PL119898U1 - Skladany regal ekspozycyjny - Google Patents

Skladany regal ekspozycyjny

Info

Publication number
PL119898U1
PL119898U1 PL119898U PL11989811U PL119898U1 PL 119898 U1 PL119898 U1 PL 119898U1 PL 119898 U PL119898 U PL 119898U PL 11989811 U PL11989811 U PL 11989811U PL 119898 U1 PL119898 U1 PL 119898U1
Authority
PL
Poland
Prior art keywords
shelf
line
shelves
rear wall
side walls
Prior art date
Application number
PL119898U
Other languages
English (en)
Other versions
PL66811Y1 (pl
Inventor
Artur Lewandowski
Original Assignee
Artur Lewandowski
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Artur Lewandowski filed Critical Artur Lewandowski
Priority to PL119898U priority Critical patent/PL66811Y1/pl
Publication of PL119898U1 publication Critical patent/PL119898U1/pl
Publication of PL66811Y1 publication Critical patent/PL66811Y1/pl

Links

Landscapes

  • Display Racks (AREA)

Description

4 1 7 98 98
Składany regał ekspozycyjny
Przedmiotem wzoru użytkowego jest składany regał ekspozycyjny, zestawiany z tekturowych wykrojów, przeznaczony zwłaszcza do okresowego prezentowania produktów i nadający się do transportowania w bagażniku samochodu osobowego.
Opis zgłoszeniowy wynalazku P 385203 ujawnia regał wystawienniczy utworzony z kartonowych wykrojów zagiętych wzdłuż linii bigowania, połączonych ze sobą przez połączenie trwałe oraz za pomocą elementów blokujących. Regał składa się z dwóch elementów, zewnętrznego i wewnętrznego. Element zewnętrzny ma powierzchnię tylną, ściankę boczną, ściankę przednią i drugą ściankę boczną, oraz półki połączone ze ścianką przednią. Element wewnętrzny ma płytę łącznikową i płytę wsporczą mającą wsporniki półek z łącznikami.
Celem wzoru użytkowego jest przedstawienie składanego regału ekspozycyjnego, zestawianego z tekturowych wykrojów, który to regał cechuje się dużą obciążalnością użytkową i jest łatwy do transportu.
Składany regał ekspozycyjny, zestawiany z tekturowych wykrojów zagiętych wzdłuż linii bigowania i zaopatrzonych w rozłączalne elementy blokujące, według wzoru użytkowego charakteryzuje się tym, że zawiera tekturowy wykrój konstrukcji nośnej, obejmujący ściankę tylną mającą po lewej i po prawej stronie ścianki boczne oddzielone od ścianki tylnej pionowymi liniami zagięcia, które to ścianki boczne mają zamocowane w pobliżu skrajnie zewnętrznych pionowych krawędzi i rozmieszczone wzdłuż tych krawędzi prowadnice oporowe do osadzenia zaczepów półek, przy czym każda z półek stanowi oddzielny tekturowy wykrój i ma prostokątną powierzchnię półki z językami przy tylnej krawędzi półki oddzielonymi od powierzchni półki liniami zagięcia, które to języki są mocowane do ścianki tylnej wykroju konstrukcji nośnej, a ponadto każda półka ma pas czołowy rozmieszczony pod kątem zasadniczo prostym do powierzchni półki, na końcach którego to pasa czołowego, po lewej i po -2 - prawej stronie półki, są rozmieszczone zasadniczo prostopadle do powierzchni półki zaczepy do osadzenia w prowadnicach oporowych. W odmianie wzoru użytkowego, w ściankach bocznych wykroju tekturowego konstrukcji nośnej są sztywno zamocowane poziomo rozmieszczone podpory półek. Półki mają usztywnienia w postaci prostokątnych profili tekturowych przebiegających wzdłuż półki równolegle do pasa czołowego półki, przy czym profil przylegający do pasa czołowego jest trwałe spojony z pasem czołowym półki. Zaczepy oraz prowadnice oporowe półek są wykonane z termoplastycznego tworzywa sztucznego i zaczepy są trwale zamocowane na końcach pasa czołowego półki, a prowadnice oporowe są trwale zamocowane w ściankach bocznych wykroju tekturowego konstrukcji nośnej. Ścianka tylna zawiera cokół na przedłużeniu ścianki tylnej powyżej górnych krawędzi ścianek bocznych, który to cokół jest oddzielony od reszty ścianki tylnej linią cokołową, która w części jest linią prostą zagięcia przebiegająca poziomo, a w części linią przecięcia przebiegającą krzywoliniowo z wytworzeniem języków cokołu. W ściance tylnej wykroju konstrukcji nośnej są poziome przecięcia do przeprowadzenia języków półek, aby przymocować języki półek do tylnej strony ścianki tylnej. Wykrój konstrukcji nośnej jest wykonany co najmniej jednej warstwy tektury falistej oklejonej kartonem, przy czym powierzchnia licowa wykroju konstrukcji nośnej oraz wykroju półki jest powlekana warstwą laminatu foliowego.
Wykrój tekturowy konstrukcji nośnej zawiera dodatkowe poziome linie zagięcia dla złożenia regału: górną poziomą linię zagięcia oraz dolną poziomą linię zagięcia. W odmianie wzoru użytkowego, wykrój tekturowy konstrukcji nośnej zawiera dodatkowe poziome linie dla złożenia regału: górną poziomą linię składania, która w rejonie ścianki tylnej jest linią prostą zagięcia, a w rejonie ścianek bocznych w części jest linią prostą zagięcia przebiegającą poziomo, a w części linią przecięcia przebiegającą -3- krzywoliniowo z wytworzeniem języków ścianek bocznych oraz dolną poziomą linię składania, która w rejonie ścianki tylnej jest linią prostą zagięcia, a w rejonie ścianek bocznych w części jest linią prostą zagięcia przebiegającą poziomo, a w części linią przecięcia przebiegającą krzywoliniowo z wytworzeniem języków ścianek bocznych. Podpory półek są wykonane z odcinków kątownika z termoplastycznego tworzywa sztucznego, przy czym pionowe ramię kątownika jest trwale zamocowane w ściance bocznej wykroju tekturowego konstrukcji nośnej.
Składany regał ekspozycyjny, według wzoru użytkowego, jest lekki, a po złożeniu mieści się w bagażniku samochodu osobowego. Montaż regału jest bardzo szybki i nie wymaga operacji klejenia czy skręcania elementów, a usztywnienie konstrukcji jest zapewnione wskutek suwliwego wprowadzenia zaczepów półek w prowadnice oporowe w ściankach bocznych. Pomimo wykonania wykroju konstrukcji nośnej i półek z tektury, regał zapewnia możliwość obciążenia towarem do 15 kg na półkę, a jeśli zawiera podpory półek rozmieszczone w ściankach bocznych, nawet do 30 kg na półkę. Rozkładany w razie potrzeby cokół regału zapewnia spełnianie wymaganych standardów handlowych w miejscu ekspozycji.
Przedmiot wzoru użytkowego jest uwidoczniony na rysunku, na którym fig. 1 przedstawia widok perspektywiczny od czoła regału ekspozycyjnego według wzoru użytkowego, w postaci zestawionej, fig. 2 przedstawia widok perspektywiczny regału ekspozycyjnego według wzoru użytkowego, w trakcie składania/rozkładania; fig. 3 przedstawia wykrój konstrukcji nośnej regału według wzoru użytkowego (bez półek); fig. 4 przedstawia szczegół A wykroju konstrukcji nośnej według fig. 3, pokazujący w powiększeniu prowadnicę oporową do osadzenia zaczepu; fig. 5 przedstawia półkę regału w widoku perspektywicznym; fig. 6 przedstawia półkę regału w widoku z boku; fig. 7 przedstawia szczegół B krawędzi półki według fig. 5 pokazujący w powiększeniu zaczep półki, fig. 8 przedstawia widok perspektywiczny od tyłu regału ekspozycyjnego, -4- według wzoru użytkowego, fig. 9 przedstawia wykrój konstrukcji nośnej odmiany regału o zwiększonej nośności (bez półek), fig. 10 pokazuje kątowy profil, z którego są wykonane podpory półek, a fig. 11 przedstawia widok perspektywiczny odmiany regału ekspozycyjnego według wzoru użytkowego, w trakcie składania/rozkładania.
Fig. 1 przedstawia zestawiony regał ekspozycyjny 1 według wzoru użytkowego. Regał 1 jest wykonany z tekturowego wykroju konstrukcji nośnej 2 obejmującego ściankę tylną 3 z cokołem 4 i ścianki boczne 5. Do ścianki tylnej 3 przymocowane są półki 6, które - w stanie złożonym regału 1 - są osadzone swymi zaczepami w prowadnicach oporowych 7 znajdujących się na ściankach bocznych 5. Fig. 2 pokazuje widok perspektywiczny regału 1 w trakcie składania, kiedy to po wyjęciu zaczepów półek 6 z prowadnic oporowych 7, półki 6 unosi się ku górze, rozchyla się ścianki boczne 5 na zewnątrz zgodnie z pionowymi liniami zagięcia 9 i odchyla cokół 4 ku dołowi. Następnie, po ułożeniu w jednej płaszczyźnie ścianek bocznych 5 i ścianki tylnej 3, składa się część górną regału 1 wzdłuż górnej poziomej linii zagięcia 10 oraz część dolną regału 1 wzdłuż dolnej poziomej linii zagięcia 11, o 180°.
Fig. 3 przedstawia tekturowy wykrój konstrukcji nośnej 2 regału 1 według wzoru użytkowego (w widoku bez półek) obejmujący ściankę tylną 3 i obejmujący ścianki boczne 5 oddzielone od ścianki tylnej 3 pionowymi liniami zagięcia 9. Ścianki boczne 5 są zaopatrzone w prowadnice oporowe 7 do osadzenia zaczepów półek 6, które to prowadnice oporowe 7 są umieszczone w pobliżu zewnętrznych krawędzi ścianek bocznych 5. Prowadnice oporowe 7 są wykonane z termoplastycznego tworzywa sztucznego i trwale zamontowane w ściankach bocznych 5 wykroju tekturowego konstrukcji nośnej 2. Fragment ścianki bocznej 5 wraz z prowadnicą oporową 7 w powiększeniu (jako szczegół A) jest przedstawiony na fig. 4.
Rozpatrując ponownie widok według fig. 3, ścianka tylna 3 zawiera cokół 4 na przedłużeniu ścianki tylnej 3, powyżej górnych krawędzi - 5- ścianek bocznych 5. Cokół 4 jest oddzielony od reszty ścianki tylnej linią cokołową 12, która w części jest linią prostą zagięcia przebiegającą poziomo, a w części linią przecięcia przebiegającą krzywoliniowo z wytworzeniem języków 13 cokołu 4. W ściance tylnej 3 znajdują się poziomo rozmieszczone przecięcia 14 dla przełożenia języków 15 półek 6 przez ściankę tylną 3, celem zamocowania języków 15 półek 6 od strony tylnej ścianki tylnej 3 (co uwidoczniono na fig. 8). Zapewnia to większą trwałość mocowania półek 6 do ścianki tylnej 5, zwłaszcza w aspekcie wielokrotnego składania/rozkładania regału 1. Półka 6 z językami 15 jest przedstawiona na fig. 5. Języki 15 przylegają do tylnej krawędzi półki 6 i są przeznaczone do mocowania półki 6 do ścianki tylnej 3 wykroju tekturowego konstrukcji nośnej 2. Jak wskazano powyżej, języki półek są mocowane do strony tylnej ścianki tylnej 3, po przełożeniu języków 15 półek 6 przez poziomo rozmieszczone przecięcia 14 w ściance tylnej 3. Półka przedstawiona na fig. 5 zawiera ponadto pas czołowy 16 umieszczony pod kątem zasadniczo prostym do powierzchni półki 6. Na końcach pasa czołowego 16 znajdują się, rozmieszczone zasadniczo prostopadle do powierzchni półki 6, zaczepy 17 do osadzenia w prowadnicach oporowych 7 (pokazanych na fig. 3 i w powiększeniu na fig. 4). Zaczepy 17 są wykonane z termoplastycznego tworzywa sztucznego i trwale umocowane w pasie czołowym 16 półki 6. W perspektywicznym widoku półki według fig. 6, a także w widoku z boku półki 6 według fig. 7, jest pokazane, że półka 6 ma usztywnienie w postaci prostokątnych (w widoku z boku) profili tekturowych przebiegających wzdłuż półki 6, równolegle do pasa czołowego 16 półki 6. Prostokątny profil tekturowy przebiegający wzdłuż półki 6 i przylegający do pasa czołowego 16, jest trwałe złączony z pasem czołowym półki 16. -6-
Fig. 8 przedstawia widok perspektywiczny od tyłu regału ekspozycyjnego, według wzoru użytkowego. Na fig. 8 uwidoczniono języki 15 półek 6 mocowane do strony tylnej ścianki tylnej 3.
Fig. 9 przedstawia wykrój konstrukcji nośnej 2 odmiany regału 1 0 zwiększonej nośności (w widoku bez półek). Analogicznie jak według fig. 3 tekturowy wykrój konstrukcji nośnej 2 obejmuje ściankę tylną 3 i ścianki boczne 5 oddzielone od ścianki tylnej 3 pionowymi liniami zagięcia 9. Ścianki boczne 5 są zaopatrzone w prowadnice oporowe 7 umieszczone w pobliżu zewnętrznych krawędzi ścianek bocznych 5. Prowadnice oporowe 7 są wykonane z termoplastycznego tworzywa sztucznego 1 trwale zamontowane w ściankach bocznych 5 wykroju tekturowego konstrukcji nośnej 2. Ścianka tylna 3 zawiera cokół 4 na przedłużeniu ścianki tylnej 3, który jest oddzielony od reszty ścianki tylnej linią cokołową 12, w części będącą linią prostą zagięcia przebiegającą poziomo, a w części linią przecięcia przebiegającą krzywoliniowo z wytworzeniem języków 13 cokołu 4. W ściance tylnej 3 znajdują się poziomo rozmieszczone przecięcia 14 dla przełożenia języków 15 półek 6 przez ściankę tylną 3, celem zamocowania języków 15 półek 6 od strony tylnej ścianki tylnej 3 W odmianie wzoru użytkowego, wykrój konstrukcji nośnej 2 według fig. 9 posiada ścianki boczne 5 zaopatrzone dodatkowo w umieszczone poziomo podpory 8 półek 6, które to podpory 8 są przeznaczone do oparcia półek 6, w postaci zestawionej regału 1. Każda podpora 8 jest wykonana z kątowego profilu z termoplastycznego tworzywa sztucznego, który to profil jest uwidoczniony na fig. 10. Każda podpora 8 jest trwale zamontowana w ściance bocznej 5 wykroju tekturowego konstrukcji nośnej 2 tak, że z płaszczyzny ścianki bocznej 5 tekturowego wykroju konstrukcji nośnej 2 wystaje tylko poziome ramię kątowego profilu podpory 8 półki 6.
Ponadto, w odmianie wzoru użytkowego, wykrój konstrukcji nośnej 2 według fig. 9 ma górną poziomą linię składania 18, która w rejonie -7- ścianki tylnej 3 jest linią prostą zagięcia, a w rejonie ścianek bocznych 5 w części jest linią prostą zagięcia przebiegającą poziomo, a w części linią przecięcia przebiegającą krzywoliniowo z wytworzeniem języków 20a ścianek bocznych 5 oraz ma dolną poziomą linię składania 19, która w rejonie ścianki tylnej 3 jest linią prostą zagięcia, a w rejonie ścianek bocznych 5 w części jest linią prostą zagięcia przebiegającą poziomo, a w części linią przecięcia przebiegającą krzywoliniowo z wytworzeniem języków 20b ścianek bocznych 5. Takie rozwiązanie ścianek bocznych 5 w odmianie wzoru użytkowego o zwiększonej nośności zapewnia większą sztywność ścianek bocznych 5.
Fig. 11 pokazuje widok perspektywiczny odmiany regału 1 według wzoru użytkowego, w trakcie składania, kiedy to po wyjęciu zaczepów półek 6 z prowadnic oporowych 7, półki 6 unosi się ku górze, rozchyla się ścianki boczne 5 na zewnątrz zgodnie z pionowymi liniami zagięcia 9 i odchyla cokół 4 ku dołowi. Następnie, po ułożeniu w jednej płaszczyźnie ścianek bocznych 5 i ścianki tylnej 3, składa się część górną regału 1 wzdłuż górnej poziomej linii składania 18 oraz część dolną regału 1 wzdłuż dolnej poziomej linii składania 19, o 180°.
Tekturowy wykrój konstrukcji nośnej 2 oraz półki 6 są wykonane z co najmniej jednej warstwy tektury, takiej jak tektura falista, pokrytej warstwą kartonu, ewentualnie zadrukowanego i powlekanego laminatem foliowym, co z jednej strony wzmacnia wykrój konstrukcji nośnej 2 oraz półki 6, a z drugiej nadaje estetyczny wygląd i umożliwia użycie dowolnej i dostosowanej do potrzeb użytkownika kolorystyki zestawionego regału 1. Korzystnie, wykrój konstrukcji nośnej jest wykonany z trzywarstwowej tektury falistej o gramaturze powyżej 400 oklejonej kartonem o gramaturze ok. 230.
RZEC#IK PATENTOWY ~f^ —'
Jacek Pankowski

Claims (10)

  1. -8- 1 1 98 Zastrzeżenia ochronne 1. Składany regał ekspozycyjny, zestawiany z tekturowych wykrojów zagiętych wzdłuż linii bigowania i zaopatrzonych w rozłączalne elementy blokujące, znamienny tym, że zawiera tekturowy wykrój konstrukcji nośnej (2), obejmujący ściankę tylną (3) mającą po lewej i po prawej stronie ścianki boczne (5) oddzielone od ścianki tylnej (3) pionowymi liniami zagięcia (9), które to ścianki boczne (5) mają zamocowane w pobliżu skrajnie zewnętrznych pionowych krawędzi i rozmieszczone wzdłuż tych krawędzi prowadnice oporowe (7) do osadzenia zaczepów (17) półek (6), przy czym każda z półek (6) stanowi oddzielny tekturowy wykrój i ma prostokątną powierzchnię półki (6) z językami (15) przy tylnej krawędzi półki (6) oddzielonymi od powierzchni półki (6) liniami zagięcia, które to języki (15) są mocowane do ścianki tylnej (3) wykroju konstrukcji nośnej (2), a ponadto każda półka (6) ma pas czołowy (16) rozmieszczony pod kątem zasadniczo prostym do powierzchni półki (6), na końcach którego to pasa czołowego (16), po lewej i po prawej stronie półki (6), są rozmieszczone zasadniczo prostopadle do powierzchni półki (6) zaczepy (17) do osadzenia w prowadnicach oporowych (7).
  2. 2. Składany regał ekspozycyjny według zastrz. 1, znamienny tym, że ściankach bocznych (5) wykroju tekturowego konstrukcji nośnej (2) są sztywno zamocowane poziomo rozmieszczone podpory (8) półek (6).
  3. 3. Składany regał ekspozycyjny według zastrz. 1 albo 2, znamienny tym, że półki (6) mają usztywnienia w postaci prostokątnych profili tekturowych przebiegających wzdłuż półki (6) równolegle do pasa czołowego (16) półki (6), przy czym profil przylegający do pasa czołowego (16) jest trwałe spojony z pasem czołowym (16) półki (6). -9-
  4. 4. Składany regał ekspozycyjny według zastrz. 1 albo 2, znamienny tym, że zaczepy (17) oraz prowadnice oporowe (7) półek (6) są wykonane z termoplastycznego tworzywa sztucznego i zaczepy (17) są trwale zamocowane na końcach pasa czołowego (16) półki (6), a prowadnice oporowe (7) są trwale zamocowane w ściankach bocznych (5) wykroju tekturowego konstrukcji nośnej (2).
  5. 5. Składany regał ekspozycyjny według zastrz. 1 albo 2, znamienny tym, że ścianka tylna (3) zawiera cokół (4) na przedłużeniu ścianki tylnej (3) powyżej górnych krawędzi ścianek bocznych (5), który to cokół (4) jest oddzielony od reszty ścianki tylnej (3) linią cokołową (12), która w części jest linią prostą zagięcia przebiegająca poziomo, a w części linią przecięcia przebiegającą krzywoliniowo z wytworzeniem języków (13) cokołu (4).
  6. 6. Składany regał ekspozycyjny według zastrz. 1 albo 2, znamienny tym, że w ściance tylnej (3) wykroju konstrukcji nośnej (2) są poziome przecięcia (14) do przeprowadzenia języków (15) półek (6), aby przymocować języki (15) półek (6) do tylnej strony ścianki tylnej (3).
  7. 7. Składany regał ekspozycyjny według zastrz. 1 albo 2, znamienny tym, że wykrój konstrukcji nośnej (2) jest wykonany co najmniej jednej warstwy tektury falistej oklejonej kartonem, przy czym powierzchnia licowa wykroju konstrukcji nośnej oraz wykroju półki jest powlekana warstwą laminatu foliowego.
  8. 8. Składany regał ekspozycyjny według zastrz. 1, znamienny tym, że wykrój tekturowy konstrukcji nośnej (2) zawiera dodatkowe poziome linie zagięcia dla złożenia regału (1): górną poziomą linię zagięcia (10) oraz dolną poziomą linię zagięcia (11).
  9. 9. Składany regał ekspozycyjny według zastrz. 2, znamienny tym, że wykrój tekturowy konstrukcji nośnej (2) zawiera dodatkowe -10- poziome linie dla złożenia regału (1): górną poziomą linię składania (18), która w rejonie ścianki tylnej (3) jest linią prostą zagięcia, a w rejonie ścianek bocznych (5) w części jest linią prostą zagięcia przebiegającą poziomo, a w części linią przecięcia przebiegającą krzywoliniowo z wytworzeniem języków (20a) ścianek bocznych (5) oraz dolną poziomą linię składania (19), która w rejonie ścianki tylnej (3) jest linią prostą zagięcia, a w rejonie ścianek bocznych (5) w części jest linią prostą zagięcia przebiegającą poziomo, a w części linią przecięcia przebiegającą krzywoliniowo z wytworzeniem języków (20b) ścianek bocznych (5).
  10. 10. Składany regał ekspozycyjny według zastrz. 2, znamienny tym, że podpory (8) półek (6) są wykonane z odcinków kątownika z termoplastycznego tworzywa sztucznego, przy czym pionowe ramię kątownika jest trwale zamocowane w ściance bocznej (5) wykroju tekturowego konstrukcji nośnej (2).
    Jacek Pankowski
PL119898U 2011-04-05 2011-04-05 Skladany regal ekspozycyjny PL66811Y1 (pl)

Priority Applications (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
PL119898U PL66811Y1 (pl) 2011-04-05 2011-04-05 Skladany regal ekspozycyjny

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
PL119898U PL66811Y1 (pl) 2011-04-05 2011-04-05 Skladany regal ekspozycyjny

Publications (2)

Publication Number Publication Date
PL119898U1 true PL119898U1 (pl) 2012-10-08
PL66811Y1 PL66811Y1 (pl) 2013-11-29

Family

ID=47076558

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
PL119898U PL66811Y1 (pl) 2011-04-05 2011-04-05 Skladany regal ekspozycyjny

Country Status (1)

Country Link
PL (1) PL66811Y1 (pl)

Families Citing this family (2)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
CN105059665B (zh) * 2015-09-09 2017-04-12 天津商业大学 一种可自由旋转储物柜
PL71841Y1 (pl) * 2018-03-02 2021-04-06 Jacek Borys Składany stojak reklamowy

Also Published As

Publication number Publication date
PL66811Y1 (pl) 2013-11-29

Similar Documents

Publication Publication Date Title
US9474389B2 (en) Corrugated hutch
US9211021B2 (en) Display hutch
US8857633B2 (en) Corrugated shelving display system with two-piece shelves
US20080083682A1 (en) Display stand merchandise tray
US9345345B2 (en) Corrugated display rack with cantilevered shelves
EP3485727A1 (en) Foldable box and pet house using the box
US8820619B2 (en) Paperboard container for application to a bed rail
PL119898U1 (pl) Skladany regal ekspozycyjny
US20100276378A1 (en) Exhibition apparatus
CA2714841A1 (en) Product display case
PL389047A1 (pl) Składany regał ekspozycyjny
CA2559432C (en) Display stand merchandise tray
EP2816167B1 (en) Wall element
PL66953Y1 (pl) Skladany regal ekspozycyjny
US11390419B2 (en) Package assembly
PL67563Y1 (pl) Składany regał ekspozycyjny
PL227978B1 (pl) Regał ekspozycyjny
PL67597Y1 (pl) Składany regał ekspozycyjny
PL239784B1 (pl) Regał ekspozycyjny
PL244856B1 (pl) Regał ekspozycyjny
RU121712U1 (ru) Дисплей для выкладки товаров
PL239783B1 (pl) Regał ekspozycyjny
PL71182Y1 (pl) Regał ekspozycyjny
PL243750B1 (pl) Półka
PL241067B1 (pl) Składany stojak reklamowy