PL243750B1 - Półka - Google Patents

Półka Download PDF

Info

Publication number
PL243750B1
PL243750B1 PL433992A PL43399220A PL243750B1 PL 243750 B1 PL243750 B1 PL 243750B1 PL 433992 A PL433992 A PL 433992A PL 43399220 A PL43399220 A PL 43399220A PL 243750 B1 PL243750 B1 PL 243750B1
Authority
PL
Poland
Prior art keywords
shelf
edge
wrapper
panel
upper panel
Prior art date
Application number
PL433992A
Other languages
English (en)
Other versions
PL433992A1 (pl
Inventor
Jakub Konieczny
Original Assignee
Werner Kenkel Spolka Z Ograniczona Odpowiedzialnoscia
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Werner Kenkel Spolka Z Ograniczona Odpowiedzialnoscia filed Critical Werner Kenkel Spolka Z Ograniczona Odpowiedzialnoscia
Priority to PL433992A priority Critical patent/PL243750B1/pl
Publication of PL433992A1 publication Critical patent/PL433992A1/pl
Publication of PL243750B1 publication Critical patent/PL243750B1/pl

Links

Landscapes

  • Display Racks (AREA)

Abstract

Półka, zwłaszcza regału ekspozycyjnego, którego korpus składa się ze ściany tylnej i ścian bocznych, składająca się z owijki oraz znajdującej się między płatami owijki wkładki, a wzdłuż bocznych krawędzi wyposażona w elementy zaczepowe osadzane w elementach wsporczych znajdujących się na wewnętrznych powierzchniach ścian korpusu regału, charakteryzuje się tym, że owijkę stanowi jeden wykrój podzielony liniami gięcia na płat górny, płat dolny oraz front (45), tak że płat górny jest połączony z dolną krawędzią wewnętrznej powierzchni frontu (45) a owijka ma na powierzchni linie gięcia wydzielające między płatem górnym a frontem (45) pas wzmacniający, zagięty w dół styka się z płatem dolnym, a do powierzchni pasa wzmacniającego przylega wewnętrzna powierzchnia rantu (45).

Description

Przedmiotem wynalazku jest półka, zwłaszcza regału ekspozycyjnego wolnostojącego o konstrukcji składanej, przeznaczonego do eksponowania produktów, wykonanego zwłaszcza z tektury falistej lub innego materiału podatnego na formowanie.
Konstrukcje znanych regałów z półkami umożliwiają ich składanie do postaci płaskiej, wygodnej i użytecznej w transporcie i przechowywaniu. Półki łączone są z korpusem za pomocą zaczepów półki łączonych trwale, lub osadzanych w elementach wsporczych znajdujących się w wewnętrznych warstwach ścian bocznych i/lub ściany tylnej regału.
Znane półki składają się z jednego lub większej liczby połączonych trwale arkuszy materiału podatnego na formowanie, dzielonych liniami gięcia na płaty i zakładki, tworzących poziomą powierzchnię nośną półki, oraz rant przedni, ułożony prostopadle względem powierzchni półki, który zabezpiecza zsunięcie towaru z półki.
Znana jest z polskiego opisu patentowego PL 227 936 B1 półka, zwłaszcza regałów ekspozycyjnych, której rant zabezpieczający zsunięcie towaru z półki stanowi płaska listewka usytuowana poprzecznie do blatu półki od krawędzi czołowej, połączona rozłącznie z blatem półki. Połączenie stanowi występ wykonany w blacie w kształcie litery „C” o ramionach skierowanych ku krawędzi czołowej blatu, oraz ukształtowany w listewce w jej płaszczyźnie, występ zaopatrzony w otwór. W otworze w występie listewki umieszczony jest wspomniany występ w blacie. Blat półki po przeciwległej stronie względem występu w blacie, ma element do połączenia półki ze ścianą tylną regału, a na dwóch przeciwległych bocznych krawędziach blatu półki w płaszczyźnie blatu oraz na dwóch przeciwległych krawędziach bocznych listewki w płaszczyźnie listewki, ukształtowane są elementy zaczepowe do połączenia półki ze ścianami bocznymi regału.
Z polskiego opisu zgłoszeniowego wynalazku P.431632 znana jest półka z rantem, składająca się z owijki półki i wkładki półki. Owijka półki utworzona jest z płata górnego i dolnego połączonych oddzielonym od nich liniami gięcia pasem rantu, który zagięty wzdłuż linii gięcia dzielącej go na dwa równe podłużne paski, stanowi zewnętrzną warstwę rantu półki. Do tylnej krawędzi płata górnego owijki przylega, oddzielona linią gięcia, zakładka tylna, łącząca półkę ze ścianą tylną korpusu. Wkładka znajdująca się między płatami tej owijki, składa się z dwóch, przylegających do siebie płatów górnego i dolnego zagiętych wzdłuż oddzielającej te płaty linii gięcia. Do przednich krawędzi obu płatów przylegają paski rantu, które po zagięciu w górę stanowią wypełnienie rantu. W płacie dolnym wkładki, wzdłuż bocznych krawędzi znajdują się wybrania, a do bocznych krawędzi płata górnego, na wysokości wybrań, przylegają zaczepy ryglujące, które wsuwa się w wycięcia znajdujące się między warstwami ścian bocznych regału.
Znane są na rynku półki regałów ekspozycyjnych utworzone z wkładki oraz owijki. Owijkę półki stanowią dwa odrębne wykroje płata górnego oraz dolnego, do którego przylega oddzielony linią gięcia rant półki. Pomiędzy warstwami owijki znajduje się wkładka posiadająca jedną lub więcej warstw materiału. Rant półki składa się z dwóch ułożonych równolegle pasów połączonych wąskim paskiem, który po uformowaniu stanowi grzbiet rantu. Pomiędzy pasami rantu może znajdować się wzmocnienie rantu i/lub mogą być umieszczone elementy zaczepowe wykonane z tworzywa sztucznego współpracujące z również tworzywowymi elementami wspornikowymi znajdującymi się na wewnętrznych powierzchniach bocznych ścian regału.
Znane rozwiązania cechuje brak ruchomości frontu półki, co skutkuje większymi gabarytami bryły regału podczas transportu. Rozwiązania półek, w których front jest ruchomy utworzone są z odrębnych wykrojów, a front w osi jego zaginania podtrzymywany jest tylko jedną warstwą materiału, co ogranicza możliwość zastosowania półek w regałach przystosowanych do przenoszenia większych obciążeń.
Celem wynalazku jest opracowanie półki, zwłaszcza regału ekspozycyjnego, która posiada ruchomy front półki, wzmocniony w osi jego zginania dodatkową warstwą materiału, zwiększając przy tym wytrzymałość półki w tym miejscu i której owijka z frontem wykonane są z jednego arkusza materiału.
Półka, zwłaszcza regału ekspozycyjnego, którego korpus składa się ze ściany tylnej i ścian bocznych. Półka składa się z owijki, którą stanowi płat dolny, do którego przedniej krawędzi oddzielony linią gięcia przylega rant oraz utworzony z odrębnego wykroju płat górny, oraz znajdującej się między płatami owijki wkładki. Półka wyposażona jest wzdłuż bocznych krawędzi w elementy zaczepowe osadzane w elementach wsporczych znajdujących się na wewnętrznych powierzchniach ścian korpusu regału.
Półka (3) według wynalazku, charakteryzuje się tym, że owijkę (4) stanowi jeden wykrój podzielony liniami gięcia na płat górny (42), płat dolny (46) oraz front (45), tak że płat górny (42) jest połączony z dolną krawędzią wewnętrznej powierzchni frontu (45), i owijka (4) ma na powierzchni linie gięcia (43) wydzielające między płatem górnym (42) a frontem (45) pas wzmacniający (44), który zagięty w dół styka się z płatem dolnym (46), a do powierzchni pasa wzmacniającego (44), przylega wewnętrzna powierzchnia rantu (45), tak że pas wzmacniający (44) stanowi dodatkową warstwę wzmacniającą rant w tym miejscu.
Korzystnie jest jeżeli płat górny (42) owijki (4) wyposażony jest wzdłuż tylnej krawędzi, w co najmniej jedną zakładkę tylną (41).
Korzystnie jest jeżeli zakładkę tylną (41) stanowi prostokątna klapa o szerokości półki (3) z prostokątnym wcięciem w połowie jej szerokości, a do przedniej części dolnego płata (46) owijki (4) przylega prostokątny wspornik (47) podzielony na trzy pola, tak że skrajne pole (471) jest trwale połączone ze ścianą tylną (1) regału w miejscu, w którym znajduje się wycięcie w zakładce tylnej (41), a pole środkowe (472) opiera się o ścianę tylną (1), tak że stanowi podparcie półki (3).
Korzystnie jest jeżeli wkładka (5) wzmacniająca półkę (3) ma dwie warstwy.
Korzystnie jest jeżeli wkładka (5) składa się z płata środkowego (51) i przylegających do jego bocznych krawędzi, oddzielonych liniami gięcia, płatów bocznych (52), których łączna powierzchnia odpowiada powierzchni płata środkowego (51), zagiętych wzdłuż linii gięcia o kąt 180 st., tak że stanowią drugą warstwę wkładki (5).
Korzystnie jest jeżeli między zewnętrzną i wewnętrzną powierzchnią rantu (45) znajduje się wkładka wzmacniająca front.
Korzystnie jest jeżeli elementy zaczepowe są wykonane z tworzywa i umieszczone, między warstwami rantu (45) półki (3), z jego obu stron, tak, że wystająca część zaczepu rygluje się we wsporniku podczas opadania półki (3) w dół.
Istotą jest również, że półka (3) posiada owijkę (4) utworzoną z jednego wykroju podzielonego na płat górny (42), płat dolny (46) oraz front (42), a płat górny (42) jest połączony z dolną krawędzią wewnętrznej powierzchni frontu (45), a w owijce znajdują się linie gięcia (43) wydzielające między płatem górnym (42) a frontem (45) dwa górne pasy wzmacniające (441), oddzielone od siebie linią gięcia (443), a między płatem dolnym (46) i frontem (45) owijka (4) ma równoległe linie gięcia (43) wydzielające dolny pas wzmacniający (442), którego środek szerokości znajduje się na wysokości linii gięcia (443), tak że pasy górne wzmacniające (441) przylegają do siebie powierzchniami górnymi układając się pod kątem względem powierzchni półki (3), a których krawędzie w miejscu linii gięcia (443) opierają się na dolnym pasie wzmacniającym (442) ułożonym pod kątem względem zarówno powierzchni półki (3) jak i frontu (45) półki. Zetknięcie ze sobą powierzchni pasów wzmacniających (441) i (443) powoduje, że front (45) jest dodatkowo wzmocniony w tym miejscu.
Korzystnie jest jeżeli płat górny (42) owijki (4) wyposażony jest wzdłuż tylnej krawędzi, w co najmniej jedną zakładkę tylną (41).
Korzystnie jest jeżeli zakładkę tylną (41) stanowi prostokątna klapa o szerokości półki (3) z prostokątnym wcięciem w połowie jej szerokości, a do przedniej części dolnego płata (46) owijki (4) przylega prostokątny wspornik (47) podzielony na trzy pola, tak że skrajne pole (471) jest trwale połączone ze ścianą tylną (1) regału w miejscu, w którym znajduje się wycięcie w zakładce tylnej (41), a pole środkowe (472) opiera się o ścianę tylną (1), tak że stanowi podparcie półki (3).
Korzystnie jest jeżeli między zewnętrzną i wewnętrzną powierzchnią rantu (45) znajduje się wkładka wzmacniająca front.
Korzystnie jest jeżeli elementy zaczepowe są wykonane z tworzywa i umieszczone, między warstwami rantu (45) półki (3), z jego obu stron, tak, że wystająca część zaczepu rygluje się we wsporniku podczas opadania półki (3) w dół.
Zaletami półki według wynalazku jest ruchomy front, utworzony z tego samego arkusza materiału co dolna i górna warstwa półki. Dzięki konstrukcji front jest wzmocniony dodatkową warstwą materiału w miejscu, w którym zagina się względem powierzchni półki. Półka dzięki swojej konstrukcji jest przystosowana do przenoszenia dużych obciążeń. Dodatkowym atutem jest efekt sprężynowania frontu przy jego składaniu i rozkładaniu, uzyskany przy zastosowaniu odpowiedniej grubości wkładki. Sprężynowanie frontu ułatwia składanie regału z półkami do postaci gotowej.
Półka, zwłaszcza regału ekspozycyjnego według wynalazku jest uwidoczniona w przykładzie wykonania na rysunku, na którym fig. 1 przedstawia półkę z rozłożonym frontem w widoku perspektywicz nym, fig. 2 przedstawia półkę w trakcie podnoszenia frontu w widoku perspektywicznym, fig. 3 przedstawia półkę ze złożonym frontem w widoku perspektywicznym, fig. 4 przedstawia przekrój półki z częściowo uniesionym frontem, fig. 5 przedstawia przekrój półki ze złożonym frontem, fig. 6 przedstawia widok szczegółowy złożonego frontu półki w widoku z boku, fig. 7 przedstawia wykrój owijki półki, fig. 8 przedstawia wykrój wkładki półki, fig. 8 przedstawia półkę z rozłożonym frontem z trzema pasami wzmacniającymi, fig. 9 przedstawia półkę z trzema pasami wzmacniającymi w owijce, w trakcie składania frontu, fig. 10 przedstawia półkę z trzema pasami wzmacniającymi w owijce, ze złożonym frontem, fig. 11 przedstawia wykrój owijki półki z trzema pasami wzmacniającymi, fig. 12 przedstawia przekrój półki z trzema pasami wzmacniającymi w owijce z rozłożonym frontem w widoku z boku, fig. 13 przedstawia przekrój półki z trzema pasami wzmacniającymi w owijce ze złożonym frontem w widoku z boku, fig. 14 przedstawia widok szczegółowy frontu półki w wersji z trzema pasami wzmacniającymi w owijce w widoku z boku, fig. 15 przedstawia regał z półkami w wersji złożonej do transportu w widoku perspektywicznym, fig. 16 przedstawia złożony regał w trakcie osadzania półek na wspornikach, fig. 17 przedstawia regał gotowy do użytku, fig. 18 przedstawia przekrój znanej półki w widoku z boku, fig. 19 przedstawia przekrój znanej półki ze złożonym frontem w widoku z boku, fig. 20 przedstawia owijkę znanej półki, przed oddzieleniem płata górnego.
Przykład 1: Półka 3 regału ekspozycyjnego, który składa się ze ściany tylnej 1 i ścian bocznych 2, w przykładzie wykonania przedstawionym na fig. 1, 2 i 3, wykonana jest w całości z tektury falistej. Półka 3 ma cztery klejone ze sobą warstwy materiału tworzące powierzchnie nośną półki: płat górny 42, płat dolny 46 oraz znajdują się między nimi dwie warstwy wkładki 5. Półka 3 wzdłuż przedniej krawędzi wyposażona jest w rant 45 składający się z powierzchni wewnętrznej, zewnętrznej oraz łączącego je wzdłuż górnych krawędzi grzbietu. Półka składa się z owijki 4, pokazanej na fig. 7, którą stanowi jeden arkusz materiału dzielony liniami gięcia na płat górny 42 i dolny 46 oraz rant 45. Rant 45 jest połączony i oddzielony liniami gięcia od płata górnego 42 i dolnego 46 wzdłuż dolnych krawędzi warstw rantu 45 odpowiednio wewnętrznej i zewnętrznej. Wkładka 5, której wykrój przedstawiono na fig. 8 składa się z płata środkowego 51 i przylegających do jego bocznych krawędzi, oddzielonych liniami gięcia, płatów bocznych 52, których łączna powierzchnia odpowiada powierzchni płata środkowego 51. Płaty boczne są zagięte pod kątem 180 st., tak że przylegając do płata środkowego stanowią drugą warstwę wkładki 5. Wkładka 5 zapewnia odpowiednią grubość półki 3 i stanowi jej dodatkowe wzmocnienie. Na powierzchni owijki 4 znajdują się równoległe linie gięcia 43, które wydzielają z niej pas wzmacniający 44 owijki 4, oddzielony z jednej strony od płata górnego 42 owijki 4, a z drugiej strony od dolnej krawędzi wewnętrznej powierzchni frontu 45. Gdy front jest rozłożony, pas wzmacniający 44 dystansuje płat górny 42 od frontu 45, a po złożeniu front 45, pas wzmacniający 44 jest zagięty pod kątem zasadniczo prostym w dół stykając się krawędzią z płatem dolnym 46, a powierzchnia tego pasa 44 przylega do wewnętrznej powierzchni rantu 45 stanowiąc dodatkową warstwę wzmacniającą rant 45 w tym miejscu. Dodatkowo między pasami wewnętrznym i zewnętrznym rantu 45 znajduje się prostokątna wkładka wzmacniająca front 45. Płat górny owijki 42 wyposażony jest wzdłuż tylnej krawędzi w oddzieloną linią gięcia zakładkę tylną 41, w postaci podłużnej prostokątnej klapy, która łączy wahliwie i trwale półkę 3 ze ścianą tylną 1 korpusu regału. W klapie wykonane jest prostokątne wcięcie. Wzdłuż przedniej krawędzi półki znajduje się wspornik 47, który tworzy prostokątny element podzielony na trzy prostokątne pola, kształtem i szerokością dopasowany do wcięcia w zakładce tylnej 41, tak że skrajne pole 471 jest trwale połączone ze ścianą tylną 1 korpusu regału w miejscu, w którym znajduje się wycięcie w zakładce tylnej 41, a pole środkowe 472 opiera się o ścianę tylną 1, tak że wspornik 47 stanowi dodatkowe podparcie półki 3, natomiast odrywa się od ściany tylnej 1, gdy półki 3 są złożone na płasko do transportu. Rant 45 półki 3 wyposażony jest z dwóch stron w plastikowe zaczepy, znajdujące się pomiędzy warstwami rantu 45. Plastikowe zaczepy współpracują z plastikowymi wspornikami 8 przyklejonymi do wewnętrznej warstwy ściany bocznej 2 regału.
Przykład 2: Półka 3 regału ekspozycyjnego przedstawiona na fig. 9 i 10, wykonana jest w całości z tektury falistej. Półka 3 składa się z trzech klejonych ze sobą prostokątnych warstw materiału tworzących powierzchnie nośną półki: płata górnego 42, płata dolnego 46 oraz znajdującej się między nimi jednowarstwowej, prostokątnej wkładki 5. Owijkę 4 pokazano na fig. 11. Na powierzchni owijki 4 znajdują się dodatkowe linie gięcia 43, które wydzielają z arkusza owijki 4 między płatem górnym 42 i frontem 45 dwa górne pasy wzmacniające 441, oddzielone od siebie linią gięcia 443, a między płatem dolnym 46 i frontem 45 linie gięcia 43 wydzielają dolny pas wzmacniający 442, środek szerokości którego znajduje się na wysokości linii gięcia 443, tak że po złożeniu rantu 45, pasy górne wzmacniające przylegają do siebie powierzchniami górnymi układając się pod kątem ok. 45 st. względem powierzchni półki 3 i których krawędzie w miejscu, w którym łączą się ze sobą opierają się na dolnym pasie wzmacniającym 44 ułożonym pod kątem ok. 45 st. względem zarówno powierzchni półki 3 jak i frontu 45 półki 3. Zetknięcie ze sobą powierzchni pasów wzmacniających 44 powoduje, że front 45 jest dodatkowo wzmocniony w tym miejscu. Warstwa górna owijki 42 wyposażona jest wzdłuż tylnej krawędzi w oddzieloną linią gięcia zakładkę tylną 41, w postaci podłużnej prostokątnej klapy, która łączy wahliwie i trwale półkę 3 ze ścianą tylną 1 korpusu regału.

Claims (12)

1. Półka, zwłaszcza regału ekspozycyjnego, którego korpus składa się ze ściany tylnej i ścian bocznych, składająca się z owijki, którą stanowi płat dolny, do którego przedniej krawędzi, oddzielony linią gięcia przylega rant, i utworzony z odrębnego wykroju płat górny, oraz znajdującej się między płatami owijki wkładki, wzdłuż bocznych krawędzi wyposażona w elementy zaczepowe osadzane w elementach wsporczych znajdujących się na wewnętrznych powierzchniach ścian korpusu regału, znamienna tym, że owijkę (4) stanowi jeden wykrój podzielony liniami gięcia na płat górny (42), płat dolny (46) oraz front (45), tak że płat górny (42) jest połączony z dolną krawędzią wewnętrznej powierzchni frontu (45), a owijka (4) ma na powierzchni linie gięcia (43) wydzielające między płatem górnym (42) a frontem (45) pas wzmacniający (44), który zagięty w dół styka się z płatem dolnym (46), a do powierzchni pasa wzmacniającego (44) przylega wewnętrzna powierzchnia rantu (45).
2. Półka według zastrz. 1, znamienna tym, że płat górny (42) owijki (4) wyposażony jest wzdłuż tylnej krawędzi, w co najmniej jedną zakładkę tylną (41).
3. Półka według zastrz. 2, znamienna tym, że zakładkę tylną (41) stanowi prostokątna klapa o szerokości półki (3) z prostokątnym wcięciem w połowie jej szerokości, a do przedniej części dolnego płata (46) owijki (4) przylega prostokątny wspornik (47) podzielony na trzy pola, tak że skrajne pole (471) jest trwale połączone ze ścianą tylną (1) regału w miejscu, w którym znajduje się wycięcie w zakładce tylnej (41), a pole środkowe (472) opiera się o ścianę tylną (1).
4. Półka według zastrz. 1, znamienna tym, że wkładka (5) wzmacniająca półkę (3) ma dwie warstwy.
5. Półka według zastrz. 4, znamienna tym, że wkładka (5) składa się z płata środkowego (51) i przylegających do jego bocznych krawędzi, oddzielonych liniami gięcia, płatów bocznych (52), których łączna powierzchnia odpowiada powierzchni płata środkowego (51) i które są zagięte wzdłuż linii gięcia pod kątem 180 st.
6. Półka według zastrz. 1, znamienna tym, że między zewnętrzną i wewnętrzną powierzchnią rantu (45) znajduje się wkładka wzmacniająca front.
7. Półka według zastrz. 1, znamienna tym, że elementy zaczepowe są wykonane z tworzywa i umieszczone, między warstwami rantu (45) półki (3), z jego obu stron.
8. Półka, zwłaszcza regału ekspozycyjnego, którego korpus składa się ze ściany tylnej i ścian bocznych, składająca się z owijki, którą stanowi płat dolny, do którego przedniej krawędzi, oddzielony linią gięcia przylega rant i utworzony z odrębnego wykroju płat górny, oraz znajdującej się między płatami owijki wkładki, a wzdłuż bocznych krawędzi półka wyposażona jest w elementy zaczepowe osadzane w elementach wsporczych znajdujących się na wewnętrznych powierzchniach ścian korpusu regału, znamienna tym, że owijkę (4) stanowi jeden wykrój podzielony liniami gięcia na płat górny (42), płat dolny (46) oraz front (45), tak że płat górny (42) jest połączony z dolną krawędzią wewnętrznej powierzchni frontu (45), a między płatem górnym (42) i frontem (45) owijka (4) ma na powierzchni równoległe linie gięcia (43) wydzielające dwa górne pasy wzmacniające (441), oddzielone od siebie linią gięcia (443), a między płatem dolnym (46) i frontem (45) ma równoległe linie gięcia (43) wydzielające dolny pas wzmacniający (442), którego środek szerokości znajduje się na wysokości linii gięcia (443), tak że pasy górne wzmacniające (441) przylegają do siebie powierzchniami górnymi układając się pod kątem względem powierzchni półki (3), a których krawędzie w miejscu linii gięcia (443) opierają się na dolnym pasie wzmacniającym (44) ułożonym pod kątem względem zarówno powierzchni półki (3) jak i frontu (45) półki (3).
PL 243750 BI
9. Półka według zastrz. 8, znamienna tym, że płat górny (42) owijki (4) wyposażony jest wzdłuż tylnej krawędzi, w co najmniej jedną zakładkę tylną (41).
10. Półka według zastrz. 8, znamienna tym, że zakładkę tylną (41) stanowi prostokątna klapa o szerokości półki (3) z prostokątnym wcięciem w połowie jej szerokości, a do przedniej części dolnego płata (46) owijki (4) przylega prostokątny wspornik (47) podzielony na trzy pola, tak że skrajne pole (471) jest trwale połączone ze ścianą tylną (1) regału w miejscu, w którym znajduje się wycięcie w zakładce tylnej (41), a pole środkowe (472) opiera się o ścianę tylną (1) regału.
11. Półka według zastrz. 8, znamienna tym, że między zewnętrzną i wewnętrzną powierzchnią rantu (45) znajduje się wkładka wzmacniająca front.
12. Półka według zastrz. 8, znamienna tym, że elementy zaczepowe są wykonane z tworzywa i umieszczone, między warstwami rantu (45) półki (3), z jego obu stron.
PL433992A 2020-05-18 2020-05-18 Półka PL243750B1 (pl)

Priority Applications (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
PL433992A PL243750B1 (pl) 2020-05-18 2020-05-18 Półka

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
PL433992A PL243750B1 (pl) 2020-05-18 2020-05-18 Półka

Publications (2)

Publication Number Publication Date
PL433992A1 PL433992A1 (pl) 2021-11-22
PL243750B1 true PL243750B1 (pl) 2023-10-09

Family

ID=78719724

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
PL433992A PL243750B1 (pl) 2020-05-18 2020-05-18 Półka

Country Status (1)

Country Link
PL (1) PL243750B1 (pl)

Also Published As

Publication number Publication date
PL433992A1 (pl) 2021-11-22

Similar Documents

Publication Publication Date Title
DK2528482T3 (en) Article display support
RU2682814C1 (ru) Оптимизированный складной стенд
US20130119066A1 (en) Bulk container for catering or large food orders
US3307767A (en) Book case
US2155190A (en) Display device
PL243750B1 (pl) Półka
RO125741B1 (ro) Suport elementar de prezentare a unui obiect cuprinzând un compartiment poliedric articulat
PL389047A1 (pl) Składany regał ekspozycyjny
JP2011116455A (ja) 紙製容器
PL244787B1 (pl) Półka
GB2384234A (en) Unit for keeping shopping tidy in a car boot
JP3040479U (ja) 多段重ね箱
EP2030536A2 (en) Display case
JP3198335U (ja) 組立式載置台
US20060151356A1 (en) Display container
JP3237810U (ja) 陳列ラック
JP7436279B2 (ja) 組み立て式什器
PL239784B1 (pl) Regał ekspozycyjny
PL66811Y1 (pl) Skladany regal ekspozycyjny
PL227978B1 (pl) Regał ekspozycyjny
CA3104378C (en) Tray and method for its assembly
JP4871964B2 (ja) 段ボール製受け台
GB2530338A (en) Retail Ready Packaging
PL244856B1 (pl) Regał ekspozycyjny
JP3677622B2 (ja) 折りたたみ収容ケース