UA122238C2 - Профільна ходова рейка для монорейкових підвісних доріг - Google Patents

Профільна ходова рейка для монорейкових підвісних доріг Download PDF

Info

Publication number
UA122238C2
UA122238C2 UAA201802981A UAA201802981A UA122238C2 UA 122238 C2 UA122238 C2 UA 122238C2 UA A201802981 A UAA201802981 A UA A201802981A UA A201802981 A UAA201802981 A UA A201802981A UA 122238 C2 UA122238 C2 UA 122238C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
shelf
shaped
drive
rail
lower shelf
Prior art date
Application number
UAA201802981A
Other languages
English (en)
Inventor
Юрґен Нойхойзер
Юрген НОЙХОЙЗЕР
Original Assignee
Нойхойзер Ґмбх
Нойхойзер Гмбх
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Нойхойзер Ґмбх, Нойхойзер Гмбх filed Critical Нойхойзер Ґмбх
Publication of UA122238C2 publication Critical patent/UA122238C2/uk

Links

Classifications

    • EFIXED CONSTRUCTIONS
    • E01CONSTRUCTION OF ROADS, RAILWAYS, OR BRIDGES
    • E01BPERMANENT WAY; PERMANENT-WAY TOOLS; MACHINES FOR MAKING RAILWAYS OF ALL KINDS
    • E01B25/00Tracks for special kinds of railways
    • E01B25/22Tracks for railways with the vehicle suspended from rigid supporting rails
    • E01B25/24Supporting rails; Auxiliary balancing rails; Supports or connections for rails
    • EFIXED CONSTRUCTIONS
    • E01CONSTRUCTION OF ROADS, RAILWAYS, OR BRIDGES
    • E01BPERMANENT WAY; PERMANENT-WAY TOOLS; MACHINES FOR MAKING RAILWAYS OF ALL KINDS
    • E01B25/00Tracks for special kinds of railways
    • E01B25/02Tracks for rack railways
    • E01B25/04Rack rails; Supports or connections for rack rails

Abstract

Профільна ходова рейка для монорейкових підвісних доріг у I-подібному виконанні містить верхню полицю (6) і нижню полицю (7), яка утворює поверхні (L) катання. Верхня полиця (6) на своїй верхній стороні і/або нижня полиця (7) на своїй нижній стороні містить приводні органи (4) для взаємодії з приводним двигуном (3), що направляється в робочому стані по нижній полиці (7) і/або верхній полиці (6). Верхня полиця (6) і/або нижня полиця (7) виконана в поперечному перерізі U-подібною, зокрема V-подібною. Верхня полиця (6) і/або нижня полиця (7) має виїмку (6b, 7b) у формі кармана з розташованими з боків виїмки (6b, 7b) U-подібними колінами (6а, 7а). Приводні органи (4) у вигляді збоку виступають за верхню полицю (6) і/або нижню полицю (7). Приводний орган (4) розташований на базовій шині (5), яка сполучена з U-подібними колінами (6а, 7а) з обох боків.

Description

Винахід стосується профільної ходової рейки для монорейкових підвісних доріг у І- подібному виконанні, яке має верхню полицю і нижню полицю, яка утворює поверхні катання, причому верхня полиця на своїй верхній стороні і/або нижня полиця на своїй нижній стороні містить приводні органи для взаємодії з приводним двигуном, який направляється по нижній полиці і/або верхній полиці.
Профільна ходова рейка описаної вище конструкції описана в корисній моделі ОЕ 8116736
О1. Де мова йде про монорейкову підвісну дорогу для перевезення вантажів або пасажирів.
Монорейкова підвісна дорога обладнана профільною ходовою рейкою і, щонайменше, одним підвішеним на ній маневровим візком або, взагалі, приводним двигуном. Маневровий візок або приводний двигун входить відповідно, щонайменше, одним несучим роликом у профіль рейки.
Несучий ролик або обидва несучих ролика, які входять з боків до профільних кишень профільної ходової рейки, направляється/направляються по поверхням катання утвореним нижньою полицею.
Профільна ходова рейка виконаний так, що має переріз у вигляді двотаврового профілю, тобто має І-подібне виконання. Крім несучих роликів додатково передбачено, щонайменше, один приводний ролик з електроприводом. Приводний ролик виконаний у вигляді зубчастого колеса. Відома профільна ходова рейка має на своїй нижній стороні зубчасту рейку, у яку входить зубчасте колесо. Таким чином, відомий ходовий візок або відомий приводний двигун направляється не лише по профільній ходовій рейці, а й додатково використовує його для свого приводу.
Відповідні приводні органи для взаємодії з приводним двигуном, який направляється по нижній полиці і/або верхній полиці можуть бути передбачені по всій профільній ходовій рейці.
Однак можна, також, обладнати профільну ходову рейку згаданими приводними органами лише по-секційно. Виконана з профільних ходових рейок рейкова конструкція може бути суцільно обладнана описаними вище профільними ходовими рейками, тобто такими профільними ходовими рейками, які містять приводні органи для взаємодії з приводним двигуном. Однак можна також відповідно обладнати лише окремі вибрані профільні ходові рейки рейкової конструкції.
Так роблять, наприклад, тоді, коли приводний двигун обладнаний зазвичай приводними
Зо роликами, які розміщуються у рейковому профілі аналогічно несучим роликам у ОЕ 8116736 Ш1.
У цих приводних роликів, мова йде про фрикційні ролики, тобто про такі, які рухають приводний двигун або ходовий візок по поверхнях катання за рахунок тертя. На кривих ділянках і/або підйомах у таких рейкових конструкцій кількості згаданих фрикційних коліс часто не вистачає для приводу. Це відноситься, зокрема, до експлуатації у суворих або вологих умовах навколишнього середовища. Тоді за рахунок додаткових зубчастих коліс і обладнаних відповідними зубчастими рейками профільних ходових рейок можна подолати, наприклад, підйом.
Однак в зв'язку з цим відомі з ОЕ 8116736 Ш1 профільні ходові рейки мають свої границі, тому що в своїй більшості використовуються так звані Е-подібні профільні ходові рейки, тобто такі, які виконані так, що є двотавровими у перерізі, як це описано в ОЕ 8116736 01. Як доповнення слід послатися на документ ЕР 2276888 В1 заявника з іншими доказами. Однак такі
Е-подібні профільні ходові рейки мають моменти опору у поперечному напрямку або у напрямку
У і моменти опору по вертикальній осі або у напрямку 7, які (більше) не відповідають вимогам, особливо при великих навантаженнях. Ці ходові рейки особливо навантажені саме на ділянках кривих і підйомів, тобто саме там, де зазвичай потрібний привід із зубчастими колесами і зубчастими рейками. Тут може бути корисним заявлений винахід.
В основі винаходу лежить технічна проблема вдосконалення подібної профільної ходової рейки так, що у порівнянні з рівнем техніки можна було прийняти до уваги підвищені моменти опору у поперечному напрямку і/або у напрямку вертикальної осі і отже, щоб, згадані профільні ходові рейки були призначені особливо для застосування на ділянках кривих і підйомів.
Для вирішення цієї технічної проблеми родова профільна ходова рейка для монорейкових підвісних доріг відрізняється, відповідно до винаходу, тим, що верхня і/або нижня полиця виконана так, що вона має переріз О-подібний, і зокрема, М-подібний.
Як правило, згадана верхня і/або нижня полиця має виїмку у перерізі подібну до кишені. При цьому виконання у більшості випадків таке, що верхня і/або нижня полиця має відповідно розташовані з боків від виїмки О-подібні коліна, і зокрема, М-подібні коліна. У зв'язку з цим, виїмка у формі кармана може бути призначена для розміщення приводних органів.
При цьому винахід виходить, перш за все, з того факту, що профільна ходова рейка, яка має верхню і/або нижню полицю, яка має О-подібний переріз, що забезпечує підвищені моменти 60 опору у поперечному напрямку або у напрямку вертикальної осі. Про момент опору йдеться, як про відомий параметр технічної механіки, який визначений лише з геометрії перетину балки.
Момент опору є мірою того, який опір надає балка, тобто в даному випадку профільна ходова рейка, при навантаженні у згаданому поперечному напрямку або у напрямку вертикальної осі для виникнення внутрішніх напружень.
Це відноситься також до того випадку, коли лише верхня полиця виконана О-подібною, а нижня полиця виконана на своїй нижній стороні, наприклад, здебільшого плоскою. До плоскої нижньої сторони нижньої полиці можуть бути приєднані в цьому випадку приводні органи для взаємодії з приводним двигуном.
У такій самій мірі О-подібне виконання О-подібної і протилежної верхньої полиці у поєднанні з нижньою полицею з плоскою нижньою стороною і передбаченими на ній приводними органами має забезпечити, в цілому, при площі перетину близько 40 см2 згаданої профільної ходової рейки досягнення моментів опору МуУх (в сму) у поперечному напрямку або в напрямку У більших 200. Момент опору УМ; (в см") у напрямку вертикальної осі або у напрямку 2 становить 50 або більше. Це означає, що в даному особливому випадку вже спостерігаються моменти опору, які зазвичай мають місце лише в профільних ходових рейках порівняльного виконання, які мають
МИ-подібні верхню і нижню полиці. В цьому відношенні слід послатися на УМО 2010/081719 А1.
Це є несподіванкою, оскільки в описаному прикладі лише одна полиця, в даному випадку верхня полиця, виконана у перерізі О-подібною, а нижня сторона нижньої полиці, навпаки, здебільшого виконана плоскою співставно з Е-образним профільною ходовою рейкою. У такій самій мірі в цьому виконанні спостерігаються моменти опору, які відповідають моментам опору профільних ходових рейок з О-подібними верхньої і нижньої полицями. Це пояснюється тим, що приєднані до плоскої нижньої сторони нижньої полиці приводні органи, є порівняльними з О- подібними колінами Ш-подібної верхньої полиці, оскільки підвищують момент опору у поперечному напрямку і у напрямку вертикальної осі у порівнянні з Е-подібною профільною ходовою рейкою.
Оскільки, відповідно до винаходу, профільна ходова рейка забезпечена О-подібними верхньої і нижньої полицями і додатково виїмка у формі кармана, наприклад, на нижній полиці містить в собі приводні органи, можуть встановлюватися і спостерігатися, в цілому, навіть такі моменти опору, які перевищують моменти опору профільних ходових рейок з О-подібною
Зо верхньої і нижньої полицями без приводних органів. Насправді в цьому випадку спостерігаються моменти опору УМУх (в см) у поперечному напрямку або у напрямку У більші або рівні 250.
Момент опору УМ; (в см3) у напрямку вертикальної осі або у напрямку 2 становить близько 60 і, зокрема, 70 або більше. Наведені значення також відносяться до відповідної площі перетину близько 40 см: для згаданої профільної ходової рейки.
У будь-якому випадку очевидно, що запропонована профільна ходова рейка з приєднаними до неї приводними органами для взаємодії з приводним двигуном за рахунок О-подібного виконання, щонайменше, однієї полиці має підвищені моменти опору у порівнянні з Е-подібною профільною ходовою рейкою. При цьому у більшості випадків приводні органи передбачені на нижній полиці. Це слід вважати, зрозуміло, лише прикладом і ні в якому разі не є обмеженням, тому що точно так само, в принципі, з приводними органами може бути виконана верхня полиця.
Крім того, виконання таке, що обладнана приводними органами полиця може бути виконана на своїй нижній або верхній стороні здебільшого плоскою або О-подібною, причому в цьому випадку виїмка між обома О-подібними колінами містить в собі приводні органи. Відповідно протилежна полиця має тоді у перерізі потрібну О-подібну форму.
При погляді збоку на запропоновану профільну ходову рейку приводні органи виступають, як правило, за верхню чи нижню полицю. Фактично приводні органи реалізуються, як правило, або лише на верхній полиці, або лише на нижній полиці. У більшості випадків приводними органами обладнана нижня полиця. При цьому приводні органи можуть бути приєднані до нижньої полиці окремо. Зрозуміло, що приводними органами, в принципі, можуть бути обладнані також обидві полиці.
Як правило, роблять так, щоб ведучі органи розташовувалися на базової шини. За рахунок цього всі приводні органи можуть бути закріплені разом на згаданій профільній ходовій рейці.
Для цієї мети зазвичай базова шина підганяється по своїй довжині до профільної ходової рейки.
Крім того, виконання, як правило, таке, що приводні органи приєднуються до базової шини і, отже, до профільної ходової рейки з рівномірним розподілом.
Для з'єднання базової шини з верхньою або нижньою полицею вдаються до типової техніки з'єднання металів і, зокрема, сталі. Фактично профільна ходова рейка виготовляється, як правило, зі сталі з границею плинності понад 300 Н/мм-.
Те саме стосується базової шини і приводних органів. У зв'язку з цим у якості придатної техніки з'єднання рекомендується зварне з'єднання між приводними органами або несучої їх базової шини та профільною ходовою рейкою.
Оскільки запропонована профільна ходова рейка виконана на своїй верхній полиці у перерізі О-подібною, тоді як нижня полиця на своїй здебільшого плоскою нижньою стороною з'єднана з базової шиною, у більшості випадків роблять такою, що повторює подовжню протяжність профільної ходової рейки, базова шина з'єднується з нижньою стороною нижньої полиці з обох боків лінійно. Зрозуміло, базова шина може бути з'єднана на своїх обох сторонах з плоскою здебільшого нижньої стороною нижньої полиці також лише точково.
При цьому в обох випадках роблять так, що відповідний зварний валик розташований здебільшого в зоні базової шини, завдяки чому віддалені від базової шини приводні органи наявні для взаємодії з приводним колесом на приводному двигуні.
Оскільки верхня і нижня полиці виконані у перерізі О-подібними, приводні органи розміщуються, як правило, у подібному до кишені гнізді нижньої полиці. Для цього несуча приводні органи базова шина може розташовуватися у згаданому подібному до кишені гнізді нижньої полиці. Крім того, згадана базова шина з'єднується з О-подібними колінами по обидва боки. В принципі, приводні органи або базову шину з приводними органами можна розмістити також у подібному до кишені гнізді верхньої полиці. Однак, як правило, приводні органи, а з ними і базова шина кріпляться на нижній полиці.
При з'єднанні базової шини з О-подібними колінами О-подібної нижньої полиці діють, як правило, так, що базова шина прилягає до дна виїмки всередині згаданого подібного до кишені гнізда. В цьому випадку базова шина не з'єднується здебільшого зі згаданими О-подібними колінами О-подібної нижньої полиці. Навпаки, віддалені від базової шини приводні органи забезпечують зв'язок з відповідним О-подібним коліном.
Це означає, що базова шина в цьому випадку з'єднана з О-подібними колінами по обидва боки лише в зоні своїх розташованих на верхній стороні приводних органів. При цьому зв'язок здійснюється, як правило, точково за допомогою зварних точок, які, як правило, наносяться з обох боків відповідного приводного органу. Завдяки цьому відповідний проміжок між окремими і в більшості випадків рівновіддаленими один від одного приводними органами є у розпорядженні для зачеплення приводного колеса приводного двигуна. Оскільки тут у приводних органів у більшості випадків мова йде про зубці, а у базової шини - про рейку і, отже, в цілому, про зубчасту рейку, завдяки цьому приводне або зубчасте колесо може бездоганно входити у проміжки між окремими зубцями або приводними органами.
Приводні органи лише по обидва боки і точково з'єднуються з сусідніми О-подібними колінами у подібній до кишені виїмці О-подібної нижньої полиці. Отже, в зоні проміжків між окремими бічними сторонами зубців відсутній зварний валик або зварна точка. Завдяки цьому приводне або зубчасте колесо може бездоганно входити у проміжки і взаємодіяти з виконаними у вигляді бічних сторін зубців приводними органами.
Крім того, прилягання базової шини до дна виїмки всередині подібного до кишені гнізда призводить до того, що наявна і традиційна так звана М-подібна профільна ходова рейка відповідно до УМО 2010/081719 АТ не потребує або майже не потребує додаткової обробки в зоні згаданої виїмки. Зокрема, це виключає ослаблення матеріалу. Повністю на противагу цьому, прилегла до дна виїмки базова шина служить в деякій мірі перемичкою між двома 0 або
М-подібними колінами. У порівнянні з профільною ходовою рейкою порівняльної конструкції без додаткових приводних органів або приєднаної зубчастої рейки це призводить до вже описаного суттєвого підвищення моменту опору як у поперечному напрямку, так і у напрямку вертикальної осі.
Нарешті зарекомендувало себе те, що несуча приводні органи базова шина має ширину, яка становить приблизно 0,5-0,7 від ширини полиці, яка несе базову шину. За рахунок цього правила розрахунку винахід гарантує, що, по-перше, по обидва боки базової шини будуть передбачені там зварні валики або зварні точки для зв'язку з відповідною полицею. По-друге, при цьому виконанні враховано, що ходові ролики приводного двигуна, які направляються по поверхнях катання нижньої полиці, матимуть по обидва боки проміжної шийки І порівняльну з зубчастим або приводним колесом товщину матеріалу.
Оскільки приводні органи або базова шина з розміщеними на ній приводними органами або зубчаста рейка приєднані/приєднана в продовженні згаданої шийки І, як правило, до нижньої полиці, обидва ходових колеса разом з приводним колесом описують при погляді збоку (рівнобедрений) трикутник. Який має основу з обох ходових коліс, а на вершині виконаний з вхідним у зубчасту рейку приводним колесом. За рахунок цього в даній зоні достатньо ширини базової шини, яка відповідає приблизно половині або більше ширини основи з обох ходових коліс і, отже, поверхонь катання.
В результаті створена профільна ходова рейка для монорейкових підвісних доріг, яка може використовуватися особливо переважно у рейковій конструкції на ділянках кривих або також підйомів, тому що там часто є потреба у додатковому приводі або зачепленні між приводним колесом приводного двигуна і приєднаними до згаданої профільної ходової рейки приводними органами для взаємодії. Оскільки на цих ділянках спостерігаються високі навантаження згаданої профільної ходової рейки, вона має у порівнянні з рівнем техніки підвищений момент опору, як у поперечному напрямку, так і у напрямку вертикальної осі.
Згідно винаходу, це досягається за рахунок комбінації приєднаних до профільної ходової рейки приводних органів з О-подібним профілем протилежної приводним органам полиці. У цьому слід вбачати основні переваги.
Винахід більш докладно пояснюється нижче з посиланням на креслення, на яких зображені приклади його здійснення. На кресленнях представлено наступне: - Фіг. 1: запропонована профільна ходова рейка в першому варіанті у перерізі; - Фіг. 2: рейка по Фіг. 1, вид збоку; - Фіг. 3: перспективний вид рейки за Фіг. 1 і2; - Фіг. 4: переріз іншого прикладу здійснення винаходу; - Фіг. 5: вид збоку рейки по фіг. 4; - Фіг. 6: рейка по Фіг. 4 і 5 у перспективі.
На фігурах зображена профільна ходова рейка для монорейкових підвісних доріг у І1- подібному виконанні. З монорейкової підвісної дороги в прикладі на Фіг. 4 видно два ходових ролика 1 і додатково приводне колесо 2. Обидва ходових ролики 1 служать для того, щоб направляти лише умовно позначений приводний двигун З у висячому положенні відносно згаданої профільної ходової рейки. Обидва ходових ролики 1 можуть бути з приводом або без нього. У приводного колеса 2 мова йде про зубчасте колесо 2, яке взаємодіє з зубчастої рейкою для тяги приводного двигуна З або, взагалі, розміщених на базової шини 5 приводних органів 4.
Профільна ходова рейка має верхню 6 і нижню 7 полиці. Нижня полиця 7 утворює поверхні
Ї катання, якими вздовж нижньої полиці 7 направляються ходові ролики 1 приводного двигуна
Зо З. Це означає, що приводний двигун З направляється по нижній полиці 7, однак може направлятися також по нижній 7 і верхній 6 полицям.
Полиці 6, 7 з'єднані між собою шийкою 8. По обидва боки від неї розташовані ходові ролики 1 приводного двигуна 3. Те саме стосується відповідних поверхонь Г. катання нижньої полиці 7.
В рамках обох прикладів на Фіг. 1-3 і 4-6 нижня полиця 7 забезпечена вже згаданими приводними органами 4. Протилежна приводним органам 4 полиці, в даному випадку верхня полиця 6, має порівняно з нею обов'язково в перерізі О-подібну форму. Зокрема, розглядається навіть М-подібний перетин.
В рамках прикладу на Фіг. 1-3 верхня полиця 6 виконана у перерізі О-подібної з колінами ба по обидва боки і центральною подібною до кишені виїмкою 6Б. У порівнянні з цим нижня полиця 7 має в цьому прикладі здебільшого плоску нижню сторону. До неї приєднана базова шина 5, в даному випадку зварена зі згаданою нижньою стороною нижньої полиці 7. Від базової шини 5 відлежать приводні органи 4, у яких в даному прикладі мова йде про зубці бічних сторін 4. Отже, приводні органи або бічні сторони 4 зубців у поєднанні з несучою їх базовою шиною 5 утворюють вже згадану зубчасту рейку.
Видно, що у прикладі на Фіг. 1-3 базова шина 5 з'єднана з нижньою стороною нижньої полиці 7 по обидва боки лінійно. На верхній стороні нижньої полиці 7 утворюються вже згадані поверхні
Ї катання, які несуть і направляють ходові ролики 1 приводного двигуна 3. Лінійне з обох боків з'єднання базової шини 5 з нижньою полицею 7 у прикладі на Фіг. 1-3 забезпечується суцільними зварними валиками 9, які показані частково заштрихованими. Ці зварні валики 9 за своєю товщиною матеріалу підігнані до ширини або товщини матеріалу базової шини 5 або не перевищують Її, так що приводні органи або бічні сторони 4 зубців вільні від згаданих зварних валиків 9.
Вид збоку на фіг. 2 прикладу на Фіг. 1-3, як і відповідний вид збоку на Фіг. 5 прикладу на фіг. 4-6, ясно показує, що приводні органи 4 або бічні сторони 4 зубців зубчастої рейки виступають за нижню полицю 7. За рахунок цього, зубчасте колесо 2 приводного двигуна З може бездоганно взаємодіяти з бічними сторонами 4 зубців і входити в утворені між бічними сторонами 4 зубців проміжки 10. Це також стосується прикладу на Фіг. 4-6.
Дійсно, в цьому випадку за допомогою перерізу на Фіг. 4 видно, що верхня 6 і нижня 7 полиці виконані О- або М-подібними. Це означає, що верхня б і нижня 7 полиці мають у другому прикладі на Фіг. 4-6 з обох боків коліна ба, 7а, які утворюють між собою виїмку 6Б, 75 у формі кармана.
В рамках прикладу на Фіг. 4-6 виїмка 765 у формі кармана нижньої полиці 7 призначена для розміщення приводних органів 4 або зубчастої рейки. Для цієї мети базова шина 5 розміщується у виїмці 765 у формі кармана О-подібної нижньої полиці 7. Крім того, базова шина 5 або окремі приводні органи або бічні сторони 4 зубців з'єднується/з'єднуються з колінами 7а.
Отже, зв'язок базової шини 5 з нижньою полицею 7 здійснюється в прикладі на Фіг. 4-6 лише в зоні розташованих на верхній частині базової шини 5 приводних органів або бічних сторін 4 зубців з колінами 7а нижньої полиці 7.
Зокрема, з перспективного зображення на Фіг. 6 видно, що для цієї мети бічні сторони зубців або привідні органи 4 по обидва боки і точково, за допомогою точкового зварювання 9' з'єднані з сусідніми колінами 7а нижньої полиці 7. За рахунок цього проміжки 10 між окремими приводними органами або бічними сторонами 4 зубців вільні для зачеплення приводного або зубчастого колеса 2 з приводним двигуном 3. Крім того, видно, що базова шина 5 в цьому варіанті прилягає до дна виїмки 76 у формі кармана нижньої полиці 7. При цьому базова шина 5 разом з приводними органами на ній або бічними сторонами 4 зубців діє як перемичка між обома колінами 7а.
Виконання, в цілому, таке, що базова шина 5 має ширину Ві, яка становить приблизно 0,5- 0,7 від ширини В» несучої базову шину 5 полиці, в даному прикладі нижньої полиці 7. Ширина В» нижньої полиці 7 відповідає ширині Вг верхньої полиці 6.
Крім того, ширина Ве нижньої полиці 7 складається здебільшого з обох поверхонь І катання для ходових роликів 1 приводного двигуна 3. Видно, що обидва розташованих ходових ролика 1 приводного двигуна 3, які направляються по обидва боки шийки 8 розташовані симетрично до центральної шийки 8. На осі симетрії розміщується базова шина або зубчаста рейка. За рахунок цього обидва ходових ролики 1 і приводне колесо 2 утворюють (рівнобедрений) трикутник, так що прикладені приводним або зубчастим колесом 2 у взаємодії з профільною ходовою рейкою приводні зусилля центрально вводяться у робочий двигун З або центрально передаються їм на профільну ходову рейку.
Коо)

Claims (11)

ФОРМУЛА ВИНАХОДУ
1. Профільна ходова рейка для монорейкових підвісних доріг у І-подібному виконанні, яка містить верхню полицю (6) і нижню полицю (7), яка утворює поверхні (І) катання, причому верхня полиця (б) на своїй верхній стороні і/або нижня полиця (7) на своїй нижній стороні 35 містить приводні органи (4) для взаємодії з приводним двигуном (3), що направляється в робочому стані по нижній полиці (7) і/або верхній полиці (б), причому верхня полиця (б) і/або нижня полиця (7) виконана в поперечному перерізі О-подібною, зокрема М-подібною, яка відрізняється тим, що верхня полиця (б) і/або нижня полиця (7) має виїмку (65, 75) у формі кармана з розташованими з боків виїмки (6Бб, 75) О-подібними колінами (ба, 7а), приводні органи 40 (4) у вигляді збоку виступають за верхню полицю (б) і/або нижню полицю (7), при цьому приводний орган (4) розташований на базовій шині (5), яка сполучена з О-подібними колінами (ба, 7а) з обох боків.
2. Рейка за п. 1, яка відрізняється тим, що виїмка (6Б, 75) в формі кармана призначена для розміщення приводних органів (4). 45
3. Рейка за п. 1 або 2, яка відрізняється тим, що базова шина (5) з'єднана з верхньою полицею (6) і/або нижньою полицею (7) за допомогою зварювання.
4. Рейка за будь-яким з пп. 1-3, яка відрізняється тим, що нижня полиця (7) виконана на своїй нижній стороні здебільшого плоскою, тоді як верхня полиця (б) виконана так, що має поперечний ИО-подібний переріз, причому базова шина (5) з'єднана з плоскою нижньою 50 стороною нижньої полиці (7).
5. Рейка за п. 4, яка відрізняється тим, що базова шина (5) з'єднана з нижньою стороною нижньої полиці (7) з обох боків лінійно.
6. Рейка за будь-яким з пп. 1-5, яка відрізняється тим, що верхня полиця (б) і нижня полиця (7) виконані в поперечному перерізі О-подібними, причому базова шина (5) розташована у виїмці 55 (75) у формі кармана нижньої полиці (7) і з'єднана з О-подібними колінами (7а) з обох боків.
7. Рейка за п. 6, яка відрізняється тим, що базова шина (5) прилягає до дна виїмки (7Б) у формі кармана нижньої полиці (7) всередині виїмки (760).
8. Рейка за п. 6 або 7, яка відрізняється тим, що базова шина (5) з'єднана з О-подібними колінами (7а) з обох боків нижньої полиці (7) лише в зоні своїх приводних органів (4), які бо розташовані на верхній стороні.
9. Рейка за будь-яким з пп. 1-8, яка відрізняється тим, що базова шина (5) має ширину (Ві), яка становить, в основному, 0,5-0,7-кратне від ширини (Вг) полиці (6, 7), яка несе базову шину (5).
10. Рейка за будь-яким з пп. 1-9, яка відрізняється тим, що приводні органи (4) разом з базовою шиною (5) утворюють зубчасту рейку.
11. Рейка за п. 10, яка відрізняється тим, що зубчаста рейка виконана з можливістю взаємодії щонайменше з одним зубчастим колесом (2) приводного двигуна (3). Фо / д-ве ї Фо у, Ф. сг / п-8 ко : у ж Б р З, дя ку . 117 уй
Фіг. 1 «їв - -83 К о ! о 4 . АК ооо зіаолннинік оно зайва АААЛрАлВіял коник рес ри р-н я ке Фіг 2 й й б -е я я ; іх Ш-- -- см о - " ій ва ся І я а Ш-о о ей КЕШ а
5. ве решт у. Ов С - Кз, бо сі вки з . -к як я й вс рі ; ся щу ша х Й / й ї ух М й ФЕ З дь ев / Фе Н ра ниж споитклнннннннння їв 7 Її 2
М. ! и ші в є ! ; шт М
ЖД . З - ій 7 Я Ко о й Що З я. І ж шшнв а ннни ОЖБАЄТОХ рон СК рр ча не Ди не дя ув, шк ШК ле Е Дон Е й ук, ий - р: й кни ші ШИ МК Я ИН я
Фу. 4 ФВ
UAA201802981A 2015-08-27 2016-08-23 Профільна ходова рейка для монорейкових підвісних доріг UA122238C2 (uk)

Applications Claiming Priority (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
DE202015104542.5U DE202015104542U1 (de) 2015-08-27 2015-08-27 Profillaufschiene für Einschienen-Hängebahnen
PCT/EP2016/069905 WO2017032774A1 (de) 2015-08-27 2016-08-23 Profillaufschiene für einschienen-hängebahnen

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA122238C2 true UA122238C2 (uk) 2020-10-12

Family

ID=54262242

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAA201802981A UA122238C2 (uk) 2015-08-27 2016-08-23 Профільна ходова рейка для монорейкових підвісних доріг

Country Status (7)

Country Link
EP (1) EP3325718B1 (uk)
CN (1) CN108138450B (uk)
DE (1) DE202015104542U1 (uk)
EA (1) EA034812B1 (uk)
PL (1) PL3325718T3 (uk)
UA (1) UA122238C2 (uk)
WO (1) WO2017032774A1 (uk)

Families Citing this family (1)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
CN108867206B (zh) * 2018-07-04 2020-06-09 深圳星河智能科技有限公司 一种轨道的设计方法及该轨道

Family Cites Families (10)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
DE2354801B2 (de) * 1973-11-02 1975-12-18 Becorit Grubenausbau Gmbh, 4350 Recklinghausen Fahrschiene für Einschienenhängebahnen
DE2607631C2 (de) * 1976-02-25 1977-10-13 Habegger, Willy, Hunibach bei Thun (Schweiz) Einschienenbahn
DE8116736U1 (de) 1981-06-05 1982-12-30 Fa. J.D. Neuhaus, 5810 Witten Einschienen-haengebahn
DE102004028567A1 (de) * 2004-06-15 2006-02-16 Berwald, Werner P., Dipl.-Ing. EHB Kombiprofile und Schienenmodule
DE202005014981U1 (de) * 2005-09-23 2006-01-12 Neuhäuser GmbH Schienentrasse aus einzelnen Schienenstößen
DE202008005098U1 (de) 2008-04-12 2008-06-26 Neuhäuser GmbH Schienenstrang für insbesondere Einschienen-Hängebahnen
DE202009000563U1 (de) 2009-01-17 2009-03-26 Neuhäuser GmbH Profillaufschiene für Einschienen-Hängebahnen
KR101397781B1 (ko) * 2009-06-02 2014-05-20 빔웨이즈 에이비 매달리는 차량용 트랙 및 보우기
CN102431562B (zh) * 2011-11-09 2014-04-16 上海交通大学 单轨式自动引导车机构
CN203200622U (zh) * 2013-04-24 2013-09-18 北京凯润机电设备制造有限责任公司 单轨吊轨道连接悬吊装置

Also Published As

Publication number Publication date
CN108138450B (zh) 2020-07-07
CN108138450A (zh) 2018-06-08
WO2017032774A1 (de) 2017-03-02
EP3325718A1 (de) 2018-05-30
PL3325718T3 (pl) 2019-11-29
EP3325718B1 (de) 2019-05-15
EA201890583A1 (ru) 2018-08-31
EA034812B1 (ru) 2020-03-24
DE202015104542U1 (de) 2015-09-22

Similar Documents

Publication Publication Date Title
MX2021007445A (es) Riel de ascensor.
AU2011260627B2 (en) A vehicle combination for transporting rails
US8919258B2 (en) Arrangement of a rail and a slip contact holder mounted thereon
SU1554774A3 (ru) Устройство дл транспортировани и замены шпал железнодорожного пути
CA2802300A1 (en) Arrangement for connecting two rail segments
US9819162B2 (en) Power transmission system for long travel distances having a guide channel
UA122238C2 (uk) Профільна ходова рейка для монорейкових підвісних доріг
JP7044757B2 (ja) 軌きょうを収容かつ/または敷設する軌道工事車両
KR20080098405A (ko) 케이블 또는 파이프라인 트롤리를 위한 섀시
CN107411387A (zh) 一种同步重型抽屉滑轨
MX2020004159A (es) Rail de rodadura perfilado para ferrocarriles suspendidos monorrail.
KR102174314B1 (ko) 복합궤용 레일 설치 구조
CN101336204B (zh) 沿支承轨道行驶的管线运输车
ATE291123T1 (de) Fahrweg für ein spurgebundenes fahrzeug, insbesondere eine magnetschwebebahn
RU204549U1 (ru) Рама боковая трехэлементной тележки грузового вагона
MXPA01003688A (es) Vagon ligero de ferrocarril para transportar rollos de acero.
JP2014015722A (ja) 軌道スラブ
US3919946A (en) Overhead railway structure for suspended load carrying devices
CN210139860U (zh) 悬挂式轨道交通运输系统
CN206243963U (zh) 一种滑动式u型轨道系统
CN105539479A (zh) 磁浮列车的底架结构
US1577394A (en) Lota-beam monorail
US390187A (en) tiers
CN205010931U (zh) 一种变轨小车
CN207447264U (zh) 一种通用型车架铆接线工具移动工装