Substituted azolyl-phenoxy derivatives,process for their preparation,and their use as fungicides
Info
Publication number
EG15752A
EG15752A EG82499A EG49982A EG15752A EG 15752 A EG15752 A EG 15752A EG 82499 A EG82499 A EG 82499A EG 49982 A EG49982 A EG 49982A EG 15752 A EG15752 A EG 15752A