SK13492000A3 - Metóda spätného volania v komunikačnom systéme a terminál na jej vykonanie - Google Patents

Metóda spätného volania v komunikačnom systéme a terminál na jej vykonanie Download PDF

Info

Publication number
SK13492000A3
SK13492000A3 SK1349-2000A SK13492000A SK13492000A3 SK 13492000 A3 SK13492000 A3 SK 13492000A3 SK 13492000 A SK13492000 A SK 13492000A SK 13492000 A3 SK13492000 A3 SK 13492000A3
Authority
SK
Slovakia
Prior art keywords
terminal
control panel
connection
exchange
user
Prior art date
Application number
SK1349-2000A
Other languages
English (en)
Inventor
Bartel Johannes Verkruijssen
Original Assignee
Privacom B. V.
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Privacom B. V. filed Critical Privacom B. V.
Publication of SK13492000A3 publication Critical patent/SK13492000A3/sk

Links

Classifications

    • HELECTRICITY
    • H04ELECTRIC COMMUNICATION TECHNIQUE
    • H04WWIRELESS COMMUNICATION NETWORKS
    • H04W84/00Network topologies
    • H04W84/02Hierarchically pre-organised networks, e.g. paging networks, cellular networks, WLAN [Wireless Local Area Network] or WLL [Wireless Local Loop]

Landscapes

  • Computer Networks & Wireless Communication (AREA)
  • Signal Processing (AREA)
  • Engineering & Computer Science (AREA)
  • Mobile Radio Communication Systems (AREA)
  • Telephonic Communication Services (AREA)
  • Eye Examination Apparatus (AREA)
  • Pharmaceuticals Containing Other Organic And Inorganic Compounds (AREA)
  • Facsimiles In General (AREA)
  • Exchange Systems With Centralized Control (AREA)
  • Two-Way Televisions, Distribution Of Moving Picture Or The Like (AREA)
  • Superconductors And Manufacturing Methods Therefor (AREA)
  • Medicines Containing Material From Animals Or Micro-Organisms (AREA)
  • Iron Core Of Rotating Electric Machines (AREA)
  • Control Of Motors That Do Not Use Commutators (AREA)
  • Cyclones (AREA)
  • Steroid Compounds (AREA)
  • Facsimile Transmission Control (AREA)
  • Data Exchanges In Wide-Area Networks (AREA)
  • Telephone Function (AREA)
  • Alarm Systems (AREA)

Description

Oblasť techniky
Vynález sa vzťahuje na metódu spätného volania v komunikačnom systéme, ktorý obsahuje jednu alebo viacej ústrední a rad terminálov (telefónnych staníc, faksimilných aparatúr atď.), z ktorých každý je schopný komunikovať prostredníctvom aspoň jednej zo spomenutých ústrední a aspoň jedným zo spomenutých terminálov, pričom metóda zahrnuje uskutočnenie nasledujúcich krokov:
- nadviazanie spojenia s dopredu určenou stanicou,
- prenesenie signálu ústredni, ktorá indikuje číslo volajúceho terminálu, číslo volaného terminálu a skutočnosť, že volajúci terminál má byť volaný naspäť,
- prerušenie spojenia a vyčkanie, pokiaľ ústredňa nenadviaže spojenie.
Doterajší stav techniky
Táto metóda je popísaná vo WO 9201350. Rôzne uskutočnenia metódy spätného volania sú popísané v tejto publikácii. Nevýhody budú uvedené ďalej. Všeobecne, tieto metódy doterajšie stavu techniky vyžadujú značné úsilie užívateľa, ktorý musí byť činný počas najmenej dvoch prvých vyššie uvedených krokov.
Tento systém, používajúci takzvaný postup spätného volania je známy napríklad pre komunikačné systémy viazané na vedenie. Prednosťou takýchto systémov v mnohých prípadoch je to, že náklady na aktuálne spojenie medzi volajúcim terminálom a volaným terminálom sú kalkulované na základe údajov, ktoré sú dostupné z ústredne, ktorá sa zúčastňuje nadviazania spojenia.
Všeobecne, rad ústrední sa zúčastňuje nadväzovania spojenia, vždy vtedy, keď hovoríme o diaľkovom medzinárodnom spojení. Náklady sú všeobecne kalkulované prvou ústredňou v sériách, na ktoré je pripojená volajúca koncová stanica. Môže ňou byť potom ústredňa, ktorá kalkuluje podľa relatívne vysokej tarify.
·· • · • · ·«
Pomocou procedúry spätného volania na nadviazanie aktuálneho spojenia, môže byť použitá ľubovoľná ústredňa vo svete, ktorá kalkuluje prednostne podľa relatívne nízkej tarify. Samozrejme niekedy, keď časové rozpätie na nadviazanie spojenia je veľmi obmedzené, ústredňa pre spätné volanie rovnako kalkuluje podľa relatívne vysokej tarify. Jednako len v množstve prípadov počas nadviazania spojenia je používaná signalizácia, ktorej náklady sú veľmi nízke alebo dokonca nulové.
Praktickou nevýhodou takejto procedúry spätného volania je to, že užívateľ musí na začiatku voliť číslo ústredne pre spätné volanie, potom čakať pokiaľ sa ústredňa pre spätné volanie neohlási naspäť a potom musí voliť číslo požadovanej koncovej stanice. Tento postup je veľmi pracný. Ak sa používajú automatické voliče čísiel, vedie to všeobecne alebo len niekedy k neprekonateľným problémom.
Pre voľbu obmedzeného počtu dopredu daných čísiel je niekedy možné, pomocou dopredu daného prenosového čísla, objednať ústredňu priamo. Toto má predsa len tú nevýhodu, že zvláštna manipulácia (zodvihnutie slúchadla) je stále nutná, počet položiek je obmedzený a vždy sú kladené nároky na pamäť volajúceho pre nadviazanie správneho spojenia.
V súčasnosti boli vyvinuté voliče na automatické spätné volanie pre terminály v systémoch viazaných na drôtové vedenie, ktoré umožňujú automatizáciu vyššie popísanej manipulácie. Pre bezdrôtové spojenia z mobilných terminálov (mobilný telefón, fax, modem atď.) nie sú doteraz známe žiadne riešenia.
Podstata vynálezu
Účelom tohto vynálezu je ukázať, aký spôsobom môže byť modifikovaný systém, v ktorom by užívateľ mobilného terminálu nebol naďalej konfrontovaný s vyššie popísaným prácnym postupom (netýka sa terminálov, ktoré spolupracujú v mnohých domácnostiach alebo spoločnostiach bezdrôtovým spôsobom s fixnou ústrednou stanicou), ale rovnako ako je tomu pri systémoch viazaných na vedenie, by užívateľ zvolil číslo požadovaného terminálu, aby dostal spojenie s požadovaným terminálom.
Podľa vynálezu, druh systému, ktorý je popísaný v prvom odstavci je charakterizovaný tým, že aspoň volajúce terminály môžu byť pripojené čiastočne cestami bezdrôtovej komunikácie s ich vlastnou ústredňou a obsahujú vyrovnávaciu pamäť, v ktorej môže byť uložené požadované číslo iného terminálu a obsahuje obvod, ktorý po zavedení čísla užívateľom, uloží číslo vo vyrovnávacej pamäti,
- uskutoční vyššie spomenutý krok a) namiesto užívateľa,
- počká, pokiaľ sa ústredňa neohlási, obdrží číslo zo spomenutej vyrovnávacej pamäti a prenáša toto číslo namiesto užívateľa na ústredňu, ktorá následne uskutoční krok d).
Dodaný obvod podľa vynálezu vykonáva takto veľkú časť postupu, takže jedinou vecou, ktorú užívateľ musí vykonať je zvoliť číslo požadovaného terminálu.
v
Ďalšou prednosťou vynálezu je to, že obvod schopný potlačiť vyzváňanie, ktoré by znelo počas nadväzovania spojenia ústredne s volaným terminálom.
Týmto spôsobom volajúci terminál pôsobí vo vzťahu na užívateľa ako konvenčný terminál a užívateľ nepozoruje, že procedúra spätného volania je použitá.
Okrem toho, že sa vynález vzťahuje na celý vyššie popísaný komunikačný systém, vzťahuje sa aj na jednotlivé terminály. Podľa vynálezu, mobilný terminál je charakterizovaný tým, že obsahuje vyrovnávaciu pamäť, kde je uložené číslo požadovaného terminálu a obsahuje obvod, ktorý po zavedení spomenutého čísla užívateľa ho uloží v pamäti,
- nadviaže spojenie s ústredňou,
- ohlási sa ako volajúci terminál,
- po prerušení spojenia čaká pokiaľ ústredňa nenadviaže opäť spojenie a vyhľadá číslo zo spomenutej pamäte a prenesie ho do ústredne.
V mnohých známych mobilných termináloch je používaný odpojiteľný modul známy ako modul SIM alebo jemu zodpovedajúca odpojiteľná jednotka, v ktorej je uložená časť elektronického obvodu (medzi inými určená pre identifikačné účely). Je zistené, že obvod, ktorý má byť podľa vynálezu začlenený do terminálu na uskutočnenie vyššie identifikovaných funkcií môže byť umiestnený v module SIM. Takto sa predkladá možnosť prispôsobenia existujúcich mobilných terminálov jednoduchým spôsobom tak, aby mohli byť používané v komunikačnom systéme podľa vynálezu.
···
Vzhľadom na všeobecne vyššie tarify, ktoré sú aplikované pre mobilnú komunikáciu v bezdrôtovej sieti (napríklad GSM, Inmarsat, atď.) vhodná voľba „ústredne pre spätné volanie“ môže viesť ku značným finančným výhodám.
Prehľad obrázkov na výkresoch
Obr. 1 znázorňuje schematicky stav doterajšieho komunikačného systému.
Obr. 2 znázorňuje komunikačný systém, v ktorom sú uplatnené základné charakteristiky podľa vynálezu.
Príklady uskutočnenia vynálezu
Na obr. 1 je znázornený terminál ID, napríklad mobilný telefón, ktorý prostredníctvom cesty 12 bezdrôtovej komunikácie je schopný nadviazať spojenie s vhodnou ústredňou 30. Cez spomenutú ústredňu 30 je terminál 10 schopný nadviazať spojenie siným terminálom, napríklad bezdrôtovou cestou 14 s mobilným telefónom 2D alebo prostredníctvom siete viazanej na vedenie s terminálom 22 viazaným na vedenie.
V prípade, keď terminál 10 chce napríklad nadviazať spojenie s terminálom 2Ω, potom terminál ID prenesie signál bezdrôtovou cestou 12 na ústredňu JD. Potom, číslo požadovaného terminálu 20 bude prenesené na ústredňu 30 a táto ústredňa zabezpečí volanie terminálu 2Q komunikačnou cestou 14· Akonáhle sa spätne ohlási terminál 2Ω, spojenie terminálu ID a terminálu 2D cez ústredňu JD je nadviazané. Podobným spôsobom, terminál ID je schopný nadviazať spojenie s terminálom 22 viazaným na vedenie.
Pri tejto procedúre podľa doterajšieho stavu, náklady na spojenie medzi terminálom 10 a terminálom 20. respektíve 22. sú vypočítané na základe štandardov stanovených pre ústredňu JD.
Obr. 2 znázorňuje konfiguráciu, v ktorej vedľa terminálov 10 a 20 a ústredne 30 je pre uskutočnenie vyžadovaná ďalšia ústredňa 40- Terminály 10 a 20 sú napríklad opäť stelesnené ako mobilné telefóny a sú schopné nadviazať spojenie s ústredňou 30 respektíve cestou 12 bezdrôtovej komunikácie a cestou bezdrôtovej komunikácie 14. Aparatúra 22 viazaná na vedenie je pripojená na ústredňu JD cez sieť 24. Systém obsahuje navyše ďalšiu ústredňu 4Q, • · · · • · • · • · • ·· ···· ·· t
• · • · • · ·· · ··
ktorá cestou lh komunikácie je schopná komunikovať s ústredňou lh. Cesta lh komunikácie je všeobecne sprevádzkovaná cez káble. V komunikačnej ceste 16 všeobecne bude hrať úlohu jedna alebo viacej ústrední, viac-menej iba na uskutočnenie zopnutia cez funkcie, a preto tieto ústredne v rámci vynálezu sú menej relevantné. Je treba iba vyjasniť, že ústredne 30 a 40 môžu mať v geografickom zmysle medzi sebou veľkú vzájomnú vzdialenosť.
Je možné predpokladať, že terminál lh nie je vo vzťahu účastníka s ústredňou 2Q, ale je predplatiteľským účastníkom pri ústredni 4h· Predsa len, okamžite je terminál lh situovaný do oblasti sféry vplyvu ústredne lh- Akonáhle mobilný aparát 10 indikuje počas prenosu čísla na ústredňu 40. že vyžaduje spojenie s iným terminálom, potom spomenuté číslo dodá ústredňa lh a bude prenesené na ústredňu 4h· Ústredňa 4h rozlišuje identitu volaného terminálu lh (napríklad pomocou CLI - identifikačnej volacej linky), v prípade nesprávnej identifikácie je následné ďalšie spojenie zakázané alebo eventuálne nadviazané spojenie prerušené volajúcim terminálom alebo ústredňou. Potom ústredňa 40 nadviaže spojenie s terminálom lh, obdrží od terminálu 10 číslo požadovaného účastníka, ako je napríklad mobilný terminál 2h alebo aparatúra 22 viazaná na vedenie. Týmto spôsobom nie je nutné, aby boli použité rovnaké komunikačné cesty. Je celkom dobre mysliteľné, že závislosť na dostupných voľných kanáloch konečného spojenia vedie pozdĺž iných ciest.
V tejto konfigurácii podľa obr. 2, v skutočnosti ústredňa 4h poskytne údaje, na základe ktorých budú vypočítané náklady na spojenie medzi terminálmi lh a 2h- V prípade, že ústredňa 40 používa nižšiu tarifu než ústredňa lh, potom účastník lh, ktorý platí spojenie má výhodu.
Na uskutočnenie celej procedúry tak, aby užívateľ terminálu lh sa neobával rizika, akým spôsobom bude spojenie nadviazané, je nutné pridať vyrovnávaciu pamäť 1£ do terminálu lh, v ktorej číslo volaného účastníka 2h (alebo 22) bude uložená rovnako dobre ako číslo ústredne 40 a navyše elektronický obvod 12, ktorý reaguje na spätné volanie ústredne 4h tým, že prijme spätné volanie a prenesie číslo terminálu 2h alebo 22, ktoré je uložené v pamäti 18. Užívateľ terminálu lh sa nemusí tohto obávať a môže vyčkávať pokiaľ volaný terminál 2h (alebo 22) sa sám neohlási. V skutočnosti, užívateľ terminálu lh má pocit, že spojenie je nadviazané rovnakým spôsobom ako je znázornené na konfigurácii podľa obr. 1. Základný rozdiel je predsa len v tom, že náklady nadviazaného spojenia v prípade konfigurácie podľa obr. 2 môžu byť poznateľné nižšie. Náklady závisia na tarife, podľa ktorej sú kalkulované v ústredni 4Q.

Claims (3)

  1. ··· ·· ··
    PATENTOVÉ NÁROKY
    1. Metóda spätného volania v komunikačnom systéme, ktorú tvorí jedna alebo viacej ústrední (30, 40) a rad terminálov (10, 20, 22) (telefónnych staníc, faksimilných aparatúr, atď.), z ktorých každý je schopný komunikácie prostredníctvom aspoň jednej spomenutej ústredne zo spomenutým aspoň jedným z ostatných terminálov, pričom aspoň časť terminálu obsahuje obvod s vyrovnávacou pamäťou (18) pre uloženie čísla terminálu, ktorý má byť volaný, rovnako ako elektronický obvod (19) na ovládanie metódy spätného volania, podľa ktorej sú uskutočňované nasledujúce kroky:
    - užívateľom:
    a) uloženie čísla volaného terminálu v spomenutej pamäti (18)
    - elektronickým obvodom (19):
    b) nadviazanie spojenia aspoň čiastočne bezdrôtovými cestami (12) s dopredu danou ústredňou,
    c) prenos signálov do ústredne, indikujúcich to, že terminál má byť volaný naspäť,
    d) prerušenie spojenia a vyčkanie spätného volania z ústredne,
    e) akonáhle je spojenie znovu nadviazané, vyhľadanie uloženého čísla z pamäte a jeho prenesenie do ústredne a
    í) vyčkanie, pokiaľ ústredňa nenadviaže spojenie medzi volaným terminálom a volajúcim terminálom a zapnutie kontroly terminálu užívateľom.
  2. 2. Terminál prispôsobený na to, aby uskutočnil metódu spätného volania podľa nároku 1, vyznačujúci sa tým, že obsahuje obvod vyrovnávacej pamäte (18) pre uloženie čísla terminálu, ktorý má byť volaný, rovnako ako elektronický obvod (19) na ovládanie metódy spätného volania.
  3. 3. Terminál podľa nároku 2, vyznačujúci sa tým, že elektronický obvod je umiestnený v module SIM.
SK1349-2000A 1998-03-11 1999-03-10 Metóda spätného volania v komunikačnom systéme a terminál na jej vykonanie SK13492000A3 (sk)

Applications Claiming Priority (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
NL1008563A NL1008563C2 (nl) 1998-03-11 1998-03-11 Communicatiestelsel.
PCT/NL1999/000133 WO1999046944A1 (en) 1998-03-11 1999-03-10 Communication system

Publications (1)

Publication Number Publication Date
SK13492000A3 true SK13492000A3 (sk) 2001-05-10

Family

ID=19766722

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
SK1349-2000A SK13492000A3 (sk) 1998-03-11 1999-03-10 Metóda spätného volania v komunikačnom systéme a terminál na jej vykonanie

Country Status (27)

Country Link
US (1) US6819753B1 (sk)
EP (1) EP1062822B1 (sk)
JP (1) JP2002507103A (sk)
KR (1) KR100712415B1 (sk)
CN (1) CN1132456C (sk)
AT (1) ATE253284T1 (sk)
AU (1) AU757742B2 (sk)
BR (1) BR9908681A (sk)
CA (1) CA2323515C (sk)
DE (1) DE69912407T2 (sk)
DK (1) DK1062822T3 (sk)
ES (1) ES2205786T3 (sk)
HK (1) HK1035830A1 (sk)
HU (1) HUP0101647A3 (sk)
ID (1) ID27166A (sk)
IL (1) IL138378A0 (sk)
IS (1) IS5624A (sk)
MX (1) MXPA00008869A (sk)
NL (1) NL1008563C2 (sk)
NO (1) NO325024B1 (sk)
PL (1) PL342897A1 (sk)
PT (1) PT1062822E (sk)
RU (1) RU2214068C2 (sk)
SK (1) SK13492000A3 (sk)
TR (1) TR200002645T2 (sk)
WO (1) WO1999046944A1 (sk)
ZA (1) ZA992007B (sk)

Families Citing this family (9)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US8073403B2 (en) * 2003-10-08 2011-12-06 Research In Motion Limited Apparatus, and associated method, for facilitating formation of an apparent push-to-talk communication connection
US8045697B1 (en) 2004-06-02 2011-10-25 Nortel Networks Limited Method and apparatus for interfacing a customer with a call center
DE102004032608A1 (de) * 2004-07-05 2006-02-16 United Mobile Holding Ltd. Rückrufverfahren in einem Kommunikationssystem
GB0423326D0 (en) 2004-10-21 2004-11-24 Nortel Networks Ltd Improvements in or relating to call polarisation methods in a call center
US7756259B2 (en) 2004-11-22 2010-07-13 Nortel Networks Limited Enhanced caller identification using caller readable devices
EP1691567A1 (en) * 2005-02-14 2006-08-16 Sagem Orga GmbH Method of account selection in a roaming mobile terminal
CN100446592C (zh) * 2005-06-13 2008-12-24 大唐移动通信设备有限公司 一种移动网终端的集群通信方法
WO2007062545A1 (fr) * 2005-11-29 2007-06-07 Zte Corporation Procede pour l'acces du terminal d'appelant a un systeme de service prepaye
CN100450253C (zh) * 2006-10-25 2009-01-07 华为技术有限公司 一种阻止用户使用回呼业务的方法及关口设备

Family Cites Families (12)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US5027387A (en) * 1990-02-26 1991-06-25 Moll Edward W Reverse direction calling system
WO1992001350A1 (en) * 1990-07-03 1992-01-23 Teller David M Method of establishing a cost-efficient communications path between internationally-remote parties
US5311574A (en) * 1991-10-23 1994-05-10 At&T Bell Laboratories Automatic customer call back for automatic call distribution systems
US5311583A (en) * 1992-08-05 1994-05-10 At&T Bell Laboratories International priority calling system with callback features
US5563931A (en) * 1994-08-16 1996-10-08 Sos Wireless Communications & National Dispatch Center Emergency wireless telephone and control system, and method
SE516006C2 (sv) * 1995-01-10 2001-11-05 Ericsson Telefon Ab L M Kommunikationssystem för ett företag/organisation
JPH0936966A (ja) * 1995-07-13 1997-02-07 Kozo Kaneko コールバックシステム
US5661790A (en) * 1995-11-03 1997-08-26 Ericsson, Inc. Call back service for a regulatory restrictive area
JPH09154174A (ja) * 1995-11-30 1997-06-10 Fujitsu Ltd コールバック処理方式
US5864755A (en) * 1996-06-11 1999-01-26 Siemens Business Communication Systems, Inc. Method for allowing a mobile phone to receive a call through a wireless network for which it is not registered, for emergency purposes
US5970126A (en) * 1996-08-09 1999-10-19 International Business Machines Corporation Communication method and system
US5987112A (en) * 1997-09-03 1999-11-16 At&T Corp. International call back technique with reduced post dialing delay

Also Published As

Publication number Publication date
DE69912407D1 (de) 2003-12-04
ID27166A (id) 2001-03-08
ZA992007B (en) 1999-09-27
ATE253284T1 (de) 2003-11-15
NO20004524L (no) 2000-11-10
PL342897A1 (en) 2001-07-16
KR20010041865A (ko) 2001-05-25
DE69912407T2 (de) 2004-08-05
DK1062822T3 (da) 2004-01-19
JP2002507103A (ja) 2002-03-05
ES2205786T3 (es) 2004-05-01
PT1062822E (pt) 2004-01-30
NO325024B1 (no) 2008-01-14
TR200002645T2 (tr) 2000-12-21
CN1132456C (zh) 2003-12-24
WO1999046944A1 (en) 1999-09-16
IS5624A (is) 2000-09-11
MXPA00008869A (es) 2002-10-17
CA2323515A1 (en) 1999-09-16
RU2214068C2 (ru) 2003-10-10
CN1295770A (zh) 2001-05-16
NL1008563C2 (nl) 1999-09-14
IL138378A0 (en) 2001-10-31
HUP0101647A2 (hu) 2001-09-28
AU2862099A (en) 1999-09-27
KR100712415B1 (ko) 2007-04-30
HUP0101647A3 (en) 2002-05-28
BR9908681A (pt) 2001-11-13
HK1035830A1 (en) 2001-12-07
EP1062822A1 (en) 2000-12-27
NO20004524D0 (no) 2000-09-11
AU757742B2 (en) 2003-03-06
US6819753B1 (en) 2004-11-16
EP1062822B1 (en) 2003-10-29
CA2323515C (en) 2009-05-26

Similar Documents

Publication Publication Date Title
SK13492000A3 (sk) Metóda spätného volania v komunikačnom systéme a terminál na jej vykonanie
JP3119627B2 (ja) 携帯電話における着信側所在通知方法
KR100387076B1 (ko) No.7신호를이용한타교환국가입자의호예약방법
EP1585294B1 (en) Method for controlling a hands-free apparatus and corresponding hands-free apparatus
CZ298562B6 (cs) Zpusob výstavby spojení od mobilní radiotelefonnísíte k cílovému telefonnímu císlu soukromé komunikacní síte
EP0900504B1 (en) Connecting telephones, faxmachines and computers in an intelligent network
EP1214799B1 (en) Control of echo cancellers in a telecommunications system
CZ299035B6 (cs) Zpusob zpetného volání v komunikacním systému
JP2712333B2 (ja) 加入者集線通信システム
KR100397343B1 (ko) 간이교환기시스템의 발신자 자동 리다이얼링방법
JPH06225357A (ja) 通信システム
JP3044198U (ja) 外線自動転送方式における転送通話回路
KR19990018358A (ko) 사설교환시스템에서 착신자 정보를 안내하는 방법
JP2954117B2 (ja) 使用基地局履歴情報通知方式および自動車電話交換システム
JPH0393393A (ja) 加入者集線通信方式
US20070054669A1 (en) Mobile communication terminal and call connection method using the same
KR20010109561A (ko) 발신측 단말장치로 출력되는 호출중신호음의 광고음변환장치 및 그 제어방법
JPH09200859A (ja) 着呼ボイスメール等の代理応答装置及びその代理応答方法
KR20010086653A (ko) 이동통신 교환기의 발신호 전환방법
JPH11205832A (ja) 発信時着信番号変換装置
JPS6046695A (ja) デ−タ呼の接続方式
KR20000026627A (ko) 이동통신에서의 발신지연 최소화 방식 기술
JPH01114247A (ja) 強制切断再接続方式
JPH01164154A (ja) デイジタル電話装置
KR20010108633A (ko) 전화의 호출중신호 출력시 광고송출 시스템 및 방법