LT5570B - Antimikrobinis agentas - Google Patents

Antimikrobinis agentas Download PDF

Info

Publication number
LT5570B
LT5570B LT2008067A LT2008067A LT5570B LT 5570 B LT5570 B LT 5570B LT 2008067 A LT2008067 A LT 2008067A LT 2008067 A LT2008067 A LT 2008067A LT 5570 B LT5570 B LT 5570B
Authority
LT
Lithuania
Prior art keywords
iodine
suppository
dmso
suppositories
treatment
Prior art date
Application number
LT2008067A
Other languages
English (en)
Other versions
LT2008067A (lt
Inventor
Lev Davidovich RASNETSOV
Iakov Yudelevitch Shvartsman
Irina Konstantinovna LYALINA
Original Assignee
Lev Davidovich RASNETSOV
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Lev Davidovich RASNETSOV filed Critical Lev Davidovich RASNETSOV
Publication of LT2008067A publication Critical patent/LT2008067A/lt
Publication of LT5570B publication Critical patent/LT5570B/lt

Links

Classifications

    • AHUMAN NECESSITIES
    • A61MEDICAL OR VETERINARY SCIENCE; HYGIENE
    • A61KPREPARATIONS FOR MEDICAL, DENTAL OR TOILETRY PURPOSES
    • A61K9/00Medicinal preparations characterised by special physical form
    • A61K9/02Suppositories; Bougies; Bases therefor; Ovules
    • AHUMAN NECESSITIES
    • A61MEDICAL OR VETERINARY SCIENCE; HYGIENE
    • A61KPREPARATIONS FOR MEDICAL, DENTAL OR TOILETRY PURPOSES
    • A61K31/00Medicinal preparations containing organic active ingredients
    • A61K31/095Sulfur, selenium, or tellurium compounds, e.g. thiols
    • A61K31/10Sulfides; Sulfoxides; Sulfones
    • AHUMAN NECESSITIES
    • A61MEDICAL OR VETERINARY SCIENCE; HYGIENE
    • A61KPREPARATIONS FOR MEDICAL, DENTAL OR TOILETRY PURPOSES
    • A61K33/00Medicinal preparations containing inorganic active ingredients
    • A61K33/18Iodine; Compounds thereof
    • AHUMAN NECESSITIES
    • A61MEDICAL OR VETERINARY SCIENCE; HYGIENE
    • A61PSPECIFIC THERAPEUTIC ACTIVITY OF CHEMICAL COMPOUNDS OR MEDICINAL PREPARATIONS
    • A61P15/00Drugs for genital or sexual disorders; Contraceptives
    • AHUMAN NECESSITIES
    • A61MEDICAL OR VETERINARY SCIENCE; HYGIENE
    • A61PSPECIFIC THERAPEUTIC ACTIVITY OF CHEMICAL COMPOUNDS OR MEDICINAL PREPARATIONS
    • A61P15/00Drugs for genital or sexual disorders; Contraceptives
    • A61P15/02Drugs for genital or sexual disorders; Contraceptives for disorders of the vagina
    • AHUMAN NECESSITIES
    • A61MEDICAL OR VETERINARY SCIENCE; HYGIENE
    • A61PSPECIFIC THERAPEUTIC ACTIVITY OF CHEMICAL COMPOUNDS OR MEDICINAL PREPARATIONS
    • A61P31/00Antiinfectives, i.e. antibiotics, antiseptics, chemotherapeutics
    • AHUMAN NECESSITIES
    • A61MEDICAL OR VETERINARY SCIENCE; HYGIENE
    • A61PSPECIFIC THERAPEUTIC ACTIVITY OF CHEMICAL COMPOUNDS OR MEDICINAL PREPARATIONS
    • A61P31/00Antiinfectives, i.e. antibiotics, antiseptics, chemotherapeutics
    • A61P31/04Antibacterial agents

Abstract

Išradimas susijęs su chemijos ir farmacijos pramone, o būtent su žvakutės formos jodo turinčio antimikrobinio agento sukūrimu ir gali būti panaudotas klinikinėje praktikoje, gydant moterų lytinių organų uždegimines ligas. Žvakutės formos antimikrobinio poveikio agentas, apimantis aktyvią medžiagą jodą ir užpildą, besiskiriantis tuo, kad aktyvi medžiaga yra jodo-DMSO (dimetilsulfoksidas) derinio formoje santykiu 1:(1-10), ir kaip užpildą jis turi riebaluose tirpų pagrindą, kur minėto jodo žvakutėje yra nuo 10 iki 20 mg. Žvakutės pasižymi plačiu antimikrobinio poveikio spektru.

Description

Technikos sritis
Šis išradimas susijęs su chemijos ir farmacijos pramone, konkrečiai su žvakučių formos jodo turinčio antimikrobinio agento sukūrimu, skirtu panaudoti klinikinėje praktikoje moterų lyties organų srities uždegiminių ligų gydymui.
Technikos lygis
Ne tik šiuolaikinės ginekologijos, bet ir medicinos aplamai aktuali problema yra mikroorganizmų patogeninių štamų pasipriešinimo antibiotikams jėga. Patogeninės mikrofloros adaptyvios galimybės sukėlė spartų atsparumo ne tik antibiotikams, bet taip pat sulfanilamidams, nitrofuranams ir kt. augimą. Minėta atsparumo jėga praktiškai nesivysto tik bakterinėms priemonėms, kadangi daugelio iš jų poveikis yra pagrįstas baltymų struktūrų liže ir gyvybiškai svarbių bakterijų ląstelių elementų destrukcija. Bet būtent ši savybė savybė riboja jų potencialų taikymą klinikinėje praktikoje. Kaip taisyklė, antiseptikai taip pat yra toksiški šeimininkui, be to, jie neprasiskverbia prie infekcijos lokalizacijos židinio.
Daugelis urogenitalinių infekcijų priežastinių agentų savo gyvenimo cikle turi „ramybės“ stadijų; atsiradus nepalankioms sąlygoms, jie prasiskverbia pro šeimininko ląsteles, tampa nepasiekiami daugeliui antibiotikų ir pan., sukeldami ligos lėtines formas ir mikrobų gajumą.
Vaisto įvedimo būdas „nurodant adresą“ leidžia ne tik padidinti gydymo veiksmingumą, bet taip pat išvengti daugelio nepageidaujamų preparato naudojimo pasekmių.
Yra žinoma, kad urogenitalinė sistema daugeliui vaistų nėra lengvai pasiekiama; tam, kad būtų gautos pageidaujamos preparatų koncentracijos uždegimo židinyje, dozės dažnai yra padidinamos.
Jodas yra žinomas antiseptikas. Jodas plačiai naudojamas medicinos praktikoje, gydant uždegimines arba kitas odos ir gleivinės ligas, tačiau jodo panaudojimą medicininių preparatų gamyboje riboja jo tirpumas. Išoriniam naudojimui paprastai naudoja 5-10% jodo tirpalą. Ginekologinių susirgimų gydymui pakanka 20 mg vienai žvakutei.
Žinomas vaistas „Betadin“ - makšties žvakutės. Aktyvioji medžiaga jodas yra komplekso su polivinilpirolidonu (povidonas) formos. 1 žvakutėje yra 200 mg jodpovidono ir 2,8 g makrogolio. Aktyvaus jodo koncentracija 0,1-1%. (Rusijos medicinos preparatų registras, RLS, 2003, p. 236).
Preparatas yra antiseptikas su plataus spektro poveikiu bakterijų, virusų, grybelių ir pirmuonių atžvilgiu.
Naudojimo indikacijos:
Moterų lytinių organų infekcinės-uždegiminės ligos, sukeltos jautrių jodui mikroorganizmų:
- ūmus ir lėtinis vaginitas;
- mišrios infekcijos (Gardnerella vaginalis, grybelių, trichomonų sukeltos infekcijos).
Preparatą galima vartoti kaip profilaktinę priemonę prieš makšties chirurgines operacijas arba diagnostines procedūras.
Ūmių vaginitų atveju skiriama 1 makšties žvakutė 2 kartus per parą 7 dienas. Poaštrių ir lėtinių vaginitų atveju skiriama 1 žvakutė per parą 14 dienų. Esant būtinybei, gydymo kursą galima pratęsti.
Taip pat žinomas preparatas „Jodoksinas“ - makšties žvakutės. 1 žvakutėje yra 0,2 g jodpovidono ir iki 3 g pagrindo (polietilenoksido-1500 ir polietilenoksido400) (RLS, 2003, p. 489).
Žinomi preparatai turi šalutinius poveikius - taikymo vietoje sukelia niežėjimą giperemiją ir alergines reakcijas. Be to, gleivinėms nerekomenduojama naudoti polietilenoksidus.
Atsisakymas nuo gydymo dažnai yra grindžiamas jodo turinčių preparatų netolerancija.
Išradimo esmė
Šio išradimo uždavinys yra antimikrobinio poveikio priemonių, skirtų ginekologinių susirgimų gydymui, arsenalo išplėtimas.
Išradimo techninis rezultatas glūdi tame, kad pareiškiama priemonė nedaro šalutinio poveikio ją naudojant (niežėjimas, giperemiją ir alerginės reakcijos), sumažinant žvakutėje aktyvaus jodo kiekį. Užtepant jos ant audinio, aktyvus kompleksas, apimantis jodo-DMSO (dimetilsulfoksidas), prasiskverbia į audinių gilumą selektyviai veikdamas mikroorganizmus ir tuo pačiu didindamas ginekologinių susirgimų gydymo efektyvumą Be to, išsaugant efektyvumą sutrumpėja gydymo laikas.
Iškeltas uždavinys sprendžiamas sekančiu būdu: pasiūlyta žvakutės formos antimikrobinio poveikio priemonė, apimanti aktyvią medžiagą jodą ir užpildą, besiskirianti tuo, kad aktyvioji medžiaga pagaminta jodo-DMSO (dimetilsulfoksido) komplekso formos santykiu 1:(1-10) ir joje esantis užpildas yra riebaluose tirpstančio pagrindas ir jodo žvakutėje yra nuo 10 iki 20 mg.
g svorio žvakutėje jodo kiekis gali būti 10 mg.
g svorio žvakutėje jodo kiekis gali būti 10 mg.
g svorio žvakutėje jodo kiekis gali būti 2 mg.
Riebaluose tirpstantis pagrindas gali būti kakavos sviestas arba kietieji riebalai arba Vitepsolis.
Pateikta priemonė yra pavadinta „Vagitrit“.
Dimetilsulfoksidas yra susijęs su farmakoterapine grupe - dermatotropiniais agentais. Farmakologinis poveikis - priešuždegiminis. Duoda vietinį anesteziologinį vietinį priešuždegiminį, antimikrobinį (antiseptinį) ir fibrinolitinį poveikį, greitai ir gerai prasiskverbia pro biologines membranas, tame tarpe pro odą gleivines, padidina jų pralaidumą kitoms vaistinėms priemonėms. Pakeičia jautrumą atspariai antibiotikams mikroflorai.
Jodas lengvai tirpsta DMSO kambario temperatūroje. Jodo tirpalas DMSO gali būti įvestas į kompozicijas tiek su riebaluose tirpstančiais pagrindais, tiek su vandenyje tirpstančiais pagrindais. Užtepant jodo DMSO tirpalą ant audinią užtikrinamas jodo prasiskverbimas pro biologines membranas, tame tarpe pro gleivines, pastarųjų nepažeidžiant. Be to, DMSO duoda vietinį anestezinį, vietinį priešuždegiminį, antimikrobinį poveikį.
Gydomoji priemonė „Vagitrit“ yra gaunama sekančiu būdu.
Jodas santykiu 1:1 sumaišomas su DMSO kambario temperatūroje iki pilno ištirpinimo. Vitepsolis H-15 (ND 42-9583-98) ir/arba Vitepsolis W-35 (ND 429584-98) arba kakavos sviestas arba bet kurie kietieji riebalai, skirti žvakutės pagrindui, yra ištirpinami 40-60°C temperatūroje. Pagrindas atvėsinamas iki 3536°C temperatūros ir supilamas jodo DMSO tirpalas taip, kad jodo kiekis mišinyje neviršytų 1%. Žvakučių masę išpūsto įforminę gardelius turinčią pakuotę 1 arba cm3 tūrio 35°C temperatūroje. Hermetiškai užlydoma. Atvėsinama 5-8°C temperatūroje. Gaunamos 1 arba 2 g žvakutės, masės nuokrypis ±5%.
Išorinis žvakutės vaizdas: rudos spalvos, kieta, trapi lūžimui, specifinio jodo kvapo, torpedos tipo formos.
Didesnis DMSO kiekis nereikalingas, nes didelės koncentracijos DSMO yra toksiškas, skleidžia iš burnos česnako kvapą ir t.t.
Bandymo metu (praskiedimas 1:10) preparatas pasižymi antimikrobiniu poveikiu. Bandymai vykdomi, remiantis GF XI leidimu, 2 leid. „Vaistų mikrobiologinės kontrolės būdai“ ir Izmenenija Nr. 3, 2003-06-19.
Mikrobiologinio grynumo bandymo metu (praskiedimas 1:10) preparatas pasižymi antimikrobiniu poveikiu Candida albicans, Bac cereus ir Asp. niger atžvilgiu.
Trumpas lentelių aprašymas
Lentelė 1 iliustruoja vaisto „Vagitrit-10 mg“, 1,0 g svorio antimikrobinį poveikį.
Lentelė 2 iliustruoja vaisto „Vagitrit-10 mg“, 2,0 g svorio antimikrobinį poveikį.
Lentelė 3 iliustruoja „Vagitrit“ sukeliamo antimikrobinio poveikio kiekybinį įvertinimą, palyginus su kitais antimikrobiniais preparatais ir jodo turinčiais analogiškais preparatais.
Geriausi išradimo įgyvendinimo pavyzdžiai pavyzdys. Vaisto „Vagitrit-10 mg“ 1,0 g svorio antimikrobinio poveikio įvertinimas.
Kaip akivaizdu iš lentelės 1, makšties žvakučių preparatas Vagitrit-10 mg 1,0 g svorio pasižymi antimikrobiniu poveikiu Bacillus cereus, Candida albicans atžvilgiu, praskiedus 1:50, o Aspergilus niger atžvilgiu - 1:20. Antimikrobinis poveikis duotų testuojamų mikroorganizmų atžvilgiu yra pašalinamas, praskiedžiant preparatą santykiu 1:100.
pavyzdys. Vaisto „VagitriMO mg, 2,0 g svorio antimikrobinio poveikio įvertinimas.
Kaip akivaizdu iš 2 lentelės, preparato Vagitrit-10 mg makšties žvakutės 2,0 g svorio pasižymi antimikrobiniu poveikiu Bacillus cereus, Candida albicans ir
Aspergillus niger atžvilgiu, praskiestos 1:20. Antimikrobinis poveikis pateiktų testuojamų mikroorganizmų atžvilgiu pašalinamas, praskiedžiant preparatą santykiu 1:50.
pavyzdys. Preparato „Vaginit“ antimikrobinio poveikio kiekybinis įvertinimas, palyginus su kitais antimikrobiniais preparatais ir jodo turinčiais preparatais-analogais.
Pradiniai tirpalai ištyrimui buvo paruošti, praskiedžiant pailginamuosius preparatus DMSO tirpalu. Gauti tirpalai buvo išpilstyti į 6 tiriamuosius mėgintuvėlius po 2 ml į kiekvieną. Iš kiekvieno mėgintuvėlio buvo atliekama eilė dešimtkartinių praskiedimų steriliame fiziologiniame tirpale iki preparato koncentracijos nuo 10000 iki 0,001 mkg/ml (0,2 ml pirminės koncentracijos tirpalas buvo praskiestas 1,8 ml fiziologinio tirpalo). Kontroliniu buvo fiziologinis tirpalas, nepridedant į jį preparatų. Antimikrobinio poveikio ištyrimui ant šešių bandomųjų mikroorganizmų štamų buvo užpilta 6 eilės po 8 mėgintuvėlius su sekančiomis kiekvieno preparato koncentracijomis (mkg/ml): 1000-100-10-1-0,10,01-Ki-K2. Kiekviena preparatų praskiedimas buvo tiriamas tris kartus pakartojant.
Tyrimui buvo panaudoti muziejiniai mikroorganizmų štamai, užimantys skirtingą sisteminę padėtį: gramteigiami kokai - Stafilococcus aureus-209 P; gramneigiamos lazdelės - Escherichia coli-88; sporinės lazdelės - Clostridium dificille-4938 ir grybeliai - Candida albicans-674, o taip pat lauko štamai Pseudomonas aeruginosa ir Salmonella typhi suis.
Kaip matosi iš 3 lentelės, minimali slopinanti „Vagitrit“ koncentracija visiems tiriamiesiems mikroorganizmų štamams yra 0,2-2,0 mkg/ml, t.y. palyginama su žinomų antibiotikų poveikiu. Tačiau, skirtingai negu benzilpenicilinas, eritromicinas, oleandomicinas, streptomicinas, tetraciklinas ir levomicetinas, „Vagitrit“ pasižymi žymiai platesniu poveikio spektru, kadangi sugeba nuslopinti ir grybelių (C. albicans) gyvybingumą.
Taigi, naujas preparatas . pasižymi išreikštu antimikrobiniu poveikiu koncentracijose, palyginamose su antibiotikų veiksmingomis dozėmis. Jis pasižymi platesniu poveikio spektru, palyginus su daugeliu medicinos praktikoje naudojamų antibiotikų.
Klinikiniai tyrimai buvo atliekami su savanoriais UAB „šeimos gydytojo klinika“, Nižnij Novgorode.
Išradimas iliustruojamas sekančiais pavyzdžiais.
pavyzdys. Ligonė M. N - diagnozė: paaštrėjusios stadijos dvipusis salpineofaritas, ureaplazmozė, adhezinė liga, gerai išreikštas skausmo sindromas.
„Vagitrit“ buvo naudojamas kompleksinėje terapijoje (cikloferonas, elektroforezė, lidazės, miksomaksas) makšties sanacijai, 5 žvakutes per naktį. Gydymas parodė, kad žvakutės toleruojamos gerai, žvakutės suderinamos kompleksinėje terapijoje. Rezultatas - tepinėlis buvo II švarumo laipsnio, išsaugant normalią florą.
pavyzdys. Ligonė R. I. - diagnozė: nespecifinis kolpitas. Gydyta tik „Vigitrit“ žvakutėmis (5 žvakutės į makštį per naktį). Toleruojamos gerai.
Tepinėlis iki gydymo: de-20-30 p/d, daug gleivių, daug sąlyginai patogeninės gr+-kokoninės floros. Tepinėlis po gydymo: de-6-8 p/d, gr+ lazdelių vienetai, išsaugant normalią florą.
pavyzdys. Ligonė V. O. - diagnozė: nespecifinis kolpitas, gimdos kaklelio erozija.
Atlikta makšties sanacija prieš gimdos kaklelio RST vien tik su „Vigitrit“, 5 žvakutės per naktį. Toleruojamos gerai.
Prieš gydymą tepinėlio švarumo laipsnis - 3-4, po gydymo - 2.
pavyzdys. Ligonė R. E. - diagnozė: salpineofaritas, ureaplazma, chlamidiozė, mažojo dubens sąaugos būdas, bakterinė vaginozė.
„Vagitrit“ buvo naudojamas kompleksinėje terapijoje (neoviras, viloprafenas, mikomaksas, laktofiltrumas, vobenzimas) makšties sanacijai, 5 žvakuts per naktį. Toleruojamos gerai. Rezultate buvo eliminuoti garderelos, mikoplazmos, ureaplazmos. Tepinėlio švarumo laipsnis - 2.
pavyzdys: Ligonė Š. H. - diagnozė: 6 savaičių nėštumas, nespecifinis kolpitas.
Buvo atlikta makšties sanacija „Vagitritu“ (5 žvakutės per naktį). Tepinėlis iki gydymo: de-30-40 p/d, daug gleivių, daug gr+ lazdelių. Po gydymo: de-4-6.p/d, nedaug gleivių, vienetai gr+ lazdelių.
Klinikinių tyrimų rezultatai parodė, kad žvakutės pasižymi plačiu antimikrobinio poveikio spektru ir gali būti naudojamos makšties sanacijai, gydant nespecifinį kolpitą, bakterinė vaginozę, ureaplazmozę ir t.t.
Be to, žvakutės gali būti naudojamos kompleksiškai gydant chlamidiozę, virusinę infekciją, priešoperaciniame etape gimdos kaklelio erozijos gydymui, be to, žvakutės nesukelia šalutinio poveikio.
lentelė
Vaistinio preparato „Vagitrit-10 mg“ 1,0 g svorio antimikrobinis poveikis
Preparato praskiedimai St. aureus ATSS 6538- P E. coli ATSS 25922 Ps. aeruginosa GISK453 Bac. cereus ATSS 10702 C.albicans ATSS 885-653 Asp. niger ATSS F-1119
1:10 + + + - - -
1:20 + + + - - -
1:50 + + + - - ±
1:100 + + + ± ± +
1:200 + + + + + +
1:500 + + + + + +
Kultūros kontrolė + + + + + +
Pažymėjimai: „+“ - tiriamojo mikroorganizmo augimas panašus į kontrolinio „±“ - silpnas arba sulėtintas augimas
- nėra augimo lentelė
Vaistinio preparato „Vagitrit-10 mg“ 2,0 g svorio antimikrobinis veikimas
Preparato praskiedimai St. aureus ATSS 6538- P E. coli ATSS 25922 Ps. aeruginosa GISK453 Bac. cereus ATSS 10702 C.albicans ATSS 885-653 Asp. niger ATSS F-1119
1:10 + + + - - -
1:20 + + + - - -
1:50 + + + ± ± ±
1:100 + + . ... + + + +
1:200 + + + + + +
1:500 + + + + + +
Kultūros kontrolė + + + + + +
Pažymėjimai: „+“ - tiriamojo mikroorganizmo augimas panašus į kontrolinio „±“ - silpnas arba sulėtintas augimas
- nėra augimo lentelė
Preparato „Vagitrit“ antimikrobinio poveikio kiekybinis įvertinimas, palyginus su kitais antimikrobiniais preparatais ir jodo turinčiais preparatais-analogais.
Preparatas Tiriamasis mikrobas
E. coli Ps. aeruginosa St. aureus CI. dificille C. albicans S. typhi suis
Vagitritas 2,0 2.0 0,2 0,2 2,0 2,0
Betadinas 2,0 3,0 0,4 0,1 1,8 2,0
Jodoksidas 3,0 3,0 0,3 0,3 1,6 2,0
Benzil- penicilinas 15,0-60,0* stabilus 0,003-60,0 0,018-6,0 stabilus 1,2-12,0
Eritromicinas 10,0-100,0* stabilus 0,1-100,0* 0,1-5,0 stabilus 43,0
Oleandomocinas stabilus stabilus 0,3-100,0* 1,0-20,0 stabilus stabilus
Streptomicinas 0,5-100,0 0,5-200,0* 0,5-200,0 1,0-200,0 stabilus 0,004-20,0
Tetraciklinas 05,-100.0* 3,0-100,0* 0,1-100,0* 0,1-100,0 stabilus 1,0-2,5
Levomicetinas 0,5-200,0* 10,0-200,0* 0,5-100,0* 1,0-50,0 stabilus 0,8-5,0
* - ir daugiau; antrasis antibiotikų minimalių slopinančių koncentracijų intervalas pateikiamas ligų sukėlėjų stabiliems štamams.

Claims (6)

  1. IŠRADIMO APIBRĖŽTIS
    1. Antimikrobinio poveikio agentas, pagamintas žvakutės formos, apimantis aktyvią medžiagą jodą ir užpildą, besiskiriantis tuo, kad aktyvioji medžiaga yra jodas-DMSO (dimetilsulfoksidas) komplekso formos santykiu 1:(1-10) ir kaip užpildą jis turi riebaluose tirpstantį pagrindą, kur minėto jodo žvakutėje yra nuo 10 iki 20 mg.
  2. 2. Agentas pagal 1 punktą, besiskiriantis tuo, kad 1 g žvakutėje jodo kiekis sudaro 10 mg.
  3. 3. Agentas pagal 1 punktą, besiskiriantis tuo, kad 2 g žvakutėje jodo kiekis sudaro 10 mg.
  4. 4. Agentas pagal 1 punktą, besiskiriantis tuo, kad 2 g žvakutėje jodo kiekis sudaro 20 mg.
  5. 5. Agentas pagal 1 punktą, besiskiriantis tuo, kad jodo ir DMSO santykis komplekse yra 1:1.
  6. 6. Agentas pagal 1 punktą, besiskiriantis tuo, kad riebaluose tirpstančiu pagrindu gali būti kakavos sviestas arba kietieji riebalai, arba vitepsolis.
LT2008067A 2006-03-13 2008-09-03 Antimikrobinis agentas LT5570B (lt)

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
RU2006107864/15A RU2318523C2 (ru) 2006-03-13 2006-03-13 Средство антимикробного действия

Publications (2)

Publication Number Publication Date
LT2008067A LT2008067A (lt) 2009-02-25
LT5570B true LT5570B (lt) 2009-05-25

Family

ID=38509732

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
LT2008067A LT5570B (lt) 2006-03-13 2008-09-03 Antimikrobinis agentas

Country Status (8)

Country Link
EA (1) EA010981B1 (lt)
EE (1) EE200800057A (lt)
GE (1) GEP20115210B (lt)
LT (1) LT5570B (lt)
LV (1) LV13887B (lt)
RU (1) RU2318523C2 (lt)
UA (1) UA93234C2 (lt)
WO (1) WO2007105984A1 (lt)

Families Citing this family (7)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
IT1403661B1 (it) 2011-01-28 2013-10-31 Probiotical Spa Composizione effervescente in forma solida per uso in applicazioni vaginali per il trattamento di infezioni vaginali.
ITMI20110792A1 (it) 2011-05-09 2012-11-10 Probiotical Spa Ceppi di batteri appartenenti al genere bifidobacterium per uso nel trattamento della ipercolesterolemia.
ITMI20110791A1 (it) 2011-05-09 2012-11-10 Probiotical Spa Ceppi di batteri in grado di metabolizzare gli ossalati.
RU2470659C1 (ru) * 2011-09-09 2012-12-27 Сергей Андреевич Калиниченко Средство "ректофит 1"
RU2470660C1 (ru) * 2011-09-09 2012-12-27 Сергей Андреевич Калиниченко Средство "ректофит 2"
ITMI20111718A1 (it) 2011-09-23 2013-03-24 Probiotical Spa Un materiale impermeabile alla umidita e allo ossigeno per confezionare prodotti dietetici, cosmetici e specialita medicinali.
ITMI20130793A1 (it) 2013-05-14 2014-11-15 Probiotical Spa Composizione comprendente batteri lattici per uso nel trattamento preventivo e/o curativo delle cistiti ricorrenti.

Family Cites Families (3)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US4017408A (en) * 1975-07-14 1977-04-12 Fults Elmer H Water soluble liquid iodine concentrate, aqueous iodine bacteriocidal solution and methods of making the same
RU2080864C1 (ru) * 1993-11-09 1997-06-10 Евгений Владимирович Намоконов Средство для лечения гнойных ран
RU2240780C1 (ru) * 2003-09-05 2004-11-27 Фаизов Тагир Хадиевич Бактерицидное и противовоспалительное средство в виде мази

Also Published As

Publication number Publication date
LV13887B (lv) 2009-08-20
UA93234C2 (ru) 2011-01-25
EA010981B1 (ru) 2008-12-30
LV13887A (lv) 2009-03-20
RU2006107864A (ru) 2007-09-20
WO2007105984A1 (fr) 2007-09-20
EE200800057A (et) 2008-10-15
RU2318523C2 (ru) 2008-03-10
LT2008067A (lt) 2009-02-25
EA200700353A1 (ru) 2007-10-26
GEP20115210B (en) 2011-04-26

Similar Documents

Publication Publication Date Title
LT5570B (lt) Antimikrobinis agentas
JP5154933B2 (ja) カチオン性消毒剤組成物および使用方法
JP2893035B2 (ja) 増強された抗菌剤組成物
EP2497459B1 (en) Methods of reducing microbial contamination
SK278614B6 (en) The pharmaceutical mixture for the prevention against veneral diseases
ES2228057T3 (es) Oregano para el tratamiento de parasitos internos y protozoos.
US7718642B2 (en) AIDS prophylactic lubricating composition
US6432935B1 (en) Pharmaceutical compositions, mainly vaginal suppository, containing many different active ingredients
Riaz et al. An overview of biomedical applications of choline geranate (CAGE): a major breakthrough in drug delivery
CN111465401A (zh) 使用人工细菌定殖来预防金黄色葡萄球菌的药物组合物和方法
KR101296009B1 (ko) 질 및 외음 감염의 예방 및/또는 치료 방법
EP3658131B1 (en) Composition for the treatment of bacterial vaginosis
BR112020015955A2 (pt) Lubrificante antibacteriano e espermicida
JPS6322023A (ja) 抗―微生物組成物
RU2401102C2 (ru) Фармацевтическая композиция для лечения урогенитальных инфекций
JPH01163126A (ja) 少なくとも1種の単細胞生物を阻害し,又は破壊する,弗素F↑−及びリチウムLi↑+を含む組成物
KR20140041493A (ko) 알킬 폴리글루코시드에 기반한 질 조성물
US6083995A (en) 2,4-dichlorobenzyl alcohol and amylmetacresol against HIV infection
Sagar et al. Era of Antibiotic Discovery
EP3616687B1 (en) Preparation for the treatment and/or prophylaxis of inflammatory infectious diseases
Chushenko et al. Development of the composition and technology of extemporaneous suppositories with сlindamycin and sea buckthorn oil
TW202328169A (zh) 治療細菌性陰道炎的方法和組合物
Amalia et al. An in Vitro Evaluation of The Antimicrobial Effectiveness of Alginate-Based Metronidazole Gel Against Aggregatibacter Actinomycetemcomitans
Sanguramath et al. Topical Ointment for Management of Infected Wounds
EP2886117A1 (en) Topical compositions for the treatment of Gardnerella vaginalis infections

Legal Events

Date Code Title Description
MM9A Lapsed patents

Effective date: 20150124