UA119087C2 - Пасажирський транспортуючий пристрій із запасною гальмівною системою - Google Patents

Пасажирський транспортуючий пристрій із запасною гальмівною системою Download PDF

Info

Publication number
UA119087C2
UA119087C2 UAA201706673A UAA201706673A UA119087C2 UA 119087 C2 UA119087 C2 UA 119087C2 UA A201706673 A UAA201706673 A UA A201706673A UA A201706673 A UAA201706673 A UA A201706673A UA 119087 C2 UA119087 C2 UA 119087C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
transport device
passenger transport
drive shaft
drive
run
Prior art date
Application number
UAA201706673A
Other languages
English (en)
Inventor
Ронні Ішґанайт
Нілс Патрік Ньоске
Єнс Бьоґе
Матіас Штайнке
Original Assignee
Тіссенкрупп Елеватор Інновейшн Ґмбх
Тіссенкрупп Аґ
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Тіссенкрупп Елеватор Інновейшн Ґмбх, Тіссенкрупп Аґ filed Critical Тіссенкрупп Елеватор Інновейшн Ґмбх
Publication of UA119087C2 publication Critical patent/UA119087C2/uk

Links

Classifications

    • BPERFORMING OPERATIONS; TRANSPORTING
    • B66HOISTING; LIFTING; HAULING
    • B66BELEVATORS; ESCALATORS OR MOVING WALKWAYS
    • B66B21/00Kinds or types of escalators or moving walkways
    • BPERFORMING OPERATIONS; TRANSPORTING
    • B66HOISTING; LIFTING; HAULING
    • B66BELEVATORS; ESCALATORS OR MOVING WALKWAYS
    • B66B23/00Component parts of escalators or moving walkways
    • BPERFORMING OPERATIONS; TRANSPORTING
    • B66HOISTING; LIFTING; HAULING
    • B66BELEVATORS; ESCALATORS OR MOVING WALKWAYS
    • B66B23/00Component parts of escalators or moving walkways
    • B66B23/02Driving gear
    • BPERFORMING OPERATIONS; TRANSPORTING
    • B66HOISTING; LIFTING; HAULING
    • B66BELEVATORS; ESCALATORS OR MOVING WALKWAYS
    • B66B29/00Safety devices of escalators or moving walkways

Landscapes

  • Escalators And Moving Walkways (AREA)

Abstract

Винахід стосується пасажирського транспортуючого пристрою (200), зокрема ескалатора або траволатора, із сполученими в оббігаюче полотно (250) транспортуючими елементами (251) і приводом (230) транспортуючих елементів (251), причому привід містить принаймні один двигун (23 1), трансмісію (233) і кінематично пов'язаний з двигуном (231), ведучий вал (240), причому сполучені в оббігаюче полотно (250) транспортуючі елементи (251) проведені по ведучому валу (240) з приводом від ведучого вала (240), з першим несучим прогоном (210), в якому на напрямних встановлені сполучені в оббігаюче полотно (250) транспортуючі елементи (251), і з другим несучим прогоном (220), в якому встановлений ведучий вал (240) приводу (230) і на якому встановлена запасна гальмівна система (260), причому в пасажирському транспортуючому пристрої (200) між першим несучим прогоном (210) і другим несучим прогоном (220) відсутнє механічне з'єднання, яке передає на несучий прогін (210) основну частку навантажень, що впливають в робочому режимі на привід (230) через сполучені в оббігаюче полотно (250) транспортуючі елементи (251), причому на ведучому валу (240) запасна гальмівна система (260) встановлена так, щоб гальмівне зусилля впливало на ведучий вал (240) через запасну гальмівну систему (260).

Description

Винахід стосується пасажирського транспортуючого пристрою, зокрема ескалатора або траволатора, із запасною гальмівною системою.
Такі пасажирські транспортуючі пристрої як ескалатори або траволатори, часто застосовують для транспортування великих мас людей. Тому ескалатори або траволатори можна часто зустріти в торгових центрах, аеропортах або станціях метро.
Як правило, такі ескалатори або траволатори включають міцну несучу конструкцію у вигляді несучого прогону зі встановленими в нім, сполученими в оббігаюче рухоме полотно транспортуючими елементами. У ескалатора це полотно виконане, наприклад, у вигляді сходового полотна, а у траволатора, наприклад, у вигляді рівного транспортуючого полотна. Це оббігаюче полотно приводять від встановленого в несучому прогоні двигуна з ведучим валом, навколо якого оббігає полотно. Як правило, встановлюють також рухомий поручень.
Через великі навантаження, що виникають при експлуатації ескалатора або траволатора, які діють, зокрема, на ведучий вал, несучий прогін повинен мати підвищену міцність, щоб сприймати і відводити ці високі навантаження.
На несучий прогін, впливають особливо високі навантаження, наприклад, в тому випадку, якщо пасажирський транспортуючий пристрій різко гальмує, наприклад, в аварійній ситуації.
Установка ескалаторів або траволаторів в особливо тісних об'ємах, наприклад в тунелях до станцій метро, або установка декількох ескалаторів або траволаторів поряд один з одним обумовлює або навіть вимагає особливо звужених конструкцій. Але, щоб забезпечити максимальну ширину корисної поверхні для пасажирів, необхідне виконання несучого прогону ескалатора або траволатора, зокрема, на бічних поверхнях з малою шириною. Проте це викликає проблеми при виникненні навантажень від гальмування, які несучий прогін вже не може відвести.
Тому необхідно забезпечити пасажирський транспортуючий пристрій гальмівною системою, що забезпечує застосування полегшеного та/або вузького несучого прогону.
Згідно винаходу запропонований пасажирський транспортуючий пристрій з ознаками за пунктом 1 формули винаходу. Переважні варіанти здійснення розкриті в залежних пунктах формули і в наведеному нижче описі винаходу.
Пасажирський транспортуючий пристрій, зокрема ескалатор або траволатор, містить
Зо сполучені в оббігаюче полотно транспортуючі елементи і привід транспортуючих елементів, причому привід включає, принаймні, один двигун, трансмісію і кінематично пов'язаний з двигуном через трансмісію ведучий вал, причому сполучені в оббігаюче полотно транспортуючі елементи виконані з можливістю приводу від ведучого валу і руху через ведучий вал.
Пасажирський транспортуючий пристрій включає також перший несучий прогін, в якому встановлені з можливістю просування сполучені в оббігаюче полотно транспортуючі елементи, і другий несучий прогін, зі встановленим в нім ведучим валом приводу, причому в пасажирському транспортуючому пристрої між першим прогоном і другим прогоном відсутнє механічне з'єднання, яке передає на перший несучий прогін основну частку навантажень, що впливають під час роботи на привід через сполучені в оббігаюче полотно транспортуючі елементи, причому на ведучому валу встановлена запасна гальмівна система, що забезпечує дію гальмівного зусилля на ведучий вал.
Інакше кажучи, другий несучий прогін, на який впливають основні навантаження від гальмування сполучених в оббігаюче полотно транспортуючих елементів, головним чином не взаємозв'язаний за механічними навантаженнями з першим несучим прогоном. Переважно повністю відсутні деталі, що забезпечують механічне з'єднання між першим і другим несучими прогонами. Навіть за наявності деталі, наприклад, для закриття або облицювання, або для вирівнювання або юстирування або ведення полотна, вона у будь-якому випадку не призначена для передачі основних навантажень від другого несучого прогону на перший несучий прогін.
Основна частка навантажень, тобто більше 50 95, переважно більше 75 95, особливо переважно більше 80 95, 90 95 або 95 95 навантажень відводять від першого несучого прогону через його жорстке кріплення з будівлею або грунтом. Переважно запасну гальмівну систему встановлюють також на другому несучому прогоні. Це також забезпечує можливість головним чином запобігти передачі навантажень на перший несучий прогін, при включенні запасної гальмівної системи.
Згідно переважному варіанту виконання пасажирського транспортуючого пристрою воно містить зовнішній привід, у якого оббігаюче полотно переважно виведене також назовні, щоб в першому несучому прогоні тобто в несучому прогоні власне ескалатора або траволатора, переважно був відсутній головний вал. Замість цього в переважному варіанті виконання головний вал встановлений зовні, а саме переважно в другому несучому прогоні. При цьому на 60 цьому встановленому зовні головному валу переважно додатково розташовують запасну гальмівну систему. При цьому головним валом є, зокрема, кінематично пов'язаний з двигуном ведучий вал.
Пасажирський транспортуючий пристрій за винаходом переважно забезпечує можливість дуже простого виконання з малою шириною несучого прогону, в якому встановлено полотно з транспортуючими елементами, тобто, наприклад, сходове полотно, по якому транспортують пасажирів, оскільки навантаження при включенні запасної гальмівної системи більше не відводять через цей перший несучий прогін. Замість цього навантаження впливають головним чином тільки на другий несучий прогін, в якому встановлені ведучий вал і запасна гальмівна система.
Іншою перевагою є проста доступність і, тим самим, можливість заміни другого несучого прогону або встановленої в нім запасної гальмівної системи через відсутність несучого прогону, що оточує привід і запасну гальмівну систему як складова частина цілого пасажирського транспортуючого пристрою.
Запасна гальмівна система переважно включає стопорний важіль, встановлений з можливістю захоплення розташованого на ведучому валу храповика (шестерні з асиметричними зубами). Запасна гальмівна система включає таким чином т.3з. храповий механізм. Це є дуже простою можливістю забезпечити швидкезупинення за допомогою запасної гальмівної системи.
Переважно запасна гальмівна система обладнана електромагнітним відпусканням. Це забезпечує можливість управління стопорним важелем за допомогою аварійного рубильника, що керує електромагнітом. Другий несучий прогін, розміщений переважно з віддаленням від першого несучого прогону в або проти напрямку руху пасажирського транспортуючого пристрою. Таке віддалення забезпечує максимально малий вплив навантажень, що впливають на другий несучий прогін, і на перший несучий прогін, а також економію місця по ширині.
У пасажирському транспортуючому пристрої переважна відсутність між першим і другим прогонами механічного з'єднання, що несе вагу другого прогону, зокрема встановленого в нім несучого приводу. Відсутність такого, ще менш міцного з'єднання між першим і другим несучими прогонами, додатково знижує передачу навантажень від другого несучого прогону на перший несучий прогін.
Зо Другий несучий прогін, переважно включає кріпильні засоби для кріплення на та/або в грунті або елементі грунту. Це забезпечує дуже просте і ефективне кріплення другого несучого прогону, що забезпечує можливість відведення основної частки навантажень в грунт або елемент грунту.
Переважно другий несучий прогін, з кріпильними засобами виконаний так, щоб діючі на ведучий вал при включенні запасної гальмівної системи навантаження йшли головним чином в грунт або на елемент грунту. Це забезпечує, наприклад, відповідна конструкція другого несучого прогону і відповідне розміщення кріпильних засобів. Таким чином, з першого несучого прогону знімають навантаження, що виникають при зупиненні пасажирського транспортуючого пристрою за допомогою запасної гальмівної системи, не рахуючи сили тяжіння першого несучого прогону і встановлених в нім деталей.
Переважний пасажирський транспортуючий пристрій включає також робочу гальмівну систему, що відрізняється від запасної гальмівної системи. Це забезпечує, наприклад, виконання запасної гальмівної системи спеціально як аварійна гальмівна система, а робочої гальмівної системи - для тривалого режиму експлуатації.
Переважно робоча гальмівна система встановлена в другому несучому прогоні. При цьому робочу гальмівну систему встановлюють, наприклад, безпосередньо на валу двигуна. Це забезпечує дуже компактну компоновку всього приводу, включаючи робочу гальмівну систему.
Це також забезпечує простий доступ до робочої гальмівної системи, наприклад, для проведення технічного обслуговування. Переважно, коли привід пасажирського транспортуючого пристрою встановлений в другому несучому прогоні і має, принаймні, один двигун, пов'язаний кінематично з ведучим валом. Це забезпечує дуже компактну компоновку всього приводу, включаючи робочу гальмівну систему. Це забезпечує також простий доступ до решти всіх частин приводу, наприклад, для проведення технічного обслуговування.
Інші переваги і варіанти здійснення винаходу витікають з опису прикладених креслень.
Зрозуміло, що вищеописані і розкриті далі ознаки застосовні не тільки у зазначеній комбінації, але і в інших комбінаціях або ж окремо без порушення рамок даного винаходу.
Винахід схематично представлений на основі прикладу його виконання і описаний далі із залученням креслення.
Фіг.1 - схематичне представлення пасажирського транспортуючого пристрою з приводом бо згідно існуючому рівню техніки.
Фіг.2 - схематичне представлення переважного варіанту виконання пасажирського транспортуючого пристрою за даним винаходом.
Фіг.3 - схематичне представлення переважного варіанту виконання приводу із запасною гальмівною системою пасажирського транспортуючого пристрою за даним винаходом.
На Фіг.1 показана схема бічної проекції виконаного у вигляді ескалатора 100 пасажирського транспортуючого пристрою, відомого з існуючого рівня техніки. Ескалатор 100 включає несучий прогін 110, який є несучою конструкцією для всього ескалатора 100. У несучому прогоні розташовані транспортуючі елементи 151, сполучені в оббігаюче полотно 150 і встановлені з можливістю просування на не показаних детально напрямних пристосуваннях. Як приклад показано тільки два транспортуючі елементи 151, в даному випадку східці, сполучені в полотно 150. Показані також окремі, не позначені детально напрямні елементи рухомого поручня ескалатора 100.
Ескалатор 100 включає також привід 130, що складається в даному випадку з двигуна 131 (наприклад, електричного), трансмісії 133 ії ведучого валу 140. Привід 130 частково оточений кожухом 145 і встановлений цілком в несучому прогоні 110 ї, наприклад, закріплений в нім.
Полотно 150 із східдями 151 оббігає ведучий вал 140 і сполучене з ним силовим та/або геометричним замиканням. Таким чином, ведучий вал 140 приводить в рух полотно 150.
Привід одночасно утворює свою конструктивну групу, навколо якої утворений несучий прогін 110, за рахунок чого привід 130 сполучений з несучим прогоном 110. При цьому вирішальне значення має міцність несучого прогону 110, щоб ефективно відводити через несучий прогін 110 навантаження, які діють при експлуатації ескалатора 100 на ведучий вал 140. Ширина несучого прогону 110 дуже велика (у напрямку вертикального до площини малюнка) через необхідні для його міцності сталевінесучі елементи.
Окрім цього схематично показана запасна гальмівна система 160, встановлена на несучому прогоні 110 і гальмуюча або зупиняюча при включенні ведучий вал 140. Установка на несучому прогоні 110 забезпечує відведення навантажень, що виникають при включенні запасної гальмівної системи, в або через несучий прогін 110. Наявність, як правило, робочої гальмівної системи, встановленої, як правило, на двигуні 131, на Фіг.1 для наочності не показана.
На Фіг.2 показана бічна проекція переважного варіанту виконання пасажирського
Зо транспортуючого пристрою за даним винаходом, виконаного у вигляді ескалатора 200.
Ескалатор 200 включає перший несучий прогін 210, в якому встановлені транспортуючі елементи 251, сполучені в оббігаюче полотно 250 і встановлені з можливістю проведення на не показаних напрямних пристосуваннях. Як приклад показано тільки два транспортуючі елементи 251, в даному випадку східці, сполучені в полотно 250. Показані також окремі, не позначені детально напрямні елементи рухомого поручня ескалатора 200.
Перший несучий прогін 210 служить тільки несучою конструкцією для східців 251 або для полотна 250 (поки воно проходить усередині першого несучого прогону 210), напрямних деталей полотна 250 і рухомого поручня. Тому перший несучий прогін, виконаний, наприклад, тільки з перфорованих сталевих листів, в окремих випадках з додатковими опорами.
Ескалатор 200 містить також привід 230, встановлений в другому несучому прогоні 220.
Привід 230 складається в даному випадку з двигуна 231 (наприклад, електричного), встановленої на двигуні 231 головної гальмівної системи 232, трансмісії 233 і ведучого валу 240.
Привід 230 частково оточений рамою 245 або встановлений в рамі 245, призначеній, з одного боку, для захисту і стійкості і, з іншого боку, для передачі статичних навантажень і встановленої цілком в другому несучому прогоні 220 і закріпленої в нім. Полотно 250 із східцями 251 оббігає ведучий вал 240 і сполучене з ним силовим та/або геометричним замиканням.
Таким чином, обертання ведучого валу 240 приводить полотно 250 в рух.
Схематично показана також запасна гальмівна система 260, встановлена на другому несучому прогоні і гальмуюча або зупиняючаведучий вал 240 при її включенні. Установка на другому несучому прогоні 220 забезпечує відведення навантажень, що виникають при включенні запасної гальмівної системи в або через другий несучий прогін 220. Детально запасна гальмівна система 220 показана і відповідно описана по Фіг.3.
У ескалатора 200 між першим несучим прогоном 210 і другим несучим прогоном 220 відсутнє механічне з'єднання, наприклад у вигляді несучого елемента, яке передає від приводу 230 на перший несучий прогін, 210 навантаження, що виникають в робочому режимі від сполучених в полотно 250 східців 251, як транспортуючих елементів. Відбувається тільки проведення полотна 250 із східцями 251 від першого несучого прогону 210 до другого несучого прогону 220 і назад. Для цього хоча і застосовують напрямні рейки, але вони не призначені для передачі основних навантажень від другого несучого прогону 220 на перший несучий прогін,
Другий несучий прогін 220 закріплюють нижньою стороною за допомогою кріпильних засобів в елементі грунту. Для цього застосовують, наприклад, болти. На відміну від цього перший несучий прогін 210 верхнім закінченням (на Фіг.2 показано тільки верхнє закінчення, розташоване, наприклад, на верхньому поверсі) спирають на елемент грунту.
При зупиненні ескалатора 200 за допомогою запасної гальмівної системи 260 навантаження впливають на ведучий вал 240 і на запасну гальмівну систему 260. Основну частку цих навантажень в ескалаторі за даним винаходом відводять в грунт через другий несучий прогін 220. Тому перший несучий прогін 210 (як зазначено вище) виконаний легким і вузьким. Таким чином, ескалатор проводять, наприклад, через вузький тунель. На відміну від цього другий несучий прогін, 220 має міцну конструкцію, наприклад із сталевих несучих елементів, для відведення виникаючих навантажень.
Необхідно також відзначити, що в пасажирському транспортуючому пристрої за даним винаходом між першим несучим прогоном і другим несучим прогоном передбачено просте з'єднання, що не розраховане на виникаючі навантаження і не несе перший несучий прогін, зокрема з приводом. Таке з'єднання служить, наприклад, допоміжним монтажним засобом або захистом полотна з транспортуючими елементами, що проходить між першим і другим несучими прогонами. Таке просте з'єднання, що не є несучим, все ж таки забезпечує можливість виконання простого і полегшеного першого несучого прогону, який не піддається дії навантажень від ведучого валу.
У показаному прикладі здійснення чітко показана також можливість простого доступу для можливої заміни другого несучого прогону 220 або приводу 230 і, зокрема, запасної гальмівної системи 260 за відсутності несучого прогону всього пасажирського транспортуючого пристрою, що оточує привід, як це має місце, наприклад, в показаному на Фіг.1 ескалаторі.
На Фіг.3 збільшено показанийдругий прогін 220 (Фіг.2, зліва) с приводом 230 и запасною тормозною системою 260. Зокрема, детально показана не зображена на Фіг.2 зона навколо ведучого вала з запасною тормозною системою 260, яка включає в показаному прикладі храповий механізм зі стопорним важелем 261 и храповим колесом 242.
Зо На ведучому валу 240 встановлене зубчате колесо 241, по якому навколо ведучого валу 240 проведено полотно 250. Зуби колеса 241 і відповідне виконання полотна 250 забезпечують геометричне замикання, що приводить в рух полотно 250 і, тим самим транспортуючі елементи 251. На ведучому валу 240 також встановленехрапове колесо 242 (додаткове зубчате колесо з асиметричними зубами), призначене для захоплення стопорним важелем 261 запасної гальмівної системи 260. В даному випадку запасна гальмівна система включає закріплену на другому несучому прогоні 220 опору 262, що проходить поряд із зубчатим колесом 242. На лівому верхньому закінченні опори 262 закріплений стопорний важіль 261.
У показаному прикладі стопорний важіль 262, у свою чергу, закріплений на правому верхньому закінченні опори 262 за допомогою двох тросів, що утримуються разом електромагнітом 263. При роз'єднанні або ослабленні зчеплення двох тросів шляхом відключення електроживлення електромагніту 263 стопорний важіль 261 западає в храпове колесо 242. Це забезпечує більш менш різкезупинення обертання ведучого валу 240.
Для керування електромагнітом 263 і, тим самим, для включення запасної гальмівної системи 260 на або в межах ескалатора 200 встановлено один або декілька роз'єднуючих пристроїв, наприклад, ручний аварійний рубильник на випадок аварії.
Список умовних позначень: 100 пасажирський транспортуючий пристрій 110 несучий прогін 130 привід 131 двигун 133 трансмісія 140 ведучий вал 150 оббігаюче полотно 151 транспортуючий елемент 200 пасажирський транспортуючий пристрій 210 перший несучий прогін 220 другий несучий прогін 220 другий несучий прогін 230 привід 60 231 двигун
232 головна гальмівна система 233 трансмісія 240 ведучий вал 245 рама 250 оббігаюче полотно 252 транспортуючий елемент 260 запасна гальмівна система 281 стопорний важіль 262 опора 263 електромагніт

Claims (11)

ФОРМУЛА ВИНАХОДУ
1. Пасажирський транспортуючий пристрій (200), зокрема ескалатор або траволатор, який 15 містить сполучені в оббігаюче полотно (250) транспортуючі елементи (251) і привід (230) транспортуючих елементів (251), причому привід включає принаймні один двигун (231), трансмісію (233) і кінематично пов'язаний з двигуном (231) ведучий вал (240), причому сполучені в оббігаюче полотно (250) транспортуючі елементи (251) проведені по ведучому валу (240) з приводом від ведучого вала (240), несучий прогін (210), в якому на напрямних 20 встановлені сполучені в оббігаюче полотно (250) транспортуючі елементи (251), і другий несучий прогін (220), в якому встановлений ведучий вал (240) приводу (230) і на якому встановлена запасна гальмівна система (260), причому в пасажирському транспортуючому пристрої (200) між першим несучим прогоном (210) і другим несучим прогоном (220) відсутнє механічне з'єднання, яке передає на несучий прогін (210) основну частку навантажень, що 25 впливають в робочому режимі на привід (230) через сполучені в оббігаюче полотно (250) транспортуючі елементи (251), причому на ведучому валу (240) запасна гальмівна система (260) встановлена так, щоб гальмівне зусилля впливало на ведучий вал (240) через запасну гальмівну систему (260).
2. Пасажирський транспортуючий пристрій (200) за п. 1, причому запасна гальмівна система Зо (260) містить стопорний важіль (261), встановлений так, щоб захоплювати встановлене на ведучому валу (240) храпове колесо (242).
3. Пасажирський транспортуючий пристрій (200) за будь-яким із пп. 1-2, причому запасна гальмівна система (260) має електромагнітне відпускання.
4. Пасажирський транспортуючий пристрій (200) за будь-яким із пп. 1-3, причому другий несучий 35 прогін (220), встановлений з віддаленням від першого несучого прогона (210) в або проти напрямку руху пасажирського транспортуючого пристрою (200).
5. Пасажирський транспортуючий пристрій (200) за будь-яким із пп. 1-4, причому в пасажирському транспортуючому пристрої (200) між першим несучим прогоном (210) і другим несучим прогоном (220) відсутнє механічне з'єднання, що несе вагу другого несучого прогона 40 (220), зокрема встановленого в ньому приводу (230).
6. Пасажирський транспортуючий пристрій (200) за будь-яким з пп. 1-5, причому у другому несучому прогоні (220) виконані кріпильні засоби для кріплення на та/або в грунті або елементі грунту.
7. Пасажирський транспортуючий пристрій (200) за п. 6, причому другий несучий прогін (220) і 45 кріпильні засоби призначені для того, щоб при включенні запасної гальмівної системи (260) відводити в грунт або елемент грунту більше 5095, переважно більше 7595, особливо переважно більше 80 925, 90 95 або 95 95 навантажень, що впливають на ведучий вал (240).
8. Пасажирський транспортуючий пристрій (200) за п. 6, причому другий несучий прогін (220) і кріпильні засоби призначені для того, щоб при включенні запасної гальмівної системи (260) 50 повністю відводити в грунт або елемент грунту навантаження, що впливають на ведучий вал (240).
9. Пасажирський транспортуючий пристрій (200) за будь-яким із пп. 1-8, причому пасажирський транспортуючий пристрій (200) містить відмінну від запасної гальмівної системи (260) робочу гальмівну систему (232). 55
10. Пасажирський транспортуючий пристрій (200) за п. 9, причому робоча гальмівна система (232) встановлена в другому несучому прогоні (220).
11. Пасажирський транспортуючий пристрій (200) за будь-яким із пп. 1-10, причому привід (230) пасажирського транспортуючого пристрою (200) встановлений в другому несучому прогоні (220) і включає принаймні один двигун (231), кінематично зв'язаний через трансмісію (233) з ведучим бо валом (240).
UAA201706673A 2014-11-28 2015-11-13 Пасажирський транспортуючий пристрій із запасною гальмівною системою UA119087C2 (uk)

Applications Claiming Priority (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
DE102014224471.4A DE102014224471A1 (de) 2014-11-28 2014-11-28 Personenbeförderungsvorrichtung mit Hilfsbremse
PCT/EP2015/076508 WO2016083152A1 (de) 2014-11-28 2015-11-13 Personenbeförderungsvorrichtung mit hilfsbremse

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA119087C2 true UA119087C2 (uk) 2019-04-25

Family

ID=54541076

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAA201706673A UA119087C2 (uk) 2014-11-28 2015-11-13 Пасажирський транспортуючий пристрій із запасною гальмівною системою

Country Status (6)

Country Link
EP (1) EP3224186B1 (uk)
CN (1) CN107001001B (uk)
DE (1) DE102014224471A1 (uk)
EA (1) EA033053B1 (uk)
UA (1) UA119087C2 (uk)
WO (1) WO2016083152A1 (uk)

Families Citing this family (1)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
WO2023169797A1 (de) * 2022-03-10 2023-09-14 Inventio Ag Personenförderanlage mit einer stütze

Family Cites Families (9)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
FR735676A (fr) * 1932-04-21 1932-11-14 Edoux Samain Ets Dispositif d'amortissement du verrouillage de sécurité de l'arbre moteur d'un escalier mécanique
US2259366A (en) * 1940-12-07 1941-10-14 Westinghouse Elec Elevator Co Electric stairway
DE951232C (de) * 1950-09-24 1956-10-25 Kurt Herker Fahrtreppe
JP4266128B2 (ja) * 2003-05-06 2009-05-20 株式会社日立製作所 電動道路
JP5159039B2 (ja) * 2006-01-12 2013-03-06 東芝エレベータ株式会社 乗客コンベアのガバナ装置
JP5738631B2 (ja) * 2011-03-11 2015-06-24 東芝エレベータ株式会社 乗客コンベアのブレーキ装置
KR200466157Y1 (ko) * 2011-07-01 2013-04-03 주식회사 송산특수엘리베이터 고하중용 에스컬레이터의 디스크 유압캘리퍼식 비상정지 안전 브레이크 제어장치
JP2013184796A (ja) * 2012-03-08 2013-09-19 Hitachi Ltd 乗客コンベア
JP2015037996A (ja) * 2013-07-19 2015-02-26 東芝エレベータ株式会社 乗客コンベアのブレーキ装置

Also Published As

Publication number Publication date
EA033053B1 (ru) 2019-08-30
EP3224186B1 (de) 2019-01-30
EP3224186A1 (de) 2017-10-04
CN107001001A (zh) 2017-08-01
CN107001001B (zh) 2018-11-16
DE102014224471A1 (de) 2016-06-02
EA201791181A1 (ru) 2017-09-29
WO2016083152A1 (de) 2016-06-02

Similar Documents

Publication Publication Date Title
KR101343938B1 (ko) 프로파일 트랙 통합 구동 시스템
CN103306200B (zh) 高速铁路高架桥梁检测及救援作业车
UA119087C2 (uk) Пасажирський транспортуючий пристрій із запасною гальмівною системою
CN102556819B (zh) 自动扶梯或自动人行道机房护板的设置结构
US10065839B2 (en) Brake system for passenger conveyors
CN106428613A (zh) 机场车载式可升降高度自动扶梯
EP3569555B1 (en) People conveyor drive and people conveyor
JP2020179977A (ja) 乗客コンベアの作業用ステップおよびその作業用ステップを用いた作業方法
JP2007223679A (ja) 乗客コンベア
CN111071900A (zh) 一种无底坑电梯
US9126810B2 (en) Auxiliary brakes for passenger conveyors
EP1680348A1 (en) Conveyor
CN211920561U (zh) 一种无底坑电梯
CN104555652A (zh) 轿厢货梯导轨装置
JP2013139328A (ja) 傾斜型乗客コンベア
UA123261C2 (uk) Пристрій для перевезення пасажирів та спосіб його компонування
EA032529B1 (ru) Устройство для перевозки пассажиров
JP2001341966A (ja) マンコンベア
CN204454192U (zh) 盖板式防止轿厢舱前倾装置
EP4400467A1 (en) Truss reinforcement device, passenger conveying device and method for retrofitting a passenger conveying device
JP2012144336A (ja) 乗客コンベア
JP2014065546A (ja) 乗客コンベアの乗降板検出装置
EP1428784A2 (en) Machineroomless elevator with belt and/or chain traction
JP2011225345A (ja) 乗客コンベア
JP6170205B1 (ja) 乗客コンベア