UA122257C2 - Система, спосіб і пристрій для оптимізації ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії - Google Patents

Система, спосіб і пристрій для оптимізації ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії Download PDF

Info

Publication number
UA122257C2
UA122257C2 UAA201807245A UAA201807245A UA122257C2 UA 122257 C2 UA122257 C2 UA 122257C2 UA A201807245 A UAA201807245 A UA A201807245A UA A201807245 A UAA201807245 A UA A201807245A UA 122257 C2 UA122257 C2 UA 122257C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
gases
channels
efficiency
inlet
optimizing
Prior art date
Application number
UAA201807245A
Other languages
English (en)
Inventor
Марсело Фернанду Піментел
Марсело Фернанду Пиментел
Original Assignee
Зе Блюдот Аллаєнс Б.В.
Зе Блюдот Аллаенс Б.В.
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Зе Блюдот Аллаєнс Б.В., Зе Блюдот Аллаенс Б.В. filed Critical Зе Блюдот Аллаєнс Б.В.
Publication of UA122257C2 publication Critical patent/UA122257C2/uk

Links

Classifications

    • FMECHANICAL ENGINEERING; LIGHTING; HEATING; WEAPONS; BLASTING
    • F02COMBUSTION ENGINES; HOT-GAS OR COMBUSTION-PRODUCT ENGINE PLANTS
    • F02BINTERNAL-COMBUSTION PISTON ENGINES; COMBUSTION ENGINES IN GENERAL
    • F02B43/00Engines characterised by operating on gaseous fuels; Plants including such engines
    • F02B43/02Engines characterised by means for increasing operating efficiency
    • F02B43/04Engines characterised by means for increasing operating efficiency for improving efficiency of combustion
    • FMECHANICAL ENGINEERING; LIGHTING; HEATING; WEAPONS; BLASTING
    • F02COMBUSTION ENGINES; HOT-GAS OR COMBUSTION-PRODUCT ENGINE PLANTS
    • F02BINTERNAL-COMBUSTION PISTON ENGINES; COMBUSTION ENGINES IN GENERAL
    • F02B43/00Engines characterised by operating on gaseous fuels; Plants including such engines
    • F02B43/10Engines or plants characterised by use of other specific gases, e.g. acetylene, oxyhydrogen
    • F02B43/12Methods of operating
    • FMECHANICAL ENGINEERING; LIGHTING; HEATING; WEAPONS; BLASTING
    • F02COMBUSTION ENGINES; HOT-GAS OR COMBUSTION-PRODUCT ENGINE PLANTS
    • F02MSUPPLYING COMBUSTION ENGINES IN GENERAL WITH COMBUSTIBLE MIXTURES OR CONSTITUENTS THEREOF
    • F02M27/00Apparatus for treating combustion-air, fuel, or fuel-air mixture, by catalysts, electric means, magnetism, rays, sound waves, or the like
    • F02M27/04Apparatus for treating combustion-air, fuel, or fuel-air mixture, by catalysts, electric means, magnetism, rays, sound waves, or the like by electric means, ionisation, polarisation or magnetism
    • F02M27/045Apparatus for treating combustion-air, fuel, or fuel-air mixture, by catalysts, electric means, magnetism, rays, sound waves, or the like by electric means, ionisation, polarisation or magnetism by permanent magnets
    • FMECHANICAL ENGINEERING; LIGHTING; HEATING; WEAPONS; BLASTING
    • F23COMBUSTION APPARATUS; COMBUSTION PROCESSES
    • F23CMETHODS OR APPARATUS FOR COMBUSTION USING FLUID FUEL OR SOLID FUEL SUSPENDED IN  A CARRIER GAS OR AIR 
    • F23C99/00Subject-matter not provided for in other groups of this subclass
    • F23C99/001Applying electric means or magnetism to combustion
    • FMECHANICAL ENGINEERING; LIGHTING; HEATING; WEAPONS; BLASTING
    • F23COMBUSTION APPARATUS; COMBUSTION PROCESSES
    • F23KFEEDING FUEL TO COMBUSTION APPARATUS
    • F23K2400/00Pretreatment and supply of gaseous fuel
    • F23K2400/10Pretreatment

Landscapes

  • Engineering & Computer Science (AREA)
  • Chemical & Material Sciences (AREA)
  • Combustion & Propulsion (AREA)
  • Mechanical Engineering (AREA)
  • General Engineering & Computer Science (AREA)
  • Chemical Kinetics & Catalysis (AREA)
  • Physical Or Chemical Processes And Apparatus (AREA)
  • Feeding And Controlling Fuel (AREA)
  • Electrolytic Production Of Non-Metals, Compounds, Apparatuses Therefor (AREA)
  • Fuel Cell (AREA)

Abstract

Представлений винахід стосується системи, способу і пристрою (1) для оптимізації ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії, який містить магнітне ядро (30) і впускні та випускні канали (41а, 42а), які сконфігуровані для приймання газів (201), які поперемінно формують потоки між впускними каналами (41а) і випускними каналами (42а) та навпаки, при цьому магнітне ядро (30) сконфігуроване для одержання і введення газів (201) у впускних і випускних каналах (41а, 42а) у взаємодію з магнітними полями (35), при цьому зміна потоків між впускними і випускними каналами (41а, 42а) та введення у взаємодію з магнітними полями (35) стимулюють прискорення атомів водню і іонів кисню та аргону, стимулюють зменшення радіусів орбіт електронів водню навколо їх ядер і провокують виділення потенційної енергії електронів і відповідне збільшення кінетичної енергії ядер молекул газу (201) для оптимізації (збільшення теплотворної здатності) газів (201, 202).

Description

Представлений винахід належить до області зелених технологій, точніше до альтернативної "чистої" і "зеленої" енергії. Точніше, представлений винахід використовує паливні елементи, які виробляють незабруднюючі гази, які можуть використовуватися у транспортних засобах, які працюють на водні, або у існуючих на сьогоднішній день автомобілях, заміняючи застосування викопних палив оптимізованою сумішшю кисню та водню (ННО).
Представлений винахід відноситься до системи, способу та пристрою для оптимізації ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії з газів, які містять у своєму складі водень, зокрема суміші кисню та водню (ННО).
Представлений винахід був розроблений для стимулювання одержання значного виграшу в ефективності у спалювання газоподібного водню і для застосування його разом з різними пристроями, які перетворюють теплову енергію на інші види енергії, такими як двигуни внутрішнього згорання, генератори і турбіни. Представлений винахід може також використовуватися разом з пристроями, які використовують теплову енергію для нагрівання або одержання пари, такими як печі або бойлери.
Важливо відзначити, що застосування газоподібного водню як джерела енергії має потенціал для відповіді на терміновий пошук альтернативного джерела чистої, дешевої енергії у великій кількості. Беручи до уваги той факт, що процес горіння водню надає тільки водяну пару, можна помітити, що це є життєздатним альтернативним джерелом для використання замість спалювання вуглеводнів. Спалювання водню повністю усуває викиди забруднюючих газів, так званих парникових газів, і це є фундаментальною задачею запропонованого винаходу.
Опис Рівня Техніки
Стабілізація атмосферної концентрації парникових газів для уникнення катастрофічного впливу на кліматичну систему є великим викликом ХХІ сторіччя. Викиди СО», які є наслідком спалювання викопних палив, складають приблизно 78 95 загальних сьогоднішніх антропогенних викидів парникових газів (звіт Міжурядової Групи Експертів з питань Зміни Клімату (ІРСС)). За відсутності стратегій пом'якшення та радикального переходу до чистих видів енергії, зростання викидів повинно зберігатися, призводячи до підвищення температури на 3,7 "С - 4,8 "С до кінця сторіччя. Необхідно розуміти суттєве попередження вчених про ймовірність і масштаб впливів навколишнього середовища і соціальну, економічну та геодемографічну природу цього
Зо сценарію.
У 2014 році внесок відновних джерел енергії складав тільки З 95 від загальної кількості енергії, спожитої у світі, не дивлячись на значні інвестиції, зроблені у цей сектор за останні два десятиріччя. Викопні палива є домінантними і задовольняють більше ніж 85 95 глобальної потреби в енергії (Статистичний Огляд Світової Енергії компанії Бритіш Петролеум за 2015 рію).
На основі оцінок Міжнародного Енергетичного Товариства США глобальна потреба в енергії до 2040 року зросте більше ніж на 50 95 внаслідок росту населення разом із збільшенням глобальної купівельної спроможності і міжнародних зусиль для боротьби з бідністю. Згідно з даними ООН більше ніж 1,3 мільярда людей все ще не мають доступу до електроенергії і більше ніж 1 мільярд має доступ тільки до ненадійних мереж. Демократизація енергії та універсальний доступ до електроенергії є важливими для нових циклів економічного розвитку.
На даний момент найбільші джерела енергії є також найбільшими джерелами СО». Точний вплив цих викидів на світовий клімат все ще точно не визначений, але науковий консенсус стверджує, що найбідніші верстви населення будуть найбільш чутливими до екстремальних впливів глобального потепління, не дивлячись на малий внесок у цю проблему.
У 2015 році СОР 21, також відома як Паризька Конференція з питань Клімату, досягла безпрецедентної світової угоди, яка містить зобов'язання знизити викиди у 187 країнах.
Результатом цієї угоди є критична точка повороту, яка буде повторно визначати кліматичні впливи протягом наступних десятирічь з реальним збереженням глобального потепління до рівня менше ніж 2 "С.
Енергія, необхідна для наступних десятирічь, повинна бути не тільки дешевою, але й кліматичні виклики цього сторіччя вимагають швидкого переходу до чистих технологій. Одним з найбільших потенційних застосувань представленого винаходу є сектор генерування електроенергії як на термоелектричних електростанціях - найбільшому джерелі електроенергії у світі - так і в автономних системах відновної енергії, призначених для спільнот, які не мають доступу до енергопостачальних мереж.
Транспортний сектор, на даний момент, є найбільш залежним від викопних палив. Цей ринок швидко змінюється внаслідок урядових ініціатив для покращення ефективності палива і також в результаті вимоги споживачів щодо більш життєздатних альтернативних транспортних засобів. Автомобілі, які використовують бензин або дизель, складають приблизно 98 95 бо світового парку. За останні роки було зроблено великий акцент на технологічні вдосконалення,
такі як електромобілі, і автомобілі, які використовують паливні елементи. Не дивлячись на це, їх присутність у світовому парку все ще не виражена. Нарешті, навіть електричні транспортні засоби, які зберігають електроенергію в акумуляторах, продовжують бути потенційними забруднювачами і безпека, яка стосується боротьби за зниження викидів парникових газів, залежить від того як одержується електроенергія, яка зберігається в них.
Слід відзначити, що патентні документи, які посилаються на пристрої, які мають за мету збільшити ефективність спалювання палива (головним чином рідин), базуються на взаємодії з магнітними полями, яких існують тисячі. Однак, найбільшим доказом низької ефективності існуючих рішень є той факт, що жодне з них до теперішнього часу не мало успіху у публічному признанні. Доказом цього твердження є той факт, що навіть сьогодні через багато років після їх появи транспортний засіб не залишає завод з цими рішеннями, не дивлячись на величезне зобов'язання автомобільної промисловості виготовляти більш економні та менш забруднюючі транспортні засоби, і навіть задовольняти чітко зростаючу законодавчу діяльність стосовно викидів забруднюючих газів.
Приклад цього рішення описаний в патенті США Мо 05 8444853, який посилається на пристрій для магнітної обробки текучої субстанції з метою покращення спалювання палива.
Однак, можна помітити, що цей документ не описує або не пропонує спалювання водню, як запропоновано в представленому винаході.
Інші рішення описуються у патентах США Мо 05 5637226 та 05 5943998, які посилаються на магнітну обробку текучих субстанцій для покращення спалювання палива. Подібним чином, можна помітити, що ці документи не описують або не пропонують спалювання водню, як запропоновано у представленому винаході.
Подібним чином, патенти 05 6851413, 05 2014/0144826, 005 2008/0290038, 005 5943998, 05 5161512, 005 4372852, 05 4568901 та 05 4995425 посилаються на магнітну обробку палива з метою покращення спалювання палива. Однак, можна помітити, що ці рішення не описують або не пропонують спалювання водню, як запропоновано у представленому винаході.
Хоча пристрої, описані у вищезгаданих документах, мають потенційно великомасштабне застосування, ці пристрої мають за мету тільки зниження споживання традиційних викопних палив на невеликі рівні завдяки більшій ефективності їх окиснення-відновлення (горіння) у
Зо двигунах внутрішнього згорання. Процитовані інтервали покращення ефективності (зазвичай, менше ніж 10 95) на практиці рідко підтверджуються, оскільки залишаються підтвердженими уявною відсутністю цих пристроїв у великомасштабних комерційних застосуваннях або ними оснащують нові транспортні засоби, або вони присутні на ринку запасних частин (ринки запчастин).
Документ 05 6024935 посилається на одержання теплової енергії на основі водню і має набір правил, які аналогічні правилам, які формують основу для представленого винаходу.
Однак, це залучає складний процес, що стосується роботи з високими температурами і складною механічною установкою, застосовуючи спеціальні хімічні сполуки як каталізатори, і з великими грошовими затратами порівняно з представленим винаходом, приводячи до високого ступеня тяжкості його втілення і відтворення. Ці заяви підтверджуються тим фактом, що до теперішнього часу майже 20 років після його публікації, він все ще не отримав успіх у входженні в комерційний ринок.
Тому, існує чітка потреба у винаході, який має за мету не тільки незначне потенційне зниження застосування викопних палив, але й також суттєве зниження (понад 30 95) або навіть повну заміну викопного палива (увесь ланцюг вуглеводнів) чистими паливами, такими як водень, горіння яких виробляє тільки водяну пару.
На основі вищезгаданої інформації можна помітити, що представлений винахід відрізняється від міріади інших патентних документів, які використовують магнітні поля для підвищення ефективності спалювання палива (головним чином рідин). Точніше, представлений винахід пов'язаний з газами на противагу тому, що має місце у рівні техніки, і ці гази у своєму складі містять водень.
Важливо відмітити, що представлений винахід стимулює безперервне і повторне піддавання молекул цих газів дії магнітних полів із змінною магнітною індукцією, орієнтацією, напрямом і полярністю, об'єднуючи цю взаємодію з процесами прискорення руху, об'ємного розширення і зростання температури, і повторюючи ці цикли обробки достатню кількість раз для того, щоб розмір виграшів в енергетичній ефективності максимізувався і одержаний виграш підтримувався стабільним протягом достатнього часу до тих пір, доки може використовуватися горючий газ в наступному процесі окиснення-відновлення.
Для подолання проблем рівня техніки, на основі знань про атомні моделі та квантової бо термодинаміки, як висвітлено нижче, був розроблений пристрій, який є об'єктом представленого винаходу:
У 1913 році датський фізик Нільс Бор розробив теорію для пояснення атомної моделі, попередньо запропонованої Резерфордом. Ця нова модель розглядає квантову теорію Макса
Планка для пояснення стабільності матерії і викид спектру у визначених радіусах в кожному елементі. Модель Бора описує атом як ядро з позитивним зарядом, оточене електронами, які рухаються по круговій траєкторії навколо його, з притяганням, спричинюваним електростатичними силами.
Ця модель, хоча й з недоліками для важких атомів, досконало пояснювала явище, таке як спектр емісії і поглинання водню. Водень є унікальним атомом у всесвіті і він є найпростішим атомом, який існує: його ядро має тільки один протон і тільки один електрон, який рухається по орбіті навколо цього ядра. Для пояснення очевидної стабільності атома водню і також появи низки спектральних ліній цього елемента, Бор запропонував деякі "постулати". 1) Електрон рухається навколо ядра по круговій орбіті як супутник рухається навколо планети, зберігаючи цю орбіту за рахунок електричної сили притягання між зарядами з протилежними знаками. 2) Кругова орбіта електрона не може мати жодного радіусу. Для радіусів орбіт дозволяються тільки певні значення. 3) На кожній дозволеній орбіті електрон має сталу і чітко визначену енергію, яка визначається формулою: Е-Е1/п2, де ЕТ є енергією орбіти з мінімальним радіусом. Бор надав формулу для ЕТ: стосовно від'ємного знаку у цій формулі, можна помітити, що чим менше "п", тим ближче до ядра розташована орбіта (меншра радіус) і від'ємна енергія електрона є більшою. Фізики використовують від'ємні значення енергії для вказання того, що щось зв'язується, "обмежується" деякою ділянкою простору. 4) Коли електрон перебуває на одній із своїх дозволених орбіт, він не випромінює або не приймає жодної енергії. 5) Коли електрон змінює орбіту, атом випромінює або поглинає "квантум" енергії. Різні вчені досліджували ці переходи на різних рівнях.
Квантова теорія поля (ОЕТ) є набором ідей і математичних методів, використовуваних для опису квантових фізичних систем, які мають нескінченну кількість ступенів свободи. Теорія
Зо надає теоретичну структуру, використовувану в кількох областях фізики, таких як фізика елементарних частинок, космологія та фізика конденсованого середовища.
Архетипом квантової теорії поля є квантова електродинаміка (традиційно позначувана як
ОБО "Квантова Електродинаміка"), яка по суті описує взаємодію електрично заряджених частинок завдяки випромінюванню і поглинанню фотонів.
В межах цієї парадигми, на додаток до електромагнітної взаємодії, як слабка взаємодія так і сильна взаємодія описуються квантовими теоріями поля, які, при об'єднанні, формують те, що відоме як Стандартна Модель. Це стосується як частинок, які утворюють матерію (кварки і лептони), так і переносників взаємодії, таких як збудження фундаментальних полів, таких як магнітні поля, використовувані магнітними ядрами представленого винаходу.
Загальна енергія, присутня в атомі (водню), задається рівнянням Ет-ЕрРАЕк, де: Ет -
Загальна Енергія, ЕР - Потенційна Енергія і Ек - Кінетична Енергія. Потенційна енергія Ер є функцією від радіусу орбіти електрона навколо ядра (з єдиним протоном у випадку водню), а кінетична енергія Ек є функцією результуючого вектору швидкості переміщення ядра атома.
Хоча все ще відсутнє загальне прийняття науковою спільнотою, існує великий спектр даних від наукових досліджень, які чітко і узгоджено стверджують, що водень може існувати в енергетичних станах, нижчих за ті, які попередньо уявлялись можливими, або на своєму основному рівні, тобто, зі своїм електроном на орбіті з головним квантовим числом п-1 (Здатне до комерціалізації джерело живлення, яке використовує гетерогенні гідринові каталізатори,
Іптетаїййопаї! Уошгпаї! ої Нудгодеп Епегду, моїште 35, радез 395-419, 2010, В.Г. Мійв,, К. АКНІаг, с. 7пао, 2. Спапо, у. Не, Х. Ни, а. Спи, пир//ах.аоїі.огд/10.10167/.ї|нудепе.2009.10.038).
Водень на рівні, нижчому за основний енергетичний рівень (тобто, з орбітою з атомним числом «1), також названий, атомним воднем у фракційному стані Рідберга, представляється формулою НЯ) де п-т, 3, 5, в» (РО 197) заміняє відомий параметр п- "ціле число" у рівнянні Рідберга для збуджених станів водню. Водень на рівні, нижчому за основний рівень, переносить меншу потенційну енергію ніж водень у природному стані і його електрон, при переході з орбіти з більшою енергією на орбіту з меншою енергією, виділяє один або більшу кількість квантів енергії, таким чином, прискорюючи швидкість руху ядра атома завдяки принципу перетворення енергії (Перший Закон Термодинаміки).
Р.Л. Міллз стверджує, що процес переходу з енергетичного рівня на рівень, нижчий за бо основний рівень, відбувається в присутності каталітичних агентів, які спочатку приймають квант енергії, виділений під час зменшення радіуса орбіти електрона, і потім передають цей квант енергії до інших тіл, у цьому випадку, до власного ядра атома водню. Згідно з Міллзом у сприятливому середовищі для кожного зіткнення між іоном каталізатора і атомом водню, електрон зменшує радіус своєї орбіти, еквівалентно зменшенню одного рівня атомного числа, він мігрує з орбіти з радіусом, який відповідає його існуючому атомному числу, до орбіти з радіусом, який відповідає атомному числу, безпосередньо нижчому і найближчому. Міллз також підкреслює, що серед кількох елементів, які служать каталізаторами, при ударянні з атомом водню іонізований кисень (0) має особливу і унікальну поведінку, яка встановлює, що цей іон має здатність спричиняти зниження двох квантових рівнів в радіусі орбіти електрона водню замість єдиного квантового рівня. Тобто, іон кисню здатен змушувати, наприклад, електрон з орбітою з радіусом лез негайно переходити на орбіту з радіусом п? замість проміжного і сусіднього рівня п-2 з виділенням більшої кількості енергії в цьому процесі (еквівалентно зниженню двох квантових рівнів на орбіті електрона).
Також згідно з Р.Л. Міллзом різні каталізатори мають різну здатність для спричинення одного або більшої кількості рівнів зниження у квантових числах електронних орбіт, як у прикладах, представлених в нижченаведеній таблиці (тільки декілька, існує декілька інших), де стовпчик пт представляє кількість рівнів зниження на орбіті електрона, яке спричиняє каталізатор при кожному зіткненні:
Представлений винахід використовує вищеописані дані шляхом пропускання суміші електролітичного водню і електролітичного кисню (суміш кисню і водню - ННО) і іонізованого повітря крізь магнітні та електромагнітні поля 3 високою магнітною індукцією в упорядковувальній конфігурації магнітних полів з особливими властивостями, при цьому прискорювальні камери, об'ємне розширення і обмін теплотою в атомах водню та іонах представлених каталізаторів (електролітичний кисень, кисень і аргон, присутній в іонізованому повітрі) спричиняють зниження енергетичного стану атомів водню до рівня, нижчого за основний рівень, при температурі, трохи вищій за кімнатну температуру (приблизно 559-65 С), низькому тиску (приблизно 60 мм ртутного стовпчика), узгоджено, безпечно і з низькою
Зо вартістю.
На основі вищенаведеної теорії можна помітити, що з ділення молекул НгО на Н»е їі ОО» шляхом електролізу одержують суміш кисню і водню. Ці гази потім використовуються пристроєм, який є об'єктом представленого винаходу, функцією якого є зробити потенційно змінним радіус орбіт позитивно і негативно заряджених частинок молекул водню (або водню, присутнього у важчих вуглеводнів) шляхом зіткнення молекул водню з іонами кисню (О--) і аргону (Аг), які служать каталізаторами в процесі міграції атомів водню до нижчих енергетичних рівнів, включаючи рівні, це 11 і де - ідтуий рівень (орбіти з фракційними квантовими числами, з п: я Р 7 Така зміна приводить до виділення потенційної енергії на їх перехідних орбітах, яка перетворюється на кінетичну енергію, яка призводить до збільшення об'єму газів і підтримує цей стан миттєво стійким.
Цю зміну здійснюють за допомогою потоку газів крізь декілька впускних і випускних каналів, динамічного і теплового розширення та магнітної дії до випускання у впускний канал у камері згорання, наприклад, двигуна внутрішнього згорання автомобіля.
Що стосується динамічного розширення, можна помітити, що гази проходять крізь впускні та випускні канали, проходячи крізь отвори меншого діаметру, які спричиняють прискорення руху їх молекул водню та іонів кисню та аргону, присутніх в іонізованому повітрі. Проходячи крізь отвір, гази потрапляють в камеру з більшим діаметром і об'ємом, де їх молекули знову подаються до іншої камери, де вони нагріваються. Потім, молекули газу продовжують рухатися крізь контур з труб і проходять крізь інший отвір, де вони знову піддаються тому ж процесу прискорення, розширення пі обміну теплотою, і, таким чином, послідовно до їх випускання.
Що стосується теплового розширення, можна помітити, що, коли водень проходить крізь отвір, який залишається в камері динамічного розширення, він нагрівається до температури приблизно 602С у такий спосіб, що як молекули водню так і іони кисню та аргону, які змішуються в цей момент часу, піддаються тепловому і об'ємному розширенню, оскільки об'єм двох елементів збільшується завдяки нагріванню. Ця фаза також повторюється кілька раз під час процесу до моменту випускання.
Що стосується магнітної дії, то можна помітити, що атоми водню мають орбіти своїх «5 та - частинок, визначені магнітною силою, і радіус цієї орбіти визначає їх приріст або втрату енергії в тому, що чим більша магнітна дія навколо цієї орбіти, тим сильніше зменшення їх радіусу і, як наслідок, тим більша кількість енергії виділяється при переходах електронів між орбітами. Для цього, гази нескінченну кількість раз проходять крізь впускні і випускні труби та крізь отвори в камері динамічного розширення. Для кожного розширення, гази проходять крізь 42 магнітні поля змінної магнітної індукції, орієнтації, напряму і полярності, розподілені серед трьох магнітних стрижнів з 14 полями на кожному, які поміщені в магнітне ядро пристрою, який є об'єктом представленого винаходу. Для забезпечення ефективності процесу, електрони водню піддаються дії магнітних полів, які стимулюють прискорення атомів водню та іонів кисню та аргону, і процеси переходу, які приводять до виділення квантів енергії під час міграції електрону з однієї орбіти з більшим радіусом на орбіту з меншим радіусом і до перетворення потенційної енергії електронів на кінетичну енергію ядер молекул газоподібного водню.
Серед головних переваг у застосуванні представленого винаходу важливо підкреслити, що він майже миттєво використовує одержану суміш кисню та водню. Наприклад, в гальванічному елементі проміжне зберігання не потрібне тому, що пристрій передбачає набагато більшу безпеку і набагато меншу складність, що стосується рішень, які на сьогоднішній день доступні на ринку, які використовують спалювання водню, який зберігається у резервуарах високого тиску.
Задачі Винаходу
Першою задачею представленого винаходу є значне підвищення ефективності спалювання газоподібного водню, підвищуючи його теплотворну здатність і знижуючи об'єм газу, необхідний для функціональних і комерційних цілей.
Другою задачею є усунення викиду забруднюючих газів і газів, які сприяють глобальному потеплінню, зокрема Со» і оксидів азоту (МОХ 5), зазвичай присутніх в процесі горіння викопних
Зо палив. Винахід буде використовувати джерело чистої енергії у великій кількості, маючи намір забезпечити захист довкілля і глобальну екосистему.
Третьою задачею є підвищення безпеки у застосуванні водневого палива обходячись без його попереднього зберігання. Застосування винаходу не вимагає зберігання газоподібного водню у потенційно вибухових балонах високого тиску. Кілька грам водню, одержаного традиційним гальванічним елементом, достатньо для кількох застосувань і може використовуватися під час його одержання, усуваючи ризики оперування та зберігання газу.
Четвертою задачею є надання пристрою для оптимізації чистого палива для застосування разом з обладнанням, яке перетворює теплову енергію на інші види енергії, таким як двигуни, силові генератори і турбіни.
П'ятою задачею є надання пристрою для оптимізації чистого палива для сектору генерування електроенергії і промислового сектору. Винахід може використовуватися з обладнанням, яке використовує теплову енергію для нагрівання або одержання пари, таким як печі або бойлери.
Шостою задачею є демократизація доступу до джерела чистої та самовідновної енергії в регіонах, де доступ до електромережі обмежений або відсутній. Серед потенційних бенефеціаріїв 1895 світового населення, яке на сьогоднішній день залишається без електромережі.
Сьомою задачею є полегшення і прискорення переходу глобальної економіки до палива, яке базується на водні, який є найбільш численним елементом у всесвіті і присутній у великих кількостях в усіх регіонах планети. Легкий доступ до цього палива буде обмежувати потребу в інвестиціях у складні інфраструктури для добування і постачання енергії.
Короткий Опис Винаходу
Задачі представленого винаходу вирішуються за допомогою пристрою для оптимізації ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії, який містить магнітне ядро і впускні та випускні труби. Впускні та випускні труби конфігуруються для приймання газів, які поперемінно формують потоки між впускними трубами та випускними трубами, і навпаки.
Магнітне ядро конфігурується для одержання та введення газів у впускних і випускних трубах у взаємодію з магнітними полями. Зміна потоків між впускними і випускними трубами та взаємодія з магнітними полями стимулюють динамічне та теплове розширення і магнітну взаємодію газів. бо Це прискорює атоми водню та іони кисню та аргону, присутні в іонізованому повітрі, з огляду на зменшення радіусів орбіт електронів атомів водню і стимулює одержання модифікованого водню на енергетичних рівнях, нижчих за основний енергетичний рівень.
Задачі представленого винаходу також вирішуються за допомогою системи для оптимізації ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії, яка містить пристрій для оптимізації ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії і пристрій для генерування механічної енергії. Пристрій для оптимізації ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії має впускні та випускні труби і магнітне ядро. Впускні та випускні труби виконані для приймання газів, які поперемінно формують потоки між впускними та випускними трубами і навпаки. Магнітне ядро виконане для генерування та введення газів у впускних і випускних трубах у взаємодію з магнітними полями. Зміна потоків між впускними і випускними трубами та взаємодія з магнітними полями стимулюють динамічне та теплове розширення і магнітну взаємодію газів. Це прискорює атоми водню й іони кисню та аргону, присутні в іонізованому повітрі, з огляду на зменшення радіусів орбіт електронів атомів водню і стимулює одержання модифікованого водню з енергетичним рівнем, нижчим за основний енергетичний рівень. Модифікований водень з рівнем енергії, нижчим за основний енергетичний рівень, тече до пристрою для генерування механічної енергії.
Окрім того, задачі представленого винаходу вирішуються за допомогою способу оптимізації ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії, у якому: - створюють поперемінні потоки газів між впускними трубами і випускними трубами, і навпаки, щоб динамічно розширювати гази; - термально розширюють гази для кожного потоку між впускними трубами і випускними трубами; та - магнітним чином вводять гази у взаємодію з магнітними полями для кожного потоку між впускними трубами та випускним трубами, і навпаки.
Задачі представленого винаходу також вирішуються за допомогою пристрою для оптимізації спалювання газів для одержання чистої енергії, який містить: камеру розширення; нагрівальну колону; магнітне ядро;
Зо набір впускних труб; і набір випускних труб, при цьому набори впускних і випускних труб мають впускні та випускні канали, які проходять поруч один з одним навколо зовнішньої поверхні магнітного ядра, при цьому набори впускних і випускних каналів концентричні з магнітним ядром, при цьому впускні канали формують гідравлічне сполучення з камерою розширення і сполучення з можливістю теплообміну з нагрівальною колоною, при цьому камера розширення встановлює гідравлічне сполучення з набором випускних каналів, при цьому набір випускних каналів встановлює гідравлічне сполучення з набором впускних каналів таким чином, що: впускні і випускні канали приймають гази, гази поперемінно формують потоки між впускними каналами і випускними каналами та навпаки, магнітне ядро конфігурується для генерування та введення газів у впускних і випускних каналах у взаємодію з магнітними полями, зміна потоків між впускними і випускними каналами стимулює динамічне розширення газів, коли вони протікають крізь камеру розширення, теплове розширення газів, коли вони протікають крізь нагрівальну колону, і введення газів у взаємодію з магнітними полями, згенерованими магнітним ядром, динамічне і теплове розширення та магнітна взаємодія прискорюють атоми водню і іони кисню та аргону, присутні в іонізованому повітрі, для досягання зменшення радіусу орбіти електронів атомів водню і наступного зниження потенційної енергії електронів і відповідного збільшення кінетичної енергії ядер атомів водню.
Задачі представленого винаходу також вирішуються за допомогою системи для оптимізації ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії, яка містить: пристрій для оптимізації ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії; та пристрій для генерування механічної енергії, при цьому пристрій для оптимізації ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії має набори впускних і випускних труб, які мають впускні та випускні канали, які проходять поруч один з одним навколо зовнішньої поверхні магнітного ядра, при цьому набори впускних і випускних каналів концентричні з магнітним ядром, при цьому набір впускних каналів формує гідравлічне сполучення з камерою розширення і сполучення з можливістю теплообміну з нагрівальною колоною, при цьому камера розширення встановлює гідравлічне сполучення з набором випускних каналів, при цьому набір випускних каналів встановлює гідравлічне 60 сполучення з набором впускних каналів таким чином, що:
впускні і випускні канали приймають гази, гази поперемінно формують потоки між впускними каналами і випускними каналами та навпаки, магнітне ядро конфігурується для одержання і введення газів у впускних та випускних каналах у взаємодію з магнітними полями, зміна потоків між впускними і випускними каналами стимулює динамічне розширення газів, коли вони протікають крізь камеру розширення, теплове розширення газів, коли вони протікають крізь нагрівальну колону, і взаємодію газів з магнітними полями, згенерованими магнітним ядром, динамічне і теплове розширення та магнітна взаємодія прискорює атоми водню і іони кисню та аргону, присутні в іонізованому повітрі, для досягання зменшення радіусу орбіти електронів атомів водню і наступного зниження потенційної енергії електронів і відповідного збільшення кінетичної енергії ядер атомів водню, оптимізовані гази потім протікають до пристрою для генерування механічної енергії.
Нарешті, задачі представленого винаходу вирішується за допомогою способу оптимізації ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії, у якому: - розташовують набори впускних і випускних труб одна поруч з іншою навколо зовнішньої поверхні магнітного ядра; - встановлюють гідравлічне сполучення між набором впускних труб з камерою розширення і сполучення з можливістю теплообміну з нагрівальною колоною; - встановлюють гідравлічне сполучення між камерою розширення і набором випускних труб; - встановлюють гідравлічне сполучення між набором випускних труб і набором впускних труб; - стимулюють підсмоктуванням потрапляння газів в набір впускних труб; - поперемінно формують потоки газів між впускними трубами та випускними трубами, і навпаки для динамічного розширення газів; - термально розширюють гази для кожного потоку між впускними трубами та випускними трубами; і - магнітно вводять гази у взаємодію з магнітними полями для кожного потоку між впускними трубами і випускними трубами та навпаки.
Короткий Опис Креслень
Представлений винахід буде далі детальніше оописуватися на основі прикладів,
Зо представлених на кресленнях.
На фігурах:
Фігура 1 зображає вид пристрою для оптимізації ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії, який є об'єктом представленого винаходу, у зібраному стані;
Фігури 2 і З зображають види пристрою для оптимізації ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії у розібраному стані, який є об'єктом представленого винаходу, які детально ілюструють кожен елемент його конструкції;
Фігури 4А-40 зображають детальні види у перспективі зверху та спереду наборів впускних і випускних труб, які формують пристрій для оптимізації ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії, який є об'єктом представленого винаходу;
Фігури 5А-5С зображають види у перспективі, у розрізі і спереду камери розширення, яка формує пристрій для оптимізації ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії, який є об'єктом представленого винаходу;
Фігури бА-6ЕЄ зображають види в перспективі, у розрізі, збоку та спереду внутрішньої частини розподільних камер для вхідних і вихідних газів, які формують пристрій для оптимізації ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії, який є об'єктом представленого винаходу;
Фігури 7А і 7В зображають види в перспективі і спереду магнітного ядра, яке формує пристрій для оптимізації ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії, який є об'єктом представленого винаходу;
Фігура 8 зображає вид внутрішньої частини стрижнів, які формують магнітне ядро, зображене на Фігурах 7А і 7В, елементів пристрою для оптимізації ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії, який є об'єктом представленого винаходу;
Фігура 9 зображає візуалізації взаємодії між впускними і випускними трубами з максимальною кількістю магнітних полів змінної магнітної індукції, орієнтації, напряму та полярності, згенерованими стрижнем магнітного ядра, для магнітної і молекулярної реорганізації та поляризації газів; і
Фігура 10 зображає схематичну візуалізацію системи, яка є об'єктом представленого винаходу, засвідчуючи з'єднання пристрою для оптимізації ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії із зовнішнім джерелом та з пристроєм для генерування механічної 60 енергії у відповідності з представленим винаходом.
Детальний Опис Винаходу
З наміром подолати проблеми, вказані в рівні техніки, був розроблений пристрій 1 для оптимізації ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії. Пристрій 1 може використовуватися в системі для оптимізації ефективності спалювання газів і за допомогою способу оптимізації ефективності спалювання газів, як описано далі.
Пристрій 1 для оптимізації ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії, який є об'єктом представленого винаходу, був розроблений для оптимізації газів 201 на основі водню для стимулювання зменшення радіусу орбіти обертання електронів атомів водню навколо ядра для квантових чисел «1 для одержання атомів водню на енергетичних рівнях, нижчих за основний енергетичний рівень, і, відповідно, для збільшення кінетичної енергії ядер молекул газу та підтримання цього оптимізуючого ефекту до повного споживання водню.
Переважно, гази 201 містять суміш кисню та водню і переважно іонізоване повітря.
Очевидно, це включає тільки переважну конфігурацію у такий спосіб, що гази 201 можуть містити тільки суміш кисню та водню.
Пристрій 1 може чудово поєднуватися з будь-яким типом традиційного двигуна внутрішнього згорання, який використовує бензин, природний газ, зріджений нафтовий газ, біогаз або будь-які інші гази з легких вуглеводнів (цикл Отто), або дизельне пальне і біодизельне пальне (цикл
Дизеля), судових двигунів, турбін, генераторів для живлення пальника бойлера або промислової вугільної печі, які серед іншого використовують мазут і паливні елементи.
Вищевказані двигуни відтепер узагальнено називаються пристроєм 300 для генерування механічної енергії, але це не обмежується тільки попередньо використовуваними прикладами.
Як висвітлено вище, пристрій 1 для оптимізації ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії відрізняються від будь-якого іншого пристрою, що вже існує, або своїми фізичними і/або функціональними характеристиками, відміченого своєю ефективністю стосовно накопичення газів 201, 202 в резервуарах або будь-яких інших типах непотрібних контейнерів. Його головною задачею є заміна викопних палив, уникаючи шкоди, яка спричиняється їх використанням, і забезпечуючи сприятливіші умови для спільного благополуччя.
Як можна побачити на фігурах 1-10, пристрій 1 для оптимізації ефективності спалювання
Зо газів для одержання чистої енергії у зібраному/загерметизованому стані має по суті циліндричну форму, яка використовується для приймання газів 201 від зовнішнього джерела 200 та для оптимізації їх для наступного використання пристроєм 300 для генерування механічної енергії, як буде далі описано.
Беручи до уваги те, що переважно гази 201 містять суміш кисню та водню і іонізованого повітря, можна помітити, що зовнішнє джерело 200 сконфігуроване для одержання за допомогою електролізу води 100 суміші кисню та водню. У цьому випадку, зовнішнє джерело 200 є гальванічним елементом. Для одержання іонізованого повітря, може використовуватися друге зовнішнє джерело 200 або балон.
Очевидно, застосування гальванічного елемента є тільки переважною конфігурацією таким чином, що може використовуватися будь-який інший паливний елемент, придатний до надання газу на основі водню.
Альтернативно, можна замінити гальванічний елемент контейнером із стисненим воднем або будь-яким іншим газом на основі водню, при цьому контейнер, наприклад, гідравлічно з'єднується з декомпресійною камерою/балоном з клапаном-регулятором витрати, що дозволяє пристрою 1 оптимізувати гази для одержання чистої енергії для приймання цих газів, для оптимізації їх і для одержання чистої енергії у відповідності з представленим винаходом.
Інша альтернативна конфігурація дозволяє окиснювальному елементу незалежно вводитися в пристрій 300 для генерування механічної енергії для наступного змішування пристроєм 1, який є об'єктом представленого винаходу, з оптимізованими газами 202 (шляхом зниження енергетичного стану атомів водню та відповідного підвищення кінетичної енергії ядра їх молекул).
Альтернативно, пристрій 1 для оптимізації газів для одержання чистої енергії може використовуватися у пристрої 300 для генерування механічної енергії разом з іншими видами палива, такими як бензин, природний газ, зріджений нафтовий газ, біогаз або будь-які інші гази з легких вуглеводнів (цикл Отто) або дизельне паливо та біодизельне паливо (цикл Дизеля). У цій гібридній конфігурації пристрій 1 функціонує як сонячна установка, яка використовується для економії палива, оскільки потрібно впорскувати меншу кількість пального (бензин або дизельне пальне), зберігаючи високу потужність у пристрої 300 для генерування механічної енергії.
Все ще посилаючись на фігуру 10, можна відмітити, що пристрій 1 для оптимізації газів для бо одержання чистої енергії приймає гази 201 від зовнішнього джерела 200 і стимулює їх оптимізацію шляхом зниження енергетичного стану атомів водню і відповідного підвищення кінетичної енергії ядра їх молекул для одержання газів 202.
Важливо відзначити, що зовнішнє джерело 200 може з'єднуватися з резервуаром 100 з водою, якщо джерело 200 є гальванічним елементом. Також відзначається, що зовнішнє джерело 200 електрично з'єднується з джерелом живлення 500, яке може використовуватися періодично, якщо необхідно. Для ініціювання процесу електролізу, джерело живлення 500 подає початковий струм до зовнішнього джерела 200 їі потім від'єднується від зовнішнього джерела 200. Для підтримування під час роботи процесу електролізу зовнішнього джерела 200, пристрій 400 для генерування струму, з'єднаний з пристроєм 300 для генерування механічної потужності, безпосередньо з'єднується із зовнішнім джерелом 200. Пристрій 400 для генерування струму поперемінно може повторно живити джерело живлення 500.
Можна помітити, що у цей спосіб безперервно реалізується процес одержання суміші кисню та водню, присутньої в газах 201, із зовнішнього джерела 200 і, тому, одержання оптимізованих газів шляхом зниження енергетичного стану атомів водню і відповідним підвищення кінетичної енергії ядра їх молекул 202, використовуваного пристроєм 300 для генерування механічної енергії. Відзначається, що енергетичний баланс і перетворення енергії безперервно реалізується в системі, яка використовує пристрій 1 для оптимізації газів для одержання чистої енергії.
Як попередньо було висвітлено, оптимізація газів 201 відбувається за допомогою безперервного і періодичного введення молекул цих газів 201 у взаємодію з магнітними полями змінної магнітної індукції, орієнтації напряму і полярності, поєднуючи цю взаємодію з процесами прискорення руху атомів водню і іонів кисню та аргону, які містяться в іонізованому повітрі, об'ємним розширенням і підвищенням температури та повторенням цього циклу обробки протягом достатньої кількості раз для того, щоб величина збільшення енергетичної ефективності максимізувалась і одержаний виграш утримувався стабільним протягом достатнього періоду часу, доки газоподібне паливо не буде використане в наступному процесі окиснення-відновлення.
Важливо підкреслити, що цей процес можливий тільки внаслідок унікальних, нових та винахідницьких характеристик пристрою 1, який є об'єктом представленого винаходу, як буде описано детальніше далі.
Описавши основну роботу системи, яка є об'єктом представленого винаходу, далі детально будуть описуватися конструкційні і функціональні характеристики пристрою 1 для оптимізації газів для одержання чистої енергії, який оптимізує гази 201 за допомогою зниження енергетичного стану атомів водню і відповідного підвищення кінетичної енергії ядра їх молекул з іонами кисню та аргону, присутніми в іонізованому повітрі.
Види пристрою 1 в розібраному стані для оптимізації газів для одержання чистої енергії можна побачити на фігурах 2 і 3, які показують елементи його конструкції. Можна помітити, що пристрій 1 містить камеру 10 розширення, нагрівальну колону 20, магнітне ядро 30, оснащене стрижнями 31, набір впускних труб 41, набір випускних труб 42, зовнішній корпус 50, розподільну камеру 51 для вхідних газів і розподільну камеру 52 для вихідних газів.
В переважній конфігурації магнітне ядро 30, набори впускних і випускних труб 41, 42 та розподільні камери 51, 52 для вхідних і вихідних газів виготовляються з нержавіючої сталі АЇ5І 316 або 3161, кераміки, конструкційних полімерів, таких як нейлон, АБС-смоли (АВ5), поліестер, або немагнітних металевих сплавів.
Як можна побачити з фігур 4А-4В, набори впускних труб 41, 42 мають, відповідно, впускні та випускні канали 41а, 42а. Переважно, пристрій 1 має принаймні 7 впускних каналів 41а і принаймні 6 випускних каналів 42а, дозволяючи відбуватися процесу поляризації і реорганізації принаймні 6 раз.
Слід відзначити, що чим більша кількість каналів 4142, 42а, тим вищою є оптимізація ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії. Іншими словами, шляхом збільшення кількості каналів 41а, 42а, зміна потоків між впускними і випускними каналами 41а, 42а та введення у взаємодію з магнітними полями 35 буде також зростати. Тому, кількість динамічних і теплових розширень та магнітна взаємодія газів 201 буде зростати, при цьому такі розширення і взаємодія підвищують оптимізацію ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії.
В переважній конфігурації канали 41а, 42а мають по суті гвинтові геометричні форми і симетричні один відносно іншого, вони виходять з відповідних впускних і випускних фланців 45, 46 і мають довжину, пропорційну магнітному ядру 30, як буде краще пояснюватися далі.
Канали 414, 42а мають діаметр приблизно 9 мм (міліметри) і лінійну довжину, вимірювану бо від фланців 45, 46 до кінця каналів 41а, 42а, кожен з яких має три оберти на 360 градусів з кроками приблизно 120 мм (міліметри), маючи довжину приблизно 360 мм (міліметри).
Очевидно, це включає тільки переважну конфігурацію таким чином, що, альтернативно, можуть використовуватися різні оберти і кроки доти, доки вони враховують довжину каналів 41а, 42а.
Слід відзначити, що чим більшою є довжина каналів 41а, 42а, тим сильнішою і довшою є взаємодія з магнітними полями 35, при цьому така взаємодія підвищує оптимізацію ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії.
Переважно, якщо користувач пристрою 1, який є об'єктом представленого винаходу, бажає збільшити оптимізацію ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії, можна вважати збільшення кількості каналів 41а, 42а, кількості блоків кожного стрижня 31 і збільшення довжини каналів 41а, 42а такими, що процеси динамічного і теплового розширення та магнітної взаємодії будуть пропорційно посилюватися, приводячи до пропорційно більшої оптимізації ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії.
Можна помітити, що це включає тільки переважну конфігурацію таким чином, що ці вимірювання не є обмежувальними. В залежності від типу пристрою 300 для генерування механічної енергії або зовнішнього джерела 200, розміри вищезгаданих елементів можуть пропорційно змінюватися.
Як буде деталізовано далі, довжина повинна бути меншою за довжину зовнішнього корпусу 50, який містить елементи, які формують пристрій 1 для оптимізації газів для одержання чистої енергії.
Зовнішній корпус 50 може виготовлятися з нержавіючої сталі АІ5І 316 або 3161, кераміки, конструкційних полімерів, таких як нейлон, АБС-смоли (АВ5), поліестер, або інших немагнітних металевих сплавів.
Важливо підкреслити, що переважно використовувана гвинтова геометрична форма дозволяє взаємодіяти максимальній кількості магнітних полів 35 змінної магнітної індукції, орієнтації, напряму і полярності перпендикулярно руху атомів газів 201 в каналах 41а, 42а.
Сильна взаємодія між магнітними полями 35 і атомами газів 201 дозволяє прискорення атомів водню та іонів кисню та аргону, які містяться в іонізованому повітрі, газів 201, зокрема, з газоподібних сумішей кисню та водню і іонізованого повітря, як описуватиметься далі.
Альтернативно, канали 41а, 42а можуть мати інші типи геометричних форм (наприклад,
Зо циліндричну або прямокутну) настільки, наскільки вони дозволяють магнітним полям 35 діяти перпендикулярно руху атомів газів 201 в каналах 41а, 42а.
Іншою альтернативою повинно бути використання кільцевих трубчастих геометричних форм з прямими каналами 414, 42а і магнітним ядром 30 з обертанням вздовж їх поздовжньої осі для одержання того ж ефекту відносного руху молекул газу в каналах 41а, 42а гвинтової форми.
Все ще у переважній конфігурації можна помітити, що фланці 45, 46 мають зовнішній діаметр приблизно 60 мм (міліметри) і по суті круглу форму та мають розташовані на периферії канавки 45а, 464. Можна відзначити з фігур 4А-40 те, що діаметр розташованих на периферії канавок 45а, 46ба дорівнює діаметру впускних і випускних каналів 41а, 42а таким чином, що обидва елементи можуть належним чином з'єднуватися, як буде описуватися далі.
У випадку набору впускних труб 41, впускні канали 41а з'єднуються поперемінно з відповідними розташованими не периферії канавками 45а. Точніше, кожен впускний канал 41а з'єднується з канавкою 45а, канавка 45а, розташована поруч з цією канавкою, залишається вільною до повного складання пристрою 1, як буде описано далі.
Подібним чином, у випадку набору випускних труб 42, випускні канали 42а з'єднуються поперемінно з відповідними розташованими на периферії канавками 4ба. Точніше, кожен випускний канал 42а з'єднується з канавкою 46ба, канавка 4ба, яка розташована поруч з цією канавкою, залишається вільною до повного складання пристрою 1, як буде описано далі.
Після формування наборів впускних і випускних труб 41, 42, беручи до уваги той факт, що вони мають впускні і випускні канали 414, 42а з по суті гвинтовими формами, можна побачити, що набори труб 41, 42 формують по суті круглу ділянку, де магнітне ядро 30 формується по суті концентрично та поблизу, як буде описано далі.
Як можна побачити з фігур 5А-5С, камера 10 розширення має по суті циліндричну форму і, подібно до фланців 45, 46, також має зовнішній діаметр приблизно 60 мм (міліметри) і розташовані на периферії канавки 1О0а, 10р, 10с, 104. Канавки 1ба, 106 розташовані на периферії на одному з кінців камери 10, а канавки 10с, 104 - на протилежному кінці камери 10.
Переважно, канавки 106, 10с, 104 мають діаметр приблизно 9 мм (міліметри). З одного боку, канавка 10а спочатку має діаметр 9 мм (міліметри), звужуючись до діаметра 2,5 мм (міліметри) до входження в контакт з порожниною камери, яка має діаметр 9 мм (міліметри). Зменшення і наступне збільшення діаметра дозволяє газам 201 прискорюватися і розширюватися всередині 60 порожнини до досягання канавки 10с. Кількість канавок 10а, 106, 10с, 10а пропорційна кількості впускних і випускних каналів 41а, 42а, з'єднаних з фланцями 45, 46.
Як буде деталізовано далі, камера 10 розширення гідравлічно з'єднується з впускним фланцем 45а і, з цієї причини, повинна мати сумісні розміри з ним. В цьому контексті, можна помітити, що зовнішній діаметр камери 10 розширення буде становити приблизно 60 мм (міліметри), а її довжина буде приблизно становити 80 мм (міліметри).
Можна помітити, що це стосується тільки переважної конфігурації таким чином, що ці вимірювання є необмежувальними. В залежності від типу пристрою 300 для генерування механічної енергії або зовнішнього джерела 200, розміри вищезгаданих елементів можуть пропорційно змінюватися.
Що стосується фігур 2 ії З, можна помітити, що нагрівальна колона 20 в переважній конфігурації з'єднується концентрично із зовнішньою поверхнею камери 10 розширення.
Нагрівальна колона 20 має подібні розміри до розмірів, які спостерігаються у камері 10 розширення.
Ще переважно відзначається, що нагрівальна колона 20 має кільцевий електричний опір з потужністю приблизно 100 Вт (Ватт), який розташовується навколо камери 10 розширення.
Нагрівальна колона 20 в переважній конфігурації конфігурується для вимушення газів 201, 202 здійснювати теплообмін з їх нагріванням завдяки конвекції, доки їх температура не досягне 55 - 65 С (градусів Цельсія).
Альтернативно, нагрівальна колона 20 обмінюється теплом з камерою 10 розширення за допомогою теплопередачі завдяки індукції, пари, містка транзисторів і провідності за допомогою розсіювача енергії або будь-якого засобу, придатного до нагрівання його поверхні, передачі теплової енергії до камери 10 і потім до внутрішньої частини камери 10.
Як можна побачити з фігур бА-6Е, розподільна камера 51, 52 для вхідних і вихідних газів має по суті увігнуту лицьову поверхню і, тому, є напівкруглою у перерізі, тоді як протилежна лицьова поверхня є по суті плоскою і має порожнини для вміщення з'єднань між каналами 41а, 42а, як буде описано далі. Кількість порожнин пропорційна кількості впускних і випускних каналів 41а, 42а, з'єднаних з фланцями 45, 46.
В переважній конфігурації плоска поверхня розподільних камер 51, 52 для вхідних і вихідних газів має діаметр приблизно 75 мм (міліметри) і ширину приблизно 25 мм (міліметри). Діаметр достатній для вірного з'єднання розподільної камери 51 для вхідних газів з випускним фланцем 46 і для вірного з'єднання камери 10 розширення з розподільною камерою 52 для вихідних газів.
Розподільні камери 51, 52 для вхідних і вихідних газів все ще мають вхід 51а і вихід 52а.
Вхід 514 і вихід 52а відповідно гідравлічно з'єднані із зовнішнім джерелом 200 і з пристроєм 300 для генерування механічної енергії, як буде описано пізніше. В переважній конфігурації вхід і вихід 51а, 52а мають діаметр приблизно 22 мм (міліметри). Можна помітити, що це стосується тільки переважної конфігурації таким чином, що ці виміри не є обмежувальними. В залежності від типу пристрою 300 для генерування механічної енергії або зовнішнього джерела 200, розміри вищезгаданих елементів можуть пропорційно змінюватися.
Як можна побачити з фігур 7А і 7В, магнітне ядро 30 має по суті циліндричну форму і довжину, пропорційну лінійній довжині каналів 4Та, 42а. В переважній конфігурації магнітне ядро 30 має діаметр приблизно 32 мм (міліметри), розмір пропорційний по суті круглій ділянці, сформованій наборами впускних і випускних труб 41, 42 таким чином, що впускні і випускні канали 41а, 42а проходять по гвинтовій лінії один поблизу іншого навколо зовнішньої поверхні магнітного ядра 30. Окрім того, як попередньо описано, магнітне ядро 30 розташоване концентрично до наборів труб 41, 42, як показано на видах пристрою у розібраному стані з фігур 213.
Як попередньо висвітлено, альтернативно, можна використовувати кільцеві трубчасті геометричні форми з прямими каналами 41а, 42а і магнітне ядро 30 з повертанням навколо його поздовжньої осі для одержання того ж ефекту відносного переміщення молекул газу в каналах 41а, 42а гвинтової форми.
Все ще у переважній конфігурації можна помітити з фігур 7А і 7В, що магнітне ядро 30 має принаймні одну по суті круглу порожнину, яка проходить по всій довжині ядра 30. Магнітне ядро 30 має три порожнини, розташовані поперемінно одна з іншою, утворюючи кут приблизно 1209 (градусів) між їх центрами. Порожнини мають діаметр приблизно 20 мм (міліметри), достатній для приймання окремо кожного магнітного стрижня 31.
Під час роботи кожен із стрижнів 31 конфігурується для генерування магнітних полів 35 змінної магнітної індукції, орієнтації, напряму і полярності таким чином, щоб вони взаємодіяли перпендикулярно руху атомів газів 201 в каналах 41а, 42а. Сильніша взаємодія між магнітними полями 35 і атомами газів 201 дозволяє прискорення атомів водню і іонів кисню та аргону, які 60 містяться в іонізованому повітрі газів 201, зокрема, з суміші газоподібних кисню та водню і іонізованого повітря, як описано далі.
Цей вплив і взаємодія показані на фігурі 9, яка показує канали 41а, 42а, які проходять якомога далі крізь магнітні поля 35 з певною магнітною індукцією, орієнтацією, напрямом і полярністю. Це дозволяє формування когерентного променю потоку газів 201, зокрема суміші кисню та водню і іонізованого повітря, що дозволяє прискорення атомів водню і іонів кисню та аргону, які містяться в іонізованому повітрі. Цей промінь формується таким чином, що потік газів 201 оптимізується, надалі роблячи суміш газів 202 ефективнішою для спалювання (окиснення- відновлення) порівняно з технологіями, відомими в рівні техніки.
Переважно, магнітне ядро 30 виготовляється з немагнітних матеріалів (з нержавіючої сталі
АЇ5І 316 або 3161), тоді як стрижні 31 виготовляються з магнітів з рідкоземельних металів (таких як сплав неодим-залізо-бор (Ма-Ре-В) або самарій-кобальт (Зт-Со)).
Альтернативно, стрижні 31 можуть виготовлятися з фериту, електромагнітів, таких як непостійні магніти, електромагнітні засоби, контур з електромагнітів, який живиться силовим контуром і керується електронним контуром або будь-яким іншим засобом, відомими в рівні техніки і здатним генерувати магнітне поле.
Як детально вказано на фігурах 8 і 9, три стрижні 31 магнітного ядра 30 мають магнітні елементи За і щілини 3160. Магнітні елементи З1їа переважно виготовляються з магнітів з рідкоземельних металів (таких як сплав неодим-залізо-бор (Ма-Ре-В) або самарій-кобальт (5т-
Со)) або будь-якого типу матеріалу, придатного до генерування магнітних полів змінної магнітної індукції, орієнтації, напряму і полярності. В переважній конфігурації магнітні елементи
З1а мають діаметр приблизно 20 мм (міліметри) і ширину 16 мм (міліметри).
Ще переважно, магнітні елементи З1їа розташовуються поперемінно із зазорами 316, наприклад, використовуючи поляризаційну послідовність типу «-/--/---/--н/--н/--/--/--/--/--/--/--н/- /1-. Можна помітити, що це стосується тільки переважної конфігурації таким чином, що можуть використовуватися інші поляризаційні послідовності, доки зберігаються характеристики мінімальної кількості блоків і мінімальної кількості інверсій полярності, та описана послідовність не є обмежувальною.
Така послідовність використовується в дослідах для вказання інтенсифікації взаємодії газів 201 у внутрішній частині каналів 41а, 42а з максимальною кількістю магнітних полів 35 змінної
Зо магнітної індукції, орієнтації напряму і полярності. Переважно, кожен стрижень 31 має принаймні 14 блоків з 32 магнітними елементами 314, які розташовані лінійно і мають принаймні 8 інверсій полярності з блоків в кожному стрижні 31.
Слід відзначити, що чим більша кількість блоків в кожному стрижні 31, тим більшою є оптимізація ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії. Іншими словами, збільшуючи кількість блоків в кожному стрижні 31, гази 201 будуть вводитися у взаємодію з більшою кількістю магнітних полів 35 при протіканні між каналами 41а, 42а, що приводить до підвищення оптимізації ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії.
Переважно, якщо користувач пристрою 1, який є об'єктом представленого винаходу, бажає підсилити оптимізацію ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії, можна розглядати збільшення кількості каналів 41а, 42а, кількості блоків в кожному стрижні 31 і збільшення довжини каналів 414, 42а таким чином, що процеси динамічного і теплового розширення та магнітної взаємодії будуть пропорційно підсилюватися, приводячи до пропорційно підсиленої оптимізації ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії.
Досліди показують, що магнітне ядро 30 здатне генерувати магнітне поле 35 з індукцією 9,5
МГс/950 Тесла (дорівнює магнітній індукції використовуваних магнітів зі сплаву неодим-залізо- бор (Мма-Ее-В)) у своїй внутрішній частині та своїй найвіддаленішій зовнішній частині, яка сягає 15 МГс/1500 Тесла на зовнішній поверхні магнітного ядра 30.
Вищенаведена конфігурація забезпечує сильну взаємодію між каналами 41а, 42аій максимальною кількістю магнітних полів 35 змінної індукції, орієнтації, напряму і полярності, згенерованих магнітним ядром 30, забезпечуючи високу ефективність у формуванні когерентного променю потоку газів 201, зокрема суміші кисню та водню, змішаної з іонізованим повітрям, і високу ефективність у прискоренні атомів водню і іонів кисню та аргону, які містяться в іонізованому повітрі газів 201, як буде краще пояснюватися далі.
Можна помітити, що це стосується тільки переважної конфігурації таким чином, що кількість порожнин і стрижнів 31 може змінюватися в залежності від розмірів пристрою 1. Окрім того, вищезгадані вимірювання не є обмежувальними. В залежності від типу пристрою 300 для генерування механічної енергії або зовнішнього джерела 200, розміри вищезгаданих елементів можуть пропорційно змінюватися. бо Можна помітити, що елементи, які формують вищеописаний пристрій 1, можуть виготовлятися різними способами конструювання і з різних типів матеріалів. Окрім того, вищезгадані елементи, які формують пристрій 1, можуть модульно з'єднуватися за допомогою окремого з'єднання елементів або за допомогою з'єднання блоків, сформованих елементами пристрою 1.
Тепер буде описуватися, як з'єднуються усі вищеописані елементи для складання пристрою 1 для оптимізації газів для одержання чистої енергії.
Складання пристрою 1 починається з вставляння магнітних стрижнів 31 у порожнини магнітного ядра 30. Важливо відзначити, що стрижні 31 залишаються загерметизованими у внутрішній частині порожнин таким чином, що туди не можуть потрапляти сторонні тіла.
Після вищезгаданого з'єднання, набори впускних і випускних труб 41, 42 розташовують концентрично до магнітного ядра ЗО таким чином, що впускні і випускні канали 41а, 42а проходять по гвинтовій лінії і поруч один з одним навколо зовнішньої поверхні магнітного ядра
ЗО.
Можна помітити, що розташовані на периферії канавки 45а, 46ба наборів впускних і випускних труб 41, 42, які залишаються вільними (як описано перед цим), приймають, відповідно, випускні канали 42а і впускні канали 41а. У цей спосіб можна помітити, що набори впускних і випускних труб 41, 42 функціонально з'єднуються між собою таким чином, що впускні і випускні фланці 45, 46 фіксують як впускні труби 41 так і випускні труби 42.
Після вищезгаданого етапу, впускний фланець 45 гідравлічно і механічно з'єднується з камерою 10 розширення, при цьому це з'єднання виконується за допомогою з'єднання між розташованими на периферії канавками 45а впускного фланця 45 і розташованими на периферії канавками 10а, 106 камери 10 розширення.
Потім, нагрівальну колону 20 концентрично з'єднують із зовнішньою поверхнею камери 10 розширення таким чином, що вона здатна передавати теплову енергію до внутрішньої частини вищезгаданої камери 10.
Випускний фланець 46 потім гідравлічно і механічно з'єднують з розподільною камерою 51 для вхідних газів за допомогою з'єднання між розташованими на периферії канавками 4ба фланця 46 і порожнинами розподільної камери 51 для вхідних газів. Можна помітити, що це гідравлічне з'єднання встановлюється таким чином, що впускні і випускні канали 41а, 42а, які
Зо розташовані поруч один з одним у випускному фланці 46, з'єднуються гідравлічно за допомогою порожнин розподільної камери 51 для вхідних газів таким чином, що гази 201 протікають від одного каналу до іншого.
Важливо підкреслити, що тільки єдиний впускний канал з множини впускних каналів 41а залишається гідравлічно від'єднаним від інших каналів на випускному фланці 45. Це є наслідком того, що єдиний впускний канал з множини впускних каналів 41а гідравлічно з'єднується з входом 51а розподільної камери 51 для вхідних газів, при цьому вхід 51а потім гідравлічно з'єднується із зовнішнім джерелом 200 для приймання газів 201.
Подібним чином, камеру 10 розширення гідравлічно і механічно з'єднують з розподільною камерою 52 для вихідних газів. Можна помітити, що це гідравлічне з'єднання встановлюють таким чином, що впускні і випускні канали 41а, 42а, які розташовані поруч один з іншим в камері 10 розширення, гідравлічно з'єднуються за допомогою з'єднання між розташованими на периферії канавками 10с, 104 і порожнинами розподільної камери 52 для вихідних газів таким чином, що гази 202 протікають від одного каналу до іншого.
Важливо підкреслити, що тільки єдиний випускний канал з множини випускних каналів 42а залишається гідравлічно від'єднаним від інших каналів в камері 10 розширення. Це є наслідком того, що єдиний випускний канал з множини випускних каналів 42а гідравлічно з'єднаний з виходом 52а розподільної камери 52 для вихідних газів, при цьому вихід 52а потім гідравлічно з'єднують з пристроєм 300 для генерування механічної енергії, який буде використовувати оптимізовані гази 202.
Окрім того, відзначається, що усі вищезгадані елементи концентрично і функціонально з'єднані із зовнішнім кожухом 50, який має за мету герметизацію усіх елементів, які формують пристрій 1 для оптимізації газів для одержання чистої енергії. Зовнішній корпус 50 разом з розподільними камерами 51, 52 для вхідних і вихідних газів дозволяє чудову герметизацію від зовнішнього середовища таким чином, що жодне стороннє тіло не може потрапити і жоден з оптимізованих газів 201, 202 не може вийти з пристрою 1. Ця характеристика забезпечує досить високі робочі характеристики пристрою 1, який з'єднується із зовнішнім джерелом 200 та з пристроєм 300 для генерування механічної енергії.
Окрім того, пристрій 1 для оптимізації газів для одержання чистої енергії може містити контрольні клапани для захисту від вибуху (не зображені). бо Після складання/герметизації пристрою 1 для оптимізації газів для одержання чистої енергії,
можна помітити, що набір впускних труб 41 встановлює гідравлічне сполучення з камерою 10 розширення і сполучення з можливістю теплообміну з нагрівальною колоною 20, камера 10 розширення встановлює гідравлічне сполучення з набором випускних труб 42, набір випускних труб 42 встановлює гідравлічне сполучення з набором впускних труб 41.
Гази 201 із зовнішнього джерела 200 вводяться в єдиний впускний канал з множини впускних каналів 41а крізь вхід 51а розподільної камери 51 для вхідних газів, гази 201 поперемінно формують потоки між впускними каналами 41а набору впускних труб 41 ії випускними каналами 42а набору випускних труб 42 і навпаки.
Можна помітити, що гази 201, які протікають крізь впускні канали 41а, здійснюють максимальну взаємодію з максимальною кількістю магнітних полів 35 із змінною індукцією, орієнтацією, напрямом і полярністю, згенерованих стрижнями 31 магнітного ядра 30, таким чином, що формуються когерентні промені потоку газів 201, зокрема суміш кисню та водню і іонізованого повітря. Ця взаємодія і інтенсифікація максимальної кількості магнітних полів дозволяє ефективне прискорення атомів водню і іонів кисню та аргону, які містяться в іонізованому повітря.
Під час роботи можна помітити, що динамічне розширення починається з проходження газів 201 крізь впускні та випускні канали 41а, 42а і, потім, крізь отвори камери 10 динамічного розширення меншого діаметру. Це проходження дозволяє прискорення руху молекул 201 газу.
При проходженні крізь отвори, гази 201 потрапляють в камеру розширення з більшим діаметром і об'ємом, де молекули газів знову подаються до нагрівальної колони 20, де вони нагріваються.
Потім, молекули газу 201 продовжують проходити крізь канали 41а, 42а і проходять крізь інший отвір, де вони знову піддаються тому ж процесу прискорення, розширення та обміну теплом, і, таким чином, послідовно до їх випускання.
Що стосується теплового розширення, можна помітити, що, коли суміш кисню та водню проходить крізь отвір, який є камерою 10 динамічного розширення, вона нагрівається до температури приблизно 60 "С таким чином, що як молекули водню так і молекули кисню, які у цей момент змішуються між собою, піддаються тепловому і об'ємному розширенню, оскільки об'єм двох елементів збільшується з нагріванням. Цей етап повторюється сам по собі кілька раз під час процесу до моменту випускання.
Що стосується магнітної взаємодії, можна помітити, що атоми водню мають орбіти своїх «т та - частинок, визначені електростатичною силою, і радіус цієї орбіти визначає їх рівень потенційної енергії, яка зберігається в електронах атому, при цьому радіус орбіти електрона збільшується з поглинанням енергії або зменшується з виділенням енергії таким чином, що чим сильніша магнітна дія на орбіту, тим сильніше зменшується її радіус і, як наслідок, збільшується виділення потенційної енергії, яка зберігається в електронах на кожній з цих орбіт. Для цього, гази 201 проходять нескінченну кількість разів крізь впускні та випускні канали 41а, 42а і крізь отвори в камері 10 динамічного розширення. Для кожного розширення, частинки проходять крізь 42 магнітні поля із змінною індукцією, орієнтацією, напрямом і полярністю, розподілені серед трьох стрижнів 31 з 14 полями (блоки) для кожного стрижня, які поміщені в магнітне ядро 30 пристрою 1, який є об'єктом представленого винаходу. Для забезпечення ефективності впливу, атоми водню та іони кисню та аргону, які містяться в іонізованому повітрі, прискорюються, що стимулює зменшення радіусів орбіт електронів атомів водню, що дозволяє виділення потенційної енергії з електронів і відповідне збільшення кінетичної енергії ядер молекул газів 201.
По суті, оптимізовані гази протікають крізь камеру 10 динамічного розширення та нагрівальну колону 20 таким чином, що вони знижують свій тиск і збільшують свій об'єм та температуру. Зокрема, із зниженим тиском, більшим об'ємом і температурою гази 202, в переважній конфігурації суміш кисню та водню, не повертаються у свою рідку форму, а, тому, можна розпочинати процес магнітної і молекулярної реорганізації та поляризації газів 201.
Після проходження крізь камеру 10 розширення і нагрівальну колону 20, гази 202 повертаються за допомогою випускних каналів 42а до розподільної камери 52 для вихідних газів, що дозволяє потоку газів 202 повертатися до впускних каналів 41а і повторно починати вищезгаданий процес.
Процес сталого прискорення атомів водню і іонів кисню та аргону, які містяться в повітрі газів 201, 202, який спричиняє зниження тиску, збільшення об'єму і температури та повернення газів, які складаються з атомів водню і іонів кисню та аргону, які містяться в іонізованому повітрі, виконується принаймні 6 разів.
Після виконання вищезгаданих етапів принаймні Є разів, можна помітити, що оптимізовані гази 202 протікають до єдиного випускного каналу з множини випускних каналів 42а і, потім, до бо виходу 52а розподільної камери 52 для вихідних газів, використовуваних пристроєм 300 для генерування механічної енергії.
На основі вищезгаданої інформації можна помітити, що нижче можна побачити суттєві етапи вищеописаного способу: - розміщують набори впускних і випускних каналів 41, 42 поруч одна з іншою навколо зовнішньої поверхні магнітного ядра 30; - встановлюють гідравлічне сполучення набору впускних каналів 41 з камерою 10 розширення і сполучення з можливістю теплообміну з нагрівальною колоною 20; - встановлюють гідравлічне сполучення між камерою 10 розширення і набором випускних каналів 42; - встановлюють гідравлічне сполучення між набором випускних каналів 42 і набором впускних каналів 41; - подають гази 201 в набір впускних каналів 41; - поперемінно формують потоки газів 201 між впускними каналами 41а і випускними каналами 42а та навпаки для динамічного розширення газів 201; - термічно розширюють гази 201 для кожного потоку між впускними каналами 41а4а т випускними каналами 42а; і - вводять магнітним чином гази 201 у взаємодію з магнітними полями 35 для кожного потоку між впускними каналами 414 і випускними каналами 42а, і навпаки.
Як детально розкрито у цьому описі, знову важливо підкреслити, що в залежності від типу пристрою 300 для генерування механічної енергії або зовнішнього джерела 200, розміри елементів, які формують пристрій 1, можуть пропорційно мінятися.
Знову посилаючись на представлений винахід, можна помітити, що досліди виконували з наступними елементами:
І) акумулятор, здатний подавати енергію 160 Вт"г (12 вольт/13 ампер) та гальванічний елемент з номінальним ККД 66 95, який живиться водою як зовнішнім джерелом 200;
ІЇ) пристрій 1 для оптимізації ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії, який гідравлічно з'єднаний з гальванічним елементом і приймає іонізоване повітря від іншого джерела;
І) силовий генератор з номінальним ККД приблизно 30 95 як генератор 300 механічної енергії;
ІМ) генератор постійного струму як пристрій 400 для генерування струму і
М) зарядні пристрої з резистивною характеристикою заряду і електричні пристрої, електрично з'єднані з генератором -- кабінка (7,370 Ватт (М/)), освітлення (300 Ватт (М/)), піч (800
Ватт (ММ) і дриль (750 Ватт (УМ)).
Під час дослідів було помічено, що, при підведенні енергії величиною 160 Вт'год. для ініціювання процесу електролізу, гальванічним елементом керують для одержання енергії 107
Вт'год. і 3,2 грам газоподібного водню Н». Газоподібний водень Нео подавався до пристрою 1, де він змішувався з іонізованим повітрям. Після виконання принаймні 6 разів етапів реорганізації і поляризації газів 201, 202, пристроєм 1 керували для збільшення у 296 раз енергії введених газів до величини 31600 Вт"год. Цю енергію підводили до генератора, який виробляв 9480
Вт"год. для живлення зарядних і електричних пристроїв, електрично з'єднаних з генератором.
Також помічено, що споживання кисню, водню і води значно знижувалося і було необхідно тільки приблизно 28,8 мілілітрів води Н2О на год. для живлення енергією цих зарядних і електричних пристроїв завдяки використанню пристрою 1, який є об'єктом представленого винаходу.
На основі вищезгаданих елементів аналіз газової хроматографії з використанням детектора теплопровідності, прослідковуваної для стандартних мас, у відповідності з сертифікатами калібрування КЕВС-ІММЕТКО Ме М-49472/14 проводився компанією М/пйе Мапіп5 Ргахаїг Іпс. 14.07.2016 (Сертифікат Мо 16012). Цей аналіз демонстрував, що пристрій 1 приймає 0,2 95
БО газоподібного водню Нг», 18,2 95 газоподібного кисню О5, 63,1 95 газоподібного азоту Ме, 0,1 Фо газоподібного діоксиду вуглецю СО» і решту, яка складає менше ніж 0,01 95, до якої входять метан, етан, етилен, пропан, ізобутан, п-бутан і монооксид вуглецю (точність застосованого способу).
Під час реорганізації і поляризації газів результати демонстрували, що пристрій 1 мав на виході 0,3 95 газоподібного водню Не, 17,5 95 газоподібного кисню СО», 62 95 газоподібного азоту
Мег, 0,1 95 газоподібного діоксиду вуглецю СО» та решту, яка складає менше ніж 0,01 95, до якої входить метан, етан, етилен, пропан, ізобутан, п-бутан і діоксид вуглецю (точність застосованого способу).
Реорганізовані і поляризовані гази потім спрямовуються до генератора для спалювання бо (окиснення-відновлення) і генерування механічної енергії. Результати вимірювань вихлопів двигуна внутрішнього згорання, який приводить в дію генератор, показали, що 0 95 газоподібного водню (Не), 17,7 газоподібного кисню (Оз), 63,7 95 газоподібного азоту (Мг»), 0,3 9о газоподібного діоксиду вуглецю (СОг) і решта, яка складає менше ніж 0,01 95, до якої входить метан, етан, етилен, пропан, ізобутан, п-бутан і моноксид вуглецю, випускалися вихлопами двигуна внутрішнього згорання генераторів (точність застосованого способу).
Все ще беручи до уваги вищезгадані елементи, аналіз мас-спектрографії виконувався
Сепіго де ТеспоЇодіа да Іпіогптасао Кепаїйо Агопег (СТІ) 30.10.2016 на замовлення О 14/0562, підписаним магістром наук Тебану Еміліу ді Алмейда Сантушем (старший технолог - фізик). Під час аналізу використовували аналізатор залишкових газів, який аналізує гази, які містяться у системі з високим вакуумом (приблизно 2х10- тор/266,65х10- Па), газ збирали ампулою і потім вводили в цю систему крізь форкамеру з визначеним об'ємом і з контрольованою витратою потоку. Цей аналіз демонстрував, що гази, одержані пристроєм, який є об'єктом представленого винаходу, мають малу атомну масу переважно для атмосферного повітря (М2, О2, СО», аргон і водяна пара).
Результати вимірів на вході пристрою 1, який є об'єктом представленого винаходу демонстрували, що він приймає 30,4 95 атмосферного повітря (М2, О2, СО» і аргону), 29,2 95 газоподібного водню Не і 40,4 95 водяної пари.
Під час реорганізації і поляризації газів результати демонстрували, що на виході пристрій 1 мав 19,8 96 атмосферного повітря (Ме, О2, СО» і аргон), 75,4 95 газоподібного водню Не, 4,8 95 водяної пари і 0,1 95 хлористого водню.
Реорганізовані і поляризовані гази потім спрямовують до генератора для спалювання (окиснення-відновлення) і генерування механічної енергії. Результати вимірів вихлопів двигуна внутрішнього згорання, який приводить в дію генератор, демонструють присутність 21,4 95 атмосферного повітря (Ме2, Ог, СО?» і аргон), 31,6 95 газоподібного водню Неае, 46,7 95 водяної пари і 0,2 96 хлористого водню.
В межах точності обладнання, використовуваного в аналізах вищезгаданих газів (0,05 95) було неможливо виявити присутність моноксиду вуглецю (СО) і діоксиду вуглецю (СОг) з перевищенням кількості, яка зазвичай очікується в атмосферному повітрі або метані. Важливо підкреслити, що ампули, використовувані у вищезгаданих дослідах, мали для кількох атомних
Зо мас величину тиску насиченої пари (7,0х10- тор/933,25х10- Па). Окрім того, в межах виявлення мас обладнання, які становили 200 одиниць атомної маси, було неможливо виявити присутність викопних палив. Це може також підтверджуватися відсутністю слідів моноксиду вуглецю (атомна маса 28) і діоксиду вуглецю (атомна маса 44).
Ці досліди чітко демонструють, що застосування газоподібного водню Н»5 як джерела енергії має потенціал, який відповідає за терміновий пошук альтернативного джерела чистої, дешевої енергії у великій кількості. Як підтверджено, процес спалювання/окиснення-відновлення водню, виконуваний у представленому винаході, не приводить до викиду забруднюючих газів. Цей процес є альтернативним джерелом чистої енергії і придатний до застосування в більшості різних областей, як попередньо висвітлено.
Хоча був описаний приклад переважного варіанта виконання, слід розуміти, що правовий об'єм захисту представленого винаходу поширюється на інші можливі варіанти і обмежується тільки змістом формули винаходу, включаючи можливі еквіваленти.

Claims (29)

ФОРМУЛА ВИНАХОДУ
1. Пристрій (1) для оптимізації ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії, який відрізняється тим, що містить: магнітне ядро (30); і впускні і випускні канали (41а, 42а); при цьому впускні і випускні канали (41а, 42а) сконфігуровані для приймання газів (201), які поперемінно формують потоки між впускними каналами (41а) і випускними каналами (42а), і навпаки, при цьому магнітне ядро (30) сконфігуроване для одержання і введення газів (201) у впускних і випускних каналах (41а, 42а) у взаємодію з магнітними полями (35), при цьому зміна потоків між впускними і випускними каналами (41а, 42а) і введення у взаємодію з магнітними полями (35) стимулює динамічне і теплове розширення, і магнітну взаємодію газів (201).
2. Пристрій (1) за п. 1 для оптимізації ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії, який відрізняється тим, що впускні і випускні канали (41а, 42а) проходять поруч один з одним навколо зовнішньої поверхні магнітного ядра (30).
З. Пристрій (1) за п. 1 для оптимізації ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії, який відрізняється тим, що впускні і випускні канали (41а, 42а) проходять поруч один з одним по гвинтовій траєкторії навколо зовнішньої поверхні магнітного ядра (30).
4. Пристрій (1) за п. З для оптимізації ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії, який відрізняється тим, що кожен впускний і випускний канал (41а, 42а) має принаймні три оберти на 360 градусів навколо зовнішньої поверхні магнітного ядра (30).
5. Пристрій (1) за будь-яким із пп. 1-4 для оптимізації ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії, який відрізняється тим, що впускні і випускні канали (41а, 42а) мають відповідні розміри для інтенсифікації введення газів (201) у взаємодію з максимальною кількістю магнітних полів (35) із змінною магнітною індукцією, орієнтацією, напрямом і полярністю, згенерованих магнітним ядром (30).
6. Пристрій (1) за будь-яким із пп. 1-5 для оптимізації ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії, який відрізняється тим, що магнітні поля (35) взаємодіють перпендикулярно руху атомів газів (201).
7. Пристрій (1) за будь-яким із пп. 1-6 для оптимізації ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії, який відрізняється тим, що магнітне ядро (30) має три магнітні стрижні (31), які мають магнітні елементи (31а) з магнітів з рідкоземельних металів і щілини (316), які розташовані у внутрішній частині магнітних стрижнів (31) і сконфігуровані для генерування магнітних полів із змінною магнітною індукцією, орієнтацією, напрямом і полярністю.
8. Пристрій (1) за п. 7 для оптимізації ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії, який відрізняється тим, що магнітні елементи (31а) виготовлені зі сплаву неодим- залізо-бор (Ма-Ре-В).
9. Пристрій (1) за будь-яким із пп. 7-8 для оптимізації ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії, який відрізняється тим, що кожен стрижень (31) містить 32 магнітні елементи (314).
10. Пристрій (1) за будь-яким із пп. 7-9 для оптимізації ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії, який відрізняється тим, що магнітні елементи (31а) виконані з можливістю генерування магнітних полів (35) з магнітною індукцією до 950 Тесла у внутрішній Зо частині магнітного ядра (30) і до 1500 Тесла на зовнішній поверхні магнітного ядра (30).
11. Пристрій (1) за будь-яким із пп. 7-10 для оптимізації ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії, який відрізняється тим, що магнітні стрижні (31) розташовані поперемінно для формування кута приблизно 120" (градусів) між центрами стрижнів (31).
12. Пристрій (1) за будь-яким із пп. 1-11 для оптимізації ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії, який відрізняється тим, що динамічне розширення відбувається завдяки зміні потоків між впускними і випускними каналами (41а, 42а) при протіканні газів (201) крізь камеру (10) розширення.
13. Пристрій (1) за будь-яким із пп. 1-11 для оптимізації ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії, який відрізняється тим, що теплове розширення відбувається завдяки зміні потоків між впускними і випускними каналами (41а, 42а) при протіканні газів (201) крізь нагрівальну колону (20).
14. Пристрій (1) за п. 13 для оптимізації ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії, який відрізняється тим, що нагрівальна колона (20) з'єднана концентрично із зовнішньою поверхнею камери (10) розширення.
15. Пристрій (1) за будь-яким із пп. 13-14 для оптимізації ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії, який відрізняється тим, що нагрівальна колона (20) сконфігурована для роботи в інтервалі температур 55 "0-65 76.
16. Пристрій (1) за будь-яким із пп. 13-15 для оптимізації ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії, який відрізняється тим, що нагрівальна колона (20) є кільцевим електричним опором.
17. Пристрій (1) за будь-яким із пп. 1-16 для оптимізації ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії, який відрізняється тим, що динамічне і теплове розширення спричиняють зниження тиску і збільшення об'єму та температури газів (201, 202).
18. Пристрій (1) за будь-яким із пп. 1-16 для оптимізації ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії, який відрізняється тим, що динамічне і теплове розширення газів (201, 202) виконується пристроєм (1) принаймні 6 раз.
19. Пристрій (1) за будь-яким із пп. 1-18 для оптимізації ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії, який відрізняється тим, що гази (201) є сумішшю кисню, водню та іонізованого повітря.
20. Пристрій (1) за п. 19 для оптимізації ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії, який відрізняється тим, що суміш кисню та водню виробляється електролітичною коміркою (200).
21. Пристрій (1) за будь-яким із пп. 1-20 для оптимізації ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії, який відрізняється тим, що оптимізовані гази (202) використовуються пристроєм (300) для генерування механічної енергії.
22. Пристрій (1) за п. 1 для оптимізації ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії, який відрізняється тим, що впускні і випускні труби (41, 42) формують набори впускних і випускних каналів (41а, 42а).
23. Пристрій (1) за п. 22 для оптимізації ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії, який відрізняється тим, що гази (201) надходять в один впускний канал з множини впускних каналів (41а4а).
24. Пристрій (1) за п. 23 для оптимізації ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії, який відрізняється тим, що оптимізовані гази (202) протікають до єдиного випускного каналу з множини випускних каналів (42а).
25. Пристрій (1) для оптимізації ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії, який відрізняється тим, що містить: камеру (10) розширення; нагрівальну колону (20); магнітне ядро (30); набір впускних труб (41); і набір випускних труб (42), при цьому набори впускних і випускних труб (41, 42) мають впускні і випускні канали (41а, 42а), які проходять поруч один біля одного навколо зовнішньої поверхні магнітного ядра (30), при цьому набори впускних і випускних труб (41, 42) концентричні з магнітним ядром (30), при цьому набір впускних труб (41) утворює гідравлічне сполучення з камерою (10) розширення і сполучення з можливістю теплообміну з нагрівальною колоною (20), при цьому камера (10) розширення виконана з можливістю утворення гідравлічного сполучення з набором випускних труб (42), де набори випускних труб (42) виконані з можливістю утворення гідравлічного Зо сполучення з набором впускних труб (41) таким чином, що: впускні і випускні канали (41а, 42а) приймають гази (201), де гази (201) поперемінно формують потоки між впускними каналами (41а) і випускними каналами (42а) та навпаки, магнітне ядро (30) сконфігуроване для одержання і введення газів (201) у впускних і випускних каналах (41а, 42а) у взаємодію з магнітними полями (35), зміна потоків між впускними і випускними каналами (41а, 42а) стимулює динамічне розширення газів (201) при протіканні газів (201) крізь камеру (10) розширення, теплове розширення газів (201) при протіканні газів (201) крізь нагрівальну колону (20) і введення газів (201) у взаємодію з магнітними полями (35), згенерованими магнітним ядром (30).
26. Система для оптимізації ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії, яка відрізняється тим, що містить: пристрій (1) для оптимізації ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії; і пристрій (300) для генерування механічної енергії, при цьому пристрій (1) для оптимізації ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії має впускні і випускні канали (41а, 42а) та магнітне ядро (30), при цьому впускні і випускні канали (41а, 42а) сконфігуровані для приймання газів (201), де гази (201) поперемінно формують потоки між впускними каналами (41а) та випускними каналами (42а) і навпаки, при цьому магнітне ядро (30) сконфігуроване для одержання і введення газів (201) у впускних і випускних каналів (41а, 42а) у взаємодію з магнітними полями (35), при цьому зміна потоків між впускними і випускними каналами (41а, 42а) і введення у взаємодію з магнітними полями (35) стимулюють динамічне і теплове розширення та магнітну взаємодію газів (201), оптимізовані гази (202) протікають до пристрою (300) для генерування механічної енергії.
27. Система для оптимізації ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії, яка відрізняється тим, що містить: пристрій (1) для оптимізації ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії; і пристрій (300) для генерування механічної енергії, при цьому пристрій (1) для оптимізації ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії має набори впускних і випускних труб (41, 42), які мають впускні і випускні канали (41а, 42а), які проходять поруч один з одним навколо зовнішньої поверхні магнітного ядра (30), при бо цьому набори впускних і випускних труб (41, 42) концентричні з магнітним ядром (30),
при цьому набір впускних труб (41) утворює гідравлічне сполучення з камерою (10) розширення і теплове сполучення з нагрівальною колоною (20), при цьому камера (10) розширення утворює гідравлічне сполучення з набором випускних труб (42), де набір випускних труб (42) утворює гідравлічне сполучення з набором впускних труб (41) таким чином, що: впускні і випускні канали (41а, 42а) здатні приймати гази (201), де гази (201) поперемінно формують потоки між впускними каналами (41а) і випускними каналами (42а) і навпаки, при цьому магнітне ядро (30) сконфігуроване для одержання і введення газів (201) у впускних і випускних каналах (41а, 42а) у взаємодії з магнітними полями (35), зміна потоків між впускними і випускними каналами (41а, 42а) стимулює динамічне розширення газів (201) при протіканні їх крізь камеру (10) розширення, теплове розширення газів (201) при протіканні газів (201) крізь нагрівальну колону (20) і гази (201)піддають дії з магнітними полями (35), згенерованими магнітним ядром (30), оптимізовані гази (202) протікають до пристрою (300) для генерування механічної енергії.
28. Спосіб оптимізації ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії, який відрізняється тим, що спосіб включає стадії: поперемінного формування потоків газів (201) між впускними каналами (41а) і випускними каналами (42а) та навпаки для динамічного розширення газів (201); термічного розширення газів (201) для кожного потоку між впускними каналами (414) і випускними каналами (42а); і магнітного піддавання газів (201) дії з магнітними полями (35) для кожного потоку між впускними каналами (414) і випускними каналами (42а) і навпаки.
29. Спосіб оптимізації ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії, який відрізняється тим, що спосіб включає стадії: розташування наборів впускних і випускних труб (41, 42) поруч один з одним навколо зовнішньої поверхні магнітного ядра (30); утворення гідравлічного сполучення набору впускних труб (41) з камерою (10) розширення та сполучення з можливістю теплообміну з нагрівальною колоною (20); утворення гідравлічного сполучення між камерою (10) розширення і набором випускних труб (42); Зо утворення гідравлічного сполучення між набором випускних труб (42) і набором впускних труб (41); введення газів (201) в набір впускних труб (41); поперемінного формування потоків газів (201) між впускними каналами (41а) і випускними каналами (42а), і навпаки для динамічного розширення газів (201); термічного розширення газів (201) для кожного потоку між впускними каналами (414) і випускними каналами (42а); і магнітного піддавання газів (201) дії з магнітними полями (35) для кожного потоку між впускними каналами (414) і випускними каналами (42а), і навпаки.
ПА х Сг я ФІ Г «1 1 х х х х х ве ри у о /й ій / о , / ле уй Ля Ще Ла р рей Що м хи ра в ї ра й кт т й «а А у а / Бо ФІГ?
но еВ и Мов 42 ша М я 4 Оу ЖОх, -к МАМ В й те ра ХАТКУ Од. я ФУТ, і А о: Не я «о у; ее кот не е а дл я я В : дов не еф щ І но о й м 5 ва тю ве. р ше я БАС ВЕННЯ К- я Анни ло Ко я, УКХ й ко м ваш 20 я ОТ г у. - я й М я ї; Іувчркуюттх Ї 45, 46 41, 42 ЕК до 5, 46 и : ра ж у кю ней й ук жи ро 7ж г ше Н вих і я тик пли я о ся уд ши я ія КО Шк У ЗК і х МІХ ДК у ж дю ДРУ БЕ і Ж ЧИННЕ я Уж М дю ат пл Кк МОХ бу ж хм Мі вже и і х МІГ диму НЕО ИН ЧНО жд МОЗ ди ши кю и ЧЕННЯ й ? во ! а а, ага Ем НЕ Не З КВя ка КОМИ бе я РЕ бю ит, п ХОМ Н Б Н ме СЕШНЯ ДУ СТТЕ М Я - ЕЕ ОКУ и Ходи ді й Бо їй я Х ОКХ У дет Мом а, 42а У ой о хо Тих и У дю ді МО св я ЧІ ШР кут щі Щи ких Дуо Коти й Б ен ж КО Ат Мих, ще імени У ні х ня ра УТ Тк лю ІГ 4Д х ОО ( Ї З Кан ж Ми 41а, 42а ФІГ. 485 х УТ її т роту ГА со и ние ще де 4ба, 4ва хі : НАЙ ту і ; і Мч ї бек, й, 45, 46 І ННЯ Ше ше коя У й і сив х ех . р КИШиия їй морю і ра шрот КН ХА Ки пд
ФІГ. Ас ФІГ. АО й я в х и я С У С хо ї Се і У І ба, 106 у х «1ча, і х х БА х у «Й Й 10 х рані х р я ! х в 40; 105 РАКА я З я пов ух, з в шт . о а Я г У кн з ра х ко С о х Ей По й ВІН ОХ У ши ШУ й БИК КЗ х кі і СКУ в Ж У Кок к ух с тА ко ЕН НЕК МО хи ен Не Е КЕ ІЙ СЯ й ОЇ ОВ и чн й Не Е х ТА ХО у и ЩІ Е г М коро ее Не К х ЕН пе ноавнни п Е х І ЗАМІТКА т ІЯ х кі ОК Де МО ко М К х Еж
ФІГ. БА й ої І пи І х т ЩІ Кк ГУ г Щщ т х м МІ Е х І І ія х їх ТІ х х І 1 й ЕН х х МІ 1б0а Шо кої хо т Ви ї х ТЯ кої СЕ 1 ОБ п й В па Ден Кк ї ї вк пи ее ве пі х ВУ їй во и че НК ї Ву На си ЗШ нь го ЕЕ аа Я жна нн ка ен дю НЯ я ми мАСіІх ц Її ол ек тк Ви пе : хи М і І 10с їпа Кк ти і с 11 і сел «Вт чення ТАТ Ю - В ев м хни Ох Кн с НЕ оо бо пт дк м
Ба, Ба 31, 52 7 цк БЛІН вч шен а не х 51,55
ФІГ. бА іч ри ва х у Ж, ФІГ. 60 вино нан вів, Б2а
ФІГ. 68 51,52 вва М й я и пон
ФІГ. 6С ФІГ. БЕ лк Ко й
ФІГ. 7А Фіг. 7в за . Ма З 1 р ре те о ЕХ ХМ ща / А ле ра ж и НЕ НИ ВУ М ово ких Г М к нон пи АННА м Й і, я ва. фе зач. М ОК ОВК: З З КН КО ОЙ МК схуд ОК ее ОХ Й Каса КОХ Го шк сни миши вк м НА нен ПК се НАМ АЖ а (КИ ШК Є СХ ЩЕ 5. С ОЇ ТЯ у сарі ес сх сте КК нн ші. ЩІ КЕ Я ч р ши их і те Кк шия я ще УМ ту В икуМ Али у Не ОТ і В НИ а ФІГ. в 41а, 428 щ З з5 42 41,42 45,46 о р і р Її | а п вн В В Я о З й ж Я БОМ ою в и ся оон м о са НН о НИ щу шк. Тек ок ра весно рей рр кіВ ен ех а з екю, кх сни сш ІЕЕ З КК КЕН ОА НВ о и Ве а п ен ЕК КК пох ми ре иа Ка вк КЕ Во Я же кв юх вовни на м В В В З КИ скора во що Ван ОКХ НК и КУ Е ВОЮ ж я кое я МОЯ ККУ І: ШКО Кк к пк. ї ши в и Ки п М ЕК МИ З на в ОМ НН Вей МЕ о о ШО а УМ ення КК Їх, дат Мо пр; ри Ко ос Яке ок у о ве я о а а а оо В ПО кни я ПАКТ ще шк ой їх ТХ Видова Ж пи я -е лона ня , ра и 4 вві - 4 ГКІ Позови 5 ОА ЕХЯ «У ІЛИК о Й ЩІ фо -4 Й ОО КА В КО Ж ст Ту Ж Ву втки В й й Б -о а а НАВ дж им и и ВК ШК «тв АК Я ав я ЗЕ в М я Пи Ки и ши ВО ОКОМ КТ, сб- нні її щ ПЕ НН дес кн ИН и и ий. ТМ и ДИ и доня Кн о он пов о в оо КК ін і Мк З: З СН кова й шк Б ву я АНА С пото шо ни КК Ка я Га Бити хв не и о и Ди і НН и М ех 5 Б КЕ пд Кк й ОК й ! їн Ко / ди ші Й ц і 418, 42а ко і 41,49 45,46 й / КОКО ше і
UAA201807245A 2015-11-30 2016-11-30 Система, спосіб і пристрій для оптимізації ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії UA122257C2 (uk)

Applications Claiming Priority (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
BR102015030045-0A BR102015030045B1 (pt) 2015-11-30 2015-11-30 gas-boosting device for clean energy generation
PCT/BR2016/050312 WO2017091880A1 (en) 2015-11-30 2016-11-30 System, method and device to optimize the efficiency of the combustion of gases for the production of clean energy

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA122257C2 true UA122257C2 (uk) 2020-10-12

Family

ID=56416126

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAA201807245A UA122257C2 (uk) 2015-11-30 2016-11-30 Система, спосіб і пристрій для оптимізації ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії

Country Status (15)

Country Link
US (1) US10787958B2 (uk)
JP (1) JP6940501B2 (uk)
KR (1) KR20180094936A (uk)
CN (1) CN108700290A (uk)
AU (1) AU2016363681A1 (uk)
BR (1) BR102015030045B1 (uk)
CA (1) CA3006783A1 (uk)
IL (1) IL259663A (uk)
MX (1) MX2018006653A (uk)
MY (1) MY188855A (uk)
PH (1) PH12018501136A1 (uk)
RU (1) RU2719412C2 (uk)
UA (1) UA122257C2 (uk)
WO (1) WO2017091880A1 (uk)
ZA (1) ZA201804021B (uk)

Families Citing this family (10)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
EP2820286B8 (en) 2012-02-27 2019-12-11 Hytech Power Inc. Oxygen-rich plasma generators for boosting internal combustion engines
KR20220123330A (ko) 2016-03-07 2022-09-06 하이테크 파워, 인크. 내연 엔진용 제 2 연료를 생성 및 분배하는 방법
CN107570095B (zh) * 2016-07-04 2020-07-14 哈尔滨万宇科技股份有限公司 虚光子催化装置和使用该催化装置进行催化处理的方法
US10563596B2 (en) 2017-03-31 2020-02-18 Generac Power Systems, Inc. Carbon monoxide detecting system for internal combustion engine-based machines
US20190234348A1 (en) 2018-01-29 2019-08-01 Hytech Power, Llc Ultra Low HHO Injection
CN112403217A (zh) * 2020-10-27 2021-02-26 西北矿冶研究院 一种硫化氢气体的高效率自动化净化装置及方法
FR3120399A1 (fr) 2021-03-03 2022-09-09 Societe Cofex Procédé et dispositif de traitement du combustible gaz naturel ou fioul d’une chaudière ou d’un moteur thermique
FR3121184A1 (fr) * 2021-03-27 2022-09-30 Ecopra Sas Appareil a prefiltre actif pour comburant fluide pour tout type de combustion et dispositif utilisant un carburant.
IT202100025313A1 (it) * 2021-10-04 2023-04-04 Hyperion S R L S Sistema integrato per l’ottimizzazione della combustione di motori a combustione interna con effetto magnetizzante, irraggiamento ir, uv, a microonde e elettrolizzatore
IT202100025316A1 (it) * 2021-10-04 2023-04-04 Hyperion S R L S Sistema integrato per l’ottimizzazione della combustione di motori a combustione interna con effetto magnetizzante, irraggiamento ir, uv e elettrolizzatore

Family Cites Families (42)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US3669274A (en) * 1969-12-29 1972-06-13 George M Happ Magnetic structure for treating liquids containing calcareous matter
US4357237A (en) * 1979-11-28 1982-11-02 Sanderson Charles H Device for the magnetic treatment of water and liquid and gaseous fuels
US4430785A (en) * 1980-07-14 1984-02-14 Sanderson Charles H Method of manufacturing a magnetic fuel or water treatment device
US4372852A (en) 1980-11-17 1983-02-08 Kovacs Albert J Magnetic device for treating hydrocarbon fuels
JPS5993954A (ja) * 1982-11-19 1984-05-30 Naonobu Nakajima 燃料油及び燃料ガスの磁気処理装置
US4568901A (en) 1984-11-21 1986-02-04 A Z Industries Magnetic fuel ion modifier
JPS6477743A (en) * 1987-09-16 1989-03-23 Naisu Kk Liquid fuel improving device
PL161859B1 (pl) 1989-03-29 1993-08-31 Boleslaw Onyszczuk Urzadzenie do uzdatniania paliwa plynnego oraz cieczy chlodzacej PL PL PL
CN2061666U (zh) * 1989-09-09 1990-09-05 马雁鸿 民用流体燃料处理装置
US4995425A (en) 1990-05-11 1991-02-26 Weisenbarger Gale M Magnetic fluid conditioner
JP3156312B2 (ja) * 1991-03-05 2001-04-16 株式会社日本自動車部品総合研究所 燃料供給装置
US5161512A (en) 1991-11-15 1992-11-10 Az Industries, Incorporated Magnetic fluid conditioner
JPH0833840A (ja) * 1994-06-28 1996-02-06 Aavan Ekorojii:Kk 磁化器並びに磁化処理方法及び化学反応制御方法
US5520158A (en) * 1995-01-12 1996-05-28 Gasmaster International, Inc. Magnetic field fuel treatment device
US5637226A (en) 1995-08-18 1997-06-10 Az Industries, Incorporated Magnetic fluid treatment
US6024935A (en) 1996-01-26 2000-02-15 Blacklight Power, Inc. Lower-energy hydrogen methods and structures
US5943998A (en) 1998-02-10 1999-08-31 1184949 Ontario Inc. Magnetic fuel enhancer
CA2240016C (en) * 1998-06-08 2005-03-29 Omni-Tech Inc. An apparatus for magnetically treating flowing fluids
JP3057827U (ja) * 1998-09-18 1999-06-08 陳福恭 ガス増熱装置
CN1287213A (zh) * 1999-09-07 2001-03-14 杨青山 机动车氢氧助燃环保节油方法及节油器
ITCR20010004A1 (it) * 2001-06-08 2002-12-08 Crete Trading Srl Rocedimento di riscaldamento e doppia polarizzazione elettromagneticaper combuatibili liquidi e gassosi e relativo dispositivo
JP2003014222A (ja) * 2001-06-29 2003-01-15 Tamio Sasaki 燃焼装置及び燃料供給装置
US6972118B2 (en) * 2001-12-14 2005-12-06 Hadronic Press, Inc. Apparatus and method for processing hydrogen, oxygen and other gases
JP4444568B2 (ja) * 2001-12-28 2010-03-31 スティーヴン・サックス 液体及び気体の磁気処理及び磁気処理用装置
JP2003269268A (ja) * 2002-03-11 2003-09-25 Toshiaki Tsunematsu 液体燃料磁気処理装置
US6851413B1 (en) 2003-01-10 2005-02-08 Ronnell Company, Inc. Method and apparatus to increase combustion efficiency and to reduce exhaust gas pollutants from combustion of a fuel
RU40766U1 (ru) * 2004-06-03 2004-09-27 ООО Научно-производственная фирма "Транс-Титан" Агрегат для обработки жидкого топлива магнитным полем постоянных магнитов
DE202006015219U1 (de) * 2006-10-05 2007-02-01 Wasse, Dirk Vorrichtung zur Optimierung der Verbrennung von festen, flüssigen und gasförmigen Brennstoffen
CN101205857A (zh) * 2006-12-22 2008-06-25 孙伯叨 减少内燃机碳氢燃料排放物的处理装置
DE202007001730U1 (de) * 2007-02-01 2007-04-26 Berger, Jürgen Brennstoffaufbereiter zur Erhöhung des Brennwerts und zur Reduzierung der Emissionen bei flüssigen und gasförmigen Brennstoffen
US20080290038A1 (en) 2007-05-26 2008-11-27 Gordon Thomas Kaitting Magnetic hydrocarbon treatment device and method
FR2928848B1 (fr) * 2008-03-20 2010-04-16 Sairem Soc Pour L Applic Indle Dispositif d'application d'energie electromagnetique a un milieu reactif
US8517000B2 (en) * 2008-09-18 2013-08-27 Wayne Rowland Fuel treatment device using heat and magnetic field
FR2947010A1 (fr) 2009-06-17 2010-12-24 Jean-Francois Mirabella Principe de fonctionnement du moteur thermique a bi-combustion
WO2011008754A2 (en) 2009-07-13 2011-01-20 Mason Elmer B Magnetohydrodynamic fluid conditioner
US8444853B2 (en) 2010-02-22 2013-05-21 Lev Nikolaevich Popov Leo-polarizer for treating a fluid flow by magnetic field
US8999158B2 (en) * 2010-09-16 2015-04-07 Wallace Taylor Irvin In-line fuel conditioner
KR101061216B1 (ko) * 2010-12-10 2011-08-31 이흑규 유체 활성화 장치
CN103032213A (zh) * 2011-09-28 2013-04-10 吴玟颉 磁化油品装置
US9200561B2 (en) * 2012-11-12 2015-12-01 Mcalister Technologies, Llc Chemical fuel conditioning and activation
US20150252757A1 (en) * 2012-11-12 2015-09-10 Mcalister Technologies, Llc Chemical fuel conditioning and activation
BR102014003647A2 (pt) * 2014-02-17 2015-12-01 José Roberto Fernandes Beraldo processo de obtenção e controle de energia limpa a partir da água, conversão da água em combustível através da extração e utilização do hidrogênio, e respectivo equipamento expansor molecular de gás

Also Published As

Publication number Publication date
IL259663A (en) 2018-07-31
PH12018501136A1 (en) 2019-02-04
JP6940501B2 (ja) 2021-09-29
WO2017091880A1 (en) 2017-06-08
ZA201804021B (en) 2019-09-25
MY188855A (en) 2022-01-10
US10787958B2 (en) 2020-09-29
RU2719412C2 (ru) 2020-04-17
JP2019504272A (ja) 2019-02-14
MX2018006653A (es) 2019-07-04
US20180363542A1 (en) 2018-12-20
CN108700290A (zh) 2018-10-23
KR20180094936A (ko) 2018-08-24
BR102015030045B1 (pt) 2017-07-18
BR102015030045A2 (pt) 2016-07-26
RU2018123710A3 (uk) 2020-02-19
AU2016363681A1 (en) 2018-06-28
RU2018123710A (ru) 2020-01-15
CA3006783A1 (en) 2017-06-08

Similar Documents

Publication Publication Date Title
UA122257C2 (uk) Система, спосіб і пристрій для оптимізації ефективності спалювання газів для одержання чистої енергії
RU2436729C2 (ru) Безуглеродная диссоциация воды и сопутствующее получение водорода и кислорода
US10255998B2 (en) Rotating high-density fusion reactor for aneutronic and neutronic fusion
CN105027222B (zh) 用于无中子和中子聚变的旋转高密度聚变反应器
JP6987402B2 (ja) 水の水素および酸素への変換を介して電力を発生させるためのシステム、装置および方法
GB2444444A (en) Reactor for producing controlled nuclear fusion
WO2010128877A1 (ru) Устройство для получения энергии из дымовых газов
RU2596605C2 (ru) Водородный генератор электрической энергии
EP3384207A1 (en) System, method and device to optimize the efficiency of the combustion of gases for the production of clean energy
KR100642555B1 (ko) 다공성 유전체를 이용한 브라운 가스 발생 장치 및 방법
WO2007067083A1 (fr) Source de courant a plasma
Grigorieva et al. Ways to produce renewable energy from carbon dioxide
Lee Account for MEGA-STN thermal fusion device in use of positron wave thermal energy
US20180282157A1 (en) High energy method and apparatus for carbon free dissociation of water for production of hydrogen and hydrogen related power
RU2546057C2 (ru) Способ и технологическая линия по производству электричества
DE2702655A1 (de) Verfahren zur herstellung von brennstoffzellen und stromerzeugenden elementen
Naqi et al. Flue Gas Treatment Using Low-Temperature Plasma
Leung et al. Large volume RF driven plasma generator for the removal of toxic gas in fossil fuel power plants
WO2005099321A1 (en) Method and device (variants) for producing high heat energy