UA89095C2 - Вузол з проміжного розливного пристрою для безперервного лиття розплавленої сталі та вогнетривкого стакана, елемент вузла та застосування вузла - Google Patents

Вузол з проміжного розливного пристрою для безперервного лиття розплавленої сталі та вогнетривкого стакана, елемент вузла та застосування вузла Download PDF

Info

Publication number
UA89095C2
UA89095C2 UAA200801930A UAA200801930A UA89095C2 UA 89095 C2 UA89095 C2 UA 89095C2 UA A200801930 A UAA200801930 A UA A200801930A UA A200801930 A UAA200801930 A UA A200801930A UA 89095 C2 UA89095 C2 UA 89095C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
unit
steel
surrounding
glass
cup
Prior art date
Application number
UAA200801930A
Other languages
English (en)
Russian (ru)
Inventor
Хосе Сімойнш
Філіпп Гвілло
Домінік Джанссен
Original Assignee
Везувіус Крусібл Компані
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Везувіус Крусібл Компані filed Critical Везувіус Крусібл Компані
Publication of UA89095C2 publication Critical patent/UA89095C2/uk

Links

Classifications

    • BPERFORMING OPERATIONS; TRANSPORTING
    • B22CASTING; POWDER METALLURGY
    • B22DCASTING OF METALS; CASTING OF OTHER SUBSTANCES BY THE SAME PROCESSES OR DEVICES
    • B22D41/00Casting melt-holding vessels, e.g. ladles, tundishes, cups or the like
    • B22D41/50Pouring-nozzles
    • BPERFORMING OPERATIONS; TRANSPORTING
    • B22CASTING; POWDER METALLURGY
    • B22DCASTING OF METALS; CASTING OF OTHER SUBSTANCES BY THE SAME PROCESSES OR DEVICES
    • B22D11/00Continuous casting of metals, i.e. casting in indefinite lengths
    • B22D11/10Supplying or treating molten metal
    • BPERFORMING OPERATIONS; TRANSPORTING
    • B22CASTING; POWDER METALLURGY
    • B22DCASTING OF METALS; CASTING OF OTHER SUBSTANCES BY THE SAME PROCESSES OR DEVICES
    • B22D41/00Casting melt-holding vessels, e.g. ladles, tundishes, cups or the like
    • BPERFORMING OPERATIONS; TRANSPORTING
    • B22CASTING; POWDER METALLURGY
    • B22DCASTING OF METALS; CASTING OF OTHER SUBSTANCES BY THE SAME PROCESSES OR DEVICES
    • B22D41/00Casting melt-holding vessels, e.g. ladles, tundishes, cups or the like
    • B22D41/50Pouring-nozzles
    • B22D41/502Connection arrangements; Sealing means therefor

Landscapes

  • Engineering & Computer Science (AREA)
  • Mechanical Engineering (AREA)
  • Continuous Casting (AREA)
  • Casting Support Devices, Ladles, And Melt Control Thereby (AREA)
  • Treatment Of Steel In Its Molten State (AREA)
  • Compositions Of Oxide Ceramics (AREA)

Abstract

Даний винахід стосується безперервного лиття сталі і, зокрема, проблеми повторного окиснення сталі. Зокрема, даний винахід стосується проміжного розливного пристрою (50), який включає вузол, котрий містить стакан (1) та оточуючий вогнетривкий елемент (4), що запобігає або обмежує повторне окиснення сталі. Згідно з іншими його аспектами даний винахід також стосується такого оточуючого вогнетривкого елемента і процесу безперервного лиття сталі.

Description

стаканом та колодязним блоком. Проте, цей документ не розкриває, що зовнішній край вогнетривкого елемента має бути вище, ніж поверхня донної стінки проміжного розливного пристрою.
Завдяки особливому розташуванню згідно з даним винаходом, продукти повторного окиснення та/або включення, котрі присутні в металургійному резервуарі й мають тенденцію накопичуватись на донній поверхні даного резервуара, і переносяться вниз потоком розплавленої сталі, не можуть досягти вхідного отвору стакана.
Слід розуміти, що елемент, котрий оточує стакан, може бути будь-якої придатної форми. У плані конструкції металургійного резервуара він може бути круглим, овальним або полігональним, його центральний отвір може бути центрованим або ексцентричним. Елемент, що оточує стакан, може також бути вирізаний таким чином, щоб бути пристосованим до тих випадків, коли одна або кілька стінок проміжного розливного пристрою близькі до виливного отвору. Основна поверхня даного елемента може бути плоскою або ні (вона може бути у формі зрізаного конусу, хвилястою, похилою). Стакан може бути внутрішнім стаканом (наприклад, у випадку, коли потік розплавленої сталі контролюється за допомогою шибера, або якщо установка обладнана трубою або пристроєм зміни каліброваного стакана) або зануреним вхідним кожухом (5Е5) (наприклад, у випадку стопорного контролю). Металургійний резервуар або проміжний розливний пристрій може бути обладнаний одним або кількома такими вузлами. Такий вузол може постачатись як суцільний попередньо виготовлений виріб (наприклад, методами штампування чи лиття) або як окремі деталі.
Згідно з даним винаходом вогнетривкий елемент включає основну поверхню та периферію, що оточує основну поверхню; верхня грань периферії вище, ніж основна поверхня вогнетривкого елемента. У такий спосіб в області, що оточує стакан, створюється щось подібне до відхильного уловлювача. Слід розуміти, що немає потреби у тому, щоб верхня грань периферії була плоскою. Вона може бути хвилястою або може мати різні висоти вздовж периферії (наприклад, вище в області периферії, близькій до бічної стінки резервуара, та нижче на іншому боці). Рівень зовнішньої периферії принаймні одного вогнетривкого елемента є вищим, ніж поверхня донної стінки проміжного розливного пристрою. Таким чином, навколо стакана створюється ще одна перешкода, що запобігає потраплянню включень або продуктів повторного окиснення до входу стакана. Такому типу розташування віддається особлива перевага.
В оптимальному варіанті оточуючий вогнетривкий елемент виготовляється з газонепроникного матеріалу, краще, із плавлено-литого матеріалу. Щоб даний матеріал міг розглядатись як газонепроникний, його відкрита поруватість (при температурі застосування) має бути нижчою за 2095 (тобто нижче відкритої поруватості звичайного футерувального матеріалу, котра зазвичай є вищою за 30905). Для вогнетривких матеріалів і, зокрема, плавлено-литих матеріалів проникність зазвичай прямо зв'язана з поруватістю. Тому такий матеріал з низькою поруватістю має низьку проникність для газів. Така низька поруватість може бути отримана шляхом включення матеріалів-поглиначів кисню (наприклад, антиоксидантів) в матеріал, що складає оточуючий елемент. Придатними матеріалами є бор або карбід кремнію, або метали (або їх сплави), такі як кремній або алюміній. В оптимальному варіанті вони використовуються у кількості, що не перевищує 5 ваг. 95. В альтернативному варіанті (або додатково) у матеріал, що складає оточуючий елемент, можуть також включатися продукти, що генерують плавлення твердої фази (наприклад, В2Оз). В оптимальному варіанті вони використовуються у кількості, що не перевищує 5 ваг. 95. В альтернативному варіанті (або додатково) у матеріал, що складає попередньо сформований елемент, можуть включатись також матеріали, котрі утворюють нові більш об'ємні фази (або за реакцією або завдяки температурному ефекту) і закривають у такий спосіб існуючі пори. Придатні матеріали включають композиції із оксидів алюмінію та магнію. Таким чином попереджається повторне окиснення сталі в області навколо стакана.
Згідно з найоптимальнішим варіантом втілення даного винаходу сам стакан (або його шар) виготовляється з газонепроникного матеріалу. Зазвичай цей стакан виготовляється із вогнетривких оксидів (оксид алюмінію, оксид магнію, оксид кальцію) і піддається ізостатичному пресуванню. Щоб розглядатись як газонепроникний у сенсі даного винаходу, 100г зразок матеріалу-кандидата поміщують у піч під атмосферою аргону (слабкий струмінь аргону безперервно вдувають (приблизно 1л/хвилину) у піч), і температуру підвищують до 100022 Потім температуру поступово підвищують до 15002 (протягом 1 години) і зразок витримують при 15002 протягом 2 годин. Потім вимірюють втрату ваги зразка в інтервалі температур 1000-15002Ф0. Ця втрата ваги має становити менше 295 для того, щоб даний матеріал міг кваліфікуватись як газонепроникний. Таким чином, включення або продукти повторного окиснення не лише не можуть досягти стакана, але й, крім того, не можуть утворитись у самому стакані. Така особлива комбінація дає, таким чином, синергічний ефект, згідно з яким може розливатися сталь, цілковито вільна від включень та продуктів повторного окиснення.
Матеріал, що утворює стакан, може вибиратись із трьох різних категорій матеріалів: а) матеріалів, що не містять вуглецю; р) матеріалів, що складаються у значній мірі з невідновлювальних вогнетривких оксидів у комбінації з вуглецем; або с) матеріалів, що включають елементи, котрі реагують з генерованим моноксидом вуглецю.
В оптимальному варіанті вибраний матеріал представляє дві або три із вищенаведених категорій.
Прикладами придатного матеріалу із першої категорії є оксид алюмінію, муліт, діоксид цирконію або матеріал на основі оксиду магнію (шпінель).
Придатними матеріалами із другої категорії є, наприклад, композиції з чистого оксиду алюмінію та вуглецю. Зокрема, ці композиції мають містити дуже низьку кількість кремнезему або звичайних домішок, котрі містяться у кремнеземі (оксид натрію або калію). Зокрема, кількість кремнезему та його звичайних домішок має підтримуватись на рівні нижче 1,0 ваг. 95, в оптимальному варіанті - нижче 0,5 ваг. 905.
Придатні матеріали третьої категорії включають, наприклад, вільний метал, який здатен поєднуватися з моноксидом вуглецю з утворенням оксиду металу та вільного вуглецю. Для такого застосування придатні кремній та алюміній. Ці матеріали можуть також або в альтернативному варіанті включати карбіди або нітриди, здатні реагувати з кисневою сполукою (наприклад, карбіди кремнію або бору).
В оптимальному варіанті вибраний матеріал належить до другої або третьої категорії, ще оптимальніше, коли він належить до другої та третьої категорії.
Придатний матеріал, що складає шар, котрий не буде продукувати моноксид вуглецю при температурі застосування, може включати 60-88 ваг.9о оксиду алюмінію, 10-20 ваг.9о графіту та 2-10 ваг.9о карбіду кремнію. Такий матеріал у значній мірі складається з неоксидних видів або невідновлювальних оксидів, і включає карбід кремнію, котрий реагує з киснем, якщо він присутній за робочих умов.
В одному з варіантів лише футерівка, присутня на поверхні, що контактує зі сталлю (усередині та зовні стакана), зроблена з такого матеріалу. В іншому варіанті стакан та оточуючий елемент зроблені інтегрально (як одне ціле).
У випадку, коли стик між оточуючим елементом та стаканом неідеально герметичний, корисним може бути запровадження шва із будівельного розчину, котрий виробляється з газонепроникного будівельного розчину. Звичайні будівельні розчини мають відкриту поруватість 40-5095. Згідно з цим оптимальним варіантом втілення будівельний розчин повинен мати відкриту поруватість менше 2095. Така низька поруватість будівельного розчину може бути досягнута шляхом прийняття тих самих заходів, що й для оточуючого елемента.
Згідно з іншим аспектом даний винахід стосується оточуючого вогнетривкого елемента, котрий використовується у пристрої згідно з даним винаходом. Цей оточуючий елемент включає головний отвір, пристосований для узгодженого зчеплення з принаймні частиною зовнішньої поверхні стакана, основну поверхню, що оточує головний отвір, та зовнішню периферію, котра оточує основну поверхню, рівень верхньої грані периферії вище, ніж рівень основної поверхні. В оптимальному варіанті оточуючий елемент виготовлений із газонепроникного матеріалу. У такий спосіб попереджається повторне окиснення сталі в області, що оточує стакан. Наприклад, для цього особливо придатна композиція, котра у значній мірі складається із високоглиноземистого матеріалу, який містить принаймні 75 ваг.9о А25Оз, менше 1,0 ваг.9о 5ІО», менше 5 ваг.9о С, решта складається із вогнетривких оксидів або оксидних сполук, котрі не можуть відновитись алюмінієм (зокрема, алюмінієм, що розчинений у розплавленому залізі) при температурі застосування (наприклад, оксид кальцію та/або шпінель). Особливо прийнятним матеріалом є плавлено- литий матеріал СВІТЕНІОМ 9258, який постачається фірмою МЕБОМІО5 ОК ЦЯ. Цей матеріал являє собою високоглиноземистий з низьким вмістом цементу плавлено-литий матеріал, армований плавленою шпінеллю глинозем-магнезія. Типовий склад цього продукту є таким:
АІ2Оз3 92,7 ваг. 905
Пе) 5,0 ваг. 9о
СаО 1,8 ваг. 90
ЗІ» 0,1 ваг. Фо
Інші 0,4 ваг. 90
Згідно зі ще одним аспектом даний винахід спрямований на спосіб безперервного лиття сталі, котрий включає розливання розплавленої сталі із проміжного розливного пристрою, як описано вище.
Тепер даний винахід буде описаний з посиланням на фігури, що додаються, на яких - Фігура 1 зображує поперечний переріз донної стінки металургійного резервуара, оснащеного пристроєм згідно зданим винаходом; - Фігури 2 та З зображують, відповідно, вигляд зверху та вигляд у перспективі оточуючого елемента згідно з даним винаходом; - Фігури 4 та 5 зображують охолоді, зібрані по завершенню операцій розливання у верхній частині стакана; - Фігури 6 та ба зображують, відповідно, вигляд зверху та вигляд збоку оточуючого елемента згідно з варіантом втілення даного винаходу; - Фігура 7 зображує вигляд зверху проміжного розливного пристрою згідно з даним винаходом.
Проміжний розливний пристрій 50 (який має донну стінку 3) включає вогнетривкий елемент 4, котрий має зріз для пристосування до розташованої поблизу стінки проміжного розливного пристрою. Стакан 1 не деталізований для більшої зрозумілості.
Донна стінка З металургійного резервуара (у даному разі - проміжний розливний пристрій) складається, загалом, із постійної футерівки 33, зробленої із вогнетривкої цегли або плавлено-литого матеріалу. Робочий шар 32 плавлено-литого матеріалу, загалом, знаходиться над постійною футерівкою 33. Поверхня 31 робочого шару контактує з розплавленою сталлю під час операцій розливання. Шар ізолюючого матеріалу 34 нормально присутній під постійною футерівкою 33 для захисту металевої оболонки 35 металургійного резервуара.
Стакан 1 проходить через дно проміжного розливного пристрою і слугує для перенесення розплавленої сталі із проміжного розливного пристрою у форму безперервного лиття. Стакан оснащений входом 11, котрий відкривається у канал, визначаючи таким чином прохід 2 для розплавленої сталі.
Верхній край входу позначений позицією 12. Фігура 1 зображує занурений вхідний кожух (ЗЕ5), але, як пояснено вище, під обсяг даного винаходу підпадають й інші види стаканів (такі як внутрішні стакани). У випадку 5Е5 операція безперервного лиття проводиться зазвичай за допомогою гільйотини 37 для розбивання стакана 1 та надання можливості продовжити операції розливання у випадку засмічування.
Зазвичай 5Е5 утримується у своєму положенні ущільненою масою 36.
Оточуючий вогнетривкий елемент 4 оточує вхідну ділянку 11 стакана 4. Оточуючий елемент 4 складається із основної поверхні 41, що оточує головний отвір 40. На Фігурі 1 основна поверхня представлена у формі зрізаного конусу, а на Фігурах 2 та З плоскою, проте, як пояснювалось вище, можливі й інші схеми розташування. Піднята зовнішня периферійна поверхня оточує основну поверхню.
Верхня грань 42 даної периферії вище, ніж рівень основної поверхні 41.
Як видно на Фігурі 1, в оптимальному варіанті верхня грань 42 периферійної поверхні піднята вище, ніж поверхня 31 проміжного розливного пристрою.
Для додаткового поліпшення герметичності між вогнетривким елементом 4 та стаканом 1 може бути запроваджений шов із будівельного розчину або цементу.
Для ілюстрації ефекту, який дає даний винахід, були проведені випробування. Затверділу стальну охолодь, що залишилась у внутрішньому стакані по закінченню операцій лиття, збирали та розрізали вертикально посередині. Фігура 4 (подана у порівнянні) зображує таку охолодь, зібрану у звичайній установці (без оточуючого вогнетривкого елемента), і Фігура 5 зображує таку охолодь, зібрану в установці згідно з даним винаходом.
Охолодь 20 Фігури 4 демонструє значні порушення в області 21, 21", які вказують на присутність осаду оксиду алюмінію на внутрішній поверхні стакана. Цей осад спричиняє засмічування стакана з усіма шкідливими наслідками, які пояснювались вище. Охолодь 20 Фігури 4 демонструє також збільшену ділянку в області 22, 22", яка вказує на значну ерозію входу стакана.
Охолодь 20, показана на Фігурі 5, відповідає внутрішній формі стакана, вказуючи таким чином, що даний стакан не піддавався ні ерозії, ні засмічуванню оксидом алюмінію.
Особливий варіант втілення даного винаходу, який ілюструє оточуючий елемент 4 зі зрізом, показаний на Фігурах 6, ба та 7.
ФІГ. І 42 з 41 4 і 11 12 т що те т и 00 хх є Ж 2 - : хм 3 пиши 7 . ВИНИ
ОДИН ИИИИ писок ща ще ш 37 - 36 а 4 Ф г а : 42 : М А нт ше
Кт таб -й, ло й а їх 41 То - й І
ФІГ.2 ФІГ. 3
ФІГ. 4 о. ; За у я К- 7 ще
ФІГ. 5
ЦЯ
42 й 41 ,5
ФІГ. 6 42 Й м ; 40 ня М
ФІГ. ба
4 50 в її о у її
ХХ і сит ПО ТЕТ оо Є - | - г її о ( «ч
А ПО ан НИ СлдАКИтМк й 1
ФІГ. 7
UAA200801930A 2005-07-15 2006-07-14 Вузол з проміжного розливного пристрою для безперервного лиття розплавленої сталі та вогнетривкого стакана, елемент вузла та застосування вузла UA89095C2 (uk)

Applications Claiming Priority (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
EP05076628 2005-07-15
PCT/EP2006/006899 WO2007009667A2 (en) 2005-07-15 2006-07-14 Assembly of a refractory nozzle and sealing element

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA89095C2 true UA89095C2 (uk) 2009-12-25

Family

ID=35355124

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAA200801930A UA89095C2 (uk) 2005-07-15 2006-07-14 Вузол з проміжного розливного пристрою для безперервного лиття розплавленої сталі та вогнетривкого стакана, елемент вузла та застосування вузла

Country Status (22)

Country Link
US (2) US8251264B2 (uk)
EP (2) EP1904251B1 (uk)
JP (1) JP2009501085A (uk)
KR (1) KR101241586B1 (uk)
CN (1) CN101242924B (uk)
AR (1) AR054832A1 (uk)
AT (1) ATE451192T1 (uk)
AU (1) AU2006271972B2 (uk)
BR (1) BRPI0613441B1 (uk)
CA (1) CA2615005C (uk)
DE (1) DE602006011014D1 (uk)
ES (2) ES2337834T3 (uk)
MX (1) MX2008000699A (uk)
MY (1) MY153640A (uk)
PL (2) PL2158989T3 (uk)
PT (2) PT2158989E (uk)
RU (1) RU2404019C2 (uk)
SI (2) SI2158989T1 (uk)
TW (1) TWI380862B (uk)
UA (1) UA89095C2 (uk)
WO (1) WO2007009667A2 (uk)
ZA (1) ZA200800910B (uk)

Families Citing this family (12)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
CN101502878B (zh) * 2009-02-27 2011-02-16 莱芜钢铁股份有限公司 一种异型坯连铸机中间包及其不同铸坯断面的转换方法
EP2444177A1 (fr) * 2010-10-20 2012-04-25 Vesuvius Group S.A Tube pour l'écoulement de métal liquide
CN103582535A (zh) * 2011-04-29 2014-02-12 维苏威坩埚公司 用于输送熔融金属的耐火元件、组件和中间包
CN102554206A (zh) * 2012-02-17 2012-07-11 中冶南方工程技术有限公司 一种可减少铸坯夹杂物的中间包结构
AT514499B1 (de) * 2013-07-04 2015-06-15 Dieter Dipl Ing Mühlböck Abstichrohr
CN106242535A (zh) * 2016-08-09 2016-12-21 上海华培动力科技有限公司 一种低压铸造和真空吸铸耐热合金升液管配方及其制备方法
MX2020006559A (es) 2017-12-21 2020-09-24 Vesuvius Usa Corp Distribuidor configurado.
KR102649884B1 (ko) 2018-02-09 2024-03-21 베수비우스 유에스에이 코포레이션 내화성 조성물 및 원위치 항산화 배리어층
CN111940715B (zh) * 2019-05-17 2022-07-08 宝山钢铁股份有限公司 防堵塞浸入式水口
CN112496279B (zh) * 2020-11-13 2022-10-04 攀钢集团攀枝花钢铁研究院有限公司 一种铸锭补缩方法
CN114178519B (zh) * 2021-11-10 2023-04-18 深圳市深汕特别合作区万泽精密科技有限公司 一种中间包导流嘴固定方法和装置
CN114643338A (zh) * 2022-03-17 2022-06-21 重庆钢铁股份有限公司 一种提高铸铁分流器流嘴使用次数的方法

Family Cites Families (9)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US4079868A (en) 1976-11-01 1978-03-21 Dresser Industries, Inc. Castellated tundish nozzle
FR2394348A2 (fr) 1977-06-16 1979-01-12 Daussan & Co Recipients de transvasement de metal liquide
US4785979A (en) 1987-07-28 1988-11-22 Casteel Technology Associates, Ltd. Flow control nozzle for bottom-pour ladles
GB2249978B (en) * 1990-11-26 1994-08-24 Ishikawajima Harima Heavy Ind Tundish flow control
DE4338859A1 (de) 1993-11-13 1995-05-18 Didier Werke Ag Verteilergefäß und Auslaufblock für dieses
AU699807B2 (en) * 1995-01-26 1998-12-17 Foseco International Limited Tundish
JPH09220650A (ja) * 1996-02-09 1997-08-26 Akechi Ceramics Kk 連続鋳造用ロングノズル
JP3035217B2 (ja) * 1996-05-28 2000-04-24 東京窯業株式会社 溶融金属用容器の羽口れんが
JP2003205360A (ja) * 2002-01-08 2003-07-22 Nippon Steel Corp 羽口耐火物構造

Also Published As

Publication number Publication date
AU2006271972B2 (en) 2011-09-15
EP2158989B1 (en) 2014-06-18
TW200719989A (en) 2007-06-01
AU2006271972A1 (en) 2007-01-25
ZA200800910B (en) 2009-08-26
CA2615005A1 (en) 2007-01-25
ES2499022T3 (es) 2014-09-26
ATE451192T1 (de) 2009-12-15
CA2615005C (en) 2013-04-09
BRPI0613441A2 (pt) 2012-11-06
CN101242924B (zh) 2010-12-08
TWI380862B (zh) 2013-01-01
WO2007009667A3 (en) 2007-04-05
EP1904251A2 (en) 2008-04-02
RU2404019C2 (ru) 2010-11-20
CN101242924A (zh) 2008-08-13
DE602006011014D1 (de) 2010-01-21
SI2158989T1 (sl) 2014-08-29
AR054832A1 (es) 2007-07-18
PT2158989E (pt) 2014-09-23
EP1904251B1 (en) 2009-12-09
PT1904251E (pt) 2010-02-17
KR20080048019A (ko) 2008-05-30
US20120273531A1 (en) 2012-11-01
US8251264B2 (en) 2012-08-28
WO2007009667A2 (en) 2007-01-25
US8631978B2 (en) 2014-01-21
ES2337834T3 (es) 2010-04-29
PL2158989T3 (pl) 2014-11-28
RU2008105488A (ru) 2009-08-20
EP2158989A1 (en) 2010-03-03
JP2009501085A (ja) 2009-01-15
BRPI0613441B1 (pt) 2016-12-13
US20080210719A1 (en) 2008-09-04
KR101241586B1 (ko) 2013-03-08
MX2008000699A (es) 2008-03-18
SI1904251T1 (sl) 2010-05-31
MY153640A (en) 2015-03-13
PL1904251T3 (pl) 2010-05-31

Similar Documents

Publication Publication Date Title
UA89095C2 (uk) Вузол з проміжного розливного пристрою для безперервного лиття розплавленої сталі та вогнетривкого стакана, елемент вузла та застосування вузла
AU2012250255A1 (en) Refractory element, assembly and tundish for transferring molten metal
CN107127332A (zh) 一种防止絮流浸入式水口及其制作、使用方法
JPH03502091A (ja) 耐火物内張り組成物
RU2007100205A (ru) Стопорный стержень, приспособленный для подачи газа в расплавленный металл
EP1372888B1 (en) Refractory plug or brick for injecting gas into molten metal
JP4547556B2 (ja) 連続鋳造用浸漬ノズル
CN107303603A (zh) 水口
US6637629B2 (en) Immersion nozzle
CN1315596C (zh) 用于冶金熔融容器的气体吹扫装置
RU79816U1 (ru) Сталеразливочный ковш
SU759592A1 (ru) ’) ковш для шлакового расплава1
JPH02229662A (ja) ストーク
JPH11229028A (ja) 溶鋼真空脱ガス装置の内張り構造
JPH03274210A (ja) 溶融金属の出湯装置