UA123433C2 - Обв'язувальний пристрій для вантажів - Google Patents

Обв'язувальний пристрій для вантажів Download PDF

Info

Publication number
UA123433C2
UA123433C2 UAA201709238A UAA201709238A UA123433C2 UA 123433 C2 UA123433 C2 UA 123433C2 UA A201709238 A UAA201709238 A UA A201709238A UA A201709238 A UAA201709238 A UA A201709238A UA 123433 C2 UA123433 C2 UA 123433C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
spindle
sling
slots
parts
rotation
Prior art date
Application number
UAA201709238A
Other languages
English (en)
Inventor
Джекі Беллінґтоф
Джеки Беллингтоф
Original Assignee
Ерґолаш Пат. Апс
Эрголаш Пат. Апс
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Ерґолаш Пат. Апс, Эрголаш Пат. Апс filed Critical Ерґолаш Пат. Апс
Publication of UA123433C2 publication Critical patent/UA123433C2/uk

Links

Classifications

    • BPERFORMING OPERATIONS; TRANSPORTING
    • B60VEHICLES IN GENERAL
    • B60PVEHICLES ADAPTED FOR LOAD TRANSPORTATION OR TO TRANSPORT, TO CARRY, OR TO COMPRISE SPECIAL LOADS OR OBJECTS
    • B60P7/00Securing or covering of load on vehicles
    • B60P7/06Securing of load
    • B60P7/08Securing to the vehicle floor or sides
    • B60P7/0823Straps; Tighteners
    • B60P7/083Tensioning by repetetive movement of an actuating member
    • BPERFORMING OPERATIONS; TRANSPORTING
    • B60VEHICLES IN GENERAL
    • B60PVEHICLES ADAPTED FOR LOAD TRANSPORTATION OR TO TRANSPORT, TO CARRY, OR TO COMPRISE SPECIAL LOADS OR OBJECTS
    • B60P7/00Securing or covering of load on vehicles
    • B60P7/06Securing of load
    • B60P7/08Securing to the vehicle floor or sides

Landscapes

  • Engineering & Computer Science (AREA)
  • Transportation (AREA)
  • Mechanical Engineering (AREA)
  • Basic Packing Technique (AREA)
  • Package Frames And Binding Bands (AREA)

Abstract

Обв'язувальний пристрій для вантажів, що має щонайменше дві рамні частини, з'єднані вузлом поворотного з'єднання, де одну рамну частину приєднано до стропа, де вузол з'єднання між поворотними частинами має шпиндель, що простягається між паралельними фланцями рамних частин, причому, вузол поворотного з'єднання між поворотними частинами має на протилежних кінцях шпинделя храповий механізм, що забезпечує обертання шпинделя в один бік, коли поворотні базові частини повторно повертають в протилежних напрямках, який відрізняється тим, що шпиндель має два прорізи, розташовані під відповідними різними косими кутами відносно осі обертання шпинделя, і тим, що прорізи рознесено та протилежно орієнтовано.

Description

Винахід стосується обв'язувального пристрою для вантажів, що застосовується для кріплення вантажу на транспортному засобі, зокрема на причепах та вантажних автомобілях.
Пристрій передбачає з'єднання та натягування стропів, що тримають вантаж на платформі або на іншій основі, що несе вантаж.
Рівень техніки
Обв'язувальні пристрої для вантажів, відомі з попереднього рівня техніки мають шпиндель, що простягається між фланцями взаємно поворотних рамних частин пристрою. Вільний кінець стропа протягують крізь щілину в шпинделі, і з допомогою храпового механізму, встановленого на вузлі з'єднання, шпиндель повертають в одному напрямку, таким чином намотуючи строп на нього, коли рамні частини повторно повертають в протилежних напрямках. Вивільнення стропу відбувається вивільненням храповика витягуванням проти пружного піджиму двох тримаючих собачок храповика, по одній в кожній рамній частині, що дозволяє обертати шпиндель назад і розкрутити строп. Після цього вільний кінець стропа можна витягнути з щілини. Такий відомий пристрій вимагає стомливої роботи, яка полягає у введенні вручну вільного кінця стропа і протягування його крізь щілину перед натягуванням, і зворотної дії по розмотуванню кінця стропа і, нарешті, знову його витягування, на що іноді витрачається багато часу. Для великого вантажу, що потребує великої кількості стропів, ці дії потрібно повторювати багато разів.
В 05 2008/0244883 А1 розкрито обв'язувальний пристрій, де шпиндель є конструкцією з двох частин. Першу частину шпинделя може бути переміщено відносно другої частини шпинделя, щоб зачепити та/або звільнити строп між частинами шпинделя. Переміщення між частинами шпинделя для зачеплення та вивільнення стропа є поперечним так, що одна частина шпинделя проковзує паралельно іншій частині шпинделя, таким чином, утворюючи простір, де має бути розташовано строп. Тим самим забезпечуючи можливість розміщення стропа у відкритому просторі без необхідності вводити і протягувати кінець стропа крізь щілину в шпинделі. Щілину утворено після розташування стропа проковзуванням іншої частини шпинделя назад у робоче або закрите положення. Вивільнення стропа після розмотування забезпечено зміною напрямку руху рухомої частини шпинделя. Аналогічну конструкцію описано в УМО 2007/113373 та УМО 2012/095551.
В заявці М/О 2006/001714 розкрито обв'язувальний пристрій з роздвоєним шпинделем. В одному варіанті здійснення, шпиндель має дві паралельні ручки, з'єднані вигином. У змонтованому стані паралельні ручки утворюють щілину в шпинделі. Шпиндель можна ввести і витягнути вбік в місті з'єднання між рухомими частинами. Таким шляхом, строп може бути введений і знятий без захоплення вільного кінця стропа і протягнення його крізь щілину.
Вивільнення стропа може бути виконано шляхом витягнення шпинделя вбік, таким чином дозволивши намотаному стропу бути зсунутими від шпинделя.
Відомі конструктивні рішення, описані в зазначених документах, вимагають маніпулювання частиною шпинделя для зачеплення і розчеплення стропа. Така робота може бути дуже складною при зовнішніх умовах, коли використовують захисні рукавиці, в умовах слизьких поверхонь, пов'язаних з дощем або снігом, та при наявності бруду на стропі, особливо при розчепленні та вивільненні стропа від обв'язувального пристрою.
Суть винаходу
У переважному варіанті здійснення винахід передбачає обв'язувальний пристрій для вантажів, що має щонайменше дві рамні частини, з'єднані вузлом поворотного з'єднання, де одна рамна частина приєднана до стропа, де вузол з'єднання між поворотними частинами має шпиндель, що простягається між паралельними фланцями рамних частин, причому, вузол поворотного з'єднання між поворотними частинами має на протилежних кінцях шпинделя храповий механізм, що забезпечує обертання шпинделя в один бік, коли поворотні базові частини повторно повертають в протилежних напрямках, причому, шпиндель має щонайменше один проріз в корпусі шпинделя, де зазначений щонайменше один проріз пристосований для введення стропу.
У ще одному переважному варіанті здійснення винаходу шпиндель має два прорізи, розташовані під відповідними різними косими кутами відносно осі обертання шпинделя, і прорізи рознесено та протилежно орієнтовано.
У цих варіантах здійснення немає рухомих частин, необхідних для утримання стропа у фіксованому положенні відносно шпинделя. У цьому зв'язку під фіксованими положеннями слід розуміти те, що, коли шпиндель обертають, строп не зможе тягнути шпиндель, а буде намотано на шпиндель. Дуже просте рішення, яке забезпечує прорізи в шпинделі, в які строп передбачається вставляти, створює просту і таку, що не вимагає обслуговування і надзвичайно надійну фіксуючу конструкцію, яка є простою у застосуванні і яка не потребує спеціальних бо інструментів або маніпулювання при роботі. Природньо, строп має бути достатньо гнучким для введення його в прорізи але для відносно жорстких стропів, які також є широкими, шпиндель має бути довшим, тим самим даючи можливість мати більшу відстань між прорізами, щоб строп не треба було гнути або деформувати дуже сильно для введення його в прорізи.
У додатковому переважному варіанті здійснення винаходу прорізи є вирізами, розташованими симетрично на наперед визначеній відстані навколо центру шпинделя, причому, відкриті частини прорізів є ближче до центру, ніж донні частини прорізів.
Прорізи можуть бути легко виконані на відповідному механічному обладнанні, витримуючи задану відстань і розміри прорізів, наприклад, 150 95 товщини стропа, для якого передбачені ці прорізи для його розташування, при цьому розташування стропів в прорізах стає дуже простим, а виготовлення шпинделя є відносно дешевим.
Природно, шпиндель може бути виготовлений великого розміру, щоб розмістити прорізи, але, як правило, характеристики матеріалу сталі, з якої виготовляються шпинделі, є достатніми, так що прорізи не будуть послабляти конструкцію до такої міри, що шпиндель стане слабкий місцем конструкції.
Прорізи розташовують так, щоб вони поступово розходилися один від одного, тобто так, що відкриті частини прорізів розташовуються ближче одна до одної, ніж донні частини прорізів, внаслідок чого, шляхом згинання стропа, буде можливо встановити дві бічні крайки стропа всередині прорізів в шпинделі. Взаємна відстань між прорізами і, зокрема, між відкритими частинами прорізів, повинна бути забезпечена у відповідності до ширині та можливості застосування стропу, для якого призначено обв'язувальний пристрій для вантажів.
У додатковому переважному варіанті здійснення винаходу прорізи з'єднані із збільшеною вирізаною ділянкою, причому, зазначена збільшена вирізана ділянка включає діаметр шпинделя і має протяжність у поздовжньому напрямку шпинделів вздовж осі обертання, щонайменше, перекриваючи обидва прорізи.
Збільшена вирізана ділянка спроектована так, щоб дозволити розміщення стропа всередині збільшеної вирізаної ділянки. Після того, як строп розміщено у збільшеній вирізаній ділянці, бічні крайки стропа будуть поширюватися у збільшеній вирізаній ділянці, уникаючи згинання стропа. Тим самим, коли відбувається намотування стропа на шпиндель, стропа буде більш рівною, що дозволить легше намотувати / розмотувати стропа, і в той же час дозволить більше обмоток, оскільки вони повністю плоскими.
Направляючий елемент може бути забезпечений на шпинделі або як частина шпинделя, причому, направляючий елемент виконаний з можливістю направляти строп, введений крізь проріз. Внаслідок цього забезпечується гарантована намотка стропа.
Винахід також стосується способу застосування пристрою за винаходом, який має наступні операції: вибирають пристрій, що має шпиндель, який відповідає ширині стропа, який має бути застропованим, і розташовують строп плоско поверх шпинделя, після чого вводять одну або обидві бічні крайки стропа у відповідні прорізи, виконані в шпинделі, після чого активують храповий механізм, щоб намотувати строп на шпиндель, тим самим натягуючи його.
Креслення
Приклади варіантів здійснення винаходу далі будуть описані з посиланням на креслення, в яких: на Фіг.1 показано в перспективі відомий варіант здійснення обв'язувального пристрою для вантажів; на Фіг.2 показано варіант здійснення за винаходом без стропа, змонтованого на шпинделі; на Фіг.3 показано варіант здійснення за винаходом з стропом, змонтованим на шпинделі; на Фіг.4 показано додатковий варіант здійснення за винаходом; на Фіг.5 показано ще один варіант здійснення за винаходом; на Фіг.б6 показано варіант здійснення, показаний на Фіг. 5, з стропом, встановленим на шпинделі; і на Фіг. 7А, 7В показано приклад, в якому направляючий елемент було встановлено для направлення стропа.
Опис прикладів варіантів здійснення
Обв'язувальний пристрій за винаходом має декілька частин, спільних з пристроями, відомих з попереднього рівня техніки, для натягування та закріплення стропів або ременів на вантажах для транспортування або міцного утримання разом або утримання на базі.
Винахід, показаний на кресленнях, включає дві взаємно поворотні рамні частини 1, 2, які шарнірно з'єднані на шпинделі, який позначений загальним номером 3. Одна рамна частина 1 має ручку 4 для застосування при натягуванні, а інша рамка частина 2 має болт 5 або стрижневий елемент для закріплення кінця непоказаного стропа.
Шпиндель З простягається між протилежними і паралельними фланцями 7 і 8 рамних частин 1 і 2 і проходить крізь них, відповідно. Як і у відомих конструкціях, пристрій за винаходом має храповий механізм для забезпечення одностороннього обертання шпинделя 3, коли частини 1 і 2 обертають в протилежних напрямках. Основними особливостями цього механізму є пара храповиків 9, які зафіксовані на шпинделі З між фланцями 7, 8, але розташовані з можливістю обертання відносно частин 1 і 2, і дві підпружинені собачки 10, 11, передбачені на відповідних рамних частинах 1, 2. Ковзні собачки 10, 11 можуть бути вивільнені від зачеплення із храповиками 9 шляхом витягування собачок 10, 11 вручну назад проти дії пружин, що не показані.
На Фіг.2 показано втілення шпинделя З за винаходом. Шпиндель має два прорізи 20, 21, розташованими під різними косими кутами відносно осі обертання, яку показано штрих- пунктирною лінією 22. Прорізи 20, 21 в цьому варіанті здійснення рознесено таким чином, що верхня частина прорізів, позначені номером 23, перетинаються і тим самим забезпечують відносно легке введення стропа. У цьому варіанті здійснення прорізи 20, 21 утворено в шпинделі З вирізанням. Конці шпинделя цілком відповідають пристроями попереднього рівня техніки і тому на них можуть бути розміщено рами та фланці 7, 8, а також пара храповиків 9.
На Фіг. З строп 30 був складений і введений у прорізи 20, 21 таким чином, що при обертанні шпинделя 3 верхні частини 21", 20" шпинделя будуть тримати стропа 30 на місці у шпинделі таким чином, що при обертанні строп буде намотано на шпиндель 3.
На Фіг. 4 показано додатковий варіант здійснення винаходу. Шпиндель З має збільшену вирізану ділянку 25. Ця ділянка 25 охоплює діаметр шпинделя, тобто є щілиною, що проходить крізь шпиндель 3. Протяжність збільшеної вирізаної ділянки 25 в поздовжньому напрямку шпинделя З (вздовж осі 22 обертання) щонайменше перетинає обидва прорізи. Завдяки такій конструкції, при різанні / формуванні прорізів, центральна частина буде вивільнена так, що прорізи матимуть тільки один бік. Верхні частини 20", 21" прорізів будуть все ще утримувати стропа, як було пояснено вище з посиланням на фіг. 3.
На Фіг. 5 і 6 показано переважний варіант здійснення винаходу. Механізм, що активує та спричиняє обертання шпинделя 3, є таким самим, як і у всіх варіантах здійснення, описаних вище. У цьому варіанті здійснення шпиндель З має довгий проріз 20, який простягається майже
Зо на всю відстань між паралельними фланцями 8. Біля одного фланця 8 передбачено виріз 26, який є невід'ємною частиною прорізу 20. Цей виріз дозволяє вставити стропа 30 (Фіг. б) його бічною крайкою у виріз 26 і протягнути у проріз 20 так, що, коли шпиндель З обертають, верхня частина 20 шпинделя буде утримувати стропа 30, змушуючи стропа 30 накручуватися на шпиндель 3.
На Фіг. 7А ії 7В наведено додатковий варіант здійснення, де направляючий елемент передбачений на шпинделі або як частина шпинделя, при цьому направляючий елемент пристосований для направлення стропа, який введеного крізь проріз. Додатковий направляючий елемент може бути забезпечений на відстані від першого направляючого елемента.

Claims (7)

ФОРМУЛА ВИНАХОДУ
1. Обв'язувальний пристрій для вантажів, який має щонайменше дві рамні частини, причому кожна рамна частина має паралельні фланці, та рамні частини з'єднано вузлом поворотного з'єднання, в якому одну рамну частину приєднано до стропа, а вузол з'єднання між поворотними частинами має шпиндель, що простягається між паралельними фланцями рамних частин, і має корпус, здатний обертатися навколо осі обертання, причому вузол поворотного з'єднання між поворотними частинами має на протилежних кінцях шпинделя храповий механізм, що забезпечує обертання шпинделя в один бік, коли поворотні рамні частини повторно повертаються в протилежних напрямках, який відрізняється тим, що шпиндель має щонайменше один проріз в корпусі шпинделя, що простягається в шпиндель менше, ніж на половину його діаметра, де зазначений щонайменше один проріз пристосовано для введення стропа.
2. Пристрій за п. 1, в якому проріз має протяжність у напрямку осі обертання шпинделя більше, ніж на 50 95 відстані між паралельними фланцями.
З. Пристрій за п. 1, в якому два прорізи розташовано під відповідними різними косими кутами відносно осі обертання шпинделя, і прорізи рознесено та протилежно орієнтовано.
4. Пристрій за п. З, в якому прорізи - це вирізи, які розташовано симетрично на наперед визначеній відстані навколо центра шпинделя, причому відкриті частини прорізів знаходяться бо ближче до центра, ніж донні частини прорізів.
5. Пристрій за п. 3, в якому прорізи з'єднано із збільшеною вирізаною ділянкою, причому зазначена збільшена вирізана ділянка охоплює діаметр шпинделя і має протяжність у поздовжньому напрямку шпинделя вздовж осі обертання, щонайменше перекриваючи обидва прорізи.
6. Пристрій за п. 1, в якому на шпинделі або як частину шпинделя виконано направляючий елемент, причому направляючий елемент виконано з можливістю направляти строп, уведений крізь проріз.
7. Спосіб застосування обв'язувального пристрою для вантажів за будь-яким з пп. 1-6, в якому вибирають пристрій, що має шпиндель, який відповідає щонайменше ширині стропа, який має бути застропованим, і розташовують строп плоско поверх шпинделя, після чого вводять одну або обидві бічні крайки стропа у відповідні прорізи, виконані в шпинделі, причому прорізи простягаються в шпиндель менше, ніж на половину його діаметра, після чого активують храповий механізм, щоб намотувати строп на шпиндель, тим самим натягуючи строп. й т щити, х шк З Ше т Е Ше ве шк оо ше шк Ше : У ре ет з-д Бо «7 - - Ше 16 г т жк о ик дні ; у Б: У п Ку до Я т ж Пози вай ІК КТ ме р й - -й Н Ше рай ЕТ, ек Я сс Н Ї ах Е п о я Шк К- Ше ж реч КУ Х хо кон, ко шо си НК гео ще Фр у Я к ре ее 3» Б а а лк о Б ЯМ, Щ- щи Б ії с в-и ; ит шо й вх тіднлннтн а Ж с й Ух Пд Ше и | де ж рі ри х Ї 2 нн у Шин чи я ше : Поу с ШЕ З КУ ! ме Не но як : й я в Фк
320 23 21 АМС ч ; Її ! С В, їх
Фіг.2 ю з М У ЛКК. Ша ШЕ сна кіш» чо й м Ї «КК в, СЯ сяк В за -х й -В
Фіг.3
Г- - - (х й ЛИС й - ее чи «з ее 25 е ши тую ри у її і і М іч р
Фіг.4 в » / пе хг й тА ро І Дт ок о а Ох З Перу не А у, ; ту г ЩО ше
Фіг.5 пря ро Ї Ко) їй / ня АХ ши Ой х І Ще М ЗА У есте ЩІ КИ м че ОО
Фіг.6
Фіг.7А у т, /
Фіг.7В 0 Компютернаверстка М.Шамоніна.Г 00000000 0 дп "Український інститут інтелектуальної власності", вул. Глазунова, 1, м. Київ -42,01601...
UAA201709238A 2015-03-10 2016-03-09 Обв'язувальний пристрій для вантажів UA123433C2 (uk)

Applications Claiming Priority (3)

Application Number Priority Date Filing Date Title
DKPA201570133 2015-03-10
DKPA201570153 2015-03-18
PCT/DK2016/050066 WO2016141944A1 (en) 2015-03-10 2016-03-09 Load-strapping device

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA123433C2 true UA123433C2 (uk) 2021-04-07

Family

ID=55524041

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAA201709238A UA123433C2 (uk) 2015-03-10 2016-03-09 Обв'язувальний пристрій для вантажів

Country Status (11)

Country Link
US (1) US10252661B2 (uk)
EP (1) EP3268246A1 (uk)
CN (1) CN107406027B (uk)
AU (1) AU2016228500B2 (uk)
BR (1) BR112017019255B1 (uk)
CA (1) CA2978977C (uk)
HK (1) HK1247165A1 (uk)
NZ (1) NZ735801A (uk)
RU (1) RU2717391C1 (uk)
UA (1) UA123433C2 (uk)
WO (1) WO2016141944A1 (uk)

Families Citing this family (5)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
RU183528U1 (ru) * 2017-12-01 2018-09-25 Евгений Юрьевич Леоненко Устройство для закрепления груза
CN112218783B (zh) * 2018-05-11 2023-04-07 中南货物控制有限责任公司 无棘轮系拴组件及相关方法
NL2022172B1 (en) * 2018-12-11 2020-07-02 Koster Ind Textiles B V Assembly of ratchet, winding plate and lashing strap
CN110040373B (zh) * 2019-04-25 2020-10-02 中车齐齐哈尔车辆有限公司 锁紧装置及具有其的集装箱
CN117561183A (zh) * 2021-04-16 2024-02-13 格特·赫塞尔霍尔特·温格·库斯特普 带v形切口轴的棘轮捆扎带组件

Family Cites Families (18)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US482035A (en) * 1892-09-06 Wire-tightener
US4007887A (en) * 1975-09-26 1977-02-15 Eugene H. Braukman Strap rolling device
US4604773A (en) * 1985-07-22 1986-08-12 The Regents Of The University Of Michigan Automobile seat belt tightener for use with child safety seats
SU1532370A1 (ru) * 1988-03-10 1989-12-30 Предприятие П/Я Г-4488 Устройство дл нат жени крепежных ремней
US5271606A (en) * 1989-06-19 1993-12-21 Spanset Inter Ag Tensioning ratchet for a lashing strap
JP3068357B2 (ja) * 1992-07-24 2000-07-24 象印チエンブロック株式会社 ベルト荷締機
JP3359663B2 (ja) 1992-09-21 2002-12-24 株式会社シマノ 自転車用の変速操作装置付きブレーキレバー装置
US6499723B1 (en) * 1998-03-20 2002-12-31 Y-Not Enterprises Portable detachable side mounting load strap rotary tensioning device
US6105211A (en) * 1999-05-20 2000-08-22 Constance F. Berger Belt shortening device
US6279847B1 (en) * 2000-03-16 2001-08-28 Constance F. Berger Belt shortening device with L-shaped spindle
US6539590B2 (en) * 2000-09-19 2003-04-01 Avraham Ziv Seat belt tightner
FI118371B (fi) * 2006-04-04 2007-10-31 Esa Takkinen Kuormaliinajärjestelmän käyttölaite
US7877846B1 (en) * 2009-05-15 2011-02-01 Weiguo Chen Ratchet buckle with excess strap retention arm and double layered arm
GB2475684A (en) * 2009-11-25 2011-06-01 Stuart Shanks Restraining device for a strap
US8209821B1 (en) * 2009-12-18 2012-07-03 Weiguo Chen Lockable ratchet buckle
FI123234B (fi) 2011-01-11 2012-12-31 Topsun Logistics Control Co Ltd Kuorman sidontaliinan kiristinlaite
DE202011002834U1 (de) 2011-02-17 2011-07-05 Win Chance Metal Co. Ltd., Changhua Doppelsperrklinken-Handziehgerät mit langsam ausrollendem Riemen
AU2012231459B2 (en) * 2011-03-21 2016-06-30 Qulatec Aps Load-strapping device

Also Published As

Publication number Publication date
NZ735801A (en) 2023-07-28
CA2978977A1 (en) 2016-09-15
BR112017019255A2 (pt) 2018-05-02
RU2717391C1 (ru) 2020-03-23
CN107406027B (zh) 2020-09-29
US10252661B2 (en) 2019-04-09
US20180111541A1 (en) 2018-04-26
HK1247165A1 (zh) 2018-09-21
EP3268246A1 (en) 2018-01-17
AU2016228500B2 (en) 2019-12-05
CN107406027A (zh) 2017-11-28
CA2978977C (en) 2024-01-16
WO2016141944A1 (en) 2016-09-15
AU2016228500A1 (en) 2017-10-05
BR112017019255B1 (pt) 2022-11-16

Similar Documents

Publication Publication Date Title
UA123433C2 (uk) Обв'язувальний пристрій для вантажів
EP2688767B1 (en) Load-strapping device
TWI606196B (zh) 側部加載棘輪裝置
US2679670A (en) Cargo gear
US9168641B2 (en) Bar clamp with ratchets
US20220127885A1 (en) Device for holding the trunk lid of a vehicle in an open position
CN109069890B (zh) 用于攀爬保护系统的梭子
US9039055B1 (en) Clevis type hook with safety latch
US7377484B1 (en) Multi-functional ratchet and associated method
US20160174696A1 (en) Strap and Handle Assembly
KR200491252Y1 (ko) 래칫버클
GB2148436A (en) Strap tightener with strap lock
US20100083469A1 (en) Reusable carrying handle with a cable tie
KR102046639B1 (ko) 탑차의 리어도어 개방유지장치
US8210461B1 (en) Device for securing strap
KR101799694B1 (ko) 화물용 끈 조임장치의 스토퍼
KR101519776B1 (ko) 반복 재사용이 가능한 로프 고정용 래칫
EP3568210B1 (en) Portable anchoring apparatus for buildings
US10828758B1 (en) Torsion spring winding tool
NZ616772B2 (en) Load-strapping device
DE102019005956A1 (de) Spanngummi für Ratschenspanner
NZ711752A (en) Winding device