UA51689C2 - Піднімальний привід для піднімальної балки - Google Patents

Піднімальний привід для піднімальної балки Download PDF

Info

Publication number
UA51689C2
UA51689C2 UA98073913A UA98073913A UA51689C2 UA 51689 C2 UA51689 C2 UA 51689C2 UA 98073913 A UA98073913 A UA 98073913A UA 98073913 A UA98073913 A UA 98073913A UA 51689 C2 UA51689 C2 UA 51689C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
lifting
lifting drive
drive
shaft
possibility
Prior art date
Application number
UA98073913A
Other languages
English (en)
Russian (ru)
Inventor
Герхард БЕЛАУ
Вільхельм Хайнріх Вассерфур
Original Assignee
Дбт Машіненфабрік Шарф Гмбх
ДБТ Машиненфабрик Шарф ГмбХ
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Дбт Машіненфабрік Шарф Гмбх, ДБТ Машиненфабрик Шарф ГмбХ filed Critical Дбт Машіненфабрік Шарф Гмбх
Publication of UA51689C2 publication Critical patent/UA51689C2/uk

Links

Classifications

    • BPERFORMING OPERATIONS; TRANSPORTING
    • B66HOISTING; LIFTING; HAULING
    • B66DCAPSTANS; WINCHES; TACKLES, e.g. PULLEY BLOCKS; HOISTS
    • B66D1/00Rope, cable, or chain winding mechanisms; Capstans
    • B66D1/02Driving gear
    • B66D1/04Driving gear manually operated
    • BPERFORMING OPERATIONS; TRANSPORTING
    • B66HOISTING; LIFTING; HAULING
    • B66DCAPSTANS; WINCHES; TACKLES, e.g. PULLEY BLOCKS; HOISTS
    • B66D5/00Braking or detent devices characterised by application to lifting or hoisting gear, e.g. for controlling the lowering of loads
    • B66D5/02Crane, lift hoist, or winch brakes operating on drums, barrels, or ropes
    • B66D5/12Crane, lift hoist, or winch brakes operating on drums, barrels, or ropes with axial effect
    • B66D5/14Crane, lift hoist, or winch brakes operating on drums, barrels, or ropes with axial effect embodying discs

Landscapes

  • Engineering & Computer Science (AREA)
  • Mechanical Engineering (AREA)
  • Braking Arrangements (AREA)
  • Transmission Devices (AREA)
  • Load-Engaging Elements For Cranes (AREA)

Abstract

Піднімальний привід, який приводиться у дію пневматично, гідравлічно або електрично, для встановленої з можливістю переміщення по підвішеній ходовій рейці піднімальної балки має багатодискове гальмо (9) із муфтою (15) вільного ходу, що за допомогою механічної натяжної пружини (18) утримується в положенні гальмування і може відпускатися за допомогою сили, яка розгальмовує, і через привід проходить вал (13) піднімального приводу. У виступній з муфти (15) вільного ходу кінцевій ділянці (14) вала (13) піднімального приводу з торцевого боку передбачено повідкове заглиблення (27) для вставної цапфи кривошипної рукоятки. За допомогою кривошипної рукоятки при відключенні енергії приводу можна, з одного боку, піднімати підвішений на піднімальну балку вантаж із використанням муфти (15) вільного ходу і, з іншого боку, опускати з подоланням зворотного зусилля натяжної пружини (18) при розвантаженні багатодискового гальма (9).

Description

Опис винаходу
Піднімальні балки утворюють складову частину підвісних переміщуваних з'єднаних вагонеток, зокрема, для 2 підземних гірничих виробок. За допомогою таких піднімальних балок можна транспортувати будь-які вантажі, зокрема, контейнери, штучні вантажі або навіть цілі пристрої, як, наприклад, рами для щитового кріплення.
Для цієї мети піднімальні балки мають піднімальні приводи з двигуном, передачею і піднімальним ланцюгом, які приводяться у дію пневматично, гідравлічне або електричне. За допомогою піднімальних приводів вантажі можна приймати, фіксувати для надійного транспортування, а також знову опускати. приймати, фіксувати для надійного транспортування, а також знову опускати.
Піднімальні приводи оснащені гальмами, які слугують для того, щоб при відключенні енергії приводу двигунів піднімальні приводи могли фіксувати вантажі в будь-який момент у їхньому положенні.
Для того, щоб навіть при відключенні енергії приводу мати можливість піднімати і опускати вантажі, для підтримки режиму транспортування, відома також можливість оснащувати піднімальні приводи кривошипними 19 рукоятками і гальмами для опускання вантажів. Завдяки цим допоміжним приводам можна контрольовано піднімати і опускати вантажі вручну.
Гальма для опускання вантажів, зокрема, із блокувальними засувками, вимагають, проте, великого простору.
Це відповідає практичним вимогам, зокрема, підземних гірничих виробіток, лише відносно. Крім того, такі гальмові пристрої схильні до порівняно сильного зносу. Це, з урахуванням спеціальних вимог по забезпеченню безпеки підземних робіт, робить необхідним постійний контроль і догляд за гальмовими пристроями. Однак особливості саме підземних гірничих робіт призводять до того, що постійний контроль і догляд не завжди можуть здійснюватися з належною старанністю. Отже, не можна виключати, що через відсутність догляду ручний допоміжний привід при відключенні енергії не спрацює. Можуть виникнути навіть небезпечні ситуації для обслуговуючого піднімальну балку персоналу, викликані вантажем, що опускається неконтрольовано. с 29 Для того, щоб враховувати виникнення таких проблем, на практиці замість гальм для опускання вантажів Го) застосовують багатодискові гальма. Багатодискові гальма більш надійні в роботі у порівнянні з гальмами для опускання вантажів. Крім того, вони вимагають значно меншого догляду, тому що вони, у цілому, є менше зношуваними. Однак багатодискові гальма в силу їхньої конструкції мають ту особливість, що при видключенні енергії приводу, хоча і можливо опускання вантажу, однак це опускання не може здійснюватися контрольовано. о 30 Скоріше вантажі опускаються неконтрольовано. Це також викликає небезпеки, які саме суперечать жорстким с вимогам безпеки підземних гірничих робіт.
Підняття вручну вантажів при використанні багатодискових гальм також дотепер неможливо. о
Виходячи з рівня техніки, в основі винаходу тому лежить завдання створити піднімальний привід, що «-- приводиться у дію пневматичне, гідравлічне або електричне для встановленої з можливістю переміщення по 325 підвісних шинах піднімальної балки, що також при використанні багатодискового гальма дозволяє робити о контрольоване підняття і опускання вантажу при відключенні енергії приводу.
Вирішення цього завдання забезпечується тим, що у піднімальному приводі для піднімальної балки, встановленої з можливістю переміщення по підвішеній ходовій рейці, який має багатодискове гальмо з муфтою « вільного ходу, механічну натяжну пружину для утримання гальма у положенні гальмування, причому гальмо З 70 встановлено із можливістю відпускання за допомогою сили, що розгальмовує, і через це гальмо проходить вал с піднімального приводу, згідно з винаходом, кінцеву ділянку зала піднімального приводу, яка проходить через з» багатодискове гальмо і його муфту вільного ходу, оснащено на торцевому боці повідковим заглибленням для уведення вставної цапфи кривошипної рукоятки. При цьому повідкове заглиблення і вставна цапфа функціонально так погоджені одне з одним, що при обертанні кривошипної рукоятки в однім напрямку - за умови 49 відключення енергії приводу - можна успішно піднімати, а при обертанні кривошипної рукоятки в іншому і-й напрямку - без проблем контрольовано опускати вантаж. - У цьому зв'язку додана багатодисковому гальму муфта вільного ходу, що дозволяє оператору, який обслуговує піднімальний привід, вручну обертати вал випадку припинення обертання кривошипної рукоятки б багатодискове гальмо в з'єднанні з муфтою вільного ходу автоматично забезпечує фіксацію положення вантажу о 20 в положенні досягнутої висоти підйому.
З іншого боку, оператор може при опусканні вантажу цілеспрямовано зменшити силу гальмування с багатодискового гальма так, що забезпечується рівномірне контрольоване опускання. При цьому оператор може чітко погоджувати зусилля, яке додає їм, із відповідною вагою вантажу. Непогодженості цієї відносної взаємодії можуть призводити до того, що вантаж буде прагнути опускатися швидше. Тим самим буде як би випереджатися швидкість обертання кривошипної рукоятки. Однак такий ефект автоматично призводить до того,
ГФ) що тоді під дією натяжної пружини багатодискове гальмо знову замикається. Тим самим оператор змушений знову погодити своє зусилля при обертанні кривошипної рукоятки з вагою вантажу, який підлягає опусканню . о Тим самим винахід поєднує кращим чином відомі самі по собі властивості багатодискового гальма в плані надійності, невеликого об'єму і невимогливості у догляді з можливістю контрольовано піднімати і опускати 60 вантажі при відключенні енергії приводу.
Кращий варіант виконання винаходу відбитий в ознаках пункту 2 формули винаходу. При уведенні вставної цапфи кривошипної рукоятки в повідкове заглиблення повідкові пальці сковзають в аксиальних пазах, поки вони не упруться у внутрішній кінець аксиальних пазів. Якщо потім кривошипну рукоятку обертати в напрямку, протилежному похилим пазам, то захоплюється вал піднімального приводу з використанням муфти вільного бо ходу і можна піднімати вантаж. Якщо ж, навпаки, обертати кривошипну рукоятку в напрямку похилих пазів, то вставна цапфа за рахунок повідкових пальців сковзає глибше в повідкове заглиблення. За рахунок цього комбінованого радіально-аксиального переміщення відбувається розвантаження багатодискового гальма, так що вантаж може опускатися.
Похилі пази можуть проходити прямо або по гвинтовій лінії. Повідкові пальці можуть виступати за периметр вставної цапфи. Однак вони можуть бути складовою частиною штиря, який пронизує поперек уставну цапфу штиря.
Для того, щоб більш точно визначити положення повідкових пальців на внутрішньому кінці аксиальних пазів, там, згідно з пунктом З формули винаходу, передбачені фіксуючі канавки. Тим самим, при досягненні 7/0 повідковими пальцями внутрішнього кінця аксиальних пазів повідкові пальці заходять у фіксуючі канавки і займають, тим самим, певне положення, так що можна без перешкод обертати кривошипну рукоятку.
Щонайменше часткове зменшення гальмового зусилля багатодискового гальма досягається за допомогою ознак пункту 4 формули винаходу. Для цього вставна цапфа кривошипної рукоятки має торцевий натискний штифт. Цей натискний штифт у випадку введення повідкових пальців у похилі пази вступає в зіткнення з 7/5 Торцевим боком чутливого штифта, встановленого у валі піднімального приводу з можливістю аксиального переміщення. Чутливий штифт, у свою чергу, упирається в поперечний штифт, який встановлено у поршні, навантаженому з одного боку натяжною пружиною, зокрема, пакетом тарілчастих пружин, і з іншого боку, -щонайменше, опосередковано - енергією приводу так, що багатодискове гальмо переводиться в положення гальмування або виводиться з положення гальмування, щонайменше, із частково зменшеним зусиллям го гальмування. Таким чином, якщо відсутня енергія приводу, то оператор може за рахунок комбінованого аксиального і гвинтового переміщення вставної цапфи переміщати поршень проти зворотної сили натяжної пружини так, що гальмове зусилля багатодискового гальма, щонайменше, частково знімається.
Якщо для піднімального приводу використовується двигун, який приводиться в дію гідравлічно, то для розвантаження багатодискового гальма використовується також робоча рідина для двигуна. Для двигуна, що с г5 приводиться у дію пневматично це буде стиснуте повітря. Для двигуна, що приводиться у дію електричне, розвантаження може робитися за допомогою якірного магніту. і)
За допомогою ознак пункту 5 формули винаходу оператор одержує можливість визначати рівень зносу гальмового пристрою. Таким чином, якщо торцевий бік чутливого штифта ще знаходиться на достатній відстані від входу отвору у валі піднімального приводу, у якому розташований чутливий штифт, то такеположення вказує (33 зо оператору, що гальмовий пристрій знаходиться в справному стані. Наближення торцевого боку чутливого штифта до входу отвору сигналізує про знос, що збільшується, що зрештою змушує оператора прийняти со відповідні контрзаходи безпосередньо або опосередковано. «о
За допомогою ознак пункту б формули винаходу можна зафіксувати як нормальне робоче положення піднімального приводу, так і аварійне або допоміжне положення. Якщо енергія приводу підключена, то важіль -- з5 переключення повернений у положення, у якому енергія приводу безперешкодно поступає до двигуна ю піднімального приводу, однак повідкове заглиблення для будь-яких ручних маніпуляцій закрито. Тільки при відключенні енергії приводу, наприклад, при обриві проводу, важіль переключення переміщається так, що більше неможливе підведення енергія приводу до двигуна і двигун може вільно обертатися. Крім того, за допомогою зв'язку важеля переключення з замикаючим важелем звільняється вхід повідкового заглиблення на « Кінцевому відрізку вала піднімального приводу, так що тепер можна ввести вставну цапфу кривошипної рукоятки Ше) с в повідкове заглиблення і можливе приведення в дію піднімального приводу вручну. Важіль переключення і замикаючий важіль являють собою, переважно, одноплечі важелі, які зв'язані один з одним через зчеплення з ;» кулісним каменем.
Для захисту важеля переключення і замикаючого важеля вони відповідно до ознак пункту 7 формули винаходу закриті торцевою пластиною. У цій торцевій пластині е лише прорізи для уведення вставної цапфи с кривошипної рукоятки в повідкове заглиблення, а також для приведення в дію з'єднаного з важелем переключення вала, за допомогою якого може бути перервана подача енергії до двигуна піднімального приводу, - так що двигун потім може обертатися вільно.
Ге» Для виключення додаткових допоміжних засобів згідно з пунктом 8 формули винаходу важіль переключення 5р Може повертатися за допомогою кривошипної рукоятки. Для цього на кривошипній рукоятці, зокрема, на со аксиальному продовженні поворотної ручки розташований отвір із внутрішнім багатогранником, який може
Ге надягатися на зовнішній багатогранник на валі важеля переключення, так що в такий спосіб важіль переключення може бути повернений з одного положення в інше.
Винахід пояснюється нижче на прикладі виконання за допомогою креслень, на якихий зображено:
Фіг.1 - схематичний вид збоку підвішеної до рейки піднімальної балки з піднімальним приводом;
Фіг.2 - схематичний вид спереду в збільшеному масштабі піднімального приводу піднімальної балки по фіг.1;
Ф) Фіг3З - вертикальний частковий розріз піднімального приводу відповідно до вирізу ПШ по фіг2 у ка збільшеному масштабі;
Фіг.4 - деталь ІМ по фіг.3; во Фіг.5 - горизонтальний розріз зображення по фіг.4 уздовж лінії М-М;
Фіг.6 - зображення по фіг.4 із уведеною кривошипною рукояткою під час підняття вантажу;
Фіг.7 - зображення по фіг.4 із уведеною кривошипною рукояткою під час опускання вантажу;
Фіг.8 - горизонтальний розріз зображення по фіг.7 уздовж лінії МПІ-МПІ;
Фіг.9 - вид торця на зображення по фіг.З уздовж стрілки ЇХ у першому робочому положенні; 65 Фіг.10 - вид із торця на зображення по фіг.З вздовж стрілки ІХ у другому робочому положенні.
На фіг.1 позицією 1 позначена двотаврова у поперечному перетині ходова рейка (яка не зображена)
складена із рейкових відрізків і яка підвішена до кріпи штреку підземної гірничої розробки (не зображено).
На ходовій рейці 1 встановлена з можливістю переміщення піднімальна балка 2 у якості складової частини в іншому не зображеного тягового пристрою. Для цієї мети по кінцях піднімальної балки 2 передбачені опорні візки 3. Піднімальна балка 2 має на однім кінці піднімальний привід 4 із ланцюгом 5 і вантажним гаком 6. Така піднімальна балка 2 може бути, наприклад, виконана з можливістю з'єднання з іншою ідентичною піднімальною балкою 2 у паралельно-зустрічний пристрій. У цьому випадку вантажні гаки 6 слугують для прийому утвореного, наприклад, контейнером вантажу І.
Піднімальний привід 4 має, як вказано на фіг.1 і 2, двигун 7 із керуючим пристроєм 8 і багатодисковим /0 гальмом 9, який приводиться у дію гідравлічне, передачу 10, а також корпуси 11 для установки ланцюгового колеса 12. Тягове зусилля передається від двигуна 7 через корпус 11 до передачі 10 і назад від передачі 10 до ланцюгового колеса 12.
Як вказано більш докладно на фіг.3, вал 13 піднімального приводу з кінцевим відрізком 14 проходить крізь муфту вільного ходу 15 як складову частину багатодискового гальма 9. На багатодискове гальмо 9 обпирається 7/5 поршень 17, який з одного боку може бути навантажений натяжною пружиною 18 у виді пакета тарілчастих пружин і з іншого боку гідравлічною рідиною в просторі 19. Якщо в просторі 19 немає робочої рідини, то натяжна пружина 18 стискує диски багатодискового гальма 9 разом, так що вони виконують свою функцію гальмування. При подачі робочої рідини в простір 19, навпаки, стискується натяжна пружина 18, так що диски багатодискового гальма 9 розвантажуються, і функція гальмування усувається.
Поршень 17 має на торцевій поверхні по внутрішній окружності радіальні виїмки 20, у які входить поперечний штифт 21, що встановлений у пазах 22 вала 13 піднімального приводу.
З поперечним штифтом 21 знаходиться в контакті чутливий штифт 24 встановлений в отворі 23 вала 13 піднімального приводу з можливістю аксиального переміщення (див. також фіг.4 і 5). Протилежний поперечному штифту 21 торцевий бік 25 чутливого штифта 24 розташований на відстані від входу 26 отвору 23 у торцевому сч повідковому заглибленні 27 кінцевої ділянки 14 вала 13 піднімального приводу. Повідкове заглиблення 27 має циліндричну конфігурацію. По периферії повідкового заглиблення 27 передбачені два вихідних від торцевої і) поверхні 28 вала 13 піднімального приводу, розташованих діаметрально протилежно аксиальних пази 29. На внутрішньому кінці аксиальні пази 29 переходять у похилі пази 31, які проходять похило до середньої осі 30 вала 13 піднімального приводу. Крім того, на фіг.4 ії 5 вказано, що на внутрішньому кінці аксиальних пазів 29 ду зо передбачені фіксуючі канавки 32.
На фіг.3З позицією 33 позначений підшипник котіння для опори вала 13 піднімального приводу. со
Як вказано на фіг.3, 9 та 10, на торцевому боці вала 13 піднімального приводу встановлений важіль 34 Ге перемикання, вал 35 якого з торцевого боку оснащений багатогранним виступом 36 (див. також фіг.2). Вал 35 з'єднаний із не зображеним клапаном, через який можна переривати і відновлювати підведення енергії до --
Зз5 двигуна 7 піднімального приводу 4. ю
Важіль переключення 34 через направляючу 37 із кулісним каменем зв'язаний із замикаючим важелем 38, який слугує для закривання або відкривання входу 39 повідкового заглиблення 27 (фіг.3, 4, 9 та 10).
Замикаючий важіль 38 встановлений із можливістю повороту на протилежному від вала 35 важеля 34 переключення боці входу 39 повідкового заглиблення 27 навколо осі 40. «
Для захисту важеля 34 переключення і замикаючого важеля 38 торцевий бік піднімального приводу 4 з с закритий торцевою пластиною 41 (фіг.2, З, 9 та 10).
У повідкове заглиблення 27 може уводитися вставна цапфа 42, що вказано на фіг.2, 6, 7 та 8 кривошипної ;» рукоятки 43. Вставна цапфа 42 має встановлені в радіальному напрямку повідкові пальці 44 для зачеплення з аксиальними і похилими пазами 29, 31 повідкового заглиблення 27 (фіг.б - 8).
Крім того, вставна цапфа 42 має з боку торця натискний штифт 45, що може способом, що описується с докладно нижче, входити в контакт із чутливим штифтом 24.
Крім того, кривошипна рукоятка 43 на продовженні ручки 46 має багатогранну гільзу 16, яку можна з - геометричним замиканням зістикувати з багатогранним виступом 36 на валі 35 важеля 34 переключення.
Ге» У нормальному положенні ручного приводу важіль 34 переключення повернений, як вказано на фіг.9, 5ор праворуч. За рахунок цього в значній мірі закривається вхід 39 повідкового заглиблення 27. У всякому разі, со неможливо ввести в нього вставну цапфу 42.
Ге) При відключенні енергії приводу і, якщо необхідно при такому відключенні енергії підняти вантаж І вручну, то спершу за допомогою кривошипної рукоятки 43 (а точніше, гільзи 16) необхідно повернути важіль 34 переключення в зображене на фіг.10 положення переключення, так що повертається також замикаючий важіль 38 і звільняє вхід 39 повідкового заглиблення 27. Одночасно Через вал 35 важеля 34 переключення припиняється будь-яка подальша подача енергії до двигуна 7 піднімального приводу 4. Двигун 7 може
Ф) обертатися вільно. Потім вставну цапфу 42 вводять у повідкове заглиблення настільки, що повідкові пальці 44 ка входять у вказані на фіг.4 - 6 фіксуючі канавки 32. При цьому натискний штифт 45 знаходиться ще на відстані від чутливого штифта 24. Тепер можна обертати кривошипну рукоятку 43, наприклад, у напрямку по во годинниковій стрільці, так що обертається також вал 13 піднімального приводу при використанні муфти 15 вільного ходу, і оператор піднімального приводу 4 може піднімати вантаж І. При цьому багатодискове гальмо 9 знаходиться під впливом натяжної пружини 18 у положенні гальмування. Якщо оператор знову відпустить кривошипну рукоятку 43, то багатодискове гальмо 9 зафіксує вантаж І у піднятому положенні.
Для того, щоб опустити вантаж І, оператор обертає кривошипну рукоятку 43 у напрямку проти годинникової 65 стрілки. За рахунок цього вставна цапфа відповідно до фіг.7 і 8 сковзає з фіксуючих канавок 32 у похилі пази 31. При цьому аксиальному переміщенні натискний штифт 45 на торцевому боці вставної цапфи 42 приходить у контакт із чутливим штифтом 24. За рахунок цього чутливий штифт 24 штовхає поперечний штифт 21 і через поперечний штифт 21 також поршень 17 проти поворотного зусилля натяжної пружини 18 вліво (фіг.3), так що багатодискове гальмо розвантажується.
У залежності від ваги вантажу | оператор може, отже, обережно опускати вантаж.
Якщо при цьому швидкість опускання вантажу І. перевищує швидкість обертання кривошипної рукоятки 43, то автоматично вступає в дію натяжна пружина 18 і впливає на багатодискове гальмо 9 так, що подальший рух донизу зупиняється.
Потім оператор повинен знову почати процес опускання.

Claims (5)

Формула винаходу
1. Піднімальний привід для піднімальної балки (2), встановленої з можливістю переміщення по підвішеній ходовій рейці (1), який має багатодискове гальмо (9), яке встановлено з можливістю утримання його у положенні гальмування за допомогою механічної натяжної пружини та з можливістю відпускання за допомогою сили, що /5 розгальмовує, і через яке проходить вал (13) піднімального приводу, при цьому багатодискове гальмо (9) також встановлено з можливістю навантаження поршнем (17), який встановлений з можливістю переміщення під впливом, з одного боку, механічної натяжної пружини (18), а з другого боку, сили, що розгальмовує, при цьому кінцева ділянка (14) вала (13) піднімального приводу містить повідкове заглиблення (27) для з'єднання зі вставною цапфою (42) кривошипної рукоятки (43), за допомогою якої при відключенні енергії приводу двигуна (7) піднімального приводу (4) здійснюється можливим, з одного боку, підіймання вантажу (І), який підвішений на піднімальній балці (2) і, з іншого боку, його опускання з подоланням зворотного зусилля механічної натяжної пружини (18) при розвантаженні багатодискового гальма (9), при цьому для з'єднання кривошипної рукоятки (43) з боку периферії повідкового заглиблення (27) у виступній кінцевій ділянці (14) вала (13) піднімального приводу розташовані і два аксіальних пази (29), що проходять діаметрально протилежно один одному для сч ов Зчеплення повідковими пальцями (44), що відходять від вставної цапфи (42) у радіальному напрямку, при цьому аксіальні пази (29) виконані у вигляді похилих пазів (31), які проходять з нахилом до центральної осі (30) (о) вала (13) піднімального приводу, і при цьому вставна цапфа (42) з торцевого боку з'єднана з поршнем (17) через натискний елемент (45), який відрізняється тим, що повідкове заглиблення (27) відходить від торцевого боку (28) вала (13) піднімального приводу і на своєму першому внутрішньому кінці в одному напрямку обертання о зо переходить у похилі пази (31), а у другому напрямку обертання переходить у фіксуючі канавки (32) для визначення положення кривошипної рукоятки (43) при підійманні вантажу (І), при цьому натискний елемент (45), со виконаний у вигляді натискного штифта, який коаксіально розташований відносно чутливого штифта (24), що со встановлений з можливістю осьового зміщення в валу (13) піднімального приводу і який з'єднаний з поршнем (17) через поперечний штифт (21). --
2. Піднімальний привід за п. 1, який відрізняється тим, що звернений до повідкового заглиблення (27) ю торцевий бік (25) чутливого штифта (24) відносно входу (26), який виконаний у валу (13) піднімального приводу отвору (23), у якому він встановлений, зміщений усередину отвору (23).
З. Привід за пп. 1 або 2, який відрізняється тим, що вхід (39) повідкового заглиблення (27) у кінцевій ділянці (14) вала (13) піднімального приводу виконаний із можливістю закриття замикаючим важелем (38), який « 20 встановлений із можливістю повороту поперек його середньої осі (30) і який з'єднаний із важелем (34) з с перемикання для управління підведенням енергії приводу до двигуна (7) піднімального приводу (4).
4. Привід за п. 3, який відрізняється тим, що замикаючий важіль (38) і важіль (34) перемикання закриті :з» торцевою пластиною (41).
5. Привід за пп. З або 4, який відрізняється тим, що важіль (34) перемикання встановлений із можливістю повороту за допомогою кривошипної рукоятки (43). 1 Офіційний бюлетень "Промислоава власність". Книга 1 "Винаходи, корисні моделі, топографії інтегральних - мікросхем", 2002, М 12, 15.12.2002. Державний департамент інтелектуальної власності Міністерства освіти і ФО науки України. о 50 3е) Ф) іме) 60 б5
UA98073913A 1997-07-21 1998-07-20 Піднімальний привід для піднімальної балки UA51689C2 (uk)

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
DE19731165A DE19731165C2 (de) 1997-07-21 1997-07-21 Hubtrieb für einen Hubbalken

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA51689C2 true UA51689C2 (uk) 2002-12-16

Family

ID=7836339

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UA98073913A UA51689C2 (uk) 1997-07-21 1998-07-20 Піднімальний привід для піднімальної балки

Country Status (5)

Country Link
CN (1) CN1108978C (uk)
DE (1) DE19731165C2 (uk)
PL (1) PL189212B1 (uk)
RU (1) RU2201889C2 (uk)
UA (1) UA51689C2 (uk)

Families Citing this family (1)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
CN102094389B (zh) * 2009-12-14 2013-04-24 上海市基础工程有限公司 分离式大节段桁架梁液压提升装置

Family Cites Families (3)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
JPS63154517A (ja) * 1986-12-19 1988-06-27 Daifuku Koei Kk コンテナ搬送装置
JPH0761345A (ja) * 1993-08-27 1995-03-07 Daifuku Co Ltd モノレール式搬送装置
DE4401423A1 (de) * 1993-12-17 1995-06-22 Elektrotechnik Moews Gmbh & Co Hebevorrichtung

Also Published As

Publication number Publication date
CN1205977A (zh) 1999-01-27
CN1108978C (zh) 2003-05-21
RU2201889C2 (ru) 2003-04-10
PL189212B1 (pl) 2005-07-29
DE19731165C2 (de) 2001-03-29
PL327598A1 (en) 1999-02-01
DE19731165A1 (de) 1999-02-11

Similar Documents

Publication Publication Date Title
RU2495290C2 (ru) Тормоз кабины лифта с колодками, приводимыми в действие пружинами, соединенными с зубчатым приводом
EP2443057B1 (en) Escalator dual solenoid main drive shaft brake
US6162005A (en) Vehicle restraint with powered latching member
US20220242704A1 (en) Lifting gear
US4977982A (en) Elevator sheave brake safety
WO2003099686A1 (en) Escalator drive mechanism with failure detection and backup
EP0433922B1 (en) Brake mechanism for a storage and retrieval machine
US5201821A (en) Disc brake elevator drive sheave
UA51689C2 (uk) Піднімальний привід для піднімальної балки
US4358088A (en) Winch drive and braking mechanism
US11618650B2 (en) Elevator braking device, powerhead and methods
US5636714A (en) Bi-parting elevator door actuator apparatus
JP5609268B2 (ja) 巻胴式エレベータの戸開走行防止システム
NL1009659C2 (nl) Koppelelement.
US710757A (en) Mechanical brake for hoisting machinery.
KR102147535B1 (ko) 에스컬레이터 역주행 방지장치
KR100388156B1 (ko) 엘리베이터용 로프 제동장치
CZ291908B6 (cs) Zdvihadlo
KR200191024Y1 (ko) 이중 브레이크를 설치한 호이스트
SU1828448A3 (ru) Mexahизm пoд'ema элektpичeckoй taли
KR200225167Y1 (ko) 엘리베이터용 로프 제동장치
KR100221960B1 (ko) 엘리베이터용 로우프 제동장치
US1199754A (en) Hopper-car-door-operating device.
JP2009256087A (ja) 小荷物専用昇降機
CN110790108A (zh) 锁定组件和电梯