UA30583U - Спосіб виробництва вина ігристого витриманого "артемівське" - Google Patents

Спосіб виробництва вина ігристого витриманого "артемівське" Download PDF

Info

Publication number
UA30583U
UA30583U UAU200801315U UAU200801315U UA30583U UA 30583 U UA30583 U UA 30583U UA U200801315 U UAU200801315 U UA U200801315U UA U200801315 U UAU200801315 U UA U200801315U UA 30583 U UA30583 U UA 30583U
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
wine
bottle
bottles
champagne
differs
Prior art date
Application number
UAU200801315U
Other languages
English (en)
Russian (ru)
Inventor
Олексій Юрійович Гаркуша
Ніна Іванівна Стовбур
Тетяна Петрівна Сташевська
Original Assignee
Закрытое Акционерное Общество «Артемовский Завод Шампанских Вин» Артемовск Вайнери»
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Закрытое Акционерное Общество «Артемовский Завод Шампанских Вин» Артемовск Вайнери» filed Critical Закрытое Акционерное Общество «Артемовский Завод Шампанских Вин» Артемовск Вайнери»
Priority to UAU200801315U priority Critical patent/UA30583U/uk
Publication of UA30583U publication Critical patent/UA30583U/uk

Links

Landscapes

  • Distillation Of Fermentation Liquor, Processing Of Alcohols, Vinegar And Beer (AREA)

Abstract

Спосіб виробництва вина ігристого витриманого включає асамблювання виноматеріалів, купажування, шампанізацію, фільтрацію, введення експедиційного лікеру. При асамблюванні в оброблений виноматеріал вводять розчин рибного клею у виноматеріалі або водну суспензію бетоніту. Після проведення технологічних операцій асамбляж залишають у тій самій ємності для освітлення методом відстоювання. Освітлені виноматеріали декантують крізь фільтр, рідкі осади негайно фільтрують, і фільтрат додають до виноматеріалу, а густі осади знищують. Одержані асамбльовані виноматеріали перекачують у ємність для купажування і при безперервному перемішуванні вводять рибний клей, желатин або бентоніт. Освітлений купаж знімають з осаду крізь фільтр, додаючи фільтрат до основного купажу і направляючи осади на утилізацію. Купаж, підготовлений до шампанізації, обробляють холодом та направляють його через теплообмінник-охолоджувач у резервуари з оболонками охолодження та перемішувальними пристроями, фільтрують при температурі охолодження, далі готують тиражну суміш, в яку вносять суспензію бентоніту або інший клеючий матеріал. Готову тиражну суміш розливають при постійному перемішуванні у пляшки для шампанського. Пляшки закупорюють та укладають у штабелі або контейнери. Після витримки пляшки з "кюве" направляють у відділення трансвазування, де кожну повну пляшку підводять під вентиль, призначений для спорожнення пляшки. У верхню частину пляшки - газову камеру - подають діоксид вуглецю під тиском, що перевищує тиск у пляшці. Проходить повний перелив шампанського вина в приймальний резервуар, а надмірний залишок вуглецю з газової камери пляшки вилучають і повертають в установку регенерації та повернення. Вино направляють через теплообмінний охолоджувач у термоси-резервуари, фільтрують та направляють в апарати, які мають охолодження та пристрої для перемішування, і в яких здійснюють дозування експедиційного лікеру у вино. Готове вино витримують в апаратах дозування для асиміляції лікеру, додатково фільтрують на ізобаричному мембранному фільтрі та направляють на розливання.

Description

Опис винаходу
Корисна модель належить до виноробної промисловості, зокрема, до виробництва ігристих вин. 2 Відомо спосіб виробництва ігристого вина, згідно з яким в шампанські пляшки розливають бродильну суміш купажу шампанських виноматеріалів, лікеру і дріжджової розводки. Після цього пляшку закупорюють експедиційною пробкою із закріпленим на неї конусом з поліетилену і одягають "мюзле". Після завершення вторинного бродіння осад зводять крізь отвір конічної насадки в порожнину пробки |КО Мо2041929 С2, С1201/06, 1995). 70 Найближчим до корисної моделі, що заявляється, є спосіб виробництва шампанських та ігристих вин, згідно з яким з червоних та білих виноматеріалів приготовляють асамбляжі, що витримують протягом від 1 до 12 місяців, з витриманих асамбляжів з білих виноматеріалів відбирають частину і піддають купажуванню, потім піддають асамбляжі та купаж роздільній шампанізації безперервним або періодичним методом. Шампанізований асамбляж з червоного сортового виноматеріалу розділяють на дві частини, одну з яких направляють на 12 фільтрацію та розлив. Шампанізований асамбляж з білих виноматеріалів розділяють на чотири частини, одну частину направляють на фільтрацію та розлив, другу - змішують з другою частиною шампанізованого асамбляжу з червоних сортових виноматеріалів у співвідношеннях, що забезпечують виробництво червоних та рожевих ігристих вин, піддають фільтрації та розливу. Шампанізований купаж також розділяють на три частини, одну з них направляють на фільтрацію та розлив, другу - змішують з третьою частиною шампанізованого асамбляжу з білих виноматеріалів з наступною фільтрацією та розливом. Третю частину витримують на сорбенті, розділяють на дві частини, одну з яких направляють на фільтрацію та розлив, а другу змішують з четвертою частиною шампанізованого асамбляжу з білих виноматеріалів з наступною фільтрацією та розливом. У залежності від марки шампанського, що випускається, та ігристого вина перед фільтрацією в шампанізоване вино вводять експедиційний лікер |КО Мо2219230 С2, С1201/06, 20031. 29 Зазначений спосіб ремюажу та декоржажу, як і попередній аналог, має значні втрати вина та трудовитрати. (3
Крім того, готова продукція має недостатню стабільність.
В основу корисної моделі поставлено задачу шляхом фільтрації збродженого вина з пляшки в пляшку під протитиском інертного газу створити спосіб виробництва вина ігристого витриманого, який би дозволив знизити втрати вина та трудовитрати, підвищив би стабільність готової продукції, яка мала би однорідність, кристальну о прозорість та високий тиск. с
Поставлену задачу вирішують тим, що в способі виробництва вина ігристого витриманого, який включає асамблювання виноматеріалів, купажування, шампанізацію, фільтрацію, введення експедиційного лікеру, згідно юю з корисною моделлю, при асамблюванні не раніше, ніж за 4 години, в оброблений виноматеріал вводять о 0,5-1,096-ний розчин рибного клею у виноматеріалі або 2095-ну водну суспензію бетоніту, після проведення технологічних операцій асамбляж залишають у тій самій ємності для освітлення методом відстоювання терміном со не більше 20 діб, далі освітлені виноматеріали декантують крізь фільтр, рідкі осади негайно фільтрують, і фільтрат додають до виноматеріалу, а густі осади знищують, одержані асамбльовані виноматеріали перекачують у ємність для купажування і при безперервному перемішуванні вводять рибний клей, желатин або « бентоніт, після чого освітлений купаж не пізніше ніж за 15 діб після оклеювання знімають з осаду крізь фільтр, додаючи фільтрат до основного купажу і направляючи осади на утилізацію, потім купаж, підготований до т с шампанізації обробляють холодом при температурі мінус 5 оС ота направляють його Через
Із» теплообмінник-охолоджувач у резервуари з оболонками охолодження та перемішувальними пристроями і витримують 1-5 діб, потім фільтрують при температурі охолодження, далі готують тиражну суміш, в яку вносять 2090-ну суспензію бентоніту або інший клеючий матеріал, готову тиражну суміш розливають при постійному 75 перемішуванні у пляшки для шампанського, пляшки з тиражною сумішшю закупорюють кроненпробками та о укладають у штабелі або контейнери, бродіння здійснюють за температури 10-14 «С протягом до 45 діб, ав витримують не менше 9 місяців, після витримки пляшки з "кюве" направляють у відділення трансвазування, де кожну повну пляшку підводять під вентиль, призначений для спустошення пляшки, кроненпробку проколюють і загостреним кінцем гнучкої трубки, що через отриманий отвір опускається на дно пляшки, у верхню частину со 50 пляшки - газову камеру подають діоксид вуглецю під тиском, що перевищує тиск у пляшці, при цьому проходить повний перелив шампанського вина крізь гнучку трубку в приймальний резервуар, а надмірний залишок вуглецю с» з газової камери пляшки вилучають і повертають в установку регенерації та повернення, після вилучення із пляшки "кюве" пляшки відправляють на машину для автоматичного вилучення кронепробки, далі з машини по трансвазуванню вино направляють через теплообмінний охолоджувач у термос-резервуари, в яких його витримують не менш 24 годин при температурі мінус 32С, після витримки в термос-резервуарах вино фільтрують с на ізобаричному фільтрі та направляють в апарати, які мають охолодження та пристрої для перемішування і в яких здійснюють дозування експедиційного лікеру у вино, готове вино витримують в апаратах дозування не менш б годин для асиміляції лікеру, додатково фільтрують на ізобаричному мембранному фільтрі та до /паправляють на розлив.
У процесі асамбляжу здійснюють обробку виноматеріалів 1096-ним розчином таніну у спирті-ректифікаті.
При вмісті залізу більше 4мгд/м? асамбляж обробляють водним розчином залізистосинеродистого калію для вилучення залишкових важких металів.
До складу купажу додають у визначеній кількості високоякісні виноматеріали, витримані 1-3 роки. 65 Тиражну суміш готують з оброблених купажних виноматеріалів для шампанізації, тиражного лікеру з масовою концентрацією цукрів 500-600г/дм? і розводки чистої культури дріжджів шампанських рас.
У підготовлену тиражну суміш можуть вносити лимонну кислоту.
Тиражний лікер додають з розрахунку вмісту цукру 22-24г/дм у тиражній суміші.
Розводку чистої культури дріжджів шампанських рас додають з розрахунку вмісту в їсм3 суміші млн. дріжджових клітин.
Кроненпробку виготовляють з антикорозійних матеріалів.
Тиражну суміш розливають у пляшки для шампанського, залишаючи 7--1см від верхнього краю вінчика шийки пляшки.
В процесі витримки пляшки з вином можуть збовтувати і перекладати.
Розлив вина ігристого витриманого здійснюють у пляшки з таким розрахунком, щоб рівень вина у пляшці був у межах 8-41 від краю вінчика пляшки, після чого пляшки закупорюють експедиційними корками чи поліетиленовими пробками, які закріплюють металевими засобами.
Заміна ремюажу та декоржажу фільтраційним відділенням осаду значно знижує втрати вина та трудовитрати.
Використання ретельної фільтрації після проведення вторинного бродіння та тривалої витримки у пляшках на дріжджових осадах дає можливість забезпечити підвищену стабільність готової продукції. При цьому відзначається однорідність, кристальна прозорість та високий тиск у готовій продукції.
Технологічні операції та їх послідовність дозволяють підвищити економічний ефект від використання способу, що заявляється.
Для виробництва вина ігристого витриманого "Артемівське" використовують наступні виноматеріали: для білого: - виноматеріали шампанські згідно з (ТУ 10.04.05.411; - виноматеріали необроблені сухі білі згідно з (ГОСТ 28685); для червоного: - виноматеріали необроблені сухі червоні згідно з (ГОСТ 286851; - решта сировини та допоміжні матеріали згідно з вимогами |ТУ У 15.9-00412168-001 та "Перечнем з конструкционньїх, антикоррозионньхх и вспомогательньїх материалов, разрешенньх Минздравом для применения в винодельческой промьішленности Украйинь", РД-О11.
Приймання та обробка виноматеріалів для вин ігристих
Виноматеріали, що надходять на підприємство, підлягають хімічному та мікробіологічному аналізу, а також «о органолептичній оцінці. со
Для одержання великих однорідних партій виноматеріали асамблюють (об'єднують в межах одного сорту винограду, року врожаю, підприємства). Іо)
У процесі асамбляжу здійснюють їх обробку 1095-ним розчином таніну у спирті-ректифікаті. о
При вмісті залізу більше 4мгд/м? асамбляж обробляють водним розчином залізистосинеродистого калію (гексацианоферату) з метою вилучення залишкових важких металів. (зе)
Не раніше ніж за 4 години в оброблений виноматеріал вводять 0,5-1,0956-ний розчин рибного клею у виноматеріалі або 2095-ну водну суспензію бетоніту.
Після проведення технологічних операцій асамбляж залишають у тій самій ємності для освітлення методом « відстоювання терміном не більше 20 діб. Освітлені виноматеріали декантують крізь фільтр. Рідкі осади негайно фільтрують, і фільтрат додають до виноматеріалу. Густі осади знищують. - с Одержані оброблені виноматеріали направляють на купажування або на витримку як резерв. Витримку "» здійснюють в умовах, які не допускають їх окислення і набуття різноманітних вад. " Перед купажуванням визначають фізико-хімічні та органолептичні показники партії асамбляжу. За результатами випробувань складають декілька варіантів купажу і найкращий купаж беруть за основу виробничого купажу. се З метою поліпшення органолептичних показників готового вина ігристого витриманого до складу купажу о рекомендується додавати високоякісні виноматеріали, витримані 1-3 роки, у визначеній кількості.
Виробниче купажування здійснюють у великій ємності, що має пристрій для перемішування. Асамбльовані 1 виноматеріали у встановленому співвідношенні перекачують у ємність і при безперервному перемішуванні о 20 вводять рибний клей, желатин або бентоніт.
Освітлений купаж не пізніше ніж за 15 діб після оклеювання знімають з осаду крізь фільтр. Фільтрат і, додають до основного купажу, а осади направляють на утилізацію.
Купаж, підготований до шампанізації, обробляють холодом при температурі мінус 52С та направляють його через теплообмінник-охолоджувач у резервуари з оболонками охолодження та перемішувальними пристроями і 29 витримують 1-5 діб. Потім фільтрують при температурі охолодження. Обробку здійснюють в умовах, які с виключають доступ повітря до вина.
Приготування та розлив тиражної суміші
Тиражну суміш готують з оброблених купажних виноматеріалів для шампанізації, тиражного лікеру з масовою концентрацією цукрів 500-600г/дм? (у перерахунку на інвертний) і розводки чистої культури дріжджів бо шампанських рас. У підготовлену суміш вносять 2095-ну суспензію бентоніту або інший клеючий матеріал та при необхідності лимонну кислоту.
Тиражний лікер додають з розрахунку вмісту цукру 22-24г/дм? у тиражній суміші.
Розводку чистої культури дріжджів шампанських рас додають з розрахунку вмісту в їсм3 суміші млн. 65 дріжджових клітин. Суспензію бентоніту додають згідно з даними пробного оклеювання.
Готову тиражну суміш розливають при постійному перемішуванні у пляшки для шампанського, залишаючи
7-1см від верхнього краю вінчика шийки пляшки.
Пляшки з тиражною сумішшю закупорюють кроненпробками, виготовленими з антикорозійних матеріалів.
Закупорені пляшки з тиражною сумішшю після перевірки якості закупорювання укладають у штабелі або
Контейнери. Бродіння здійснюють за температури 10-142С; протягом до 45 діб. Зброджене вино називається "кюве".
При необхідності в процесі витримки пляшки з вином збовтують і перекладають. Термін витримки становить не менше 9 місяців.
Трансвазування та розлив вин ігристих витриманих
Після витримки пляшки з "кюве" направляють у відділення трансвазування.
Кожну повну пляшку підводять під вентиль, призначений для спустошення пляшки. Кроненпробку проколюють загостреним кінцем гнучкої трубки, що через отриманий отвір опускається на дно пляшки. У верхню частину пляшки (газову камеру) подають діоксид вуглецю під тиском, що перевищує тиск у пляшці, при цьому проходить повний перелив шампанського вина крізь гнучку трубку в приймальний резервуар. Надмірний залишок 75 вуглецю з газової камери пляшки вилучають і повертають в установку регенерації та повернення.
Машина по трансвазуванню повністю ізолює "кюве" у резервуарі від стороннього діоксиду вуглецю. Завдяки повній герметичності системи по трансвазуванню втрата діоксиду вуглецю та попаданню до системи кисню неможливі.
Після вилучення із пляшки "кюве" пляшки відправляють на машину для автоматичного вилучення кронепробки.
З машини по трансвазуванню вино направляють через теплообмінний охолоджувач у термос-резервуари, в яких воно витримується не менш 24 годин при температурі мінус 320. В процесі витримки випадає основна маса дріжджів та осаду.
Після витримки в термос-резервуарах вино фільтрують на ізобаричному фільтрі та направляють в апарати, що мають охолодження та пристрої для перемішування. У цих апаратах здійснюють дозування експедиційного лікеру у вино ігристе. не)
Готове вино витримують в апаратах дозування не менш 6 годин для асиміляції лікеру, потім направляють на розлив.
Перед розливом вино ігристе додатково фільтрують на ізобаричному мембранному фільтрі. Го
Розлив здійснюють у пляшки з таким розрахунком, щоб рівень вина ігристого у пляшці був у межах 8-1 2 від краю вінчика пляшки. Потім пляшки закупорюють спеціальними експедиційними корками чи поліетиленовими со пробками, які закріплюють металевими засобами (мюзле). ІС о)
Після закупорювання пляшок продукцію направляють на бракераж. Готову продукцію направляють на зовнішнє оформлення пляшок, пакування і реалізацію. о
Гарантійний термін зберігання становить не менше 6 місяців від дати оформлення продукції. с
Органолептичні показники вина ігристого витриманого "Артемівського, одержаного способом, що заявляється, наведені в таблиці 1. « и, З с и 2 Колір Від світло солом'яного до золотистого шви ше: для червоного щі з о
У разі закупорювання корком дозволяються одиничні включення коркової крихти. о 50 Фізико-хімічні показники вина ігристого витриманого Артемівського" наведені в таблиці 2. со й ника 2 Масова концентеція цуфів у перерахунку на нверсний пдмУ 0 с во 4 Масова концентрація легких кислот у перерахунку на оцтову кислоту, пдм3, небльше 65 - червоні 1,2
Масова онцентрація сірчистої кислоти, мпдмо небльше 5 (08 Масова онцентрація заліза, мідмб, небльше 11111110
Масова концентрація приведеного екстрактутідмЯ немеше 1

Claims (1)

  1. Формула винаходу 15 1. Спосіб виробництва вина ігристого витриманого, що включає асамблювання виноматеріалів, купажування, шампанізацію, фільтрацію, введення експедиційного лікеру, який відрізняється тим, що при асамблюванні не раніше, ніж за 4 години, в оброблений виноматеріал вводять 0,5-1,0 95 розчин рибного клею у виноматеріалі або 20 906 водну суспензію бетоніту, після проведення технологічних операцій асамбляж залишають у тій самій ємності для освітлення методом відстоювання терміном не більше 20 діб, далі освітлені виноматеріали 20 декантують крізь фільтр, рідкі осади негайно фільтрують і фільтрат додають до виноматеріалу, а густі осади знищують, одержані асамбльовані виноматеріали перекачують у ємність для купажування і при безперервному перемішуванні вводять рибний клей, желатин або бентоніт, після чого освітлений купаж не пізніше, ніж за 15 діб після оклеювання знімають з осаду крізь фільтр, додаючи фільтрат до основного купажу і направляючи осади на утилізацію, потім купаж, підготовлений до шампанізації, обробляють холодом при температурі мінус 5 С та 25 направляють його Через теплообмінник-охолоджувач у резервуари з оболонками охолодження та З перемішувальними пристроями і витримують 1-5 діб, потім фільтрують при температурі охолодження, далі готують тиражну суміш, в яку вносять 2095 суспензію бентоніту або інший клеючий матеріал, готову тиражну суміш розливають при постійному перемішуванні у пляшки для шампанського, пляшки з тиражною сумішшю закупорюють кронен-пробками та укладають у штабелі або контейнери, бродіння здійснюють за температури «9 30 10-14 «С протягом до 45 діб, витримують не менше 9 місяців, після витримки пляшки з "кюве" направляють у со відділення трансвазування, де кожну повну пляшку підводять під вентиль, призначений для спорожнення пляшки, кронен-пробку проколюють загостреним кінцем гнучкої трубки, що через отриманий отвір опускається на МУ дно пляшки, у верхню частину пляшки - газову камеру - подають діоксид вуглецю під тиском, що перевищує тиск о у пляшці, при цьому проходить повний перелив шампанського вина крізь гнучку трубку в приймальний 35 резервуар, а надмірний залишок вуглецю з газової камери пляшки вилучають і повертають в установку «о регенерації та повернення, після вилучення із пляшки "кюве" пляшки відправляють на машину для автоматичного вилучення кронен-пробки, далі з машини по трансвазуванню вино направляють через теплообмінний охолоджувач у термоси-резервуари, в яких його витримують не менше 24 годин при температурі « мінус З «С, після витримки в термосах-резервуарах вино фільтрують на ізобаричному фільтрі та направляють в 40 апарати, які мають охолодження та пристрої для перемішування і в яких здійснюють дозування експедиційного - с лікеру у вино, готове вино витримують в апаратах дозування не менше 6 годин для асиміляції лікеру, додатково "» фільтрують на ізобаричному мембранному фільтрі та направляють на розливання.
    " 2. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що у процесі асамбляжу здійснюють обробку виноматеріалів 1090 розчином таніну у спирті-ректифікаті. 45 3. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що при вмісті заліза більше 4 мгд/м? асамбляж обробляють водним і розчином залізистосинеродистого калію для вилучення залишкових важких металів.
    о 4. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що до складу купажу додають у визначеній кількості високоякісні виноматеріали, витримані 1-3 роки.
    о 5. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що тиражну суміш готують з оброблених купажних виноматеріалів со 50 для шампанізації, тиражного лікеру з масовою концентрацією цукрів 500-600 г/дм З ії розводки чистої культури дріжджів шампанських рас. сю 6. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що у підготовлену тиражну суміш вносять лимонну кислоту.
    7. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що тиражний лікер додають з розрахунку вмісту цукру 22-24 г/дм? у тиражній суміші.
    8. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що розводку чистої культури дріжджів шампанських рас додають з с розрахунку вмісту в 1 сму суміші 1 млн. дріжджових клітин.
    9. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що кронен-пробки виготовляють з антикорозійних матеріалів.
    10. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що тиражну суміш розливають у пляшки для шампанського, бр Залишаючи 7-1 см від верхнього краю вінчика шийки пляшки.
    11. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що в процесі витримки пляшки з вином збовтують і перекладають.
    12. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що розливання вина ігристого витриманого здійснюють у пляшки з таким розрахунком, щоб рівень вина у пляшці був у межах 8--1 см від краю вінчика пляшки, після чого пляшки закупорюють експедиційними корками чи поліетиленовими пробками, які закріплюють металевими засобами. б5 Офіційний бюлетень "Промислова власність". Книга 1 "Винаходи, корисні моделі, топографії інтегральних мікросхем", 2008, М 4, 25.10.2008. Державний департамент інтелектуальної власності Міністерства освіти і науки України.
    - со
    (ге) ів) о со - с з з о 1 со Се с 60 б5
UAU200801315U 2008-02-04 2008-02-04 Спосіб виробництва вина ігристого витриманого "артемівське" UA30583U (uk)

Priority Applications (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU200801315U UA30583U (uk) 2008-02-04 2008-02-04 Спосіб виробництва вина ігристого витриманого "артемівське"

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU200801315U UA30583U (uk) 2008-02-04 2008-02-04 Спосіб виробництва вина ігристого витриманого "артемівське"

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA30583U true UA30583U (uk) 2008-02-25

Family

ID=39818169

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAU200801315U UA30583U (uk) 2008-02-04 2008-02-04 Спосіб виробництва вина ігристого витриманого "артемівське"

Country Status (1)

Country Link
UA (1) UA30583U (uk)

Cited By (1)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
RU2584848C1 (ru) * 2015-03-10 2016-05-20 Олег Иванович Квасенков Способ производства консервов "язык с капустой и красным основным соусом"

Cited By (1)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
RU2584848C1 (ru) * 2015-03-10 2016-05-20 Олег Иванович Квасенков Способ производства консервов "язык с капустой и красным основным соусом"

Similar Documents

Publication Publication Date Title
GB2123850A (en) A fermentation apparatus
CN103923783B (zh) 一种葡萄酒生产中全程溶解氧控制工艺
UA30583U (uk) Спосіб виробництва вина ігристого витриманого "артемівське"
CA2972869C (en) Effervescent beverage and method pertaining to same
RU2343191C1 (ru) Способ производства игристого вина
CA1304707C (en) Process for the production of sparkling wine
RU2482168C1 (ru) Способ производства игристого вина
UA123186U (uk) Спосіб виробництва вина ігристого напівсолодкого білого "таїрово боско"
SU1668385A1 (ru) Способ созревани виноматериала при производстве красных столовых вин
RU2008105874A (ru) Способ производства вина игристого выдержанного "артемовское"
RU2761878C2 (ru) Способ производства игристого вина
RU149182U1 (ru) Способ производства шампанского украины классического экстрабрют, брют кюве "новый свет"
SU160142A1 (uk)
RU2252951C1 (ru) Способ производства столового вина
SU1027199A1 (ru) Способ производства мускатного игристого вина
RU2264446C1 (ru) Резервуарный способ производства выдержанного шампанского
UA93685C2 (uk) Спосіб виробництва вина ігристого витриманого "артемівське"
UA155241U (uk) Спосіб виробництва медового слабоалкогольного напою
SU1032014A1 (ru) Способ приготовлени конь чных и кальвадосных виноматериалов
RU19535U1 (ru) Технологическая линия по производству вина виноградного натурального сухого выдержанного "мысхако красное"
SU1325065A1 (ru) Способ производства красного игристого вина
SU110632A1 (ru) Способ шампанизации и выдержки в производстве шампанского
UA68098A (en) A method for the production of "bartolomeo", table semidry and semisweet wine
RU74920U1 (ru) Линия производства специального вина типа портвейн
UA103099U (uk) Спосіб виробництва шампанського україни напівсолодкого "салюте просекко" періодичним способом