UA124463C2 - Пічний агрегат та спосіб обробки пічного газу - Google Patents

Пічний агрегат та спосіб обробки пічного газу Download PDF

Info

Publication number
UA124463C2
UA124463C2 UAA201812205A UAA201812205A UA124463C2 UA 124463 C2 UA124463 C2 UA 124463C2 UA A201812205 A UAA201812205 A UA A201812205A UA A201812205 A UAA201812205 A UA A201812205A UA 124463 C2 UA124463 C2 UA 124463C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
schi
furnace
scrubber
gas
inlet
Prior art date
Application number
UAA201812205A
Other languages
English (en)
Inventor
Пітер Клут
Питер Клут
Ваутер Евалтс
Ваутер ЭВАЛТС
Робін Ніколас Гінк
Робин Николас Гинк
Томас КЕЛЛЕР
Original Assignee
Даніелі Корус Б.В.
Даниели Корус Б.В.
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Даніелі Корус Б.В., Даниели Корус Б.В. filed Critical Даніелі Корус Б.В.
Publication of UA124463C2 publication Critical patent/UA124463C2/uk

Links

Classifications

    • FMECHANICAL ENGINEERING; LIGHTING; HEATING; WEAPONS; BLASTING
    • F27FURNACES; KILNS; OVENS; RETORTS
    • F27DDETAILS OR ACCESSORIES OF FURNACES, KILNS, OVENS, OR RETORTS, IN SO FAR AS THEY ARE OF KINDS OCCURRING IN MORE THAN ONE KIND OF FURNACE
    • F27D17/00Arrangements for using waste heat; Arrangements for using, or disposing of, waste gases
    • F27D17/008Arrangements for using waste heat; Arrangements for using, or disposing of, waste gases cleaning gases
    • BPERFORMING OPERATIONS; TRANSPORTING
    • B01PHYSICAL OR CHEMICAL PROCESSES OR APPARATUS IN GENERAL
    • B01DSEPARATION
    • B01D50/00Combinations of methods or devices for separating particles from gases or vapours
    • CCHEMISTRY; METALLURGY
    • C21METALLURGY OF IRON
    • C21BMANUFACTURE OF IRON OR STEEL
    • C21B7/00Blast furnaces
    • C21B7/22Dust arresters
    • FMECHANICAL ENGINEERING; LIGHTING; HEATING; WEAPONS; BLASTING
    • F27FURNACES; KILNS; OVENS; RETORTS
    • F27DDETAILS OR ACCESSORIES OF FURNACES, KILNS, OVENS, OR RETORTS, IN SO FAR AS THEY ARE OF KINDS OCCURRING IN MORE THAN ONE KIND OF FURNACE
    • F27D17/00Arrangements for using waste heat; Arrangements for using, or disposing of, waste gases

Landscapes

  • Engineering & Computer Science (AREA)
  • Chemical & Material Sciences (AREA)
  • General Engineering & Computer Science (AREA)
  • Materials Engineering (AREA)
  • Metallurgy (AREA)
  • Organic Chemistry (AREA)
  • Environmental & Geological Engineering (AREA)
  • Mechanical Engineering (AREA)
  • Manufacturing & Machinery (AREA)
  • Chemical Kinetics & Catalysis (AREA)
  • Separation Of Particles Using Liquids (AREA)
  • Waste-Gas Treatment And Other Accessory Devices For Furnaces (AREA)
  • Separating Particles In Gases By Inertia (AREA)
  • Treating Waste Gases (AREA)
  • Blast Furnaces (AREA)
  • Manufacture And Refinement Of Metals (AREA)

Abstract

Спосіб і пічний агрегат для отримання рідкого металу. Піч містить агрегат (1) для обробки пічного газу. Цей агрегат містить вологий скрубер, переважно скрубер Вентурі (6), такий, як скрубер із кільцевим зазором, із випуском, приєднаним до туманоуловлювача (7), що містить невихровий відокремлювальний пристрій (30, 36), і необов'язково другий невихровий відокремлювальний пристрій, що містить плетене сито, скомбіноване із другим туманоуловлювачем. Необов'язково туманоуловлювач (7) може мати вхідний дифузор, такий як вхідний лопатевий пристрій (22).

Description

Даний винахід стосується пічного агрегата для отримання рідкого металу та способів для очищення пічного газу, отриманого такими пічними агрегатами. Такі способи стосуються способів доменних печей, дугових печей, основних сталеплавильних печей або способів безпосереднього відновлення заліза.
Доменний газ, що залишає доменну піч, містить забруднювачі, включаючи тверді частинки пилу, які мають бути видалені. Така ж проблема має місце і з тими газами, які утворено способами отримання розплавленої сталі або заліза. Видалення цих компонентів зазвичай здійснюють вологим очищенням із застосуванням скрубера Вентурі, такого, як наприклад, скрубер із кільцевим зазором.
Скрубер Вентурі є одним із видів вологого скрубера, в якому вхідний потік газу розпорошує рідину, використану для очищення потоку газу. Скрубер Вентурі зазвичай містить частину, що звужується, горловину і частину, що розширяються. Потік газу входить у частину, що звужується. У напрямку руху цього потоку швидкість потоку газу зростає, оскільки зменшується його перетин. Рідину очищення зазвичай вводять або в горловину, або на вхід частини, що звужується. Потік газу тече крізь горловину із винятково високою швидкістю потоку та розпорошує рідину для очищення з утворенням туману з дрібних крапель. Пил відокремлюється з потоку газу в частині, що розширюється, де пил змішується з туманом. У частині, що розширюється, потік газу знову вповільнюється. Скрубер із кільцевим зазором є особим видом скрубера Вентурі, що має кільцеву горловину із зазором з можливістю регулювання. Перетин цієї горловини регулюють пересуванням плунжера у горловині догори або униз. Потік газу протікає по кільцевій горловині та розпорошує рідину, що набризкується на плунжер або завихрюється зверху. Приклад такого скрубера з кільцевою горловиною надано в Патенті СВ 1,362,306.
Газ, що виходить зі скрубера Вентурі, містить газоподібні та тверді забруднювачі, захоплені водою, що очищує, і яка переноситься потоком газу у вигляді невеликих крапельок. Ці крапельки є забрудненою водою, що має бути відокремлено від потоку газу, та має бути зібрана для подальшого очищення. Наявність твердих забруднювачів також знижує придатність газу для подальшого застосування, наприклад, у газових пальниках подальшого технологічного процесу, або, наприклад, для застосування у турбіні розширення. Випаровування крапельок у турбіні розширення приводять до відокремлення твердих частинок з цих крапельок на лопатях турбіни, що призводить до появи в турбіні вібрації та розбалансування. В пальниках крапельки рідини в газі мають випаровуватися із втратою тепла.
До цього часу вміст крапельок у газі, що залишає скрубер, зменшується з допомогою використання циклонного туманоуловлювача, який містить статичний завихрювач, переважно дуже маленького розміру крапельок у розпиленому тумані, що залишає скрубер Вентурі. Крім цього, циклони зазвичай потребують тільки не значне технічне обслуговування. У циклоні крапельки відокремлюються під впливом відцентрової сили, заданої завихрювачем. Приклад газоочисного агрегата, що містить скрубер із кільцевим зазором із туманоуловлювачем, надано у статті "Сучасне газоочищення доменного й конверторного газу - Звіт із сучасної технології" ("Модегтт Віабі ЕРитасе (ВЕ) Апа Сопмепйег (ВОБ) Са5 Сівапіпду-А Веропй ої О-ТНе-Ай
Тесппооду"), автори Ф. Ройфер (Б.Нешег) і Ц. Давиді (С. Оаміді) доступно на сайті порг//веаівіогуд. Інший приклад такої печі надано у статті "Вологе й сухе газоочищення в сталеливарній промисловості" ("МУеї м ЮОгу Сіаз СіІвапіпд п Тпе 51їеє! Іпдивігу"), автор Х.Ц.
Хеншен (Н.С. Непеспеп), Журнал Асоціації із контролю за забрудненням навколишнього середовища (Цоштпаї ої Пе Аїк Роїїшіоп Сопіго! А5зосіайоп), 18:5, стор. 338-342.
За рівнем техніки системи очищення газу у сталеливарних підприємствах, що використовують скрубери з кільцевим зазором і циклонні туманоуловлювачі, концентрація крапель зазвичай знижувалася до приблизно 5000 мг/Нм3. Хоча це й досить істотне зниження кількості крапель, але все ж є необхідність подальшого зниження кількості крапель у пічному газі.
Метою даного винаходу є досягнення істотного подальшого зменшення об'єму залишкового пилу, що утримується в краплях води у пічних газах.
Мета даного винаходу досягається пічним агрегатом, що складається з печі для отримання рідкого металу і випускної лінії пічного газу з вологим скрубером, переважно зі скрубером
Вентурі (6), і туманоуловлювачем (7), що знаходиться за вологим скрубером. Туманоуловлювач містить щонайменше один невихровий відокремлювальний пристрій. Таким відокремлювальним пристроєм може бути, наприклад, решітчастий та/(або лопатевий сепаратор, за винятком завихрювачів і циклонів. Невихровий відокремлювальний пристрій вловлює краплі в потоці газу та може, наприклад, мати решітчастий та/або лопатевий сепаратор, щоб з можливістю бо вдарятися краплям в їхні поверхні. Уловлені краплі розділяються при зіткненнях і виводяться під дією ваги, а не під впливом відцентрової сили. Перепад тиску на скрубері Вентурі створює туман із дуже дрібними крапельками. Було встановлено, що такі розпорошені та з пиловими частинками краплі могли б дуже ефективно розділятися із застосуванням невихрових туманоуловлювачів.
У конкретному варіанті здійснення такий туманоуловлювач може містити вхідний дифузор для вирівнювання потоку газу до його проходження невихрових відокремлювальних пристроїв.
Таким дифузором може бути, наприклад, вхідний лопатевий дифузор, як Зпеї! Зспоерепіовіег м (Шелл Шепентетер'"М) або бсПпоерепіоєїєї Ріиз"м (Шепентетер Плюс"М) компанії 5и1і2ег (Зульцер). Приклади таких пристроїв представлено в Патенті (В 1,119,699, Патенті 05 8,070,141 і Патенті ЕР 2 243 529 А1. Розсіювання й вирівнювання потоку газу підвищує ефективність відокремлювальної дії вихідних сепараторів. Крім того, і сам дифузор буде також захоплювати й розділяти крапельки й зменшувати їхню кількість.
Заради повноти слід зазначити, що у бюлетені про продукцію ".детівієг5 В и5." від компанії
Теспіт (Техім), версія від 27 липня 2011, описано сполучення лопатевого вхідного пристрою із решітчастим туманоуловлювачем та лопатевим туманоуловлювачем. Вираз "конденсатоуловлювач", використаний у цій публікації, використовують в технологічній області як синонім виразу "туманоуловлювач". Аналогічне сполучення також використано в Патенті О5 8,657,897. Дотепер не було запропоновано використовувати такі комбінації термінів зі скрубером Вентурі або зі стале- або чавуноплавильною піччю або використовувати таке сполучення в сфері видалення твердих частинок із потоку газу.
У патенті 05 6,083,302 описано вологий скрубер із заднім по ходу туманоуловлювачем для сіркоочищувача потоку газу. Він не описує й не пропонує використовувати таку комбінацію зі сталеплавильною або чавуноплавильною піччю або для видалення твердих часток із потоку газу.
Одною із переваг застосування невихрових відокремлювальних пристроїв замість циклонів є можливість створення багатоступінчастої сепарації. Наприклад, пристрої без закручування можуть складатися із послідовно розташованих вхідних невихрових відокремлювальних пристроїв для більш великих крапель і вихідних невихрових відокремлювальних пристроїв для більш дрібних крапель. З'ясовано, що це істотно підвищує ефективність видалення цих крапель.
Зо Було отримано досить добрі результати за умови, що невихровий відокремлювальний пристрій містить лопатевий туманоуловлювач, наприклад, туманоуловлювач, що містить щонайменше одну групу паралельних перегородок, розташованих так, щоб утворювати зигзагоподібні потоки, такий як коагулятор типу Шеврон. Придатні коагулятори типу "Шеврон" є, наприклад, коагулятори МеЇІПаспемтопФ від 5иці2ег. Такі сепаратори є суттєво ефективними для відокремлення більших крапель, наприклад, крапель, що мають розмір крапель щонайменше приблизно 15 мкм. Перепад тиску над коагулятором типу Шеврон зазвичай складає щонайменше приблизно 2,9 мбар, наприклад, не більше, ніж 3,6 мбар.
Суттєво ефективними для відокремлення більш дрібних крапель є невихрові відокремлювальні пристрої з вхідною частиною, що включає комбінацію дротяної сітки, такої як решітчаста сітка або плетена сітка, і частиною витікання, що містить лопатевими туманоуловлювач, зокрема коагулятор СПпемгоп, зокрема, коагулятор 5ицйі2ег МеїПаспемгопФф).
Приклади доступних у продажу відповідних сепараторів решітчастої сітки містять КпїМевни "м
МУіге Мезі Міві ЕїЇїтіпагв, 5иціІ2ег КпйїМези М-МІЗТЕВН"М, КийМези ХСОАТТМ або Ше Ніадн-
Репогтапсе КпіїМевзп м 9797 Міві ЕЇІптіпайг від 5ц172ег. У таких сепараторах дротяної сітки дрібні крапельки зливаються з утворенням великих крапель, які можуть бути розділені більш ефективно в наступному лопатенвому сепараторі. Перепад тиску на такому в'язкому сітчастому коагуляторі зазвичай складає щонайменше приблизно 3,6 мбар, наприклад, не більше, ніж 6 мбар.
Було отримано досить добрі результати при застосуванні туманоуловлювача, що складається з посудини з послідовно розташованими згідно з напрямком потоку очищеного газу, вхідного лопатевого вхідного пристроя, зокрема 5пеїЇ Зспоерепіоєїє! М або Зспоерепіовїег
Ріпе"М, а потім першого шевронного туманоуловлювача, зокрема 5ицйі2ег МеїЇаспемтоп м (Зульцер Меллашеврон "М), і потім невихрового відокремлювального пристрою що має вхідну частину, що містить сепаратор із плетеним ситом, зокрема туманоуловлювач 5цй172ег Кпійтевн "М (Зульцер КнитМеш"М) і потім відокремлювальний пристрій і випускну частину, що містить шевронний туманоуловлювач, зокрема 5йціІ2ег МеїЇЙаспемгоп'"Мм. Було встановлено, що таке розміщення дозволяє скоротити концентрації крапель на низькому рівні близько 100 мг/Нм3, що приблизно в 50 разів нижче, ніж у системах-прототипах туманоуловлювачів із використанням циклонів із осьовим потоком.
Перепад тиску на 5НеїЇ 5споерепіоєїег "М буде, щонайменше, близько 9,3 мбар, наприклад, у більшості випадків, близько 11,2 мбар. Перепад тиску загальної комбінації вхідного пристрою
Зпеї! Зспоерепіовїе! М, шевронного коалесцера та плетеної сітки в загальному випадку буде щонайменше приблизно 21,7 мбар, наприклад, у більшості випадків приблизно 27,4 мбар.
Отримуються задовільні результати, якщо потік газу крізь невихрові відокремлювальні пристрої є суттєво вертикальним. Однак при бажанні можуть застосовуватися й інші розташування, такі як горизонтальне.
На вході туманоуловлювача, зокрема більше на вході лопатевого пристрою, тиск може бути типовим, наприклад, близько З бар або менше.
Вологий скрубер може бути, наприклад, скрубером із кільцевим зазором. Приклад такого скрубера з кільцевим зазором описано у Патенті О5 4,375,439.
Оптимально піч може включати в себе один або більше пилових уловлювачів, передніх за ходою вологого скрубера. Такий пиловий уловлювач може, наприклад, включати гравітаційний пиловий уловлювач і/або циклон або й те й інше.
Даний винахід стосується не тільки до пічного агрегата для отримання розплавленого металу, як до такого, але й до процесу для обробки пічного газу, що виходить з домни для отримання розплавленого металу. Як це роз'яснено вище, цей газ спочатку обробляється у вологому скрубері, переважно в скрубері Вентурі, і більш переважно у скрубері з кільцевим зазором, потім далі у туманоуловлювачі, що містить щонайменше один невихровий відокремлювальний пристрій. Більші краплі, наприклад, можуть відділятися у вхідному відокремлювальному пристрої, а більше дрібні краплі можуть відділятися у вихідному відокремлювальному пристрої. Необов'язково, пічний газ спочатку проходить через вхідний дифузор, такий, як наприклад, ЗпеїЇ Зспоерепіоев!іег "М,
Пічний газ зазвичай містить щонайменше 15 95 об'ємних моноокису вуглецю, наприклад, у найбільшому випадку 8095 об'ємних моноокису вуглецю й щонайменше приблизно 10 95 об'ємних двоокису вуглецю, наприклад, у найбільшому випадку 3095 об'ємних двоокису вуглецю й приблизно від 0 до приблизно 20 95 об'ємних водню. Наприклад, газ із доменних печей зазвичай містить близько 15-35 95 об'ємних моноокису вуглецю й близько 20-30 95 об'ємних двоокису вуглецю. Газ із конверторних печей зазвичай містить близько 50-80 95
Зо об'ємних моноокису вуглецю й близько 10-30 95 об'ємних двоокису вуглецю. Нижча теплотворна здатність може бути у діапазоні між приблизно 3-12 МДж/Нм3. Нижча теплотворна здатність доменного газу зазвичай складає приблизноо 3-5 МДж/НмУ, у той час як нижча теплотворна здатність газу з конверторних печей зазвичай складає 9-12 МДж/Нм3.
Вміст пилу в пічному газі може складати 15 г/м" перед входом газу в вологий скрубер. Після виходу із туманоуловлювача це значення може знизитися до 5 мг/Нм?" або навіть менше.
Пил, що переноситься пічним газом, зазвичай має середній розмір частинки (050), менший ніж 10 мкм, при вимірюванні відповідно до ІБО 13320:2009.
У сталеплавильній або залізоплавильній печі пил у складі пічного газу містить головним чином суміш окису (ІІІ) заліза й менш, ніж 5 95 вагових цинку.
Технологічний агрегат згідно винаходу застосовують для отримання розплавленого металу, зокрема, розплавленої сталі або розплавленого заліза, але агрегат також може застосовано й для отримання інших розплавлених металів, таких, як алюміній, нікель, цинк або мідь.
Цей винахід надалі показано з посиланнями на супровідні фігури, що демонструють зразкову здійснення.
Фіг. 1: показано пічний агрегат для отримання розплавленої сталі або заліза;
Фіг. 2: показано туманоуловлювач печі Фіг. 1;
Фіг. 3: показано ЗНеї! Зспоерепіовїег М туманоуловлювача фіг. 2;
Фіг. 4: показано перший невихровий відокремлювальний пристрій туманоуловлювача фіг. 2;
Фіг. 5: схематично показано внутрішні елементи пристрою, Фіг. 4;
Фіг. 6: показано другий невихровий відокремлювальний пристрій туманоуловлювача фіг. 2.
На фіг. 1 показано пічний агрегат 1 для отримання розплавленої сталі або заліза. Пічний агрегат 1 містить саму домну 2, приєднану до випускної лінії З на її верху для випуску пічного газу. Ця випускна лінія З відкривається догори у сухий уловлювач пилу 4, у якому перша порція пилу відділяється під дією гравітації Як варіант або додатково при цьому можуть використовувати один або більше циклонів. Газ, що залишається, далі протікає через другу випускну лінію 5 у скрубер 6 із кільцевим зазором. Далі за скрубером 6 із кільцевим зазором газ проходить у туманоуловлювач 7.
Скрубер 6 із кільцевим зазором містить вертикальну циліндричну посудину 9 з виходом 10 пічного газу та входом 11 пічного газу на її верхньому кінці. В посудині 9 виконано пристрої 13 з бо кільцевим зазором. Ці пристрої 13 з кільцевим зазором виконано конічними і мають зрізано-
конічну пробку 14, яку можна пересувати для регулювання ширини кільцевого зазору між пробкою 14 та кільцевим зазором 13. Перед пристроєм 13 із кільцевим зазором розташовано групу розбризкувальних сопел 16 у скрубері попереднього здійснення.
Туманоуловлювач 7 показано більш детально на Фіг. 2, і він містить вертикальну циліндричну посудину 17 із бічним входом 18 на днищі посудини 17 і випуск 20 на верху посудини 17. Вхід 18 містить вхідний дифузор Неї! Зспоерепіовїег Ріиб'"М 22, більш детально показаний на Фіг. 4.
На виді зверху ЗпеїЇ Зспоерепіовїег Ріив м 22 звужується із впускної сторони до протилежної сторони посудини 17. ЗпеїЇ Зспоерепіовєїег Ріив "м 22 має закриті верхні й нижні поверхні 24, 25 і дві вертикальні бічні поверхні, утворені комплектом вертикальних паралельних лопат 27 між верхньою й нижньою поверхнями 24, 25. Вертикальні лопаті 27 мають ряд похилих схоплюючих крайок 29 (не показано на Фіг. 3), щоб зменшити ризик вторинного захоплення відділених крапель. Такі крайки 29 детально представлено в Патенті 05 8,070,141 та Патенті ЕР 2 243 529.
На деякій відстані зверху та за ЗПпеї! ЗсПпоерепіоєївг Рій5'"М 22 знаходиться туманоуловлювач 5иці2ег МеПаспемгоп'"м 30 із висотою приблизно 140 мм у напрямку потоку.
Швидкість потоку в цьому місці складає, наприклад, приблизно 4-5 м/с. Перепад тиску зазвичай складає приблизно 2,5-3,5 мбар.
Туманоуловлювач 5иі2ег МейПаспемоп'"м 30 більш докладно показано на Фіг. 4. У продемонстрованій реалізації цей пристрій містить чотири вертикальні фільтруючі елементи 31 із прямокутним розташуванням. Газ втікає в цей прямокутник крізь відкрите днище, й далі він протікає через фільтруючі елементи 31 (показано стрілками на Фіг. 2). Може бути використано також і інші розміщення фільтруючих елементів.
Внутрішні частини фільтруючих елементів 31 туманоуловлюваючого сепаратора 5ий1і27ег
МеїЇІаспемтоп "м 30 (Фіг. 5) містять набір паралельних перетинок або відокремлювачів 32, зігнутих так, щоб утворювати вертикальні зигзагоподібні канали 33, що стримують прямий вертикальний потік газу і вимушують потік газу "С" проходити уздовж меандро-подібного шляху для газу, як це схематично показано на Фіг. 2. Кути 34 зигзагоподібних каналів 33 утворені зігнутими пластинками 35 із загнутими верхніми кінцями, що перенаправляють газ у протилежному напрямку.
Зо Після Зицілег МейЙйаспемгоп'"м 30 розташовано другий невихровий відокремлювальний пристрій 36, більш детально показано на фіг. 6. Цей невихровий відокремлювальний пристрій 36 містить два протилежно й симетрично спрямованих елементи 40, кожний із них має секцію 41 втікання газу із вертикально розташованим рядом плетених металевих дротів 43, і має секцію 42 витікання, що містить другий туманоуловлювач 5иціІ27ег МеПаспемгоп м 44, Елементи 40 виконано вертикально із секцією витікання 42, будучи спрямованими один до одного. Між плетених металевих дротів 43 і 5цйціІ26еї МейПаспеміоп'м 44 знаходиться повітряний зазор.
Швидкість потоку в цьому місці складає приблизно 4-5 м/сє. Товщина плетеної сітки може складати, наприклад, приблизно 100 мм. Щільність плетеної сітки може складати, наприклад, приблизно 180-200 кг/м3, переважно приблизно 192 кг/м). Перепад тиску зазвичай складає приблизно 4,6-6 мбар.
Під час роботи свіжий пічний газ входить у скрубер 6 із кільцевим зазором через впуск пічного газу 11. Разбризкувачі 16 розбризкують паралельний попутний струмінь води в потік газу. Весь потік газу тече крізь пристрої 13 кільцевих зазорів. Вода захоплює газові й тверді забруднювачі. Краплі води втікають нагору із потоком газу у випуск 10.
Потік газу, що несе краплі, залишає скрубер 6 із кільцевим зазором на випуску 10 і входить у туманоуловлювач 7 крізь вхідний дифузор Зпеї! Зспоерепіовїег Ріив м 22. Вертикальні лопаті 27
Зпеї! Зспоерепіоєїєї Ріиб5"М вирівнюють потік газу. Перша частина крапель у потоці газу вдаряється на лопаті 27 в 5НеїЇ Зспоерепіоєїег Ріив мМ 22 і стікає під дією сили ваги на днище 38 посудини, де виходить через водяний вихід 40.
Далі потік газу досягає 5цІ2ег МеПаснемгоп "м 30. Цей газ втікає у квадратне розташування й залишає його крізь фільтруючі елементи 31. У цих фільтруючих елементах 31 потік газу відхиляється кілька разів у зигзагоподібних каналах 33. Краплі вдаряються об перегородки 32 і загнуті пластинки 35 і стікають у перпендикулярному напрямку під впливом сили ваги. Це відокремлює особливо найбільші краплі з потоку газу. Відділені краплі падають згори до днища 38 посудини та витікають через водяний вихід 40.
Потік газу, що залишає 5ий12ег МеїІаспемгоп м 30, усе ще містить дуже маленькі краплі з їхнім змістом із твердих частинок. Цей газ тече догори та має проходити через вхідну частину із плетеного дроту 41 другого невихрового відокремлювального пристрою 36, де ці маленькі краплі зливаються, щоб утворювати більші краплі. Потік газу виносить великі краплі униз до 60 ЗцІ2е6г МеїЇаспемоп'"м 44 на випускній секції 42, де більшість крапель, що залишаються,
відокремлюються з потоку газу. За другим невихровим відокремлювальним пристроєм 36 потік газу залишає туманоуловлювач 7 на випуску 20. На цьому етапі потік газу, що виходить, має концентрацію крапель приблизно 100 мг/Нм3" або навіть менше. Це приблизно в 50 разів нижче, ніж концентрація крапель при використанні звичайного циклонного туманоуловлювача. При потоці пічного газу в 600000 Нм3/год. та ентальпії водяної пари 2500 кДж/кг питома теплова потужність має складати 2042 кВт. При 355 робочих днях у рік річна питома теплова потужність має складати 17395 МвВт-год./рік, що відповідає питомій електричній потужності 6436
МВт-год./рік при типовому електричному коефіцієнті корисної дії 37 95.

Claims (7)

10 ФОРМУЛА ВИНАХОДУ
1. Пічний агрегат (1), що містить піч (2) для отримання рідкого металу та випускну лінію для пічного газу з вологим скрубером і туманоуловлювач (7) за вологим скрубером, причому туманоуловлювач містить послідовно розташовані вхідний невихровий 15 відокремлювальний пристрій (30) для більших крапель і вихідний невихровий відокремлювальний пристрій (36) для менших крапель, вхідний невихровий відокремлювальний пристрій (30) містить щонайменше одну групу паралельних перегородок, розташованих так, щоб утворювати зигзагоподібні потоки, та в якому вхідний невихровий відокремлювальний пристрій містить решітчасте сито та/або 20 плетене сито (36) із другим лопатевим туманоуловлювачем.
2. Пічний агрегат за п. 1, в якому туманоуловлювач (7) має вхідний дифузор, такий як вхідний лопатевий пристрій.
3. Пічний агрегат за будь-яким з попередніх пунктів, в якому вологий скрубер містить скрубер Вентурі, такий як скрубер (7) із кільцевим проміжком. 25
4. Спосіб обробки пічного газу, що виходить з печі (2) для отримання металу, де газ спочатку обробляють у вологому скрубері (б), а потім у туманоуловлювачі, який містить послідовно розташовані щонайменше вхідний невихровий відокремлювальний пристрій (30) та вихідний невихровий відокремлювальний пристрій (36), в якому вхідний відокремлювальний пристрій містить перший лопатевий туманоуловлювач, а вихідний невихровий відокремлювальний Зо пристрій містить решітчасте сито та/або оплетене сито (36) із другим лопатевим туманоуловлювачем.
5. Спосіб за п. 4, в якому мокрий скрубер є скрубером (6) із кільцевим проміжком.
6. Спосіб за п. 4 або 5, в якому мокрий скрубер є скрубером Вентурі та потік пічного газу вирівнюють після скрубера Вентурі та перед невихровими відокремлювальними пристроями за 35 допомогою вхідного дифузора (22).
7. Спосіб за будь-яким з попередніх пунктів 4-6, в якому розплавлений метал є сталлю, чавуном, алюмінієм, нікелем, цинком або міддю.
НД - Ко ше з ) нок ЕН | і , ру я --- й ше Мини Х ЩЕ Н я І Е ще чи А-К-» й З і нн шо кан Ї З х гхУ Е ІМ Е су ї те я У Я й Що і п Е Е Я х її т пи: ІЗ І:
НЕ. ї ЩЕ Улолегеотетенняя ум | Ж -і3 З Манн ї Ка: ко й й фіг. 1
ШЕ ау це Кай й Ки Ка ж ї дя КУ й Ка ! у і ща , Ро я Ким М КК ка їх н зе яке м с м жа Ох й КИ З: ща Я й У У Ки я З ом КЕ , а Мах пе сх ї я ке ле хх я І я ХЕ Ка БК я й ОКА ж Ки М г КК Са хм ККУ С хо с Ка КК СЯ у ит ух 5 Я. . ж КК тре и м 54 п и р по х оо КУ Я. ЯЗ КК я Ка З т нх хх ча Б Б ех : : і; АХ Ся З СЯ КЕ ; ! МН Вод 3 З Муки ЗК ХК / ; х і ех КК 535 ХВ ; 4 с ЗЕ ЕК: НН не о В Ж: ЗК: УЕВЕЕКХ І І Й зв Зсленй З ЕЖЕ КК ЖЖ ІЗ ; за б ЗЕ: Ж ЗІХКЕКХХ Ще . і її З се: ХХ є ! вань ху хх МОНЕ ШІ ХХ УЖЕ: ЗОВНІ її І83 ЗЕ І ХВ 55 5 Зх і З х гі х хх Се: 355 НЕ ; ХХ УВІ КЕ КЕ: ден ї 5 Ж ХК і. ; ї Я у добовкют МК: Ж х. : для фони 5 скккккя Зх Е й ШУ 1 ЕІ. й зи ж ШИН 33 й подо ессорий «В З сук Як З а ї ом КІ ЖЕ ї х сере ПРОТИ З З етрвююсвюс т ! Кі І Б 15 х КАСІ 5 і ЗІЗ А В Я Ї 5 І Ії З а Ї 5 8: ЕК х І із ї ЩІ ЗК ЗМІ шк ни : Ех З 5 ГУ З са: х х Ж КУ. У "ях: ЕК х Х НІ І: ЕЕ ІК В; о 5-Х ЇВ : ЕЕ ЕІ Но ня І с Й! а сейм мед Мов мів ду м Х ЩІ ї Пн ни с х чи й о ле і Ме Ю ке ; | ж К ! а ЧИЯ У Поу й их З г у Й ди ! Во ва а й КІ с й р і й мае щ. КУ і Ше и ! ЖК Ше ! / пескдео асо Во г Ж 4 піна ЗЕ їх ХХ осока ур ореютокт ру ШЕ нини денне ПОТ ІНК ші Шини ГЕН 1 ак ЕЕ КНУ ІРР НЕ мн ! Я ПП ії РІ Н ВІ ВІНОК ОО РІВ: ВЗН І? й ІЗ У 1: т Ії 151 1 НК НЕННЯ ї Оп РУ ЩЕ РО: БІВ її ЩІ ОВ РР ОНВ КУ ОКРОЇВ НЕЗНННЕ УННЕН: ЕЕ Іш ЩІ й ЗА БЕР ВО Кі РІК МІВ РІЇ пи ПЕРО ЩО п І ІН ОВ РІШЇ; НЕННЯ ВОК І ЧБОЕЩЕЬРННИ її Ж : ТР ЩЕ ОВ ІРЖІ: НН ЖЕН Еш п ЩІ її Ж Щі ЕНН ж ПЕВ НЕХУНШН ІВНННК На ГЕН ще 0 і
І. ! НЕ ЕІ ЕНН РІЗ ВИЩІ УКВ КУ ННЯ НЕННЯ ТИ КЕН ВІН НОВ ВР НЕЗНШЧН БЕК ші І. о Її їх Гея ЕТНО й І КІ НЕННЯ БНЕКЕКІ БВ ІВ ЕЕ | НІ Ти жі х: ЗІ ЯН ЯЗ МІ НН їж: її БНЕЯЕВВ НН І ЕЕ і ННІ че МЕН ВЕ В ЕОР ОВ; НЕННЯ БЕЗЕ ші щ ННІ й. ННІ. ЩО ПРІ ЖЕІ БНВБИКІН ЩБОЕІТР ОщІ ОП ВЕЗЕННАЧННН ЯН Бі ВТ В ВІРрОВРОі НЕЧНШНН НН БВЦІН ВЕ і І . І ШІ ШІ ЕН; ВЕБ ОНЕ БОЯР ПЕРІ їй ОК ВІДРА КУ 1 ОІВ! ЖІ НЕННЯ ОО ННІ 1 її хі ІЗ МЕ ЩЕ ЯКА КУ МІ НН ВІТИ МИ БІ В ІВ В їх п М хх, БИ М чЕ Хі ІІ НЕЗЧН І: па БІВ че РУ ЩІ 11 НИ Кі г: їжі КЗ ВН Я хх хї ІІ НН НЕННЕ МІ КН ЕК В І; о Й Щи Ох ВУ Ії їх ЩІ ІК ЖІ ІІ ПЕК БЕН І о КК ЖІ БЕР І ЩІ 1 ЗИ НН пий РЗК І: УНН ПОЗ ИНІННЧНМИ їй В Ж КЕ; рОр:ї Мі ОВ ЗЕННА УНН: НЕННЯ щі п о З: НЕ ЗЕ УНе КН Ці ОО НН БИВНА ЖИ З. КЕ Що БЕРЕ НН Б ОБЕКОМ ЩІ ІІ КЕНЕ НЕК ННІ 1 шщІ ЦИ НН 1 ЖІ Кк: ЩО І ВІ КІ ЗА НН ВЕНИ ВОЗІ Ні УБРІНН Не 1 ї КО Ов ЖІ РИН В НЕОБ ВІ БУШЕЕЧНН НЕ и: ЯН ЕЗ ОО ЩІ Б ЩЕ РІД БАРЕМІВ ОБО Іщ і! В І 1 хі щІ І Я кі ЧІ ВЕ ВЕ БІВ КАБІН КЕ І ОН, т 5 І ї ЯН І 1 І ЩЕ хх 1 І ВЕ ЕІ Ер ії НН й: ІЩЕ г НИ ЗНУ ЕК Щі ї ПЕР Я ве щі ЕН. п ЕКО БО ІОВ МІ НН ТЕРНУ ОО РОВІ ЕНН щі РОМ ро КІ ЩІ Кі ЩІ РО ЕНН ПІ: ЧЕ ЩО ВЕ ЗЕІНЕЕЧННЯ ма У і і їй: 1 ЩІ ВІ її хх: РЕНІ п ШЕ ї НІ мА ЖІ я МІ БОБ В БРЕОВЕ Ві РОВІ ВІЗА ОО А м ХР ВІ ЕД Я І Ві Ві жі Ж; ЗІ ІННО ОО НН ЕУНЯ БР Кк: СН: ЗНУ ЕН ВІ ОЯРЕООЯ ИМЕНИ ЗВ І МК е НН, М, У ВН щі Щі ТІ й ЩІ Кі ЩІ ЕН ЗІ МІ ЩІ З бат М ОШНН хо К ї і 1 ї ЯН І й Ям ї Н р бі ЯРІВ ян І І щі ІН ІН Я ь я; МІ МІ КІ ЖІ І Б Ві М: Кк: ці М: й ЩІ ї 6 ел ІК у Мн й ВОК ОО: ІОВ ВР ОВ Р Ві БІО ЩІ БОБ МЕ З ее х ГУ ї ВІ х їх ї МЕ З с Й. ЕВ Ці : 2 ЕУКУ : 1 В КУ ЧІ ЩІ її В: ЩІ ї І ЖІ т х! НЕ - Її Ж КУН і ВУ ЩІ ЧІ ЖІ х: І і | І | | | І Ї ді КІ Н ЩІ І ЗІ 53 чі щі І І КО я 435 1 314 Ей ; Ї 2 Н ЩІ КУ 1: 11 ї 7 3 - : . Я КВ о ї ЯКЕ щі і! У 33 і Н 13 х 12 В І: їх дод КЗ Шен НН і СУ х: Х ї 2 їх Ж ї сеотеся я регги сито Ще і і КУ Хо сок Кекс Кон Коди ко офосо стек ЧУ Єргебкк сен Е Ак ; і 2 і ! З ук К як ло «од з
Фіг. З
З вд Ши ща ско дике се і - ? оч з КЕ одне одне Зоо, скл йо Ка ди ІЗ са их ов склакюй Ї со ок 2 мини пе ев они с ах Кі сх сих ня х ДЕ слив х " я ще пе пеех В ЕІ Уч я те ЧА Со сн Ше НН РТ Ту сви Он щі, сл х їх КЕ КА т ча Ши: їх дню «У НЕтня кання мкм У зн ЕНН НИК ї Не х паї НН НН це ПЕРЕ ІТеВ ве сх «ккхіхч«аіхкхкнУхххУхУ х ХУ Ух ХЕ м и фе я НН НЕННЯ ЕН КИ я ;; 11111 ІЇ1Е1 31135111 ТРЕТІ РЕЗІІ ІА: ом 13511: ЗТХІТІ5ІЕ5ХЕХКІ Ії 21533133 15:3Ї ГО 113 З ох Х Н ННЦННННННН ЕН ТЕРЕЕФІ БЕНКЕТ о х з ХЕ11351453515113 13 МІФІ РЕЗІРІІ 11511153: 3115 Х : ЗЕЗІРРІЗЕРІІРІЗІ ТЕМІ Я БІФБРФБРБРЕБФБРЕРБРФЕРРБЕІ ФЕРБ БУЄ У х ва 13111551 "13353115 ІІ: кон х м с ТТБ: 51Х ХЕ 5323351 ІІІ З аа 1 ї ; з сл і ве ВИНЕН ЖЕ НННААНННЕНЕНН ра з ІТТ х ЩІ 1211 111: Х Кей ТЗІ3ЗЕЖ ІЗ до, 11555555 МІБІБІ КУ Є ї о 351315 ї 511 НИ її ОК мет нн В о НН НЕННЕУ ЕХ НЕ НН ЕН: ї дн ЕВ НЕННЯ. ЩЕ ЯК: СІВ ЕЕХТ ТЕХ З ЕНН НН Ве : : НЕ НН 3 БІБІК ВІІКІІВЕІАхІХ Мав ей ХІЖВХІ1Е1 3131113: 315 КК КК КК В КК ТЗІ У І 1: ЗУ МІІХЕТЕХІ ІЕЕ ВТК УТІК К331 5 33 МІ: 833 13353155 ТЕТІЇВ 15: хіх уххххВххкхкхиавкххх я ххх УЕІЕХЕВЕІХІІ ЕХ ї хх: 31115131 35533533 ТІЇ 53513: 131 ІІ ПЕНІ че ТЗРІТІРРЕБІЛІІ: 31111133 К ххх Я ТРІБТІЕ5І153111:11511113 ІБР: Е 31311553: 5113555131131315 З 113: І11331313 13133355: 31553533: 333111151351 55337 З ї Т33БЕЇ3БІ11133111311513533551:535 55551515 5:5:555хі3пких ї і ЗЕ РІІВІІІТІК К НБН ТРЕБЕРБРБІ ІІІ БІР НІНІ 331 Е5131151313113 З1ЕТЕ1І51:5:Х 1113 ІЇ ТЕБКІРІЕЇ511351111151315 11113351 33143313331531513513315Х її 13511 31353151 153:1:331131 РБІННЕЕЕЕЕЕЕННЕН | ННННННННЯ УНН ІРР НТІ В ІБР 1111513 ІРБЕІЕТІЇ ЕН ІРБЕРІРРРЗІВ 51311313 1131133131311311133113151ї ТВРКІХ1Ії 111 ЗЕ: 311 3 55315311 ї 11 Ії її 15513 353353; ЗБІР: ЗНАННЯ ТІВ ТІ АННИ ВАНН ННЯ ЕЕ НН НН НЕНННЕННЧННННННЯ ТЕБЕ НІ В ЕНН ТЕРНЕЕЕЕЕРЕБЕБЕЕІЕ НЕНЬ НЕННЯ ЕНН: МІ 11 1Е1І31 131: ІЗ ІК ХЕ: 12513:: її 35511111: ЕЗНННН ІТЕБТІВРЕТЕКІТЬЕ ІРР Х51Е51111355133:331315533133Р ТЕ І В ІТФ РНЕЕФЕІЕРБЕЕЕ ФЕВ ЕР НЕ ВІЕЕВІТІТІ ЕІ РЕФЕРІ РВЕ ВІРІ ІІ 5 МІХ 1551711: хх: її 31: ЖІЕВІТІЕІІ1 331 її ї: 1 3551:115 НЕ; и а КЕ ЗІБ 12 5531 ЗЕ Ехїхї 5535515 БУКА В КК ЗЕТЕВІІІІ1 КІТ: 1115521 155115 МІРІ 11111111 1151 ЗІ 32311111 1113311 МІЖ І 22111111 ЗІЗ: КХЕТЕКІ ЕЕ 1315 ЩІХІХКІХХТЕХХ ІІІ КІ У1ЕІІ 51132151 11331151 3133131 МІКЇЕБЕУХВХЕХИІ ІІІ ЕТ ТРІТІ:Ї31І: КІ 315313ї ІТК КІХІХх Ак ТІЇЕТІ51153 3115521 1535355 Ж МІХ 5 КІ: ТЕ: 15111531 51355511 ХУ БІ 5355253533 35 ЕЕ ТЕТ: 5153131313 5315331 ТЕТІІЇ1 ЕІ 15151111 5115:55:11 15532138 13335333 1155131 13131111: 311:51:35111І11533 153 13311353 ІЗРНІЗІТРІЗ РІЇ: 3311111 13313311 1 5 БЕБІ ЕЕ НЕН БЕБІ ЕОР БЕЗ ОЕ НІВ 3111151 ЕІ Е ІЩТЕ331Е1Х3І155Е1 ії ЗІКА х 35131 ЗРІЗІ ІІІ ІїІАхАх ре її 51151511 Я ЗВАННІ ІЗЕ1ЕТІТІххХ 1513311113113151:3113111311131ІЕК1І В 8531353 ЗІЗ: ІТІ11Е3:135 ТТБ РЕРІЗРІТІ111:33111 33151551 БЕБІ 13333132 ТЕРРІ БІР БЕНКЕТ БЕБІ ТЕ: ТЕББЕЕЕЗРІРБЕБІТЕЕБЕЕРЕ РЕБЕР НЕ В УНН НИНІ ІЕЕ НБН З ЗБЕРІ ЕФЕ: ІНЕНБББЕБЕНІБЕББРБ БЕРЕ ІЕЕ В ЗНАННІ У ТНФ х ЖІ: ХХІ ЗБЕРІ: ІЖУ 33153133 113331 5 ЕННННННЕНЕ Н ТЕРЕНІВ: ЗБЕРІ ТЕРЕБНЕЕРІБІБРЕ НІВ РЕА ВЕ ІВ ЗЕ БЕЕЕ ЕЕ БЕЗЕ БЕРН НН ЕНН ННННЧНННУНННЯ з 11111113: 111:: 1: ЕЗ ХІТ ІКІЇ 15111111
Е . ХЗЕТЕТІТІТІЕЕЕІТ ЕІ: Я ТТЕХ11 Ії ЖРЕРІЕРТІТІТІТІ 115515 ХІІІ ХІ33: ІІІ ТЕЗЕ Я ІІІ: ІХТІ111:: 111: 115515: 13115333 81:1355111551Р1:1311131 ; ЗЕ ЗІРІРКІІ КІ 1РЕРІХІ5 еКЕК КН НН ЕНАКНННЕМНИ : ЕК ННЯ НН НАННЯ МІХІ2К1812111К3131 11311113 ї ЗІЗ 311111 МІХІТЕІІІ ІІІ Е ІІІ ї ТХІР 51115555315 КАВИ Кк В КК Я ЖК їх ЕК КВ КК ЕК КК ЕН: ТУ ЕВІТІКІХХІЕІХКаІхІї х ЗУБ ЕІ1 ЕІ 51135133 33133511: х ТЗІ ЕЗ ІК 313313333 53153131 13311131 із ЕЕ КК ВЕ ЕЕ ках ках їх 11111215: ХІІІ ХХІХ І ХЕ: 3531 ІЗ 11115311 113:33153533333135151111ї ІЗРЕРЕІЇРІІ3 113131 ЕНН ЗЗІРЕТЕТІ ТРРЕБІТРЕ:І3 13135313 1 ЗЕ 31531313 31153111: 511131Ї З Я 15555555: 55хх її ких 5551: КК ЕЕ ЖК 3 Т1БРІЕ111311515515353155111 НЕУЧНЕНИ 33333351 31133511 "я х. НН 11:15:55 Її віх Ух Її ТЕ ХХЕБІЕЖІІ ас ЗІРІЗТ15І 51151 Е31 133153 ТЕХІЗАЇІТРІІРіх Б ХІІ 113151Ї 13155515 її ТБЕБРЕРБЕІРР 3 Я МІРІ ЕНН ї ТЕБЕ РЕБЕЕРР БІР» ЗІ ї 513151 І ІЖІ315Е513155Х сь є х Я дим КО Н НАННЯ | у НЕНЬ иа » НЕ КУНЕЧКЯ 1 ї НЕ ЗРБРРРБРІРНІЬЇ ТВ 115 Шин ЗНННННН ТНБ й МА ТЕ дет пекти с 5 ХХ хіх ше, сект ї З ех не ча З х ж
Фх. з Ї 5 с же х ве Ме "7 ме ну ск. с. я У их Ж х З х я й хо. я Х» Геку с з Бо Ж У х Б рис ж Ж с й рю КО я ДООрь КУ, є ни Хв : КУ Мо Ко З г сх У й Ух че со Ж За ще Ї ще - й й «е до й й ра КІ Ка Я же шк с, КУ КО - К-Я що Ка се с ке до Я ще Мине АК соя Кох х ення А з ОК як хе С жа Кся : С х СУ З х с ле х сс 5 тя ; до х Є їх о ї З й со -е я ке сх я ; ях й о, сх Ку» - У «о «й у У се «й -й що Я й де Кох судах ря й ЗВ дк й де ; їх сх З
КУ. « ся у у во Е; кі
UAA201812205A 2016-05-12 2017-05-11 Пічний агрегат та спосіб обробки пічного газу UA124463C2 (uk)

Applications Claiming Priority (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
EP16169455.9A EP3244152B1 (en) 2016-05-12 2016-05-12 Furnace plant and process for treating furnace gas
PCT/EP2017/061398 WO2017194708A1 (en) 2016-05-12 2017-05-11 Furnace plant and process for treating furnace gas

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA124463C2 true UA124463C2 (uk) 2021-09-22

Family

ID=56131292

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAA201812205A UA124463C2 (uk) 2016-05-12 2017-05-11 Пічний агрегат та спосіб обробки пічного газу

Country Status (8)

Country Link
EP (1) EP3244152B1 (uk)
JP (1) JP2019515242A (uk)
KR (1) KR20190039029A (uk)
CN (1) CN109477689A (uk)
RU (1) RU2746617C2 (uk)
SI (1) SI3244152T1 (uk)
UA (1) UA124463C2 (uk)
WO (1) WO2017194708A1 (uk)

Families Citing this family (1)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US10561974B2 (en) * 2015-06-23 2020-02-18 Tm Industrial Supply, Inc. Bulk deliquidizer/desander coalescer

Family Cites Families (24)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
NL151264B (nl) 1965-06-08 1976-11-15 Shell Int Research Destillatiekolom voorzien van een of meer destillatieruimten en van een of meer inlaten voor de toevoer van een damp/vloeistofmengsel.
LU64950A1 (uk) 1971-03-16 1972-07-07
DE2820728B2 (de) * 1978-05-12 1981-03-12 Gottfried Bischoff Bau kompl. Gasreinigungs- und Wasserrückkühlanlagen GmbH & Co KG, 4300 Essen Gichtgasreinigungsanlage
JPS54165507U (uk) * 1978-05-12 1979-11-20
DE3029073C1 (de) 1980-07-31 1982-03-11 Gottfried Bischoff Bau kompl. Gasreinigungs- und Wasserrückkühlanlagen GmbH & Co KG, 4300 Essen Ringspaltwascher
SU1142513A1 (ru) * 1983-07-22 1985-02-28 Запорожский индустриальный институт Многоступенчата установка дл очистки и охлаждени газа
JPS6129686A (ja) * 1984-07-23 1986-02-10 合同製鐵株式会社 電気製鋼炉排ガスによるスクラツプの予熱方法およびその装置
JPS61118116A (ja) * 1984-11-15 1986-06-05 Nippon Kokan Kk <Nkk> 高炉ガス清浄汚水の輸送方法
DE3927701A1 (de) * 1989-08-25 1991-02-28 Gnii Cvetnych Metallov Gincvet Verfahren und anlage zur reinigung eines gases mit festen und gasfoermigen beimengungen
DE4301886A1 (de) * 1993-01-14 1994-07-21 Eisengieserei Und Maschinenfab Verfahren zur Verbesserung von Naßentstaubungsanlagen an Kupolöfen
JP3567614B2 (ja) * 1996-06-05 2004-09-22 石川島播磨重工業株式会社 灰溶融炉の排ガス処理装置
US6083302A (en) 1998-08-13 2000-07-04 Abb Environmental Systems, Division Of Abb Flakt, Inc. Mist eliminator for wet gas scrubbing
JP2004243292A (ja) * 2003-02-10 2004-09-02 Hightech Square:Kk ステンレス鋼線ネットスクリーン式分離装置
NL1024149C2 (nl) * 2003-08-22 2005-02-23 Flash Technologies N V Inlaat- en verdeelinrichting.
JP3807741B1 (ja) * 2005-11-25 2006-08-09 カワサキプラントシステムズ株式会社 多数の整流板を備えた反転式ダスト除去装置
EP1962982B1 (en) 2005-12-20 2018-05-09 Shell International Research Maatschappij B.V. Fluid inlet device and its use
CA2549105C (en) * 2006-05-31 2013-07-23 Gas Liquids Engineering Ltd. Apparatus and method for enhanced droplet collection in gas flows
AT507003B1 (de) * 2008-06-27 2010-03-15 Siemens Vai Metals Tech Gmbh Prozessgas-reinigungseinrichtung für eine schmelzreduktionsanlage zur gewinnung von roheisen
MY155337A (en) 2008-06-30 2015-10-05 Amt Int Inc Wet-gas separator
EP2243529B1 (de) 2009-04-24 2012-08-08 Sulzer Chemtech AG Fluideintrittsvorrichtung
CN101934193B (zh) * 2010-10-09 2013-05-08 郭继中 废气净化装置
RU121506U1 (ru) * 2011-12-26 2012-10-27 Государственное предприятие "Украинский институт по проектированию металлургических заводов" (ГП "Укргипромез") Устройство очистки и рекуперации теплоты запыленного колошникового газа доменной печи
FI125659B (en) * 2012-06-04 2015-12-31 Outotec Oyj Drip Remover, Method for Modifying Existing Wet Type Gas Washer and Wet Type Gas Washer
CN204690028U (zh) * 2015-06-10 2015-10-07 北京中冶设备研究设计总院有限公司 一种高炉煤气深度净化除尘装置

Also Published As

Publication number Publication date
WO2017194708A1 (en) 2017-11-16
RU2018143654A (ru) 2020-06-15
RU2746617C2 (ru) 2021-04-19
RU2018143654A3 (uk) 2020-09-11
JP2019515242A (ja) 2019-06-06
SI3244152T1 (sl) 2020-02-28
EP3244152A1 (en) 2017-11-15
KR20190039029A (ko) 2019-04-10
CN109477689A (zh) 2019-03-15
EP3244152B1 (en) 2019-11-06

Similar Documents

Publication Publication Date Title
US20100282594A1 (en) Method and device for cleaning a hot air stream
US20110209446A1 (en) Wet gas separator
WO2013054578A1 (ja) オイルミストセパレータ
KR20160022323A (ko) 습기 분리기 구성체
CN104903004A (zh) 旋风分离器、旋风除雾器和使用方法
DE112008002732B4 (de) Vorrichtung zur Abscheidung von Flüssigkeitstropfen aus einem Gasstrom
UA124463C2 (uk) Пічний агрегат та спосіб обробки пічного газу
KR20170013180A (ko) 분진 적체 방지 백필터 여과집진장치
RU2017117420A (ru) Способ и устройство для частичного удаления загрязнений из технологического газового потока
US10105625B2 (en) Method for extending turndown in a gas-liquid separator
US7967885B2 (en) Liquid/gas separator
RU2674967C1 (ru) Способ очистки высокотемпературных аэрозолей
DK2539047T3 (en) PIPES AND DEVICES TO COLLECT A EDGE FILM CONDENSATE AND DRAINAGE FOR BUILT IN THERE
CN108607300A (zh) 烟草专用降温除湿箱
KR20190090127A (ko) 오염 물질 및 미세 액적을 포함하는 배가스를 정화하는 미세 액적 제거 시스템
CN208320358U (zh) 阻油器
US1807983A (en) Air or gas purifier
US1976629A (en) Gas treatment
JP2019503840A (ja) 電気集塵を用いてタービンの動作を改善するためのシステム、装置、及び方法
KR100460600B1 (ko) 액적 분리 장치용 부착판 구조
JP2016183803A (ja) 換気装置
CN219091539U (zh) 水幕冲激式除雾消白除尘设备
JP2019515242A5 (uk)
RU2710425C1 (ru) Устройство для очистки воздуха от мелкодисперсных твердых частиц
US2751037A (en) Mist eliminator