LT3586B - Cabin for spray-coating workpieces with material in powder form - Google Patents

Cabin for spray-coating workpieces with material in powder form Download PDF

Info

Publication number
LT3586B
LT3586B LTIP1495A LTIP1495A LT3586B LT 3586 B LT3586 B LT 3586B LT IP1495 A LTIP1495 A LT IP1495A LT IP1495 A LTIP1495 A LT IP1495A LT 3586 B LT3586 B LT 3586B
Authority
LT
Lithuania
Prior art keywords
camera according
chamber
suction
cleaning
cleaning device
Prior art date
Application number
LTIP1495A
Other languages
English (en)
Inventor
Joachim Pingel
Original Assignee
Farb Tec Beschichtung
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Farb Tec Beschichtung filed Critical Farb Tec Beschichtung
Publication of LTIP1495A publication Critical patent/LTIP1495A/xx
Publication of LT3586B publication Critical patent/LT3586B/lt

Links

Classifications

    • BPERFORMING OPERATIONS; TRANSPORTING
    • B05SPRAYING OR ATOMISING IN GENERAL; APPLYING FLUENT MATERIALS TO SURFACES, IN GENERAL
    • B05BSPRAYING APPARATUS; ATOMISING APPARATUS; NOZZLES
    • B05B14/00Arrangements for collecting, re-using or eliminating excess spraying material
    • B05B14/40Arrangements for collecting, re-using or eliminating excess spraying material for use in spray booths
    • B05B14/41Arrangements for collecting, re-using or eliminating excess spraying material for use in spray booths by cleaning the walls of the booth
    • BPERFORMING OPERATIONS; TRANSPORTING
    • B05SPRAYING OR ATOMISING IN GENERAL; APPLYING FLUENT MATERIALS TO SURFACES, IN GENERAL
    • B05BSPRAYING APPARATUS; ATOMISING APPARATUS; NOZZLES
    • B05B14/00Arrangements for collecting, re-using or eliminating excess spraying material
    • B05B14/40Arrangements for collecting, re-using or eliminating excess spraying material for use in spray booths
    • B05B14/48Arrangements for collecting, re-using or eliminating excess spraying material for use in spray booths specially adapted for particulate material
    • YGENERAL TAGGING OF NEW TECHNOLOGICAL DEVELOPMENTS; GENERAL TAGGING OF CROSS-SECTIONAL TECHNOLOGIES SPANNING OVER SEVERAL SECTIONS OF THE IPC; TECHNICAL SUBJECTS COVERED BY FORMER USPC CROSS-REFERENCE ART COLLECTIONS [XRACs] AND DIGESTS
    • Y02TECHNOLOGIES OR APPLICATIONS FOR MITIGATION OR ADAPTATION AGAINST CLIMATE CHANGE
    • Y02PCLIMATE CHANGE MITIGATION TECHNOLOGIES IN THE PRODUCTION OR PROCESSING OF GOODS
    • Y02P70/00Climate change mitigation technologies in the production process for final industrial or consumer products
    • Y02P70/10Greenhouse gas [GHG] capture, material saving, heat recovery or other energy efficient measures, e.g. motor control, characterised by manufacturing processes, e.g. for rolling metal or metal working
    • YGENERAL TAGGING OF NEW TECHNOLOGICAL DEVELOPMENTS; GENERAL TAGGING OF CROSS-SECTIONAL TECHNOLOGIES SPANNING OVER SEVERAL SECTIONS OF THE IPC; TECHNICAL SUBJECTS COVERED BY FORMER USPC CROSS-REFERENCE ART COLLECTIONS [XRACs] AND DIGESTS
    • Y10TECHNICAL SUBJECTS COVERED BY FORMER USPC
    • Y10STECHNICAL SUBJECTS COVERED BY FORMER USPC CROSS-REFERENCE ART COLLECTIONS [XRACs] AND DIGESTS
    • Y10S55/00Gas separation
    • Y10S55/46Spray booths

Landscapes

  • Application Of Or Painting With Fluid Materials (AREA)
  • Cleaning In General (AREA)
  • Details Or Accessories Of Spraying Plant Or Apparatus (AREA)
  • Electrostatic Spraying Apparatus (AREA)
  • Coating Apparatus (AREA)
  • Spray Control Apparatus (AREA)
  • Automobile Manufacture Line, Endless Track Vehicle, Trailer (AREA)
  • Filtering Of Dispersed Particles In Gases (AREA)

Description

Sis išradimas aprašo kamerą, skirtą gaminiams dengti miltelių pavidalo medžiaga, kameros tūris yra ribojamas sienelėmis, dugnu ir lubomis ir turi išilginę aSį , kurios kryptimi kameroje slenka dengiamas gaminys, arba kurios kryptimi slenka kamera, be to, Si kamera turi valymo agregatą, kuris juda kameros ertmėje išilgines aSies krypti mi .
Tokios kameros yra naudojamos dengti miltelių pavidalo danga elektrostatiniu bodu, kuris yra vis plačiau taikomas, ypač dėl aplinkos apsaugos. Bendrais bruožais tokie metodai yra aprašyti biuleteniuose VDMA Nr. 24371, /1980. kovas/ ld.
ir /1983. rugpjūtis/ 2d. Juose siūloma statybines bei technologines detales arba kitus kasdieninio naudojimo gaminius dengti ne tirpiklyje ištirpinta dangos medžiaga dispersijos budu, t.y. purškiant skystį, o kietomis dalelėmis. Šias kietas daleles inžektorius iŠ bunkerio, kuriame jos yra pseudosuskystintoje būsenoje, paprastai per lankstų vamzdį paduoda į pistoletą-purkStuvą. Pistolete yra elektrodai, prie kurių prijungiama aukšta įtampa, ir kurie suteikia milteliams elektrostatinį krūvį. Įelektrinti milteliai yra purSkiami i S pistoleto įžeminto gaminio kryptimi. Ant tokio gaminio nusėda 40% purškiamų įelektrintų miltelių. Milteliai, kurie nepatenka ant gaminio, yra gaudomi purškimo kameroje ir grąžinami į dengimo procesą.
IS aprašymo matyti, kad pagrindinė tokios dangos purškimo problema yra ta, kad: pirma - milteliai, neprikibą prie dengiamo gaminio, pagal galimybę visi grįžtų į ciklą, o antra - keičiant dažus, kameros ertmė turėtų būti kiek galima geriau ir kiek galima greičiau išvaloma, kad netrukus vėl būtų galima naudoti kamerą, t.y. kad būtų maksimaliai sutrumpintas kameros paruosimo laikas ir tuo pačiu jos prastova.
Kad medžiaga butų naudojama ekonomiškai, ir kad kameros eksploatacijos metu maksimalus kiekis neprilipusių prie gaminio miltelių greitai sugrįžtų į ciklą, yra naudojama kameros konstrukcija C VFR paraiška Nr. 3538800?, turinti vertikalaus tuščiavidurio cilindro formą. Jame yra vienos arba daugelio mentelių grandiklis luboms, sienelėms ir dugnui, kuris sukasi apie cilindro aSį, ir kuris perteklinius miltelius gramdo nuo vidinių sienelių ir per jungiamąjį vamzdį paduoda į įrenginį, skirtą milteliams grąžinti į ciklą. Visas kameros valymas, pavyzdžiui, keičiant dažus, neįmanomas, nes būna užsiterSąs grandiklis ir jo pavara, o juos reikia valyti rankiniu būdu. Be to, toks nuolat judantis grandiklis sukelia miltelių aglomeraciją ant kameros sienelių ir paties grandiklio. Tokias miltelių sankaupas, kad botų išvengta gedimų, galima pasalinti tik ypatingu bodu, pavyzdžiui, naudojant tirpiklį. Be to, tokiu besisukančiu įrenginiu beveik neįmanoma pasalinti miltelių iŠ centrinės dali es.
Daug darbo reikalaujančiam valymui, keičiant dažus, automatizuoti ir tokio valymo laikui sutrumpinti, yra pasiūlyta aprašyto tipo C VFR paraiška Nr. 3516826? kamera, kurioje yra numatyta, slenkanti kameros aSies kryptimi, vamzdinių žiedų sistema su tūtomis, per kurias yra impulsais pučiamas suspaustas oras, kad prilipusį prie sienelių miltelių perteklių veiktų oro sūkuriai. Po to Sį orą reikia pasalinti per pagrindinį siurbtuvą, o patiems vamzdiniams žiedams, esantiems torcinėse kameros sienelėse, valyti yra papildomai išdėstomos tūtos. Si aprašyta valymo sistema dirba nepatenkinamai, nes dalis miltelių, visų pirma turinčių pačią smulkiausią frakciją, skraido kameros ertmėje ir laisvai nusėda ypač kameros kampuose. Paprastai tada reikia papildomai valyti, naudojant sausas ar drėgnas kempines, skudurus ar pan.
Kitoje praktikoje žinomoje valymo sistemoje kameros sienelės yra padarytos i S vyniojamos dirbtinės medžiagos, pavyzdžiui, i S polietileninės plėvelės. Šios plėvelės atsarga yra suvyniota ant ritės ir isvyniojama keičiant dažus.
yra uždraustas. Ten, kur nedraudžiama, tokių konstrukcijų naudojimas yra ribotas, atsiranda sunkumų sandarinant plėvei i nes juostas, kurios dengia sieneles, ir kurios sunkiai prisitvirtina prie sienelių. Be to, pagrindinis reikalavimas kameroms, kurios dengia miltelių pavidalo medžiaga, - kameros korpusas turi turėti tvirtas sieneles, kad būtų išvengta problemų, kylančių dėl blogo kameros sandarinimo vyniojamomis plėvelėmis, ir kad būtų laikomasi saugaus darbo ir priešgaisrinės apsaugos reikalavimų.
Dėl Šių visų priežasčių Šiuo metu kameros su kietomis sienelėmis yra valomos rankiniu būdu, o prilipą prie korpuso milteliai yra Salinami grandikliais, kempinėmis, drėgnais skudurais ir kitais pagalbiniais būdais.
Šio išradimo tikslas yra pasalinti žinomų aprašytų valymo būdų trūkumus ir sukurti kamerą, turinčią valymo sistemą, kuria būtų galima valyti, nedalyvaujant operatoriui, ir kurioje tuo pačiu metu būtų galima regeneruoti optimalų nesunaudotų miltelių kieki.
Kamera, turinti tokį valymo įtaisą, gali dengti ištisiniu automatiniu arba rankiniu būdu. Skirtingai negu žinomi purkstimo būdai, siūlomoji kamera leidžia kontroliuoti patenkinamą valymą tuo metu, kai danga nėra purškiama, pavyzdžiui, keičiant dažus, jie mechaniškai Salinami, išelektrinant miltelius, prilipusius prie kameros sienelių.
Tuo metu mechaniniai valymo elementai garantuoja visišką miltelių atskyrimą nuo paviršiaus, prie kurio jie prilipą.
Dėl valančiojo elemento elastinio prispaudimo prie vidinės sienelės lengvai iSsilygina sienelės nelygumai, ir vidinė ertmė beveik visiškai iSsivalo, nelieka užterSimo. Dėl to bendruoju atveju valymo elementai yra įtaisomi palei visą perimetrą, bet galimi atvejai, ypač rekonstruojant esamus įrengimus, kai, pavyzdžiui, dugne yra įtaisoma filtravimo juosta, todėl čia nereikia valyti. Be to, valymo agregatas yra pakankamai kietas, o jo valymo elementai bei jų funkcionavimas yra labai priderinti prie kameros sienelių nelygumų, todėl galima garantuoti geriausią valymą vi si Skai automatizuotu mechaniniu būdu.
Tikslingiausia valymo agregatą daryti taip, kad jis turėtų ne mažiau kaip vieną laikančiąją plokštę, kurios kontūras atitinka vidinę kameros ertmę, be to, briaunos, ribojančios Si kontūrą, yra ir valymo eiementai-grandikli ai, kurie yra nukreipti į sienelę. Kadangi kamerų vidaus išilginiai matmenys yra pastovūs, tai tokia konstrukcija yra labai paprasta ir turi daugiau privalumų,
t.y. sumažėja gaminimo išlaidos ir pagerėja valymo elementų, kurie dirba kaip grandančios briaunos, tvirtinimo galimybes.
Valymo agregate yra geriausia Įtaisyti
Šaltini, kuris susiurbtų miltelių pavidalo nugramdomas nuo sienelių. Tuo metu, kai Žinomose tokio tipo konstrukciJose Cpavyzdžiui, EP patentas Nr. 0200681 ir VFR patentas Nr. 35188263 milteliai nuo kameros sienelių yra nupučiami suspaustu oru, o kitose Žinomose kamerose C VFR patentas Nr. 88129503 siurbtuvai yra naudojami tik miltelių pertekliui nukreipti į pakartotini ciklą, tinkamiausiame pateiktame realizavimo variante vakuumas yra būtinas ir milteliams transportuoti. Be to, skirtingai negu Žinomuose būduose, kuriuose norimiems rezultatams naudojamas suspaustas oras ir siurbimas, esant palyginti aukštam slėgiui, o tai iŠ dalies gali išpusti miltelius iŠ kameros, patentuojamas įrenginys dirba esant palyginti nedideliam vakuumui, kuris nesudaro reikšmingo slėgio, dėl to kameros sieneles galima daryti plonesnes, ir nekyla pavojus, kad kameroje susidarys nevaldomų sukūrių arba milteliai bus netikėtai iSpUsti. Dažnai, esant Įvairiems i Sretinimo medži agas, pasi ekti yra taikymo būdams, bet kokiu atveju yra netikslinga miltelius, nugramdytus valant kamerą, pakartotinai nukreipti į ciklą, nes Šie milteliai Jau turi nedidelį kiekį pasalinių priemaišų, o valyti patį valymo agregatą neekonomiška.
Miltelius nusiurbti nuo kameros sienelių galima ir tuomet, kai Šios sieneles turi atsikiSimų, iSkySų ar panašių nelygumų; tokiu pačiu būdu yra gerai valomi ir kampai. Del to galima patikimiau išvengti aglomerato. Tikslinga yra daryti valymo elementus, turinčius grandiklių juostelių iŠ elastinės medžiagos pavidalą, nes tai garantuoja gerą jų prigludimą prie valomo paviršiaus net kameros vidinės sienelės deformacijų atveju. Kad būtų garantuotas minimalus darbinis tarpas ir kad viena kryptimi nenukryptų kietasis laikiklis, pavyzdžiui, esant angoms i S vienos pusės Cpavyzdžiui, pur- Ski anči o j o agregato angoms, siurbimo angos ir pan. D , ir tuo pačiu, kad valymo agregatas nebūtų per arti kameros sienelės, kietajame laikiklyje arba kameroje galima įtvirtinti skėti kl į.
Kitame variante, grandiklių juostelės yra padarytos kaip atskiri elementai, nukreipti smailiu kampu į judėjimo kryptį, ir jie yra perstumti vienas kito atžvilgiu panašiai kaip kreipiamosios mentės, be to, gretimos ribojančios briaunos dengia viena kitą judėjimo kryptimi. Dėl to i S dalies galima išvengti aukštų slėgių, kurie gali deformuoti kameros sieneles, ir tuo pačiu dėl persidengimo galima visiškai puikiai išvalyti. Juostelių įtaisymas kampu, siurbiant sudaro oro srautui tinkamą pjūvį ir čiurkšlių kryptį, dėl to galima išvengti nuo sienelių pasalintų miltelių prilipimo prie valymo juostelių, nes oras nekliudomai eina išilgai šių juostelių. Geriausias valymas yra tuomet, Jeigu grandikliai briaunų ar juostelių pavidalo yra išdėstyti tam tikru atstumu vienas nuo kito judėjimo kryptimi ir sudaro dvigubo žiedo arba vainiko konstrukciją bei perdengia vienas kitą, todėl, valymo konstrukcijai judant kamera, praktiškai bet kokią valomos sienelės vietą valymo elementai valo du kartus.
Kamerai supaprastinti, grandiklių juostelias galima įtaisyti ant nešiklio tarsi kaip bent vieną juosiantį vainiką. Taip galima valyti lygias kameros sieneles, nenaudojant siurbtuvo. Tuomet briaunų ar juostelių pavidalo grandikliai ant nešiklio yra įtaisomi taip, kad abiem priešingomis judėjimo kryptimis valymo mechanizmas prie vidinio kontūro prisispaustų nevienoda jėga. Pavyzdžiui, valant viena kryptimi, įtaisas, turintis sumažintą prispaudimo jėgą, gali būti naudojamas parengtiniam valymui, o priešinga kryptimi vyksta galutinis valymas, esant padidintai prispaudimo jėgai. Tai yra efektyvi priemonė, kad nesusidarytų aglomeratas. Panašių rezultatų pasiekiama dėstant grandiklių juosteles dvigubu vainiku taip, kad pirmoji juostelė, einanti judėjimo kryptimi, yra prispaudžiama prie vidinio kontūro mažesne jėga negu sekanti juostelė. Šiuo atveju ypatingas privalumas yra tas, kad kameros valymo įrenginys turi slinkti kamera tik vieną kartą.
Kai tarpe tarp vainikų yra siurbiama, grandiklių elementai, turintys sumažintą prispaudimo jėgą, t.y. pirmieji, yra truputį pakeliami ir sudaro tarpą, per kurį yra įsiurbiami nugrandyti milteliai. Be to, susidaro palankesnis srauto pasiskirstymas antros, pagrindinės grandiklių briaunos atžvilgiu, nes oro greitis didėja ir srautas kryptingai veikia antrąją briauną. Todėl yra tikslinga prie briaunų ar juostelių pavidalo grandiklių iŠ vienos pusės prijungti skėtiklius, kad susidarytų tam tikras tarpas tarp juostelių kraštų ir vidinio kontūro. Dėl to įmanoma labai tiksliai kontroliuoti srauto sąlygas ir padidinti jo intensyvumą ties antrąja briauna.
Reikia pažymėti, kad valymo elementus dėstant dvigubu vainiku ir veikiant vakuumui angų sritį, prie kameros sienelių briaunos gali sukibti viena su kita, dėl to efektyviai galima užkirsti kelią siurbimo slėgio kritimui ties grandiklių Juostelėmis už Šių angų ribos. Žinoma, įvertinus įvairias darbo sąlygas ir kameros konstrukcines detales, grandiklių juosteles ant nešiklio galima įtaisyti įvairi ai.
Pagal Sį išradimą kamera gali turėti valymo įtaisą, kuris sudarytas i S ne mažiau kaip vienos neSančiosios plokštelės, kuri patenka į kamerą per Jos įėjimo angą, be to, iSretinimo Šaltinis yra įtaisytas judėjimo kryptimi prieš neSančiąją plokštelę. Ant tokios neSančiosios plokštelės, kuri juda kamera elektros pavaros pagalba arba kitu būdu, bet kokioje tikslingoje padėtyje yra įtaisyti valymo elementai briaunų ar juostelių pavidalo gr andi kl i ni ai. Plokštelė garantuoja kameros ertmėje valomų detalių paprastą atskyrimą nuo nuvalytų, be to, miltelių dalelės susiurbiamos iškart, kai tik jas nugramdo grandikliai. Paprastose kamerų, skirtų rankiniam purškimui, konstrukcijose praretinimą sukuria siurbiantysis įtaisas su filtru. Paprastai tekiose kamerose konstrukciniais sumetimais yra tikslinga neSančiąją plokštelę įtaisyti ant fiksatoriaus kaip strypą, esantį maždaug kameros centre ir varomą variklio. Kad, dengiant dangą, būtų garantuotas laisvas priėjimas prie kameros angos, neSančiąją plokštelę galima tvirtinti taip, kad kameros angos srityje ją būtų galima atlenkti į nedarbo padėtį. 2inoma, valymo įtaisas arba plokštelė, ant kurios įtaisyti valymo elementai, turi atitinkamų kreiptuvų, o tai garantuoja pastovų, tolygų grandiklių briaunų darbą.
Yra tikslinga kamerose su ištisiniu perėjimu iŠ kito galo įrengti valymo įtaisą, sudarytą iŠ dviejų dalių, kurios būtų įtaisytos taip, kad slinktų viena į kitą nuo kameros galų, be to, tarp Šių dalių būtų praretinimo Šaltinis. Žinoma, Šioje kameroje, kaip ir anksčiau aprašytų rankinės konstrūkei jos.kamerų atveju, bet kokia anga, dėl kurios galėtų pakisti slėgis kameroje, turi būti patikimai uždengiama. Jeigu valymo įtaisas yra padarytas iŠ dviejų dalių, tai geriausia, jei praretinimo Šaltinis bus kaip centrinė siurbiančioji įpjova, kuri būtų maždaug statmena judėjimo krypčiai. Tuo būdu abi valymo įtaiso dalys judėtų įpj ovos k r ypt i mi .
Kitas tokios siurbiančiosios sistemos konstrukcijos variantas gali būti toks, kai kamera yra padaryta su siurbiančiuoju kanalu, kuris yra dugne, ir kuris eina valymo įtaiso C jo neSančiųjų plokštelių} judėjimo kryptimi, be to,
Šios plokštelės sandariai įeina į Sį kanalą. Tokia sistema yra tinkamiausia purškimo kameros bendro darbo požiūriu, kadangi Šiuo atveju galima siurbti tuo pačiu metu panaudojant sunkio jėgą, ypač jei kitame variante siurbiantysis kanalas yra įtaisytas dugno centre, palinkęs į dugną.
Dar viename išradimo realizavimo variante, kuris yra tinkamiausias ištisinio perėjimo kameroms, turinčioms Šoninių angų, pavyzdžiui, filtravimo įrenginiams įtaisyti, valymo įtaisas yra siurbimo sienelė su juosiančiu valymo elementų žiedu arba valymo elementų vainiku, o kartu su juo judantis praretinimo Šaltinis yra įtaisytas tuoj pat už valymo elemento. Tuomet medžiaga, kuri atsiskiria nuo kameros sienelių, yra betarpiškai siurbiama į siurbimo įtaiso judančią nesančiąją sienelę, nesukuriančią didelių sukūrių kameros ertmėje. Tokio Įtaiso veikimas yra pažangesnis, nors įtaisas yra vidutiniškai ir truputį brangesnis už sistemą, dirbančią su k važi stati ni u praretinimu kameros atžvilgiu
CneSančiosios sienelės prieSakinės pusės judėjimo krypties atžvilgiu?, kuri smulkiau jau buvo aprašyta. Tinkamiausia ir efektyviausia yra tokia sistema, kurioje yra numatytas valymo elementų iSdėstymas dvigubu vainiku, o praretinimo Šaltinis yra tarp Šių vainikų. Tuo bCidu čia yra kalbama apie tokį variantą, kuriame praretinimo Šaltinis yra tarp grandiklių juostelių, judančios neSančiosios sienelės viduje, o nugramdyta medžiaga yra siurbiama į erdvę tarp valymo elementų, t. y. , pavyzdžiui, tarp grandiklių juostelių. Tokias siurbiančiąsias sieneles galima primontuoti prie įrenginių, turinčių filtravimo Juostą kameros dugne.
Kamera, kurioje yra panaudota aprašytoji sistema su valymo įtaiso siurbiančiąja sienele, gali būti padaryta arba su fi 1tru-patronu arba su piokSčiuoju filtru, kuris papildomai gali turėti fi 1trą-patroną. Čia yra panaudojama ta savybė, kad fi 1tras-patronas gali pagauti nemažai panaudotų miltelių ir didelį jų procentą grąžinti į ciklą, o plokštieji filtrai leidžia greitai pakeisti dažus Cpavyzdžiui, esant vidutinėms ir mažoms dengiamų gaminių serijoms ar dažnai keičiant dažusD. be to, dėl jų nedidele našumo prie plokščiųjų filtrų ekologijos ir darbo apsaugos tikslais reikia prijungti papildomo valymo filtrą. Tuo būdu yra kalbama apie įvairias kameros principinių konstrukcijų galimybes, parenkamas priklausomai nuo kameros taikymo ir išradime aprašomos valymo sistemos numatomų Įtaisų.
Kadangi plokštieji filtrai dėl jų mažo našumo turi turėti palyginti didelius matmenis, o kameros sienelės paprastai negalima padidinti tokio filtro įstatymui, tai kartais yra tikslinga daryti kamerą su antrąja siurbimo sistema, kurios filtravimo įtaisas būtų už kameros ribų.
Bendras oro kiekis, paduodamas į kamerą milteliams prie filtro transportuoti ir milteliams jame' sul ai kyti , iŠ kameros išeina per kitas angas į aplinką, be to, dalinasi kaip ir visa filtravimo sistema į dalį, esančią kameroje kaip plokSčiasis filtras, ir atitinkamai srautą, kuris pučia miltelių daleles į Sį filtrą, taip pat į atskirą antrąjį srautą su filtracine sistema, kuri yra už kameros ribų. Sis antrasis oro srautas yra nukreiptas taip, kad gaudytų miltelius, Salinamus iŠ valymo sistemos kameros viduje, t.y.
miltelius, nugramdytus išradime aprašomu valymo įtaisu, ir kreiptų juos į išorinę filtravimo sistemą, kuri gali būti.
pavyzdžiui, skyriklis Cciklonas?, kur milteliai yra valomi ir nukreipiami į bunkerį pakartotinai naudoti.
Antrąją siurbimo sistemą yra geriausia daryti kaip lataką, esantį kameros dugne, žemiau filtro veikimo zonos.
Tai leistų miltelių pavidalo medžiagas tiesiogiai nukreipti iŠ filtrų per atskirus įtaisus, kurie yra specialiai tam pritaikyti, ir paduoti miltelius į gaudymo įtaisą, pavyzdžiui, bunkerį, nebijant sukūrių kameros ertmėje.
Kitas tokios antrosios siurbimo sistemos esminis privalumas yra tas, kad visiems filtravimo blokams yra reikalingas tik vienas centrinis bunkeris. Kitaip tariant, netgi esant kelioms nuoseklioms poroms, galima apsieiti su vienu bunkeriu.
Geresniame variante siurbiančiąja sienelę galima įtvirtinti taip, kad ji galėtų judėti valdoma pavaros, kuri yra virS kameros lubų, ir ten pat įtaisyti siurbiantįjį kanalą. Tuo būdu tokias sistemas be didesnių sunkumų galima įstatyti į esamų konstrukcijų kameras. Todėl, kad užtektų minimalaus papildomų detalių kiekio ir būtų sukurta paprasta ir efektyvi konstrukcija, pavarą galima daryti su krumpliaračio diržu ir pritvirtinti ją ant siurbiančiojo kanalo taip, kad Sis diržas glaudžiai priglustų virS kanalo įėjimo įpjovos srities, atsilaisvinančios judant siurbiančiąja! sienelei.
Kad siurbiančioji sienelė savo paskirtį atliktų pačiu paprasčiausiu ir patikimiausiu būdu, ją geriausia daryti tuščiavidurę, su atitinkamomis oro įėjimo angomis, kurios yra labai arti prie valymo elementų Cgrandiklių briaunų?.
Kitame gerame išradimo realizavimo variante siurbiančioji sienelė gali turėti plokščiųjų filtrų, kurie yra beveik per visą sienelės paviršių, o antroji siurbimo sistema yra siauras uždaras vainikas arba žiedas. Tai leidžia sukurti palyginti paprastos konstrukcijos judanti, filtruojantįjį įtaisą, kuris gali būti naudojamas rankinio padengimo kamerose ir pereinamose automatizuotose kamerose. Toks plokSčiasis judantis filtras yra ypač patogus valyti, nes siurbiančioji sienelė gali judėti iki angos, o aptarnaujančiajam personalui nereikia įeiti į kameros vidų.
Be to, geriausia, kai plokSčiasis filtras turi valymo įtaisą ilgam ir efektyviam darbui garantuoti. Toks filtro valymo
Įtaisas gali būti oro Šildytuvas, įjungiamas sekcija po sekcijos iŠ kitos filtro pusės. Bet kuriuo atveju būtina atkreipti dėmėsi ί tai, kad tokiame įrenginyje antroji siurbimo sistema yra padaryta tik kaip palyginti siauras žiedas, kad nebūtų įsibrauta į srauto pjūvi už filtro ir nebūtų trukdoma čia įtaisytam ploksčiojo filtro valymo įtaisui. Taigi Šiuo atveju antroji siurbimo kanalų sistema yra įtaisyta siurbiančiojoje sienelėje ir sudaro tik vieną išorinį žiedą, kuris tuo pačiu metu yra ir filtro mechaninis fiksatorius. Reikia atkreipti dėmesį į tai, kad įsiurbiantysis kanalas darbinio tarpo srityje, kitoje grandiklių briaunų pusėje, turi turėti sandarinimą, pavyzdžiui, žiedinio manžeto formos, kad nepraleistų oro su milteliais.
Pagal dar vieną išradimo realizavimo variantą, kamera turi valymo elementų valymo įtaisą, kuris yra slėgio impulsų kūrimo prietaisas, savo ruožtu sudarytas iš suspausto oro kanalo, apimančio kameros angas ir nukreipto valymo elementų kryptimi bei atviro šiems valymo elementams. Šiuo atveju suspausto oro kanalo angos turi maždaug atitikti darbinio tarpo matmenis, dėl to galima gana gerai sandarinti, nes šis kanalas pirmoje valymo įtaiso padėtyje taip sandariai pr i si spiaudži a prie savo nešiklio, kad veiktų tik valymo elementus. Kitaip tariant, kameroje viskas yra numatyta taip, kad būtų sukurtas valymo elementų automatinis valymas, nereikalaujantis rankų darbo ir numatantis nesudėtingas konstrukcines galimybes, įvertinant ir/arba panaudojant esamus mechanizmus.
Jeigu, kaip buvo minėta, valant kamerą nėra numatyta pakartotinai naudoti miltelius, nes dėl to bus gaištama daug laiko ir reikės daug sąnaudų, kadangi kartu su kamera reikia valyti ir p>atį valymo įtaisą, tai tuomet, kai reikia dažnai keisti dažus, yra labai ekonomiška daryti valymo įtaisą valančiąja sienelę, susietą su surenkamuoju filtru, nepriklausančiu nuo fi 1tro-skirtuvo, reikalingo, kai milteliai yra pakartotinai naudojami. Kitaip tariant, patenkantys į šį surenkamąjį filtrą nugramdyti nuo sienelių milteliai nebegrįžta į ciklą pakartotinai naudoti.
Bendri šio išradimo privalumai yra tokie, kad rankinio arba automatinio dangos purškimo kamerai yra sukuriama ekonomiška, automatinė valymo sistema, kuriai esant aptarnaujančiajam personalui nereikia būti kameroje, ir kuri garantuoja purškiamų miltelių optimalią regeneraciją.
Kiti išradimo privalumai ir realizavimo variantai yra aiškinami toliau, naudojant brėžinius, kuriuose:
fig. 1 - rankinio dangos purškimo kamera, kurios valymo
Įtaisas yra išstumtas ir atloštas i nedarbo padėti, vaizdas i S pr i ek i o;
fig. 2 _ rankinio purškimo kamera, pavaizduota fig. 1, turinti dalinį pjūvį ir valymo įtaisą darbo padėtyje, vaizdas i5 Šono;
fig. 3 _ padidintas grandiklių juostelių, pavaizduotų fig. 2, vaizdas pagal III rodyklę;
fig. 4 - ištisinio perėjimo kameros, turinčios dvipusį valymo įtaisą ir centrinę siurbiančiąja įpjovą, vaizdas iŠ
Šono, pjūvis;
fig. 5 ~ kameros, pavaizduotos fig. 4, siurbiančiosios įpjovos srities skersinis pjūvis V - V linija;
fig. 6 - pakeisto realizavimo varianto kameros, turinčios ištisinį perėjimą ir siurbiantįjį kanalą, esantį jos dugne ir einantį išilgai dugno, išilginis pjūvis;
fig. 7 - kameros, pavaizduotos fig. 6, skersinis pjūvis
VII - VII linija;
fig. 8 _ padidintas kameros, pavaizduotos fig. 6 ir 7, siurbiančiojo kanalo srities vaizdas VIII linija;
fig. 9 - kitokios formos kameros, turinčios ištisini perėjimą ir išradime aprašomą valymo įtaisą, kurio dešinėje pusėje yra filtras-patronas Cfig. 9a 3 , o kairėje pusėje kombinuota konstrukcija iŠ plokSčiojo filtro ir filtro-patrono Cfig. 9b3 , be to, yra ir antrasis siurbimo kanalas, pjūvis ir daliniai pjūviai;
fig- 10 — padidinta fig. 9 viršutinės dalies dėtai ė pagal rodyklę X;
fig. 11 - fig- 9 pjūvio XI - XI linija padidintas vai zdas* fig. 12 - padidintas valymo Įtaiso, pavaizduoto fig. 9, dalies vaizdas iŠ virSaus, be detalių, kurios apsunkintųvalymo Įtaiso darbo aiškinimą;
fig. 13 - padidintas valymo Įtaiso, pavaizduoto fig. 9,
Įtaisymo ant judančioj o mechanizmo vaizdas i S Šono;
fig. 14 - kito valymo Įtaiso, esančio ištisinio perėjimo kameroje su plokSčiuoju filtru ir antruoju siurbtuvu, išilginis pjūvis;
fig. 15 ~ kameros, pavaizduotos fig. 14, turinčios valymo Įtaisą, esanti nedarbinėje padėtyje, vaizdas iŠ vi rSaus;
fig. 16 - kamera, analogiška pavaizduotai fig. 14, bet turinti du valymo Įtaisus;
fig. 17 - kameros, turinčios valymo įtaisą su antruoju siurbtuvu, kuris yra Įtaisytas siurbiančiojoje sienelėje su judriu plokSčiuoju filtru, taip pat su papildomo valymo filtru-patronu ir miltelių rinktuvu, skersinis pjūvis;
fig. 18 - padidinta, fig. 17 pavaizduotos kameros, dalis pagal rodyklę XVIII;
fig- 19 ~ dalis, analogiška fig. 18 pavaizduotai daliai, bet pirmoje judančio valymo Įtaisas padėtyje, turinti galimybę papildomai valyti valančiojoje sienelėje įtaisytas grandikliu juosteles;
fig. 20 - veikiančių grandiklių juostelių dvigubo vainiko pjūvis;
fig. 21 - grandiklių juostelės, pavaizduotos fig. 20, kai jos praeina pro angas, esančias kameros sienelėje;
fig. 22 - grandiklių juostelių, pavaizduotų fig. 20, realizavimo variantas.
Kamera 1, pavaizduota fig. 1 ir 2 ir skirta dengti miltelių pavidalo medžiaga, turi ertmę 10, kurią sudaro tvirtos medžiagos sienelė 11 ir lubos 1(3, paprastai padarytos i S aliuminio arba plieno laksto, geriausia i S pagerinto plieno laksto arba panašios medžiagos. Šiuo atveju kamera 1, pritaikyta dengti rankiniu būdu, remiasi į po kameros grindimis 14 esantį stabilų pagrindą 12, ir priekinėje pusėje kamera turi angų 13, per kurias esantys kameroje gaminiai yra dengiami paprastu pistoletu-purkStuvu, kuris kaip ir dengiamieji gaminiai praktiškai neparodytas. Užpakalinėje kameros 1 pusėje yra korpuso filtravimo dalis su filtrais 2, kurie Šiuo atveju yra f i 1 tras-patronas 21- Tam, kad į f i 1 trą-patr oną būtų nukreiptas miltelių perteklius, t. y.
milteliai, nenusėdę ant dengiamojo gaminio paviršiaus, filtras 2 yra sujungtas su siurbtuvu 5. kuris Šiuo atveju yra dvipakopis siurbimo ventiliatorius 50 su kanalų sistema 51, einančia į fil trą-patroną 21- Įsiurbiamas oras, filtre yra išvalomas nuo miltelių per teki i ni aus, ir, jeigu jis yra pakankamai Svarus, yra išleidžiamas į aplinką, o, jei oras yra išvalomas nepakankamai, tai gali būti numatyta papildoma valymo sistema. Filtre atskirtiems milteliams yra numatytas gaudantysis bunkeris 6. Paprasčiausiu atveju atgalinis miltelių, atskirtų filtruose 21, tiekimas vyksta sudarant slėgį jungiančiuose vamzdžiuose 211, dėl to milteliai patenka į apačioje esantį bunkerį 6Taip pat gerai orą galima valyti pavaizduotais kituose variantuose būdais, pavyzdžiui, plokSčiuoju filtru 22 Cfig.
9a? , skirtuvais-ciklonais, kurie brėžiniuose neparodyti, antraisiais siurbimo kanalais 53 Cfig. 93, turinčiais išorinių filtrų, taip pat derinant Šiuos arba panašius filtravimo ar atskyrimo įtaisus. Šių blokų parinkimas visiškai priklauso nuo kameros naudojimo tikslų. Tačiau tai yra paprastos priemonės, todėl smulkiau jų nagrinėti neverta.
Šio išradimo pagrindinis tikslas - sukurti kameros valymo, kai keičiami dažai ir/arba po tam tikro skaičiaus gaminių padengimo, sistemą, kuri pirmiausia yra reikalinga kameros prastovos laikui sutrumpinti ir pagreitinti kameros darbingumo atstatymą. Dėl to yra numatytas valymo įtaisas 4, kuris fig. 1 ir 2 pavaizduotu atveju, yra padarytas is vienos dalies. Įtaisas 4 yra sudarytas iŠ nešiklio 41, kuris įjungiamas varikliu ir pritvirtintas prie fiksatoriaus 421Tinkamiausiu atveju smulkiau nepavaizduotas neSiklis 41 juda pastovia padėtimi, ir jo esminiai elementai yra neSančioji plokštelė 410. kontūras arba kraštas 411. kuris atitinka kameros ertmės 10 skersinio pjūvio formą. KraStas 411 yra per darbinio tarpo 43 atstumą nuo vidinio kontūro sienelės. Sis darbinis tarpas 43 yra pripildytas arba perdengtas elastiniais valymo elementais 42, kurie yra grandikliai 420, tam tikru būdu įtvirtinti neSančiojoje plokštelėje turintys grandiklių briaunas arba juosteles 421.
elementai pavaizduoti fig. 3, 11 ir 20 - 22Fig. 1 pavaizduotas valymo įtaisas 4 yra nedarbinėje padėtyje, kurioje neSiklis 41, t· y· neSančioji plokštelė 410 su savo fiksatoriumi 412, yra ištrauktas iŠ kameros ir o
pasukamuoju guoliu 413 yra atlenktas ant Šarnyro 411 90 kampu nuo kameros angos 13. dėl to kamera yra paruosta dengti rankiniu būdu per angą 13Kaip matyti fig. 3. kameros vidinei ertmei 10, t.y. ypač sienelei 11, valyti, pirmiausia neSančiąją plokštelę 410 pasuka priešais angą 13, o po to pavaros pagalba įstumia ją į kameros ertmę. Tuomet siurbimo ventiliatoriumi 50 priešais neSančiąją plokštelę 410 rodyklės B kryptimi yra sudaromas oro prar eti ni mas, o tuo metu už neSančiosios plokštelės slėgis yra normalus. Grandiklių juostelės 421 atskiria arba nugramdo miltelius, esančius ant kameros sienelės 11. Šiuo mechaninio atskyrimo procesu milteliai yra iSel ek tri narni , o dėl praretinimo, kurį sukuria siurbimo ventiliatorius 50.
milteliai yra nesami prie vieno arba keliu, f i 1 tr ų-patronų 21Grandiklių briaunos 421» smulkiau pavaizduotos fig. 3» ir 20 - 22, yra dviem vainikais išdėstytos ant visų neSančiųjų plokštelių 410 kraštų, bet briaunos 421 gali būti ir viengubas vainikas, kaip pavaizduota fig. 19, arba gali turėti keletą eilių, priklausomai nuo to, kokia yra kameros konstrukcija ir kokie yra valymo reikalavimai. Šio valymo esmė yra analogiška stiklo valytuvo veikimui, be to, grandiklių juostelės tik atskiria miltelius ir neatlieka jokių jų transportavimo funkcijų. Toks transportavimas atliekamas sukuriant praretinimą, dėl to nesusidaro didesnė jėga, veikianti kameros sieneles. Nukrypimas nuo kameros matmenų yra kompensuojamas grandiklių elastingumu ir jų i 1 gi u.
Kaip matyti i S pavyzdžių, pavaizduotų fig. 3, 9 - 12 ir
19, grandiklių juostelės vainike yra išdėstytos kaip atskiros detalės. Tokiame variante juostelių persidengimas padidina valymo efektyvumą ir galima pasiekti, pavyzdžiui, kad jos būtų kampu i nešiklio judėjimo kryptį B, kaip pavaizduota fig. 12. Panašiai veikia ir dvigubu ar daugiaeiliu vainiku išdėstytos grandiklių juostelės. Dėl siauro juostelės pločio gerėja jos prisitaikymas prie kameros sienelės lakštinės medžiagos nelygumų, kurių paprastai būna praktikoje.
Kituose realizavimo variantuose, kurie bus aprašyti, yra numatyta Cskirtingai negu atskiros detalės fig. 3, 9 - 12 ir
192? grandiklių briaunas 421 dėstyti visuose kraštuose viengubu arba daugiaeiliu vainiku, kaip pavaizduota fig. 20 ~
22Miltelių, nusėdusių ant kameros sienelių, pertekliaus nugramdymo principas. Salinant juos grandiklių elementais arba oro siurbtuvu, pavaizduotas kameros konstrukcijoje fig.
ir 2, yra realizuojamas ir kitose konstrukcijose, todėl nebūtina aprašyti Šio principo.
Dėl to, kad, naudojant kitokį filtrą, t. y. ne fi 1trą-patroną 21, o. pavyzdžiui, cikloną, būtų galima valyti kameros torcinę sienelę ir nešančiosios plokštelės 410 priekinę pusę, Šioje plokštelėje yra besisukanti pučiančioji tūta 44, kurios pūtimo kartu su siurbimo ventiliatoriumi užtenka, kad Šioje srityje būtų pasalinti silpnai prikibę milteliai, kurių čia yra mažiau nei kitose kameros dalyse.
Vietoj f i 1 tr o-patr ono ir siurbimo ventiliatoriaus derinio, milteliams susiurbti. kameroje galima įtaisyti ei kl oną -ski r t uvą , kurio veikimas yra žinomas ir jo aiškinti nereikia.
Kameroms su ištisiniu perėjimu ypač yra tinkamas valymo įtaiso 4 variantas iŠ dviejų dalių - 4a ir 4b, kurios pavaizduotos fig. 4 ir 5. Abi Šios valymo įtaiso dalys juda i S ištisinės kameros 1 galų link centrinės siurbiančiosios įpjovos 51. kuri yra ir praretinimo Šaltinis. Kad butų gerai išvalyta, žinoma, būtina uždengti ištisinio perėjimo kameros įėjimo ir išėjimo angas 13, o tam yra skirtos atitinkamos pertvaros. Centrinė siurbiančioji įpjova 51 įeina į ištraukiamąjį kanalą 510, kuris eina į miltelių skirtuvą ir į gaudantįjį bunkerį CneparodytaD.
Šiuo atveju valymo įtaisas remiasi į ritinėlius 415, kurie yra įtaisyti viršutinėje kameros dalyje. Kameros sienelėje 11 yra įpjovų 110. per kurias yra įstatomi pistoletai-purkštuvai dangai automatiškai dengti. Valant kameras, įpjovos 110 turi būti uždengtos, kad būtų galima kameroje sudaryti praretinimą.
Fig. 6 ir 7 yra pavaizduota ištisinio perėjimo kamera, kuri yra panaši kaip ir fig. 4 ir 5, bet turi tik vieną valymo įtaisą 4. Esminis skirtumas yra tas, kad kameros dugnas 14 turi polinkį į vidurį, ir Šioje vietoje baigiasi ištraukiamasis kanalas 52, einantis išilgai per visą kameros dugną. Savo ruožtu Sis kanalas 52 atitinkamu būdu yra sujungtas su skirtuvu Cnepavaizduotas? ir miltelių surinkimo bunkeriu CnepavaizduotasZ).
Fig. 8 yra smulkiau pavaizduota kanalo 52, esančio kameros dugne, konstrukcija. Į šį kanalą įeina valymo nešančioji plokštelė 410. kuri turi atitinkamą profilį.
NeSančiosios plokštelės profiliuotos dalies 4101 kraštai turi elastiniu, sandarinimo elementu. 4102. kad, eksploatuojant valymo įtaisą 4, ištraukiamasis kanalas būtų uždengtas ir taip padalintas į normalaus ir pažeminto slėgio zonas. Medžiaga, nuvalyta nuo kameros sienelių šiuo įtaisu, yra nepertraukiamai siurbiama ištraukiamuoju kanalu 52» o tam padeda sunkio jėga ir nuožulnus dugnas 14. Kitaip tariant, kanalo zonoje nešančioji plokštelė sudaro sandarinimą tarp normalaus ir pažeminto slėgio zonų, dėl to tarp šių slėgio zonų nėra tiesioginio oro maišymosi, o išvalytoji medžiaga krenta į kanalą ir yra paduodama į regeneraciją.
Žinoma, sandarinimo elementai 4102 gali būti padaryti kaip grandiklių juostelės, kad tuo pačiu metu kanalo srityje būtų šalinamos miltelių liekanos, be to, galima įtaisyti grandiklių juostelių ir sandarinimo elementų rinkinį.
Fig. 9 yra pavaizduotos išradime aprašomos dviejų skirtingų kamerų konstrukcijų valymo sistemos, besiskiriančios filtraciniu bloku, vienas iš jų pavaizduotas dešinėje pusėje Cfig. 9aJ , o kitas - kairėje pusėje Cfig.
9b2>. Taigi fig. 9a pavaizduotas filtravimo blokas yra fi 1tras-patronas 21, sujungtas su esančiu toli viršuje siurbimo ventiliatoriumi 50. Fig. 9b brėžinyje plokščiasis filtras 22 yra įtvirtintas kameros sienelėje, o už jo atitinkamoje korpuso sekcijoje yra įtvirtintas fi 1tras-griebtuvas 21 papildomam valymui, taip pat susijęs su siurbimo ventiliatoriumi 50. Abiejuose variantuose po šiais filtrais-patronais 21 yra įtaisytas bunkerio formos miii-eiių rinktuvas 6Kai p' matyti i 2 fig. 9, ypač kartu su padidintais vaizdais fig. 11 ir 12. Siame valymo įtaiso 4 variante, nešiklis 41 sudarytas iŠ tuSči avi dur ės siurbiančiosios sienelės 45, kuris neša sudvejintą grandiklių juostelių 421 konstrukciją C vainiką?. Tarp Šių dviejų vainikų yra vientisas ištraukiamasis kanalas 451. jis yra sujungtas su esančiu viršutinėje kameros pusėje, kaip pavaizduota fig. 10, ištraukiamuoju kanalu 54, be to, kameros lubų srityje ištraukiamasis kanalas 54 yra už kameros ribų. Sis kanalas 54, padarytas iŠ profiliuotos medžiagos, yra įstatytas į tuščiavidurio korpuso 45 atramą. Siurbiančioji sienelė 45 nešikliais 452 remiasi, bet taip, kad galėtų slysti, į ištraukiamojo kanalo 451 viršutinę pusę, turinčią įpjovą 541 orui praeiti. Siurbiančioji sienelė 45 yra sujungta su dantyto diržo pavara 46, kuri sukasi dėl gale esančių skriemulių 462 Cfig. 13?, ir tokia sistema stumia sienelę 45.
Prie Šio dantyto diržo 46 sienelė 45 yra tvirtinama fiksuojančia plokštele 461, o diržas 46 uždengia ištraukiamojo kanalo įpjovą 541 orui praeiti per visą Jos ilgį, išskyrus sienelės 45 tvirtinimo zonas. Tarp valymo elementų 42/421 vainikų, ertmės 45 paviršiaus krašte, yra angos 453, per kurias nugramdyta miltelių pavidalo medžiaga yra įsiurbiama į ertmę 45, ir ten, keliu, pažymėtu rodykle C fig. 10 CbrūkSninė - taškinė linija?, patenka į ištraukiamąjį kanalą 54, kuriuo Šie milteliai yra transportuojami į skirtuvą ir bunkerį.
Tokia valymo sistema, turinti si urbiančiąją sienelę, labiau tinka tokiais atvejais, kai kameros sienelėje yra numatytos Šoninės angos plokščioje filtro tipo filtravimo blokams, kaip pavaizduota fig. 9.
Fig. 9 yra pavaizduota miltelių, neprilipusių prie gaminio dengimo metu, ištraukimo alternatyvi galimybė. Tuo tikslu yra numatytas antrasis siurbimo kanalas 53. kuris Šiuo atveju yra kameros dugno 14 kampų srityse, ir kuris gali pagrindinės kameros eksploatacijos metu, t. y. dengiant dangą ir valant Įtaisu 4» siurbti krentančius miltelius. Todėl už kameros ribų antrasis siurbimo kanalas 53, yra sujungtas su vakuuminiu agregatu, pavyzdžiui, ciklonu. Tuo pačiu bendras siurbiamo oro srautas dalijasi 1 du srautus, vienas iŠ kurių, dengiant dangą, eina per filtravimo elementus, o valant - per lubų srityje esanti. ištraukiamąjį kanalą 54, o tuo metu antrasis srautas, dengiant dangą, yra tiekiamas antruoju siurbimo kanalu 53 kartu su milteliais, kurie nusėda apatinėse kampinėse zonose, o valant antrasis srautas eina kartu su milteliais, kurie yra atskirti nuo filtrų ir krenta žemyn, o po to patenka 1 esanti už kameros ribų bunkeri, be to, Siame bunkeryje yra Įtaisyti papildomi filtruojantys paviršiai milteliams skirti iŠ išleidžiamo 1 aplinką oro.
Tokio siurbiamo oro srauto atskyrimo privalumai yra tie, kad, plokštieji filtrai geram našumui pasiekti turi turėti labai didelius matmenis, tačiau paprastai kameros sienelės negalima padidinti tiek, kad ji atitiktų reikiamą filtro dydi. Kai yra galimybė Įstatyti vieną ar kelis išorinius filtrus, tada galima kompensuoti nedideli, palyginti su filtrais
-patronais, plokščiųjų filtrų našumą. Kitas privalumas yra tas, kad visiems filtravimo blokams galima statyti tik vieną centr inį surenkamąjį bunkerį, t. y. net esant kelioms kameroms, išdėstytoms nuosekliai, milteliams užtenka tik vieno centrinio bunkerio, ir galima atsisakyti įprastų šiuo metu transportavimo variantų, pavyzdžiui, vibracinių padėklų kameroje, pučiančiųjų padėklų, inžektorių ir panašiai.
Ištisinė kamera su siurbiančiąja sienele yra pavaizduota fig. 14 ir 15, be to, fig. 14 sienelė yra pavaizduota eksploatacijos metu, o fig. 15 - nedirbanti. Šioje kameroje taip pat yra antrasis siurbimo kanalas 53, suderintas su dviem plokščiaisiais filtrais, paskirstytais pagal kameros i 1 gį.
Fig. 16 yra pavaizduota ištisinė kamera, turinti dvi si urbiančąsias sieneles, kurių konstrukcija yra analogiška fig. 4Fig. 17 pavaizduotame variante siurbiančioji sienelė 45 yra antrojo siurbimo kanalo 530» einančio žiedu arba vainiku, ir judančioje plokščioje filtro 220 derinys. Esant tokiai konstrukcijai, siurbiančioji sienelė yra naudojama, viena vertus, kaip plokščioje filtro nešiklis, filtrui veikiant, o kita vertus, yra funkcionaliai naudojama vidinėms kameros sienelėms valyti. Kadangi siurbiančioji sienelė gali būti išstumiama iki kameros angų 13» tai valant kamerą plokščiąjį filtrą galima lengvai valyti, o aptarnaujančajam personalui nereikia įeiti į kamerą. Siurbiančiosios sienelės psviršius, esantis už plokščioje filtro 220. praktiškai yra laisvas,
t. y. nešiklis 41 yra ne ištisinė plokštelė Ckaip ki tuose varįantuosej, o. pavyzdžiui, briaunuota detalė, netrukdanti oro srautui, einančiam per filtrą. Antrasis siurbimo kanalas
530, kuriame įtaisytos reikiamai sutankintos grandiklių juostelės, praktiškai yra tik siurbiančiosios sienelės kontūro srityje ir sudaro valymo elementų kontūrą. Tokiu būdu galima įrengti ir rankinio dengimo, ir ištisines kameras.
ištisinėse kamerose siurbiančioji sienelė juda statmenai transportuojamų gaminių krypčiai.
Fig. 18 yra pavaizduotas padidintas valymo įtaisas 4, kuris fig. 17 yra netoli kameros dugno. Čia už valymo elemento 42 grandiklių juostelės 421 yra sandarinimo manžetas
422, dėl to, antrajame siurbimo kanale 530 sukuriant praretinimą, į Sį kanalą per angą 531 nuo priekinės filtro sienelės yra įsiurbiamas oras, o milteliai, nugramdyti nuo sienelių briaunomis 421, patenka tiesiai į antrąjį siurbimo kanalą, nepatekdami į erdvę už filtro 220. Antrasis siurbimo kanalas 533 yra sujungtas su minėtuoju išoriniu filtravimo agregatu.
Fig. 19 taip pat yra pa vaizduota pačio valymo elemento arba juostelių 421 valymo galimybė, atsiradusi dėl to, kad valymo įtaiso 4 su plokSčiuoju filtru 220 kameroje pirmoje padėtyje išilgai įtaiso 4 kraSto Cfig. 17 nepavaizduota? yra kanalas 423 suslėgtam orui. Sis kanalas 423 apjuosia kameros angos 13 priekinę pusę ir tuo atitinka valymo įtaiso 42 vainiko konstrukciją. Kai grandiklių juostelės priartėja prie kameros priekinio kraSto, grandiklių juostelių nešiklio 41 torcinė pusė atsiremia į suspausto oro kanalo 423 vidinį kraštą ir tuo leidžia likti atvirai į ištraukiamojo kanalo
530 pusę angai 424. Kanale 423 susidaro padidinto slėgio impulsai , kurie Salina miltelius nuo grandiklių juostelių, o žiedinis kanalas 530. sudarius atitinkamą praretinimą, miltelius Įsiurbia, o iŠ čia jie patenka i išorini papildomą filtrą ir vėl grįžta į ciklą.
Kaip matyti iŠ fig. 5, 7, 9 ir 10 pavaizduotų valymo įtaiso 4 variantų, naudojamų ištisinio perėjimo kamerose, Šie įtaisai gali turėti angą 40, per kurią gaminiai netrukdomai transportuojami, pavyzdžiui, uždaru konvejeriu 401 Ctik pažymėtas), arba Įtaisai 4 gali atsilenkti, arba būti išstumti i S gaminių tr anspor tavi mo zonos.
Grandiklių juostelės 421. pavaizduotos fig. 20 - 22 ir išdėstytos uždaru ištisiniu vainiku, yra tvirtinamos taip, kad savo nešiklio 41 judėjimo kryptimi jos priglustų prie sienelės 11 Cir/arba dugno ir lubų3 su skirtinga prispaudimo jėga. Šiuo atveju tai realizuojama tvirtinant ant nešiklio Įvairias bet kokio ilgio juosteles, t.y. keičiant tvirtinimo taško atstumą nuo apatinio krašto. Šiuo tikslu taip pat galima naudoti atramines plokšteles. Kaip matyti, judėjimo kryptimi B priekinė juostelė 421a prie pagrindo yra prispausta mažiau, negu sekanti po jos juostelė 421b. Dėl didelio atstumo tarp tvirtinimo taško ir prisiglaudimo taSko, esant užduotam tamprumui, priekinė juostelė 421a labiau iSsilenkia negu juostelė 421b, ir todėl atsiduria arčiau prie pastarosios negu tarpai tarp nešiklio 41 plokštelių, dėl to tarp juostelių sudaro kanalą, platėjanti į nešiklio pusę.
Del skirtingos juostelių 421a ir 421b prispaudimo jėgos, kamerai dirbant ir ją valant, susidaro toks tarpusavio ryšys,
Šioje sienelėje dėl kuriam esant, priešakinė juostelė 421a valo dažniausiai tik preliminariai ir Salina pagrindinę dalį išvalytų miltelių, o sekanti juostelė 421b pagrindą 11 nugrando labai gerai ir garantuoja pagrindinį galutinį valymą. Tokiu badu atskirti milteliai patenka į surenkamąjį bunkerį arba į siurbiantįjį kolektorių, esantį viduje arba už kameros ribų.
Dirbant su praretinimu, t. y. kai nešiklis 41 yra.
siurbiančiosios sienelės formos, praretinimo juostelė 421a truputį pasikelia, o sekanti juostelė 421b prisispaudžia stipriau. Dėl susidariusio tarpo
426 tarp juostelės 421a ir sienelės 11, į si urbi anči ą ją sienelę galima sutraukti daugiau atskirtų arba prilipusių miltelių, tuo pačiu taikant greitesnį oro ir miltelių srautą bei Šio srauto kreipimą į sekančios juostelės 421b grandiklių briaunas. Tuo būdu milteliai, nugramdyti Šios paskutiniosios juostelės, yra efektyviausiai įsiurbiami į oro srautą.
Nešikliui 42 judant kita kryptimi, rezultatas yra tas pats, tik juostelės 421a ir 421b atlieka priešingas funkcijas.
Kitas Šios juostelių konstrukcijos privalumas yra tas, kad, kaip matyti is fig. 2, praeinant pagrindo įdubas, pavyzdžiui, įpjovas 110 Cfig. 4, 6, 14, 155, dėl papildomo siurbimo tarp juostelių, juostelės 421a, 421b susiglaudžia ir užtveria kelią oro traukimui. Taip užkertamas kelias papildomo siurbimo slėgiui kristi siurbiančioje sienelėje.
Fig. 22 parodytame variante reikiamam tarpui 426 sudaryti ant juostelių 421 laisvų kraštų yra ribotuvų 425Grandiklių juostelės. kurios dažniausiai yra viena detalė, kaip pavaizduota fig- 20 - 22, turi tam tikrų privalumų, palyginti su išdėstytai s kampu atskirais elementais, nes vieną detalę yra lengva valyti paprasčiausiai ranka, o nešiklio 41 plokštelės lengvai išsiardo, kad batų galima valyti ar remontuoti.
Specialistai, žinoma, galėtų pasiūlyti ir kitų aprašyme pateiktų požymių variantų ar jų derinių, tačiau jie neturėtų esminio naujumo ir liktų Šio pateikto išradimo ribose.

Claims (30)

  1. IŠRADIMO apibrėžtis
    1. Kamera gaminiams dengti miltelių pavidalo medžiaga turi ertmę CIO?, kurią riboja sienelės C 11? , dugnas C 14? ir lubos C 1(3? , su aiškia išilgine aSimi, kurios kryptimi juda gaminiai kameroje arba per kamerą C 1? , be to, Šioje kameroje yra valymo įtaisas C 4? , turintis kietąjį nešiklį C 41? ir judantis kameros viduje išilginės ašies kryptimi , be to, nešiklyje C 41? yra mechaninių valymo elementų C 42? , kurie, valymo įtaisui judant darbo metu, lanksčiai priglunda bent prie kameros ertmės skersinio kontūro dalių Cvidinio kontūro?
    ir yra nukreipti link vidinės kameros sienelės, o valymo įtaisas yra pritaikytas prie vidinio kontūro su darbiniu tar pu C 43? > esančiu tarp nešiklio C 413 ir vidinio kontūro, ir
    Sis tarpas C 43? yra elastingai uždengtas valymo elementais
    C 42? > besiskirianti tuo, kad tiesiogiai prie valymo įtaiso
    C 4? yra prijungtas praretinimo Šaltinis, kuris siurbia miltelių pavidalo medžiagą, vai ymo įtaisų nugramdytą nuo si enelės.
  2. 2- Kamera pagal apibrėžties 1 p. , besiskirianti tuo. kad nešiklyje C 41? yra ne mažiau kaip viena nešančioji plokštelė
    C 410?·
  3. 3. Kamera pagal apibrėžties 1 arba 2 p. » besiskirianti tuo, kad valymo elementai C 42? » turi grandiklių briaunų C 421?
    formą, br iaunos C 421? yra nukreiptos į sienelę ir įtaisytos ant nešiklio C 41? krašto C 411? arba ant nešančios! os plokštelės C 410? ·
  4. 4. Kamera pagal vieną iš apibrėžties 1 - 3 p. , besiskirianti tuo, kad valymo elementai C 42? yra grandiklių juostelės C 421? iŠ elastinės medžiagos.
  5. 5. Kamera pagal apibrėžties 4 P- , besiskirianti tuo, kad grandiklių juostelės C 421? yra atskiri elementai C 42? , nukreipti kampu į judėjimo kryptį CB?, paslinkti vienas kito atžvilgiu panašiai kaip kreipiančiosios mentės ir savo gretimomis ribojančiomis briaunomis perdengia vienas kitą j udė j i mo k r ypti mi .
  6. 6. Kamera pagal apibrėžties 5 p. , besiskirianti tuo, kad grandiklių briaunos/juostei ės C 421? yra išdėstytos dvigubu vainiku su tarpu vienas kito atžvilgiu judėjimo kryptimi, vainikas uždengia praėjimą tarp atskirų elementų.
  7. 7. Kamera pagal apibrėžties 4 p. . besiskirianti tuo, kad grandiklių juostelės C 421? yra įtaisytos ant nešiklio C 41? ne mažiau kaip vienu ištisiniu juosiančiuoju vainiku C 425?.
    3- Kamera pagal apibrėžties 7 P- , besiskirianti tuo, kad grandiklių br i aunos/j uostei ės C 421? yra taip įtaisytos ant nešiklio C 41? , kad abi ėjomis skirtingomis valymo mechanizmo
    C 4? judėjimo kryptimis jų prisispaudimo jėga prie vidinio kontūro yra skirtinga.
  8. 9- Kamera pagal apibrėžties 7 p. , besiskirianti tuo, kad grandiklių briaunos/juostei ės C 42?, dėstant dvigubu vainiku, yra įtvirtintos taip, kad valymo įtaiso C 4? judėjimo kryptimi pirmoji juostelė C 421a? sukuria mažesnę prisispaudimo jėgą prie vidinio kontūro, negu sekanti juostelė C 421b?.
  9. 10. Kamera pagal vieną iš apibrėžties v - o , besiskirianti tuo, kad iš vienos grandiklių br i aunų/j uostei i ų
    C 42U pusės yra ribotuvas C 4253 , kuris sukuria tam tikrą tarpą C 4263 tarp grandiklių br i aunų/J uostei i ų kraštų ir vidinio kontūro.
  10. 11. Kamera pagal vieną iš apibrėžties 2 - 10 p. , besiskirianti tuo, kad valymo Įtaisas C 43 , kuriame yra ne mažiau viena nešančioji plokštelė C 4103 , patenka 1 kamerą C 13 per įėjimo angą C 133 , be to, praretinimo šaltinis yra prieš nešančiąją plokštelę judėjimo kryptimi CB3.
  11. 12. Kamera pagal apibrėžties 10 P- , besiskirianti tuo.
    kad praretinimo pusėje yra siurbiantysis įtaisas C 5. 213 su filtravimu.
  12. 13. Kamera pagal vieną iš apibrėžties 1 - 12 p. , besiskirianti tuo, kad ji turi valymo įtaisą C 4a, 4b3 , sudarytą iš dviejų dalių, kurios gali judėti viena į kitą iš kameros galų, o tarp šių dalių yra praretinimo šaltinis C 53.
  13. 14- Kamera pagal apibrėžties 13 P· , besiskirianti tuo, kad praretinimo šaltinis C 53 yra centrinė siurbiančioji
    Įpjova C 513, einanti maždaug statmenai judėjimo krypčiai.
  14. 15- Kamera pagal vieną iš apibrėžties 1 - 14 p. , besiskirianti tuo. kad jos dugne C 143 yra ištraukiamasis kanalas C 523 , kuris eina valymo Įtaiso C 43 C jo nešiklio C 4133 judėjimo kryptimi, be to, nešiklioC-ių3 plokštelėC -ės3 sandariai Įeina 1 ši ištraukiamąjį kanalą.
  15. 16. Kamera pagal apibrėžties 15 P· , besiskirianti tuo.
    kad ištraukiamasis kanalas C 523 yra kameros dugno C 143 .
    viduryje, o dugnas turi nuolydį į kanalą.
  16. 17- Kamera pagal vieną iš apibrėžties 10 arba 13 p. , besiskirianti tuo. kad valymo įtaisas C 47 yra si ur bi anči o j i sienelė C 457 su valymo elementų C 427 juosiančiuoju vainiku, o kar tu su jais judantis praretinimo šaltinis C 4517 yra tuoj pat už valymo elementų.
  17. 18- Kamera pagal apibrėžties 17 p. , besiskirianti tuo, kad valymo elementai C 427 yra įtaisyti dvigubu vainiku, o praretinimo šaltinis C 4517 yra tarp šių vainikų.
    13. Kamera pagal apibrėžties 17 arba 18 p. , besiskirianti tuo. kad ji turi siurbimo priemonę filtrą-patroną C 217.
  18. 20- Kamera pagal apibrėžties 19 p. , besiskirianti tuo, kad turi plokščiąjį filtrą C 227 ir f i 1 tr ą-patr oną C217, kuris yra papildomo valymo įtaisas.
  19. 21. Kamera pagal vieną iš apibrėžties 17 - 20 p. , besiskirianti tuo, kad joje yra antrasis siurbimo kanalas
    C 537 , kuris turi filtravimo įtaisą, esantį už kameros ribų.
  20. 22- Kamera pagal apibrėžties 21 p. , besiskirianti tuo, kad antrasis siurbimo kanalas yra ne mažiau kaip vienas latakas C 537 , esantis kameros C 17 dugne C 147 , žemiau negu filtrų C 21, 227 veikimo zona.
  21. 23- Kamera pagal vieną iš apibrėžties 17 - 22 ρ. , besiskirianti tuo, kad siurbiančioji sienelė C 457 yra įtaisyta taip, kad ją paleidžia judėti pavara C 467 , esanti kameros C 17 lubų srityje, už kameros ribų, ir prie šios pavaros pr ieina ištraukiamasis kanalas C 547.
  22. 24- Kamera pagal apibrėžties 23 p. , besiskirianti tuo, kad pavara turi krumpliaratinį diržą C 467 ir yra taip įtaisyta virš ištraukiamojo kanalo C 543 , kad diržas sanaariai uždengia, atsilaisvinančią judant siurbiančiaj ai sienelei
    C 457 , kanalo C 547 įėjimo įpjovos C 5417 sritį.
  23. 25· Kamera pagal vieną iš apibrėžties 17 - 24 p. , besiskirianti tuo. kad siurbiančioji sienelė C 457 yra tuščiavidurė, ir joje yra atitinkamos oro įėjimo angos
    C 45 37 .
    2(3- Kamera pagal apibrėžties 21 p. , besiskirianti tuo.
    kad sienelėje C 457 yra einantis dažniausiai per visą sienelės paviršiu, plokščiasis filtras C 2207 , o antrasis siurbimo kanalas C 537 yra siauras, juosiantis siurbiančiosios sienelės kontūr ą, vainikas C 5307 arba žiedas.
  24. 27- Kamera pagal apibrėžties 2(3 p. . besiskirianti tuo, kad juosiančiajame antrajame siurbimo kanale C 5307 yra siurbimo anga C 5327 , nukreipta į darbinį tarpa C 437 , ir tampr us sandarinimo manžetas C 4227 , kuris eina žiedu nuo nešiklio C 417 krašto C 4117 link kameros sienelės C 117 , be to, šis kanalas yra atviras į grandiklių juostelių C 4217 pusę.
    23. Kamera pagal apibrėžties 2(3 arba 27 p. , besiskirianti tuo. kad plokščiasis filtras C 2207 turi filtro valymo įtaisą.
  25. 29- Kamera pagal apibrėžties 28 P- . besiskirianti tuo, kad filtro valymo įtaisas yra oro šildytuvas, kuris yra įjungiamas sekcija po sekcijos iš kitos filtro pusės, ir kuris, judėdamas išilgai kitos filtro pusės, priešinga filtravimui kryptimi pučia į jį suspaustą orą iš totų.
  26. 30. Kamera pagal vieną iš apibrėžties 1 - 29 p. , besiskirianti tuo, kad kamera turi valymo elementų C 427 arba grandiklių juostelių C 421? valymo įtaisą C 423? , kuris sukuria slėgio impulsus.
  27. 31. Kamera pagal apibrėžties 30 p. , besiskirianti tuo, kad slėgio impulsų kūrimo įtaisas yra suspausto oro kanalas
    C 423? , einantis apie kameros angą C 13? atitinkamai pagal valymo elementus C 42? C juosteles C 421?? ir atviras pastarųjų krypti mi .
  28. 32- Kamera pagal apibrėžties 31 p. , besiskirianti tuo, kad suspausto oro kanalo C 423? anga C 424? dažniausiai atitinka darbinio tarpo C 43? matmenis.
  29. 33- Kamera pagal apibrėžties 31 arba 32 p. .
    besiskirianti tuo, kad suspausto oro kanalas C 423? valymo
    Įtaiso C 4? priekinėje padėtyje glaudžiai isiremia į jo nežiklį C 41? taip, kad orą paduoda tik i valymo elementus
    C 42? C juosteles C 421??.
  30. 34- Kamera pagal apibrėžties 3 p. ir vieną i S 17, 18 arba 28 p. , besiskirianti tuo, kad valymo įtaisas yra siurbiančioji sienelė, ir ji yra sujungta su surenkamuoju filtru, kuris nepriklauso nuo miltelių filtrų arba skirtuvo.
LTIP1495A 1989-06-16 1993-11-25 Cabin for spray-coating workpieces with material in powder form LT3586B (en)

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
DE8907539 1989-06-16

Publications (2)

Publication Number Publication Date
LTIP1495A LTIP1495A (en) 1995-06-26
LT3586B true LT3586B (en) 1995-12-27

Family

ID=6840297

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
LTIP1495A LT3586B (en) 1989-06-16 1993-11-25 Cabin for spray-coating workpieces with material in powder form

Country Status (16)

Country Link
US (1) US5346553A (lt)
EP (1) EP0478649B1 (lt)
JP (1) JP2559077B2 (lt)
KR (1) KR960013925B1 (lt)
AT (1) ATE115009T1 (lt)
AU (1) AU647026B2 (lt)
BR (1) BR9007450A (lt)
CA (1) CA2058924C (lt)
DE (2) DE59007948D1 (lt)
DK (1) DK0478649T3 (lt)
ES (1) ES2067748T3 (lt)
HU (1) HU209374B (lt)
LT (1) LT3586B (lt)
LV (1) LV11009B (lt)
RU (1) RU2072901C1 (lt)
WO (1) WO1990015670A1 (lt)

Families Citing this family (21)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
DE4134701C2 (de) * 1991-10-21 1996-06-05 Gema Volstatic Ag Pulver-Sprühbeschichtungseinrichtung mit alternativ austauschbaren Filter- und Zykloneinheiten
DE9203367U1 (de) * 1992-03-10 1992-08-27 Farb-Tec Gesellschaft für Beschichtungskabinen Systeme mbH, 2000 Hamburg Reinigungsvorrichtung für eine Kabine zum Sprühbeschichten von Werkstücken mit pulverförmigen Beschichtungsmaterial
DE9203366U1 (de) * 1992-03-10 1992-08-27 Farb-Tec Gesellschaft für Beschichtungskabinen Systeme mbH, 2000 Hamburg Reinigungsvorrichtung für eine Kabine zum Sprühbeschichten von Werkstücken
FR2724583B1 (fr) * 1994-09-16 1996-12-20 Sames Sa Cabine de revetement d'objets par projection de materiau pulverulent et procede de nettoyage d'une telle cabine
DE19500873A1 (de) * 1995-01-13 1996-07-18 Gema Volstatic Ag Sprühbeschichtungsvorrichtung
DE19520498A1 (de) * 1995-06-03 1996-12-05 Gema Volstatic Ag Reinigungsverfahren und Reinigungsvorrichtung für Beschichtungspulver
GB9718944D0 (en) * 1997-09-05 1997-11-12 Nordson Corp Improvements relating to powder spray coating
US5849053A (en) * 1997-09-16 1998-12-15 Napadow; Michael P. Energy conservation means for a controlled environment room
WO2001019529A2 (en) 1999-09-17 2001-03-22 Nordson Corporation Quick color change powder coating system
EP1138394A1 (en) * 2000-03-31 2001-10-04 Nordson Corporation Improvements in and relating to powder coating system
US6730169B2 (en) 2000-08-22 2004-05-04 Nordson Corporation Electrostatic power coating system
US6730167B2 (en) 2000-10-05 2004-05-04 Nordson Corporation Powder coating spray booth with a powder extraction system
US6866717B2 (en) * 2000-10-05 2005-03-15 Nordson Corporation Powder coating spray booth with air curtain
EP1358016A1 (en) * 2001-01-31 2003-11-05 Nordson Corporation Apparatus and method for automatic powder spray booth cleaning
US20050103883A1 (en) * 2002-03-21 2005-05-19 Schroeder Joseph G. Spray gun cleaning arrangements
ES2294668T3 (es) * 2004-03-30 2008-04-01 J. Wagner Ag Dispositivo y procedimiento para limpiar una cabina de aplicacion de revestimientos en polvo.
DE102006057696A1 (de) * 2006-12-07 2008-06-19 Eisenmann Anlagenbau Gmbh & Co. Kg Pulverbeschichtungskabine für eine Pulverbeschichtungsanlage
PL3184178T3 (pl) * 2015-12-23 2019-05-31 Wagner Int Ag Układ powlekania proszkowego do powlekania przedmiotów obrabianych
CN108906455A (zh) * 2018-07-20 2018-11-30 佛山市洵腾科技有限公司 一种可回收涂料的喷涂装置
CN112934553A (zh) * 2019-09-25 2021-06-11 张�杰 一种环保干式循环喷漆房及其使用方法
CN112549408A (zh) * 2020-11-24 2021-03-26 湖南昌泰金属设备制造有限公司 一种用于汽车零部件的无机胶凝材料滚压成型的模具

Citations (4)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
EP0200681A1 (de) 1985-04-30 1986-11-05 Ramseier, H.U. Elektrostatische Pulverbeschichtungsanlage
DE3516826A1 (de) 1985-05-10 1986-11-13 Eberhard Dipl.-Ing. Heinzel (FH), 5789 Hallenberg Laengsbewegliche reinigungseinrichtung im inneren einer beschichtungskabine
DE3538800A1 (de) 1985-10-31 1987-05-07 Intec Maschinenbau Gmbh Pulverspruehkabine fuer die pulverbeschichtung von werkstuecken
DE8812950U1 (de) 1988-10-15 1988-12-08 Becker, Josef, 5451 Kurtscheid Pulver-Sprühkabine

Family Cites Families (6)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
CH593717A5 (lt) * 1974-11-14 1977-12-15 Gema Ag
JPS5438978A (en) * 1977-08-31 1979-03-24 Nissan Motor Carpet producing method
US4430956A (en) * 1982-06-01 1984-02-14 George Koch Sons, Inc. Spray booth with undeposited coating material collection system
DE3315426A1 (de) * 1983-04-28 1984-10-31 ESB Elektrostatische Sprüh- und Beschichtungsanlagen G.F. Vöhringer GmbH, 7758 Meersburg Spruehkabine fuer elektrostatische pulverbeschichtungsanlagen
DE3412275C2 (de) * 1984-04-02 1986-10-30 Ransburg-Gema AG, St. Gallen Pulverbeschichtungskabine
DE3714052C1 (en) * 1987-04-28 1988-07-21 Heinrich Baurhenn Paint spray booth for powder coating parts

Patent Citations (4)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
EP0200681A1 (de) 1985-04-30 1986-11-05 Ramseier, H.U. Elektrostatische Pulverbeschichtungsanlage
DE3516826A1 (de) 1985-05-10 1986-11-13 Eberhard Dipl.-Ing. Heinzel (FH), 5789 Hallenberg Laengsbewegliche reinigungseinrichtung im inneren einer beschichtungskabine
DE3538800A1 (de) 1985-10-31 1987-05-07 Intec Maschinenbau Gmbh Pulverspruehkabine fuer die pulverbeschichtung von werkstuecken
DE8812950U1 (de) 1988-10-15 1988-12-08 Becker, Josef, 5451 Kurtscheid Pulver-Sprühkabine

Also Published As

Publication number Publication date
JPH05500629A (ja) 1993-02-12
AU647026B2 (en) 1994-03-17
EP0478649B1 (de) 1994-12-07
HU905535D0 (en) 1992-04-28
BR9007450A (pt) 1992-04-28
AU5856990A (en) 1991-01-08
HU209374B (en) 1994-05-30
KR920702638A (ko) 1992-10-06
LV11009B (en) 1996-04-20
LTIP1495A (en) 1995-06-26
CA2058924C (en) 2004-08-10
ATE115009T1 (de) 1994-12-15
DE59007948D1 (de) 1995-01-19
RU2072901C1 (ru) 1997-02-10
CA2058924A1 (en) 1990-12-17
EP0478649A1 (de) 1992-04-08
JP2559077B2 (ja) 1996-11-27
HUT61495A (en) 1993-01-28
ES2067748T3 (es) 1995-04-01
DE9006887U1 (de) 1990-10-18
US5346553A (en) 1994-09-13
WO1990015670A1 (de) 1990-12-27
DK0478649T3 (da) 1995-05-15
KR960013925B1 (ko) 1996-10-10
LV11009A (lv) 1996-02-20

Similar Documents

Publication Publication Date Title
LT3586B (en) Cabin for spray-coating workpieces with material in powder form
RU2465069C1 (ru) Установка для лакирования изделий
SU904507A3 (ru) Установка дл электростатического нанесени порошкообразных материалов
US5256201A (en) Powder spray coating system
US4323030A (en) Spray coating device
LT3587B (en) Cabin for spray-coating objects with powdered coating material
US4883506A (en) Electrostatic powder coating installation and method of operating the same
JP2009509760A (ja) ウェットペイント過剰スプレー分離のための装置および工程
JPH0817979B2 (ja) 被覆粉末で工作物の表面を被覆するための被覆室
SU886727A3 (ru) Установка дл электростатического напылени покрытий на издели
US4483040A (en) In-line mask cleaning system
GB2095127A (en) Cleaning filter elements
US5152839A (en) Powder deposition apparatus
US7582169B2 (en) Device and method for cleaning a powder coating booth
KR102270824B1 (ko) 전기 집진 장치
JP3207106B2 (ja) 水溶性塗料用塗装装置
JP3332261B2 (ja) 塗装ブース装置
DE4019556A1 (de) Kabine zum spruehbeschichten von gegenstaenden mit pulverfoermigem beschichtungsmaterial ("c")
JPH08196963A (ja) スプレーブース
SU1761224A2 (ru) Фильтр дл очистки газов
HU183841B (en) Electrostatic duster
JPH0663463A (ja) 粉体塗装ブース
JP2002273289A (ja) 塗装排気処理装置
JPH0647231A (ja) 穀類共乾施設の集塵装置
MXPA97005786A (en) Screen cleaner appliance rocks

Legal Events

Date Code Title Description
MM9A Lapsed patents

Effective date: 19961125