UA100959C2 - Спосіб обробки напівфабрикату, виготовленого зі шкіри або аналогічного матеріалу, і виріб з нього - Google Patents

Спосіб обробки напівфабрикату, виготовленого зі шкіри або аналогічного матеріалу, і виріб з нього Download PDF

Info

Publication number
UA100959C2
UA100959C2 UAA201205171A UAA201205171A UA100959C2 UA 100959 C2 UA100959 C2 UA 100959C2 UA A201205171 A UAA201205171 A UA A201205171A UA A201205171 A UAA201205171 A UA A201205171A UA 100959 C2 UA100959 C2 UA 100959C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
solution
specified
semi
finished product
binder
Prior art date
Application number
UAA201205171A
Other languages
English (en)
Russian (ru)
Inventor
Анджело Рампони
Original Assignee
Кончериа Стефаниа Ес.Пи.А
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Кончериа Стефаниа Ес.Пи.А filed Critical Кончериа Стефаниа Ес.Пи.А
Publication of UA100959C2 publication Critical patent/UA100959C2/uk

Links

Classifications

    • CCHEMISTRY; METALLURGY
    • C14SKINS; HIDES; PELTS; LEATHER
    • C14CCHEMICAL TREATMENT OF HIDES, SKINS OR LEATHER, e.g. TANNING, IMPREGNATING, FINISHING; APPARATUS THEREFOR; COMPOSITIONS FOR TANNING
    • C14C11/00Surface finishing of leather
    • C14C11/003Surface finishing of leather using macromolecular compounds
    • CCHEMISTRY; METALLURGY
    • C14SKINS; HIDES; PELTS; LEATHER
    • C14CCHEMICAL TREATMENT OF HIDES, SKINS OR LEATHER, e.g. TANNING, IMPREGNATING, FINISHING; APPARATUS THEREFOR; COMPOSITIONS FOR TANNING
    • C14C13/00Manufacture of special kinds or leather, e.g. vellum

Landscapes

  • Chemical & Material Sciences (AREA)
  • Chemical Kinetics & Catalysis (AREA)
  • General Chemical & Material Sciences (AREA)
  • Organic Chemistry (AREA)
  • Engineering & Computer Science (AREA)
  • Manufacturing & Machinery (AREA)
  • Treatment And Processing Of Natural Fur Or Leather (AREA)
  • Treatment Of Fiber Materials (AREA)
  • Application Of Or Painting With Fluid Materials (AREA)

Abstract

Даний винахід стосується способу обробки напівфабрикату, виготовленого зі шкіри або аналогічного матеріалу. Спосіб містить етапи: надавання матеріалу, що підлягає обробці; приготування розчину для обробки, що містить розчин зв'язувальної речовини і срібло в гранулах; нанесення розчину для обробки на щонайменше одну поверхню вказаного напівфабрикату, що підлягає обробці. Розчин зв'язувальної речовини містить натуральні білки у водному розчині. Даний винахід також стосується виробу, приготованого з напівфабрикату, виготовленого зі шкіри або аналогічного матеріалу, обробленого вищезгаданим способом.

Description

Даний винахід стосується способу обробки напівфабрикату, виготовленого з шкіри або тканин, аналогічних шкірі, і виробу з напівфабрикату, обробленого таким способом.
Даний винахід зокрема спрямований на обробку шкіри або шкірозамінника, що застосовуються для виготовлення виробів, призначених щонайменше частково входити в контакт зі шкірою кінцевого користувача.
Можливими прикладами таких виробів є предмети одягу (жакети, пальто), взуття, ремінці і браслети, невеликі вироби зі шкіри (сумки, їх частини, гаманці), чохли для об'єктів різного виду, такі як, чохли для окулярів, чохли для сидінь (тобто для автомобілів) або тому подібне. Природно цей список не є обмежувальним прикладом.
Однією з вимог, що стосується застосування шкірсировини, шкіри і шкірозамінника в подібних продуктах є гарантія для користувача високого ступеня комфорту. Шкіряні вироби не тільки повинні бути м'якими і зручними, але вони також повинні гарантувати високий ступінь проникності для водяної пари, так що б при контакті шкіри зі шкірою людини, потовиділення користувача не спричиняло неприємного відчуття при користуванні виробом.
Додатковою вимогою є стримування утворення неприємних запахів в результаті потовиділення користувача. Ця вимога є особливо важливою відносно взуття, коли при носінні взуття користувачем в результаті потовиділення ногами користувача часто з'являються неприємні запахи.
В аспекті подолання вищезазначених недоліків відомо, що срібло має антисептичні, дезодоруючі і антибактеріальні властивості, і що воно застосовується для цієї мети, наприклад, в дезодорантах для тіла.
Для нанесення і закріплення срібла на шкірі в порошкоподібній формі пропонувалися різні способи.
Наприклад, пропонували приховувати порошкоподібне срібло в синтетичних смолах і потім наносити смоли на шкіру. Однак, це рішення має той недолік, що синтетичні смоли утворюють на шкірі відносно товсту і важку плівку, яка є майже водонепроникною і тим самим зменшує проникність для газообміну.
Наявність таких плівок також псує природний вигляд шкіри, яка внаслідок цього стає менш престижною з точки зору просування товарів на ринку.
Також пропонували приховувати порошкоподібне срібло в акрилових фарбах або в ПВХ (полівінілхлориді), але це рішення також має недоліки, аналогічні вказаним вище недолікам.
Застосування синтетичних хімічних продуктів також має додатковий недолік через складність утилізації відходів виробництва, що сильно впливають на навколишнє середовище.
Документ УР 2006 089583 А розкриває шкіру, покриту сріблом, що є антисептиком і має водо-, паро- і повітропроникні властивості і її застосування у взутті.
Документ ВИШ 2 160 784 СІ розкриває обробку шкіри водним розчином казеїну і водну фарбувальну композицію, що містить казеїн, пігмент, воду і воскову емульсію і одяг, виготовлений з вказаної обробленої шкіри.
Документ 05 5 531 795 А розкриває казеїнову обробку шкіри.
Документ КА 2006 0000291 А розкриває антибактеріальний виріб, що містить поліуретановий шар, що містить частинки срібла.
Тому задачею, що лежить в основі даного винаходу, є забезпечення способу обробки шкіри (або матеріалів аналогічних шкірі) здатного щонайменше частково подолати вищезазначені недоліки попереднього рівня техніки.
Зокрема, задачею, що лежить в основі даного винаходу, є забезпечення способу обробки шкіри або матеріалів, аналогічних шкірі, здатного запропонувати високий ступінь комфорту і високий рівень газообміну, а також зменшення запаху, викликаного потовиділенням, виробленим шкірою користувача.
Додатковою задачею даного винаходу є забезпечення способу обробки шкіри або матеріалів, аналогічних шкірі, з обмеженим впливом на навколишнє середовище.
Рішення цієї й інших задач досягається застосуванням способу обробки напівфабрикату, виготовленого зі шкіри або матеріалів, аналогічного шкірі, за п. 1, і виробу, виготовленого цим способом згідно з п. 17 з напівфабрикату, зробленого з шкіри або матеріалу, аналогічного шкірі.
Залежні пункти формули винаходу визначають можливі переважні варіанти здійснення способу за винаходом і виробу згідно з винаходом.
Для кращого розуміння винаходу і витікаючих з нього переваг нижче описані деякі необмежуючі приклади втілень.
Спосіб за даним винаходом застосовується при обробці шкір, зокрема шкір різних видів, але також може застосовуватися для обробки виробів, подібних шкірі, таких як шкірозамінник. У даному описі на прикладі будуть згадуватися шкури і шкіра.
Спосіб за винаходом, по-перше, містить етап надавання напівфабрикату, що підлягає обробці.
Цей напівфабрикат може, наприклад, містити шкіру, попередньо вичинену згідно з відомими процедурами.
Обробка напівфабрикату відбувається шляхом нанесення на нього, згідно з вищеописаними процедурами спеціального розчину для обробки, який готують згідно зі спеціальними процедурами.
Розчин для обробки не обов'язково наноситься на весь напівфабрикат, але переважно тільки на одну його поверхню. Іншими словами, тільки одну сторону шкіри обробляють способом за винаходом.
Таким чином, обробка обмежується ділянкою шкіри, призначеною для контактування зі шкірою користувача. Наприклад, у випадку взуття, визначено, що оброблювана поверхня обмежена опорною поверхнею ступні, яка з нею контактує. У випадку браслета оброблювана поверхня є внутрішньою поверхнею браслета, тобто поверхнею, яка входить в контакт зі шкірою зап'ястка користувача.
Розчин для обробки, що наноситься на напівфабрикат, включає розчин зв'язувальної речовини на основі натуральних білків у водному розчині і срібло в гранулах.
Натуральні білки, що застосовуються в розчині зв'язувальної речовини, можуть бути різноманітними. Переважно, їх вибирають з групи, яка складається з казеїну, яєчного альбуміну, альбуміну крові.
Переважною зв'язувальною речовиною в розчині є в будь-якому випадку казеїн, який має здатність абсорбувати вологу (яка може, наприклад, утворюватися при потовиділенні зі ступні, якщо напівфабрикат застосовують у виготовленні взуття). Казен являє собою фосфопротеїн, що одержується з молока в результаті відповідних процесів обробки (наприклад, тиск, ферментація, підкислення).
Більше того, в результаті, також можна застосовувати суміш, що містить один або більше натуральних білків, які входять в перелік білків зі специфічними характеристиками відносно шкіри, обробленої способом за винаходом. Наприклад, допускається, щоб розчин зв'язувальної речовини складався з суміші казеїну з альбуміном. Насправді, ця суміш дає можливість одержувати на шкірі довершену блискучу плівку.
Розчин зв'язувальної речовини може також містити додаткові добавки, придатні для надання шкірі специфічних характеристик. Ці добавки можуть включати один або більше з наступних компонентів: рослинні клеї з насіння льону, похідні целюлози, такі як карбоксиметилцелюлоза, желатин, природний лак, мила.
Рослинні клеї з насіння льону і похідні целюлози утворюють плівки з високою наповнювальною місткістю відносно шкіри.
Желатин надає шкірі м'яку фактуру і в'язку текстуру. Природний лак надає шкірі блиск і однорідність.
Переважно, розчин зв'язувальної речовини містить пластифікатори, придатні для зменшення жорсткості, ламкості і еластичності плівки розчину білків при його нанесенні на шкіру. Пластифікатори переважно вибирають з групи, яка складається з: натрієвої солі сульфорицинової кислоти, вищих спиртів, гліколів, гліцерину, натуральних олій, натуральних восків.
Як натуральну олію можна, наприклад, застосовувати сульфовану рицинову олію середнього ступеня сульфування.
Натуральні воски можуть бути рослинного і тваринного походження.
Рослинні воски можна вибрати з групи, яка складається з: коперніції восконосної, яку екстрагують з листя рослини бразильскої коперніції восконосної; екстрактів з торфу і бурого вугілля в гірській промисловості; канделільского воску, що екстрагується в основному з стовбура мексиканської рослини канделіли.
Замість рослинних восків можна вибрати тваринні воски з групи, яка складається з: виділень комах, таких як бджолиний віск; виділень сальних залоз, таких як ланолін; виділень, екстрагованих з жирових тканин ссавців, таких як кашалот або кит.
Нанесення водного розчину натуральних білків на шкіру має багато переваг.
По-перше, відсутність хімічних розчинників зменшує загальний вплив процедури обробки на навколишнє середовище. Більше того, вироби, що одержуються з напівфабрикатів, оброблених способом за винаходом, відповідають високим екологічним стандартам якості.
Додаткова перевага, пов'язана із застосуванням розчину зв'язувальної речовини даного типу, полягає в тому, що використання натуральних білків забезпечує, що можливість появи алергії у кінцевого користувача є низькою.
Додатковою перевагою, пов'язаною із застосуванням водного розчину зв'язувальної речовини є можливість одержання дуже тонкої, прозорої і блискучої обробки, що дозволяє шкірі зберігати свою природну проникність для водяних парів, надаючи при цьому високий рівень комфорту. Більше того, антисептичні властивості срібла посилюються завдяки тому, що срібло занурюється в речовину проникну для парів.
Перевагою є те, що розчин зв'язувальної речовини має аніонний заряд і, переважно, рН 8.
Процентне співвідношення казеїну в розчині зв'язувальної речовини становить переважно між 6 95 і 12 95, навіть більш переважно 8 95.
Відповідно до варіанта здійснення винаходу розчин зв'язувальної речовини під назвою Нуагоїїп
ТОМ, виробництва 5.1.0. Іпіегпайопа! "М,
Гранули срібла в розчині для обробки переважно є гранулами чистого або в основному чистого срібла. Відповідно до можливого варіанта здійснення винаходу гранули срібла в розчині для обробки мають розмір гранул менший або такий, що дорівнює 10 мікронам. Переважно, частина гранул має розмір зерен менший 10 мікронів. Відповідно до можливого варіанта здійснення винаходу, частина, переважно 50 95, гранул срібла має розмір зерен менше 7 мікронів.
Приготування розчину для обробки з розчину зв'язувальної речовини і з гранул срібла з вищезазначеними властивостями містить ряд послідовних етапів.
Розчин зв'язувальної речовини і гранули срібла змішують, переважно, у відношенні 1:10 (тобто одна частина порошкоподібної речовини і 10 частин зв'язувальної речовини), диспергуючи срібло в розчині зв'язувальної речовини. Потім одержану таким чином суспензію перемішують до одержання в основному однорідної пасти.
Переважно, услід за цим до одержаної таким чином пасти додають воду, так щоб одержати розбавлений розчин. Згідно з переважним варіантом здійснення винаходу воду додають в такій кількості, щоб гранули срібла досягали концентрації між 7 і 12 г/л, що переважно дорівнює 10 г/л.
Переважно одержаний таким чином розчин потім перемішують, наприклад, за допомогою лопатевої мішалки. Експлуатаційна швидкість становить переважно між 250 і 350 обертів/хв, навіть більш переважно 300 обертів/хв.
Коли розчин для обробки приготований згідно з описаними процедурами, спосіб обробки включає стадію нанесення розчину для обробки на оброблюваний напівфабрикат, особливо на поверхню, призначену для контактування зі шкірою кінцевого користувача.
Відповідно до можливого варіанта здійснення винаходу, розчин для обробки наносять розпиленням, переважно за допомогою пневматичних пульверизаторів. Тиск розпилювання переважно підтримують між 0,4 атм. (40,53 кПа) і 0,7 атм. (70,93 кПа). Застосування такого тиску гарантує точність під час нанесення і також дає можливість обмежити явище повторного нанесення розчину на поверхню напівфабрикату. Тому кількість розчину для обробки, яка втрачається при повторній обробці надзвичайно мала, на користь економії виробництва.
Переважно, розчин для обробки розпилюють через сопла з діаметром між 0,5 і 1,3 мм, навіть більш переважно таким, що дорівнює 0,8 мм. Іншими словами розчин для обробки наносять при низькому тиску і у великому об'ємі, з урахуванням тиску і об'ємів, які звичайно застосовують для обробки шкір (наприклад, при нанесенні барвників).
Переважно, етап нанесення розчину для обробки проводиться автоматично. Зокрема, напівфабрикати транспортуються на стрічковому конвеєрі і, як тільки кожний з них виявляється поблизу пневматичних пульверизаторів, специфічний сенсорний засіб фіксує їх наявність в правильному положенні і потім передає відповідні сигнали на контрольний процесор, що активує пневматичний пульверизатор, який відкриває свої сопла.
Переважно етап нанесення розчину для обробки відбувається шляхом множини послідовних операцій нанесення. Згідно з можливим варіантом здійснення винаходу, розчин для обробки наносять шляхом чотирьох послідовних операцій нанесення, в кожній з яких наносять між 40 і 60 грамів розчину для обробки на квадратний метр поверхні напівфабрикату. Навіть більш переважно кількість розчину для обробки становить 50 грамів на квадратний метр поверхні напівфабрикату. Тому після чотирьох операцій нанесення кількість нанесеного розчину для обробки становить 200 г на квадратний метр поверхні напівфабрикату, що, згідно з переважним варіантом здійснення винаходу, відповідає 2 грамам срібла на квадратний метр оброблюваного напівфабрикату.
Переважно, спосіб обробки за винаходом також містить етап фіксування розчину для обробки на поверхні напівфабрикату. Етап фіксування призначений для переведення в нерозчинний стан натуральних білків з розчину зв'язувальної речовини, для того щоб вони менше набухали у воді, досягаючи таким чином стійкості відносно мокрих просочень.
Переважно, етап фіксування включає множину послідовних операцій нанесення. Зокрема, за кожною операцією нанесення йде операція фіксування, що здійснює фіксування розчину для обробки, нанесеного в конкретній операції нанесення на поверхню напівфабрикату. Переважно, кількість операцій фіксування також дорівнює чотирьом, за кожною операцією фіксування йде одна із попередньо описаних чотирьох операцій нанесення.
Згідно з можливим варіантом здійснення винаходу, кожна з операцій фіксування містить нанесення фіксуючої речовини на поверхню напівфабрикату (на який попередньо був нанесений розчин для обробки).
Переважно, фіксуюча речовина містить альдегіди, придатні для поперечного зв'язування натуральних білків з розчину зв'язувальної речовини (і розчину для обробки). Зокрема, згідно з переважним варіантом здійснення винаходу, фіксуюча речовина містить гліоксаль, здатний до поперечного зв'язування з казеїном. Гліоксаль, переважно включають в фіксуючу речовину в процентному співвідношенні від З 95 до 5 95.
Відповідно до варіанта здійснення винаходу, спосіб за винаходом містить етап сушіння напівфабрикату.
Етап сушіння переважно включає множину операцій сушіння. Зокрема, етап сушіння включає множину операцій сушіння, кожна з яких виконується послідовно відносно операцій нанесення, і множину операцій сушіння, кожна з яких виконується послідовно відносно операцій фіксування для фіксування розчину для обробки на напівфабрикаті.
Будь-яка без виключення операція сушіння може здійснюватися вміщенням напівфабрикату в середовище із попередньо заданою температурою сушіння, наприклад в сушильну піч. Температура сушіння становить переважно між 30 С і 50 "С, навіть білош переважно, що дорівнює 40 "С. Час операцій сушіння переважно варіюється від 20 до 40 секунд. Зокрема, часи операцій сушіння вибирають таким чином, щоб операції нанесення розчину для обробки проводилися на суху шкіру, в той час як операції фіксування проводилися на шкіру, що не виділяє пухирців газу, хоча і трохи вологу.
Насправді виконання цієї умови дозволяє фіксуючій речовині діяти в глибині, а не тільки на зовнішній поверхні шкіри. Для цієї мети операції сушіння, які йдуть за операціями нанесення, переважно мають тривалість 20 секунд, в той час як операції сушіння, які йдуть за операціями фіксування, переважно становлять 40 секунд.
Відповідно до варіанта здійснення винаходу, спосіб за винаходом також містить стадію заключного полірування. Етап полірування може, наприклад, проводитися шляхом протягування в гарячому стані із застосуванням гарячих валиків, що здушують напівфабрикат на оброблюваній стороні. Цей процес дає можливість одержувати шкіру з високим ступенем гладкості і блиску.
Напівфабрикат, оброблений згідно з описаними процедурами може переважно застосовуватися для виробництва конкретного виробу, такого як одяг, взуття, браслет, маленький шкіряний виріб (портмоне, гаманець), чохол для предметів (для окулярів, для сидінь), або тому подібне.
Наприклад, відносно взуття, згідно зі способом за винаходом, можна обробляти поверхню напівфабрикату, призначеного для контактування зі ступнею користувача.
Внаслідок обробки напівфабрикату розчином зв'язувальної речовини, шкіра черевика стає м'якою і еластичною, і в той же час достатньо газопроникною. Більше того, наявність гранул срібла, внаслідок антисептичної, антибактеріальної і дезодоруючої дії срібла, обмежує появу неприємного запаху через потовиділення від ступні.
Природно аналогічні ефекти досягаються у всіх типах виробів, призначених для контактування зі шкірою і ймовірно з потом користувача.
З вищенаведеного опису фахівці в даній галузі техніки можуть зрозуміти, як за допомогою способу за винаходом можна одержувати шкіри (або матеріали, аналогічні шкірі) і, отже, вироби, що забезпечують високий ступінь якості, як відносно м'якості і комфорту, так і відносно зменшення неприємних запахів.
Більше того, фахівці в даній галузі техніки можуть зрозуміти, як застосування натуральних білків в розчині зв'язувальної речовини забезпечує низький вплив процесу на навколишнє середовище і зменшує ризик алергічних реакцій користувача.
Оскільки обробка напівфабрикату проводиться у водному розчині без застосування пігментів і барвників, шкіра має вкрай природний зовнішній вигляд.
Нарешті, фахівці в даній галузі техніки можуть зрозуміти, як поєднання водного розчину зв'язувальної речовини і порошкоподібного срібла, особливо при нанесенні на шкіру, забезпечує продукти з високим ступенем проникності для поту і здатністю обмеження появи неприємних запахів.

Claims (17)

1. Спосіб обробки напівфабрикату, виготовленого зі шкіри або матеріалу, аналогічного шкірі, вказаний спосіб містить етапи: надавання напівфабрикату, що підлягає обробці; приготування розчину для обробки, який містить розчин зв'язувальної речовини 1 срібла в гранулах; нанесення вказаного розчину для обробки на щонайменше одну поверхню вказаного оброблюваного напівфабрикату, в якому вказаний розчин зв'язувальної речовини містить натуральні білки у водному розчині.
2. Спосіб за п. 1, в якому вказані натуральні білки містять казеїн 1/або яєчний альбумін 1/або альбумін крові.
3. Спосіб за п. І або за п. 2, в якому вказаний розчин зв'язувальної речовини містить пластифікатори натуральних білків, причому вказані пластифікатори вибирають з групи, яка складається з: натрієвої солі сульфорицинової кислоти, вищих спиртів, гліколів, гліцерину, натуральних олій, натуральних восків, вибраних з групи, яка складається з виділень комах, виділень сальних залоз, виділень, екстрагованих з жирових тканин ссавців; рослинних восків, вибраних з групи, яка складається з коперніції восконосної; екстрактів з торфу 1 бурого вугілля в гірничій промисловості; канделільського воску.
4. Спосіб за будь-яким з попередніх пунктів, в якому вказаний розчин зв'язувальної речовини додатково містить добавки, вибрані з групи, що складається з: рослинних клеїв з насіння льону, похідних целюлози, желатину, природного лаку, мила.
5. Спосіб за будь-яким з попередніх пунктів, в якому вказані натуральні білки присутні в розчині зв'язувальної речовини в процентному співвідношенні 8 90.
6. Спосіб за будь-яким з попередніх пунктів, в якому вказаний розчин зв'язувальної речовини має аніонний заряд і має рН 8.
7. Спосіб за будь-яким з попередніх пунктів, в якому гранули срібла мають розмір зерна, менший 10 мікронів, або такий, що дорівнює 10 мікронам.
8. Спосіб за будь-яким з попередніх пунктів, в якому 50 90 вказаних гранул срібла мають розмір зерна 7 мікронів.
9. Спосіб за будь-яким з попередніх пунктів, в якому вказаний етап приготування розчину для обробки містить етапи: надавання розчину зв'язувальної речовини; надавання срібла в гранулах; змішування розчину зв'язувальної речовини і срібла в гранулах; перемішування розчину зв'язувальної речовини і1 срібла в гранулах до одержання в основному однорідної пасти.
10. Спосіб за попереднім пунктом, в якому вказаний етап приготування розчину для обробки також містить етап додавання води до вказаної пасти.
11. Спосіб за будь-яким з пп. 9-10, в якому вказаний етап приготування розчину для обробки містить етап збереження вказаної пасти шляхом перемішування.
12. Спосіб за будь-яким з попередніх пунктів, в якому вказаний етап нанесення розчину для обробки на оброблюваний напівфабрикат включає етап розпилювання вказаного розчину для обробки на поверхню напівфабрикату.
13. Спосіб за будь-яким з попередніх пунктів, який додатково містить етап фіксування розчину для обробки, нанесеного на вказану щонайменше одну поверхню напівфабрикату, що підлягає обробці.
14. Спосіб за п. 13, в якому вказаний етап фіксування розчину для обробки містить нанесення фіксуючої речовини на вказану щонайменше одну поверхню напівфабрикату, при цьому вказана фіксуюча речовина містить альдегіди, здатні до поперечного зв'язування вказаних натуральних білків з розчину зв'язувальної речовини 1/або гліоксаль, що переважно включається в процентному співвідношенні від 3 90 до 5 90.
15. Спосіб за будь-яким з попередніх пунктів, який додатково містить етап сушіння напівфабрикату.
16. Спосіб за будь-яким з попередніх пунктів, який містить етап обробки, переважно за допомогою протягування в гарячому стані.
17. Виріб, одержаний з напівфабрикату, виготовленого зі шкіри або матеріалу, аналогічного шкірі, обробленого способом за будь-яким з попередніх пунктів.
UAA201205171A 2009-10-01 2009-01-10 Спосіб обробки напівфабрикату, виготовленого зі шкіри або аналогічного матеріалу, і виріб з нього UA100959C2 (uk)

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
PCT/IT2009/000445 WO2011039786A1 (en) 2009-10-01 2009-10-01 Method for treatment of a semimanufactured product made of leather or similar material and item resulting thereof

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA100959C2 true UA100959C2 (uk) 2013-02-11

Family

ID=42224942

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAA201205171A UA100959C2 (uk) 2009-10-01 2009-01-10 Спосіб обробки напівфабрикату, виготовленого зі шкіри або аналогічного матеріалу, і виріб з нього

Country Status (12)

Country Link
EP (1) EP2483430B1 (uk)
CN (1) CN102575302B (uk)
AR (1) AR080609A1 (uk)
BR (1) BR112012006726B1 (uk)
ES (1) ES2445095T3 (uk)
HK (1) HK1169684A1 (uk)
HR (1) HRP20140127T1 (uk)
MX (1) MX2012002941A (uk)
SA (1) SA110310720B1 (uk)
TN (1) TN2012000120A1 (uk)
UA (1) UA100959C2 (uk)
WO (1) WO2011039786A1 (uk)

Families Citing this family (4)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
CN102925598B (zh) * 2012-10-26 2015-08-19 江苏高博智融科技有限公司 一种纺织真皮
ITMI20130191A1 (it) * 2013-02-11 2014-08-12 Conceria Stefania S P A Procedimento di attivazione di argento metallico
ITMI20130187A1 (it) * 2013-02-11 2014-08-12 Conceria Stefania S P A Procedimento migliorato per il trattamento di semilavorati in pelle, similpelle e/o tessuto/i nonché articoli comprendenti tali semilavorati trattati con tale procedimento
CN117701787B (zh) * 2024-02-02 2024-05-03 德州兴隆皮革制品有限公司 一种抗菌抑菌沙发革的制造方法

Family Cites Families (6)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US4396391B2 (en) * 1982-06-30 1993-03-16 Treating cellulose textile fabrics with dimenthylol dihydroyethyleneuree-polyol
DK148492D0 (uk) 1992-12-10 1992-12-10 Novo Nordisk As
RU2160784C1 (ru) * 2000-03-27 2000-12-20 Государственное унитарное предприятие Центральный научно-исследовательский институт кожевенно-обувной промышленности Способ отделки кожи для одежды
KR20060000291A (ko) 2004-06-28 2006-01-06 유제혁 나노실리버 매트원단 및 그 제조방법
JP2006089583A (ja) * 2004-09-24 2006-04-06 Three Wood Kk 通気性のよい銀付き革及びその製造方法
KR100728478B1 (ko) * 2006-11-29 2007-06-13 대일피혁(주) 타조 원피의 가죽 제조공정

Also Published As

Publication number Publication date
HRP20140127T1 (hr) 2014-03-14
ES2445095T3 (es) 2014-02-28
SA110310720B1 (ar) 2014-03-03
AR080609A1 (es) 2012-04-25
EP2483430A1 (en) 2012-08-08
BR112012006726A2 (pt) 2017-07-18
WO2011039786A1 (en) 2011-04-07
EP2483430B1 (en) 2013-12-25
CN102575302A (zh) 2012-07-11
TN2012000120A1 (en) 2013-09-19
MX2012002941A (es) 2012-06-01
CN102575302B (zh) 2014-12-10
HK1169684A1 (en) 2013-02-01
BR112012006726B1 (pt) 2019-12-24

Similar Documents

Publication Publication Date Title
CN109526230A (zh) 生物制造皮革制品和其方法
UA100959C2 (uk) Спосіб обробки напівфабрикату, виготовленого зі шкіри або аналогічного матеріалу, і виріб з нього
US1777855A (en) Insole and method of making same
KR100942423B1 (ko) 전투화용 가죽원단의 제조방법
US20180148890A1 (en) Synthetic leather materials and methods of making and use thereof
CN108179234A (zh) 一种仿头层合成革的制备方法
Wang Advantages of animal leather over alternatives and its medical applications
KR100489725B1 (ko) 천연가죽의 가공방법
KR101235547B1 (ko) 광어 어피를 활용한 광어 가죽의 제조방법
JP4926138B2 (ja) 自動車シーツ用スプリットレザーおよびその製造方法
KR100698774B1 (ko) 환경친화적 천연 피혁 소재를 이용한 신발용 기능성 깔창의 제조방법.
KR101581411B1 (ko) 식물성 텐닝 약품을 사용하는 가죽 제조 방법
KR101003347B1 (ko) 전투화용 위장무늬 가죽원단의 제조방법
CN114410851A (zh) 一种有香味的新型牛皮材料及其制作工艺
WO2003093513A1 (fr) Materiau du type peau, cuir ou fourrure, pour la fabrication d'un produit en cuir, produit en cuir, procede de preparation du materiau, et procede de fabrication du produit en cuir
KR20040037328A (ko) 향기나는 피혁 가공방법
Bhakat Scope of value addition to camel hide
Lawal et al. Tanning of different animal skins/hides and study of their properties for textile application
JP5011471B2 (ja) 皮革改質剤
KR100361230B1 (ko) 향기를 갖는 가죽의 제조방법
JP2007091864A (ja) 皮革改質剤
Flemming Practical Tanning: A Handbook of Modern Processes, Receipts, and Suggestions for the Treatment of Hides, Skins, and Pelts of Every Description-Including Various Patents Relating to Tanning, with Specifications
RU2591614C1 (ru) Салфетка для очищающего и восстановительного ухода за одежно-галантерейными изделиями из натурального меха или натуральной кожи и способ изготовления салфетки для очищающего и восстановительного ухода за одежно-галантерейными изделиями из натурального меха или натуральной кожи
CN107604105A (zh) 一种毛革两用牛皮革生产工艺
Kennedy The Art of Tanning Leather...