UA58626C2 - Спосіб і пристрій для спарювання або скручування двох або більше ниток для використання в текстильній машині для в'язаних виробів, трикотажу і подібних - Google Patents

Спосіб і пристрій для спарювання або скручування двох або більше ниток для використання в текстильній машині для в'язаних виробів, трикотажу і подібних Download PDF

Info

Publication number
UA58626C2
UA58626C2 UA2001075129A UA200175129A UA58626C2 UA 58626 C2 UA58626 C2 UA 58626C2 UA 2001075129 A UA2001075129 A UA 2001075129A UA 200175129 A UA200175129 A UA 200175129A UA 58626 C2 UA58626 C2 UA 58626C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
thread
threads
textile machine
paired
fact
Prior art date
Application number
UA2001075129A
Other languages
English (en)
Russian (ru)
Inventor
Сергіо Загліо
Original Assignee
Меммінгер-Іро Гмбх
Меммингер-Иро Гмбх
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Priority claimed from ITBS990010 external-priority patent/IT1309180B1/it
Priority claimed from ITBS990022 external-priority patent/IT1309189B1/it
Priority claimed from IT1999BS000094 external-priority patent/IT1310065B1/it
Application filed by Меммінгер-Іро Гмбх, Меммингер-Иро Гмбх filed Critical Меммінгер-Іро Гмбх
Publication of UA58626C2 publication Critical patent/UA58626C2/uk

Links

Classifications

    • DTEXTILES; PAPER
    • D03WEAVING
    • D03JAUXILIARY WEAVING APPARATUS; WEAVERS' TOOLS; SHUTTLES
    • D03J1/00Auxiliary apparatus combined with or associated with looms
    • D03J1/04Auxiliary apparatus combined with or associated with looms for treating weft
    • DTEXTILES; PAPER
    • D04BRAIDING; LACE-MAKING; KNITTING; TRIMMINGS; NON-WOVEN FABRICS
    • D04BKNITTING
    • D04B35/00Details of, or auxiliary devices incorporated in, knitting machines, not otherwise provided for
    • D04B35/22Devices for preparatory treatment of threads

Landscapes

  • Engineering & Computer Science (AREA)
  • Textile Engineering (AREA)
  • Knitting Machines (AREA)
  • Socks And Pantyhose (AREA)
  • Knitting Of Fabric (AREA)
  • Yarns And Mechanical Finishing Of Yarns Or Ropes (AREA)

Abstract

У способі та в пристрої для спарювання чи скручування двох чи більше ниток (11, 12) окремі нитки транспортують до спарювального або скручувального пристрою за допомогою протягування їх через ниткоподавальні пристрої, а одержану єдину спарену нитку подають до текстильної машини через накопичувальний пристрій.

Description

Опис винаходу
Цей винахід стосується текстильних ділянок і текстильних машин для в'язаних товарів, трикотажу і подібних, де спарені чи скручені нитки використовують для виготовлення виробів, пуловерів, носків, і т.д.
Більш конкретно, винахід відноситься до способу й устаткування для спарювання двох або більше ниток при введенні в зазначені машини, спарюванням чи покриванням, скручуванням чи сплітанням однієї нитки, навіть еластичної, що може бути туго натягнутою в більшому чи меншому ступені, із принаймні однією іншою ниткою.
Технологія деяких типів виробів чи пуловерів вимагає наявності й використання спарених (звитих) чи 70 скручених (закручених) ниток, що складаються з однієї нитки, що може навіть бути еластичною, і принаймні однієї іншої нитки з натуральних чи синтетичних волокон.
Спарювання ниток звичайно проводять покриванням одної нитки однією або декількома іншими нитками.
Спарювання може бути виконано пневматичним діянням, продуванням струменя повітря поверх ниток, чи іншими методами. Спарювальні пристрої для проведення цього процесу спарювання уже відомі. Однак, цей 19 процес у даний час виконують на спеціальних заводах, із комплексними і великими машинами, захоплюючи нитки для спарювання від їхніх відповідних котушок, пропускаючи їх крізь крутильну машину, і перемотуючи спарену нитку на іншу котушку.
В патентній заявці Франції ЕВ-А-2376237, опублікованої 28.07.1978, М.кл. 2: р.04 в 35/22; О00 02 б 1/16, розкрито спосіб для обробки багатоволокнистих ниток на в'язальній машині, головним чином круглов'язальній машині, що включає операції подавання двох чи більше окремих ниток до спарювального чи скручувального пристрою у вигляді переплітаючого пристрою, який формує з них єдину результуючу переплетену нитку, яку безпосередньо постачають до місця в'язання в'язальної машини, з'єднаної для цього. Так як переплетена нитка проходить від переплітаючого пристрою через вушко для нитки прямо до місця в'язання, важко підтримувати наперед визначий натяг нитки на вхідній стороні в'язальної машини, с 29 особливо під час запуску/ зупинки в'язальної машини. Однак, процес синхронізації переплітаючого пристрою Ге) точно з в'язальною машиною є важким.
Дещо подібне є вірним для способу виробництва трикотажу, що розкритий у патентній заявці Німеччини ОЕ-А 180 6326.
В патентній заявці Франції ЕК-А-2376237 представлений також дуже схематично пристрій для спарювання ї-о 3о щонайменше двох ниток, який забезпечує отримання єдиної спареної серцевинно-оболонкової нитки на Ге! круглов'язальній машині, яка використовується безпосередньо на цій машині для виготовлення в'язаних виробів.
Відомий пристрій містить спарювальний пристрій, виконаний як пневматичний переплітаючий пристрій, що ї-о приводиться в дію тяговим зусиллям, і засоби для постачання щонайменше одної першої нитки і другої нитки, і (оо) забезпечення їх сумісного постачання. Засоби постачання вказаних окремих ниток містять нитконапрямні механізми, через які вказані нитки підводять до переплітаючого пристрою. Кожний напрямний механізм містить о подавальний і допоміжний циліндри, через які перекинута відповідна окрема нитка. Транспортування окремих ниток до спарювального пристрою, а також транспортування утвореної єдиної спареної нитки від спарювального пристрою до в'язальної машини здійснюється безпосередньо через напрямне вушко і досягається завдяки « дю тяговому зусиллю, що створюють робочі органи круглов'язальної машини при споживанні спареної нитки під час -о процесу в'язання. с У зв'язку з тим, що у відомому пристрої для спарювання спарена нитка проходить від переплітаючого :з» пристрою безпосередньо через напрямне вушко для нитки до місця в'язання, на вхідній стороні в'язальної машини можуть мати місце значні коливання натягу спареної нитки, особливо під час запуску/зупинки в'язальної машини. Це посилюється також за рахунок того, що транспортування окремих ниток через напрямні механізми с 15 до переплітаючого пристрою досягається за рахунок тягового зусилля, що створюють робочі органи в'язальної машини під час споживання спареної нитки. Так як, одинарні нитки подаються до спарювального пристрою через (ее) інерційні нитконапрямні елементи (подавальний і допоміжний циліндри), то під час запуску/зупинки в'язальної б» машини ці інерційні елементи також можуть значною мірою впливати як на натяг окремих ниток, що надходять до спарювального пристрою, так і на натяг спареної нитки на вхідній стороні в'язальної машини. Значні ко 50 коливання натягу ниток негативно позначаються на якість виготовлених в'язаних виробів.
Ф Перша задача цього винаходу полягає в тому, щоб використати новаторський і своєрідний шлях для розв'язання проблеми спарювання чи скручування двох чи більше ниток, які збираються обробляти на текстильних машинах, використаних для в'язаних товарів чи трикотажу, за допомогою ефективного способу спарювання і, насамперед, із значними організаційними, практичними й економічними перевагами.
Інша задача цього винаходу полягає в тому, щоб зробити й постачати пристрій, який, коли застосовується на
ГФ) будь-якій текстильній машині, робить її практичною й ефективною для експлуатації такого способу спарювання, т як описано вище, двох чи більше ниток, наявних у розпорядженні для негайного використання на текстильних машинах.
Першу задачу досягають за допомогою способу спарювання двох або більше ниток для використання у 60 текстильній машині для в'язаних виробів, трикотажу і подібних, в якому дві або більше окремих ниток, що підлягають спарюванню або скручуванню, транспортують до спарювального або скручувального пристрою, з'єднаного з робочим місцем текстильної машини, спарюють або скручують окремі нитки пневматичним або механічним діянням в спарювальному або скручувальному пристрої для утворення єдиної результуючої спареної нитки, і утворену єдину результуючу спарену або скручену нитку (10) постачають до текстильної машини, при бо цьому згідно з винаходом під час виконання цього способу окремі нитки транспортують до спарювального або скручувального пристрою за допомогою протягування їх через нитко-подавальні пристрої, а єдину спарену нитку постачають до текстильної машини через накопичувальний пристрій.
Спосіб дає змогу одержати численні переваги, включаючи: видалення машин для підготовки заздалегідь спарених ниток, видалення складських постачань спарених ниток; шанс зробити споживачів ниток незалежними від інших виробників; безпосередня наявність спарених ниток без необхідності вибирання котушок; негайне використання спарених ниток на текстильних машинах із вільним вибором кольору, товщини й природи первинних ниток, відповідно до конкретних потреб виробів чи в питанні в'язаної роботи; можливість прямого контролю в машині за малюнком спарених ниток і/або повернення до в'язаної роботи після обробки, і т.д. 70 Друга задача винаходу реалізована за допомогою пристрою для спарювання або скручування двох або більше ниток для обробки на круговій або лінійній текстильній машині для в'язаних виробів, трикотажу або подібних, який містить пристрій для постачання щонайменше однієї першої нитки і другої нитки, і забезпечення їх сумісного постачання, і спарювальний або скручувальний пристрій для вказаної першої й другої ниток для формування з них єдиної результуючої спареної нитки, який розміщений нижче за течією вказаних засобів /5 постачання, який згідно з винаходом додатково містить накопичувальний пристрій для зберігання й накопичення деякої кількості вказаної єдиної результуючої спареної нитки, постаченої до нього спарювальним або скручувальним пристроєм, а також для постачання накопиченої ним єдиної результуючої спареної нитки до текстильної машини, при цьому накопичувальний пристрій розміщений нижче за течією вказаного спарювального або скручувального пристрою.
Цей пристрій легко підхожий до будь-якої текстильної машини і призначений для взаємодії функціонально з ними усіма.
Зокрема, накопичування спареної нитки на накопичувальному пристрої таке, що формування спареної нитки є незалежним від потреби в нитці, зробленою машиною. Таким чином, спарювальний пристрій може бути легко скоординований, щоб відповідати вимогам будь-якої текстильної машини, не вдаючись до структурних чи с ов функціональних змін останнього.
Крім того, завдяки своєму власному накопичувану, спарювальний пристрій не робить ніякого впливу на натяг і) спареної нитки, направленої до текстильної машини. Таким чином, нитка може бути постачена до машини чи вільно розтягнутою чи з наперед визначеним натягом, відповідно до необхідних умов, будучи керованою власним засобом машини. «о зо Швидкість виготовлення спареної нитки може регулюватися і цілком незалежно від швидкості споживання нитки текстильною машиною. Відповідно, швидкість виготовлення спареної чи скрученої нитки може бути рівною с такій швидкості подачі нитки до машини у випадку, коли не має ніякого накопичення нитки на накопичувачі й «о кількість накопиченої нитки залишається постійною. Ліпше, однак, коли швидкість виготовлення спареної чи скрученої нитки буде більше від тієї швидкості нитки, що потребує машина. У цьому випадку, нитка со з5 накопичується на накопичувачі, між керованими мінімальним і максимальним значеннями, і знаходиться у ю розпорядженні машини для живлення. Отже, спарювальний пристрій буде працювати періодично, без чіткого прив'язування до функціональної та робочої швидкості машини, а це означає більш низьке споживання енергії і менший знос устаткування.
Наявність нитки на накопичувальному пристрої означає регулярне подавання нитки до текстильної машини, « 70 незалежно від того чи працює остання безупинно чи ні. в с Іншою перевагою, ні в якому разі найменшою, є те, що такий пристрій може використовуватися не тільки для спарювання декількох ниток, але також і як живильник єдиної еластичної нитки, яка є голою і натяг якої можна ;» регулювати краще, чим при використанні традиційного пристрою, який у даний час застосовується в текстильних машинах.
Цей винахід також включає будь-який вид текстильної машини для в'язаних товарів і трикотажу, що живиться с спареними нитками, зробленими способом і пристроєм відповідно до винаходу.
Далі спосіб і пристрій винаходу описані більш детально і з посиланнями на прикладені креслення, на яких: со Фіг.1 показує принцип способу і пристрою для спарювання двох ниток; і б Фіг.2 показує кращий практичний шлях для створення спарювального пристрою.
На цих кресленнях, позицією 11 позначена перша окрема нитка, призначена для спарювання чи скручування ю з принаймні одною другою окремою ниткою 12. Одна з цих первісних сировинних ниток 11,12 може бути
Ф еластичною, наприклад, перша нитка 11, у той час як інша може бути натуральною чи із синтетичного волокна.
Нитки 11,12 дають початок з їх відповідних джерел 11, 12" і проводяться до спарювального пристрою А, який може бути струйно-пневматичного типу чи іншого відомого типу.
Коли необхідно, еластична нитка 11 може бути туго натягнута за допомогою натяжного пристрою 13.
Натяг вказаної нитки 11, особливо якщо вона еластична, може бути виміряний і керуватися в межах деяких (Ф, границь за допомогою датчика 15 натягу і будь-яким іншим механічним чи електронним засобом для керування ка натягу і/або швидкості подачі нитки.
Сировинні нитки 11,12 залишають пристрій А спареними чи скрученими у якості єдиної нитки 10, що бор проводиться до живильного пристрою 16, який направляє її безпосередньо для використання - у цьому випадку - текстильною машиною для в'язаних товарів чи трикотажу.
Натяг спареної нитки 10, призначеної для безпосереднього використання, може також бути виміряний і керуватися за допомогою використання відповідного датчика 17 натягу, чи іншого засобу. Один чи обидва, натяжний пристрій 13 і живильний пристрій 16, можуть обертатися, ведені двигуном 18, працюючи на різних 65 ШВИДКОСТЯХ відповідно до сигналів, посланих одним чи обома датчиками натягу 15,17, і який запускається й зупиняється згідно сигналу від машини-споживача, яка може або не може потребувати більше спареної нитки.
Альтернативно, один або декілька нитконатягувальних засобів можуть бути приведені у дію керуючим валом, виведеним від вала машини й синхронізованим із ним.
Фіг.2 показує переважний варіант виконання пристрою відповідно до винаходу, де перша нитка 11 прибуває від її джерела 11 і, якщо вона еластична і потребує натягу, проходить навколо першого ролика 130 і тоді, намотавшись, формує кілька петель, навколо другого ролика 140, проходячи на здійснюючий хвильовий рух чи рифлений стрижень 150.
Ці два ролики 130, 140 можуть бути коаксіальними й веденими двигуном 160. Другий ролик 140 має більший діаметр ніж перший ролик 130 для натягання нитки 11, як потрібно. Альтернативно, ці два ролики можуть мати 7/0 той же самий діаметр, але працювати на різних швидкостях, щоб одержати ті ж самі результати, до спарювання з іншою ниткою.
Ясно, якщо першу нитку не треба натягувати, достатньо одного ролика.
Другу нитку 12, що прибуває від її власного джерела 12", проводять до і спарюють із першою ниткою 11, яку вже натягнули як необхідно, на рівні направляючої перегородки 170. Тоді, дві нитки 11, 12 напрямляють до 7/5 спарювального пристрою А, де вони переплітаються таким способом, що формують єдину нитку, позначену позицією 10.
Пристрій також включає датчик 190 визначення присутності першої нитки 11 і інший датчик 200 визначення присутності щонайменше однієї другої нитки 12, при цьому вказані датчики призначені для зупинки пристрою і, через це, споживаючої машини, коли одна чи інша з ниток закінчується або переривається.
У будь-якому випадку, спарену чи переплетену нитку 10 потім намотують у якесь, врегульоване число петель на обертальному циліндрі 210 накопичувача 220, перед постачанням до текстильної машини, що використовують для в'язаних товарів, трикотажу чи подібних, відповідно до стрілки 230.
Циліндр 210 накопичувача 220 може бути приведений у дію тим же самим двигуном 170, який служить приводним двигуном для роликів 130, 140, і може мати край 210' на його вільному кінці. сч
Накопичувач використовують для накопичення деякої кількості нитки 10, між установленими заздалегідь мінімумом і максимумом, і, у такий спосіб, тримають нитку придатною для автоматичного отримання і) текстильною машиною на протязі її експлуатації і відповідно для сумісної роботи.
Циліндр 210 накопичувача 220 може бути закритий усередині захисного елемента, типу кришки чи кільця 240, що обертається разом із циліндром і має направляюче вушко (втулку 250) щоб дозволити нитці рухатись уперед Ге
Зо до текстильної машини. Указане направляюче вушко 250 розташоване на осі обертання захисного елемента 240. Останній утримується на кронштейні 260, який спрямований і рухливо встановлений відносно нерухомого с корпуса 270, так, що він може ковзати відносно циліндра, даючи доступ до циліндра безпосередньо. Ге
Захисний елемент 240 може бути закріплений будь-яким способом, навіть магнетично, так, що він обертається прямо з циліндром 210, як показано на кресленні. Альтернативно, він може приводитись у дію со з5 незалежно його власним двигуном, чи приводитись до обертання за допомогою магнітів. ю
У будь-якому випадку, захисний елемент 240 і циліндр 210 разом обмежують кільцевий отвір 280, крізь який нитка 10 проходить уперед від циліндра безпосередньо до направляючої втулки 250 до виходу. Отвір 280 обмежений по ширині, щоб дозволити тільки проходженню нитки 10, але таким способом, що нитка не зустрічає ніякого опору, який би міг впливати на її натяг, коли вона намотується на циліндр. «
На внутрішній частині елемента 240, на висоті краю циліндра 210, може також бути кусок фетру чи стрічка пт») с матеріалу 290, що сприяє додатково запобіганню петель нитки 10 від відділення від циліндра й усунення стягування й натягування вказаним циліндром на нитку, коли остання потребується споживаючою машиною. ;» У наслідок чого, текстильна машина для в'язаних товарів, трикотажу і т.д., може постачатися на будь-якій стадії роботи спареною або скрученою ниткою, прибуваючою безпосередньо від спарювальної чи скручувальної системи, що описана вище, навіть якщо сировинні нитки дають початок з окремих джерел. 1
Го)

Claims (21)

Формула винаходу
1. Спосіб спарювання двох або більше ниток для використання у текстильній машині для в'язаних виробів, ко трикотажу і подібних, в якому дві або більше окремих ниток, що підлягають спарюванню або скручуванню, Ф транспортують до спарювального або скручувального пристрою (А), з'єднаного з робочим місцем текстильної машини, спарюють або скручують окремі нитки пневматичним або механічним діянням в спарювальному або скручувальному пристрої (А) для утворення єдиної результуючої спареної нитки, і утворену єдину результуючу вв спарену нитку (10) подають до текстильної машини, який відрізняється тим, що окремі нитки транспортують до спарювального або скручувального пристрою (А) за допомогою протягування їх через ниткоподавальні пристрої (Ф) (13, 16), а єдину спарену нитку подають до текстильної машини через накопичувальний пристрій (220). ГІ
2. Спосіб за пунктом 1, який відрізняється тим, що принаймні одну з окремих ниток протягують Через натяжний пристрій. во
3. Спосіб за пунктом 1 або 2, який відрізняється тим, що однією з окремих ниток є еластична нитка.
4. Спосіб за пунктом 2 або 3, який відрізняється тим, що щонайменше один із ниткоподавальних або натяжних пристроїв приводять у рух його власним двигуном.
5. Спосіб за будь-яким пунктом 1- 4, який відрізняється тим, що єдину результуючу спарену нитку подають періодично до текстильної машини. 65
6. Спосіб за пунктом 2 або 3, який відрізняється тим, що щонайменше один із подавальних або натяжних пристроїв приводять у рух від текстильної машини.
7. Пристрій для спарювання або скручування двох або більше ниток для обробки на круговій або лінійній текстильній машині для в'язаних виробів, трикотажу або подібних, який містить пристрій для подання щонайменше однієї першої нитки (171) і другої нитки (12), і забезпечення їх сумісного подавання, і спарювальний або скручувальний пристрій (А) для вказаної першої й другої ниток для формування з них єдиної результуючої спареної нитки, який розміщений нижче за течією вказаних засобів подавання, який відрізняється тим, що додатково містить накопичувальний пристрій (220) для зберігання й накопичення деякої кількості вказаної єдиної результуючої спареної нитки, поданої до нього спарювальним або скручувальним пристроєм (А), а також для подання накопиченої ним єдиної результуючої спареної нитки (10) до /о0 текстильної машини, при цьому накопичувальний пристрій (220) розміщений нижче за течією вказаного спарювального або скручувального пристрою (А).
8. Пристрій за пунктом 7, який відрізняється тим, що накопичувальний пристрій (220) виконаний регульованим щоб накопичувати кількість нитки, яка змінюється між наперед заданим мінімальним і максимальним значеннями, при цьому накопичувальний пристрій виконаний з можливістю періодичного /5 приведення його у дію, щоб починати рух, коли кількість накопиченої нитки дорівнює заданому мінімальному значенню, і зупинятися, коли ця кількість дорівнює заданому максимальному значенню.
9. Пристрій за пунктом 8, який відрізняється тим, що накопичувальний пристрій виконаний веденим і з регульованим подаванням нитки у відповідності з потребою в нитці текстильної машини.
10. Пристрій за пунктом 7, який відрізняється тим, що накопичувальний пристрій містить установлений з Можливістю обертання циліндр (210), який закритий захисним обмежуючим елементом (240), що обмежує з циліндром кільцевий отвір (280), який забезпечує проходження нитки від циліндра до нитконаправляючого вушка (250), що направляє нитку до текстильної машини.
11. Пристрій за пунктом 10, який відрізняється тим, що нитконаправляюче вушко (250) розміщене на осі обертання циліндра (210). сч
12. Пристрій за пунктом 10, який відрізняється тим, що захисний обмежувальний елемент (240) закріплений з можливістю аксіального переміщення відносного циліндра (210). і)
13. Пристрій за пунктом 11, який відрізняється тим, що захисний обмежувальний елемент (240) має форму чаші або кільця.
14. Пристрій за пунктом 10, який відрізняється тим, що захисний обмежувальний елемент (240) з'єднаний з (о зо циліндром (210) їз можливістю приведення його в дію і обертання, безпосередньо або опосередковано, циліндром (210). с
15. Пристрій за будь-яким із пунктів 7-12, який відрізняється тим, що захисний обмежувальний елемент (240) Ге виконаний веденим за допомогою двигуна.
16. Пристрій за будь-яким із пунктів 7-14, який відрізняється тим, що захисний обмежувальний елемент (240) со з'єднаний з циліндром (210) із можливістю приведення його в дію за допомогою магнітів, розміщених між ними. ю
17. Пристрій за будь-яким із пунктів 7-16, який відрізняється тим, що містить щонайменше один ведений ролик (130) для підтримування витків нитки (11), що надходить від джерела (1 Г) нитки.
18. Пристрій за пунктом 17, який відрізняється тим, що містить другий ролик (140), на якому зазначена нитка (11) намотана для натягування. «
19. Пристрій за пунктом 18, який відрізняється тим, що два ведених ролики (130,140) розміщені коаксіально. шщ с
20. Пристрій за будь-яким із пунктів 17-19, який відрізняється тим, що спарювальний або скручувальний пристрій (А) розміщений нижче за течією щонайменше одного ролика (130) і єдина результуюча нитка (10), що ;» виходить від спарювального або скручувального пристрою (А), подана до накопичувального пристрою (220).
21. Пристрій за пунктом 7, який відрізняється тим, що містить датчики (15,17) для контролювання швидкості протягування і/або подачі ниток (11, 10). 1 (ее) (22) з 50 42) Ф) іме) 60 б5
UA2001075129A 1999-02-09 2000-07-02 Спосіб і пристрій для спарювання або скручування двох або більше ниток для використання в текстильній машині для в'язаних виробів, трикотажу і подібних UA58626C2 (uk)

Applications Claiming Priority (4)

Application Number Priority Date Filing Date Title
ITBS990010 IT1309180B1 (it) 1999-02-09 1999-02-09 Metodo di accoppiamento o ritorcitura di due o piu' fili elementariall'ingresso di macchine tessili, da maglieria, calzetteria e simili.
ITBS990022 IT1309189B1 (it) 1999-03-12 1999-03-12 Dispositivo di accoppiamento o ricopertura di due o piu' fili dalavorare su macchine tessili.
IT1999BS000094 IT1310065B1 (it) 1999-10-08 1999-10-08 Apparecchio perfezionato per accoppiare e interlacciare due o piu'fili da lavorare su macchine tessili.
PCT/IT2000/000034 WO2000047805A1 (en) 1999-02-09 2000-02-07 Method and equipment for pairing or cabling two or more threads when entering textile machines used for knitted goods, hosiery and similar

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA58626C2 true UA58626C2 (uk) 2003-08-15

Family

ID=27273912

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UA2001075129A UA58626C2 (uk) 1999-02-09 2000-07-02 Спосіб і пристрій для спарювання або скручування двох або більше ниток для використання в текстильній машині для в'язаних виробів, трикотажу і подібних

Country Status (20)

Country Link
US (1) US6467314B1 (uk)
EP (1) EP1151159B1 (uk)
JP (1) JP3860416B2 (uk)
KR (1) KR100427516B1 (uk)
CN (1) CN1222647C (uk)
AT (1) ATE254684T1 (uk)
AU (1) AU2688600A (uk)
BR (1) BR0008090A (uk)
CA (1) CA2362027A1 (uk)
CZ (1) CZ20012853A3 (uk)
DE (1) DE60006644T2 (uk)
ES (1) ES2209818T3 (uk)
IL (2) IL144221A0 (uk)
MX (1) MXPA01008032A (uk)
PL (1) PL350144A1 (uk)
PT (1) PT1151159E (uk)
RU (1) RU2210643C2 (uk)
TR (1) TR200102281T2 (uk)
UA (1) UA58626C2 (uk)
WO (1) WO2000047805A1 (uk)

Families Citing this family (8)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US7243719B2 (en) 2004-06-07 2007-07-17 Pathfinder Energy Services, Inc. Control method for downhole steering tool
US9533855B2 (en) 2012-01-24 2017-01-03 Nike, Inc. Intermittent weaving splicer
US20130189890A1 (en) 2012-01-24 2013-07-25 Nike, Inc. Weaving Using Reactive Materials
ITBS20130089A1 (it) * 2013-06-21 2014-12-22 Santoni & C Spa Elemento di erogazione del filo per un guidafilo per macchine tessili, e guidafilo comprendente tale elemento di erogazione
ITUA20164462A1 (it) * 2016-06-17 2017-12-17 Sergio Zaglio Dispositivo interlacciatore e relativo metodo
IT201700053150A1 (it) * 2017-05-17 2018-11-17 Lgl Electronics Spa Sensore di rottura del filato per apparati tessili
TWD208194S (zh) * 2019-06-12 2020-11-11 義大利商聖東尼股份公司 紡織機組件
CN110629366B (zh) * 2019-10-10 2020-12-22 海宁市经之纬家纺织造有限公司 双线式纺织纬线织布装置

Family Cites Families (10)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
DE430105C (de) * 1928-06-20 1926-06-10 Friedrich Moritz Reuther Verfahren zur Herstellung gemusterter Wirk- oder Strickwaren
CH470514A (de) * 1968-07-10 1969-03-31 Saurer Ag Adolph Bremsvorrichtung für Nadelfäden, insbesondere an Schiffchenstickmaschine oder Steppmaschine
DE1806326A1 (de) 1968-10-31 1970-05-14 Kemptener Gmbh Maschf Verfahren zur Herstellung von Wirk- oder Strickwaren
US3861176A (en) * 1973-04-09 1975-01-21 Pharr Yarns Inc Apparatus for twisting together and knitting yarns
GB1592520A (en) 1977-01-03 1981-07-08 Akzo Nv Process for the compressed air treatment of yarn on a knitting machine the yarns thus treated and a circular knitting machine
US4335588A (en) * 1978-01-03 1982-06-22 Akzona Incorporated Yarn process and apparatus
US4256148A (en) 1979-04-23 1981-03-17 Scharling Ii Henry E Weaving apparatus and method
DE3813060C1 (uk) 1988-04-19 1989-09-28 Lindauer Dornier Gmbh, 8990 Lindau, De
GB2259719A (en) * 1991-07-08 1993-03-24 Murata Machinery Ltd Method of operating weaving apparatus
US5400729A (en) * 1993-07-06 1995-03-28 Bryant; Don E. Sewing apparatus for making composite draw cord/elastic waistband

Also Published As

Publication number Publication date
BR0008090A (pt) 2001-11-06
CN1340115A (zh) 2002-03-13
CZ20012853A3 (cs) 2002-03-13
KR20010102008A (ko) 2001-11-15
CN1222647C (zh) 2005-10-12
EP1151159B1 (en) 2003-11-19
DE60006644T2 (de) 2004-08-19
ES2209818T3 (es) 2004-07-01
ATE254684T1 (de) 2003-12-15
JP3860416B2 (ja) 2006-12-20
US6467314B1 (en) 2002-10-22
IL144221A (en) 2006-07-05
TR200102281T2 (tr) 2001-11-21
IL144221A0 (en) 2002-05-23
DE60006644D1 (de) 2003-12-24
WO2000047805A1 (en) 2000-08-17
AU2688600A (en) 2000-08-29
CA2362027A1 (en) 2000-08-17
EP1151159A1 (en) 2001-11-07
PT1151159E (pt) 2004-03-31
PL350144A1 (en) 2002-11-04
RU2210643C2 (ru) 2003-08-20
MXPA01008032A (es) 2003-07-14
KR100427516B1 (ko) 2004-04-28
JP2002536562A (ja) 2002-10-29

Similar Documents

Publication Publication Date Title
JP2006519935A (ja) 編み地および編み地を製造する方法と装置
PT950742E (pt) Dispositivo para controlo da alimentacao de fio a uma maquina textil e metodo para controlar o funcionamento e a producao da maquina
EP3569750A1 (en) System and method of unspooling a material into a textile machine
US20060131459A1 (en) Method and machine for feeding a yarn to a textile machine with automatic replacement of the yarn if interrupted or when its bobbin becomes empty
UA58626C2 (uk) Спосіб і пристрій для спарювання або скручування двох або більше ниток для використання в текстильній машині для в'язаних виробів, трикотажу і подібних
JP5615721B2 (ja) 繊維機械及び繊維機械の糸巻き取り方法
US3361317A (en) Yarn furnishing means for knitting machines
CN101173415A (zh) 通过编织-拆线来处理线的方法
RU2001124814A (ru) Способ свивания двух или большего числа нитей или покрытия одной нити другой на входе текстильных машин, используемых для производства трикотажных, чулочно-носочных и подобных изделий, и устройство для его осуществления
CN1026137C (zh) 喂纱装置
US3323302A (en) Method for producing yarn
CN203569289U (zh) 提花链条整经机
SU1044692A1 (ru) Устройство дл подачи нити в петлеобразующую систему трикотажной машины
US3732677A (en) Yarn dual twister and doubler
JPH09188948A (ja) 繊維機械用給糸装置
SU1240803A1 (ru) Устройство дл подачи эластомерной нити к текстильной машине
SU785168A1 (ru) Устройство дл подачи нити в текстильную машину
CZ2014834A3 (cs) Způsob navíjení příze na křížovou cívku na pracovním místě rotorového dopřádacího stroje a zařízení k provádění způsobu
IL30689A (en) Circular knitting machine with thread guide
KR970043429A (ko) 복합사의 제조장치와 그 복합사의 제조방법
GB2109825A (en) Method and apparatus for feeding thread into a loop-forming system of a knitting machine
KR101164810B1 (ko) 계조 효과를 갖는 편직물의 제조 방법 및 이에 의해 제조되는 편직물
KR100227946B1 (ko) 연신-권취기에서의 공기교락방법
GB2073792A (en) Raised Yarn
CS253782B1 (cs) Zařízení k napínáni nitě zejména při navíjení kuželových cívek za stálé podávači rychlosti nitě