UA72737C2 - A method for the preparation of 2-hydroxy-4-hydroxymethylthiobutyric acid - Google Patents

A method for the preparation of 2-hydroxy-4-hydroxymethylthiobutyric acid Download PDF

Info

Publication number
UA72737C2
UA72737C2 UA2001020867A UA2001020867A UA72737C2 UA 72737 C2 UA72737 C2 UA 72737C2 UA 2001020867 A UA2001020867 A UA 2001020867A UA 2001020867 A UA2001020867 A UA 2001020867A UA 72737 C2 UA72737 C2 UA 72737C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
salts
organic solvent
aqueous phase
hmtbc
phase
Prior art date
Application number
UA2001020867A
Other languages
English (en)
Original Assignee
Adisseo Ireland Ltd
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Adisseo Ireland Ltd filed Critical Adisseo Ireland Ltd
Publication of UA72737C2 publication Critical patent/UA72737C2/uk

Links

Classifications

    • CCHEMISTRY; METALLURGY
    • C07ORGANIC CHEMISTRY
    • C07CACYCLIC OR CARBOCYCLIC COMPOUNDS
    • C07C319/00Preparation of thiols, sulfides, hydropolysulfides or polysulfides
    • C07C319/26Separation; Purification; Stabilisation; Use of additives
    • C07C319/28Separation; Purification

Landscapes

  • Chemical & Material Sciences (AREA)
  • Organic Chemistry (AREA)
  • Organic Low-Molecular-Weight Compounds And Preparation Thereof (AREA)

Description

Опис винаходу
Даний винахід стосується способу одержання 2-гідрокси-4-метилтіобутанової кислоти (ГМТБК) у вигляді 2 водного розчину, і, зокрема, способу її виділення з суміші продуктів кислотного гідролізу 2-гідрокси-4-метилтюбутиронітрилу (ГМТБН). 2-Пдрокси-4-метилтіобутанову кислоту, яка є аналогом 1-метіоніну, використовують для годування худоби.
У патенті 5 3773927 описаний спосіб, у якому ГМТБК одержують гідролізом ГМТБН за допомогою соляної кислоти за таких умов, коли одержана суспензія містить твердий хлорид амонію, який видаляють 70 центрифугуванням. Потім фільтрат переганяють у вакуумі, щоб видалити воду. Цей патент 05 3773927 описує спосіб одержання рідкого водного продукту з високою концентрацією кислоти ГМТБК (85-9095 мас). Продукт, одержаний у такий спосіб, має сильний запах та темний колір і містить олігомери складного ефіру. Такі характеристики, можливо, є наслідком високої температури, дії якої зазнає продукт з невеликим вмістом води на останньому етапі дегідратації. Іншими недоліками цього способу є велика витрата енергії на етапі 12 дегідратації, а також складність здійснення центрифугування чи фільтрації та втрати продукту на цих операціях.
Патент 05 2745745 описує виділення ГМТБК шляхом екстрагування органічною фазою, що не змішується з водою, наприклад, діетиловим ефіром. Англійський патент Мо 915193 описує спосіб одержання солей кальцію
ГМТЕК, у якому кислоту витягають простим ефіром, таким як ізопропіловий ефір чи бутиловий ефір, точка кипіння якого вище, ніж у етилового ефіру. Додають води для утворення емульсії, до якої додають карбонат кальцію чи гідроксид кальцію, щоб осадити солі кальцію з ГМТБК. Цей патент не стосується одержання рідких продуктів, які містять в основному ГМТБК.
У патенті 5 3175000 вказується, що пряма екстракція ГМТБК з гідролізату дає поганий вихід проекту. У цьому патенті екстракцію використовують лише як засіб вторинної рекуперації.
У патенті О5 4524077 описана екстракція типу рідина-рідина ГМБТК за допомогою змішуваного з водою с органічного розчинника, краще, метилізобутилкетону, з наступною рекуперацією ГМБТК з одержаного екстракту, (3 який містить не менш ніж 595 мас. води на основі рекуперованої маси ГМБТК. Одержаний таким чином продукт має світліший колір, менше запаху, нижчу в'язкість та кращу термічну стійкість, ніж продукти, одержані класичними способами, описаними вище.
Патент ЕР 0330527 описує спосіб виділення ГМТЕК, який полягає у тому, що утворюють дві фази шляхом в додання до гідролізного розчину гідроксиду амонію. Перша фаза, органічна, містить ГМТБЕК, а друга, водна, со містить сіль амонію. Кожну фазу випарюють для видалення води. Потім концентровану та профільтровану органічну фазу розбавляють таким чином, щоб довести її концентрацію до торгової концентрації розчину. в
Сульфат амонію, одержаний з водної фази, є забрудненим сірковмісними залишками, він часто має поганий су запах, що ускладнює його продаж, а тому потрібна додаткова обробка для видалення запаху. При цьому способі 3о витрачається велика кількість енергії під час випарювання води з кожної фази, одержаної після нейтралізації, в високовитратним є також етап додаткової обробки сульфату амонію. Даний винахід дозволяє вирішити вищеназвані проблеми.
Опис винаходу «
Даний винахід стосується нового способу одержання 2-гідрокси-4-метилтіобутанової кислоти (ГМБТК), З 50 зокрема, нового способу виділення ГМБТК. Цей спосіб полягає у тому, що на першому етапі додають агент с нейтралізації, який є гідроксидом амонію, до сірчанокислотного гідролізного розчину
Із» 2-гідрокси-4-метилтіобутиронітрилу, що приводить до розділення середовища на дві фази. Ці дві фази складаються з органічної фази, яку піддають етапу висолювання шляхом додання органічного розчинника, та водної фази, з якої добувають 2-гідрокси-4-метилтіобутанову кислоту шляхом додання органічного розчиннику.
Висолювання "солей з органічної фази полягає у тому, що вводять розчинник, який погано змішується з і водою. Серед таких розчинників можна назвати усі розчинники, що дозволяють солюбілізувати ГМТБК, є хімічно ка сумісними з середовищем і мають низьку спорідненість до води. їх обирають з кетонів, альдегідів, ефірів, складних ефірів, карбонатів чи спиртів. Кращими є кетони з низькою молекулярною масою, такі як і метилетилкетон, метилізобутилкетон (МІБК), ефіри, такі як метил-трет-бутиловий ефір чи діізопропіловий ефір,
Ге) 20 або карбонати, такі як діетилкарбонат. Найкращими є метилетилкетон, метилізобутилкетон чи етилкарбонат.
Система екстрагування ГМТБК з водної фази полягає у доданні розчиннику, що погано змішується з водою. тм Серед таких розчинників можна назвати усі розчинники, які дозволяють солюбілізувати ГМТБК, є хімічно сумісними з середовищем і мають низьку спорідненість до води. їх обирають з кетонів, альдегідів, ефірів, складних ефірів, карбонатів чи спиртів. Кращими є кетони з низькою молекулярною масою, такі як 22 Метилетилкетон, метилізобутилкетон (МІБК), ефіри, такі як метил-трет-бутиловий ефір чи дііззопропіловий ефір,
ГФ) або карбонати, такі як діеетилкарбонат. Найкращими є метилетилкетон, метилізобутилкетон чи етилкарбонат.
Кожен з етапів висолювання солей органічної фази та етап екстрагування водної фази можна виконувати о незалежно один від одного або ж разом при здійсненні способу виділення ГМТБК. Краще виконувати ці два етапи разом та у безперервному процесі. 60 Якщо необхідно провести висолювання солей з органічного розчину ГМТБК, то кількість органічного розчинника, яку додають до органічного середовища, що складається з ГМТБЕК, становить, згідно з ваговим співвідношенням розчинник/органічний розчин ГМТЕК, краще, більш ніж 0,3, а ще краще становить від 0,3 до 1.
Очевидно, що фахівець обирає таку кількість розчинника, яка буде оптимальною для даного способу.
Температура, при якій здійснюють висолювання, обирається у залежності від природи розчинника, що 62 використовується, зокрема, має бути нижче його точки кипіння.
У випадку, коли треба екстрагувати ГМТБК з водного розчину, краще, згідно з найкращим способом виконання винаходу, використовувати таку кількість органічного розчинника по відношенню до водного розчину, який містить неорганічні солі, зокрема, сульфат амонію, яку встановлено за ваговим співвідношенням і яка дорівнює більш ніж 0,05, а краще, 0,1-0,5. Температура, при якій здійснюється екстрагування, обирається у залежності від природи розчинника, що використовується, зокрема, має бути нижче його точки кипіння.
Наступний етап полягає у випарюванні одного чи кількох органічних розчинників, що використовуються, які можуть бути на обох етапах однаковими чи різними. Цей процес потребує менших витрат енергії, ніж процес видалення води, що використовується у попередньому рівні техніки. 70 Після випарювання одного чи кількох розчинників, що у разі потреби рециркулюють на нову операцію, одержують органічну фазу, яка містить трохи води та дуже обмежену кількість солей, що усуває фазу фільтрації, яка здійснювалась досі. Потім додають необхідну кількість води для доведення концентрації продукту до торгової концентрації, що дорівнює 8895 мас.
Після двофазного розділення на органічну фазу розчинника етапу екстрагування та водну фазу, що містить 7/5 болі, одержують розчин солей та, у своїй більшості, солей сульфату амонію, які кристалізують, і практично зовсім не містить органічних забруднюючих речовин. Одержують кристали високої якості, які практично не мають запаху. їх можна використовувати, зокрема, як добриво чи у промисловому виробництві.
Другий метод утилізації цих солей полягає у тому, що водний розчин цих солей обробляють електродіалізом для регенерації, з одного боку, аміаку, який, при необхідності, рециркулюють на етап нейтралізації, і з другого боку, сірчаної кислоти, яку після концентрування рециркулюють на етап гідролізу ГМТБН.
Третій спосіб утилізації солей полягає у тому, що розчин, який складається, в основному, з сульфату амонію, обробляють термічно, наприклад, на установці сірчанокислотної регенерації, щоб рекуперувати концентровану сірчану кислоту, яку одразу рециркулюють на етап гідролізу ГМТБН.
Промислове застосування комбінованого способу здійснюють таким чином (див. фіг.1). сч
Нейтралізований потік (потік 1) декантують.
Органічну фазу, що виходить після декантації, піддають процесу висолювання шляхом обробки фазою, що і) складається, в основному, з органічного розчинника (потік б). Ця обробка полягає у контакті типу рідина-рідина. її виконують у звичайному змішувачі-відстійнику чи у будь-якому іншому рідинному контактному пристрої, що обирається з таких пристроїв: батареї змішувачів-відстійників, насадкової колони, колони з М зо решітчастими тарілками, колони з обертовими дисками, відцентрового екстрактора, пульсаційної колони чи будь-якого іншого контактного пристрою типу рідина-рідина. і,
Екстракт та рафінат розділяють (потік 4 та потік 12). Рафінат рециркулюють на етап екстрагування ГМІ'Б6Кз Кк. водної фази, що виходить після декантації. Екстракт (потік 4) піддають обробці для видалення розчинника.
Видаляють розчинник, зокрема, шляхом випарювання, дистиляції чи перегонкою з водяною парою. Цей процес с
Зз5 Видалення проводять для одержання ГМТЄК (потік 8) з дуже малим вмістом залишкового розчинника в основі ї- колони і достатньо концентровану перед її можливим доведенням до потрібної концентрації. Верхній потік, потік 5, що утворюється в результаті видалення розчинника, рециркулюють: частково на етап висолювання органічної фази, що виходить після декантації (потік б) частково на етап вичерпування водної фази, що виходить після декантації (потік 7). «
Декантовану водну фазу (потік 10) піддають обробці для екстрагування ГМТБК шляхом контакту її з фазою, з с що складається, в основному, з органічного розчинника (потік 7). Цю обробку також виконують у рідинному . контактному пристрої типу рідина-рідина, яким може бути батарея змішувачів-відстійників, насадкова колона, а колона з решітчастими тарілками, колона з обертовими дисками, віддентровий екстрактор, пульсаційна колона чи будь-який інший контактний пристрій типу рідина-рідина.
Екстракт та рафінат розділяють (потік 11 та потік 13). Екстракт (потік 11) рециркулюють на етап -І висолювання органічної фази, що надходить після декантації, а рафінат (потік 13) піддають обробці з метою видалення розчиннику. Такою обробкою, зокрема, є дистиляція, випарювання чи відгонка легких фракцій. Краще ю її виконують при кристалізації сульфату амонію шляхом випарювання. -І Даний винахід буде описаний повніше за допомогою нижченаведених прикладів, які не мають обмежувального характеру. о 1. Приклади екстрагування рідина-рідина, яке здійснюють з водною фазою після декантації нейтралізованого "М гідролізного потоку.
Мета цієї операції - екстрагувати залишкову ГМТБК, що є присутньою у водній фазі після декантації, але перед кристалізацією сульфату амонію. 5Б Водна фаза, яку піддають екстрагуванню, має такий склад:
ГМК :- 3,795 Р/Р іФ) вода - 40,995 Р/Р ко солі - 55,495 РР/Р
Приклад екстрагування вказаної водної фази за допомогою МІБК (метилізобутилкетону) во 505,9 грамів потоку вказаної водної фази приводили до контакту у реакторі з перемішуванням ємністю іл з 56,2 грамами МІБК при температурі 7520. Співвідношення розчинник екстрагування/оброблюваний розчин для розділення становило 11,1956 мас. Після декантації обох фаз при 75 оС обидві фази були відібрані та проаналізовані:
Верхня фаза, з якої ГМТЕК була частково екстрагована, складала 67,9 грамів, а вміст ГМТБЕК становив 20,595 65 мас. У цій верхній фазі вміст солей був нижчим за межу чутливості аналітичного приладу (потенціометра).
Таким чином, 74,395 присутньої ГМТБК було екстраговано за допомогою МІБК на одному ступіні екстракції при співвідношенні введений органічний розчинник/розчин, що екстрагується, яке дорівнює 11,1965.
Вміст ГМТБК у нижній фазі дорівнював 0,97905 мас.
Коефіцієнт розділення виражений таким чином: |(ГМТЕК) верхня фаза / |ГМТБЕК) нижня фаза - 21,1. 2. Приклад екстрагування водної фази етил карбонатом 505,9 грамів водної фази привели до контакту, у реакторі з перемішуванням ємністю 1 л, з 56,2 грамами етил карбонату при температурі 75 «С. Співвідношення екстрагуючий розчинник/розпилюваний розчин становило 11,195 мас. Після декантації обох фаз при 75 С вони були відібрані та проаналізовані.
Верхня фаза, з якої ГМТЕК частково екстрагована, становила 67,3 грамів, а вміст ГМТБК становив 14,290 70 мас. У цій верхній фазі вміст солей був нижчим за межу чутливості аналітичного приладу (потенціометра).
Таким чином, 50,396 ГМТБЕК були екстраговані за допомогою етил карбонату на одному ступні екстракції при співвідношенні органічний розчинник/оброблюваний розчин, яке дорівнює 11,1956 МАС.
Вміст ГМТЕК у нижній фазі складав 1,5395 мас.
Коефіцієнт розділення був виражений таким чином: |(ГМТЕК) верхня фаза / |ГМТЕК) нижня фаза - 9,3.
З. Приклад екстрагування водної фази метилетил кетоном 505,9 грамів в водної фази були приведені до контакту, у реакторі з перемішуванням ємністю їл, з 56,2 грамами МЕК при температурі 7590. Співвідношення екстрагуючий розчинник/розпилюваний розчин становило 11,195 мас. Після декантації обох фаз при 752С вони були відібрані та проаналізовані.
Верхня фаза, з якої ГМТЕК частково екстрагована, становила 65,3 грамів, а вміст ГМТБК дорівнював 23,790 мас. У цій верхній фазі вміст солей був нижчим за межу чутливості аналітичного приладу (потенціометра).
Таким чином, 82,995 присутньої ГМТЕК були екстраговані за допомогою МЕК на одному ступні екстракції при співвідношенні органічний розчинник / оброблюваний розчин, яке дорівнює 11,195 МАС.
Вміст ГМТБК у нижній фазі становив 0,695 мас.
Коефіцієнт розділення був виражений таким чином: (ГМТЕК) верхня фаза / |ГМТБЕК) нижня фаза - 39,5. Ге 4. Приклади висолювання рідина-рідина органічної фази після декантації нейтралізованого потоку після (5) гідролізу
Метою цієї операції є очистка органічної фази від солей (МН/)250,; та МНАНЗО,)) шляхом витіснення цих солей до водної фази, яка утворюється доданням розчиннику, що має слабку спорідненість до води.
Склад органічної фази, яка виходить після декантації нейтралізованого гідролізного потоку, є таким: ї-
ГМК - 66,6965 Р/Р с вода - 22495 Р/Р солі 5 1190Р Р/Р -
Приклад екстракції солей за допомогою додання МІБК сч 379 грам потоку органічної фази приводили до контакту, у реакторі з перемішуванням ємністю 1л, з 137,3 грамами МІБК при температурі 7592. Співвідношення екстрагуючий розчинник / оброблюваний розчин, що - розділяється, становило 36,295о мас. Після декантації при 75 С обидві утворені фази були відібрані та проаналізовані:
Верхня фаза, з якої була екстрагована ГМТЕК, складала 445,7г, а вміст солей у ній становив 195. . «
Таким чином, при співвідношенні органічний розчинник / оброблюваний розчин, що використовується, 8995 солей, присутніх у середовищі до екстракції, були витіснені до водної фази, створеної шляхом додання МІБК. З с Нижня фаза, до якої солі були частково витіснені, складала 70,2г і містила 295 мас. ГМТБЕК. Таким чином, за "» таких умов витіснення, 99,495 ГМТБЕК були екстраговані за допомогою МІБК на одному ступні із співвідношенням " введений органічний розчинник / оброблюваний розчин, яке дорівнює 36,2965.
Солі у нижній фазі складали 5390 мас.
Коефіцієнт розділення був виражений таким чином: |солі| нижня фаза / верхня |солі| фаза - 53. - 5. Приклад екстракції солей шляхом додання етилкарбонату ко 379 грам потоку органічної фази приводили до контакту, у реакторі з перемішуванням ємністю 1л, із 137,3 грамами етилкарбонату при температурі 7520. Співвідношення екстрагуючий розчинник / оброблюваний розчин 7 становило 36,29о мас. Після декантації при 752С обидві утворені фази були відібрані та проаналізовані: о 250 Верхня фаза, з якої ГМТБК була екстрагована, складала 455,5г, а солі складали 2,495 мас., . Таким чином, при заданому співвідношенні введений органічний розчинник / оброблюваний розчин, що і використовується, 73,9956 солей, присутніх у середовищі до екстрагування, були витіснені до водної фази, створеної шляхом додання етилкарбонату.
Нижня фаза, до якої солі були частково витіснені, складала 60,8г і містила 2,596 мас. ГМТЕК. Таким чином, 99 за таких умов витіснення, 99,4956 ГМТБК були екстраговані за допомогою етилкарбонату на одному ступні із
ГФ) співвідношенням органічний розчинник / оброблюваний розчин, яке дорівнює 36,2965. т Солі у нижній фазі складали 50,6 95 мас.
Коефіцієнт розділення був виражений таким чином: |солі| нижня фаза / верхня |солі| фаза - 21,1. 6. Приклад екстракції солей шляхом додання МЕК 60 379 грам потоку органічної фази приводили до контакту, у реакторі з перемішуванням ємністю 1 л, з 137,3 грамами МЕК при температурі 752С. Співвідношення екстрагуючий розчинник / оброблюваний розчин, що розділяється, становило 36,295о мас. Після декантації при 75 С обидві утворені фази були відібрані та проаналізовані: в5 Верхня фаза, з якої ГМТБЕК була екстрагована, складала 467тг, і містила 2,195 мас. солей.
Таким чином, при заданому співвідношенні органічний розчинник / оброблюваний розчин, що використовується, 76,596 солей, присутніх у середовищі до екстрагування, були переміщені до водної фази, створеної шляхом додання МЕК.
Нижня фаза, до якої солі були частково переміщені, складала 49,3г і містила 295 мас. ГМТБЕК. Таким чином, за таких умов переміщення солей, 99,5956 ГМТБК були екстраговані за допомогою МЕК на одному ступні із співвідношенням органічний розчинник / оброблюваний розчин, яке дорівнює 36,2965.
Солі у нижній фазі складали 64,895 мас.
Коефіцієнт розділення був виражений таким чином: |солі| нижня фаза / верхня |солі| фаза - 30,9. | / Нейтралізація
ІВ)
ФО,
Поповнення /53 органічної фази жчТнннининншнннни о і і І я з т 7-й т
В сч 7 о встановлення титр (5) .
ФІГ. 1 ї- й со

Claims (13)

  1. Формула винаходу - с 35 1. Спосіб одержання 2-гідрокси-4-метилтіобутанової кислоти (ГМТБК) із суміші продуктів кислотного чн гідролізу 2-гідрокси-4-метилтіобутиронітрилу (ГМТБН), який включає наступні стадії: нейтралізацію суміші гідратом оксиду амонію, декантацію нейтралізованої суміші, екстрагування органічної фази, що містить ГМТЕК, воду й солі, та водної фази, що містить ГМТБК, воду й « солі, висолювання солей з органічної фази з кількістю органічного розчинника, вибраного з групи, яка з с складається з кетонів, альдегідів, ефірів, складних ефірів, карбонатів і спиртів, та/або остаточне екстрагування ГМТБК з водної фази з кількістю органічного розчинника, вибраного з групи, яка :з» складається з кетонів, альдегідів, ефірів, складних ефірів, карбонатів та спиртів.
  2. 2. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що включає наступні стадії: нейтралізацію суміші гідратом оксиду амонію, декантацію нейтралізованої суміші, -І екстрагування органічної фази, що містить ГМТБК, воду й солі, та водної фази, що містить ГМТЕК, воду та солі, ко висолювання солей з органічної фази з кількістю органічного розчинника, вибраного з групи, яка -І складається з кетонів, альдегідів, ефірів, складних ефірів, карбонатів і спиртів, та остаточне екстрагування ГМТБК з водної фази з кількістю органічного розчинника, вибраного з групи, яка і95) складається з кетонів, альдегідів, ефірів, складних ефірів, карбонатів та спиртів, та «М випарювання вказаного органічного розчинника.
  3. З. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що органічний розчинник для висолювання солей з органічної фази та органічний розчинник для остаточного екстрагування ГМТБК з водної фази ідентичні.
  4. 4. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що органічний розчинник для висолювання солей з органічної фази та органічний розчинник для остаточного екстрагування ГМТБЕК з водної фази різні. (Ф)
  5. 5. Спосіб за п. З або 4, який відрізняється тим, що органічний розчинник вибирають з групи, яка складається ГІ з метилетилкетону, метилізобутилкетону, метил-трет-бутилового ефіру, діззопропілового ефіру та діетилкарбонату. во
  6. 6. Спосіб за п. 5, який відрізняється тим, що органічний розчинник вибирають з групи, яка складається з метилетилкетону, метилізобутилкетону й діетилкарбонату.
  7. 7. Спосіб за п. 1 або 2, який відрізняється тим, що кількість розчинника, використовуваного для висолювання солей з органічної фази, стосовно органічної фази становить від 0,3 до 1 (ваг./ваг.).
  8. 8. Спосіб за п. 1 або 2, який відрізняється тим, що кількість розчинника, використовуваного для 65 екстрагування ГМТБЕК з водної фази, стосовно водної фази становить від 0,1 до 0,5 (ваг./ваг.).
  9. 9. Спосіб за п. 2, який відрізняється тим, що остаточне екстрагування ГМТБК та висолювання солей здійснюють одночасно й безперервно.
  10. 10. Спосіб за п. 2, який відрізняється тим, що після остаточного екстрагування ГМТБК та висолювання солей з водної фази органічний розчинник, використовуваний для екстрагування ГМТБК з водної фази, випарюють і Вециркулюють таким чином, що він стає принаймні частиною органічного розчинника, використовуваного для остаточного екстрагування ГМТБЕК та висолювання солей з водної фази.
  11. 11. Спосіб за п. 2, який відрізняється тим, що солі, які містяться в остаточно екстрагованій водній фазі, кристалізують.
  12. 12. Спосіб за п. 11, який відрізняється тим, що одержані кристали обробляють електродіалізом для /о регенерування аміаку, що його рециркулюють з метою перетворення на частину гідрату оксиду амонію, та сірчаної кислоти, що її після концентрації рециркулюють для використання при одержанні ГМТБН суміші продуктів кислотного гідролізу.
  13. 13. Спосіб за п. 11, який відрізняється тим, що одержані соляні кристали обробляють термічним шляхом для регенерації розчину сірчаної кислоти, що її рециркулюють при одержанні ГМТБН суміші продуктів кислотного /5 Підролізу. Офіційний бюлетень "Промислоава власність". Книга 1 "Винаходи, корисні моделі, топографії інтегральних мікросхем", 2005, М 4, 15.04.2005. Державний департамент інтелектуальної власності Міністерства освіти і науки України. с щі 6) у (зе) у с і -
    - . и? -і іме) -і (95) що іме) 60 б5
UA2001020867A 1998-07-10 1999-07-07 A method for the preparation of 2-hydroxy-4-hydroxymethylthiobutyric acid UA72737C2 (en)

Applications Claiming Priority (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
FR9808874A FR2780969B1 (fr) 1998-07-10 1998-07-10 Procede de separation de l'acide hydroxymethylthiobutyrique
PCT/FR1999/001636 WO2000002853A1 (fr) 1998-07-10 1999-07-07 Procede de separation de l'acide hydroxymethylthiobutyrique

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA72737C2 true UA72737C2 (en) 2005-04-15

Family

ID=9528517

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UA2001020867A UA72737C2 (en) 1998-07-10 1999-07-07 A method for the preparation of 2-hydroxy-4-hydroxymethylthiobutyric acid

Country Status (14)

Country Link
US (1) US6743946B1 (uk)
EP (1) EP1097131B1 (uk)
JP (1) JP4458671B2 (uk)
CN (1) CN1216043C (uk)
AT (1) ATE305922T1 (uk)
AU (1) AU4624499A (uk)
BR (1) BR9912017A (uk)
DE (1) DE69927593T2 (uk)
DK (1) DK1097131T3 (uk)
EA (1) EA003752B1 (uk)
ES (1) ES2249895T3 (uk)
FR (1) FR2780969B1 (uk)
UA (1) UA72737C2 (uk)
WO (1) WO2000002853A1 (uk)

Families Citing this family (8)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
JP4517474B2 (ja) * 2000-07-25 2010-08-04 住友化学株式会社 2−ヒドロキシ−4−メチルチオブタン酸の製造方法
JP4517491B2 (ja) * 2000-10-11 2010-08-04 住友化学株式会社 2−ヒドロキシ−4−メチルチオブタン酸の製造方法
JP4517520B2 (ja) * 2001-02-27 2010-08-04 住友化学株式会社 2−ヒドロキシ−4−メチルチオブタン酸の製造方法
FR2871028B1 (fr) * 2004-06-08 2006-12-29 Adisseo Ireland Ltd Complement alimentaire pour animaux, comprenant un additif olfactif
JP4696496B2 (ja) * 2004-08-18 2011-06-08 住友化学株式会社 2−ヒドロキシ−4−メチルチオ酪酸の製造方法
MY198309A (en) * 2016-06-24 2023-08-22 Novus Int Inc Hydroxy methionine analog formulations suibtable for specialty chemical applications
FR3064006B1 (fr) * 2017-03-16 2019-03-29 Adisseo France S.A.S. Procede de fabrication de l'acide-2-hydroxy-4-methylthio-butyrique
CN110483348B (zh) * 2019-09-03 2021-12-07 蓝星安迪苏南京有限公司 包含蛋氨酸羟基类似物及其低聚物的混合物及其制备方法

Family Cites Families (13)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US2745745A (en) * 1952-10-30 1956-05-15 Monsanto Chemicals Poultry feed
BE611435A (fr) * 1960-12-14 1962-06-12 Stamicarbon Procédé de préparation de sels métalliques d'acide alpha-hydroxy- gamma -méthylmercaptobutyrique
DE2727409C2 (de) * 1977-06-18 1983-01-20 Battelle-Institut E.V., 6000 Frankfurt Verfahren zur Gewinnung von Ammoniak und Schwefelsäure aus einer Ammoniumsulfatlösung
US4353924A (en) * 1979-09-04 1982-10-12 Monsanto Company Animal feed supplement having reduced corrosion characteristics
US4310690A (en) * 1980-10-08 1982-01-12 E. I. Du Pont De Nemours And Company Preparation of the calcium salt of α-hydroxy-gamma-methylmercaptobutyric acid
US4524077A (en) * 1983-11-14 1985-06-18 Monsanto Company Liquid 2-hydroxy-4-methylthiobutyric acid and process for the preparation thereof
EP0143100B1 (en) * 1983-11-14 1987-08-05 Monsanto Company Process for the preparation of liquid 2-hydroxy-methylthiobutyric acid
US4579962A (en) * 1984-02-24 1986-04-01 Monsanto Company Enhanced 2-hydroxy-4-methylthiobutanoic acid compositions and method of preparation
ES2005784A6 (es) * 1988-02-22 1989-03-16 Desarrollo Tecnico Ind S A Soc Un procedimiento para preparar soluciones acuosas de acido 2-hidroxi-4-metil-tiobutirico.
MY109603A (en) * 1992-05-21 1997-03-31 Daicel Chem Process for producing 2-hydroxy-4-methylthiobutanoic acid
US5498790A (en) * 1993-06-09 1996-03-12 Novus International, Inc. Regeneration of sulfuric acid from sulfate by-products of 2-hydroxy-4-(methylthio)butyric acid manufacture
TW375594B (en) * 1995-03-08 1999-12-01 Daicel Chem Process for producing a carboxylic acid
DE19548538C2 (de) * 1995-12-23 1997-12-18 Degussa Verfahren zur Gewinnung von 2-Hydroxy-4-methylthiobuttersäure (MHA)

Also Published As

Publication number Publication date
US6743946B1 (en) 2004-06-01
CN1216043C (zh) 2005-08-24
EP1097131B1 (fr) 2005-10-05
BR9912017A (pt) 2001-04-03
DK1097131T3 (da) 2006-02-06
EP1097131A1 (fr) 2001-05-09
ES2249895T3 (es) 2006-04-01
ATE305922T1 (de) 2005-10-15
CN1315939A (zh) 2001-10-03
EA200100130A1 (ru) 2001-06-25
AU4624499A (en) 2000-02-01
WO2000002853A1 (fr) 2000-01-20
EA003752B1 (ru) 2003-08-28
FR2780969B1 (fr) 2000-08-18
DE69927593T2 (de) 2006-07-06
DE69927593D1 (de) 2006-02-16
JP4458671B2 (ja) 2010-04-28
JP2002520311A (ja) 2002-07-09
FR2780969A1 (fr) 2000-01-14

Similar Documents

Publication Publication Date Title
US7572376B2 (en) Process for producing 1,3-propanediol
UA72737C2 (en) A method for the preparation of 2-hydroxy-4-hydroxymethylthiobutyric acid
NL8902248A (nl) Werkwijze voor het extraheren en verwijderen van nitrofenolische bijprodukten.
JPH04228084A (ja) クエン酸の回収方法
JPH11347536A (ja) フェノール類含有廃水の処理方法
JPH03275663A (ja) パラフィン―スルホン酸の製法
MXPA01000265A (en) Method for separating hydroxymethylthiobutyric acid
US3180713A (en) Removal of organic matter from ammonium sulfate with mixed solvents
JPS6221561B2 (uk)
US5501796A (en) Method for separating materials
US4285920A (en) Solvent extraction process for preparing purified phosphoric acid and sodium phosphate salts
US5665237A (en) Method for separating materials
EP4355452A2 (en) Method for purifying an extraction liquid
CN1009923B (zh) 从烷烃和链烷基磺酸混合物中分离烷烃的方法
JPH0495899A (ja) 核燃料サイクルから発生する使用済溶媒の抽出分離方法
JP2001072634A (ja) フェノール及びその誘導体の回収方法