UA64715C2 - Pharmaceutical composition with extended release of h+, k+-atpase inhibitor (variants) and method for enhancing inhibition of acid secretion in stomach - Google Patents

Pharmaceutical composition with extended release of h+, k+-atpase inhibitor (variants) and method for enhancing inhibition of acid secretion in stomach Download PDF

Info

Publication number
UA64715C2
UA64715C2 UA99010150A UA99010150A UA64715C2 UA 64715 C2 UA64715 C2 UA 64715C2 UA 99010150 A UA99010150 A UA 99010150A UA 99010150 A UA99010150 A UA 99010150A UA 64715 C2 UA64715 C2 UA 64715C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
omeprazole
alkyl
hydrogen
group
inhibitor
Prior art date
Application number
UA99010150A
Other languages
English (en)
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed filed Critical
Publication of UA64715C2 publication Critical patent/UA64715C2/uk

Links

Classifications

    • AHUMAN NECESSITIES
    • A61MEDICAL OR VETERINARY SCIENCE; HYGIENE
    • A61KPREPARATIONS FOR MEDICAL, DENTAL OR TOILETRY PURPOSES
    • A61K31/00Medicinal preparations containing organic active ingredients
    • A61K31/33Heterocyclic compounds
    • A61K31/395Heterocyclic compounds having nitrogen as a ring hetero atom, e.g. guanethidine or rifamycins
    • A61K31/435Heterocyclic compounds having nitrogen as a ring hetero atom, e.g. guanethidine or rifamycins having six-membered rings with one nitrogen as the only ring hetero atom
    • A61K31/44Non condensed pyridines; Hydrogenated derivatives thereof
    • A61K31/4427Non condensed pyridines; Hydrogenated derivatives thereof containing further heterocyclic ring systems
    • A61K31/4439Non condensed pyridines; Hydrogenated derivatives thereof containing further heterocyclic ring systems containing a five-membered ring with nitrogen as a ring hetero atom, e.g. omeprazole
    • AHUMAN NECESSITIES
    • A61MEDICAL OR VETERINARY SCIENCE; HYGIENE
    • A61PSPECIFIC THERAPEUTIC ACTIVITY OF CHEMICAL COMPOUNDS OR MEDICINAL PREPARATIONS
    • A61P1/00Drugs for disorders of the alimentary tract or the digestive system
    • A61P1/04Drugs for disorders of the alimentary tract or the digestive system for ulcers, gastritis or reflux esophagitis, e.g. antacids, inhibitors of acid secretion, mucosal protectants

Landscapes

  • Health & Medical Sciences (AREA)
  • Pharmacology & Pharmacy (AREA)
  • Veterinary Medicine (AREA)
  • Chemical & Material Sciences (AREA)
  • Public Health (AREA)
  • General Health & Medical Sciences (AREA)
  • Medicinal Chemistry (AREA)
  • Animal Behavior & Ethology (AREA)
  • Life Sciences & Earth Sciences (AREA)
  • Epidemiology (AREA)
  • Nuclear Medicine, Radiotherapy & Molecular Imaging (AREA)
  • General Chemical & Material Sciences (AREA)
  • Chemical Kinetics & Catalysis (AREA)
  • Bioinformatics & Cheminformatics (AREA)
  • Engineering & Computer Science (AREA)
  • Organic Chemistry (AREA)
  • Pharmaceuticals Containing Other Organic And Inorganic Compounds (AREA)
  • Medicines That Contain Protein Lipid Enzymes And Other Medicines (AREA)
  • Medicines Containing Material From Animals Or Micro-Organisms (AREA)
  • Acyclic And Carbocyclic Compounds In Medicinal Compositions (AREA)
  • Medicines Containing Plant Substances (AREA)
  • Enzymes And Modification Thereof (AREA)
  • Plural Heterocyclic Compounds (AREA)

Description

Згідно з винаходом запропоновані новий спосіб застосування інгібіторів протонного насосу, тобто інгібіторів НУ, К"-АТФази. Новий спосіб застосування забезпечує потрібні зміни концентрації фармацевтичної речовини, тобто інгібітору протонного насосу в плазмі крові, а тому призводить до поліпшення інгібування секреції шлункової кислоти та посилення терапевтичної дії. Конкретніше, згідно з винаходом запропоновано використання фармацевтичних препаратів з регульованим вивільненням при лікуванні пов'язаних зі шлунковою кислотністю захворювань. Краще, коли фармацевтичний препарат знаходиться у дозованій формі, яка забезпечує потрібне та постійне вивільнення нестійких у кислоті інгібіторів Н", К--АТфази в тонкому чи товстому кишечнику (але не в шлунку), або дозованій формі, яка забезпечує дворазове чи більше вивільнення інгібіторів Ну, К--АТФази в тонкому чи товстому кишечнику (але не в шлунку) з часовим розподілом у 0,5-4 години. Крім того, згідно з винаходом запропоновано виробництво таких препаратів.
Нестійкі у кислоті інгібітори Н", К"-АТфФази, які називають ще інгібіторами протонного насосу, є сполуками, що відомі під назвами омепразол, ланзопразол, пантопразол, парипразол та лемінопразол. Деякі з них розкрито в ЕР-А1 -0005129, МО 94/27988, ЕР-А1-174726, ЕР-А1-166287 та В 2193747.
Ці фармацевтичні речовини корисні при інгібуванні секреції кислоти в шлунку у ссавців, включаючи людину, регулюванням секреції кислоти в шлунку на фінальній стадії шляху секреції кислоти, а тому зменшення базальної і стимульованої секреції кислоти в шлунку, не зважаючи на стимули. В ширшому плані вони можуть бути корисними для попередження та лікування пов'язаних зі шлунковою кислотою захворювань ссавців, включаючи людину, як--о шлунково-стравохідний рефлюкс, гастрити, дуоденіти, виразка шлунка, виразка дванадцятипалої кишки та синдром Золінгера-Еллісона. Крім того, сполуки можна застосовувати для лікування інших кишково-шлункових розладів, при яких бажане інгібування секреції кислоти в шлунку, наприклад, у пацієнтів, яких лікують МЗАІО-терапією з ульцерогенною аденомою підшлункової залози, у пацієнтів з невиразковою диспепсією та у пацієнтів з симптомами шлунково-стравохідного рефлюксу. Їх також можна використати для пацієнтів при інтенсивному лікуванні, з гострою кишково-шлунковою кровотечею, а також до та після операції для попередження аспірації кислоти та стресового утворення виразки. Крім того, вони можуть бути корисними при лікування псоріазу, а також інфекції Неїїсобасієг Ріг та пов'язаних з нею захворювань.
Терапевтичне регулювання секреції кислоти в шлунку є головним при всіх цих захворюваннях, але ступінь та тривалість інгібування кислоти, що потрібно для оптимального клінічного ефекту, неповністю зрозумілі.
Тривалість інгібування кислоти такого інгібітору протонного насосу, як наприклад, омепразол, складає 3-4 доби незважаючи на період напівзбереження у плазмі 0,571 годину (па еї а). Си 1983 24:270-276). Ця невідповідність співвідношення між концентрацією омепразолу в плазмі та ступенем інгібування кислоти обумовлено довгостроковим зв'язуванням активного інгібітору з шлунковим насосом.
Інгібітори протонного насосу, як-то вищезгаданий омепразол, застосовують як одиничну добову дозу в 20- 40мг, в залежності від кишково-шлункового розладу чи суворості захворювання. При лікуванні синдрому
Золінгера-Еллісона можна використовувати вищі дози у 60-120 і навіть Збомг/добу. Звичайно, пацієнт застосовує інгібітор протонного насосу протягом 2-4 тижнів, а в деяких випадках - до 8 тижнів. Омепразол також використовують при підтримуючому лікуванні захворювання виразкою шлунку та шлунково- стравохідного рефлюксу протягом багатьох років.
Незважаючи на довгу тривалість інгібування кислоти одна добова доза призводить не більше, ніж до 70- 8095 інгібування максимального виходу кислоти до наступної дози. Результати вивчення знищення
Неїїсобасієг Ріюогі свідчать про поліпшення ефективності при дворазовому добовому дозуванні в комбінації з антимікробними засобами. Лікування суворого ОВО також поліпшується при розділенні одиничної добової дози на субдози. Це поліпшення клінічної дії обумовлене довшим періодом підвищеного інгібування кислоти.
Хоча взаємодія інгібіторів протонного насосу є ковалентною, ефективність залежить від активності насосів, які можуть бути в двох станах -- активному і неактивному. Тільки активні насоси інгібуються ковалентно. Неактивні насоси спрацьовують через добу, тому ефективність інгібування кислоти підвищується до 72 годин при прийомі один раз на добу, стійкий стан досягається балансом між інгібуванням активних насосів та новим біосинтезом або відміною інгібування.
Композиції з подовженим вивільненням, що підтримують рівень у плазмі крові збільшеним протягом 6-12 годин (з будь-яким з кількох значень), призводитимуть до інгібування більшої частини насосів і тому ефективнішому інгібуванню секреції кислоти, що призводить до поліпшення дії при СОНВО, швидшому заживленню виразки шлунка та посиленню знищення Неїїсобасіег Ріїйогі.
Фіг1 представляє два графіки, які показують різницю між одноразовим вживанням на добу та застосуванням двох послідовних доз протягом З годин.
При одноразовому вживанні на добу через 24 години максимальна дія омепразолу складає приблизно 75- бОб5 (па еї а). 1986, Зсапа.). СавігоепієгоІ(Зиррі 118): 137-8 та па сеї аїЇ., 1988, 5сапа.).
СавзігоепієгоІ.23:1259-66), тобто приблизно 20-2595 максимальної здатності до секреції кислоти в шлунку зберігається через 24 години після прийому дози.
Навіть при застосуванні підвищеної дози інгібітору протонного насосу (див. Гіпа єї аЇ.) максимальне інгібування секреції кислоти в шлунку обмежене приблизно 80905.
Відома залежність дози при інгібуванні секреції кислоти в шлунку призвела до рекомендацій підвищувати початкову дозу інгібітору протонного насосу, якщо спостерігають слабку реакцию на лікування чи її втрату.
Згідно з винаходом запропоновано підтримку постійної концентрації інгібіторів протонного насосу в плазмі, а тому посилення їх терапевтичної ефективності. Згідно з першим аспектом винаходу подовжений вміст у плазмі забезпечують одноразовим прийомом на добу дозованої форми, що вивільнює інгібітор протонного насосу з майже постійною швидкістю протягом подовженого часу. Згідно з другим аспектом винаходу подовжений вміст у плазмі забезпечують одноразовим прийомом на добу дозованої форми, яка забезпечує кількаразове вивільнення інгібіторів протонного насосу в тонкому чи товстому кишечнику (але не в шлунку) з часовим розподілом у 0,5-4 години. Можна також забезпечувати подовжений вміст у плазмі інгібіторів протонного насосу послідовним вживанням двох чи більше доз протягом 0,5-4 годин.
Секреція кислоти слизовою шлунка є функцією парієтальних клітин. В той час як функціональне регулювання цих клітин є складним процесом, в який залучено кілька різних типів клітин з різними рецепторами, переніс кислоти обумовлено властивостями одиничної АТФази Р-типу, шлункові Н", К'-АТФази.
Тому ефективне терапевтичне регулювання секреції кислоти включає блокаду рецепторів або інгібування шлункової Н", К'-АТФази. Винахід відноситься до інгібіторів протонного насосу та їх взаємодії з насосом шлункової кислоти. Період напівзбереження інгібіторів протонного насосу у плазмі досить короткий.
Застосований інгібітор протонного насосу реагує з активними насосами шлункової кислоти, що здатні до інгібування в цей період. Неїінгібовані, неактивні насоси в цей час наявні, і вони в подальшому відновлюватимуть біосинтез і відмінятимуть інгібування. Тому повторним прийомом дозованих форм або вживанням дозованих форм забезпечують подовжену присутність у плазмі інгібіторів протонного насосу, що зв'язують ці насоси, а неінгібовані, що раніше не прореагували насоси реагуватимуть з подалі прийнятими дозами або викидами фармацевтичних речовин чи речовинами, які вивільняються постійно.
При застосуванні фармацевтичних дозованих форм з подовженим вивільненням концентрація фармацевтичної речовини може підтримуватися на досить високому рівні протягом тривалого часу. В результаті число інгібованих інгібіторами протонного насосу насосів зростатиме з отриманням кращого терапевтичного регулювання секреції кислоти. Потрібні сполуки для вживання новим способом з повторним режимом дозування, а також у складі препаратів/композицій з регульованим вивільненням, що підтримують подовжену присутність у плазмі мають загальну формулу І: о І
І
Нец-х-5--Неб я якій 4 нец в в 4 або 7
М Й і Е-4 Ве
Й -
Не- т
В ш-й Й в; ; (7) зво КД
АЖ (о Тв Ж
М І
Н Ще й
Х--
Ка тон : й
Рв зо (З-ле де !
М у бензімідазольній групі означає, що один з кільцевих атомів карбону з замісниками Не-Но може, як варіант, бути заміщеним на атом нітрогену без замісників,
Ві, В» та В», однакові чи різні, вибрано з гідрогену, алкілу, алкоксилу, як варіант заміщеного флуором, алкілтіогрупи, алкоксіалкоксилу, діалкіламіногрупи, піперидино- та морфоліно-груп, галогену, фенілу та фенілалкоксилу,
Ва та В», однакові чи різні, вибрано з гідрогену, алкілу та аралкілу,
Ав - гідроген, галоген, трифлуорметил, алкіл та алкоксил,
Ве-В» однакові чи різні, вибрано з гідрогену, алкілу, алкоксилу, галогену, галогеналкоксилу, алкілкарбонілу, алкоксикарбонілу, оксазолілу, трифлуоралкілу, або сусідні групи НАє-Не утворюють кільцеву структуру, яка до того ж може бути заміщеною,
Во - гідроген, або разом з Аз утворює алкіленовий ланцюг, а
Ві та Ві: однакові чи різні, вибрано з гідрогену, галогену або алкілу.
Прикладами особливо корисних сполук формули І є:
Осн, есе щ О о ле Осн, що сни ТУ для . їі ця
ОСБЬСЕ, ран га а
МО Тснуннв-й
Н ост дйн. уст, - МД ГИ: ОСНЕ»
Мн у оснуснуснюсн, за о м ; Її «на -ч св тн св . и-СННІСНЬЬ
С вич їж т» ди тОНсНіСНа
СК ня
М ї шт М о -сон,
Е х Е. ай и ДЕ НО Ше ша ще ші Н осн, о ч) ї и мс в а
М ОС.
Н й й (й
О Мет А
МОСС
Я і
Пл су 5.
Мо б ссн, ; о НИ щі
Сполуки, що використано згідно зі способом вживання, а також препаратах з регульованим вивільненням, можуть бути у нейтральній формі або у формі солей з лугами, наприклад, солей Мур", Са», Ма" або КУ, переважно солей Мод". Також сполуки можуть бути у формі одного з одиночних енантіомерів або солі з лугом одиночного енантіомеру.
Кращими сполуками для способу вживання та пероральних фармацевтичних препаратів згідно з винаходом є омепразол, магнієва сіль омепразолу або магнієва сіль (-) -енантіомеру омепразолу.
Вищенаведені сполуки схильні до розкладання/перетворення в кислому та нейтральному середовищі.
Звичайно розкладання каталізується сполуками, що реагують як кислоти, а стабілізують активні сполуки сполуками, що реагують як основи. Тому речовини, що є нестійкими в кислоті інгібіторами протонного насосу, краще захищати від контакту з шлунковим соком ентеросолюбільним покриттям. Є різні ентеросолюбільні покриття препаратів з омепразолом, а також іншими інгібіторами протонного насосу, що описано в літературі, наприклад, ОШ5-А 4853230. Таблетки магнієвої солі омепразолу з ентеросолюбільним покриттям описано в УУО 95/01783. Таблетовані одиничні дозовані форми омепразолу зі складною структурою описано в УХО 96/01623.
Фармацевтичні препарати, що вироблено згідно з відомими способами, які описано в О5-А 4853230, МО 95/01783 та УУО 96/01623, що надані як посилання, згідно з винаходом можна застосовувати з підвищеною частотою дозування.
Одиничну дозу інгібітору протонного насосу, наприклад, 1-500мг, застосовують щонайменше двічі на добу, її можна вживати з частотою приблизно 0,5-4 години, краще двома дозами, що даються протягом 2-3 годин.
Придатні дози включають, наприклад, 5, 10, 15, 20, 30 чи 40мг фармацевтичної речовини.
Згідно з іншим втіленням винаходу подовжений вміст у плазмі отримують застосуванням одиничної дози інгібітору протонного насосу, що вивільняє лікувальний засіб для поглинання у тонкому та/або товстому кишечнику дискретними порціями, розділеними в часі на 0,5-4 години.
Інакше, можна застосовувати фармацевтичну композицію з подовженим вивільненням фармацевтичної речовини протягом 2-12 години, краще протягом 4-8 годин. Такий препарат з подовженим вивільненням може включати до 500мг речовини, краще в дозах приблизно 5-100мг, а найкраще -- 10-8О0мг.
Різні способи виробництва препаратів з регульованим вивільненням описано, наприклад, у Аціоп М.Е. (СпигепіП їміпдзіопе Еа.), Рпаптасешісв: Принципи створення дозованих форм, (1988), 316-321.
Детальніше винахід описано прикладами.
Омепразол (капсули Ргїйозес) в дозі 40мг один раз на добу (прийнято в 8.00 годин ранку) або 20мг двічі на добу (в 8.00 та 11.00 годин ранку) давали протягом 5 послідовних діб і порівнювали дію на стимульовану пептоном секрецію кислоти в шлунку, внутрішньошлункову кислотність вимірювали в 1-3 та 5 доби у восьми здорових осіб. Протягом перших двох діб лікування було значне (р»0,05) зниження числа годин з високою кислотністю, коли омепразол давали двічі на добу з З-годинною перервою, у порівнянні з одиничною ранковою дозою 40мг. Ступінь інгібування стимульованої пептоном секреції кислоти через 24 години після дози протягом перших трьох діб лікування також був значно вищим -- див. Фіг. Ці результати явно підтримують концепцію подовженої присутності омепразолу в плазмі для оптимізації регулювання секреції кислоти. -- і і 100 ї
І і Зо і во« І щ
Ер ; ект теннянть ОЇ ш 50. І й . | ГЯОМг В годоРАНКУ!
У й - ще я іошооме зрОдРАНЮ
Б 40 | з нон 5 к ! т 1 5 тш : щ ЗО. р ! щш 10. і і 0 | ро--- - І. -в- І а і
ДОБА ДОБА? ДОБА З ЛОБА я ДОБА 8
ІЗ 7 т І в но В о
Фіг. ними

Claims (17)

1. Застосування інгібітора Н"-, К--АТфази, як активної речовини для виробництва медикаменту для перорального вживання, при якому подовжений вміст в плазмі крові досягають двома чи більше послідовними прийомами пероральних одиничних доз зазначеного інгібітора Не-, К--АТФази з інтервалом 0,5-4 години для поліпшення інгібування секреції шлункової кислоти, а інгібітор НУ-, К--АТфФази є сполукою формули І: Не; ИХ 5 Не; в якій В, В, В, в о 3 М у Нецн- | або Кк, - М / І Кк, ра М М Неб- Ж Е. або М 8 нН но сн Ки Х- або Кк о ре де М у бензимідазольній групі означає, що один з кільцевих атомів карбону з замісниками Ке-Н» може, як варіант, бути заміщеним на атом нітрогену без замісників, Ві, Аг, та Кз однакові чи різні, вибрано з групи, що складається з гідрогену, алкілу, алкоксилу, як варіант заміщеного флуором, алкілтіогрупи, алкоксіалкоксилу, діалкіламіногрупи, піперидино-та морфоліно-груп, галогену, фенілу та фенілалкоксилу, Ва та К5, однакові чи різні, вибрано з групи, що складається з гідрогену, алкілу та аралкілу, Ве - гідроген, галоген, трифлуорметил, алкіл та алкоксил, Ає-Не, однакові чи різні, вибрано з групи, що складається з гідрогену, алкілу, алкоксилу, галогену, галогеналкоксилу, алкілкарбонілу, алкоксикарбонілу, оксазолілу, трифлуоралкілу, або сусідні групи Ке-НК» утворюють кільцеву структуру, яка до того ж може бути заміщеною, Віо- гідроген, або разом з Ез утворює алкіленовий ланцюг, а Ви та Кі», однакові чи різні, вибрано з групи, що складається з гідрогену, галогену або алкілу.
2. Застосування за п. 1, яке відрізняється тим, що подовжений вміст в плазмі крові досягають прийомом фармацевтичного препарату, який вивільнює медикамент для поглинання двома чи більше дискретними порціями, розділеними в часі на інтервали 0,5-4 годин, а інгібітор Н'-, К-АТфази є сполукою формули І, визначеною в пункті
1.
3. Застосування за будь-яким з пп. 1-2, яке відрізняється тим, що подовжений вміст в плазмі крові досягають пероральним прийомом одиничної дози фармацевтичного препарату, який вивільнює інгібітор Н"-, К--АТФази для поглинання із майже постійною швидкістю протягом подовженого періоду часу.
4. Застосування за будь-яким з пп. 1-3, яке відрізняється тим, що воно забезпечує подовжений вміст в плазмі крові протягом 2-12 годин.
5. Застосування за будь-яким з пп. 1-4, яке відрізняється тим, що інгібітор Н"-, К'-АТФази є сполукою, вибраною з групи, що складається з омепразолу, солі омепразолу з лужним металом, (-)-енантіомеру омепразолу або солі (-)- енантіомеру омепразолу з лужним металом.
6. Застосування інгібітора Н"-, К--АТфФази, як активної речовини для виробництва медикаменту для перорального вживання, при якому подовжений вміст в плазмі крові досягають двома чи більше послідовними прийомами пероральних одиничних доз зазначеного інгібітора Н'-, К--АТФази з інтервалом 0,5-4 години для поліпшення терапевтичного ефекту при лікуванні кишково-шлункових розладів, що пов'язані з надлишковою секрецією кислоти, а інгібітор Н'-, К--АТфази є сполукою формули І, визначеною в пункті 1.
7. Застосування за п. б, яке відрізняється тим, що подовжений вміст в плазмі крові досягають прийомом фармацевтичного препарату, який вивільнює медикамент для поглинання двома чи більше дискретними порціями, розділеними в часі на інтервали 0,5-4 годин, а інгібітор Н"-, К-АТфази є сполукою формули І, визначеною в пункті
8. Застосування за будь-яким з пп. 6-7, яке відрізняється тим, що подовжений вміст в плазмі крові досягають пероральним прийомом одиничної дози фармацевтичного препарату, який вивільнює інгібітор Н"-, К--АТФази для поглинання із майже постійною швидкістю протягом подовженого періоду часу.
9. Застосування за будь-яким з пп. 6-8, яке відрізняється тим, що воно забезпечує подовжений вміст в плазмі крові протягом 2-12 годин.
10. Застосування за будь-яким з пп. 6-9, яке відрізняється тим, що інгібітор Н"-, К'-АТФази є сполукою, вибраною з групи, що складається з омепразолу, солі омепразолу з лужним металом, (-)-енантіомеру омепразолу або солі (-)- енантіомеру омепразолу з лужним металом.
11. Фармацевтична композиція для перорального вживання, що забезпечує подовжений вміст інгібітора Не-, К"- АТФази в плазмі крові, яка відрізняється тим, що інгібітор Н'-, К--АТФази є сполукою формули Не, -2Х5 Не, в якій КЕ, В, В, в що 3 М У Нейц- | або Кк. то М , Кк, Кк, й; Кк, ре н М по М Не? р в, або М нН нов сн Ки Х- або Кк ре де М у бензимідазольній групі означає, що один з кільцевих атомів карбону з замісниками Ке-Не може, як варіант, бути заміщеним на атом нітрогену без замісників, Ві, Аг, та Кз однакові чи різні, вибрано з групи, що складається з гідрогену, алкілу, алкоксилу, як варіант заміщеного флуором, алкілтіогрупи, алкоксіалкоксилу, діалкіламіногрупи, піперидино-та морфоліно-груп, галогену, фенілу та фенілалкоксилу, Ва та К5, однакові чи різні, вибрано з групи, що складається з гідрогену, алкілу та аралкілу, Ве - гідроген, галоген, трифлуорметил, алкіл та алкоксил, Ає-Не, однакові чи різні вибрано з групи, що складається з гідрогену, алкілу, алкоксилу, галогену, галогеналкоксилу, алкілкарбонілу, алкоксикарбонілу, оксазолілу, трифлуоралкілу, або сусідні групи Ке-НКе утворюють кільцеву структуру, яка до того ж може бути заміщеною, Віо- гідроген, або разом з Ез утворює алкіленовий ланцюг, а Ви та Кі», однакові чи різні, вибрано з групи, що складається з гідрогену, галогену або алкілу.
12. Фармацевтична композиція за п. 11, яка відрізняється тим, що інгібітором Н'-, К--АТФази є сполука, яку вибрано з групи, що складається з омепразолу, солі омепразолу з лужним металом, (-)-енантіомеру омепразолу або солі (-)у-енантіомеру омепразолу з лужним металом.
13. Фармацевтична композиція за п. 11, яка відрізняється тим, що вона вивільнює лікувальний засіб для поглинання двома чи більше дискретними порціями, розділеними в часі на 0,5-4 години.
14. Фармацевтична композиція за п. 11, яка відрізняється тим, що вона вивільнює лікувальний засіб для поглинання з майже постійною швидкістю протягом подовженого періоду часу.
15. Фармацевтична композиція за будь-яким з пп. 11-14, яка відрізняється тим, що вона забезпечує подовжений вміст в плазмі крові протягом 2-12 годин.
16. Фармацевтична композиція за будь-яким з пп. 11-15, яка відрізняється тим, що її використовують у виробництві медикаментів з посиленим інгібуванням секреції кислоти в шлунку і посиленою терапевтичною дією при лікуванні кишково-шлункових розладів, що пов'язані з надлишковою секрецією кислоти.
17. Спосіб посилення інгібування секреції кислоти в шлунку та посилення терапевтичної дії при лікуванні кишково- шлункових розладів, що пов'язані з надлишковою секрецією кислоти, який цього потребує, фармацевтичної композиції для перорального вживання за будь-яким з пп. 11-15.
UA99010150A 1996-06-20 1997-06-18 Pharmaceutical composition with extended release of h+, k+-atpase inhibitor (variants) and method for enhancing inhibition of acid secretion in stomach UA64715C2 (en)

Applications Claiming Priority (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
SE9602442A SE9602442D0 (sv) 1996-06-20 1996-06-20 Administration of pharmaceuticals
PCT/SE1997/001098 WO1997048380A1 (en) 1996-06-20 1997-06-18 ADMINISTRATION REGIMEN OF H+, K+-ATPase INHIBITORS

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA64715C2 true UA64715C2 (en) 2004-03-15

Family

ID=20403092

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UA99010150A UA64715C2 (en) 1996-06-20 1997-06-18 Pharmaceutical composition with extended release of h+, k+-atpase inhibitor (variants) and method for enhancing inhibition of acid secretion in stomach

Country Status (28)

Country Link
US (4) US20010008900A1 (uk)
EP (1) EP0921787B1 (uk)
JP (1) JP2000512993A (uk)
CN (1) CN1178648C (uk)
AT (1) ATE252885T1 (uk)
AU (1) AU726859B2 (uk)
BR (1) BR9709838A (uk)
CA (1) CA2257405A1 (uk)
CZ (1) CZ298213B6 (uk)
DE (1) DE69725860T2 (uk)
DK (1) DK0921787T3 (uk)
EE (1) EE04606B1 (uk)
ES (1) ES2208921T3 (uk)
HK (1) HK1018590A1 (uk)
HU (1) HUP9901794A3 (uk)
IL (2) IL127542A0 (uk)
IS (1) IS2216B (uk)
NO (1) NO323295B1 (uk)
NZ (1) NZ332990A (uk)
PL (1) PL189716B1 (uk)
PT (1) PT921787E (uk)
RS (1) RS49590B (uk)
RU (1) RU2203662C2 (uk)
SE (1) SE9602442D0 (uk)
SK (1) SK284204B6 (uk)
TR (1) TR199802647T2 (uk)
UA (1) UA64715C2 (uk)
WO (1) WO1997048380A1 (uk)

Families Citing this family (23)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US5945124A (en) * 1995-07-05 1999-08-31 Byk Gulden Chemische Fabrik Gmbh Oral pharmaceutical composition with delayed release of active ingredient for pantoprazole
US6489346B1 (en) 1996-01-04 2002-12-03 The Curators Of The University Of Missouri Substituted benzimidazole dosage forms and method of using same
US5840737A (en) 1996-01-04 1998-11-24 The Curators Of The University Of Missouri Omeprazole solution and method for using same
US5968547A (en) 1997-02-24 1999-10-19 Euro-Celtique, S.A. Method of providing sustained analgesia with buprenorphine
GB9720061D0 (en) 1997-09-19 1997-11-19 Crosfield Joseph & Sons Metal compounds as phosphate binders
SE9704870D0 (sv) 1997-12-22 1997-12-22 Astra Ab New pharmaceutical formulation I
SE9704869D0 (sv) * 1997-12-22 1997-12-22 Astra Ab New pharmaceutical formulaton II
WO1999055157A1 (en) * 1998-04-30 1999-11-04 Sepracor Inc. R-rabeprazole compositions and methods
JP2002512263A (ja) * 1998-04-30 2002-04-23 セプラコール, インク. S−レイブプラゾール組成物及び方法
US6093734A (en) * 1998-08-10 2000-07-25 Partnership Of Michael E. Garst, George Sachs, And Jai Moo Shin Prodrugs of proton pump inhibitors
CA2338311C (en) 1998-08-10 2007-01-23 Michael E. Garst Prodrugs of the pyridyl methyl sulfinyl benzimidazoles
AU772726B2 (en) 1998-08-12 2004-05-06 Takeda Gmbh Oral administration form for pyridin-2-ylmethylsulfinyl-1H-benzimidazoles
US20050048077A1 (en) * 2002-02-21 2005-03-03 George Sachs Compositions, test kits and methods for detecting helicobacter pylori
MY148805A (en) * 2002-10-16 2013-05-31 Takeda Pharmaceutical Controlled release preparation
US8993599B2 (en) 2003-07-18 2015-03-31 Santarus, Inc. Pharmaceutical formulations useful for inhibiting acid secretion and methods for making and using them
TWI372066B (en) 2003-10-01 2012-09-11 Wyeth Corp Pantoprazole multiparticulate formulations
US8906940B2 (en) 2004-05-25 2014-12-09 Santarus, Inc. Pharmaceutical formulations useful for inhibiting acid secretion and methods for making and using them
AU2005264864B2 (en) 2004-06-16 2011-08-11 Takeda Pharmaceutical Company Limited Multiple PPI dosage form
MY157620A (en) 2006-01-31 2016-06-30 Cytochroma Dev Inc A granular material of a solid water-soluble mixed metal compound capable of binding phosphate
GB0714670D0 (en) 2007-07-27 2007-09-05 Ineos Healthcare Ltd Use
GB0720220D0 (en) 2007-10-16 2007-11-28 Ineos Healthcare Ltd Compound
GB0913525D0 (en) 2009-08-03 2009-09-16 Ineos Healthcare Ltd Method
GB201001779D0 (en) 2010-02-04 2010-03-24 Ineos Healthcare Ltd Composition

Family Cites Families (7)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
GB2189699A (en) * 1986-04-30 1987-11-04 Haessle Ab Coated acid-labile medicaments
US5330982A (en) * 1986-12-17 1994-07-19 Glaxo Group Limited Pharmaceutical composition containing a 5-HT receptor antagonist and an H+ K+ Atpase inhibitor and a method of treating gastrointestingal disorders therewith
AU6713194A (en) * 1993-04-27 1994-11-21 Sepracor, Inc. Methods and compositions for treating gastric disorders using optically pure (-) pantoprazole
SE9402431D0 (sv) * 1994-07-08 1994-07-08 Astra Ab New tablet formulation
BR9506018A (pt) * 1994-07-08 1997-09-02 Astra Ab Forma farmacêutica oral de múltipla dosagem unitária em tablete processos para a preparação da mesma para a inibição da secreção de ácido gástrico em mamiferos e no homem e para o tratamento das doenças inflamatórias gastrointestinais em mamiferos e no homem e embalagem de ampola de pressão transversal
US6132768A (en) * 1995-07-05 2000-10-17 Byk Gulden Lomberg Chemische Fabrik Gmbh Oral pharmaceutical composition with delayed release of active ingredient for reversible proton pump inhibitors
US5945124A (en) * 1995-07-05 1999-08-31 Byk Gulden Chemische Fabrik Gmbh Oral pharmaceutical composition with delayed release of active ingredient for pantoprazole

Also Published As

Publication number Publication date
HUP9901794A3 (en) 2002-11-28
EP0921787B1 (en) 2003-10-29
JP2000512993A (ja) 2000-10-03
SK284204B6 (sk) 2004-10-05
US20010008900A1 (en) 2001-07-19
US20070276007A1 (en) 2007-11-29
RU2203662C2 (ru) 2003-05-10
ES2208921T3 (es) 2004-06-16
SE9602442D0 (sv) 1996-06-20
EE04606B1 (et) 2006-04-17
NO985964L (no) 1999-02-22
CN1178648C (zh) 2004-12-08
US20090036494A1 (en) 2009-02-05
US20050113418A1 (en) 2005-05-26
DK0921787T3 (da) 2004-02-23
AU726859B2 (en) 2000-11-23
IL127542A (en) 2006-08-01
DE69725860D1 (de) 2003-12-04
WO1997048380A1 (en) 1997-12-24
PL330910A1 (en) 1999-06-07
IL127542A0 (en) 1999-10-28
EP0921787A1 (en) 1999-06-16
PT921787E (pt) 2004-03-31
CA2257405A1 (en) 1997-12-24
IS2216B (is) 2007-03-15
HK1018590A1 (en) 1999-12-30
NZ332990A (en) 2000-07-28
AU3469097A (en) 1998-01-07
RS49590B (sr) 2007-06-04
IS4923A (is) 1998-12-15
SK165598A3 (en) 1999-08-06
YU56698A (sh) 2004-12-31
HUP9901794A2 (hu) 2000-04-28
NO985964D0 (no) 1998-12-18
DE69725860T2 (de) 2004-09-09
BR9709838A (pt) 1999-08-10
CN1222074A (zh) 1999-07-07
TR199802647T2 (xx) 1999-03-22
CZ298213B6 (cs) 2007-07-25
CZ420398A3 (cs) 2000-02-16
EE9800435A (et) 1999-06-15
NO323295B1 (no) 2007-03-05
PL189716B1 (pl) 2005-09-30
ATE252885T1 (de) 2003-11-15

Similar Documents

Publication Publication Date Title
UA64715C2 (en) Pharmaceutical composition with extended release of h+, k+-atpase inhibitor (variants) and method for enhancing inhibition of acid secretion in stomach
JP4818516B2 (ja) 化合物の抗菌剤としての新規な使用
RU96120189A (ru) Новые фармацевтические препараты и способы их получения
RU2001135826A (ru) Новое применение соединений в качестве антибактериальных средств
RU99101081A (ru) Режим введения ингибиторов н+, к+-атфазы
RU2000116011A (ru) Пероральная фармацевтическая лекарственная форма с продолжительным высвобождением
ATE305469T1 (de) Sulfonsäure- oder sulfonylamino-n-(heteroaralkyl)-azaheterozyklyl midverbindungen
JP2002529497A5 (uk)
EP0544760B1 (en) Pharmaceutical compositions containing 5-difluoromethoxy-2- (3,4-dimethoxy-2-pyridyl) methylsulfinyl] benzimidazole and an anti-helicobacter agent for the treatment of gastrointestinal disorders
KR100483092B1 (ko) H+,k+-atp아제억제제의투여방법
KR101148399B1 (ko) 항궤양제 및 점막보호제를 함유하는 경구용 위장질환치료용 약제 조성물
NZ522450A (en) Methods for prevention of ulcers
RU2002107421A (ru) Алкоксизамещенные бензимидазольные соединения, содержащие их фармацевтические препараты и способы их применения