UA126370C2 - Вентиляційний пристрій - Google Patents

Вентиляційний пристрій Download PDF

Info

Publication number
UA126370C2
UA126370C2 UAA201802039A UAA201802039A UA126370C2 UA 126370 C2 UA126370 C2 UA 126370C2 UA A201802039 A UAA201802039 A UA A201802039A UA A201802039 A UAA201802039 A UA A201802039A UA 126370 C2 UA126370 C2 UA 126370C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
impeller
iii
brackets
zhe
ventilation device
Prior art date
Application number
UAA201802039A
Other languages
English (en)
Inventor
Коста Рохер Мадорелл
Original Assignee
Солер Енд Палау Рісерч, С.Л.
Солер Энд Палау Рисерч, С.Л.
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Солер Енд Палау Рісерч, С.Л., Солер Энд Палау Рисерч, С.Л. filed Critical Солер Енд Палау Рісерч, С.Л.
Publication of UA126370C2 publication Critical patent/UA126370C2/uk

Links

Classifications

    • FMECHANICAL ENGINEERING; LIGHTING; HEATING; WEAPONS; BLASTING
    • F24HEATING; RANGES; VENTILATING
    • F24FAIR-CONDITIONING; AIR-HUMIDIFICATION; VENTILATION; USE OF AIR CURRENTS FOR SCREENING
    • F24F13/00Details common to, or for air-conditioning, air-humidification, ventilation or use of air currents for screening
    • F24F13/24Means for preventing or suppressing noise
    • FMECHANICAL ENGINEERING; LIGHTING; HEATING; WEAPONS; BLASTING
    • F24HEATING; RANGES; VENTILATING
    • F24FAIR-CONDITIONING; AIR-HUMIDIFICATION; VENTILATION; USE OF AIR CURRENTS FOR SCREENING
    • F24F13/00Details common to, or for air-conditioning, air-humidification, ventilation or use of air currents for screening
    • F24F13/32Supports for air-conditioning, air-humidification or ventilation units
    • FMECHANICAL ENGINEERING; LIGHTING; HEATING; WEAPONS; BLASTING
    • F24HEATING; RANGES; VENTILATING
    • F24FAIR-CONDITIONING; AIR-HUMIDIFICATION; VENTILATION; USE OF AIR CURRENTS FOR SCREENING
    • F24F7/00Ventilation
    • F24F7/007Ventilation with forced flow

Landscapes

  • Engineering & Computer Science (AREA)
  • Chemical & Material Sciences (AREA)
  • Combustion & Propulsion (AREA)
  • Mechanical Engineering (AREA)
  • General Engineering & Computer Science (AREA)
  • Structures Of Non-Positive Displacement Pumps (AREA)
  • Centrifugal Separators (AREA)
  • Air-Conditioning For Vehicles (AREA)
  • Air-Flow Control Members (AREA)
  • Cooling, Air Intake And Gas Exhaust, And Fuel Tank Arrangements In Propulsion Units (AREA)

Abstract

Даний винахід стосується вентиляційного пристрою, який містить передню частину (1) з всмоктувальним отвором (2), через який повітря вводиться у вентиляційний пристрій, вузол двигуна (3) та робочого колеса (4) з лопатями (5), що мають вісь обертання, розташовану аксіально відносно всмоктувального отвору (2), де вузол двигуна (3) та робочого колеса (4) виконаний таким чином, що, під час використання, повітря переміщується в напрямку (D), перпендикулярному осі обертання, під кутом відхилення (а) в напрямку обертання (G) робочого колеса (4), і опорні засоби для з'єднання вузла двигуна (3) та робочого колеса (4) з передньою частиною (1), які містять щонайменше три кронштейни (6), які мають плоску пластинчату форму і простягаються у напрямку (D) переміщення повітря.

Description

Ка ха - ті -к ХХ Е
Ка щ Б Мне й і я в г
В ї Я ї й й у ї Ше
Ж -Я ВИстсннй Сея . Б Че дк оон НК ТО т
КИ ИН НИ я о о З УС НЯ х дети бек укккюнтю «ех дО
Я ки оо Я т ;
Ко сна С о ОН ;
КВ Кон Ж ШЕ Кн Ж ЖК її сах ши ВЕЖУ ЛА що КВ й аа ОНИ ЗИ НН У ОК САЛОМ КО 7 до т І. ОМ ОВК ФАК х КК ли ОК ? 33 з ВМ Ння МК. КУ те. КОД Ж ОО ОО, Зк Й
ШО х ПЕ. БК Б КЗ Ом ні Я ННЯ з х й-З ді - ПО КН В НИ де ЖК З ДНК ВО ОН ши ОК Й їх З й сту Со ЗО ВХ ОН
К ЖЕ и. Шеро м КУ ши око
Кк НК М пт пн КК З ОВК і; хх.
КІ К х їх Кн У КД вон х ох пи Ку ся ой сени Ше КЕ Я
Ка ШУ ш М У Шин неній х т ху с ШЕ ра х Б нний Х й ут У г Ж ї х а Бе денти ЖЕ Шо т ї : 3 вх З ВОТХ. дими Я оре БУ ї ї їде ОО сни вх ЗК ої ее ї ї сн ЗМ СІК, За КО «Б сх кож : ї КО ов ЕК ЗАХО МАК ОХ оон он Н ї т ОМ Я Ск хх сх Ж ою х : ї ІК охо ня ях ВО о Кн Ї дек у х КОЖУХ ох ення Ох . Тх, ХХ З у сх х У х Во Я Я ї. ХХ З т шо х : З ї ПДМ ОХ, ж т р ХЕ ЖЖ х ї сні ж їх о МО ХХ К- Ех Щи НК, ї з й бок. Бі ОСТ ХК те я ВОНИ З ма. с
Хо Ж ХМК т. ЗМ КО код ж 7 ек т роли, ТУКА о ну х КЗ п шо 2
Щи ї. не ІЗ ЗЕМ, ен і ЖДЕ й В х. т ШКО, и х р ї ї Ж КІ дЕ хх ї х х лик, ен ї У Її же ЗЕ ЗДУ ЩЕ й ї х х що С І ОО ї ї ; М ши 5 і: и т. ШКО Кт, ї х т. ї ї МН п Її с Ка шах ЕЕ, ме Зв ЧЕ з ШИ НН Я я ЧЕК ду Ж ЖК їх КК ж ї к чЯ коп ЛИШ Ка ШО
Ж. Бе ЖК оку в : х ще Ох М Ка Б, ся
Ти ЖЕО ХК Ж ЖЕ ОО си НК 5. Щоби ке
ЗП тих ЖЕ У, ее т т. пк в я г Енн СОМ АТ нд Ж на Кн, їх о о ЗМ ЗНЗ доти
Ко я ВЖИ ТО юн жи 0 о З дими певен У . нини ХЖИШИЕ 0 ПодеееХ М Во ; НН вена о Е ЗМ их пит "х их. х. З й й
Фіг. 1
Галузь техніки
Даний винахід належить до засобів для переміщення повітря, що використовуються у вентиляційних установках, пропонуючи вентиляційний пристрій з покращеною опорою, що має ефективне звукоізоляційне втілення.
Рівень техніки
У вентиляційних установках, як на побутовому, так і на промисловому рівні, важливо запобігати розповсюдження шуму, який виробляють вентиляційні пристрої під час експлуатації, через конструкції, що підтримують установку, і це зазвичай вирішується шляхом забезпечення вентиляційних пристроїв звукоіїзоляційними технічними рішеннями.
З іншого боку, відцентрові вентилятори прямоточного типу відомі та широко використовуються в останні роки у вигляді вентиляційного модуля, який можна приєднати до вентиляційних коробок, апаратів для обробки повітря, до стін та підвісних стель з камерами для руху повітря, дахових вентиляторів і т. д.
Відцентрові вентилятори прямоточного типу містять передню частину з всмоктувальним отвором, вузол двигун-робоче колесо, споряджений лопатями, вісь обертання яких розташована аксіально відносно всмоктувального отвору, та опору, що з'єднує вузол двигун- робоче колесо з передньою частиною.
Повітря вводиться аксіально в вентиляційний пристрій через всмоктувальний отвір завдяки віддентровій силі, що утворюється обертанням лопатей робочого колеса, і витісняється з вентиляційного пристрою у напрямку, перпендикулярному осі обертання робочого колеса, під кутом відхилення в напрямку обертання робочого колеса.
Такі опори, які використовують для з'єднання вузла двигун-робоче колесо з передньою частиною вентиляційного пристрою, виконують у вигляді трубчастих елементів, чотирикутних елементів або гнутих металевих пластин, які, завдяки їх конфігурації та розташуванню, створюють певну ступінь спотворення повітря при експлуатації вентиляційного пристрою.
Отже, існує потреба в вентиляційному пристрої з покращеною опорою, яка дозволить зменшити ці спотворення та одночасно витримати коливання, що виникають під час роботи.
Суть винаходу
Винахід належить до вентиляційного пристрою, що має покращенні звукоізоляційні
Зо характеристики.
Вентиляційний пристрій, що містить: передню частину з всмоктувальним отвором, через який повітря вводиться у вентиляційний пристрій, вузол двигуна та робочого колеса з лопатями, що мають вісь обертання, розташовану аксіально по відношенню до всмоктувального отвору, де вузол двигуна та робочого колеса виконаний таким чином, що, під час використання, повітря переміщується в напрямку, перпендикулярному осі обертання, під кутом відхилення в напрямку обертання робочого колеса, і опорні засоби для з'єднання вузла двигуна та робочого колеса з передньою частиною, що містять щонайменше три кронштейна, які мають плоску пластинчату форму і простягаються у напрямку переміщення повітря, таким чином, що плоска пластинчата форма кронштейнів та їх розташування, орієнтоване в напрямку руху повітря, запобігає впливу кронштейнів на виникнення шумів при випусканні повітряного потоку з вентиляційного пристрою.
Кронштейни мають передню поверхню та бічні поверхні, де передня поверхня має меншу товщину, ніж бічні поверхні. Згадана передня поверхня меншої товщини звернута до напрямку переміщення повітря, тоді як бічні поверхні є паралельними напрямку переміщення повітря.
Кронштейни мають першу частину, з'єднану з вузлом двигуна та робочого колеса, другу частину, з'єднану з передньою частиною, та третю частину, яка з'єднує першу частину з другою частиною. Перша частина кожного кронштейна має місце з'єднання для з'єднання з кронштейном, розташованим безпосередньо поруч з ним у напрямку, протилежному напрямку обертання робочого колеса, і друге місце з'єднання для з'єднання з кронштейном, розташованим безпосередньо поруч з ним у напрямку обертання робочого колеса. З'єднання кронштейнів один з одним та їх орієнтація в напрямку обертання робочого колеса дозволяє кронштейнам витримувати крутильні напруги, що створюються вузлом двигуна та робочого колеса під час роботи вентиляційного пристрою, без виникнення деформації кронштейнів або створення резонансного ефекту.
Зокрема, плоска пластинчата форма кронштейнів є такою, що перша частина кронштейнів простягається у напрямку, що є, по суті, перпендикулярним осі обертання вузла двигуна та робочого колеса, друга частина простягається у напрямку, що є, по суті, паралельним осі обертання вузла двигуна та робочого колеса, а третя частина з'єднує першу частину з другою частиною за допомогою вигину. Кронштейни переважно мають І -подібну форму.
Передбачено, що принаймні частина кронштейнів, звернута до напрямку переміщення повітря, має кривизну для зменшення шуму, викликаного проходом лопатей.
Таким чином одержаний вентиляційний пристрій, який, з одного боку, завдяки формі та орієнтації його кронштейнів, мінімізує шум вентиляційного пристрою внаслідок впливу викинутого повітряного потоку завдяки відсутності впливу кронштейнів на його виникнення, тоді як з іншого боку з'єднання кронштейнів один з одним і їх орієнтація дозволяє витримувати крутильні напруги, спричинені вузлом двигуна та робочого колеса, без утворення кронштейнами резонансного ефекту.
Перелік фігур креслень
На Фігурі 1 зображено аксонометричний вигляд варіанта втілення вентиляційного пристрою відповідно до винаходу з чотирма кронштейнами.
На Фігурі 2 зображено вигляд збоку вентиляційного пристрою з Фігури 1.
На Фігурі З зображено вигляд зверху вентиляційного пристрою з Фігури 1.
На Фігурі 4 показаний повздовжній розріз вентиляційного пристрою з Фігури 1.
На Фігурі 5 зображено схематичне зображення орієнтації кронштейнів у напрямку, в якому повітря виводиться з вентиляційного пристрою.
На Фігурах 6-11 зображені шість різних варіантів втілення вентиляційного пристрою відповідно до винаходу. Детальний опис винаходу
Як показано на кресленнях, вентиляційний пристрій відповідно до винаходу містить передню частину (1) з всмоктувальним отвором (2) для введення повітря в вентиляційний пристрій, вузол, утворений двигуном (3) та робочим колесом (4), спорядженим лопатями (5) для переміщення всмоктуваного повітря з вентиляційного пристрою, та кронштейни (6), що з'єднують вузол, утворений двигуном (3) та робочим колесом (4) з передньою частиною (1).
Двигун (3) частково інтегрований у робоче колесо (4) таким чином, що кронштейни (б) з'єднують частину двигуна (3), що піднімається над робочим колесом (4), з передньою частиною (1) вентиляційного пристрою, в якій розташований всмоктувальний отвір (2).
Вісь обертання двигуна (3) є коаксіальною осі обертання робочого колеса (4), а вісь
Зо обертання зазначеного вузла, сформованого двигуном (3) і робочим колесом (4), розташована аксіально до всмоктувального отвору (2).
На Фігурі 4 зображений шлях, за яким повітря протікає крізь вентиляційний пристрій, за допомогою стрілок, накреслених штриховими лініями. Обертання лопатей (5) робочого колеса (4) призводить до того, що повітря в осьовому напрямку потрапляє в вентиляційний пристрій через всмоктувальний отвір (2), а потім робить поворот на 90" та виводиться з вентиляційного пристрою у напрямку (0), який перпендикулярний (г) до осі обертання робочого колеса (4), під кутом відхилення (0) у напрямку обертання (С) робочого колеса (4). Кут відхилення (са) становить від 15 до 457.
На схематичному виді в плані на Фігурі 5 зображений напрямок (0), в якому повітря виводиться з вентиляційного пристрою. Коли вентиляційний пристрій працює, зовнішній профіль лопатей (5) робочого колеса (4) описує окружність (с), зображену пунктирною лінією, так, що коли лопать (5) проходить крізь точку (р) згаданої окружності (с), повітря переміщується у напрямку до вказаної точки (р) у напрямку (0), який перпендикулярний (г) до осі обертання робочого колеса (4), під кутом відхилення (с) у напрямку обертання (С) робочого колеса (4).
Щоб запобігти спотворенню вихідного повітря та утворенню небажаних шумів, відповідно до винаходу передбачено, щоб кронштейни (б) мали плоску пластинчату форму з основною поздовжньою віссю (х) (зображена штрихпунктирними лініями), що простягається у напрямку (0), в якому переміщується повітря (див. Фігура 3). Кронштейни (б), таким чином, мають прямокутний поперечний переріз з передньою поверхнею (Е), задньою поверхнею (Е) та двома бічними поверхнями (І). Передня поверхня (Р) має меншу товщину, ніж бічні поверхні (І), причому передня поверхня (Б) меншої товщини звернута до напрямку (0), в якому переміщується повітря, тоді як бічні поверхні (І) більшої товщини є паралельними напрямку (0), в якому переміщується повітря, не створюючи такому повітрю перешкод.
Кронштейни (6) мають першу частину (6.1), яка з'єднана з вузлом, утвореним двигуном (3) та робочим колесом (4), другу частину (6.2), яка з'єднана з передньою частиною (1), та третю частину (6.3), яка з'єднує першу частину (6.1) з другою частиною (6.2). Перша частина (6.1) кожного кронштейна (6) має місце з'єднання (и) для з'єднання з кронштейном (б), що знаходиться безпосередньо поруч з ним у напрямку, протилежному напрямку обертання (С) робочого колеса (4), і друге місце з'єднання (и) для з'єднання з кронштейном (6), що 60 знаходиться безпосередньо поруч з ним у напрямку обертання (С) робочого колеса (4). Це з'єднання кронштейнів (б) один з одним разом з їх орієнтацією у напрямку (0), в якому переміщується повітря, обумовлює те, що кронштейни (б) працюють на вигин, і те, що зазначене з'єднання з передньою частиною (1) вентиляційного пристрою є набагато жорсткішим проти крутильних коливань двигуна (3).
Як видно на Фігурі 2, кронштейни (б) мають І-подібну форму, де перша частина (6.1) простягається у напрямку, що, є по суті перпендикулярним осі обертання двигуна (3), друга частина (6.2) простягається в напрямку, по суті паралельному осі обертання двигуна (3), а третя частина (6.3) з'єднує першу частину (6.1) з другою частиною (6.2) за допомогою вигину.
Передня поверхня (Е) кронштейнів (6), яка звернута до напрямку (0), в якому переміщується повітря, має кривизну, що сприяє зменшенню шуму, утвореного лопатями (5) робочого колеса (4). Як видно на Фігурі 2, третя частина (6.3) кронштейна (6), що з'єднує першу частину (6.1) з другою частиною (6.2), має радіус кривизни (г3), що забезпечує поступовий перехід між першою частиною (6.1) та другою частиною (6.2). Третя частина (6.3) кронштейна (6) є його частиною, яка найбільшою мірою піддається дії повітря, що переміщується робочим колесом (4), тому що ця частина має кривизну, що утворює ефект "гільйотини", що знижує шум, викликаний проходженням лопатей (5), чого б не можливо було б досягти, якщо б перехід між першою частиною (6.1) і другою частиною (6.2) виковувався у вигляді вигину під кутом 90" ії не мав радіуса кривизни (13).
Перша частина (6.1) та друга частина (6.2) також мають невеликий радіус кривизни, так що кривизна другої частини (6.2) також сприяє зменшенню шуму лопатей (5) робочого колеса (4), завдяки тому, що всі частини кронштейнів (б) мають кривизну на їх передній поверхні (БЕ), покращується розподіл крутильних коливань, які передаються на кронштейн(б) від двигуна (3).
Як показано на кресленнях, кронштейни (6) з'єднані з двигуном (3) за допомогою плоского стрижня (7), хоча кронштейни (б) можуть бути і безпосередньо з'єднані з двигуном (3) або з корпусом, оточуючим робоче колесо (4), що не змінює розкриту суть винаходу.
Втілення вентиляційного пристрою, що показані на Фігурах 1-5, мають чотири кронштейни (6), хоча кількість кронштейнів (6) зазвичай вибирається залежно від розміру вузла двигуна (3) та робочого колеса (4), однак при цьому необхідно використовувати щонайменше три кронштейни (б) для з'єднання вузла двигуна (3) та робочого колеса (4) з передньою частиною
Коо) (1).
На Фігурах 6-11 показані різні конфігурації кронштейнів (6). На Фігурах 6 і 9 показана конфігурація з трьома кронштейнами, на Фігурах 7 і 10 показана конфігурація з чотирма кронштейнами, а на Фігурах 8 і 11 показана конфігурація з шістьома кронштейнами.
Як показано на Фігурах 6-11, положення кронштейнів залежить від напрямку обертання (С) робочого колеса, тому, коли робоче колесо обертається в напрямку проти годинникової стрілки, кронштейни розташовані так, як показано на фігурах 6, 7 і 8, тоді як, якщо робоче колесо (4) обертається в напрямку за годинниковою стрілкою, кронштейни розташовані так, як показано на
Фігурах 9, 10 і 11.
Кронштейни (6) симетрично розподілені відносно осі обертання вузла двигуна (3) та робочого колеса (4), що забезпечує рівномірний розподіл крутильних коливань двигуна (3) по всіх кронштейнах (б). У випадку використання трьох кронштейнів(б), кронштейни (6) з'єднані один з одним, утворюючи кут 60"; коли використовуються чотири кронштейни(б), кронштейни (6) з'єднані один з одним, утворюючи кут 90"; при використанні ж шести кронштейнів(б) кронштейни (6) з'єднані один з одним, утворюючи кут 120".

Claims (7)

ФОРМУЛА ВИНАХОДУ
1. Вентиляційний пристрій, що містить: передню частину (1) з всмоктувальним отвором (2), через який повітря вводиться у вентиляційний пристрій, вузол двигуна (3) та робочого колеса (4) з лопатями (5), що мають вісь обертання, розташовану аксіально відносно всмоктувального отвору (2), де вузол двигуна (3) та робочого колеса (4) виконаний таким чином, що, під час використання, повітря переміщується в напрямку (0), перпендикулярному осі обертання, під кутом відхилення (с) в напрямку обертання (Сї) робочого колеса (4), і опорні засоби для з'єднання вузла двигуна (3) та робочого колеса (4) з передньою частиною (1), який відрізняється тим, що опорні засоби містять щонайменше три кронштейни (б), які мають плоску пластинчату форму і простягаються у напрямку (0) переміщення повітря.
2. Вентиляційний пристрій за попереднім пунктом, який відрізняється тим, що кронштейни (6) бо мають передню поверхню (БЕ) та бічні поверхні (І), де передня поверхня (Е) має меншу товщину,
ніж бічні поверхні (І), причому згадана передня поверхня (ЕР) меншої товщини звернута до напрямку (0) переміщення повітря, а бічні поверхні (Ї) є паралельними напрямку (0) переміщення повітря.
3. Вентиляційний пристрій за будь-яким з попередніх пунктів, який відрізняється тим, що кронштейни (6) мають першу частину (6.1), з'єднану з вузлом двигуна (3) та робочого колеса (4), другу частину (6.2), з'єднану з передньою частиною (1), та третю частину (6.3), яка з'єднує першу частину (6.1) з другою частиною (6.2), де перша частина (6.1) кожного кронштейна (б) має місце з'єднання (и) для з'єднання з кронштейном (6), розташованим безпосередньо поруч з ним у напрямку, протилежному напрямку обертання (С) робочого колеса (4), і друге місце з'єднання (і) для з'єднання з кронштейном (6), розташованим безпосередньо поруч з ним у напрямку обертання (С) робочого колеса (4).
4. Вентиляційний пристрій за попереднім пунктом, який відрізняється тим, що перша частина
(6.1) кронштейнів (б) простягається у напрямку, що є по суті перпендикулярним осі обертання вузла двигуна (3) та робочого колеса (4), друга частина (6.2) простягається у напрямку, що є по суті паралельним осі обертання вузла двигуна (3) та робочого колеса (4), а третя частина (6.3) з'єднує першу частину (6.1) з другою частиною (6.2) за допомогою вигину.
5. Вентиляційний пристрій за будь-яким з попередніх пунктів, який відрізняється тим, що кронштейни (б) мають І -подібну форму.
6. Вентиляційний пристрій за будь-яким з попередніх пунктів, який відрізняється тим, що кронштейни (6) симетрично розподілені відносно осі обертання вузла двигуна (3) та робочого колеса (4).
7. Вентиляційний пристрій за будь-яким з попередніх пунктів, який відрізняється тим, що принаймні частина кронштейнів (б), звернута до напрямку (0) переміщення повітря, має кривизну для зменшення шуму, викликаного проходом лопатей (5). Б / Я - 3 К КУ Ь Кт ук -к та ; пи Я ме: шик у ши я ї бе Кв СНУ У Е- Х : пе и я у Ши Іще ЕК ЖК УК СУ: ех ве гео я -ї я зе в, а нан А 5 я г С Еш с Дена І: : і ш- ин Ше ШЯ ї с У я ше ВЕЖУ Щ я з йо і о БЦ ши: ше ж ШИ Кк. шт з Я СТЕОЯ яке ї х х ї ї до са СИ з 7 и с. Ше на У я КОСУ Я в що р ж ше ШЕ ж пе ра й ся а 5 ху си В 5 5 щі Фіг: 1 ч в ! х ІЗ / З ЕК. Весни нн мн А вн Й о | Еф ся ЕІ : ую те КО ВОУ Н і т Уж М ре ПОЛЯ Ек ї кх, ч хх ШЕ КЕ Кх сх ВО ї пк Ш- Х КОЮ п Б. я хо ШЕ ШОВК Тим йон х . т, ше «СІ п. : т х їх КО чи щи Е В ле -Е Я в ЩІ нн и НІЙ : Б ол З Кн в В КС ВО НЕ вв оон ще: ї ХЕ й деииХ БЕ НН ооо ха. ти хе ше р кс Мох ОО В У г тен - о КУ й Фккикитию ту тину тику УКХ КААХХ УК МКК ККУ Ку т Мой ОД ХХ ВЕ МИ М КИТ, - БУ ма ЩО ї : їй І т ї і: : : : ТЕ Ї . ї бе: : і : К х Ї ОВ : 17 : х, х Н по доб : 14 Не ж х ї У ШЕ : НЕ ІМ Ії 5 І що Ж : аку : її ї : І: : гі ї ЕН Її Н ди : гі : ЕВ ї ї диню ТІ : 4 ї Женя а с он і ї : дк В її ї ре ШЕ : ЖЕ : Еж : ха її їх СК : БУ І її ї : Мо : ІБК Її х: 3 ї Й ян тех ФТІ МІП М МЛ ЛИ ЛИТІ ТММЛИД МТК о о : Ед І 0 ДУХА и З се по Ох зі кт Ї Її іЗ ща у ся ї З шо З х т г ія Ї Ї Со ія КУ Ух х ї Е ї 3 : х : : ї ДИ Ко В й у В : Це Ш / пн и а КЕ 1 ру
Фіг. 2 шик Бо Ї Оь ; ї : х і палити тн пекти ду 7 В; К Ії ПЕ її с Ку Я ва її Во Х Кеш Я м ВЕ 7 сах Ії Я ЕКЕККЕК КК г її кн нт Жди ї МЕ Кі Ії ОДА ВКУеенй Ї Ен хо Ії 1:07 Ше «КИТ ше А ШМ 1ї ОО не СЗЗ гЗ М Я її т: БЯ Ж ї ок г ПЕ, Ка Ії с ям щі СО ККО п вк А :ї т: ри ПЕ СКК, соя ще :ї Ії ох щ-У п БОШ її 1: ШИ ЕТ ОКККнн БО їх Ії ой МК весен ЕУї її Ії ШЕ КК Мо Б її Ії ПЕ ЖУХ Кн щі її Ії я Ж КК сухо ко НИ тї Кк МЕ ее ха Ії Її ДЕ Щ г пе Я її Ії ШЕ ЩЕ З ЕК я МАО 1: хІ ВО ЩЕ нос я її 11 ШЕ З ОСМЕО п, її 1 де хх хх В М ї Ії ЩЕ ДЕ ша СОКИ ню КУ ЕН її КУ ШИ ЗЕМНОМУ М хо КУ С 1ї су Ії КУ щЕ НН ШЕ хх її У її ще щ 0 ШНЕК У КЕ КУ ІТ й с Й Кк МЕ Я МИМО БЕ їх її ТІ са с о З дО її Ії Ії я Оле ООН ММК КОЛА ТЕ КЯ її І ща ка КИ во з в ХЕ Ії Й Ії ЩШ КО за З СЯ Кос І її Ії Ж Бо КУ Я жк ОЖ ДО Омк ЛЕ її ск У ЕХ ПЕ АК с. п ХУ КК нт: ке Ії Е со КО Я ОЗ ще о її Ії ПЕ ЖЕ ОХ их, С ОС Я ШО Ск 1 Ії Ж КО ТОЖ о, У КЕ КЕ Ж оо Ії ш Ж ЗУ я й ЕД зе Ж 1 х :ї КУ що Ся КК -У АЖ КУ М її з її БУ Б ОК МО КА ОТ ЕХ ЩЕ ї Ії х Ж Коен КУ що КУ НЕ Ії ї ЩЕ вже ЗО ООН ке БУ ш 3 Ії Бу ЖЕ ЗУ ОХ В ш: ЖЕ Б її Ії Ш ЩО ОО ФВ. ОХ зу її Ку хх ХЕ ОК п п її: її п Б ЖУК СВІ ле ще КО її її п С ЗВ А КК, ЩЕ 2 її її БхЯ КО ря те, КК М, ТЕ ЛЕ її Ії ТЕ СО що по В ех БО ШЕ і: її Я КУ Не ХК КК е ШТ ПЕ її І БУ З Я з ХИТ Ки «КЕ с її її п ще Я Зм ЕХ Х ще ШО її Ії Ж ОБ. А КО КО» в КЗ її Ії БУ Ма ин що ХХ ШО її її о Кн . ЗК Ж Б КУ її т: дж В КК жи, КО ШЕ ї її ие нн ЩЕ КО 1: Ії Бо Ж тах У ЕІ Ії Я Її Мч БУ з її КУ ЖК шия я ШИХ НЕ її Ії ЩОМе Її в ОСІ «С 1: Ії ВО КАХ ва І: Ії Оу і Шо З дон Не Ії їЕ Я З «О Кон х и. ж хе Ії КУ Се з с Я ЯК ОЇ: І и ве ши о ВЕН її ШИХ, Вас ее КК КО Її Ії ЗНИК Ше КВ КК А 1 Ії МОЯ р ее ШК вон її її ву ї ПКП, - ни ШУ ї її КОС РУ КК ії. ХЕ р З п її Ії ЖІ С і її ШЕ Ії " її її ХЕ Х ЕК: М КО хх Е С ВОК Шо мне Б щи Фіг. 2 - Н З ТУ Н чо,
р. че ї па КЗ: г. ; її як їх : - ма ї Ех ХМ ж р; ТЕ . о и хв : Ея я х Ї ЗЕ Ї ке ї ЩЕ : їх
- . т Кк КК де тя ї ще х ї о с СБ ке етики КУ з Шик ож у ОВ ДЕ в сан за х ще ЗО о Я КК, Я ві и НН КОВО Ох ОО о ї но У Я ро» АК я і її т: 3 т х я ККУ є; Б бом ТК кра З НЕ ї: хо ї Я н СЯ ї В ВА ОК Н х її ЕН сих ій т ж ї в. ОО і Мі К НИ ЗУ Ії Щ: у у й ї 7 рі «й : " пі ТчЕ Н їх її ЩІ І т ї о і ок І а : ї її ШІ їх го : Ше х ЯКИМ ЗЕ В у Не Е: мер 1 : Ї : ї : ШМК долити : ї її ЩІ Ге : т Її В ї : МІЖ ш Ї х її КІ : ї і В Вк: МІ М Ї ї 1 КЕ! ЕК «Бомотелотя їм : У ТЕ : МАК М сенси її т: ХО й : і і ї : КЕ ін ЕНННКВ ОО ї : : : З «у: КО ЖК же ОО ЖК Н УНН Її. : і : ї ди : мч и Же ї В ЕЕ : фо пек Кекккь І. Н Н ї Їж В на 0 Шон С Тон? ех В : : ї ВД в МО КІ КОМИ лихе н-х ї : : ї що УК а я ПИКО а ТЕ ПАК кн, СИ ригтитттю рити ї : : ї ДЕН ужКюю М, МАК МКК ния ре : Е ї Ї ДЕК УУУУУУУ т Ск ПДК и ех М Кк Є о : їх х пиву Ж п ж оди ї Ї ва кох х ї т ОО ення 4 : жен ї т. г 2 ; т ї ї Нуетттиттнтин нн ї Ї х ся Ї - КН о ке ПКЕЕ її Емо ж м Є ше й и НН І пи Хан КОКС Восток оон нн ПТМ СМ СХ : о о і 21112111: я / ку Ех Кк г «ріг. 4
Ша С, Шок ех ях «КУ . -7 ДК пло, і 4 Ба душу рей - ї руху, А Кі Ба под й га- й й ше 2 о ДЕ Кк 7 2 ЕВ й ї ї г Ка -ще Е У фени ши ї : І ш сен. г : ї щ ї КУ 4 й Ж со сайт Б т - БУ Хумкх Ж ; й КУ г ї х ої З ї : й ШО КЗ Її т й її г ї Ба КУ Е я ШО Я Чер Х н. хе ку, ш я Ж ен Б М ї дк КЗ « З т ож Ба й х кує Х - ; - Зедшнши - з - | Я не
Фіг. 5 й КАК КК УК КУ в ЩО ШК кн ох Км ОКОМ як о НИЙ М тк, Що БЕЗ Ж З КК кквк, що Бу де ОЕМ Он їх Ве ККУ КК ки е 5 х Ки песня НЯ й КК КВ не ня ї КЗ ще З й ДВК ПУ яессвавстя ї З п ся З С ДЕ ше 7 ї ра ке пи оо В ЖК З Ко х т Е с шк у Б ШЕ КІ ЩЕ ї Ж Б Зоо Я За ж Ж х ІЗ ї У ЕО Же й й ШОЇ. ї з-о ВІ во ше 3 ї х т п «ЩО Щі ЖЕ Ж ЕХ Зоо ЖЕ С ШЕ" Ж Я Ж Кк Ме СОТ, ай КЕ ШЕ х Ж ВВ ее ши щЕО КЗ: ве те Яся НЯ ох ОО 5 Б а Бо ї ще - ї вЯ п Я Б е ПЕЖО щХ ї хе п З шт в «х дики КК К- Би ОК БО і Кі Шо За ОХ пр Ж ? Зою Б Б в-Я о ЛЕ їх я и ОО шо Ж Що Ж кс Ох
ТЕ. 7Е. х х ши ШО жо ОХ ва хх шо Ох ЩІ КЗ ЖЕ З СК БУ я шо Ж Е Х Е КУ ХЕ КУ шо я ря Ся ее З
Фіг. 6 ок, в Ж Се ТА Ж КЗ ж Бо КВ ШК КЗ НТ Ванна По --- ШЕ я НН нн КО КОНЯ ВИ он у с, ОК Ва со Ж Я Ку ОЦЕ п. І НИЙ Б ШЕ ОИЖАШЕиЮ СЕ САХКККК ПО Ж КЕ ше ще ДЯ ш- ОТ Ко ОВ Зк КЗ ЕЕ БУ Бу о Х В В ОВК КЗ а й-я З БО СО оо Хо ВЕНУ Ок У і: с. Кх Ше ж Х Кк т З ФО пове й с я Х Шшї те и В С КЕ 7 : щ й Я ЖЕ йо ПКИюк МОЖ ЖЕ йо у КУ гу пи ща нання ХХ ТЕ У Ш ЖК. й. Дня т КУ Ж Б СП ШИ и ва КУ ХЕ те Я БУ одн тк 7. х ш ли ооо сх х ХЕ ї Б-Я Ж Ве БУ ї х х Б Я х Е Ж Я По п х її х ХЕ що Ж ї (Я х х п с У Х БУ пе х Б х х Я ХХ ї Се ВН, Мо Ка В МТК шо КУ Ш У жо АЖ З Ї ня ок Ка Ж ее ШОЕ КЗ ш З З З Кх о р г. СХ йоОЖ й т. ЕЯ Я БУНЯ По х ЩІ Ех ЖЖ ЖООХ ДШКЯ ОХ р х ОХ КЗ ш Б ШЕ ш Є КУ КУ Х КЗ КЗ ши Я З ЗНКЯ ше
; .
Фіг. оКИКЖКХ ' Ж о й ко ш дек Зк ї ДЕ Во ше СУЯ КК» ПН ЛИЖ КЗ К нн З ухва я Ж ознй Крок ОКО Ж а - ШО ки З МК Б по мешЙ КОКО о Б КЕ КУ ШИ КУ я тощо з ЖЕ КЗ -а ККУ оо а КК ЖЕ г в КЗ Ох жк ЗК ЗНИК с КУ 5, Я ШИ КК, СИ ЖЕ 3 Е я ОН о ЗД КЗ Ж Ш АХ. КК. По с Б НОЯ СЯ х І ГО Зк ВКА й ТЕ ДО З ї Ех ШК Мт ШЕ СКЗ ШЕ х х СЗВНсяя 7 А 0 Я ще ОМЖКВя КК х т Ж Б о ХКЖХ ХУ х Е ЖЕ Б ар я З ду ї ХЕ КК ве Ж о З. їх ЕН Кая КУ Ся и нон КИМ Кк з. Зк ЕЯ ко о йо Ж ЖЕ Кк, йо пе КУ КЗ ня т к х їх ЖЕ п й Е Е ЖЕ о жу х ї дО Бу пк ш п ЖЕ З Б СУНЕЯ я З У ря хо З в ЗЕ ОХ Ех Ш ЖЕ НЯ Я Ж Ж -о В КО ОХ ЗкЯ ; БУ хх ЖЕ З Я КЕ ОО ХЕ їз КУ СУЯ яу х БУ ЗНЗ же ш х КОН; Я КУ Б КЕ.
UAA201802039A 2017-02-28 2018-02-27 Вентиляційний пристрій UA126370C2 (uk)

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
EP17380008.7A EP3367009B1 (en) 2017-02-28 2017-02-28 Centrifugal fan

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA126370C2 true UA126370C2 (uk) 2022-09-28

Family

ID=58632914

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAA201802039A UA126370C2 (uk) 2017-02-28 2018-02-27 Вентиляційний пристрій

Country Status (6)

Country Link
EP (1) EP3367009B1 (uk)
ES (1) ES2950615T3 (uk)
HR (1) HRP20230724T1 (uk)
RU (1) RU2715428C2 (uk)
SI (1) SI3367009T1 (uk)
UA (1) UA126370C2 (uk)

Families Citing this family (2)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
DE102019119750A1 (de) * 2019-07-22 2021-01-28 Ebm-Papst Mulfingen Gmbh & Co. Kg Befestigungsvorrichtung zum Befestigen eines Ventilators an einer Trägerstruktur
CN114563166B (zh) * 2020-11-27 2024-06-25 中国航发商用航空发动机有限责任公司 航空发动机短舱通风冷却口格栅角度试验装置

Family Cites Families (12)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US1614190A (en) * 1925-06-08 1927-01-11 Buffalo Forge Co Fan bracket or support
US2615620A (en) * 1950-06-23 1952-10-28 Adam D Goettl Fan motor mount on ventilating panel
US4055113A (en) * 1976-05-07 1977-10-25 Robbins & Myers, Inc. Ventilator apparatus
JPS5773891A (en) * 1980-10-24 1982-05-08 Nikkiso Co Ltd Submerged pump support structure
US4394111A (en) * 1981-09-11 1983-07-19 Snyder General Corporation Top cover, motor, fan and fan shroud assembly for an air conditioning unit
US4685513A (en) * 1981-11-24 1987-08-11 General Motors Corporation Engine cooling fan and fan shrouding arrangement
JP2002005098A (ja) * 2000-06-16 2002-01-09 Toshiba Corp 家電機器用のファン装置
CA2368365C (en) * 2002-01-16 2009-07-21 Aeroflo Inc. Mounting bracket for fan motor
NL1034926C2 (nl) * 2008-01-18 2009-07-21 Holland Conditioning Parkeersystemen Bv Ventilatorinrichting met ophanging aan motor.
DE202008002356U1 (de) * 2008-02-19 2009-06-25 Ebm-Papst Mulfingen Gmbh & Co. Kg Kompaktlüfter
DE102008014702A1 (de) * 2008-03-18 2009-09-24 Stadtmüller, Uwe Motoraufhängung für einen Axiallüfter und Verfahren zur Herstellung einer Motoraufhängung
US9945390B2 (en) * 2014-07-31 2018-04-17 Regal Beloit America, Inc. Centrifugal blower and method of assembling the same

Also Published As

Publication number Publication date
HRP20230724T1 (hr) 2023-10-13
EP3367009A1 (en) 2018-08-29
SI3367009T1 (sl) 2023-10-30
RU2018107006A3 (uk) 2020-01-22
RU2715428C2 (ru) 2020-02-28
EP3367009B1 (en) 2023-04-19
RU2018107006A (ru) 2019-08-27
ES2950615T3 (es) 2023-10-11

Similar Documents

Publication Publication Date Title
UA126370C2 (uk) Вентиляційний пристрій
US8807949B2 (en) Radial fan wheel arrangement
KR102217016B1 (ko) 다중 펄스 제트 발생 장치 및 이를 갖는 공기 조화기
US20170045240A1 (en) Indoor unit of air conditioner
KR102289384B1 (ko) 원심팬 어셈블리
JP6809321B2 (ja) 空調装置
EP3475582B1 (en) A fan assembly
KR101608981B1 (ko) 공기 조화기
JPWO2016027817A1 (ja) ブロア
US8002519B2 (en) Blower and air conditioner outdoor unit with the blower
JP6332877B2 (ja) ルーバー
JPWO2016084216A1 (ja) 空気調和機の室内機
JP2019183737A (ja) 軸流ファン
JP4919829B2 (ja) 消音装置
JP2016164468A (ja) 空気調和機用室外機
JP6772699B2 (ja) 車両用フロントバンパ
CN203835814U (zh) 一种斜流风机
JP6281714B2 (ja) 遠心ファン及び遠心ファンを備えた空気調和機
Clasing Villanueva et al. Design tool for realisable vibro-acoustic metamaterials based on their NVH performance
RU2418245C2 (ru) Клапан-отсекатель и способ изготовления корпуса клапана
JP6923921B2 (ja) 排水ポンプの取付構造
JP2015117690A (ja) 保護カバー及びこの保護カバーを用いた圧縮機
JP5824656B2 (ja) 空気調和機の室外機
CN215175913U (zh) 空调用消音器组件及具有其的空调系统
JP4879628B2 (ja) 空気調和機の室外ユニット