UA74038C2 - Beating arrangement - Google Patents

Beating arrangement Download PDF

Info

Publication number
UA74038C2
UA74038C2 UA2003076928A UA2003076928A UA74038C2 UA 74038 C2 UA74038 C2 UA 74038C2 UA 2003076928 A UA2003076928 A UA 2003076928A UA 2003076928 A UA2003076928 A UA 2003076928A UA 74038 C2 UA74038 C2 UA 74038C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
knife
rotation
axis
base
flat
Prior art date
Application number
UA2003076928A
Other languages
English (en)
Original Assignee
Werner Doppstadt Umwelttechnik
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Werner Doppstadt Umwelttechnik filed Critical Werner Doppstadt Umwelttechnik
Publication of UA74038C2 publication Critical patent/UA74038C2/uk

Links

Classifications

    • BPERFORMING OPERATIONS; TRANSPORTING
    • B02CRUSHING, PULVERISING, OR DISINTEGRATING; PREPARATORY TREATMENT OF GRAIN FOR MILLING
    • B02CCRUSHING, PULVERISING, OR DISINTEGRATING IN GENERAL; MILLING GRAIN
    • B02C13/00Disintegrating by mills having rotary beater elements ; Hammer mills
    • B02C13/26Details
    • B02C13/28Shape or construction of beater elements
    • BPERFORMING OPERATIONS; TRANSPORTING
    • B02CRUSHING, PULVERISING, OR DISINTEGRATING; PREPARATORY TREATMENT OF GRAIN FOR MILLING
    • B02CCRUSHING, PULVERISING, OR DISINTEGRATING IN GENERAL; MILLING GRAIN
    • B02C18/00Disintegrating by knives or other cutting or tearing members which chop material into fragments
    • B02C18/06Disintegrating by knives or other cutting or tearing members which chop material into fragments with rotating knives
    • B02C18/16Details
    • B02C18/18Knives; Mountings thereof

Landscapes

  • Food Science & Technology (AREA)
  • Engineering & Computer Science (AREA)
  • Crushing And Pulverization Processes (AREA)
  • Polishing Bodies And Polishing Tools (AREA)
  • Diaphragms For Electromechanical Transducers (AREA)
  • Crystals, And After-Treatments Of Crystals (AREA)
  • Steroid Compounds (AREA)
  • Pharmaceuticals Containing Other Organic And Inorganic Compounds (AREA)
  • Adhesives Or Adhesive Processes (AREA)
  • Fats And Perfumes (AREA)
  • Dental Preparations (AREA)
  • Harvester Elements (AREA)
  • Organic Low-Molecular-Weight Compounds And Preparation Thereof (AREA)
  • Transition And Organic Metals Composition Catalysts For Addition Polymerization (AREA)
  • Seal Device For Vehicle (AREA)
  • Electrical Discharge Machining, Electrochemical Machining, And Combined Machining (AREA)
  • Washing And Drying Of Tableware (AREA)
  • Glass Compositions (AREA)
  • Lock And Its Accessories (AREA)
  • Disintegrating Or Milling (AREA)

Description

Опис винаходу
Даний винахід стосується била роторного подрібнювана, що містить корпус, який встановлений з можливістю 2 обертання навколо відповідної осі, і ніж, що знімно закріплений на виступній частині, яка є у корпуса.
Подібні била використовуються як ударний інструмент у роторних подрібнювачах, призначених для подрібнення, наприклад, пластмаси, дерева й інших матеріалів.
З ОЕ 3545708 С2 відоме било, виконаний у вигляді зуба змінний ніж якого кріпиться наявним у нього хвостовиком у відповідному посадковому гнізді. Для такого кріплення використовується гвинт, який проходить 70 через отвір у корпусі і через хвостовик. Хвостовик обладнаний на кінці виступним кутиком, який зачіпляється за виступ у посадковому гнізді. Крім цього хвостовик має виступний фасонний елемент, який входить у фасонне заглиблення у посадковому гнізді, яке доповнює його за формою. Завдяки цьому зуб надійно утримується в зафіксованому положенні навіть при прикладанні до нього значних зусиль. У била подібної конструкції знос його вершини звичайно виявляється в утворенні кромки уздовж напрямку обертання. Описане в вказаній публікації 12 било через його складну конструкцію і форму є трудомістким у виготовленні.
З Е-О5 2943456 відомий пристрій для подрібнення кори й однолітніх рослин. Цей пристрій має ротор, поблизу периферії якого з можливістю повороту розташовані била. Кожне таке било складається з корпуса, який одним його кінцем з'єднаний з можливістю повороту з ротором, і ножа, розташованого на передній у напрямку обертання поверхні била. Ці ножі знімно кріпляться до відповідних бил, завдяки чому такі ножі, оскільки в процесі експлуатації пристрою вони піддані інтенсивному зносу, можна замінити новими без необхідності заміни при цьому усього била.
Недолік обох розглянутих вище пристроїв полягає в тому, що при необхідності заміни зношеної вершини била замінювати доводилося весь ніж, наслідком чого є спрямування у відхід порівняно великої кількості матеріалу і тим самим його неекономічне використання. с
В основу даного винаходу була покладена задача розробити било з легко замінним ножем такої конструкції, (9 яка забезпечувала б гранично можливу економічну витрату матеріалу. Ще одна задача винаходу полягала в розробці простого у виготовленні била. Задача винаходу полягала також у розробці била, конструкція якого забезпечувала б ефективну передачу зусиль на корпус, які сприймаються ножем.
У відношенні била вказаного в обмежувальній частині п.1 типу ці задачі вирішуються відповідно до винаходу со завдяки тому, що на передній у напрямку обертання поверхні виступної частини корпуси била сформований со виступний фасонний елемент, на який установлюється ніж, що прилягає до нього з геометричним замиканням.
Тим самим за рахунок такого геометричного замикання забезпечується оптимальна передача зусиль на корпус о била. Звичайно в процесі подрібнення матеріалу на ніж і через нього на корпус била впливають значні зусилля, «І спрямовані в різні сторони. З'єднання ножа з корпусом била з геометричним замиканням забезпечує ефективне сприйняття цим корпусом не тільки зусиль, спрямованих перпендикулярно до напрямку руху ножа, але і зусиль, - які діють на ніж з боку подрібнювального матеріалу у всіх інших напрямках. При цьому кріпильні елементи, такі як гвинти або інші кріпильні засоби, не піддаються надлишковому навантаженню.
На ножі також виконаний фасонний елемент, наприклад заглиблення, форма якого відповідає формі « фасонного елемента на корпусі, який спряжується з ним. Завдяки такій конструкції вдається зменшити габарити З 740 ножа і відповідно витрату матеріалу, що йде на його виготовлення. с Відповідно до одного з переважних варіантів здійснення винаходу фасонний елемент на корпусі виконаний у
Із» формі виступної зрізаної піраміди, основа якої лежить в одній площині з передньою поверхнею виступної частини корпуса. Фасонний елемент такої форми є простим у виготовленні і дозволяє відповідно знизити витрату матеріалу, що йде на виготовлення ножа. Кількістю бічних граней подібної зрізаної піраміди визначається кількість різних положень, у яких ніж його поворотом можна закріпити на корпусі. Крім цього завдяки наявності і у зрізаної піраміди орієнтованих у строго заданих напрямках бічних граней відпадає необхідність у точному «» регулюванні положення різальної кромки ножа.
Згідно із ще одним преважним варіантом ніж била має дві різальні кромки, які розташовані о дзеркально-симетрично відносно площини, яка проходить по дотичній до кола, що описується точкою била при со 20 його обертанні, яка лежить в цій площині. Однак у ножа можна також передбачити і більшу кількість різальних кромок. У випадку чотирикутної зрізаної піраміди ніж також може мати чотири різальні кромки. При виконанні со зрізаної піраміди з великим числом бічних граней відповідно можна збільшити і кількість різальних кромок ножа. Подібне конструктивне виконання ножа, тобто наявність у нього декількох різальних кромок дозволяє його використовувати багатократно. При цьому після зношення однієї з різальних кромок ножа необхідно лише 25 послабити його кріплення, повернути ніж на деякий кут, який визначається геометрією взаємно сполучених
ГФ) поверхонь, тобто в даному випадку кількістю бічних граней зрізаної піраміди, і потім знову затягти кріплення.
Тим самим додатково забезпечується економічне використання матеріалу, з якого виготовлений ніж, і економія о часу, який витрачається на заміну зношеної різальної кромки новою.
Згідно із ще одним варіантом здійснення винаходу ніж пригвинчений до корпуса гвинтом, який проходить по 60 центрі через цей ніж і фасонний елемент корпуса. Разом з тим для з'єднання ножа з корпусом била можуть використовуватися і будь-які інші способи кріплення, оскільки в запропонованого у винаході била зусилля, головним чином бічні, сприймаються вже не гвинтом, а фасонним елементом. Корпус переважно має на тильній у напрямку обертання поверхні його кінцевої частини заглиблення, у яке заглиблена нагвинчена на гвинт гайка.
Завдяки цьому вдається зменшити навантаження на гайку й уникнути її пошкодження. Крім цього наявність бо такого заглиблення дозволяє використовувати гвинт меншої довжини. Згідно із ще одним варіантом ніж також може мати на його передній у напрямку обертання поверхні виїмку, у яку принаймні частково заглиблюється головка гвинта. У результаті відповідно вдається знизити навантаження на головку гвинта і зменшити небезпеку її пошкодження.
З метою досягти оптимального різального ефекту і одночасно знизити небезпеку пошкодження корпуса і зменшити його знос далеку від осі обертання поверхню ножа переважно виконувати скошеною. При закріпленому на корпусі ножі ця його поверхня розташовується на одній лінії із скошеною далекою від осі обертання поверхнею корпуса. Тим самим вдається мінімізувати знос корпуса.
Різальну кромку ножа для збільшення терміну її служби переважно піддавати загартуванню. 70 Різні розглянуті вище й інші варіанти здійснення винаходу представлені в залежних пунктах формули. У наступному описі з посиланням на додані креслення більш докладно розглянутий один з варіантів здійснення винаходу.
Короткий опис креслень
На доданих кресленнях показано: на Фіг.1 - вигляд у перспективі обертового била з корпусом і пригвинченим до нього ножем, на Фіг.2 - вигляд у перспективі показаного на Фіг.1 обертового била без ножа і на Фіг.З - зображення показаного на Фіг.1 обертового била в розрізі.
Опис варіанта здійснення винаходу
На Фіг.1 показане обертове било, позначене загальною позицією 10. Це било 101 має корпус 12 і пригвинчений до нього гвинтом 14 ніж 16, який утворює вершину била. Корпус 12 складається з порожнистого циліндра 18, який має можливість обертання навколо осі 20. До цього порожнистого циліндра 18 приформована виконана за одне ціле з ним виступна частина 22. Ця виступна частина 22 має в основному східчасту форму, при цьому "сходинка" має поверхню 24, до якої прилягає ніж 16. Поверхня 24 повернена у напрямку обертання била, позначеному на Фіг.1 стрілкою 26. Тим самим ця поверхня утворює передню поверхню корпуса 12. Ніж 16 сч г прилягає до корпуса 12 з геометричним замиканням, тобто сполучені поверхні ножа і корпуса мають взаємно узгоджену форму. Корпус 12 за рахунок його східчастого виконання охоплює ніж 16 із двох сторін, і разом ці і) корпус і ніж утворюють по суті "суцільну" конструкцію, яка не має зазорів, у які міг би проникати подрібнюваний матеріал.
Ніж 16 має постійну по всій його довжині трапецієподібну в поперечному перерізі форму. Менша із взаємно со зо паралельних поверхонь трапецієподібного в перерізі ножа 16 утворює його тильну сторону 26, яка прилягає до передньої поверхні 24 корпуса 12. Передня частина 28 ножа 16 піддана загартуванню. Таке загартування о дозволяє сповільнити зношення різальних поверхонь ножа. о
Ніж можна також виконати складеним із двох з'єднаних між собою частин, а саме, із загартованої передньої частини і не загартованої задньої частини. «
Передня частина 28 ножа має дві різальні кромки ЗО і 32, які розташовані з протилежних сторін ножа ї- паралельно одна до одної. В інших варіантах може бути передбачено чотири різальні кромки, з кожної сторони ножа, і в цьому випадку суміжні різальні кромки будуть розташовуватися під кутом приблизно 902 одна до одної. Різальні кромки ЗО і 32 дещо виступають вперед. У результаті і кожна з поверхонь 34 і Зб, яка відходить від відповідної різальної кромки, має деякий кут нахилу. Завдяки такій формі різальної частини ножа « забезпечується оптимальний різальний ефект. Для надання ножу досить високої міцності середня частина 38 шщ с його передньої поверхні, розташована між різальними кромками 30 і 32, виконана прямою, тобто проходить й паралельно до тильної поверхні 26 ножа. Різальні кромки виконані на їх кінцях 40 і 42 дещо притупленими за «» рахунок притуплення гострих кутів трапеції, форму якої в поперечному перерізі має ніж. Такі притуплені кінці різальних кромок показані також на Фіг.3.
Тильна поверхня корпуса 12, а також його далека від осі обертання поверхня 44 виконані не абсолютно -І плоскими. Завдяки такій формі цих поверхонь вдається дещо зменшити опір обертанню била з боку подрібнюваного матеріалу. Далека від осі обертання поверхня 44 виконана такої форми, щоб у місці її стику з ть бічною поверхнею 46 ножа 16 не було гострих кромок. о На Фіг.2 окремо показаний корпус 12 без ножа. На передній поверхні 24 корпуса 12 сформований фасонний 5р виступ 50, який має форму зрізаної піраміди. У цій зрізаній піраміді 50 передбачений отвір 52 під гвинт 14. о Взаємно протилежні бічні грані 54 піраміди утворюють між собою кут у 902, а ребра, розташовані в місці с перетину двох з цих бічних граней з основами піраміди, проходять паралельно до різальних кромок ЗО і 32 (Фіг.3).
Ніж 16 має на його тильній стороні заглиблення, яке доповнює за формою фасонний виступ 50. При такій формі наявного в корпуса фасонного виступу і наявного в ножа заглиблення цей ніж 16 можна тільки в чотирьох різних положеннях пригвинтити до корпуса або яким-небудь іншим способом закріпити на ньому. При цьому не о потрібно точне регулювання положення ножа. У розглянутому варіанті ніж 16 можна закріпити на корпусі в ко одному з двох можливих положень, у кожному з яких обидві різальні кромки З0 і 32 проходять паралельно до осі 20 обертання била й одна з них є робочою. При необхідності замінити робочу різальну кромку, яка затупилася бо внаслідок зносу, потрібно послабити гвинт 14, повернути ніж на 18092 і знову затягти гвинт 14. У результаті цієї операції на місці різальної кромки, яка затупилася, виявляється ще не зношена гостра різальна кромка.
При наявності різальних кромок з кожної сторони ножа 16 його можна встановлювати в чотири, а не в два, можливих положення. При необхідності передбачити в ножа більшу кількість різальних кромок відповідно потрібно збільшити кількість бічних граней зрізаної піраміди 50. 6Е З тильної сторони корпуса 12 передбачене заглиблення 60. У це заглиблення виступає гвинт 14, пропущений крізь отвір 62 у ножі 16 і отвір 52 у корпусі. На виступний у заглиблення 60 кінець гвинта 14 нагвинчена розташована в цьому заглибленні гайка 64. Завдяки такій системі кріплення ножа до корпуса в отворах 52 і 62 немає потреби виконувати різь, що, у принципі, також можливо. За рахунок заглиблення головки гвинта і гайки у відповідні заглиблення вдається повністю захистити їх від пошкодження подрібнюваним матеріалом, або звести
ДО мінімуму таке їх пошкодження подрібнюваним матеріалом.

Claims (8)

  1. Формула винаходу 70 1. Било для роторного подрібнювача, яке містить: а) корпус (12), який має поворотну опорну частину (18), за допомогою якої било (10) шарнірно з'єднане з ротором з можливістю повороту навколо осі, паралельної до осі цього ротора, і передню у напрямку обертання ротора поверхню, що проходить по всій ширині цього корпуса (12), яка утворює сходинку з похилою поверхнею і плоскою поверхнею (24), що прилягає до неї, яка обмежує пластинчасту кінцеву частину (22) корпуса (12), що /5 має зменшену товщину, б) ніж (16), який також проходить по всій ширині корпуса (12) і має базу, яка утворює плоску основу (26) і на обох кінцях якої утворені виступні клиноподібні різальні кромки в основному трикутної у поперечному перерізі форми з паралельними до осі повороту лезами (30, 32), і в) засоби для кріплення ножа (16) до корпуса (12) таким чином, що в закріпленому стані плоска основа (26) ор ножа прилягає до плоскої поверхні (24) сходинки, яке відрізняється тим, що г) різальні кромки мають плоскі зовнішні поверхні, що прилягають до плоскої основи (26) ножа і проходять похило назовні, д) лезо (30) однієї з похило виступних назовні над плоскою основою бази різальних кромок, яка є зовнішньою різальною кромкою, виступає за далекий від осі повороту зовнішній край корпуса (12), сч 25 е) на плоскій поверхні (24) сформований виступ (50), на який надітий ніж (16) наявним у його основі (26) заглибленням, яке доповнює за формою цей виступ, і о ж) ніж (16) зовнішньою поверхнею його внутрішньої різальної кромки і плоскою основою (26) з геометричним замиканням прилягає до сходинки корпуса (12) і тим самим із двох сторін щільно оточений цим корпусом (12).
  2. 2. Било за п. 1, яке відрізняється тим, що виступ (50) має форму виступної зрізаної піраміди, основа якої со зо лежить в одній площині з передньою поверхнею кінцевою частиною (22) корпуса.
  3. З. Било за п. 1 або 2, яке відрізняється тим, що ніж (16) має дві різальні кромки, які розташовані о дзеркально-симетрично відносно площини, яка проходить по дотичній до кола, яке описується точкою била при о його обертанні, що лежить в цій площині.
  4. 4. Било за будь-яким з попередніх пунктів, яке відрізняється тим, що ніж (16) пригвинчений до корпуса Ж З5 ГВИНТОМ (14), який проходить по центру через цей ніж (16) і виступ (50). чн
  5. 5. Било за п. 4, яке відрізняється тим, що корпус (12) має на тильній у напрямку обертання поверхні його кінцевої частини (22) заглиблення, у яке заглиблена нагвинчена на гвинт (14) гайка (64).
  6. 6. Било за п. 4, яке відрізняється тим, що ніж (16) має на його передній у напрямку обертання поверхні виїмку (62), у яку заглиблена головка гвинта (14). «
  7. 7. Било за будь-яким з попередніх пунктів, яке відрізняється тим, що далека від осі обертання поверхня ножа з с (16) виконана скошеною і при закріпленому на корпусі (12) ножі (16) розташована на одній лінії зі скошеною далекою від осі обертання поверхнею корпуса (12). :з»
  8. 8. Било за будь-яким з попередніх пунктів, яке відрізняється тим, що різальна кромка (30, 32) ножа (16) піддана загартуванню. -І щ» («в) о 50 ІЧ е) Ф) іме) 60 б5
UA2003076928A 2001-01-13 2002-08-01 Beating arrangement UA74038C2 (en)

Applications Claiming Priority (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
DE10101434A DE10101434C1 (de) 2001-01-13 2001-01-13 Schlegelanordnung für Rotorschredder
PCT/EP2002/000100 WO2002055203A1 (de) 2001-01-13 2002-01-08 Schlegelanordnung

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA74038C2 true UA74038C2 (en) 2005-10-17

Family

ID=7670514

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UA2003076928A UA74038C2 (en) 2001-01-13 2002-08-01 Beating arrangement

Country Status (21)

Country Link
US (1) US20040056129A1 (uk)
EP (1) EP1353754B1 (uk)
JP (1) JP2004532718A (uk)
CN (1) CN1273219C (uk)
AT (1) ATE294020T1 (uk)
AU (1) AU2002224981B2 (uk)
CA (1) CA2432994A1 (uk)
CZ (1) CZ297099B6 (uk)
DE (2) DE10101434C1 (uk)
DK (1) DK1353754T3 (uk)
EA (1) EA004833B1 (uk)
ES (1) ES2240719T3 (uk)
HU (1) HU225364B1 (uk)
IL (2) IL156795A0 (uk)
NO (1) NO20033182L (uk)
PL (1) PL362476A1 (uk)
PT (1) PT1353754E (uk)
SI (1) SI1353754T1 (uk)
SK (1) SK286713B6 (uk)
UA (1) UA74038C2 (uk)
WO (1) WO2002055203A1 (uk)

Families Citing this family (18)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US7204442B2 (en) 2004-01-13 2007-04-17 Vermeer Manufacturing Company Apparatus and method for supporting and retaining a hammer and cutter
DE102005023339A1 (de) * 2005-05-17 2006-11-30 Ferdinand Doppstadt Schlegel für Rotorschredder
US8540033B2 (en) * 2008-02-22 2013-09-24 Fecon, Inc. Apparatus for land clearing and preparation
DE102010016483A1 (de) * 2010-04-16 2011-10-20 Betek Bergbau- Und Hartmetalltechnik Karl-Heinz Simon Gmbh & Co. Kg Schneidkörper
DE102011085520B4 (de) * 2011-10-31 2017-05-04 General Electric Technology Gmbh Hammer einer Schlägermühle
CN102806126A (zh) * 2012-03-05 2012-12-05 长沙理工大学 破碎机
DE102012009852A1 (de) 2012-05-21 2013-11-21 Artur Willibald Schneidvorrichtung
US11292148B2 (en) * 2015-09-22 2022-04-05 Deere & Company Cutting device tooth mounting arrangement
CN106238149A (zh) * 2016-08-30 2016-12-21 浙江华莎驰机械有限公司 一种元宝形废品处理用齿
CN106238173A (zh) * 2016-08-30 2016-12-21 浙江华莎驰机械有限公司 一种废品处理用齿头结构
CN106423412A (zh) * 2016-08-30 2017-02-22 浙江华莎驰机械有限公司 一种废品处理用碎料齿头
CN108325630A (zh) * 2018-03-30 2018-07-27 浙江华莎驰机械有限公司 一种粉碎机和废品处理用的刀角型齿头
CN108325628A (zh) * 2018-03-30 2018-07-27 浙江华莎驰机械有限公司 一种粉碎机和废品处理用的刀锥形齿头
US10856474B2 (en) * 2018-07-12 2020-12-08 Kennametal Inc. Stump cutter tooth assembly
USD965031S1 (en) 2018-07-12 2022-09-27 Kennametal Inc. Stump cutter tooth
CN108686772A (zh) * 2018-08-08 2018-10-23 徐州中矿大贝克福尔科技股份有限公司 一种锤式破碎机的四面重复用分体式锤头及使用方法
CN108686774A (zh) * 2018-08-08 2018-10-23 徐州中矿大贝克福尔科技股份有限公司 一种多台锤式破碎机同时供料装置及方法
CN110201765A (zh) * 2019-05-31 2019-09-06 浙江华莎驰机械有限公司 一种组合式碎齿头

Family Cites Families (12)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US2467865A (en) * 1944-05-03 1949-04-19 Forrest E Smith Hammer for impact pulverizer
DE2943456A1 (de) * 1979-10-27 1982-02-18 Maschinenfabrik B. Maier Kg, 4800 Bielefeld Vorrichtung zum zerkleinern , insbesondere von rinden und einjahrespflanzen
US4369927A (en) * 1980-06-20 1983-01-25 Rozeboom Antonie G Self-loading feed mixer and transport apparatus with improved grinding and loading mechanism
DE3545708C2 (de) * 1985-12-21 1994-01-20 Werner Doppstadt Umlaufender Schlegel zum Zerkleinern von Materialien
US4871119A (en) * 1987-03-06 1989-10-03 Kabushiki Kaisha Kobe Seiko Sho Impact crushing machine
JPH044052A (ja) * 1990-04-19 1992-01-08 Kurimoto Ltd ハンマーミルのハンマー
US5285974A (en) * 1991-10-16 1994-02-15 American Magotteaux Corp. Two-piece hammer for use in a shredder
US5910052A (en) * 1998-04-14 1999-06-08 Southco, Inc. Process for manufacturing a captive screw
US5967436A (en) * 1998-06-05 1999-10-19 Balvanz; Loran Russell Production plus hammer with protective pocket
US6089480A (en) * 1998-06-18 2000-07-18 Rawlings Manufacturing, Inc. Striker assembly for rotary hog
US6622951B1 (en) * 1999-10-13 2003-09-23 Mobark, Inc. Hammer assembly for wood reducing hammer mills and other comminuting machines and methods of making and using it
US6422495B1 (en) * 2000-02-25 2002-07-23 Vermeer Manufacturing Company Rotary grinder apparatus and method

Also Published As

Publication number Publication date
JP2004532718A (ja) 2004-10-28
DE10101434C1 (de) 2002-07-25
CA2432994A1 (en) 2002-07-18
CN1486217A (zh) 2004-03-31
NO20033182L (no) 2003-09-08
PT1353754E (pt) 2005-09-30
HU225364B1 (en) 2006-10-28
EA200300665A1 (ru) 2003-12-25
DK1353754T3 (da) 2005-08-22
CZ297099B6 (cs) 2006-09-13
IL156795A0 (en) 2004-02-08
CZ20031922A3 (cs) 2004-01-14
ES2240719T3 (es) 2005-10-16
EP1353754A1 (de) 2003-10-22
WO2002055203A1 (de) 2002-07-18
DE50202900D1 (de) 2005-06-02
CN1273219C (zh) 2006-09-06
EP1353754B1 (de) 2005-04-27
SI1353754T1 (sl) 2006-02-28
HUP0400556A2 (en) 2004-06-28
NO20033182D0 (no) 2003-07-11
SK8832003A3 (en) 2003-11-04
PL362476A1 (en) 2004-11-02
ATE294020T1 (de) 2005-05-15
US20040056129A1 (en) 2004-03-25
EA004833B1 (ru) 2004-08-26
AU2002224981B2 (en) 2005-12-01
SK286713B6 (sk) 2009-04-06
IL156795A (en) 2007-07-04

Similar Documents

Publication Publication Date Title
UA74038C2 (en) Beating arrangement
CA2084013C (en) Saw tooth for circular saw
US4771718A (en) Chipper disc and knife assembly
US8844853B2 (en) Reducing component for a comminution machine
JP6175403B2 (ja) 切断アセンブリおよび粉砕装置で使用するための調整可能な切断具
US11944978B2 (en) Material processing head and tool
US11794194B2 (en) Shredder blade assembly
US7004413B2 (en) Grinder cutter tooth and anvil assembly
JPH02185395A (ja) 回転切削装置
JP2004532718A5 (uk)
US5054703A (en) Stump chipper knife assembly
US5580010A (en) Cutting segments with interlock key assembly for a rotary shearing wheel
WO2012030346A1 (en) Apparatus for comminuting fibrous materials
US20040089754A1 (en) Wood chipper knife holder system for a power driven rotor head
JPH11226441A (ja) 破砕装置用の回転刃
US5109743A (en) Cutting knife for rotary cutting apparatuses for paper
US369785A (en) Cutter-head
US20220322618A1 (en) Attachment for Stump Grinder
JP2014104423A (ja) 一軸剪断式破砕機
RU2056946C1 (ru) Устройство для измельчения
JPH11244721A (ja) 一軸剪断式破砕機
JP3139204U (ja) 回転刃およびこの回転刃を備える回転刃ユニット
JP2000093828A (ja) 破砕機用切刃
JP2001070815A (ja) 刃物の研摩方法
HU200712B (en) Apparatus for chopping slaughterhouse by-products and whole animals