LT3432B - Process and machine for forming lump of shrub roots - Google Patents

Process and machine for forming lump of shrub roots Download PDF

Info

Publication number
LT3432B
LT3432B LTIP880A LTIP880A LT3432B LT 3432 B LT3432 B LT 3432B LT IP880 A LTIP880 A LT IP880A LT IP880 A LTIP880 A LT IP880A LT 3432 B LT3432 B LT 3432B
Authority
LT
Lithuania
Prior art keywords
trough
substrate
net
wire mesh
edges
Prior art date
Application number
LTIP880A
Other languages
English (en)
Inventor
Bernd Helms
Original Assignee
Kordes Soehne Rosenschulen
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Kordes Soehne Rosenschulen filed Critical Kordes Soehne Rosenschulen
Publication of LTIP880A publication Critical patent/LTIP880A/xx
Publication of LT3432B publication Critical patent/LT3432B/lt

Links

Classifications

    • BPERFORMING OPERATIONS; TRANSPORTING
    • B65CONVEYING; PACKING; STORING; HANDLING THIN OR FILAMENTARY MATERIAL
    • B65BMACHINES, APPARATUS OR DEVICES FOR, OR METHODS OF, PACKAGING ARTICLES OR MATERIALS; UNPACKING
    • B65B25/00Packaging other articles presenting special problems
    • B65B25/02Packaging agricultural or horticultural products

Landscapes

  • Life Sciences & Earth Sciences (AREA)
  • Agronomy & Crop Science (AREA)
  • Engineering & Computer Science (AREA)
  • Mechanical Engineering (AREA)
  • Cultivation Receptacles Or Flower-Pots, Or Pots For Seedlings (AREA)
  • Packaging Of Special Articles (AREA)
  • Fertilizers (AREA)
  • Pretreatment Of Seeds And Plants (AREA)
  • Transplanting Machines (AREA)
  • Diaphragms For Electromechanical Transducers (AREA)
  • Sliding-Contact Bearings (AREA)
  • Control And Other Processes For Unpacking Of Materials (AREA)
  • Soil Working Implements (AREA)
  • Cultivation Of Plants (AREA)
  • Containers And Plastic Fillers For Packaging (AREA)
  • Table Devices Or Equipment (AREA)
  • Securing Of Glass Panes Or The Like (AREA)
  • Sanitary Device For Flush Toilet (AREA)
  • Basic Packing Technique (AREA)
  • Chemical And Physical Treatments For Wood And The Like (AREA)
  • Control Of Steam Boilers And Waste-Gas Boilers (AREA)

Description

Išradimas skirtas krūminių augalų šaknų gumulo formavimo būdui, ypač rožių krūmų, kurio iš vielos tinklo plokščio ruožo, turinčio mažiausiai viename iš dviejų priešais esančių kraštų išsikišusius vielų galus, suformuoja lovelį, iš dalies užpildo šį lovelį drėgnu substratu, pavyzdžiui, durpėmis, uždeda ant šio substrato gulinčio augalo šaknis, praktiškai neturinčias grunto, užpila ant šaknų dar substrato, formuoja iš vielos tinklo vamzdelį, užlenkiant paminėtus kraštus, ir tvirtai sujungia šiuos kraštus, prakišant laisvus vieno krašto galus į narvelius išilgai kito krašto ir atlenkiant tuos galus.
Išradimas taip pat skirtas krūmų, ypač rožių, šaknų gumulo formavimo įrenginiui su bent vienu loveliu, kuriame įdėtas vielos tinklas.
Iš VFR modelio Nr. 1857927 žinomas krūmų šaknų gumulo rankinio formavimo įrenginys, kuriame keturkampio ir turinčio dėžės formą rezervuaro viršutinėje dalyje pakabintas ant pirmos tvirtos horizontalios lystelės plaušinis iš tamprios medžiagos. Pradinėje būklėje plaušinis, pakabintas ant šios pirmos lystelės, sudaro rezervuare pusiau apvalaus skerspjūvio lovelį, praeinantį virš rezervuaro viršutinio krašto, nutolusio nuo pirmos lystelės ir turi laisvą galą, prie kurio pritvirtinta antra tvirta lystelė, turinti rankenėlę. Ant plaušinio sudaryto lovelio uždeda vielos tinklą, ant kurio užpila nedaug šaknų grunto, ant jo šaknimis uždeda augalą, vėl užpila šaknų grunto ir po to prispaudžia rankenėlę, turinčią ir prie tampraus plaušinio laisvo galo pritvirtintą lystelę prie pirmos lystelės, kuri pritvirtinta prie svirčių sistemos ir šiek tiek pakelta. Dėl to šaknų gruntas Įgauna cilindro formą ir tuo pačiu metu, esant tam tikram slėgiui, subyra į vielos tinklą. Vielos tinklo laisvo krašto vielų galus būtina įstatyti į tinklo kitos pusės tarpus ir atlenkti juos, prispaudžiant pirmą lystelę, tuo uždarant iš vielos tinklo padarytą cilindrą.
Lyginant su rankiniu krūmų šaknų gumulo formavimu šis žinomas Įrenginys turi privalumus, tačiau juo dirbti gana sunku. Reikalingas didelis įgudimas prakišant vielos galus į tinklo kitos pusės skyles (tai ne visada visiškai pasiseka), kad po to būtų galima juos atlenkti patikimam cilindro tvirtinimui. Kokia nors mechanizacija vargu ar galima, kadangi vielos tinklas visada linksta skirtingai.
Šaknų gumulą formuoja, visų pirma, ruošiant krūmus pardavimui. Tam tikslui įprastai sudaro girliandą iš keleto krūmų ir padeda ją į dėžę arba ant padėklo. Kartu tarp cilindrinių šaknų gumulų lieka tarpai, dėl kurių prarandamas žymus naudingas tūris girliandos saugojimui ir sudaromos sąlygos gumulų išdžiūvimui transportuojant ir saugojant.
Dėl to išradimo tikslas yra sukurti būdą ir įrenginį, leidžiančius taip formuoti rožių krūmų ir kitų analogiškų krūminių augalų šaknų gumulą, kad jis turėtų skerspjūvio formą, užtikrinančią tūrio ekonomiją.
Šis tikslas, skirtas būdui, pasiekiamas apibrėžties pirmo punkto požymiais, įrenginiui - antro punkto požymiais. Priklausomuose apibrėžties punktuose charakterizuoti pirmumą turintys variantai.
Siūlomo vielos tinklo užlenkimo išilgai tiksliai nustatytos sulenkimo linijos dėka šaknų gumulas turi skerspjūvyje teisingą daugiakampį, ypač kvadratinį, tai užtikrina patikimą ir automatinį vielų laisvų galų Įdėjimą į vielos tinklo akis kitame jos krašte ir iš vielos tinklo sudaryto apvalkalo patikimą sujungimą. Gumulo daugiakampis skerspjūvis leidžia pašalinti tarpus tarp gumulų, sujungtų į girliandą, dėl to augalai apsaugomi nuo išdžiūvimo. Netgi atskyrus nuo didelės girliandos pagal šį pasiūlymą įpakuotus augalus, vielinis apvalkalas išlieka patikimai sujungtas, dėl to garantuojamas augalų sodinimas neprarandant žymios substrato dalies.
Pareikšto įrenginio ir jo darbo realizavimo pavyzdys, taip pat to darbo rezultatas paaiškinamas schematizuotais brėžiniais, kuriuose:
Fig.l - pareikšto įrenginio vaizdas iš šono, su daliniu pjūviu pagal liniją I-I Fig.2;
Fig.2 - įrenginio vaizdas iš viršaus, su daliniu pjūviu pagal liniją II-II Fig.l;
Fig.3-5 - pirma-trečia operacijos, formuojant rožių krūmo šaknų gumulą, vaizdas iš šono;
Fig. 6 - operacijos pagal Fig. 5 vaizdas iš viršaus;
Fig. 7-11 - ketvirta-aštunta operacijos, vaizdas iš šono; Fig.12 - pardavimui paruoštas įpakuotas rožių krūmas su suformuotu šaknų gumulu.
Parodyto įrenginio tikslas yra patalpinti rožių krūmą 26 su nuo grunto nuvalytomis šaknimis 27 į drėgną substratą 23, pavyzdžiui, durpes, ir apsupti šį substratą 23 vielos tinklu 16, kuris įgauna lankstaus, kvadratinio, vienodo visame ilgyje skerspjūvio vamzdelio formą. Vielos tinklas 16 turi siekti rožių krūmo 26 skiepijimo ruožą 42, nuo kurio driekiasi įskiepyti ūgliai 43. Vielos tinklas 16 turi stačiakampius, ištęstus horizontaliai narvelius 24. Du vertikalūs krūmo stovinčioje padėtyje tinklo 16 kraštai 36 ir 33 sudaryti vertikalia viela, einančia išilgai vamzdelio sudaromosios. Tinklo 16 horizontaliosios vielos trumpai nupjautos pagal kraštą 36, o kitame krašte 33 turi ilgus vielų galus 34 . Šie galai 34 įvedami galinėje įpakuotės padėtyje kiekvienas į savo narveli 24, prigludusi, prie krašto 36 ir atlenkiami taip, kad abu kraštai 36 ir 33 būtų tvirtai sujungti vienas su kitu visuose narveliuose 24.
Toks vamzdelis, sudarytas iš vielos tinklo 16, kuriame yra substratas 23 su šaknimis 27, įpakuojamas nepavaizduotu brėžiniuose veiksmu į maišą 41 iš dviem kryptimis sutraukiamos plėvelės, kurio aukštis siekia įskiepytų ūglių 43 viršutinius galus ir taip sutraukiamas aplink skiepijimo ruožą 42 šiluminio poveikio dėka, kad maišas 41 standžiai priglustų prie iš tinklo 16 sudaryto vamzdelio.
Iš tinklo 16 sudarytas vamzdelis gali turėti cilindrinę formą, bet tikslingiau daugiakampį skerspjūvį, parodytame pavyzdyje, kvadratinį. Toks skerspjūvis gaunamas dėl to, kad stačiakampį vielos tinklo 16 gabalą deformuoja, sulenkiant stačiu kampu išilgai centrinės pirmos sulenkimo linijos 21 i lovelį, kurį maždaug iki pusės užpildo nustatytu substrato 23 kiekiu, po to padeda krūmo 26 šaknis 27 ir papildo antra substrato 23 dalimi. Tinklą 16 užlenkia pagal antrą sulenkimo liniją 32, einančią per vidurį tarp pirmos sulenkimo linijos 21 ir krašto 33, turinčio išsikišusius vielų galus. Pagaliau užlenkia tinklą 16 pagal trečią sulenkimo liniją 35, einančią per vidur! tarp pirmos sulenkimo linijos 21 ir krašto 36. Kiekvienas iš vielų galų 34 įeina į savo narvelį 24 krašte 36 ir po to atlenkiamas, dėl to kraštai 36 ir 33 tvirtai sujungiami tarpusavyje.
Neparodytame šio būdo variante iki substrato 23 užpildymo ir krūmo 26 šaknų uždėjimo galima tuo pačiu metu apjuosti pagal linijas 21 ir 32. Parodytas įrenginys turi pagrindą 1, bunkerį 2 durpėms su jame esančia maišykle 3. Po bunkeriu 2 pagrindas 1 turi nejudančią kolonėlę 4 su radialiai išdėstytomis keliomis svirtimis 5, galais pritvirtintomis prie žiedo, užmauto ant kolonėlės 4. Parodytame pavyzdyje yra šešios svirtys 5, kurios tarp savęs sudaro 60° kampą. Atitinkamais kampiniais atstumais aplink kolonėlę išdėstytos šešios apdirbimo pozicijos: štampavimo pozicija A, pirma užpildymo pozicija B, įdėjimo pozicija C, antra užpildymo pozicija D, suglaudimo pozicija E ir nuėmimo pozicija F. Kiekvienos svirties 5 gale pritvirtintas lovelis 6 tokiu būdu, kad kiekvieną kartą pasisukant svirčiai 5 lovelis praeina per visas apdirbimo pozicijas A-F.
Kiekvienas lovelis 6 turi dvi šonines sieneles 7 ir 8, pasvirusias 45° kampu horizontalės atžvilgiu ir sudarančias tarpusavyje 90° kampą. Sienelės 7 ir 8 sudaro briauną 9, nukreiptą į atitinkamą svirtį 5. Kiekviena sienelė 7 ir 8 nutolusiame nuo briaunos 9 ir jam lygiagrečiame krašte sujungta šarnyru 10 arba 11 su atlankų 12 arba 13. Pradinėje padėtyje atlankas 12 yra toje pačioje plokštumoje kaip ir sienelė 7, o atlankas 13 sienelės 8 plokštumoje. Kiekvienas šarnyras turi kelis kabliuko formos fiksatorius 14.
ir 11
Štampavimo pozicijoje A yra būgnas 15, nuo kurio nuvyniojamas tinklas 16. Jis paduodamas tarp kreipiamųjų 17 ir toliau horizontaliai praeina per pjovimo įrenginį 18 į suspaudimo įtaisą 19, kuris iš priekio palaiko tinklo 16 priekinį galą. Kiekvieno darbinio ciklo metu pjovimo įrenginys 18 atpjauna vielinio tinklo 16 gabalą, kurio ilgis žymiai didesnis už atstumą tarp aukščiau esančių atlankų 12 ir 13 laisvųjų galų jų pradinėje padėtyje. Tai parodyta Fig.3, kurioje, be to, pavaizduotas puansonas 20, turintis skerspjūvį, užpildantį lovelį 6 kartu su atidarytais atlankais 12 ir 13 ir kiekvieno darbinio ciklo metu taip nusileidžiantis į šį lovelį 6, esantį štampavimo pozicijoje A, kad virš lovelio 6 esantis tinklas 16 sulenkiamas pagal centrinę pirmąją liniją 21 stačiu kampu. Atitinkamas lovelis 6 kito darbinio ciklo metu pasiekia pirmąją užpildymo poziciją B. Joje yra dozatorius 22, paduodantis į iš tinklo 16 padarytą loveli nustatytą substrato 23 kiekį. Ši substrato 23 dozė yra pakankama iš tinklo 16 padarytam loveliui užpildyti maždaug iki šarnyrų 10 ir 11, prie kurių tvirtinami kabliuko formos fiksatoriai 14, įeinantys pasisukimo metu į vieną narvelį 24.
Sekančio darbinio ciklo metu lovelis 6 pasiekia įdėjimo poziciją C, kurioje baigiasi transporteris 25, paduodantis rožių krūmus 26. Operatorius taip uždeda krūmą 26 ant tinklo 16, paruošto aukščiau aprašytu būdu, kad šaknys 27 lengvai įspaudžiamos į substratą 23. Sekančio ciklo metu lovelis 6 pernešamas į antrąją užpildymo poziciją D, po kitu dozatoriumi 28, užpildančiu kitą substrato 23 dozę ant šaknų 27, visiškai jas padengiant.
Šioje antroje užpildymo pozicijoje D taip pat yra puansonas 29, pakaitomis su dozatoriumi 28 perstumiamas į tiksliai virš lovelio 6 esančią padėtį ir nusileidžiantis iš šios padėties, sutankindamas substratą 23 ir truputį suspausdamas šaknis 27.
Suglaudimo pozicijoje E sumontuoti du horizontaliai judantys stūmikliai 30 ir 31, kurie Fig. 8 ir 9 pažymėti tik rodykle. Pirmiausia pradeda veikti stūmoklis 30, pasukantis 90° atlanką 12 į lygiagrečią sienelei 8 padėtį, dėl to tinklas 16 sulenkiamas stačiu kampu išilgai antros sulenkimo linijos 32. Kraštas 33 yra vertikalioje plokštumoje, einančioje per pirmą sulenkimo liniją 21. Laisvi vielų galai 34, išsikišę į viršų lygiagrečiai sienelei 8, neuždengti atlankų 12. Po to įjungiamas stūmiklis 31, pasukantis atlanką 13 taip pat 90° kampu ir sulenkiantis tinklą 16 išilgai trečios linijos 35 stačiu kampu. Kartu vielų galai 34 įkišami į tinklo 16 narvelius 24, esančius šalia krašto 36. Po to, dar suglaudimo pozicijoje E, vėl atidaromas atlankas 12 ir kitas stūmiklis 37 atlieka švytuoklinius judesius, pagal Fig. 9 pagal laikrodžio rodyklę, atlenkdamas vielų galus 34. Tiesiogiai po to tas pats stūmiklis 37 ar kitas stūmiklis, judantis tik vertikalia kryptimi, nusileidžia taip, kad visiškai užlenkia vielų galus 34. Tinklas 16 sudaro pagal sudaromąją uždarą kvadratinio skerspjūvio prizminį vamzdelį.
Sekančio darbinio ciklo metu lovelis 6 pasiekia nuėmimo poziciją F. Čia Įrengtas vertikaliai ir horizontaliai judantis griebtuvas 38 su keliais kabliukais 39 apatinėje pusėje atvirame lovelyje 40. Šie kabliukai 39 valdomi taip, kad nusileidžiant griebtuvui 38 jie susikabina su abiem prizminio vamzdelio viršutinėmis plokštumomis, kurias sudaro tinklas 16, ir sugriebia jas. Lovelis 40 dar suartina šiuos vamzdelius vieną prie kito, juose esantis substratas papildomai sutankinamas ir vielų galai visiškai Įlenda į vamzdelių vidų. Dėl to šie galai netrukdo tolimesniam naudojimui, pavyzdžiui, įpakuojant krūmus 26 su šaknų gumulais į plėvelės maišus 41.
IŠRADIMO APIBRĖŽTIS

Claims (8)

  1. IŠRADIMO APIBRĖŽTIS
    1. Krūminių augalų, ypač rožių krūmų, šaknų gumulo formavimo būdas, kuriuo suformuoja lovelį iš vielos tinklo (16) plokščio ruožo, turinčio mažiausiai viename (33) iš dviejų priešingų kraštų (36, 33) išsikišusius vielų galus (34), iš dalies užpildo lovelį drėgnu substratu (23), pavyzdžiui, durpėmis, padeda ant šio substrato (23) praktiškai be grunto gulinčio augalo (26) šaknis (27), uždeda ant šaknų dar substrato (23), formuoja iš vielinio tinklo (16) vamzdelį, sulenkiant du paminėtus kraštus (36, 33) ir stipriai sujungia šiuos kraštus (36, 33) tarpusavyje, prakišant vieno krašto (33) vielų galus (34) į kito krašto (36) narvelius (24) ir po to atlenkia šiuos galus (34), besiskiriantis tuo, kad, siekiant tūrio ekonomijos, vielos tinklą (16) lovelio sudarymui sulenkia stačiu kampu per vidurį tarp paminėtų kraštų (36, 33), užpildžius substratu (23) vėl sulenkia tinklą (16) stačiu kampu pagal antrą liniją (32) per vidurį tarp pirmos sulenkimo linijos (21) ir vieno iš paminėtų kraštų (33),pritvirtinus tinklą (16) pagal šią antrą sulenkimo liniją (32) sulenkia tinklą (16) stačiu kampu pagal trečią liniją (35), einančią per vidurį tarp pirmos sulenkimo linijos (21) ir kito paminėto krašto (36), pritvirtinus tinklą pagal šią trečią liniją (35).
  2. 2. Krūminių augalų, ypač rožių krūmų, šaknų gumulo formavimo įrenginys, turintis bent vieną lovelį (6) , ant kurio uždėtas vielos tinklas (16), besiskiriantis tuo, kad lovelio (6) skerspjūvis yra Vformos su dviem sienelėmis (7, 8), pasvirusiomis horizontalės atžvilgiu 45 kampu ir sudarančiomis apačioje briauną (9), ir turi lovelį (6) užpildančios formos puansoną (20), įsispaudžiantį į lovelį vielos tinklo (16) formavimui į lovelį, kiekviena iš paminėtų sienelių (7, 8) sujungta nuo briaunos (9) nutolusiu šarnyru (10, 11) su atlankų (12, 13), pasisukančiu iš atviros padėties, kurioje jis yra sienelės (7, 8) plokštumoje ir prie jos prigludęs, į suglaudimo padėtį, kurioje jis su savo sienele (7, 8) sudaro statų kampą, be to, kiekviename išilginiame lovelio (6) krašte yra tinklą (16) laikantis fiksatorius (14).
  3. 3. Įrenginys pagal 2 punktą, besiskiriantis tuo, kad kiekvienas šarnyras (10, 11) turi bent vieną kabliuko formos fiksatorių (14), galintį pasisukti tinklo (16) palaikymui į jo sudaryto lovelio pusę.
  4. 4 . Įrenginys pagal vieną iš 2-3 punktų, besiskiriantis tuo, kad keletas vienas nuo kito nustatytais kampiniais atstumais išdėstytų lovelių (6) sumontuoti galint jiems kartu pasisukti apie centrinę ašį, o aplink šią centrinę ašį viena nuo kitos nustatytais kampiniais atstumais, atitinkančiais kampinius atstumus tarp lovelių (6) , išdėstytos apdirbimo pozicijos, kuriose yra štampavimo pozicija (A) su vielos tinklo (16) formavimo į lovelį puansonu (20), pirmoji užpildymo pozicija (B) su subtrato (23) dozatoriumi (22), įdėjimo pozicija (C) - vieno krūmo (26) įdėjimui i kiekvieną lovelį (6), antroji užpildymo pozicija (D) su substrato (23) dozatoriumi (28), suglaudimo pozicija (E) - atlankų (12, 13) lovelyje (6) uždarymui, taip pat tinklo (16) kraštų (36, 33) sujungimui ir nuėmimo pozicija (F) - krūmų (26) su suformuotu šaknų gumulu ištraukimui.
  5. 5. Įrenginys pagal 4 punktą, besiskiriantis tuo, kad antroje užpildymo pozicijoje (D) sumontuota.; puansonas (29) substrato (23) sutankinimui, kuris pakaitomis su dozatoriumi (28) nustatomas į darbinę pactėtį.
  6. 6. Įrenginys pagal 4 arba 5 punktą, besiskiriantis tuo, kad suglaudimo pozicijoje (Έ) sumontuoti du priešpriešiais judantys stūmikliai (30, 31) atlankų (12, 13) uždarymui ir dar vienas stūmiklis (37)
    5 tinklo (16) vielų galų atlenkimui.
  7. 7. Įrenginys pagal vieną iš 4-6 punktų, besiskiriantis tuo, kad nuėmimo pozicijoje (F) sumontuotas pakeliamas ir nuleidžiamas griebtuvas (38),
    10 turintis kabliukus (39) i, vamzdeli, suformuoto tinklo (16) užkabinimui.
  8. 8. Įrenginys pagal 7 punktą, besiskiriantis tuo, kad griebtuvas (38) turi Į apatinę pusę
    15 atvirą loveli, (40) papildomam vielos tinklu (16) apgaubto substrato (23) sutankinimui.
LTIP880A 1988-04-13 1993-08-20 Process and machine for forming lump of shrub roots LT3432B (en)

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
DE3812273A DE3812273A1 (de) 1988-04-13 1988-04-13 Verfahren und maschine zum ballieren von strauchpflanzen

Publications (2)

Publication Number Publication Date
LTIP880A LTIP880A (en) 1995-03-27
LT3432B true LT3432B (en) 1995-10-25

Family

ID=6351890

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
LTIP880A LT3432B (en) 1988-04-13 1993-08-20 Process and machine for forming lump of shrub roots

Country Status (16)

Country Link
US (1) US5020301A (lt)
EP (1) EP0337319B1 (lt)
JP (1) JPH0667292B2 (lt)
AT (1) ATE71900T1 (lt)
CA (1) CA1330012C (lt)
DD (1) DD280460A5 (lt)
DE (2) DE3812273A1 (lt)
DK (1) DK168112B1 (lt)
ES (1) ES2028402T3 (lt)
GR (1) GR3004443T3 (lt)
HU (1) HU205734B (lt)
LT (1) LT3432B (lt)
LV (1) LV10415B (lt)
PL (1) PL160467B1 (lt)
RU (1) RU1805836C (lt)
WO (1) WO1989009728A1 (lt)

Families Citing this family (6)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
DE3904043C1 (lt) * 1989-02-10 1990-05-17 W. Kordes' Soehne Rosenschulen Gmbh & Co Kg, 2206 Klein Offenseth-Sparrieshoop, De
FR2680752B1 (fr) * 1991-09-02 1994-11-25 Grillet Sarl Procede de conditionnement des racines d'une plante et machine pour sa mise en óoeuvre.
CA2099438C (en) * 1992-09-30 2000-02-22 Donald E. Weder Article packaging system
US6006500A (en) 1992-09-30 1999-12-28 Southpac Trust International, Inc. Article packaging system
WO1994013540A1 (en) * 1992-12-14 1994-06-23 Highland Supply Corporation Bouquet wrap machine
CN104871931B (zh) * 2015-05-07 2017-04-05 浙江大学 小型苗木根系土球打包机

Family Cites Families (9)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US2252073A (en) * 1939-03-16 1941-08-12 Gray Harrict Tyng Bulb protector
US2907157A (en) * 1955-12-16 1959-10-06 Greening Nursery Company Method of and apparatus for wrapping packages
US3063197A (en) * 1960-02-08 1962-11-13 Manuel D Brooks Horticultural procedure and apparatus
DE1857927U (de) * 1962-04-14 1962-08-30 Anton Holzheu Verpackung zum verschicken von pflanzen, insbesondere von jungen gehoelzen.
FR1346378A (fr) * 1962-11-05 1963-12-20 Procédé de conditionnement de végétaux en vue de leur transport ultérieur, gaine permettant sa mise en oeuvre, et produits obtenus
DE1511539B1 (de) * 1966-09-13 1970-08-20 B & B Engineering Co Maschine zum Verpacken von empfindlichen Gegenstaenden,insbesondere von Pflanzen und-setzlingen in Packmaterial
GB1187620A (en) * 1967-12-20 1970-04-08 W G Grant & Company Ltd New or Improved means for Propagating Plants
FR2421551A2 (fr) * 1976-05-07 1979-11-02 Foret Cellulose Dispositif pour la realisation d'une motte de culture
CH632208A5 (en) * 1978-08-22 1982-09-30 Seeland Baumschulen Ag Method for the packaging of fine roses

Also Published As

Publication number Publication date
JPH0667292B2 (ja) 1994-08-31
DD280460A5 (de) 1990-07-11
PL160467B1 (pl) 1993-03-31
LV10415B (en) 1995-04-20
ES2028402T3 (es) 1992-07-01
RU1805836C (ru) 1993-03-30
DK614889D0 (da) 1989-12-06
JPH02503749A (ja) 1990-11-08
DK168112B1 (da) 1994-02-14
CA1330012C (en) 1994-06-07
US5020301A (en) 1991-06-04
ATE71900T1 (de) 1992-02-15
HU205734B (en) 1992-06-29
EP0337319A1 (de) 1989-10-18
DE3812273A1 (de) 1989-10-26
HUT51555A (en) 1990-05-28
WO1989009728A1 (en) 1989-10-19
LV10415A (lv) 1995-02-20
HU892143D0 (en) 1990-03-28
DK614889A (da) 1989-12-06
DE58900744D1 (de) 1992-03-05
PL278781A1 (en) 1989-12-11
LTIP880A (en) 1995-03-27
DE3812273C2 (lt) 1990-03-01
EP0337319B1 (de) 1992-01-22
GR3004443T3 (lt) 1993-03-31

Similar Documents

Publication Publication Date Title
US4161085A (en) Garden device and method of producing same
DE3590024T1 (de) Vorrichtung und Verfahren zum Verpacken eines Produkts in einzelne Packungen
LT3432B (en) Process and machine for forming lump of shrub roots
US2734323A (en) Container uncaser and caser
US2847808A (en) Tree wrapping machine
JPH03164113A (ja) 椀形本体、箱形手段、作物育成装置、栽培材料塊除去装置および栽培材料等の充填方法
US2964860A (en) Tree balling machines
US2473855A (en) Floral support
US2628753A (en) Plant packing machine
EP0316430A1 (en) Method for placing a sack into a stand and removing out of it
JPH07111830A (ja) ココナッツダストプランター
EP0074637A1 (de) Zwiebelpackung und -treibeinrichtung
CN114303866B (zh) 一种茶树幼苗的种植装置
SU1445635A1 (ru) Контейнер дл выращивани растений
CN218278381U (zh) 一种户外白蚁诱杀装置
US3152538A (en) Christmas tree folder and wrapper
SU505403A1 (ru) Устройство дл укладки растений в накопитель
GB2222565A (en) Method and apparatus for packaging material
EP1130956A1 (en) Container for trees or plants
JPH0417441Y2 (lt)
JPS6322119A (ja) 田植機用の稲苗の育苗方法
EP1034121A1 (en) An arrangement at a container for plants, a method and a device for packing plants
CH632208A5 (en) Method for the packaging of fine roses
BE895732A (fr) Installation de remplissage de godets
DE3205964A1 (de) Verfahren und vorrichtung zum abfuellen von substraten im pilzanbau, insbesondere in der pleurotuszucht und aufbewahrungsbehaeltnisse fuer solche substrate

Legal Events

Date Code Title Description
MM9A Lapsed patents

Effective date: 19970820