UA46058C2 - Шарнірне з'єднання рейок - Google Patents

Шарнірне з'єднання рейок Download PDF

Info

Publication number
UA46058C2
UA46058C2 UA98041837A UA98041837A UA46058C2 UA 46058 C2 UA46058 C2 UA 46058C2 UA 98041837 A UA98041837 A UA 98041837A UA 98041837 A UA98041837 A UA 98041837A UA 46058 C2 UA46058 C2 UA 46058C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
winged
rail
shelf
bracket
rails
Prior art date
Application number
UA98041837A
Other languages
English (en)
Russian (ru)
Inventor
Хельмут Нойхойзер
Original Assignee
Нойхойзер Гмбх+Ко
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Нойхойзер Гмбх+Ко filed Critical Нойхойзер Гмбх+Ко
Publication of UA46058C2 publication Critical patent/UA46058C2/uk

Links

Classifications

    • EFIXED CONSTRUCTIONS
    • E01CONSTRUCTION OF ROADS, RAILWAYS, OR BRIDGES
    • E01BPERMANENT WAY; PERMANENT-WAY TOOLS; MACHINES FOR MAKING RAILWAYS OF ALL KINDS
    • E01B25/00Tracks for special kinds of railways
    • E01B25/22Tracks for railways with the vehicle suspended from rigid supporting rails
    • E01B25/24Supporting rails; Auxiliary balancing rails; Supports or connections for rails

Landscapes

  • Engineering & Computer Science (AREA)
  • Mechanical Engineering (AREA)
  • Architecture (AREA)
  • Civil Engineering (AREA)
  • Structural Engineering (AREA)
  • Leg Units, Guards, And Driving Tracks Of Cranes (AREA)
  • Railway Tracks (AREA)
  • Machines For Laying And Maintaining Railways (AREA)
  • Bridges Or Land Bridges (AREA)
  • Sliding-Contact Bearings (AREA)

Abstract

Шарнірне з'єднання профільних рейок застосовується у монорельсових підвісних дорогах. Між сусідніми нижніми полицями рейок вставлений заповнювач із сталі, нижня частина якого виконана у вигляді поворотної опори, що проходить уздовж нижньої полиці. До складу опори входять підп'ятник і вхідна в нього поворотна головка, які, по-перше, завдяки крильчастим сегментам, а, по-друге, за допомогою напрямних пазів і шпонок дозволяють одержати поворотну опору з високою поздовжньою і поперечною стійкістю, унаслідок чого дана монорельсова підвісна дорога придатна для транспортування важких вантажів .

Description

Опис винаходу
Винахід стосується шарнірного стикового з'єднання профільних ходових рейок із верхньою полицею і нижньою, утворюючою ходові поверхні полицею монорельсових підвісних доріг, відповідно до обмежувальної частини пункту 1 формули винаходу.
З патенту УМО-А-85/00629 1985, відоме таке з'єднання рейок, у якому між сусідніми нижніми полицями профільних рейок відповідно вставлений заповнювач, утримуваний за допомогою гвинтового з'єднання на нижньому боці нижньої полиці.
Загвинчуючи гайку, можна піддати попередньому натягу заповнювач, вставлений у стик між сусідніми нижніми полицями рейок. Крім того, між верхніми полицями знаходяться з'єднувачі, які призначені для підвішування рейок на ділянці рельсового стику і примикають по дузі кола один до одного так, що дозволяють поворот рейок у вертикальній поздовжній середній площині навколо шарніра на ділянці нижньої полиці. При цьому шарнір на ділянці нижньої полиці є жорстким на розтягання в поздовжньому напрямку рейки, але має піддатливість у відношенні до вертикальних і горизонтальних поперечних сил. У цілому відоме стикове з'єднання краще пристосоване для того, щоб переносити поперечні сили, створювані вагою транспортного засобу, а також неминучі стикові сили при проїзді транспортного засобу по стику і звести до мінімуму їх шкідливий вплив.
Далі, із практики відоме таке рейкове з'єднання, при якому між торцями нижніх полиць для перекриття щілин вставлені заповнювачі, виконані таким чином, що в поздовжньому напрямку вони декілька далі виступають на ділянку нижньої полиці. Для цього потрібно приладжувати нижні полиці на ділянці з'єднання. Це вимагає значної витрати часу. Крім того, недоліком є те, що заповнювачі по усій своїй довжині слугують ходовими поверхнями.
Тому, вони, по-перше, піддаються ударам під час транспортування, а по-друге їх потрібно точно приладжувати при закріпленні на рейці.
Тому в основу винаходу покладене завдання створити таке з'єднання рейок описаного типу, при якому с 29 непотрібне ніяке пристосування до рейок, а заповнювачі не слугують ходовими поверхнями. Го)
Це завдання вирішене згідно з винаходом для з'єднання рейок розглянутого типу за допомогою ознак, зазначених у відмітній частині пункту 1 формули винаходу.
Завдяки цим ознакам здійснюється шарнірне з'єднання рейок, при якому непотрібне ніяке пристосування до рейок, а заповнювачі не є ходовими поверхнями. Крім того, за допомогою напрямного пазу та шпонки не тільки со забезпечується необхідна стійкість у напрямку повороту, але і досягається надзвичайно висока поперечна ою стійкість поворотної опори завдяки крильчастим сегментам, які взаємно примикають один до одного. У результаті утворюється дуже стійке і задовольняюче запропонованим вимогам з'єднання рейок із заданим кутом о повороту. Ге)
Нижче розглянуті основні ознаки винаходу. Так, згідно з винаходом передбачається, що підп'ятник для
Зо повороту перекриває щілину, утворену між обома сусідніми стиками рейок, а паз для напрямної шпонки у М поворотній голівці подовжений на задану відстань в обидва боки вертикальної середини щілини між рейками, тобто стають можливими як позитивні, так і негативні відхилення нахилу профільних рейок, а саме навколо шарнірної осі на перехідній ділянці між нижніми полицями і Т- подібною стінкою рейки. Відповідно до іншої « форми виконання передбачається, що підп'ятник має посередині О- подібну виїмку, борти якої виконані у вигляді З 50 крильчастих сегментів, а посередині у виїмці утворений напрямний паз для поворотної голівки із середнім с крильчастим сегментом і середньою шпонкою, причому середній крильчастий сегмент при ковзній у пазі
Із» напрямній шпонці заходить у виїмку між обома крильчастими сегментами. В напрямному пазі доцільно передбачити розташований в його найглибшому місці наскрізний отвір для того, щоб відкрити вихід повітрю з пазу, а також мати можливість подавати мастильний засіб і очищати. Відповідно до іншої форми виконання передбачається, що підп'ятник має середній крильчастий сегмент із двосторонніми пазами і напрямними е поверхнями для двох крильчастих сегментів із напрямними шпонками у точці повороту, і щоб пази і напрямні
Ге»! поверхні, як і крильчасті сегменти і напрямні шпонки, розташовувалися симетрично-дзеркально по відношенню до вертикальної середньої осі поворотної опори і на відповідних погоджених одна з одною відстанях від о середньої осі. При такому варіанті виконання значно зменшується питомий тиск через подвоєну кількість пазів і сл 20 напрямних поверхонь. Радіус повороту в опорі, яка складається із підп'ятника і поворотної голівки, вибирається таким чином, що центр повороту знаходиться в перехідній ділянці від нижніх полиць до Т- подібних со стінок сусідніх рейок. Доцільно передбачити, щоб днище підп'ятника мало форму дуги кола і багатогранний або трапецеїдальний поперечний перетин з округленими кутами для того, щоб одержати компактний і зручний з'єднувач рейок. 52 З'єднувач рейок згідно з винаходом можна застосувати для звичайних рейок І-подібного профілю. Однак,
ГФ) верхню полицю і нижню полицю профільних рейок можна виконати й у вигляді О-подібних вилкуватих профілів.
При такому виконанні верхньої і нижньої полиць у порівнянні зі звичайними рейками І-подібного профілю о досягаються більш високі моменти опору при досить малих значеннях ваги і прийнятних витратах на виготовлення. Можлива також зміна рейок звичайного І-подібного профілю і вилкуватого профілю. 60 У рейках вилкуватого профілю відповідно до кращої форми виконання винаходу передбачається, що верхня частина заповнювача майже збігається з основою вилкуватого профілю і по обидва боки перекриває поворотну голівку і підп'ятник. Ці ознаки сприяють також тому, що точка шарніра між сусідніми рейками розташовується практично в перехідній ділянці від основи вилкуватого профілю до Т- подібної стінки рейки.
Заповнювачі доцільно виготовляти зі сталі і приварювати до рейок, тобто до їхніх нижніх полиць. бо Нижче винахід пояснюється докладніше за допомогою креслень, що зображують один приклад виконання.
Зокрема, показані: на фіг.1 вигляд збоку з'єднання рейок у зібраному стані; на фіг.2 схема з'єднання відповідно до фіг.1 при розсунутих одна від одної верхніх полицях; на фіг.3 вигляд із торця на праву рейку відповідно до фіг.1; на фіг.4 вигляд із торця на ліву рейку відповідно до фіг.1; на фіг.5 вигляд збоку на заповнювач із підп'ятником відповідно до фіг.1; на фіг.6 вигляд зверху на деталі відповідно до фіг.5; на фіг.7 вигляд із торця на деталі відповідно до фіг.5 по стрілці Х; 70 на фіг.8 вигляд із торця на деталі відповідно до фіг.5 по стрілці М; на фіг.9 вигляд збоку на заповнювач із поворотною голівкою відповідно дофіг.1; на фіг. 10 вигляд зверху на деталь відповідно до фіг.9; на фіг.11 вигляд із торця на деталь відповідно до фіг.9; на фіг.12 вигляд збоку на змінену форму виконання з'єднання рейок; на фіг.13 зображення відповідно до фіг.12 при розсунутих одна від одної верхніх полицях; на фіг.14 вигляд із торця на праву рейку відповідно до фіг.12; на фіг.15 вигляд із торця на ліву рейку відповідно до фіг.12; на фіг.16 вигляд збоку на заповнювач із підп'ятником відповідно до фіг.12; на фіг.17 вигляд зверху на деталі відповідно до фіг.16; на фіг.18 вигляд із торця на деталі відповідно до фіг.16 по стрілці Х; на фіг.19 вигляд із торця на деталі відповідно до фіг. 16 по стрілці М; на фіг.20 вигляд збоку на заповнювач із поворотною голівкою відповідно до фіг.12; на фіг.21 вигляд зверху на деталь відповідно до фіг.20О; на фіг.22 вигляд із торця на деталь відповідно до фіг.20 по стрілці Х; сч на фіг.23 вигляд із торця на деталь відповідно до фіг.20 по стрілці М. На кресленнях зображене шарнірне стикове з'єднання профільних ходових рейок 1 із верхньою полицею 2 і з нижньою полицею З монорельсових і) підвісних доріг, яка утворює ходові поверхні. Це з'єднання складається в принципі із шарнірних частин, які знаходяться на нижній полиці З рейок 1 і спрямовувально-підвісного пристрою 4, розташованого на верхній полиці 2 сусідніх рейок 1. Між сусідніми нижніми полицями З рейок 1 вставлений відповідно металевий со зо Заповнювач 5 із верхньою частиною 6, що прилягає до нижньої полиці З і з нижньою частиною 7. Верхні частини б не перекривають ходові поверхні нижньої полиці З і мають звуження 8, що проходить поперек стикових о поверхонь сусідніх нижніх полиць З. Нижні частини 7 виконані у вигляді поворотної опори, що проходить у о поздовжньому напрямку нижньої полиці. Для цього одна нижня частина 7 має підп'ятник 7а, а друга нижня частина 7 - поворотну голівку 76, яка обпирається в підп'ятнику. Підп'ятник 7а і поворотна голівка 76 ісе) з5 оснащені для поперечної стійкості крильчастими сегментами, які перекриваються взаємно в напрямку повороту. «г
Ці крильчасті сегменти 9 мають щонайменше один напрямний паз 10, який проходить по дузі повороту і охоплює заданий кут або ділянку повороту, а також щонайменше одну напрямну шпонку 11, що ковзає в пазі 10.
Підп'ятник 7а перекриває щілину 5, яка утворена між сусідніми торцями рейок. Паз 10 для шпонки 11 на поворотній голівці 76 проходить на задану відстань в обидва боки від вертикальної середини щілини, так що з «
ОДНОГО боку верхні полиці 2 сусідніх рейок 1, з іншого боку нижні полиці З сусідніх рейок можуть ша) с розсовуватися на задану відстань (звичайно загальний кут повороту становить біля 5"). Форма і розташування поворотної опори з підп'ятником 7а і голівкою 76 обрані таким чином, що вісь 12 шарніра розташовується між ;» сусідніми рейками 1 практично у перехідній зоні від основи нижньої полиці З до стінки 13 рейки 1.
У зображеній на фіг.1 - 11 формі виконання підп'ятник 7а оснащений посередині О- подібною виїмкою 14, борти якої утворюють крильчастий сегмент 9, а посередині у виїмці 14 є напрямний паз 10 для поворотної їх голівки 7б із центральним крильчастим сегментом 9 і центральною шпонкою 11, причому центральний крильчастий сегмент 9 при ковзній у пазі 10 шпонці 11 заходить у виїмку 14 між обома крильчастими сегментами
Ме, 9 підп'ятника 7а. У пазі 10 є розташований в його найглибшому місці наскрізний отвір 15. о У виконанні відповідно до фіг.12 - 23 підп'ятник 7а оснащений центральним крильчастим сегментом 9 із 5р двосторонніми пазами 10 і напрямними поверхнями 16 для двох крильчастих сегментів 9 із шпонками 11 на о поворотній голівці 76. Пази 710 та напрямні поверхні 16, а також крильчасті сегменти 9 і шпонки 11, с розташовані дзеркально-симетрично стосовно вертикальної середньої осі М поворотної опори і на узгоджених один з одним відстанях від середньої осі М.
В обох варіантах виконання днище підп'ятника 7а має форму 17 дуги кола і трапецеїдальний поперечний ов перетин 18 з округленими кутами. Верхня полиця 2 і нижня полиця З рейок 1 виконані у вигляді О- подібного вилкуватого профілю. Верхня частина б заповнювача майже зливається з основою вилкуватого профілю і
Ф) перекриває поворотну голівку 76 і підп'ятник 7а з обох боків. Заповнювачі 5 виготовлені зі сталі. ка На однім кінці рейки 1, що несе підвісно-спрямовувальний пристрій 4, є виступаючі з верхньої полиці 2 за межі цієї О- подібної полиці опорні щоки 19 із наскрізними отворами 20, куди входить фіксуючий штир 21, що во вставлений у підвісний гак 22, який спрямовується між обома щоками 19 на верхній полиці у кінці сусідньої рейки. Завдяки цьому можливі повороти рейок 1 на ділянці їхнього стику навколо осі шарніра 12, утвореного шарнірним з'єднанням рейок, причому не тільки для розсовування верхніх полиць 2, але і для їх наближення одна до одної. бо

Claims (8)

Формула винаходу
1. Шарнірне стикове з'єднання профільних ходових рейок (1) із верхньою полицею (2) і з нижньою, що утворює ходові поверхні, полицею (3) монорельсової підвісної дороги, яке складається із шарнірної частини, установленої на нижній полиці (3) рейки (1) і спрямовувально-підвісної частини (4), яка встановлена на верхній полиці сусідньої рейки (1), причому між сусідніми нижніми полицями (3) рейок (1) відповідно вставлені заповнювачі, яке відрізняється тим, що металевий заповнювач містить верхню частину (6), яка розміщена на ділянці стикової поверхні нижньої полиці, і нижню частину (7), верхні частини (б) не виходять за ходові поверхні нижніх полиць (3) і мають звуження (8), що проходить поперек стикових поверхонь сусідніх нижніх 70 полиць, нижні частини (7) виконані у вигляді поворотної опори (7а, 76), яка проходить уздовж нижньої полиці, причому одна нижня частина (7) є підп'ятником (7а), а інша нижня частина (7) - поворотною головкою (76), що обпирається в підп'ятник (7а), підп'ятник (7а) і поворотна головка (7б) мають крильчасті сегменти (9), які взаємно перекриваються, із щонайменше одним напрямним пазом (10), що проходить по дузі кола і охоплює заданий кут повороту, і щонайменше одну шпонку (11), ковзну по пазу (10).
2. З'єднання рейок за п. 1, яке відрізняється тим, що підп'ятник (7а) перекриває щілину (5), утворену між двома сусідніми стиками рейок, а паз (10) для шпонки (11) на поворотній головці (76) подовжений в обидва боки на задану відстань за середину щілини.
3. З'єднання рейок за п. 1 або 2, яке відрізняється тим, що підп'ятник (7а) має посередині О-подібну виїмку (14), борти якої утворюють крильчасті сегменти (9), а посередині у виїмці (14) є напрямний паз (10) для поворотної головки (76) із центральним крильчастим сегментом (9) і центральною напрямною шпонкою (11), причому центральний крильчастий сегмент (9) при ковзній по пазу (10) шпонці (11) заходить у виїмку (14) між обома крильчастими сегментами (9) підп'ятника (7а).
4. З'єднання рейок за будь-яким із пп. 1-3, яке відрізняється тим, що паз (10) має у своєму найглибшому місці наскрізний отвір (15). Ге
5. З'єднання рейок за п. 1 або 2, яке відрізняється тим, що підп'ятник (7а) має центральний крильчастий (5) сегмент (9) із пазами (10) по обидва боки і напрямні поверхні (16) для двох крильчастих сегментів (9) із шпонками (11) на поворотній головці (76) і що пази (10) і напрямні поверхні (16), як і крильчасті сегменти (9) Її шпонки (11), розташовані дзеркально-симетрично стосовно середньої осі (М) поворотної опори ії на відповідних відстанях від середньої осі (М). (ге)
6. З'єднання рейок за будь-яким із пп. 1-5, яке відрізняється тим, що днище (17) підп'ятника (7а) має форму ю дуги кола і багатогранний або трапецеїдальний поперечний переріз (18) з округленими кутами.
7. З'єднання рейок за будь-яким із пп. 1-6, яке відрізняється тим, що верхня полиця (2) і нижня полиця (3) (ав) рейки (1) мають О-подібний вилкуватий профіль, причому верхня частина (6) заповнювача (5) майже збігається з с основою вилкуватого профілю, а поворотна головка (76) в обидва боки перекриває підп'ятник (7а).
8. З'єднання рейок за будь-яким із пп. 1-7, яке відрізняється тим, що заповнювач (5) виготовлений із сталі. « -
с . и? щ» (о) («в) 1 ІЧ е) іме) 60 б5
UA98041837A 1995-09-09 1996-08-31 Шарнірне з'єднання рейок UA46058C2 (uk)

Applications Claiming Priority (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
DE19533403A DE19533403C1 (de) 1995-09-09 1995-09-09 Gelenkige Schienenverbindung
PCT/EP1996/003836 WO1997009484A1 (de) 1995-09-09 1996-08-31 Gelenkige schienenverbindung

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA46058C2 true UA46058C2 (uk) 2002-05-15

Family

ID=7771726

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UA98041837A UA46058C2 (uk) 1995-09-09 1996-08-31 Шарнірне з'єднання рейок

Country Status (7)

Country Link
CN (1) CN1110603C (uk)
AU (1) AU6985996A (uk)
DE (1) DE19533403C1 (uk)
PL (1) PL183288B1 (uk)
RU (1) RU2147636C1 (uk)
UA (1) UA46058C2 (uk)
WO (1) WO1997009484A1 (uk)

Families Citing this family (8)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
DE20215155U1 (de) * 2002-10-02 2002-12-19 Neuhäuser GmbH + Co Lager- und Fördersysteme, 44532 Lünen Gelenkige Schienenverbindung für Schienenstöße von Profillaufschienen
DE202005001030U1 (de) * 2005-01-22 2005-03-31 Neuhaeuser Gmbh & Co Lager Und Gelenkige Schienenverbindung für Schienenstöße von Profillaufschienen
DE102006058422A1 (de) * 2006-12-08 2008-06-26 Stahl Cranesystems Gmbh Schienenstoßverbinderanordnung
DE102008015879A1 (de) 2007-10-02 2009-04-09 Berwald, Werner Paul, Dipl.-Ing. EHB-Schienen-Kombiprofile mit gelenkgeführten Scherenverbindungen, für den kompatiblen Betrieb von Zahnrad- und / oder Reibradbahnen, mit verschiebbaren Aufhängesystemen am Anker- oder Unterstützungsausbau
AT506915B1 (de) * 2008-06-02 2010-03-15 Innova Patent Gmbh Anlage zum abfahren von personen von einer bergstation in eine talstation
DE102010037523A1 (de) * 2010-09-14 2012-03-15 Demag Cranes & Components Gmbh Verbindungsanordnung zweier Schienenabschnitte
CN103669128A (zh) * 2012-09-15 2014-03-26 淮南市矿用电子技术研究所 轨道快接头
CN104670838B (zh) * 2014-12-26 2017-05-17 中国煤炭科工集团太原研究院有限公司 露天矿用带式输送机机头段横向搬移装置

Family Cites Families (5)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
DE1759184A1 (de) * 1968-04-06 1971-06-03 Helmut Neuhaeuser Schienenverbindung fuer die angeschraegten Schienenstoesse der Schienen von Einschienenhaengebahnen
DE2419062C2 (de) * 1974-04-20 1976-01-08 Becorit Grubenausbau Gmbh, 4350 Recklinghausen Gelenkige Stoßverbindung für aufhängbare Schienen von Einschienenhängebahnen
DE2831285C2 (de) * 1978-07-17 1985-02-14 KBI Klöckner-Becorit Industrietechnik GmbH, 4224 Hünxe Laufschiene aus einem Doppel-T-Profil für eine Einschienenhängebahn
DE3243753A1 (de) * 1982-11-26 1984-05-30 F.E. Schulte Strathaus GmbH & Co KG, 4750 Unna Einrichtung zum verbinden von i-profilschienen, insbesondere fuer unter-tage-einschienen-haengebahnen
DE3326103A1 (de) * 1983-07-20 1985-03-14 Muckenhaupt GmbH, 4320 Hattingen Gelenkige stossverbindung fuer aufhaengbare schienen von einschienenhaengebahnen

Also Published As

Publication number Publication date
PL183288B1 (pl) 2002-06-28
DE19533403C1 (de) 1996-10-31
CN1110603C (zh) 2003-06-04
AU6985996A (en) 1997-03-27
RU2147636C1 (ru) 2000-04-20
CN1199440A (zh) 1998-11-18
WO1997009484A1 (de) 1997-03-13
PL325399A1 (en) 1998-07-20

Similar Documents

Publication Publication Date Title
UA46058C2 (uk) Шарнірне з'єднання рейок
RU2291241C2 (ru) Винтовое устройство для регулировки по высоте рельсо-шпальной решетки
ZA200505623B (en) Screw device for high-adjusting a track span
DE59706798D1 (de) Unterbau für ein gleis für schienenfahrzeuge
US4108495A (en) Guides for mineral mining machines
CA2701167C (en) Track covering
DE59601653D1 (de) Maschine zum Verlegen einer Oberleitung eines Gleises
US4378909A (en) Fish-plates for electrically conducting railway rails
US5131723A (en) Guide for a hewing machine mounted on a conveyor
CA1049988A (en) Flexible joint between the rail sections of an overhead trolley conveyor track for mines
DK165872B (da) Overgangsbro til en overgang mellem to koeretoejer
US5533670A (en) Rail joint for expansion between rails with inverted T-shaped base holder
RU98106467A (ru) Шарнирное рельсовое соединение
SU1137132A1 (ru) Железнодорожный путь
RU206231U1 (ru) Узел подвески контактного рельса
CA2487827C (en) Check rail device
SU1762764A3 (ru) Подвижна шпалоподбивочна машина
RU99124814A (ru) Шарнирное рельсовое соединение для рельсовых стыков профильных ходовых рельсов монорельсовой подвесной дороги
ATE32925T1 (de) Halterung fuer profilschienen, insbesondere fuer fahrschienen von einschienenhaengebahnen.
US1054613A (en) Track structure.
TW202122284A (zh) 用於承載接觸線的系統和包含該系統的接觸網交叉點
GB2146373A (en) Rail fastening with a laterally adjustable baseplate
US1252275A (en) Rail-joint.
US768171A (en) Continuous-railway-crossing frog.
US528435A (en) Door-hanger