UA114398C2 - Сигарета, забезпечена запалювальним пристроєм - Google Patents

Сигарета, забезпечена запалювальним пристроєм Download PDF

Info

Publication number
UA114398C2
UA114398C2 UAA201311689A UAA201311689A UA114398C2 UA 114398 C2 UA114398 C2 UA 114398C2 UA A201311689 A UAA201311689 A UA A201311689A UA A201311689 A UAA201311689 A UA A201311689A UA 114398 C2 UA114398 C2 UA 114398C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
container
cigarette
chemical substance
substance
specified
Prior art date
Application number
UAA201311689A
Other languages
English (en)
Inventor
Марлен Абісді
Шарлі Абісді
Домінік Медю
П'єр Тебол
Original Assignee
Абісді Шарлен
Абісді Шарлотт
Араґон Ізідор
Бенейун Жак
Ет'Єнн Лакруа Ту Артіфіс (Са)
Марлен Абісді
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Абісді Шарлен, Абісді Шарлотт, Араґон Ізідор, Бенейун Жак, Ет'Єнн Лакруа Ту Артіфіс (Са), Марлен Абісді filed Critical Абісді Шарлен
Publication of UA114398C2 publication Critical patent/UA114398C2/uk

Links

Classifications

    • AHUMAN NECESSITIES
    • A24TOBACCO; CIGARS; CIGARETTES; SIMULATED SMOKING DEVICES; SMOKERS' REQUISITES
    • A24DCIGARS; CIGARETTES; TOBACCO SMOKE FILTERS; MOUTHPIECES FOR CIGARS OR CIGARETTES; MANUFACTURE OF TOBACCO SMOKE FILTERS OR MOUTHPIECES
    • A24D3/00Tobacco smoke filters, e.g. filter-tips, filtering inserts; Filters specially adapted for simulated smoking devices; Mouthpieces for cigars or cigarettes
    • AHUMAN NECESSITIES
    • A24TOBACCO; CIGARS; CIGARETTES; SIMULATED SMOKING DEVICES; SMOKERS' REQUISITES
    • A24DCIGARS; CIGARETTES; TOBACCO SMOKE FILTERS; MOUTHPIECES FOR CIGARS OR CIGARETTES; MANUFACTURE OF TOBACCO SMOKE FILTERS OR MOUTHPIECES
    • A24D1/00Cigars; Cigarettes
    • A24D1/08Cigars; Cigarettes with lighting means

Landscapes

  • Cigarettes, Filters, And Manufacturing Of Filters (AREA)
  • Packages (AREA)
  • Packaging Of Annular Or Rod-Shaped Articles, Wearing Apparel, Cassettes, Or The Like (AREA)
  • Arrangement Of Elements, Cooling, Sealing, Or The Like Of Lighting Devices (AREA)
  • Lighters Containing Fuel (AREA)

Abstract

Даний винахід стосується сигарети, що забезпечена запалювальним пристроєм, що містить: основну хімічну речовину (7), яка розташована на запалюваному кінці (4) сигарети (1), і вторинну хімічну речовину (8), яка несумісна з основною речовиною (7), при цьому зазначені основна і вторинна речовини займаються при зіткненні одна з одною. Вторинна речовина (8) міститься в контейнері (9), спочатку розташованому на одному з кінців сигарети, в положенні, що запобігає зіткненню зазначеної вторинної речовини з вказаною основною речовиною (7), при цьому зазначений контейнер є таким, що видаляється, і призначений для того, щоб розташовуватися на запалюваному кінці (4), в положенні, що дозволяє приводити в зіткнення вказану вторинну речовину (8) з основною речовиною (7), при цьому контейнер спочатку прикріплений до кінця (5), протилежного запалюваному кінцю (4).

Description

Область технічного застосування винаходу
Даний винахід відноситься до сигарети, що забезпечена запалювальним пристроєм, а також способу запалювання сигарети.
Він відноситься до області застосування піротехнічних пристроїв і конкретніше до тих, що призначені для запалювання сигарет і забезпечення альтернативи для традиційних засобів типу запальнички або сірників.
Рівень техніки винаходу
Пристрої для запалювання сигарет, що зображають рівень техніки, описані в наступних патентних документах: ЕК 2905231 (Спагії АВІЗОІВ), ВО 407714 (М. МАКООЇ ІЗ), ОЕ 3509293 (ШЕСНТЕМ5ЗТЕІЇМ КІСНАКО МОМ), ЕР 0066021 (00, ВУОМО БОМ) ЕК 7539535 (ТОКУО
ЕМСІМЕЕВІМО СО.) 05: ОВ 314 145 (Рієдай та АІвіапаго ГІЕСНОЇ), ЕК 709 175 (Сішіо ТОЕКІ),
УР 2005 5224232 (ІЗНІКАУМА 90.)І), В 406 153 (Апбієу НЕКЕМАМ РЕОХ). Ці пристрої містять запалювальну речовину, призначену для запалювання запалювальної речовини під впливом удару або тертя. Зазвичай використовуються фрикційні стрічки, які труться при запалюванні сигарет. І чим більше стрічка треться, тим складніше запалити сигарету.
Щоб усунути цей недолік, з документів ЕЕ 1014899 (оці Тпота5 РОМОО), ВО 1012826 (Рієтте ЧАСОШЕТ), Ва 97941 (ВОМСНЕМ МІВОЗ5БІ АМ В.), аВ 356 861 (КБобей БОТНЕВІ АМО), В 752 365 (Нап5 НАММО МОЗЕБК), В 790 341 (Кигі КОКВЕБК) відомі пристрої для запалення, що містять основну хімічну речовину, розміщену на запалювальному кінці сигарети і вторинну хімічну речовину, яка несумісна з основною речовиною. Ці пристрої використовують принцип несумісності хімічних речовин, які спонтанно займаються, коли їх приводять в зіткнення один з одним. На практиці вторинна хімічна речовина: - або розміщена на одній з поверхонь сигаретної пачки таким чином, що під час маніпуляції з вказаною пачкою, вказана вторинна речовина може відділятися, через що виникають труднощі з подальшим запалюванням сигарет, - або розміщена в окремих контейнерах таким чином, що необхідно не забувати брати зазначені контейнери, щоб запалити цигарки.
З документа 05 3109435 (РАГ ЕХ) конкретніше відома сигарета, оснащена запалювальним пристроєм, що містить: основну хімічну речовину, розташовану на запалюваному кінці сигарети
Зо і вторинну хімічну речовину, яка несумісна з зазначеною речовиною. Вторинна речовина міститься в контейнері, що видаляється, який зконфігуровано таким чином, щоб розташовуватися на запалюваному кінці, в положенні, що дозволяє приводити в зіткнення вказану вторинну речовину з основною речовиною.
Контейнер, описаний в даному документі, спочатку розташовується на запалюваному кінці У такого пристрою, не можна виключити ризику випадкового від'єднання контейнера і приведення його в зіткнення з основною запалювальною речовиною.
У даних умовах метою даного винаходу є надання пристрою, що дозволяє легке запалювання сигарети, у той же час, усуваючи недоліки, пов'язані з розміщенням вторинної хімічної речовини, відомі з рівня техніки.
Крім того, метою даного винаходу є надання пристрою для запалення, який є легким у користуванні, має просту конструкцію і не є дорогим.
Суть винаходу
Вирішення, запропоноване цим винаходом, являє собою сигарету, що забезпечена запалювальним пристроєм, що містить: - основну хімічну речовину, розташовану на запалюваному кінці сигарети, - вторинну хімічну речовину, яка несумісна з основною речовиною, - зазначені основна і вторинна речовини здатні займатися при зіткненні одна з одною.
Ця сигарета визначна тим, що вторинна речовина міститься в контейнері, спочатку розташованому на одному з кінців сигарети в положенні що запобігає зіткненню вторинної речовини з первинною речовиною. І тим, що контейнер є таким, що видаляється, і сконфігурованим так, щоб розташовуватися на запалюваному кінці, в положенні, що дозволяє приведення в зіткнення вторинної речовини з основною речовиною.
Можливість приєднання унітарного контейнера до кожної сигарети дозволяє користувачеві систематично мати достатню дозу доступної вторинної речовини, забезпечуючи користувача ефективним способом запалювання сигарет. Крім цього, конструкція подібного контейнера може бути легко реалізована на етапі виготовлення та його застосування є привабливим для користувачів.
Щоб запобігти випадковому запалюванню сигарети, коли пачка при зберіганні трясеться або розламується, контейнер переважно:
- розташовується на кінці вдихання, протилежному запалюваному кінцю сигарети, так що вторинна хімічна речовина спочатку фізично відокремлена від основної хімічної речовини, - насаджується на запалюваний кінець, щоб привести в зіткнення вторинну хімічну речовину з основною хімічною речовиною і запалити запалюваний кінець сигарети.
Згідно з першим варіантом здійснення даного винаходу уможливлюють просте і швидке від'єднання контейнера від кінця вдихання і розміщують його на запалюваному кінці, при цьому зазначений контейнер містить область скріплення, призначену для: - насаджування на кінці вдихання навпроти запалюваного кінця сигарети, - ї насаджування на запалюваний кінець.
Згідно з другим варіантом здійснення уможливлюють зниження ризику випадкового від'єднання контейнера від кінця вдихання, при цьому зазначений контейнер спочатку розташований, переважно закріплений, на кінці вдихання, протилежний запалюваному кінцю, причому зазначений контейнер розрахований таким чином, щоб дозволити вільне маніпулювання сигаретою і зазначеним контейнером.
Щоб швидко й ефективно приєднати контейнер до сигарети, під час виготовлення останньої: - фільтр може кріпитися за допомогою обгортки на кінці вдихання сигарети, - контейнер може являти собою циліндричну трубку, розташовану в продовженні фільтра, з обгорткою, що забезпечує закріплення зазначеної трубки на зазначеному фільтрі.
При відсутності фільтра, контейнер являє собою циліндричну трубку, розташовану в продовженні кінця вдихання, причому зазначений контейнер прикріплений за допомогою обгортки безпосередньо на зазначеному кінці вдихання.
Так що користувач може легко відокремити контейнер від сигарети, обгортка переважно має неміцну частину на стику фільтра (або кінця вдихання) та зазначеного контейнера. Ця неміцна частина дозволяє ручне від'єднання контейнера витягуванням, згинанням, скручуванням або обертанням.
З метою використання положення контейнера на запалюваному кінці, зазначений контейнер переважно має форму циліндричної трубки, призначеної для насаджування на вказаний запалюваний кінець і приведення в зіткнення вторинної речовини з основною хімічною речовиною.
Зо В альтернативному варіанті здійснення, контейнер спочатку кріпиться до запалюваного кінця. Тоді контейнер може містити: - першу область скріплення, яка герметична по відношенню до вторинної хімічної речовини, причому зазначена перша область призначена для насаджування на запалюваний кінець сигарети, так щоб вказана вторинна хімічна речовина спочатку була фізично відокремлена від основної хімічної речовини, - другу область скріплення, яка герметична по відношенню до вторинної хімічної речовини, причому зазначена друга область призначена для насаджування на запалюваний кінець сигарети, так щоб привести в зіткнення вказану вторинну хімічну речовину з основною хімічною речовиною і запалити запалюваний кінець сигарети.
Контейнер також може являти собою циліндричну трубку, розташовану в продовженні запалюваного кінця, причому зазначений контейнер закріплений за допомогою обгортки безпосередньо на зазначеному запалюваному кінці. Обгортка переважно містить неміцну частину, уможливлюючи ручне від'єднання контейнера витягуванням, згинанням, скручуванням або обертанням.
Щоб запобігти виходу вторинної речовини з контейнера, при розламуванні пачки, де розміщена сигарета, вказана вторинна речовина переважно розміщена в одній або декількох капсулах, розташованих в контейнері, причому зазначений контейнер містить одну або кілька гнучких стінок, дозволяючи зруйнувати зазначені капсули за допомогою розламування, коли до зазначеної гнучкої стінки або стінок прикладається сила тиску.
Згідно з іншою переважною особливостю даного винаходу, уможливлюють забезпечення оптимального розміщення вторинної речовини, в той же час, полегшуючи її виїмку з контейнера, причому зазначений контейнер закривається за допомогою неміцної перемички.
Згідно з іншою переважною особливостю даного винаходу, уможливлюють відповідність існуючим санітарним стандартам, основна хімічна речовина містить перманганат калію, а вторинна хімічна речовина містить гліцерин. Пара основної і вторинної хімічних речовин "перманганат калію/гліцерин" дозволяє запалити запалюваний кінець сигарети і в той же час легко усувається з попелом під час спалювання зазначеного кінця.
Інший аспект винаходу стосується способу запалювання сигарети, де: - основна хімічна речовина розташована на запалюваному кінці сигарети,
- основну хімічну речовину приводять у зіткнення зі вторинною хімічною речовиною, яка несумісна таким чином, що запалює запалюваний кінець.
Цей спосіб відрізняється тим, що: - вторинна речовина розташована в контейнері, що спочатку розташовується на одному з кінців сигарети, в положенні, що запобігає зіткненню вторинної речовини з основною речовиною, - зазначений контейнер розташований на запалюваному кінці, відповідно до положення, що дозволяє приводити в зіткнення вторинну речовину з основною речовиною.
Опис графічних матеріалів
Інші переваги та особливості даного винаходу стануть більш зрозумілими по прочитанні подальшого опису переважних варіантів здійснення, з посиланням на супутні графічні матеріали, наведені за допомогою необмежуючих прикладів для інформативних цілей і де: - на фіг. 1-6 схематично зображені різноманітні етапи, що дозволяють запалити сигарету за допомогою запалювального пристрою відповідно до даного винаходу, - на фіг. а і 706 схематично зображений перший варіант здійснення запалювального пристрою відповідно до винаходу, при цьому контейнер відповідно розташований на кінці вдихання сигарети і на запалюваному кінці зазначеної сигарети; - на фіг. ва і 85 схематично зображений другий варіант здійснення запалювального пристрою відповідно до даного винаходу, при цьому контейнер відповідно розташований на кінці вдихання сигарети і на запалюваному кінці зазначеної сигарети; - на фіг. За і 95 схематично зображений третій варіант здійснення запалювального пристрою відповідно до даного винаходу, при цьому контейнер розташований на запалюваному кінці сигарети.
Варіанти здійснення даного винаходу
Даний винахід дозволяє запалити сигарету 1. "Сигарета" позначає традиційну сигарету з або без фільтру, сигарилу, сигару, або інший подібний об'єкт, який може використовувати курець. Як схематично показано на фіг. 1-6, сигарета 1 в основному має форму циліндра, виконаного з аркуша паперу 2, всередині якого розташоване подрібнене листя тютюну 3. Вона має діаметр, який може варіювати в діапазоні 3-7 мм, і довжину, яка може варіювати в діапазоні
Зо 60-100 мм. Вона містить запалюваний кінець 4 і кінець 5 вдихання, протилежний вказаному запалюваному кінцю. Кінець 5 вдихання може, зокрема, містити фільтр 6.
Запалювальний пристрій винаходу містить основну хімічну речовину 7 (або "запалювану" речовину) ймовірно розташовану на запалюваному кінці 4 сигарети 1. Основна хімічна речовина 7 може наноситися за допомогою просичування, покриття, пресування, введення в листя тютюну З рідини, гелю, твердої речовини, мікрокапсул, кристалів, гранул і т.д. На практиці, основна речовина 7 розташована на глибині в кілька міліметрів від запалюваного кінця 4.
Установка на місці основної речовини 7 переважно проводиться при виготовленні сигарети 1.
Відповідно до обраної форми, сушка основної речовини 7 може здійснюватися для того, щоб забезпечити відповідність технології перед розміщенням сигарети 1 в пачці для тривалого зберігання. Дійсно, не висушена речовина може викликати ризик забруднення пачки, може призвести до злипання сигарет, може забруднити пальці, одяг користувача або об'єкти (наприклад, столи чи попільнички), на яких може бути розміщена сигарета 1 і т.д.
Крім того, використання рідкої основної речовини 7, яка попередньо капсульована, дозволяє захистити вказану основну речовину від випадкового проливання, в той же час, дозволяючи користувачеві розламати капсулу зручною навмисною дією (наприклад, розламуванням за допомогою стиснення кінця сигарети 1 між двома пальцями). Техніка з капсулою також може розглядати основну речовину 7 з твердої речовини.
Запалювальний пристрій за даним винаходом додатково містить вторинну хімічну речовину 8 (або "запалювальну" речовину), яку обирають несумісною з основною хімічною речовиною 7.
З цієї причини основна і вторинна речовини здатні взаємодіяти і займатися при зіткненні. "Займання" з метою даного винаходу позначає вироблення теплової енергії (наприклад, 1507 С - 700 "С), з або без полум'я, що здатна запалити сигарету 1. Вторинна речовина 8 може мати форму рідини, гелю, твердої речовини, мікрокапсул, кристалів, гранул і т.д.
Пара основна речовина 7/вторинна речовина 8 може, наприклад, бути парою окислювач/паливо за типом перманганат калію/гліколь; нітрат срібла/червоний фосфор; нітрат срібла/сірка; хлорати і борна кислота/гліколі; алюміній/йодна настоянка; метал, який є натрієм або інші метали цього сімейства/вода або реагенти кінцевої спиртової групи; нікель Ренея або фосфоровмісні речовини/окислювачі (МпО», хлорат); нитроцеллюлоза/сильні кислоти (сірчана, соляна) і т.д.
Додаткові речовини можуть використовуватися для розбавлення, зв'язування, закріплення, активації або навпаки уповільнення або пасивації хімічної речовини на основі несумісних основ, виконаних згідно з цим винаходом. Інші речовини додатково можуть здійснювати посилення опору основної 7 і вторинної 8 речовин до умов навколишнього середовища, зокрема, вологості (наприклад, водовідштовхувальний засіб). Можна поліпшити займистість тютюну за допомогою просичення запалюваного кінця 4 "чутливою" речовиною, наприклад, нітроцелюлозою, перед нанесенням основної речовини 7. Це має перевагою створення надійного запалювання і при цьому дозволяє зменшити кількість основної речовини 7 до певного мінімуму.
Відповідні кількості основної 7 і вторинної 8 хімічних речовин можуть варіювати в діапазоні 0,1-5 мг на сигарету.
Переважно, з метою відповідності до діючих стандартів охорони здоров'я та запобігання ризиків токсичності, основна речовина 7 може містити перманганат калію і вторинна речовина 8 може містити гліцерин. Гліцерин є продуктом, який часто використовується в якості харчової добавки: він має форму в'язкої рідини, яка є прозорою, безбарвною, не має запаху і є нетоксичною, а також має солодкий присмак. Що стосується перманганату калію, це неорганічна сіль, що використовується як дезінфікуючий засіб і як дезодорант. Зокрема він використовується при обробці питної води.
Хімічна реакція, що ініціюється цією парою хімічних речовин не є миттєвою; необхідний невеликий інкубаційний період протягом декількох секунд, без якого користувач приходить до думки, що сигарети не була запалена. Про реакцію дає знати попередній випуск нетоксичного диму, що складається виключно з вуглекислого газу і пари води. Реакція не є надмірно інтенсивною, що має ефект, подібний до того, що викликаний полум'ям від запальнички або сірників. Після завершення реакції, кінець 4 сигарети є в міру запаленим, щоб дати час курцеві піднести сигарету до губ і зробити вдих тютюнового диму, забезпечуючи, щоб він не вдихав дим від реакції несумісності. Ці умови гарантують займання сигарети 1 і запевняють користувача в надійності пристрою. Крім того, ці дві хімічні речовини досить стабільні, щоб забезпечити термін експлуатації який є досить довгим.
Щоб забезпечити користувача, за одну операцію, усім необхідним для запалювання сигарети відразу ж після витягування з упаковки, вторинна речовина 8 міститься в контейнері 9,
Зо що спочатку розташований на одному з кінців сигарети, в положенні, що запобігає вказану вторинну речовину від зіткнення з основною речовиною 7. Цей контейнер 9 є таким, що видаляється і зконфігурований так, щоб розташовуватися на запалюваному кінці 4, в положенні, що дозволяє приводити вторинну речовину 8 в зіткнення з основною речовиною 7 На практиці вторинна речовина 8 розташована в контейнері 9, що видаляється, який зконфігуровано для насаджування на запалюваний кінець 4. Термін "насаджування" згідно з даним винаходом позначає можливість розташування контейнера 9 на і/або навколо запалюваного кінця 4, з можливістю закріплення або не закріплення до зазначеного кінця. Отже, оскільки основна 7 і вторинна 8 речовини вже присутні на сигареті 1, користувачеві не потрібно утримувати в руках пачку або елемент, що містить вторинну речовину, на противагу більшості рішень відомих з рівня техніки. Коли користувач придбає пачку, кожна сигарета вже забезпечена своїм власним контейнером 9, який дозволяє звести до мінімуму кількість вторинної речовини, що використовується.
Контейнер 9 може мати циліндричну, сферичну, паралелепіпедну або іншу форму, і виконаний з паперу, переважно пластифікованого картону, з пластику, з гуми, вати або "розпушеного" матеріалу за типом, що використовується для виготовлення сигаретних фільтрів і т. д. Він може мати один або кілька кінців розкритими в напрямку назовні або бути повністю закритим. На практиці контейнер 9У має форму циліндричної трубки, переважно закритої на одному зі своїх кінців 19 їі у якого зовнішній діаметр практично відповідає діаметру сигарети 1.
Діаметр контейнера 9 може, наприклад, варіювати в діапазоні 2-8 мм. Його довжина може варіювати від декількох міліметрів до декількох сантиметрів.
Заради безпеки, переважно, щоб вторинна речовина 8 не змогла випадково прийти в зіткнення з основною речовиною 7. З цієї причини, контейнер 9 переважно спочатку розташований, переважно прикріплений, до кінця 5 вдихання, тобто відділений - відділений від основної речовини 7. Приведення в зіткнення двох хімічних речовин може, таким чином, бути тільки навмисним. Перед цим, основна речовина 7 фізично ізолюється від вторинної речовини 8.
Згідно з першим варіантом здійснення, що показаний на фіг. 7а і 70, контейнер 9 містить область 11 скріплення, призначену для насаджування на кінець 5 вдихання і на запалюваний кінець 4. Область 11 скріплення має форму циліндричної частини, яка розташована навпроти бо закритого кінця 19 трубки, що утворює контейнер 9. Неміцна перемичка 10 утворює дно області
11 скріплення, при цьому вторинна речовина 8 розташована між вказаною перемичкою і закритим кінцем 19 контейнера 9. Інший кінець області 11 скріплення відкритий так, щоб дозволити його насадження на запалюваний кінець 4. Область 11 скріплення має внутрішній діаметр більше або рівний (наприклад, в діапазоні 0,1-1 мм) внутрішньому діаметру сигарети 1 і довжину, яка може варіювати в діапазоні 3-10 мм. Коли контейнер 9 спочатку насаджений на кінець 5 вдихання, одна або кілька точок склеювання можуть бути виконані в області 11 скріплення так, щоб запобігти будь-якому передчасному відділенню.
В альтернативному варіанті здійснення, що показаний на фіг. ва і 86 контейнер 9 розрахований так, щоб дозволити вільне маніпулювання сигаретою 1 і зазначеним контейнером. Початкова прикріплювальна фіксація контейнера на кінець вдихання сигарети, комбінується з шорсткою природою зазначеного контейнера для маніпулювання їм, пропонує велику ступінь безпеки. Справді, ризик випадкового від'єднання контейнера і його зіткнення з основною запалювальною речовиною, таким чином, практично обмежені. На практиці, фільтр 6 прикріплений за допомогою обгортки 12 на кінець 5 вдихання сигарети 1. Ця обгортка 12 головним чином має форму листа паперу, частина якого обгорнута навколо кінця 5 вдихання, а інша частина обгорнута навколо фільтра 6. Обгортка 12 зазвичай скріплюється за допомогою склеювання. Контейнер 9 також має форму циліндричної трубки спочатку прикріпленої до кінця 5 вдихання, на продовженні фільтра 6. Обгортка 12 також забезпечує скріплення циліндричної трубки, що утворює контейнер 9 на фільтрі 6. Аркуш паперу, який утворює обгортку 12, має довжину, обрану для обгортання навколо: кінця 5 вдихання, фільтра 6 і трубки, що утворює контейнер 9. На практиці обгортка 12 може містити неміцну частину 13 на стику фільтра 6 і контейнера 9, дозволяючи вручну від'єднувати вказаний контейнер за допомогою витягування, згинання, скручування або обертання. Ця неміцна частина 13 може, наприклад, містити область з меншою товщиною або перфорацію, виконану на обгортці 12, на стику фільтра 6 і контейнера 9. На практиці контейнер 9 містить область 11 скріплення, що насаджена на запалюваний кінець 4. Ця область 11 скріплення має форму циліндричної частини, яка розташована навпроти закритого кінця 19 трубки, що утворює контейнер 9. Неміцна перемичка 10 утворює дно області 11 скріплення, вторинна речовина 8 розташована між вказаною перемичкою і закритим кінцем 19 контейнера 9. Інший кінець області 11 скріплення відкритий так, щоб дозволити насадження
Зо на запалюваний кінець 4. Область 11 скріплення має внутрішній діаметр більше або рівний (наприклад, в діапазоні 0,1-14 мм) зовнішньому діаметру сигарети 1, і довжину, яка може варіювати в діапазоні 3-10 мм.
При відсутності фільтра б, контейнер 9 завжди має форму циліндричної трубки спочатку розташованої, переважно закріпленої, на кінці 5 вдихання на продовженні останнього. Обгортка 12, переважно забезпечена неміцною частиною 13, забезпечує безпосереднє з'єднання контейнера 9 на кінці 5 вдихання. Установка на місці контейнера 9, таким чином, проводиться так само, як і встановлення фільтра на сигаретах, які забезпечені ним.
На фіг. 1 2, 7а і ва контейнер 9 спочатку розташований на кінці 5 вдихання сигарети 1. Тим не менш, контейнер 9 спочатку може розташовуватися на запалюваному кінці 4. Цей третій варіант здійснення зображений на фіг За і 95 Контейнер 9 містить дві області 11а ії 115 скріплення, кожна з яких призначена дпя насаджування на запалюваний кінець 4. Ці області 11а і 1165 скріплення мають форму у вигляді циліндричної частини. Перша область 11а скріплення приєднується з урахуванням вторинної речовини 8 і розташована на продовженні закритого кінця 19 контейнера 9 в той час як друга область 116 скріплення знаходиться навпроти зазначеного другого закритого кінця.
Закритий кінець 19 контейнера 9 утворює дно першої області 11а скріплення, де остання фактично є запечатаною. Основна речовина 7 сама по собі може бути спочатку фізично ізольованою від вторинної речовини 8. Інший кінець першої області 11а скріплення відкритий таким чином, щоб дозволити насадження на запалюваний кінець 4.
Неміцна перемичка 10 утворює дно другої області 115 скріплення при цьому вторинна речовина 8 розташована між вказаною перемичкою і закритим кінцем 19 контейнера 9. Інший кінець другої області 116 скріплення відкритий таким чином, щоб дозволити насадження на запалюваний кінець 4.
Області 11а, 116 скріплення мають внутрішній діаметр більше ніж або рівний (наприклад, в діапазоні 0,1-1 мм) зовнішньому діаметру сигарети 1 і довжина якого може варіювати в діапазоні 3-10 мм. Перша область 11а скріплення спочатку насаджена на запалюваний кінець 4 (фіг. да) Одна або дві точки приклеювання можуть надаватися так, щоб запобігти будь-якому передчасному від'єднанню. Щоб привести вторинну речовину 8 в зіткнення з основною речовиною 7, досить повернути контейнер 9 насадити другу область 1165 скріплення на бо запалюваний кінець 4 (фіг. 90).
Замість або на додаток до першої області 11а скріплення є можливим передбачити шорсткий контейнер 9, подібний контейнеру, який був описаний раніше для другого варіанту здійснення і який схематично показаний на фіг. ва і 860, проте спочатку закріплений на запалюваному кінці 4.
Вторинна речовина 8 може безпосередньо наноситися всередині контейнера 9, перебуваючи в рідкій, гелеподібній або кремоподібній формі. Перебуваючи в рідкій формі, губчастий матеріал губчастого типу може вставлятися в контейнер 9 так, щоб вміщати вказану вторинну речовину 8, просте натискання на вказаний губчастий матеріал дозволяє вивільняти вказану вторинну речовину.
Вона також може бути спочатку розміщена в одній або декількох капсулах, які самі розташовані далі в контейнері 9. У такій конфігурації з капсулами, контейнер 9 переважно містить одну або кілька гнучких стінок, що дозволяють зруйнувати зазначені капсули за допомогою розламування, коли сила бічного тиску (перпендикулярного осі сигарети) або поздовжнього тиску (по осі сигарети) прикладається до зазначеної гнучкої стінки або стінок.
Щоб запобігти витіканню вторинної речовини 8 з контейнера 9, останній може бути закритий за допомогою неміцної перемички 10 виконаної з паперу, пластичного матеріалу, алюмінію і т.д.
Просте натиснення запалюваного кінця 4 на цю перемичку 10 дозволяє відкривати Її і вивільняти вторинну речовину 8. На практиці, оскільки вторинна речовина 8 намагається вийти з контейнера 9 з області 11 скріплення, неміцна перемичка 10 розташована в цій області.
Можуть однак розглядатися й інші технічні рішення. Основна речовина 7 може, наприклад, розташовуватися в маленькому контейнері, стінки якого зконфігуровані (наприклад, мікроперфоровані) так, щоб дозволити пропускання рідкої вторинної речовини 8. Таке рішення має перевагою можливість утримання основної речовини 7 в порошкоподібному стані, без будь- якої попередньої обробки, яка може змінити характеристики кристалічної структури.
Подібним чином, можна уявити, що основна речовина 7 наноситься за допомогою напилення на папір, вкритий адгезивом, на який наклеюються частинки зазначеної основної речовини. Адгезив, заповнений частинками основної речовини 7, потім обмотують навколо запалюваного кінця 4 сигарети 1.
Сигаретний папір також може сам приєднувати смужку з адгезивом на стороні запалюваного
Зо кінця 4 сигарети 1: папір попередньо заповнений частками основної речовини 7 і використовується сам по собі до заповнення сигарети 1 тютюном.
На фіг. 1-6 показано як курець може запалити сигарету за допомогою простих рухів, чи тримає він зазначену сигарету в руках чи підносить її до рота ще не запаленою.
Згідно з першим варіантом здійснення (фіг. 7а і 75) і другим варіантом здійснення (фіг. ва і 85) контейнер 9 спочатку прикріплений до кінця 5 вдихання, протилежного запалюваному кінцю 4 сигарети 1 так, що вторинна хімічна речовина 8 фізично відокремлена від основної хімічної речовини 7 (фіг. 1). Користувач відокремлює контейнер 9 від кінця 5 вдихання (фіг. 2) і розташовує його на запалюваному кінці 4 (фіг. 3). Контейнер 9 потім приводять до зіткнення з запалюваним кінцем 4 таким чином, що вторинна речовина 8 просичує основну речовину, якою покритий запалюваний кінець 4 (фіг. 4). Коли контейнер 9 закрито, користувач може привести вторинну речовину 8 в зіткнення з основною речовиною 7 за допомогою руйнування зазначеного контейнера (фіг. 5). Коли контейнер 9 закрито неміцною перемичкою 10, користувач може привести вторинну речовину 8 в зіткнення з основною речовиною 7 за допомогою проколювання зазначеної перемички за допомогою запалюваного кінця 4. Коли контейнер 9 відкритий в напрямку назовні, користувач може привести вторинну речовину 8 в зіткнення з основною речовиною 7 за допомогою безпосередньої вставки запалюваного кінця 4 сигарети 1 всередину зазначеного контейнера. Як тільки вторинна речовина 8 стикається з основною речовиною 7, користувач переміщає контейнер 9 від запалюваного кінця 4 (фіг. 6). Починається реакція, і запалюваний кінець 4 загоряється.
Згідно з третім варіантом здійснення (фіг. Уа і 95), спочатку перемичка контейнера 9 розламується на своїй вільній частині, яка не стикається з запалюваним кінцем 4. З'єднання контейнер 4 сигарета 1 потім розламується, при цьому зазначений контейнер повертається таким чином, щоб насаджувати другу область 11р скріплення на запалюваний кінець 4. Потім достатньо здійснити натискання на контейнер 4, щоб звільнити його від вторинної речовини 8 і почати реакцію.

Claims (10)

ФОРМУЛА ВИНАХОДУ
1. Сигарета, забезпечена запалювальним пристроєм, що містить: бо - основну хімічну речовину (7), що розташована на запалюваному кінці (4) сигарети (1), (с;
- вторинну хімічну речовину (8), яка несумісна з основною хімічною речовиною (7), при цьому зазначені основна хімічна речовина (7) і вторинна хімічна речовина (8) спалахують при контактуванні одна з одною, - зазначену вторинну хімічну речовину (8) розміщено в контейнері (9), попередньо розташованому на одному з кінців сигарети (1) так, щоб запобігти контактуванню вторинної хімічної речовини з основною хімічною речовиною (7), при цьому цей контейнер виконано знімним, і виконано з можливістю встановлення навпроти запалюваного кінця (4) в такому положенні, яке дозволяє зазначеній вторинній речовині контактувати з основною хімічною речовиною, яка відрізняється тим, що зазначений один з кінців сигарети (1), на якому розташований контейнер (9), є кінцем (5) вдихання, який протилежний запалюваному кінцю (4), при цьому зазначений контейнер (9) виконаний з можливістю вільного маніпулювання сигаретою (1) і зазначеним контейнером (9).
2. Сигарета за п. 1, яка відрізняється тим, що: - фільтр (6) прикріплений за допомогою обгортки (12) на кінці (5) вдихання, - контейнер (9) являє собою циліндричну трубку, розташовану на продовженні фільтра (6), з обгорткою (12), що забезпечує з'єднання зазначеної трубки із зазначеним фільтром.
3. Сигарета за п. 1, яка відрізняється тим, що контейнер (9) являє собою циліндричну трубку, розташовану на продовженні кінця (5) вдихання, при цьому зазначений контейнер за допомогою обгортки (12) прикріплений безпосередньо на зазначеному кінці вдихання.
4. Сигарета за одним з пп. 2 або 3, яка відрізняється тим, що обгортка (12) містить неміцну частину (13), що дозволяє вручну від'єднувати контейнер (9) за допомогою витягування, згинання, скручування або обертання.
5. Сигарета за одним з попередніх пунктів, яка відрізняється тим, що контейнер (9) призначений для: - розташування на кінці (5) вдихання, протилежному до запалюваного кінця (4) сигарети так, щоб вторинна хімічна речовина (8) спочатку була фізично відокремлена від основної хімічної речовини (7), - насаджування на запалюваний кінець (4), щоб привести вторинну хімічну речовину (8) в зіткнення з основною хімічною речовиною (7) і запалити запалюваний кінець (4) сигарети (1). Зо
6. Сигарета за одним з попередніх пунктів, яка відрізняється тим, що контейнер (9) має форму циліндричної трубки, що призначена для насаджування на запалюваний кінець (4) сигарети (1) і приведення вторинної хімічної речовини (8) в зіткнення з основною хімічною речовиною (7).
7. Сигарета за одним з попередніх пунктів, яка відрізняється тим, що вторинна хімічна речовина (8) розміщена в одній або декількох капсулах, розташованих в контейнері (9), при цьому зазначений контейнер містить одну або кілька гнучких стінок, для можливості руйнування зазначених капсул за допомогою розламування, коли сила тиску прикладена на зазначену гнучку стінку або стінки.
8. Сигарета за одним з попередніх пунктів, яка відрізняється тим, що контейнер (9) закрито за допомогою неміцної перемички (10).
9. Сигарета за одним з попередніх пунктів, яка відрізняється тим, що основна хімічна речовина (7) містить перманганат калію.
10. Сигарета за одним з попередніх пунктів, яка відрізняється тим, що вторинна хімічна речовина (8) містить гліцерин.
ху ре д У
Фіг.1 7 й Йоехх ач чн Жнннниннни нн Фіг 2 Фіг, З в й Кс: ТА линии пн зни й З Ше
Чиг. А її 7 й 55 -: США А « «й 8
Фіг. 5 ри , ! 6 КО ФО ЩА Ти й - ша з гу | -ї Фіг, 6
;7 й 79 ла й а , ї Ї й Я. т пшона на а на а а а ан а и па по ка Сх : а 4 шко се СА Аі НИ тю ДЯ сем М 7 жі 4 . по Уют ЖЕ ік мото, хі: ше У й У х х Х. Х св х 4 3 момо . я
Фіг. 7а ши І й ва те " Н Й 7 ї м З мо ДВ кине и мно в рух яке и пе ОК х х я У х х х в х щи "В ЧО А 3 хв й
Фіг. 75 7 й ? пз ях мов й ї є ге ; ї 7 - ще ' : М В ї Й ТТ В иа 7 и ит ня Кр 1 В о т онкннннняннй Конні ОК В ій х , х ді що ікс) Щ- кві Фіг, ва Фо 77 1 2 Ще і: я : Й й З 18 нин с зньня я У й ач ж у З Ка . - Ж око. . МУЗИ ее жо аб уноокр тво У не бновегосаостсюесстст стос боже стотійесе бен Красне тонн ОНИ хх хх іч х х нях ха х В ча і В
Фіг. 8Ь й : Н : В Е Я я г" щи нини ни я КОМА лава нон ододвввнсв ця ни А Хдлебкня як тя ге ше шення щ гє хлКх в У х че х х т мом Бе з х Фіг, за їх я ВО й -Е в Н НІ в й З ж чи х 7 їх у й х 4 вом хз че
Фіг. об
UAA201311689A 2011-03-17 2012-03-14 Сигарета, забезпечена запалювальним пристроєм UA114398C2 (uk)

Applications Claiming Priority (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
FR1152205A FR2972609B1 (fr) 2011-03-17 2011-03-17 Cigarette equipee d'un dispositif d'auto-allumage et procede pour allumer une cigarette.
PCT/FR2012/050533 WO2012123678A1 (fr) 2011-03-17 2012-03-14 Cigarette equipee d'un dispositif d'auto-allumage

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA114398C2 true UA114398C2 (uk) 2017-06-12

Family

ID=45974401

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAA201311689A UA114398C2 (uk) 2011-03-17 2012-03-14 Сигарета, забезпечена запалювальним пристроєм

Country Status (19)

Country Link
US (1) US20140109923A1 (uk)
EP (1) EP2685846B1 (uk)
JP (1) JP2014511674A (uk)
KR (1) KR20140046412A (uk)
CN (1) CN103619199B (uk)
AU (1) AU2012228120A1 (uk)
BR (1) BR112013023712A2 (uk)
CA (1) CA2830176A1 (uk)
CO (1) CO6811843A2 (uk)
EA (1) EA024420B1 (uk)
ES (1) ES2623954T3 (uk)
FR (1) FR2972609B1 (uk)
IL (1) IL228473A0 (uk)
MX (1) MX346290B (uk)
MY (1) MY163678A (uk)
PL (1) PL2685846T3 (uk)
UA (1) UA114398C2 (uk)
WO (1) WO2012123678A1 (uk)
ZA (1) ZA201307751B (uk)

Families Citing this family (4)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
ITPD20130276A1 (it) * 2013-10-07 2015-04-08 Giuseppe Andretto Dispositivo per fumare, elemento di accensione per sigaretta e metodo di accensione di una sigaretta
CN105286085A (zh) * 2014-07-02 2016-02-03 上海绿馨电子科技有限公司 一种自发热香烟及其使用方法
DE102015104083A1 (de) 2015-03-18 2016-09-22 Marita Plöger Zigarette mit selbstentzündender Vorrichtung
WO2018215805A1 (en) 2017-05-25 2018-11-29 Topuria Giorgi Cigarette with filter or mouthpiece, or cigar, with device for ignition

Family Cites Families (25)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
GB314145A (en) 1928-04-03 1929-06-27 Piedad Lifchuz Improvements in self-lighting cigars and cigarettes
GB376725A (en) 1930-01-14 1932-07-14 Giulio Turri Self-igniting cigarette
GB356861A (en) 1930-07-10 1931-09-17 Robert Sutherland Improvements in and relating to cigarettes and the like
GB406153A (en) 1932-05-07 1934-02-22 Axel Sjoesten An improved apparatus for highly heating the feed water of steam boilers
BE407714A (uk) 1933-06-19 1935-03-30
US2029186A (en) * 1934-06-07 1936-01-28 Peterson Norman Lighting device for cigarettes
FR1014899A (fr) 1950-03-21 1952-08-25 Dispositif pour l'allumage des matières combustibles et en particulier du tabac descigares et cigarettes
US2652060A (en) * 1950-10-13 1953-09-15 Shio Cheng Combined cigarette and igniting means
GB752365A (en) 1953-09-01 1956-07-11 Hans Hanno Moser Improvements in or relating to contact igniters
GB790341A (en) 1955-02-05 1958-02-05 Kurt Koerber Improvements in self-igniting cigarettes and methods of producing them
US3046995A (en) * 1960-05-05 1962-07-31 Alexander C Christy Igniting tip cigarette
US3109435A (en) * 1961-07-26 1963-11-05 Eric M Javits Cigarette lighting means
JPS5930718Y2 (ja) * 1978-06-30 1984-09-01 晟均 徐 発火装置つき煙草
EP0066021A1 (en) 1981-05-20 1982-12-08 Byung Eon Yoo Smoking rod with lighting device
ES534390A0 (es) * 1984-07-17 1985-09-01 Gene Esparza Natividad Sistema para el autoencendido de cigarrillos
CA1233088A (en) * 1984-07-17 1988-02-23 Natividad Gene Esparza Self-igniting system for cigarettes
DE3509293A1 (de) 1985-03-15 1986-10-09 Richard von 5030 Hürth Liechtenstein Zigaretten- und schachtel beschichtung zur einsparung von zuendhoelzern
CN2068757U (zh) * 1989-05-25 1991-01-09 程国强 香烟自燃装置
BG97941A (en) 1993-07-14 1995-01-31 Bonchev Self-ignition tobacco products
US6062142A (en) * 1997-03-31 2000-05-16 Atlantic Research Corporation Autoignition system for inflator devices with separator that melts
GB2342560A (en) * 1998-10-12 2000-04-19 Zygmunt Marek Niewiadomski Supplementary ignition means as part of product,container or packaging therefor
BE1015826A5 (fr) * 2003-12-19 2005-09-06 Jacquet Pierre Allumage autonome.
JP2005224232A (ja) 2004-02-13 2005-08-25 Joji Ishikawa 火器具を使わないタバコ
FR2905231A1 (fr) 2006-08-31 2008-03-07 Abisdid Charli Allumage de cigarette, cigarillo, cigare sans utiliser d'allumettes ou de briquets
JP5384911B2 (ja) * 2008-11-13 2014-01-08 日本カーリット株式会社 発煙消火剤

Also Published As

Publication number Publication date
BR112013023712A2 (pt) 2016-12-13
EA201391271A8 (ru) 2014-07-30
US20140109923A1 (en) 2014-04-24
WO2012123678A1 (fr) 2012-09-20
ZA201307751B (en) 2016-08-31
FR2972609B1 (fr) 2014-04-25
FR2972609A1 (fr) 2012-09-21
JP2014511674A (ja) 2014-05-19
EP2685846B1 (fr) 2017-02-01
AU2012228120A1 (en) 2013-11-07
EP2685846A1 (fr) 2014-01-22
PL2685846T3 (pl) 2017-08-31
IL228473A0 (en) 2013-12-31
CN103619199B (zh) 2015-05-06
ES2623954T3 (es) 2017-07-12
MX2013010613A (es) 2014-05-21
EA024420B1 (ru) 2016-09-30
MX346290B (es) 2017-03-14
CN103619199A (zh) 2014-03-05
MY163678A (en) 2017-10-13
EA201391271A1 (ru) 2014-05-30
CA2830176A1 (fr) 2012-09-20
CO6811843A2 (es) 2013-12-16
KR20140046412A (ko) 2014-04-18

Similar Documents

Publication Publication Date Title
US9517975B2 (en) Self-lighting device for a cigarette
US20150335064A1 (en) Device for self-lighting of a cigarette, comprising incompatible chemical materials that generate sufficient thermal energy to light the end of said cigarette when they are in contact with one another
UA114398C2 (uk) Сигарета, забезпечена запалювальним пристроєм
WO1986004488A1 (en) Self-extinguishing cigarette
JP2016508370A (ja) 喫煙物品用の消火器
CN203058274U (zh) 一种即燃式香烟
KR102398101B1 (ko) 담배 인출 점화식 담뱃갑
CN101878959A (zh) 一种烟头缺氧灭火器
OA16587A (fr) Cigarette équipée d'un dispositif d'autoallumage.
OA16835A (fr) Dispositif d'auto-allumage d'une cigarette
WO2020051771A1 (zh) 具有长短径向线的胶囊及可承载其胶囊的管状疏水容器
JPS6170966A (ja) 巻きタバコ用の自己発火装置
CN201086941Y (zh) 带火柴香烟包装盒
CN201846781U (zh) 带点火装置的香烟
TW202010489A (zh) 一種具有長短徑向線的膠囊及可承載其膠囊的管狀疏水容器
TWM571674U (zh) 一種具有長短徑向線的膠囊及可承載其膠囊的管狀疏水容器
OA17532A (fr) Dispositif d'auto-allumage d'une cigarette comprenant des matières chimiques incompatibles générant une énergie thermique suffisante pour allumer l'extrémité de ladite cigarette lorsqu'elles sont en contact l'une de l'autre.
WO2005018349A2 (en) Self lighting cigarette