UA76705C2 - Контейнер з ковпачком з можливістю відкривання та закривання (варіанти) - Google Patents

Контейнер з ковпачком з можливістю відкривання та закривання (варіанти) Download PDF

Info

Publication number
UA76705C2
UA76705C2 UA2002042946A UA200242946A UA76705C2 UA 76705 C2 UA76705 C2 UA 76705C2 UA 2002042946 A UA2002042946 A UA 2002042946A UA 200242946 A UA200242946 A UA 200242946A UA 76705 C2 UA76705 C2 UA 76705C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
cap
container
rim
opening
protrusions
Prior art date
Application number
UA2002042946A
Other languages
English (en)
Russian (ru)
Inventor
Джемс Л. Пітасс
Original Assignee
Смітклайн Бічам Корпорейшн
Смитклайн Бичам Корпорейшн
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Смітклайн Бічам Корпорейшн, Смитклайн Бичам Корпорейшн filed Critical Смітклайн Бічам Корпорейшн
Publication of UA76705C2 publication Critical patent/UA76705C2/uk

Links

Classifications

    • BPERFORMING OPERATIONS; TRANSPORTING
    • B65CONVEYING; PACKING; STORING; HANDLING THIN OR FILAMENTARY MATERIAL
    • B65DCONTAINERS FOR STORAGE OR TRANSPORT OF ARTICLES OR MATERIALS, e.g. BAGS, BARRELS, BOTTLES, BOXES, CANS, CARTONS, CRATES, DRUMS, JARS, TANKS, HOPPERS, FORWARDING CONTAINERS; ACCESSORIES, CLOSURES, OR FITTINGS THEREFOR; PACKAGING ELEMENTS; PACKAGES
    • B65D41/00Caps, e.g. crown caps or crown seals, i.e. members having parts arranged for engagement with the external periphery of a neck or wall defining a pouring opening or discharge aperture; Protective cap-like covers for closure members, e.g. decorative covers of metal foil or paper
    • B65D41/02Caps or cap-like covers without lines of weakness, tearing strips, tags, or like opening or removal devices
    • B65D41/16Snap-on caps or cap-like covers
    • BPERFORMING OPERATIONS; TRANSPORTING
    • B65CONVEYING; PACKING; STORING; HANDLING THIN OR FILAMENTARY MATERIAL
    • B65DCONTAINERS FOR STORAGE OR TRANSPORT OF ARTICLES OR MATERIALS, e.g. BAGS, BARRELS, BOTTLES, BOXES, CANS, CARTONS, CRATES, DRUMS, JARS, TANKS, HOPPERS, FORWARDING CONTAINERS; ACCESSORIES, CLOSURES, OR FITTINGS THEREFOR; PACKAGING ELEMENTS; PACKAGES
    • B65D41/00Caps, e.g. crown caps or crown seals, i.e. members having parts arranged for engagement with the external periphery of a neck or wall defining a pouring opening or discharge aperture; Protective cap-like covers for closure members, e.g. decorative covers of metal foil or paper
    • B65D41/02Caps or cap-like covers without lines of weakness, tearing strips, tags, or like opening or removal devices
    • B65D41/16Snap-on caps or cap-like covers
    • B65D41/17Snap-on caps or cap-like covers push-on and twist-off

Landscapes

  • Engineering & Computer Science (AREA)
  • Mechanical Engineering (AREA)
  • Closures For Containers (AREA)

Abstract

Цей винахід належить до контейнера з ковпачком з можливістю відкривання та закривання, який включає ковпачок, бокові сторони якого обгинають верхню стінку, що має в перерізі прямокутну форму. По центру внутрішньої поверхні ковпачка розміщені копланарно елементи для зачеплення обідка. Контейнер має горловину з овальним отвором, крайня поверхня якої оточена периферичним обідком. Елементи для зачеплення ковпачка, що розміщені по поверхні периферичного обідка, входять у взаємодію з елементами для зачеплення, що на внутрішній поверхні бокових сторін ковпачка, коли ковпачок закриває отвір контейнера. Елементи для зачеплення обідка контейнера можуть мати форму невеликих виступів або канавок для взаємодії з елементами зачеплення на контейнері у вигляді невеликих ребер. Альтернативно, елементи для зачеплення ковпачка можуть бути виконані у вигляді невеликого крайового побільшення навколо зовнішнього периферичного обідка. Ковпачок може закривати отвір контейнера при встановленні краю бокових сторін (юбки) ковпачка з краєм корпусу контейнера, який має відповідну конфігурацію, виконати “прищемлені” елементи зачеплення ковпачка з елементами для зачеплення, що на периферичному обідку контейнера. Маленький поворот ковпачка відносно вертикальної осі контейнера роз'єднує елементи зачеплення ковпачка і контейнера для подальшого знімання ковпачка.

Description

Опис винаходу
Цей винахід належить до пристроя закривання контейнера, який має просту конструкцію для зручного 2 закривання та знімання ковпачка у контейнера. А саме, даний винахід відноситься до пристроїв закривання контейнерів, що мають таку горловину, на яку ковпачок "придавлюється" або "прищемляється" зверху для закриття отвору горловини контейнера. Такі контейнери і ковпачки використовують для зберігання різноманітних продуктів, а особливо широко вживаються при пакуванні різних фармацевтичних засобів, що зберігаються і придбаються без рецепта.
Для пакування продуктів у контейнери, в наш час, використовують декілька типів кришечок і контейнерів, які мають властивість "придавлюватися або "прищемлятися"". Загальний принцип у таких кришечок і контейнерів полягає в тому, що ковпачок та горловина контейнера мають зачіпні виступи, ребра або різьбу, які дозволяють прищемити (прищикнути) або придавити ковпачок зверху на отвір горловини для закриття контейнера.
Знімання ковпачка у таких типів контейнерів здійснюється різними способами. Звичайний спосіб зняття 75 ковпачка такої конструкції здійснюється при придавленні або відтяганні ковпачка, що має канавки, від зачіпних виступів контейнера. Таку конструкцію ковпачка, звичайно вживають у пляшечках для вмісту аспірину. Інший спосіб знімання ковпачка здійснюється при придавленні боків ковпачка, що деформує форму ковпачка так, що ребра або виступи ковпачка виходять із зачеплення з відповідними елементами на контейнері, і таким чином, знімають ковпачок у контейнері. Інший звичайний спосіб знімання ковпачка здійснюється при повертанні ковпачка навколо вертикальної осі контейнера для вивільнення від зачіпних ребер або різьби. Звичайно, для конструкцій, що відкручується, треба при повертанні придавити ковпачок зверху вниз для роз'єднання різьби або ребер ковпачка з відповідними елементами контейнера. В конструкціях, що не потребують при повертанні ковпачка його придавлення зверху вниз, форма горловини контейнера і відповідної кришечки залежать від значних зусиль при відкручуванні, які до них додаються для роз'єднання із зачеплення виступів, ребер або с різьби ковпачка і контейнера, та знімання ковпачка у контейнері. Ге)
Кожний з цих способів знімання ковпачка у контейнері потребує значних зусиль для роз'єднання із зачеплення виступів, ребер або різьби ковпачка і контейнера, або додавання двох поєднаних зусиль, як в конструкції, що потребує придавлювання і відкручення. Звичайно, такі засоби часто утворюють труднощі для людей із слабкими руками, наприклад, що страждають на артрит. о
Тому, задача цього винаходу включала створення кришечки контейнера, що може "прищемлятися" з Га») меншими зусиллями. Запропонована кришка для контейнера проста в конструкції і використанні, має менше недоліків ніж відомі конструкції закриваючих контейнерів, які є складними і важкі для відкривання людям, що - особливо страждають на артрит і т.п., як сказано вище. Ге)
Інший аспект цього винаходу полягає в створенні кришечки контейнера, що відповідає вищевказаній задачі, і
Зо крім того, має просту конструкцію виготовлення. -
Додаткові задачі та переваги цього винаходу наводяться в описі, та будуть ясні при здійсненні цього винаходу на практиці.
Для досягнення переваг згідно запропонованого винаходу, пропонується пристрій закривання контейнера, « який має овальний отвір на кінці з великою та малою осями, та зовні периферичний ободок. Ковпачок має З 50 верхню стінку та бокові стінки у вигляді "юбки", що обгинають верхню стінку. Внутрішні бокові стінки с утворюють внутрішню поверхню ковпачка, яка в перетині є прямокутною. Внутрішня поверхня ковпачка включає з» декілька елементів для зачеплення ободка. Периферичний зовнішний ободок контейнера включає елементи для зачеплення ковпачка, які розміщені на великій і маленькій осях ободка. Елементи для зачеплення ободка розміщені на поздовжній площині ободку. Ободок та декілька елементів для зачеплення будуть у зачепленні, коли ковпачок закриває отвір контейнера, при цьому ободок та елементи зачеплення внутрішніх бокових стінок і ковпачка будуть роз'єднані, коли ковпачок повернений менше ніж на 452 відносно вертикальної осі контейнера (Ге) при відкрученні ковпачка від контейнера.
Як попередній короткий опис, так і подальший повний опис є прикладами з поясненнями, які не обмежують ї обсяг винаходу, який визначається формулою.
І ав | 250 На кресленнях до опису, які є невід'ємною його частиною, приведений один варіант винаходу. Разом з описом ці креслення пояснюють суть винаходу. сл На кресленнях:
Фіг.1 - загальний вигляд у ракурсі корпуса контейнера і ковпачка, згідно першого переважного варіанта втілення винаходу; 99 Фіг2 - загальний вигляд у ракурсі корпуса контейнера і ковпачка, згідно другого переважного варіанта
ГФ) втілення винаходу; т Фіг.З - вигляд знизу, згідно першого варіанта виконання ковпачка;
Фіг.4- вигляд ковпачка в перетині по лінії 4-4, згідно Фіг.З;
Фіг.5- вигляд знизу, згідно другого варіанта виконання ковпачка; 60 Фіг.6- вигляд ковпачка в перетині по лінії 6-6 згідно Фіг.5.
Нижче докладно описаний переважний варіант втілення винаходу відповідно до Фіг.1-6, де однакові позиції на кресленнях беруться для позначення однакових, або подібних частин.
Пристрій закривання контейнера згідно запропонованого винаходу показаний на Фіг.1-6. В цьому варіанті втілення винаходу пристрій 1 закривання контейнера включає дві основні частини - ковпачок 2 та контейнер 3. бо Згідно цього винаходу, ковпачок пристроя закривання контейнера має верхню стінку та бокові стінки у вигляді "юбки", що обгинають верхню стінку, і служать для взаємодії з контейнером. Ковпачок 2 включає верхню стінку 15 і бокові стінки 4 у вигляді "юбки", що обгинають верхню стінку 15. Бокові стінки 4 ковпачка 2 мають по краю прямокутну форму 11. Бокові стінки 4 ковпачка також мають внутрішню поверхню 5, як показано на Фіг.З та 5. Внутрішня поверхня 5 утворює внутрішню поверхню ковпачка 2. По горизонталі внутрішня поверхня 5 бокових стінок 4 ковпачка має в перетині прямокутну форму. Внутрішня поверхня 5 може включати чотири бокові стінки ба-54, які по суті утворюють в перетині сторони прямокутника.
У переважному варіанті втілення винаходу, сторони внутрішньої поверхні, що утворюють сторони прямокутника, наприклад, ділянки 5а і 5с закруглені або зігнути усередину відповідно до їх центру. На Фіг.5 ло тав показаний ковпачок 20, що має конструкцію подібну до конструкції ковпачка 2, крім змінених елементів на сторонах внутрішньої поверхні ковпачка, які будуть ще описані нижче.
Згідно запропонованого винаходу деякі елементів на внутрішній поверхні ковпачка служать для зачеплення і закріплення ковпачка на контейнері. Згідно одного аспекту втілення винаходу, як показано на Фіг.З і 4, деякі елементи у вигляді виступів ба-4 розміщені на внутрішній поверхні ковпачка 2. Як показано на Фіг.4, виступи /5 ба-й виступають від поверхностей 5ба-54д, на яких вони розміщені, в напрямку до центра бокових сторін ковпачка.
Переважний варіант втілення винаходу включає чотири виступи, що розміщені по центру кожної сторони ба-5а внутрішньої поверхні бокових сторін 4 ковпачка. Виступи б а-4 є копланарними і розміщені в горизонтальній плоскості внутрішньої поверхні 5. Виступи переважно мають розміри від 1/6 до 1/10 відповідно до довжини внутрішньої бокової сторони ковпачка, на якій вони розміщені. Переважно, виступи ба-й, розміщені на більших сторонах 5а і 5с внутрішньої поверхні, і мають більший розмір, ніж виступи, що розміщені на коротких сторонах 5Б і 5а внутрішньої поверхні ковпачка. Згідно варіанта втілення винаходу, що приведений на Фіг.З і 4, виступи ба-4 розміщуються на протилежних сторонах внутрішньої поверхні, наприклад, на сторонах внутрішньої поверхні ба і 5с, мають рівну довжину, і таким чином полегшують виготовлення ковпачка 2.
На Фіг5 і б показаний другий варіант виготовлення ковпачка 20 згідно запропонованого винаходу. сч
Вищезгаданий ковпачок 20 має загальні признаки відносно бокових стінок 4, верхньої стінки 15 та краю 11 ковпачка 2. Внутрішня поверхня 27 ковпачка 20 по суті подібна внутрішній поверхні 5 ковпачка 2, крім і) виконання елементів для зачеплення, що на ній розміщені. Так, ковпачок 20 включає елементи для зачеплення ободка контейнера у вигляді невеликих канавок 2ба-й Канавки 26ба-4, як показано на Фіг.б, утворюють відповідні невеликі поглиблення на ділянках 27а-274 внутрішньої поверхні. Відповідно до виступів ба-4, переважно чотири ю зо Канавки 26а-й розміщені по центру сторін 27а-274 внутрішньої поверхні в одній горизонтальній площині. Канавки 26а-а мають однаковий розмір відповідно до сторони внутрішньої поверхні, на якій вони розміщені, аналогічно о виступам ба-а4. М
Згідно даного винаходу, пристрій закривання контейнера додатково включає контейнер з одним овальним отвором. Цей отвір контейнера має велику вісь, маленьку вісь та зовні периферичний ободок, що призначений ісе)
Зз5 для зачеплення ковпачка і контейнера. Периферичний ободок включає елементи для зачеплення на великій і ча малій осях.
Як показано на Фіг.1 і 2, пристрій 1 закривання контейнера включає контейнер З з овальним отвором 7, для вмісту продукту. Овальний отвір 7 по краю має периферичний ободок 8.
Згідно першого варіанту втілення винаходу, як показано на Фіг.1, елементи для зачеплення ковпачка на « периферичному ободку 8 утворюються невеликим виступом по краю 16 периферичного ободка 8. Цей з с виступаючий край 16 призначений для взаємодії з виступами ба-і4 ковпачка 2, коли ковпачок у закритому положенні. з Згідно другого варіанту втілення винаходу, як показано на Фіг.2, елементи для зачеплення ковпачка включають декілька невеликих ребер 9, що розміщені зовні по периферичному ободку 8 відповідно до виступів ба-а ковпачка 2, або відповідно до канавок 26 а-й4 ковпачка 20, коли ковпачок у закритому стані до отвору 7. -І Зокрема, ребра За-а можуть бути на протилежних сторонах отвору 7 периферичного ободка 8. Переважно, ребра 9 мають однаковий розмір і відповідають за розміром виступам ба-4 або канавкам 26ба-4, розміщені на ме) поздовжній площині ободку 8. -І Згідно двом варіантам винаходу, які показані на Фіг.1 і 2, контейнер З, крім того, включає основний
Корпус 10 і горловину 12. Горловина 12 починається від краю контейнера З і закінчується краєм периферичного о ободка 8, що обігнує овальний отвір 7 контейнера. Поверхня 13, що під нахилом до основного корпуса 10 сп контейнера притуляється до нижнього краю горловини 12. На Фіг.1 і 2, основний корпус 10 контейнера має по суті в горизонтальному перетині вигляд прямокутника, і його верхній край 14, від якого починається нахил поверхні 13, відповідно має розміри щодо розмірів краю 11 бокових стінок 4 ковпачка. Крім того, горловина 12 переважно має овальну форму в горизонтальному перетині.
Згідно винаходу, периферійний ободок 8 контейнера та декілька елементів для зачеплення ковпачка входять (Ф, у зачеплення, коли ковпачок закриває отвір контейнера. Коли ковпачок повернений менше ніж на 452 відносно ко вертикальної осі контейнера, периферійний ободок і елементи для зачеплення ковпачка роз'єднуються і вивільняють ковпачок від контейнера. во Використання варіантів запропонованого винаходу, як показано на Фіг.1-4, здійснюють таким чином.
Ковпачок 2 встановлюють у закрите положення на отворі 7 контейнера З шляхом приєднання краю 11 бокових сторін 4 ковпачка з верхнім периферичним краєм 14 основного корпуса 10 контейнера та придавлюють на ковпачок так, що продавлюють виступи ба-і4 відносно ребер Уа-а, або відносно краю 16. В закритому положенні ковпачка виступи ба-4 зачеплені з краєм 16, як показано на Фіг.1, або з ребрами 9а-й, як показано б5 на Фіг.2. В такому зачепленні виступи ба-4 розміщені нижче відповідно до краю 16, або відповідно до ребер
З9а-ї. Таким чином, в закритому положенні виступи ба-4 і край 16, або виступи ба-й і ребра 9, будуть залишатися у зачепленні, щоб утримувати ковпачок 2 у закритому стані, в якому ковпачок 2, контейнер З зі вмістом підіймають завдяки захвату ковпачка 2. В такому зачепленні виступи ба-а4 і край 16, або виступи ба-а і ребра З9а-і здатні утримувати зусилля, рівне принаймні вазі контейнера З з вагою продукта, що в нього вміщується. Переважно, коли виступи ба-а4 і край 16, або виступи ба-а і ребра З9а-й зачеплені, то вони повинні утримувати зусилля, які перебільшують вагу контейнера З з вагою його вмісту, так щоб ковпачок 2 важко було зняти з контейнера 3.
З закритого положення ковпачок 2 може бути ручним способом відкриватися при звичайному поверненні ковпачка 2 навколо вертикальної осі контейнера 3. У переважному варіанті втілення ковпачок 2 треба повернути /0 менш ніж на 452, переважно на 5-202 відносно контейнера З для роз'єднання ковпачка 2 від контейнера 3. Як показано на Фіг.1, виступи ба-4 плавко зміщуються відносно краю 16 та, в наслідок наявності геометричної різниці в конфігурації внутрішньої поверхні ковпачка 2 і периферичного ободка 8, роз'єднуються з цим краєм 16. Зокрема, геометрична взаємодія між виступами, що розміщені на коротких сторонах 5в і 5а внутрішньої поверхні, та краєм 16, сприяє легкому роз'єднанню. Таким чином, ковпачок 2 відкривається від контейнера 3. 75 Альтернативно, як показано на Фіг.2, при відкрученні ковпачка 2, виступи ба-4 плавко зміщуються відносно ребер За-й так, що роз'єднуються з ребрами 9За-а4 і вивільняють ковпачок 2 з закритого положення на контейнері
З, і знімають його.
Зачеплення і відкривання ковпачка 20 здійснюється аналогічним способом, як і ковпачка 2. Але ковпачок 20 особливо переважний для використання в комплекті з контейнером 3, як показано на Фіг.2. Таким чином, коли для надійного закриття контейнера З ковпачком 2 необхідно приєднати край 11 бокових стінок 4 ковпачка з верхнім периферичним краєм 14 основного корпуса 10 контейнера та придавити на ковпачок так, щоб "прищемкнути", або " придавити" ребра За-а відносно канавок. В цьому закритому стані, канавки 2ба-й входять у зачеплення з ребрами 9. В зачепленні канавки 2ба-й по суті включають в себе ребра 9 так, що периферична зона внутрішніх ділянок 27а-274, що утворює канавки 26, по суті взаємодіє з краєвою зоною ребер 9. Таким с
ЧИНОМ, у закритому положенні канавки 26 і ребра 9 будуть залишатися в зачепленні для утримання ковпачка 20, коли ковпачок 20, контейнер З із вмістом можна підіймати тільки за ковпачок 20. і)
В такому зачепленні канавок 26 і ребер 9 можна утримувати зусилля, рівне принаймні вазі контейнера З з вагою продукта, що в нього вміщується. Переважно, коли канавки 26 і ребра 9 зачеплені, то вони повинні утримувати зусилля, які перебільшують вагу контейнера З з вагою його вмісту, так щоб ковпачок 20 важко було |У
Зняти з контейнера 3.
З закритого положення, як у варіанті з ковпачком 2, ковпачок 20 може бути ручним способом відкриватися - при звичайному поверненні ковпачка 20 навколо вертикальної осі контейнера 3. У переважному варіанті втілення р. ковпачок 20 треба повернути менш ніж на 459, переважно на 5-20 відносно контейнера З, для відділення ковпачка 20 від контейнера 3. Як показано на Фіг.2, при поверненні ковпачка 20 ребра 9 і канавки 26 плавко і-й
Зміщуються відносно один до одного, і таким чином, роз'єднуються один з іншим і вивільняють ковпачок 20 із ч- його закритого положення на контейнері так, що від знімається.
Облегшене зняття ковпачка 2, а також ковпачка 20 з контейнера забезпечується завдяки наявності геометричної різниці в конфігурації овального отвору 7 і периферичного ободка 8 контейнера, а також « геометричної конфігурації бокових стінок 4 ковпачка, який є прямокутним у перетині. Діаметр периферичного 420 ободка 8 по великій осі має мати таку величину, щоб після повернення ковпачка 2 (або 20) відносно - с вертикальної осі, край овального периферичного ободка приєднався до більших сторін 5а і 5с (або 27а і 27с) ц внутрішньої поверхні бокових стінок 4 ковпачка, для того, щоб запобігти любе подальше обертання ковпачка 2 "» (або ковпачка 20). Любе подальше обертання ковпачка 2 (або ковпачка 20) після взаємодії края овального периферичного ободка з внутрішньою поверхнею бокових стінок 4 ковпачка, приведе до зміщення бокових стінок 4 відносно (вздовж) горловини 12 так, що підніме ковпачок 2 (або ковпачка 20) на контейнері 3. Відповідна -І геометрична конфігурація периферичного ободка 8 контейнера і бокових сторін 4 мають бути такими, щоб ковпачок 2 (або ковпачок 20) мав можливість повертатися на 452, переважно на 5-20г, для виходу із зачеплення
Ф виступів 6 (або канавок 26 ) з ободком 8 та взаємодії края периферичного ободка 8 із сторонами б5а і 5с (або - І 27а і 27с) внутрішньої поверхні бокових стінок 4 ковпачка. о 50 Ще одна перевага запропонованого варіанта винаходу полягає у використанні нахилу поверхні 13 для полегшення відділення ковпачка 2 (або ковпачка 20) від контейнера. При повертанні ковпачка 2 (або ковпачка сл 20) край 11 бокових стінок 4 ковпачка зміщується вздовж поверхні 13, що під нахилом, що приводить до рівномірного піднімання края 11 в напрямку від верхнього периферичного края 14 основного корпуса 10 контейнера, коли ковпачок 2 (або ковпачок 20) ручним способом приводять у відкрите положення.
Згідно запропонованим варіантам втілення винаходу, різні частини пристроя 1 закривання контейнера переважно виготовлюють з матеріалів, які мають відносно малий коефіцієнт тертя, щоб забезпечити рівне без і) пошкодження пересування частин конструкції одна відносно одної, наприклад, зачеплення і роз'єднання іме) елементів зачеплення ободка контейнера і ковпачка, пересування внутрішньої поверхні 5 або 27 відносно периферичного ободка 8 і горловини 12 контейнера, і плавкий рух края 11 ковпачка і поверхні 13 контейнера, що бо з нахилом, які забезпечують роботу пристроя 1 закривання контейнера. Термопластичний полімер, наприклад, може бути таким матеріалом, який дозволяє переміщувати різні частини конструкції без пошкодження одна відносно одної, поряд з іншими матеріалами, що відповідає обсягу запропонованого винаходу.
Спеціалісту в даній області при розгляді запропонованого опису винаходу і прикладів його втілення буде зрозумілим, що можливі різні варіанти і модифікації пристрою закривання контейнера згідно цього винаходу. 65 Прикладом такої модифікації може бути змінення відповідної геометрії перетину бокових стінок ковпачка, периферичного ободка 8, отвору горловини 12 так, що будуть переваги цього винаходу. Крім варіантів втілення винаходу, що наведені на кресленнях, де включають чотири елементи для зачеплення ковпачка з контейнером, але інша кількість елементів для зачеплення також можлива, що відповідає обсягу запропонованого винаходу.
Відповідно, може бути змінена кількість ребер на поверхні периферичного ободка контейнера.
Тому, цей винахід у широкому аспекті втілення не обмежується кількістю деталей та ілюстрацією прикладів, що приведені в даному описі винаходу, який дозволяє не використовувати такі деталі для збереження загальної концепції винаходу, не виходити за рамки його обсягу, визначеного формулою винаходу.

Claims (18)

Формула винаходу
1. Контейнер з ковпачком з можливістю відкривання та закривання, що містить контейнер, що має по суті овальний отвір на одному його кінці, причому зазначений отвір має більшу вісь, меншу вісь і зовнішній периферичний обідок, 15 ковпачок, що має верхню стінку і юбку, яка відходить від згаданої верхньої стінки, причому вказана юбка має внутрішню поверхню по суті прямокутного перерізу, і вказана юбка утворює внутрішню поверхню зазначеного ковпачка, при цьому згадана внутрішня поверхня включає кілька елементів для зачеплення обідка, зазначений зовнішній периферичний обідок включає ділянки, що зачеплюють ковпачок на більшій і меншій осях зазначеного зовнішнього периферичного обідка, причому зазначені перші кілька елементів для зачеплення 20 обідка мають подовжню вісь, паралельну до згаданого обідка, згаданий обідок і згадані кілька елементів для зачеплення обідка перебувають у зчепленому положенні, коли ковпачок знаходиться в закритому стані на отворі контейнера, і при цьому згаданий обідок і згадані елементи для зачеплення обідка будуть роз'єднані, коли ковпачок повернутий на кут, менший за 45 г відносно вертикальної осі контейнера, таким чином звільняючи згаданий ковпачок від зазначеного контейнера. с 25
2. Контейнер з ковпачком за п. 1, у якому зазначені елементи для зачеплення обідка містять чотири виступи на згаданій внутрішній поверхні згаданого ковпачка, причому зазначені виступи розташовані протилежно до і) більшої та меншої осей зазначеного отвору в зазначеному ковпачку, коли згаданий контейнер закритий.
3. Контейнер з ковпачком за п. 1, у якому зазначені елементи для зачеплення обідка містять чотири канавки у згаданій внутрішній поверхні зазначеного ковпачка, причому зазначені канавки розташовані протилежно до ю зо більшої та меншої осей згаданого отвору в зазначеному ковпачку, причому зазначені канавки розміщені для зачеплення ділянок зазначеного обідка на більшій і меншій осях зазначеного отвору, коли контейнер закритий. о
4. Контейнер з ковпачком за п. 1, у якому згадані ділянки, що зачеплюють ковпачок, містять чотири ребра, ї- розташовані на більшій і меншій осях зазначеного зовнішнього периферичного обідка зазначеного отвору.
Контейнер з ковпачком з можливістю відкривання та закривання, що містить со контейнер, що має по суті овальний отвір в одному його кінці, причому зазначений отвір має більшу вісь, ча меншу вісь і зовнішній периферичний обідок, ковпачок, що має верхню стінку і юбку, що відходить від згаданої верхньої стінки, причому зазначена юбка має внутрішню поверхню по суті прямокутного перерізу, і зазначена юбка утворює внутрішню поверхню зазначеного ковпачка, причому зазначена внутрішня поверхня має чотири окремих виступи; « зазначений зовнішній периферичний обідок включає ділянки, що зачеплюють ковпачок на більшій і меншій пт») с осях зазначеного зовнішнього периферичного обідка, при цьому зазначені виступи мають подовжню вісь, паралельну до зазначеного обідка, з згаданий обідок і згадані виступи перебувають у зчепленому положенні, коли ковпачок знаходиться в закритому стані на отворі контейнера, і при цьому зазначений обідок і зазначені виступи роз'єднуються, коли КОовпачок повернутий на кут, менший за 452 відносно вертикальної осі контейнера, таким чином звільняючи -і зазначений ковпачок від зазначеного контейнера.
6. Контейнер з ковпачком за п. 5, у якому зазначений обідок має ребра, розташовані на згаданому обідку на Фо протилежних осях зазначеного отвору і його периферичного обідка, причому зазначені ребра мають подовжню -і вісь, паралельну зазначеному обідку. о 50
7. Контейнер з ковпачком за п. 5, у якому, коли згаданий ковпачок знаходиться в закритому стані, зазначені виступи розташовані нижче зазначених ділянок, що зачеплюють ковпачок. сл
8. Контейнер з ковпачком за п. 7, у якому зазначені виступи є копланарними, і згадані ділянки, що зачіплюють ковпачок, також є копланарними.
9. Контейнер з ковпачком за п. 7, у якому зазначені ділянки, що зачеплюють ковпачок, містять кілька ребер, розташованих на зазначеному обідку.
10. Контейнер з ковпачком за п. 5, у якому зазначені виступи мають, кожен, відповідну довжину від близько Ф) однієї шостої до однієї десятої довжини ділянки внутрішньої поверхні, на якій розміщені зазначені виступи, а ко згадані ділянки, що зачеплюють ковпачок, мають по суті однакові відповідні довжини, приблизно рівні найбільшій довжині зазначених виступів. во
11. Контейнер з ковпачком за п. 5, у якому зазначені виступи розташовані приблизно поруч із центром відповідних ділянок згаданої внутрішньої поверхні, причому зазначені відповідні ділянки внутрішньої поверхні спільно утворюють згадану внутрішню поверхню зазначеного ковпачка.
12. Контейнер з ковпачком за п. 5, у якому зазначений контейнер і зазначений ковпачок виконані по суті з термопластичного полімеру. 65
13. Контейнер з ковпачком за п. 5, у якому згаданий ковпачок повертається відносно вертикальної осі зазначеного ковпачка й контейнера.
14. Контейнер з ковпачком за п. 5, у якому зазначений контейнер містить основний корпус і горловину, прикріплену до верхнього кінця основного корпуса, причому горловина закінчується з утворенням периферичного обідка.
15. Контейнер з ковпачком за п. 14, який додатково містить нахилену поверхню, що сполучає горловину з основним корпусом.
16. Контейнер з ковпачком за п. 15, у якому при повороті ковпачка у відкритий стан, край юбки контактує з нахиленою поверхнею, викликаючи переміщення ковпачка в напрямку від основного корпуса контейнера.
17. Контейнер з ковпачком за п. 16, у якому основний корпус має по суті прямокутний переріз у 70 горизонтальній площині, а горловина має по суті овальний переріз у горизонтальній площині.
18. Контейнер з ковпачком за п. 5, у якому згаданий ковпачок повертається відносно зазначеного контейнера не більше, ніж на близько 5-20 градусів для звільнення зазначеного ковпачка від зазначеного контейнера. с щі 6) ІФ) Зо о у (Се) і -
- . и? -і (о) -і («в) сл іме) 60 б5
UA2002042946A 1999-09-14 2000-09-13 Контейнер з ковпачком з можливістю відкривання та закривання (варіанти) UA76705C2 (uk)

Applications Claiming Priority (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
US15368099P 1999-09-14 1999-09-14
PCT/US2000/025004 WO2001019696A1 (en) 1999-09-14 2000-09-13 Container closure system

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA76705C2 true UA76705C2 (uk) 2006-09-15

Family

ID=22548263

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UA2002042946A UA76705C2 (uk) 1999-09-14 2000-09-13 Контейнер з ковпачком з можливістю відкривання та закривання (варіанти)

Country Status (23)

Country Link
US (2) US6588615B1 (uk)
EP (1) EP1220795B1 (uk)
JP (1) JP4053770B2 (uk)
KR (1) KR20020029130A (uk)
CN (1) CN1196630C (uk)
AR (1) AR025652A1 (uk)
AT (1) ATE415355T1 (uk)
AU (1) AU770742B2 (uk)
BR (1) BR0013971A (uk)
CA (1) CA2384945C (uk)
CZ (1) CZ2002895A3 (uk)
DE (1) DE60040922D1 (uk)
EA (1) EA003682B1 (uk)
ES (1) ES2316386T3 (uk)
HK (2) HK1047570B (uk)
HU (1) HUP0202684A3 (uk)
MY (1) MY131157A (uk)
NZ (1) NZ518344A (uk)
PL (1) PL203136B1 (uk)
TW (1) TWI233910B (uk)
UA (1) UA76705C2 (uk)
WO (1) WO2001019696A1 (uk)
ZA (1) ZA200202893B (uk)

Families Citing this family (20)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
JP4053770B2 (ja) * 1999-09-14 2008-02-27 スミスクライン・ビーチャム・コーポレイション 容器密閉システム
WO2005000700A1 (en) * 2003-06-10 2005-01-06 Efficient Container Company Container and closure combination
CN100451090C (zh) * 2005-05-12 2009-01-14 中国石油天然气股份有限公司 一种高效降低汽油硫含量的催化裂化方法
US7878350B2 (en) * 2006-11-30 2011-02-01 The Rock Link, Inc. Pill bottle with indicator device
US20080223807A1 (en) * 2007-03-15 2008-09-18 Blaine Company, Inc. D/B/A Blaine Pharmaceutical Collar for liquid and medicine dispensing bottle
US20090277917A1 (en) * 2008-05-08 2009-11-12 Fraguada Mccoy Karla Marie Racetrack-shaped container with lid
JP4234777B1 (ja) 2008-05-30 2009-03-04 浩平 中村 接続構造
KR101180651B1 (ko) * 2010-08-17 2012-09-07 한일이화주식회사 자동차 시트 조절용 에어 밸브
USD669777S1 (en) 2010-10-19 2012-10-30 Associated Brands, L.P. Container
USD666098S1 (en) 2010-11-01 2012-08-28 Colgate-Palmolive Company Cap for a container
USD666493S1 (en) 2010-11-01 2012-09-04 Colgate-Palmolive Company Cap for a container
USD666096S1 (en) 2010-11-01 2012-08-28 Colgate-Palmolive Company Cap for a container
USD666099S1 (en) 2010-11-01 2012-08-28 Colgate-Palmolive Company Cap for a container
USD666097S1 (en) 2010-11-01 2012-08-28 Colgate-Palmolive Company Cap for a container
USD666492S1 (en) 2010-11-01 2012-09-04 Colgate-Palmolive Company Cap for a container
US20120318816A1 (en) * 2011-06-20 2012-12-20 Power Source & Associates Corp. Positioning device for connecting cap to cup
BR112018005590B1 (pt) 2015-09-21 2021-11-03 S.C. Johnson & Son, Inc. Sistemas para misturar e distribuir
CN106395053A (zh) * 2016-09-28 2017-02-15 保定想想电子科技有限公司 一种扁形瓶口及其瓶盖
US10376445B2 (en) * 2017-05-01 2019-08-13 Cr Packaging Llc Modular system for inventory and transport efficiency of packaging
JP2019081608A (ja) * 2017-10-28 2019-05-30 進栄化成株式会社 袋容器、リサイクル方法、ラミネート方法

Family Cites Families (25)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US785000A (en) * 1903-08-11 1905-03-14 Auto Stopper Company Sealing means for vessels.
US1459589A (en) * 1922-06-01 1923-06-19 Hoffman Edmund Closure for receptacles
US2476155A (en) * 1946-10-10 1949-07-12 Alfred D Mckelvy Combination bottle and closure cap
US3351227A (en) 1965-10-18 1967-11-07 Phillips Petroleum Co Container and cover therefor
US3372834A (en) * 1966-01-24 1968-03-12 Robert A. Ayotte Container and closure assembly
US3468447A (en) 1967-01-30 1969-09-23 Owens Illinois Inc Unitary cam-off closure
US3470930A (en) * 1968-01-12 1969-10-07 Us Tobacco Co Container and closure therefor
US3464582A (en) * 1968-10-09 1969-09-02 Morris Greitzer Releasable container lid lock
GB1383755A (en) * 1971-05-20 1974-02-12 Beecham Group Ltd Bottle closure
GB1432563A (en) * 1972-04-10 1976-04-22 Rustenburg Platinum Mines Ltd Platinum- co-ordination compounds
CH565682A5 (uk) 1973-08-24 1975-08-29 Nestle Sa
CH619665A5 (en) * 1977-08-17 1980-10-15 Ernst & Co Inh Geiger & Neuens Container with lid
US4257526A (en) 1978-08-21 1981-03-24 Coors Container Company Bottle closure and finish
GB2063226B (en) * 1979-11-13 1983-08-10 Ug Closures & Plastics Ltd Closure
JPS62188448A (ja) 1986-02-13 1987-08-18 Nec Corp デ−タバス回路
JPS62188448U (uk) * 1986-05-21 1987-12-01
FR2621559B2 (fr) * 1986-10-16 1990-01-12 Lucas Marthe Dispositif d'emballage de forme ovale en section et comportant un capuchon de meme forme devant etre fixe de maniere etanche
FR2620424B1 (fr) * 1987-09-15 1989-12-15 Morel Simone Conteneur a capuchon amovible a generatrices laterales alignees
CH677220A5 (uk) * 1988-07-22 1991-04-30 Nestle Sa
GB9207987D0 (en) * 1992-04-10 1992-05-27 Smithkline Beecham Plc Novel container and closure
JPH0613716A (ja) 1992-06-29 1994-01-21 Rohm Co Ltd 半導体レーザアレイ光源
JP2572006Y2 (ja) * 1992-07-22 1998-05-20 株式会社吉野工業所 化粧料容器
DK9400156U3 (da) * 1994-03-24 1995-07-14 Petersen Willadse Curt Michael Beholder
US5527513A (en) * 1994-04-08 1996-06-18 Becton Dickinson And Company Collection assembly
JP4053770B2 (ja) * 1999-09-14 2008-02-27 スミスクライン・ビーチャム・コーポレイション 容器密閉システム

Also Published As

Publication number Publication date
EA200200359A1 (ru) 2002-10-31
HUP0202684A3 (en) 2003-02-28
US6932229B2 (en) 2005-08-23
PL356067A1 (en) 2004-06-14
CZ2002895A3 (cs) 2003-01-15
ZA200202893B (en) 2002-11-19
PL203136B1 (pl) 2009-08-31
CN1378513A (zh) 2002-11-06
CN1196630C (zh) 2005-04-13
HK1047570A1 (en) 2003-02-28
AR025652A1 (es) 2002-12-04
US20020190022A1 (en) 2002-12-19
EP1220795B1 (en) 2008-11-26
HUP0202684A2 (hu) 2002-12-28
EP1220795A4 (en) 2006-09-13
JP2003509299A (ja) 2003-03-11
HK1047570B (zh) 2005-08-12
CA2384945C (en) 2007-07-03
AU770742B2 (en) 2004-03-04
CA2384945A1 (en) 2001-03-22
MY131157A (en) 2007-07-31
TWI233910B (en) 2005-06-11
EA003682B1 (ru) 2003-08-28
US6588615B1 (en) 2003-07-08
EP1220795A1 (en) 2002-07-10
NZ518344A (en) 2004-11-26
KR20020029130A (ko) 2002-04-17
WO2001019696A1 (en) 2001-03-22
HK1049139A1 (zh) 2003-05-02
AU7701800A (en) 2001-04-17
BR0013971A (pt) 2003-07-15
ES2316386T3 (es) 2009-04-16
DE60040922D1 (de) 2009-01-08
JP4053770B2 (ja) 2008-02-27
ATE415355T1 (de) 2008-12-15

Similar Documents

Publication Publication Date Title
UA76705C2 (uk) Контейнер з ковпачком з можливістю відкривання та закривання (варіанти)
US4723669A (en) Child resistant dispensing closure system
US6202869B1 (en) Child-resistant/senior-friendly container
US5971154A (en) Dispensing containers
CA3051743C (en) Container assembly with child resistant closure
JPH0220501B2 (uk)
JP6634228B2 (ja) 中栓と外蓋とを具備する容器蓋
US4645096A (en) Bottle neck with retaining lip for stopper
CN113924257B (zh) 用于容器的封闭盖及其制造方法
US5921417A (en) Large diameter safety closure
US3710970A (en) Safety closure
JP7307529B2 (ja) ヒンジキャップ
KR100646378B1 (ko) 안전용기
JP5900870B2 (ja) ヒンジキャップ
JP4090701B2 (ja) 容器保持具
KR200405758Y1 (ko) 안전용기
RU207414U1 (ru) Контейнер для пищевых продуктов
JP7484642B2 (ja) 注出口構造
USRE28861E (en) Safety medicine bottle closure
JP6992383B2 (ja) キャップ
KR200166444Y1 (ko) 위조방지마개
JPH0338092Y2 (uk)
US20050067416A1 (en) Child resistant package
KR200342898Y1 (ko) 안전기능이 있는 병마개 구조
JPS6246418B2 (uk)