UA72650C2 - Механічний перемикальний контакт - Google Patents

Механічний перемикальний контакт Download PDF

Info

Publication number
UA72650C2
UA72650C2 UA2003043285A UA200343285A UA72650C2 UA 72650 C2 UA72650 C2 UA 72650C2 UA 2003043285 A UA2003043285 A UA 2003043285A UA 200343285 A UA200343285 A UA 200343285A UA 72650 C2 UA72650 C2 UA 72650C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
contact
holder
mechanical switching
contacts
insulating holder
Prior art date
Application number
UA2003043285A
Other languages
English (en)
Russian (ru)
Inventor
Райнхольд Бертль
Гюнтер Клот
Леонхард Пілльмаєр
Original Assignee
Машіненфабрік Райнхаузен Гмбх
Машиненфабрик Райнхаузен Гмбх
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Машіненфабрік Райнхаузен Гмбх, Машиненфабрик Райнхаузен Гмбх filed Critical Машіненфабрік Райнхаузен Гмбх
Publication of UA72650C2 publication Critical patent/UA72650C2/uk

Links

Classifications

    • HELECTRICITY
    • H01ELECTRIC ELEMENTS
    • H01HELECTRIC SWITCHES; RELAYS; SELECTORS; EMERGENCY PROTECTIVE DEVICES
    • H01H9/00Details of switching devices, not covered by groups H01H1/00 - H01H7/00
    • H01H9/0005Tap change devices
    • H01H9/0016Contact arrangements for tap changers
    • HELECTRICITY
    • H01ELECTRIC ELEMENTS
    • H01HELECTRIC SWITCHES; RELAYS; SELECTORS; EMERGENCY PROTECTIVE DEVICES
    • H01H25/00Switches with compound movement of handle or other operating part
    • H01H25/06Operating part movable both angularly and rectilinearly, the rectilinear movement being along the axis of angular movement

Landscapes

  • Contacts (AREA)
  • Connections By Means Of Piercing Elements, Nuts, Or Screws (AREA)
  • Coupling Device And Connection With Printed Circuit (AREA)
  • Push-Button Switches (AREA)
  • Train Traffic Observation, Control, And Security (AREA)
  • Mechanisms For Operating Contacts (AREA)
  • Keying Circuit Devices (AREA)

Abstract

Винахід стосується механічного перемикального контакта для двополюсного перемикання, який містить ізоляційний тримач, на якому встановлені нерухомі контакти, які за допомогою тримача на вибір можуть бути з'єднані між собою. Механічний перемикальний контакт виконаний у вигляді модульного конструктивного вузла, який може бути змонтованим довільним чином.

Description

Винахід стосується механічного перемикального контакту для двополюсного перемикання, зокрема в силовому перемикачі ступеневого перемикача відводів трансформатора під навантаженням.
ІЗ УМО 95/24724 відомий перемикальний пристрій для силового перемикача ступеневого перемикача відводів трансформатора під навантаженням, який має механічний головний перемикальний контакт і механічний резисторний перемикальний контакт. При цьому як головний контакт, так і резисторний контакт складаються кожен із двох окремих розривних контактів, виконаних з можливістю зв'язаного приведення в дію, причому кожен перший окремий розривний контакт як головного контакту, так і резисторного контакту електрично з'єднаний з першою стороною силового перемикача, а кожен другий окремий розривний контакт як головного контакту, так і резисторного контакту електрично з'єднаний з другою стороною силового перемикача. В такому пристрої окремі розривні контакти головного перемикального контакту перемикаються першим реверсивним перемикачем, а окремі розривні контакти резисторного перемикального контакту перемикаються другим реверсивним перемикачем. Таким чином, двополюсне перемикання здійснюється за допомогою двох реверсивних перемикачів.
Із УМО 96/30922 відомий перемикальний пристрій для силового перемикача для ступеневого перемикача відводів трансформатора під навантаженням, в якому як технічна можливість реалізації такого двополюсного перемикання передбачені важелеподібні механічні контакти, встановлені з можливістю обертання навколо центру обертання. Крім того, передбачені підпружинені колінні важелі, які діють на вказані поворотні механічні контакти таким чином, що вони можуть займати два стійких положення з переходом через мертву точку.
Обидва рухомі контакти розміщені, в одній і тій же горизонтальній площині у зовнішній зоні силового перемикача для кожної фази.
Одначе, це відоме конструктивне виконання механічних перемикальних контактів для двополюсного переривання є складним і технічно витратним, вимагає точного юстирування після монтажу г, до того ж, потребує порівняно багато конструктивного простору.
Тому задачею винаходу є розробка механічного перемикального контакту для двополюсного перемикання, який має просту конструкцію і складається із якомога простіше змонтовуваних деталей, виконаний у вигляді самостійного конструктивного вузла, який може бути вмонтований в силовий перемикач майже без додаткових юстирувальних і узгоджувальних робіт і до того ж займає там якомога менше місця.
Ця задача вирішена в механічному перемикальному контакті з ознаками першого пункту формули винаходу. Додаткові пункти формули винаходу стосуються особливо вигідних вдосконалень винаходу.
Перевага відповідного винаходові механічного перемикального контакту полягає в основному в його надзвичайно компактній, простій конструкції. Як механічний головний контакт, так і механічний резисторний контакт можуть бути виготовлені у вигляді ідентичних, модульних вузлів із невеликої кількості деталей. Таким чином, для головного контакту і для резисторного контакту можуть бути використані однакові модульні механічні перемикальні контакти; головний контакт і резисторний контакт кожної фази простим чином можуть бути реалізовані у вигляді спільних вузлів із двох однакових, з'єднаних між собою модульних перемикальних контактів згідно з винаходом.
Нижче приклади виконання винаходу детальніше пояснюються з використанням фігур. На них схематично зображено:
Фіг.1. відповідний винаходові механічний перемикальний контакт, Фіг.2. тримач перемикального контакту, зображеного на Фіг.1,
Фіг.3. комбінація двох відповідних винаходові перемикальних контактів згідно з Фіг.1 у вигляді єдиного однофазного вузла для головного перемикального контакту і резисторного перемикального контакту,
Фіг.4. схема силового перемикача ступеневого перемикача відводів трансформатора під навантаженням, реалізованого з використанням відповідного винаходу механічного перемикального контакту.
Спочатку має бути детальніше пояснений механічний перемикальний контакт, зображений на Фіг.1. Він має виконаний із ізоляційного матеріалу тримач 1, на якому встановлені описані далі деталі. В ізоляційному тримачі 1 виконано орієнтовані паралельно поздовжні напрямні 1.1,...1.4 у формі наскрізних отворів, про які детальніше йтиметься далі. Крім того, він має дві шарнірні опори 1.5 і 1.б, в яких за допомогою пальця З з можливістю обертання встановлений тримач 2 контакту. В зонах обох шарнірних опор 1.5 і 1.6 виконані бокові сферичні приймальні гнізда 1.7 і 1.8, про які також детальніше йтиметься далі. Крім того, ізоляційний тримач 1 має сформовані посадочні місця 1.9...1.12, в яких встановлені нерухомі контакти 4...7.
Тримач 2 контакту, зображений на Фіг.2 окремо, за допомогою підшипника 2.1 і уже згаданого пальця З з можливістю обертання встановлений в тримачі 1. Він має поворотний важіль 2.2, який може обертатися навколо пальця 3, і в свою чергу має гніздо 2.3 для контакту. Це гніздо виконане у вигляді наскрізного отвору, орієнтованого паралельно підшипнику 2.1 і, відповідно, пальцеві 3. Біля гнізда 2.3 виконані сферичні гнізда 2.4 і 2.5 для протиупорів. На протилежному, вільному кінці тримача 2 контакту виконано привідний профіль 2.6. В гнізді 2.3 встановлений електропровідний контактний елемент 8, на обох кінцях якого встановлені контактні ролики 8.1 і 8.2. Ці контактні ролики 8.1 і 8.2 контактують або з нерухомими контактами 4 і 5, встановленими на одному боці тримача 1, або з нерухомими контактами 6 і 7, встановленими на іншому боці тримача 1 -в залежності від того, в якому напрямку повернутий тримач 2 контактів навколо пальця 3. Між ізоляційним тримачем 1 і тримачем 2 контакту - по обидва боки від нього - встановлено дві телескопічні напрямні 9 і 10. Ці телескопічні напрямні 9 і 10 складаються із двох вставлених один в інший відрізків труб. На одному вільному кінці вони мають сферичні елементи 9.1 і 10.1 відповідно, якими вони спираються об виконані в тримачі 1 сферичні гнізда 1.7 і 1.8. На іншому вільному кінці кожна телескопічна напрямна 9 і 10 має по сферичному протиупору, якими вони спираються об сферичні гнізда 2.4, 2.5 для протиупорів по обидва боки від тримача 2 контакту. Додатково навколо першої телескопічної напрямної 9 встановлена попередньо стиснена пружина 11, яка спирається об сферичне гніздо 1.7 і сферичне гніздо 2.4 тримача 2 контакту. Навколо другої телескопічної напрямної 10 встановлена друга попередньо стиснена пружина 12, яка спирається об сферичне гніздо 1.8 і сферичне гніздо 2.5.
У зображеному на Ффіг.1 положенні нерухомі контакти 4 і 5 з'єднані між собою через, контактні ролики 8.1 і
8.2 і контактний елемент 8. При приведенні силового перемикача в дію ролик чи інший подібний елемент входить в привідний профіль 2.6 і відхиляє його, внаслідок чого увесь тримач контакту проти зусилля попередньо стиснених пружин 11 і 12 перекидається навколо пальця З в інше положення. В результаті контактні ролики 8.1 і 8.2 з'єднують протилежні нерухомі контакти 6 і 7. Завдяки наявності встановлених по обидва боки телескопічних напрямних 9 і 10 у поєднанні з пружинами 11 і 12 просто реалізований швидкодійний перекидний механізм, який, з одного боку, запобігає встановленню тримача 2 контакту у невизначене положення, а, з іншого боку, забезпечує достатнє контактне зусилля між контактними роликами 8.1 і 8.2 і відповідними нерухомими контактами. При цьому сферичні елементи 9.1 і 10.1 телескопічних напрямних 9 і 10, вставлені відповідно у сферичні гнізда 1.7 і 1.8 тримача 1, діють як просторові, тривимірні упори. При перемиканні, тобто при перекиданні тримача 2 контакту в інше положення, змінюється як довжина телескопічних напрямних 9 і 10, так і їх положення у просторі.
На Ффіг.3 зображені два таких відповідних винаходові перемикальні контакти, складені в один комплектний механічний перемикальний вузол для однієї фази силового перемикача. При цьому перший перемикальний контакт | служить головним контактом, а другий перемикальний контакт ІЇ служить резисторним контактом.
Однакові деталі мають однакові позиційні позначення, тому видно, що обидва модулі мають повністю ідентичну конструкцію. Заради наочності не всі із зображених деталей мають позиційні позначення. На фіг.3, як і на Фіг.1 для окремого перемикального контакту, видно несиметричне виконання привідного профілю 2.6 тримача 2 контакту. В даному разі обидва перемикальні контакти І і ІЇ зміщені один відносно іншого на 180", тому обидва привідні профілі обернені один до іншого. Одначе це - лише одна із багатьох можливих форм виконання. З'єднання обох перемикальних контактів І і Ії здійснено за допомогою з'єднувальних пальців 13...16, пропущених крізь поздовжні напрямні 1.1...1.4 і закріплених різьбовим з'єднанням. Крім того, із Фіг.З видно, що протилежні нерухомі контакти 4 і б кожного перемикального контакту І! і ІЇ з'єднані між собою з'єднувальними кабелями 17, 18. Крім того, видно, що сусідні контакти 5 і 7 кожного перемикального контакту на одному боці з'єднані між собою перемичкою 19, а відповідні сусідні нерухомі контакти 7 і 5 на іншому боці з'єднані між собою перемичкою 20. Таким чином може бути реалізоване двополюсне перемикання в силовому перемикачі ступеневого перемикача обмоток трансформатора під навантаженням.
Це ще раз зображено на Фіг.4: у верхній частині схематично зображений селектор ступеневого перемикача, який без електричного навантаження здійснює попередній вибір нового відводу п1 обмотки, на який має бути здійснене перемикання, тоді як ще під'єднаний попередній відвід п. Під ним зображені обидві сторони силового перемикача А і В, між якими має бути здійснене безрозривне перемикання під навантаженням. Нижче зображені також механічні перемикальні контакти, а саме в лівому, головному електричному колі - головні перемикальні контакти 5КМ. Індекси А і В означають віднесення відповідного окремого контакту до сторони А чи В силового перемикача. У правому, резисторному електричному колі цілком аналогічно зображені резисторні перемикальні контакти НКМ; індекси означають те ж саме. Штриховою лінією зображена частина схеми, технічна реалізація якої здійснена за допомогою відповідних винаходові механічних перемикальних контактів | і І. На Ффіг.44 зображені також включений послідовно в головне перемикальне коло перший вакуумний перемикальний елемент ЗКМ, а в резисторному колі - з'єднані послідовно перехідний резистор і другий вакуумний перемикальний елемент НКУ.
Список позиційних позначень 1 Ізоляційний тримач 1.1 Поздовжня напрямна 1.2 Поздовжня напрямна 1.3 Поздовжня напрямна 1.4 Поздовжня напрямна 1.5 Шарнірна опора 1.6 Шарнірна опора 1.7 Сферичне приймальне гніздо 1.8 Сферичне приймальне гніздо 1.9 Посадочне місце для контакту 1.10 Посадочне місце для контакту 1.11 Посадочне місце для контакту 1.12 Посадочне місце для контакту 2 Тримач контакту 2.1 Підшипник 2.2 Поворотний важіль 2.3 Гніздо 2.А Сферичне гніздо для протиупора 2.5 Сферичне гніздо для протиупора 2.6 Привідний профіль
З Палець 4 Нерухомий контакт
Нерухомий контакт 6 Нерухомий контакт 7 Нерухомий контакт 8 Електропровідний контактний елемент 8.1 Контактний ролик 8.2 Контактний ролик 9 Телескопічна напрямна 9.1 Сферичний елемент
Телескопічна напрямна
10.1 Сферичний елемент 11 Пружина 12 Пружина 13 З'єднувальний палець 14 З'єднувальний палець
З'єднувальний палець 16 З'єднувальний палець 17 З'єднувальний кабель 18 З'єднувальний кабель 19 Перемичка
Перемичка 8042 93 29 ук Мов у І і6 ши 77, т їо | І з | ї у л. і
Где / Ле Г р я, рес он ре щі п Вих щі; пера па ра
Де з соц Яка
Я зе ! З
Аз Ї ! іч ї ет у В г т
ДЕ х д | г ПТ
А у ІВ ква Си тіся яті ніж ов, рісотюоскрь , й еК га те ЩІ ; | 1 ; щ / М ще сх п я 5 із з
ФІГ.
г у ра А ка т на З йно МУК 4 по а и» « За Лек
Кл чо у 24
ФІГ. 2
ВА
Щ с-- в ло по
Е я її 77
СО у С х ЧІ - й уче й вч І А 2 о й Ка. - ша: ки чи ЩИ
Ши в не ін Ч ,
ІН сек с ї ХВ в й М, Й сел й
Е стві Й ее бе - с й ! І-я и КЕ М 3 лЗ І хе
ФІГ. З
В А і :
Тк О |в у ше
В А
М м
І Ой нку жу !
А
ФГ я

Claims (4)

1. Механічний перемикальний контакт для двополюсного перемикання, зокрема в силовому перемикачі ступеневого перемикача відводів трансформатора під навантаженням, який містить ізоляційний тримач (1), на якому попарно один навпроти іншого розміщені нерухомі контакти (4, 5; 6, 7), електропровідний контактний елемент (8), встановлений з можливістю хитання проти зусилля пружин (11,12) між двома положеннями навколо точки обертання таким чином, що контактний елемент (8) здатний стрибкоподібно переходити із одного стаціонарного стану в інший стаціонарний стан, який відрізняється тим, що нерухомі контакти (4, 5; 6, 7) додатково попарно розміщені поряд один з одним в ізоляційному тримачі (1), на ізоляційному тримачі (1) з можливістю обертання встановлений тримач (2) контакта, який на одному зі своїх вільних кінців має поворотний важіль (2.2), а на другому вільному кінці - привідний профіль (2.6), електропровідний контактний елемент (8) встановлений на поворотному важелі (2.2) таким чином, що в кожному із двох стаціонарних положень з'єднує між собою встановлені попарно один поруч з одним на одному з двох боків ізоляційного тримача (1) нерухомі контакти (4 і 5 або 6 і 7), по обидва боки від поворотного важеля (2.2) встановлені телескопічні напрямні (9,10) з надітими на них попередньо стисненими пружинами (11, 12), а кожна телескопічна напрямна (9, 10) одним своїм вільним кінцем спирається на тримач (2) контакта, а другим вільним кінцем спирається на ізоляційний тримач (1).
2. Механічний перемикальний контакт за п. 1, який відрізняється тим, що кожна з телескопічних напрямних (9, 10) з надітими на них попередньо стисненими пружинами (11 або 12) одним своїм кінцем спирається на виконане в тримачі (2) контакта сферичне гніздо (2.4, 2.5) для протиупору, а іншим кінцем - на виконане в ізоляційному тримачі (1) сферичне приймальне гніздо (1.7, 1.8) таким чином, що досягається тривимірне, просторове рухоме опирання.
3. Механічний перемикальний контакт за пп. 1 і 2, який відрізняється тим, що ізоляційний тримач (1) має поздовжні напрямні (1.1...1.4)3, за допомогою яких щонайменше два ідентичних механічних перемикальних контакти модульно з'єднані між собою.
4. Механічний перемикальний контакт за попередніми пп. 1-3, який відрізняється тим, що контактний елемент (8) своєю середньою частиною закріплений в посадочному гнізді (2.3) в поворотному важелі (2.2), а на кожному з його вільних кінців встановлено по одному контактному ролику (8.1, 8.2), які в стаціонарному положенні поворотного важеля контактують із нерухомими контактами (4...7).
UA2003043285A 2000-10-13 2001-09-18 Механічний перемикальний контакт UA72650C2 (uk)

Applications Claiming Priority (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
DE10050821A DE10050821C1 (de) 2000-10-13 2000-10-13 Mechanischer Schaltkontakt
PCT/EP2001/010759 WO2002031846A1 (de) 2000-10-13 2001-09-18 Mechanischer schaltkontakt

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA72650C2 true UA72650C2 (uk) 2005-03-15

Family

ID=7659694

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UA2003043285A UA72650C2 (uk) 2000-10-13 2001-09-18 Механічний перемикальний контакт

Country Status (16)

Country Link
US (1) US6740831B2 (uk)
EP (1) EP1325506B1 (uk)
JP (1) JP2004511883A (uk)
KR (1) KR100486454B1 (uk)
CN (1) CN1253901C (uk)
AT (1) ATE392001T1 (uk)
AU (1) AU2001293820A1 (uk)
BG (1) BG65002B1 (uk)
BR (1) BR0114555A (uk)
CA (1) CA2416279A1 (uk)
DE (2) DE10050821C1 (uk)
HU (1) HUP0301375A2 (uk)
PL (1) PL362712A1 (uk)
RU (1) RU2262149C2 (uk)
UA (1) UA72650C2 (uk)
WO (1) WO2002031846A1 (uk)

Families Citing this family (11)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
RU2345437C2 (ru) * 2004-06-30 2009-01-27 Абб Рисерч Лтд. Переключатель шунтирующего сопротивления, способ управления таким переключателем и использование такого переключателя
DE102005048308B3 (de) * 2005-10-08 2006-11-23 Maschinenfabrik Reinhausen Gmbh Mechanischer Schaltkontakt
US7659588B2 (en) * 2006-01-26 2010-02-09 Siliconix Technology C. V. Termination for a superjunction device
KR100678414B1 (ko) * 2006-05-04 2007-02-09 정영옥 개폐기용 접속구의 제조장치 및 제조방법
CN100555494C (zh) * 2006-07-17 2009-10-28 同方威视技术股份有限公司 高压自动转换开关
DE102010015051B4 (de) 2010-04-15 2012-06-14 Maschinenfabrik Reinhausen Gmbh Mechanischer Schaltkontakt
DE102010019948B4 (de) * 2010-05-08 2015-06-11 Maschinenfabrik Reinhausen Gmbh Laststufenschalter
US9615428B2 (en) 2011-02-01 2017-04-04 John Joseph King Arrangement for an outdoor light enabling motion detection
US9226373B2 (en) 2013-10-30 2015-12-29 John Joseph King Programmable light timer and a method of implementing a programmable light timer
RU2631366C1 (ru) * 2016-06-30 2017-09-21 Открытое акционерное общество "Объединенные электротехнические заводы" Контактная система автопереключателя с плавающими ножами
EP4044206A1 (en) * 2021-02-16 2022-08-17 Hitachi Energy Switzerland AG Contact unit and contact system for an on-load tap changer and on-load tap changer

Family Cites Families (10)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US1215665A (en) * 1915-04-05 1917-02-13 Heinrich Landis Spring arrangement especially for contact devices.
CH237860A (de) 1942-06-01 1945-05-31 Elin Und Schorch Werke Aktieng Lastumschalter für Anzapftransformatoren.
NL130643C (uk) 1965-07-13
DE2130509A1 (de) 1971-06-19 1972-12-21 Reinhausen Maschf Scheubeck Lastumschalter fuer Stufenschalter von Regeltransformatoren
FR2454683A1 (fr) * 1979-04-18 1980-11-14 Telemecanique Electrique Appareil pour la coupure de deux interrupteurs
US4902864A (en) * 1988-12-09 1990-02-20 General Electric Company Versatile electric disconnect switch
DE4101866A1 (de) * 1991-01-23 1992-07-30 Reinhausen Maschf Scheubeck Umschaltanordnung
DE4301213C1 (de) * 1993-01-19 1994-05-19 Preh Elektro Feinmechanik Drucktastenschalter
CA2184371C (en) * 1994-03-09 2004-12-28 Dieter Dohnal Switch-over arrangement for load switches of tap changers and for load selectors
DE19510809C1 (de) * 1995-03-24 1996-07-04 Reinhausen Maschf Scheubeck Lastumschalter eines Stufenschalters

Also Published As

Publication number Publication date
CN1484844A (zh) 2004-03-24
CN1253901C (zh) 2006-04-26
EP1325506B1 (de) 2008-04-09
KR20030031973A (ko) 2003-04-23
ATE392001T1 (de) 2008-04-15
PL362712A1 (en) 2004-11-02
DE10050821C1 (de) 2002-05-02
US6740831B2 (en) 2004-05-25
KR100486454B1 (ko) 2005-04-29
JP2004511883A (ja) 2004-04-15
BR0114555A (pt) 2006-05-09
WO2002031846A1 (de) 2002-04-18
CA2416279A1 (en) 2003-01-14
EP1325506A1 (de) 2003-07-09
HUP0301375A2 (en) 2006-02-28
DE50113839D1 (de) 2008-05-21
RU2262149C2 (ru) 2005-10-10
US20030102205A1 (en) 2003-06-05
BG65002B1 (bg) 2006-11-30
AU2001293820A1 (en) 2002-04-22
BG107592A (en) 2003-11-28

Similar Documents

Publication Publication Date Title
US11004622B2 (en) On-load tap changer
JP4588880B2 (ja) 選択器を有する負荷時タップ切換器
JP5153867B2 (ja) 切換装置
UA72650C2 (uk) Механічний перемикальний контакт
KR102439449B1 (ko) 온-부하 탭 절환기, 온-부하 탭 절환기가 있는 정류 변압기, 및 온-부하 탭 절환기 연결 방법
JP2012523680A (ja) 半導体スイッチング素子を有する負荷時タップ切換器
PL188421B1 (pl) Układ wskazywania pozycji przełącznika stopniowego
AU2013202573B2 (en) Adapter
US8927886B2 (en) Load transfer switch for a tap changer
RU2713393C2 (ru) Переключатель под нагрузкой для ступенчатого переключателя под нагрузкой и постоянный главный выключатель и разъединитель для него
JP2018525846A5 (uk)
CN105874551B (zh) 用于三相交流电网的电气系统、电路装置及其操作方法
JP6523099B2 (ja) 負荷時タップ切換装置および負荷時タップ切換装置の製造方法
CZ161298A3 (cs) Výkonový přepínač pro stupňové přepínací zařízení
AU581500B2 (en) Interrupter/isolator
US3415957A (en) Transfer switch for tap-changing regulating transformers having current-carrying contacts and operating means therefor achieving high initial speeds of contact separation
SE415419B (sv) Kontaktanordning
BG113378A (bg) Еднофазен мощностен превключвател за стъпален регулатор на напрежение колонков тип
AU2010306085A1 (en) Medium voltage switchgear having disconnecting switches and three-position switches
WO1995011513A1 (en) Diverter switch