UA54506C2 - Опалювальний агрегат - Google Patents

Опалювальний агрегат Download PDF

Info

Publication number
UA54506C2
UA54506C2 UA99116154A UA99116154A UA54506C2 UA 54506 C2 UA54506 C2 UA 54506C2 UA 99116154 A UA99116154 A UA 99116154A UA 99116154 A UA99116154 A UA 99116154A UA 54506 C2 UA54506 C2 UA 54506C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
housing
modules
air
unit according
fan means
Prior art date
Application number
UA99116154A
Other languages
English (en)
Russian (ru)
Inventor
Девід Мервін Джоунс
Original Assignee
Джоунс Філомена Джоан
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Джоунс Філомена Джоан filed Critical Джоунс Філомена Джоан
Publication of UA54506C2 publication Critical patent/UA54506C2/uk

Links

Classifications

    • FMECHANICAL ENGINEERING; LIGHTING; HEATING; WEAPONS; BLASTING
    • F24HEATING; RANGES; VENTILATING
    • F24DDOMESTIC- OR SPACE-HEATING SYSTEMS, e.g. CENTRAL HEATING SYSTEMS; DOMESTIC HOT-WATER SUPPLY SYSTEMS; ELEMENTS OR COMPONENTS THEREFOR
    • F24D5/00Hot-air central heating systems; Exhaust gas central heating systems
    • F24D5/06Hot-air central heating systems; Exhaust gas central heating systems operating without discharge of hot air into the space or area to be heated
    • F24D5/08Hot-air central heating systems; Exhaust gas central heating systems operating without discharge of hot air into the space or area to be heated with hot air led through radiators

Landscapes

  • Engineering & Computer Science (AREA)
  • Physics & Mathematics (AREA)
  • Thermal Sciences (AREA)
  • Chemical & Material Sciences (AREA)
  • Combustion & Propulsion (AREA)
  • Mechanical Engineering (AREA)
  • General Engineering & Computer Science (AREA)
  • Direct Air Heating By Heater Or Combustion Gas (AREA)
  • Air Supply (AREA)
  • Housings, Intake/Discharge, And Installation Of Fluid Heaters (AREA)

Abstract

Винахід відноситься до опалювального агрегату, здатного забезпечити як променисте, так і дуттьове повітряне опалювання простору під собою. Він містить корпус (20), всередині якого встановлена топкова труба (32). Пальник (40) з'єднаний з першим кінцем труби, а перший вентиляторний засіб (48) приєднаний до другого її кінця. Корпус (20) має отвір (66) зверху, який з'єднаний з другим вентиляторним засобом (64) для спрямування повітря всередину корпусу. Теплообмінна пластина (50, 52, 54) встановлена між трубою (32) і отвором (66), при цьому вона оточує верхню поверхню труби (32) з тим, щоб поглинати випромінювання від неї і виключити попадання повітря з отвору (66) безпосередньо на трубу (32). Це запобігає переохолодженню труби і забезпечує більш рівномірне прогрівання повітря.

Description

Опис винаходу
Цей винахід відноситься до опалювальних агрегатів і, зокрема, до опалювальних агрегатів типу, 2 призначеного для опалювання великих споруд, наприклад, складських приміщень, фабрик, ангарів і т.п.
Опалювальні агрегати відомі, зокрема, з Міжнародної заявки Моуу096/10720 А, з заявки Великобританії Мо 2145218 А-2, з заявок на Європейські патенти МоМо 0408396 А, 0408397 А і 0410707 А. Опалювальні агрегати, розкриті в заявці на Європейський патент Мо0408396 А, містять корпус, подовжену топкову трубу, пальник на одному кінці труби і вентилятор на іншому кінці труби для ВИТЯГУВАННЯ газоподібних продуктів згоряння через 70 трубу. Корпус відкритий на своєму нижньому кінці, щоб забезпечити можливість направлення променистої теплоти від топкової труби вниз від НАГРІВАЧА у напрямі до землі. НА ДОДАТОК до забезпечення променистого опалювання розкритий в заявці на Європейський патент Мо0408396 А опалювальний агрегат, крім того, пристосований для забезпечення дуттьового повітряного опалювання. Це досягається за допомогою створення повітроводу, який проходить по внутрішній стороні корпусу, так що повітря всередині нагрівається по мірі 72 того, як воно проходить по повітроводу, при цьому ОТВОРИ у повітроводі забезпечують можливість виходу вниз нагрітого повітря. Крім цього, на вентиляційному отворі частина повітря може бути відхилена відбивачами, так що повітря наштовхується безпосередньо на топкову трубу, тим самим забезпечуючи більш швидкий нагрів повітря до того, як воно проходить через нижню частину опалювального приладу у напрямі до землі. Положення відбивачів можна змінювати таким чином, щоб відхиляти більше або менше повітря безпосередньо на топкову трубу і забезпечувати необхідний баланс між променистою теплотою і конвективною теплотою, випромінюваною опалювальним агрегатом.
Один наслідок безпосереднього направлення повітря на топкову трубу полягає в тому, що воно охолоджує трубу, що може привести до втрати ефективності випромінювання і може, крім того, спричинити утворення кіптю і конденсату всередині топкової труби. Додатковий потенційний недолік опалювального агрегату, розкритого в с заявці на Європейський патент Мо0408396 А, полягає в тому, що є тільки один радіальний вентилятор наодному (3 кінці опалювального агрегату і, отже, важко забезпечити, щоб випуск з опалювального агрегату нагрітого конвективного повітря, що підтримується вентилятором, залишався на корисному і постійному рівні по довжині опалювального агрегату, особливо в опалювальних агрегатах великої довжини.
У даному винаході подолані вищезгадані труднощі за допомогою одного або декількох вентиляторів, ке, розташованих на верхній частині корпусу опалювального агрегату і пристосованих для всмоктування Га») зовнішнього повітря через корпус опалювального агрегату. Щоб запобігти охолоджуванню повітря топкових труб і пов'язаним з цим труднощам, описаним вище, верхні поверхні труб оточені пластинами, що поглинають о теплове випромінювання, або теплообмінниками, які нагріваються випромінюванням з верхніх половин труб. «І
Тому повітря, що направляється через опалювальний агрегат вентиляторами на верхній частині корпусу опалювального агрегату, нагрівається по мірі того, як воно приходить в зіткнення з теплообмінними пластинами о до проходження через нижній кінець опалювального агрегату у напрямі до землі.
Відповідно, в першому аспекті винаходу передбачений опалювальний агрегат, здатний забезпечити як променисте опалювання, так і дуттьове повітряне опалювання простору під опалювальним агрегатом; і цей « опалювальний агрегат містить корпус, внутрішня сторона якого виконана з порожниною, щоб утворити канал, в З 70 якому встановлена топкова труба; при цьому опалювальний агрегат має пальник, пов'язаний з першим кінцем с труби; і перший вентиляторний засіб, пов'язаний з трубою, для переміщення газоподібних продуктів згоряння по
Із» трубі від першого кінця до другого її кінця; корпус має отвір на своїй верхній поверхні, отвір З'ЄДНАНИЙ з другим вентиляторним засобом для СПРЯМУВАННЯ повітря в канал всередині корпусу; і теплообмінну пластину, встановлену між трубою і отвором, при цьому теплообмінній пластині надана така форма, що вона оточує верхню поверхню труби з тим, щоб поглинати випромінювання від неї і виключити проникнення повітря з і-й отвору безпосередньо на трубу; внаслідок чого повітря нагрівається теплообмінною пластиною до проходження «» вниз через нижній кінець каналу.
Виконана з порожниною внутрішня сторона корпусу може мати тільки одну топкову трубу, встановлену на ній, і-й або вона може мати деяку кількість топкових труб, встановлених на ній, наприклад, дві, три або чотири топкові о 20 труби. Коли є деяка кількість топкових труб, труби можна встановити, наприклад, в ряд.
У одному конкретному варіанті здійснення винаходу є тільки одна топкова труба. с Одна або кожна топкова труба може включати в себе два або більше колін, при цьому головне перше коліно з'єднане на одному кінці з пальником і з'єднане на кінці, віддаленому від пальника, з одним або декількома зворотними колінами, яке або які, по суті, паралельно або паралельні головному першому коліну. У одному 25 переважному варіанті здійснення топкова труба включає в себе головне перше коліно і пару зворотних колін,
ГФ) кожне з яких пов'язане з першим головним коліном на кінці, віддаленому від пальника, при цьому два зворотних коліна розташовані по ту й іншу сторони від головного першого коліна. о При більш, ніж одному зворотному коліні, головне перше коліно звичайно має велику площу в поперечному перерізу, ніж зворотні коліна. Наприклад, коли є два зворотних коліна, об'єм головного першого коліна може 60 бути приблизно в два рази більше об'єму окремих зворотних колін. Зворотне коліно і кожне із зворотних колін може мати вентилятор, наприклад, радіальний вентилятор, прикріплений до нього, для витягнення газоподібних продуктів згоряння по головному першому коліну і в це або кожне зворотне коліно.
Другий вентиляторний засіб, переважно, містить вентилятор, встановлений НАГОРІ корпусу. Другий вентиляторний засіб може містити деяку кількість вентиляторів, встановлених! в рознесених на відстань місцях бо вздовж верхньої частини корпусу. Переважно вентилятори являють собою осьові вентилятори. Повітря, що направляється другим вентиляторним засобом, звичайно являє собою повітря із зовнішньої сторони . корпусу.
Переважно повітря, що всмоктується в корпус другим вентиляторним засобом, може заздалегідь нагріватися, наприклад, за допомогою пропускання його через теплообмінник, щоб вилучити теплоту з газів, що відходять, Виникаючих в процесі горіння. Це можна здійснити, наприклад, використовуючи врівноважену газовідвідну систему.
Корпус може включати в себе внутрішнє і зовнішнє покриття, при цьому внутрішнє покриття задає стінки каналу, а зовнішнє покриття задає верхню поверхню корпусу, при цьому проміжок між внутрішнім і зовнішнім покриттями, щонайменше, частково, заповнений теплоізоляційним матеріалом. Теплоізоляційний матеріал 7/0 являє собою, переважно, один з тих матеріалів, який здатний протистояти температурам, що перевищують 500"С, і особливо температурам, що перевищують 600"С.
Внутрішня поверхня каналу всередині корпусу, наприклад, внутрішнє покриття, переважно, являє собою відбиваючу поверхню з тим, щоб відбивати теплове випромінювання топкових труб в напрямі вниз або щоб відбивати будь-яке теплове випромінювання теплообмінних пластин зворотно на пластини. Щоб підвищити /5 Відбиваючу здатність відбиваючих поверхонь каналу, відображаючи поверхні являють собою, переважно, поверхні, які оброблені з метою зниження пористості поверхні і шорсткості, а також поліпшення відбиття.
Наприклад, поверхні можуть бути виконані з анодованого алюмінію і, особливо, з кольорового анодованого алюмінію, більш переважно - з анодованого алюмінію золотистого кольору. Анодований алюміній золотистого кольору розглядається заявником як особливо ефективний при відбитті випромінювання застосовна до опалювальних агрегатів згідно з даним винаходом.
Навпаки, нижня поверхня теплообмінної пластини і, переважно, також верхня поверхня є звичайно, по суті, не відбиваючими, і переважно можуть бути оброблені, щоб поліпшити їх властивості по поглинанню випромінювання. Наприклад, нижню поверхню можна зачорнити. Альтернативно або додатково, поверхні теплообмінників можна обробити з метою збільшення площі їх поверхні, наприклад, кульками або дробом, щоб с ов створити лунки і ямки на поверхні.
Випромінювання, що випускається нагрітим тілом, пов'язане з температурою цього тіла залежністю, що і) виражається показовою функцією, і з цього слідує, що підвищену ефективність можна отримати від приладу радіаційного опалювання шляхом виконання його таким, щоб нагрівальний елемент, тобто топкова труба, був настільки гарячим, наскільки це можливе. Однак, одним фактором, що обмежує ефективність опалювального (у зо агрегату, є утворення "гарячих точок' на поверхні опалювального агрегату, де полум'я приходить в безпосереднє зіткнення зі стінкою труби. Якщо склад горючої суміші регулюється, щоб забезпечити найвищу о робочу температуру, число і температура таких гарячих точок зростають, що згодом приводить до пошкодження ю елемента. Щоб усунути цю проблему, топкову трубу можна забезпечити внутрішнім вкладишем, який проходить від кінця пальника труби вздовж внутрішньої сторони труби, в який подають горючу суміш, при цьому вкладиш - зв Має менший поперечний переріз, ніж топкова труба, і виконаний перфорованим. Тому полум'я може ю утримуватися всередині вкладиша, а повітря подається з області між вкладишем і внутрішньою стінкою топкової труби, при цьому повітря може входити у вкладиш через перфорації. Оскільки проблема утворення гарячих точок є більш серйозною на кінці, де подається горюча суміш, але є менше серйозною або незначною на віддаленому кінці подовженої топкової труби, відсутня необхідність, щоб вкладиш проходив по всій довжині « топкової труби. Дійсно, для зниження вартості і спрощення конструкції є переважним, щоб вкладиш був з с коротшим за трубу.
Вкладиш можна забезпечити розширеною частиною, яка виходить з топкової труби, і в яку подається горюча ;» суміш. Тим самим горюча суміш легше направляється у вкладиш, і можна залишити певний зазор між розширеною частиною і впускним отвором топкової труби, щоб дозволити повітрю входити в топкову трубу. За допомогою вкладиша, оскільки полум'я утримується на відстані від стінки нагрівального елемента, температуру с полум'я можна підвищити, що приводить до підвищеної ефективності.
Щоб підвищити ефективність опалювального агрегату, якщо це потрібно, повітря, що подається до пальника, о можна до змішування заздалегідь нагріти шляхом направлення повітря, що пройшло топкову трубу. Тим самим с менше теплоти втрачається при нагріві вхідного повітря до температури полум'я, і відповідно полум'я може 5о функціонувати більш ефективно. о У іншому аспекті винаходу передбачений опалювальний агрегат, такий який описаний вище, але який
Ф виконаний у вигляді модулів і містить пару кінцевих модулів і один або декілька проміжних модулів, при цьому кінцеві модулі і проміжні модулі виконані з можливістю з'єднання один з одним для утворення опалювального агрегату; щонайменше, один з кінцевих модулів має пальник, встановлений в ньому, і, щонайменше, один з Кінцевих модулів має перший вентиляторний засіб, такий як показане вище, встановлений в ньому; причому один або кожний проміжний модуль включає в себе проміжну ДІЛЯНКУ корпусу, що має встановлену на собі
Ф) проміжну частину топкової труби і теплообмінну пластину, проміжна ділянка корпусу має отвір в своїй верхній ка поверхні, отвір з'єднаний з другим вентиляторним засобом для направлення повітря в канал всередині корпусу.
Опалювальний агрегат може мати тільки один проміжний модуль або два або більш проміжних модулів, які бо Можуть бути розташовані між найближчим і периферійним кінцевими модулями. Тому число проміжних модулів можна вибирати відповідно до необхідної довжини опалювального агрегату.
Крім того, можна передбачити розділяючи модулі без вентиляторів, призначені для приміщення між проміжними модулями або між проміжними модулями і кінневими модулями. Розділяючи модулі можуть включати в себе ділянку корпусу, що має встановлені на ньому частину топкової труби і теплообмінну пластину. 65 Кінцеві модулі, проміжні модулі і всі розділяючи модулі, переважно, забезпечені взаємодіючими конструкціями, що забезпечують можливість з'єднання модулів один з одним. Наприклад, модуль може бути забезпечений однією або декількома конструкціями з втулок і/або гнізд для з'єднання зв'язаних конструкцій з гнізд або втулок на сусідніх модулях.
У одному варіанті здійснення один кінцевий модуль може містити пальник, а інший кінцевий модуль може
Містити перший вентиляторний засіб.
У іншому варіанті здійснення опалювальний агрегат може мати деяку кількість окремих топкових труб, і один кінцевий модуль може містити, щонайменше, один пальник і, щонайменше, один перший вентиляторний засіб, а інший кінцевий модуль може містити додаткове число пальників Ї перших вентиляторних засобів, при цьому сумарне число пальників і перших вентиляторних засобів відповідає числу топкових труб. 70 У ще одному варіанті здійснення один кінцевий модуль може містити, щонайменше, один пальник і, щонайменше, один перший вентиляторний засіб, а інший кінцевий модуль - може утворювати колектор, що з'єднує один з одним головні перші топкові труби і поворотні труби, як це описане вище.
Отже, модульний характер конструкції опалювальних агрегатів даного винаходу забезпечує можливість виготовлення великого сімейства опалювальних агрегатів різноманітних розмірів і конфігурацій з відносно /5 невеликого числа модулів.
Нижче винахід пояснений за допомогою посилання на конкретні варіанти здійснення, показані на супроводжуючих кресленнях, на яких: фіг.1 - вигляд збоку в розрізі модульного опалювального агрегату відповідно до одного варіанту здійснення винаходу; фіг2 - схематичне зображення знизу з просторовим розділенням деталей модульного опалювального агрегату по фіг.1; фіг.3 - схематичне зображення збоку з просторовим розділенням деталей модульного опалювального агрегату по фіг.1 і 2; фіг.4а і 46 - збільшені зображення кінцевого модуля з пальником і проміжного модуля опалювального сч ов агрегату по фіг. з 1 по З; і фіг.5 - вигляд в розрізі по лінії І - І на фіг.1. і)
Опалювальний агрегат відповідно до одного варіанту здійснення винаходу містить п'ять модулів, найближчий або кінцевий модуль 2 з пальником, три проміжних модулі 4, 6 і 8 і периферичний кінцевий модуль 10. П'ять модулів пригнані один до одного за допомогою замкових стикових з'єднань між втулковими конструкціями «о
Зо (показаними на фіг.2, З, 4а і 45) і зв'язаними ГНІЗДОВИМИ конструкціями (непоказаними).
Зчленований опалювальний агрегат містить корпус 20, що включає в себе внутрішні 22 і зовнішні 24 стінки з о шарами ізоляційного матеріалу 26, укладеного між ними. Корпус підсилений за допомогою торцевих стінок 2", 2", ю 4 А" 6, 6 8 8" 10, 10" чотирьох модулів. Виконана з порожниною внутрішня сторона корпусу задає канал 28, в якому підвішені три топкові труби 30, 32 і 34, пов'язані колектором 36, який встановлений в « периферичному кінцевому модулі 10. У найближчому кінцевому модулі 2 встановлений газовий пальник 40, який ю показаний схематично і може бути відомої конструкції. Газовий пальник може бути окремим пальником або може бути . представлений деякою кількістю пальників. З випускних отворів газового пальника (газових пальників) газ випускається в найближчий кінець головної топкової труби 32. У головній топковій трубі 32 розташовані одна або дві перфоровані вкладні труби 42. При такій конструкції повітря може протікати вздовж проміжку 44 «
Між зовнішніми сторонами вкладних труб 42 і внутрішньою стінкою топкової труби 32, проходячи через отвори п) с (непоказані) в стінках вкладних труб, щоб живити полум'я по мірі того, як воно просувається вздовж вкладної труби 42. Таким шляхом досягається більш повне згоряння. ;» По обох сторонах газового пальника 40 на внутрішній стороні найближчого кінцевого модуля 2 встановлені радіальні вентилятори 48, які можуть бути звичайної конструкції. Радіальні вентилятори 48 прикріплені до поворотних труб 30 їі 34 відповідно. Поворотні труби 30 і 34, які мають приблизно половинний об'єм головної с топкової труби 32, з'єднані з головною топковою трубою 32 на колекторі 36. Труби 30, 32 і 34 виготовлені зі сталі і можуть бути піддані поверхневій обробці для максимізації ефективності їх випромінювання. пи Над кожною з топкових труб підвішені поглинаючі теплове випромінювання теплообмінні пластини 50, 52 і 54, с причому так, що вони оточують верхні половини труб, які являють собою відкриту вниз ділянку каналу.
Теплообмінні пластини знаходяться поруч з проміжками, щоб задати щілини 56, 58, 60 і 62 обмеженої ширини, о значення яких буде пояснене нижче. Найбільш переважно, щоб теплообмінні пластини 50, 52 і 54 були піддані
Ф обробці для підвищення їх здатності поглинати випромінювання. Наприклад, вони можуть бути піддані чорнінню, принаймні, на їх внутрішніх сторонах, щоб максимізувати їх теплопоглинаючі властивості. Альтернативно або додатково, вони можуть бути оброблені, наприклад, кульками або дробом, щоб збільшити площі їх поверхонь.
На верхніх ділянках 20" корпусів кожного з проміжних модулів встановлені осьові вентилятори 64, які показані схематично, але можуть бути звичайної конструкції. Повітря, |до подається вентиляторами 64,
Ф) направляється через отвори 66 у верхній стінці дільниці 20" корпусу. ка Під час роботи газ подається до пальника або до пальників 40, і горіння відбувається в головній топковій трубі 32. Продукти згоряння витягуються по головній топковій трубі 32, навколо колектора 36 і назад по бо поворотних трубах 30, 34 з випуском за допомогою радіальних вентиляторів 48 на кінцях кожної поворотної труби. Тому топкові труби 30, 32, 34 нагріваються до температури між 300 і 600"С, і при цій температурі теплота випромінюється з поверхонь труб. Теплота, що випромінюється з нижніх поверхонь труб, направляється до землі для створення ефекту променистого опалювання.
Неминуче, труба 32 буде більш гарячою, ніж поворотні труби 30 і 34, а самі труби мають градієнт б5 температури по довжині. Однак, шляхом розташування поворотних труб 30 і 34, в основному, паралельно головній топковій трубі 32 середня температура трьох труб підтримується, по суті, постійною по довжині опалювального агрегату. Тому сумарна віддача випромінювання є, по суті, постійною по його довжині.
Тепловипромінювання з верхніх поверхонь труб 30, 32, 34 вловлюється поглинаючими поверхнями теплообмінних пластин 50, 52, 54. Повітря, що проганяється Через отвори 66 у верхніх стінках 20" корпусу осьовими вентиляторами 64, проходить понад теплообмінними пластинами 50, 52, 54 і нагрівається до того, як виходить через щілини 56, 58, 60, 62 обмеженої ширини між пластинами вниз у напрямі до підлоги, що знаходитеся далі. Призначення щілин обмеженої ширини між теплообмінними пластинами полягає в тому, щоб в просторі над пластинами створювався протитиск для забезпечення максимальної сприятливої можливості повітрю входити в контакт з пластинами і витягувати теплоту з пластин. 70 Тому опалювальний агрегат створює як ефект променистого опалювання, так і підсилений вентиляторами ефект повітряного опалювання. Шляхом розміщення теплообмінних пластин над топковими трубами теплота, яка в іншому випадку втрачається, вловлюється і направляється назад у напрямі до підлоги, при цьому ефективність, опалювального агрегату стає максимальною. Крім того, шляхом екранування топкових труб від потоку повітря виключається небажане охолоджування труб, яке може знизити віддачу випромінювання /5 трубами, а також може привести до неповного згоряння. Додаткова перевага підсиленої вентиляторами конвекції полягає в тому, що при її використанні витягується те повітря з шарів атмосфери під дахом будівлі, яке, будучи нагрітим до деякої міри, підіймається до даху за допомогою звичайних конвективних потоків. Щоб додатково підвищити ефективність опалювального агрегату, вихідний з пальника газ можна пропустити через ще один теплообмінник (наприклад, через урівноважену газовідвідну систему, непоказану), з'єднаний з впусканням 2о повітря для осьових вентиляторів, при цьому додатково здійснюється попередній нагрів повітря до того, як воно направляється в корпус опалювального агрегату.
Додаткова вигідна особливість опалювальних агрегатів даного винаходу витікає з їх модульної конструкції, яка дає можливість створювати опалювальні агрегати різноманітної довжини просто шляхом зміни числа проміжних модулів. У варіанті здійснення, показаному на кресленнях, опалювальний агрегат має три проміжних сч модулі, але він також може мати тільки один або два модулі або навіть чотири або більше модулів. За допомогою з'єднувальної системи з втулок і гнізд окремі модулі можна легко зібрати на місці, при цьому і) гранично спрощуються проблеми транспортування, які в іншому випадку зумовлені дуже великим збиранням опалювальним агрегатів.
Легко зрозуміти, що різні модифікації і зміни опалювального агрегату, показаного на кресленнях, можна Ге зо зробити без відступу від принципів, лежачих в основі винаходу, і що всі такі модифікації і зміни передбачаються охопленими цією заявкою. о
ІС)

Claims (1)

  1. Формула винаходу « 35 й й . ! о
    1. Опалювальний агрегат, здатний забезпечити як променисте опалювання, так і дуттьове повітряне опалювання простору під опалювальним агрегатом, який містить корпус, внутрішня сторона якого виконана з порожниною, щоб утворити канал, в якому встановлена топкова труба, при цьому опалювальний агрегат має пальник, з'єднаний з першим кінцем труби, і перший вентиляторний засіб, з'єднаний з трубою, для переміщення « газоподібних продуктів згоряння по трубі від першого кінця до другого її кінця, при цьому корпус має отвір на з с своїй верхній поверхні, який з'єднаний з другим вентиляторним засобом для спрямування повітря в канал всередині корпусу, і теплообмінну пластину, встановлену між трубою і отвором, при цьому теплообмінній :з» пластині надана така форма, що вона оточує верхню поверхню труби з тим, щоб поглинати випромінювання від неї і виключати проникнення повітря з отвору безпосередньо на трубу, внаслідок чого повітря нагрівається теплообмінною пластиною до проходження вниз через нижній кінець каналу.
    с 2. Агрегат за п. 1, в якому виконана з порожниною внутрішня сторона корпусу має тільки одну топкову трубу, встановлену на ній. ве З. Агрегат за п. 1, в якому виконана з порожниною внутрішня сторона корпусу має безліч топкових труб, с встановлених на ній.
    4. Агрегат за будь-яким із попередніх пунктів, в якому виконана з порожниною внутрішня сторона корпусу о має одну або більше топкову трубу, встановлену на ній, при цьому кожна включає в себе два або більше колін, Ф головне перше коліно з'єднане на одному кінці з пальником і з'єднане на кінці, віддаленому від пальника, з одним або більше поворотними колінами, яке або які, по суті, паралельне або паралельні головному першому коліну.
    5. Агрегат за п. 4, в якому топкова труба включає в себе головне перше коліно і пару поворотних колін, кожне з яких зв'язане з головним першим коліном на кінці, віддаленому від пальника, при цьому два поворотних (Ф) коліна розташовані по будь-якій стороні головного першого коліна. ГІ 6. Агрегат за пп. 4 або 5, в якому кожне поворотне коліно має вентилятор, прикріплений до нього, для видування газоподібних продуктів згоряння по головному першому коліну і в одне або в кожне поворотне коліно. во 7. Агрегат за будь-яким із попередніх пунктів, в якому другий вентиляторний засіб містить вентилятор, встановлений на верхній частині корпусу.
    8. Агрегат за п. 7, в якому другий вентиляторний засіб містить безліч вентиляторів, встановлених в рознесених на відстань місцях вздовж верхньої частини корпусу.
    9. Агрегат за будь-яким одним з попередніх пунктів, в якому повітря, що направляється другим бе /Вентиляторним засобом в канал, являє собою повітря із зовнішньої сторони корпусу.
    10. Агрегат за будь-яким із попередніх пунктів, в якому перший вентиляторний засіб виконаний у вигляді радіального вентилятора (радіальних вентиляторів).
    11. Агрегат за будь-яким із попередніх пунктів, в якому другий вентиляторний засіб виконаний у вигляді осьового вентилятора (осьових вентиляторів).
    12. Агрегат за будь-яким із попередніх пунктів, в якому нижня поверхня теплообмінної пластини є, по суті, невідбиваючою.
    13. Агрегат за будь-яким із попередніх пунктів, який виконаний у вигляді модулів і містить пару кінцевих модулів і один або більше проміжних модулів, при цьому кінцеві модулі і проміжні модулі виконані з можливістю з'єднання один з одним для утворення опалювального агрегату, а щонайменше один із кінцевих модулів має /о пальник, встановлений в ньому, і щонайменше один із кінцевих модулів має перший вентиляторний засіб, встановлений в ньому, причому один або кожний проміжний модуль включає в себе проміжну ділянку корпусу, що має встановлену на собі проміжну частину топкової труби і теплообмінну пластину, проміжна ділянка корпусу має отвір або отвори в своїй верхній поверхні, отвір з'єднаний (отвори з'єднані) з другим вентиляторним засобом для спрямування повітря в канал всередині корпусу.
    14. Агрегат за п. 13, в якому два або більше проміжних модулів розташовані між кінцевими модулями.
    15. Агрегат за пп. 13 або 14, в якому модулі забезпечені втулками і/або гніздами, щоб забезпечити можливість з'єднання модулів один з одним. с щі 6) (Се) «в) ІФ) « І в)
    - . и? 1 щ» 1 («в) 4) іме) 60 б5
UA99116154A 1997-04-11 1998-09-04 Опалювальний агрегат UA54506C2 (uk)

Applications Claiming Priority (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
GBGB9707396.9A GB9707396D0 (en) 1997-04-11 1997-04-11 Heaters
PCT/GB1998/001070 WO1998046946A1 (en) 1997-04-11 1998-04-09 Heaters

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA54506C2 true UA54506C2 (uk) 2003-03-17

Family

ID=10810670

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UA99116154A UA54506C2 (uk) 1997-04-11 1998-09-04 Опалювальний агрегат

Country Status (17)

Country Link
US (1) US6286500B1 (uk)
EP (1) EP0974032A1 (uk)
JP (1) JP3862180B2 (uk)
KR (1) KR20010006228A (uk)
CN (1) CN1252124A (uk)
AU (1) AU748894B2 (uk)
CA (1) CA2286040C (uk)
CZ (1) CZ294451B6 (uk)
GB (2) GB9707396D0 (uk)
HU (1) HUP0001901A3 (uk)
NO (1) NO994940L (uk)
NZ (1) NZ500723A (uk)
PL (1) PL336232A1 (uk)
RU (1) RU2208741C2 (uk)
SK (1) SK140299A3 (uk)
UA (1) UA54506C2 (uk)
WO (1) WO1998046946A1 (uk)

Families Citing this family (17)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US6466737B1 (en) * 2001-11-21 2002-10-15 Honeywell Consumer Products, Inc. Portable electric space heater
US6827079B2 (en) * 2002-02-26 2004-12-07 Solaronics, Inc. Apparatus and method for reducing peak temperature hot spots on a gas fired infrared industrial heater
US6842581B2 (en) * 2003-04-28 2005-01-11 Neil Schafer Body drier with interconnected cylindrical air blower housings
GB0507125D0 (en) * 2005-04-08 2005-05-11 Globe Energy Eco System Ltd Heater
DE202007018972U1 (de) * 2007-09-18 2010-03-04 Kübler Gmbh Anordnung zum Beheizen von Gebäuden mit einer Infrarotheizung
GB0821260D0 (en) * 2008-11-21 2008-12-31 Advanced Comb Engineering Ltd A radiant gas burner assembly
FR2947040B1 (fr) * 2009-06-23 2014-01-03 Cinier Radiateurs Radiateur reversible
US8656904B2 (en) * 2009-09-25 2014-02-25 Detroit Radiant Products Co. Radiant heater
ITVI20090234A1 (it) * 2009-09-25 2011-03-26 Termotecniche Fraccaro S R L Off Dispositivo per il riscaldamento di ambienti ad alta efficienza energetica, nonche' sistema riscaldante comprendente tale dispositivo
US20120160823A1 (en) * 2010-12-28 2012-06-28 Donald William Bryce Heating apparatus
WO2015024538A1 (en) 2013-08-19 2015-02-26 KRAJČOVÁ, Renata Circulatory heating boiler for combined production of heat, steam and electric energy
GB2529407B (en) 2014-08-18 2020-01-08 Joan Philomena Jones Heater
ITUB20152466A1 (it) * 2015-07-24 2017-01-24 Oscar Pallaro Impianto di riscaldamento a nastri radianti
CN109936979B (zh) * 2016-11-03 2021-12-28 罗克赛尔美国股份有限公司 红外线农用加热器
KR102230541B1 (ko) * 2019-06-12 2021-03-22 조승철 난방용 벽판넬
CN112503744B (zh) * 2020-12-02 2021-12-14 珠海格力电器股份有限公司 一种空调器的控制方法和装置
CN112413711A (zh) * 2020-12-31 2021-02-26 稳略宏易能源科技(上海)有限公司 燃气辐射供暖装置

Family Cites Families (18)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US1639114A (en) * 1921-12-24 1927-08-16 Gas Res Co Heating apparatus
US2759472A (en) * 1952-12-15 1956-08-21 William G Cartter Overhead fuel burning heaters
US3279455A (en) * 1964-11-16 1966-10-18 Ronald D Corey Gas fired radiant heater
AU3039471A (en) * 1971-06-23 1973-01-04 Brightside Heating & Engineering Co. Ltd Improvements relating to heating installations
GB2145218B (en) * 1983-07-19 1987-11-25 Admiral Dev Co Radiant heaters
JPS62182533A (ja) * 1986-02-03 1987-08-10 Osaka Gas Co Ltd 天井吊下げ型遠赤外線暖房器
US4727854A (en) * 1986-05-08 1988-03-01 Johnson Arthur C W High efficiency infrared radiant energy heating system and reflector therefor
DE3630098A1 (de) * 1986-09-04 1988-03-17 Kolb Infra Kg Verfahren und vorrichtung zur kombinierten strahlungs- und warmluftheizung mit heissen rauchgasen
JPH01123950A (ja) * 1987-11-09 1989-05-16 Matsushita Electric Ind Co Ltd 温風暖房装置
DE3903540A1 (de) * 1989-02-07 1990-08-09 Guenter Petz Heizstrahler
JPH07117244B2 (ja) * 1989-06-28 1995-12-18 静岡製機株式会社 液体燃料燃焼式赤外線放射装置
GB8916235D0 (en) * 1989-07-14 1989-08-31 Adventec Ltd Space heater
GB8916237D0 (en) * 1989-07-14 1989-08-31 Adventec Ltd Radiant plaque heater
GB8916970D0 (en) * 1989-07-25 1989-09-13 Adventec Ltd Space heating apparatus
JPH0539924A (ja) * 1991-08-02 1993-02-19 Orion Mach Co Ltd 遠赤外線発生装置
FR2720482B1 (fr) * 1994-05-25 1996-07-05 Galloux Jean Pierre Dispositif de chauffage avec tube radiant.
GB2292214B (en) * 1994-08-10 1998-08-05 Ambi Rad Ltd Space heating appliances
US6138662A (en) * 1994-09-30 2000-10-31 Philomena Joan Jones Heaters

Also Published As

Publication number Publication date
RU2208741C2 (ru) 2003-07-20
CA2286040A1 (en) 1998-10-22
NZ500723A (en) 2001-03-30
CZ9903593A3 (cs) 2001-03-14
GB9807902D0 (en) 1998-06-10
CZ294451B6 (cs) 2005-01-12
AU7058998A (en) 1998-11-11
HUP0001901A2 (hu) 2000-10-28
EP0974032A1 (en) 2000-01-26
PL336232A1 (en) 2000-06-19
CN1252124A (zh) 2000-05-03
CA2286040C (en) 2007-09-11
GB2324146B (en) 2000-09-27
GB9707396D0 (en) 1997-05-28
GB2324146A (en) 1998-10-14
KR20010006228A (ko) 2001-01-26
JP3862180B2 (ja) 2006-12-27
NO994940D0 (no) 1999-10-11
WO1998046946A1 (en) 1998-10-22
JP2001519018A (ja) 2001-10-16
SK140299A3 (en) 2000-06-12
HUP0001901A3 (en) 2001-05-28
NO994940L (no) 1999-12-09
AU748894B2 (en) 2002-06-13
US6286500B1 (en) 2001-09-11

Similar Documents

Publication Publication Date Title
UA54506C2 (uk) Опалювальний агрегат
CA2128471C (en) Heat exchanger
EP1992874B1 (en) Radiant heater assembly
CA1237367A (en) Radiant heater system
US4364514A (en) Heat-recovering apparatus for furnaces
US5050582A (en) Fluid heating apparatus and process particularly suitable for a deep fat fryer
RU99123625A (ru) Отопительный агрегат
CA2217796C (en) Water heater with co-located flue inlet and outlet
US4185612A (en) Heat circulating fireplace
US4524754A (en) Heating appliance
US4410037A (en) Recuperator
KR200393657Y1 (ko) 열통기실이 구성된 나무 보일러
US4171693A (en) Furnace
CN214841129U (zh) 一种辐射采暖器
RU2228502C2 (ru) Технологический нагреватель
KR200197967Y1 (ko) 원적외선 방사난로
LT4839B (lt) Šilumos generatorius
RU29988U1 (ru) Теплогенератор
KR200273775Y1 (ko) 공기 조화기
CA1262846A (en) Fireplace heat absorbing and transmitting apparatus
RU2001114910A (ru) Теплоконвектор
RU2157486C1 (ru) Способ воздушного отопления и устройство для его осуществления
JPH0129445Y2 (uk)
GB2096302A (en) Heating system for a building
CZ287907B6 (cs) Způsob zlepšení tepelného výkonu infrazářiče a infrazářič k provádění tohoto způsobu