LT5069B - Priešvėžinio vaisto stabili farmacinė forma ir jos gamybos būdas - Google Patents

Priešvėžinio vaisto stabili farmacinė forma ir jos gamybos būdas Download PDF

Info

Publication number
LT5069B
LT5069B LT2003031A LT2003031A LT5069B LT 5069 B LT5069 B LT 5069B LT 2003031 A LT2003031 A LT 2003031A LT 2003031 A LT2003031 A LT 2003031A LT 5069 B LT5069 B LT 5069B
Authority
LT
Lithuania
Prior art keywords
solvents
paclitaxel
water
pharmaceutical form
mixture
Prior art date
Application number
LT2003031A
Other languages
English (en)
Other versions
LT2003031A (en
Inventor
Stanislaw Janicki
Malgorzata Sznitowska
Wladyslaw Karas
Zdislaw Mroczek
Andrzej Tyrala
Iwona Czarnecka
Original Assignee
Warszawskie Zaklady Farmaceutyczne "Polfa" Spolka Akcyjna
Instytut Chemii Organicznej Pan
Akademia Medyczna
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Warszawskie Zaklady Farmaceutyczne "Polfa" Spolka Akcyjna, Instytut Chemii Organicznej Pan, Akademia Medyczna filed Critical Warszawskie Zaklady Farmaceutyczne "Polfa" Spolka Akcyjna
Publication of LT2003031A publication Critical patent/LT2003031A/xx
Publication of LT5069B publication Critical patent/LT5069B/lt

Links

Classifications

    • CCHEMISTRY; METALLURGY
    • C07ORGANIC CHEMISTRY
    • C07DHETEROCYCLIC COMPOUNDS
    • C07D305/00Heterocyclic compounds containing four-membered rings having one oxygen atom as the only ring hetero atoms
    • C07D305/14Heterocyclic compounds containing four-membered rings having one oxygen atom as the only ring hetero atoms condensed with carbocyclic rings or ring systems
    • AHUMAN NECESSITIES
    • A61MEDICAL OR VETERINARY SCIENCE; HYGIENE
    • A61PSPECIFIC THERAPEUTIC ACTIVITY OF CHEMICAL COMPOUNDS OR MEDICINAL PREPARATIONS
    • A61P35/00Antineoplastic agents
    • AHUMAN NECESSITIES
    • A61MEDICAL OR VETERINARY SCIENCE; HYGIENE
    • A61PSPECIFIC THERAPEUTIC ACTIVITY OF CHEMICAL COMPOUNDS OR MEDICINAL PREPARATIONS
    • A61P35/00Antineoplastic agents
    • A61P35/02Antineoplastic agents specific for leukemia
    • AHUMAN NECESSITIES
    • A61MEDICAL OR VETERINARY SCIENCE; HYGIENE
    • A61PSPECIFIC THERAPEUTIC ACTIVITY OF CHEMICAL COMPOUNDS OR MEDICINAL PREPARATIONS
    • A61P35/00Antineoplastic agents
    • A61P35/04Antineoplastic agents specific for metastasis

Landscapes

  • Health & Medical Sciences (AREA)
  • Organic Chemistry (AREA)
  • Chemical & Material Sciences (AREA)
  • Pharmacology & Pharmacy (AREA)
  • Animal Behavior & Ethology (AREA)
  • Medicinal Chemistry (AREA)
  • Nuclear Medicine, Radiotherapy & Molecular Imaging (AREA)
  • Chemical Kinetics & Catalysis (AREA)
  • Veterinary Medicine (AREA)
  • Life Sciences & Earth Sciences (AREA)
  • General Chemical & Material Sciences (AREA)
  • General Health & Medical Sciences (AREA)
  • Public Health (AREA)
  • Oncology (AREA)
  • Hematology (AREA)
  • Pharmaceuticals Containing Other Organic And Inorganic Compounds (AREA)
  • Medicinal Preparation (AREA)

Abstract

Pagal šį išradimą, priešvėžinio vaisto, turinčio paklitakselį stabili farmacinė forma skiriasi tuo, kad tai yra stabili veikliosios medžiagos plataus paviršiaus forma, amorfinė, su galimais smulkiakristaliniais priedais. Pagal išradimą, priešvėžiniovaisto stabili farmacinė forma gaminama tirpinant kristalinį paklitakselį neutraliame organiniame tirpiklyje, kuris pasirenkamas iš grupės, apimančios acetonitrilą, dioksaną, etanolį arba šių tirpiklių mišinį, su galimu vandens priedu, su sąlyga, kad keleto tirpiklių kiekis mišinyje sudarytų nuo 5 % iki 95 %, o vandens kiekis būtų nuo 0 iki 60%; gautas tirpalas gali būti filtruojamas, užšaldomas ir tirpikliai pašalinami sublimuojant, esant sumažintam slėgiui, žemai temperatūrai, po to preparatas gali būti skirstomas dozėmis, esant sąlygoms, užtikrinančioms sterilumą.ą

Description

veikliosios medžiagos kiekio sumažėjimas 10%, o po 22 mėnesių paklitakselio kiekis sudarė tik 67% pradinio kiekio. Skaidymosi greitis aukštesnėse temperatūrose buvo žymiai didesnis. Paklitakselio nestabilumas tokiuose tirpaluose siejamas su Cremphor EL cheminėmis savybėmis ir su net ir mažų vandens kiekių buvimu etilo alkoholyje. Akivaizdu, kad toks paruošimas turi labai ribotą pritaikymą ir vaisto skyrimas pacientui yra susijęs su realia rizika, kylančia dėl per mažos jo dozės įvedimo dėl vaisto skilimo.
Patente Nr. PL176826 pasiūlytas būdas, kuriuo iš dalies pašalinami aukščiau paminėtieji trūkumai. Juo yra kompleksiškai išgryninamas Cremphor EL, taip eliminuojant tokias chemines paklitakselio savybes, kurios statė į pavojų jo stabilumą arba rūgšties pridėjimu sumažinant tirpiklyje esančių karboksilo anijonų koncentraciją kuri įtakoja medžiagos stabilumą arba panaudojant bevandenį etilo alkoholį. Taip paruošti tirpalai buvo žymiai stabilesni ir juos galima laikyti ilgesnį laiką kambario temperatūroje aktyvumui akivaizdžiai nemažėjant. Tačiau, kai šie tirpalai praskiedžiami infuziniu skysčiu, atsiranda rizika iškristi nuosėdoms, todėl infuzijai būtina naudoti įrangą kurioje yra atitinkamas filtras.
Tačiau pagal minėtą procedūrą pagamintas medikamentas nepašalina rimto trūkumo, susijusio su Cremphor EL naudojimu, kurio buvimas intraveniniuose medicininiuose produktuose gali atskirais atvejais sukelti anafilaksinio šoko riziką (Rowinnsky EK, etai. Taxol: a novel investigational antimicrotubule agent, J.Natl. Cancerlnst. 1990; 82:1247-59).
Be to, jei reikia įvesti dideles vaisto dozes, etilo alkoholio buvimas medikamente gali sukelti intoksikacijos simptomus.
Patente PL169372 aprašyta paklitakselio tirpalų su didesne aktyviosios medžiagos koncentracija, kuri sumažina kenksmingą Cremophor EL veikimą, gamyba. Be to, šis būdas įgalina beveik visiškai eliminuoti etilo alkoholį iš preparato, ir todėl žymiai sumažinti kenksmingą šio antrojo vaisto komponento veikimą.
Netikėtai pasirodė, kad naujos farmacinės formos, gaunamos pagal būdą siūlomą išradimu, vartojimas išsprendė visas aukščiau minėtas problemas, susijusias su paklitakselį turinčių vaistų stabilumu, ir leido eliminuoti kai kuriuos ligi šiol naudotus kenksmingus komponentus.
fig. parodyta paklitakselio formulė.
fig. parodyta kristalinė paklitakselio struktūra.
fig. parodyta amorfinė gauto vaisto struktūra.
Pagal šį išradimą priešvėžinio vaisto, turinčio paklitakselį, parodytą 1 fig., stabili farmacinė forma skiriasi tuo, kad tai yra kieta, amorfinė veikliosios medžiagos forma, turinti platų paviršių, su galimais smulkiakristaliniais priedais.
Priešvėžinio vaisto stabilios farmacinės formos gamybos būdas pagal išradimą yra sudarytas iš kristalinio paklitakselio ištirpinimo neutraliame organiniame tirpiklyje, kuris pasirenkamas iš grupės, apimančios acetonitrilą dioksaną etanolį arba šių tirpiklių mišinį, su galimu vandens priedu, su sąlyga, kad atskirų tirpiklių kiekis mišinyje sudarytų nuo 5 % iki 95 %, tuo tarpu, kai vandens kiekis būtų nuo 0 iki 60%; gautas tirpalas gali būti filtruojamas, užšaldomas, ir tirpikliai pašalinami sublimuojant, esant sumažintam slėgiui ir žemai temperatūrai, o po to steriliose sąlygose preparatas gali būti išskirstomas dozėmis.
Pageidautina, kad būde pagal išradimą galimai filtruotas paklitakselio tirpalas pirmiausiai dozuojamas į indus, po to užšaldomas, ir tirpikliai pašalinami sublimuojant, esant sumažintam slėgiui ir žemai temperatūrai.
Pagal išradimu siūlomą būdą pageidautina, kad tirpiklių pašalinimas sublimuojant būtų atliekamas temperatūrų intervale nuo -60 °C iki +50 °C.
Priešvėžinio vaisto farmacinė forma pagal išradimą yra labai stabili chemiškai ir tuo pat metu lengvai tirpsta įvairiose biologiškai suderinamose tirpiklių sistemose, ir todėl tampa įmanoma skirti vaistą pacientui.
Paklitakselis, išskirtas iš Taxus brevifolia arba chemiškai susintetintas, yra kristalinė medžiaga, kaip parodyta 2 fig., kurios tirpimo šiluma etilo alkoholyje yra 66.6 J/g.
Netikėtai pasirodė, kad medžiaga, paruošta pagal išradimu siūlomą būdą, turi vyraujančią amorfinę struktūrą, kaip parodyta 3 pav., kurios tirpimo Λ LT 5069 B šiluma etanolyje yra lygi 32.4 J/g, ir yra du kartus mažesnė lyginant su kristaline forma.
Kadangi vaistas tirpinamas prieš pat jo įvedimą taip paruošus tirpalus neatsiranda jokių komplikacijų, susijusių su jo stabilumu, tuo tarpu, kai tokios komplikacijos stebimos tuo atveju, jei vaistas pagaminamas „bazinių“ tirpalų pavidalo, kurie yra prieinami šiai dienai.
Be to, ši stabili paklitakselio forma neriboja terapiškai priimtinų tirpiklių pasirinkimo.
Pagal aukščiau aprašytą būdą pagamintas vaistas yra stabilus ir prieš pat jo įvedimą gali būti ištirpintas įvairiose tirpiklių sistemose, turinčiose tokius komponentus kaip polioksietilenglikoliai, polisorbatai, polioksietilintos riebiosios rūgštys, etanolis, fosfolipidų frakcijos, lecitinai, aliejaus emulsijos vandenyje, propilenglikolis, benzilo alkoholis, dimetilacetamidas, metilacetamidas, riebiųjų rūgščių sacharidų esteriai ir eteriai, etileno oksido kopolimeras, propileno oksido kopolimeras, natrio glikocholiatas ir kiti. Gautus tirpalus galima įvesti tiesiogiai arba juos atskiedus atitinkamu infuziniu skysčiu.
Išradimo įgyvendinimas paaiškinimas šiais pavyzdžiais.
/ pavyzdys.
1500 mg paklitakselio buvo ištirpinta 100-te ml 1,4-dioksano. Gautas tirpalas buvo sterilizuotas aseptinėmis sąlygomis filtruojant per 0.2 pm teflono filtrą. Po to tirpalas buvo išpilstomas 2 ml dozėmis į 20 ml talpos sterilius stiklinius buteliukus. Džiovinimui užšaldant skirti buteliukai turėjo sterilius guminius kamščius. Buteliukai buvo įdedami į šaldiklį-džiovintuvą, turintį įtaisą, užkemšantį buteliukus pasibaigus sublimavimo-džiovinimo procesui. Tirpalai buvo užšaldomi iki -40 °C temperatūros. Džiovinimas buvo vykdomas 0.1 mbar slėgyje, laipsniškai keliant lėkštelės temperatūrą iki +30 °C. Džiovinimui pasibaigus, buteliukai buvo užkemšami ir sumažinamas vakuumas. Išėmus buteliukus iš šaldiklio-džiovintuvo, jie buvo uždengiami ir užklijuojamos atitinkamos etiketės. Kiekviename buteliuke buvo po 30 mg paklitakselio. Taip pagamintame vaiste dioksano buvo ne daugiau kaip 380 ppm, ir jis buvo stabilus mažiausiai 3 metus.
II pavyzdys.
1500 mg paklitakselio buvo ištirpinta 80-tyje ml 1,4-dioksano. Pridėta 20 ml vandens. Gautas tirpalas buvo sterilizuotas aseptinėmis sąlygomis filtruojant per 0.2 pm teflono filtrą. Po to tirpalas buvo išpilstomas 2 ml dozėmis į 20 ml talpos sterilius stiklinius buteliukus. Džiovinimui užšaldant skirti buteliukai turėjo sterilius guminius kamščius. Buteliukai buvo įdedami į šaldiklįdžiovintuvą, turintį įtaisą, užkemšantį buteliukus pasibaigus sublimavimodžiovinimo procesui. Tirpalai buvo užšaldomi iki -40 °C temperatūros. Džiovinimas buvo vykdomas 0.1 mbar slėgyje laipsniškai keliant lėkštelės temperatūrą iki +30 °C. Džiovinimui pasibaigus, buteliukai buvo užkemšami ir sumažinamas vakuumas. Išėmus buteliukus iš šaldiklio-džiovintuvo, jie buvo uždengiami ir užklijuojamos atitinkamos etiketės. Kiekviename buteliuke buvo po 30 mg paklitakselio. Taip pagamintame vaiste dioksano buvo ne daugiau 380 ppm, ir jis buvo stabilus mažiausiai 3 metus.
/// pavyzdys.
1500 mg paklitakselio buvo ištirpinta 50-yje m, 1,4-dioksano. Pridėta 50 ml vandens. Gautas tirpalas buvo sterilizuotas aseptinėmis sąlygomis, filtruojant per 0.2 pm teflono filtrą. Po to tirpalas buvo išpilstomas 2 ml dozėmis į 20 ml talpos sterilius stiklinius buteliukus. Džiovinimui užšaldant skirti buteliukai turėjo sterilius guminius kamščius. Buteliukai buvo įdedami į šaldiklįdžiovintuvą, turintį įtaisą, užkemšantį buteliukus pasibaigus sublimavimodžiovinimo procesui. Tirpalai buvo užšaldomi iki -40 °C temperatūros. Tirpalo sublimavimas buvo vykdomas esant 0.1 mbar slėgiui, laipsniškai keliant lėkštelės temperatūrą iki +30 °C. Džiovinimui pasibaigus, buteliukai buvo užkemšami ir sumažinamas vakuumas. Išėmus buteliukus iš šaldikliodžiovintuvo, jie buvo uždengiami ir užklijuojamos atitinkamos etiketės. Kiekviename buteliuke buvo po 30 mg paklitakselio. Taip pagamintame vaiste dioksano buvo ne daugiau 380 ppm, ir jis buvo stabilus mažiausiai 3 metus.
IV pavyzdys.
ml etanolio buvo pridėta į 40 ml 1,4-dioksano. 1500 mg paklitakselio buvo ištirpinta šiame tirpiklyje. Pridėta 30 ml vandens. Gautas tirpalas buvo sterilizuotas aseptinėmis sąlygomis filtruojant per 0.2 pm teflono filtrą. Po to tirpalas buvo išpilstomas 2 m, dozėmis į 20 ml talpos sterilius stiklinius buteliukus. Džiovinimui užšaldant skirti buteliukai turėjo sterilius guminius kamščius. Buteliukai buvo įdedami į šaldiklį-džiovintuvą su įtaisu, užkemšančiu buteliukus pasibaigus sublimavimo-džiovinimo procesui. Tirpalai buvo užšaldomi iki -50 °C temperatūros. Džiovinimas buvo vykdomas 0.1 mbar slėgyje, laipsniškai keliant lėkštelės temperatūrą iki +40 °C. Džiovinimui pasibaigus, buteliukai buvo užkemšami ir sumažinamas vakuumas. Išėmus buteliukus iš šaldiklio-džiovintuvo, jie buvo uždengiami ir užklijuojamos atitinkamos etiketės. Kiekviename buteliuke buvo po 30 mg paklitakselio. Taip pagamintame vaiste buvo ne daugiau 380 ppm dioksano, 0.5 % etanolio, ir jis buvo stabilus mažiausiai 3 metus.
V pavyzdys.
Taip pat kaip ir I pavyzdyje, po 1500 mg paklitakselio buvo ištirpinta atitinkamai 100-te ml įvairių tirpiklių, kurių sudėtys pateiktos lentelėje:
Acetonitrilas 1,4-dioksanas Etanolis Vanduo
a 5% 90% 0% 5%
b 0% 80% 10% 10%
c 10% 60% 0% 30%
d 0% 50% 20% 30%
e 10% 80% 5% 5%
Preparatai, gauti užšaldžius ir išdžiovinus tirpiklius nuo a iki e, buvo amorfinės formos ir stabilūs 3 metus.
VI pavyzdys.
ml sterilaus tirpiklio, sudaryto iš 1980 mg bevandenio etanolio ir 2635 mg polioksietilinto ricinos aliejaus, buvo pridedama į šalčiu išdžiovintą medžiagą, gautą pagal I - V pavyzdžius. Paklitakselis tuoj pat visiškai ištirpo. Gautas tirpalas buvo stabilus mažiausiai 2 metus, esant +4 °C temperatūrai, ir mažiausiai 3 mėnesius, esant kambario temperatūrai. Šis tirpalas yra koncentratas, ir pridedamas į tinkamą infuzinį skystį, kaip pateikta VIII pavyzdyje.
VII pavyzdys.
ml sterilaus tirpiklio, sudaryto iš 300 mg polisorbato 80, 3400 mg farmakopėjinio polioksietilenglikolio 300 ir 1300 mg bevandenio etanolio, buvo pridedama į šalčiu išdžiovintą medžiagą, gautą kaip aprašyta pavyzdžiuose I V. Paklitakselis tuoj pat visiškai ištirpo. Gautas tirpalas buvo stabilus mažiausiai 8 valandas kambario temperatūroje. Šis tirpalas yra koncentratas, ir pridedamas į tinkamą infuzinį skystį, kaip pateikta VIII pavyzdyje.
VIII pavyzdys.
Koncentratas, gautas pavyzdžiuose VI ir VII buvo praskiedžiamas, siekiant gauti paklitakselio galutinę koncentraciją 0.3-1.2 mg/ml, intraveniniam naudojimui. Praskiedimui buvo naudojami: 0.9 % natrio chlorido tirpalas, 5 % gliukozės tirpalas ir kiti infuziniai skysčiai, tokie kaip Ringerio tirpalas, 5 % gliukozės tirpalo ir 0.9 % natrio chlorido tirpalo mišinys, 5 % gliukozės tirpalo ir Ringerio tirpalo mišinys, 5 % sorbitolio tirpalas, 6 % dekstrano tirpalas, 10 % arba 20 % arba 30 % aliejaus emulsija vandenyje parenteraliniam maitinimui.
Šie tirpalai kambario temperatūroje buvo stabilūs mažiausiai 6 valandas, ir tai įgalino saugų jų skyrimą pacientui.
IX pavyzdys.
150 mg šalčiu išdžiovintos medžiagos, gautos pagal pavyzdžius I-V, buvo pridėta į 500 ml 30 % sojų aliejaus emulsiją intraveninei infuzijai. Gautas skystis buvo rūpestingai maišomas, kol pilnai ištirps paklitakselis. Gauta emulsija kambario temperatūroje buvo stabili mažiausiai 8 valandas ir gali būti įvedama pacientui intraveniniu būdu.

Claims (5)

  1. Išradimo apibrėžtis stabili farmacinė forma besiskirianti tuo, kad tai yra kieta, amorfinė veikliosios medžiagos forma, turinti platų paviršių, su galimais smulkiakristaliniais priedais.
  2. 2. Priešvėžinio vaisto stabilios farmacinės formos pagal 1 punktą gamybos būdas, besiskiriantis tuo, kad kristalinį paklitakselį tirpina neutraliame organiniame tirpiklyje, kuris pasirenkamas iš grupės, apimančios acetonitrilą, dioksaną, etanolį arba šių tirpiklių mišinį, su galimu vandens priedu, su sąlyga, kad keleto tirpiklių kiekis mišinyje sudarytų nuo 5 % iki 95 %, o vandens kiekis būtų nuo 0 iki 60%; gautas tirpalas gali būti filtruojamas, užšaldomas ir tirpikliai pašalinami sublimuojant, esant sumažintam slėgiui, žemai temperatūrai, o po to preparatas gali būti išskirstomas dozėmis, esant sąlygoms, užtikrinančioms jo sterilumą.
  3. 3. Būdas pagal 2 punktą, besiskiriantis tuo, kad perfiltruotas per sterilizuojantį filtrą paklitakselio tirpalas pirmiausiai aseptinėmis sąlygoms, dozuojamas į indus, po to užšaldomas ir tirpikliai pašalinami sublimuojant, esant sumažintam slėgiui ir žemai temperatūrai.
  4. 4. Būdas pagal 1 arba 2 punktą, besiskiriantis tuo, kad tirpiklį pašalina sublimuojant, esant temperatūrai intervale nuo -60°C iki +50°C.
  5. 5. Būdas pagal 1 arba 2 punktą besiskiriantis tuo, kad kelių tirpiklių kiekis mišinyje yra nuo 5 % iki 95 %,o vandens kiekis yra nuo 1 % iki 60 %.
LT2003031A 2000-10-31 2003-05-05 Priešvėžinio vaisto stabili farmacinė forma ir jos gamybos būdas LT5069B (lt)

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
PL343615A PL203300B1 (pl) 2000-10-31 2000-10-31 Stabilna postać farmaceutyczna leku przeciwnowotworowego oraz sposób wytwarzania stabilnej postaci farmaceutycznej leku przeciwnowotworowego

Publications (2)

Publication Number Publication Date
LT2003031A LT2003031A (en) 2003-09-25
LT5069B true LT5069B (lt) 2003-11-25

Family

ID=20077651

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
LT2003031A LT5069B (lt) 2000-10-31 2003-05-05 Priešvėžinio vaisto stabili farmacinė forma ir jos gamybos būdas

Country Status (15)

Country Link
EP (1) EP1363892B1 (lt)
AU (1) AU2002212863A1 (lt)
BG (1) BG65985B1 (lt)
CZ (1) CZ300836B6 (lt)
DE (1) DE60122384T2 (lt)
HK (1) HK1060733A1 (lt)
HU (1) HUP0303089A3 (lt)
LT (1) LT5069B (lt)
PL (1) PL203300B1 (lt)
RU (1) RU2236227C1 (lt)
SI (1) SI21138B (lt)
SK (1) SK287850B6 (lt)
UA (1) UA75620C2 (lt)
WO (1) WO2002036582A1 (lt)
ZA (1) ZA200303276B (lt)

Families Citing this family (5)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
KR20050044621A (ko) * 2001-11-30 2005-05-12 브리스톨-마이어스 스큅 컴퍼니 파클리탁셀 용매화물
EP1694660B1 (en) 2003-12-12 2009-04-08 Quiral Quimica Do Brasil Process for the preparation of anhydrous and hydrated active pharmaceutical ingredients (apis); stable pharmaceutical compositions prepared from the same and uses of said compositions
AR054215A1 (es) * 2006-01-20 2007-06-13 Eriochem Sa Una formulacion farmaceutica de un taxano, una composicion solida de un taxano liofilizado a partir de una solucion de acido acetico, un procedimiento para la preparacion de dicha composicion solida de un taxano, una composicion solubilizante de un taxano liofilizado, y un conjunto de elementos (kit
CA2683712A1 (en) * 2007-04-20 2009-01-15 Sun Pharmaceutical Industries Limited Pharmaceutical compositions
CN110437179A (zh) * 2019-08-22 2019-11-12 江苏红豆杉药业有限公司 一种紫杉醇单晶晶体及其制备方法

Citations (2)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
PL169372B1 (en) 1991-07-08 1996-07-31 Rhone Poulenc Rorer Sa Method of obtaining a pharmaceutical composition containing novel derivative of taxames group
PL176826B1 (pl) 1993-09-29 1999-07-30 Bristol Myers Squibb Co Stabilizowana kompozycja przeciwnowotworowa i sposób wytwarzania stabilizowanej kompozycji przeciwnowotworowej

Family Cites Families (1)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
CA2163837C (en) * 1994-12-13 1999-07-20 Robert K. Perrone Crystalline paclitaxel hydrates

Patent Citations (2)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
PL169372B1 (en) 1991-07-08 1996-07-31 Rhone Poulenc Rorer Sa Method of obtaining a pharmaceutical composition containing novel derivative of taxames group
PL176826B1 (pl) 1993-09-29 1999-07-30 Bristol Myers Squibb Co Stabilizowana kompozycja przeciwnowotworowa i sposób wytwarzania stabilizowanej kompozycji przeciwnowotworowej

Non-Patent Citations (2)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Title
ROWINSKY EK, CAZENAVE LA, DONEHOWER RC.: "Taxol: a novel investigational antimicrotubule agent", J NATL CANCER INST., 1990, pages 1247 - 1259, XP002054343, DOI: doi:10.1093/jnci/82.15.1247
SLICHENMYER WJ, VON HOFF DD.: "New natural products in cancer chemotherapy", J. CLIN. PHARMACOL., 1990, pages 770 - 788

Also Published As

Publication number Publication date
HUP0303089A2 (hu) 2003-12-29
CZ20031421A3 (cs) 2004-06-16
SK287850B6 (sk) 2012-01-04
SK6292003A3 (en) 2004-08-03
EP1363892A1 (en) 2003-11-26
CZ300836B6 (cs) 2009-08-19
HK1060733A1 (en) 2004-08-20
SI21138A (sl) 2003-08-31
EP1363892B1 (en) 2006-08-16
BG65985B1 (bg) 2010-08-31
RU2236227C1 (ru) 2004-09-20
UA75620C2 (en) 2006-05-15
AU2002212863A1 (en) 2002-05-15
PL343615A1 (en) 2002-05-06
LT2003031A (en) 2003-09-25
PL203300B1 (pl) 2009-09-30
BG107764A (bg) 2004-07-30
DE60122384T2 (de) 2007-08-16
HUP0303089A3 (en) 2005-02-28
SI21138B (sl) 2006-10-31
WO2002036582A1 (en) 2002-05-10
ZA200303276B (en) 2004-04-21
DE60122384D1 (de) 2006-09-28

Similar Documents

Publication Publication Date Title
RU2144356C1 (ru) Композиция для инъекций на основе таксоидов
RU2429837C2 (ru) Фармацевтический состав таксана, твердая композиция таксана, способ получения твердой композиции таксана, композиция для солюбилизации указанной твердой композиции таксана и комплект элементов (набор) для состава таксана для инъекций
SK287487B6 (sk) Lyofilizovaná kompozícia a rekonštituovaná lyofilizovaná kompozícia
US5616588A (en) Rapamycin formulation for IV injection
HU217839B (hu) Eljárások taxánszármazékokat tartalmazó új stabil gyógyszerkészítmények előállítására
KR20140067034A (ko) 카바지탁셀 제제와 이를 제조하는 방법
KR20100023862A (ko) 트윈 80을 함유하지 않은 도세탁셀의 용해 제제
EA002776B1 (ru) Фармацевтические композиции, содержащие циклодекстрины и таксоиды
JP2012167132A (ja) N−[o−(p−ピバロイルオキシベンゼンスルホニルアミノ)ベンゾイル]グリシン・モノナトリウム塩・4水和物の凍結乾燥製剤
CZ298581B6 (cs) Farmaceuticky stabilní prípravek oxaliplatiny k parenterální aplikaci
KR100785603B1 (ko) 치환된 벤즈이미다졸의 제제
EA016619B1 (ru) Новые композиции на основе таксоидов
LT5069B (lt) Priešvėžinio vaisto stabili farmacinė forma ir jos gamybos būdas
BR112021011495A2 (pt) Preparação incluindo adjuvante para vacina
JP2011529930A (ja) 注射可能タキサン医薬品組成物
JP3584064B2 (ja) 静脈注射用ラパマイシン製剤
CA3073527A1 (en) Metolazone emulsion formulation
WO2024095053A1 (en) Novel non-oral formulations of factor xa inhibitors and process for preparation thereof

Legal Events

Date Code Title Description
MM9A Lapsed patents

Effective date: 20121019