UA54420C2 - Спосіб контролю ступінчастого перемикача (варіанти) - Google Patents

Спосіб контролю ступінчастого перемикача (варіанти) Download PDF

Info

Publication number
UA54420C2
UA54420C2 UA98105268A UA98105268A UA54420C2 UA 54420 C2 UA54420 C2 UA 54420C2 UA 98105268 A UA98105268 A UA 98105268A UA 98105268 A UA98105268 A UA 98105268A UA 54420 C2 UA54420 C2 UA 54420C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
torque
switch
values
switching
characteristic
Prior art date
Application number
UA98105268A
Other languages
English (en)
Russian (ru)
Inventor
Дітер Дональ
Дитер Дональд
Манфред Штедельмаєр
Карстен Фірек
Original Assignee
Машіненфабрік Рейнхаузен Гмбх
Машиненфабрик Рейнхаузен Гмбх
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Машіненфабрік Рейнхаузен Гмбх, Машиненфабрик Рейнхаузен Гмбх filed Critical Машіненфабрік Рейнхаузен Гмбх
Publication of UA54420C2 publication Critical patent/UA54420C2/uk

Links

Classifications

    • HELECTRICITY
    • H01ELECTRIC ELEMENTS
    • H01HELECTRIC SWITCHES; RELAYS; SELECTORS; EMERGENCY PROTECTIVE DEVICES
    • H01H9/00Details of switching devices, not covered by groups H01H1/00 - H01H7/00
    • H01H9/0005Tap change devices
    • HELECTRICITY
    • H01ELECTRIC ELEMENTS
    • H01HELECTRIC SWITCHES; RELAYS; SELECTORS; EMERGENCY PROTECTIVE DEVICES
    • H01H1/00Contacts
    • H01H1/0015Means for testing or for inspecting contacts, e.g. wear indicator
    • HELECTRICITY
    • H01ELECTRIC ELEMENTS
    • H01HELECTRIC SWITCHES; RELAYS; SELECTORS; EMERGENCY PROTECTIVE DEVICES
    • H01H9/00Details of switching devices, not covered by groups H01H1/00 - H01H7/00
    • H01H9/0005Tap change devices
    • H01H2009/0061Monitoring tap change switching devices

Landscapes

  • Control Of Electric Motors In General (AREA)
  • Protection Of Transformers (AREA)
  • Keying Circuit Devices (AREA)
  • Control Of Electrical Variables (AREA)
  • Control Of Stepping Motors (AREA)
  • Testing Relating To Insulation (AREA)
  • Push-Button Switches (AREA)
  • Control Of Ac Motors In General (AREA)

Abstract

Винахід стосується способу контролю ступінчастого перемикача. При цьому вимірюється за виміряними ефективними значеннями струму та напруги обертовий момент привідного вала, який веде від сполученого моторного приводу до ступінчастого перемикача, та за допомогою різноманітних етапів, що нижче представлені, порівнюється з попередньо встановленими апаратними номінальними значеннями. В залежності від результату порівняння генеруються прогнозні повідомлення, при значних відхиленнях наступає негайне відключення приводу.

Description

Опис винаходу
Винахід стосується способу контролю ступінчастого перемикача, який служить для безперервної комутації 2 відводів ступінчастого трансформатора.
Відомий регулятор напруги з мікропроцесорною системою керування типу ТС5 (фірмовий проспект фірми
Мазспіпепіаргік Кеїппаизеп ОтрН: МіКгоргогеззогдевіецепеп Зраппидзгедіеєгї ТО5, ОЮОгисКмептпегк УкКЗаА/96 де-0896/1000), який також реалізує певні функції контролю, наприклад: - контроль контурного реактивного струму двох паралельно включених трансформаторів - реалізація блокування струму перенавантаження ступінчастого перемикача - контроль пониженої напруги - контроль підвищеної напруги із захисним відключенням - порівняння номінального та дійсного значень регульованої напруги.
При цьому також відсутня реєстрація даних, які дозволяють контролювати експлуатаційний стан відповідного 19 ступінчастого перемикача. Для цього випадку в якості вхідних даних виступають струм та напруга у вигляді, який без додаткової інформації та без спеціальних методів інформаційної обробки не може давати оцінку експлуатаційному стану.
Крім того, з японської патентної заявки ОР-60-176213 А вже також відомо, що обертовий момент приводного валу, що веде до ступінчастого перемикача, можна виміряти та запам'ятати для того, щоб характеристиці фактичного обертового моменту можна було протиставити характеристичну апаратну характеристику номінального обертового моменту.
Схожий спосіб був пізніше описаний ще раз в патенті НДР ОО 246 409, однак при цьому часова характеристика обертового моменту повинна бути виміряна при комутації та результат має порівнюватись з типовою часовою характеристикою відповідного ступінчастого перемикача. Якщо при цьому з'являється с 29 недопустиме відхилення дійсної характеристики від номінальної, то має бути здійснене відключення. Однак, Ге) через труднощі, що пов'язані з реєстрацією обертового моменту, цей метод до цих пір не може знайти визнання.
Із опису патенту до винаходу ФРН 42 14 431, МПК: Н 02 у 13/00, опубл. 24.02.64 р., технічне рішення якого вибране в якості прототипу, відомий спосіб контролю ступінчастого перемикача, при якому реєстрування поточного положення ступінчастого перемикача здійснюють під час кожної комутації навантаження. о
Однак, одержаних при цьому даних недостатньо для контролю експлуатаційної придатності відповідного са ступінчастого перемикача, тобто, для здійснення функцій моніторингу.
Нарешті, було також запропоновано визначити відповідний обертовий момент не безпосередньо за З допомогою механічних вимірювальних засобів, а побічно, за допомогою реєстрації активної потужності «Ж працюючого приводного двигуна. Але цей спосіб, наскільки це є очевидно, до цих пір ще не був реалізований.
Задачею винаходу є представити спосіб контролю ступінчастого перемикача, в якому шляхом спрощування й вимірювання електричних величин забеспечувалась би можливість надійно контролювати ступінчастий перемикач, і при появі виявлених помилкових функцій, дозволялось би формувати відповідні реакції на це відхилення від норми. « й Поставлена задача вирішується в способі контролю ступінчастого перемикача, при якому реєстрування -о поточного положення ступінчастого перемикача здійснюють під час кожної комутації навантаження, тим, що під с час комутації навантаження, тобто, під час приведення в дію ступінчастого перемикача, вимірюють ефективні з значення напруги та струму на двигуні, сполученому з приводом, за цими значеннями обчислюють активну потужність і за ними в свою чергу визначають обертовий момент, визначені обертові моменти ставлять у відповідність поточному положенню, при якому вони виникли і утворюють відповідні числові пари, які порівнюють с 15 з попередньо занесеними в пам'ять і при необхідності скоригованими відповідно до температури навколишнього середовища, специфічними для даного перемикача номінальними числовими парами і при відхиленнях
Її порівнюваних числових пар одна від одної, що виходять за межі попередньо встановлених порогових значень, їз формують повідомлення про зупинку моторного приводу, і таким чином, ступінчастого перемикача, або про необхідність обслуговування. ко 50 Поставлена задача вирішується також в способі контролю ступінчастого перемикача, при якому о реєстрування поточного положення ступінчастого перемикача здійснюють під час кожної комутації навантаження, тим, що під час комутації навантаження, тобто, під час приведення в дію ступінчастого перемикача, вимірюють ефективні значення напруги та струму на двигуні, сполученому з приводом, за цими значеннями обчислюють активну потужність і за ними в свою чергу визначають обертовий момент, заносять в 99 пам'ять значення обертового моменту, визначені співвідносно з часом, здійснюють синхронізацію за допомогою
ГФ) синхроімпульсу, сформованого при досягненні характеристичного стану при перемиканні навантаження в певний 7 момент часу (Ії «уп), наприклад, при розмиканні акумулятора енергії, потім нормовану характеристику обертового моменту розкладають на типові інтервали часу (ю - Ц, ... Їуп - (4), які відповідають певним, специфічним для во перемикача частинам комутаційної послідовності, значення цих інтервалів часу (Ко - Ц,...вуп - (п), так звані вікна, порівнюють з відповідними, попередньо занесеними в пам'ять, номінальними характеристичними значеннями і при відхиленнях порівнюваних числових пар одна від одної, що виходять за межі попередньо встановлених порогових значень, формують повідомлення про зупинку моторного приводу, і таким чином, ступінчастого перемикача, або про необхідність обслуговування.
Крім того, до кількісної оцінки, тобто до порівняння заданих і дійсних величин, залучають інші вимірювані бо величини, такі, як температура масла перемикача навантаження, масла для охолодження трансформатора,
повітря навколишнього середовища та/або вигорання механічного контакту.
Обидва способи є рівнозначними альтернативними рішеннями однієї задачі.
Способи згідно з винаходом дозволяють простим шляхом провадити контроль ступінчастого перемикача протягом всього часового діапазону комутації потужності, тобто, це означає функціонування підключеного моторного приводу. Згідно з винайденими способами, можливо простим шляхом, керуючись визначеними характеристиками обертових моментів, певним частинам цих характеристик поставити у відповідність певні часові діапазони процесу комутації. Таким чином, можна зросити висновок про функціонування окремих вузлів ступінчастого перемикача, таких як пре-селектор чи перемикач реверсу, ступінчастий селектор точного /о регулювання та перемикач навантаження, які при кожній комутації навантаження один за іншим приводяться в дію в певній, типовій для даного перемикача, послідовності.
Винаходи повинні бути далі детально пояснені, на прикладі приведених нижче фігур.
На них представлені:
Фіг. 1 схематичне зображення процесу, який лежить в основі способів, описаних в пунктах 1 та 2 формули /5 винаходу;
Фіг. 2 дві типові зареєстровані характеристики обертового моменту, причому, а) та в) в залежності від обставин, зображують такий хід обертання моторного приводу в протилежних напрямках, тобто, при переведенні ступінчастого перемикача в напрямку "Вище" та в напрямку "Нижче";
Фіг. З наступне схематичне зображення, яке порівняно Фіг.1 є більш детальним, з врахованими додатково Вимірюваними величинами та моделями;
Фіг. 4 схематичне зображення загальних, використаних, згідно з винайденими способами, етапів моніторингу.
Спочатку необхідно більш детально пояснити фігуру 1.
В моторному приводі, сполученому з відповідним ступінчастим перемикачем, при кожній комутації навантаження визначаються ефективні значення струму та напруги, звідси відомим шляхом обчислюється с ов активна потужність і звідси в свою чергу обчислюється обертовий момент.
Одночасно відбувається визначення положення моторного приводу, тобто визначається, який діапазон і) послідовностей комутацій буде пройдений безпосередньо при переключенні. Звідси можна вивести, в якій активній позиції в межах загальної поточної послідовності комутацій, знаходяться безпосередньо окремі конструктивні групи, такі, як пре-селектор, селектор або перемикач навантаження. о зо Ця реєстрація положення реалізується, переважно, за допомогою обчислювача, який дозволяє безперервно реєструвати дані. с
Згідно з першим, описаними в п. 1 формули винаходу, способом із поточних номерів позицій під час «г комутації навантаження, які можуть розміщатися по ступеням практично з будь-якою точністю, тобто, фіксуватися, з одного боку, та визначених у цих позиціях значень обертового моменту з іншого боку утворюють - числові пари. ю
Ці визначені числові пари порівнюються з попередньо занесеними в пам'ять специфічними для перемикача числовими парами номінальних та граничних величин.
В залежності від результату порівняння, видаються певні повідомлення про стан системи. Якщо, порівняння виявляє узгодженість відповідних кореспондованих дійсних та номінальних числових пар, то генерується « повідомлення "Ок", яке, однак, також може бути блоковане. Якщо, в результаті вищеописаного порівняння, в з с межах точного, попередньо встановленого діапазону, виявляється відхилення і/або це проявляється лише для однієї з попередньо встановлених числових пар, то генерується повідомлення, яке вказує на необхідність ;» термінового обслуговування, без переривання нормального режиму експлуатації ступінчастого перемикача.
Якщо виявляється, що це відхилення виходить за встановлену межу, то генерується повідомлення про збій, яке приводить до зупинки моторного приводу. с Наступний, описаний в п. 2 формули винаходу, спосіб згідно з винаходом включає такий же самий перший етап: і при ньому також визначають ефективні значення струму та напруги і одночасно визначають позиції, як о вже було пояснено. їх Потім при цьому способі обертовим моментам ставлять у відповідність час, який у свою чергу Кореспондується з попередньо занесеним в пам'ять при комутації навантаження кутом повороту. При цьому ю формують дійсне значення обертового моменту Через рівномірні короткі відрізки часу, наприклад, кожні 20 мсек, о і заносять в кільцевий буфер пам'яті. Потім, за допомогою синхроімпульсу, здійснюють синхронізацію. Такий синхроїмпульс формують від початку особливого характеристичного функціонального процесу під час комутаційної послідовності, в момент часу їзулд Особливо вигідно для формування цього імпульсу може ВИиКкОристовуватися, наприклад, спрацьовування акумулятора енергії, яке, в свою чергу, викликає стрибкоподібне розмикання перемикача навантаження. Таким чином, відбувається запис виміряної величини за відомим (Ф, принципом реєстратора перехідних процесів. ка Переваги цього способу будуть далі детально пояснені з використанням фігури 2. Фігура 2а показує виміряну характеристику обертового моменту при перемиканні протягом часу ї, або шляху 5, який проходить перемикач в бо процесі комутації. Фігура 2Б, що розміщена нижче, зображає характеристику обертового моменту при протилежному напрямку обертання приводного валу, тобто, зворотному напрямку комутації. Звідси видно, що внаслідок механічних допусків кінематичної схеми, так званих люфтів та інших впливів, в залежності від напрямку обертання, проходять різні відрізки часу від старту моторного приводу в точці Її 5 до першої характеристичної точки обертового моменту в точці (. Відповідні характеристики не можуть бути порівняні, 65 спочатку вони повинні пройти часове нормування. Саме це і реалізовано, завдяки вже поясненій синхронізації.
Потім в другому способі винаходу таким чином синхронізована характеристика обертового моменту розкладається на характеристичні частини, так звані, вікна. При цьому кожне вікно відповідає характеристичній частині відповідної поточної комутаційної послідовності. Такі вікна можуть, наприклад, охоплювати інтервал часу, потягом якого задіяні пре-селектор, ступінчастий селектор точного регулювання або перемикач навантаження. Кожне вікно при цьому, відповідно обмежене двома часовими характеристичними часовими точками, які встановлюють його початок та кінець: (5 - Н,Н.....Ївуп 7 (п.
Кожне з таких вікон порівнюється з попередньо занесеними в пам'ять характеристичними номінальними значеннями. Завдяки цьому селективному порівняльному методу виявляється не тільки відхилення дійсних значень обертового моменту від номінальних, і таким чином, відбувається виявлення помилки, але й виявлена 7/0 помилка ідентифікується з певною конструктивною групою, яка її викликала.
Поруч з описаним виявленням помилок, одночасно є можливим прогнозний аналіз механічних компонент.
Додатково для обох способів винаходу можна задавати максимальне значення обертового моменту, при перевищенні якого, незалежно від інших критеріїв, відбувається негайне відключення моторного приводу.
При вдосконаленні винаходу, в способи винаходу можна вводити додатково контроль інших параметрів. Це /5 показано на фігурі З, причому додатково до описаної реєстрації активної потужності двигуна, і тим самим обертового моменту з однієї сторони, та реєстрації положення ступінчастого перемикача, з іншої сторони, враховуються ще й температура ізоляційного середовища в перемикачі навантаження, температура трансформаторного масла, в якому, зазвичай, також знаходиться селектор ступінчастого перемикача, а також температура повітря навколишнього середовища. Крім того, може бути визначене вигорання контактів перемикача навантаження і по моделі вигорання використана для визначення експлуатаційного стану.
Суть способів винаходу можна ще раз підсумувати, керуючись, фігурою 4: Реєструються характеристичні вимірювані величини під час процесу комутації, в даному випадку струм та напруга, звідси визначається відповідно діючий активний струм і, тим самим, поточний обертовий момент. Потім відбувається порівняння з номінальними значеннями та його оцінка. В результаті цього формуються дані, наприклад, повідомлення, які сч ов Можуть виражати різні пріоритети. При значних відхиленнях від відповідних номінальних значень, може виникнути необхідність негайного відключення, наприклад, коли обертовий момент при комутації навантаження і) перевищує безпосередньо абсолютно допустиме (екстремальне) значення. При відхиленнях в некритичному діапазоні, які не ставлять під загрозу безпеку, можуть видаватися дані, що рекомендують негайне обслуговування, вказують на закінчення терміну експлуатації та роблять інші прогнозні повідомлення. о зо 1. «5БрОсСІ» Спосіб контролю ступінчастого перемикача, при якому реєстрування поточного положення ступінчастого перемикача здійснюють під час кожної комутації навантаження, який відрізняється тим, що під с час комутації навантаження, тобто під час приведення в дію ступінчастого перемикача, вимірюють ефективні «г значення напруги та струму на двигуні, сполученому з приводом, за цими значеннями обчислюють активну потужність і за ними, в свою чергу, визначають обертовий момент, визначені обертові моменти ставлять у - відповідність поточному положенню, при якому вони виникли і утворюють відповідні числові пари, які порівнюють ю з попередньо занесеними в пам'ять і при необхідності скоригованими відповідно до температури навколишнього середовища, специфічними для даного перемикача номінальними числовими парами і при відхиленнях порівнюваних числових пар одна від одної, що виходять за межі попередньо встановлених порогових значень, формують повідомлення про зупинку моторного приводу, і, таким чином, ступінчастого перемикача, або про « необхідність обслуговування. в с 2. Спосіб згідно з п. 1, який відрізняється тим, що до кількісної оцінки, тобто до порівняння заданих і дійсних величин, залучають інші вимірювані величини, такі як температура масла перемикача навантаження, ;» масла для охолодження трансформатора, повітря навколишнього середовища та/або вигорання механічного контакту. 3. Спосіб контролю ступінчастого перемикача, при якому реєстрування поточного положення ступінчастого с перемикача здійснюють під час кожної комутації навантаження, який відрізняється тим, що під час комутації навантаження, тобто під час приведення в дію ступінчастого перемикача, вимірюють ефективні значення напруги о та струму на двигуні, сполученому з приводом, за цими значеннями обчислюють активну потужність і за ними, в ї5» свою чергу, визначають обертовий момент, заносять в пам'ять значення обертового моменту, визначені 5ор бпіввідносно з часом, здійснюють синхронізацію за допомогою синхроімпульсу, сформованого при досягненні о характеристичного стану при перемиканні навантаження в певний момент часу (іІ«уп), наприклад при розмиканні о акумулятора енергії, потім нормовану характеристику обертового моменту розкладають на типові інтервали часу (-Н,..ївуп), які відповідають певним, специфічним для перемикача, частинам комутаційної послідовності, значення цих інтервалів часу (ї о. оЇвупт), так звані вікна, порівнюють з відповідними, попередньо Занесеними в пам'ять, номінальними характеристичними значеннями і при відхиленнях порівнюваних числових пар одна від одної, що виходять за межі попередньо встановлених порогових значень, формують повідомлення (Ф, про зупинку моторного приводу, і, таким чином, ступінчастого перемикача, або про необхідність обслуговування. ка 4. Спосіб згідно з п. 2, який відрізняється тим, що до кількісної оцінки, тобто до порівняння заданих і дійсних величин, залучають інші вимірювані величини, такі як температура масла перемикача навантаження, бо масла для охолодження трансформатора, повітря навколишнього середовища та/або вигорання механічного контакту. б5
UA98105268A 1997-10-08 1998-10-06 Спосіб контролю ступінчастого перемикача (варіанти) UA54420C2 (uk)

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
DE19744465A DE19744465C1 (de) 1997-10-08 1997-10-08 Verfahren zur Überwachung eines Stufenschalters

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA54420C2 true UA54420C2 (uk) 2003-03-17

Family

ID=7844951

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UA98105268A UA54420C2 (uk) 1997-10-08 1998-10-06 Спосіб контролю ступінчастого перемикача (варіанти)

Country Status (17)

Country Link
US (1) US6124726A (uk)
EP (1) EP0917169B1 (uk)
JP (1) JPH11191998A (uk)
KR (1) KR100546728B1 (uk)
CN (1) CN1155027C (uk)
AT (1) ATE251794T1 (uk)
BG (1) BG63480B1 (uk)
BR (1) BR9803833A (uk)
CA (1) CA2249975C (uk)
CZ (1) CZ323398A3 (uk)
DE (2) DE19744465C1 (uk)
DK (1) DK0917169T3 (uk)
ES (1) ES2203861T3 (uk)
HK (1) HK1021068A1 (uk)
HU (1) HU223544B1 (uk)
RU (1) RU2209500C2 (uk)
UA (1) UA54420C2 (uk)

Families Citing this family (35)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
DE19720617C2 (de) * 1997-05-16 1999-03-18 Reinhausen Maschf Scheubeck Stellungsmeldeanordnung für Motorantriebe
DE19907834C1 (de) * 1999-02-24 2000-05-18 Reinhausen Maschf Scheubeck Verfahren zur Überwachung von Stufenschaltern
DE10003918C1 (de) * 2000-01-29 2001-07-05 Reinhausen Maschf Scheubeck Verfahren zur Überwachung des Kontaktabbrandes bei Stufenschaltern
US7408275B2 (en) * 2003-09-08 2008-08-05 Cooper Technologies Company Preventive maintenance tapping and duty cycle monitor for voltage regulator
EP1664960A4 (en) * 2003-09-08 2007-11-07 Cooper Technologies Co PREVENTIVE MAINTENANCE TAPPING AND KEY RATIO MONITORING DEVICE FOR A VOLTAGE REGULATOR
US7319309B1 (en) 2003-11-20 2008-01-15 Cannon Technologies/Cooper Power Load tap change monitoring system and method
DE102004002173A1 (de) * 2004-01-15 2005-08-04 Abb Technology Ag Verfahren zur Untersuchung eines Leistungsschalters
WO2006120919A1 (ja) * 2005-05-09 2006-11-16 Mitsubishi Denki Kabushiki Kaisha 負荷時タップ切換器の切換動作監視装置
US7444266B2 (en) * 2006-03-21 2008-10-28 Abb Technology Ltd. Control system for a transformer or reactor
DE102009014333A1 (de) * 2009-03-21 2010-09-30 A. Eberle Gmbh & Co. Kg Einrichtung zur Überwachung von Stufenschaltern
EP2270454A1 (en) * 2009-07-01 2011-01-05 ABB Technology AG Time of tap changer in the same contact position
DE202009012198U1 (de) * 2009-09-08 2010-02-11 Maschinenfabrik Reinhausen Gmbh Prüfantrieb für Stufenschalter
US9041402B2 (en) * 2009-12-08 2015-05-26 Eht International Inc. Detecting an abnormality of a switch in a high voltage electrical substation
UA94521C2 (uk) * 2010-02-08 2011-05-10 Виктор Владимирович Гребеников Привід пристрою регулювання напруги силового трансформатора під навантаженням
DE102010033195B3 (de) 2010-08-03 2011-11-10 Maschinenfabrik Reinhausen Gmbh Verfahren zur Überwachung eines Stufenschalters
CA2831594C (en) 2011-03-27 2019-05-21 Abb Technology Ag Tap changer with an improved monitoring system
WO2012135209A1 (en) 2011-03-27 2012-10-04 Abb Technology Ag Tap changer with an improved drive system
DE102011104887A1 (de) 2011-06-18 2012-12-20 Maschinenfabrik Reinhausen Gmbh Verfahren zur Überwachung eines Stufenschalters
DE102011112365B3 (de) 2011-09-02 2012-12-27 Maschinenfabrik Reinhausen Gmbh Stufenschalter mit Schneckengetriebe
DE102011112748B3 (de) * 2011-09-07 2012-12-27 Maschinenfabrik Reinhausen Gmbh Motorantrieb zur Betätigung eines Stufenschalters
KR102048324B1 (ko) * 2012-04-16 2019-11-25 마쉬넨파브릭 레인하우센 게엠베하 부하시 탭 절환기를 모니터링하는 방법
DE102012103736A1 (de) * 2012-04-27 2013-10-31 Maschinenfabrik Reinhausen Gmbh Verfahren zur Funktionsüberwachung eines Stufenschalters
USD775198S1 (en) 2014-10-06 2016-12-27 Vixlet LLC Display screen with icons
USD772928S1 (en) 2014-10-06 2016-11-29 Vixlet LLC Display screen with computer icons
USD774086S1 (en) 2014-10-06 2016-12-13 Vixlet LLC Display screen with computer icon
USD774085S1 (en) 2014-10-06 2016-12-13 Vixlet LLC Computer display with icons
USD772288S1 (en) 2014-10-06 2016-11-22 Vixlet LLC Display screen with computer icons
USD772929S1 (en) 2014-10-06 2016-11-29 Vixlet LLC Display screen with icons
CN110114850B (zh) * 2016-12-30 2021-12-14 日立能源瑞士股份公司 有载抽头变换器和制造有载抽头变换器的方法
DE102017108869A1 (de) * 2017-04-26 2018-10-31 HELLA GmbH & Co. KGaA Verfahren zur Fehlerdetektion bei einer Schalteranordnung, Vorrichtung, Computerprogrammprodukt und computerlesbares Medium
CN109458717B (zh) * 2017-12-20 2020-08-07 国网浙江省电力公司嘉兴供电公司 一种空调智能控制装置及控制方法
CN112136195B (zh) * 2018-06-19 2023-06-09 株式会社东芝 抽头切换器用电动操作装置以及抽头切换方法
RU2684405C1 (ru) * 2018-06-25 2019-04-09 Российская Федерация, от имени которой выступает Государственная корпорация по атомной энергии "Росатом" Управляющее устройство для переключателя
JP7021393B2 (ja) * 2019-03-01 2022-02-16 株式会社東芝 タップ切換器用電動操作装置およびタップ切換方法
RU2754357C1 (ru) * 2021-03-11 2021-09-01 Российская Федерация, от имени которой выступает Государственная корпорация по атомной энергии "Росатом" (Госкорпорация "Росатом") Управляющее устройство для переключателя

Family Cites Families (11)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
DE246409C (uk) *
US3515980A (en) * 1968-07-05 1970-06-02 Westinghouse Electric Corp Tap changer with voltage and current responsive protective means
US3602807A (en) * 1970-04-16 1971-08-31 Westinghouse Electric Corp Load tap changer apparatus with magnetic transducer protective circuitry
US4090225A (en) * 1977-01-21 1978-05-16 Mcgraw-Edison Company Fail-safe circuit for tap-changing transformer regulating system
JPS60176213A (ja) * 1984-02-23 1985-09-10 Toshiba Corp 負荷時タップ切換装置
DD246409A1 (de) * 1986-01-17 1987-06-03 Liebknecht Transformat Verfahren zum schutz von stufenschaltern gegen mechanische ueberlastung
JPH01107620A (ja) * 1987-10-20 1989-04-25 Toshiba Corp 負荷時タップ切換装置
JPH081862B2 (ja) * 1989-04-24 1996-01-10 株式会社東芝 負荷時タップ切換装置の自動監視装置
DE4214431C3 (de) * 1992-04-30 1996-08-14 Reinhausen Maschf Scheubeck Stufenschalter mit Motorantrieb
JPH09213542A (ja) * 1996-02-02 1997-08-15 Toshiba Corp 負荷時タップ切換器の状態監視装置
DE19746574C1 (de) * 1997-10-22 1999-02-04 Reinhausen Maschf Scheubeck Verfahren zur Funktionsüberwachung von Stufenschaltern

Also Published As

Publication number Publication date
HU223544B1 (hu) 2004-09-28
ATE251794T1 (de) 2003-10-15
US6124726A (en) 2000-09-26
BG63480B1 (bg) 2002-02-28
CZ323398A3 (cs) 1999-04-14
HU9802216D0 (en) 1998-12-28
BR9803833A (pt) 1999-12-28
CN1155027C (zh) 2004-06-23
CA2249975C (en) 2007-01-09
HUP9802216A2 (hu) 1999-05-28
HUP9802216A3 (en) 2001-01-29
EP0917169A3 (de) 2000-03-08
ES2203861T3 (es) 2004-04-16
KR100546728B1 (ko) 2006-05-09
DE59809856D1 (de) 2003-11-13
KR19990036823A (ko) 1999-05-25
JPH11191998A (ja) 1999-07-13
DK0917169T3 (da) 2004-02-16
HK1021068A1 (en) 2000-05-26
CA2249975A1 (en) 1999-04-08
DE19744465C1 (de) 1999-03-11
RU2209500C2 (ru) 2003-07-27
EP0917169A2 (de) 1999-05-19
EP0917169B1 (de) 2003-10-08
CN1215215A (zh) 1999-04-28
BG102768A (en) 1999-04-30

Similar Documents

Publication Publication Date Title
UA54420C2 (uk) Спосіб контролю ступінчастого перемикача (варіанти)
US5119260A (en) Method for operating a circuit-breaker
US5099977A (en) Control apparatus for people mover systems
EP0774822A1 (en) Apparatus and method for programming and reviewing a plurality of parameters of an electrical switching device
KR100970316B1 (ko) 개폐기의 상태 감시 장치
US5450002A (en) Co-controller for controlling an LTC transformer with a standard voltage regulator control
RU2671810C1 (ru) Способ контроля функционирования переключателя ступеней
US11574776B2 (en) Pressure pulse diagnostics of an on-load tap changer
US6529858B1 (en) Method of controlling step switches
EP0774821A2 (en) Test circuit for electrical switching device
JP2004235587A (ja) 負荷時タップ切換変圧器の制御装置およびその制御方法
CN100466128C (zh) 具有电机驱动器的负载分级开关
JPH02281718A (ja) 負荷時タップ切換装置の自動監視装置
JPS62107308A (ja) ロボツトの速度制限装置
KR0159459B1 (ko) 가스 절연방식 부하개폐기 제어장치 및 그 방법
CN118610049A (zh) 断路器电操装置及其工作方法
JPS6011885Y2 (ja) エレベ−タの調整表示装置
JPH0449891A (ja) 電動開閉機器制御装置
CN2415528Y (zh) 一种三相电动机断(缺)相自动保护器
JPH01107620A (ja) 負荷時タップ切換装置
KR900005430Y1 (ko) 오버런 방지책 채택시의 전원 공급회로
JP2532473B2 (ja) 加熱機器の温度制御装置
SU1495891A2 (ru) Устройство дл автоматического повторного включени асинхронного электродвигател
KR200226338Y1 (ko) 누전차단기
JPH04137511A (ja) 負荷時タップ切換装置の異常検出装置