UA51795C2 - Пристрій для ущільнення дверного прорізу для розрівнювального засобу камери коксування коксової печі (варіанти) і спосіб ущільнення дверного прорізу - Google Patents

Пристрій для ущільнення дверного прорізу для розрівнювального засобу камери коксування коксової печі (варіанти) і спосіб ущільнення дверного прорізу Download PDF

Info

Publication number
UA51795C2
UA51795C2 UA2000010490A UA00010490A UA51795C2 UA 51795 C2 UA51795 C2 UA 51795C2 UA 2000010490 A UA2000010490 A UA 2000010490A UA 00010490 A UA00010490 A UA 00010490A UA 51795 C2 UA51795 C2 UA 51795C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
sealing
leveling
seal
housing
coke oven
Prior art date
Application number
UA2000010490A
Other languages
English (en)
Russian (ru)
Inventor
Ханс-Йозеф Гіртц
Фрідрих-Вільхельм Ціріс
Фрідрих Хун
Франц Лізевітц
Original Assignee
Дойче Монтан Технологі Гмбх
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Дойче Монтан Технологі Гмбх filed Critical Дойче Монтан Технологі Гмбх
Publication of UA51795C2 publication Critical patent/UA51795C2/uk

Links

Classifications

    • CCHEMISTRY; METALLURGY
    • C10PETROLEUM, GAS OR COKE INDUSTRIES; TECHNICAL GASES CONTAINING CARBON MONOXIDE; FUELS; LUBRICANTS; PEAT
    • C10BDESTRUCTIVE DISTILLATION OF CARBONACEOUS MATERIALS FOR PRODUCTION OF GAS, COKE, TAR, OR SIMILAR MATERIALS
    • C10B25/00Doors or closures for coke ovens
    • C10B25/02Doors; Door frames
    • C10B25/16Sealing; Means for sealing
    • CCHEMISTRY; METALLURGY
    • C10PETROLEUM, GAS OR COKE INDUSTRIES; TECHNICAL GASES CONTAINING CARBON MONOXIDE; FUELS; LUBRICANTS; PEAT
    • C10BDESTRUCTIVE DISTILLATION OF CARBONACEOUS MATERIALS FOR PRODUCTION OF GAS, COKE, TAR, OR SIMILAR MATERIALS
    • C10B37/00Mechanical treatments of coal charges in the oven
    • C10B37/02Levelling charges, e.g. with bars
    • CCHEMISTRY; METALLURGY
    • C10PETROLEUM, GAS OR COKE INDUSTRIES; TECHNICAL GASES CONTAINING CARBON MONOXIDE; FUELS; LUBRICANTS; PEAT
    • C10BDESTRUCTIVE DISTILLATION OF CARBONACEOUS MATERIALS FOR PRODUCTION OF GAS, COKE, TAR, OR SIMILAR MATERIALS
    • C10B27/00Arrangements for withdrawal of the distillation gases
    • C10B27/04Arrangements for withdrawal of the distillation gases during the charging operation of the oven

Landscapes

  • Chemical & Material Sciences (AREA)
  • Engineering & Computer Science (AREA)
  • Oil, Petroleum & Natural Gas (AREA)
  • Materials Engineering (AREA)
  • Organic Chemistry (AREA)
  • Chemical Kinetics & Catalysis (AREA)
  • General Chemical & Material Sciences (AREA)
  • Coke Industry (AREA)
  • Furnace Housings, Linings, Walls, And Ceilings (AREA)
  • Auxiliary Methods And Devices For Loading And Unloading (AREA)
  • Electric Ovens (AREA)

Abstract

Пристрій для ущільнення дверного прорізу для розрівнювального засобу камери коксування коксової печі під час завантаження коксового вугілля при струшуванні, із приєднаним до дверного прорізу для розрівнювального засобу корпусом, по якому направляється розрівнювальна штанга (2), що складається, щонайменше, з бічних ребер (3) і з'єднуючих їх поперечних ребер (4), на якому передбачені засоби, які ущільнюють область поперечного перерізу відкритих дверей чи перед відкритими дверима для розрівнювального засобу, причому до корпусу (1) приєднаний регульований чи керований всмоктувальний вентилятор (8) і передбачене місце (10) для вимірювання потоку.

Description

Опис винаходу
Винахід відноситься до пристрою і способу ущільнення дверного прорізу для розрівнювального засобу 2 камери коксування коксової печі згідно з обмежувальною частиною п.п. 1-15 формули винаходу.
При коксуванні кам'яного вугілля коксове вугілля звичайно завантажують у камеру коксування коксової печі через завантажувальні отвори, що знаходяться в даху камери. При так званому завантаженні при струшуванні під завантажувальними отворами утворюються насипні конуси, які під час процесу наповнення потрібно розрівнювати за допомогою розрівнювального пристрою, щоб повністю використовувати простір камери і 710 залишити під кришкою камери вільний витяжний простір для наповнюючих газів.
Необхідний для розрівнювання пристрій з розрівнювальною штангою, що вводиться в камеру печі ззовні через так званий дверний проріз для розрівнювального засобу, звичайно змонтовано на називаній далі давильною машиною коксовиштовхувальній машині. Ця давильна машина може переміщатися уздовж батареї коксових печей від (однієї) камери коксування коксової печі до (іншої) камери коксування коксової печі, щоб 719 за допомогою давильної штанги видавлювати очищений корж коксу з камери печі до протилежної сторони коксової печі, а потім при новому завантаженні камери коксування коксової печі розрівнювати коксове вугілля за допомогою розрівнювального пристрою. Далі, давильна машина має пристрої для приведення в дію для відкриття і закриття чи блокування дверей камер коксування , що знаходяться на стороні машини і закривають дверний проріз для розрівнювального засобу.
З патенту ФРН ОЕ 33 40 067 С2 відомий ущільнювальний пристрій для дверного прорізу для розрівнювального засобу, з корпусом, що приєднується з ущільненням до прорізу для розрівнювального засобу, від якого відгалужується пропускна труба до сусідньої камери коксування коксової печі.
У патенті ФРН ОБЕ-А5З 11 27 868 описаний пристрій для запобігання витікання наповнюючого газу через дверний проріз для розрівнювального засобу із трубою, що оточує розрівнювальну штангу, довжина якої с приблизно дорівнює відстані між двома сусідніми поперечними ребрами розрівнювальної штанги. Ге)
У патенті США 5 22 68 316 описуються ущільнювальні листи, які ущільнюють зазор між дверним прорізом для розрівнювання і розрівнювальною штангою під час розрівнювання.
З патенту ФРН ОЕ 23 64 458 СЗ відомо, що під час процесу розрівнювання корпус, через який направляється розрівнювальна штанга, з ущільненням примикає до дверного прорізу для розрівнювання. Цей корпус з'єднаний о як з нагнітальним вентилятором, так і з витяжним вентилятором. За допомогою нагнітального вентилятора Ге») повітря вдувається через сопла в напрямку дверного прорізу для розрівнювального засобу і там відсмоктується за допомогою витяжного вентилятора. -
Відсмоктування відрегульоване за допомогою дроселя таким чином, що поза дверним прорізом для «-- розрівнювального засобу у корпусі повинен виникнути вентиляційний затвор, який має перешкоджати виходу газів і полум'я з дверного прорізу для розрівнювального засобу. Таким чином, перед дверним прорізом для о розрівнювального засобу варто створити замкнутий простір, у якому створюється тиск, що відповідає тиску в камері коксування коксової печі, так щоб не виникла помітна різниця тисків між камерою коксування коксової печі і простором перед дверним прорізом для розрівнювального засобу. Завдяки цьому пристрою, у принципі « усувається вихід наповнюючих газів із дверного прорізу для розрівнювального засобу. Однак, вимагаються З 70 великі витрати на устаткування. Регулювання відсмоктування за допомогою дроселя відносно неточне, так що за с деяких обставин повітря вдувається в камеру коксування коксової печі або наповнюючі гази відсмоктуються з
Із» камери коксування коксової печі.
В основі винаходу лежить задача створити прості пристрої і способи, які забезпечують замкнутий простір поза дверним прорізом для розрівнювального засобу, і тим самим перешкоджають виходу наповнюючих газів дерез дверний проріз для розрівнювального засобу. і-й Ця задача вирішена в пристрої за допомогою ознак незалежних пунктів 1, У формули винаходу, а також у - способі за допомогою пункту 15 формули винаходу.
Подальші удосконалення винаходу приведені в залежних пунктах формули винаходу. і Винахід базується на основній думці про те, що наявний в камері коксування коксової печі під час
Те) 20 завантаження коксовим вугіллям знижений тиск підтримується також в області дверцят для розрівнювального засобу. сл В області простору перед відкритим чи перед і/або в дверному прорізі для розрівнювального засобу досягається ущільнення, яке за своєю функцією ущільнення відповідає закритим дверям для розрівнювального засобу. Область простору перед і/чи в дверному прорізі для розрівнювального засобу можлива або завдяки 25 аерогідродинамічним заходам, тобто шляхом створення рівних тисків перед і за отвором для розрівнювального
ГФ) засобу, завдяки чому досягається мертва зона для потоку, або за допомогою механічного ущільнення розрівнювальних штанг. о Витяжний вентилятор за п.1 - переважно - налаштовується таким чином, що потік у просторі перед дверним прорізом для розрівнювального засобу більше не виникає. Завдяки цьому, у просторі перед і/чи в дверному 60 прорізі для розрівнювального засобу утворюється мертва зона для потоку. Потік у цій області простору вимірюється, і сигнал використовується для регулювання чи управління витяжним вентилятором.
Можна також настроїти витяжний вентилятор таким чином, щоб мало місце незначне всмоктування повітря навколишнього середовища в камеру коксування коксової печі, яке викликає лише незначне відсмоктування наповнюючого газу. У будь-якому випадку також при такому способі не виникає, ніякої емісії наповнюючого газу бо біля дверного прорізу для розрівнювального засобу.
Можна також з'єднати вихід витяжного вентилятора із сусідньою камерою коксування коксової печі. У цьому способі додатково використовується знижений тиск сусідньої камери коксування коксової печі. При цьому відсмоктування працює таким чином, що наповнюючі гази відсмоктуються в сусідню піч.
Відповідно до пункту З формули винаходу, простір перед дверним прорізом для розрівнювального засобу закривають за допомогою механічного ущільнення таким чином, щоб могли виходити наповнюючи гази. За допомогою ущільнювальних листів розрівнювальна штанга ущільнюється внизу і вгорі. Бічне ущільнення розрівнювальної штанги здійснюється за допомогою ущільнювальних планок. Завдяки цьому ущільненню розрівнювальної штанги ззовні, у комбінації з поперечними ребрами утворюється закритий пустотілий короб, 7/0 тому що ущільнювальні листи ущільнюють, щонайменше, область двох поперечних ребер.
Ущільнювальні листи можна розташувати таким чином, щоб вони прилягали до бічних ребер, до поперечних ребер чи до бічних і поперечних ребер розрівнювальної штанги, їх можна також притиснути до бічних ребер розрівнювальної штанги за допомогою притискного засобу, наприклад, пружин. Є також можливим посилення ущільнення прилягаючими до розрівнювальної штанги ущільнювальними планками, наприклад, за допомогою /5 пружин.
Ущільнювальні листи можуть бути розташовані в корпусі таким чином, що вони притискаються до розрівнювальної штанги завдяки наявному усередині розрівнювальної штанги зниженому тиску, що також сприяє підвищенню ефекту ущільнення.
По своїх крайках ущільнювальні листи можуть бути оснащені скругленнями і/чи скосами. Завдяки цьому, го запобігається ударяння розрівнювальної штанги в крайки ущільнювального листа під час процесу розрівнювання. Ущільнювальний лист можна також розділити на кілька сегментів. Завдяки цьому, ущільнювальний лист краще ущільнює можливі нерівності розрівнювальної штанги і зміни поперечного перерізу.
Можна також розташувати кілька ущільнювальних листів і ущільнювальних планок одне за одним усередині корпуса. Завдяки цьому, також підвищується ефект ущільнення. сч
Для кращої стійкості ущільнювальні листи можна оснастити засобами проти зносу. При застосуванні ущільнювальних листів можна відмовитися від корпуса, що за допомогою ущільнювальних листів і бічних ребер і) розрівнювальної штанги утворюється корпус.
Збірник вугілля, що розрівнюється, можна розташувати в будь-якім місці поза областю ущільнювальних листів. ю зо Відповідно до пункту 9 передбачене ущільнення внутрішнього поперечного перерізу розрівнювальної штанги між бічними ребрами. Ці ущільнювальні елементи повинні бути виконані рухомими таким чином, щоб вони могли Ме уступати шлях поперечним ребрам розрівнювальної штанги. Простір між бічними ребрами розрівнювальної М штанги і корпусом ущільнюється за допомогою однієї чи декількох розташованих одна за іншою ущільнювальних планок. --
Найпростішою можливістю є розміщення в корпусі хитних заслінок. Хитні заслінки можна розташувати в ю підвішеному стані в, наприклад, варіанті виконання заслінки, що складається з однієї частини, у корпусі. Вони ущільнюють поперечний переріз між бічними ребрами і розрівнювальною штангою. Коли рухається розрівнювальна штанга, то поперечні ребра розрівнювальної штанги при наближенні і зіткненні притискаються до хитної заслінки. Заслінка зсувається вбік і прилягає з ущільненням до верхньої крайки поперечного ребра « розрівнювальної штанги. Якщо розрівнювальна штанга рухається далі, то хитна заслінка знову відкидається в з с простір між бічними ребрами й ущільнює його, поки не буде досягнуте наступне поперечне ребро.
Іншою можливістю може бути ущільнення внутрішнього поперечного перерізу розрівнювальної штанги за з допомогою гніздових дисків: Над і/чи під розрівнювальною штангою, у корпусі для гніздових дисків розташовуються гніздові диски таким чином, щоб лопаті гніздових дисків входили з перекриттям у простір між бічними ребрами розрівнювальної штанги. Коли рухається розрівнювальна штанга, то поперечні ребра с викликають поворот гніздових дисків.
Нижній корпус для гніздових дисків може бути оснащений пристроєм для виносу вугілля. - Гніздовий диск можна спроектувати таким чином, щоб лопаті гніздового диска, подібно хитним заслінкам, -І ущільнювали весь поперечний переріз між бічними ребрами розрівнювальної штанги. У цьому випадку в нижній частині корпуса навпроти гніздового диска розміщують ущільнювальний лист який ущільнює, щонайменше, і, область між двома поперечними ребрами розрівнювальної штанги і також може складатися з листового днища с корпуса, що оточує розрівнювальну штангу.
Іншою можливістю внутрішнього ущільнення розрівнювальної штанги, є вбудовування рухомих валиків у корпусі для валиків. Валики мають такі розміри, що вони займають і ущільнюють весь поперечний переріз між бічними ребрами розрівнювальної штанги. Валики можуть усередині корпуса для валиків наближатися і віддалятися й у такий спосіб давати дорогу поперечним ребрам розрівнювальної штанги.
Ф) Само собою зрозуміло, у корпусі може розташовуватися ряд ущільнювальних засобів. Можна також ка комбінувати витяжний вентилятор з ущільненням ущільнювальними листами і/або рухомі ущільнювальні елементи комбінувати один з одним. 60 Корпус можна також виконати такого розміру, щоб заслінка розрівнювального засобу, могла чи відкриватися блокуватися усередині корпуса.
Згадані вище, а також пропоновані й описані в прикладах виконання, застосовувані відповідно до винаходу конструктивні деталі у відношенні їхньої величини, форми, вибору матеріалу і технічної концепції не підлягають -ніяким спеціальним винятковим умовам, так що в тій чи іншій області застосування критерії вибору 65 знаходять необмежене застосування.
Подальші ознаки і переваги предмета винаходи пояснюються більш докладно за допомогою креслень, на яких представлені переважні варіанти виконання пристрою для ущільнення дверного прорізу для розрівнювального засобу. На кресленнях зображено: фіг.1 - варіант виконання ущільнювального пристрою з витяжним вентилятором; фіг.2 - другий варіант
Виконання з ущільнювальними листами й ущільнювальними планками; фіг.3 - третій варіант виконання з хитними заслінками; фіг.4 - четвертий варіант виконання з гніздовим диском і ущільнювальним листом, а також фіг.5 - п'ятий варіант виконання при якому кілька ущільнювальних листів скомбіновані з витяжним вентилятором.
На фіг.1 представлений відкритий з обох протилежних кінців корпус 1, у який може входити і виходити з 7/0 Нього відкрита зверху і знизу розрівнювальна штанга 2 з бічними ребрами З і поперечними ребрами 4. Корпус 1 щільно прилягає по периметру дверного прорізу 5 для розрівнювального засобу камери б коксування коксової печі з піднімальною трубою 7. Над корпусом 1 розташований витяжний (всмоктувальний) вентилятор 8 із приєднаним до корпуса 1 всмоктувальним трубопроводом 15. За допомогою не представленого регулюючого чи керуючого пристрою витяжний вентилятор відрегульований таким чином, щоб у корпусі 1 поблизу дверного 7/5 прорізу 5 для розрівнювального засобу камери б коксування коксової печі, в основному, не міг утворитися газовий потік; скоріше, в області, розташованій між внутрішньою частиною камери 6 коксування коксової печі і віддаленим від дверного прорізу 5 для розрізнювального засобу кінцем корпуса 1 чи всмоктувальним трубопроводом 15 утворюється мертва зона 9 для потоку. Наповнюючі гази відсмоктуються Через піднімальну трубу 7, у той час, як повітря навколишнього середовища відсмоктується за допомогою усмоктувального 2о вентилятора 8 і не попадає в камеру коксування коксової печі. Наявний потік реєструється в точці вимірювання 10.
З фіг.2 випливає, що в корпусі 1 над і під відкритої зверху і знизу розрівнювальною штангою 2 розташовані ущільнювальні листи 11 і 12. Ущільнювальні листи 11 і 12, прилягають до верхньої чи нижньої крайки бічних ребер З і поперечних ребер 4 розрівнювальної штанги 2 і виступають з корпуса 1 біля його віддаленого від сч 25 Камери коксування 6 коксової печі кінця. Ущільнювальні листи 11 і 12 виконані більш довгими, ніж відстань між двома поперечними ребрами 4, до діють як розрівнювальні ребра. Завдяки цьому, дверний проріз 5 для і) розрівнювального засобу під час процесу розрівнювання завжди ущільнений у напрямку назовні за допомогою, щонайменше, одного поперечного ребра 4 розрівнювальної штанги 2. Бічні ребра З розрівнювальної штанги 2 також ущільнені за допомогою ущільнювальних планок 13 і 14. ю зо На фіг.3 наочно представлене ущільнення за допомогою хитних заслінок. У корпусі 1 розташовані дві хитні заслінки 20 ї 21, які можуть хитатися навколо осей обертання 22 і 23. Інші елементи позначені тими ж Ме позиціями, як і в попередніх фігурах. Хитні заслінки 20 і 21 ущільнюють внутрішній поперечний переріз між М бічними ребрами З розрівнювальної штанги 2, а також розташовані над ним і під ним ділянки поперечного перерізу корпуса. Бічні ребра З розрівнювальної штанги 2 ущільнені в напрямку назовні за допомогою -- 35 ущільнювальних планок 13, 14 і 24, 25. Коли розрівнювальна штанга 2 рухається в камеру б коксування коксової ю печі, то поперечні ребра 4 зіштовхуються з хитними заслінками 21 і 22. Завдяки руху хитання, що хитні заслінки в кожнім випадку дають дорогу поперечним ребрам 4 і після відхилення назад знову ущільнюють область між бічними ребрами З розрівнювальної штанги 2.
На фіг.4 представлений чотирилопатевий гніздовий диск 40 у корпусі 41 гніздового диска, лопаті 42 « 40 Гніздового диска якого закривають весь поперечний переріз між бічними ребрами З розрівнювальної штанги 2. з с Під розрівнювальною штангою 2 розташований ущільнювальний лист 43, який прилягає з ущільненням до нижніх крайок бічних ребер 3. При засуванні чи висуванні розрівнювальної штанги 2 гніздове колесо 40 повертається з далі на 90", коли поперечне ребро 4 проходить під віссю гніздового диска.
На фіг.5 скомбіновані одна з іншою різні можливості ущільнення. З фіг. 5 виходить, що розрівнювальна 45 штанга 2 ущільнюється за допомогою додаткових, розташованих зверху і знизу ущільнювальних листів 50 і 51. с Крім того, до корпуса 1 через всмоктувальний трубопровід 15 приєднаний всмоктувальний вентилятор 8. Інші позначення мають такі ж значення, як і на попередніх фігурах. Збірник 52 підданого розрівнюванню вугілля - розташований під корпусом 1. -І й
Ф сл з 6, юемеракоюування для кокоової печі. о ю 8| 1 Вемоюувальний вентилятор 81 мертвазонадлятотюю во вв хитна заслінка о

Claims (1)

  1. Формула винаходу (21) 2000010490 (57)
    1. Пристрій для ущільнення дверного прорізу для розрівнювального засобу камери коксування коксової печі під час завантаження коксового вугілля при струшуванні, який містить приєднуваний з ущільненням до дверного прорізу для розрівнювання корпус, Через який проходить розрівнювальна штанга (2), що складається, сч ге щонайменше, з бічних ребер (3) і з'єднуючих їх поперечних ребер (4), на якому передбачені засоби, які ущільнюють область поперечного перерізу відкритих дверей чи перед відкритими дверима для і) розрівнювального засобу, який відрізняється тим, що до корпуса (1) приєднаний регульований чи керований відсмоктувальний вентилятор (8) і передбачене місце (10) вимірювання потоку.
    2. Пристрій за п. 1, який відрізняється тим, що вихід відсмоктувального вентилятора (8) з'єднаний із ю зо сусідньою камерою коксування коксової печі.
    З. Пристрій за одним з пп. 1 чи 2, який відрізняється тим, що в корпусі (1) розташовані ущільнювальні листи Ме (11, 12), які ущільнюють розрівнювальну штангу (2) зверху і знизу, щонайменше, в області двох поперечних М ребер (4), і встановлені ущільнювальні планки (13, 14), які ущільнюють бічні ребра (3) розрівнювальної штанги
    (2). -
    4. Пристрій за п. 3, який відрізняється тим, що ущільнювальні листи (11, 12) і ущільнювальні планки (13, ю 14) оснащені притискними засобами.
    5. Пристрій за п. З, який відрізняється тим, що ущільнювальні листи (11, 12) підтримуються в корпусі (1) таким чином, що вони притиснені до розрівнювальної штанги (2) завдяки зниженому тиску.
    6. Пристрій за п. 3, який відрізняється тим, що ущільнювальні листи (11, 12) мають скруглення і/або скоси. «
    7. Пристрій за п. З, який відрізняється тим, що кілька ущільнювальних листів (11, 12, 50, 51) і -) с ущільнювальних планок (13, 14, 24, 25) розташовані одне за одним у напрямку зміщення розрівнювальної штанги. ;» 8. Пристрій за п. 3, який відрізняється тим, що корпус (1) утворений ущільнювальними листами (11, 12) і бічними ребрами (3) розрівнювальної штанги (2).
    9. Пристрій для ущільнення дверного прорізу для розрівнювального засобу камери коксування коксової печі с під час завантаження коксового вугілля при струшуванні, який містить корпус, що приєднується з ущільненням до дверного прорізу для розрівнювального засобу, через який проходить розрівнювальна штанга (2), що - складається, щонайменше, з бічних ребер (3) і з'єднуючих їх поперечних ребер (4), на якому передбачені -І засоби, які ущільнюють область поперечного перерізу відкритих дверей чи перед відкритими дверцятами для 5о розрівнювального засобу, який відрізняється тим, що в корпусі (1) розташовані рухомі ущільнювальні елементи, ік які ущільнюють внутрішній поперечний переріз розрівнювальної штанги між бічними ребрами (3). сп 10. Пристрій за п. 9, який відрізняється тим, що рухомим ущільнювальним елементом є, щонайменше, одна хитна заслінка (20).
    11. Пристрій за п. 9, який відрізняється тим, що рухомим ущільнювальним елементом є, щонайменше, один 5Б гніздовий диск.
    12. Пристрій за п. 11, який відрізняється тим, що в корпусі (1) додатково розташований, щонайменше, один Ф) ущільнювальний лист (50). ка 13. Пристрій за п. 9, який відрізняється тим, що рухомим ущільнювальним елементом є, щонайменше, один рухомий валик. во 14. Пристрій за одним з пп. 1-13, який відрізняється тим, що на корпусі розташований всмоктувальний вентилятор (8) і/чи ущільнювальні листи (11, 12, 50, 51), і/чи рухомі ущільнювальні елементи.
    15. Спосіб ущільнення дверного прорізу для розрівнювального засобу камери коксування коксової печі під час процесу розрівнювання, у якому корпус камери, через який направляється розрівнювальна штанга, приєднаний з ущільненням до дверного прорізу для розрівнювального засобу, і з корпуса відсмоктують газ, 65 який відрізняється тим, що відсмоктування газу регулюють на основі вимірювання потоку в області дверного прорізу для розрівнювального засобу таким чином, що там не виникає газового потоку.
    Начальник відділу В.Г. Яровчик Виконавець І.В. Ведмеденко Офіційний бюлетень "Промислоава власність". Книга 1 "Винаходи, корисні моделі, топографії інтегральних мікросхем", 2002, М 12, 15.12.2002. Державний департамент інтелектуальної власності Міністерства освіти і науки України. с щі 6) Іо) (о) ча «- ІС в) -
    с . и? 1 - -І с сл іме) 60 б5
UA2000010490A 1997-07-08 1998-06-07 Пристрій для ущільнення дверного прорізу для розрівнювального засобу камери коксування коксової печі (варіанти) і спосіб ущільнення дверного прорізу UA51795C2 (uk)

Applications Claiming Priority (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
DE19729032A DE19729032C1 (de) 1997-07-08 1997-07-08 Vorrichtung zum Abdichten einer Planiertüröffnung einer Koksofenkammer
PCT/EP1998/004157 WO1999002625A1 (de) 1997-07-08 1998-07-06 Vorrichtung und verfahren zum abdichten einer planiertüröffnung einer koksofenkammer

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA51795C2 true UA51795C2 (uk) 2002-12-16

Family

ID=7834936

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UA2000010490A UA51795C2 (uk) 1997-07-08 1998-06-07 Пристрій для ущільнення дверного прорізу для розрівнювального засобу камери коксування коксової печі (варіанти) і спосіб ущільнення дверного прорізу

Country Status (13)

Country Link
US (1) US6918999B1 (uk)
EP (1) EP0998542B1 (uk)
JP (1) JP3961766B2 (uk)
KR (1) KR100476151B1 (uk)
CN (1) CN1133712C (uk)
AT (1) ATE224940T1 (uk)
AU (1) AU743802B2 (uk)
DE (2) DE19729032C1 (uk)
RU (1) RU2194068C2 (uk)
TW (1) TW567224B (uk)
UA (1) UA51795C2 (uk)
WO (1) WO1999002625A1 (uk)
ZA (1) ZA985936B (uk)

Families Citing this family (7)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
KR100504394B1 (ko) * 2000-06-28 2005-07-29 주식회사 포스코 오븐탄화실 레벨러도어의 개폐 및 집진장치
KR100903423B1 (ko) * 2003-06-17 2009-06-18 주식회사 포스코 밀폐 및 카본 제거 기능을 갖춘 레벨러 시스템
CN100412163C (zh) * 2006-03-31 2008-08-20 山西省环境工程设计院(有限公司) 侧装捣固型焦炉机侧大炉门密封装置
CN101328412B (zh) * 2008-07-03 2013-05-08 孙宏原 一种清洁型热回收炼焦炉炉门柔性密封方法
CN104252141B (zh) * 2013-06-26 2018-01-19 上海梅山钢铁股份有限公司 一种控制焦炉平煤杆回退的方法
CN105838393A (zh) * 2016-05-23 2016-08-10 临涣焦化股份有限公司 一种炭化室加煤平煤方法
CN111363561A (zh) * 2020-04-17 2020-07-03 华泰永创(北京)科技股份有限公司 一种机侧炉门和焦炉系统

Family Cites Families (18)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US2268316A (en) * 1938-11-28 1941-12-30 Woodall Duckham 1920 Ltd Leveling bar seal for coke ovens
FR886880A (fr) * 1941-11-12 1943-10-27 Dispositifs de captation des gaz de fours à coke
DE1127868B (de) * 1960-05-24 1962-04-19 Koppers Gmbh Heinrich Vorrichtung zur Vermeidung des Austretens der Fuellgase durch die Planieroeffnung von Koksofentueren
US3647053A (en) * 1969-11-20 1972-03-07 United States Steel Corp Apparatus for and method of collecting smoke from coke ovens during charging
US3857758A (en) * 1972-07-21 1974-12-31 Block A Method and apparatus for emission free operation of by-product coke ovens
DE2246171B2 (de) * 1972-09-20 1975-03-27 Truetzschler & Co, 4070 Rheydt- Odenkirchen Staubfilter
US3821088A (en) 1973-03-21 1974-06-28 Bethlehem Steel Corp Coke oven pusher machine leveler bar seal
DE2364458C3 (de) * 1973-12-24 1980-04-30 Hartung, Kuhn & Co Maschinenfabrik Gmbh, 4000 Duesseldorf Verfahren und Vorrichtung zum Betrieb einer Planiervorrichtung
US3968014A (en) * 1974-03-29 1976-07-06 Interlake, Inc. Collection device for coke oven gases
GB1546572A (en) * 1975-08-08 1979-05-23 British Steel Corp Chemical Lt Methdod of emission control during charging of coke ovens
NL167988C (nl) * 1977-01-24 1982-02-16 Estel Hoogovens Bv Cokesfabriek, voorzien van een in een klimpijp aangebrachte stoominjecteur.
NL170016C (nl) * 1977-05-11 1982-09-16 Estel Hoogovens Bv Cokesfabriek, voorzien van een in een klimpijp aangebrachte stoominjecteur.
US4264263A (en) * 1978-10-10 1981-04-28 Bethlehem Steel Corporation Smoke seal for coke oven pusher machine leveler bar
DE3061632D1 (en) * 1979-10-24 1983-02-17 Krupp Koppers Gmbh Method of operating a coke oven battery
JPS5835637B2 (ja) * 1980-01-28 1983-08-03 三菱化学株式会社 コ−クス炉の黒煙発生防止方法
DE3340067C2 (de) * 1983-11-05 1985-09-19 Didier Engineering Gmbh, 4300 Essen Abdichteinrichtung für die Planieröffnung an einer Horizontalkammer einer Koksofenbatterie
US5114542A (en) * 1990-09-25 1992-05-19 Jewell Coal And Coke Company Nonrecovery coke oven battery and method of operation
WO1995019549A1 (en) * 1994-01-14 1995-07-20 Unit Instruments, Inc. Flow meter

Also Published As

Publication number Publication date
ATE224940T1 (de) 2002-10-15
RU2194068C2 (ru) 2002-12-10
EP0998542B1 (de) 2002-09-25
KR100476151B1 (ko) 2005-03-10
DE19729032C1 (de) 1999-02-11
WO1999002625A1 (de) 1999-01-21
JP3961766B2 (ja) 2007-08-22
AU8856498A (en) 1999-02-08
US6918999B1 (en) 2005-07-19
EP0998542A1 (de) 2000-05-10
KR20010021603A (ko) 2001-03-15
CN1262700A (zh) 2000-08-09
TW567224B (en) 2003-12-21
AU743802B2 (en) 2002-02-07
CN1133712C (zh) 2004-01-07
JP2001510855A (ja) 2001-08-07
ZA985936B (en) 1999-05-04
DE59805721D1 (de) 2002-10-31

Similar Documents

Publication Publication Date Title
AU2005231286B2 (en) Indoor unit of air conditioner
UA51795C2 (uk) Пристрій для ущільнення дверного прорізу для розрівнювального засобу камери коксування коксової печі (варіанти) і спосіб ущільнення дверного прорізу
US20100058928A1 (en) Gate or Damper Structure in Wet Electrostatic Precipitator
RU2006103977A (ru) Рамный блок и устройство ограничения воздушного потока для него
US1428882A (en) Ventilator and the like
CA1091637A (en) Slide gate damper
US1169694A (en) Oven-ventilator.
RU2000102919A (ru) Устройство для уплотнения дверного проема для разравнивающего средства камеры коксования коксовой печи (варианты) и способ уплотнения дверного проема
US1274996A (en) Shield or cover for hot-air flues.
US2996063A (en) Curtain dampers
US2489915A (en) Loewenheim
US2964036A (en) Curtain dampers
CN206939900U (zh) 一种关风器弹性无间隙密封翻板及关风器
JP2003014285A (ja) 給排気グリル
EP2431638B1 (en) Sealing device and method
CN219667015U (zh) 一种混凝土生产用降噪装置
US2519085A (en) Window mounted air-conditioning unit
KR820002139B1 (ko) 이중 게이트 밸브
SU918221A1 (ru) Устройство дл разгрузки сыпучих материалов
US935850A (en) Fly and dust proof show-case.
US506387A (en) bahlsen
RU1775460C (ru) Установка дл тушени кокса
SU708027A1 (ru) Устройство дл перекрыти проема в оболочке
JPH0317163Y2 (uk)
US2030223A (en) Oven door construction