UA53800C2 - Ступінчастий перемикач з преселектором - Google Patents

Ступінчастий перемикач з преселектором Download PDF

Info

Publication number
UA53800C2
UA53800C2 UA2001020907A UA01020907A UA53800C2 UA 53800 C2 UA53800 C2 UA 53800C2 UA 2001020907 A UA2001020907 A UA 2001020907A UA 01020907 A UA01020907 A UA 01020907A UA 53800 C2 UA53800 C2 UA 53800C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
preselector
contact
step switch
switching
contacts
Prior art date
Application number
UA2001020907A
Other languages
English (en)
Russian (ru)
Inventor
Вольфганг Альбрехт
Original Assignee
Машіненфабрік Райнхаусен Гмбх
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Машіненфабрік Райнхаусен Гмбх filed Critical Машіненфабрік Райнхаусен Гмбх
Publication of UA53800C2 publication Critical patent/UA53800C2/uk

Links

Classifications

    • HELECTRICITY
    • H01ELECTRIC ELEMENTS
    • H01HELECTRIC SWITCHES; RELAYS; SELECTORS; EMERGENCY PROTECTIVE DEVICES
    • H01H63/00Details of electrically-operated selector switches
    • H01H63/02Contacts; Wipers; Connections thereto
    • HELECTRICITY
    • H01ELECTRIC ELEMENTS
    • H01HELECTRIC SWITCHES; RELAYS; SELECTORS; EMERGENCY PROTECTIVE DEVICES
    • H01H9/00Details of switching devices, not covered by groups H01H1/00 - H01H7/00
    • H01H9/0005Tap change devices
    • H01H9/0016Contact arrangements for tap changers
    • HELECTRICITY
    • H01ELECTRIC ELEMENTS
    • H01HELECTRIC SWITCHES; RELAYS; SELECTORS; EMERGENCY PROTECTIVE DEVICES
    • H01H9/00Details of switching devices, not covered by groups H01H1/00 - H01H7/00
    • H01H9/0005Tap change devices
    • H01H9/0044Casings; Mountings; Disposition in transformer housing
    • HELECTRICITY
    • H01ELECTRIC ELEMENTS
    • H01HELECTRIC SWITCHES; RELAYS; SELECTORS; EMERGENCY PROTECTIVE DEVICES
    • H01H3/00Mechanisms for operating contacts
    • H01H3/32Driving mechanisms, i.e. for transmitting driving force to the contacts
    • H01H3/44Driving mechanisms, i.e. for transmitting driving force to the contacts using Geneva movement

Landscapes

  • Power Engineering (AREA)
  • Engineering & Computer Science (AREA)
  • Push-Button Switches (AREA)
  • Housings And Mounting Of Transformers (AREA)
  • Driving Mechanisms And Operating Circuits Of Arc-Extinguishing High-Tension Switches (AREA)
  • Lock And Its Accessories (AREA)
  • Electrophonic Musical Instruments (AREA)
  • Tumbler Switches (AREA)
  • Circuit Breakers (AREA)
  • Details Of Connecting Devices For Male And Female Coupling (AREA)
  • Breakers (AREA)
  • Switch Cases, Indication, And Locking (AREA)
  • Slide Switches (AREA)
  • Protection Of Transformers (AREA)
  • Arc-Extinguishing Devices That Are Switches (AREA)

Abstract

Винахід стосується ступінчастого перемикача для безрозривного перемикання відводів обмотки трансформатора зі ступінчастим регулюванням напруги під навантаженням. При цьому увесь преселектор у вигляді окремого конструктивного вузла розміщений у власному циліндричному корпусі із ізоляційного матеріалу, а нерухомі контакти преселектора мають кільцеву форму і концентрично розміщені навколо перемикальної штанги на різних рівнях всередині цього циліндричного корпусу. З'єднання між ними забезпечують закріплені на перемикальній штанзі контактні перемички з радіально назовні підпружиненими контактними елементами.

Description

Опис винаходу
Винахід стосується ступінчастого перемикача для безрозривного перемикання відводів обмотки 2 трансформатора зі ступінчастим регулюванням напруги під навантаженням.
Ступінчасті перемикачі здавна вмонтовуються в трансформатори з метою регулювання напруги, активної чи реактивної потужності електричних мереж шляхом зміни коефіцієнта трансформації під навантаженням.
Відомі ступінчасті перемикачі мають два принципових конструктивних виконання: в одному з них ступінчасті перемикачі складаються із окремих конструктивних вузлів ступінчастого селектора і силового перемикача, а в 70 іншому ці обидва конструктивні вузли об'єднані в силовий селектор, який виконує обидві функції.
Використовуваний надалі термін "ступінчастий перемикач" охоплює обидва вказані конструктивні виконання.
Регулювання коефіцієнта трансформації здійснюється ступінчасто; для цього трансформатор виконано зі ступінчастою обмоткою, відводи якої можуть перемикатися ступінчастим перемикачем.
Для збільшення можливого діапазону регулювання здавна зазвичай ступінчастий перемикач оснащують 12 преселектором. Цей відомий преселектор в принципі може реалізувати обидві схематично зображені на фіг.1 відомі функції.
Він може служити, як показано на фіг.1а, як реверсор для прямого або зворотного вмикання ступінчастої обмотки або, як показано на фіг.1б5, для перемикання ступеню грубого регулювання на початку або в кінці ступінчастої обмотки. В обох випадках завдяки преселектору діапазон регулювання збільшується вдвічі при тій же довжині ступінчастої обмотки.
Преселектор складається загалом із трьох нерухомих контактів, причому в залежності від положення один із двох нерухомих контактів "як" або "-" з'єднаний з третім нерухомим контактом "0".
Відомі преселектори мають численні конструктивні виконання з найрізноманітнішими типами контактів і привідних механізмів. с
Із болгарських фірмових матеріалів "Оп-Іоаа Тар Спапдег Туре К5З12" і "Оп-Говаа Тар Спапдег Туре КЗІ6" (У відомий встановлений всередині циліндричного корпусу із ізоляційного матеріалу ступінчастий перемикач, преселектор котрого розміщений зовні циліндричного корпусу вздовж вісі. Нерухомі контакти преселектора розміщені в лінію в такій послідовності: "ж" - "0" 0-0" або "5-0" - "- а перемикання здійснюється здатною переміщуватися в осьовому напрямку перемикальною штангою. о
На цій здатній переміщуватися в осьовому напрямку перемикальній штанзі для кожної фази встановлені ав контактні перемички, за допомогою яких можуть бути з'єднані один із нерухомих контактів "я" або "-" з третім нерухомим контактом "0", який розміщений між ними і утворює середній контакт. со
Поздовжнє переміщення описаної перемикальної штанги створюється розміщеним у верхній частині со ступінчастого перемикача мальтійським механізмом, який перетворює обертовий рух привідного вала всередині циліндричного корпусу ступінчастого перемикача. о
Цей відомий ступінчастий перемикач із розміщеним зовні преселектором, що приводиться в дію лінійно, має кілька недоліків.
По-перше, внаслідок великого лінійного розширення всієї конструкції преселектора мають бути задовільнені « значні вимоги щодо точності виготовлення. Навіть найменші допуски між нерухомими контактами преселектора з З одного боку, а також між ними і рухомими контактними перемичками з іншого боку ведуть до того, що не може с бути забезпечений набіг контактних перемичок на нерухомі контакти, що мають бути з'єднані між собою. Ця
Із» проблема загострюється в процесі експлуатації внаслідок вигорання і механічного зносу контактів.
Для зменшення неточностей необхідна спеціальна направляюча для перемикальної штанги. Крім того, у відомому ступінчастому перемикачі внаслідок вибраної конструкції контактів обмежена також ємнісна перемикальна потужність преселектора. і-й Задачею винаходу є розробка віднесеного до даного роду ступінчастого перемикача з розміщеним зовні оз преселектором з лінійним приводом, в якому відсутній привідний напрямний для перемикальної штанги, на якій встановлені контактні перемички преселектора, і в якому все ж, навіть в разі наявності допусків со забезпечується надійне перемикання з в основному сталими контактними зусиллями. о 20 До того ж, ступінчастий перемикач з преселектором має бути придатним також для сприймання навантаження високою напругою. с Згідно з винаходом ця задача вирішена у ступінчастому перемикачі з преселектором, що має ознаки першого пункту формули винаходу.
Додаткові пункти формули винаходу стосуються особливо переважних вдосконалень винаходу. 25 Суттєвою ознакою винаходу є те, що рухома в поздовжньому напрямку перемикальна штанга преселектора
ГФ) не потребує спеціальної напрямної, а до привідної системи не мають висуватися жодні особливі вимоги щодо юю точності. Більш того, завдяки застосуванню самоцентрувальних контактних перемичок преселектора утворюється практично саморегульована контактна система зі сталими контактними зусиллями.
До того ж, кільцева форма нерухомих контактів преселектора забезпечує високу навантажувальну здатність; 60 виготовлений відповідно до винаходу преселектор забезпечує високу ємнісну перемикальну потужність, завдяки чому лише в деяких спеціальних випадках виникає необхідність у додаткових полярних резисторах.
Загалом завдяки виконанню преселектора відповідно до винаходу на окремій трубі із ізоляційного матеріалу забезпечується його компактна, стабільна і проста конструкція; увесь преселектор як закінчений конструктивний вузол просто може бути попередньо виготовлений і складений і так само просто закріплений на боковій поверхні бо циліндричного корпусу ступінчастого перемикача.
Нижче винахід детальніше пояснюється з використанням фігур. На них схематично зображено: фіг.1. Уже пояснені принципові схеми преселектора згідно з рівнем техніки, фіг.2. Перша форма виконання винайденого преселектора у боковому розрізі, фіг.3. Ця форма виконання у розрізі зверху, фіг.4. Альтернативне конструктивне виконання контактної перемички преселектора, фіг.5. Друга форма виконання винайденого преселектора у боковому розрізі, фіг.6. Сама по собі відома схема зображеної на фіг.5 другої форми виконання, фіг.7. Складений ступінчастий перемикач згідно з винаходом, який в даному разі складається із силового /о белектора, який виконує функції селектора відводу обмотки і силового перемикача, і розміщеного на ньому збоку преселектора, схематично зображеного у боковому розрізі, фіг.8. Зображений на фіг.7 ступінчастий перемикач з преселектором у виді зверху.
Зображена на фіг.2 і З перша форма виконання представляє преселектор, несуча конструктивна деталь котрого виконана у вигляді трубчастого корпусу 1 з ізоляційного матеріалу. Всередині цього корпусу 1, /5 пронизуючи його стінку підвідними елементами, встановлені нерухомі контакти 2, 3, 4 преселектора - тут лише для однієї фази. При цьому кожен з нерухомих контактів преселектора виконаний кільцевим і встановлений в корпусі 1 концентрично.
Контакт 2 виконує функцію контакту "-" із фіг.1; відповідно контакт З виконує функцію контакту "о", а контакт 4 - функцію контакту "-".
Всередині корпусу 1 розміщена рухома в поздовжньому напрямку перемикальна штанга 5, на якій встановлена контактна перемичка 6.
Контактна перемичка містить охоплюючий перемикальну штангу 5 і закріплений на ній кільцевий носій 7 контактів, на якому з можливістю радіального переміщення встановлені підпружинені рухомі контактні елементи 8, 9, 10, 11. Контактні елементи 8, 9, 10, 11 кожен своєю парою пружин 12, 13, 14, 15 притискаються в сч радіальному напрямку назовні таким чином, що при набіганні на один із нерухомих контактів 2, З, 4 створюється о певне контактне зусилля.
Обмеження радіального переміщення контактних елементів 8, 9, 10, 11 забезпечується упорами 16 у верхній і нижній частинах носія 7 контактів.
На фіг.2 винайдений преселектор зображений в тому ж перемикальному положенні, що й на фіг.1, коли о
Зо Контакти "170" з'єднані між собою.
При приведенні преселектора в дію перемикальна штанга 5 рухається вниз, як показано на фіг.2 стрілкою, о носій 7 контактів полишає нерухомий контакт 2 і, напрямлений нерухомим контактом З, рухається вниз, со перебуваючи в контакті з ним. Потім він набігає на нерухомий контакт 4 і утворює нове з'єднання між цим контактом 4 з функцією "-" і контактом З; перемикання закінчено. ме)
На фіг.4 зображена інша форма виконання контактної перемички. В цьому разі контактні елементи розміщені ю безпосередньо на перемикальній штанзі 5 попарно один навпроти іншого; із загалом чотирьох контактних елементів на фіг.4 в перерізі зображено два контактних елементи 17, 18. Контактні елементи 17, 18 парами пружин відповідно 19 і 20 притискаються радіально назовні; обмеження переміщення здійснюється вставленими у виконані в контактних елементах 17, 18 отвори поперечними пальцями 21 із зовнішніми упорами. Повністю « аналогічно переміщення не зображених на фіг.4 двох інших контактних елементів обмежене іншими двома з с поперечними пальцями 22 у площині, повернутій на 90".
На фіг.5 зображена друга форма виконання преселектора згідно з винаходом у боковому розрізі. В цьому ;» варіанті як несучий елемент знову використано виготовлений із ізоляційного матеріалу трубчастий корпус 23.
Всередині корпусу 23 знову розміщено нерухомі контакти 24, 25, 26, які знову мають кільцеву форму і
Встановлені в корпусі 23 концентрично. | в цій формі виконання всередині корпусу 23 розміщено рухому у с поздовжньому напрямку перемикальну штангу 27, на якій встановлені контактні перемички 28.
Ця контактна перемичка 28 складається, як уже було пояснено в першому прикладі виконання, із кільцевого о носія 29 контактів, на якому з можливістю радіального переміщення встановлені підпружинені контактні
Го! елементи, з яких у перерізі показано лише два розміщених один навпроти іншого контактні елементи З0, 31. 5р Кожен з цих контактних елементів притискується радіально назовні парою пружин; тут зображено пари 32, 33 о пружин. Обмеження радіального переміщення окремих контактних елементів знову здійснюється верхніми і о нижніми упорами 34. На противагу зображеному на фіг.2 і З першому прикладу виконання середня частина 35, 36 зображених на фіг.5 контактних елементів З0, 31 звужена, тобто, втягнута всередину.
Замість зображених на фіг.5 контактних перемичок можливе також використання контактних перемичок згідно ов З фіг4 з обмеженням радіального переміщення за допомогою поперечних пальців.
Суттєвим для функціонування зображеної на фіг.5 форми виконання є описане звуження середньої частини
Ф) контактних елементів. Завдяки цьому звуженню здійснюється функція, подвійного розривання і перемикання ка преселектора. При приведенні преселектора в дію, тобто при переміщенні перемикальної штанги 27 вниз, контактні елементи ЗО, 31 полишають як контакт 24, так і контакт 25; в ході подальшого переміщення вони бо одночасно набігають як на контакт 26, так і на контакт 25.
На фіг зображена принципова схема такого двополюсного преселектора, використовуваного тут як реверсор.
В обох формах виконання преселектора завдяки концентричному розміщенню нерухомих контактів з одного боку і підпружиненню контактних елементів на перемикальній штанзі з іншого боку забезпечується автоматичне 65 центрування при набіганні контактних елементів на нерухомі контакти. Навіть при наявності неуникних допусків у виготовленні перемикальної штанги, нерухомих контактів чи контактних елементів завжди забезпечується рівномірно розподілене між усіма окремими контактними елементами контактне зусилля.
На фіг.7 і 8 зображений комплектний ступінчастий перемикач з установленим збоку преселектором згідно з винаходом, в даному разі в зображеній на фіг.2 і З першій формі виконання з однократним перериванням.
Власне ступінчастий перемикач в даному разі виконаний як перемикач навантаження і розміщений у виготовленому із ізоляційного матеріалу циліндричному корпусі 37. Всередині вздовж корпусу 37 відомим чином з можливістю обертання встановлена виготовлена із ізоляційного матеріалу штанга 38, на якій для кожної із трьох фаз встановлено перемикальний елемент 39.1, 39.2, 39.3 з рухомими контактами та іншими перемикальними засобами. В стінці корпусу 37 з можливістю утворення контакту з рухомими контактами /о Встановлені нерухомі контакти. Оскільки функціонування такого силового перемикача досить відоме, детальніший опис решти конструктивних елементів пропускається. Збоку на ступінчастому перемикачі за допомогою траверси 45 закріплений винайдений преселектор в циліндричному корпусі 1. Всередині цього корпусу 1 встановлена перемикальна штанга 5, на якій розміщені для кожної з трьох фаз уже описані вище три нерухомих контакти преселектора, а саме контакти 2.1, 3.1, 4.1 у першому горизонтальному рівні для першої 7/5 фази, контакти 2.2, 3.2, 4.2 у наступному горизонтальному рівні для другої фази і, нарешті, контакти 2.3, 3.3, 4.3 для третьої фази у третьому горизонтальному рівні. Для кожної фази з можливістю утворення з'єднання з відповідними нерухомими контактами встановлена контактна перемичка 6.1, 6.2, 6.3. При приведенні преселектора в дію шляхом переміщення перемикальної штанги вниз у всіх трьох фазах спочатку контактні елементи контактних перемичок 6.1, 6.2, 6.3 одночасно полишають відповідні контакти 2.1, 2.2, 2.3 (контакти "-)3, ковзають вниз по відповідних "О"-контактах 3.1, 3.2, 3.3 і, нарешті, дотикаються до відповідних "--контактів 4.1, 4.2, 4.3. У кожному горизонтальному рівні, відповідному певній фазі, зони розміщення нерухомих контактів прикриті верхніми екранами 40.18, 40.2а, 40.3а і нижніми екранами 40.16, 40.20. На верхньому кінці перемикальної штанги 5 встановлений важіль 41, який за допомогою поперечного пальця 42 закріплений в опорі 43 в зоні головки ступінчастого перемикача. Цей поперечний палець з'єднаний з кривошипом сч ов 44, який своїм вільним кінцем отримує коливальний рух від мальтійського приводу ступінчастого перемикача.
Коливальний рух кривошипа 44 перетворюється у коливальний рух важеля 41 у вертикальному напрямку, що і) передається на перемикальну штангу 5. Описаний привідний механізм встановлений на верхній траверсі 46, яка одночасно служить для кріплення преселектора на ступінчастому перемикачі. «в)

Claims (6)

Формула винаходу о , - , , с
1. Ступінчастий перемикач з преселектором для безрозривного перемикання відводів обмотки трансформатора зі ступінчастим регулюванням напруги під навантаженням, причому нерухомі контакти о з5 Ппреселектора розміщені в лінію окремо для кожної фази зовні ступінчастого перемикача в його поздовжньому ю напрямку з можливістю перемикання за допомогою рухомої в поздовжньому напрямку перемикальної штанги, причому на перемикальній штанзі для кожної фази встановлені електропровідні контактні перемички, виконані із забезпеченням можливості перемикання двох сусідніх нерухомих контактів, який відрізняється тим, що увесь преселектор у вигляді окремого від ступінчастого перемикача конструктивного вузла розміщений у « 70 окремому, виготовленому із ізоляційного матеріалу корпусі (1, 23) преселектора, всередині котрого встановлена з с перемикальна штанга (5, 27), нерухомі контакти (2, З, 4, 24, 25, 26) преселектора мають кільцеву форму і встановлені концентрично навколо перемикальної штанги (5, 27) на різних рівнях всередині корпусу (1, 23) :з» преселектора, кожна контактна перемичка (6, 28) преселектора містить підпружинені радіально назовні контактні елементи (8, 9, 10, 11, 17, 18, 30, 31), встановлені з можливістю радіального переміщення всередину проти зусилля сл пружини при набіганні на нерухомі контакти (2, 3, 4, 24, 25, 26) преселектора.
2. Ступінчастий перемикач за п. 71, який відрізняється тим, що кожна контактна перемичка (6, 28) о преселектора містить щонайменше частково охоплюючий перемикальну штангу (5, 27) носій (7, 29) контактів, на оо якому встановлені контактні елементи (8, 9, 10, 11, 17, 18, 30, 31).
3. Ступінчастий перемикач за п. 1 або 2, який відрізняється тим, що кожен контактний елемент (8, 9, 10, 11, («в») 17, 18, 30, 31) підпружинений парою пружин (12, 13, 14, 15, 19, 20, 32, 33), які спираються на перемикальну о штангу (5, 27) або на носій (7, 29) контактів.
4. Ступінчастий перемикач за п. 1, 2 або З, який відрізняється тим, що він містить верхній і нижній упори (16, 34) обмеження переміщення контактних елементів (8, 9, 10, 11, 17, 18, 30, 31) під дією пружин.
5. Ступінчастий перемикач за п. 1, 2 або З, який відрізняється тим, що він містить вставлені в отвори поперечні пальці (21) з упорами обмеження переміщення контактних елементів (8, 9, 10, 11, 17, 18, 30, 31) під (Ф) дією пружин. ГІ
6. Ступінчастий перемикач за одним із попередніх пунктів, який відрізняється тим, що окремі контактні елементи (30, 31) в своїй середній частині (35, 36) увігнуті всередину таким чином, що при приведенні бо преселектора в дію забезпечена можливість подвійного розривання з'єднання, тобто одночасного виходу контактних елементів із контакту з сусідніми нерухомими контактами преселектора, що були перед тим з'єднані між собою. б5
UA2001020907A 1998-08-12 1999-04-06 Ступінчастий перемикач з преселектором UA53800C2 (uk)

Applications Claiming Priority (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
DE19836463A DE19836463C1 (de) 1998-08-12 1998-08-12 Stufenschalter mit einem Vorwähler
PCT/EP1999/003868 WO2000010182A1 (de) 1998-08-12 1999-06-04 Stufenschalter mit einem vorwähler

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA53800C2 true UA53800C2 (uk) 2003-02-17

Family

ID=7877255

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UA2001020907A UA53800C2 (uk) 1998-08-12 1999-04-06 Ступінчастий перемикач з преселектором

Country Status (19)

Country Link
US (1) US6849813B1 (uk)
EP (1) EP1105896B1 (uk)
JP (1) JP4588880B2 (uk)
KR (1) KR100407621B1 (uk)
CN (1) CN1123020C (uk)
AT (1) ATE216124T1 (uk)
AU (1) AU4506699A (uk)
BG (1) BG63834B1 (uk)
BR (1) BR9907917B1 (uk)
CA (1) CA2340262A1 (uk)
CZ (1) CZ297115B6 (uk)
DE (2) DE19836463C1 (uk)
HK (1) HK1036875A1 (uk)
HU (1) HU223889B1 (uk)
PL (1) PL192641B1 (uk)
RO (1) RO118989B1 (uk)
RU (1) RU2219609C2 (uk)
UA (1) UA53800C2 (uk)
WO (1) WO2000010182A1 (uk)

Families Citing this family (26)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
DE19923722C1 (de) * 1999-05-22 2000-10-12 Reinhausen Maschf Scheubeck Kontaktanordnung an einem Vorwähler
NO316818B1 (no) * 2002-03-25 2004-05-18 Vetco Aibel As Bryteranordning for undersjoisk kraftdistribusjon
US7750257B2 (en) * 2004-06-03 2010-07-06 Cooper Technologies Company Molded polymer load tap changer
DE102005031359B3 (de) * 2005-06-30 2007-01-25 Siemens Ag Stufenschalter
JP2007265995A (ja) * 2006-03-13 2007-10-11 Visteon Global Technologies Inc 低電圧範囲用の電力スイッチ及び低電圧電気モータ用の階段型回転速度調整装置
CN1933055B (zh) * 2006-09-12 2010-08-04 武汉泰普变压器开关有限公司 一种变压器用无励磁笼形分接开关
DE102007023124B3 (de) * 2007-05-16 2008-10-02 Maschinenfabrik Reinhausen Gmbh Schaltanordnung
US7649147B2 (en) * 2007-09-14 2010-01-19 Riming Xiao Off-circuit tap changer device
US8207457B2 (en) * 2008-12-29 2012-06-26 Abb Technology Ag Reversing and a method of modifying a tap changer to use the same
EP2244272B1 (en) * 2009-04-20 2012-06-06 ABB Technology Ltd Measuring contact sequence in a tap changer
DE102009025358B4 (de) 2009-06-18 2013-06-20 Maschinenfabrik Reinhausen Gmbh Stufenschalter mit einem Vorwähler
CN101692392B (zh) 2009-09-08 2011-05-11 武汉泰普变压器开关有限公司 一种变压器用无励磁笼形正反调压分接开关
DE102009060132B3 (de) 2009-12-23 2011-05-12 Maschinenfabrik Reinhausen Gmbh Stufenschalter mit Polungsschalter an einem Regeltransformator
DE102010008973B4 (de) * 2010-02-24 2015-11-05 Maschinenfabrik Reinhausen Gmbh Stufenschalter des Hybridtyps mit Halbleiterschaltelementen
CN103534777B (zh) * 2011-03-25 2016-03-09 Abb技术有限公司 改进的抽头变换器
DE202012101475U1 (de) * 2012-04-20 2013-07-23 Maschinenfabrik Reinhausen Gmbh Laststufenschalter
DE202012101477U1 (de) * 2012-04-20 2013-07-23 Maschinenfabrik Reinhausen Gmbh Laststufenschalter
DE102012103490B4 (de) * 2012-04-20 2015-11-12 Maschinenfabrik Reinhausen Gmbh Verteiltransformator zur Spannungsregelung von Ortsnetzen
DE102012103855B4 (de) * 2012-05-03 2016-01-07 Maschinenfabrik Reinhausen Gmbh Wähler für einen Stufenschalter
DE102013102299B4 (de) * 2013-03-08 2014-12-04 Maschinenfabrik Reinhausen Gmbh Linearwähler
DE102013210136A1 (de) * 2013-05-30 2014-12-04 Siemens Aktiengesellschaft Elektrisches Schaltgerät
DE102013110656A1 (de) * 2013-09-26 2015-03-26 Maschinenfabrik Reinhausen Gmbh Stufenschalter
DE102014112763A1 (de) * 2014-09-04 2016-03-10 Maschinenfabrik Reinhausen Gmbh Schaltanordnung für einen Regeltransformator, insbesondere Vorwähler
EP3086342A1 (en) 2015-04-21 2016-10-26 ABB Technology Ltd A fixed contact for a tap changer and a method for mounting a cable lug thereto
CN106710906B (zh) * 2017-01-20 2018-08-17 济南爱迪电气设备有限公司 一种配电变压器专用有载调压开关
EP3758034A1 (en) * 2019-06-25 2020-12-30 ABB Power Grids Switzerland AG Multi-phase selector-preselector apparatus for on-load tap changer

Family Cites Families (17)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
DE1249990B (uk) * 1967-09-14
NL90771C (uk) * 1957-04-01
NL279997A (uk) * 1961-06-22
NL130853C (uk) * 1965-06-30
NL147874B (nl) * 1967-10-10 1975-11-17 Smit Nijmegen Electrotec Transformator met een regelschakelaar.
BE758459A (fr) * 1969-11-03 1971-04-16 Reinhausen Maschf Scheubeck Pont de contact pour sélecteurs de gradins destinés à des transformateurs de réglage
DE2210642B2 (de) * 1972-03-06 1976-06-24 Transformatoren Union Ag, 7000 Stuttgart Umsteller fuer stufentransformatoren
DE7313686U (de) * 1973-04-11 1973-07-12 Gebr Scheubeck Maschinenfabrik Reinhausen Kg Dreiphasiger stufenschalter
JPS50129918A (uk) * 1974-03-30 1975-10-14
KR830005690A (ko) * 1981-02-13 1983-09-09 에베하르트 피쉐에르 빌헤름 타페르트 탭변압기에 있어서 극성접촉자(polarity contact)을 가진 탭스위치
IN169357B (uk) * 1986-07-05 1991-09-28 Reinhausen Maschf Scheubeck
DE3827385A1 (de) * 1988-08-12 1990-02-15 Reinhausen Maschf Scheubeck Zylindrischer stufenwaehler mit durch einen tragarm aus isolierstoff gefuehrter kontaktbruecke
DE3840528A1 (de) * 1988-12-01 1990-06-07 Reinhausen Maschf Scheubeck Einstufig betaetigbarer zylindrischer stufenwaehler fuer stufentransformatoren
DE3928359C1 (uk) * 1989-08-28 1991-01-24 Maschinenfabrik Reinhausen Gmbh, 8400 Regensburg, De
JPH03147217A (ja) * 1989-11-01 1991-06-24 Mitsubishi Electric Corp タップ切換器用タップ選択器
DE9308424U1 (de) * 1992-10-16 1994-02-17 Maschinenfabrik Reinhausen Gmbh, 93059 Regensburg Stufenwähler mit Mehrfach-Grobwähler für Stufenschalter
DE19923722C1 (de) * 1999-05-22 2000-10-12 Reinhausen Maschf Scheubeck Kontaktanordnung an einem Vorwähler

Also Published As

Publication number Publication date
DE19836463C1 (de) 1999-10-21
RO118989B1 (ro) 2004-01-30
CZ297115B6 (cs) 2006-09-13
HU223889B1 (hu) 2005-03-29
BR9907917A (pt) 2001-09-11
BG63834B1 (bg) 2003-02-28
JP2002522918A (ja) 2002-07-23
KR100407621B1 (ko) 2003-11-28
HUP0100174A2 (hu) 2001-05-28
BR9907917B1 (pt) 2013-05-28
EP1105896A1 (de) 2001-06-13
CA2340262A1 (en) 2000-02-24
BG104588A (en) 2001-01-31
WO2000010182A1 (de) 2000-02-24
JP4588880B2 (ja) 2010-12-01
AU4506699A (en) 2000-03-06
CN1275240A (zh) 2000-11-29
DE59901215D1 (de) 2002-05-16
HUP0100174A3 (en) 2002-09-30
US6849813B1 (en) 2005-02-01
PL192641B1 (pl) 2006-11-30
ATE216124T1 (de) 2002-04-15
KR20010071953A (ko) 2001-07-31
CN1123020C (zh) 2003-10-01
HK1036875A1 (en) 2002-01-18
CZ20001327A3 (cs) 2000-08-16
EP1105896B1 (de) 2002-04-10
RU2219609C2 (ru) 2003-12-20
PL351754A1 (en) 2003-06-16

Similar Documents

Publication Publication Date Title
UA53800C2 (uk) Ступінчастий перемикач з преселектором
KR102446586B1 (ko) 부하시 탭 절환기
KR102439449B1 (ko) 온-부하 탭 절환기, 온-부하 탭 절환기가 있는 정류 변압기, 및 온-부하 탭 절환기 연결 방법
KR20140060296A (ko) 온-부하 탭 절환기
RU2001106638A (ru) Ступенчатый переключатель с предыскателем
US10102990B2 (en) On-load tap changer
KR0182257B1 (ko) 작동레버
US5056377A (en) Tap selector anti-arcing system
UA72650C2 (uk) Механічний перемикальний контакт
JP7355745B2 (ja) 負荷時タップ切換器、および、負荷時タップ切換器を有するローカルネットワーク変圧器
HU209220B (en) Polarity switch for the ratio selector of the ratio switch of a ratio transformer
US3671687A (en) Transfer switch for tap-changing regulating transformers including lost motion interconnection driving mechanism
BG67223B1 (bg) Стъпален регулатор на напрежение колонков тип със странично разположен предизбирач
CN101752070B (zh) M型有载分接开关所使用的真空泡切换芯子
US2691079A (en) Load tap selector for tapped transformers with several contact circles per phase
JPH0143442B2 (uk)
KR20170048522A (ko) 가변 변압기용 스위치 어셈블리, 특히 프리셀렉터
SU1348672A2 (ru) Реле давлени
BG113378A (bg) Еднофазен мощностен превключвател за стъпален регулатор на напрежение колонков тип
BG67170B1 (bg) Мощностен превключвател за стъпален регулатор на напрежение с вакуумни дъгогасителни камери и изолирани фази
BG66471B1 (bg) Мощностен превключвател за стъпален регулатор на напрежение с две дъгогасителни камери на фаза
TH61892A (th) อุปกรณ์สับสวิตช์
TH55843B (th) อุปกรณ์สับสวิตช์
HUT52272A (en) Ratio switch with concentric driving shafts for multistage transformers