UA93097C2 - Спосіб виготовлення низьковуглецевої сталевої смуги - Google Patents

Спосіб виготовлення низьковуглецевої сталевої смуги Download PDF

Info

Publication number
UA93097C2
UA93097C2 UAA200902521A UAA200902521A UA93097C2 UA 93097 C2 UA93097 C2 UA 93097C2 UA A200902521 A UAA200902521 A UA A200902521A UA A200902521 A UAA200902521 A UA A200902521A UA 93097 C2 UA93097 C2 UA 93097C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
steel
strip
metallic inclusions
steel melt
casting
Prior art date
Application number
UAA200902521A
Other languages
English (en)
Russian (ru)
Inventor
Крістіан Бернхард
Кристиан БЕРНХАРД
Геральд Еккерсторфер
Геральд Эккерсторфер
Геральд Хоенбіхлер
Геральд ХОЕНБИХЛЕР
Бернд Лінцер
Бернд ЛИНЦЕР
Original Assignee
Сіменс Ваі Металз Текнолоджіз Гмбх Унд Ко
Сименс Ваи Металз Тэкнолоджиз Гмбх Унд Ко
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Family has litigation
First worldwide family litigation filed litigation Critical https://patents.darts-ip.com/?family=38541914&utm_source=google_patent&utm_medium=platform_link&utm_campaign=public_patent_search&patent=UA93097(C2) "Global patent litigation dataset” by Darts-ip is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Application filed by Сіменс Ваі Металз Текнолоджіз Гмбх Унд Ко, Сименс Ваи Металз Тэкнолоджиз Гмбх Унд Ко filed Critical Сіменс Ваі Металз Текнолоджіз Гмбх Унд Ко
Publication of UA93097C2 publication Critical patent/UA93097C2/uk

Links

Classifications

    • BPERFORMING OPERATIONS; TRANSPORTING
    • B22CASTING; POWDER METALLURGY
    • B22DCASTING OF METALS; CASTING OF OTHER SUBSTANCES BY THE SAME PROCESSES OR DEVICES
    • B22D11/00Continuous casting of metals, i.e. casting in indefinite lengths
    • B22D11/06Continuous casting of metals, i.e. casting in indefinite lengths into moulds with travelling walls, e.g. with rolls, plates, belts, caterpillars
    • BPERFORMING OPERATIONS; TRANSPORTING
    • B22CASTING; POWDER METALLURGY
    • B22DCASTING OF METALS; CASTING OF OTHER SUBSTANCES BY THE SAME PROCESSES OR DEVICES
    • B22D11/00Continuous casting of metals, i.e. casting in indefinite lengths
    • B22D11/06Continuous casting of metals, i.e. casting in indefinite lengths into moulds with travelling walls, e.g. with rolls, plates, belts, caterpillars
    • B22D11/0622Continuous casting of metals, i.e. casting in indefinite lengths into moulds with travelling walls, e.g. with rolls, plates, belts, caterpillars formed by two casting wheels

Landscapes

  • Engineering & Computer Science (AREA)
  • Mechanical Engineering (AREA)
  • Continuous Casting (AREA)
  • Treatment Of Steel In Its Molten State (AREA)
  • Heat Treatment Of Sheet Steel (AREA)
  • Coating With Molten Metal (AREA)
  • Heat Treatment Of Strip Materials And Filament Materials (AREA)
  • Heat Treatment Of Steel (AREA)

Abstract

Винахід стосується способу виготовлення низьковуглецевої сталевої смуги, яка позбавлена тріщин та дефектів поверхні, із частково заспокоєного Mn та Si сталевого розплаву, шляхом його відливання з вмістом сірки від 20 до 300 частин на мільйон та співвідношенням Mn/Si ≥ 3,5 при застосуванні сили формування смуги від 2 до 50 кН/м.

Description

Винахід стосується способу безперервного виготовлення сталевої смуги за допомогою принаймні двох відливних роликів та при потребі розташованих збоку бічних пластин, причому під час роботи між відливними валками та бічними пластинами може бути утворений відливний резервуар, із якого рідкий сталевий розплав надходить на відливні ролики.
Підгрунтя винаходу
При виготовленні сталевої смуги із низьковуглецевого частково заспокоєного марганцем (Мп) і кремнієм (5і) сталевого розплаву сталева смуга, отримана при застосуванні відомого з рівня техніки способу двовалкового відливання, має багато тріщин та дефектів поверхні, що суттєво знижує якість виготовленої сталевої смуги.
Із УХО 03024644 та 05 2005145304 відомий спосіб усунення або принаймні зменшення тріщин та дефектів поверхні шляхом того, що хімічний склад сталевого розплаву підбирають таким чином, щоб у сталевому розплаві мали місце рідкі неметалеві включення, які при застиганні сталевої оболонки залишаються у рідкому стані і шляхом утворення на поверхні відливних роликів рідкої плівки сприяють рівномірному тепловому потоку, а відтак і рівномірному охолодженню.
В промислових процесах плавлення співвідношення МпО/51О», дійсно наявні у частково заспокоєному
Мп/5і сталевому розплаві, з оперативних причин часто є набагато меншими за теоретично обчислені.
Температура плавлення неметалевих включень частково заспокоєного Мп/5і сталевого розплаву дуже відчутно реагує на зміни складу сталі і пов'язаними з ними змінами співвідношення МпО/51О» у своєму власному складі. Тому при врахуванні існуючих в рівні техніки металургійних правил виготовлення рідких неметалевих включень не можна виходити з того, що кожен оброблюваний ківш має склад, в якому забезпечена наявність рідких неметалевих включень в процесі відливання. Таким чином знову можуть виникати тріщини та дефекти поверхні.
Задача винаходу
Задача винаходу полягає в тому, щоб запобігти відомим недолікам рівня техніки і створити спосіб виготовлення позбавленої від тріщин та дефектів поверхні сталевої смуги з однорідною поверхнею із низьковуглецевого частково заспокоєного Мп/5і сталевого розплаву. При цьому способі допуск температури плавлення неметалевих включень відносно відхилень від заданого значення для складу сталі є достатнім для того, щоб в промислових процесах плавлення забезпечити в кожному оброблюваному ковші наявність рідких неметалевих включень в процесі відливання.
Детальний опис винаходу
Задачу згідно з винаходом вирішено за допомогою способу, при якому сталевий розплав з вмістом Мп та 5і в певному співвідношенні та з певним вмістом сірки обробляють в нормальному режимі при застосуванні певного зусилля формування смуги (гої! зерагаїйіпд гогсе, В5Е - зусилля розведення валків).
Отже, спосіб стосується виготовлення відливанням низьковуглецевої сталевої смуги із частково заспокоєного Мп/5і сталевого розплаву, при якому сталевий розплав виходить із плавильного резервуару між принаймні двома охолоджуваними відливними роликами, що рухаються сталевою смугою, і на цих відливних роликах він принаймні частково застигає, перетворюючись у сталеву смугу, і спосіб відрізняється тим, що сталевий розплав має вміст сірки 20 - 300 частин на мільйон та співвідношення Мп/5і 2 3,5, а при нормальному режимі сила формування смуги становить 2-50 кН/м.
Виготовлена таким чином сталева смуга неочікувано виявилася такою, що значною мірою позбавлена від тріщин та дефектів поверхні і має однорідну поверхню.
Під низьковуглецевою сталевою смугою слід розуміти сталеву смугу, в якій вміст вуглецю є меншим за 0,1 мас...
Завдяки запропонованому складу сталевого розплаву забезпечується низька температура плавлення неметалевих включень. Низька температура плавлення приводить до того, що неметалеві включення при процесі відливання під час застигання сталевої оболонки залишаються на відливних роликах у рідкому стані.
Шляхом розширення діапазону обраного хімічного складу, який містить рідкі неметалеві включення в багатофазовій системі, підвищується допуск температури плавлення неметалевих включень відносно відхилень від заданого значення для складу сталі. Такий розширений діапазон складу гарантує, що сталевий розплав має склад, що забезпечує наявність рідких неметалевих включень при процесі відливання навіть тоді, коли в промислових процесах плавлення задане значення для певного складу сталі не дотримується.
В ході підготовки сталі у сталевому розплаві виникають неметалеві включення оксидного та сульфідного типу. Основними компонентами неметалевих включень у частково заспокоєних Мп/5і сталевих розплавах є
Мпо та 510».
Завдяки дотриманню вмісту сірки на значеннях між 20 та 300 частин на мільйон та співвідношення Мп/5і на значеннях 23,5 досягають того, що неметалеві включення складаються головним чином із основних компонентів МпО-51О2-Мп5. Якщо частка Мп5 у цій багатофазовій системі є меншою за 37 маб.оОо, то температура плавлення цієї багатофазової системи є нижчою за температуру плавлення багатофазової системи із основних компонентів МпО та 5іО». Трифазова система МпО-5102-Мп5 виявляє потрійну евтектику при близько 1130"С.
Моделювання трифазової системи МпО-5102-Мп5 на фіг. 1 показує, що ділянка ліквідусу торкається бінарної граничної системи МпО-51О» при її евтектичній температурі 1251 "С у евтектичній точці, а при переході до трифазової системи зі зростаючим вмістом Мп5 поширюється. При більш низьких температурах ділянка ліквідусу підіймається над граничною системою і існує лише як певна мінімальна частка Мп5.
Типові робочі точки з одночасно низькою температурою плавлення неметалевих включень та при достатньому для промислового плавлення допуску температури плавлення відносно відхилень у вмісті Мп5 становлять у запропонованому складі сталевого розплаву близько 15 мабс.95.
Імітація співвідношень застигання в установці для відливання тонкої смуги за допомогою досліджень зануренням при відповідних для відливання смуги умовах для інертного газу, терміну контактування та перегрівання, з вмістом сірки у сталевому розплаві від 150 до 500 частин на мільйон виявила середні значення Мпо-вмісту в рідких неметалевих включеннях від 7 до 40 мас.95. Більш високий вміст сірки у низьковуглецевому частково заспокоєному Мп/5і сталевому розплаві призводить до більш високого вмісту неметалевих включень.
На фіг. 2 зображено вплив вмісту сірки у низьковуглецевому частково заспокоєному Мп/5і сталевому розплаві (0,05 мас.оь С; 0,7 мас.бо Мп; 0,2 мас.оо 5і) зі співвідношенням Мп/5і 2 3,5 на схильність до утворення тріщин, виражену частотою тріщин та шириною інтервалу плавлення сталевого розплаву, на склад неметалевих включень та на температуру плавлення (температуру ліквідусу) неметалевих включень. Дані вимірювань на фіг. 2 отримані в результаті вищеописаних досліджень зануренням.
Нижче того вмісту сірки в розплаві, який призводить до вмісту Мп5 в неметалевих включеннях, що відповідає третинній евтектиці при 1130"С, температура плавлення неметалевих включень падає при зростанні вмісту сірки.
Вище того вмісту сірки в розплаві, який призводить до вмісту Мп5 в неметалевих включеннях, що відповідає третинній евтектиці при 1130"С, температура плавлення неметалевих включень і частота виникнення тріщин різко зростають.
Ширина інтервалу плавлення зростає аж до вмісту сірки близько 300 частин на мільйон, після чого залишається майже постійною.
На фіг. 2 зображено протилежні характеристики зростання схильності до утворення тріщин та зниження температури плавлення неметалевих включень. Отже, фіг. 2 дає уявлення про рекомендований згідно з винаходом вміст сірки, який забезпечує достатньо низькі температури плавлення неметалевих включень при одночасно прийнятному рівні схильності до утворення тріщин. Наявність сірки в сталевому сплаві призводить до розширення двофазової зони «твердий/рідкий», тобто інтервалу плавлення сталевого сплаву при одночасному зниженні температури її переходу в твердий стан, завдяки чому розширюється температурний діапазон виникнення гарячих тріщин між температурою проникнення рідини (Гідиіа Ітрепеїгайоп Тетрегаштге
МТ) та температурою нульової в'язкості (2его адисцйу Тетрегашге 20ОТ).
До межі вмісту сірки в 300 частин на мільйон в сталевому розплаві ширина двофазової ділянки збільшується приблизно лінійно до 45 "С. Починаючи з цього значення вмісту сірки ширина двофазової ділянки внаслідок осадження Мп5 в ході застигання залишається приблизно постійною при подальшому збільшенні вмісту сірки. Ці осади Мп5 накопичуються у твердій формі на поверхнях відливних валків, перешкоджаючи однорідному тепловому потоку або однорідному охолодженню, що сприяє утворенню дефектів поверхні та тріщин. Зростання вмісту сірки у сталевому розплаві призводить до зростання кількості осадів Мп, а відтак і збільшенню дефектів поверхні та тріщин.
Тому максимальний вміст сірки згідно з винаходом обмежується значенням в 300 частин на мільйон.
При вмісті сірки в сталевому розплаві нижче 20 частин на мільйон зниження температури плавлення рідких неметалевих включень відносно багатофазових систем із основних компонентів МпоО та 5іО» не є настільки великим, щоб можна було забезпечити наявність рідких неметалевих включень в процесі відливання під час застигання сталевої оболонки на відливних роликах.
Крім того, при вмісті сірки нижче 20 частин на мільйон ширина діапазону складових частин, в якому рідкі неметалеві включення є присутніми в багатофазовій системі, не є достатньою для того, щоб при промисловому процесі плавлення забезпечити достатній допуск відносно відхилень від заданого значення для складу сталі.
Краще, коли вміст сірки становить принаймні 50 частин на мільйон, особливо принаймні 70 частин на мільйон. Верхня межа для вмісту сірки становить доцільним чином 250 частин на мільйон, особливо доцільно 200 частин на мільйон. Вміст сірки в сталевому розплаві можна довести до потрібного рівня шляхом десульфурації або шляхом контрольованого додавання сірки чи сірчаних з'єднань.
При співвідношенні Мп/5і « 3,5 в сталевому розплаві не утворюється багатофазової системи із основних компонентів МпО-51О2-Мп5, яка 6 мала, порівняно з багатофазовою системою із основних компонентів МпО та
БІО», достатньо велике зниження температури плавлення рідких неметалевих включень до значень, що є меншими за температуру плавлення сталевого розплаву. Тому згідно з винаходом співвідношення Мп/5і має бути не меншим за 3,5.
Зусилля для формування смуги (В5Е) є силою, з якою відливні ролики в процесі відливання притискаються один до одного, причому вони є нормованими на ширину сталевої смуги. Зусилля для формування смуги (В5Е) має вплив на наявність тріщин та дефектів поверхні сталевої смуги, виготовленої методом відливання.
Чим вищим є зусилля для формування смуги, тим більшою є температурна неоднорідність в точці контакту сталевих оболонок. Подібна температурна неоднорідність призводить до нерівномірного охолодження сталевої смуги, що є причиною утворення тріщин на поверхні. До того ж, високі зусилля для формування смуги (А5Е) створюють напруження у відлитій сталевій смузі, що також може призвести до тріщин та зниження механічних властивостей.
Застосування низького зусилля для формування смуги запобігає подібним проблемам і до того ж створює ту перевагу, що механічне навантаження на відливні апарати стає меншим. Звісно, обирання низького зусилля для формування смуги може негативно впливати на стабільність процесу відливання, оскільки тут існує загроза, що застиглі на відливних роликах металеві оболонки внаслідок неоднорідності при застиганні недостатньою мірою спресовуються між собою, і сталева смуга рветься під дією власної ваги, і що сталеві оболонки частково або по всій ширині залишаються приліпленими до відливного ролика, і справа доходить до розривів сталевої оболонки.
При способі з рівня техніки величина сили розділення роликів в нормальному режимі становить від 5 до 250 кН/м.
Згідно з винаходом сила формування смуги є нижчою за 50 кН/м. Оскільки запропонований винаходом склад сталевого розплаву на основі забезпечення появи рідких неметалевих включень зводить до мінімуму виникнення проявів неоднорідності під час застигання сталевих оболонок, то така низька сила формування смуги може бути застосована без загрози для стабільності процесу відливання.
Частота утворення тріщин збільшується разом зі зростанням сили формування смуги. Застосування сил формування смуги вище 50 кН/м не може гарантувати виготовлення однорідної, майже вільної від дефектів та тріщин поверхні сталевої смуги.
Згідно з винаходом нижня межа для сили формування смуги становить 2 кН/м. Нижче цього значення не може бути гарантована достатня стабільність процесу відливання.
Доцільно, коли сила формування смуги становить щонайменше 5 кН/м. Краще, коли верхня межа не перевищує 30 кН/м.
Наведені значення сили формування смуги стосуються встановленого звичного режиму відливної установки, а не умов при її запуску або при тимчасових надзвичайних навантаженнях.
Згідно з іншою доцільною формою виконання способу згідно з винаходом неметалеві включення в сталевому розплаві мають масову частку АІгОз. Утворена багатофазова система з основними компонентами
МпО-5102-Мп5- АІ2Оз має температуру плавлення, що є нижчою за температуру плавлення багатофазової системи із основних компонентів МпО та 510». Крім того, діапазон хімічного складу, в якому присутні рідкі неметалеві включення, в багатофазовій системі з основними компонентами МпО-5102-Мп5- АІг2Оз є ширшим, ніж в багатофазовій системі із основних компонентів МпоО та 510». Вміст АІ2Оз можна регулювати шляхом обрання вихідних речовин для сталевого розплаву або принагідно шляхом додавання алюмінію або алюмінієвих сполук.
ФІГ.2 о -- Вплив вмісту сірки на сталевий розплав 7 до ж т т
В 100 1650 2 в Фо Інтервал плавлення й 460 Е й 90 7 А численність тріщин й 0 х з по температура плавлення неметалевих включень Х 1550 Ф ш се
Ф 80 1500 т
З дБ 5
В 70 ї 1450 5 о Її 14005 2, 50 й б к Х 1350 ж я й в 550 д Я зо 8 в Ів о й 155 5
Е кі лк о о й 1200 с
З о а. шо 30 7 ХА ч5о е а. о й - з Є 5
Шк й д дл 5 ж 20 1100 - 0 100 200 300 400 500
Вміст 5 у розплаві (млн. част.)
ШЩН---6--.--6----2-2737-6.Й626Й2.И2ИЙЙ8ЩВИ2ШЩК(ЧКИЙОО::::8О0"УСМЛ ЛИЙ Х:ТЧСЦСЦ:ДЬУДДХ Ж46фЬИ?ЬС СЯТТУТІЦЩ8ИШТТТЄТСТТТТСЦШ000ТТТТ1ТТТТТТТ ТТ 7 15 40
Вміст Мп5 в неметалевих включеннях (мас.5)
ФІГ. 1
Моделювання розширення діапазону тривалості розплаву в системі МпО-5і02-Мп5 при різних значеннях температури
Мп5 0,2 0,8 0,4 х.0,6 11502 0,6 120020 ХМ 0,4 стві х-140026 ї тку 15002С 0,8 13002С бе 140020 Ж 150020 1600 ЛЇ МАМЧІ 02 0,4 0,6 0,8 сулор.- МПО
ТаБдес язодес 0 16007С

Claims (4)

1. Спосіб виготовлення низьковуглецевої сталевої смуги із частково заспокоєного марганцем (Мп) і кремнієм (5і) сталевого розплаву відливанням, при якому сталевий розплав подають із плавильного резервуара між принаймні двома охолоджуваними відливними роликами, що рухаються зі сталевою смугою, на яких сталевий розплав принаймні частково застигає, перетворюючись у сталеву смугу, причому відливні ролики під час процесу відливання стискають назустріч один одному з відповідною силою формування смуги, який відрізняється тим, що сталевий розплав має вміст сірки від 20 до 300 частин на мільйон та співвідношення Мп/5і 2 3,5, при цьому при нормальному режимі сила формування смуги становить 2-50 кН/м.
2. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що сталевий розплав має вміст сірки від 50 до 250 частин на мільйон, краще від 70 до 200 частин на мільйон.
З. Спосіб за п. 1 або 2, який відрізняється тим, що сила формування смуги становить від 5 до 30 кН/м.
4. Спосіб за будь-яким з пп. 1-3, який відрізняється тим, що сталевий розплав містить неметалеві включення із масовою часткою АІ1І2Оз нижче ніж 45 мас. 95.
UAA200902521A 2006-09-22 2007-08-16 Спосіб виготовлення низьковуглецевої сталевої смуги UA93097C2 (uk)

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
AT0159306A AT504225B1 (de) 2006-09-22 2006-09-22 Verfahren zur herstellung eines stahlbandes

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA93097C2 true UA93097C2 (uk) 2011-01-10

Family

ID=38541914

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAA200902521A UA93097C2 (uk) 2006-09-22 2007-08-16 Спосіб виготовлення низьковуглецевої сталевої смуги

Country Status (16)

Country Link
US (1) US20100018665A1 (uk)
EP (1) EP2066466B2 (uk)
JP (1) JP5129253B2 (uk)
KR (1) KR101442724B1 (uk)
CN (1) CN101516544B (uk)
AT (2) AT504225B1 (uk)
AU (1) AU2007299343B2 (uk)
BR (1) BRPI0717489B1 (uk)
DK (1) DK2066466T3 (uk)
ES (1) ES2366139T5 (uk)
MX (1) MX2009002629A (uk)
PL (1) PL2066466T3 (uk)
RU (1) RU2418650C2 (uk)
SI (1) SI2066466T1 (uk)
UA (1) UA93097C2 (uk)
WO (1) WO2008034502A1 (uk)

Families Citing this family (2)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US7975754B2 (en) * 2007-08-13 2011-07-12 Nucor Corporation Thin cast steel strip with reduced microcracking
CN113198995A (zh) * 2021-04-25 2021-08-03 芜湖新兴铸管有限责任公司 一种包晶钢连铸坯凹陷改善控制方法

Family Cites Families (19)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
JP3016632B2 (ja) 1991-07-09 2000-03-06 日新製鋼株式会社 双ロール式連鋳機の運転制御法
JP3308102B2 (ja) * 1994-05-26 2002-07-29 キャストリップ・リミテッド・ライアビリティ・カンパニー 金属ストリップ連続鋳造方法
AUPN281195A0 (en) * 1995-05-05 1995-06-01 Bhp Steel (Jla) Pty Limited Casting steel strip
JPH09168844A (ja) * 1995-12-19 1997-06-30 Mitsubishi Heavy Ind Ltd 双ドラム式連続鋳造方法
JP3117638B2 (ja) * 1996-03-28 2000-12-18 新日本製鐵株式会社 薄帯鋳片連続鋳造方法
IT1291931B1 (it) * 1997-06-19 1999-01-21 Voest Alpine Ind Anlagen Procedimento per la produzione di nastri grezzi di colaggio in acciaio a basso contenuto di carbonio e nastri cosi' ottenibili
FR2791286B1 (fr) * 1999-03-26 2001-05-04 Lorraine Laminage Procede de fabrication de bandes en acier au carbone par coulee continue entre deux cylindres
JP4518645B2 (ja) * 2000-01-21 2010-08-04 日新製鋼株式会社 高強度高靱性マルテンサイト系ステンレス鋼板並びに冷延耳切れ抑止方法および鋼板製造法
AUPR047900A0 (en) * 2000-09-29 2000-10-26 Bhp Steel (Jla) Pty Limited A method of producing steel
UA76140C2 (en) * 2001-04-02 2006-07-17 Nucor Corp A method for ladle refining of steel
DE10125669B4 (de) * 2001-05-25 2006-04-27 Hammelmann Maschinenfabrik Gmbh Pumpe, insbesondere Plungerpumpe
BRPI0212499B1 (pt) * 2001-09-14 2015-12-08 Nucor Corp processo para produzir tira de aço por lingotamento contínuo e tira de aço fina produzida pelo mesmo
FR2834722B1 (fr) * 2002-01-14 2004-12-24 Usinor Procede de fabrication d'un produit siderurgique en acier au carbone riche en cuivre, et produit siderurgique ainsi obtenu
KR100489018B1 (ko) * 2002-08-30 2005-05-11 주식회사 포스코 쌍롤형 박판 주조기를 이용한 고망간강의 박판 제조 방법
AT412072B (de) * 2002-10-15 2004-09-27 Voest Alpine Ind Anlagen Verfahren zur kontinuierlichen herstellung eines dünnen stahlbandes
KR101076090B1 (ko) 2003-01-24 2011-10-21 누코 코포레이션 캐스팅 강 스트립
EP1680245B1 (en) * 2003-10-10 2018-12-05 Nucor Corporation Casting steel strip
WO2007079545A1 (en) * 2006-01-16 2007-07-19 Nucor Corporation Thin cast steel strip with reduced microcracking
US7464746B2 (en) * 2006-08-09 2008-12-16 Nucor Corporation Method of casting thin cast strip

Also Published As

Publication number Publication date
ATE514502T1 (de) 2011-07-15
ES2366139T5 (es) 2014-10-06
KR20090064462A (ko) 2009-06-18
JP5129253B2 (ja) 2013-01-30
PL2066466T3 (pl) 2011-11-30
RU2009115180A (ru) 2010-10-27
EP2066466B2 (de) 2014-08-27
SI2066466T1 (sl) 2011-10-28
AT504225A1 (de) 2008-04-15
MX2009002629A (es) 2009-03-24
BRPI0717489A2 (pt) 2013-10-15
CN101516544B (zh) 2011-06-08
CN101516544A (zh) 2009-08-26
EP2066466B1 (de) 2011-06-29
WO2008034502A1 (de) 2008-03-27
AU2007299343A1 (en) 2008-03-27
ES2366139T3 (es) 2011-10-17
EP2066466A1 (de) 2009-06-10
BRPI0717489B1 (pt) 2016-02-10
DK2066466T3 (da) 2011-10-24
RU2418650C2 (ru) 2011-05-20
AU2007299343B2 (en) 2011-09-08
JP2010504214A (ja) 2010-02-12
AT504225B1 (de) 2008-10-15
US20100018665A1 (en) 2010-01-28
KR101442724B1 (ko) 2014-09-23

Similar Documents

Publication Publication Date Title
EP1059132B1 (en) Method for continuous casting of steel
EP2799162B1 (en) Continuous casting mold
EP3192594B1 (en) Mold flux for continuous casting of steel
JP2010082638A (ja) 連続鋳造鋳片の製造方法
UA93097C2 (uk) Спосіб виготовлення низьковуглецевої сталевої смуги
CN107530769B (zh) 使用结晶器保护渣的连铸方法,及使用该方法制造的板坯
JP2007275903A (ja) ステンレス鋼または高合金鋼の鋳造方法
JPH036855B2 (uk)
JP2008212972A (ja) 高Ni含有鋼鋳片の製造方法
JP7047495B2 (ja) 鋳片の連続鋳造方法
KR102629377B1 (ko) Al 함유 아포정 강의 연속 주조용 몰드 파우더 및 연속 주조 방법
JP4402560B2 (ja) 高アルミニウム鋼の連続鋳造用モールドパウダーおよび高アルミニウム鋼の連続鋳造方法
JPS6363561A (ja) 連続鋳造法
JP6701379B2 (ja) モールドフラックス及びこれを利用した鋳造方法
JPH038863B2 (uk)
JP2021030237A (ja) 鋼の連続鋳造方法
NEMOTO Development of Continuous Casting Operation
CN110303129A (zh) 一种宽厚板坯的制造方法
Cordova A COMPARISON BETWEEN THE INTERNAL QUALITY OF POWDER CAST AND OIL CAST BILLETS IN Nb TREATED STEELS
JPH03114643A (ja) 連続鋳造法
JP2007245167A (ja) 鋼の連続鋳造用モールドフラックス及び連続鋳造方法
KR20060126288A (ko) 강의 연속 주조장치