UA56150C2 - Фунгіцидна композиція, що містить похідне 2-імідазолін-5-ону, спосіб боротьби проти фітопатогенних грибків та продукт - Google Patents

Фунгіцидна композиція, що містить похідне 2-імідазолін-5-ону, спосіб боротьби проти фітопатогенних грибків та продукт Download PDF

Info

Publication number
UA56150C2
UA56150C2 UA98063035A UA98063035A UA56150C2 UA 56150 C2 UA56150 C2 UA 56150C2 UA 98063035 A UA98063035 A UA 98063035A UA 98063035 A UA98063035 A UA 98063035A UA 56150 C2 UA56150 C2 UA 56150C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
compound
fungicidal composition
crops
composition according
fact
Prior art date
Application number
UA98063035A
Other languages
English (en)
Russian (ru)
Inventor
Мауріце Чазалет
Марі-Паскаль Латорсе
Річард Меркер
Original Assignee
Авентіс Кропсайнс С.А.
Авентис Кропсайнс С.А.
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Авентіс Кропсайнс С.А., Авентис Кропсайнс С.А. filed Critical Авентіс Кропсайнс С.А.
Publication of UA56150C2 publication Critical patent/UA56150C2/uk

Links

Classifications

    • AHUMAN NECESSITIES
    • A01AGRICULTURE; FORESTRY; ANIMAL HUSBANDRY; HUNTING; TRAPPING; FISHING
    • A01NPRESERVATION OF BODIES OF HUMANS OR ANIMALS OR PLANTS OR PARTS THEREOF; BIOCIDES, e.g. AS DISINFECTANTS, AS PESTICIDES OR AS HERBICIDES; PEST REPELLANTS OR ATTRACTANTS; PLANT GROWTH REGULATORS
    • A01N43/00Biocides, pest repellants or attractants, or plant growth regulators containing heterocyclic compounds
    • A01N43/48Biocides, pest repellants or attractants, or plant growth regulators containing heterocyclic compounds having rings with two nitrogen atoms as the only ring hetero atoms
    • A01N43/501,3-Diazoles; Hydrogenated 1,3-diazoles
    • AHUMAN NECESSITIES
    • A01AGRICULTURE; FORESTRY; ANIMAL HUSBANDRY; HUNTING; TRAPPING; FISHING
    • A01NPRESERVATION OF BODIES OF HUMANS OR ANIMALS OR PLANTS OR PARTS THEREOF; BIOCIDES, e.g. AS DISINFECTANTS, AS PESTICIDES OR AS HERBICIDES; PEST REPELLANTS OR ATTRACTANTS; PLANT GROWTH REGULATORS
    • A01N37/00Biocides, pest repellants or attractants, or plant growth regulators containing organic compounds containing a carbon atom having three bonds to hetero atoms with at the most two bonds to halogen, e.g. carboxylic acids
    • A01N37/18Biocides, pest repellants or attractants, or plant growth regulators containing organic compounds containing a carbon atom having three bonds to hetero atoms with at the most two bonds to halogen, e.g. carboxylic acids containing the group —CO—N<, e.g. carboxylic acid amides or imides; Thio analogues thereof

Landscapes

  • Life Sciences & Earth Sciences (AREA)
  • Agronomy & Crop Science (AREA)
  • Pest Control & Pesticides (AREA)
  • Plant Pathology (AREA)
  • Health & Medical Sciences (AREA)
  • Engineering & Computer Science (AREA)
  • Dentistry (AREA)
  • General Health & Medical Sciences (AREA)
  • Wood Science & Technology (AREA)
  • Zoology (AREA)
  • Environmental Sciences (AREA)
  • Agricultural Chemicals And Associated Chemicals (AREA)
  • Pharmaceuticals Containing Other Organic And Inorganic Compounds (AREA)

Abstract

Фунгіцидна композиція, що містить сполуку (І), яка являє собою (4S)-4-метил-2-метилтіо-4-феніл-1-феніламіно-2-імідазолін-5-он, та сполуку (II), яка являє собою N-[3'-(1'-хлоро-3'-метил-2'-оксопентан)]-3,5-дихлоро-4-метилбензамід, у співвідношенні сполука (І)/сполука(II) в межах від 0,01 до 50, переважно від 0,1 до 10. Спосіб боротьби, з метою лікування або профілактики, проти фітопатогенних грибків культур шляхом обробки поверхневої частини рослин ефективною та не фітотоксичною кількістю зазначених фунгіцидних композицій.

Description

Опис винаходу
Даний винахід стосується нових фунгіцидних композицій, що містять 2-імідазолін-5-он, призначених зокрема 2 для захисту культур. Він також стосується способу захисту культур проти грибкових хвороб.
Відомі, зокрема згідно заявці на європейський патент ЕР 551048, похідні сполуки від 2-імідазолін-5-онів, які мають фунгіцидну дію, що дозволяє запобігати росту і розвитку фітопатогенних грибків, які вражають або здатні вражати культуру.
Міжнародна заявка на патент УУО 96/03044 також наводить деяку кількість фунгіцидних сполук, які містять 70 2-імідазолін-5-он в поєднанні з одним або декілька речовинами, які мають фунгіцидну активність.
Однак, завжди бажано поліпшувати засоби, що використовуються у сільському господарстві для боротьби проти грибкових хвороб культур, і зокрема проти мілдью.
Також завжди бажано скорочувати дози хімічних продуктів, які потраплять у середовище для боротьби проти грибкових нападів на культури, зокрема скорочуючи дози застосування таких продуктів. 12 Нарешті, завжди бажано збільшувати кількість антигрибкових засобів у розпорядженні сільського господарства, з метою знаходження серед них краще пристосованого до конкретного застосування.
Отже, метою винаходу є надати нову фунгіцидну композицію, корисну для розв'язання вищезгаданих проблем.
Іншою метою винаходу є запропонувати нову фунгіцидну сполуку, корисну для профілактики та лікування хвороб пасльонових.
Інша мета винаходу - запропонувати нову фунгіцидну сполуку, яка має поліпшену ефективність проти мілдью тамабо альтернаріозу пасльонових.
Інша мета винаходу - запропонувати нову фунгіцидну сполуку, що має поліпшену ефективність проти мілдью тамабо оїдіуму тамабо ботритіозу винограду. с 29 Було знайдено, що ці задачі можуть бути вирішені в сукупності або частково завдяки фунгіцидним Ге) композиціям згідно даного винаходу.
Таким чином, даний винахід стосується, по-перше, фунгіцидних композицій, що містять сполуку формули): и о
Ко (ду їй
Ф м де: |се)
М представляє атом кисню або сірки; ю п є ціле число рівне 0 або 1;
М є атомом фтору або хлору, або метильним радикалом; та сполуку(Ії), або М-І3'-(1-хлоро-3'-метил-2'-оксопентан)|-3,5-дихлоро-4-метилбензамід; співвідношення сполука(І)/сполука(ії) лежить у проміжку від 0,01 до 50, переважно від 0,1 до 10. « 20 Композиції згідно даного винаходу переважно застосовуються для боротьби зокрема проти мілдью - с пасльонових, таких як картопля або томати, також проти мілдью і оїдіуму винограду.
Сполука(І) відома, зокрема із заявки на патент ЕР 629616. :з» Сполукакді!) та її використання як фунгіциду описано в європейській заявці на патент ЕР 600629.
Співвідношення сполука(І)/сполука(Ії) визначається як вагове співвідношення цих двох сполук. Те саме стосується будь-якого співвідношення двох хімічних сполук, що далі згадуються в цьому тексті, якщо інше сл співвідношення спеціально не вказується.
Ці композиції помітно поліпшують головним чином відповідну дію ізольованої сполуки(І) і сполуки(ІЇ) для (2) деякої кількості особливо шкідливих грибків у культурах, зокрема пасльонових, більш особливо для мілдью - пасльонових, зберігаючи повну відсутність фітотоксичності стосовно цих культур. Таким чином, виникає 20 поліпшення спектра активності і можливість зменшувати відповідну дозу кожної активної речовини, що 1 використовується. Легко зрозуміло, що з екологічних причин ця остання риса має особливе значення. о Віддають перевагу фунгіцидним композиціям згідно даного винаходу, в яких сполука(!І) є сполукою формули), де М є атом сірки і п дорівнює о, яка також зветься(4-5)4-метил-2-метилтіо-4-феніл-1-феніламіно-2-імідазолін-5-он.
У сполуках згідно винаходу, співвідношення сполука(І)/сполука(І!) переважно обирається так, щоб досягти синергічного ефекту. Під синергічним результатом розуміють зокрема такий, що визначений |Со/іБу 5. К. у статті (Ф) "Саісці дез гезропез зупегдідоев еї апіадопівіез дев сотрБіпаіївопз Пегрісідез Розрахунок синергічних та ко антагоністичних відповідей гербіцидних сполук, опублікованій у журналі У/еедз, 1967, 15, р. 20 - 22). Згадана стаття використовує формулу: во Е-Х км -ХУОоб, де Е представляє очікуваний відсоток інгібування хвороби для композиції з двох фунгіцидів у певних дозах(наприклад рівних відповідно х та у),
Х є відсотком інгібування хвороби, що спостерігається для сполуки(І) у певній дозі(рівній х),
М є відсотком інгібування хвороби, що спостерігається для сполуки(Ії) у певній дозі(рівній у). Коли в5 відсоток інгібування, що спостерігається для композиції, є більшим, чим Е, це є синергічний результат.
Під синергічним результатом розуміють також визначений при застосуванні методу Таттез, ГІзоброїев, а адгарнпіс гергезепіайоп ої зупегдізт іп резіїсічез(Ізоболи, графічне представлення синергізму для пестициді)"
МеїВетгіапаз доишгпаї ої Ріапі Ра(поіоду, 70(1964), р. 73 - 80.)
Межі співвідношення сполука(І)/сполука(Ії), зазначені вище, ні яким чином не обмежують області винаходу, але скоріше є наочними, фахівець здатен здійснювати додаткові випробування щоб знайти інші значення співвідношення доз цих 2 сполук, для яких спостерігається синергічний ефект.
Композиції згідно винаходу, що включають сполуку(!) і сполуку(ІЇ), виявляють достовірні синергічні властивості.
Відповідно до одного з варіантів композицій згідно даного винаходу, співвідношення сполука(І)/сполукаціЇ) 7/0 переважно лежить у межах від 0,01 до 10, більш переважно від 0,2 до 5, ще більш переважно від 0,3 до 3.
Крім сполуки(І) і сполуки(І!), композиції згідно даного винаходу містять прийнятний в сільському господарстві інертний носій й, у разі потреби, прийнятний в сільському господарстві поверхнево активний засіб. Надалі, під терміном активної речовини розуміють композицію сполуки(І) та сполуки(ІІ), і наведені співвідношення, якщо не вказане інше, є співвідношеннями вага/вага.
Терміном "носій", у даному тексті, позначають органічну або мінеральну речовину, природну або синтетичну, із яким поєднують активну речовину щоб полегшити її застосування на рослинах або на грунті. Цей носій є головним чином інертним і повинен бути придатним для сільського господарства, зокрема на культурах, що обробляються. Носій може бути твердим(зокрема: глини, природні або синтетичні силікати, оксид кремнію, смоли, воски, тверді добрива) або рідким(зокрема: вода, спирти, кетони, фракції нафти, ароматичні вуглеводні або парафіни, хлоровані вуглеводні, зріджені гази).
Поверхнево активний агент може бути емульгувальним засобом, дисперсантом або змочуючим засобом іонного або нейонного типу. Можна назвати, наприклад, солі поліакрилових кислот, солі лігносульфонових кислот, солі фенолсульфонових або нафталенсульфонових кислот, поліконденсати оксиду етилену на жирних спиртах або на жирних кислотах або на жирних амінах, заміщені феноли(зокрема алкілфеноли або сч ов арилфеноли), солі ефірів сульфосукцинових кислот, похідні таурину(зокрема алкілтаурати), фосфорні ефіри поліоксиетилових спиртів або фенолів. Присутність принаймні одного поверхнево активного агента часто і) необхідно, тому що активна речовина та/або інертний носій не розчиняються у воді і тому що носієм для застосування є вода.
Ці композиції можуть містити також різні інші інгредієнти такі як, наприклад, колоїдні захисники, о зо адгезивні засоби, загусники, тиксотропні агенти, засоби проникнення, стабілізатори, секвеструвальні засоби, пігменти, барвники, полімери. що)
Загалом, композиції згідно даного винаходу можуть бути поєднані з усіма твердими або рідкими «- доповненнями з використанням звичайних методів отримання агрономічних композицій.
Методи застосування відомі фахівцям і вони можуть використовуватися без опису в рамках даного винаходу. ісе)
Можна назвати, наприклад, розпилення. ю
Серед композицій, можна називати, загалом, тверді або рідкі композиції.
Як тверді форми композицій, можна називати порошки для розсіювання або розпилювання(вміст активної речовини може становити до 1005965) і гранули, зокрема такі, що отримані екструзією, пакетуванням, просяканням гранульованого носія, грануляцією з порошкової основи(вміст активної речовини у таких гранулах становить від « 1 до 8095 для останніх випадків). з с Композиції можуть також використовуватися у формі порошку для розсіювання; можна в такий спосіб . використовувати композицію, що включає 50г активної речовини, 10г тонко подрібненого оксиду кремнію, 10г и?» органічного пігменту і 97Ог тальку; ці складові змішують і подрібнюють та застосовують суміш шляхом розсіювання.
Як рідкі форми композицій або такі що призначені для перетворення на рідкі композиції перед с застосуванням, можна називати розчини, зокрема розчинні у воді концентрати, емульгувальні концентрати, емульсії, концентровані суспензії, аерозолі, змочувані порошки(або порошки для пульверизації), пасти,
Ме. диспергуючі гранули. - Емульгувальні або розчинні концентрати частіше включають від 10 до 8095 активної речовини, готові для 5р Застосування емульсії або розчини містять від 0,01 до 2095 активної речовини. 1 Наприклад, у більшості випадків, емульгувальні концентрати можуть містити, коли це необхідно, від 2 до о 20906 придатних доповнень, таких як стабілізатори, поверхнево активні речовини, засоби для проникнення, інгібітори корозії, барвники або адгезивні засоби, згадані раніше.
Виходячи з цих концентратів, можна отримати шляхом розведення водою емульсії будь-якої бажаної в Концентрації.
Концентровані суспензії, також застосовні шляхом розпилення, готуються так, щоб одержати стійкий текучий (Ф) продукт, що не осаджується, який звичайно містить від 10 до 7595 активної речовини, від 0,5 до 1595 поверхнево ка активних засобів, від 0,1 до 1095 тиксотропних агентів, від О до 1095 придатних добавок, таких як пігменти, барвники, протипінні засоби, інгібітори корозії, стабілізатори, агенти проникнення та адгезивні засоби, і як во носій, воду або органічну рідину, в якій активна речовина є трохи або не розчинною: певні тверді органічні речовини або мінеральні солі може бути розчиненими в носії для підсилення седиментації або як антифризи для води.
Змочувані порошки(або порошки для пульверизації) звичайно готують так, щоб вони містили 20 - 95960 активної речовини, і вони містять звичайно, крім твердого носія від 0 до 595 змочуючого засобу, від З до 1095 б5 дисперсанту і коли це необхідно, від 0 до 1095 одного або декількох стабілізуючих агентів тамабо інші добавки, такі як пігменти, барвники, агенти проникнення, адгезивні речовини, або розпушуючі засоби, барвники іт. д.
Щоб одержати ці порошки для пульверизації або змочувані порошки, активні речовини ретельно змішують у відповідних міксерах із додатковими речовинами та подрібнюють за допомогою млинів або інших придатних подрібнювачів. Таким чином отримують порошки для пульверизації, перевагою яких є змочуваність та здатність суспендувати; ці порошки можна використовувати для приготування суспензії з водою в будь-якій бажаній концентрації.
Замість змочуваних порошків, можна отримати пасти. Умови й способи отримання та використання цих паст подібні до таких для змочуваних порошків або порошків для пульверизації. 70 Гранули для розсіювання звичайно отримують шляхом поєднання у відповідних пристроях для гранулювання із сполук типу змочуваного порошку.
Як вже згадувалося, дисперсії та водяні емульсії, наприклад композиції, отримані шляхом розведення водою змочуваного порошку або емульгувального концентрату згідно даного винаходу, включено до загальних об'єктів даного винаходу. Емульсії можуть бути типу вода-в-маслі або масло-у-воді та вони можуть мати густу /5 Консистенцію, схожу на "майонез".
Фунгіцидні композиції згідно з винаходом містять звичайно від 0,5 до 9595 композиції сполуки(І) і сполуки ІЇ).
Мова може йтися про концентровану композицію, тобто комерційний продукт, що поєднує сполуку) і сполуку(І!). Мова може йтися також про розведену композицію, що готова для застосування на культурах, які потрібно обробляти. В останньому випадку розведення водою може бути здійснене, або виходячи з Концентрованої комерційної композиції, яка містить сполуку(І) і сполуку(І!) (ця суміш називається "готова для використання" або ще "геаду тіх", англійською мовою), або з суміші двох концентрованих комерційних композицій, кожна з яких містить сполуку(І) і сполуку(ІЇ), яка готується безпосередньо перед застосуванням(що англійською називається "Чапк тіх").
Нарешті предметом винаходу є спосіб боротьби з метою лікування або профілактики проти фітопатогенних сч ов грибків культур, який характеризується тим, що рослини, які потребують лікування, обробляють ефективною та не фітотоксичною кількістю фунгіцидної композиції згідно винаходу. і)
Фітопатогенні грибки культур, з якими можна боротися, використовуючи цей спосіб, включають зокрема такі: групи ооміцетів: роду РАуюорпійога, такі як Ріуїорпїйога іпїевіапз(мілдью пасльонових, зокрема картоплі або помідорів), о зо родини Регопозрогасеез, зокрема Ріазторага мійсоіа(мілдью винограднику), Ріазторага ПНаївіедеї(мілдью соняшника), Рзепдорегопозрога зр(ізокрема мілдью гарбузових та хмелю), Вгетіа Іасіисае(мілдью салату - о латук), Регопозрога іарасіпає(мілдью тютюну), Регопозрога рагазіїса(мілдью капусти), «- групи аделоміцетів: роду АКепагіа, наприклад АГегпагіа зоіапі(альтернаріоз пасльонових, і зокрема помідорів та картоплі), ісе) роду Спідпагаїаг зокрема спцідпагаїа рідугей(чорна гниль винограду), ю роду Оїідіит, наприклад оїдіум винограднику(псіпціа песайог); оїдіум овочевих культур, наприклад Егузірпе роїудопі(оїдіум хрестоцвітих); І емейШа іацгіса, Егузірпе сіспогасеагит, Зрпаегоїйеса /Шідепа(оїдіум гарбузових, складноцвітих, помідорів); Егузвірпе соттипіз(оїдіум буряку та капусти); Егузірпе різі(оїдіум гороху, люцерни); Егузірпе роїурпада(оїдіум квасолі й огірка); Егузірпе итреїйНегагит(оїдіум зонтичних, «
Зокрема моркви); Зрпаегоїпеса питиі(оїдіум хмелю). з с Під "застосовують до рослин, які потребують лікування" у даному контексті розуміють, що фунгіцидні композиції згідно з даним винаходом можуть застосовуватися з використанням різних способів обробки, таких як: ;» розпилення на поверхневі частини названих рослин рідини, що містить одну з названих композицій, посипання, введення гранул або порошків у грунт, поливання, навколо названих рослин, а також у випадку дерев - ін'єкція або фарбування. с Розпилення рідини на поверхневі частини культур, які потрібно обробляти, є переважним способом обробки.
Під "ефективною та не фітотоксичною кількістю", розуміють кількість композиції згідно з винаходом, яка
Ме. достатня для контролювання або руйнування грибків, що присутні або здатні з'являтися на культурі, не - викликаючи у вищезгаданих культурах жодного симптому фітотоксичності. Така кількість може змінюватися в широких межах відповідно до грибка, з яким борються, до типу культури, кліматичних умов і природи о сполуки(Ії), яка входить до складу фунгіцидної композиції згідно з винаходом. Цю кількість може встановити о фахівець за допомогою систематичних польових випробувань.
У звичайних умовах сільськогосподарської практики гарні результати виявляє кількість фунгіцидної композиції згідно з винаходом, яка відповідає дозі сполуки(!І), що становить від 10 до 500г/га, переважно від 20 до ЗбОг/га.
Згідно з винаходом, кількість фунгіцидної композиції переважно відповідає дозі сполуки(ІЇ), що становить (Ф) від 50 до 500г/га, переважно від 100 до ЗбОг/га. ка Наступний приклад лише ілюструє винахід і ніяким чином не обмежує його.
У цьому прикладі, під вказаною сполукою) розуміють бо (4-5)4-метил-2-метилтіо-4-феніл-1-феніламіно-2-імідазолін-5-он.
Приклад 1: Випробування на відкритому полі композиції, що містить сполуки(І) та(ІЇ) проти мілдью картоплі(Рпуїпорнога іптевіопв):
Використовують композицію, що містить сполуку(!) у формі концентрованої суспензії в концентрації 5ООг/л та композицію, що містить сполуку(ІЇ) у формі концентрованої суспензії в концентрації 24Ог/л. 65 Ці дві композиції змішують так, щоб отримане співвідношення сполука(І)/сполука(ІІ) становило 1 та 1,5.
Суміш розводять водою в розрахунку 8ЗООл/га на поле картоплі і застосовують Через 40 днів після посадки бульб. Дози, що застосовуються: для співвідношення 1 : 150г/га для сполуки(І) і 150г/га для сполуки); для співвідношення 1,5 : 150г/га для сполуки) і 100Ог/га для сполуки(ІЇ).
Це застосування повторюється ще 6 разів протягом 7 днів.
Через два дні після першого застосування, приступають до зараження шляхом розпилення спор РНуїпорпіога іптевіопв.
За результатами починають спостерігати через 22 дні після сьомого застосування. Для цього візуально оцінюють(стосовно необробленої ділянки, але також зараженої) зараження С(або ступінь впливу) виражене у /о частині поверхні листя(вираженої в процентах), яка покрита чорними плямами, що відповідає нападу хвороби.
Ефективність Е обчислюють відповідно до формули АбБрбої.
Отримали чудові результати ефективності з синергічним ефектом: для отримання приблизно половини ефективності, до сусідньої ділянки, що оброблялася манкозебом, необхідно було застосувати 1600г/га речовини.

Claims (11)

19 Формула винаходу
1. Фунгіцидна композиція, що містить сполуку (І) формули: Нау М (оп й (п и с о о де: М являє собою атом кисню або сірки; п являє собою ціле число рівне 0 або 1; о МУ являє собою атомом фтору або хлору, або радикал метил; ю та сполуку (І|): ІМ-ІЗ3'-(1-хлоро-3'-метил-2"-оксопентан)|-3,5-дихлоро-4-метилбензамід (ІІ); «- співвідношення сполука (|/сполука (ІІ) лежить у межах від 0,01 до 50, переважно від 0,1 до 10. со
2. Фунгіцидна композиція за п. 1, яка відрізняється тим, що сполука (І) являє собою Зо (45)-4-метил-2-метилтіо-4-феніл-1-феніламіно-2-імідазолін-5-он. іс)
З. Фунгіцидна композиція за пп. 1 або 2, яка відрізняється тим, що співвідношення сполука (І)/сполука (ІІ) обирають так, щоб досягти синергічного ефекту.
4. Фунгіцидна композиція за будь-яким з пп. 1-3, яка відрізняється тим, що співвідношення сполука « (Ц/сполука (ІІ) лежить у межах від 0,01 до 10, переважно від 0,2 до 5, ще більш переважно від 0,3 до 3.
5. Фунгіцидна композиція за будь-яким з пп. 1-4, яка відрізняється тим, що вона містить, крім сполук (І) і т с (І), прийнятний в сільському господарстві інертний носій та, у разі потреби, прийнятний в сільському "» господарстві поверхнево-активний засіб.
" 6. Фунгіцидна композиція за будь-яким з пп. 1-5, яка відрізняється тим, що вона містить від 0,5 до 9595 комбінації сполуки (І) і сполуки (І).
7. Спосіб боротьби проти фітопатогенних грибків культур на місцевості, який полягає в обробці вказаної о території сполукою (І) і сполукою (Ії), як їх визначено у п. 1. ФО
8. Спосіб боротьби, з метою лікування або профілактики, проти фітопатогенних грибків культур, який відрізняється тим, що рослини, які підлягають лікуванню, обробляють ефективною та не фітотоксичною - кількістю фунгіцидної композиції згідно з будь-яким з пп. 1-6. сл 20
9. Спосіб за п. 8, який відрізняється тим, що фунгіцидну композицію застосовують шляхом розпилення рідини на поверхневі частини культур, які підлягають обробці. с
10. Спосіб за пп. 8 або 9, який відрізняється тим, що кількість фунгіцидної композиції відповідає дозі сполуки (І), яка становить від 10 до 500 г/га, переважно від 20 до ЗО00 г/га.
11. Продукт, що містить сполуку формули (І) і сполуку формули (ІІ) у вигляді комбінованого препарату для одночасного, окремого або послідовного використання у боротьбі проти фітопатогенних грибків культур на о місцевості. ю Офіційний бюлетень "Промислоава власність". Книга 1 "Винаходи, корисні моделі, топографії інтегральних мікросхем", 2003, М 5, 15.05.2003. Державний департамент інтелектуальної власності Міністерства освіти і 60 науки України. б5
UA98063035A 1997-12-30 1997-12-30 Фунгіцидна композиція, що містить похідне 2-імідазолін-5-ону, спосіб боротьби проти фітопатогенних грибків та продукт UA56150C2 (uk)

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
PCT/FR1997/002449 WO1999034677A1 (fr) 1997-12-30 1997-12-30 Nouvelle composition fongicide comprenant une 2-imidazoline-5-one

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA56150C2 true UA56150C2 (uk) 2003-05-15

Family

ID=9504318

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UA98063035A UA56150C2 (uk) 1997-12-30 1997-12-30 Фунгіцидна композиція, що містить похідне 2-імідазолін-5-ону, спосіб боротьби проти фітопатогенних грибків та продукт

Country Status (23)

Country Link
US (1) US6417216B1 (uk)
EP (1) EP1003375B1 (uk)
JP (1) JP2001503445A (uk)
KR (1) KR20000064516A (uk)
AP (1) AP990A (uk)
AT (1) ATE227081T1 (uk)
AU (1) AU739351B2 (uk)
BG (1) BG63418B1 (uk)
BR (1) BR9712241A (uk)
CA (1) CA2239794A1 (uk)
CZ (1) CZ293416B6 (uk)
DE (1) DE69716965T2 (uk)
ES (1) ES2182149T3 (uk)
HU (1) HUP0001388A3 (uk)
IL (1) IL125280A0 (uk)
PL (1) PL187799B1 (uk)
PT (1) PT1003375E (uk)
RO (1) RO118109B1 (uk)
RU (1) RU2199213C2 (uk)
SK (1) SK283359B6 (uk)
TR (1) TR199801183T1 (uk)
UA (1) UA56150C2 (uk)
WO (1) WO1999034677A1 (uk)

Families Citing this family (1)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
FR2870452B1 (fr) 2004-05-19 2008-10-03 Oreal Film de vernis a ongles a effet optique

Family Cites Families (3)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US5304572A (en) 1992-12-01 1994-04-19 Rohm And Haas Company N-acetonylbenzamides and their use as fungicides
FR2722652B1 (fr) 1994-07-22 1997-12-19 Rhone Poulenc Agrochimie Composition fongicide comprenant une 2-imidazoline-5-one
AU721611B2 (en) * 1995-07-12 2000-07-13 Gowan Comercio Internacional E Servicos, Limitada Method for controlling phytopathogenic fungi

Also Published As

Publication number Publication date
RO118109B1 (ro) 2003-02-28
AU5769698A (en) 1999-07-26
DE69716965D1 (de) 2002-12-12
SK84198A3 (en) 1999-02-11
BG102505A (en) 1999-12-30
CZ189498A3 (cs) 1999-10-13
HUP0001388A2 (hu) 2000-08-28
PL334957A1 (en) 2000-03-27
DE69716965T2 (de) 2003-07-03
TR199801183T1 (xx) 2001-09-21
PL187799B1 (pl) 2004-10-29
EP1003375A1 (fr) 2000-05-31
CZ293416B6 (cs) 2004-04-14
ATE227081T1 (de) 2002-11-15
RU2199213C2 (ru) 2003-02-27
CA2239794A1 (fr) 1999-06-30
SK283359B6 (sk) 2003-06-03
AU739351B2 (en) 2001-10-11
BG63418B1 (bg) 2002-01-31
HUP0001388A3 (en) 2001-02-28
AP990A (en) 2001-08-02
IL125280A0 (en) 1999-03-12
WO1999034677A1 (fr) 1999-07-15
AP9901498A0 (en) 1999-06-30
US6417216B1 (en) 2002-07-09
EP1003375B1 (fr) 2002-11-06
JP2001503445A (ja) 2001-03-13
KR20000064516A (ko) 2000-11-06
PT1003375E (pt) 2003-03-31
ES2182149T3 (es) 2003-03-01
BR9712241A (pt) 1999-08-31

Similar Documents

Publication Publication Date Title
RU2159039C2 (ru) Агрохимическая смесь для защиты растений от насекомых, содержащая ее композиция, способ обработки растений или семян, продукт размножения растений, покрытый указанной смесью и/или содержащий указанную смесь
KR100838538B1 (ko) 피리딜메틸벤즈아미드 유도체 및 하나 이상의 복합체 ⅲ억제 화합물 기재의 살진균 조성물
RU2206993C2 (ru) Новая фунгицидная композиция, содержащая 2-имидазолин-5-он, способ профилактики и лечения культур от фитопатогенных грибов
RU2237407C2 (ru) Фунгицидная композиция, содержащая n-(альфа-циано-2-тенил)-4-этил-2-(этиламино)-5-тиазолкарбоксамид, способ усиления фунгицидной активности этабоксама и способ борьбы с нежелательными фитопатогенами
ES2227429T3 (es) Composiciones gungicidas a base de derivados de piridilmetilbenzamida y de derivados del aclido fosforoso.
BG66295B1 (bg) Фунгицидни състави на базата на производно на пиридилметилбензамид и на пропамокарб
EP0971592A1 (fr) Composition fongicide synergique
UA56150C2 (uk) Фунгіцидна композиція, що містить похідне 2-імідазолін-5-ону, спосіб боротьби проти фітопатогенних грибків та продукт
US11653650B2 (en) Fungicide composition and method for controlling disease of crop
UA58490C2 (uk) Фунгіцидна композиція та спосіб обробки сільськогосподарських культур для усунення або профілактики грибкових уражень
CS246093B2 (en) Synergically affecting herbicide
CN107242243A (zh) 一种含氟酮磺草胺与哒草特的除草组合物及其应用
MXPA98004567A (en) Novel fungicidal composition comprising 2-imidazoline-5-one
HU180212B (en) Acaricide compositions containing mixture of 1,5-bis-bracket-2,4-dimethyl-phenyl-bracket closed-3-methyl-1,3,5-triazapenta-1,4-diene and organic tin compounds
KR810000995B1 (ko) 살균제 조성물
RU2431960C2 (ru) Синергетическое средство борьбы с насекомыми
PT94500A (pt) Metodo para inibir a germinacao de batatas utilizando a carbetamida
NL8901385A (nl) Onkruidverdelgingsmiddel.
JPS63174906A (ja) 殺菌殺カビ剤
MXPA99008992A (en) Synergetic fungicide composition