UA58490C2 - Фунгіцидна композиція та спосіб обробки сільськогосподарських культур для усунення або профілактики грибкових уражень - Google Patents

Фунгіцидна композиція та спосіб обробки сільськогосподарських культур для усунення або профілактики грибкових уражень Download PDF

Info

Publication number
UA58490C2
UA58490C2 UA97073775A UA97073775A UA58490C2 UA 58490 C2 UA58490 C2 UA 58490C2 UA 97073775 A UA97073775 A UA 97073775A UA 97073775 A UA97073775 A UA 97073775A UA 58490 C2 UA58490 C2 UA 58490C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
dose
crops
bromuconazole
tebuconazole
composition
Prior art date
Application number
UA97073775A
Other languages
English (en)
Russian (ru)
Inventor
Кароле Ауберт
Патріс Дуверт
Original Assignee
Авентіс Кропсайнс С.А.
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Авентіс Кропсайнс С.А. filed Critical Авентіс Кропсайнс С.А.
Publication of UA58490C2 publication Critical patent/UA58490C2/uk

Links

Classifications

    • AHUMAN NECESSITIES
    • A01AGRICULTURE; FORESTRY; ANIMAL HUSBANDRY; HUNTING; TRAPPING; FISHING
    • A01NPRESERVATION OF BODIES OF HUMANS OR ANIMALS OR PLANTS OR PARTS THEREOF; BIOCIDES, e.g. AS DISINFECTANTS, AS PESTICIDES OR AS HERBICIDES; PEST REPELLANTS OR ATTRACTANTS; PLANT GROWTH REGULATORS
    • A01N43/00Biocides, pest repellants or attractants, or plant growth regulators containing heterocyclic compounds
    • A01N43/64Biocides, pest repellants or attractants, or plant growth regulators containing heterocyclic compounds having rings with three nitrogen atoms as the only ring hetero atoms
    • A01N43/647Triazoles; Hydrogenated triazoles
    • A01N43/6531,2,4-Triazoles; Hydrogenated 1,2,4-triazoles

Landscapes

  • Life Sciences & Earth Sciences (AREA)
  • Agronomy & Crop Science (AREA)
  • Pest Control & Pesticides (AREA)
  • Plant Pathology (AREA)
  • Health & Medical Sciences (AREA)
  • Engineering & Computer Science (AREA)
  • Dentistry (AREA)
  • General Health & Medical Sciences (AREA)
  • Wood Science & Technology (AREA)
  • Zoology (AREA)
  • Environmental Sciences (AREA)
  • Agricultural Chemicals And Associated Chemicals (AREA)

Abstract

Винахід відноситься до фунгіцидних композицій та способу обробки ними сільськогосподарських культур. Згідно з винаходом, фунгіцидна композиція містить бромуконазол (В) тa інший триазол (А), вибраний з тебуконазолу та епоксиконазолу. Винахід призначений для усунення або профілактики грибкових уражень рослин і забезпечує високу ефективність в боротьбі з септоріозами, іржею і фузаріозами колосів сільськогосподарських культур.

Description

Опис винаходу
Дай винахід стосується фунгіцидної композиції на основі бромуконазолу та іншої сполуки триазолу, яка 2 призначена для обробки культур з фунгізніми уражаннями" Він відноситься також до способу обробки культур з тією ж метою.
Відома ефективність від застосування бромуконазолу в боротьбі з безквітковою хворобою зернових культур"
Ця хвороба, що спричиняється грибком РзейдосегсоорогеїІа Пегроїгіспоїдеа, є причиною значних збитків, що наносяться переважно озимим зерновим. В той же час ефективність бромуконазолу в боротьбі з деякими іншими 70 хворобами зернових і зокрема з бурою іржею /хворобою, що спричиняється грибком Риссіпіа гесопайа / та септоріозом /хворобою, що спричиняється грибком зеріогіа іліїсі// недостатня, особливо в тому випадку, коли активну речовину застосовували на так званій стадії "остання обробка після утворення листочків". Під дим терміном розуміють агрохімічну обробку, що проводиться в момент, коли зернові культури досягли стадії розвитку, яка відповідав утворенню останнього листочка на стеблі. В першу чергу необхідно підвищити стійкість 12 бромуконазолу. Під стійкістю розуміють час, на протязі якого агрохімічний продукт після свого застосування здатен зберігати свою дію.
Відома, зокрема з "Резіїсіде Мапиа!" /підручник з пестицидів/, 10-е видання, Кліва Томліна /Сіїме
Тотіїп/ видано Британською радою захисту с.-г. культур /ВІйізй Стор Ргоїесіоп Соипсі/ та Королівським хімічним товариством /Коуа! Зосівїу ої Спетізігу/, ефективність деяких триазолів, наприклад, тебуконазолу, в боротьбі з іржею та септоріозом зернових культур.
В той же час постійно присутня необхідність в підвищенні вказаної ефективності, зокрема за рахунок зменшення дози тебуконазолу, необхідної для контролю за вказаною хворобою, та розширення можливостей вибору для хлібороба при знаходженні ним вирішення, що найбільш відповідає його окремій проблемі.
Метою винаходу є створення нової фунгіцидної композиції, яка забезпечує вирішення вказаної проблеми. с
Ще однією метою винаходу е пропозиція нової фунгіцидної композиції з вмістом бромуконазолу, ефективним. (9 при обробці від бурої іржі і/або септоріозів зернових культур і/або хвороб колоса /фузаріози/, головним чином пшениці.
Ще однією метою винаходу є пропозиція нової фунгіцидної композиції з вмістом бромуконазолу, що характеризується підвищеною стійкістю. о
Було знайдено, що вказаної/мети можна досягнути повністю або частково дякуючи фунгіцидній композиції Ге»! відповідно до цього винаходу.
Фунгіцидна композиція згідно з винаходом відрізняється тим, що в ній містяться бромуконазол /В/ та інший З триазол /А/, вибраний з тебуконазолу і епоксиконазолу. с
Згадані вище бромуконазол /В/ та триазол /А/ являють собою активні речовини, добре знайомі спеціалісту і описані в роботі Кліва Томліна "Ппе Резіїсіде Мапиа!", 10-е видання, опубліковане Британською радою захисту о с.-г. культур.
Вагове співвідношення В/А в композиції відповідно до винаходу складає, як правило, від 0,1 до 20, переважно від 0,5 до 10. Композиція відповідно до винаходу вигідно відрізняється діапазоном активності та « малими дозами активних речовин, до того ж остання якість мав особливо важливе значення для екології по З 70 деко зрозумілих причинах. Отже композиція відповідно до винаходу дозволяє забезпечити високий синергічний с ефект. Такий синергічний, ефект досягається, зокрема, при використанні методу Тамма (Татев) "Івоброїів, а
Із» адгарпіс гергезепіайоп ої зупогдізт іп резіїсідев" /зоболи, графічне зображення синергізму в пестицидах)/,
Нідерландський журнал патології рослин (Ме(Пегіапаз доишгпаї! ої Ріапі Раїпоіоду), 70 /1964 р./, стор. 73-80.
У відповідності до переважного варіанту композиції відповідно до винаходу триазолом А виступає тебуконазол. В цьому випадку краще, щоб вагове співвідношення В/А складало 0,5 - 5,0, переважно 1,0 - 3,0. і-й Фунгіцидна композиція відповідно до винаходу містить звичайно від 0,05 до 9595 суміші бромуконазолу з
Ге | триазолом А.
Мова може йти також про концентровану композицію, тобто про комерційний продукт, що містить в собі шк обидві активні речовини. Мова може також іти і про розбавлену композицію для обприскування оброблюваної (Те) 20 культури. В останньому випадку водний розчин одержують або на основі комерційної концентрованої композиції з вмістом обох активних речовин /така суміш називається "готова до використання" або на англійській "геаду с тіх"/, або шляхом приготування суміші безпосередньо перед використанням /що називається на англійській Чапк піх"7 з двох комерційних концентрованих композицій, кожна з яких містить активну речовину.
Композиція відповідно до винаходу може містити в собі окрім того будь-які звичайні добавки або присадки 52 для фітосанітарних композицій, зокрема носії,) ПАР, агенти для злипання та агенти для надання плинності.
ГФ) Терміном "носій", що вживається в цьому описі, позначається штучний або натуральний, мінеральний або органічний матеріал, в який додаються активні речовини для спрощення їх застосування на рослинах. Такий о носій однак, як правило, інертний, повинен бути прийнятним для хліборобства, зокрема, для рослини, яку обробляють. Носієм може бути тверде тіло /глина, штучні або природні силікати, діоксид кремнію, смоли, віск, 60 тверді добрива та ін// або рідина /вода, спирти, кетони, нафтові фракції, парафінові або ароматичні вуглеводні, хлоровані вуглеводні, скраплені гази та ін./.
Поверхнево-активною речовиною /ПАР/ може служити змочувальна, емульгуюча або диспергуюча речовина, що являє собою іонний або неїонний тил. Наприклад, можна вказати на солі поліакрилових кислот, солі лігносульфонових кислот, солі фенолсульфонових.або нафтален-сульфонсших кислот, поліконденсати окису бо етилену та жирних спиртів або жирних кислот або жирних амінів, заміщені феноли /переважно алкілфеноли або арилфеноли/, солі складних ефірів сульфосуксенових кислот, похідні таурину /зокрема алкілтаурини/, складні фосфорнокислі ефіри спиртів або поліоксиетилові феноли. Присутність принаймні однієї поверхнево-актмвної речовини бажана для сприяння диспергувавню активних речовин в воді та для їх ефективного застосування на рослинах.
Окрім того така композиція може містити будь-який інший вид інгредієнтів, наприклад, колоїдні захисні засоби, адгезиви, згущувачі, тиксотропні агенти, речовини, що сприяють пенетрації, стабілізатори, речовини, що утворюють внутрікомплексні елементорганічні сполуки, пігменти, барвники, полімери.
У більш широкому розумінні, композиція відповідно до винаходу може включати будь-які тверді або рідкі 70 добавки, притаманні для звичайних способів приготування фітосанітарних продуктів.
Композиція відповідно до винаходу може бути в твердому, желеподібному, рідкому виді, причому в останньому випадку - у вигляді розчинів або суспензій або емульсій або концентратів, що емульгуються. Рідкі композиції кращі як з погляду зручності в застосуванні, так і з погляду простоти їх приготування.
Як композицію в твердому виді можна навести порошки для пудрення або розпилення /при вміст і активних 7/5 Компонентів до 10095/, змочувані порошки та гранулят для розкидання в сухому виді, а також гранулят, що розпилюється або розчиняється.
Порошки, що змочуються, /"або пороши для розбризкування/, а також порошки, що розпилюються, містять звичайно від 20 до 9595 активних речовин, твердий носій, 0 - 0,595 агента змочування, З - 1095 розпилюваної речовини та, при необхідності, 0 - 1095 одного або декількох стабілізаторів та/(або інші добавки, а саме:
Пігменти, барвники, речовини, що сприяють пенетрації, адгезиви, або речовини для попередження агломерації, для фарбування та ін. Зрозуміло, що деякі з цих композицій, наприклад, порошки, що змочуються, або гранулят, що розпилюється, призначені для приготування рідких композицій в процесі використання.
Як рідку форму композиції можна вказати розчини, зокрема, водорозчинні концентрати, концентрати, що емульгуються, емульсії, концентровані суспензії, аерозолі, пасти. сч
Розчинні та емульгуючі концентрати здебільшого містять 10 - 8095 активних речовин, емульсії та розчини, готові до використання, містять 0,01 - 2095 активних речовин. Окрім розчинника емульгуючі концентрати можуть і) містили при необхідності 2 - 2095 відповідних добавок, а саме: стабілізатори, ПАР, речовини, що сприяють пенетрації, інгібітори корозії барвники або зазначені вище адгезиви. На основі таких концентратів , розводячи їх водою, можна одержувати емульсії будь-якої необхідної концентрації, придатні, зокрема, для о зо обробки наземних частин рослини. Як уже було сказано, водні диспеосії та емульсії, наприклад, композиції які одержують розводячи водою порошок, що змочується, або емульгуючий концентрат відповідно до винаходу б» входять в об'єм цього винаходу. Емульсії можуть бути типу "вода в маслі" або "масло в воді" та мати густу «г консистенцію, подібну до "майонезу".
Концентровані суспензії, що застосовуються для розбризкування, являють собою стійкий, рідкий продукт, що со зв НО потребує згущувача та не утворює осаду при зберіганні, вони містять звичайно 10 - 7595 активних речовин, ю 0,5 - 1595 ПАР, 0,1 - 1095 тиксотропних речовин, 0 - 1095 відповідних добавок, а саме: пігменти, барвники, речовини для піногасіння, інгібітори корозії, стабілізатори, речовини, що сприяють пенетрації, та адгезиви, а також як носій воду або органічну рідину, в якій активні речовини мало розчинні або не розчинні; деякі види органічних твердих речовин або мінеральні солі можуть бути розчинені в носії для попередження утворенню « 70 осаду або як антигелів води. в с Композиція відповідно до винаходу готується способами, які вже відомі самі по собі.
Й Таким чином для одержання порошків, що розбризкуються або змочуються, старанно змішують в відповідних а змішувачах активні речовини з добавками та перемелюють з допомогою млинів або інших видів дробарок. В результаті одержують порошки для розбризкування, які мають перевагу при змочуванні та переході до суспензій;
В суспензії їх можна перевести водою з одержанням будь-якої необхідної концентрації, такі суспензії мають с великі переваги і застосовуються, зокрема, для обробки наземних частин рослини.
Замість порошків, що змочуються, можна одержувати концентровані пасти або суспензії. Умови та способи со одержання та застосування таких паст" подібні до умов та способів одержання порошків, що змочуються або їх розбризкуються, і лише один необхідний етап операції дрібнення проводиться в рідкому середовищі.
Гранулат, що розпилюється, готують звичайно спіканням або екструзією або ущільненням у відповідних і, системах грануляції, отримуючи композицію типу порошок, що змочується. Гранулят для розкидання в сухому о виді одержують звичайно насиченням гранульованого носія активними речовинами в виді розчину або емульсії.
Винахід стосуєтеся також способу обробки з метою усунення та профілактики фунгозних уражень культур, який відрізняється тим, що наземну частину культур обробляють афективною, не фітотоксичною дозою композиції відповідно до винаходу.
Краще застосовувати таку композицію таким чином, щоб доза бромуконазолу, що використовується, (Ф) складала від 100 до ЗООг/га, переважно від 150 до 250г/га, а доза триазолу А - від 50 до 250г/га, переважно ка від 75 до 200г/га. Вказана доза визначається природою хвороби, стадією розвитку рослини, що обробляється, ступенем ураження та кліматичними умовами. во У відповідності з кращим варіантом композиції відповідно до винаходу в тому випадку, коли компонентом А є тебуконазол, доза останнього складає від 75 до 250г/га, переважно від 100 до 150г/га.
Фунгозним ураженнями вважаються в принципі ураження, спричиненні септоріозами (Зоріогіа ігйісі, Зеріюогіа подогит), іржею (Риссіпіа вігійогтів, Риссіпіа гесопайа) та фузаріозом колосся (Ривзагішт ситогит?
Місгодоспішт пімайе). 65 Культурами, для яких може застосовуватись спосіб обробки відповідно до винаходу, є хлібні злаки, зокрема, ячмінь, пшениця, жито, переважно пшениця.
Приклади, що наводяться нижче, подаються власне з метою ілюстрації і не обмежують позитивні властивості композицій відповідно до винаходу.
На фігурах, що додані до цього опису, наводяться порівняння дози кожної відповідну взятої окремо активної
Вечовини, для контролю фітопатогенного грибка на вказаному рівні, з дозою, що містить 2 активних, взятих в суміші речовини. Ефективна доза кожної активної, взятої окремо речовини відкладена по осі абсцис та ординат, а пряма лінія розсікає ці обидві осі і зв'язує між собою вказані обидві дози. Для обох активних речовин в вигляді суміші доза в заданому розмірі вказана в вигляді точки.
Приклад 1: Випробування в оранжереї композиції, що містить суміш з бромуконазолу та тебуконазолу, на 7/0 Риссіпіа гесопайа, що викликає буру іржу в пшениці.
Застосовували то композицію з вмістом бромуконазолу в виді концентрованої суспензії 200г/л, то композицію з вмістом тебуконазолу в виді емульгуючого концентрату при 250г/л, то композицію відповідно до винаходу, яку приготували змішуванням двох попередніх композицій.
В суміші активних речовин вагове співвідношення між бромуконазолом та тебуконазолом складало 1; 1,5; 2; 750.25; З.
Пшеницю (сорт "Таіепі") вирощували в горщечках. В віці 14 діб, що відповідає стадії 7адоке 11, її обробили оббризкуванням з застосуванням кожної з вказаних вище композицій.
Таблиця Задокса (7адоК5) наведена в статті, яка опублікована в РНуйаїге рпуюорпагтасіє, 1977р., 26, стор. 129-140, і озаглавлена "Десятковий код для стадій росту хлібних злаків", автори: 7адокв 9.С., Спапад
Т.Т., Копгак С.г.
Через добу після обробки проводили зараження кожної рослини розбризкуванням водної суспензії спор
Риссіпіа госопайа /100000 спор на см3/,
Після такого зараження рослини пшениці були поміщені на добу в інкубатор з температурою 207С та відносною вологістю 10095, потім були перенесені в оранжерею з температурою 18"С та відносною вологістю су 7090.
Через 12 діб після заражения проводили квантування в відсотках облиствленої зараженої поверхні. Шляхом і9) порівняння з контрольним зразком, не обробленим активною речовиною, але зараженим Риїссіпіа гесопаїйа, був розрахований відсоток ураження фітопатогенного грибка.
Одержані результати були нанесені в вигляді точок, що відповідають 8095 ураження паразита, на діаграму о Таммеза (Таттев), на якій по осі абсцис відкладені дози тебуконазолу в г/га, а по осі ординат - дози бромукопазолу також в г/га. б
Була отримана діаграма, наведена на фіг.1, з якої видно, що внесення табуконазолу в кількості менше «І 28г/га /що відповідає дозі одного лише тебуконазолу, необхідної для ураження паразита в розмірі 809б5/ дозволило понизити дозу бромуконазолу для ураження паразита на 8095 до величини значно меншої 337г/га /ця со величина відповідає дозі одного лише бромуконазолу, яка необхідна для ураження паразита в розмірі 8090/. ю
Розташування отриманих точок свідчить однак про двобічний ефект, названий по-англійськи відповідно до згаданого вище методу Таммеза "м/о зідод еПесі" /двобічний ефект/. Таке розташування відповідає ізоболі (ізороіїе) третього типу відповідно до згаданого методу /див, стор. 75 відповідної, вказаної вище « бібліографії/ і є ознакою синергії.
Приклад 2: Випробування в оранжереї композиції, яка містить суміш бромуконазолу та епоксиконазолу, на - с зЗоріогіа ігіісі, відповідальної за септоріоз пшениці. ц Застосовували то композицію з вмістом бромуконазолу в вигляді концентрованої суспензії 200г/л, то "» композицію з вмістом епоксиконазолу в вигляді концентрованої суспензії 125г/л, то композицію відповідно до винаходу, яку приготували змішуванням двох попередніх композицій.
В суміші активних речовин вагове співвідношення між бромуконазолом та епоксиконазолом складало 1; 3; 4; ос 5; 6.
Пшеницю (сорт Оагіиз) вирощували в горшечках. В віці 14 діб, що відповідає стадії Ії за Задоксом (7адокз) со її обробляли оббризкуванням з застосуанням кожної з вказаних композицій. «» Через добу після обробки проводили зараження кожної рослини оббризкуванням водною суспензією спор со 50. Зеріогіа (пісі (250000 спор на см).
Після такого зараження рослини пшениці були поміщені на 4 доби в інкубатор з температурою 187С та 62 відносною вологістю 10095, потім були перенесені в оранжерею з температурою 187С та відносною вологістю 9090.
Через 20 діб після зараження проводили квантування в відсотках облиствленої зараженої поверхні. Шляхом порівняння з контрольним зразком, не обробленим активною речовиною, але зараженим Зоріогіа іпйісі, був розрахований відсоток ураження фітопатогенного грибка. о Одержані результати були нанесені в вигляді точок, що відповідають 5095 ураження паразита, на діаграму іме) Таммеза (Таттевз), на якій по осі абсцис відкладені дози епоксиконазолу в г/га, а по осі ординат - дози бромуконазолу також в г/га. 60 Була отримана діаграма, наведена на фіг.2, з якої видно, що внесення епоксиконазолу в кількості менше 7 г/га /що відповідає дозі одного лише епоксиконазолу, необхідної для досягнення ураження паразита в розмірі 5095 /дозволило понизити дозу бромуконазолу для ураження паразита на 5095 до величини значно меншої 101г/га /ця величина відповідає дозі одного лише бромуконазолу, що необхідна для ураження паразита в розмірі 5ООб/. 65 Розташування отриманих точок, зокрема, розташування, що відповідає показникам 3, 4, 5, 6, свідчить однак про двобічний ефект, що є ознакою синергії.
Надписи до фігур:
Фіг.1 : 1- бромуконазол, г/га; 2 - тебуконазол, г/га.
Фіг.2 : 1 - бромуконазол, г/га; 2 - епокоиконазол, г/га.

Claims (9)

Формула винаходу
1. Фунгіцидна композиція, яка відрізняється тим, що вона містить бромуконазол (В) та інший триазол (А), 70 вибраний з тебуконазолу та епоксиконазолу.
2. Фунгіцидна композиція за п. 1, яка відрізняється тим, що вагове співвідношення В/А складає від 0,1 до 20, переважно від 0,5 до 10.
3. Фунгіцидна композиція за п. 1 або 2, яка відрізняється тим, що як триазол А використовують тебуконазол та вагове співвідношення В/А складає від 0,5 до 5, переважно від 1 до 3.
4. Фунгіцидна композиція за будь-яким з пунктів 1-3, яка відрізняється тим, що вона містить 0,05 - 95 мас.9о суміші з бромуконазолу та триазолу А.
5. Спосіб обробки сільськогосподарських культур для усунення або профілактики грибкових уражень, який відрізняється тим, що наземні частини вказаних культур обробляють ефективною та не фітотоксичною дозою композиції відповідно до пунктів 1-4.
б. Спосіб обробки за п. 5, який відрізняється тим, що доза композиції вибирається такою, щоб доза бромуконазолу, який застосовують, складала від 100 до З00 г/га, переважно від 150 до 250 г/га, а доза триазолу А - від 50 до 250 г/га, переважно від 75 до 200 г/га.
7. Спосіб обробки за п. 5 або 6, який відрізняється тим, що сполукою А є тебуконазол і що доза композиції, яка містить суміш з А та В, встановлюється такою, щоб доза тебуконазолу складала 75 -250 г/га, переважно 100 сч ру 150 г/га.
8. Спосіб обробки за будь-яким з пп. 5-7, який відрізняється тим, що обробляють сільськогосподарські (о) культури з грибковими ураженнями, спричинені септоріозами (Зеріогіа ігйісі, Зеріогіа подогит), іржею (Риссіпіа зігійогтів, Риссіпіа гесопаїйїа) та фузаріозами колосів (Ризагішт ситогит, Місгодоспішт пімаїе).
9. Спосіб обробки за будь-яким з пп. 5-8, який відрізняється тим, що сільськогосподарськими культурами є о зо хлібні злаки, зокрема ячмінь, пшениця, жито, переважно пшениця. (22) « с ІС в) -
с . и? 1 (ее) щ» о 50 (42) Ф) іме) 60 б5
UA97073775A 1996-07-16 1997-07-15 Фунгіцидна композиція та спосіб обробки сільськогосподарських культур для усунення або профілактики грибкових уражень UA58490C2 (uk)

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
FR9609138A FR2751173B1 (fr) 1996-07-16 1996-07-16 Composition fongicide a base de 2 composes de type triazole

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA58490C2 true UA58490C2 (uk) 2003-08-15

Family

ID=9494284

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UA97073775A UA58490C2 (uk) 1996-07-16 1997-07-15 Фунгіцидна композиція та спосіб обробки сільськогосподарських культур для усунення або профілактики грибкових уражень

Country Status (13)

Country Link
BE (1) BE1010505A3 (uk)
CZ (1) CZ293674B6 (uk)
DE (1) DE19730134B4 (uk)
DK (1) DK176435B1 (uk)
FR (1) FR2751173B1 (uk)
GB (1) GB2315218B (uk)
HU (1) HU227789B1 (uk)
NL (1) NL1006531C2 (uk)
PL (1) PL187142B1 (uk)
RO (1) RO116858B1 (uk)
RU (1) RU2165701C2 (uk)
SK (1) SK284515B6 (uk)
UA (1) UA58490C2 (uk)

Families Citing this family (6)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
WO2007028753A2 (de) * 2005-09-09 2007-03-15 Basf Aktiengesellschaft Fungizide mischungen auf der basis von triazolen
US20090042963A1 (en) * 2005-09-09 2009-02-12 Martin Semar Triazole-Based Fungicidal Mixtures
CN101262766B (zh) * 2005-09-09 2012-01-18 巴斯夫欧洲公司 三唑基杀真菌混合物
JP2009509936A (ja) * 2005-09-14 2009-03-12 ビーエーエスエフ ソシエタス・ヨーロピア トリアゾールに基づく殺菌混合物
JP5365158B2 (ja) 2008-11-25 2013-12-11 住友化学株式会社 植物病害防除用組成物及び植物病害の防除方法
CN102754649B (zh) * 2012-08-01 2013-08-21 杭州宇龙化工有限公司 一种含有苯醚双唑与氟环唑的杀菌组合物

Family Cites Families (8)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
GB8908794D0 (en) * 1989-04-19 1989-06-07 Janssen Pharmaceutica Nv Synergistic compositions containing propiconazole and tebuconazole
DE4139637A1 (de) * 1991-12-02 1993-06-03 Bayer Ag Fungizide wirkstoffkombinationen
GB9204878D0 (en) * 1992-03-05 1992-04-22 Sandoz Ltd Fungicidal compositions
DE4318285A1 (de) * 1993-06-02 1994-12-08 Bayer Ag Fungizide Wirkstoffkombinationen
DE4406819A1 (de) * 1994-03-02 1995-09-07 Bayer Ag Fungizide Wirkstoffkombination
TW286264B (uk) * 1994-05-20 1996-09-21 Ciba Geigy Ag
US5714507A (en) * 1994-07-01 1998-02-03 Janssen Pharmaceutica, N.V. Synergistic compositions containing metconazole and another triazole
DE4437048A1 (de) * 1994-10-17 1996-04-18 Bayer Ag Fungizide Wirkstoffkombinationen

Also Published As

Publication number Publication date
CZ293674B6 (cs) 2004-06-16
DK86997A (da) 1998-01-17
HU227789B1 (en) 2012-03-28
GB2315218B (en) 2000-08-09
DK176435B1 (da) 2008-02-18
NL1006531C2 (nl) 1998-01-21
DE19730134B4 (de) 2009-08-20
FR2751173B1 (fr) 1998-08-28
SK284515B6 (sk) 2005-05-05
HUP9701205A3 (en) 2000-05-29
PL187142B1 (pl) 2004-05-31
GB9714972D0 (en) 1997-09-24
DE19730134A1 (de) 1998-01-22
GB2315218A (en) 1998-01-28
PL321120A1 (en) 1998-01-19
SK95697A3 (en) 1998-02-04
HU9701205D0 (en) 1997-08-28
HUP9701205A2 (hu) 1998-03-30
BE1010505A3 (fr) 1998-10-06
CZ222797A3 (cs) 1998-02-18
FR2751173A1 (fr) 1998-01-23
RU2165701C2 (ru) 2001-04-27
RO116858B1 (ro) 2001-07-30

Similar Documents

Publication Publication Date Title
CN102258043A (zh) 一种含丙硫菌唑的杀菌组合物
JPH05246806A (ja) 化学農薬混用剤
DE60131960T2 (de) Fungizide zusammensetzungen, die n-(alpha-cyano-2-thenyl)-4-ethyl-2-ethylamino-5-thiazolcarboxamide enthalten
RU2206993C2 (ru) Новая фунгицидная композиция, содержащая 2-имидазолин-5-он, способ профилактики и лечения культур от фитопатогенных грибов
UA52611C2 (uk) Синергічна фунгіцидна композиція, що містить сполуку-аналог стробілурину
JP2509261B2 (ja) 殺真菌剤に関する改良
WO2021231011A1 (en) Synergistic fungicidal interactions of a picolinamide fungicide with other fungicides against asian soybean rust
CN106489956A (zh) 农药组合物及其应用
UA58490C2 (uk) Фунгіцидна композиція та спосіб обробки сільськогосподарських культур для усунення або профілактики грибкових уражень
IE930160A1 (en) Fungicidal compositions
KR920003209B1 (ko) 살진균 조성물
JP3714692B2 (ja) 殺菌剤組成物
US5866582A (en) Fungicidal combination of a dicarboximide compound and cyprodinil
DK173583B1 (da) Fungicidt præparat på basis af prochloraz og bromuconazol, samt fremgangsmåde til behandling af afgrøder
CN106259347A (zh) 一种含咪唑菌酮的杀菌组合物
AP990A (en) Novel fungicidal composition comprising A 2-imidazolin-5-one.
CN103444738B (zh) 一种含咪唑菌酮与硫代氨基甲酸酯类的杀菌组合物
JPH06271409A (ja) 除草剤組成物
CN102258034A (zh) 一种含丙硫菌唑与三唑类的杀菌组合物
PT94500A (pt) Metodo para inibir a germinacao de batatas utilizando a carbetamida
MXPA98004567A (en) Novel fungicidal composition comprising 2-imidazoline-5-one
EP0348314A1 (fr) Association herbicide synergique à base de bifénox et d'acides benzoiques à groupe imidazolinyl
JPH0269403A (ja) 植物生長調節組成物
EP0790002A2 (fr) Composition et procédé pour le traitement des cultures contre les complexes parasitaires du sol
CN102057944A (zh) 一种含灭菌唑与三唑类化合物的杀菌组合物