UA52612C2 - Жнивна машина - Google Patents

Жнивна машина Download PDF

Info

Publication number
UA52612C2
UA52612C2 UA98020728A UA98020728A UA52612C2 UA 52612 C2 UA52612 C2 UA 52612C2 UA 98020728 A UA98020728 A UA 98020728A UA 98020728 A UA98020728 A UA 98020728A UA 52612 C2 UA52612 C2 UA 52612C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
sleeve
gearbox housing
hydraulic cylinder
finger
harvester
Prior art date
Application number
UA98020728A
Other languages
English (en)
Russian (ru)
Inventor
Хайнріх Шайд
Original Assignee
Дір Енд Компані
Дир Энд Компани
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Дір Енд Компані, Дир Энд Компани filed Critical Дір Енд Компані
Publication of UA52612C2 publication Critical patent/UA52612C2/uk

Links

Classifications

    • AHUMAN NECESSITIES
    • A01AGRICULTURE; FORESTRY; ANIMAL HUSBANDRY; HUNTING; TRAPPING; FISHING
    • A01DHARVESTING; MOWING
    • A01D75/00Accessories for harvesters or mowers
    • A01D75/28Control mechanisms for harvesters or mowers when moving on slopes; Devices preventing lateral pull
    • A01D75/285Control mechanisms for harvesters or mowers when moving on slopes; Devices preventing lateral pull with arrangements for holding the harvesting or mowing apparatus in a horizontal position

Landscapes

  • Life Sciences & Earth Sciences (AREA)
  • Environmental Sciences (AREA)
  • Harvester Elements (AREA)
  • Combines (AREA)
  • Harvesting Machines For Root Crops (AREA)

Abstract

Жнивна машина відноситься до області сільського господарства взагалі та жнивних машин з балансувальним пристроєм зокрема. Для підвищення ступеня балансування в жнивній машині з балансувальним пристроєм з ковзною опорою, що містить корпус коробки передач і гідравлічний циліндр, ковзна опора закріплена на рамі або осьовій балці. При цьому жнивна машина має втулку з віссю, яка розташована поперечно по відношенню до напряму руху, а корпус коробки передач складається з першої і другої частин, які з'єднані по площині, яка розташована вертикально і вздовж напряму руху, причому має у другій частині гільзу, яка прилягає до ковзної опори корпусу коробки передач і вільно обертається у втулці, і палець. Гільза співвісна з вхідним валом, що спирається на підшипники в корпусі коробки передач, вхідний вал розміщений паралельно вихідному валу, який з'єднаний з ободом колеса, а палець утворює вісь повороту гідравлічного циліндра, паралельну осі втулки.

Description

Винахід відноситься до жнивної машини з балансовочним пристроєм для роботи на уклоні (надалі просто балансовочний пристрій) з опорою, яка гойдається, корпусом коробки передач і гідравлічним циліндром.
У ОБ-А1-4131433 описаний балансовочний пристрій, наприклад, для зернозбирального комбайна, який містить прикріплену до рами зернозбирального комбайна консоль і кріплення, яке утримує корпус кінцевого пристрою, який може переміщатися в кріпленні вертикально. Кріплення складається з коліна, з'єднаного з корпусом кінцевого пристрою, і відповідної частини, виконаний у вигляді гільзи, який обертається в консолі.
На коліні, до якого приєднаний корпус кінцевого пристрою, є палець, який служить для з'єднання з гідравлічним циліндром. Між кріпленням і консоллю знаходиться гідравлічний циліндр, розташований як правило в горизонтальному положенні, за допомогою якого коліно з корпусом кінцевого пристрою має можливість переміщатися вертикально.
Корпус кінцевого пристрою складається з власне литого корпусу і кришки, які з'єднані один з одним по площині, поперечній по відношенню до напряму руху. Кріплення приєднане до корпусу кінцевого пристрою,
У іншому варіанті виконання застосований корпус коробки передач, що складається з двох частин, які з'єднанні по площині, подовжній до напряму руху, причому кріплення приєднане до деталі несучої конструкції, яка розташована посередині транспортного засобу. У цьому прикладі виконання маточина колеса обертається в обох частинах корпусу коробки передач.
Задачею даного винаходу є створення нової форми виконання балансовочного пристрою.
Ця задача вирішена як показано в п.17 формули винаходу, причому в наступних пунктах формули дані додаткові відомості, які сприяють отриманню запланованого результату.
У ході розробки було встановлено, що можна відмовитися від кріплення, при цьому на корпусі коробки передач можуть бути закріплені як гільза, так і палець. Застосування корпусу коробки передач з площиною з'єднання, що проходить вертикально або в основному вертикально вздовж напрямі руху, робить можливим виготовляти деталь, з'єднану з рамою транспортного засобу, шляхом штампування, кування або лиття незважаючи на наявність на ній гільзи і пальця; складається корпус коробки передач, як показано в ОЕ-А1- 4131433, в основному з масивного глибокого відлитого корпусу, що володіє достатньою міцністю для кріплення до неї болтами опори або пальця, що гойдається. Дана частина корпусу коробки передач може бути простіше усього виготовлена у вигляді плити або дзвону з ребрами, які можуть бути здійснені навіть способом кування або штампування. Деякі інші можливі форми виконання можуть відрізнятися один від одного тим, що гільза знаходиться не у втулці, а на валу з можливістю обертання. Оскільки гідравлічний циліндр розташований в основному всередині опори, яка гойдається і розташований швидше горизонтально, чим вертикально, то є можливість розташувати опору, яка гойдається, нижче за раму жнивної машини, в результаті чого економиться монтажна відстань.
Якщо гільза і/або палець виконані не одним цілим з другою частиною, тобто прикручені або приєднані як-небудь по-іншому, то дана друга частина може бути виготовлена ще простіше, причому в місці з'єднання гільзи і/або пальця є відповідне посилення, наприклад потовщення або яка-небудь додаткова втулка, які дозволяють виконати з'єднання з натягом.
Тривале і стійке позиціонування гільзи у другій частині виходить в результаті створення отвору і застосування болтів, які кріплять її у вищезгаданому отворі.
У залежності від очікуваних міцнісних вимог і технологічних пристроїв, що є в розпорядженні, гільза і в даному випадку палець можуть бути приєднані безпосередньо до другої частини шляхом лиття або бути викувані з наявністю підсилювальних переходів.
Якщо вхідний вал розташований в області другої частини, що виходить за межі першої частини, а саме переважно вдвоє, то лише шляхом заміни другої частини може бути створений інший корпус коробки передач без заміни першої частини, а також може бути змінено відстань між осями вхідного і вихідного валів, що впливає на посадку і розмір коливання.
Щільність і міцність другої частини корпусу коробки передач надалі гарантується, якщо палець для приводу гідравлічного циліндра розташований на стінці другої частини, яка виходить за межі першої частини, яка не приймає зусилля.
На малюнках показаний приблизний приклад виконання предмета винаходу.
Показані:
Фіг1 Жнивна машина як предмет винаходу з балансовочним пристроєм, вигляд збоку;
Фіг.2 Балансовочний пристрій, вигляд зверху;
Фіг.3 Балансовочний пристрій, вигляд збоку;
Фіг.4 Подовжній розріз коробки передач;
Фіг.5 Коробка передач з Ффіг.4, вигляд збоку.
Жнивна машина 1.0, яка показана на фіг.1, виконана у вигляді зернозбирального комбайна, що має передні колеса 12 з приводом і задні керовані колеса 14, кабіну водія 16, сидячи в якій водій може управляти роботою комбайна. Замість зернозбирального комбайна на даній платформі можуть бути встановлені Інші аналогічні польові пристрої. До водійської кабіни 16 позаду прикріплений бункер для зерна 18, звідки зерно може подаватися назовні через трубу 20. Даний бункер 18 спирається на раму 22, в якій зібране зерно, проходячи через молотарний барабан 24, молотарний короб 26 і поворотний барабан 28, сортується по фракціях. На з'єднаних з нею вібраційний платформах 30, а також на підготовчому днищі 32 і решеті 34 відбувається подальше сортування зібраного урожаю, при цьому остаточно обмолочена і підготовлена частина урожаю подається в бункер для зерна 18, залишки великого розміру попадають на днище 32 через вібраційну платформу 30, а легкі частки видуваються також туди вентилятором 36 через решето 34. Матеріал, який знаходиться на підготовчому днищі 32 подається по направляючому каналу 38 і через відбірник каменів 40 знов на барабан 24, після чого він приймається з днища не зображеним на даному малюнку пристроєм.
На Фіг.2 зображена жнивна машина 10 в розрізі з балансовочним пристроєм 42, який містить опору 44, яка гойдається, в якій вертикально пересувається корпус коробки передач 46, причому вона приводиться в дію за допомогою гідравлічного циліндра 48.
Балансовочний пристрій 42 передбачений на кожній стороні жнивної машини 10 і служить для того, щоб при роботі на схилі або при нерівномірному розподілі зібраного урожаю на решетах 34 розташувати її горизонтально або таким чином, щоб зібраний урожай розподілявся рівномірно на решетах 34. На малюнку зображений тільки лівий балансовочний пристрій 42. Для управління балансовочним пристроєм 42, тобто гідравлічним циліндром 48, використовується не показаний на малюнку пристрій управління і регулювання, який в залежності від нахилу жнивної машини 10 або нерівномірності розподілу урожаю, виробляє керуючий сигнал, який управляє ходом циліндра 48. Ще однією складовою частиною балансовочного пристрою 42, не показаний на даному малюнку, є пристосування для збору урожаю, наприклад, зернозбиральний ніж, пристрій для збору кукурудзи і т. д., які постійно утримуються паралельно землі в залежності від положення коробки передач 46 або гідроцилиндра 48.
У цьому частковому прикладі опора 44, яка гойдається, складається з внутрішньої стінки 52 і зовнішньої стінки 54, які розташовані вертикально і паралельно одна одній, при цьому в передній верхній частині (див.
Фіг.2) з'єднані болтом 56, в нижній задній частині - втулкою 58, і в її верхній частині - пластиною 60. Відстань між стінками 52 і 54 така, щоб гідроцилиндр міг переміщатися між ними. Опора 44, яка гойдається, знизу відкрита так, що гідроцилиндр 48 може переміщатися вертикально між стінками 52 і 54 і частково виступати вниз. Опора 44, яка гойдається, приварена своєю внутрішньою стороною 52 до балки 62 жнивної машини 10. У альтернативному варіанті опора 44, яка гойдається, може бути закріплена безпосередньо на рамі 22.
Також опора 44 може бути виконана у вигляді деталі, що замінюється спільно або без балки 62 таким чином, що жнивна машина 10, призначена для роботи на схилах включно, може знаходити застосування тільки на площині. Більш детально цей аспект розглянутий в УМО-Ат1-9305640.
Болт 56 проходить через відповідні отвори в обох стінках 52 і 54 і закріплений там за допомогою відповідних засобів. Стінки 52 і 54 можуть мати в області отворів посилення або на болт 56 може бути надіта дистанційна втулка 64, яка зберігає проміжний простір, в якому закріплений і має можливість переміщатися кронштейн гідравлічного циліндра 48. Вісь болта 56 розташована упоперек по відношенню до напряму руху жнивної машини 10; якщо замість болта 56 застосована яка-небудь інша деталь, то вона повинна бути розташована таким чином, щоб гідроцилиндр 48 міг переміщатися подібним чином.
Втулка 58 проходить крізь обидві стінки 52 і 54 через відповідні отвори і з'єднана з ними зварюванням.
Втулка 58 виконана у вигляді підшипника ковзання і має внутрішній діаметр приблизно 200мм. Як альтернатива, втулка 58 може бути призначена для прийому шарикового або іншого роликового підшипника і прикручуватися до стінок 52 або 54. Втулка 58 може виходити за межі стінок 52 і 54 з одного або іншому боку або з обох сторін.
Осьова лінія втулки проходить перпендикулярно до стінок 52 і 54, і в будь-якому випадку перпендикулярно по відношенню до напряму руху жнивної машини 10.
Стінка 60 приварена до обох стінок 52 і 54 і з'єднана з рамою 22 жнивної машини 10. Досить, якщо стінка частково розповсюджується на стінки 52 і 54.
Корпус коробки передач 46 складається з першої зовнішньої частини 66 і другої внутрішньої частини 68, які з'єднані за допомогою болтів у вертикальній площині, подовжній по відношенню до напряму руху. Корпус коробки передач 46 містить понижувальний редуктор або планетарну передачу. Як видно з Ффіг.4, редуктор має первинний вхідний вал 70, повторний вихідний вал 72, причому вхідний вал 70 має маленьку шестерню 74, а на вихідному валу 72 закріплена велика шестерня 76, які знаходяться в зачепленні одна з одній і служать для пониження оборотів вихідного вала. Осі обертання вхідного і вихідного валів 70 і 72 в цьому прикладі виконання розташовані паралельно одна до одній. Для опори даних валів 70 і 72 в обох частинах 66 і 68 корпусу коробки передач 46 є роликові підшипники, які тут не позначені, причому вхідний вал 70 має підшипник як опору в частині 68, а вихідний вал 72 - в обох частинах 66 і 68. Вхідний вал 70 з'єднаний з валом 77 з коробкою передач 78, а вихідний вал 72 має фланець 80, до якого болтами прикріплений обід колеса 12. Таким чином відбувається передача крутячого моменту на колесо 12 від двигуна, який тут не зображений, на коробку передач 78, вал 77, вхідний вал 70, шестерню 74, шестерню 76 і вихідний вал 72.
Згідно з Фіг.4 перша частина коробки передач 66 має тарілчасту форму і закінчується ззовні отвором під підшипник 86 для вихідного вала 72, а з іншого боку її торець має плоску форму з отворами 82 для з'єднання з другою частиною 68.
Друга частина 68 коробки передач на Фіг.5 виглядає майже круглою, при цьому її нижня частина 84 виступає з форми кола у вигляді приливоків (див. Фіг.3, 5). Як видно з Ффіг.4 друга частина 68 має торцеву площину 82" для щільного з'єднання з відповідною площиною першої частини коробки передач. Приблизно в середині другої частини 68 виконаний отвір 86 для установки правого або середнього підшипника вихідного вала 72, причому в зібраному вигляді отвір 86, вихідний вал 72, його підшипник і отвір під підшипник 86" першої частини 66 розташовані співвісно із загальною віссю, а саме з віссю обертання вихідного вала 72. Ширина другої частини 68 між торцевою площиною 82 і стінкою корпусу 90, на якій є не позначені тут ребра - приливоки, в місці отвору під підшипник 86, визначається в основному шириною шестерні 76 і є відносно малою.
У області приливоку 84, який є складовою частиною корпусу 90, передбачені порожнина 92 у вигляді отвору з окантуванням 94 і приливок 96 з порожниною 98 у вигляді отвору.
Приливок 84 і корпус 90 виконані у вигляді єдиної штампованої або відлитої деталі, що можливо лише завдяки відкритій тарельчастій формі з мінімальною висотою і відсутністю задніх складних перетинів.
Порожнина 92 виконана в місці найбільшої товщини матеріалу другої частини 68 корпусу коробки передач і складається з дна 100 і внутрішньої стінки 102, які сприяють прийому і щільній посадці гільзи 104.
Розмір порожнини визначається таким чином, щоб гільза 104 сиділа в ньому досить міцно і без зазору. Для закріплення гільзи 104 в її стінках з боку, прилягаючого до корпусу 90, передбачені різьбові отвори 108, в які укручуються проходячи крізь дно 100 гвинти 108 з потайною головкою. У альтернативному варіанті гільза 104 може мати щільну посадку в порожнині 92 або сполучатися з нею зварюванням. Дно 100 має отвір 110, через який вхідний вал 70 проходить в порожнину 92 і в якому встановлене ущільнююче кільце 112, перешкоджаюче проникненню змазуючої речовини, що знаходиться в коробці передач 46. Порожнина 92, гільза 104, вхідний вал 70, його підшипник і отвір під нього мають одну і ту ж вісь, тобто вони розташовані співвісно.
У іншому місці приливку 84, як зображено на фіг. 5, знаходиться приливок 96 з порожниною 98, при цьому він лише частково вписаний в площину кола, що обмежує основну форму корпусу 90, в той час як окантування 94 перетинається лінією кола приблизно посередині. Порожнина 98 в приливці 96, виконана у вигляді отвору, призначена для утримання пальця 114. У приведеному прикладі виконання палець 114 виходить приблизно на одну третину своєї довжини з отвору 96 і закріплений в ньому за допомогою фіксуючого кільця 116. Додатково палець 114 може бути запресований, тобто утримуватися тертям. Палець 114 направлений так само, як і гільза 104, досягає до середини простору між зовнішньою і внутрішньою стінками 52 і 54 опори 44, яка гойдається, служить для з'єднання з гідравлічним циліндром 48, і його положення визначає положення центра другої частини 68 корпусу коробки передач, тобто осі обертання вихідного вала 72. Палець 114 може складати також єдине ціле з другою частиною 68 корпусу коробки передач.
Гільза 104, яка призначена для прийому втулки 58 опори 44, яка гойдається, являє собою другу складову частину підшипника ковзання. Зовнішній діаметр гільзи 104 і внутрішній діаметр втулки 58 узгоджені один з одним таким чином, що є лише невеликий зазор для ковзання. Також є можливим вводити між двома складовими частинами підшипника ковзання додаткові втулки з металу з низьким коефіцієнтом тертя, які зменшують тертя. У самому простому і технічно зручному варіанті виконання гільза 104 має на всій її довжині незмінні зовнішній і внутрішній діаметр, це означає, що внутрішній діаметр отвору 92 відповідає приблизно внутрішньому діаметру втулки 58, при цьому допусками для запресування і ковзання нехтують. Загальна довжина гільзи 104 декілька більше глибини отвору 92 під посадку і довжини втулки 58.
У зібраному стані до кінцевої частини гільзи 104, що виходить, прикріплена обмежувальна пластина 118, яка утримує гільзу 104 від переміщення у втулці 58. З обмежувальною пластиною 118 відомим способом пов'язаний циліндр 120, який служить для управління похилим положенням пристрою для збору урожаю. У альтернативному виконанні гільза 104 може складати з корпусом 90 єдине ціле.
Гідравлічний циліндр 48 подвійної дії керується вищезазначеними керівними і регулюючими пристроями. Розташування гідравлічного циліндра 48 вибране таким чином, що він переміщається паралельно землі. У даному варіанті вісь болта 56 і вісь гільзи 104 розташовані в одній площині, яка в основному проходить паралельно землі або іншим площинам жнивної машини 10. Оскільки ковзаюча опора 44 розташована під рамою 22 жнивної машини 10 і оскільки вісь обертання гідравлічного циліндра 48 і гільза 104 в ковзаючій опорі розташовуються як правило в одній площині, то дана площина може бути похилою, якщо точка кріплення гідравлічного циліндра 48 на ковзаючій опорі 44 знаходиться нижче її краї, при цьому може бути досягнутий нахил приблизно в 45 градусів. На Ффіг.2 корпус коробки передач 46 займає своє верхнє крайнє положення, при якому гідравлічний циліндр 48 повністю задвинутий. У цьому положенні точка кріплення гідравлічного циліндра 48 до корпусу коробки передач 46 знаходиться нижче названої площині завдяки втулці 56 і гільзі 104. Якщо гідравлічний циліндр 48 висувається, то дана точка кріплення переміщається по колу навколо осі гільзи 104, яка являє собою вісь обертання корпусу коробки передач 46, таким чином, що точка кріплення переміщається вниз. Внаслідок цього корпус коробки передач 46 відхиляється вниз і підводить тим самим осьову балку 62 вгору. Управління гідроцилиндром 48 виконане таким чином, що якщо гідравлічний циліндр 48 з одного боку жнивної машини 10 засувається, то з іншого боку він висувається, тим самим жнивна машина 10 нахиляється відносно своєї подовжньої осі, що приводить до більш або менш горизонтальній установці її компонентів, наприклад, решіт 34. У засуненому положенні гідравлічного циліндра 48 палець 114 або отвір 96 можуть знаходитися на нижній стороні зовнішньої стінки 54, завдяки чому вага жнивної машини 10 передається на палець 114, в той час, як гідравлічний циліндр 48 повністю звільнений від навантаження.
Видно, що корпус коробки передач 46 за допомогою гільзи 104, закріпленою на другій частині 68, вертикально пересувається в ковзаючій опорі 44, їі шлях пересування обода 12, тобто зміна висоти що вимагається, залежить від відстані між осями вихідного вала 72 і вхідного вала 70. Також видно, що відстань між обома осями може бути змінена шляхом заміни лише внутрішньої другої частини 68 корпусу коробки передач 46, оскільки згідно з приведеним прикладом вхідний вал 70 закріплений лише у внутрішній, другій частині 68. У результаті цього з жнивної машини, призначеної для роботи на схилах, може вийти жнивна машина для роботи на рівній місцевості, оскільки внутрішня частина 68 кріпиться безпосередньо до осьовій балці 62 або може бути прямо замінена на частину, яка виконує окрему функцію.
ю т 18 і 20
Ме Гея во
НН ген за 72 гг шо: ся вне КК. є члчння
А ОО).
Ї 35 Фігл 1 бе я
С двв
Ц я Й Го
Ін яке я;
АНУ «ві шен 52 Бо
Ши: бе і ІФ і ша 20 ! ї в,
МІНИ є і; ШІ І Пе.
І КІ ех й
І т тя т діл ст / ї з шкірі ЩІ ік Ії ее е рт АВ і ееЯ І й
Ще
І 58 рн 87 ПАЙ и Фіг.2 78 ня 56 пак х
Же та й
ТО; 8 І т БЕ
Н ан,
ТР, БІВ)
Др чату и кДж у
З Й г 68
Й: ДІ о 75 іх
ОД о М Ге
ДК вет вв
Де про у) 123
ДА м/о) осла с й В
ЕВ Ду; Ян 0, пе о РИ Й
Ж а Я і Ар лий в Ко 70 7 Мод щ | --ье5 є? -Ю І 75 --- Ф
І гл Фіг.З з)
12 7 108 1с0 102
ШИ зво у лина хе й сеча / | Ії; 92 104
Ї о ра І КІ -90 94 ча г от дат А / во п й у Ця ба 80 у б М лу -76 и ФігА вх 52 11 -7 с с зв у сх, х ; -- і в) -ЄЕ- 11 чі В
СИ ку г ! 5) я еВ. в

Claims (6)

1. Жнивна машина з балансувальним пристроєм з ковзаючою опорою, корпусом коробки передач 1 гідравлічним циліндром, яка відрізняється тим, що ковзаюча опора закріплена на рамі або осьовій балці жнивної машини, зокрема зернозбирального комбайна, і містить втулку з віссю, яка розташована поперечно по відношенню до напряму руху, корпус коробки передач складається з першої і другої частин, які з'єднані по площині, яка розташована вертикально і вздовж напряму руху, причому має у другій частині гільзу, яка прилягає до ковзаючої опори корпусу коробки передач і виконана з можливістю вільного обертання у втулці, 1 палець, гільза співвісна з вхідним валом, що спирається на підшипники в корпусі коробки передач, вхідний вал розміщений паралельно вихідному валу, який з'єднаний з ободом колеса, палець утворює вісь повороту гідравлічного циліндра, паралельну осі втулки, і місце приєднання гідравлічного циліндра до рами знаходиться збоку від втулки 1, як правило, вертикально вниз від опори, яка ковзається.
2. Жнивна машина по п. І, яка відрізняється тим, що друга частина корпусу коробки передач має отвори для прийняття і/або щільної посадки гільзи і/або пальця.
3. Жнивна машина по одному з пп. 1 або 2, яка відрізняється тим, що гільза закріплена у другій частині (08) в отворі під її посадку за допомогою болтів.
4. Жнивна машина по одному з пп. 1, 2 або 3, яка відрізняється тим, що гільза складає єдине ціле з другою частиною.
5. Жнивна машина по одному з пп. 1,2, 3 або 4, яка відрізняється тим, що друга частина корпусу коробки передач має приливок, що виходить за межі першої частини, в якому розміщений вхідний вал.
6. Жнивна машина по одному з пп. 1, 2, 3, 4 або 5, яка відрізняється тим, що друга частина корпусу коробки передач має приливок, що виходить за межі другої частини, в якому розміщений палець для кріплення гідравлічного циліндра.
UA98020728A 1997-02-14 1998-02-12 Жнивна машина UA52612C2 (uk)

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
DE19705583A DE19705583A1 (de) 1997-02-14 1997-02-14 Erntemaschine

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA52612C2 true UA52612C2 (uk) 2003-01-15

Family

ID=7820179

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UA98020728A UA52612C2 (uk) 1997-02-14 1998-02-12 Жнивна машина

Country Status (6)

Country Link
US (1) US5896731A (uk)
EP (2) EP1252812B1 (uk)
DE (3) DE19705583A1 (uk)
DK (2) DK0858732T3 (uk)
ES (2) ES2239201T3 (uk)
UA (1) UA52612C2 (uk)

Families Citing this family (6)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US7213488B2 (en) * 2004-01-14 2007-05-08 Daniel Jeffrey K Three way swivel divider gearbox for agricultural drive systems
US7870709B2 (en) * 2009-02-25 2011-01-18 Chn America Llc Automatic lateral tilt control of a header in stubble height mode using machine level sensor
DE202010008145U1 (de) 2010-07-23 2011-11-14 Al-Ko Kober Ag Anbauadapter
GB201311024D0 (en) * 2013-06-20 2013-08-07 Agco As Suspension system for a self-propelled harvesting machine with tracks
US9409459B2 (en) 2013-07-19 2016-08-09 Papé Machinery, Inc. 4-way leveling
CN106043473B (zh) * 2016-06-08 2018-04-17 江苏大学 一种可自动调平的轮式拖拉机驱动桥装置及调平方法

Family Cites Families (9)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
CH201477A (fr) * 1937-12-11 1938-11-30 Pierre Mingot Véhicule automobile à roues motrices à suspensions indépendantes.
DE904501C (de) * 1949-09-01 1954-02-18 Iarapidia Motormaeher A G Handgefuehrter Einachs-Traktor
US2753675A (en) * 1952-03-24 1956-07-10 Massey Harris Ferguson Inc Combine having side hill platform mounting and adjusting means
FR1136449A (fr) * 1954-11-01 1957-05-14 Int Harvester Co Moissonneuse-batteuse pour terrains en pente
DE1066878B (de) * 1957-04-24 1959-10-08 Heinrich Lanz Ag Achse fuer landwirtschaftliche Motorfahrzeuge, insbesondere Triebachse
DE1580343A1 (de) * 1965-09-18 1970-03-19 Koedel & Boehm Gmbh Hydrostatischer Fahrantrieb fuer selbstfahrende Landmaschine
AR206682A1 (es) * 1972-02-14 1976-08-13 Degussa Procedimiento para la preparacion de nuevas 7-halogeno-5-fenil-6-aza-3h-1,4-benzodiazepinas y 7-halogeno-5-fenil-6-aza-1,2-dihidro-3 h-1,4-benzodiazepinas
DE4131433A1 (de) * 1991-09-21 1993-04-01 Deere & Co Schwenkvorrichtung fuer ein getriebegehaeuse
WO1993005640A1 (de) 1991-09-21 1993-04-01 Deere & Company Schwenkvorrichtung, aufhängung eines rades mittels einer schwenkvorrichtung und mit einer schwenkvorrichtung versehene landmaschine, insbesondere mähdrescher, mit einem radträger und einem fahrgestell

Also Published As

Publication number Publication date
DE59804754D1 (de) 2002-08-22
DE19705583A1 (de) 1998-08-20
EP0858732A1 (de) 1998-08-19
DK0858732T3 (da) 2002-09-02
DK1252812T3 (da) 2005-06-20
US5896731A (en) 1999-04-27
EP1252812A1 (de) 2002-10-30
ES2176832T3 (es) 2002-12-01
EP1252812B1 (de) 2005-03-02
ES2239201T3 (es) 2005-09-16
EP0858732B1 (de) 2002-07-17
DE59812629D1 (de) 2005-04-07

Similar Documents

Publication Publication Date Title
UA52612C2 (uk) Жнивна машина
US2780903A (en) Platform adjusting means for sidehill harvesters
CN108093824B (zh) 联合收割机
JP2010075118A (ja) コンバイン
JP4650916B2 (ja) 田植機
CN205232843U (zh) 作业车辆
CA2122487C (en) Swivelling device, wheel suspension via a swivelling device and agricultural appliance, especially a combine harvester, with a wheel bearer and chassis fitted with a swivelling device
CN110393078B (zh) 全秆喂入型联合收割机的脱粒装置和联合收割机
US4393644A (en) Two-speed drive apparatus for blower fans
US2769297A (en) Balanced mower
KR20170054832A (ko) 콤바인 탈곡선별부의 탈곡드럼 회전속도 조절장치
CN207151249U (zh) 谷物联合收割机及其脱粒分离装置
JP4890692B2 (ja) コンバイン
WO2018230163A1 (ja) コンバイン
JP3590306B2 (ja) スプロケット構造
JP7068833B2 (ja) 収穫機
CN108093830A (zh) 一种颖糠双抛洒轮机构
CN216451764U (zh) 田园管理机
KR101969183B1 (ko) 각도조절장치를 구비한 콤바인 예취부
JP2018166489A (ja) コンバイン
CN205030132U (zh) 作业车辆
JP6917946B2 (ja) 脱穀装置
JPH0750889Y2 (ja) 施肥装置付き歩行型田植機
JP2519224Y2 (ja) 乗用移植機におけるエンジンの塔載構造
JP6335723B2 (ja) クローラ走行装置