) 一种带有磁性吸附的锻造模具
US4957530A (en) Apparatus for plunger replacement in a molding machine while the molding machine is in operation
US3517541A (en) Wheel fabricating machine with loader and unloader apparatus
CN220992484U (zh) 一种具有送料装置的新型冲压机
JP2004291083A (ja) パンチプレス機
GB2205777A (en) Method and apparatus for flanging tubular polymer articles
US4406148A (en) Multi-station transfer press having transfer slide safety release means
JPH08141793A (ja) ロータリテーブルを有する多頭式液圧プレス装置
CN213137780U (zh) 一种集成式热压及冷却成型装置
CN117584109B (zh) 一种真空硫化机生产物料抓取机械手
JP2004298960A (ja) 鍛造プレス装置
US4893492A (en) Roll forging machine and method
CN1032990A (zh) 阴极射线管屏面面板成型的方法与设备
JP2536808Y2 (ja) 多段式圧造成形機のパンチ調整装置

Legal Events

Date Code Title Description
MM9A Lapsed patents

Effective date: 20041209