UA66347C2 - Steel railroad sleeper - Google Patents

Steel railroad sleeper Download PDF

Info

Publication number
UA66347C2
UA66347C2 UA99031715A UA99031715A UA66347C2 UA 66347 C2 UA66347 C2 UA 66347C2 UA 99031715 A UA99031715 A UA 99031715A UA 99031715 A UA99031715 A UA 99031715A UA 66347 C2 UA66347 C2 UA 66347C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
sleeper
rail
edge
clamp
steel
Prior art date
Application number
UA99031715A
Other languages
English (en)
Original Assignee
Corus U K Ltd
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Corus U K Ltd filed Critical Corus U K Ltd
Publication of UA66347C2 publication Critical patent/UA66347C2/uk

Links

Classifications

    • EFIXED CONSTRUCTIONS
    • E01CONSTRUCTION OF ROADS, RAILWAYS, OR BRIDGES
    • E01BPERMANENT WAY; PERMANENT-WAY TOOLS; MACHINES FOR MAKING RAILWAYS OF ALL KINDS
    • E01B3/00Transverse or longitudinal sleepers; Other means resting directly on the ballastway for supporting rails
    • E01B3/16Transverse or longitudinal sleepers; Other means resting directly on the ballastway for supporting rails made from steel

Landscapes

  • Engineering & Computer Science (AREA)
  • Architecture (AREA)
  • Civil Engineering (AREA)
  • Structural Engineering (AREA)
  • Railway Tracks (AREA)
  • Machines For Laying And Maintaining Railways (AREA)
  • Bridges Or Land Bridges (AREA)
  • Road Paving Structures (AREA)

Description

Опис винаходу
Винахід відноситься до сталевих залізничних шпал і до способів виготовлення таких шпал. 2 Шпали є складовою частиною гнучких опорних систем, що використовуються для напряму ходу поїздів. Їх основні функції полягають в тому, щоб витримувати ширину колії і нахил рейок в межах як бічних, так і вертикальних допусків. Вони також передають навантаження на опорний шар баласту в області поверхні, яка значно більше, ніж область додатку навантаження колесом поїзда, причому необхідно, щоб це здійснювалося таким чином, щоб баласт передавав навантаження, що передається на підгрунтя нижче шару баласту без 70 деформації цього підгрунтя. Шпали повинні забезпечувати стабільність залізничної колії під час проходження поїздів і підтримувати цю стабільність незалежно від змін температури, причому ця остання особливість більш важлива при використанні колії зі зварним стиком рейок.
Невелика кількість шпал, що використовуються в цей час, виготовлена зі сталі, причому укладання таких шпал, обходиться дешевше в порівнянні з укладанням більш поширених шпал з бетону або лісоматеріалу. 79 Сталеві шпали мають, в основному, коробчатий перетин або перетин у вигляді оберненого каналу і відносно прості при транспортуванні, оскільки вони забезпечують більш високу щільність штабелювання, вимагають більш дешевого обладнання при установці, не мають необхідності в повторному заповненні баластом і вимагають меншої глибини шара баласту завдяки своїй формі. Їх використання дає в результаті більш короткий і передбачуваний час "вікна" для профілактичних робіт, а їх відносно невелика вага спрощує маніпулювання ними їх установку в порівнянні з більш традиційними суцільними шпалами з бетону і лісоматеріалів. При їх використанні колія менш схильна до розтягнення, що приводить до сходу з рейок, і вони можуть бути відремонтовані, а також вони мають ліквідну вартість.
Традиційні сталеві шпали виготовляються способом гарячого формування, що дає в результаті відносно низьку вартість виробництва. Збільшене первинне ущільнення необхідне для досягнення зміцнення. с
Оскільки такі шпали чинять високий опір переміщенню в бічному напрямі, залізничну колію зі сталевими Ге) шпалами важче переміщувати при операції рихтування.
Сталева шпала з коробчатим перетином описана в патенті ОЕ-А-2951272. Відкриті краї цієї шпали закриті привареними сталевими пластинами або пресом-виробами з посиленого бетону або пластмаси. Порожниста внутрішня частина коробчатого перетину заповнена ізолюючим матеріалом, наприклад, сумішшю цементу і води - або гумовим еластоміром. «І
У документі МУО/10450 описана сталева залізнична шпала з перерізом у вигляді оберненого каналу, яка включає обмежуючі елементи, прикріплені до внутрішньої сторони верхньої опорної поверхні шпали. Ці о елементи включають направлені вниз відгалуження, які при використанні шпали забезпечують шпалі стійкість в Ге) бічному напрямі. 325 Обидві описані шпали мають згадані вище недоліки. Задачею винаходу є створення шпали, в якій ке, вищезгадані недоліки усунені повністю або, щонайменше, частково.
Ця задача вирішується за рахунок того, що запропонована сталева залізнична шпала з перетином у вигляді оберненого каналу, і крайові пластини для необхідного закриття її відкритих країв, а при, в основному, « вертикальному, направленому вниз переміщенні крайових пластин, які встановлені з можливістю зняття по одній З з кожного відкритого краю шпали, забезпечується їх зняття, а сторони шпали нахилені вниз і назовні від с верхньої поверхні, підтримуючої рейку, причому шпала виконана способом холодного формування з смугової
Із» сталі.
Крайові пластини можуть закріплятися за допомогою замка. Шпала може бути виконана способом холодного пресування або холодного плющення. Крайові пластини можуть також бути виготовлені способом холодного формування з смугової сталі. б Висота кожної крайової пластини може перевищувати ширину кожної сторони шпали.
Ге») Шпала і/або крайові пластини можуть, бути виготовлені з м'якої або неіржавіючої або Н5ІА сталі. При виготовленні з неіржавіючої сталі можуть бути виконані або застосовані антикорозійні покриття або покриття, о отримані за допомогою дозованого наклепу, щоб протидіяти корозії від навантаження. «їз» 20 Вільний край кожної сторони шпали може бути повернений назовні і вгору, утворюючи губу.
У верхній частині кожної крайової пластини може знаходитися отвір, Через який може пройти баласт. У т протилежність або додатково до цього може бути виконаний отвір на одному або кожному краї шпали або по сусідству з ним, через який може пройти баласт.
Шпала може мати стоншення із зменшеною шириною. Це стоншення може бути розташоване, в основному, 22 ра середині по довжині шпали.
ГФ) Центральна секція внутрішньої частини шпали може бути заповнена матеріалом, щоб запобігти попаданню баласту в цю центральну область. Цей матеріал може являти собою звуковбирний матеріал і може включати о розширену поліуретанову піну.
У протилежність або додатково до цього, внутрішні стінки шпали можливо, щонайменше частково, покриті 60 звуковбирним матеріалом.
Крім того, винахід відноситься до способу виготовлення сталевої залізничної шпали з перетином у вигляді оберненого каналу з відкритим краєм і крайовими пластинами для нього, причому цей спосіб включає операцію холодного формування зі сталевої смуги для отримання необхідної секції у вигляді оберненого каналу і для отримання необхідних розмірів крайової пластини і забезпечує наявність на кожній крайовій пластині і/або на бо кожному відкритому краї шпали з'єднувальних елементів для закріплення крайових пластин для закриття відкритих країв шпали, причому вищезгадані елементи забезпечують, в основному, вертикальне, направлене вниз переміщення, при кріпленні крайової пластини до шпали.
Згідно з ще одним виконанням винахід відноситься до залізничної шпали з секцією у вигляді оберненого
Каналу, виконаною за допомогою холодного формування з смуги сталі, причому крайові пластини прикріплені з можливістю зняття по одній до кожного відкритого краю шпали, для того, щоб його закрити, а рейка спирається на верхню поверхню шпали, і пружинний сталевий затиск, який прикріпляє рейку до шпали, причому цей затиск включає першу несучу поверхню, взаємодіючу з верхньою поверхнею шпали, другу несучу поверхню, взаємодіючу з внутрішньою стороною поверхні шпали, підтримуючою рейку, і петлеподібну секцію, розташовану 7/0 Між першою і другою несучими поверхнями, яка при використанні взаємодіє з верхньою поверхнею полиці основи рейки, а також включає інструментальний засіб для прикладання сили до внутрішніх поверхонь петлеподібної секції затиску, щоб збільшити їх розділення, завдяки чому необхідний контакт несучих поверхонь з рейкою і петлеподібної секції затиску з полицею рейки забезпечується після введення ізоляційного матеріалу між протилежними поверхнями петлі і полиці рейки і зняття сили, прикладеної за допомогою цього інструмента.
Ізоляційний матеріал, переважно, заздалегідь формується для взаємодії з верхньою поверхнею полиці рейки.
Крім того винахід відноситься до способу кріплення рейки до шпали з перетином у вигляді оберненого каналу, виконаної за допомогою холодного формування з сталевої смуги і що включає знімні крайові пластини, при використанні пружинного сталевого затиску, причому цей спосіб включає операції розташування заплечика го Затиску в контакті з шпалою, при цьому несуча поверхня заплечика знаходиться в контакті з внутрішньою стороною поверхні шпали, несучою рейку, сусідньою з кромкою, розташування другої несучої поверхні затиску в контакті з верхньою поверхнею шпали, розташування петлеподібної секції затиску в проміжку між заплечиком і другою несучою поверхнею з її внутрішньою стороною вище за полицю основи рейки, введення в петлю розширюючого інструмента і маніпулювання ним для збільшення горловини петлі, із збільшенням, таким чином, сч відстані між петлею і полицею рейки, введення між петлею і полицею рейки заздалегідь відформованого ізолятора, і ослаблення навантаження з боку розширюючого інструмента, щоб примусити дві несучі поверхні і) міцно притиснути шпалу, а петлю - міцно притиснути полицю рейки.
Затиск може мати в плані в основному О-подібну форму, причому кожне плече букви О утворить перші згадані несучі поверхні і петлеподібну секцію, а центральна перемичка букви І утворить другі несучі поверхні. М зо Нижче винахід описується на прикладі його виконання з посиланням на прикладені креслення, на яких:
На фіг.1 показаний вигляд в плані шпали згідно з винаходом; « фіг.2 - розріз по лінії І-І фіг.1; с фіг.3 - вигляд з торця в перспективі шпали, показаній на фіг.1 і 2 зі знімною крайовою пластиною; фіг.4 - розріз в збільшеному масштабі елементів шпали і крайової пластини, показаної на фіг.3; ісе) фіг.5 і 6 - відповідно, горизонтальна і бічна проекція затиску кріплення рейки до шпали, показаної на фіг.1; «о фіг.7 і 8 - в розрізі альтернативне пристосування для кріплення рейки до шпали згідно з винаходом.
Як видно з фіг.1 і 2, шпала 1 має перетин у вигляді оберненого каналу і відкриті краї. Сторони 2 шпали нахилені вниз і назовні для створення необхідного плоского кута для забезпечення необхідної стійкості і опору вертикальному висмикуванню. Плоский кут вибирається також для збільшення щільності штабелювання без « 0 заклинювання, яке може привести до застрявання сусідніх штабельованих шпал. Ширина кожної сторони більша с ніж в традиційних виробах, виготовлених способом гарячого плющення, для збільшення наповнення баластам.
Кожна подовжня сторона шпали повернена назовні і вгору для утворення губи З з метою збільшення жорсткості і ;» опору вертикальному висмикуванню.
На фіг.3 і 4 показано, що відкриті краї шпали закриті знімними, в основному, вертикальними крайовими пластинами 4, які прикріплені з можливістю знімання до шпали за допомогою місцевих провушин 5, виконаних на
Ге» кожній стороні кожної крайової пластини, яка блокується із замикаючими язичками 6, виконаними вздовж кожної крайової кромки шпали. Монтаж крайових пластин з шпалою здійснюється або автоматично, або за допомогою
Ме. спеціального ручного інструмента. Крайові пластини можуть, отже, бути зняті за допомогою спеціальних 2) інструментів, запобігаючи, таким чином, їх зминанню. Отвори 7 виконані в крайових пластинах або в краях шпали, щоб сприяти проникненню баласту у внутрішню частину шпали. Як показано, ці отвори виконані у вигляді ве пазів на вільних кромках верхньої поверхні шпали, підтримуючої рейку. "М Як видно з фіг.ї1, шпала має центральну частину 8, яка стоншена. Це стоншення створює більш сильне замкнення баласту, що проштовхується у внутрішню частину шпали і зменшує кількість баласту, необхідного дій заповнення внутрішньої частини шпали. Звуковбирний матеріал може знаходитися в контакті з деякими або з в усіма внутрішніми поверхнями, а подібний матеріал може бути розміщений всередині центральної секції 8 не тільки для поглинання звуку, але також для запобігання попаданню баласту в цю центральну секцію рейки.
Ф) Одним з придатних матеріалів є розширена піна, наприклад, з полістиролу. ка Отвори 9 виконані штампуванням у верхній поверхні шпали для розміщення кріпильних затисків для прикріплення рейок до шпали. Вони описуються нижче з посиланням на фіг. з 5 по 8. Положення рейок, які бо повинні підтримуватися шпалою, показані штрих-пунктирними лініями 10.
Як буде видно з фіг.3, кожна крайова пластина 4 виступає вниз на більшу відстань, ніж бічні стінки 2 шпали, підвищуючи, таким чином, стійкість в бічному напрямі і зменшуючи опір кромки при рихтовці шляху, забезпечуючи просте вирівнювання шпал за допомогою зняття крайових пластин.
Шпала з перетином у вигляді оберненого каналу виконується за допомогою холодного формування з 65 смугової сталі. Наприклад, в одному зі способів виготовлення смуга з підпільної многороликової моталки проходить через правильну машину перед різанням на потрібний розмір шляхом холодного штампування.
Шпали можуть бути виконані індивідуально або у вигляді групи або в подовжньому, або в поперечному напрямі смуги. Матеріал, відрізаний під час вирубки, може передаватися на прес для повторного формування для виготовлення крайових пластин 4. В альтернативному варіанті крайові пластини можуть бути виготовлені Холодним штампуванням з сталевих смуг відповідної форми. Крайові провушини, і язички б виконані за допомогою спеціальних інструментів і додаткових операцій.
Відсутність зварювання при виготовленні значно знижує вартість виготовлення.
При установці шпал згідно з винаходом на приготованому шарі баласту кожна шпала може, завдяки своїй формі з відкритими краями, просто прослизати на місце. Завдяки цьому полегшується точне розміщення шпал. У /о альтернативному традиційному варіанті шпали з крайовими пластинами, які вже встановлені, можуть бути розміщені на відповідним чином розкладеному шарі баласту.
Перед монтажем крайових пластин на шпалі баласт може вдуватися в шпалу через її відкриті краї при оптимальному тиску для заповнення всіх порожнин під похилими стінками шпали. Це усуває необхідність в додатковому ущільненні, необхідному для традиційних сталевих шпал. У результаті термін експлуатації баласту 7/5 Зростає, оскільки пошкодження від ущільнення відсутні. Якщо крайові пластини 4 вже встановлені, баласт може вдуватися у внутрішню частину шпали через отвори 7.
Як згадано раніше, отвори 9 виконані штампуванням у верхній поверхні шпали 1 для розміщення кріпильних затисків для прикріплення рейок 10 до шпали. На шпалі може бути виконаний наклеп в області отворів 9 для посиленні залишкового напруження і цілісності. Ця конструкція збільшує перевагу шпал, що прослизають на місце, завдяки відсутності будь-яких виступаючих елементів.
Кріпильний елемент, показаний на фіг.5 і б, має форму затиску, виготовленого з пружинної сталі з прямокутним поперечним перетином. Можуть бути прийняті також інші форми поперечного перетину, наприклад, круглі і овальні. Як видно на фіг.5, в горизонтальній проекції затиск має звичайно О-подібну форму і включає пару плечей 14, сполучених з центральною перемичкою 15, розташованою звичайно перпендикулярно цим с ов плечам.
Як видно з фіг.б, кожне плече затиску виконане такої форми, що послідовно має на своєму вільному краї і) заплечик 16, який виступає в напрямі до центральної секції 15, ніжку 17, в основному, перпендикулярну заплечику 16, петлю 18, що має шийку 19, і зігнену секцію 20, яка сполучена з центральною секцією 15.
Розширюючий інструмент може бути введений під шийку 19 і приводиться в дію для збільшення розміру М зо шийки і для здійснення подовження ніжки 17.
Рейка 10, що спирається на шпалу 1, також подана на фіг.б6. Заздалегідь відформований ізолятор 21 - розташований на полиці основи рейки 10. Рейка встановлена на звичайній ізолюючій підкладці 22. со
Після монтажу затиску з рейкою і шпалою, розширюючий інструмент вводиться в шийку 19 і приводиться в дію для збільшення розміру шийки і здійснення подовження ніжки, збільшуючи, таким чином, відстань між петлею ре) і виступом рейки. Вільний край кожного плеча 14 затиску потім проходить Через відповідний отвір 9, а затиск «о переміщується в позицію, показану на фіг.б, при якій заплечик 16 контактує з внутрішньою поверхнею шпали при контакті ніжки 17 з кордоном отвору. У цій позиції центральна секція 15 затиску спирається на верхню поверхню шпали, а петля 18 розташована над полицею рейки (в цей час заздалегідь відформований ізолятор 21 відсутній).
Коли розширювач знаходиться на місці, заздалегідь відформований ізолятор 21 вводиться між затиском і « полицею рейки. Зняття навантаження на інструмент і вилучення розширюючого інструмента дозволяє прикласти 2-3) с зовнішнє навантаження до полиці рейки з примусовою орієнтацією. Ніяка інша фіксація не потрібна, а затиск просто знімається за допомогою введення розширюючого інструмента під шийку 19 для здійснення подовження ;» ніжки, як було розглянуто вище, і для зняття заздалегідь відформованого ізолятора. Затиск може потім бути повторно використаний, якщо він придатний.
Можуть бути використані інші форми і типи затисків, подані на фіг.5 і 6.
Ге» У варіанті здійснення, показаному на фіг.7, рейка 10 змонтована на комбінованому шарі ізоляції 25 із зв'язуючого матеріалу в мілкій виїмці, виконаній у верхній поверхні шпали.
Ме, На фіг.8 рейка 10 спирається на пружинний затиск 27 і прикріплена до нього, а той, в свою Чергу, 2) пов'язаний з поверхнею шпали, можливо, всередині виїмки, схожій з виїмкою, показаною на фіг.7. Цей затиск 5р Може бути пригвинчений болтом, приварений або пов'язаний з шпалою, причому ізолююча підкладка 28 о розташована між протилежними поверхнями полиці рейки і затиску.
І Вищенаведений опис відноситься тільки до одного прикладу виконання шпал згідно з винаходом, причому можливі такі зміни і удосконалення, які знаходяться в межах захисту об'єму винаходу на основі нижченаведеної формули винаходу.
Ф!

Claims (12)

Формула винаходу іме)
1. Сталева залізнична шпала, яка виготовлена холодним штампуванням сталевої смуги і яка містить во подовжений корпус (1) з відкритими кінцями і перерізом у вигляді перевернутого канала з бічними стінками (2), нахиленими вниз і назовні від верхньої несучої рейку поверхні, і дві переважно вертикальні крайові пластини (4), що закривають переважно вертикальні відкриті кінці корпусу (1) шпали, яка відрізняється тим, що кожний кінець корпусу шпали і кожний бічний край крайових пластин містить додаткові з'єднувальні засоби, призначені для забезпечення можливості вилучення кожної крайової пластини (4) окремо з відкритих кінців корпусу (1) бе шпали або прикріплення до них за допомогою ковзного переміщення відповідної крайової пластини (4) по корпусу (1) шпали для відповідного розчеплення або введення в зачеплення один з одним додаткових з'єднувальних засобів, при цьому висота кожної крайової пластини перевищує висоту корпусу шпали.
2. Шпала за п. 1, яка відрізняється тим, що з'єднувальні засоби містять замикаючі язички (б), які виступають з кожного кінцевого краю корпусу шпали, і вушка (5), виконані вздовж кожного бічного краю кожної крайової пластини (4) з можливістю зчеплення із замикаючими язичками (6) корпусу шпали для забезпечення вибіркового вилучення кожної крайової пластини (4) з корпусу (1) шпали або прикріплення до нього шляхом ковзного переміщення між крайовою пластиною (4) і корпусом шпали для вилучення замикаючих язичків (6) з вушок (5) і навпаки.
З. Шпала за п. 1 або 2, яка відрізняється тим, що центральна частина внутрішнього простору шпали /о заповнена поліуретановим пінопластом.
4. Шпала за будь-яким із пп. 1-3, яка відрізняється тим, що крайові пластини (4) виготовлені холодним штампуванням сталевої смуги.
5. Шпала за будь-яким із пп. 1-3, яка відрізняється тим, що вільний кінець кожної бічної стінки (2) шпали обернений назовні і догори, утворюючи губу (3).
6. Шпала за будь-яким із пп. 1-3, яка відрізняється тим, що у верхній частині кожної крайової пластини виконаний отвір для пропускання через нього баласту.
7. Шпала за будь-яким із пп. 1-3, яка відрізняється тим, що на кожному кінці шпали або поблизу нього виконаний отвір (7) для пропускання через нього баласту.
8. Шпала за будь-яким із пп. 1-3, яка відрізняється тим, що корпус шпали має звужену частину (8) меншої ширини.
9. Шпала за п. 8, яка відрізняється тим, що звужена частина (8) виконана переважно посередині довжини шпали.
10. Шпала за будь-яким із пп. 1-3, яка відрізняється тим, що центральна частина внутрішнього простору шпали заповнена матеріалом, який перешкоджає попаданню баласту в цю центральну ділянку. с
11. Шпала за п. 10, яка відрізняється тим, що вказаний матеріал містить поліуретановий пінопласт. ' пи й й й й о о
12. Шпала за будь-яким із пп. 1-11, яка відрізняється тим, що вона містить сталевий пружинний кріпильний затискач для кріплення рейки до шпали, що має першу несучу поверхню (15) для взаємодії з верхньою поверхнею шпали (1), другу несучу поверхню (16) для взаємодії з нижньою поверхнею шпали і петлю (18) між першою і другою несучими поверхнями, яка взаємодіє з верхньою поверхнею підошви рейки, причому затискач ї- зо виконаний з можливістю прикладення зусилля інструментальним засобом до внутрішніх поверхонь петлі затискача для їх розтискання і введення між затискачем і підошвою рейки ізолюючого матеріалу, який « заздалегідь відформований для взаємодії з верхньою поверхнею підошви рейки, для забезпечення взаємодії с несучих поверхонь затискача зі шпалою і петлі затискача з підошвою рейки після зняття зусилля, прикладеного інструментальним засобом, і видалення інструментального засобу. ісе) (Се)
- . и? (о) (о) (95) щ» що іме) 60 б5
UA99031715A 1996-08-28 1997-08-27 Steel railroad sleeper UA66347C2 (en)

Applications Claiming Priority (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
GBGB9617918.9A GB9617918D0 (en) 1996-08-28 1996-08-28 Railway sleepers
PCT/GB1997/002292 WO1998009022A1 (en) 1996-08-28 1997-08-27 Steel railroad sleepers

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA66347C2 true UA66347C2 (en) 2004-05-17

Family

ID=10799018

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UA99031715A UA66347C2 (en) 1996-08-28 1997-08-27 Steel railroad sleeper

Country Status (22)

Country Link
US (1) US6230981B1 (uk)
EP (1) EP0922142B1 (uk)
JP (1) JP2001504905A (uk)
CN (1) CN1112479C (uk)
AP (1) AP1087A (uk)
AT (1) ATE226270T1 (uk)
AU (1) AU739411B2 (uk)
BR (1) BR9711389A (uk)
CA (1) CA2264727A1 (uk)
CZ (1) CZ294026B6 (uk)
DE (1) DE69716446T2 (uk)
GB (1) GB9617918D0 (uk)
GE (1) GEP20032978B (uk)
IL (1) IL128748A (uk)
NZ (1) NZ334493A (uk)
OA (1) OA11104A (uk)
PL (1) PL187877B1 (uk)
RO (1) RO119025B1 (uk)
SI (1) SI9720056B (uk)
SK (1) SK27399A3 (uk)
UA (1) UA66347C2 (uk)
WO (1) WO1998009022A1 (uk)

Families Citing this family (26)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
GB2383066A (en) * 2001-12-11 2003-06-18 Corus Uk Ltd Steel sleeper assembly
GB2389867B (en) * 2002-06-21 2005-11-09 Corus Uk Ltd Steel railway sleepers
GB2394244A (en) * 2002-10-10 2004-04-21 Corus Uk Ltd Hollow steel railway sleeper
CA2519943C (en) * 2003-03-21 2011-01-18 Phoderma, Inc. Photoresponsive fragrances
DE10319055B4 (de) * 2003-04-25 2006-03-02 Ferd. Braselmann Gmbh & Co. Kg Verfahren zur Herstellung von Stahlschwellen sowie Stahlschwelle
CA2499193C (en) * 2005-03-23 2007-01-02 Tembec Industries Inc. Railway ground crosstie
US7731099B2 (en) * 2005-10-25 2010-06-08 Narstco, Inc. Stacked railway tie
DE102007031705A1 (de) 2007-07-06 2009-01-08 Thyssenkrupp Gft Gleistechnik Gmbh Schwelle für feste Fahrbahnen
US8714462B1 (en) 2008-07-09 2014-05-06 Polycorp Ltd. Special track assembly and methods of making same
US20130115399A1 (en) 2010-10-27 2013-05-09 Richard W. Roberts In-situ foam core articles
US8342420B2 (en) 2010-10-27 2013-01-01 Roberts Jr Richard W Recyclable plastic structural articles and method of manufacture
US9346237B2 (en) 2010-10-27 2016-05-24 Richard W. Roberts Recyclable plastic structural articles and method of manufacture
WO2012176776A1 (ja) * 2011-06-20 2012-12-27 日鐵住金建材株式会社 冷間成形鋼製枕木
US9272484B2 (en) 2012-01-25 2016-03-01 Richard W. Roberts, JR. Structural plastic articles, method of use, and methods of manufacture
US9102086B2 (en) 2012-03-28 2015-08-11 Richard W. Roberts In-situ foam core structural articles and methods of manufacture of profiles
US8840819B2 (en) 2012-03-28 2014-09-23 Richard W. Roberts, JR. In-situ foam core structural energy management system and method of manufacture
US9073462B2 (en) 2012-03-28 2015-07-07 Richard W. Roberts In-situ foam core vehicle seating system and method of manufacture
US10207606B2 (en) 2012-03-28 2019-02-19 Richard W. Roberts Recyclable plastic structural articles and method of manufacture
US8708177B2 (en) 2012-03-29 2014-04-29 Richard W. Roberts In-situ foam core dielectrically-resistant systems and method of manufacture
GB2502542B (en) * 2012-05-30 2019-10-23 Sigassure Uk Ltd Hollow sleepers and cable management system
US10328662B2 (en) 2012-11-01 2019-06-25 Richard W. Roberts In-situ foam core stress mitigation component and method of manufacture
US9271610B2 (en) 2013-04-12 2016-03-01 Richard W. Roberts, JR. Bathtub/shower tray support
US9644323B2 (en) * 2014-04-15 2017-05-09 Keith A. Langenbeck Train rail track structure systems
US9617688B2 (en) 2014-06-26 2017-04-11 Polycorp Ltd. Rail assembly
US9695553B2 (en) * 2014-09-23 2017-07-04 Claude R Kendrick, Jr. Modular railroad track assembly
CN105507089A (zh) * 2015-11-30 2016-04-20 无锡市恒达矿山机械有限公司 一种矿山使用的专用枕

Family Cites Families (7)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
BE388815A (uk) *
GB191009351A (en) 1910-04-18 1910-09-08 Ross Albert Finley Improvements in and relating to Metallic Railroad Ties.
GB333761A (en) 1929-09-02 1930-08-21 Thomas Hugh Davies Improvements in railway or the like sleepers
US2841338A (en) * 1955-09-16 1958-07-01 William H Fairbert Railroad tie
JPS586705A (ja) 1981-07-01 1983-01-14 Kawasaki Steel Corp 形鋼の圧延方法
JPS63108920A (ja) 1986-10-27 1988-05-13 Nippon Steel Corp 有爪鋼製枕木の製造方法
BR9406732A (pt) * 1993-06-02 1996-01-30 Jude Odihachukunma Igwemezie Dormente de trilho chapa de dormente e prendedor aperfeiçoados

Also Published As

Publication number Publication date
BR9711389A (pt) 1999-08-17
US6230981B1 (en) 2001-05-15
AP9901475A0 (en) 1999-03-31
PL187877B1 (pl) 2004-10-29
NZ334493A (en) 1999-08-30
OA11104A (en) 2003-03-17
DE69716446D1 (de) 2002-11-21
DE69716446T2 (de) 2003-06-18
RO119025B1 (ro) 2004-02-27
CZ294026B6 (cs) 2004-09-15
SI9720056B (sl) 2002-02-28
IL128748A (en) 2001-08-26
GEP20032978B (en) 2003-05-27
CN1112479C (zh) 2003-06-25
AU739411B2 (en) 2001-10-11
WO1998009022A1 (en) 1998-03-05
AP1087A (en) 2002-08-01
SI9720056A (sl) 1999-06-30
PL331894A1 (en) 1999-08-16
JP2001504905A (ja) 2001-04-10
EP0922142A1 (en) 1999-06-16
CZ68799A3 (cs) 1999-06-16
IL128748A0 (en) 2000-01-31
CA2264727A1 (en) 1998-03-05
AU4025297A (en) 1998-03-19
CN1231709A (zh) 1999-10-13
EP0922142B1 (en) 2002-10-16
SK27399A3 (en) 1999-10-08
ATE226270T1 (de) 2002-11-15
GB9617918D0 (en) 1996-10-09

Similar Documents

Publication Publication Date Title
UA66347C2 (en) Steel railroad sleeper
KR101516940B1 (ko) 철로 레일 체결 조립체에 사용하기 위한 기기 및 상기 기기를 포함하는 레일 체결 조립체, 그리고 밀봉 플레이트 및 상기 밀봉 플레이트와 침목의 결합물
CA2642109A1 (en) Railway rail fastening clip
EA027248B1 (ru) Система рельсового скрепления
US6923381B2 (en) Railway rail fastening clip and assembly
UA67777C2 (uk) Залізнична або трамвайна рейка, система її закріплення (варіанти) і спосіб її укладання
US5782406A (en) Rail tie plate clips and shoulders
WO1996023107A1 (en) Rail fastening devices
US10458071B2 (en) Method of installing interface pad on concrete ties
KR100448847B1 (ko) 콘크리트 도상 직결매립식 분기부 레일 고정장치
JP4084928B2 (ja) 枕木組立体及びその組立て方法
JP3058594B2 (ja) 高さ調整機能付レール締結装置
WO2013007980A1 (en) Components of a railway rail fastening assembly
KR100349055B1 (ko) 급곡선과 열차의 탈선이 우려되는 개소의 안전가드앵글 체결장치
KR200410830Y1 (ko) 연약지반용 방석침목
US6398123B1 (en) Railway fastening anchor and clip
JP2704012B2 (ja) レールの迅速取付用ストラップ及びコンクリート製鉄道タイ
US1042071A (en) Railway-tie.
US1034585A (en) Railway-tie and fastener.
US681508A (en) Metallic railroad-tie.
US2035918A (en) Tie plate and rail retaining clip
GB2199875A (en) A railway rail-fastening clip and a railway rail-and-fastening assembly
JPH02197602A (ja) 枕木
US1752152A (en) Railroad-track structure
US1242299A (en) Tie-plate.