UA57732C2 - Стрічковий друкувальний пристрій та його комбінація з касетою - Google Patents
Стрічковий друкувальний пристрій та його комбінація з касетою Download PDFInfo
- Publication number
- UA57732C2 UA57732C2 UA98105273A UA98105273A UA57732C2 UA 57732 C2 UA57732 C2 UA 57732C2 UA 98105273 A UA98105273 A UA 98105273A UA 98105273 A UA98105273 A UA 98105273A UA 57732 C2 UA57732 C2 UA 57732C2
- Authority
- UA
- Ukraine
- Prior art keywords
- cassette
- print head
- roller
- printing device
- holder
- Prior art date
Links
- 230000007717 exclusion Effects 0.000 claims description 6
- 238000003780 insertion Methods 0.000 claims description 2
- 230000037431 insertion Effects 0.000 claims description 2
- 239000010410 layer Substances 0.000 description 5
- 238000000034 method Methods 0.000 description 4
- 238000004804 winding Methods 0.000 description 3
- 239000012790 adhesive layer Substances 0.000 description 2
- 230000000694 effects Effects 0.000 description 1
- 239000013013 elastic material Substances 0.000 description 1
- -1 for example Substances 0.000 description 1
- 239000002184 metal Substances 0.000 description 1
Classifications
-
- B—PERFORMING OPERATIONS; TRANSPORTING
- B41—PRINTING; LINING MACHINES; TYPEWRITERS; STAMPS
- B41J—TYPEWRITERS; SELECTIVE PRINTING MECHANISMS, i.e. MECHANISMS PRINTING OTHERWISE THAN FROM A FORME; CORRECTION OF TYPOGRAPHICAL ERRORS
- B41J35/00—Other apparatus or arrangements associated with, or incorporated in, ink-ribbon mechanisms
- B41J35/28—Detachable carriers or holders for ink-ribbon mechanisms
-
- B—PERFORMING OPERATIONS; TRANSPORTING
- B41—PRINTING; LINING MACHINES; TYPEWRITERS; STAMPS
- B41J—TYPEWRITERS; SELECTIVE PRINTING MECHANISMS, i.e. MECHANISMS PRINTING OTHERWISE THAN FROM A FORME; CORRECTION OF TYPOGRAPHICAL ERRORS
- B41J25/00—Actions or mechanisms not otherwise provided for
- B41J25/304—Bodily-movable mechanisms for print heads or carriages movable towards or from paper surface
- B41J25/316—Bodily-movable mechanisms for print heads or carriages movable towards or from paper surface with tilting motion mechanisms relative to paper surface
Landscapes
- Impression-Transfer Materials And Handling Thereof (AREA)
- Printers Characterized By Their Purpose (AREA)
- Handling Of Continuous Sheets Of Paper (AREA)
- Handling Of Sheets (AREA)
- Accessory Devices And Overall Control Thereof (AREA)
- Electronic Switches (AREA)
- Common Mechanisms (AREA)
Abstract
Стрічковий друкувальний пристрій та його комбінація з касетою містить касетний відсік, в який можна вставляти касету, що має друкувальну стрічку. Касетний відсік має кришку, що відкривається і в ньому переміщується друкувальна головка і друкувальний валик відносно один до одного в положення, в якому вони готові до друку, причому друкувальна головка і/або друкувальний валик взаємодіють з кришкою, так що друкувальна головка і друкувальний валик перебувають в положенні виключення, коли кришка відкрита. Для того, щоб уникнути деформації друкувального валика за відсутності касети, пропонуються засоби для виявлення наявності касети у касетному відсіку, які відвертають переміщення друкувальної головки та друкувального валика в робоче положення, якщо немає касети в касетному відсіку.
Description
Опис винаходу
Винахід відноситься до стрічкового друкувального пристрою згідно з обмежувальною частиною пункту 1 2 формули винаходу.
Відомі стрічкові друкувальні пристрої типу даного винаходу. В них застосовуються запас стрічки, на який друкується зображення, та засоби для передачі зображення на стрічку. В одному здійсненні корпус, що містить стрічку, або касета мають запас стрічки, яку друкують, та запас стрічки для передачі зображення. Стрічка, яку друкують, та стрічка для передачі зображення (фарбувальна стрічка), накриваючи одна одну, протягуються 70 через зону друкування друкувального пристрою. Стрічковий друкувальний пристрій, в якому застосовується корпус такого типу, описаний, наприклад, в ЕР-А 0267890 (Магйгопісв, Іпс.). Виготовляли й інші друкувальні пристрої, в яких літери передаються на приймаючу зображення стрічку за допомогою процесу сухого нанесення написів або сухого фотофільмодруку. Структура стрічок, які друкують, застосовуваних в усіх цих друкувальних пристроях, в основному однакова, тобто стрічка містить верхній приймаючий зображення шар, який приклеєний 72 до зворотного шару, що знімається, за допомогою адгезіонного шару.
В іншому друкувальному пристрої, описаному, наприклад, в ЕР-А-0487313 (ЕвзеКе Юуто М. М.), корпус, що містить стрічку, має запас приймаючої зображення стрічки та запас стрічки для передачі зображення, при цьому приймаюча зображення стрічка має ту ж саму структуру, як описано вище у зв'язку з ЕР-А 0267890.
Для здійснення процесу друку у відомих друкувальних пристроях теплову друкувальну головку та відповідний валик приводять в робоче положення, в якому стрічка, яку друкують, прилягає до друкувального валика, а друкувальна головка прилягає до стрічки або (як правило) до фарбувальної стрічки. В робочому положенні друкувальна головка та валик чинять один на одного необхідне для здійснення процесу друку притискне зусилля. Для того, щоб вставити іншу стрічку, є засоби для приведення друкувальної головки та валика в положення виключення, в якому вони перебувають на певній відстані один від одного. При цьому можна рухати с 22 або головку, або валик. Рух може бути пов'язаний з кришкою, яка закриває відсік касети друкувального Го) пристрою.
Недоліком відомих стрічкових друкувальних пристроїв є те, шо друкувальна головка та валик стикаються також в таких випадках, коли у відсіку немає касети і кришка закрита. За рахунок притискного зусилля, який чинить друкувальна головка на пружний валик, той деформується значно більше, ніж в тих випадках, коли с 30 стрічка вставлена. Якщо валик не має точно форми кругового циліндра, очевидно, що це негативно відіб'ється на «У якості друку.
Виходячи з рівня техніки метою даного винаходу є надання друкувального пристрою, який забезпечує завжди - високу якість друку. ї-
Відповідно до даного винаходу проблема вирішується за пунктом 1 формули винаходу. 3о Основна ідея винаходу полягає в перевірці чи була вставлена касета у касетний відсік чи ні а о переміщення друкувальної головки та валика в робоче положення можливе тільки у тому випадку, коли касета перебуває у касетному відсіку. В іншому випадку, тобто коли касета не знаходиться у касетному відсіку, неможливе переміщення друкувальної головки та валика у робоче положення, так що валик та друкувальна « головка не можуть стикатися. З 70 Переваги винаходу полягають в першу чергу у тому, що деформація валика уникається, а отже завжди с забезпечується висока якість друку. з» Пропонується також, щоб друкувальна головка або валик прикріплявся відомим чином до утримувача, який можна переміщати між позицією, в якій друкувальна головка та валик перебувають в робочому положенні, та позицією, в якій друкувальна головка і валик перебувають в положенні виключення. Застосовувані засоби для 45 виявлення наявності вставленої касети в цьому випадку сконструйовані так, що вони можуть обмежувати рух і-й утримувача таким чином, що утримувач не може пересуватися в робоче положення, доки касета не вставлена. -і Якщо касета вставлена, рух утримувача, звичайно, не обмежується, так що друкувальна головка і валик можуть переміщатися"в робоче положення. Слід відзначити, що для зняття касети утримувач повинен знаходитися в це. позиції, відповідній положенню виключення друкувальної головки і валика, бо інакше неможливо знімати касету.
Ге) 20 З цієї причини достатньо обмежити рух утримувача з положення виключення в напрямі робочого положення.
Також достатньо обмежити рух утримувача і друкувальна головка та валик не контактуватимуть, коли немає із касети у касетному відсіку. Таким чином не відбувається деформації валика. Також можливо, але не обов'язково, фіксувати утримувач в позиції, відповідній положенню виключення.
З причин конструювання більш прийнятним є встановлювати утримувач з можливістю повороту навколо певного пункту.
ГФ) Конкретно рекомендується постачати засоби для виявлення наявності касети у касетному відсіку рухомим елементом, який переміщається за рахунок вставлення касети. Цей елемент може знаходитися в двох позиціях: о він перебуває в першій позиції - коли немає касети у касетному відсіку, друкувальна головка і валик тоді не можуть бути в робочому положенні. Коли ж касета вставляється правильно, елемент переміщається в іншу 60 позицію, так що можливим стає переміщення друкувальної головки і валика в робоче положення. Як правило елемент може переміщатися або обертатися.
Для того, щоб забезпечити переміщення елемента за відсутності касети в необхідну позицію, в якій обмежується рух утримувача, можна використати пружину.
Для припасування елемента у вставлену касету вона може бути обладнана отвором або виїмкою. В цьому бо випадку рухомий елемент має головку, відповідну отвору або виїмці.
Через те що елемент та касета мають контакт, необхідно, щоб елемент (частково) знаходився у касетному відсіку. Інші частини механізму, як, наприклад, рухомий утримувач друкувальної головки або ролик протитиску, як правило, знаходяться не у касетному відсіку, а на іншій стороні головної плити. Тому елемент більш прийнятне проникає в отвір в головній плиті. При цьому елемент може знаходитися в напрямних.
Більш прийнятним є сполучення друкувальної головки (друкувального валика) та кришки за допомогою пружини, перший кінець якої зв'язаний з друкувальною головкою (друкувальним валиком), а другий кінець - з кришкою, принаймні, коли кришка закрита. Пружина забезпечує переміщення друкувальної головки (або друкувального валика) в робоче положення, так що чиниться необхідне для друкування зусилля; якщо ж касету /о не вставлено, засоби для виявлення наявності касети у касетному відсікгу обмежують рух утримувача друкувальної головки (друкувального валика), так що вони не можуть переміщатися в робоче положення.
Друкувальний пристрій може бути обладнаний також встановленим з можливістю повороту елементом, який з'єднаний з другим кінцем пружини та який прилягає до кришки, коли кришка закрита. Закривальний рух кришки таким чином приводить поворотний елемент в обертання, так що другий кінець пружини рухається разом з ним і 7/5 Створює зусилля, необхідне для переміщення друкувальної головки (друкувального валика) в робоче положення.
Достатньо, щоб поворотний елемент лише торкався кришки, коли кришка майже закрита. Немає потреби в тому, щоб вони були постійно зв'язані.
Зображення також містить наступну комбінацію: стрічковий друкувальний пристрій за одним з пунктів 1-12 та касета, що перебуває у касетному відсіку або яка вставляється в касетний відсік, котра взаємодіє із засобами 2ор для виявлення наявності касети, так що переміщення друкувальної головки і друкувального валика в робоче положення можливе лише у тому випадку, коли касета вставлена в касетний відсік.
Принцип роботи даного винаходу та його практичне застосування нижче пояснюються на прикладах за допомогою креслень, що додаються.
На фіг. 1 зображений стрічковий друкувальний пристрій, коли касету вставлено; с на фіг. 2 зображена друкувальна головка, що перебуває в контакті з друкувальним валиком; на фіг. З зображений механізм закріплення друкувальної головки; і) на фіг. 4 зображений зафіксований механізм закріплення друкувальної головки; на фіг. 5 зображений фіксуючий механізм за відсутності касети; на фіг. 6 зображений фіксуючий механізм за наявності касети; с зо на фіг. 7 зображений стрічковий друкувальний пристрій згідно з другим здійсненням винаходу; на фіг. 8 зображено перетин А-А на фіг. 7; о на фіг. 9 зображено перетин В-В на фіг. 7; М на фіг. 10 зображений стрічковий друкувальний пристрій згідно з другим здійсненням винаходу, коли касету вставлено; - на фіг. 11 зображено перетин А - А на фіг. 10; на фіг. 12 зображено перетин В-В на фіг. 10. ю
Фіг. 1 - вигляд зверху касетного відсіку друкувального пристрою. Касетний відсік зображений пунктирною лінією 2. Він містить в собі утримувач 4 (теплової) друкувальної головки 32 і друкувальний валик 6, які взаємодіють та відомим чином визначають зону друкування Р. Утримувач 4 друкувальної головки 32 встановлений з можливістю повороту навколо центра обертання 8, так що друкувальна головка 32 може « переміщатися до валика таким чином, що вони стикаються, та від валика для того, щоб зняти ізамінити касету /7- с 10.
Вставлена у відсік 2 касета позначається цифрою 10. Касета 10 містить запасну котушку 12 з стрічки 14, ;» яку друкують, що складається з приймаючого зображення шару, приклеєного до зворотного шару за допомогою адгезіонного шару. Стрічка 14, яку друкують, протягується через касету за допомогою напрямного механізму (не Зображено) та, пройшовши зону друкування Р, виходить з касети з випускного отвору О та переміщається до с місця різання С. Касета містить також котушку із запасом фарбувальної стрічки 16 та намотувальну котушку для намотування фарбувальної стрічки 18. Фарбувальна стрічка 20 протягується через зону друкування та
Ш- намотується на намотувальну котушку. Стрічка 14, яку друкують, разом з фарбувальною стрічкою 20 -І протягується Через зону друкування Р, при цьому приймаючий зображення шар стрічки, яку друкують, та фарбувальна стрічка стикаються. о В стрічковому друкувальному пристрої, показаному на фіг. 1, друкувальний валик приводиться в дію так, що
Ге він обертається і таким чином під час процесу друку протягує стрічку 14 через зону друкування Р. При цьому зображення друкується на стрічку і вона протягується від зони друкування Р до зони різання С. Зона різання С розміщується в стінці касети 10 біля зони друкування Р. Завдяки тому, що стрічка 14 витягується з касети 10 ов за рахунок дії друкувального валика, немає потреби в механізмі для протягування стрічки; зона різання С розміщується біля зони друкування Р. Цифр 22 відноситься до тієї частини стінки касети 10, яка визначає зону
Ф) різання С. В цій частині 22 стінки знаходиться щілина 24. Стрічка, яку друкують, протягується від зони ка друкування Р до зони різання С, де вона спирається на протилежні частини стінки з того та іншого боку щілини 24. во До складу стрічкового друкувального пристрою входить різальний механізм 26. Різальний механізм 26 містить утримувач 28 леза, в якому знаходиться лезо 30. Лезо 30 перерізає стрічку 14 і потім входить в щілину 24. На фіг. 1 різальний механізм показаний в положенні, в якому він готовий до різання, тобто лезо 30 перебуває на відстані від стрічки 14. Таким чином уникається заплутування або відхилення вільної передньої частини стрічки при проходженні її через зону С різання. 65 На фіг. 2 видно недолік відомих стрічкових друкувальних пристроїв. Якщо відсутня касета у касетному відсіку 2, тобто стрічка 14 не перебуває між друкувальною головкою 32 і друкувальним валиком 6, друкувальна головка притискається до виготовленого з пружного материалу, наприклад, з гуми, друкувального валика, так що той може непоправно деформуватися. В результаті цього якість друкування погіршується із-за недосить круглого деформованого друкувального валика. Якщо касета 10 вставлена і стрічка 14 знаходиться між друкувальною
ТолоВКОю 32 і валиком 6, притискне зусилля за рахунок відносної жорсткості стрічки розподіляється на більшу площину; контакт друкувального валика з імовірними гострими краями друкувальної головки стає неможливим, таким чином деформація валика 6 уникається.
На фіг. З зображений вигляд знизу (відносно до фіг. 1) утримувача 4 друкувальної головки 32. Його можна відомим чином повертати навколо центра обертання 8 між позицією 34 та позицією 36. В першій позиції 34 7/0 (пунктирна лінія) утримувач 4 друкувальної головки 32 позиційований так, що друкувальна головка 32 знаходиться на відстані від друкувального валика 6. В другій позиції 36 (суцільна лінія), тобто в позиції друкування, утримувач 4 в напрямі стрілки 40 за годинниковою стрілкою повернувся так, що друкувальна головка 32 прилягає до друкувального валика 6. Притискне зусилля виникає за рахунок дії пружини 38, яка розміщується на протилежному щодо друкувальної головки кінці двохплечового утримувача 4. Поворот утримувача 4 здійснюється, як правило, за рахунок руху відкриваної кришки 55 відсіку 2 касети 10, яка взаємодіє з утримувачем 4 теплової друкувальної головки 32, так що утримувач знаходиться в позиції 34, коли кришка відкрита, та в позиції 36 - коли кришка закрита. Такий механізм описується в ЕР-А-0487313. Посилання на зміст цього патенту включається в дану заявку.
Слід відзначити, що плече утримувача 4 друкувальної головки 32 знаходиться на кресленні праворуч від 2о Чентра обертання 8 і розміщується під відсіком касети 2 друкувального пристрою, і тому його не видно на фіг. 1- він закритий долом відсіку касети 2.
На фіг. 4 показаний вигляд того самого утримувача 4 друкувальної головки 32, що і на фіг. 3. Але тут є ще зупинник 46 утримувача 4 друкувальної головки 32, до якого прилягає утримувач 4 в ділянці його правого, протилежного друкувальній головці, плеча. Зупинник 46 відвертає переміщення утримувача 4 під дією пружини сч ов З8 в позицію 36. Він знаходиться в позиції 42, в якій друкувальна головка 32 перебуває на відстані від друкувального валика 6, так що не відбувається деформації валика. Позиція 42 може, принаймні приблизно, і) співпадати з позицією 34, але вона може також відповідати куту утримувача, який визначає позицію між позиціями 34 та 36, якщо друкувальна головка 32 не прилягає до друкувального валика 6.
На фіг. 5 показаний вигляд збоку зупинника 46 утримувача друкувальної головки. Видно, що він має с зо О-подібну форму. Більш коротке праве плече зупинника 46 обмежує завертальний рух утримувача 4 друкувальної головки 32, а друге, ліве, також вертикально зорієнтоване плече проникає через головну плиту 48. о
Головна плита 48 являє собою головну плиту касетного відсіку 2. На верхньому кінці другого, лівого плеча М
МО-подібного зупинника 46, що знаходиться всередині відсіку касети, розміщується головка у вигляді циліндра 50. Вона має круглий кільцеподібний виступ 51, що знаходиться на певній відстані від торцевого кінця другого ї- з5 плеча зупинника. Виступ 51 застосовується як упор для гвинтової пружини, яка знаходиться на другому плечі ю зупинника та другий кінець якої міститься на головній плиті. Зупинник 46 утримувача 4 друкувальної головки 32 може переміщатися у вертикальному напрямі по плиті, в яку він проникає. На фіг. 5 зупинник 46 утримувача 4 друкувальної головки 32 прилягає до утримувача 4, так що той перебуває в позиції, відповідній позиції 42 на фіг. 4. «
На фіг. 6 касета 10 знаходиться у касетному відсіку 2. Вона має виїмку 53, в якій знаходиться головка 50 з с лівої частини зупинника 46 утримувача друкувальної головки. Через те що виїмка спрямовує головку 50 з обох боків, неможливо неправильно вставляти касету 10. Тому що виступ 51 прилягає до касети, він виштовхується ;» вниз до головної плити 48. Через те що зупинник 46 переміщений вертикально вниз (відносно до фіг. 5), гвинтова пружина стискається і перше більш коротке плече зупинника знаходиться в позиції, яка дозволяє переміщуватися утримувачу 4 друкувальної головки між позиціями 34 та 36. Завдяки тому, що касета вставлена, с головка 32 може притискатися до валика 6. Рух повороту утримувача (наприклад, за рахунок руху кришки відсіку касети або важеля) може відбуватися як показано на фіг. 3.
Ш- Після зняття касети 10 гвинтова пружина 52 штовхає зупинник 46 в позицію 42, показану на фіг. 5, так що -І контакт валика 6 з друкувальною головкою 32 неможливий.
На фіг. 7-10 показане друге здійснення винаходу. Для спрощення компоненти позначаються тими ж цифрами, о що і на попередніх фігурах.
Ге На фіг. 7 касета 10 не вставлена. Друкувальна головка 32 закріплена до першого плеча утримувача 4, який може повертатися у вертикальному напрямі навколо центра обертання 8. Друге плече утримувача, протилежне першому плечу (з друкувальною головкою 32), показане внизу на фіг. 7. Плече з'єднане з першим (лівим) кінцем ов пружини з8, другий кінець якої з'єднаний з встановленим з можливістю повороту елементом 57. Елемент 57 має вісь обертання, яка проходить вертикально в площині креслення фіг. 7. Поворот елемента 57 призводить до
Ф) руху другого кінця пружини 38, а це чинить вплив на позицію утримувача 4 друкувальної головки 32. Елемент 57 ка торкається кришки 55 касетного відсіку 2, як описується нижче згідно з фіг. 9. На фіг. 7 головна плита 48 відсіку касети 2 зображена у відкритому вигляді, для того, щоб показати пружину 38 та друге плече утримувача, бор насправді ж вона закрита. Під головною плитою видно виготовлену, як правило з металу, фундаментну плиту, 9 на яку спираються центр обертання 8 та друкувальний валик 6. Головна плита 48 та фундаментна плита 59 паралельні. Важливою для утримувача 4 друкувальної головки частиною є зупинник 46 утримувача друкувальної головки, який розміщений біля кінця другого плеча утримувача 4 друкувальної головки 32 та який через відсутність касети 10 у касетному відсіку 2 перебуває в позиції, в якій він торкається кінця другого плеча 65 утримувача 4 друкувальної головки 32, так що друкувальна головка залишається в положенні виключення (ця позиція відповідає позиції, показаній на фіг. 4).
Зупинник 46 утримувача 4 друкувальної головки 32 зображений на фіг 8. Фіг. 8 являє собою перетин А-А на фіг. 7. Зупинник 46 проходить через головну плиту 48 у касетний відсік 2 і розміщений з можливістю горизонтального руху по площині креслення фіг. 7. Він встановлений з натягом за допомогою пружини 52, тому перебуває в стані спокою, як показано на фіг. 8. Якщо касета 10 вставляється, зупинник переміщається вліво, всупереч дії пружини 52 (див. фіг. 11). На фіг. 8 також зображена кришка 55, яка закриває відсік 2 касети 10.
Кришка 55 встановлена з можливістю повороту навколо центра обертання 56, її нижня частина торкається поворотного елемента 57, другий кінець якого з'єднаний з пружиною 38.
Елемент 57 встановлено з можливістю повороту навколо центра обертання 58, як показано на фіг. 9. Фіг. 9 7/0 являє собою перетин А-А на фіг. 7. Рух кришки 55 (тобто рух по останнім кутовим градусам перед закриттям кришки) призводить до того, що вона торкається елемента 57, внаслідок чого елемент 57 обертається, так що пружина 38 розтягується, коли кришка закрита, і стискається, коли кришка відкрита. На фіг. 9 показано, що друге плече утримувача 4 друкувальної головки 32 та зупинник 46 утримувача друкувальної головки стикаються, так що друкувальна головка 32 не може переміщатися у робоче положення, хоча кришка 55 закрита. Цифр 60 відноситься до бічних стінок відсіку 2 касети 10.
На фіг. 10 зображено той самий пристрій, що і на фіг. 7, відмінність від фіг. 7 полягає лише в тому, що касета вставлена. Вставлена касета 10 штовхає зупинник 46 вниз. Через те що кришка 55 закрита, друкувальна головка 32 та валик 6 перебувають в робочому положенні, вони готові до друку. На нижній частині касети 10 знаходиться виїмка 61, в якій розміщується головка 50 зупинника 46.
За рахунок того, що касета 20 вставлена, зупинник 46 виштовхується вниз всупереч дії пружини 52, так що він на фіг. 11 перебуває у зміщеному вліво положенні. Цей рух відповідає рухові вниз на фіг. 12. На фіг. 12 видно, що рух утримувача 4 друкувальної головки 32 вже не блокується зупинником 46, так що рух закриття кришки 55 приводить друкувальну головку в робоче положення. с
Claims (13)
1. Стрічковий друкувальний пристрій з касетним відсіком, в який можна вставляти касету, що містить стрічку, яку друкують, котрий має кришку, що відкривається, у відсіку касети, яка виконана з можливістю сч зо переміщення в ній друкувальної головки і друкувального валика відносно один до одного в положення, в якому вони готові до друку, причому друкувальна головка і/або друкувальний валик мають можливість взаємодіятиз ФО кришкою, так що друкувальна головка і друкувальний валик перебувають в положенні виключення, якщо кришку їч- відкрито, який відрізняється тим, що містить в собі засоби для виявлення наявності касети у касетному відсіку, які відвертають переміщення друкувальної головки та друкувального валика в робоче положення, якщо в. з5 Немає касети у касетному відсіку. ю
2. Стрічковий друкувальний пристрій за п. 1, який відрізняється тим, що друкувальна головка або друкувальний валик прикріплені до утримувача, який виконаний з можливістю переміщення між позицією, в якій друкувальна головка і друкувальний валик перебувають в робочому положенні, та позицією, в якій друкувальна головка і друкувальний валик перебувають в положенні виключення, а засоби для виявлення наявності касети у « 70 Касетному відсіку виконані з можливістю переміщення в позицію, в якій рух утримувача обмежений. з с
3. Стрічковий друкувальний пристрій за п. 2, який відрізняється тим, що засоби для виявлення наявності касети у касетному відсіку за відсутності касети виконані так, що утримувач має можливість переміщення лише :з» між позицією, в якій друкувальна головка і друкувальний валик перебувають в положенні виключення, та позицією, в якій друкувальна головка і друкувальний валик не стикаються.
4. Стрічковий друкувальний пристрій за п. 2 або З, який відрізняється тим, що утримувач встановлений з с можливістю повороту навколо центра обертання.
5. Стрічковий друкувальний пристрій за одним з п. 1 - 4, який відрізняється тим, що засоби для виявлення і наявності касети у касетному відсіку мають рухомий елемент, який має можливість рухатися за рахунок - вставлення касети.
6. Стрічковий друкувальний пристрій за п. 5, який відрізняється тим, що елемент встановлено з можливістю о переміщення. ГК
7. Стрічковий друкувальний пристрій за п. 5 або б, який відрізняється тим, що рухомий елемент, за відсутності касети у касетному відсіку, виконаний з можливістю переміщення за рахунок дії пружини в позицію, в якій рух утримувача обмежений.
8. Стрічковий друкувальний пристрій за одним з п. 5 - 7, який відрізняється тим, що елемент містить головку, яка знаходиться у виїмці касети, вставленої у касетний відсік. (Ф)
9. Стрічковий друкувальний пристрій за одним з п. 5 - 8, який відрізняється тим, що елемент проникає у ГІ головну плиту касетного відсіку.
10. Стрічковий друкувальний пристрій за одним з пп. 1 - 9, який відрізняється тим, що друкувальна головка во і/або друкувальний валик з'єднані з кришкою за допомогою пружини.
11. Стрічковий друкувальний пристрій за п. 10, який відрізняється тим, що кінець пружини з'єднаний з встановленим з можливістю повороту елементом, який прилягає до кришки, коли та перебуває в закритій позиції.
12. Стрічковий друкувальний пристрій за п. 11, якщо той відноситься до п. 2 формули винаходу, 65 який відрізняється тим, що протилежний елементу кінець пружини з'єднаний з утримувачем.
13. Комбінація стрічкового друкувального пристрою за одним з пп. 1 - 12 та касети, що знаходиться у касетному відсіку або яка має можливість встановлення в касетний відсік, яка при цьому взаємодіє із засобами для виявлення наявності касети, так що переміщення друкувальної головки і друкувального валика в робоче положення можливе лише у тому випадку, коли касета вставлена у касетний відсік. с щі 6) с (зе) ча ча І в) -
с . и? 1 -І -І (95) Ко) іме) 60 б5
Applications Claiming Priority (2)
Application Number | Priority Date | Filing Date | Title |
---|---|---|---|
EP96103521A EP0794066B1 (de) | 1996-03-07 | 1996-03-07 | Mittel zur Detektion einer Kassette in einem Banddruckgerät |
PCT/EP1997/000273 WO1997032731A1 (de) | 1996-03-07 | 1997-01-22 | Banddruckgerät |
Publications (1)
Publication Number | Publication Date |
---|---|
UA57732C2 true UA57732C2 (uk) | 2003-07-15 |
Family
ID=8222539
Family Applications (1)
Application Number | Title | Priority Date | Filing Date |
---|---|---|---|
UA98105273A UA57732C2 (uk) | 1996-03-07 | 1997-01-22 | Стрічковий друкувальний пристрій та його комбінація з касетою |
Country Status (15)
Country | Link |
---|---|
US (1) | US6017159A (uk) |
EP (1) | EP0794066B1 (uk) |
JP (1) | JP2000506077A (uk) |
KR (1) | KR19990087603A (uk) |
CN (1) | CN1080205C (uk) |
AU (1) | AU705399B2 (uk) |
BR (1) | BR9707718A (uk) |
CA (1) | CA2248898A1 (uk) |
DE (1) | DE59605247D1 (uk) |
EA (1) | EA000428B1 (uk) |
ES (1) | ES2149394T3 (uk) |
PL (1) | PL189032B1 (uk) |
TR (1) | TR199800922T2 (uk) |
UA (1) | UA57732C2 (uk) |
WO (1) | WO1997032731A1 (uk) |
Families Citing this family (20)
Publication number | Priority date | Publication date | Assignee | Title |
---|---|---|---|---|
US6102590A (en) * | 1998-03-12 | 2000-08-15 | International Business Machines Corporation | Cover-platen opening mechanism |
US6447181B1 (en) | 1998-06-08 | 2002-09-10 | Primera Technology, Inc. | Variable position, force and velocity printer |
US6302601B1 (en) | 1998-06-08 | 2001-10-16 | Primera Technology, Inc. | Substrate carrier and printhead mounting for printer |
US6148722A (en) * | 1998-06-08 | 2000-11-21 | Primera Technology, Inc. | Compact disc and recordable compact disc thermal transfer printer |
JP3823918B2 (ja) * | 2002-12-20 | 2006-09-20 | ブラザー工業株式会社 | テープ印字装置 |
DE10327745B3 (de) * | 2003-06-18 | 2004-12-23 | Espera-Werke Gmbh | Druckvorrichtung |
JP4394923B2 (ja) | 2003-10-29 | 2010-01-06 | 富士通コンポーネント株式会社 | プリンタ |
JP4848645B2 (ja) * | 2005-02-28 | 2011-12-28 | ブラザー工業株式会社 | 印字装置 |
JP4715609B2 (ja) * | 2006-04-17 | 2011-07-06 | 船井電機株式会社 | 画像形成装置 |
GB0706786D0 (en) * | 2007-04-05 | 2007-05-16 | Dymo Nv | Label printer |
JP4720822B2 (ja) * | 2007-12-18 | 2011-07-13 | ブラザー工業株式会社 | テープ印刷装置 |
JP4665973B2 (ja) * | 2008-01-31 | 2011-04-06 | ブラザー工業株式会社 | テープ印刷装置 |
GB2459531B (en) | 2008-04-29 | 2010-10-13 | Dymo Nv | Label printer |
GB2471846A (en) * | 2009-07-14 | 2011-01-19 | Illinois Tool Works | Label printer for a weighing scale |
JP2013039779A (ja) * | 2011-08-18 | 2013-02-28 | Fujitsu Component Ltd | プリンタ装置及びプリンタヘッド |
JP2017205899A (ja) * | 2016-05-16 | 2017-11-24 | セイコーインスツル株式会社 | サーマルプリンタ及び携帯型端末 |
JP6904771B2 (ja) * | 2017-04-26 | 2021-07-21 | セイコーインスツル株式会社 | サーマルプリンタ及び携帯型端末 |
JP7099055B2 (ja) * | 2018-05-30 | 2022-07-12 | ブラザー工業株式会社 | 印刷装置 |
US11123999B2 (en) | 2018-09-03 | 2021-09-21 | Sanford, L.P. | Cassettes and label printers therefor |
JP7423976B2 (ja) * | 2019-10-24 | 2024-01-30 | ブラザー工業株式会社 | 印刷装置 |
Family Cites Families (12)
Publication number | Priority date | Publication date | Assignee | Title |
---|---|---|---|---|
JPS57151854A (en) * | 1981-03-17 | 1982-09-20 | Ekika Tansan Kk | Indicator for detecting residual ethylene oxide gas |
JPS59136268A (ja) * | 1983-01-26 | 1984-08-04 | Brother Ind Ltd | サ−マルプリンタ |
US4815871A (en) * | 1986-11-14 | 1989-03-28 | Varitronic Systems, Inc. | Head control apparatus |
DE3741361A1 (de) * | 1987-12-07 | 1989-06-15 | Triumph Adler Ag | Traeger eines farbbandes fuer schreib- und aehnliche maschinen |
US5193919A (en) * | 1989-11-09 | 1993-03-16 | Seiko Epson Corporation | Tape printer |
JP3038880B2 (ja) * | 1990-10-29 | 2000-05-08 | ミノルタ株式会社 | 熱転写記録装置 |
GB2250716A (en) * | 1990-11-20 | 1992-06-17 | Esselte Dymo Nv | Lid-responsive release of thermal printhead in printer using cassetted ink-ribbon. |
GB9300586D0 (en) * | 1993-01-13 | 1993-03-03 | Esselte Dymo Nv | Tape printing apparatus |
JPH06328821A (ja) * | 1993-05-19 | 1994-11-29 | Brother Ind Ltd | テープカセット |
GB9314388D0 (en) * | 1993-07-12 | 1993-08-25 | Esselte Dymo Nv | Tape cutting apparatus |
GB9314387D0 (en) * | 1993-07-12 | 1993-08-25 | Esselte Dymo Nv | Printing apparatus |
JP3600634B2 (ja) * | 1994-05-18 | 2004-12-15 | ペンタックス株式会社 | 感熱プリンタ |
-
1996
- 1996-03-07 DE DE59605247T patent/DE59605247D1/de not_active Expired - Lifetime
- 1996-03-07 EP EP96103521A patent/EP0794066B1/de not_active Expired - Lifetime
- 1996-03-07 ES ES96103521T patent/ES2149394T3/es not_active Expired - Lifetime
-
1997
- 1997-01-22 TR TR1998/00922T patent/TR199800922T2/xx unknown
- 1997-01-22 CA CA002248898A patent/CA2248898A1/en not_active Abandoned
- 1997-01-22 UA UA98105273A patent/UA57732C2/uk unknown
- 1997-01-22 BR BR9707718A patent/BR9707718A/pt not_active IP Right Cessation
- 1997-01-22 PL PL97328710A patent/PL189032B1/pl unknown
- 1997-01-22 CN CN97191303A patent/CN1080205C/zh not_active Expired - Lifetime
- 1997-01-22 AU AU15938/97A patent/AU705399B2/en not_active Ceased
- 1997-01-22 EA EA199800799A patent/EA000428B1/ru not_active IP Right Cessation
- 1997-01-22 KR KR1019980707047A patent/KR19990087603A/ko not_active Application Discontinuation
- 1997-01-22 WO PCT/EP1997/000273 patent/WO1997032731A1/de not_active Application Discontinuation
- 1997-01-22 JP JP9531382A patent/JP2000506077A/ja active Pending
-
1998
- 1998-09-04 US US09/146,762 patent/US6017159A/en not_active Expired - Lifetime
Also Published As
Publication number | Publication date |
---|---|
AU705399B2 (en) | 1999-05-20 |
PL328710A1 (en) | 1999-02-15 |
CA2248898A1 (en) | 1997-09-12 |
CN1080205C (zh) | 2002-03-06 |
KR19990087603A (ko) | 1999-12-27 |
EA199800799A1 (ru) | 1999-02-25 |
EP0794066A1 (de) | 1997-09-10 |
CN1204985A (zh) | 1999-01-13 |
ES2149394T3 (es) | 2000-11-01 |
EA000428B1 (ru) | 1999-06-24 |
DE59605247D1 (de) | 2000-06-21 |
BR9707718A (pt) | 1999-06-01 |
AU1593897A (en) | 1997-09-22 |
JP2000506077A (ja) | 2000-05-23 |
PL189032B1 (pl) | 2005-06-30 |
US6017159A (en) | 2000-01-25 |
EP0794066B1 (de) | 2000-05-17 |
TR199800922T2 (xx) | 1998-09-21 |
WO1997032731A1 (de) | 1997-09-12 |
Similar Documents
Publication | Publication Date | Title |
---|---|---|
UA57732C2 (uk) | Стрічковий друкувальний пристрій та його комбінація з касетою | |
US8162553B2 (en) | Cassettte locking and ejecting arrangement | |
US6923397B2 (en) | Roll holder device for supporting recording material roll and supply magazine with the same | |
US20070172293A1 (en) | Tape printer | |
EP0914960B1 (en) | Image recording device having detachable web roll cassette | |
US5943085A (en) | Image recording device having detachable web roll cassette | |
DK150373B (da) | Baandkassette for et trykkeapparat | |
JPH0239818Y2 (uk) | ||
GB2081220A (en) | A releasable ribbon locking device for a ribbon cartridge | |
US3977511A (en) | Ribbon loading device | |
US4273453A (en) | Selectively engageable ribbon re-inking device for ink ribbon cartridge | |
CA1221935A (en) | Ink ribbon feeding mechanism | |
KR100294115B1 (ko) | 기록장치 | |
JPH02299870A (ja) | プリンタ | |
KR920004918A (ko) | 전사/기록용지 카트리지와 기록장치 | |
MXPA05001249A (es) | Aparato para guiar suministro de etiquetas en una impresora. | |
EP0004047B1 (en) | Ribbon cartridge | |
JPH03140281A (ja) | プリンタ及びインキリボンをプリンタに装填する方法 | |
JPH0383682A (ja) | リボンカセット | |
RU2328379C2 (ru) | Печатающее устройство и кассета | |
JP3603608B2 (ja) | リボンカートリッジにおける制動装置およびこれを備えたリボンカートリッジ | |
JPH024027Y2 (uk) | ||
JPS60132782A (ja) | テ−ププリンタ− |