UA119379C2 - Несуча конструкція транспортувального пристрою - Google Patents

Несуча конструкція транспортувального пристрою Download PDF

Info

Publication number
UA119379C2
UA119379C2 UAA201706669A UAA201706669A UA119379C2 UA 119379 C2 UA119379 C2 UA 119379C2 UA A201706669 A UAA201706669 A UA A201706669A UA A201706669 A UAA201706669 A UA A201706669A UA 119379 C2 UA119379 C2 UA 119379C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
supporting structure
side surfaces
supporting
escalator
metal
Prior art date
Application number
UAA201706669A
Other languages
English (en)
Inventor
Ронні Ішґанайт
Ронни Ишганайт
Нілс Патрік Ньоске
Нилс Патрик Ньоске
Єнс Бьоґе
Енс Бёге
Матіас Штайнке
Матиас Штайнке
Патрік Ландсбек
Патрик Ландсбек
Original Assignee
Тіссенкрупп Елеватор Інновейшн Ґмбх
Тиссенкрупп Элеватор Инновейшн Гмбх
Тіссенкрупп Аґ
Тиссенкрупп Аг
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Тіссенкрупп Елеватор Інновейшн Ґмбх, Тиссенкрупп Элеватор Инновейшн Гмбх, Тіссенкрупп Аґ, Тиссенкрупп Аг filed Critical Тіссенкрупп Елеватор Інновейшн Ґмбх
Publication of UA119379C2 publication Critical patent/UA119379C2/uk

Links

Classifications

    • BPERFORMING OPERATIONS; TRANSPORTING
    • B66HOISTING; LIFTING; HAULING
    • B66BELEVATORS; ESCALATORS OR MOVING WALKWAYS
    • B66B23/00Component parts of escalators or moving walkways

Landscapes

  • Escalators And Moving Walkways (AREA)

Abstract

Винахід стосується несучої конструкції (100) транспортувального пристрою, зокрема ескалатора або траволатора, що включає нижню поверхню (103) і дві бічні поверхні (101, 102), а також відповідні транспортуючі пристосування. Нижня поверхня (103) і бічні поверхні (101, 102) несучої конструкції (100) виконані з одного цілісного листа (105) металу.

Description

Винахід стосується несучої конструкції транспортувального пристрою, зокрема ескалатора або траволатора, з нижньою поверхнею і двома бічними поверхнями.
Транспортуючі пристрої виконують у вигляді, наприклад, ескалатора або траволатора.
Такий транспортуючий пристрій включає несучу конструкцію, в якій встановлені різні елементи транспортуючого пристрою, наприклад замкнуте оббігаюче транспортуюче полотно, а також елементи для руху цього транспортуючого полотна.
Подібні несучі конструкції виконані, як правило, у вигляді фахверкових конструкцій і складаються з множини подовжніх, вертикальних та/або діагональних несучих прогонів, розпірок або балок, виконаних, як правило, з металу або сталі.
Фахверкові конструкції масивні, об'ємні, громіздкі і вимагають багато місця. Такі фахверкові конструкції збільшують потребу в площі, необхідній для всього транспортуючого пристрою. Крім того фахверкові конструкції трудомісткі і дорогі у виготовленні і монтажі.
Тому необхідно запропонувати покращену несучу конструкцію, для транспортуючого пристрою, наприклад для ескалатора або траволатора.
Згідно даному винаходу запропонована несуча конструкція для транспортуючого пристрою, а також транспортуючий пристрій з ознаками незалежних пунктів формули винаходу. Переважні варіанти здійснення є об'єктами відповідних залежних пунктів формули винаходу і нижченаведеного опису.
Несуча конструкція включає нижню поверхню і дві бічні поверхні. Згідно винаходу нижняя і бічні поверхні виконані з єдиного металевого листа. Таким чином, нижняя і бічні поверхні виготовлені з одного, єдиного, суцільного металевого листа. Необхідну форму несучі конструкції отримують шляхом згинання суцільного металевого листа в потрібних місцях. Несуча конструкція складається, зокрема, з єдиного металевого листа або ж з декількох металевих листів.
Несуча конструкція за даним винаходом призначена, зокрема, для таких транспортуючих пристроїв, як ескалатори або траволатори. Транспортуючий пристрій виконаний, зокрема у вигляді пасажирського транспортуючого пристрою. Несуча конструкція виконана, зокрема, у вигляді рами або рамної конструкції транспортуючого пристрою. Несуча конструкція призначена, зокрема, для установки в ній різних елементів транспортуючого пристрою.
Зо Транспортуючий пристрій включає, зокрема, нескінченне оббігаюче, рухоме транспортуюче полотно. У разі ескалатора це транспортуюче полотно виконане, наприклад, у вигляді сходового полотна, а у разі траволатора - у вигляді рівного транспортуючого полотна. Окрім цього встановлюють рухомий поручень. Для руху транспортуючого полотна та/або рухомого поручня призначені різні елементи, наприклад двигун, вали, трансмісія, зубчаті колеса, ланцюги, напрямні рейки і так далі Транспортуюче полотно, рухомий поручень і елементи для їх руху встановлюють повністю або, принаймні, частково усередині несучої конструкції.
Переважно в несучої конструкції, відсутня фахверкова конструкція або елементи фахверкової конструкції. Для створення необхідної стабільності несучої конструкції, не обов'язкові несучі прогони, розпірки, балки і тому подібне Необхідну стабільність несучої конструкції, забезпечує, зокрема, виключно металевий лист та його спеціальне конструктивне виконання.
Винахід пропонує несучу конструкцію, з дуже високою стабільністю, забезпеченою нетрудомісткими у виготовленні, недорогими елементами у вигляді металевого листа. Таким чином відпадає необхідність застосування масивних, об'ємних і громіздких фахверкових конструкцій для виконання несучої конструкції, з високою стабільністю.
Застосування металевого листа забезпечує виготовлення несучої конструкції, із застосуванням полегшених конструкцій. Несуча конструкція за даним винаходом володіє порівнянною або легшою вагою в порівнянні з фахверковою несучою конструкцією або конструкцією з фахверковими елементами. Несуча конструкція за даним винаходом володіє також меншим об'ємом, протяжністю і займає, тим самим, менше місця в порівнянні із звичайними фахверковими несучими конструкціями.
Несучу конструкцію, виготовляють нетрудомістким і дешевим чином. Метал пресують, наприклад, нетрудомістким методом до необхідної форми або шляхом пресування надають йому форму металевого листа необхідної форми і потім піддають фальцюванню. Металевий лист виготовляють, зокрема, із сталі або алюмінію. У перспективі можна використовувати як матеріал і полімер (склопластик).
Переважно в металевому листі, принаймні, в одній бічній поверхні виконаний, принаймні, один отвір. Цей отвір або отвори виконаний в металевому листі, наприклад, свердлінням або рубкою. Цей отвір забезпечує можливість проведення, наприклад, роботи технічного обслуговування та/або ремонтні роботи на транспортуючому пристрої. Отвори призначені також для забезпечення стабільності. Ці отвори знижують вагу металевого листа.
Переважно, принаймні, один отвір виконаний, принаймні, круглої форми. Альтернативно або додатково отвори можуть мати й іншу відповідну форму, наприклад форму овалу або еліпса.
Переважно площа, принаймні, одного отвору складає від 10 95 до 50 95, зокрема від 12 95 до 35 95 площі, принаймні, одної бічній поверхні. Співвідношення площі отворів на одній бічній поверхні до площі цієї бічної поверхні складає від 1:10 до 1:2. Переважно ширина окремих отворів складає від 10 95 до 50 95, зокрема від 12 95 до 35 95 ширини бічної поверхні. Якщо отвори виконані круглої форми, то радіус отворів складає відповідно від 10 95 до 50 95, зокрема від 12 95 до 35 95 ширини бічної поверхні. Таким чином отвори виконані переважно не у вигляді відносно малих отворів, як наприклад в перфорованому листі, а у вигляді відносних великих отворів. Під шириною отворів або бічної поверхні слід розуміти протяжність отворів або бічної поверхні в одному напрямку, орієнтованому перпендикулярно подовжній протяжності, головній осі або основному напрямку протяжності несучої конструкції.
Переважно одна або декілька ділянок металевого листа, принаймні, на одній бічній поверхні мають, принаймні, два отвори. Ці, принаймні, два отвори розташовано переважно з діагональним зсувом відносно один одного. Ці, принаймні, два отвори зміщено відносно один одного як у вертикальному, так і в горизонтальному напрямку протяжності металевого листа.
Таким чином на відповідній ділянці металевого листа між цими двома отворами утворена діагональна структура. Діагональна структура оптимізує напрямок навантажень, що забезпечує особливо високу стабільність. Подібна компоновка відповідно двох отворів додатково підвищує стабільність несучої конструкції, одночасно знижуючи її вагу. Переважно в металевому листі обох бічних поверхонь виконана множина подібних ділянок поряд одна з одною. У металевому листі таким чином на бічних поверхнях виконана переважно регулярна структура отворів, причому кожні два отвори відповідно зміщено відносно один одного по діагоналі.
Переважно, принаймні, на одній бічній поверхні металевого листа виконаний фальц для установки балюстради транспортуючого пристрою. Балюстраду встановлюють безпосередньо на несучій конструкції. Відповідний фальц забезпечує можливість закріплення балюстради.
Зокрема, на цьому фальці встановлюють балку або опору, до якої кріплять балюстраду,
Зо зокрема, на верхньому канті правої і лівої бічної поверхні виконано по канту для балюстради транспортуючого пристрою.
Переважно, принаймні, на одній бічній поверхні виконаний фальц для установки нижньої плити транспортуючого пристрою. Ця нижня плита виконана, зокрема, у вигляді зони прийому пасажирів або зони заходу і сходу з транспортуючого пристрою.
Нижня і бічні поверхні несучої конструкції, виконані кожна переважно з металевого листа з товщиною від 5мм до 15 мм, зокрема 8 мм. Таким чином, товщина вживаних в несучій конструкції елементів менша товщини елементів фахверкової конструкції. За рахунок цього ширина всієї несучої конструкції, максимально мала. Переважно максимальна ширина несучої конструкції, складає від 1000 мм до 1500 мм, переважніше 1350 мм.
У переважному варіанті здійснення на, принаймні, одній з бічних поверхонь металевого листа встановлена опорна конструкція. Опорна конструкція підвищує міцність металевого листа. Опорна конструкція, зокрема, збільшує проліт несучої конструкції, тобто максимальну відстань між двома точками спирання, на якій несуча конструкція і, тим самим, транспортучий пристрій встановлені без додаткових точок опори або без додаткових проміжних опор. Опорна конструкція забезпечує можливість відмовитися від проміжних опор під несучою конструкцією для її підтримки знизу або, принаймні, можливість збільшити необхідну відстань між таким проміжними опорами.
Переважно в несучої конструкції, відсутні розпірки або підпори. Навіть якщо їх встановлюють, то виконують їх у вигляді контрфорсів або несучих балок з металу, наприклад із сталі. Опорна конструкція може бути виконана, зокрема, у вигляді систематизованої структури з цих розпірок і контрфорсів.
Опорну конструкцію, принаймні, на одній бічній поверхні переважно пригвинчують та/або приварюють та/або сполучають іншим чином з металевим листом. При цьому опорну конструкцію пригвинчують або приварюють до внутрішньої та/або зовнішньої сторони відповідної бічної поверхні.
Елементи опорної конструкції встановлюють переважно між двома відповідними отворами.
Оскільки два зазначених раніше отвори розташовані переважно з діагональним зсувом відносно один одного, елемент опорної конструкції встановлюють на металевому листі також по діагоналі між відповідними двома отворами. Ці елементи встановлюють, зокрема, у зазначених діагональних структурах між цими двома отворами. Елементи опорної конструкції встановлюють на металевому листі також і вертикально між двома відповідними отворами.
Таким чином, елементи опорної конструкції встановлені переважно по діагоналі або по вертикалі на одній або на декількох ділянках металевого листа, принаймні, на одній з бічних поверхонь. Ці елементи виконані переважно у вигляді зазначених контрфорсів або розпірок. Під діагональною або вертикальною установкою слід розуміти установку елементів опорної конструкції діагонально або вертикально відносно довжини або напрямку протяжності несучої конструкції, зокрема відносно протяжності по довжині, головній осі або основному напрямку протяжності несучої конструкції.
Вертикальні структури додатково підвищують міцність. Зокрема на кожній диілянці металевого листа встановлюють по одному діагональному і по одному вертикальному елементу. Металеві листи обох бічних поверхонь мають переважно по декілька таких сусідніх ділянок. Таким чином, на металевому листі бічних поверхонь виконана переважно регулярна структура з цих елементів опорної конструкції.
Опорна конструкція має переважно О-подібний профіль. У альтернативному варіанті опорна конструкція може мати інший вид відповідного профілю, наприклад подвійний швелерний або двотавровий або І -подібний профіль.
Винахід відноситься також до транспортуючого пристрою, принаймні, з несучою конструкцією згідно описаному вище. Аналоги варіантів виконання цих транспортуючих пристроїв за даним винаходом витікають з опису зазначеної несучої конструкції.
Транспортуючий пристрій виконаний, зокрема, у вигляді ескалатора або траволатора.
Транспортуючий пристрій виконаний, зокрема, у вигляді пасажирського транспортуючого пристрою.
При виконанні транспортуючого пристрою, наприклад, у вигляді ескалатора він містить, зокрема, три несучі конструкції. Перша орієнтована, зокрема, горизонтально несуча конструкція розташована на нижньому рівні входу або виходу для заходу на або сходу з транспортуючого пристрою, друга орієнтована, зокрема горизонтально несуча конструкція розташована на верхньому рівні входу або виходу. Третя несуча конструкція розташована під кутом між першою і другою несучими конструкціями. Три несучі конструкції сполучають між собою відповідним
Зо чином, наприклад, зварюванням або болтами. У альтернативному варіанті у виконаного у вигляді ескалатора транспортуючого пристрою одна єдина несуча конструкція. При цьому несуча конструкція виконана, зокрема, з одного єдиного металевого листа, зігнутого у відповідних місцях.
Інші переваги і варіанти здійснення винаходу наведені в описі і прикладеному кресленні.
Зрозуміло, що зазначені вище і розкриті далі ознаки застосовні не тільки в наведеному поєднанні, але і в інших поєднаннях або окремо, не виходячи за рамки даного винаходу.
Винахід схематично представлений на кресленні на підставі одного прикладу його виконання і описаний далі з посиланням на креслення.
Фіг. 1 - схематично представляє переважний варіант виконання несучої конструкції, за даним винаходом;
Фіг. 2 - схематично представляє два інших переважних варіанту виконання несучої конструкції, за даним винаходом згідно Фіг. 2а і 260.
Фіг. 3 - схематично представляє переважний варіант виконання транспортуючого пристрою за даним винаходом.
На Фіг. 1 показаний переважний варіант виконання несучої конструкції, 100 за даним винаходом. Несуча конструкція 100 призначена для транспортуючих пристроїв, наприклад ескалатора або траволатора. Відповідний транспортуючий пристрій розглянутий далі на основі
Фіг. 3.
Несуча конструкція 100 містить ліву бічну поверхню 101, праву бічну поверхню 102 і нижню поверхню 103. Нижня поверхня і бічні поверхні 101 і 102 виконані з металевого листа 105.
Металевий лист 105 зігнутий відповідним чином для утворення необхідної форми несучої конструкції, 100.
У металевому листі 105 на бічних поверхнях 101 і 102 виконано декілька отворів 110.
Отвори 110 відповідно утворені отворами круглої форми в металевому листі 105.
Кожна з бічних поверхонь 101 і 102 підрозділена на декілька (віртуальних) ділянок 140. На
Фіг. 1 тільки як приклад показано по дві ділянки на кожній бічній стороні. На кожній з цих ділянок 140 відповідній бічній поверхні 101 або 102 виконано по два отвори 110.
Ці два отвори 110 на кожній ділянці 140 розташовані відповідно з діагональним зсувом відносно один одного, як по вертикальній, так і по горизонтальній протяжності відповідної бічної 60 поверхні 101 або 102.
Верхній обріз металевого листа 105 лівої 101 і правої бічної поверхні 102 відповідно зігнутий. На утвореному таким чином загині 120 встановлені відповідно балюстради та/або нижня плита транспортуючого пристрою.
На Фіг. 2 аналогічно Фіг. 1 показана схема іншого переважного варіанту виконання несучої конструкції, за даним винаходом. Ідентичні умовні позначення на Фіг. 1 ї 2 відповідають однаковим або конструктивно рівним елементам.
Несуча конструкція 100 за Фіг. 2 додатково включає опорну конструкцію 130, встановлену на металевому листі 105 відповідно на лівій і на правій бічній поверхні 101, 102.
У прикладі по Фіг. 2а опорні конструкції 130 встановлені відповідно на зовнішній стороні лівої і правої бічної поверхні, а в прикладі по Фіг. 25 - відповідно на внутрішній стороні бічних поверхонь 101 і 102. Можлива комбінація Фіг. 2а і 20.
Опорна конструкція 130 включає розпірки 131 ї 132, приварені та/або пригвинчені до металевого листа. Кожна розпірка 131 і 132 виконана, наприклад, з О-подібного, швелерного, двотаврового або І -подібного профілю.
Вертикальні розпірки 131 встановлені на металевому листі 105 вертикально відносно подовжньої протяжності несучої конструкції, 100, а діагональні розпірки 132 встановлені по діагоналі відносно подовжньої протяжності.
На кожній ділянці 140 металевого листа встановлено по дві розпірки, одна - вертикально, а інша - діагонально. Діагональні розпірки 132 встановлені відповідно між двома отворами 110 відповідної ділянки 140. Вертикальні розпірки 131 встановлені відповідно між двома отворами сусідніх ділянок 140.
На Фіг. З показаний схематично переважний варіант виконання транспортуючого пристрою 200 за даним винаходом. Транспортуючий пристрій 200 в даному прикладі виконано у вигляді ескалатора.
Ескалатор 200 включає в даному прикладі три несучі конструкції 100А, 1008 ї 100С, аналогічні несучій конструкції, за Фіг. 1 і 2.
Перша несуча конструкція 100А встановлена горизонтально на нижньому рівні 201 входу- виходу для заходу і сходу з ескалатора 200. Друга несуча конструкція 1008 встановлена горизонтально на верхньому рівні 202 входу-виходу.
Зо Третя несуча конструкція 100С встановлена під кутом між першою і другою несучими конструкціями 100А і 1008. Несучі конструкції 100А, 1008 і 100С між собою, наприклад, зварені або в альтернативному варіанті виконані з одного цілого металевого листа, що фальцюється відповідним чином. Цей лист металу переважно утворює при цьому несучий основний прогін ескалатора. Зокрема, лист металу виконаний з прорізами та/або напуском. Ескалатор включає також інші листи металу та/або сполучні елементи та/або опорні елементи, наприклад, зокрема, металеві розпірки та/або металеві профілі, встановлені на утворюючому основний несучий прогін листі металу, зокрема, за допомогою зварювання.
На фальцах 120 лівої і правої бічної поверхні 101 ї 102 третьої несучої конструкції 100С відповідно встановлена балюстрада 220 ескалатора 200. При цьому безпосередньо на фальці 120 встановлено по одній опорі 221С, що забезпечує можливість кріплення відповідної балюстради 220.
Аналогічно цьому на фальцах 120 бічних поверхонь 101 і 102 першої і другої несучих конструкцій 100А і 1008 встановлені відповідно опори 221А або 2218 для балюстради.
Окрім цього на фальцах 120 бічних поверхонь 101 і 102 першої і другої несучих конструкцій 100А і 1008 встановлена відповідно нижня плита 210 ескалатора. По цій нижній плиті 110 пасажири заходять або сходять з ескалатора на нижньому і верхньому рівнях входу-виходу 201, 202.
Уздовж балюстради 220 прокладають відповідно рухомий поручень 230. Ескалатор включає також сходове полотно, не показане в деталях на Фіг. З в цілях наочності. Усередині несучих конструкцій Т00А, 1008 і 100С встановлені, наприклад, різні елементи для забезпечення руху сходового полотна і рухомого поручня 230, наприклад двигун, вали, трансмісія, зубчаті колеса, ланцюги і напрямні рейки.
Список умовних позначень 100 несуча конструкція 101 ліва бічна поверхня 102 права бічна поверхня 103 нижня поверхня 105 лист металу 110 отвори бо 120 фальц
130 опорна конструкція 131 вертикальна розпірка 132 діагональна розпірка 140 ділянка листа металу на бічній стороні 100А перша несуча конструкція
1008 друга несуча конструкція 100С третя несуча конструкція 200 транспортуючий пристрій, ескалатор 201 нижній рівень входу-виходу
202 верхній рівень входу-виходу 210 нижня плита 220 балюстрада 221А перша опора балюстради 2218 друга опора балюстради
221С третя опора балюстради 230 рухомий поручень

Claims (16)

  1. ФОРМУЛА ВИНАХОДУ 20 1. Несуча конструкція (100) транспортуючого пристрою (200), зокрема ескалатора або траволатора, з однією нижньою поверхнею (103) і двома бічними поверхнями (101, 102), причому нижня поверхня (103) і бічні поверхні (101, 102) несучої конструкції (100) виконані з одного цілісного листа (105) металу, причому на одній або декількох ділянках (140) металевого листа (105) бічних поверхонь (101, 102) виконані отвори (110), яка відрізняється тим, що на 25 металевому листі (105) на кожній бічній поверхні (101, 102) встановлена опорна конструкція (130), причому між кожними двома отворами (110) розташовані елементи (131, 132) опорної конструкції (130).
  2. 2. Несуча конструкція (100) за п. 1, яка відрізняється тим, що отвори (110) мають круглу форму. Зо
  3. 3. Несуча конструкція (100) за п. 1 або за п. 2, яка відрізняється тим, що площа отворів (110) становить від 10 95 до 50 95, зокрема, від 12 95 до 35 95 площі бічних поверхонь (101, 102).
  4. 4. Несуча конструкція (100) за будь-яким з пп. 1-3, яка відрізняється тим, що отвори (110) розташовані на відповідній бічній поверхні з діагональним зсувом відносно один одного.
  5. 5. Несуча конструкція (100) за будь-яким з пп. 1-4, яка відрізняється тим, що в металевому 35 листі (105) принаймні на одній з бічних поверхонь (101, 102) виконаний фальц (120) для установки балюстради (220) транспортуючого пристрою (200).
  6. 6. Несуча конструкція (100) за будь-яким з пп. 1-5, яка відрізняється тим, що в металевому листі (105) принаймні на одній з бічних поверхонь (101, 102) виконаний фальц (120) для установки нижньої плити (210) транспортуючого пристрою (200). 40
  7. 7. Несуча конструкція (100) за будь-яким з пп. 1-6, яка відрізняється тим, що нижня поверхня (103) і бічні поверхні (101, 102) несучої конструкції виконані з цілісного листа (105) металу з товщиною від 5 мм до 15 мм, зокрема з товщиною 8 мм.
  8. 8. Несуча конструкція (100) за будь-яким з пп. 1-7, яка відрізняється тим, що максимальна ширина складає від 1000 мм до 1500 мм, зокрема 1350 мм. 45
  9. 9. Несуча конструкція (100) за будь-яким з пп. 1-8, яка відрізняється тим, що як опорна конструкція встановлена принаймні одна розпірка або підпора (131, 132).
  10. 10. Несуча конструкція (100) за будь-яким з пп. 1-9, яка відрізняється тим, що опорна конструкція (130) приварена та/або пригвинчена до листа (105) металу принаймні одної з бічних поверхонь (101, 102). 50
  11. 11. Несуча конструкція (100) за будь-яким з пп. 1-10, яка відрізняється тим, що опорна конструкція (130) виконана з О-подібного профілю.
  12. 12. Транспортуючий пристрій (200), зокрема ескалатор або траволатор з принаймні однією несучою конструкцією (100А, 1008, 100С) за будь-яким з пп. 1-11.
  13. 13. Ескалатор (200), що включає першу несучу конструкцію (100А), другу несучу конструкцію 55 (1008) і третю несучу конструкцію (1002), причому щонайменше одна з несучих конструкцій (100А, 1008, 100С) є несучою конструкцією за будь-яким з пп. 1-11, причому перша несуча конструкція (100А) встановлена горизонтально на нижньому рівні (201) входу-виходу для заходу і сходу з ескалатора (200), друга несуча конструкція (1008) встановлена горизонтально на верхньому рівні (202) входу-виходу, а третя несуча конструкція (100С) встановлена під кутом бо між першою (100А) і другою (1008) несучими конструкціями, причому несучі конструкції (ТО0А,
    1008, 100С) включають кожна нижню поверхню (103) і дві бічні поверхні (101, 102), яка відрізняється тим, що нижня поверхня (103) і бічні поверхні (101, 102) несучих конструкцій (ТО0А, 1008, 100) виконані з одного цілісного листа (105) металу і перша несуча конструкція (100А), друга несуча конструкція (1008) і третя несуча конструкція (100С) виконані з одного цілісного листа металу, зігнутого відповідним чином.
  14. 14. Ескалатор (200), що включає першу несучу конструкцію (100А) за будь-яким з пп. 1-11, другу несучу конструкцію (1008) за будь-яким з пп. 1-11 і третю несучу конструкцію (100С) за будь- яким з пп. 1-11, причому перша несуча конструкція (100А) встановлена горизонтально на нижньому рівні (201) входу-виходу для заходу і сходу з ескалатора (200), друга несуча конструкція (1008) встановлена горизонтально на верхньому рівні (202) входу-виходу, а третя несуча конструкція (100С) встановлена під кутом між першою (100А) ії другою (1008) несучими конструкціями.
  15. 15. Ескалатор (200) за п. 14, який відрізняється тим, що перша несуча конструкція (100А), друга несуча конструкція (1008) і третя несуча конструкція (100С) виконані з одного цілісного листа металу, зігнутого відповідним чином.
  16. 16. Ескалатор (200) за п. 14, який відрізняється тим, що перша несуча конструкція (100А), друга несуча конструкція (1008) і третя несуча конструкція (100С) зварені між собою. то мо р Ще ля ри с 140 дитя нан | 7 Шона ЦИ Мн нн и МО на НЕ ШИ дня Вт й х нете Ки й і ті ! ПхЕ | / 74 ун ИМ и: и и ШИ: От х / у у рол. шк м / А 05 7 / Вони р-н | Мо ості 103 бін Ша - 140
    ФІГ. 1 ща 14 тт, р ак рин НО тий 120 я Я кт ябдитЯ и меч Ко ре і Шан у мої І БИ тн ит ме шр н КІ Ше хни пед Я 13 ет 140
    ФІГ. 2а
UAA201706669A 2014-11-28 2015-11-13 Несуча конструкція транспортувального пристрою UA119379C2 (uk)

Applications Claiming Priority (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
DE102014224457.9A DE102014224457A1 (de) 2014-11-28 2014-11-28 Tragekonstruktion für eine Beförderungsvorrichtung
PCT/EP2015/076507 WO2016083151A1 (de) 2014-11-28 2015-11-13 Tragekonstruktion für eine beförderungsvorrichtung

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA119379C2 true UA119379C2 (uk) 2019-06-10

Family

ID=54707749

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAA201706669A UA119379C2 (uk) 2014-11-28 2015-11-13 Несуча конструкція транспортувального пристрою

Country Status (6)

Country Link
EP (1) EP3261974A1 (uk)
CN (1) CN107001003A (uk)
DE (1) DE102014224457A1 (uk)
EA (1) EA201791180A1 (uk)
UA (1) UA119379C2 (uk)
WO (1) WO2016083151A1 (uk)

Families Citing this family (3)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
IT201600108869A1 (it) * 2016-10-27 2018-04-27 Imh Energy Sa Struttura di supporto autoportante di scala mobile
GB2576749A (en) * 2018-08-30 2020-03-04 Singapore Lift Company Pte Ltd Escalator truss
DE102022118001A1 (de) 2022-07-19 2024-01-25 Tk Elevator Innovation And Operations Gmbh Tragkonstruktion für eine Fahrtreppe oder einen Fahrsteig

Family Cites Families (13)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
DE7008281U (de) * 1970-03-06 1972-01-20 Maschf Augsburg Nuernberg Ag Konstruktion fuer foerdermittel wie fahrsteigen, fahrtreppen oder dergleichen.
US20020175039A1 (en) * 2001-05-11 2002-11-28 Fargo Richard N. Escalator support structure
EP1321424B1 (de) * 2001-12-19 2015-10-28 Inventio AG Tragkonstruktion für Fahrtreppe
MY129702A (en) * 2001-12-19 2007-04-30 Inventio Ag Support construction
DE202004004178U1 (de) * 2004-03-17 2004-09-23 Thyssenkrupp Fahrtreppen Gmbh Fahrtreppe oder Fahrsteig
CN201198431Y (zh) * 2008-04-11 2009-02-25 康力电梯股份有限公司 自动扶梯的桁架
JP5231944B2 (ja) * 2008-10-30 2013-07-10 株式会社日立製作所 乗客コンベア
JP5376146B2 (ja) * 2009-07-07 2013-12-25 株式会社日立製作所 乗客コンベア
JP2013508243A (ja) * 2009-10-19 2013-03-07 オーチス エレベータ カンパニー 乗客コンベアのトラス構造
CN102951511A (zh) * 2011-08-26 2013-03-06 康力电梯股份有限公司 用于下置式无机房电梯底坑检修防护装置
CN102311037B (zh) * 2011-10-14 2013-04-24 克莱斯电梯(中国)有限公司 一种扶梯桁架
CN202880645U (zh) * 2012-10-09 2013-04-17 鸿运汽车有限公司 自动扶梯的龙头基座固定机构
CN103449286A (zh) * 2013-09-16 2013-12-18 希姆斯电梯(中国)有限公司 电梯曳引机安装结构

Also Published As

Publication number Publication date
CN107001003A (zh) 2017-08-01
WO2016083151A1 (de) 2016-06-02
DE102014224457A1 (de) 2016-06-02
EP3261974A1 (de) 2018-01-03
EA201791180A1 (ru) 2017-10-31

Similar Documents

Publication Publication Date Title
US9676597B2 (en) Truss construction for a passenger conveyor
CN104411616B (zh) 乘客输送机
EP3974369A1 (en) An escalator
UA119379C2 (uk) Несуча конструкція транспортувального пристрою
US9988244B2 (en) Track system for an escalator or moving walkway
CN103118967A (zh) 人员运送装置
US10035681B2 (en) Belt-driven people conveyor
CN1953930A (zh) 自动扶梯或旅客自动输送带
EP3109196A1 (en) Escalator/moving walkway modular truss and method of assembling an escalator/moving walkway modular truss
CN103998365A (zh) 乘客输送机装置
EP2417048B1 (de) Einrichtung zum personentransport
JP5011324B2 (ja) 乗客コンベア
EP2456709A1 (de) Verfahren und einrichtung zum betreiben einer personentransporteinrichtung
EP1321424B1 (de) Tragkonstruktion für Fahrtreppe
AU2020227162B2 (en) Truss section connection region
EA033696B1 (ru) Несущая конструкция транспортирующего устройства
CN207957494U (zh) 乘客输送机
RU137024U1 (ru) Шахта лифта
JP2016175740A (ja) 乗客コンベア
US20180016118A1 (en) Transportation element for a people conveyor
RU159769U1 (ru) Эскалатор
JP4907202B2 (ja) 乗客コンベアの製造方法
RU156490U1 (ru) Эскалатор
CN101314453B (zh) 乘客传送设备
DE102013107599A1 (de) Fahrtreppe oder Fahrsteig